Umístění řetězové pily v synech lesa. Jeskyně lesní řetězové pily

Umístění řetězové pily v synech lesa

Pokud se ocitnete, že zemědělské stromy příliš pomalu a příliš často nehledíme, dnes vás projdeme lokalitou řetězové pily v synech lesa.Varování: spoiler! Předpoklady: lopata, údržba keycard

Motorová pila

Řetězová pila je nástroj pro koncovou herní baterii, je to nejrychlejší způsob, jak shromažďovat dřevo v současné době ve hře. V současné době je spotřeba baterie obtěžována, ale je bezpečné předpokládat, že to budou budoucí oprava změní.Jak vidíte při návštěvě umístění řetězové pily, je to také docela slušná zbraň melee.

Umístění řetězové pily

Po vstupu do jeskyně budete chtít zamířit dolů na chodbu a následovat jasně bílé světlo, to vás zavede do toho, co se zdá být čekárnou, vezměte doprava a jděte ke dveřím s přístupovým bodem klíčové karty. Za dveřmi najdete velké centrum Rec. Jděte rovně a vezměte doleva kolem laviček a vydejte se do restaurace. Pokračujte rovně, dokud nedosáhnete spirálového schodiště a vydejte je nahoru. Dejte si pozor, je v okolí několik ošklivých mutantů.

Poté, co vyrazíte po schodech a procházím kolem bazénů, pokračujte rovně do oblasti baru a budete uvítáni kytarou. Po zvednutí kytary se ujistěte, že se mírně vydáte do pravé části sedací plochy baru. V oblasti sezení na pravé straně ve čtvrté zátoce najdete na stole několik mrtvých těl a klíčové karty pro hosta. Po vyzvednutí klíčové karty se můžete zdvojnásobit zpět přes oblast sezení zpět do oblasti bazénu a přejít doleva na podložku klíčové karty.

Otevřete dveře pomocí klíčové karty a projděte chodbou, vezměte první doleva a sledujte zeď skrz oblast knihovny, dokud nebudete moci vzít další doleva do domácího kina. Na židlech pytlů na fazole bude jediné tělo a v tomto těle najdete umístění řetězové pily. Nyní se můžete rozhodnout sledovat jeskyni nebo zdvojnásobit, jak jste přišli, pozor, dejte si v poloze Keycard pro hosta spousta mutantních aktivit.

Bonus

Když jste dole v laboratoři, nezapomeňte také vyzvednout následující položky: host KeyCardGuitar

Pokud se vám líbilo nalezení umístění řetězové pily, nezapomeňte se podívat na naše další průvodce pro syny lesa a naše syny lesní mapy.

Synové lesa Nejlepší zbraně [Top 6]

Tato příručka podrobně vysvětluje nejlepší zbraně v synech lesa. Poskytuje také stručnou představu o jejich umístění a vyhledávání munice.

Mezi různými zbraněmi podrobně popisujeme některé z nejlepších zbraní v synech lesa. Každá zbraň má odlišné vlastnosti a může být užitečná podle bojové situace.

Klíčové hlavní body

 • Z 18 zbraní v synech lesa je brokovnice nejlepší zbraní, protože to způsobuje velké škody na kratší vzdálenosti.
 • Zbraně můžete také vylepšit jejich upgradem. Upgradujte zbraně a zlepšit jejich celkovou práci.
 • Můžete kořítky bedny nebo prozkoumat různá místa, abyste získali munici. Můžete také řešit munici pro některé zbraně.
 • Hráči mohou omráčit soupeře omráčenou zbraní.
 • Pomocí GPS Tracker okamžitě najděte požadované umístění.
 • Kuše dělá výstřel bez zvuku. Je to skvělá zbraň pro hráče, kteří rádi zůstávají v tajnosti.
 • Taktická sekera působí jako zbraň a nástroj pro snížení stromů.
 • Řetězová pila je jednou z nejúčinnějších zbraní, pokud potřebujete vytrhnout své nepřátele.

Nejlepší zbraně

Brokovnice

Chcete lovit nepřátele, ideálně na blízkém dosahu? To je místo, kde si musíte získat brokovnici. Je známá jako jedna z nejlepších zbraní v synech lesa. Během boje krátkého dosahu se můžete na tuto zbraň spoléhat výhradně a může to významně ublížit nepřátelům.

Jeden může provést vylepšení také prostřednictvím určitých upgradů. S pomocí sledovače můžete hledat brokovnici, ale protože je umístěna pod zem, budete potřebovat lopatu, abyste ji vykopali. Udržujte správné nástroje, abyste později neměli čelit žádným potížím.

Na západní straně bude hrob. Můžete ji identifikovat dřevěnou hůlkou poblíž ní s červeným zbarveným hadříkem připojeným k hrobu. Začněte kopat a rakev se začne objevovat. Otevřete rakev a v ní bude ležet mrtvé tělo, zatímco drží zbraň.

umístění, řetězové, pily, synech, lesa

Vybavte zbraň stisknutím příslušného klíče. Budete se muset snažit najít její munice, protože ji nemůžete vymyslet. Prozkoumejte místa, kde existuje pravděpodobnost nalezení munice pro brokovnici.

Omračující zbraň

Další nejlepší zbraň, kterou máme, je omráčená zbraň. Nemusí to dostatečně poškodit, aby vyrazil nepřátele, ale přesto je můžete použít k jejich bezmyšlenému omráčení. Uvolňuje elektrický výstřel a způsobuje, že se vaše soupeře zhroutí nebo brání jejich útokům,

Zatímco vám poskytuje výhodu nad nimi během boje. Můžete také použít omračující zbraň, abyste pomohli svým spoluhráčům v bojích s multiplayery. Tato zbraň se nachází v jeskyni na pláži, na severní straně. Je to stejné místo, odkud hráči dostanou rebreather do synů lesa.

Otevření jeskyně bude uzavřeno dřevěnými deskami a můžete je strhnout pomocí příslušné zbraně, i.E., Sekera. Nyní si to proveďte; Přitom se můžete také setkat s některými nepřáteli.

Takže si nechte v ruce spolehlivou zbraň, abyste s nimi okamžitě bojovali. Po nějaké době dosáhnete oblasti, odkud vyjde červené světlo. Zastavte se tam a rozhlédněte se a najdete mrtvého člověka visícího ze stropu tunelu. Podívejte se vedle toho a omráčená zbraň bude právě tam.

K provozování této zbraně potřebujete omráčit munici a získat ji; Budete muset kout bedny.

Pistole

Pistole je nejlepší zbraň, kterou lze použít proti kanibalům. Nabízí pomoc AIM a je to skvělá zbraň na dálku. Může to však být hlučné a může upozornit více nepřátel a odklonit svou pozornost k vám. Používejte jej pouze tehdy, když existuje menší nebezpečí přilákání nepřátel na vaši polohu.

umístění, řetězové, pily, synech, lesa

Upgradujte jej pro lepší výsledek poškození a po upgradu jej můžete jemně použít pro další boje. Můžete také přidat tlumič do pistole a potlačit jeho charakteristiku tvorby hluku. Přijďte na místo s pomocí GPS Tracker, který bude oceán.

Postavte se na okraj země a hledejte červenou a černou barvu nebo stan, který se bude vznášet na vodě. Po spatření, plavání směrem k vašemu cíli a tím, že se do něj dostanete, budete moci vidět mrtvého muže a na jeho pravé straně bude pistole pistole.

Popadněte další cenné položky, jako je munice nebo více. Munička pro tuto zbraň je také neprodatelná, takže se projděte po oblastech, kde s větší pravděpodobností najdete kořist. Ujistěte se, že jej nepoužíváte zbytečně, protože máte omezenou nabídku munice.

Checkout Sons of the Forest Pistol Location, aby se seznámili s umístěním pistole!

Kuše

Kuše je vhodná pro hráče, jako jste vy, pokud jste ve stylu Sneaky Play. Jeho schopnost střílet šípy na nepřátele bez vytvoření zvuku z něj dělá nejlepší zbraň. Způsobuje značné škody a umožňuje vám přesněji zaměřit.

Většinu času mohou zvířata utéct kvůli hluku jiných zbraní, ale s tímto můžete je snadno lovit, aniž byste je upozornili. Tuto zbraň můžete získat tím, že se dostanete dovnitř a bunkru; Dáme vám vědět správnou cestu.

První věc, kterou potřebujete, je klíčová karta údržby a můžete ji dosáhnout tím, že provedete jiné mise v Syns of Forest. Poloha bude viditelná na trackeru, takže se vydejte na cestu správným sledováním cest.

Vstupte do tunelu úzkým otvorem a dále narazíte na vchod do místnosti nebo Bunker. Pomocí žebříku se dostanete dolů a poté použijte klíčovou kartu k otevření dalších dveří vedoucí do druhé místnosti.

Pohybujte se a můžete spatřit mrtvolu a kuše na stejném místě. Podívejte se hlavně mezi policemi a rychle to najdete.Checkout Sons of the Forest Crossbow Location, aby se seznámili s umístěním kuše!

Taktická sekera

Na začátku si můžete položit ruce na tuto nejlepší zbraň otevřením nouzové soupravy. Sekera je nejoblíbenější díky svým duálním výhodám. Můžete ji použít jako zbraň a nástroj pro omezení stromů nebo jiných věcí.

Hráči se mohou bránit pomocí taktické sekery, zatímco bojují proti méně mocným nepřátelům. Přestože je tato zbraň méně škodlivá, zůstává během hry užitečná.

Motorová pila

Je to další nejlepší zbraň, kterou můžete použít. Přináší to vynikající poškození a kromě vytržení nepřátel můžete také použít pro svlékání stromů. Potřebujete dřevěný materiál pro stavební účely v Synech lesa, takže mít řetězovou pilu může usnadnit hromadění dřeva.

Musíte udržovat VIP a Klíčovou kartu údržby, abyste dosáhli řetězové pily. Spatřit polohu jeskyně a dostat se dovnitř. Pohybujte se, dokud nedosáhnete bunkru. Správným navigováním se dostanete do divadelní místnosti.

Řetězová pila bude v rukou osoby, která sedí mrtvá na žlutém pytli na fazole. Tato zbraň nabízí neuvěřitelné poškození a může vyčistit téměř všechny typy nepřátel.

Koncové poznámky

Právě zde končí náš nejlepší průvodce zbraněmi. Pokračujte v vyzkoušení různých zbraní a zjistěte, který z nich je ve vašem očích nejlepší. Zůstaňte naladěni pro více informativní průvodce a nezapomeňte je sdílet se svými přáteli.

Vzhledem k tomu, že si užíváte čtení o synech lesa, zbožňujete čtení našeho článku o synech lesního zlatého zbroje umístění! Pokud stále nemáte hru ve svém vlastnictví. Synové lesa jsou k dispozici pouze pro Microsoft Windows. Můžete si jej koupit kliknutím na tento odkaz zde!

Dobrá práce! Uveďte prosím svou pozitivní zpětnou vazbu

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám.

Průvodce lesními jeskyně: Jeskyně a bunkry správné pořadí

Poté, co se Alex naučil triky obchodu týkající se herní žurnalistiky při hraní ve velmili a je nyní klíčovým členem týmu Ready Game Survive a nemiluje nic jiného než popadnutí ovladače a ošklivým pro ničivě brutální bitvu o přežití. Mimo tradiční přežití Alex miluje pohlcující RPGS, strávil ve Skyrimu více času, než se odvážil přiznat, a také miluje hraní na kytaru.

Kanibaly jsou zpět!

Synové lesa se odehrávají na zcela novém ostrově s názvem Site B, včetně veškerého hrůzy a ozdůbky jeho předchůdce The Forest. Pouze tentokrát, ještě více, smrtící mutanti se skrývají v kroucených labyrintách níže.

Naštěstí máte mě, průzkumník a mutantní řezník, ve vaší službě, aby vám pomohl navigovat tyto ponuré, ale někdy krásné jeskyně.

Stejně jako jeho předchůdce vás Sons of the Forest povedou do jeskyní, kde musíte získat nástroje a vybavení, což vám umožní postupovat příběhem. Může to být skutečná bolest v zadku, jak se pustit do nesprávné jeskyně nebo bunkru, protože budete muset jít zpět na povrch se sekerou mezi nohama.

Nebojte se; kryju ti záda. Snooped a lovil kolem každého koutku a lebka těchto jeskyní, abych vám přinesl tyto syny průvodce lesními jeskyněmi. Cítil jsem se, jak se přenáší do gollu, plazí se ve tmě, takže jsem přešel na rychlejší přístup.

Sprinting skrz jeskyně v reálném životě nemusí být nejbezpečnější zábava; Je však mnohem snazší protékat kolem strašidelných plaziv jeskyní v synech lesa.

Popadněte tedy baterku a připravte svou sekeru. Musíme prozkoumat několik jeskyní!

Klíčové podrobnosti na předem

Je noc rychle se blíží a křik je slyšet z linie stromu? Pak jsem se dostal do zády. Zde jsou všechny klíčové podrobnosti, které potřebujete vědět o synech lesních jeskyní.

Nejdůležitějším detailem jeskyní je to, že je musí prozkoumat ve správném pořadí. Ztrácíte příliš mnoho času běžet tam a zpět na jeskyně, že se uvíznete za to, že nemáte správné vybavení.

Zde je rozpis všech jeskyní a správný pořadí, které byste měli prozkoumat:

Je zcela možné ponořit se do jeskyní, jakmile se nacházíte na webu B. Vytvořil jsem novou hru, abych vytvořil tuto příručku, a zjistil jsem, že je mnohem lepší strategií, protože každá jeskyně je jednodušší pouze s více vybavením a zbraněmi, které získáte z jeskyní.

Po dokončení jeskyně lapové pistole jsem získal 9mm pistoli, protože jeskyně lopaty je velkým krokem v obtížnosti.

Omračovací obušek umístěný mimo jeskyni lapové zbraně pomůže s kontrolou davu. Konečně, kopání brokovnice po získání lopaty by mělo být vaší další objížďkou před převzetím bunkrů.

Místa jeskyně a bunkrů

V lese musel hráč najít všechny jeskyně sám; Tentokrát však synové lesa zahrnují GPS tracker, který zdůrazňuje značky jak pro bunkry, tak jeskyně.

 • Bunkers: jsou označeny pulzujícími zelenými kruhy a vyžadují vstup lopatu nebo klíčové karty.
 • Jeskyně: jsou označeny ikonou bílé jeskyně a lze je volně zadat. Některé jeskyně jsou velmi krátké, obsahují pouze jednu oblast, která bude pravděpodobně implementována v budoucích aktualizacích her.
 • GPS Trackers: GPS Trackers jsou označeny fialovou tečkou na mapě; Chůze blízko GPS sledovače způsobí, že vaše GPS kňuče.

Rebreather Cave

 • Rebreather
 • Omračující zbraň
 • Kožená bunda

Jeskyně Rebreather je první jeskyně, kterou byste měli zadat po přistání na webu B. Je to velmi přístupné, pokud na pláži havarujete; Pokud ne, jděte na severní pobřeží označené velkou ústa řeky.

Jeskyně je označena, takže byste neměli mít potíže s nalezením. Ale projít touto jeskyní je dalším příběhem, pokud nemáte dostatečnou zbraň. Doporučuji přinést několik granátů pro mnoho prstů a slepých mutantů, které najdete zde.

V jeskyni najdete rebreather tím, že se vydáte levou cestou jeskyně. Pokud však cestujete vpravo, cesta vás povede k omračující pistoli a kožené bundě, ale budete mít od mutantů spoustu odporu, zatímco je možné běžet projít mnoha nepřáteli, aby se dostali k rebreather.

Kvůli úzké cestě budete mít jinou možnost než konfrontovat mutanty podél cesty. To však usnadňuje sledování nepřátel kolem vás, takže můžete políbit skoky!

Rebreather se nachází na okraji vody. Můžete vybavit rebreather a sestoupit do jeskyně dále, abyste opustili jeskyni. Jen dávejte pozor na žraloka, který zde žije. Tento chlapi můžete nakrmit kopáním paže nebo nohy do vody.

Jeskyně lapové zbraně

 • Rope Gun
 • Krucifix

Jeskyně lapové pistole se nachází hned vedle místa havárie lesního vrtulníku a je druhou jeskyní, kterou byste měli navštívit, protože budete potřebovat lanovou zbraň pro získání lopaty z další jeskyně.

Jeskyně lapové zbraně je poměrně dlouhá, a pokud byste ji měli projít zbaběle, trvalo by to věk a bylo by to mnohem nebezpečnější. V této jeskyni je spousta mutantů, tvrdě zasažených prstů, ponurých dvojčat a spoustu slepých mutantů, kteří budou jíst na vaše zásoby. Moje strategie pro tuto jeskyni je spustit!

Jeskyně sotva vidlice, a když to dělá, je to jen krátká objížďka shromažďování předmětů a sběratelských důkazů. Pokud skrz tuto jeskyni sprintujete, můžete se vyhnout většině mutantů tím, že musíte zabít pouze na konci, takže pojďme mluvit taktikou.

Vnitřní vchod do jeskyně lapové zbraně má pro běh několik užitečných dodávek. Nebojte se, pokud vás při hraní zasáhnete u jednoho hráče.

První komora jeskyně je plná slepých mutantů na levé římse. Pokud jste ještě nevytvořili klub, vyzvedněte lebky a zvedněte kosti na římse níže.

Kosti mohou být vytvořeny do kostní zbroje kombinací s lepicí páskou a lanem. Na zadní straně jeskyně jsou více zásob a krucifix (základní položka pro pozdní hru).

Slepé mutanty se můžete vyhnout a pokračovat dále do jeskyně tím, že se vydáte na cestu doleva od mrtvých dělníků, skromná (strašidelná zeď mutace a masa) blokuje cestu, ale můžete ji snadno vyhodit načasovanou výbušnou nalezenou na nalezenou podlaha vedle ní.

Cesta vás povede k další komoře plné slepých mutantů a prstů. Pokud nesete přímo v komoře, najdete zásoby a předměty pro řemeslné molotovy a další léky.

Nyní sprintujte nadcházejícími oblastmi, abyste se vyhnuli dvojčatům, dětem a prstům. Budete muset projít úzkou chodbou zamořenou mutantními dětmi; Sprinting procházení je však poměrně snadné.

Nakonec narazíte na poslední místnost obsahující lanovou zbraň. Doporučuji házet výbušninu na prsty, když hraje animace, když zvednete lanovou zbraň.

Nyní můžete odtamtud zipline peklo. Nebojte se o místnost za vámi. Poté, co přistáváte, není tam nic jiného než mutanty.

Jeskyně lopaty

 • 9mm připevnění baterky pistole
 • Neopren
 • Lopata

K dokončení lopatky budete potřebovat rebreather a lanovou zbraň. Než vstoupíte do jeskyně, vyzvedněte prak od středního vojáka, než se zastřelíte podél stupnice zipline po skalnaté římse, abyste našli vzduchovou nádrž pro vaši rebreather.

Budete se muset ponořit do jeskyně, abyste se dostali do další oblasti jeskyně. Budete potřebovat přibližně půl nádrže vzduchu, abyste se dostali do této první oblasti. Vzestup z vody, budete konfrontováni s slepými mutanty, plaval jsem zpět do vody, a oni následovali a utopili se, takže nejsou hrozbou.

Tunel vás povede k masivní jeskynní komoře plné prstů, dětí a dvojčat. Použil jsem výbušniny poskytované kontejnery před komorou a Molotovs, abych vyčistil oblast mutantů.

Mohli byste projít touto oblastí. Nechcete si však nechat ujít připevnění baterky a zásoby v této oblasti.

Postupujte dále do jeskyně, najdete mokrý oblek. To je základní výstroj, díky kterému budete plavat rychleji, když jste ve vodě.

Poslední komora jeskyně obsahuje lopatu. Zjistíte, že to leží na mrtvém pracovníkovi; Nemůžete si to nechat ujít s obřím zařízením na pozadí.

Nyní, když vlastníte lopatu, můžete získat přístup k bunkrům a získat brokovnici! Kdybych byl ty, zamířil bych přímo k konečnému pohřešovanému členovi týmu, protože brokovnice usnadní prozkoumání dalších oblastí.

 • Trochu rad, pokud máte nízké zásoby na výrobu bomb, použijte lopatu k kopání na zem. Někdy najdete mince a hodinky.

Údržba bunkru a

 • Údržba keycard
 • Připevnění laserového zraku
 • Hasičská sekera

Nyní, když máte lopatu, můžete prozkoumat strašidelné bunkry ostrova. Stejně jako jeskyně existuje optimální objednávka pro objevování bunkrů. Bunker údržby by měl být první zastávkou, která získáte klíčovou kartu údržby a prozkoumáte bunkr jídla a jídelny.

Bunker je označen na vaší mapě a není daleko od baterky. Vstup bunkru má stativy a golfové caddies obklopující vchod. Budete muset kopat, abyste získali vstup do bunkru.

Bunker je nepatrný ve srovnání s labyrintovými jeskyněmi na ostrově. Uvnitř najdete sekeru hasiče, nejsilnější sekeru ve hře. Zvedneš peklo a pošleš kanibaly běží ve strachu! Bunker má pouze jeden dětský mutant pro nepřítele, takže bunkr představuje malou hrozbu.

Uvnitř najdete postel, kontejnery jídla, připojení laserového zraku a všestrannou údržbu klíčové karty.

Jídlo a jídelní bunkr

 • VIP keycard
 • Kuše

Bunker jídla a jídelny je nejdelší podzemní dobrodružství, které budete dosud pokračovat. Nezapomeňte tedy skladovat spoustu zdravotnických potřeb a munice. Je to dobrý nápad také přinést celou sadu technologických brnění nebo dokonce kostní brnění, pokud si nemůžete dovolit zdroje.

S tímto cestou je čas vzít na pufftons. Otevření uzamčených dveří s klíčovou kartou údržby vás povede do hydroponické místnosti, spolu s kuše ve druhé místnosti. V další místnosti je mutant prstů. Tuto příležitost jsem využil, abych si zvykli na kuše.

Nakonec budete vedeni k zatopené chodbě, která vás povede k bezpečnostní místnosti obsahující VIP keycard spolu s videi toho, co se stalo s Pufftons. Mějte na paměti, že musíte bojovat jak z mutaní Barbary, tak Edwarda Pufftona.

Pokud se snažíte ohradit zvířátky, vydejte se zpět na zatopenou chodbu a vstup do jídelny, protože budete moci ovládat jejich útoky a trénovat mutanty jeden po druhém.

Dávejte pozor na Barbaru. Je to pravý battleaxe a provede to, co bych popsal pouze jako zuřící kop Karen, který vás zaklepe na jiskry. Edward vás také porazí na podlahu.

Ujistěte se, že skočíte, utíkejte, rozštěpujte svou sekeru, cokoli, co můžete udělat, abyste bojovali s nevidomými mutanty, kteří vás rojí. Jedno radostné výbušniny jsou zde nesmírně efektivní.

Jakmile skončíte rodiči ve Virginii, nezapomeňte si vyzvednout šaty a dát Virginii jako dárek pro zabití jejích rodičů. Můžete také vyzvednout jídelní karty Edwarda a Barbaru, i když neposkytují nic mimo Mementos.

Je konečně čas opustit jeskyni, přejít k rezidentnímu bunkru a setkat se s kluky, kteří to začali tak, v roce 2014, ale ne předtím, než se zásobují na nějaké zásoby a získají složený luk!

B. Bunker údržby

 • Složený luk
 • Tlumič

Bunker B je téměř totožný s posledním bunkrem údržby a. Zde však najdete složený luk a tlumič pro 9mm pistoli.

V tomto okamžiku bude vaše pistole vypadat jako postranní zbraň operátora gign z knihy Tom Clancy nebo Rainbow Six Siege. Vlastně však nejsem fanoušek přílohy Silenceru, protože to snižuje poškození pistole, a pokud střílíte na mutanta nebo kanibalu, s největší pravděpodobností jste rozhněvali celý mutantní gang.

Tento bunkr slouží jako vynikající úleva od potíží na ostrově B na místě B. Bunker má 3D tiskárnu a dobrou zásobu pryskyřice tiskárny. V tomto okamžiku byste měli vytvořit všechny náležitosti, takže se zaměřte na získání plné sady technologických brnění.

Host KeyCard Bunker

 • Host Keycard
 • Kytara
 • Motorová pila

Ve svém přehrávání pravděpodobně navštívíte Bunker Keycard pro hostující k 3D tiskárně. Pokud byste však měli prozkoumat na samý konec bunkru, setkali byste se se zamčenými dveřmi. Ale do této chvíle byste měli získat klíčovou kartu údržby z bunkru údržby a.

Nyní doporučuji přinést brokovnici, výbušniny a jakékoli další zbraně, které jste našli, protože v této oblasti je spousta mutantů. Kuše je zvláště účinná pro záchranu vzácné munice v tělocvičně a oblasti VR Boothe.

Zde je trochu volitelný cíl pro lovce úspěchů tam venku můžete získat 1% úspěch v tomto bunkru, když se dostanete do baru, protože najdete spoustu peněz ležet kolem. V baru najdete zbraň kytarové melee. Kromě toho najdete řetězovou pilu v kině.

Údržba bunkru c

 • Revolver

Najdete bunkr údržby C sever, daleko od velkého jezera východně od místa b. Bunker nalezený na golfovém hřišti je poměrně neplodný, takže by nemělo trvat dlouho nalezení.

V bunkru údržby C není mnoho věcí a jeho rozvržení je docela neplodné. Chápu, že tento bunkr byl ve výstavbě v době kolapsu místa B.

To znamená, že můžete získat nejsilnější pistoli ve hře z bunkr C.

Uvnitř najdete revolver, absolutní brutát zbraně. Tato krása může jeden výstřel zabít většinu nepřátel ve hře, pokud je zasáhnete do hlavy. Proto vřele doporučuji navštívit údržbu bunker C, než se pustíte do rezidentního bunkru.

Rezidenční bunkr

 • Katana
 • Zlaté brnění

RedIdent Bunker je posledním bunkrem před předposlední jeskyní, která slibuje útěk z pekelného ostrova B. Najdete rezidentní bunkr na východní straně ostrova vedle obřího jezera.

I když jste mohli projít většinou jeskyní, budete bojovat v těsných chodbách zamořených mutantem tohoto bunkru.

Díky mému průvodci však budete dobře ozbrojeni, abyste si vzali cokoli, co na vás ostrov nebo peklo hodí, a nejsem jen dramatický doslovný peklo. To je správně; Budete muset vzít démona, takže se ujistěte, že máte po ruce svůj krucifix.

Nebudete se muset starat o žádné mutanty při vstupu do bunkru, protože krásný cutscene bude hrát původní postavu Forest a dospělý Timmy vás bude bránit před monstrózním mutantem.

Po skončení cutscénu se vydejte na konec chodby, abyste se vrátili na schody a sestoupili na úroveň 2 bunkru; Ujistěte se, že kopí o otevřené místnosti na levé straně chodby.

Buďte opatrní, protože v této oblasti jsou všechny druhy mutantů, od slepých mutantů, dvojčat, mutantů a více prstů. Při mém prvním přehrávání jsem provozoval 3D tiskárnu, která upozornila každý mutant a démon na můj pokoj.

Na mém druhém přehrávání mě však nemohli najít a zjistil jsem, že démon visí v márnici, jak se očekávalo.

Některé slušné předměty se nacházejí v bunkru rezidenta, jako je Katana, přílohy brokovnice a dokonce i 9mm pistole. Nezapomeňte sbírat zlaté brnění, protože se jedná o nezbytnou položku pro odemknutí oblasti v nadcházejícím finálovém bunkru.

Jakmile jste všechno vyplenili, můžete přejít k východu; Než odemknete dveře, abyste ukončili bunkr, vstupte do márnice a vybavte svůj kříž Jedinou zbraní, která může zabít démona, vyzvedněte zlatou masku ze středního těla a volně k ukončení!

Volitelné mini jeskyně

Existuje několik volitelných mini jeskyní, které jsem neviděl zakryté online, pravděpodobně proto, že nejsou uvedeny na synech lesa fandom. Jsem tu však, abych vám přinesl každou jeskyni, velkou nebo malou.

Mějte na paměti, že tyto jeskyně jsou pravděpodobně nedokončené a budou v budoucnu hlavní jeskyně, protože hru koncové hry aktualizují, takže tyto jeskyně zahrnují jednu komoru s dřevěnými bednami a zásobami, takže je neváhejte přeskočit pro hlavní jeskyně a bunkry.

Nejprve máme jeskyni kosterní židle, je tu pravděpodobně vysvětlení nebo odkaz, ale je to na mě ztraceno. Tuto jeskyni najdete ve vodopádu na boku hory, ne příliš daleko od bunkru údržby B. Toto je zvláštní a strašidelná jeskyně, ale nachází se s velkým kořistí.

Tyto malé jeskyně jsou skvělé pro výrobu primitivní základny; Nemusíte se starat o to, že na vás útočí mutanty nebo kanibaly. Nebudete však moci přivést protokoly.

Přesto, nastavení základů ve všech těchto jeskyních zachrání vaši schovávání před stále rostoucí hrozbou webu B, jak postupujete každý den.

Další jeskyně zavolám mnichovou jeskyni, která se nachází hned na hory z jeskyně kosterní židle. V této jeskyni najdete jen o něco více než několik základních zásob; Je to však dobré ukládat zásoby, pokud potřebujete ustoupit do jeskyně.

Na hoře se nacházejí další tři slepé jeskyně. Další lze nalézt dvěma sáněmi pro psy a technicky není jeskyně, protože nemusíte načíst vchodem. Přesto je to stále skvělá oblast, která se bránit před mutanty a kanibaly, protože vstup vede k úzkému tunelu a zásobám.

Je tu ještě jedna jeskyně na hoře, která je opět označena saněmi psů a nemá žádný vchod na načtení, což je méně obhájitelné než ostatní v této příručce.

Poslední jeskyně se nachází na druhé straně hory mezi horou a velkým jezerem. Tato jeskyně poskytuje ochranu před kanibaly díky vchodu na nakládku. Uvnitř najdete zlomený kajak spolu s zásobami. Toto je skvělá jeskyně, která se připraví na rezidentního bunkru.

Bunker Puffton

Bunker Puffton se nachází východ a severně od obřího jezera. Budete vědět, že jste blízko, když uvidíte golfové vozíky a helipady na pláži.

Je tu velká šance, že se setkáte s rozlehlými kanibalskými tábory na pláži, pokud cestujete na sever od bunkru rezidenta a velkého jezera, takže se ujistěte, že máte dostatek vybavení, protože tyto tábory jsou velmi nebezpečné.

Poslední bunkr začíná pouze jedním směrem na křižovatku chodů. Nejprve doporučuji otočit doprava, protože tato cesta vás povede k útulné posteli, kde můžete uložit hru a spát, což vám umožní znovu načíst uložení a získat oba zakončení hry.

Cestování dále do bunkru vás povede do obytného prostoru Pufftonu; Tato oblast má spoustu drahých rekvizit. Tato oblast má několik cenných předmětů, jako je brokovnice, pokud jste ji ještě nezvedli, a spousta munice. Najdete pyžamové oblečení na polici poblíž vchodu do místnosti

Jsem si jistý, že brokovnice a munice patří Eric LeBlanc a Timmy, když se s nimi setkáváme znovu v jeskyni.

Chcete.li postupovat do další oblasti, projděte zničenou zeď v koupelně a otevřete zlaté dveře. Pro přístup k této oblasti budete muset vybavit zlaté brnění.

To je místo, kde se bunkr šílí. Hra je o házení démonské armády na vás, takže vybavte svůj kříž. Démoni vás mohou sotva poškrábat, když nosí zlaté brnění, takže to udržujte.

V prvních dvou komorách nebudete mít příliš mnoho problémů, protože je lze většinou zabránit tím. Poslední komora před procházením jeskyní však může představovat výzvu, pokud vás démoni mohou obklopit.

Pomocí kříže můžete najednou srazit více démonů. Doporučuji zabít všechny démony v této místnosti, abyste se nepřekonali procházením, což vede k závěru hry.

Po cutscénu vám bude dána možnost opustit ostrov s Timmym a Ericem Leblandem na vrtulníku. Kelvin se k vám samozřejmě připojí. Nebo se můžete rozhodnout zůstat na ostrově a bojovat s démony a zapečetit Kelvinův osud jako slave s logem.

Časté časté

Otázka: Co se stane, pokud jste zabiti v jeskyních v synech lesa?

Odpověď: Když poprvé zemřete uvnitř jeskyně, budete respawn v nedaleké masité zdi, kde se budete moci vystřihnout a znovu opakovat jeskyni. Nezapomeňte si vyzvednout smečku, než se vydáte do jeskyně. Dostatek vám bude poskytnut pouze jeden život na jeskyni.

Otázka: Co dělá zlatá maska ​​v synech lesa?

Odpověď: Osamované na místě B jsou kanibalské tábory. Kanibaly nosí zlaté masky jsou nejtěžší z kmenů a mohou vás snadno zabít, i když máte plné brnění. Nošení zlaté masky před kanibaly má vysokou šanci oklamat kanibaly, aby na vás nezaútočilo.

OTÁZKA: Jak mohu opravit závadu poklopu bunkrů v synech lesa?

Odpověď: V Synech lesa je šance, že animace otevírající poklopy bunkrů se zlomí, a v důsledku toho vám nedovolí otevřít poklop a vstoupit. Tuto chybu můžete opravit opětovným načtením uložení. Než tak učiníte, doporučuji však ušetřit v nedalekém útulku.

Konec noční můry

Takže to máme, každá jeskyně v synech lesa. Jsem si jistý, že hry Endnight představí do hry nové jeskyně, jako tomu bylo v případě původní hry.

I když si nemohu být stoprocentním z jejich polohy, malé volitelné jeskyně, které jsem přidal k průvodci, jako jeskyně kosterní židle, by mohly být tam, kde začínají, takže je dobré postavit kolem nich alespoň malou základnu oblasti pro budoucnost.

Na trhu existuje mnoho her pro přežití. Žádná jiná hra však neudělá hrůzu i syny lesa. Kanibaly jsou ponuré a příšerné a posílají se třesení páteře.

Doporučuji tedy navštívit každou jeskyni a bunkr v pořadí, které jsem poskytl, abyste zajistili, že jste dobře vybaveni zbraněmi a zásobami.

Dokončení každé jeskyně a bunkru mi trvalo týden ve hře. Pro tento běh jsem nestavil žádné základny, pouze lovecké úkryty a stany, abych zachránil můj pokrok a vyhýbal se havábám hry. Shromažďování všech zbraní a nezbytných předmětů o přežití před stavbou základny z dlouhodobého hlediska usnadní hru.

Získejte strategie přežití her

Nenechte se spadnout na nepřátelské území bez těchto aktualizací a novin z týmu Ready Game Survive!

Děkuji!

Úspěšně jste se připojili k našemu seznamu předplatitelů.

Synové umístění lesních zbraní | Jak získat všechny zbraně, luky a zbraně melee v synech lesa

Zde je váš jednorázový obchod, abyste si našli nějaké zbraně v synech lesa.

Když skončíte na ostrově zamořeném kanibalem v synech lesa, jedna z vašich prvních priorit, kromě hledání jídla a vody, by se měla vyzbrojit. Koneckonců, lidé na tomto ostrově nejsou zdaleka přátelští a snažíte se přežít.

Tváří v tvář vchodu do jeskyně zde můžete následovat řeku po svém právu na malý vodopád, který má před sebou hromadu lebek. Omračující obušek je právě tady. Informujte s ním a vložte do svého inventáře a znovu otevřete svůj inventář, kdykoli jej chcete vybavit.

Jak získat omračující zbraň v synech lesa

Omračovací zbraň v synech lesa je téměř stejně snadné najít jako omračující obušek. Tato zbraň se nachází ve stejné jeskyni jako rebreather, která je podél nejvyšší pláže.

Najdete omračující zbraň po pravé straně jeskyně.

Jak získat pistoli v synech lesa

Pistoli si můžete vyzvednout ve dvou oblastech synů lesa. První a snadněji přístupný je přes nouzový vor podél pobřeží. Druhý je prostřednictvím podzemní laboratoře, kde sídlí zlaté brnění.

Pokud chcete chytit pistoli z nouzového voru, jděte do jeskyně obsahující lopatu na základně Snowy Mountain. Z této jeskyně můžete jednoduše následovat řeku na pobřeží a venku v oceánu uvidíte raft.

Stojí za zmínku, že tento konkrétní vor je hlídán dvěma žraloky, takže s sebou přineste nějaké léky a napůl decent. Můžete skočit na voru ze strany jeho a retreive s GPS lokátorem, když jste u toho.

Druhé umístění pro pistoli je uvnitř zničeného bunkru, kde je také umístěno zlaté brnění. Tento bunkr je na východ od mapy, vedle obrovského jezera, zobrazený níže.

Uvnitř tohoto bunkru můžete pistoli vyloučit z jedné z mnoha mrtvol zde. Budete však potřebovat, aby klíčová karta údržby skutečně postupovala v laboratoři.

Jak získat brokovnici v synech lesa

Brokovnice je dostatečně snadné získat v synech lesa, pokud máte lopatu. S lopatkou se na mapě zamiřte k fialovému vykřičníkovi, který je nejblíže k jeskyni obsahující rebreather.

Pokud máte lopatu, už budete v této jeskyni. Je na pláži severně od ostrova, s fialovým vykřičníkem na západ od něj. V této značce najdete hrob zesnulého vojáka; Vykopejte to a v rakvi najdete brokovnici.

Jak získat revolver v synech lesa

Revolver se nachází v bunkru údržby v synech lesa, který je uprostřed obrovského golfového hřiště severovýchodně od ostrova. Chcete.li získat přístup k tomuto bunkru, musíte jít na golfové hřiště a kopat pomocí lopaty.

Poté najdete revolver vedle těla mrtvoly uvnitř, v první dostupné místnosti.

Jak získat kuše v synech lesa

Kuše v synech lesa se nachází ve stejném bunkru, který najdete VIP keycard.

Toto je bunkr s jídlem a pitím a nachází se u zelené značky na vašem GPS nejblíže k jeskyni Rebreather a hrob mrtvého vojáka, který obsahuje brokovnici.

Jak získat složený luk v synech lesa

Složený luk se nachází v údržbě b bunkr synů lesa.

Na jihozápadním rohu ostrova jste možná narazili na místo letecké havárie. Bunker, který musíte zadat, je jen na západ, označený na níže uvedené mapě. Nejprve budete potřebovat lopat.

Jak získat mačetu v synech lesa

Mačeta v synech lesa se nachází na některých deflovaných životních vorů na nejvyšší pláži, kde je jeskyně rebreather.

Jeskyně Rebreather je na západní straně pláže, přičemž vory jsou na východní straně. Přejděte k nim a najdete mačetu pěkně uloženou v jednom z nich.

Jak získat katanu v synech lesa

Katana v synech lesa se nachází ve stejné oblasti jako jedna z pistolí, a to je zničený bunkr na východ od ostrova.

Opět budete potřebovat údržbu Keycard pro přístup k tomuto konkrétnímu bunkru.

Jak získat motorovou pilu v synech lesa

Řetězová pila v Synech lesa se nachází ve stejné jeskyni jako hostující klíčová karta, která je označena dalším zeleným kruhem na vašem GPS.

Tento zelený kruh je na západě, pokud ostrov, ne příliš daleko na východ od nouzového voru, který skrývá první pistoli.

To je vše pro zbraně v synech lesa, nyní jděte lovit nějakou munici kolem ostrova! Pro více informací o synech lesa se podívejte na to, jak se spřátelit s Virginií a jak stavět obranné zdi.

Vytvořte si funkce komunity Reedpop ID a mnoho dalšího!

Sledujte témata a my vám pošlete e.mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e.mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Kelseyova vášeň pro hraní začala s rezidentním zlem a od té doby je poměrně obtížné přimět je, aby zavřeli horor o hororových hrách. Když nevyhovují nové strachy nebo dopochlovují zrušení tichých kopců, často je lze najít nad roztomilým Pokémonem a Kirbym nebo být velmi průměrný ve hrách FPS.