8 nejlepších jedlíků plevelů s přílohy (2023). Připevnění lopatky plevelů

Nejlepší jedlíci plevelů s přílohy (2023)

Jedci plevelů s přílohy transformují váš nejzákladnější nástroj trávníku na švýcarskou armádu. Jo. poprvé jsem to zažil s mým rybi rozšiřujte to plevel jedlé a od té doby jsem vyzkoušel a testoval spoustu těchto špatných chlapců.

Položil jsem spoustu těchto jedlíků plevelů poháněných baterií k testu a nadále se vracím k tomu, který je náš oblíbený: ego Power Multi-Head System (i když má jednu velkou nevýhodu).

Ale to je trochu spoiler, protože existuje spousta těchto systémů ovládaných bateriemi, které fungují opravdu dobře. Určitě existují určité úvahy, které bych měl na paměti, o kterých si přeji, abych to věděl, když jsem si koupil první z nich.

 • Ego Power Multi-Tool Weed Eater připojení
 • Greenworks 40V 14 ”bezkartáčový systém připevnění plevelů
 • Kobalt 24V Connect Multi-Head Weed Eater Power System
 • Dewalt 60V Max Max Weed Eater připevňovací systém
 • Skil PWRCORE 40 PWRCOUS SYSTÉM PLEED EATER
 • WORX NITRO 40V Power Share String Trimmer Připevnění systém
 • Makita 18V lxt párová napájecí hlava
 • Ryobi 40V Expand-it připojení

Můj seznam obsahuje všechny obvyklé podezřelé, kteří poskytují nástroje kvality. s několika, které nás opravdu překvapily a ten, který nás opravdu zklamal. Pojďme k tomu.

Jak jsem testoval tyto systémy přílohy plevelů

V průběhu několika let jsem testoval jsem tyto jedlíky plevelů s přílohou. Začal jsem s mým Ryobiho rozšiřování systému připojení a poté jsem vyzkoušel ego multi-head (moje volba číslo jedna). Od té doby jsem použil jádro PWR dovedností a pomalu jsem získal zkušenosti s každým z ostatních.

Testuji několik věcí na každé z nich. většinou souvisí s tím, jak pohodlné je používat, počet příloh, ať už jsou moje přílohy univerzální, řezací řádek a nakonec bateriový systém.

Všechny tyto procházejí mým testováním s létajícími barvami, a proto jsem je dal na svůj seznam.

Jak okamžitě vylepšit svůj jedlík plevelů

Upgradujte svou stravovací hru s plevelem s řetězem Ultimate Grasskicker Weed Eater! Zatímco Edgers Weed a trávník jsou skvělé nástroje, není to úplné bez pravého řetězce. Naše speciálně vytvořená linka je navržena tak, aby zvýšila výkon vašeho jedlíka a poskytl vám bezchybné okraje kolem vašeho dvora a zahrady.

Neuspokojte se s pododstarovacím řetězcem, který se snadno rozbije a zanechává otrhané hrany. Náš tým prozkoumal trh a kombinoval nejlepší barvy, tvary, tloušťky a materiály, aby vytvořil vynikající linii, která se prořezává čistěji a vydrží déle.

S Grasskickerem můžete být hrdí na svůj dokonale pěstěný trávník a udělat trvalý dojem na své přátele a rodinu. A kdo ví, vaši závistiví sousedé by mohli začít snižovat častěji! Nečekejte, zvýšete hru s plevelem s trávníkem plevele jedlík dnes! Kliknutím na odkaz nyní zakoupíte.

Nejlepší jedlíci plevelů s nástavci

Když jsme tyto nástroje testovali, nejprve jsme omylem použili ten nejlepší, takže se všichni ostatní nezdáli tak dobře. Je to něco jako jít na lov domu a jít do největšího, nejhezčího domu jako první. Ať tak či onak, zbytek byl všechny v pořádku, ale nedržel svíčku na místě číslo jedna.

1.) Ego Power Multi-Head Plevel Eater Attainment System

Systém příloh Ego je Dang Beast. Kdybych mohl jeden z nich vytvořit v laboratoři, toto by to bylo. A když jsme přepnuli řetězec jedlík plevelů na řetězec Grasskicker, stal se to absolutní. Nespravedlivé.

 • Používá 56V bateriový systém Ego, který lze použít se všemi jejich dalšími nástroji
 • Systém připojení jedlé o plevele má bezkartáčový motor
 • Má formované rukojeti, které usnadňují použití, ať už máte jedlík plevelů nebo pól viděl přílohu
 • Několikrát jsme to upustili a bez problému to poškrábali
 • Prodali jsme to absolutním vyzváněním, testovali jsme velmi agresivně běh a trvanlivost
 • Každé připoutanosti, se kterou přichází, je šílence přírody. s naším absolutním oblíbeným přírodním přírodním

Tohle je směšný samostatný jedlík plevelů, ale přílohy, které jsme si koupili. Všichni fungují šíleně dobře a stěží byste si mysleli, že byli součástí takového univerzálního systému.

Jedinou nevýhodou / stížností na tento systém připevnění plevelů je to, že přílohy nejsou univerzální. Musíte si koupit přílohy ega a nikde jinde nebudou fungovat. Nejedná se o samotné nástroje, ale o to, jak se připojují k mocenské hlavě. Bummer. ale upřímně, pokud si to koupíte, už nikdy nebudete chtít jiný nástroj.

V loňském roce jsme dostali naše připoutání na Amazonu za skvělou cenu.

2.) Greenworks 40V 14 ”bezkartáčový systém připevnění plevelů

Greenworks je značka podceňovaného trávníku. Všechny jejich nástroje jsou super vysoce kvalitní a legitimně dobře konstruované. Udělali to znovu s jejich 40V bezkartáčovým systémem připevnění plevelů.

Tenhle má mnoho stejných věcí, které jsem miloval o produktu ega, včetně bezkartáčového motoru, super pohodlných úchytů určených k dalším připojení a variabilní rychlosti.

Systém připevnění plevelů má smyčku kolem smyčky kolem spouště, což je skvělé pro použití jako zastřihovač živého plotu nebo pólu, aniž by obětoval jakékoli nepohodlí, když se používá na zemi jako jedlík plevelů. Existují odrůdy 14 palců a 16 palců a já dávám přednost 16 palců pro plevel Eater. Větší řezací řádek znamená více síly a ostřejšího trávníku.

Nevýhodou z tohoto systému přílohy Greenworks Weed je to, že je to matoucí jako sakra. Je těžké najít přílohy na webu, ale měli jsme štěstí na Amazonu.

Můžete si uchopit přílohu zastřihovače, přílohu Edger, cyklónový dmychadlo, kultivátor a dmychadlo na disku a pól viděl přílohu z toho, co bychom mohli říct.

Tento je opravdu skvělý nástroj, pokud můžete získat správné přílohy. Je k dispozici na Amazonu za směšně nízkou cenu. Samozřejmě doporučujeme okamžitě obchodovat s řetězcem plevelů s Grassickerem.

3.) Kobalt 24V Universal Connect Multi-Head Weed Eater Power System

Kobalt je jméno, které vidíte omítnuté po celém webu Lowe. Nikdy nebyli velmi populární, ale to neznamená, že nedělají nějaké směšné nástroje trávníku.

Kobalt Universal Connect Power Head je jednou z těch podceňovaných, přehlížených možností, protože Lowe’s Stocks po regále ego produkty. Ale tohle nepřehlédněte.

 • 24V Max baterie funguje s tunou dalších nástrojů Kobalt
 • Samozřejmě bezkartáčový motor
 • Nastavitelná rukojeť, která může sklouznout dolní nebo vyšší
 • Gumové lisované úchopy

Kobalt’s Weed Eater připojení nabízí některé nástroje, které nikde jinde nevidíte. Vezměte například jejich univerzální připojení dethatcherova přílohy. To je opravdu šílené. Ačkoli to nemusí být nejpraktičtější, spuštění této přílohy Dethatcher přes váš dvůr jednou za rok pomůže oživit váš dvůr zpět k životu.

Pokud se vám nelíbí přílohy Kobalt, sakra, jděte si uchopit nějaké přílohy od kohokoli jiného a místo toho je použijte. Pokud však již vlastníte nějaké produkty Kobalt, ušetříte velkým pomocí tohoto systému Power Head s vašimi stávajícími maximálními bateriemi MAX 24V.

Můžete to chytit online na Lowe’s. což je místo, kde jsme to dostali.

4.) Dewalt 60V Max Max Weed Eater připojení

Byli jsme také překvapeni. Dewalt vyrábí nějaké vážně silné vybavení trávníku a ve skutečnosti dělá pěknou hrstka Dewalt Weed Eaters. Je to nízko-klíč jedním z nejlepších systémů připevnění plevelů, ale jsme to zařadili tak nízko, protože sestava Dewalt Max Max Max trávník není prostě příliš hluboká.

Ale má všechny úžasné funkce, které byste očekávali od směšného jedlíka plevelů. Moje oblíbená část je, že má až 17 palcový řezací řádek. Tato velikost řezání soupeřů Swath Většina plynových plevelů. A pamatujte na mou radu: Získejte dobrý systém připojení, který má nejprve dobrý jedlík plevelů.

 • Živá plošná stroje
 • Pole pila
 • Křovinořez
 • Edger
 • A malý dmychadlo

Toto je další z těch typu nástrojů, které jsou téměř příliš dobré na to, aby to byla pravda. Můžete to získat z Home Depot za velmi dobrou cenu.

5.) Skil Pwrcore 40 Power System

Systém PWRCORE 40 SKIL je opravdu skvělý, zcela nový nástroj, který právě vyšel na trhu. Udělali jsme celovečerní video a plnou recenzi dovedností PWRCORE, ale na tento nástroj jsme byli velmi ohromeni.

 • Bezkartáčový motor po dlouhou životnost
 • Nabíječka PWRJUMP, která rychle nabíjejí baterii na 30%, pak zpomalí
 • Obrovský řezací řádek na 15-17 palcích
 • Univerzální přílohy

I když tenhle neměl čas běhu, který tvrdil, je to stále skvělá volba pro ty z nás s menšími yardy.

6.) Worx NITRO 40V Power Share String String Trimmer Attainment System

Tento systém připojení od Worx je pravděpodobně jejich největším a nejhorším nástrojem trávníku. Mají tunu menších jedlíků plevelů, které jsou spíše o pohodlí než o síle, jako je revoluce Worx GT.

Systém sdílení výkonu NITRO 40V je však vyroben pro čistou energii. Má 15palcový řezací řádek, který jej staví na vyšší konec elektrického jedlíka plevelů. Systém Worx ’40V Max je skvělá linka baterie, kterou můžete použít také na jejich sekačce, což činí tento docela užitečný pro současné majitele Worx.

Z pohledu nákladů je tento super konkurenceschopný, protože všechny přílohy Dang jsou tak levné. A k mému překvapení. tento má také bezkartáčový motor. Moje předchozí zkušenost a mylná představa s Worxem byla, že měli pouze kartáčované produkty. Jsem rád, že viděli, že přistoupili k talíři.

Připevnění k tomuto plevelům jsou ve srovnání s některými ostatními cenově dostupné. Každá příloha je kolem 100. jak levnější, než co byste dostali, kdybyste nástroje koupili samostatně. Jo, a jsou to také všeobecné připoutanosti.

Toto je opravdu vysokou hodnotu, pokud hledáte dobrou rovnováhu kvality a nákladů. Právě teď je to masivní prodej na Amazonu, díky kterému je ještě konkurenceschopnější.

7.) Makita 18V LXT Pár Shaft Power Head

Makita vyrábí opravdu vysoce kvalitní vybavení, jako jsou jejich běžné plevele Makita Weed a Makita Leaf Blowers. Ale člověče, nemohu přijít na to, kdo je jejich publikum. Jejich nástroje jsou tak drahé, že kdybych za ně musel platit, mohl bych také zaplatit někomu, aby udělal můj trávník. Toto je zdaleka nejdražší výkonná hlava, a proto je na tomto seznamu tak nízká.

 • Linie 18V Makity lze použít na nástroje pro trávníky a jejich kapesní elektrické nářadí, díky čemuž je to lepší hodnotu, pokud ušetříte peníze na bateriích
 • Mají samozřejmě bezkartáčový motor
 • Super vysoké RPM v nastavení 3 rychlosti
 • Šílené množství příloh. Mám na mysli šílené!

K tomuto poslednímu bodu má Makita některé baliorové přílohy, včetně přímých i zakřivených hřídele, pěstitelů, pěstitelů, několika různých živých zastřihovačů, dmychadla, zametače, pólu a dalších.

Ale znovu. všechny přílohy jsou drahé jako sakra. Super vysoce kvalitní, super vysoká cena. to je způsob Makita.

8.) Ryobi 40V Expand-it připojení

Poslední, ale také nejméně je série Ryobi 40V Expand-it. Toto je jeden z prvních nástrojů, které jsem vlastnil, a v některých ohledech mě to zklamalo. Neříkám, že je to pro nikoho, ale nebylo to pro mě dlouhodobě. Je to skvělá cena, ale ne systém přílohy plevelů, do kterého stojí za to investovat již více než několik let.

Řeknu, že příloha plevelů funguje velmi dobře, ale ostatní nežili na humbuk. Měl jsem s tím připoutání dmychadla, kterou jsem nahradil třikrát kvůli tomu. V průběhu dvou let!

Líbí se mi, že tento Ryobi Weed Eater s přílohy má snadný způsob uložení a zavěšení příloh, je relativně snadno použitelný a lehký a má variabilní řízení rychlosti. Ale má kartáčovaný motor, který se téměř vždy cítil přehřát, když jsem ho používal.

Koupil jsem si tenhle, když jsem měl přísnější rozpočet a myslím, že pokud jste to vy. to může být dobrý nástroj. Ale očekávejte, že to rychle vyroste a nejezděte přes palubu s přílohou. Právě teď je také na prodeji požáru v Home Depot.

Poslední výhodou, takže vás úplně neděruji, je to, že baterii 40V lze použít na tuny nástrojů. Opravdu se mi líbí, že jsem měl na záložní baterii používat na mém dmychadlí Ryobi 40V a sekačku Ryobi 40V.

Proč kontrolujeme nástroje trávníku

Důvod, proč jsme tento web založili na prvním místě, byl ten, že jsme měli tolik problémů pokusu najít rozumné, pochopitelné a čestné recenze pro vybavení trávníku. A není to levné! Po hodinách a hodinách výzkumu, zkoušení produktů a jejich návratu a pokazování našich dvorů. zahájili jsme tento web.

Jako kluci, kteří se museli učit tvrdě, chceme, abyste přesně věděli, na co se zaregistrujete, než si zakoupíte kus vybavení. Proto jsme odhodláni poskytovat čestné a snadno pochopitelné recenze, které něco znamenají.

Co hledat v systému přílohy napájeného z baterie

Kdybych si tento článek přečetl před několika lety, učinil bych jiné rozhodnutí a pravděpodobně ušetřil stovky dolarů. Ale naučil jsem se tvrdě a chci se ujistit, že nemusíte.

Zde jsou věci, které hledám v systému přílohy napájeného z baterie:

Bezkartáčový motor

Poprvé jsem si koupil kartáčovaný motor a o několik měsíců jsem ho hluboce litoval. Hlavním rozdílem mezi kartáčovanými a bezhrubými motory je to, jak se elektřina přenáší z baterie na motor. Kartáčové motory mají proces, který se spoléhá na tření. Rychle jsem si to uvědomil, když se dlaň mé ruky při používání systému připojení velmi horká.

Beztáčkové motory běží chladnější, efektivněji, poskytují více točivého momentu a vydrží déle. Rychle se stávají zlatým standardem v nástrojích trávníku poháněných baterií.

Univerzální přílohy

Některé z těchto systémů připevňování plevelů mají schopnost přijímat jakékoli přílohy. To je výhoda pro ty z nás, kteří se snaží ušetřit peníze nebo mít existující systém připoutání, který je rozbitý, ale přílohy fungují dobře. Přílohy na trhu nebo na jiných obchodech najdete za způsob levnější ceny.

Vysoce výkonný jedlík plevelů

Nekupujte jen jedlík plevelů s přílohy, protože je schopný přílohy. Kupte si jedlík s plevelem na baterii, který dominuje šílení a má také schopnost přidat přílohy.

Dobré připoutání

Pokud o tom nezmíním, dostanu e.mail od jednoho z vás, že „neřekl jsi, že si jeden koupíte s dobrými přílohy“, takže jdete. Je zřejmé, že chcete systém připojení, který dokáže pojmout přílohy s vysokým výkonem, které budete skutečně používat. Vyvarujte se svazků, které vám poskytují přílohy, které nejsou tak dobré jako jednotlivé nástroje. Cílem je nahradit další nástroje, ne je doplňovat další náklady.

Jak proměnit svůj plevel Eater na zvíře

Nestydatá zástrčka zde, ale my jsme byli schopni vzít naši baterii poháněnou plevel jedlík z „v pořádku“ do „Absolute Beast“ výměnou řetězce plevelů. Testovali jsme desítky různých řetězců jedlé k plevelům a každá z nich měla 1-2 dobré vlastnosti, ale žádný neměl celý balíček.

Takže jsme si vytvořili vlastní. Představujeme travní řetězec plevelů. Je to perfektní tloušťka, tvar a barva, která absolutně skartuje jakoukoli práci, kterou děláte, a přitom na trhu stále přizpůsobujte každý jedlík plevelů. Můžete to chytit zde:

Sečteno a podtrženo: Plevel jedlí s přílohou

Nezapomeňte mít na paměti, že nejdřív hledáme bezkartáčovou plevelovou. Získejte jedlík plevelů s přílohy, které vydrží dlouho a nahradí Dinky staré nástroje, které jste zdědili od svých rodičů.

Jak vyměnit zastřihovač linky pro řezačku štětce na bezdrátovém multi-tool

Pokud máte správný zdroj, například technologie baterie Ego Lithium 56V, můžete překonat multi-tool poháněné benzínem.

A to také znamená, že můžete dokončit zahradní pracovní místa, aniž byste se museli dobít uprostřed, v závislosti na velikosti úkolu, samozřejmě.

Je to díky energeticky efektivní technologii designu a chlazení, která maximalizuje výkon baterie.

Ale stejně důležitá jako síla a svoboda bezdrátu je všestrannost a snadné použití. Jak se jednoduše stane jeden nástroj?

Ukážeme, jak s přímým vysvětlením, jak připojit hlavu zastřihovače a nahradit připevněním řezačky štětce.

Jak připojit přílohu hlavy ořízkové hlavy

Nejprve přijměte nezbytná bezpečnostní opatření. Noste rukavice před manipulací s čepelí.

PAMATOVAT! Před odstraněním přílohy z napájecí hlavy zastavte motor a odstraňte baterii.

Uvolněte a odstraňte dva šrouby z stráže (obr. A).

Zarovnejte montážní otvory strážce s otvory pro montáž.

Zamkněte stráž na základnu hřídele dvěma šrouby spolu se dvěma prameny (obr. B).

Ujistěte se, že je stráž opraveno podle diagramu, jakékoli opravné opravy způsobí nebezpečí.

Připojte se správně sestavené přílohy k napájecí hlavě přes spojkové zařízení.

Uvolněte knoflík křídla a vyjměte koncovou čepici z nástavce.

Zarovnejte šipku na hřídeli připevnění se šipkou na spojku a zatlačte šachtu do spojky, dokud neslyšíte čiré „kliknutí“ (obr. C).

Vytáhněte šachtu připevnění a potvrďte zabezpečenou vazbu.

Bezpečně utáhněte knoflík křídla a ujistěte se, že to pravidelně a pokaždé před použitím zařízení zabrání potenciálním vážným zraněním.

Nyní jste připraveni používat svou zahradní multi-nástroj jako řezač linky k odstranění trávy z plotů a paluby.

Pak jednoduše uvolněte knoflík křídla a podržte tlačítko uvolňování hřídele, abyste mohli vytáhnout nebo otočit posun připevnění od spojky.

Jak připojit přílohu řezačky štětce

Opět nosíte rukavice, sledujte níže uvedené jednoduché kroky.

Namontujte stráž uvolněním a odstraněním dvou šroubů z stráže (obr. D).

Zarovnejte montážní otvory strážce s otvory sestavy a zamkněte stráž na základnu hřídele dvěma šrouby a dvěma pružinovými podložkami (obr. E).

Ujistěte se, že je stráž opraveno podle diagramu, jakékoli reverzní opravy způsobí nebezpečí.

Vyjměte čepel z jejího ochranného pláště (obr. F).

Otočte vnější přírubu a zarovnejte štěrbinu ve vnitřní přírubě s otvorem pro uzamykání hřídele v pouzdru. G).

Vložte hexový klíč poskytovaný do zarovnaných otvorů, aby působil jako stabilizátor (obr. H).

Umístěte hlavu řezačky štětce na pevný povrch pro podporu a použijte jednu ruku, držte šachtu a pomocí multifunkčního klíče uvolněte matici ve směru šipky označené na vnější přírubě.

Odstraňte matici a vnější přírubu a uložte pro opětovné sestavení (obr. I).

Namontujte čepel na hřídel motoru s povrchem čepele s povrchem vnitřní příruby boule.

Pokračujte na montáž vnější příruby a matice (obr. J). ručně předběhněte matici ve směru proti směru hodinových ručiček.

Otočte vnější přírubu a zarovnejte štěrbinu ve vnitřní přírubě s otvorem pro uzamykání hřídele v případě převodovky a vložte hexový klíč poskytovaný do zarovnaných otvorů, aby působil jako stabilizátor, jako v předchozích krocích.

Umístěte hlavu řezačky štětce na pevný povrch pro podporu a jednou rukou držíte čepel, použijte druhou ruku k utažení matice naproti směru šipky označené na vnější přírubě pomocí multifunkčního klíče (obr. K).

Připojte se správně sestavené připojení řezačky štětce k napájecí hlavě podle výše uvedených pokynů.

Nyní byste měli být připraveni používat svou zahradní multi-tool pro řezání trávy, plevele, peevel a další divoký růst s maximálním průměrem stonku o dvou cm.

Veškeré informace o přílohách s více nástroji o sestavení, instalaci, použití a údržbě se vždy poraďte s odpovídající příručkou produktu.

Za řezání štětce a oříznutí linky

Důvod, proč multi-tool ego Garden šetří tolik prostoru v přístřešku nástroje, je odstranění potřeby samostatných elektrických nástrojů pro několik úkolů.

Rovněž přílohy Trimmer Line Trimmer (STA1500) a řezačky štětců (BCA1200) zvýrazněné v tomto článku bude vaše multi-tool také pracovat s následujícími přílohami:

 • Připevnění zastřihovače HTA2000
 • HTA2000S Krátký živý oříznutí
 • PSA1000 Pól viděl přílohu
 • Připevnění CTA9500
 • Připevnění štětce BBA2100
 • Připevnění RTA2300
 • Prodlužovací pól EP7501
 • EA0800 EDGER PACTIONMENT

A samozřejmě, všechny nástroje mají naši výjimečnou záruční politiku a snížený dopad na životní prostředí ve srovnání s ekvivalenty benzínu.

Nejlepší řezačka štětce: plyn a elektrické možnosti

Pokud jste ve válce s zarostlými trávami a křovinami na vašem majetku, už víte, že levný nízkoenergetický plevel to nebude řezat. Potřebujete něco silnějšího. Ale jak si vyberete řezač štětce, která zvládne huňatý podrost, který máte? Chcete něco, co multitasky, nebo jen.

Pokud jste ve válce s zarostlými trávami a křovinami na vašem majetku, už víte, že levný nízkoenergetický plevel to nebude řezat. Potřebujete něco silnějšího. Ale jak si vyberete řezač štětce, která zvládne huňatý podrost, který máte? Chcete něco, co multitasky, nebo jen stroj, který tuto práci dokončí? Pojďme se hluboko do tématu a zjistíme vše, co potřebujete vědět o frézních štětcích a o tom, jak fungují.

Nejlepší výběry z Amazonu:

 • Poháněno 80V li-ion baterií kompatibilní s.
 • Beztáčmenný motor, ekvivalentní výkon 32cc.
 • Hřídel Powerhead je příloha schopná a přijímá.

Další dobré volby z Amazonu

 • Troy-Bilt TB42 BC 27cc 2-cyklus (plyn)
 • Tvrzení TIMBERPRO 52CC STRIMMER a řezačka štětců
 • Husqvarna 336fr Handle Bike Handle Pro Brushcutter
 • Greenworks Pro ST80L210 80V 16-palcový bezdrátový (elektrické)

Řezačky štětců vs. String Trimmers: Jaký je rozdíl?

Zatímco řezačky štětců a zastřihovače strun jsou podobné, budete si chtít vybrat, co pro vaši práci funguje nejlépe. Pojďme porovnat a porovnat tyto dva.

String Trimmers

Váš průměrný zastřihovač strun na zahradě používá kousek šňůry k proříznutí světelným štětcem a plevelem. Když se nylonový šňůra otáčí vysokou rychlostí, prořízne se přímo přes trávu a plevele ve výšce, kterou držíte. Díky tomu je obzvláště užitečné pro řešení tohoto výbuchu pampelišky na trávníku a zaručuje, že můžete udržovat okraje pěstitelů uklidněné. Ale nebude to zvládnout dřevité stonky ani sušené štětce. Mají tendenci mít také méně výkonný motor.

Řezačky štětců

nejlepších, jedlíků, plevelů, přílohy

Pomocí spřádací čepele namísto šňůry se řezačky štětců s lehkostí pronikají těžšími věcmi. Mohou od nich způsobit roztříštěné dřevo nebo hranolky z kamene, takže při použití pro bezpečnost noste dlouhé kalhoty a robustní boty. I když je můžete použít k oříznutí trávníku, prostě to není tak efektivní. jsou vyrobeny pro ničení řas nebo zarostlých oblastí, nikoli pro údržbu na zahradě.

Sbírání nejlepšího: co musíte zvážit

Předtím, než se podíváme na různé komponenty řezaček nebo ořízků strun, je třeba rozhodnout několik aspektů. Patří sem váš rozpočet, jaké materiály, které snižujete, pokud je to malá nebo velká práce a zda zvládnete stroj, který dostáváte.

Rozpočet

Obvykle, řezačky štětců stojí více než zastřihovače řetězců ve skutečnosti mnohem víc, ve skutečnosti. Je proto důležité rozhodnout, zda vaše práce skutečně vyžaduje tuto úroveň moci před stanovením peněz. Možná budete také moci získat zastřihovač strun, který může používat čepele řezacích štětců, ale modely s dvojitou účelem také obvykle stojí více nebo vyžadují přílohy. Elektrika je obecně levnější než plyn, ale ne vždy má stejnou sílu za svou řeznou schopností.

Co řezáš?

Pokud máte spoustu tvrdých, vysokých nebo hustých plevelů, štíhlých sazenic stromů nebo zarostlé huňaté materiál, to je, když obvykle budete potřebovat řezačku štětce. Dobrým pravidlem je, že pokud je materiál, který musíte řezat.

Malá nebo velká práce

Pracujete pouze na čtvrt akrovém dvoře, nebo máte pět akrů majetku? V tomto případě záleží na velikosti vaší práce. Pokud máte přiměřeně malý dvůr, existují alternativy k řezačům štětců, které jsou mnohem levnější, ale pokud máte hodně majetku, budete chtít urychlit proces údržby své půdy.

Když je příliš mnoho

Řezačky štětců jsou vážná zvířata. Musí být, jen aby zvládli přísnost zbourání drsných věcí. To začne na vás fyzicky vybírat daň, když manévrujete tuto velkou štafet kolem, takže mějte na paměti, jak dlouho používáte řezač.

Zacházet s tím jako s cvičením, protože to může být opravdu jedna. Řídíte vibrační, těžkou váhu a udržujete jej stacionární, protože žvýká těžkými materiály. Zůstaňte hydratovaní, pravidelně si udělejte přestávky, a pokud se začnete bolestivé, může být čas zastavit se na den.

Funkce, které je třeba hledat

Před nákupem existují některé klíčové vlastnosti obou řezaček a řetězců, které si budete muset být vědomi.

Plyn nebo elektrický?

Převážná většina řezaček štětců na trhu je napájena plyn, ale najdete některé křížové elektrické jednotky, které kombinují relativní ticho elektrického stroje se schopností používat buď připevnění řetězců nebo čepel. Opravdu, volba je jen na vás, i když nalezení kvalitní jednotky crossover může být docela obtížné.

Pokud vše, co potřebujete, je zastřihovač strun, jsou elektrické jednotky široce dostupné a bývají mnohem lehčí než jejich protějšky s plynem, což jim usnadňuje manévrování do těsných prostorů. Elektrické možnosti však buď používají baterie, které se rychle opotřebovávají, nebo jsou připoutány napájecím kabelem ke svému zdroji energie, což poněkud omezuje jejich použití, pokud máte velkou plochu k vyčištění.

Plynové jednotky jsou mnohem hlučnější než elektrické, ale nejste připoutáni ke zdroji energie, což je poživa. Také mají tendenci být robustní, často přicházejí s nějakou formou postroje, aby vám pomohli držet se jejich drasticky zvýšené váhy.

Výkon motoru

Řezačky kartáčů s plynem přicházejí s plynovými motorů. Hlavní rozdíl v typu motoru je v tom, jak fungují.

 • 4 silné motory jsou těžší, dávají více výkonu a běží chladič. Design má tendenci být trochu nevyvážený, je komplikovanější udržovat a také má tendenci stát více.
 • Dvětaktní motory se snadněji udržují, mají tendenci fungovat s mnohem větší rovnováhou a mají menší motory, díky čemuž jsou vhodné pro kapesní zahradní nástroje.

Elektrické jednotky mají tendenci být k dispozici v možnostech 20 V nebo 40 V, s občasnými dostupnými verzemi 60 nebo 80 V. 20 voltů je v pořádku pro průměrnou údržbu na dvoře nabízenou zastřihovačem strun, ale pro efektivně proříznutí těžších materiálů s kovovou nebo vinylovou čepelí, doporučuje se 40 voltů nebo více a upřednostňuje se 60-80 voltů.

Styl šachty

Můžete mít buď přímý nebo zakřivený hřídel. Obvykle ocelová šachta, to je to, co spojuje vaši pracovní hlavu k motoru řezačky.

 • Bent Shaft: Výběr ohnuté šachty vám pomůže pracovat blíže k projektu, ale díky jeho designu se tyto typy s větší pravděpodobností setkávají s mechanickými problémy. Nejlepší procházka za řezačkou štětce bude pravděpodobně mít rovnou šachtu.
 • Přímá hřídel: Stříbka s rovným hřídelem má přímější linii ke zdroji energie. Kromě toho často pracují lépe s různými přílohy než modely ohnuté hřídele.

Kliky

Vzhledem k tomu, že řezačky štětců mají tendenci být těžkými, jsou nezbytné dobré možnosti. Dvojitý design „Handle Hand Hand“ nebo smyčka nabízí dobrou kontrolu a jsou nejoblíbenější možnosti.

Oba styly vyžadují, aby obě vaše ruce ovládaly a řídily nástroj. Protože pravděpodobně budete používat Blades pro vážnější práci, je robustní přilnavost klíčem k tomu, aby zůstal v bezpečí.

Vibrace

Spousta plynových motorů přichází s technologií antivibrace, když nepoužíváte svůj nástroj, ale síla je stále zapnutá. Nejlepší řezačky štětců se budou snažit minimalizovat vibrace při používání, ale stále budete jednat s některými konzistentními vibracemi, které mohou způsobit únavu svalů. Mohou dokonce zahrnovat antivibrační rukojeť.

Elektrické motory bývají buď zapnuté nebo vypnuté. To znamená, že když se aktivně neřezáváte, nevibrují, a to vám může dát krátkou přestávku od všech těchto vibrací a hluku.

Materiál čepele a průměr šňůry

Pokud investujete hodně peněz do takového vybavení, budete chtít zvážit typy čepele dostupné pro vaši jednotku, jakož i náklady na náhradní čepele. Podobně dokonce i oříznutí strun nabízejí různé průměry šňůry a jednotky, které používají silnější šňůru.

Čepele jsou často k dispozici v nylonových nebo kovových verzích. Ve většině situací je kovová čepel lepší, protože dokáže snadno zvládnout materiály. V této kategorii je ocelová čepel zdaleka nejlepší volbou.

Nylon je obecně určen pro typičtější řešení péče o trávník, protože se rychle dostanou do výstavy a mohou se zlomit mnohem snadněji.

Celkově osobně raději chodím za těžší možnosti nad lehčími, protože pravidelně nahrazujete lehčí šňůru nebo nylonové lopatky a můžete získat větší životnost nad těžšími možnostmi.

Hlavy rychlé změny a další doplňky

Aby byly řezačky štětců všestrannější, zaměnitelné hlavy a více příloh jsou nutností. Výběr modelu s takovým systémem připojení znamená, že je v průběhu času dostupnější, protože bude fungovat pro velké i malé úkoly.

Nejpohodlnější a nejpopulárnější možnosti přicházejí s přílohou čepele a hlavou zastřihovače, což vám umožní používat zastřihovač štětce k rozbití plevelů a hrany spolu s řezáním těžších věcí.

Funkce rychlé změny vám umožní vypnout přílohy pomocí páky nebo jiného jednoduchého nástroje, místo toho, abyste museli sundat celou hlavu. To vám dává pohodlí při výměně nylonu na kovové čepele nebo výměnu cívek nylonové šňůry. Než si zakoupíte, že tato možnost podporuje vše, co chcete ve svém stroji!

Zkontrolované nejlepší řezačky štětců

Nejlepší řezačka štětce

Remington RM2700 Ranchero 27cc 2-tahový kartáč

Typ Plyn
Hmotnost 14.5 liber před hmotností plynu
Záruka Omezená záruka výrobce
Typ motoru 27cc 2-tuk
Funkce Převádění na zastřihovač řetězce s připevněním může být zastřihovač/živý plot/kultivátor s dalším nákupem připevnění.

Řezačka štětce Remington je napájena pomocí technologie Quick Start, navržená tak, aby vám poskytla snadnější a plynulejší starty. Je lehký, snadno se manévruje a nabízí možnosti řetězce i čepele. Nabízí také více možností připojení a může být přeměněn na kultivátor, zastřihovač živých plotů nebo dmychadlo (přílohy prodávané samostatně).

Nevýhody pro Remington Ranchero jsou, že to vyžaduje asi dvě minuty, aby se zahřál na plnou kapacitu, a že by mohlo potřebovat vyladit přímo z krabice, aby to fungovalo tak, jak chcete, jak chcete. Ani jeden z nich masivně nezničí funkčnost Remingtonu a je to můj osobní výběr pro řezačky poháněné plynem.

Další dobré volby poháněné plynem

Trójský zabalení TB42 BC 27cc 2-cyklus plynového kartáče

Typ Plyn
Hmotnost 14 liber před hmotností plynu
Záruka Omezená záruka výrobce
Typ motoru 27cc 2-tuk
Funkce Připevnění TrimmerPlus dostupné samostatně, mohou být oříznuté, edger, pól pila a další

Řezačka štětce zabalená Troye má motor s plnou klikou, což eliminuje nutnost staromódního tahového kabelu. Kromě toho, jeho nastavitelná rukojeť ve tvaru J vám poskytuje přidanou kontrolu a práce pro lidi levoručí nebo pravák. Má 4-zubní, 8palcovou čepel pro proříznutí hustou vegetací a je schopný připoutání. Je však náchylný k zamotání a může být obtížné začít. Celkově Troy Bilt vyrábí neuvěřitelné produkty, a to je skvělá volba pro silnou trávu a plevele.

TimberPro 52cc těžce rozštěpený strimmer a řezačka štětce

 • Strimmer a řezač štětce.
 • Odolný, vysoce poháněný motorem 52 ccm.
 • Snadno spuštěno a provozující, s ramenním popruhem a.
Typ Plyn
Hmotnost 13 liber před čepelí/příslušenství/hmotnost plynu
Záruka Může mít záruku, záleží na prodejci
Typ motoru 52cc 2-tuk
Funkce Dodává se s duální linii řetězového zastřihovače a třemi ocelovými čepelemi (3 zub, 8 zubů, 40 zubů).

TimberPro 52cc není jen řezačka štětce, ale také zastřihovač, vytvořený funkcí rozdělené šachty pro pohodlné čištění na zahradě. Má ramenní postroj a rukojeti na kole a je snadné začít a provozovat. Přichází s dvouletou zárukou. Je však nákladné opravy, pokud něco vyvine chybu, a je to objemnější než většina ostatních modelů na trhu.

nejlepších, jedlíků, plevelů, přílohy

Husqvarna 336fr Handle Bike Handle Pro Brushcutter

Typ Plyn
Hmotnost 11.2 libry před hmotností plynu/příslušenství
Záruka 2letý standard je běžný pro Husqvarna, ale dvojitá kontrola
Typ motoru 34.Motor 6cc x-torq
Funkce Dodává se s hlavou zastřihovače, travní čepel a čepel. Také zahrnuje rovnováhu 35 ramenního postroje.

Řezačka štětců Husqvarna je víceúčelové zařízení s mnoha různými přílohy. Silná tráva nebo čepele s rychlou prací na všem, co potřebujete.

Má velmi nízké vibrace díky svému zahrnutému postroji ramen, a navíc je v důsledku toho mnohem snazší zvládnout. Ale vyžaduje to pravidelně chlazení a některé z nich nahlásily problémy, pokud se používá nesprávné palivo. Pro tento, přečtěte si první příručku!

Nejlepší elektrický řezač štětce

Greenworks Pro GST80320 80V CRICKRESS CORMERS

 • Poháněno 80V li-ion baterií kompatibilní s.
 • Beztáčmenný motor, ekvivalentní výkon 32cc.
 • Hřídel Powerhead je příloha schopná a přijímá.
Typ Elektrický
Hmotnost 17 liber (když je připojena lithium.iontová baterie)
Záruka Omezená čtyřletá záruka
Typ motoru 80V bezkartáčový motor
Funkce Převádí se na zastřihovač živých plotů, dmychadlo listů, edger, řezač štětce, oje, pól s nástavci (není součástí), kompatibilní s většinou příloh plynu.

Protože elektrické modely se často zaměřují na to, aby byly jen řetězové zastřihovače, je těžké najít ten, který zvládne vnější připevnění. Ale Greenworks Pro GST80320 si vezme Ryobi Expand-it, TrimmerPlus a Poulonpro. To vám umožní převést jej na elektrickou a bateriovou řezačku štětce, oje, listový dmychadlo, zastřihovač živých plotů, Edger nebo Tree Trimmer podle potřeby. Jako zastřihovač řetězce používá.080 šňůry, ale může použít tak těžké jako.095 Pokud chcete, dávejte mu více schopností.

Jeho síla 80V je na par s mnoha plynovými modely a přitom ji stále udržuje lehký a zvládnutelný. Pokud existuje nevýhoda, je to v napájecích balíčcích, které často trvají jen 25-30 minut během těžších pracovních míst a trvá přibližně stejné množství času na účtování. Chcete.li mít nepřetržitý pracovní postup, budete potřebovat alespoň dvě baterie a baterie nejsou levné. Naštěstí budou balíčky také pracovat s mnoha dalšími nástroji Greenworks.

Další dobré volby s elektrickým pohádnutím

Greenworks Pro ST80L210 80V 16-palcový bezdrátový řetězec Trimmer

 • 80V String Trimmer. Powers přes nejtěžší.
 • 16 ”řezací Path008” duální linie, hrbol krmivo.
 • Trubrushless Motor. poskytuje více točivého momentu.
Typ Elektrický
Hmotnost 9.8 liber (bez připojené baterie lithium iontové baterie)
Záruka Čtyřletá omezená záruka
Typ motoru 80V bezkartáčový motor
Funkce Přílohy nejsou v současné době k dispozici, ale mají hlavu duálního řetězce s těžkými řetězci. Zvládněte baterie 4h nebo 2h.

Vím, že tento článek má být o řezačkách štětců, nikoli o zaříznutí řetězců! Tento konkrétní zastřihovač řetězce však má něco, co většina ostatních ne. Vedle svého tlačítka Easy Start je ovládání napájení, které vám umožní tlačit napájení na vyšší úrovně. Protože to může trvat.095 Cord a má schopnost dvojího řezání, zesílení napájení vám dává téměř kartáčový řetězec jako oříznutí řetězce. Přesto to nepřijímá jiné přílohy a stále běží na bateriích, takže přichází jen plachý další elektrická volba.

Celkově vzato, pokud potřebujete sílu řezačky štětce, pravděpodobně bych si vybral řezačku plynu z Remingtonu přes možnost elektrického. Ale je tu spousta dobrých aspektů modelu Greenworks se všemi jeho potenciálními připoutanostmi. Co byste si vybrali. plyn nebo elektrické?

Smíchejte příkopy a vyčistěte záda tvrdým, spolehlivým strojem.

Autor: Mark Wolfe | Aktualizováno 11. července 2022 13:20

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Řezačky štětců snadno rozdrtí vysoká, zarostlá pole, nahoru strmé svahy a do hlubokých příkopů, kde běžné vybavení trávníku nefunguje. Když to na trávu a Weedwacker neřeže řezač štětců, může být odpovědí.

Spousta výkonných nástrojů a připoutaností vám může pomoci proříznout těžké a zarostlé plevele, vinné révy, briary a ostružiny. Pokračujte ve čtení a dozvíte se o klíčových funkcích, které je třeba zvážit při nakupování, a poté prozkoumejte výběry nejlepších produktů pro řezání štětců na dnešním trhu. Hloubková recenze trhu a důkladné prověrky produktu se dostala do sestavení seznamu nejlepších tipů.

 • Nejlepší celkově: Forester Chainsawový zub 9 ″ štětce
 • Runner-up: Atie 8 ″ 80t karbid špička štětce
 • Nejlepší třesk pro Buck: Pool Supply Town 12 ″ x 3 zuby štětce
 • Upgradujte výběr: řezačka štětce WW
 • Nejlepší příloha: TrimmerPlus BC720 Brushcutter s J-rukou
 • Nejlepší linka Trimmer: Oregon 20-108 Platinum Gatorline.155 Trimmer
 • Vybírání plynu: Husqvarna 17 ″ 2 cyklus plynový řetězový oříznutí
 • Elektrický výběr: Greenworks 80V bezdrátový řetězec Trimmer Powerhead

Než si koupíte řezač štětce

Kompletní řezačka štětce může být drahý, těžký stroj. Křezy kapesních štětců jsou těžší, silnější a stojí dvakrát až třikrát více než průměrný zastřihovač plevelů nebo bezdrátového strun. V závislosti na tom, jak těžký je štětec, který potřebuje řez.

Vysoce kvalitní zastřihovače strun mohou příležitostně srazit skvrny hustých plevelů a každý týden pravidelně vidí, jak se na dvoře používají. Dobrým řešením by mohlo být nákup hlavy kartáče pro existujícího zastřihovače řetězce. Ale pokud jsou plevele extra těžký, oblast je velká a fuška se vyskytuje často, má smysl investovat do vyhrazené řezačky štětců.

Typy řezaček štětců

Nákup nového stroje je dlouhodobá investice, kterou by nikdo neměl brát lehce. Samozřejmě je moudré nakupovat kvalitní nástroje po mnoho let spolehlivého používání. Stejně důležité je však zvolit správný typ řezačky štětce pro nemovitost. Natiskový stroj plýtvá čas, zatímco nadměrný stroj plýtvá penězi a prostorem. Přečtěte si dále a dozvíte se více o různých druzích řezaček štětců a o tom, jak fungují.

Konverze řetězce zastřihovače

Místo nákupu nového stroje můžete jednoduše převést zastřihovač řetězce na řezačku štětce. Většina zastřihovačů strun má motory mezi 20 a 30 ccm, což není vhodné pro každodenní použití jako řezačka štětce, ale přiměřená pro příležitostné těžké použití. Například je použijte k řezání štětce po dobu několika hodin, jednou za měsíc.

Existují dva způsoby, jak převést z hlavy zastřihovače řetězce na pevnou řeznou hlavu štětce. Nejjednodušší je používat powerhead s proměnlivými přílohy. Tyto stroje mají krátkodobý hřídel a systém rychlého připojení pro snadné přechod z nástroje k nástroji během několika sekund. Připevnění řetězce a přílohy štětce jsou jen dva z mnoha příloh, které mohou powerheads fungovat.

Převod pevného zastřihovače řetězce na řezačku štětce vyžaduje adaptér. Adaptér je jedinečný pro každou značku zastřihovače, ale téměř všechny značky nabízejí. Odstranění cívky zastřihovače a nahrazení hlavy štětcem trvá 5 minut nebo méně s jednoduchými ručními nářadími.

Existují čtyři základní typy hlav štětců:

 • Čepele nože jsou nejběžnější. Používají naostřenou přední hranu k prořezávání plevelů. Vyberte nože, buď nůž na disk nebo tří nože, pro řezání kartáčů obecného účelu. Jsou levné a dlouhodobé.
 • Dlátové nože jsou menší a agresivnější než nože. Patří sem typy kruhové pily a řetězové pily. Pracují velmi dobře na těžších štětcích a malých sazeninách, ale vyžadují větší motory, kolem 30 ccm a větší, aby efektivně fungovaly.
 • Smasher čepele, také nazývané Flails, používejte tenké okraje a vysokou rychlost k rozbití vegetací. Ty nejsou vhodné pro těžký, dřevitý materiál, ale fungují docela dobře na vysoké plemeny trávy.
 • Mulching čepele vypadají jako nože, čepelí se však ohýbají v úhlu téměř 90 stupňů. To nejsou běžné a jsou nejlepší pro mletí plevelů, listů a větví.

Ruční

Pokud se staráte o velký příměstský nebo venkovský majetek, může být pro vás pravá řezačka štětce pravá. Křezy kapesních štětců efektivně sundávají těžké plevele a silné oblasti štětce, které nejsou dostupné sekačkou. Řezačka kapesních štětců vypadá jako zastřihovač strun, pouze používá specializovanou řeznou hlavu štětce. Ve skutečnosti je možné vybavit zastřihovač strun s řezajícím kartáčem.

Hlavy řezání štětcem používají řetězec zastřihovače, tuhé chvály nebo kruhovou čepel typu pily, aby se čistě, rychle a efektivně prořízl dřevěný materiál. Handheld Elektrické řezačky kartáčů a řezačky plynových štětců s motory menší než 40 ccm dobře fungují pro menší pracovní místa, jako je čištění zeleninové zahrady na konci sezóny. Pro větší oblasti a agresivnější schopnost řezání vyberte plynový řezač štětce s motorem větší než 40 ccm. Tyto modely těžkoprávných modelů mohou proříznout sazenice až do 2 palců.

Walk-Behind

Farmáři z hobby a další majitelé malých výměr si vybírají řezačky štětců na procházce pro příležitostnou údržbu polí a pastvin až do akru. Řezačky štětců procházek mají těžkopádné rotační sekačky, někdy nazývané sekačky drsně. Tyto stroje mohou omezit vysokou, hrubou, hustou trávu, plevele a plevele a plevele. Někteří mohou snížit sazenice až do 2 palců v průměru nebo větší.

Krásky štětců procházky jsou jednoúčelové stroje, ale pro traktory procházek jsou k dispozici přílohy štětců. Některé lehké modely jsou zastřihovače strun na kolech, ale většina procházek je mnohem robustnější, s těžkým rozchodem kovových částí, které jim pomáhají brousit tlustými pleveckými oblastmi. Jsou samohybné, s motory namontované na zadní straně a velkými zadními pneumatickými pneumatikami. Tento design umožňuje, aby se dopředu sekačky snadno klouzaly po vysoké vegetaci.

TOT-BEHIND

Zemědělci a manažeři vlastností s velkým akrem si vybírají řezačky štětců na odtahování pro pravidelnou údržbu stezek, velkých polí, pozemků s potravinami volně žijících živočichů, silniční oblasti a práva na cestách. Řezačky štětců na odtažení, známé také jako prasečí štětce, jsou velké rotační sekačky, které majitelé táhnou za traktory nebo ATVS.

Některé řezačky štětců na odtažení mají svůj vlastní motor, který zapojuje čepel, zatímco uživatel jede přes oblast, aby se řezal. Jiné tažné předměty potřebují tažné vozidlo, aby dodal energii. Připojují se k výkonu tažné vozidla (PTO) hnacím hřídelí, která otočí čepel sekačky.

Co je třeba zvážit při výběru nejlepší řezačky štětce

Při nakupování štětce je třeba zvážit několik faktorů. Pokud nakupujete kapesní modely, můžete jít s výkonným bezdrátovým elektrickým nebo dlouhodobým plynovým modelem. Opakované použití pro řezání tlustých vinic a dřevěného štětce vyžaduje více energie než sečení vysoké trávy. Dopředu, dozvědět se o faktorech, které by měly řídit rozhodnutí o nákupu.

Plyn vs. Elektrický

Ruční řezačky štětců přicházejí s plynem nebo elektrickou energií; V jiných typech řezaček štětců nejsou žádné elektrické modely. Řezačky poháněné plynem poskytují dostatek energie a prodlouženou dobu řezání. Elektrické řezačky štětce pracují tiše, udržují vzduch čistý a eliminují náklady, manipulaci a skladování tekutých paliv.

Elektrické řezačky štětce fungují skvěle pro sečení zarostlé zeleninové zahrady na konci sezóny nebo udržování malých přírodních oblastí, které nejsou pravidelně sekány. Elektrika je obzvláště dobrá volba, pokud je nástroj používán pouze několikrát ročně, protože eliminuje starosti s uloženým palivem. Naplnění a životnost baterie omezují použití řezaček elektrických štětců na větších vlastnostech.

Ačkoli je k dispozici několik modelů 4-cyklových, většina kapesních modelů má 2-cyklové motory, které vyžadují smíšené palivo (2-cykl olej smíchaný s benzínem). To přidává vrstvu času a výdajů přípravy. Alternativy 4-cyklů jsou těžší, což zvyšuje únavu uživatele, ale přidává sílu a znečišťuje méně než 2-cyklové modely.

Motorská síla

Síla se překládá přímo do pracovní schopnosti. Silnější řezací štětce se rozřezává rychleji a plynuleji než jeho méně výkonný konkurent. Zvýšená síla pomáhá tam, kde se podmínky stávají nepříznivějšími, jako jsou silnější plevele a kartáč nebo nerovný terén. Když je vše ostatní stejné, výkonnější stroj je schopnější.

Bezdrátové elektrické řezačky štětce měří napájení ve voltech (V) a jsou hodnoceny mezi 18 a 84V. Motory poháněné plynem měří v kubických centimetrech vysídlení (CC). Řezačky kapesních štětců se pohybují od 24 do 50 ccm. Ruční řezačky štětců s výkonem nad 56 V nebo 35cc jsou považovány.

Krásky a řezačky štětců procházky a řezačky na odtahy s vlastními motory obvykle uvádějí velikost motoru v koňských silách (HP), ačkoli někteří výrobci to mohou ukázat v CC. Existuje přibližně 14 ccc na 1 HP. CC na HP můžete snadno převést na stejné srovnání (CC/14 = HP.) Většina procházek produkuje mezi 11 a 20 HP.

Strupty štětců, které běží prostřednictvím výkonu vzletu (PTO), potřebují dostatek koňských sil, aby mohli efektivně běžet. Poraďte se s informacemi o traktoru nebo výrobci ATV, abyste zjistili, kolik koňských sil dodává PTO. Pravidlem je, že pro každou nohu šířky řezačky musí PTO dodávat 5 HP. 5-stopová řezačka štětce potřebuje asi 25 hp od PTO.

Šířka řezání

Šířka řezání je šířka jediného průchodu s řezačkou štětce. Určuje, jak rychle může řezačka dokončit práci a kolik místa stroj vyžaduje pro přístup k webu. Ruční počítače se pohybují od 9 do 18 palců, procházky jsou 24 až 26 palců a řezačky odtahují se od 4 do 15 stop.

Širší řezačky využívají více energie a mohou snadněji zablokovat hustou vegetaci. Úzké modely jsou pomalejší. Řezačky štětců na odtah by měly snížit širší než šířka traktoru; Jinak by traktor projížděl nějakou vegetací dvakrát, než se sekat nad ní. Zvažte také šířku úzkých přístupových bodů, které musí stroj projít, jako jsou brány nebo úzce rostoucí stromy.

Trvanlivost

Procházky a natahové řezačky štětců a odtahování přicházejí s těžkým měřicím krytem oceli, drsnými pneumatickými pneumatikami a výkonnými motory, které drží v drsných pracovních podmínkách. Řezačky kartáčů jsou spíše gradientem od zastřihovačů řetězců s lehkými a výkonnými stroji na řezání štětců. Pro optimální trvanlivost použijte tyto stroje k provádění úkolů, pro které jsou nejlépe vhodné.

Když jsou převedeny hlavami řezání štětců, jsou zastřihovače strun s motory mezi 24 a 35 ccm dostačující pro omezené použití na silné trávě a vysokých plevelech. Vystřihovače těžkých řetězců s většími motory lze převést na řezání hustých plevelů, lesní révy a malých sazenic. Skutečné řezačky kartáčů s výkonnými motory 40 až 50 ccm se mohou rozšířit na řezání husté, husté, dřevité vegetace.

Všestrannost

Nástroje, které provádějí více úkolů, nabízejí velkou hodnotu. Handheld i Walk-Beh-Behind Brush Cutters jsou vyrobeny jako vyhrazené kusy vybavení, ale většina majitelů je používá pouze několikrát ročně. Zvažte nákup příloh pro řezání štětců pro zařízení, která provádějí další úkoly péče o trávník.

Výhodou přeměny zastřihovače strun na řezačku štětce změnou hlavy je to, že extra hlava zabírá prakticky žádný úložný prostor a rozšiřuje užitečnost stávajícího vybavení. Odstranění hlavy zastřihovače řetězec z konce šachty trvá jen několik minut a jednoduché ruční nářadí a nahradí ji hlavou kartáče kartáče.

Handheld Powerheads provozují spoustu různých nástrojů, včetně ořízků strun, špičky trávníku, pólových pila. Powerheads mají hřídele s rychlou změnou, které trvá jen několik sekund, než se přepíná mezi zařízeními. Powerheads jsou silnější než základní oříznutí řetězců a ušetří majiteli stovky dolarů nebo více pomocí jednoho motoru pro všechny potřeby.

nejlepších, jedlíků, plevelů, přílohy

Podobně jsou traktory procházky powerheads, které dokážou dělat mnohem více práce než vyhrazené řezačky štětců. Traktor procházky-zakončení umožňuje majiteli přepnout z řezačky štětce na rototiller, sněhové dmychadlo, rozbočovač palivového dříví, tlakovou podložku a mnoho dalších užitečných nářadí.

Univerzální přílohy

Kdokoli, kdo jde po vícenásobné trase. Některé velké značky používají proprietární systémy připojení, které by mohly fungovat dobře, ale spojit majitele s tímto konkrétním výrobcem. Všechny budoucí nákupy musí také obsahovat stejný systém připojení. Dobrou hodnotu naleznete v nesnavených nebo univerzálních systémech připojení, které se propojují prakticky všemi podobnými zařízeními.

Naše nejlepší tipy

S ohledem na to vše, některé z nejlepších ručních a přizpůsobivých výrobků pro řezání štětcem vám mohou pomoci vyčistit tyto zarostlé rohy. Pro novou kapesní řezačku štětců, která také může okraj příjezdové cesty, zkontrolujte tento seznam. Pokud máte vynikající zastřihovač řetězců a chcete mu dát upgrade řezání štětcem, může jeden z těchto produktů pomoci.

Forester Chainsawot Tooth 9 „Brush Blade

Čepel Fourester 9 ”funguje jako rotační řetězová pila. Vyměňte hlavu na zastřihovači řetězce touto kruhovou pilovou čepelí, abyste vyčistili dřevěný kartáč a hrubé plevele. Může rychle proříznout hustý, dřevěný kartáč a sazenice na 2 palce. Balíček obsahuje soubor, který pomůže udržet ostrohu 20 ocelových řezných zubů.

Tato čepel řezačky štětce je odolná, cenově dostupná a snadno se instaluje. Při práci kolem skal a dalších tvrdých povrchů buďte opatrní. A před nákupem se ujistěte, že se poradíte s majitelem majitele zastřihovače, abyste se ujistili, že se čepel přizpůsobí modelu.

Specifikace produktu

 • Může proříznout stonky do 2 palců tlustý
 • Snadno se nainstaluje a nahrazuje řetězec na oříznutí
 • Cenově dostupný způsob použití existujícího nástroje
 • Dodává se se souborem, který zaostří zuby
 • Aby bylo zajištěno přizpůsobit se manuálu majitele zastřihovače
 • Vyžaduje opatrnost kolem hardscapingu, což může poškodit čepel

Získejte forester štětce na Amazonu.

ATIE 8 „80t Karbid TIP BRASH BLADE

Čepel štětce ATIE 8 ”karbidové špičky je obzvláště vhodný pro řezání stojanů sazenic a tlustých dřevitých keřů. S velkým počtem řezacích zubů to funguje jako kruhová pila na hustých sazeninách, ale na hrubém plevele je stejně účinná. Zuby zdobené karbidem prodlužují dobu opotřebení čepele-až 10krát delší než ocel. A Arbor 1 palce (20 mm) se hodí většině zastřihovačů.

Tato čepel na řezání štětcem je odolná, levná a snadno se instaluje s univerzálním designem. Má více zubů, ale mohou se zlomit snadněji než na čepeli s menším počtem, většími zuby. Buďte opatrní provozovat tuto čepel poblíž skály. Stejně jako u jakéhokoli univerzálního designu má smysl zkontrolovat příručku pro majitele zastřihovače, aby se ujistil, že 1 palcový altán se před zakoupením této čepele hodí k existujícímu stroji.

Specifikace produktu

 • Vysoký počet zubů řezání karbidu
 • Připojí se k existujícímu zastřihovači řetězce
 • Cenově dostupné a odolné řešení řezání štětce
 • 1-palcový arbor se hodí k většině ořízků
 • Aby bylo zajištěno přizpůsobit se manuálu majitele zastřihovače
 • Vyžaduje opatrnost kolem hardscapingu, což může poškodit čepel

Získejte na Amazonu Atie Brush Blade.

ATIE 12 „x 3 Teese Heavyluzí ocelová čepel

Hlavní ocelová čepel ATIE 12 ”x 3 je odolná ocelová tri-blade, která je ekonomická a účinná pro řezání široké škály plevelů a kartáčového materiálu. Ačkoli to není ideální volba pro sazenice s velkým průměrem, tato cenově dostupná řezačka štětce drží štětce měřící průměr 1 palce a menší. S 1 palcem (20 mm) Arbor se hodí k většině ořízků.

Tato čepel je větší než některé fixní čepele štětců na 12 palcích napříč a 3 mm tlustými. Uživatelé by měli okraje nože pravidelně zaostávat. Uvědomte si, že tato čepel je těžší než ostatní, takže zvažte váhu na nástroji a použijte ramenní popruh pro další podporu při řezání kartáče.

Specifikace produktu

 • Ocelová čepel
 • Cenově dostupná volba pro občasnou potřebu řezat štětec
 • Připojuje se k existujícím zastřihovačům řetězců s 1-palcovým trhnutím
 • Může řezat pouze malé sazenice a stonky (až 1 palec)
 • Potřebuje pravidelné ostření
 • Přidává hmotnost nástroji pro oříznutí

Získejte na Amazonu 12palcovou kartáč.

Řezačka štětce WW

Řezačka štětce WW používá tři pohyblivé čepele k prořezávání těžkých trávy, hustých plevelů a zarostlých keřů. Toto je dobrá všestranná hlava pro pravidelnou údržbu trávníku a příležitostné čištění světelného kartáče a silného, ​​vysokého plevele. Výměnné kovové kovové lopatky poskytují čisté řezání pro pěstěný trávník a vyčistí sazenice a vinné révy, které občas vyrůstají ve skrytých rozích dvora.

Tato řezačka štětce má vysokou hodnotu a snadné použití. Lisovaná plastová hlava se může opotřebovat rychleji než těžší a je kompatibilní pouze s rovnými oříznutími hřídele.

Specifikace produktu

Získejte řezačku štětců na WW na hardwaru Amazonu, Ace.

TrimmerPlus BC720 Brushcutter s J-rukou

Brushcutter TrimmerPlus BC720 je univerzální nástavce pro většinu plynových a bezdrátových elektrických elektráren. Ocelová čepel se čtyřmi špičkami dělá rychlou práci vysokých, hustých travnatých plevelů a hustého kartáče. Balíček obsahuje ramenní popruh pro další podporu a J-bar pro zvýšenou kontrolu a pohodlí při provozování řezačky štětce. 1.65palcová vnitřní vazební trubice a 0.Rozhraní konektoru konektoru hnacího hnacího hnacího hnacího masa s nejvíce proměnlivými hlavami.

Tato příloha je vysoce odolná, snadno se instaluje a dobrá hodnota. Před zakoupením nových příloh vždy zkontrolujte příručku pro vlastníka Powerhead.

Specifikace produktu

 • Vhodné pro plynové a elektrické oříznutí
 • 4-tip ocelová čepel
 • Ramenní popruh
 • J-Bar

Získejte TrimmerPlus Brushcutter na Lowe’s nebo na Tractor Supply Co Co.

Oregon 20-108 Platinum Gatorline.155palcový zastřihovač

Oregon 20-108 Platinum Gatorline Trimmer Line.155 palců má profil zkroucené linky pro maximální špičkovou expozici, minimální odpor větru a vynikající trvanlivost. Jeho tvrdý exteriér drží dobře na vysokých teplotách a dopadech s tvrdými předměty. Pletená linka také vydává méně hluku než jiné profily linky. Tato hustá, těžkoprávná linie zastřihovače je nejlépe spárována s výkonnou řezačkou štětce, větší než 35cc, pro nejlepší výsledky.

Dávejte pozor, abyste nepřidávali zvraty na linku při jejím nakládání na cívku, protože to zdůrazňuje vlákno a může vést k předčasnému rozbití. Chcete.li zabránit zastřihovači, použijte tuto linii pouze se silnými oříznutími 35cc a větší.

Specifikace produktu

 • Linka ozdobného zastřihovače pro proříznutí štětce
 • Profil zkrouceného řádku pro větší odolnost
 • Odolný vůči dopadu
 • Vyžaduje pečlivé nakládání na cívku, aby se zabránilo rozbití
 • Pracuje pouze se silnými oříznutími (minimum 35 cc)

Získejte linii Trimmer Oregon na Amazonu.

Husqvarna 17 „2 cyklus plyn napájený řetězec zastřihovače

Řezačka štětce poháněná Husqvarna přitahuje značný výkon ze dvoudobého plynového motoru. Nejedná se o nejlehčí energetický nástroj na 16 liber, ale nahrazuje váhu s ergonomickou přilnavostí a působivým motorem, který pomáhá proříznout hustý přerůstání. Široký ořezávací poloměr 17 palců umožňuje uživatelům ve spěchu oříznout dvůr a má v případě potřeby jednoduchý systém prodloužení pro rozšiřování ořezávání.

Konstrukce zakřiveného hřídele této řezačky štětce poháněného plynem pomáhá Husqvarnovi být manévrovanější a vyváženější, takže uživatelé mají snadnější manipulaci s energetickým nástrojem, zatímco pracují. Tato řezačka štětce s plynovým kartáčem má také automatickou funkci nouzového zastavení, která při uvolnění spouště zastaví pohyb řetězce zastřihovače, což je tento model ještě uživatelsky přívětivější.

Specifikace produktu

 • Může být těžká váha a těžko manévruje
 • Řezačky plynových štětců nejsou tak ekologické jako elektrické modely

Získejte zastřihovač řetězců Husqvarna na přívod traktoru. a Lowe.

Greenworks 80V bezdrátový řetězec Trimmer Powerhead

Powerhead Greenworks 80V Churebless String Trimmer je dodáván s příložním zastřihovačem a přizpůsobuje se spoustě dalších funkcí s přílohou, včetně řezačky štětce. 2 AH baterie poskytuje až 45 minut výdrže baterie. Tato beztasáta elektrická řezačka je efektivní a tichá a poskytuje spoustu točivého momentu pro proříznutí stejných těžkých plevelů jako jeho protějšky poháněné plynem bez hluku a vůně.

Uživatelé by se měli s lithium-iontovými bateriemi tohoto Powerhead oblékat. Baterie by měly být skladovány přibližně 50 procent náboje. Tato řezačka štětců je nejlepší pro menší vlastnosti kvůli omezené době běhu a potřebě nabíjení nebo zakoupením druhé baterie pro rozšířené použití.

Specifikace produktu

 • Breatherless Electric Motor
 • Připevnění řetězce
 • Spuštění proměnné rychlosti
 • Lehká konstrukce
 • Baterie a nabíječka včetně; Rychlé nabíjení
 • Lithium-iontové baterie by měly být skladovány při polovičním nabití
 • Omezená doba běhu je nejlepší pro menší vlastnosti

Získejte na Amazonu The Greenworks 80V Electric Brush Cutter.

Náš verdikt

Pokud hledáte efektivní řezačku štětců, nehledejte nic jiného než čepel štětce pro mozkové pily. Tato řezací čepel má odolnou konstrukci karbidu a 9palcovou řeznou cestu, která může vzít odolný kartáč s 20 zuby. Alternativně je čepel pro řezání štětce WW vyrobeno z kovového a plastu a má 10palcovou řeznou cestu. Navíc je tento výběr kompatibilní s více značkami zastřihovače.

Jak jsme si vybrali ty nejlepší řezačky štětců

Vzhledem k tomu, jak snadné může být přeměnit stávající zastřihovač na stroj na řezání štětcem, doporučili jsme většinu možností čepele, které pracují s existujícími nástroji kupujícího a vytvoříme cenově dostupnou řezačku štětců, která může odříznout kdekoli z husté trávy k otočné vini v závislosti základní stroj. Všestrannost je důležitým hlediskem pro ty, kteří mají rozpočet-nebo prostor-pouze za jeden nástroj pro oříznutí a řezání štětcem

Z čepelí jsme se přitahovali k těm, kteří mají univerzální fit a snažili jsme se poskytnout řadu možností, které budou pojmout plynové a elektrické oříznutí. Ať už se podíváme na čepel nebo celý stroj, především byla trvanlivost. Čepele, oříznutí nebo řetězec musí držet nějaký hustý kartáč a stonky, aby fungovaly tak, jak by měly, takže většina našich nejlepších tipů zahrnuje řadu těžkých oceli a dokonce i karbidové čepele, které budou držet průměrné použití.

Časté časté

Otázka: Jak používáte řezačku štětců?

Vždy provozujte čepel rovnoběžně se zemí. Protože se čepel otáčí proti směru hodinových ručiček, nakrájejte na levou stranu, aby se zabránilo zpětnému odtoku. Použijte řezačku štětce s čepelí s menším než osmi zuby a dlouhým zametacím pohybem k řezání trávy. Pro vysoké, dřevité keře použijte tri-blade. Začněte čepelí ve výšce pasu a spusťte čepel na materiál. Pomocí kruhové čepele pily nařízněte pouze sazenice o průměru 2 palce a menší. Použijte řetězovou pilu pro větší stromy.

Vždy buďte si vědomi ostatních v oblasti, kteří by mohli být poškozeni létajícími troskami. Noste ochranu sluchu, bezpečnostní brýle, pracovní rukavice, dlouhé kalhoty a pracovní boty, abyste se chránili.

Otázka: Jak zaostřujete čepel řezačky štětce?

Blades na zaostřování ocelových řezacích štětců buď mlýnkem úhlu nebo mlýnek na lavici. Pokud používáte mlýnek na lavici, držte okraj čepele v úhlu 45 stupňů k brusky. Když pomalu pracujete čepel přes mlýnek z jejího středu k okraji. Otočte čepel a zaostřněte druhou hranu. Pokud používáte úhel mlýnek, proces je podobný, kromě toho, že čepel je uplatněna ve svěráku a mlýnek se pohybuje přes čepel.

Otázka: Jaký typ motorů používají řezačky štětců?

Řezačky kapesních štětců používají elektrické motory, plynové motory s 2 cykly nebo plynové motory se čtyřmi cykly. Krásky pro chůzi a odtahování a tažných štětců používají plynové motory.