Nejlepší recenze sekačky na trávu 2023. Komerční značky sekačky

Nejlepší recenze sekačky na trávu 2023

Už vás nebaví strávit nejlepší část vaší soboty chůzí za trávníku sekačkou? Nejste sami a náš tým spojil naše doporučení pro nejlepší jezdeckou sekačku na trávu v roce 2023. Ať už jste majitel domu nebo komerční profesionál, nebo jste na honbě za sekačkou na trávníku nebo sekačku s nulovým otočením, máme vás zakryté. Přemýšlení o přechodu na napájení baterie? Máme také myšlenky na elektrické jízdní trávníky.

Vzhledem k sekačkám procházky? Podívejte se na naši hlavní stránku sekačky na trávu.

 • Nejlepší komerční jezdecká sekačka (najděte prodejce)
 • Nejlepší obytná sekačka na trávu (koupit za přívod traktoru)
 • Nejlepší jezdecká sekačka na trávu s nulovým otočením (koupit v ACME Tools)
 • Nejlepší traktor trávníku (koupit za přívod traktoru)
 • Nejlepší spotřebitelská elektrická jezdecká sekačka (k dispozici v Lowes nebo Home Depot)
 • Nejlepší jezdecká sekačka pro malé trávníky (koupit v Lowes)
 • Nejlepší jezdecká sekačka pro střední trávníky
 • Nejlepší jezdecká sekačka pro velké vlastnosti
 • Nejlepší jezdecká sekačka na trávu pro kopce
 • Nejlepší jezdecká sekačka na trávu za peníze (koupit za traktoru)
 • Co hledáme v nejlepší jezdecké sekačce
 • Proč můžete důvěřovat recenzím nástrojů pro nástroje

Nejlepší komerční sekačka na trávníku

Hustler Hyperdrive Series Zero Turn Lawn Mowers

Profesionální posádky péče o trávníky, které se zaměřují na obytné trávníky (laskavě známé posádky „Mow and Blow“), musí každý den zasáhnout spoustu trávníků během sečení a jsou tvrdé na svém vybavení. Exmark, Hustler a Scag všichni se často objevují v rozhovorech o nejlepší komerční sekačce a naší nejlepší volbou je série Hustler Hyperdrive.

Zatímco řada Super Z je pravděpodobně populárnější, řada HyperDrive přidává do přenosového systému další trvanlivost, udržuje své prostoje na minimum.

Velikost paluby se pohybuje od 60 do 72 palců a od Kawasaki a Vanguard jsou možnosti motoru 35 až 40 hp. Pro ty z vás, kteří se rádi sekají rychlostí, můžete na tomto modelu spustit až 16 mph. Bez ohledu na to, jaký je váš styl sečení, Hustler má na hydraulický systém 3 000 hodin záruku a 5letou/1200 hodin na plnou sekačku.

Cena: Kontaktujte místního prodejce

Nejlepší obytná sekačka na trávu

Toro TimeCutter Series Zero-Turn Lawn sekačky

Pro rezidenční použití doporučujeme Toro’s TimeCutter jako nejlepší rezidenční sekačku na trávu z různých důvodů. To se scvrkává na to, že získáte vynikající rovnováhu s výkonem, pohodlí a spolehlivostí ceny.

Řádek v současné době zahrnuje 17 modelů (včetně možností přátelských k CARB). Velikosti paluby začínají na 34 palcích pro malé trávníky a běží až 60 palců pro ty z vás, kteří mají výměru, aby udržovali. Modely na základní úrovni jsou pro většinu lidí vynikající hodnotou, ale pokud je pohodlí vysokou prioritou, vstupte na modely MyDrive, abyste získali upgradované pozastavení a snadnější jízdu.

Nejlepší sekačka na trávu

Cub Cadet Ultima Ztx6 Series Zero-Turn trávník sekačka

Zatímco Toro vydělává náš výběr jako nejlepší celkovou jezdeckou sekačku pro použití v rezidenčním používání, série ultima Ztx6 Creme de la Creme pro ty z vás s větším rozpočtem. ZTX6, která si vydělává na našem výběru jako nejlepší rezidenční sekačka na trávu, je na vrcholu rezidenčních fokusů Cub Cadet Ultima.

Tyto sekačky překlenují mezeru mezi potřebami obytných a profesionálů, což vám dává jízdu a výkon, který se cítí profesionálnější a zároveň udržuje celkovou cenu od prémiových profesionálních sekaček. ZTX6 je dodáván s komerčním motorem Kawasaki o 25 hodin a velikosti 54 nebo 60 palců. Pokud dáváte přednost volantu před lapičkou, nyní existuje možnost ZTXS6, která vás zakrývá.

Cena: 8999.00. 9299.00 (10299.00 pro 60 palcový ZTXS6)

Nejlepší traktor trávníku

Cub Cadet XT1 Enduro Fab Series trávník

Traktory trávníku Cub Cadet jsou velmi populární a neustále vydělávají vysoké hodnocení od majitelů. Pokud mezi nimi hledáte nejlepší traktor trávníku, doporučujeme řadu XT1 Enduro Fab série. Jsou o něco dražší než ostatní v linii XT1, ale upgradují z ocelového paluby s 13 měřidlem na 11-měřidlo vyrobenou ocel, což zlepšuje dlouhodobou trvanlivost.

Tyto sekačky jsou k dispozici s palubou 50 nebo 54 palců, jsou vhodné pro pokrytí větších trávníků než traktory trávníku v rozsahu 30-48 palců. Díky motoru Kohler 24HP mají lepší celkový výkon než většina jeho konkurence také. I když se neobrátí tak pevně jako otočení nuly, mají poloměr otáčení 16 palců, který jim dává přísnější zatáčku než ostatní.

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka na trávu

Zkuste to, jak můžeme, nemohli jsme vybrat jen jednu elektrickou sekačku na trávu jako nejlepší. Máme však tři, které vynikají od ostatních.

Commercial: Greenworks Commercial 82V Optimusz Series Zero-Turn Lawn sekačky

Greenworks byl jedním z prvních, kdo tlačil na komerční elektrický trh se sekačkami na trávu a v průběhu let se toho hodně naučil. Vyvrcholením této zkušenosti a nejlepší z dnešní technologie se sejdou v Greenworks Optimusz Zero Turn a získává naše doporučení jako nejlepší elektrická komerční sekačka na trávu.

Řádek zahrnuje jak modely, tak i nestabilní modely a dokonce jsme se museli podívat na operační prototyp plně autonomní verze. Zaměřením na modely jízdy je 48-60 palcové velikosti paluby s bateriovými bateriemi 18 kWh nebo 24 kWh. Na sekačce 60 palců může větší baterie běžet až 8 hodin na poplatek.

Nejvyšší rychlost je působivá a dosahuje až 16 mph s čepelemi zapnutými. Zabezpečení je již na palubě díky kombinaci připojení 4G a GPS. Pokud to všechno zní skvěle, ale stále si nejste jisti, že to dokáže vydržet, mějte na paměti, že Greenworks tyto sekačky podporuje 5letou/2 000 hodin záruky.

Rezidenční: Ego 56V EGO-STEER NULOR-OCNICKÁ SEKLOR

Ego usnadňuje přechod z plynu na energii baterie a na trh s nulovým otočením s 56 V sekačkou na trávu. Vezme to klínové tyčinky a vyměňuje je za volant, což způsobí mnohem přístupnější sekačku, pokud nejste zvyklí na tradiční řízení ZT. Kromě toho designérský tým přesunul obrazovku ovládacích prvků/informací na volant, kde je snadné sledovat, když se seká.

Sekačka sportuje 42palcový balíček s řeznými rychlostmi mezi 4 a 8 mph a odpovídá síle plynového motoru 22 hp. Pro zdroj energie Ego používá stejné 556V baterie, které napájí své další sekačky a ruční nástroje. S plnou zátěží šesti 12.0ah baterie, očekávejte, že na poplatek sníží téměř čtyři akry. Se čtyřmi bateriemi, které přicházejí s sekačkou, je dostatek šťávy na pokrytí 2.5 akrů.

Cena: 5999.00 se čtyřmi 12.0ah baterie a nabočenou nabíječku (naplánované na spuštění května 2023)

Residential: Ryobi 80V Idrive Series Zero Turn Lawn sekačky

Ryobi’s Idrive Zero-Turn Lawn sekačky rozbijí formu lapových tyčí, ale ne s volantem. Používá ovládací prvky joysticku, díky čemuž se cítíte trochu spíš jako stíhací pilot na trávu (samozřejmě bez raket). I když to určitě porušuje normu, naše posádka se dokázala rychle přizpůsobit řízení.

Existují tři velikosti paluby pokrývající 30 až 54 palců a primárně používají pro napájení baterie ve stylu 80 V kufru. Tyto sekačky mají také sloty pro použití baterií Ryobi 40V, pokud potřebujete prodloužit běh za to, co nabízejí balíčky 80V.

Výkon se pohybuje od 28hp. 42hp plynu ekvivalentu s runtime pokrývající 1. 4 hektary, v závislosti na tom, s jakým modelem jdete. Navíc, tato sekačka používá systém Crosscut Stocked Blade, aby vám poskytl lepší kvalitu řezu, než byste dostali s jednotlivými čepele.

Cena: 5999.00. 7999.00 Připraven k sekání

Podívejte se na náš úplný seznam nejlepších doporučení sekačky na trávu!

nejlepší, recenze, sekačky, trávu

Nejlepší jezdecká sekačka pro malé trávníky

John Deere S130 trávník

Traktory trávníku jsou skvělé pro malé a střední trávníky a traktor trávníku John Deere S130 je naším výběrem jako nejlepší jezdecká sekačka pro malé trávníky. S100 přichází za nižší cenu, ale podle našeho názoru to přesune nahoru k S130.

Oba mají 42palcový sekací balíček, ale S130 má výrazně silnější 22hp V-Twin Engine a má velmi snadný systém 30sekundové výměny oleje Johna Deere. S130 také upgraduje s tempomatem a elektronickým systémem PTO. Celkově vyrovnává snadné vlastnictví a výkon dobře a přitom udržuje bezpečné vzdálenosti od ceny sekaček s nulovým otočením.

Nejlepší sekačka na trávu pro střední trávníky 1 akr až 5 akrů

Husqvarna xcite Zero-Turn Lawn sekačky

Nejlepší jezdecká sekačka pro trávníky střední velikosti je Husqvarna Xcite. K dispozici jsou dva modely s 54palcovou palubou 10 měřid, který má skvělou velikost pro tyto vlastnosti 1-5-akrů.

Co je vzrušující na XCITE, je kombinace inovativních funkcí a designu, který se cítí více pro, i když tito cíloví uživatelé rezidencí. Počínaje nahoře jsou ovládací prvky pro začátečníky/zastavení a zásnubní čepel na koncích lišty, kde se s nimi snadno dostanete pomocí palců. Pak je tu systém pozastavení. 4 barové odkazy a 10 nastavení nastavení vám umožňují přizpůsobit nastavení na základě vaší velikosti, hmotnosti a preferencí pro vytočení v pohodlné jízdě.

V závislosti na modelu získáte buď 24hp nebo 26hp kohler motor s nejvyšší rychlostí 7 nebo 9 mph. Na konci obchodního konce Husqvarna staví lopatky, které mohou jít až na 5 let, aniž by se musely naostřit. Husqvarna zacílil na pocity s pohodlím a snadným vlastnictvím majitelů domů touží po Xcite a přibili ho.

Nejlepší jezdecká sekačka pro velké vlastnosti

Exmark Lazer Z Series Deisel Zero Turn Lawn sekačky

Pokud jde o údržbu velkých ploch, kde potřebujete čistší řez, než za sebou keřští prase, existuje několik možností velké paluby. Vedení balení ve velikosti a s robustním profesionálním životopisem “, Exmark Lazer Z Deisel je naším výběrem jako nejlepší jezdecká sekačka pro velké nemovitosti.

Když řekneme velké, myslíme to. Line nafta Lazer Z zahrnuje možnosti 60, 72 a 96 palců spolu s monstrózním modelem 144 palců. Získejte to. hodnotíte, zda je to nejvyšší rychlost sekačky až do 11.5 akrů za hodinu! Pokud jde o produktivitu, bude to těžké porazit.

Tyto sekačky však nejsou levné. Začínají na více než 27 000 a model 144 palců je přes 35 000.

Cena: Počínaje 27 099.00

Nejlepší jezdecká sekačka na trávu pro kopce

Cub Cadet Pro Z 972 Nulo-Turn trávník sekačka

Pokud máte kopce, potřebujete efektivně sílu i trakci. Podle názoru našeho týmu je nejlepší jezdecká sekačka pro kopce Cub Cadet Pro Z 972 Series SD/SDL modely. To, co tyto sekačky odlišuje.

Čtyři zadní kola pomáhají zabránit sklouznutí zpětného konce, dokonce i za mokrých podmínek. Volant usnadňuje správu na svazích a existuje možnost pro otočné sedadlo, které vás udržuje na těchto kopcích vzpřímeně. V rámci balíčku můžete v rámci komerční sekačky CAPET Cadet komerční sestavu.

Nejlepší jezdecká sekačka za peníze za peníze

Toro TimeCutter 42-palcový sekačka na trávu

Jaká je nejlepší jezdecká sekačka za peníze? Za to se vracíme do série Toro TimeCutter. Konkrétně je to 42palcový 75746. To není nejméně drahé 42 palců v řadě a není to ani nejdražší. Upgradem z verze základní úrovně (3299) se přesunete z 15.5 HP Briggs Stratton Engine na mnohem silnější 22hp Kohler Engine. Až do odolnějších 10-měřicích ocelových paluby.

Pokud je váš trávník 2 akry nebo méně, tento model nabízí nejlepší rovnováhu s výkonem, trvanlivostí, pohodlí a cenou. Ale co když máte více než 2 akry? Držte se Toro TimeCutter a posuňte se nahoru ve velikosti paluby, aby odpovídal vašemu trávníku.

Co hledáme v nejlepší jezdecké sekačce

Traktor trávníku nebo nula zatáčka?

Když si vyberete nejlepší sekačku na trávníku na trávníku, první věc, kterou je třeba rozhodnout, je, jaký styl chcete.

Traktory na trávu mají několik výhod. Mají tendenci být menší celkovou velikostí, jsou levnější a snadno se používají se svými systémy řízení volantu/pedálu. Nevýhody jsou, že mají tendenci být pomalejší a nedosahují větší velikosti paluby. Rovněž nejsou tak efektivní ve vašem vzorci sečení, protože vyžadují větší poloměr otáčení.

Sekačky na trávu s nulovým otočením usnadňují efektivní sekání přímky. I když jsou dražší, větší a mohou nějakou dobu trvat, než si zvyknete na ovládací prvky barů, můžete získat větší velikosti paluby, mají vyšší rychlosti a jsou lepší pro velké vlastnosti. Pokud je pro vás pohodlí vysokou prioritou, najdete lepší možnosti s traktory ZTS a trávníků.

Plyn nebo baterie?

Nyní, když jezdící sekačky na trávu s baterií jsou v bodě, kde skutečně mohou nahradit plyn, konverzace se posune od pouhé síly a běhu.

nejlepší, recenze, sekačky, trávu

Plynové sekačky bývají levnější a obvykle můžete najít někoho, kdo je obsluhuje/opravit v přiměřené jízdě od vašeho domova. Kompromisem je hluk, emise, správa paliva a oleje a požadovanější údržba.

nejlepší, recenze, sekačky, trávu

Sekačky na baterii mají systém spuštění tlačítka, který je připraven, když jste, za předpokladu, že jste nabili baterie. Jsou pozoruhodně tiché ve srovnání s plynem, nemají emise a vaše HOA najednou nepřepsá pravidla, aby je odstranila. Údržba se primárně scvrkává, aby vyhodila palubu a možná oplachovala pod palubou. Primárními nevýhody v této fázi je to, že nemáte tak široký výběr jako plyn, jsou dražší, baterie musí nahrazovat každé 3. 5 let a téměř tolik servisních center v blízkosti.

Trvanlivost a spolehlivost

Když stoupáte v ceně od na základní úrovni sekačky na trávník po střední a špičkové modely, dochází k významným změnám. Výkonnější motor je pouze jeho součástí. Konstrukce motoru a jeho kvalita se obvykle zlepšuje, když se pohybujete nahoru po linii, což vám dává spolehlivější motor, který můžete jít spolu s vyšším výkonem více koňských sil.

Vidíte také sílu sestavy. Něco z toho je tloušťka kovu nebo přechod z razítka do vyrobené oceli na palubě. Přicházejí do hry i další komponenty, s vylepšením vyšší kvality a elektroniky se zlepšují.

Obecně řečeno, pokud se díváte na model základní úrovně, zjistěte, zda váš rozpočet má prostor pro přesun nahoru do středu nebo dokonce na špičce linky. Trvanlivost a spolehlivost, kterou získáte, stojí za to z dlouhodobého hlediska.

Velikost paluby

Velikost paluby, kterou potřebujete, závisí na majetku, který seká. 42palcová jezdecká sekačka je dobrým výchozím bodem pro trávníky až do akru nebo kde je třeba stlačit úzkou bránou. Pokud máte více než akr, pokračujte a podívejte se na modely až 60 palců.

Realisticky jde o nalezení správné rovnováhy mezi tím, kolik trávníku musíte snížit, kolik úložného prostoru máte k dispozici a jaký je váš rozpočet.

Rychlost

Rychlost je primárně starostí o profesionální posádky trávníku, které se potřebují přesunout z jedné nemovitosti na další rychle nebo na kampusech s významnou cestovní vzdáleností mezi obchodem a kde sekání. Obvykle chtějí sekačku s nejvyšší rychlostí po 10 mph.

Dokonce i majitelé domů mohou zefektivnit své sečení práce s určitou slušnou rychlostí špičkových. 7 mph nebo více je pro tyto modely dobrým měřítkem. Pokud máte sklon brát své sečení nedbale, 5. 6 mph je v pořádku.

Pohodlí

Čím větší je váš trávník, tím více času musíte strávit na sedadle řidiče vaší jezdecké sekačky a do hry přichází větší pohodlí. Sekačky na základní úrovni vás odrazí kolem více než modelů střední a špičkové a špičkové modely. Hledejte sedadlo se spoustou odpružení, nastavitelným knoflíkem napětí a dostatek cestování, abyste mohli sedět, aniž byste museli vyrazit nahoru.

Proč můžete důvěřovat recenzím nástrojů pro nástroje

Někdy se podívejte na stránku „recenze“ a nemůžete zjistit, zda skutečně něco testovali, nebo zda jen „doporučují“ nejlepší prodejce Amazon? To jsme my. Nebudeme nic doporučit, pokud bychom to sami sami nepoužili, a je nám jedno, kdo je primárním prodejcem. Je to všechno o tom, jak vám dát legitimní doporučení a náš čestný názor na každý produkt.

Od roku 2008 jsme v podnikání zahrnují nástroje, psaní recenzí a podávání zpráv o průmyslových zprávách ve stavebnictví a péči o trávník. Naši pro recenzenti pracují v obchodech a mají dovednosti a zkušenosti, aby věděli, zda nástroje mohou dobře fungovat v terénu.

Každý rok přinášíme a kontrolujeme více než 350 jednotlivých produktů. Náš tým položí naše ruce na stovky dalších nástrojů na mediálních akcích a veletrzích po celý rok.

Recenze pro nástroje pro nástroje konzultují s inovátory v technologii a navrhování nástrojů, aby získali širší pochopení toho, kam se tyto produkty hodí a jak fungují.

Pracujeme s více než dvěma desítkami profesionálních dodavatelů po celých Spojených státech, kteří pro nás kontrolují produkty na reálných pracovních stránkách. Rozsáhle s nimi konzultujeme o testovacích metodách, kategoriích a praktických aplikacích.

Naše web letos poskytne více než 500 kusů nového obsahu pro naše čtenáře. To zahrnuje objektivní hodnocení jednotlivých nástrojů a produktů.

Konečným výsledkem jsou informace, kterým můžete důvěřovat kvůli redakčnímu, vědeckému a skutečnému odborné zkušenosti.

4 nejlepších značek sekačky na trávu z roku 2023

Michelle Ullman je odborník na domácí výzdobu a recenzent produktů pro domácí a zahradní výrobky. Píšla o domácí dekoraci více než 10 let pro publikace, jako je Bobvila.com a lepší domácí zahrady, mimo jiné.

Andrew Hughes je certifikovaný arborista, člen Mezinárodní společnosti arboristů, kteří se specializují na péči o stromy, a přezkoumává obsah stromů na recenzi Spruce’s Gardening Review Board. Založil a provozuje Urban Loggers, LLC, společnost nabízející rezidenční stromové služby na Středozápadě a Connecticut.

Shereen Jegtvig je autor, kontrola faktů a odborník s více než dvěma desetiletími zkušeností se zdravím a wellness v prostoru životního stylu. Kromě toho je vývojovým editorem pro Dotdash Meredith, kde zkontroluje práci jiných kontrol skutečností.

Zdravý trávník vyžaduje pravidelné sečení, a to znamená třídění mnoha značek sekačky na trávu, spolu s různými typy sekaček, které jsou k dispozici. Existují sekačky pro chůze, sekačky s vlastním pohonem, jezdecké sekačky a dokonce i robotické sekačky na trávu. Některé značky sekačky na trávu se specializují pouze na jeden nebo dva typy sekaček, zatímco jiné nabízejí všechny.

Abychom vyřešili mnoho možností, hovořili jsme se třemi odborníky na terénní úpravy: Alexem Tinsmanem, zahradníkem a zakladatelem toho, jak na pokoji; Brock Ingham, zahradník, krajinář a zakladatel webových stránek Bigger Garden; a zahradník Henry Bravo, zakladatel a šéfredaktorka Smart Garden Home. Tito tři byli jednomyslní v pojmenování Toro, Honda a Robomow jako nejlepší značky a ocenili mnoho dalších, včetně Greenworks, Cub Cadet a Husqvarna.

„Od té doby, co byl první trávník vynalezen v roce 1830, jsme prošli dlouhou cestu,“ říká Ingham. „Vážilo to více než 100 liber a muselo být ručně zataženo! Nyní je na trhu mnoho značek sekaček na trávu, každý s vlastními silnými a slabými stránkami. Nejlepší značka sekačky na trávu závisí na typu sekačky, kterou hledáte, a na vašich konkrétních potřebách. Proto je důležité provést výzkum a přečíst si recenze před provedením nákupu.“

Vyhodnotili jsme značky sekačky na trávu založené na pověsti, kvalitě, trvanlivosti, rozsahu produktů a typů nabízených sekaček a hodnoty, jakož i vstupů od našich tří odborníků na krajinářství.

Právě včas na léto má mnoho doporučených značek sekačky na trávu uvedeno níže. Ušetřete až 20 procent z automovače od Husqvarna, až 100 z vybrat 60 V sekačky z Greenworks a až 1 000 z Ryobi Riding Lawn Meghter. Toro také nabízí až 200 z výběru modelů a Cub Cadet má sekačky na prodej až 300. Abychom vám pomohli zjistit, která značka je pro vás nejlepší, pokračujte v posouvání.

Honda

 • Mocný a spolehlivý
 • Vyrábí sekačky na plyn a sekačky
 • Snadné začít
 • Mnoho inovativních funkcí

Společnost Honda Motor Company byla založena v Tokiu ve 40. letech 20. století Soichiro Honda a Takeo Fujisawa. Jako motory používané jinými značkami ve svých vlastních produktech poháněných plynem. Honda poprvé začala vyrábět sekačky na konci 70. let a rychle se stala jednou z nejlepších značek pro komerční i rezidenční použití. Všichni odborníci, s nimiž jsme hovořili, se jmenovali Honda jako jednu z nejlepších značek sekačky na trávu pro push a sekačky s vlastním pohonem. Obzvláště se nám líbí Honda HRN216VKA 21palcová sekačka na trávu, která stejně jako ostatní Honda Mowers, je snadné začít, výkonné a velmi efektivní při tvorbě rovnoměrných řezů po trávníku.

„Honda Mowers, zejména řada HRX, jsou dobře hodnoceny pro své mocné motory, spolehlivost a inovativní funkce, jako je systém Versamow, což vám umožňuje snadno mulčit, tašky, vypouštění nebo skartovací listy,“ poznamenává Bravo, “poznamenává Bravo,“ poznamenává Bravo, “poznamenává Bravo,“ poznamenává Bravo, “. Honda se sekačky mají také patentovaný systém se dvěma čepely, spíše než obvyklou jednotlivou čepel, který dále zvyšuje čistotu jejich řezů všemi typy trávy.

Honda Mowers mají několik nevýhod, kromě toho, že jsou poněkud drahé. A společnost nabízí pouze plynové sekačky, nikoli elektrické. V závislosti na modelu se záruky na sekačkách na trávu Honda pohybují od jednoho do pěti let.

Toro

 • Mocný a spolehlivý
 • Vyrábí plyn, baterii, samohybné, jízdu a sekačky s nulovým otočením

Další značka doporučená všemi našimi odborníky, Toro byla založena v roce 1914 jako výrobce motorů pro zemědělské traktory. Společnost vynalezla v roce 1919 první mechanickou sekačku golfového kurzu a v roce 1924 představila svou první mocenskou sekačku v roce 1924. Díky mnoha inovativním nápadům a funkcím se Toro stala dominantní značkou sekaček na trávu a dalším krajinářským vybavením v 50. letech 20. století a dnes tuto pozici stále drží. „Toro sekačky jsou známé svou odolností a schopností zvládnout tvrdé podmínky sečení,“ říká Ingham.

Zatímco Toro je nejznámější pro tlačné sekačky na plyn, vyrábí také sekačky s vlastním pohonem, sekačky napájené na baterii, jezdecké sekačky a sekačky s nulovým otočením, z nichž všechny jsou považovány za vrcholy ve svých kategoriích. Obzvláště milujeme jejich sebevypravovaný recyklovač Toro 22 palců, který zahrnuje osobní systém tempo, který ocenil Bravo, který říká: „Osobní systém tempo, který se nachází v Toro’s Timemaster a Super Recycler, se automaticky přizpůsobí vaší rychlosti chůze a poskytuje a pohodlnější zážitek ze sečení.“

Stejně jako Honda mohou být sekačky Toro drahé, ale jejich kvalita, síla a skvělé funkce je činí za to, že stojí za další náklady. V závislosti na modelu se záruky na sekačkách na trávu Toro pohybují od tří let do pěti let.

Husqvarna

 • Mocný a spolehlivý
 • Vyrábí plynové a elektrické tlačné sekačky, sekačky na koni, sekačky s nulovým otočením a robotické sekačky

Švédská společnost Husqvarna byla založena před více než 300 lety jako tvůrce pušek (o pár století později vystoupila z průmyslu zbraní), ale od té doby, co se od té doby stal stovky let, rozšířil svůj rozsah tak, aby zahrnoval mnoho produktů pro domácí a krajinu. včetně řetězových pilovačů s nejvyšším hodnocením. Husqvarna vyrábí sekačky na trávu od roku 1918, že podle Inghama jsou známé svými mocnými motory a všestranností, což z nich činí skvělou volbou pro velké trávníky. Spolu s vysoce hodnoceným plynovým push-mowers vyrábí Husqvarna některé z nejlepších jezdeckých sekaček a sekaček s nulovým otočení.

Husqvarna také vstoupil na trh s robotickými sekačkami se svou řadou automovače. Bravo poznamenává: „Série Autower Husqvarna je známá svou špičkovou technologií, navigací pomocí GPS a designem odolným proti počasí. Tyto sekačky dokážou zvládnout složité trávníky s různými překážkami a svahy a poskytují trvale pěstěný povrch s minimálním lidským zásahem.“

Zatímco Husqvarna vyrábí širokou škálu výkonných a účinných sekaček, je to také jedna z dražších značek. Sekačky Husqvarna jsou pokryty tříletou omezenou zárukou.

Greenworks

 • Za rozumnou cenu
 • Inovativní technologie
 • Nabízí sekačky na baterii, sekačky s vlastním pohonem, jezdecké sekačky a elektrické sekačky

Greenworks byl založen v roce 2002. Bravo chválí společnost a říká: „Greenworks, průkopník na bateriovém trávníku, nabízí komplexní řadu bezdrátových sekaček, včetně jejich série Pro 60V a 80V. Tyto sekačky poskytují vynikající řezací výkon, lehké vzory a vynikající výdrž baterie, což z nich činí nejlepší volbu pro majitele domů i profesionály.„Greenworks také nabízí velmi cenově dostupné kabelové sekačky, včetně sekačky 25022 3-v-1 20 palců, i když s tím, jak se baterie stávají stále silnějšími, popularita elektrických sekaček na trh mizí.

Spolu s elektrickými sekačkami nabízí Greenworks několik sekaček s vlastním pohonem. Inovativní technologie „smartcut“ umožňuje těmto sekačům cítit tloušťku trávy trávníku a odpovídajícím způsobem upravit rychlost a sílu, čímž se rozšiřuje běh baterie. Obzvláště se nám líbí sekačka o rozloze 40 V, 21 palců, která má funkci Smartcut. Spolu s push a samohybné sekačky nabízí Greenworks také sekačky na koni poháněné baterií.

Zatímco Greenwork Mowers nejsou nejsilnější, Ingham комментарии и мнения.„Sekačky na trávu Greenworks jsou pokryty omezenou tříletou zárukou.

BlackDecker

 • Rozumné ceny
 • Vyrábí šňůry a bezdrátové sekačky, sekačky s vlastním pohonem a některé sekačky na plyn
 • Dobré pro malé trávníky

Pojmenován pro zakladatele. Duncan Black a Alonzo G. Decker, BlackDecker existuje už více než století, během kterého se stal jednou z předních značek elektrického nářadí. První elektrický vrták v roce 1917 patentoval, byla první společností, která v 50. letech nabídla elektrické zahradní nástroje a byla jednou z prvních společností, která prodávala nástroje pro baterii pro diyers a majitele domů, když vyšla s bezdrátovým vrtáním vše Cesta zpět v roce 1961. Zatímco BlackDecker má také sekačky na trávník, ty padají na vedlejší kolej ve prospěch elektrických modelů.

„BlackDecker nabízí řadu cenově dostupných a lehkých sekaček na baterie s funkcemi, jako jsou skládací úchyty pro snadné skladování a nastavitelné výšky řezání. Jejich lithium-iontové baterie poskytují dlouhé doby a nabíjí se rychle, “říká Tinsman. Spolu s push mewers za rozumnou cenu společnost také nabízí elektrické sekačky s vlastním pohonem v rámci rozpočtu a je jednou z mála značek, které stále nabízejí kabelové elektrické sekačky, včetně 20palcové sekačky MM2000 20 palců.

Neočekávejte nejvyšší sílu nebo výkon od sekačky BlackDecker, ale pokud hledáte sekačku na trávu za rozumnou cenu, aby udržovala relativně malý trávník pod kontrolou, je to spolehlivá značka, na kterou se můžete spolehnout. BlackDecker trávníky mají dvouletou omezenou záruku.

Ryobi

 • Za rozumnou cenu
 • Vyrábí šňůry a bezdrátové sekačky, sekačky s vlastním pohonem a jezdecké sekačky
 • Dobré pro malé trávníky

Společnost Ryobi v Severní Americe byla založena v Japonsku ve 40. letech 20. století, značkou Techtronic Industries. Společnost je nejvyšší název pro širokou škálu elektrických nářadí, včetně venkovních produktů, jako jsou Edgers, Trimmers, Snow Blowers a samozřejmě sekačky na trávu. Zatímco Ryobi nevyrábí plynové sekačky, nabízí šňůra elektrické push sekačky a také bezdrátové push sekačky, sekačky s vlastním pohonem a dokonce i na bateriových jezdeckých sekačkách. „Sekačky Ryobi jsou známé svými inovativními funkcemi, jako jsou nastavitelné výšky řezání a schopnosti mulčování,“ poznamenává Ingham.

Zatímco elektrické sekačky Ryobi nejsou nejvíce výkonné, jsou spolehlivé a za rozumnou cenu, což z nich činí vynikající možnosti pro majitele domů, kteří nemají velmi velký trávník. Obzvláště se nám líbí jejich 40-voltová, 20palcová push sekačka, která má dlouhou běh baterie a je snadné ukládat. Stejně jako jiné sekačky baterií Ryobi, je to lehký a snadno se manévruje, takže sekání méně z fuška. Ryobi nabízí tříletou omezenou záruku na sekačky na trávu.

Robomow

 • Velmi inovativní funkce
 • Může sekat velké trávníky
 • Modely, které jsou ovládány prostřednictvím Amazonu Alexa

Izraelská společnost Robomow byla založena v roce 1995 jako přátelské stroje. Jak název napovídá, společnost je nejlepším výrobcem robotických sekaček na trávu s stále rostoucími pokročilými technologiemi a užitečnými funkcemi, jako je jejich RC312 Pro S, které lze ovládat prostřednictvím Amazon Alexa. Série Robomow RS dokáže zvládnout trávníky téměř akr. Všichni sekačky Robomow se v případě potřeby vracejí do svých nabíjecích doků, zvládnou drsný terén nebo svahy, jsou nezraněny vysokou trávou, jsou snadno naprogramovány a kontrolovány a zůstávají v obvodu stanovených vámi.

Všichni tři naši odborníci uvedli Robomow jako nejvyšší značku pro robotické sekačky. „Robotické sekačky Robomow jsou známé svými pokročilými technologiemi a přesnými schopnostmi řezání,“ říká Tinsman. „Jejich modely mají senzory počasí a mobilní aplikaci pro dálkové ovládání a monitorování.„Bravo dodává,“ nabízí Robomow, průkopník robotické sečení, řadu modelů určených pro různé velikosti a složitosti trávníku. Jejich řada RS a RC má inteligentní navigaci, přizpůsobitelné plány sečení a integraci smartphonů, což vám umožňuje sledovat a ovládat sekačku na dálku.“

Stejně jako všechny robotické sekačky jsou to velmi drahé stroje. A není vždy snadné najít; nese je nese jen málo cihel a malty a možná budete muset lovit, abyste je našli online. Webové stránky wellbots a AUTMOW pravidelně přenášejí současné modely. Většina produktů Robomow je pokryta tříletou zárukou.

nejlepší, recenze, sekačky, trávu

Worx

 • Vyrábí kabelové a bezdrátové tlaky a sekačky s vlastním pohonem, stejně jako robotické sekačky
 • Za rozumnou cenu

Čínská společnost Worx byla založena v roce 2004 a vyrábí mnoho elektrických nebo bezdrátových nástrojů, včetně řetězových pilovačů, zastřihovačů, zastřihovačů, řetězových pila. Zatímco Worx nabízí některé kabelové elektrické sekačky, její hlavní zaměření je na sekačky na baterii, včetně možností push a samohybnutí. Většina sekaček Worx zahrnuje patentovanou technologii Intellicut, která automaticky zvyšuje napájení při sečení hustou trávou a poté ji vytočí zpět pro zvýšení běhu baterie. „Worx sekačky jsou známé svou dostupností a snadným použitím, což z nich činí skvělou volbou pro malé a střední trávníky,“ říká Ingham.

Worx nedávno vstoupil na trh s robotickými sekačkami s Landroid Mowers, včetně našeho oblíbeného WR155 Landroid m. Stejně jako ostatní robotické sekačky, záleží na vás, abyste nastavili své obvody, ale jakmile je uvnitř, neúnavně následuje vaše rozkazy, aby váš trávník vypadal co nejlépe. A přestože jsou stále drahé, Landroids obecně nejsou tak drahý jako roboti od jiných značek, což z nich činí dobrou volbu pro robota na základní úrovni. Většina sekaček na trávu Worx má tříletou záruku.

Cub Cadet

 • Vyrábí plynové a elektrické jezdecké sekačky, sekačky s nulovým otočením, robotické sekačky, sekačky a sekačky
 • Silný a spolehlivý výkon
 • Mnoho inovativních a prémiových funkcí

Pokud jde o jezdecké sekačky na trávu, všichni tři naši odborníci se shodují, že Cub Cadet je jednou z nejlepších v této kategorii, ačkoli Cub Cadet také vyrábí sekačky a sekačky s vlastním vykoupením a dokonce vydala řadu robotických sekačky. Americká společnost vyrábí sekačky od roku 1961, i když je nyní ve vlastnictví Stanley Black Decker. Ingham má rád Cub Cadet Riding sekačky za jejich vynikající výkon a snadnou manévrovatelnost, díky čemuž jsou obzvláště vhodné pro loděnice se svahy nebo drsným terénem. Můžete si vybrat z mnoha modelů, včetně plynového, elektrického a nulového otočení.

Tinsman má rád zejména sekačky na sekačky Cub Cadet, chválí své výkonné motory, automobilové funkce, pohon zadních kol a vysoce výkonné řezací paluby, které poskytují hladké a dokonce i řezání. Série Bravo Specificky chválí Cub Cadet’s XT Enduro a Ultima: „Poskytují vynikající kvalitu řezu, výkonné motory a řadu připoutání pro všestranné terénní úkoly.„Souhlasíme s ním-The XT1 Enduro LT je naše oblíbená jezdecká sekačka poháněná plynem.

Na druhou stranu zaplatíte více za prémiovou kvalitu sekaček kadetů Cub. Jsou pokryty tříletou omezenou zárukou.

John Deere

 • Spolehlivé, silné a skvělé funkce
 • Vyrábí sekačky na koni, traktory trávníku a sekačky s nulovým otočením

Další značka, která je proslulá pro jezdecké sekačky, má tato společnost historii, která sahá zpět do roku 1837, kdy kovář John Deere vynalezl pluh z ocelového listy, který revolucionizoval zemědělství. Společnost pokračovala v rozšiřování svých zemědělských nabídek a na začátku 20. let začala výrobní traktory. Až do roku 1963 však společnost začala prodávat traktory trávníků speciálně pro pečování bytových trávníků. „Jízdní sekačky John Deere jsou známí svou trvanlivost, pohodlí a všestranností, což z nich činí skvělou volbou pro velké vlastnosti,“ říká Ingham.

Společnost vyrábí výkonné, spolehlivé a inovativní jezdecké sekačky, traktory trávníku a sekačky s nulovým otočením, z nichž téměř všechny jsou poháněny plynem. Bravo má rád zejména série traktorů trávníku X300 a X500 a říká, že poskytují výjimečný výkon, spolehlivost a pohodlí. Doporučujeme také hydrostatický traktor s hydrostatickým jezdeckým trávníkem S120 22hp, což je velmi robustní a všestranná sekačka, která má dokonce tempomat.

Stejně jako u jiných špičkových jezdeckých sekaček zaplatíte za Johna Deere docela dost, ale na oplátku získáte kvalitu, na kterou se můžete spolehnout. V závislosti na modelu se záruka na sekačce John Deere může pohybovat od dvou let do pěti let.

EGO

 • Vynikající běh energie a baterie
 • Nabízí bezdrátové tlačné sekačky, sekačky na vlastní pohon a jezdecké sekačky
 • Ego baterie lze zaměnit mezi všechny ego produkty

Ego se etablovala jako jedno z nejlepších jmen pro venkovní nástroje napájené baterií, včetně flofuků listů, jedlíků plevelů, řetězových pilach a sekaček na trávu. Díky výkonným bateriím, které Ingham říká, že jsou známé pro své dlouhé běhové časy a rychlé dobití, sekačka na trávu-ať už tlačí, samohybná nebo dokonce jízda-může být téměř stejně výkonná jako plynová sekačka.

„Ego’s Power Series se může pochlubit špičkou baterie v průmyslu, nabízí rychlé doby nabíjení, působivé runtime a kompatibilitu napříč několika nástroji,“ říká Bravo. „Tyto sekačky jsou silné, tiché a šetrné k životnímu prostředí, přičemž se zvyšuje pohodlí, že jsou prakticky bez údržby.„Souhlasíme-milujeme sekačku Ego Power LM2102SP, která odpovídá vaší rychlosti chůze a běží až na hodinu, dokonce i na kopcovitém terénu.

Zatímco sekačky Ego mají tendenci být jedním z nejdražších možností baterie, jsou také některé z nejlepších. Navíc můžete použít jakoukoli ego baterii v kterémkoli ze svých nástrojů, díky čemuž je značka vysoce všestranná. Záruka na sekačku na trávu je pět let.

Řemeslník

 • Za rozumnou cenu
 • Vyrábí plynové a elektrické sekačky, sekačky s vlastním pohonem, jezdecké sekačky a sekačky s nulovým obratem

Nyní vlastnil Stanley Black Decker, Craftsman byl založen v roce 1927 jako značka pro nástroje prodávané v obchodních domech Sears. Tato ikonická značka je známá pro rozsáhlou řadu základních ručních nástrojů, jako jsou kladiva a šroubováky, stejně jako elektrické nářadí. Společnost také nabízí širokou škálu sekaček na trávu, včetně plynových i elektrických push sekaček, sekaček s vlastním pohonem, jezdeckých sekaček a sekaček s nulovým otočením. Líbí se nám řemeslník s plynovou sekačkou M110 21-palcovou sekačkou, která je snadno spuštěna a výkonná.

„Sekačky na trávu řemeslníků jsou známé svou dostupností a spolehlivostí, což z nich činí skvělou volbou pro kupující s vědomím rozpočtu,“ říká Ingham. I když to nejsou špičkové sekačky, z velké části jsou více než dostačující pro průměrného majitele domu, který chce udržet trávník vypadat dobře, ale nestrávit jmění na nástroje k dosažení tohoto cíle. Řemeslníky sekačky přicházejí s tříletou omezenou zárukou.

Sun Joe

 • Rozumnou cenu
 • Nabízí šňůry a bezdrátové sekačky, sekačky s vlastním pohonem a manuální sekačky navijáků

Snow Joe začal prodávat sněhové dmychadla v roce 2004, ale později přidal na linky Sun Joe různých venkovních krajinných nástrojů, včetně řetězových pilach, flofucích listů, živých zastřihovačů a sekaček na trávníku. „SUN JOE BATTERY SUNS jsou známé svým ekologickým designem a snadnou manévrovatelností,“ říká Tinsman. „Nabízejí řadu modelů s funkcemi, jako jsou instantní start a odnímatelné travní tašky pro snadnou likvidaci výstřižků.„Značka nemá žádné plynové sekačky, ale má širokou škálu elektrických sekaček, jak šňůrky, tak bezdrátové, stejně jako manuální sekačky navijáku, neobvyklá nabídka v průmyslu sekačky na trávu.

Sun Joe sekačky jsou zaměřeny na majitele domů, ne profesionální krajináře, jsou přiměřeně silné a mají dobrou výdrž baterie, ale nejsou to těžké nástroje určené pro velké trávníky nebo drsné použití. Nejsou to výjimečně drahé sekačky, což zvyšuje jejich přitažlivost. Pro model s rozpočtem se nám líbí jejich šňůra MJ401E-PRO PUSH sekačka, která funguje dobře za cenu a je snadné manévrovat a ukládat. Záruční období na sekačku Sun Joe je dva roky.

Troy-Bilt

 • Mocný a spolehlivý
 • Dělá tlaky na plyn a sekačky na sekačky, sekačky na plynové a elektrické jezdecké sekačky, sekačky s nulovým otočením a sekačky

Ještě další značka, kterou nyní vlastní Stanley Black Decker, byla Troy Bilt původně založena v roce 1937 s prvním rezidenčním rototillerem. Pokračovalo v výrobě široké škály venkovních krajinných nástrojů, včetně vynikajícího plynu poháněného sekačky na trávu a dokonce i manuálních sekaček navijáků. Ale je to jezdící sekačky, plynové i elektrické, pro které je společnost nejlépe známá. Tinsman má tuto značku obzvláště rád a říká: „Troy-Bilt nabízí řadu všestranných jezdeckých sekaček s funkcemi, jako je tempomat a nastavitelné výšky řezání. Jejich modely mají řadu příloh pro celoroční použití.“

Zatímco jezdecké sekačky Troy-Bilt nemusí být zcela na úrovni těch, které vytvořili Honda nebo John Deere-ale také nejsou tak drahé jako ty značky-to jsou stále populární stroje, které mají mnoho inovativních funkcí, jsou pohodlné jezdit, jezdit, jezdit, jezdit, jezdit, jezdit, jezdit, jezdí, jezdí, jezdí, je a zvládněte dobře i na velkých trávnících nebo drsném terénu. A tah-zabránějící sekačky se rozhodně také podívají na podíl; Doporučujeme sekač TB110 s poháněnou plynou TB110, která začíná snadno, je velmi výkonná a dává na trávník čistý, dokonce i řez na trávník. Většina sekaček zachycení Troy přichází s dvouletou zárukou.

Co hledat ve značce sekačky na trávu

Typy sekaček na trávu

V dnešní době je k dispozici několik druhů sekaček na trávu, takže spolu s výběrem značky si musíte vybrat typ sekačky.

Jedním z největších úvah je, zda chcete sekačku na plyn nebo elektrická sekačka. Plynové sekačky bývají silnější, ale jsou také hlasitější a emitují výpary. Elektrické sekačky, které mohou být šňůry nebo bezdrátové, prošly dlouhou cestu; Dnešní baterie jsou silnější, běží déle a nabíjí se rychleji, takže sekačky na baterii velmi přitažlivou možností pro průměrného majitele domu, který chce mít ten malý až střední trávník.

Existují značky, které nabízejí pouze elektrické sekačky, včetně Greenworks a Worx, a značek, které jsou známé svými plynovými sekačkami, jako jsou Honda a John Deere. Mnoho značek sekaček na trávu však nabízí plynové i elektrické modely. EGO to udělá o krok dále tím, že vytvoří pouze sekačky na trávu baterií; Nemají elektrické sekačky za kabely stejně jako ostatní vše elektrické značky.

Existují dva základní typy sekaček na procházce: Push sekačky, které vyžadují, abyste použili svou vlastní sílu k tlačení sekačky přes trávu a samohybné sekačky, které využívají svou vlastní sílu k udržení sekačky v pohybu. Tor je obzvláště uznán za své sekačky. Většina společností, které vyrábějí sekačky na chodu, ať už plyn, elektrické nebo obojí, nabízí modely push i samohybnutí.

Jezdecké sekačky, také nazývané traktory trávníku, jsou ideální pro velmi velké trávníky. Několik společností na našem seznamu nabízí jezdecké sekačky, i když Cub Cadet a John Deere jsou v této kategorii obzvláště známé. Sekačky s nulovým otočení. Téměř všechny společnosti, které vyrábějí jezdecké sekačky, včetně řemeslníků, také nabízejí sekačky s nulovým obratem.

Robotické sekačky jsou nejnovější přírůstky na scénu péče o trávník. Tato zařízení napájená z baterií nezávisle probíhají kolem vašeho trávníku, seká, jak se pohybují, a jsou ovládána palubními ovládacími prvky nebo aplikací. Robomow se specializuje na robotické sekačky, ale několik dalších společností, včetně Husqvarna a Worx, je také vyrobí.

Možnosti přizpůsobení

Při výběru sekačky na trávu existují různé funkce, které vám mohou usnadnit a zrychlit váš zážitek. Téměř všechny sekačky vám umožňují upravit výšku čepelí, což vám umožní přizpůsobit výšku řezání vaší rozmanitosti trávy trávníku. Značky na našem seznamu usnadňují tuto úpravu pomocí jedné páky nebo vytočení k posunu čepelí výš nebo nižších.

Některé značky baterií, včetně Worx a Greenworks, mají ve svých sekačkách senzory, které dokážou detekovat obzvláště silnou trávu. Tyto sekačky poté automaticky zvyšují sílu rotace čepele při řešení tvrdého místa a poté ji znovu sníží s obtížnou skvrnou trávy, čímž se ušetří napájení baterie.

Všechny značky sekaček s vlastním pohonem vám umožní upravit rychlost sekačky tak, aby pohodlněji odpovídaly vašemu vlastnímu tempu, obvykle stisknutím páky; čím těžší stisknete, tím rychleji se sekačka pohybuje. Některé značky, včetně Ryobi, mají sekačky s tempomat, takže můžete nastavit pohodlnou rychlost, aniž byste museli udržovat přilnavost na páce.

Většina sekaček na trávu na trávu má jen jednu čepel, která se velmi rychle otáčí, aby zvedla a nakrájela na trávu. Ale Honda a Ego obě nabízejí sekačky s dvojčaty, které poskytují přesnější, čisté řez.

Walk-Behind Sekačky vám obvykle poskytují tři možnosti pro manipulaci s výstřižky z trávy: zabalit je, mulč je nebo je propusťte zpět na trávník. Některé sekačky vám však nechají jen tašku nebo mulčování výstřižků. Před zakoupením konkrétní sekačky si vždy přečtěte popis pečlivě, protože se jedná o detail, který se může lišit od modelu k modelu ve stejné značce.

Trvanlivost

Nikdo nechce sekačku na trávu, která trvá pouze sezónu nebo dvě před selháním. Zatímco všechny značky na našem seznamu jsou známé pro výrobu kvalitních sekaček, které by měly obstát v testu času, jako hrubé pravidlo, plynové sekačky mají tendenci vydržet déle než elektrické sekačky a nejlepší značky Honda, Toro, John Deere a Kadet Cub je zvláště známý pro trvanlivost svých sekaček, které všechny používají profesionální terénní společnosti i majitelé domů.

Kde můžete nakupovat

S výjimkou Robomow, které je přenášeno pouze hrstkou specializovaných prodejců, si můžete koupit všechny ostatní značky na našem seznamu ve velkých centrech pro zlepšení domácího domu nebo prostřednictvím webových stránek velkého centra pro zlepšení domova, včetně Home Depot a Lowe’s, vy Můžete si je koupit z obchodů s péčí o trávníky z cihel nebo z webových stránek s nástroji a zahradou, nebo je najdete na Amazonu, Overstock nebo podobných prodejnách.

Při nákupu sekačky na trávu online usnadňuje nakupování za nejlepší cenu a také nechala sekačku odeslat přímo do vašeho domova, nakupování vám osobně dává příležitost klást otázky, dotknout se a zvládnout sekačku na trávník, abyste získali pocit za to a obvykle to vezměte domů ten den.

Frekvence údržby sekačky závisí na typu sekačky a na tom, jak často s ním sekáte trávník. Obecně však byste měli zkontrolovat hladinu oleje a paliva před každým použitím plynovou sekačkou a ujistěte se, že je baterie před zapnutím elektrické sekačky plně nabitá. Po sečení, jakmile se sekačka na trávu úplně ochladila, vyjměte veškeré sraženiny trávy z čepelí a dna paluby. Otřete bahno, mokrou trávu a další grunge z paluby. Budete muset naostřit lopatky sekačky alespoň ročně a častěji, pokud sekáte velmi často nebo máte tvrdou nebo silnou trávu. Plynové sekačky vyžadují více údržby než elektrické sekačky, obecně. Alespoň každoročně byste měli dát své plynové sekačům úplnou změnu oleje, vyměnit zapalovací svíčky a vyměnit vzduchový filtr.

Plynové sekačky obvykle měří úroveň energie v krychlové kapacitě, což je míra množství vzduchu a paliva, které mohou prosadit válce. Pro sekačky na procházce se to obecně promítá do někde mezi 2 a 6 koňskými silami. Jezdecké sekačky jsou mnohem silnější; motory v těchto sekačkách mají obvykle mezi 12 a 20 koňskými silami. Sekačky baterií nepoužívají měření výkonu nebo krychlové kapacity. Místo toho napětí baterie označuje napájení těchto sekaček. Najdete sekačky baterií v rozmezí od 20 voltů do 80 voltů, ale obytné sekačky nejčastěji používají 40-voltové baterie.

Vzhledem k tomu, že sekačky na trávu jsou mocné nástroje s velmi ostrými, rychle se točícími čepelemi, mohou způsobit zranění, pokud nejsou správně použity. Na všech sekačkách na trávu jsou dnes potřebné některé bezpečnostní prvky, včetně bezpečnostní brzdy, která zabrání točení čepele do tří sekund, pokud uživatel uvolní přilnavost z ovládacích prvků a štít nohou, který brání noze sekačky, aby mohl sklouznout pod řezací paluba. Zdravý rozum je také důležitou součástí bezpečného používání sekačky. Nikdy nesekejte naboso nebo bez plné kryty nohou. Nesekejte na disketu nebo oblečení, které by se mohly zapletly do sekačky nebo kol. Nikdy neložte ruce nebo nohy poblíž paluby sekačky, když je zapnutý, a nikdy netahujte sekačku na trávu dozadu k nohám. Vyzvedněte hračky, skály nebo jiné trosky z trávníku, než začnete sekat. Nikdy sekali, když se cítíte dobře, příliš unavení nebo jinak narušeni.

Proč důvěřovat smrku?

Tento článek prozkoumal a napsal Michelle Ullman, která je spisovatelkou specializující se na domácí a zahradní výrobky. Od roku 2020 je pro Spruce spisovatelkou obchodu a pokrývá širokou škálu produktů pro zlepšení domácnosti včetně energetických a ručních nářadí, malířských potřeb, terénních nástrojů a organizátorů nástrojů. Pro výběr nejlepších značek sekaček na trávu pro tento článek konzultovala desítky recenzí zákazníků a třetích stran, jakož i na webových stránkách specializujících se na terénní úpravy, péči o trávník a sekačky na trávu.

Také obdržela rozsáhlý a užitečný vstup od Alexe Tinsmana, zahradníka a zakladatele, jak na pokoji; Brock Ingham, zahradník, krajinář a zakladatel webových stránek Bigger Garden; a zahradník Henry Bravo, zakladatel a šéfredaktorka Smart Garden Home.

Nejlepší komerční sekačky na trávu pro vaši flotilu v roce 2023

Není lepší čas než nyní začít přidávat do vaší flotily komerčních sekaček na trávu. Hledáte nejlepší nulovou otočení, postavte se nebo chodte za komerční sekačky v roce 2023? Už nehledejte. Jsme plně zásobeni nejlepšími značkami, které vám pomohou udělat práci rychleji a lepší než kdy jindy.

Jako váš místní prodejce sekačky s nulovým otočením, jsme nadšeni, že do Columbie a dále přivezeme komerční sekačky Scag, Exmark a Wright. Udržujeme nejoblíbenější sekačky na trávu a díly s nulovým obratem a nabízíme údržbu a opravy na všech malých motorových zařízeních.

Chcete se dozvědět více o výhodách těchto sekaček na trávu? Zastavte se dnes na jednom z našich tří míst. Náš přátelský personál vám rád ukáže rozdíly a pomůže vám najít nejlepší značku, kterou můžete přidat do vaší flotily v roce 2023. DNES můžete také naplánovat demo!

Exmark sekačky na trávu

Sekačky Exmark poskytují více toho, co vaše práce vyžaduje: výkon, kvalita, spolehlivost a digitální diagnostické nástroje. Exmark je na vrcholu technologie péče o trávník a sečení více než 30 let. Exmark provedl výzkum, poslouchal zákazníky, jako jste vy a navrhli své komerční sekačky s nulovým otočením s předními ergonomii a různých šířka. Jejich posezení vás udržuje v pohodlí s menším dopadem, méně otřesem a hladší jízdou.

SCAG MACKNOVÉ MOWERS

Udělejte práci rychle příjemně s vynikajícími komerčními sekačkami SCAG. Od roku 1983 si Scag Power Equipment vyrábí těžkoprávnou, komerční jízdu, pohotovostní a procházka, kterou si můžete koupit peníze na trávu. Inovace a pozornost SCAG na kvalitu jsou známé a respektovány v celém odvětví a tým v Thompsonu vám může pomoci zjistit, jaké vybavení z našeho inventáře nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Wright Lawn sekačky

Pokud jste na trhu pro komerční sekačky pro vaši flotilu, je Wright perfektní sekačkou, která pomáhá ekonomicky růst vašeho podnikání. Část toho, co dělá Wright Mewers Great Products začínají svými kosti. Od rozdělených ocelových kladků po přenos převodového kola jsou všechny produkty Wright Specifikace se 100% těžkými komerčními komponenty. To ušetří váš tým čas a peníze, období po sezóně.

Top 6 sekaček na nulové zatáčky vyrobené v USA (s cenami)

Produkce na trávu ve Spojených státech se datuje do roku 1868, kdy Amariah Hills obdržel patent na sekačku na trávu. Na trh sečení trávníku vstoupilo mnoho dalších značek a Ideální Power Mewer Co. vyrobena první sekačka na plyn v USA v roce 1914.

Mx b. Swisher z Warrensburgu, Missouri, vytvořil první komerční sekačku na světovém nulovém otočení v roce 1949. USA jsou v současné době jedním z největších světových výrobců trávníků.

Pokud máte zájem o sekačku s nulovým otočením USA, ale nevíte, kde hledat, jste na správném místě. Tento článek vás bude vzdělávat na některých sekačkách s nulovým otočením vyrobeným v USA. Získáte podrobný přehled o jejich specifikacích a proč byste měli zvážit jejich vyzvednutí pro své trávníky.

Nejvyšší nulové sekačky vyrobené v USA

V USA je vyrobeno mnoho sekaček. Značky jako John Deere, Cub Cadet, Bad Boy Secers a Spartan dělají své sekačky s nulovým otočením ve Spojených státech amerických.

Tato část se podívá na 6 nejlepších sekaček na nulové otočení vyrobených v USA. Dostanete také krátký výhled do značky a umístění jejích výrobních závodů.

Cub Cadet Ultima 24HP ZT1-54 NULOR-Turn Lawn Meghter

Cub Cadet Ulitma 24HP ZT1-54 ZERO OTOČNOST STRACKÝCH SE ZOBRAZENÍ JE JEDNO DALŠÍ Z LASTNÍ NA TRACKÝCH TRHE. Má 24 koňských sil 725cc kohler 7000 série automatický motor OHV, dostatečně výkonný, aby zvládl až 4 akry na cestách. Stroj je nejvhodnější pro velké trávníky, ale stejně si ho užijete na malých.

Jeho 54 palců tripple Vlade Aeroforce paluba může nakrájet různé druhy trávníků. Stroj může pít až 3.5 galonů paliva, přispívající k tomu, proč je to průvodce vzdáleností. Při sečení se nemusíte starat o své pohodlí, protože získáte 18palcové sedadlo odolného polymerního zavěšení.

Sekačka má maximální rychlost 7 mph a zpětnou rychlost 3.5 mph. Tento prémiový stroj přichází s cenovkou 3 799, ale stojí za to každý penny, pokud ho můžete získat pro svůj dvůr. Má tříletou záruku neomezeného hodinu.

John Deere Z515e Ztrak sekačka s 48palcovou palubou

John Deere vyrábí své trávníky v různých zemích, včetně Číny, Mexika, Japonska a dalších. Společnost však vyrábí všechny své jezdecké sekačky v USA. Má výrobní závody v Horiconu, Wisconsinu, USA a Waterloo, Ohio.

Jedním z nulových zatáček, které značka dělá v USA, je sekačka John Deere Z515e Z Trak. Stroj má 24 hp (17.9kw) V-Twin Engine. Má 54palcový zrychlení hluboké paluby, která odřízne vaši trávu.

Sekačka má ROP, které vás chrání před převrácením při práci na svazích. Dodává se s čtyřletou zárukou na nárazník. 4 stroj.5 litrů galonů stačí k tomu, aby vás bez problémů viděli 3 akry.

John Deere Z515e je klasika uživatele a ideální pro sečení všech typů trávníků. Chcete.li koupit tuto sekačku na trávu. Existují i ​​další zatáčky z USA Deere Zero, které si můžete koupit, pokud máte rozpočet.

Špatný chlapec Maverick 60-palcová sekačka

Bad Boy Mowers je další značka, která ve Spojených státech amerických dělá sekačky. Společnost je v Batesville, Arkansas a zaměstnává výrobní technologie světové úrovně, aby se sešaly. Bad Boy Mowers byl založen v roce 1998 a značka vyrábí některé z nejlepších a nejodolnějších sekaček na trhu.

Bad Boy Maverick je jedním z nejpopulárnějších nulových otoků značky. Je k dispozici v modelech 24, 25 a 27 HP. Můžete si také vybrat, zda si koupíte paluby 48, 54 nebo 60 palců.

Stroj má tři různé typy motoru, které si můžete vybrat. Můžete se rozhodnout pro Kohler Confidant ZT740 747cc motorů, Kawasaki FS730 726CC a Briggs CX127 810CC. S kapacitou palivové nádrže všech 6.5 galonů, můžete sekat velké yardy bez tankování.

Má rychlost pozemního pozemku až 9 km / h, rychlejší než většina ostatních sekaček na trhu. Cena za tuto sekačku na trávu začíná na 6 615. Pouze několik dalších zatáček na trhu však nabízí pohodlí a efektivitu Bad Boy Maverick.

Spartan RZ Zero Turn sekačka

Spartan je další výrobce sekaček, který produkuje nulové otočení v USA. Společnost vyrábí své sekačky ve svém závodě v Arkansas Ozarks. Spartan má ve své garáži mnoho špičkových obytných a komerčních sekaček.

Řada Spartan RZ je jednou z nejlepších možností pro majitele domů. Přichází ve variantách RZ-C, RZ, RZ-PRO a RZ-HD. RZ-C a RZ jsou pravidelné verze, zatímco RZ-PRO a RZ-HD jsou pokročilé modely.

Pravidelný model RZ má tři možnosti motoru; Kawasaki FR619 23HP, Briggs 25HP a Kawasaki FR730 24HP. Máte svobodu vybrat buď 54 nebo 61 palců na palubu. Spartan RZ Zero-Turn sekačky jsou jedním z nejvíce přizpůsobitelných na trhu.

Stroj vám může dosáhnout rychlosti 9 km / h a hodnotit jej na jedno z nejrychlejších nulových zatáček na trhu. Jeho pět galonů palivové nádrže z něj také činí téměř neúnavný stroj. Zatímco specifikace pro běžný RZ se zdají působivé, dostanete to lepší, pokud si koupíte sekačky RZ-Pro nebo RZ HD.

Vlastnit Spartan RZ sekačku stojí 5 599, ale za získání RZ-PRO nebo RZ-HD budete muset zaplatit více. Všechny sekačky mají tříletou omezenou záruku.

Série Exmark Quest X

Exmark začal vyrábět trávníky v roce 1982 a společnost má několik působivých modelů. Konkrétně společnost dělá nulové zatáčky ve svém výrobním závodě v Beatrice v Nebrasce. Series Quest X je jednou z nejlepších rezidenčních nulových otoků značky s komerčními funkcemi.

Série Quest X má palubu sekačky 48 palců a pět palců, aby se zajistilo, že všechny vaše trávy hladce řezá. Má motor Kohler KT735 a kapacitu palivové nádrže 3 galonů. Sekačky s nulovým otočením mohou dosáhnout rychlosti 8 mph a zpětnou rychlost 5 mph.

Má komerční vysokofrekvenční pěnové polstrované sedadlo s opěrkami, aby maximalizovala pohodlí při práci. Sekačka používá hydrostatickou převodovku. Je to ideální pro všechny typy trávníků a stojí 6 099.

Série Quest S má záruku na 3 roky nebo 300 hodin.

Ferris 400S Zero Turn sekačka

Sekačka Ferris 400Szero je nepochybně jednou z nejlepších, které si můžete koupit. Ferris začal vyrábět komerční sekačky v roce 1986. Vyrábí své nejnovější sekačky ve Střední Americe.

Sekačka s nulovým otočením 400s má motor Kawasaki FR651V a 21.5 Hodnocení energie motoru. Má až 8 mph pozemní rychlost podporovanou masivním 5.Kapacita palivové nádrže 5 galonů. Na trávu je zahradnický bůh se svou palubou 48 palců.

Nejúžasnějším aspektem nákupu sekačky je to, že přichází se čtyřletou omezenou zárukou. Staňte se majitelem tohoto stroje kolem 5 249. Pokud nemáte svahy větší než 15 stupňů, tato sekačka seká váš dvůr, jak chcete.

Závěr

Toto jsou některé sekačky na nulové zatáčky vyrobené v USA. Všechny tyto sekačky jsou špičkové a budou zvládnout vaše dvůr perfektně. Zatímco všichni mají možné nevýhody na jejich nákup, jejich výhody převažují nad nevýhodou.

Je nezbytné vědět, že Made-in-Usa by neměla být vaší jedinou značkou pro nákup sekaček s nulovým otočením. Podívejte se na specifikace stroje, které vám pomohou učinit lepší rozhodnutí o nákupu. Naštěstí USA produkují některé z nejlepších trávníků na globálním trhu.