9 nejlepších trávníků pro terénní úpravy | Plyn, napájeno baterií. Plynový trávník Edgers

Průvodce nákupem pro nejlepší plynový trávník Edgers

Spousta myšlenek a úsilí jde do vytváření pečlivě nádherného trávníku, zejména pokud jde o vytváření hranic. Možná budete chtít předvést některé části, jako jsou vaše květinové záhony, a chránit další části před zasahováním plevelů, jako jsou vaše chodníky a cesty. Když je nutná významná energie k kopání do půdy a pronikání hustých, drsných skvrn trávníku, potřebujete plynový trávník Edger.

Edgers vytvářejí hranice různých šířk a hloubky. Možná vás zajímá Edger pro účely údržby, estetické účely nebo obojí. Edgers Gas Lawn jsou nejmocnějšími dostupnými Edgers. Pokud máte velký lemovací projekt, který se má řešit, Edger krmená plynem je vhodná volba, zejména pokud chcete tuto práci dokončit rychle a s přesností.

Ať už jste majitel domu nebo profesionální krajinář, tento průvodce nákupem vám může pomoci vybrat plynový trávník Edger. Přečtěte si dále a zjistěte, co můžete očekávat při používání plynového edgeru, jak se srovnávají s jinými typy Edgers a jak si koupit ten pravý.

Používání plynového trávníku může být špinavý a zpocený. Ujistěte se, že zůstanete hydratovaní a nosíte oblečení, které vám nevadí.

Klíčové úvahy

Výhody plynu

Plyn je často preferovaným zdrojem energie pro velké, intenzivní úkoly lemování. Plynové nástroje nabízejí větší účinnost než elektrické nástroje a rozhodně vyvíjejí více energie než manuální nástroje. Plynový trávník Edger se snadno vrhá hluboko do půdy, zejména v oblastech, které dosud nebyly vykopány. Mají podobné velikosti jako nebo dokonce větší než elektrické ergery. Je docela snadné najít pro projekt, který chcete řešit.

Plynové trávníky jsou také známé pro přesnost. Zatímco elektrické a manuální ergery mají tendenci být ruční, plynové trávníky jsou stroje na kolech, které vytvářejí rovnoměrnou hloubku v celé práci.

Pokud vlastníte jiné předměty s plynem, jako je plynový sekačka nebo zastřihovač plynového živého plotu, mělo by být začlenění plynového Edger do vaší sbírky poměrně jednoduché, protože vyžadují podobná opatření v oblasti údržby a bezpečnosti.

Nevýhody plynu

Edgers s plynem poháněným trávníkem jsou těžší a dražší než jejich elektrické protějšky. Nástroje na trávník plynu obecně a zejména trávníky mohou přispět ke znečištění hluku a ovzduší. Někteří vyžadují použití uší. Protože mohou být velké a objemné, budete potřebovat vhodné místo pro uložení strojů. Také mějte na paměti, že budete muset pravidelně plynout.

Používání

Edgers trávníku s plynem, které mají jedno nebo více kol, jsou vhodné pro střední až velké trávníky, které vyžadují pravidelnou údržbu. Jsou užitečné, pokud máte zahrady, květinové záhony, cesty, stromy a další oblasti, které chcete definovat. Chcete.li dosáhnout přesného řezu, rozběhněte plynový Edger pomalu vpřed. Tempo by mělo být mnohem pomalejší, než byste přesunuli sekačku na trávu.

Motor

Plyn poháněné trávníky přicházejí s dvou cykly nebo čtyř-cyklové motory. Pokud používáte stroj na dvou cyklu, musíte smíchat olej a plyn ve správných rozměrech. Pokud používáte stroj na čtyři cyklu, automaticky se směs plynu a oleje. Posledně jmenované jsou silnější a energeticky efektivnější. Mají také tendenci být větší, hlasitější a dražší.

Výkon motoru

Výkon motoru pro plynový trávník se měří v kubických centimetrech (CC) nebo točivém momentu. Tyto stroje se pohybují od 20 cm až do 150 cm, nebo od 5 do 7 stop liber točivého momentu. Čím vyšší jsou čísla, tím silnější je stroj. Vyšší čísla také naznačují vyšší hmotnost a cenu.

Hloubka čepele

Zvažte velikost čepele a jak hluboko může nakrájet na Zemi. Možná budete chtít několik možností hloubky, které uspokojí různé oblasti trávníku. Pro hrana kolem příjezdových cest a chodníků by pravděpodobně stačila hloubka 2 palce. Možná budete chtít výraznější hranici v jiných oblastech. Všimněte si, že pokud pohřbíte kabely na trávníku, budete potřebovat mnohem větší hloubku.

Hmotnost

Plynové trávníky jsou těžké a některé váží 60 až 70 liber. Zatímco kola mají tendenci být trvanlivé a jednotky je relativně snadno tlačit, před nákupem zvažte svah a terén vašeho dvora. Je obtížnější tlačit těžký edger po svahu.

Některé plynové trávníky mají speciální funkce, které je oddělují, například držadla, které se skládají pro skladování, úložiště na palubě pro ruční nářadí a návrhy řídítek, aby se snížila únava uživatele. Tyto funkce jsme testovali, abychom zjistili, zda nabízejí lepší zážitek pro spotřebitele.

Při testování plynového trávníku zvažujeme, které modely fungují nejlépe na různých velikostech trávníků, stejně jako na cestách, květináči a dalších oblastech, které vyžadují definovanou hranu.

Edgers na trávník na trávu nabízejí mnohem více energie než elektrické a manuální ergery, ale jsou také hlasitější. Testujeme různé modely, abychom poskytovali doporučení pro spotřebitele, kteří se obávali o úroveň hluku.

Uvažujeme, zda lze upravit výšku kola trávníku s plynem. Přizpůsobitelná výška kola může usnadnit úlohu, jako je hrana obrubníku.

Bereme v úvahu cenové rozpětí plynových poháněných trávníků a vyhodnotíme funkce každého modelu, abychom získali nejlepší doporučení pro každý rozpočet.

Během testování je klíčová zvážení motorické síly poháněného plynem Edgerem trávníku Edgera. Edger Motors se pohybuje od 20 ccc do 150 ccm, s výkonnějšími motory vážící a stojí více.

Spotřebitelé nakupování plynových poháněných trávníků si mohou vybrat mezi motory s dvěma cykly a čtyř cykly. Testujeme jak pro vyhodnocení výhod a nevýhod každého typu.

Při testování plynových trávníků zvažujeme hmotnost stroje a jak snadné je používat. V závislosti na terénu trávníku spotřebitele může být lehčí stroj výhodnější než těžší.

Během testování zvažujeme úhel čepele, který nabízí plynový trávník. Některé modely mají nastavitelné úhly čepele, které umožňují další funkce a složitější řezy.

Během testování zvažujeme hloubku čepele Edgera trávníku a zda nabízí řadu možností. Spotřebitelé budou potřebovat jinou hloubku čepele pro úkoly, jako je hrana kolem chodníků a pohřben kabely.

Funkce

Nastavitelný úhel čepele

Edger s nastavitelným úhlem čepele může vytvořit složitější řezy. Některé čepele se mírně nakloní, aby vytvořily zkosenou hranu. Míra, do které se může čepel sklonit, se liší od modelu k modelu. Někteří se objeví až 90 stupňů a také provádějí funkce zastřihovače.

Výška kola

Při změně výšky čepele pomáhá s hloubkou, možná budete chtít projít nebo kolem určitých překážek na trávníku. Někteří Edgers vám umožňují upravit výšku kola pro další přizpůsobení. To je zvláště užitečné, pokud hrajete obrubník.

Příslušenství

Weed Eater: Husqvarna Gas String TrimMermainAin hranice, které jste vytvořili s vaším Edgerem pomocí Eater plevel. Tento plynový zastřihovač řetězce od Husqvarna je silný a zvládne nejtěžší úkoly.

Zastřihovač živých plotů: Black Decker 40V bezdrátový živý plot Trimmeranother část vašeho trávníku, který by neměl být přehlížen, jsou keře. Tento zastřihovač elektrických živých plotů od BlackDecker je lehký, levný a snadno uchovávatelný.

Sekačka na trávu: Greenworks 12-Amp Elektrická šňůra trávník Centrální úkol udržovat neposkvrněné trávník je řezání trávy. Doporučili jsme investování do této sekačky na trávu Greenworks, která dokáže zabalit nebo mulčkové výstřižky.

Ceny plynového trávníku Edger

Levné: Větší a silnější Edger, čím dražší bude. Minimálně můžete očekávat, že zaplatíte asi 150 za plynový trávník Edger.

Střední rozsah: Edgers plynového trávníku, kteří jsou silnější, mohou stát až 300. To mají tendenci být čtyř-cyklové stroje s nastavitelnými funkcemi.

Drahé: Nejodolnější a nejvýkonnější plynový trávník stojí kolem 500. Tyto stroje jsou užitečné pro dodavatele a další, kteří je pravidelně používají.

Tipy

Rozhodněte se pro hlubší řezy kolem zahrad a květinových záhonů, abyste jim poskytli výrazný vzhled a nějakou ochranu. Zvažte umístění mělkých okrajů kolem chodníků a příjezdových cest.

FAQ

Q. Jak mám udržovat svůj plynový trávník Edger?A. Po použití pravidelně odstraňte půdu a trávu z Edger. (Chcete.li to udělat, noste pár pracovních rukavic a ujistěte se, že je stroj nejprve správně vypnutý.) Odstranění trosek zabraňuje mu v kalení kolem čepele.

Vaše čepel může být nutné pravidelně naostřit, v závislosti na tom, jak často používáte Edger. Průměrný uživatel může očekávat, že čepel několikrát do roka zaostří. To lze provést doma nebo v obchodě.

Q. Jak bych měl uložit svůj plynový trávník Edger v mimosezóně?A. Předtím, než si po dlouhou dobu uložíte svůj plynový trávník Edger. Možná budete chtít začlenit stabilizátor paliva, aby stroj neřešil zbylým plynem. Sifon z plynu nebo spusťte stroj, dokud se nezavře. Budete chtít také vypustit olej. Někteří lidé investují do obálky pro svůj nástroj, aby poskytovali další ochranu.

Odstranění čepele před skladováním může pomoci udržet ji ostré a odolné. Uložte Edger na chladném a suchém místě bez vystavení vlhkosti, teplu a vlhkosti, což by mohlo vést k rezivu nebo korozi.

Q. Kdy je nejlepší čas na okraj mého trávníku?A. Pro nejlepší výsledky a nejlehčí pracovní zatížení, nahraďte trávník, když je země mírně vlhká. Pokud je to příliš těžké, bude tento proces mnohem obtížnější. Pokud je příliš mokrá, půda přinese špinavé, nerovnoměrné výsledky. Zkuste se hranat brzy během dne nebo pozdě večer, abyste se vyhnuli horkému polednímu slunci.

Q. Jaký je rozdíl mezi Edgerem, Trencher a zastřihovačem?A. V závislosti na typu edgeru, který zakoupíte, může být schopen vykonávat práci příkopu nebo zastřihovače, které oba provádějí podobné úkoly jako úkoly Edger.

Trencher je v podstatě Edger, než může kopat hlouběji a širší, obvykle s větší účinností. Často bude s velkým listem označována jako trencher.

Edger, který používá řetězec (běžné na elektrických možnostech) k provozu, může fungovat také jako zastřihovač. Zatímco Edgers vytvářejí vertikální hranice, zastřihovače vytvářejí horizontální hrany. Ořízkové řetězce jsou také známé jako Weed Eaters nebo Weed Wackers.

Nejlepší trávník Edgers pro terénní úpravy | Plyn, napájeno baterií

Udržování trávníku vyžaduje úsilí jakýmkoli způsobem, jak jej snížíte, ale pomáhá mít po ruce efektivní nástroje.

Power Lawn Edgers jsou fantastické pro výrobu čistých linií podél okraje trávníku, aby je úhledně oddělily od květinových záhonů nebo cest. Prostě nemůžete replikovat tuto úroveň přesnosti pomocí kapesního ergeru a trvá to mnohem více času.

Použil jsem obě variace ve své terénní práci a měl jsem to štěstí, že jsem vyzkoušel řadu plynových a elektrických strojů. Pomocí zážitku jsem sestavil krátký seznam solidních umělců, aby se snížil jakýkoli trávník, ať už je to na obytném nebo komerčním měřítku.

Pojďme se podívat na seznam strojů, které „vyhraly“.

 • Na první pohled
 • Nejlepší plynový Edger
 • Nejlepší baterie Edger
 • Nejlepší Edger
 • Proč používat trávník Edger
 • Výběr trávníku Edger
 • Gas Lawn Edger
 • Napájení motoru (CC)
 • Edger na trávu s baterií
 • Elektrický šňůra trávník Edger
 • Elektrická vs. Gas Edger, což je nejlepší?
 • Typ čepele
 • Hloubka řezání a šířky
 • Konfigurace kola
 • Pohodlí a funkce
 • Bezpečnostní funkce
 • Další úvahy
 • Co takhle nástroje pro manuální lemování trávníku
 • Zkontrolovali nejlepší trávník Edgers
 • 1. STIHL FC 56 C-E 8-palcový plynový Edger
 • 2. Ego Power Multi-Head System Kit s Edger
 • 3. Zemětřesení procházky a trávník Edger
 • 4. Toro Flex Force 60V Stick Edger Kit 8 “
 • 5. Dewalt 60V Max 7-½ palcová příloha schopná edger sada
 • 6. Southland 79cc Walk za plynovým trávníkem Edger
 • 7. Generac DR Equipment 9-palcový plynový edger/oříznutí
 • 8. Echo Gas Lawn Edger 21.2cc
 • 9. Greenworks 48V 8 ”beztaskovného bezdrátového edgeru 4.0AH
 • Verdikt: Nejlepší trávník Edgers
 • Nejlepší plynový Edger
 • Nejlepší baterie Edger
 • Nejlepší Edger
 • Trávníky Edgers FAQ

Na první pohled

Začněme věci s některými z mých oblíbených produktů. Rozhovoval jsem je na základě technologie nebo designu, který vám umožňuje skočit na typ produktu, který hledáte. Existují možnosti pro plyn nebo elektrické pohánění, stejně jako komerční, procházka a chůze.

STIHL FC 56 C-E 8-palcový plynový Edger

Nízko emisní, palivově úsporná Edger dostatečně výkonná, aby se roztrhala silným přerůstáním a zhutněnou půdou pro definovanou hranu.

Ego Power Multi-Head Kit s Edger

Edger napájený z baterií, který se snadno používá a efektivní. Poskytuje kvalitní linii až tři palce, ale můžete ji snadno upravit pro mělčí řez.

Zemětřesení procházky na trávníku

Vyrčování pro chůzi pro chůzi 4-cyklus je výkonná a perfektní pro větší práci. Je ideální pro definování záhonů a podél chodníků nebo příjezdových cest.

Proč používat trávník Edger

Pokud již máte po ruce spolehlivý zastřihovač strun, můžete se divit, zda také potřebujete Edger. Pojďme si o tom jasně ujasnit, váš jedlík plevelů vyčistí zarostlé oblasti a dělá skvělou práci, co je navrženo. Ale nemůže to zcela replikovat čisté profesionální linie, které získáte s účelovým edgerem na trávu. Doba.

Edgers používají ocelovou čepel k nasedání hluboko do trávníku k vytvoření atraktivního kanálu mezi trávníkem a vašimi květinovými záhony, terasami, chodníky a chodníky. Vytváří jasnou definici mezi trávníkem a chodníkem a zabraňuje šíření toulavé trávy do chodníků.

Rychlost, při které můžete běžet podél délky proužku trávníku, je výrazně rychlejší, než byste mohli dosáhnout jakoukoli jinou metodou. Dokážu utéct po 30-yardové hraně trávníku jen o něco pomalejší než chůzi. To samo o sobě je dost dobrý důvod, proč si na tento nástroj položí ruce.

Výběr trávníku Edger

Výběr správné Edger vyžaduje trochu znalosti různých modelů, jak fungují, jak pro vás mohou fungovat různé funkce a samozřejmě jejich omezení. Pojďme tedy projít několika nejdůležitějšími atributy.

Gas Lawn Edger

Plynový trávník Edgers zjevně běží na benzínu, stejně jako na trávu. Motor určí výkon stroje a jeho schopnost manipulovat s pevným nebo silným chomáčkem trávníku.

Obvykle jsou silnější než produkty napájené z baterií s jejich schopností generovat vyšší výkon výkonu koňských sil.

Naplnění plynového nádrže také trvá také méně času, než dobíjení baterie, takže plynové ergery jsou skvělé pro nepřetržité použití, nebo kde není praktické připojit baterii k dobití. Jako jsou komerční práce v parcích nebo sportovních polích.

Nevýhodou pro plynové trávníky je to, že běží na plyn, což způsobuje hlasitý, špinavý proces. Navíc motory vyžadují pravidelné servis. To vám přinese různé problémy s údržbou, kde budete možná muset zašpinit ruce.

Napájení motoru (CC)

Stanovení napájení motoru na plynovém trávníku Edger přichází na kubické centimetry (CC) a koňské síly (HP). Čím vyšší je CC, tím silnější bude Edgerův motor. Teoreticky říkám, že extra kapacita motoru musí být přenesena do výkonu.

Jak pravděpodobně víte, ne všechny vzory strojů jsou stejné, některé inženýrské týmy skutečně produkují neuvěřitelně efektivní stroje, zatímco jiné ne. Což znamená, že část tohoto napájení motoru se může ztratit prostřednictvím neefektivní mechaniky.

Ergery s plynem s vysokým obsahem CC a vysokou koňskou silou bývají nejúčinnější a nejdražší, ale také nejdražší nákup a údržbu.

Edger na trávu s baterií

Na baterii připevněné k ovládací hlavě zařízení běží na baterii na baterii připevněnou baterii. S touto technologií se vyšší napětí a hladiny AMP promítají do energie a účinnosti.

Zatímco Edgers napájené baterií běží čistší než jejich protějšky z plynu, mají nějaké nevýhody,… potřebují nabíjení. V praxi je váš trávník relativně rychlý úkol, takže pokud budete mít nabíjení bateriových článků mezi využitím, měli byste dokončit svůj dvůr za jediný nabití.

Edgers napájené baterií se obvykle spoléhají na DC motory, protože jsou efektivní a levné. Tyto malé motory snižují hmotnost, ale poskytují dostatek energie pro ovládání Edger.

Motor Power Volts (V)

Diskuse o napětí jsou velmi technické, takže je třeba mít na paměti, že vyšší je lepší. Musíte však také zvážit čas běhu baterie, dva faktory pracují v tandemu. Baterie s nízkým až středním napětím by mohla mít dobu běhu silnější baterie s vyšší volbou.

Doba běhu baterie lithium (AH)

Amp-hodinové (AH) odkazuje na to, kolik zesilovačů je vypouštěno z lithiové baterie za hodinu. Slyšel jsem, že přemýšlíš co to sakra znamená? Řekněme, že máte energetický nástroj s 5.0AH baterie. Nyní také řekněme, že váš energetický nástroj přitahuje 5 zesilovačů. To znamená 5.0ah baterie bude běžet po dobu jedné hodiny, protože baterie se vypouští rychlostí 5 amps za hodinu.

Pokud máte baterii 10AH a váš nástroj přitáhne 1 zesilovač, baterie by trvala 10 hodin. Stručně řečeno, čím vyšší bude, tím déle bude váš nástroj běžet na jednom náboji.

Elektrický šňůra trávník Edger

Vzhledem k tomu, že vás probohal Edger na elektrickou zásuvku, eliminuje některé problémy spojené s používáním baterie. Dostanete čistou a stabilní sílu, na úkor kabelu omezující vzdálenost, kterou můžete přesunout. Edgers na trávníku na trávu nejsou praktické pro větší pozemky, ale mohou fungovat velmi dobře pro menší trávníky s kratšími hranami.

Elektrická vs. Gas Edger, což je nejlepší?

V bitvě o elektrické plyn není žádný vítěz. Oba mají zřetelné výhody a nevýhody, takže záleží na velikosti vašeho pozemku a osobních preferencích.

Ergery poháněné plynem jsou silnější a zcela přenosnější, ale přicházejí s několika pozoruhodnými nevýhodami, včetně úrovně hluku a šance na zranění. Elektrické ergery nemusí být tak silné, ale jsou tiché, čisté a lehčí používat.

Typ čepele

Standardní čepel může dokončit úlohu, ale s nastavitelným systémem vám může pomoci obejít různé překážky.

Oříznutí řetězce vs. Ocelová čepel

I když je možné otočit jedlík plevelů a použít řetězec oříznutí na okraj, nebude vám to dát stejný účinek. Edgers obvykle používají čepele ocelových lemování, které jsou silnější a odolnější pro prořezání kořeny a zhutněnou půdou.

Vzory ocelové čepele

Ocelové čepele mají tři různé vzory. Základní plochá čepel funguje dobře, ale možná budete chtít upgradovat v určitých situacích.

 • Ploché čepele mají obyčejné okraje a zpracovávají základní úlohy.
 • Hvězdné čepele dobře fungují proti solidním překážkám, jako je vedle domu.
 • Nabízené čepele fungují nejlépe s nerovnoměrnými povrchy a obsluhují se kolem některých krajinářských funkcí, jako jsou zavěšení květin nebo plíživého pozemního krytu.

Výměna čepelí se může zdát jako hodně práce navíc, ale může to mít obrovský dopad, když se zabýváte různým terénem.

Hloubka řezání a šířky

Čepel Edger se musí dostatečně hluboko proříznout, aby prošel tvrdými kořeny a zhutněnou půdou, ale ne tak hluboko, že riskujete proříznutí pohřbených kabelů nebo drátů, nebo riskujete, že otupujete okraj čepele na patách hraných dlaždic pod půdou.

Většina Edgers má maximální hloubku tři až pět palců, i když najdete některé, které dosahují až šest palců.

Šířka nástroje je záležela více pro lidi se spoustou těsných rohů nebo oblastí sousedících se strukturami, jako jsou ploty a terasy. Pokud je váš Edger příliš široký, možná nebudete moci projít těmito prostory, což znamená, že se musíte vrátit s manuálním edgerem.

Konfigurace kola

Konfigurace kola se vztahuje na systém pokynů. Kola podporují a vyvažují hmotnost motoru a umožňují snadno manévrovat nástroj.

Obvykle mají Edgers tři až čtyři kola. Hmotnost podporují dvě až tři kola, zatímco zbývající kolo vám umožní vést nástroj.

Možná najdete engery poháněné plynem s dalším kolem. „Obrubní kolo“ slouží jako stabilizátor pro oblasti, kde terén odpadne, například podél obrubníku na ulici.

Pohodlí a funkce

Jak často budete používat nástroj, který způsobí nepohodlí? Zvažte, co se vám líbí v nástrojích, které máte, a hledejte podobné funkce v edgeru, abyste bez bolesti snadněji fungovali.

Rovný nebo zakřivený hřídel

Zakřivený hřídel má mírný ohyb poblíž dna, který jej mírně postaví z čepele. Nevydržují stejně jako rovné šachty, ale při otáčení rohů nabízejí trochu větší flexibilitu.

Přímé šachty mají obvykle trochu větší sílu, protože nepotratí točivý moment podél křivky.

Hmotnost a manipulace s Edger

Hmotnost a manipulace, kdy musíte trávit čas prací s nástrojem, a to znamená vybrat něco lehkého dostatečně. Dokážete po celý váš dvorek nést deset až dvacet liber? Na druhou stranu je Edger procházka mnohem těžší, ale musíte ji jen tlačit.

Bezpečnostní funkce

Kromě vašeho pohodlí je zůstat v bezpečí, když je strojní zařízení zásadní.

 • Spouštěcí zámky zabraňují aktivacím nehody.
 • Polstrované rukojeti snižují dopad z vibrací.
 • Stráže od trosek vás chrání před létajícími kameny, větvemi a dalšími.

Další úvahy

Můžete zvážit některé bonusové funkce, které vám mohou usnadnit život.

 • 2-in-1 Trimmers a Edgers jsou všestranné možnosti, které dělají vše v jednom nástroji.
 • Příslušenství, stejně jako další baterie nebo širší stráže, mohou zvýšit vaše pohodlí a schopnosti nástroje.

Co takhle nástroje pro manuální lemování trávníku

Existují nástroje pro manuální hrana trávníku a práci se dostanou, pokud máte sval je používat. Máte k dispozici několik různých možností, pokud byste se raději spoléhali na pracovní sílu nad plynem nebo elektrickou energií.

 • Shear Edgers jsou přesně tak, jak zní, nůžky, které proříznou menšími kousky a manévrují do těsných rohů. Je hezké mít po ruce pár pro dotyky, ale nejsou efektivní nebo efektivní pro velké prostory.
 • Spade Edgers vypadají jako malé, ploché lopaty. Sharp Blade prořízne trávník, když jej zatlačíte dolů a malá plošina v horní části čepele.
 • Rotační ergery se skládají z špičkového kola připevněného k pólu. Zatlačíte kolo podél linie a kola prořízne trávníkem, když se valí přes.

K dispozici je čas a místo pro nástroje pro ruční hrany, ale nemusí být praktické pro větší projekty krajiny. Představte si, jak unavená by byla vaše ruka po hraním celého vašeho dvora s čirými Edgers!

Zkontrolovali nejlepší trávník Edgers

Nyní, když máte představu o různých návrzích a funkcích, podívejme se na moje nejvyšší doporučení. To je založeno na mém používání těchto nástrojů značně v rezidenčních a komerčních pracovních místech. Byli tam dva Ergers, které jsem předtím nepoužil, Southland a Generac, byli testováni na pásu trávníku přibližně 50 yardů dlouhý.

Kvalita nástroje celkově hrála velkou roli v mém rozhodování. Sestavení, jak dobře se zacházelo a zda by to vydrželo obytné i komerční použití. Kvalita snížení byla vynikající s každým z těchto produktů, takže moje poslední úvaha byla hodnota za peníze.

Ohraničení trávníku. opravdu to funguje?

Jako spolupracovník Amazonu vyděláváme z kvalifikačních nákupů provedených na našem webu. Pokud provedete nákup prostřednictvím odkazů z tohoto webu, můžeme získat malý podíl na prodeji od Amazonu a dalších podobných affiliate programů.

Pokud jste jako většina majitelů domů, udržování úhledného a uklizeného trávníku je na vašem seznamu priorit vysoko. Ale už jste někdy zvažovali, jaké nástroje jsou k dispozici, aby pomohly tento cíl usnadnit?

Stále populárnější možností pro dosažení těchto dokonalých, pěstěných hranic trávníku je trávník Edger. ale opravdu fungují?

V tomto blogovém příspěvku prozkoumáme výhody používání trávníku Edger a poskytneme několik užitečných tipů pro nákup jednoho pro váš domov.

Čtěte dále a dozvíte se více o tom, jak tyto užitečné nástroje mohou transformovat jakýkoli venkovní prostor do poutavé zahrady, která bude závistí vašeho okolí!

Výhody používání trávníku Edger

Edgers na trávu jsou užitečným nástrojem pro péči a údržbu trávníku. Mohou pomoci vytvořit ostré a čisté hrany mezi dvěma různými částmi trávníku, jako je mezi trávníkem a chodníkem nebo příjezdovou cestou.

To může trávník dát více pěstěný a dobře udržovaný vzhled. Ohramování může také pomoci snížit růst trávy a plevelů v oblastech, kde nejsou žádáni.

Kromě toho lze trávník Edgers použít k vytváření cest a květinových záhonů v zahradách, které mohou dát zahradům atraktivnější a organizovanější vzhled.

Co je to trávník?

Edger na trávu je navržen tak, aby vytvořil úhlednou hranu mezi trávníkem a tvrdými povrchy, jako jsou chodníky a příjezdové cesty.

Obvykle se používá k definování hranic a zabránění trávení v zasahování do jiných oblastí. Obvykle se používá k vytvoření čisté hranice mezi trávníky a zahradami.

Edgers na trávu přicházejí v různých typech, včetně:

Manuální Engers mají dlouhou dřevěnou šachtu, která se připevňuje k řezacímu kola, zatímco plynové poháněné Edgers mají motor s řezacím kotoučem připevněným ke konci.

Elektrické ergery přicházejí buď s baterií nebo napájecím zdrojem a také mají řezací kolo.

Všechny typy Edgers se snadno používají a nabízejí přesné řezy, díky nimž jsou vynikajícími nástroji pro každého majitele domu.

Výhody používání trávníku Edger

Použití trávníku Edger může mít obrovský rozdíl ve vzhledu a pocitu vašeho dvora.

Může snadno přidat do trávníku více leštěného a profesionálního vzhledu, protože umožňuje přesný řez podél okrajů, hranic a chodníků.

Nejenže vytváří čisté linie, ale také pomáhá zabránit šíření trávy do jiných oblastí. Pomáhá také definovat různé oblasti vašeho trávníku, jako jsou květinové záhony nebo chodníky.

Ohramování trávníku může také pomoci snížit růst plevelů a podporovat zdravější růst trávy.

Navíc, používání trávníku Edger vám může ušetřit čas a energii, protože je mnohem rychlejší než použití ručního zaříznutí nebo trencher.

Různé typy trávníků Edgers

Edgers na trávu přicházejí v různých stylech a velikostech, od manuálních po elektrické a plynové modely.

Manuální ergery jsou skvělé pro malé yardy, protože nevyžadují palivo ani elektřinu a jsou relativně levné.

Elektrické ergery jsou ideální pro střední yardy, protože jsou lehké a snadno manévrují.

Engery poháněné plynem jsou silnější a snadno se mohou zabývat většími yardy.

Pokud máte velký dvůr se spoustou hran, pak je plynově poháněný Edger způsob, jak jít.

Každý typ Edger má své jedinečné výhody, takže je nezbytné zvážit velikost a potřeby vašeho dvora před nákupem.

Jak si vybrat správný trávník pro vaše potřeby

Výběr vhodného trávníku pro vaše potřeby je nezbytný pro dosažení nejlepších výsledků.

Při výběru trávníku byste měli zvážit svůj rozpočet, velikost vašeho dvora a typ Edger, který je nejlépe vhodný pro vaše potřeby.

Edger poháněný plyn může být nejlepší volbou pro větší yardy, protože poskytuje více energie a může rychle pokrýt větší oblasti bez prostojů na dobití.

Elektrické modely jsou vhodné pro menší yardy a nabízejí větší kontrolu než plynové modely a také konzistentní napájení s napájecím kabelem.

Manuální Edgers jsou také možností, ale vyžadují více fyzické práce a rozhodně se nedoporučují pro velké plochy.

Při výběru Edger nezapomeňte hledat model, který je určen pro vaše specifické potřeby.

Například někteří Edgers mají nastavitelné čepele a lze je použít k vytvoření různých návrhů pro váš trávník.

Mezi další funkce, které je třeba dávat pozor, patří ergonomická rukojeť, která usnadňuje ovládání Edger a motor, který je dostatečně výkonný, aby vyřešil náročnější pracovní místa.

Nakonec si před provedením nákupu vždy přečtete recenze. To vám pomůže získat představu o tom, jak dobře Edger funguje a zda to stojí za peníze.

Běžné problémy, s nimiž se můžete setkat se svým trávníkem Edger

Edgers na trávu jsou vynikajícím nástrojem pro vytváření úhledných, profesionálně vypadajících hranic na trávu, ale mohou také přijít s vlastními problémy.

Zde jsou některé z nejběžnějších problémů, s nimiž se můžete setkat při používání trávníku Edger.

Jedním z největších problémů, kterým mohou někteří uživatelé čelit.

To může být způsobeno faktory, jako je konzistence půdy a velikost použité čepele, takže je nezbytné najít správnou čepel pro vaše potřeby.

Dalším problémem může být to, že váš Edger se neřeší v přímé linii. To by mohlo být způsobeno řadou důvodů, jako je úhel, ve kterém řezáte nebo typ použité čepele.

Pokud se váš Edger neříká trávou a půdou správně, mohlo by to být způsobeno nudnou čepelí. Nezapomeňte pravidelně vyměňovat nebo naostřit čepel, abyste se ujistili, že může materiál procházet efektivně.

A konečně, dalším problémem, se kterým byste se mohli setkat.

To může být způsobeno použitím příliš velkého tlaku při stisknutí na nohou nebo použitím nesprávné čepele pro vaše potřeby.

Celkově mohou být Edgers na trávníku skvělým způsobem, jak vytvořit úhledné, profesionálně vypadající hranice trávníku, ale je důležité si udělat čas, abychom pochopili, jak je správně používat a řešit

Údržba a odstraňování potíží s vaším trávníkem.

Údržba a odstraňování problémů s vaším trávníkem je důležitou součástí udržování hladkého a efektivního udržování vašeho vybavení.

Mezi běžné problémy, se kterými se můžete setkat, patří ucpané čepele, rozbité čepele a opotřebovaný motor.

Je chytré pravidelně kontrolovat svůj Edger, zda není známky opotřebení a postupujte podle pokynů výrobce týkající se údržby.

Pokud narazíte na nějaké problémy, je nejlepší zavolat profesionála pro pomoc. Navíc je vždy dobré udržovat náhradní čepele, olej a další zásoby po ruce pro případ, že je potřebujete.

Tím, že si uděláte čas na údržbu vašeho Edger a vyřešíte problémy, které mohou nastat, můžete zajistit, aby vám váš trávník bude i nadále sloužit po celá léta.

Porovnání různých typů trávníků Edgers: plyn vs. Elektrická vs. Manuál

Pokud jde o trávník Edgers, existují tři hlavní typy: plyn, elektrické a manuál. Každý typ má výhody a nevýhody, takže váš výběr bude záviset na vašich potřebách, rozpočtu a preferencích.

Edgers poháněné plynem jsou nejsilnějším typem Edger, ale také vyžadují více údržby a ceny více předem než elektrické nebo manuální Edgers.

Jsou nejlepší volbou pro velké plochy s hustou, hustou trávou. Elektrické ergery jsou mnohem tišší a snadněji se používají než ty plynové, ale bývají méně výkonné.

Jsou ideální pro malé yardy s lehkou trávou. Manuální Edgers jsou nejméně silnou možností, ale jsou také nejdostupnější. Jsou nejlepší pro malé oblasti se světlou až střední trávou.

Jaké jsou výhody elektrického vs. Manuální trávník Edgers?

Pokud jde o trávník Edgers, máte tři možnosti: plyn, elektrický a manuál. Každý typ Edger má své výhody a nevýhody, takže je dobré zvážit, který typ by pro vaše konkrétní potřeby fungoval nejlépe.

Plynové ergery jsou nejsilnější, ale vyžadují hodně údržby a jsou hlučné. Elektrické ergery jsou tišší a vyžadují menší údržbu, ale mohou být těžké a vyžadují prodlužovací kabel.

Manuální Engers jsou nejméně silné, ale jsou lehké a nevyžadují žádnou elektřinu.

Při porovnání různých typů trávníků je nezbytné zvážit velikost a tvar trávníku a terénu.

Engers poháněné plynem jsou skvělé pro rozsáhlejší trávníky s kopci nebo nerovnoměrným terénem. Elektrické ergery jsou skvělé pro menší trávníky s plochým terénem.

Manuální Edgers zvládnou libovolnou velikost nebo tvar trávníku, ale mohou vyžadovat více úsilí na kopcovitém nebo nerovném terénu.

Je také důležité zvážit celkové náklady na každý typ Edger. Edgers poháněné plynem mají tendenci být dražší předem, ale jejich dlouhodobé náklady na údržbu jsou nižší.

Elektrické ergery jsou předem levnější, ale jejich dlouhodobé náklady na údržbu mohou být vyšší. Manuální Edgers bývají nejméně nákladnou možností, ale mohou vyžadovat více úsilí v průběhu času.

Nakonec nejlepší typ Edger pro vás závisí na vašem konkrétním

Lawn Edger Gas vs Electric: Což je lepší?

Při diskusi o trávníku Edgers je jedním z nejdůležitějších témat debaty Gas vs Electric Models.

Edgers s plynem poháněným trávníkem jsou silnější a mohou snadněji proříznout tvrdý materiál, ale obvykle jsou dražší a vyžadují více údržby.

Elektrické trávníky jsou často cenově dostupnější, ale mohou jim chybět síla a efektivitu plynových modelů.

Při zvažování trávníku Edger musíte zvážit velikost a typ práce, kterou budete dělat, abyste se rozhodli, který typ je pro vás nejlepší.

Model poháněný plynem může být způsob, jak jít, pokud se chystáte na okraj kolem velkého trávníku.

Pokud jsou však vaše potřeby hrany menší a méně časté, může být elektrický model lepší volbou.

Bez ohledu na to, jaký typ trávníku si vyberete, je důležité zajistit, abyste se dostali do práce pro práci, pro kterou ji potřebujete.

Například, pokud hledáte nástroj, který zvládne těžkoprávné úlohy, model poháněný plynem s větším řezacím kotoučem je pravděpodobně lepší volbou.

Na druhou stranu, pokud jsou vaše potřeby základní a váš rozpočet je přísnější, může být elektrický model způsob, jak jít.

Kromě zvažování energie a nákladů při rozhodování mezi plynovými a elektrickými modely je také důležité zvážit pohodlí.

Elektrické modely se obvykle snadněji spustí a vyžadují menší údržbu než plynové pohánění

Při použití trávníku Edger se ujistěte, že získáte nejlepší výsledek

Dosažení nejlepšího výsledku s vaším trávníkem vyžaduje pro tuto práci správný nástroj. V závislosti na velikosti vašeho dvora a typu okraje, který potřebujete, možná budete muset použít zastřihovač, Edger nebo obojí.

Trimmers jsou skvělí pro udržování okrajů a jejich udržování úhledných, ale Edger dělá mnohem lepší práci, pokud potřebujete ostré hrany.

Manuální Engers také fungují dobře, ale trvá déle, než dosáhnou stejných výsledků.

Rotační Edgers mají dlouhou dřevěnou šachtu připevněnou k řezacímu kola, které vypadá jako tyč se špičkovým kola na jednom konci. Rychle a efektivně proříznou půdou, aby vytvořili čistou hranu.

Chcete.li získat nejlepší výsledky z vašeho trávníku, ujistěte se, jak jej pochopit, jak jej správně používat.

Při používání Edger je nezbytné aplikovat váhu na oporu a stisknutím přímo dolů kopat přímku v půdě a vytvořit hranici.

Při používání Edger je také vhodné nosit bezpečnostní vybavení k zajištění vaší bezpečnosti.

Až budete mít správný nástroj pro práci a plně pochopíte, jak ji používat, můžete si být jisti, že při použití trávníku Edger dosáhnete nejlepšího výsledku.

Vědět, jak správně používat svůj trávník

Použití trávníku Edger je vynikající pro vytváření úhledných a ostrých okrajů kolem trávníku a zahrady.

Avšak známo, jak správně používat jeden z těchto nástrojů, je nezbytné pro dosažení nejlepších výsledků. Zde je několik tipů, jak správně používat trávník.

Při používání Edger začněte na okraji trávníku nebo zahrady a nakrájejte trávu v přímé linii. Ujistěte se, že držíte nástroj ve správném úhlu, aby se rovnoměrně prořízl a celá tráva je čistě řezána.

Při používání elektrického nebo plynového Edgera také udržujte nohy na zemi, protože tyto nástroje mohou být silné a při zneužití způsobí zranění.

Nakonec si vždy přečtěte pokyny vašeho výrobce před prvním použitím trávníku Edger.

Tím zajistíte, že přesně víte, jak tento nástroj používat bezpečně a správně a pomůže vám dosáhnout nejlepších výsledků.

Bezpečnostní tipy při použití trávníku Edger

Při použití trávníku Edger je nezbytné zajistit, aby sledovali bezpečnostní protokoly. Vždy noste ochranné vybavení, jako jsou brýle, rukavice a prachová maska.

Před použitím Edger navíc pečlivě přečtěte a postupujte podle pokynů. Ujistěte se, že oblast, kterou hrajete, je bez trosek a dalších předmětů, které mohou způsobit zranění.

Ujistěte se také, že je Edger přiměřeně zajištěn, aby se zabránilo sklouznutí nebo převrácení. Nakonec mějte ruce a nohy daleko od čepele nebo řezacího kola.

Dělejte a nedělejte při použití trávníku Edger

Při používání trávníku je důležité přijmout konkrétní bezpečnostní opatření. Před použitím si přečtěte pokyny a dodržujte poskytnuté bezpečnostní pokyny.

Při použití trávníku Edger je zde několik DO a Don’ts

 • Noste vhodné oblečení a ochranné vybavení, jako jsou brýle a rukavice.
 • Než jej použijete, ujistěte se, že je Edger v dobrém pracovním stavu.
 • Při používání zatlačte na Edger s rovnoměrným tlakem.
 • Ujistěte se, že Edger udržujte od jakýchkoli hořlavých materiálů.
 • Udržujte ruce a nohy od řezací čepele.
 • Nepoužívejte trávník na mokrých nebo ledových površích.
 • Nepřetěžujte Edger tím, že najednou stříháte příliš mnoho trávy.
 • Nepoužívejte poškozený trávník nebo jeden s volnými nebo zlomenými částmi.
 • Nepoužívejte trávník Edger v oblasti s mnoha kolemjdoucími nebo domácími mazlíčky.
 • Nepokoušejte se používat trávník Edger bez řádného tréninku a výuky.

Závěr: Je to trávník Edger za to?

Edger na trávu je nezbytný pro udržení vaší zahrady a trávníku čisté a pěstované.

Pomáhá vytvářet ostré, definované hrany mezi trávníky a cesty a může také pomoci zkrátit množství času stráveného oříznutím.

Ačkoli manuální trávník Edgers nejsou tak rychlé jako plynové nebo elektrické modely, stále mohou vykonat práci rychle a efektivně.

Při výběru vhodného trávníku pro vaše potřeby byste měli zvážit velikost svého dvora a typy hran, které potřebujete vytvořit.

Měli byste také zvážit typ Edger, který nejlépe vyhovuje vašemu rozpočtu, ať už manuální, elektrický nebo plynový edger.

Celkově to trávník stojí za to, pokud chcete udržovat úhledný trávník a zahradu. Může to trvat nějakou dobu, než si zvyknete na používání trávníku, ale jakmile to uděláte, zjistíte, že je to skvělý způsob, jak udržet váš dvůr vypadat co nejlépe.

Zveřejněno zveřejněno: 13. ledna 2023. Poslední aktualizace: 24. ledna 2023

Tváří v tvář řadě přesně kalibrovaných Edgers, může být složité zvolit si ten pravý pro váš dvůr. Podívejte se na několik nejlepších nákupních tipů a zaokrouhlení nástrojů s nejvyšším výkonem.

Autor: Andréana Lefton a Timothy Dale a Mark Wolfe | Aktualizováno 19. dubna 2023 13:22

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Ať už je váš dvůr velký nebo malý, minimálně upravený nebo plný květinových záhonů, jedním z nejjednodušších způsobů, jak zkrotit neslušné okraje a udržet ho vypadající pěstěnou, je investovat do spolehlivého trávníku Edger.

Podobně jako to, jak rámeček obrázku zvyšuje umělecká díla, rovnoměrně oříznutý obvod dvora zvyšuje celkový vzhled trávníku. Křupavé okraje znamenají dobře otřesenou nemovitost, zejména podél příjezdových cest, chodníků, zahradních postelí a chodníků.

Zjednodušte své vyhledávání identifikací potřeb vaší nemovitosti pomocí průvodce nákupem a naše terénní recenze několika populárních trávníků na našich vlastních obrubních, krajinných postelích a okrajích příjezdové cesty. Náhled našeho zaokrouhlení některých z nejlepších nástrojů pro trávník, které jsou k dispozici níže, a později si přečtěte podrobnosti o výkonu.

 • Celkově nejlepší: BlackDecker 2-in-1 String Trimmer / Edger
 • Nejlepší třesk pro Buck: Bully Tools 92251 Round Lawn Edger
 • Nejlepší pohánění plynu: McLane 101-5.5GT-7 plynový trávník Edger
 • Nejlepší lehká: Greenworks Pro 80V 8-palcová beztaskační edger
 • Nejlepší pro malé yardy: Greenworks 12-Amp Electric Corded Edger
 • Nejlepší pro velké yardy: Worx WG896 12-Amp 7.5palcový elektrický trávník Edger
 • Nejlepší kombo souprava: Echo Pas Trimmer a Edger Kit
 • Zvažte také: Zemětřesení 23275 Walk-Behend Lawn Edger

Jak jsme testovali ty nejlepší trávníky

Chtěli jsme tyto nástroje spustit prostřednictvím scénářů v reálném světě, jako je základní údržba okraje trávy, příkop podél tvrdých okrajů a kopání do nové půdy, jak by bylo nutné pro definici linky postele. Zkušební dvůr nabídl dobrou směs s příjezdovou cestou, která potřebovala pouze údržbu, curbline s zarostlou hranou a několik lůžek krajiny s hranami, které se lišily od mírně dobře definované až po špatně definované.

Aby se vytvořil náš seznam, museli Edgers dobře fungovat na každém místě na základě způsobů, jak jsou na trhu. Například elektrické ergery plug-in jsou určeny pro udržování stávajících hran v malé krajině a neočekává se, že budou použity pro kopání do nepřerušené půdy po delší dobu. Na druhé straně jsou modely procházky poháněné plynem určeny jak pro podrobné práce s obložením, tak pro čisté, výkonné průkopnické průkopnické během dlouhých hodin práce.

Naše nejlepší tipy

Níže uvedené nejvyšší možnosti byly vybrány na základě celkové kvality a účinnosti produktu s významnou pozorností věnovanou výše uvedeným důležitým produktům, které pomohou najít některé z nejlepších trávníků, které udržují zahrady úhledně udržované. Aby se snížil, každý nástroj úspěšně navigoval naše hands-on testovací kritéria, která zahrnovala obrubník, příjezdovou cestu a přírodní okraje postele krajiny. Podívejte se na popisy produktu pro podrobnosti o výkonu.

BlackDecker 2-in-1 String Trimmer / Edger

Černý decker plug-and-go slouží nejen jako Edger, ale také jako příkopový bagr. S elektrickým motorem 12-amp, který nevytváří žádné emise, je tento nástroj užitečný pro instalaci venkovního osvětlení, oplocení nebo při výsadbě keřů a stromů. Edger může být nastaven na jednu ze tří možných hloubky řezání, s maximální hloubkou 3.75 palců.

Jako přidanou bezpečnostní funkci zahrnuje tento ořízkový edger vestavěný systém zadržování šňůr, který udržuje prodlužovací kabel na místě, aby se zabránilo uživatelům v tom, aby přes něj zakopnuli. Edger váží 12.4 libry a má průvodce s vozíkem, který pomáhá provádět čisté řezy kolem tvrdých povrchů, jako jsou terasy, chodníky a příjezdové cesty.

Líbilo se nám to, jak se černý Decker Edger sledoval kolem křivek těsných krajinných postele a rovných po dlážděných okrajích. Snadno se nakrájel na listoví a tvrdý povrchový kořeny pro čistou hranu, ale byl trochu poddimenzovaný pro kopání do hlíny pro renovaci okraje postele.

Specifikace produktu

 • Typ: Walk-Behind
 • Zdroj napájení: Cord 12-amp elektrický motor
 • Hmotnost: 12.4 libry
 • Lehká konstrukce se snadno manévruje a zvedá
 • Výkonný elektrický motor může zaujmout tenkou a silnou trávu a odrůdy rostlin
 • Nastavitelná výška rukojeti pojme více výšek uživatele
 • Omezený rozsah kvůli kabelovému motoru; nemusí být ideální pro rozsáhlé úkoly
 • Ne tak dobré při vytváření hran; Nejlepší pro údržbu
 • Žádný strážce nad sestavou čepele; nemusí být tak bezpečné jako srovnatelné možnosti

Získejte BlackDecker Trimmer-Edger na Amazonu.

Bully Tools 92251 Round Lawn Edger

Místo toho, aby investovali do těžkopádného trávníku Edger. I když to bude vyžadovat trochu větší úsilí, aby se do trávníku poháněla hustá 12-měřicí ocelová čepel, uživatelé se nebudou muset starat o plyn, baterie nebo prodlužovací kabely, což usnadní rychlý a efektivně přemohnout malý dvůr.

Spade Lawn Edger váží těsně pod 4 liber a rozprostírá se na délku asi 38 palců. Je vybaven rukojetí ve stylu T pro lepší ovládání a pro rovnoměrnou distribuci síly přes spodní část čepele. Celý Edger je vyroben z husté oceli a držadla jsou pokryty polstrovanými úchyty, které pomáhají zabránit sklouznutí nástroje při používání.

Líbí se nám jednoduchost tohoto klasického manuálního manuálu napůl měsíce Edger. Nástroj vyniká při výkopu a definování okrajů přírodního krajiny. Nejedná se o nejrychlejší nebo nejlepší nástroj pro udržování ostrých travních okrajů podél chodníku, ale pěkně by se spároval s jedním z rychlých elektrických ohavů pro kompletní balíček.

Specifikace produktu

 • Kompaktní velikost je snadno skladovatelná v garáži nebo přístřešku
 • Užitečné pro vytváření a udržování ostrých okrajů
 • Nevyžaduje zdroj energie nebo paliva; pracuje ručně
 • Postaveno tak, aby vydrželo na neurčito; Není třeba zakoupit žádné další nástroje
 • Pomalejší než síla; Pouze manuální provoz
 • Tupý okraj by měl být naostřen pro čistší hranu
 • Někteří uživatelé mohou preferovat delší popisovač

Získejte šikovné nástroje Edger v Home Depot nebo Lowe.

McLane 101-5.5GT-7 plynový trávník Edger

McLane Lawn Edger čerpá značnou energii z plynového motoru 127 ccm s maximálním výkonem 3.5 HP. Výkonný plynový motor však zvyšuje hmotnost nástroje na asi 66 liber, což může některé uživatele rychle opotřebovat. Abychom pomohli spravovat hmotnost stroje, výrobce zahrnuje čtyři 7palcová kola pro vyvážení a podporu plynového poháněného trávníku Edger.

Tento Edger má řídítka sahající od rámu na dvě polstrované držadla, což uživateli umožňuje tlačit a manévrovat Edger, jako by sekačka na trávu. Plochá obdélníková řezací čepel může dosáhnout hloubky 4.5 palců jako lemovacího nástroje, ale lze jej také nastavit tak, aby horizontálně řezal jako zastřihovač a staral se o údržbu více než jednoho dvora s jedním nástrojem.

McLane Lawn Edger byl zdaleka nejsilnější a nastavitelnější Edger, který jsme testovali. Dobře sledoval podél chodníku, artikuloval kolem zakřivených linií a prořízl těžkou hliněnou půdou, aby renovoval okraje staré postele. Pro ty, kteří mají spoustu lemování, může tento nástroj udělat všechno.

Specifikace produktu

 • Rychlá rychlost čepele s vysokým točivým momentem; Vhodné pro odrůdy tenké a silné trávy a rostlin
 • Kompaktní rám pro snadné skladování v přístřešku nebo garážovém prostoru
 • Snadné spuštění motoru
 • Nastavitelná pracovní výška a úhel čepele
 • Konstrukce v těžké váze může být těžší manévrovat ve srovnání s podobnými modely
 • Objemnější a hlasitější než elektrické ergery
 • Vyžadována určitá shromáždění; může vyžadovat více než jednu sadu rukou

Získejte McLane Edger na Amazonu.

Greenworks Pro 80V 8-palcová kartáčovačka

Vážení pouhých 12.1 libry, tato lehká baterie napájená trávníkem je snadno přenášena, manévr a ovládání s nastavitelnou pomocnou rukojetí, kterou lze posunout nahoru nebo dolů po hřídeli nástroje, aby lépe vyhovoval konkrétnímu uživateli. Má také spouštěcí zámek, který pomáhá zabránit náhodnému spuštění Edger. 8palcová plochá obdélníková řezací čepel je vhodná pro většinu úloh s maximální hloubkou řezání 4 palce.

Tato bezdrátová zelená praxe Edger pracuje na zahrnuté 80-voltové lithium-iontové baterii a může trvat až 60 minut, než je třeba se dobít. Nepřichází s náhradní baterií, ale zahrnuje nabíječku a indikátor výdrže baterie na palubě, takže uživatelé mohou sledovat zbývající výdrž baterie.

Byli jsme ohromeni napájením plynu, kterou poskytuje baterie 80 V Greenworks. Lithium-iontová baterie nafoukne celkovou cenu, ale pro ty, kteří si přejí řezat šňůru a zůstat bez emisí, může být tento nástroj spárován s ostatními v sestavě 80-voltů Greenworks pro vynikající řešení.

Specifikace produktu

 • Typ: Ruční
 • Zdroj energie: dobíjecí 80-voltová lithium-iontová baterie
 • Hmotnost: 12.1 libry
 • Silná operace může převzít úlohy těžkých služeb
 • Poskytuje vynikající mobilitu bez benzínu
 • Čistý provoz a tichý ve srovnání s modely poháněnými plynem
 • Zvládnutí chybí nastavitelnost pro uživatele různých výšek
 • Baterie nemusí stačit pro velké yardy
 • Očekávejte nákladnou výměnu baterie za 4 až 7 let

Získejte Greenworks Clasless Edger na Amazonu nebo v nejlepším nákupu.

Greenworks 12 amp elektrický šňůra Edger

Tento elektrický trávník Edgeru je skvělou volbou pro malé yardy a má 12-amph motor a prodlužovací kabel s prvkem šňůry, která zabraňuje náhodnému odpojení. Váží asi 18 liber, ale část této hmotnosti je podporována párem zadních kol a jediným vodicím kola, které lze nastavit na výšku, aby se změnila hloubka řezu.

7.Pětipalcová hvězda ve tvaru hvězdné čepele The Greenworks Lawn Edger je schopna čistě a hladce řezat trávu do maximální hloubky 3.75 palců. Uživatelé mohou také upravit délku šachty tak, aby lépe vyhovovala jejich výšce. Když je trávník Edger správně upraven a uživatel je připraven jít, stačí zatlačit přepínač spouštěcího zámku, abyste spuštěli spoušť a dostali se do práce.

Zjistili jsme, že tato šňůra Electric Edger je skalním umělcem za výhodnou cenu. Stejně jako ostatní kabelové elektrické modely, které jsme testovali, byla tato jednotka Greenworks nejlépe v údržbářském prostředí, ale postrádala sílu a velikost pro příkop nepřerušené půdy. Je lehký a artikulovaný a vynikající volba pro menší yardy.

Specifikace produktu

 • Typ: Chůze za sebou
 • Zdroj napájení: Cord 12-amp elektrický motor
 • Hmotnost: 17.8 liber
 • Nastavitelné hloubky lemování/příkopu v závislosti na úkolu po ruce
 • Nastavitelná výška rukojeti může pojmout výšky většiny uživatelů
 • Agresivní čepel ve tvaru hvězdy může nakrájet tlusté a tenké typy rostlin a trávy
 • Žádný průvodce hranami ztěžuje začít
 • Nastavení výšky je poněkud trapné
 • Nejlepší pro hraní chodník, není tak efektivní pro postele krajiny

Získejte Greenworks Corded Edger na Amazon nebo Lowe.

Worx WG896 12 AMP 7.5palcový elektrický trávník Edger

Připojte elektrickou šňůru s kabelem 12-ampéra pomocí prodlužovacího kabelu k okraji celého dvora. Jediným limitem rozsahu Edger je délka prodlužovacího kabelu a tento produkt dokonce nabízí dvě variací možností, které přicházejí s prodlužovacím kabelem o 100 stop.

Tento Edger má hvězdné řezací čepele, které mohou prokrájet sodu, nečistoty a kořeny ve třech různých hloubkách řezání na maximálně 3.75 palců. Váží pouze 14 liber a má dvě kola v zadní části nástroje pro lepší rovnováhu a také jedno kolo v přední části nástroje pro lepší ovládání. Elektrická edger má také nastavitelnou pomocnou rukojeť, která je optimalizována tak, aby vyhovovala specifickým potřebám uživatele.

Tento elektrický trávník Worx Cord Electric Edger váží méně než jen o kterémkoli z ostatních kabelových elektrických modelů, které jsme testovali. Na rozdíl od těch ostatních, to bylo pro renovaci krajinné postele poměrně dobře zakořeněno postele, ale pravděpodobně by to nemělo být rozsáhle používáno pro novou konstrukci postele. Rukojeť a ovládací prvky se cítily pohodlně pro rozšířené použití.

Specifikace produktu

 • Maximální nastavení hloubky funguje dobře pro udržování okrajů postele krajiny
 • Nastavitelná výška hřídele může pojmout více výšek uživatele; zabraňuje napětí
 • Lehká, ale výkonná konstrukce lze snadno manévrovat
 • Nejlepší pro údržbu; není skvělé pro vytvoření nové hrany
 • Warted Charling může narušit nerovnoměrnou trávu nad ozdobou
 • Možná bude muset objednat náhradní čepele od výrobce

Získejte Worx Lawn Edger na Amazonu nebo na Lowe’s.

Echo Pas Trimmer a Edger Kit

21.2-CC Echo PAS225 Power Head řídí více než tucet různých příloh pro péči o trávník, aby udržel dvůr vypadající skvěle, aniž by garáže naplnil extra plynovými motory. Tato sada zahrnuje napájecí hlavu, zakřivenou hřídel s 9palcovou čtvercovou čepelí a zastřihovač přímého šachta s rychlostní hlavou, která drží až 17 stop.095 Řetězec. Spolu s sekačkou na trávu a dmychadlem listů to může být vše, co je potřeba k udržení skvěle vypadajícího trávníku. Dostupné přídavné přídavky zahrnují živé smyčky, pól, pila, řezačka štětců, kultivátor, redefiner postele, zametač a skalní zametač.

Připevnění nástrojů se rychle a snadno zaměňují, pouze s pramenem a šroubem napětí. The Edger má bezpečnostní štít kovových kovů odolný vůči ucpáváním, který snadno pracuje kolem nerovnoměrné půdy a vyšší trávy. Hluboko proniká do renovace hrany postele a ořízne ostré čisté okraje podél chodníku. Nastavitelné obrubní kolo umožňuje uživatelům přizpůsobit přizpůsobení pro maximální pohodlí. Pokud se nepoužívá, přiložený věšák S-Hook pomáhá udržovat uspořádání připoutání.

Ocenili jsme všestrannost systému Echo PAS. Edger i String Trimmer pracovali hladce a efektivně a powerhead dodal téměř profesionální výkon. 9palcová čepel Edger neměla potíže s proniknutím hliněné půdy při zákopu na renovaci postele. Kombinace síly, všestrannosti a mírné hmotnosti z něj činí široce užitečný výběr pro udržení malé nebo velké krajiny.

Specifikace produktu

 • Hlava s více připojením ušetří úložný prostor a údržbu motoru
 • Rychlé a snadné změny připojení v závislosti na úkolu po ruce
 • Silné zákopy Edger Clean a Deep
 • Začíná snadno; Vyžaduje o 30 procent méně úsilí než srovnatelné možnosti
 • Těžký pro prodloužené použití, není zahrnut postroj ramen
 • Vyžaduje smíšený olej a plyn s 2-cyklem
 • Poněkud hlasitý; nemusí být ideální pro použití v noci

Získejte echo Trimmer a Edger Kit na nástrojích ACME.

Zemětřesení 23275 Walk-Behend Lawn Edger

Ať už stavíte nové lůžka v oblasti krajiny nebo udržují okraje obrubníků, zemětřesení procházky a trávník Edger to udělá s menším úsilím. Tento Edger procházky je poháněn benzínovým motorem o délce 79 ccm, který nevyžaduje smíšené palivo. Snadno se valí na čtyřech kolech, zatímco nastavitelná hlava nářadí pro vodochod hluboko do půdy vytváří nebo obnovuje linie postele, nebo se sklouzne podél obrubních okrajů pro úhledný a uklizený vzhled.

Úpravy čepele se provádějí dvěma ovladači. Nastavte úhel čepele, zatímco je stroj vypnutý pomocí pružiny umístěné na boku stroje. Druhá pružina páka pohodlně umístěná na řídítkách se používá ke zvednutí a snížení hlavy podle potřeby, když je motor běží. Motor používá startování s pákou pro ovládání škrticí klapky na řídítkách.

Za o něco více než polovinu ceny McLane Walk-Behind Edger nabízí tento nástroj dobrou hodnotu, podle našeho názoru. Motor 79 ccm na modelu zemětřesení přináší menší točivý moment, ale tento rozdíl se většinou pociťuje při rozbití nové půdy, kde je kořeny a skály někdy zapadají. Pro udržení rozmanité krajiny a příležitostné nové přípravy postele by to mohla být vynikající volba.

Specifikace produktu

 • Nastavitelná výška a úhel čepele zabraňuje jakémukoli napětí uživatele
 • Skvělé pro postele krajiny nebo okraje chodníků
 • Používá obyčejný benzín; Není nutné míchat
 • Méně točivého momentu čepele než McLane Edger
 • Dorazí neosobně; Může být pro některé uživatele složité dát dohromady
 • Škrticí klapku páky se nezamyká pro prodloužené použití

Získejte zemětřesení trávník Edger na Amazonu.

Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího trávníku Edger

Nedělejte unáhlené rozhodnutí o nejlepším edgeru na krajinu na zahradě a dvoře. Existuje několik důležitých úvah, které je třeba mít na paměti, které vám mohou pomoci najít ten pravý trávník, včetně síly zařízení, typu čepele, šířky řezu a hloubku, a zahrnovaly bezpečnostní prvky, aby uživatele chráněné při práci chránily uživatele.

Typy trávníků Edgers

Při rozhodování o nejlepších trávnících je mnoho možností, jak si vybrat. Edgers obvykle spadají do tří kategorií založených na zdroji energie, včetně manuálních, elektrických a plynových trávníků.

Manuál

Místo toho, aby se spoléhali na elektrický nebo plynový motor pro dokončení úlohy, jsou tyto manuální trávníky zcela napájeny uživatelem.

 • Rotační Edgers mají dlouhou dřevěnou šachtu, která se připevňuje k řeznému kola. Nástroj vypadá jako tyč se špičkovým kolem na konci. Pracují tak, že vyvíjí tlak na řezací kolo a převalují ho podél okraje trávníku, aby prořízli přehnaný trávník.
 • Spade Edgers se podobají mělkému rýči s naostřenou hranou. Chcete.li použít, zarovnejte spodní část Spade Edger s nadměrně rozšířeným trávníkem a zakryjte na rovnou povrch v horní části čepele, abyste zvýšili sílu proříznout skrz sodur.
 • Shear Edgers jsou ruční nástroje, které se zřídka používají. Tyto nástroje jsou určeny k vyčištění malých kousků sodu nebo provádění řezů v úzkých rohách, kde se ostatní lemovací nástroje nemohou dostat. Nejsou však vhodné pro hranování celého dvora.

Motorizované

Pokud se zdá, že ruční hrana trávníku je jako skličující úkol nebo pokud je cílem omezit válku na plevele podle fyzické vytrvalosti, může být nejlepší trávník Edger motorizován. Existují dva hlavní druhy motorových trávníků: ty s elektrickým motorem a ty poháněné plynovým motorem.

 • Elektrické trávníky jsou obvykle šetrnější k rozpočtu a vhodnější nástroj pro malé yardy. Jsou buď napájeny baterií nebo se připojují k elektrickému zásuvce přes zdlouhavou šňůru. Přestože poskytují pouze 18 voltů energie, modely ovládané baterií umožňují uživateli oříznout kdekoli na dvoře. Odrůdy šňůry nabízejí více energie (obvykle 10 až 12 ampérů), i když o něco menší mobilitu, pokud není spárována s prodlužovacím kabelem.
 • Edgers na trávu s plynem, k dispozici s motorem s 2 nebo 4-cyklem, se může pochlubit značným výkonem a jsou vhodnější pro větší yardy. Zatímco 2-cyklové motory jsou běžnější, vyžadují museli doplnit palivo a olej. Jsou mnohem méně ekologicky vědomé než 4-cyklové motory, které běží čisté, ale náklady a váží více.

Napájení

Když se snažíte rozhodnout o nejlepším trávníku Edger pro dvorek, je důležité porozumět energetickému potenciálu těchto nástrojů. Plynové i elektrické možnosti nabízejí srovnatelný výkon napájení, ale manuální trávník Edgers závisí na energii vyvíjeném uživatelem.

 • Plynový trávník Edgers měří výkon v koňských silách (HP) a velikost motoru v kubických centimetrech (CC). Obvykle čím vyšší je HP a CC, tím silnější je motor, který vytváří významné rozdíly v účinnosti a nákladech, v závislosti na produktu.
 • Elektři s elektrickým a bateriovým poháněným trávníkem se spoléhají na elektrické motory, které jsou napájeny přímým připojením k domácímu elektrickému systému nebo s připojenou baterií. Tato zařízení měří výstupní výstup v AMPS a napětí. Stejně jako u HP a CC plynových motorů, vyšší hodnocení napětí a AMP naznačují výkonnější elektrický motor.

Typ čepele

Přímá čepel bez ozdůbky dokáže zvládnout jednoduché yardy v pohodě, ale Edger, který nabízí více pozic a nastavení úhlu. Níže jsou uvedeny tři hlavní typy čepelí Edger:

 • Ploché obdélníkové lopatky s obyčejnými hranami jsou nejčastější mezi trávníky a jsou vhodné pro základní lemovací úlohy, kde je trávník splachován a na úrovni s nejbližším tvrdým povrchem (jako příjezdová cesta nebo chodník).
 • Ploché obdélníkové čepele s hranami na sběru pečlivě zpracovávají obvod jemnějších krajinných rysů, jako jsou květinové záhony, které by jinak mohly být narušeny troskami při drsném řezání. Tyto čepele jsou také ideální pro použití, když jsou trávník a tvrdé povrchy nerovnoměrné.
 • Hvězdné lopatky jsou užitečné pro řezání yardů s pevnými hranicemi, jako jsou trávníky, které končí na zdi nebo robustní plot.

Pokud je třeba řešit jen několik potřeb, je možné se zakoupit s nákupem požadované náhradní čepele pro Edger a podle potřeby je vyměnit. I když to může být snadné, tento přechod přidává nějaký čas na práci na dvoře.

Šíření a hloubka řezání

Šířka řezání trávníku se může odkazovat na šířku řezání kombinovaného zastřihovače a edgerového nástroje, ale může také jednoduše naznačovat fyzickou šířku Edger. To může ovlivnit schopnost Edgera přístup k těsným rohům nebo jakýmkoli oblastem omezeným plotem, palubami, terasami, listy nebo dokonce domovem.

Důležitějším hlediskem je však hloubka Edger, která se týká maximální hloubky, kterou čepel Edger může proniknout do země. Obvykle mají šňůry-elektrické, plynové poháněné a bateriové trávníky, které mají hloubku čepele asi 2 až 6 palců. To umožňuje, aby se čepel vrhl do trávníku a odstranil systémy s hlubokým kořenem. Manuální trávník Edgers často mají limit asi 2 až 4 palce do hloubky řezání, i když je to stále dostatečně hluboké, aby prořízl většinu růstu kořenů.

Konfigurace kola

Zatímco lehký manuální volnový nástroj se pohybuje na ničem jiném než pokynu uživatele, hmotnost motoru obvykle vyžaduje tři nebo čtyři kola, aby pokryla nemovitost, aniž by obsluha způsobila napětí napětí. Zadní kola jsou zodpovědná za pohyb celé jednotky, zatímco vodicí kolo udržuje čepel zarovnanou s úkolem po ruce.

Některé plynové trávníky poháněné Edgers nabízejí přidání čtvrtého kola („obrubního kola“), které pomáhá stabilizovat Edger při jeho použití při mírném poklesu, jako je linka, kde se trávník setkává s ulicí. Pokud se rozhodnete pro elektrický trávník nebo pokud není nutné manévrovat kolem mnoha obrubníků, je pravděpodobně stačí tři kola.

Snadnost použití

Používání trávníku Edger může být únavné, zejména pro ty, kteří se odtudnou s manuálním edgerem, ale existuje několik faktorů, které mohou pomoci usnadnit práci. Patří mezi ně velikost šachty, hmotnost Edger a runtime obou edgerů napájených na baterii i plynu poháněné.

 • Hřídel trávníku Edger se může lišit v délce a velikosti v závislosti na konkrétním nástroji. Někteří Edgers mají dvě kliky, které pomáhají manévrovat těžké motory. Podívejte se na Edger, který vyhovuje výšce a síle uživatele, aby se zabránilo nadměrnému vyvinutí.
 • Hmotnost trávníku Edger se může na uživateli nosit, zejména při práci na velmi velkém dvoře nebo se zabývat mnoha přesnými řezy v těsných prostorech. Další čas strávený hraním může způsobit trvalé bolesti a bolesti, ale přechod na lehčí trávník může snížit svalový napětí a únavu.
 • Runtime, jak plynové, tak baterie napájené trávníky mohou omezit množství práce, kterou lze dokončit. Engery plynu musí být doplněny plynem a baterie je třeba dobít. Mějte na paměti tato omezení, zejména při práci na velmi velkých dvorech. Zvažte nákup náhradní baterie, aby bylo možné být vždy na nabíječce.

Bezpečnost

Bezpečnost musí být prioritou za všech okolností, ale zejména pro ty, kteří provozují nástroj určený k proříznutí pevných zemí a tvrdých kořenových systémů; Jinak může dojít k vážným zraněním. Hledejte produkty s vestavěnými funkcemi, které pomáhají udržet uživatele bezpečnější při práci, jako jsou kryty trosů, spouštěcí zámky a polstrované úchopy.

 • Stráže debris jsou obvykle umístěny na zadní straně Edger, aby se zabránilo kopnutí trávy, nečistot a skal zpět do nohou a nohou uživatele. Avšak i s strážcem mohou některé úlomky uniknout, takže uživatelé by měli při práci vždy nosit bezpečnostní brýle, dlouhé kalhoty a boty s uzavřenou nohou.
 • Spouštěcí zámky brání náhodnému zapnutí Edgera. Spoušťový zámek je jednoduchá funkce, která zamkne spoušť. S přepínačem lze Edger normálně použít.
 • Polstrované rukojeti na hřídeli a rukojeť Edger pomáhají snižovat vibrace. Silné a nepřetržité vibrace mohou způsobit únavu a napětí svalů, ale toto polstrování udržuje chráněné ruce uživatele a usnadňuje uchopení a ovládání Edger.

Další funkce

Mnoho výrobců nabízí produktové funkce nad rámec základního designu, které pomáhají zlepšit funkčnost trávníku a učinit nástroj přitažlivější pro uživatele. Tyto další funkce mohou zahrnovat nástroje pro oříznutí a lemování dva, nastavitelné pomocné úchyty a příslušenství.

 • Nástroj pro oříznutí a lemování dva v jednom dává uživateli možnost vybrat si mezi ořezáváním trávy nebo lemováním trávníku. Tyto kombinované nástroje pro lemování a oříznutí jsou užitečné pro malé a střední yardy, ale může být lepší investovat do samostatného lemovacího nástroje pro domy s většími yardy.
 • Nastavitelné pomocné úchyty poskytují uživateli další místo, kde se uchopí Edger pro lepší rovnováhu a ovládání. Pomocná rukojeť může být také sklouzla nahoru nebo dolů po hřídeli do polohy, která je vhodnější pro výšku uživatele. Čím vhodnější je poloha rukojeti k přirozenému pohybu těla uživatele, tím snazší je používat nástroj.
 • Příslušenství může zahrnovat širokou škálu produktů, které lze zabalit společně s Edger, včetně prodlužovacích kabelů, extra baterií a nabíječek.

Časté časté

Po přečtení různých nákupních tipů a faktorů zapojených do výběru trávníku můžete mít stále několik otázek o nejlepší hloubce pro hrana nebo jak často by měl být trávník zadržen. Odpovědi na tyto otázky a další pokračujte ve čtení.

Q. Jaký je nejlepší způsob, jak nahradit trávník?

Vyberte si vhodný trávník, který splňuje vaše preference a potřeby pro práci na zahradě. To může zahrnovat bateriový poháněný Edger, plynový trávník, Edger na šňůra-elektrický trávník a manuální trávník Edger.

Pokud máte pro tuto práci připraven nástroj výběru, označte přesnou oblast, kterou chcete. Tento krok se stává méně důležitým u zkušenějších jednotlivců, kteří dokážou přesný řez, ale pro diyers nový v okraji je to důležitý krok k zajištění toho, aby linka byla dokonce podél celé hranice dvora nebo zahrady. Zvažte označení oblasti se sázky a strunou, zejména při práci s zaoblenými rohy a zakřivenými zahradními postelemi.

Nejprve sekat trávník, který vám pomůže vytvořit čistou hranu v konzistentní hloubce, a pokračujte v řezání tenkých proužků sodu z okraje trávníku a zajistěte, aby nástroj Edger zůstal v hranicích rozložených. Pokud má trávník Edger spouštěč s variabilní rychlostí, může být snazší získat přesné linky během hrany. Když je práce hotová, vyčistěte příjezdovou cestu, cestu nebo chodník s listovým dmychadlem nebo koštětem.

Q. Jak hluboký bych měl nahradit trávník?

Pro kontrolu růstu a šíření kořenů trávy obvykle stačí asi 2 až 4 palce.

Q. Hrajete pokaždé, když sekáš?

Závisí to na trávě. Nějaká tráva roste a šíří se velmi rychle, takže musíte alespoň zkontrolovat hranice okrajů pokaždé, když seká. Zatímco většina yardů nebude vyžadovat hrana pokaždé, když je tráva seká, je pravděpodobné, že bude potřebovat hrany každé dva nebo třikrát, bylo to řezáno sekačkou.

Q. Měl bych okraj před nebo po sekání?

Ať už hrana nebo seká nejprve, je téměř zcela přednost. Pokud se rozhodnete nejdříve, sekačka pomůže vyčistit přebytečné výstřižky z trávy, ale pokud posekáte nejprve, je snazší vytvořit rovnou hranu v konzistentní hloubce.

Q. Jaký je nejjednodušší Edger?

Snadno použití se liší mezi lidmi a produkty, ale jedním z nejjednodušších Edgers, který se má použít. Stačí zarovnat manuální Edger Spade Edger. Pokračujte v tomto procesu podél celé hrany a dokončete úlohu.

Q. Jaký je nejlepší plynový Edger?

Edger s plynem je těžký nástroj vybavený výkonným motorem a odolným hřídelem, který pomáhá proříznout tlustý trávník. McLane 101-5.5GT-7GAS Poháněný trávník Edger patří mezi nejlepší dostupné možnosti plynu.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bob Vila je americkým údržbářem od roku 1979. Jako hostitel milovaných a průkopnických televizních seriálů, včetně „This Old House“ a „Bob Vila’s Home Again“.

V průběhu své desetileté kariéry Bob Vila pomohl každý den stavět, renovovat, opravit a žít lépe-tradici, která dnes pokračuje s odborníkem, ale přístupná domácí rady. Tým Bob VILA destiluje informace o výucech pro projekty, příručky k údržbě, nástroj 101 a další. Tito odborníci na domácí a zahradu pak důkladně zkoumají, veterináři a doporučují produkty, které podporují majitele domů, nájemce, kutilství a profesionály ve svých seznamech úkolů.