6 Angle Grinder používá všechny kutilství. Lesk úhlové brusky

Začněte s dalším projektem s všestrannou mlýncem úhlu, který lze použít pro broušení, leštění, ostření, řezání a další.

Autor: Timothy Dale | Publikováno 14. května 2021 1721 17:31

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Úhlové brusky jsou všestranným energetickým nástrojem s rychle se rotujícím diskem, který řezá, brouší, laky, ostření a čistí širokou škálu obtížných materiálů, včetně železa, mědi, mosazi, cihel, kamenů nebo malty. Nástroj otáčí disky s velkým množstvím točivého momentu a průměrnou provozní rychlostí asi 12 000 revolucí za minutu (ot / min) a některé mají variabilní rychlosti, které mohou fungovat až 2 800 ot / min. Změna rychlosti a disku se můžete střídat mezi broušením kovovým a lešticím kovem, takže je důležité se ujistit.

Tyto nástroje mohou fungovat na baterii nebo mohou být přímo připojeny pomocí napájecího kabelu, aby motor poskytovali konstantní dodávku elektřiny. Bezdrátové brusky jsou skvělou volbou pro krátké projekty nebo specifické úlohy řezání nebo broušení. Pokud potřebujete použití brusky déle než hodinu, může být lepší investovat do mlýnku na šňůru. Ať už je vybrán jakýkoli typ, uživatelé by se měli vždy ujistit, že mají na sobě vhodné osobní ochranné vybavení (OOP), včetně masky, bezpečnostních brýlí, pracovních rukavic a zátkových přístrojů.

angle, grinder, používá, všechny, kutilství

Broušení a leštění kovu

Primárním účelem mlýnku na úhlu je broušení kovu. Dosahuje toho pomocí abrazivních broušení disků, které přicházejí v řadě materiálů, jako jsou hliníkové, karbid a disky s diamantovým hrotem. Připojte broušený disk a zapněte mlýnek, abyste mohli rychle spustit disk. Stiskněte abrazivní disk na cílový kov, aby se vyrovnal, vyhladil nebo úplně odstranil kousky z kovu.

Při nastavení nižší rychlosti může vyhlazovací nebo leštící kolo zlepšit povrch kovu a vylepšit barvu. Vyhlazení zahrnuje odstranění jemné vrstvy z kovu na ponechání čistého povrchu. Leštící kola jsou vyrobena z měkkých materiálů, jako je bavlna, a ve skutečnosti přidávají vrstvu leštidla, aby získaly zrcadlový povrch na hladkých kovových površích. Pokud není rychlost nastavitelná, pak vyhlazovací nebo lešticí kolo může odstranit příliš mnoho povrchu. Mějte také na paměti, že jak vyhlazení, tak leštění trvá více času a trpělivosti než broušení.

Řezání kovu

Rychle rotující disk na úhlovém brusky není jen hladký, lesk a kov a odstrčí, může být také použit pro proříznutí kovu. Toto je běžné využití pro instalatéry, kteří pracují s galvanizovaným železem nebo olověnými trubkami. Svářeči často řezali kousky kovu, aby vyčistili projekty nebo připravili kus kovu, aby sloužil jako zápas.

Změňte abrazivní broušený disk pro mezní disk. Cut-off Discs přicházejí v různých tloušťkách, ale jsou tenčí než broušení disků. Tenká velikost usnadňuje proříznutí kovu, protože musí odstranit méně materiálu, než kdybyste používali silnější broušený disk. Tenká velikost však také znamená, že řezací disky jsou zranitelnější vůči ohýbání a lámání. Vyvarujte se rozbití mezního disku tím, že mlýnek umožňuje proříznout kov mírným tempem místo toho, aby se ho pokusil prosadit rychlejší rychlostí.

Čištění kovu

Odstraňte barvu, rez a lak z kovových povrchů pomocí úhlové brusky. Vybavte plastový stripovací disk nebo kovový čisticí kolo, abyste vzlétli štěrbiny a loupané vrstvy bez poškození kovu pod ním. Plastové stripovací disky jsou dobrou volbou pro odstranění barvy, laku a podobných povlaků, které nejsou spojen s kovem. Tyto disky jsou vyrobeny z nylonového materiálu a karbidu křemíku, aby poskytovaly dostatečné otěrství pro zvednutí těchto povlaků od kovu.

Pokud potřebujete sundat rez, pak je kovové čisticí kolo lepší volbou. Kovová kola jsou vyrobena s řadou kovových drátů, které se navzájem zkroutily, aby se vytvořilo efektivní kola pro odstranění rzi. Když se toto kolo rychle otáčí a přichází do styku s kovovým povrchem, odšroubuje povrchovou hru, aby odhalil čistý kov. Tato kola mohou někdy střílet malé kousky rozbitého drátu, takže vždy noste vhodné OOP.

Ostření nástrojů

Úhlové brusky také lze použít k zaostření dalších nástrojů, jako je obnovení okraje na trávníkové sekačky, osy nebo sekáče. Vybavte úhel mlýnek abrazivním broušením a ujistěte se, že čepel nástroje je správně zajištěna ve svěráku, abyste se mohli soustředit na ovládání a upevňování pohybu brusky.

Při ostření nástroje s mlýnnou je důležité orientovat brusný disk s úhlem na čepeli, takže naostřená čepel má stejný úhlů. Změna úhlu řezání může výrazně snížit účinnost nástroje a může ve skutečnosti zničit čepel. Mržba je dobrá pro rychlé ostření vašich nástrojů, ale zvažte použití ostřelovacího kamene a poté přidejte přesnější hranu do čepele před odložením nástrojů.

Řezací dlaždice, kámen, další zděné materiály

Zatímco úhlové brusky se používají primárně při práci s mědí, železa, oceli, olovem a dalšími kovy, lze je také použít k proříznutí tvrdých zděných materiálů, včetně dlaždic, kamene a cihel. Vypněte kovový mezní disk na zdivo a prořízněte přímo těmito obtížnými materiály. Přesnost úhlové brusky způsobuje, že je užitečná pro řezání vlastních úhlů v dlaždici, aby se pomohla s opravami sprchy v koupelně, vytvoření zahradní dráhy z cihel nebo kamene nebo výměně rozbitých kousků na dvorku ohniště.

Tato řezací kola jsou vyrobena tak, aby vydržela značné množství napětí, takže nejsou tak křehké jako kovové řezací disky. Jsou však stále náchylné k odchování nebo lámání, když je mlýnek přinucen materiálem. Riziko štěpení a lámání se zvyšuje u starších použitých řezacích kol, takže pravidelně vyměňte zděné řezací kolo pro hladké čisté řezy.

Odstranění malty

Úniky, koncepty a opakující se zamoření hmyzu lze opravit nahrazením malty na vnější straně domu. Získání malty bez poškození cihel však není snadné bez použití úhlové brusky. Získejte hustý abrazivní broušený disk, který zvládne práci s měkkým zdivem nebo použijte zděné řezací kolo, abyste mohli začít odkrývat linie malty mezi cihlami.

Úzký disk nemá žádné problémy s těmito mezerami a s pečlivou kontrolou může být většina malty zcela odstraněna, aniž by se dotkla cihel. Pak stačí naplnit maltové klouby novou maltou, abyste výrazně snížili ztráty tepla a potenciálně snížili účty za energii. Nezapomeňte mít obličejový štít nebo bezpečnostní brýle a další vhodné OOP, abyste se udrželi v bezpečí při práci.

Úhlový mlýn vs. Polisher: Jsou zaměnitelné?

Handyman’s World je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu navrženého tak, aby poskytoval prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com.

Pokud jde o leštění a mletí materiálů, aby se vytvořilo hladký povrch, úhlové brusky a leštící jsou nejlepší předměty, které můžete použít. Úhel mlýnek může rychle využít svou sílu k písku a lešti.

Ale i když se zdá, že tyto dva nástroje mohou dělat stejnou práci, jsou zaměnitelné?

Pojďme se podívat na to, co může každý z těchto nástrojů udělat a co by měly být použity k určení, zda jsou vhodné pro stejné typy úkolů nebo by měly být použity pouze pro konkrétní projekty.

Úhlové brusky a leštičky: Základy

Než začneme mluvit o hlavních rozdílech mezi těmito dvěma nástroji, musíme definovat, co každý z nich je, takže jsme oba na stejné stránce, o kterém se nástroj mluví.

Co je to mlýnek na rybář?

Úhlový mlýnek je nástroj, který může brousit kov a nakrájet štuky, dlaždice a dlaždice. Může být také použit pro broušení, ostření a leštění různých materiálů.

Je to nástroj, který má na konci rukojeť s rotujícím diskem.

Spolu s vrtákem je to jeden z nejběžnějších nástrojů pro praktické a stavební dělníky.

Co je to lesk?

Poleštič je nástroj, který je známý pro svůj agresivní proces dokončení, který používá abrazivní a kožený pruh nebo pracovní kolo, aby vyhladil povrch položky nebo materiálu.

Na první pohled se jedná o nástroj, který vypadá velmi podobně jako mlýnek na úhel.

I když existuje mnoho aplikací pro leštičku, lze jej velmi často vidět v obchodech pracujících na barvě automobilu.

Úhlový mlýn vs. Polisher: Jaké jsou rozdíly?

Nyní, když znáte základy, podívejme se na rozdíly.

Typ rotační akce

Když uvidíte mlýnek, uvidíte, že se otočí čepel nebo leštící hlava na jedné ose a nepohybuje se z této pozice. To je ideální pro obrolení spotů a pro to, aby celý povrch vypadal uniform.

Poleští často přicházejí s hlavou s dvojitou akcí, která vám umožní pohybovat se v různých úhlech. Generuje teplo mezi podložkou a podložkou, což je to, co hladká povrch.

Hmotnost

Hmotnost těchto dvou typů nástrojů se může lišit, ale rotační brusky jsou obvykle o něco těžší než leštíci.

Vzhledem k tomu, že budete držet nástroj po mnoho hodin, abyste dokončili svůj projekt, může mít příliš těžkou možnost, která je příliš těžká.

Snadná provoz

Při použití brusky usnadňuje jednotlivější polohu hlavy novějším uživatelům, protože si na ni nevyžaduje mnoho praxe.

S lesk s dvojitou akcí však mohou různé úhly leštící hlavy trvat více zkušeností, aby se napravilo a usnadnilo se chyby prvních několikrát, které jej používáte.

Rychlost

Ačkoli obě tyto možnosti nástroje přicházejí s rychlou rychlostí, která usnadňuje udržování stálého tempu pro celý projekt, úhlový mlýnek je rychlejší a má více točivého momentu než lak.

Je to proto, že úhel mlýnek, i když může fungovat jako lesk, je vyroben pro mnohem větší práci. Je také určen pro použití při řezání dlaždic a kovů, takže má pro tuto práci potřebnou rychlost a může být pro novější uživatele příliš mnoho.

Různé pohyby

Použití úhlové brusky bude mít v nástroji menší pohyb, protože se točí pouze ve směru hodinových ručiček a během používání neprovádí žádné neočekávané pohyby.

Polisér s dvojitou akcí však bude mít podložku, která pracuje s mírně měnícím se úhlem pohybu, který udržuje materiál, který leštěte, trvá déle. Díky tomu je schopen lépe vyleštit, aniž by byl abrazivní na materiál nebo vytvářel víry.

Můžete převést úhlový mlýnek na lak?

Pokud máte úhlový mlýnek a přemýšlíte, zda ji můžete místo zakoupit nový nástroj převést na lak. Při jejich používání však budete muset přijmout určitá opatření, ale o tom budeme diskutovat o tom, jak převést, jak převést úhel brusky.

Takže, když začínáte proces převodu u mlýnku na úhel, budete muset odstranit úhel strážce, který je připojen k úhlovému brusky. Toto je plastový stráž, která zakrývá ostrou čepel, když se nepoužívá. Stačí jej oddělit od hlavního těla brusky a odložte ji stranou.

Poté nainstalujete hlavu, kterou chcete použít. Můžete si vybrat, který z nich chcete použít, najdete ten, který bude fungovat nejlépe pro projekty, které budete dělat. Jakmile je hlava připojena k brusky, může být podložka připojena k podložce suchého zipu hlavy.

Poté můžete vyzkoušet mlýnek a zjistit, zda se všechno pohybuje správně. Pokud ano, pak můžete začít používat svůj nový lak.

Jen se však ujistěte, že pracujete pomalu, dokud si nezvyknete na rychlost, mlýnek má mnohem větší sílu a může být obtížné se nejprve zabývat, pokud jdete příliš rychle.

Který z těchto dvou byste měli dostat?

Nyní, když vidíte rozdíly mezi těmito dvěma možnostmi a tím, co každý může nabídnout, můžete se rozhodnout o tom, co chcete použít. Pokud chcete použít leštič, který přichází s různým pohybem a úhly, pak bude lesk lepší volbou.

Pokud však chcete použít něco, co má více energie, ale také přichází s rotační sestavou, pak bude vaše nejlepší sázka mlýnka úhlu. Pokud máte také mlýnek na úhel, ale chcete ji převést na leštič, který můžete použít pro mnoho různých projektů, můžete to udělat s výše uvedeným průvodcem.

Jen si pamatujte rozdíly, které byly zmíněny dříve, aby vám pomohly učinit vaše rozhodnutí, a budete moci najít nejlepší možnost pro váš lešticí projekt.

souhrn

Leštící nástroje přicházejí v mnoha podobách a zda hledáte úhlový mlýnek nebo lak pro váš další projekt, můžete zjistit, že jeden z nich může fungovat pro to, co budete dělat. Záleží jen na tom, co chcete dělat, ať už chcete jednoduchou variantu otočné nebo měnící se úhlu a na tom, jak velkou rychlost budete moci zvládnout.

Úhlové brusky jsou mnohem silnější než typický leštič, což znamená, že zanechávají méně prostoru pro chybu. Takže i když jsou tyto nástroje podobné několika způsoby a mlýnek lze přeměnit na leštič, nejsou zaměnitelné, protože jsou vyrobeny pro různá práce.

Přemýšlejte o tom, jakou možnost byste raději používali a co byste se cítili nejpohodlnější, a to vám pomůže rozhodnout se, které z nástrojů byste měli získat.

Jak se porovnávají úhlové brusky s jinými nástroji?

Podívejte se na to, jak se porovnávají úhlové brusky: Bench Groundders | kruhové pily | Cut-off Tools | zemřít brusky | Dremels | Oscilační multi-tools | PŘIPOJENÍ PALS | Sanders

Kategorie

 • Recenze průvodců kupujících
 • Handyman Business
 • Najímání údržbáře
 • Značky nástrojů
 • Techniky nástrojů

Poslední příspěvky

 • Iko vs. Malarkey: Která značka šindelů si vybrat?
 • Iko vs. Owens Corning: Která značka Shingles si vybrat?
 • Iko vs. Soprema: Která značka šindele si vybrat?
 • Pine vs. Cypress: Které dřevo používat?
 • Pine vs. Alder: Které dřevo k použití?

Můžete vyleštit jakýkoli kovový povrch úhlovým brusky?

Můžete buffovat s mlýnkem úhlu? Pokud uvažujete o použití vysokorychlostního úhlu mlýnku k bušení a vyleštění vašeho milovaného 77 ‚Ford Pinto na společensky přijatelné úrovně, kde opačné pohlaví se netacuje jako gangové hyeny, jak se valíte, jděte do toho to.

Proč se to divíte? Řekněme jen, že si nikdo opravdu nevšimne rozdílu, když vaše běžná mlýnek vezme tři vrstvy barvy z tohoto pinto.

Je to proto, že různé úhlové brusky pracují při různých rychlostech, pokud jde o jejich výstup RPM.

To znamená, co když máte úhel mlýnku, která vytváří nižší provozní rychlosti nebo dokonce brusku, která má funkci řízení proměnné rychlosti? No, to (trochu) mění všechno, protože pravděpodobně budete moci využít takovou brusku na některých jemnějších površích, které jste uvažovali o leštění nebo leštění.

Nicméně, začněme s přesnými kroky pro úspěšné využití úhlové brusky pro buff a lesk téměř jakýkoli neživý objekt.

Můžete použít mlýnek k vyleštění automobilu?

Jedním z nejpravděpodobnějších důvodů, proč budete chtít transformovat mlýnek na úhel na elektrický leštící a leštící stroj, je Behazzle Bejesus z vašeho prestižního biče.

Levření jakéhokoli automobilu lze provést pomocí Manuelova prostředku pouhým použitím ruky, ale opět to není 1954 a pravděpodobně máte s rukou více vzrušujících věcí díky internetu.

Jeden z mála úhlu brusců, které byste mohli použít pro bušení a leštění vašeho vzácného hoopty je Bosch GWS13-50VSP.

Proč je to? Protože úhlové brusky, jako je GWS13-50VSP, mají nastavení proměnné rychlosti, které vám umožní upravit rychlost motoru brusky z 2 800 ot / min na 11 500 ot / min.

Přizpůsobení 4palcového leštění a leštění k tomuto typu brusky by vám nepředstavovalo žádné problémy jako vyhrazené nástroje pro leštění a leštění, které profesionálové používají, působí ve stejném rozsahu rychlosti.

To, na co budete potřebovat, aby váš buff n ‚grind, je leštící a leští souprava, která využívá adaptér M10, který je vhodný pro úhlové brusky s 5/8 palcovým trhnutím.

Nyní mějte na paměti, že pokud půjdete s větší levovací podložkou povrchové plochy, budete muset odstranit strážce kol, abyste mohli používat větší typovou podložku.

Co když nevlastníte mlýnku s variabilním úhlem rychlosti?

Vaše typická mlýnka na úhlu (kterou většina lidí vlastní) generuje kolem 8000 ot / min a pracuje pouze při pevné jednorázové rychlosti.

Zatímco všechny tyto revoluce za minutu jsou fantastické pro hackerské délky úhlu železa na kousky, taková rychlost s leštěním a leštěným kotoučem pouze sníží váš ozdobný zadek zpět na holý kov.

Nyní, pokud mlýnek na úhlu, kterou v současné době vlastníte, nevyužívá tuto základní funkci s proměnnou rychlostí a nejste příliš nadšeni upgradovat na model, jako je GWS13-50VSP, doporučuji zvážit další možnosti. Jako na to, na co se ptáte?

Jít s vyhrazeným nástrojem pro vyrovnávací paměť a lesk, který byl speciálně vytvořen tak, aby odstranil víření, škrábance a defekty výslovně pro malovaná vozidla. Protože se jedná o nástroj, který má specifikovaný případ použití, je poměrně omezený.

I když, pokud si užíváte práci na svém autě a obsahujte, že trávíte svůj volný čas leštění vaší jízdy pravidelně, může být cena za vlastnictví takového konkrétního nástroje snadno odůvodněná.

Používání bezdrátového vrtání jako lak

Další nákladově efektivní životaschopnou možností je použít bezdrátový vrták využitím jedné z mnoha připoutání zejména pro leštění a leštění.

Bezdrátové vrtáky jsou ideální alternativou, protože mají selektivní rozsah rychlosti v průměru mezi 500 až 2000 ot / min s pohybem přepínače, což je prospěšné pro leštění a leštění barvy.

Stručně řečeno, existuje mnoho způsobů, jak budovat a vyleštit vaši pýchu a radost při bušení piva na slunečním tryskáním zbraní, jen se ujistěte, že používáte správný nástroj.

Jak vyleštěte kov s úhlovým brusky

Při použití úhlové brusky k polským kovovým materiálům existuje řada alternativ a aplikace také určí nezbytné progresivní kroky, které byste měli podniknout. Ale začněme se základy.

Zde je vše, co budete potřebovat k konstruktivně polskému kovu nebo dokonce z nerezové oceli s úhlový mlýnek:

Začínáme

Dobře, předpokládejme, že kovový materiál, který vás zajímá, má asi tolik najetých kilometrů jako Aerosmith’s Steven Tyler. Naštěstí, abyste tuto situaci napravili, nemusíte vydržet 6 měsíců rehabilitace v Club Med s týmem psychiatrů, kteří spolu pracují, aby se věci znovu napravili.

Místo toho můžete jednoduše dostat věci po pohybu správným směrem jednoduše připojím skotskou druhou nebo snadný pásový disk k mlýnku na úhel, aby se eradikoval jakoukoli rzi, malování, škálování a oxidaci.

Nejoblíbenější metoda pro výrobu kovových povrchů, jako je nové, je opět dostat se na rukavice na abrazivní chlopni. Takový disk vám umožňuje konstruktivně lak na kov nebo dokonce z nerezové oceli a je ideální pro ty, kteří se jen snaží odstranit drsné okraje a nevzhledné kovové otřepy.

Tyto abrazivní chlopní disky jsou vyrobeny z abrazivní stuhy zirkonia a jsou skvělou nákladově efektivní možností, kterou většina kovových pracovníků a kutilství používá.

V závislosti na stavu materiálu kovového nebo nerezové oceli a na co jej plánujete používat, mohli byste se rozhodnout pro jemnější dokončovací disk. Disky leštící chlopně se obvykle používají v konečných stádiích leštění a při správném využití poskytují fantastickou vysokou lesklou zrcadlovou povrch.

Jedinou nevýhodou plstěných disků je to, že nejsou pro vaši babku nejlepším třeskem, protože jsou vyrobeny z dřevěného materiálu. Pokud jde o řezání a broušení s materiály souvisejícími s dřevem, existují zjevné obavy.

Můžete použít úhlou mlýnku jako brusku?

Krátká odpověď, kterou hledáte, je, ano. Určitě můžete použít úhlový mlýnek jako brusku a na trhu je spousta příloh, které vám pomohou pasákovi mlýnky k tomu, abyste tak učinili.

Jednou z převládající zkratky, pro kterou se většina lidí rozhodne, je využití standardního háčku a smyčkové broušení podložky. Tento typ brusné podložky lze snadno namontovat na libovolný úhel brusky s vřetenem 5/8-11.

Nyní, i když je váš malý úhel mlýnek vybaven vřetenem/hřídelí menší velikosti, budete moci najít adaptér, který by odstoupil dolů.

Všechno, co znamená, standardní mlýnek na úhlu s podložkou brusného papíru se ve srovnání s palmovou brusku, která byla speciálně vytvořena pro jeden účel, se nahromadí.

Angle Grinder vs Sander

Pravidelný dlaňový bruska je nástroj, který se může pochlubit úrovní přesnosti, kterou většina úhlu broušení vážně chybí.

Úhlové brusky, na druhé straně, jsou spíše jako býk v čínském obchodě, který se rozhodl hodit nekontrolovatelný shitfit a buldozovat vše na jeho cestě ve chvíli. Proč je to? Protože to je to, pro co jsou vyrobeny.

Krájet, rozhodnout a zbourat odolné materiály, které by jinak neměly být. Jsou to hrubý a připravený energetický nástroj, který dělá světlo práce z těžkých prací.

V ideálním případě budete v určité fázi chtít v dílně přidělit prostor pro oba nástroje. Jakmile začnete přijímat více projektů, které vyžadují více času na dokončení, přičemž po ruce mají po ruce výrazně zvýšení vaší produktivity.

I když existuje zjevně hojnost úkolů, které lze úspěšně provádět u brusky i Sanders, celkově jsou to velmi odlišné elektrické nářadí.

Na závěr

Takže to máte. Doufejme, že jste poněkud moudřejší o všech věcech souvisejících s leštění, leštění a broušením.

Jen si pomyslete, že jste mohli strávit posledních 11 minut pečlivě zkoumáním explicitních scén z celého webu, zatímco v tomto procesu čerpáte cenu akcií Kleenexu. Alternativně nyní máte kognitivní schopnost a odborné znalosti vytvořit celou hordu nových lesklých nových předmětů s nejlepším uzdou. Dobré pro tebe.

A konečně, pokud jste kompletní začátečník, doporučuji vám získat nějaké standardní disky klapky a vyzkoušet své štěstí s některými základními leštícími a leštícími pracemi. Dobrou zprávou je, že disky klapky (a dokonce i pociťované disky) jsou docela za rozumnou cenu.

I když jsou považovány za spotřební předmět, pokud si je koupíte v balíčcích po deseti nebo více, jistě je použijete po domě pro budoucí projekty pro kutily.

Jsem Ray, celoživotní tesař, který strávil lepší část mého života prací na staveništích na západním pobřeží Spojených států.

V té době jsem to doslova viděl ve stavebnictví jako profesionální dodavatel.

Není toho moc, s nimiž jsem se během své 30leté kariéry nesetkal, proto důvod, proč jsem jedním z hlavních přispěvatelů ve skautovi nástroj. Navíc, pouze psaní o práci, určitě poráží skutečnou práci. ‍‍

DIYerův průvodce; Top 5 připevnění pro mlýnek na úhel

Než se ponoříte do různých možností připojení k úhlové brusky a jejich použití, je dobré pochopit, co je úhel mlýnek a co to dělá.

Úhlové brusky jsou víceúčelový energetický nástroj s rychle se revolvingovým diskem, který může řezat, brousit, lesk, naostřit a čistit řadu tvrdých materiálů, jako je železo, měď, mosaz, cihel, dlaždice, kámen nebo malta. Nástroj otáčí disky s vysokým točivým momentem a průměrnou pracovní rychlostí přibližně 12 000 revolucí za minutu (RPM), přičemž některé modely mají variabilní rychlosti až 2 800 ot / min. Můžete se střídat mezi broušením kovovým a leštěným kovem úpravou rychlosti a disku, takže se ujistěte, že úhel mlýnek je řádně vybaven pro cíl každého projektu před zahájením. Úhel mlýnek je energetický nástroj, který potřebujete, pokud vaše profese nebo zábava zahrnuje jakýkoli druh výroby materiálu nebo leštění povrchu. Kromě jeho nejčastějšího využití jako mlýnek je tento energetický nástroj s řadou abrazivních připoutání, které mohou být použity pro řadu prací a účelů. V závislosti na materiálu, se kterým pracujete, a na práci, kterou musíte dosáhnout, si můžete vybrat správnou přílohu pro mlýnek na úhel a dokončit svou práci.

Obrovský výběr příloh pro úhlový mlýnek

Aplikace, pro které můžete použít brusku. V této fázi existuje několik životaschopných alternativ. Účel brusky je určen disk nebo kolo, ke kterému je připevněn, který se může pohybovat od řezání kol po leštěná kola, broušení disků až po disky, drátěná kola a šálky štětců.

o Brusové přílohy pro mlýnek na úhel

Vzhledem ke svému silnému motoru, přesnosti a vysokému ot / min jsou úhlové brusky ideální zařízení pro broušení energie. Disky broušení úhlu brusné jsou obvykle kruhové disky s abrazivním materiálem začleněným do nich. V sektoru zpracování dřeva se široce používá k vyrovnání povrchů, vyřezávání a tvaru tvrdých lesů a je vyhlazuje, stejně jako v kovoobráběním, aby odstranil rzi a škrábance. Jedná se o jeden z nejčastěji používaných nástavců pro úhlové brusky.

o leštící přílohy pro leštění

Zatímco využití úhlové brusky jako nástroje pro leštění je úžasný nápad, je lepší jej používat se zkušenými rukama, protože úhlové brusky jsou poměrně silné a mohou se točit až 13 000 ot / min, proto je ideální použít mlýnek na variabilní rychlost pro leštění a leštění operací. Rozvody s brusky úhlu jsou složeny z vysoce kvalitní vlny, která je známá pro její odolnost proti opotřebení. Bušící kolo přichází na záchranu, pokud jde o leštění a zářící kovové povrchy. Leštící kolo, tyto nástavce pro mlýnek na úhel se používají pro lešticí kov, sklo, keramiku a dřevo.

o Připojené kartáče drátu pro mlýnek na úhel

Kartáče drátěných šálků, kartáče drátěných kol a koncové kartáče patří mezi různé tvary, dostupné styly a velikosti. Vyčištění těžkých a odsouzení, míchání okrajů a loupání barvy jsou možné s připevněním utahování drátů. Pro řešení povrchů tvrdých kovů, jako je železa a nerezová ocel.

o PŘIPOJENÍ PRO KRAJINY ANGLE MRATER k čištění kovu

K odstranění barvy, koroze a laku z kovových povrchů může být použita mlýnka na úhlu. Chcete.li odstranit štípané a loupané vrstvy bez poškození kovu níže, použijte plastový odizolovací disk nebo kovový čisticí kolo. Plastové odizolovací disky jsou vhodnou volbou pro odstranění barvy, laku a dalších nefukovaných povlaků z kovu. Tyto disky jsou složeny z nylonového materiálu pro webbed a křemíkového karbidu, aby poskytly přiměřené otěrky k odstranění povlaků z kovu.

Kovové čisticí kolo je vynikající alternativou, pokud potřebujete odstranit rzi. Kovová kola jsou vytvářena kroucením dohromady řada kovových vodičů, aby se vytvořilo efektivní kola pro odstraňování rust. Když se toto kolo při rychlém otáčení s kovovým povrchem dotkne, odšroubuje povrch rzi, aby odhalil čistý kov pod ním. Protože tato kola by mohla občas vypouštět malé kousky rozbitého drátu, vždy použijte správnou OOP a připevnění k úhlovému brusky.

Drátěná kola snadno odstraní korozi a loupací barvu. Připevnění k zápletce úhlu s drátěnými koly a kartáči jsou navrženy pro různé druhy stripování, čištění a odhazování pracovních míst. Odijování barvy nebo rez na širokých plochých površích se nejlépe provádí s kartáči s drátěnými šálky. Drátěná kola se snadněji zapadá do mezer a rohů. Připevnění kola a štětce jsou k dispozici v řadě návrhů. Prohlédněte si balíček a vyberte ten, který bude fungovat pro vaše potřeby. Zkontrolujte také, že vlákna na mlýnku odpovídá vřetenových vláknech. Ačkoli většina úhlu brusců má 5/8-in. Vřetenová vlákna, existuje několik výjimek.

angle, grinder, používá, všechny, kutilství

o Připevnění pro mlýnek na úhel k obnovení řezných hran

Úhlové brusky mohou být také použity k zaostření jiných nástrojů, jako jsou trávníky sekačky, osy a sekáče, aby se obnovily jejich okraj. Vybavte úhlový mlýnek abrazivním broušením a vložte čepel nástroje do svěráku, abyste se mohli soustředit na regulaci a ustálení akce brusky. Je důležité vyrovnat broušený disk s úhlem na čepeli při ostření nástroje pomocí mlýnky tak, aby naostřená čepel měla stejný úhlů. Změna úhlu řezání by mohla snížit účinnost nástroje a možná způsobit zlomení čepele. Mržba je skvělá pro rychlé naostření vašich nástrojů, ale před jejich odložení.

Naše 3 tipy mlýnky na úhlu pro vaše projekty pro kutily

Nyní, když víte, že neexistuje žádný limit pro tvůrčí projekty se správnou připojením k úhlové brusky, je spravedlivé říci, že vše, co teď potřebujete vědět, je, která úhlu brusky si vybrat a jste nastaveni. Mít nejlepší mlýnek na úhel znamená, že budete mít výkonný nástroj, který můžete použít k zpracování široké škály pracovních míst. Kvůli jejich flexibilitě používají víkendové válečníci a dodavatelé po celou dobu ty nejlepší úhlové brusky a nemusí být drahé. S výběrem vhodného připojení pro úhlu mlýnek jsou schopny široké škály operací, včetně broušení, leštění a řezání. Je to malý, přenosný, ruční energetický nástroj, který se snadno zabalí a přesune z jedné úlohy na druhou a je k dispozici v kabelové nebo elektrické verzi. S tolika možnostmi však může být výběr ideální pro vaše touhy a potřeby obtížné. Zde je krátký seznam 3 úhlových brusek, díky nimž by se rozhodovala snadná práce.

Je to skvělá volba pro kutilství jakékoli úrovně dovedností, vezměte si tento nástroj, vybral si správnou přílohu pro mlýnek na úhlu a udělejte, co chcete udělat kutilství, který chcete udělat. Má maximální rychlost 9 000 otáček za RPM, 20-voltovou lithium-iontovou baterii a každý nákup je dodáván s plně vybavenou soupravou. Každý nákup zahrnuje 4.5palcové řezání, broušení a broušení disků, stejně jako vše ostatní, co musíte začít s mletími kolem domu. Bezdrátový design tohoto produktu je dalším velkým plusem, protože vám umožňuje pracovat na malých místech, aniž byste byli připojeni k odtoku nebo se musíte starat o zakopnutí přes kabel. Tato mlýnka na úhel má skvělý zpožděný mechanismus startu, který zajišťuje výsledky profesionálního stupně pokaždé, když ji použijete. Přichází za velmi rozumnou cenu, zejména když zvažujete příslušenství a soupravu, které s tím přicházejí. Může nakrájet dlaždice, rozdrtit kov, beton a výztuž bez poškození a má pogumovanou ergonomickou rukojeť se dvěma nastaveními, aby vás udržovala pohodlná po celé dlouhé práci. Beztáčkává motor poskytuje 53.5 procent většího běhu za poplatek a je podporován o 25 let odborných znalostí.

Tato mlýnka na úhel má skvělý zpožděný mechanismus startu, který zajišťuje výsledky profesionálního stupně pokaždé, když ji použijete. Přichází za velmi rozumnou cenu, zejména když zvažujete příslušenství a soupravu a přílohu na mlýnek na úhlu, která s ní přichází. Může nakrájet dlaždice, rozdrtit kov, beton a výztuž bez poškození a má pogumovanou ergonomickou rukojeť se dvěma nastaveními, aby vás udržovala pohodlná po celé dlouhé práci. Beztáčkává motor poskytuje 53.5 procent většího běhu za poplatek a je podporován o 25 let odborných znalostí. Jako bonus přidané obdržíte spoustu funkcí, které vám poskytují mnohem větší kontrolu a sílu než jiné úhlové brusky. Obdržíte například dvoupolohovou rukojeť, abyste regulovali vibrace a udrželi vás pohodlný, stejně jako přímý proud vzduchu, který odfoukne prach z jakýchkoli základních částí nástroje, což jí umožní vydržet mnohem déle. Dodává se také se dvěma dalšími zesilovateli než předchozími modely, což je flexibilnější. Přepínač ve stylu pádla umožňuje řadu nastavení přilnavosti a uhlíkové kartáče jsou velmi dlouhodobé. Aby bylo chráněno před přehřátím nebo být ohromeno obtížnými úlohami, má přímé schopnosti chlazení motoru.

 • Ronix 3221 úhlový mlýnek, 2400 W, 230 mm

Poslední, ale jistě nejméně výběr je Ronix 3221 Angle Grinder, 2400 W, 230mm. Je to perfektní nástroj pro každého nadšence pro diyer jen se správným výběrem připevňování pro mlýnek na úhel. Jeho profesionální výkonný motor 2400 W umožňuje nástroji pracovat s vysokým výkonem. Je to jeden z nejvšestrannějších nástrojů mezi nástroji Ronix. Jeho robustní motor vám umožňuje řezat, brousit nebo vyleštit všechny druhy materiálů. Ronix 3221 má kuličková ložiska, která jsou navržena tak, aby snižovala tření, chránila motor před prachem a zajistila dlouhou životnost pro motor a aby fungovala hladce. Pokud motor pracuje pod neobvyklým zatížením, bude teplý a přehřátý. Tento úhel mlýnky s jeho spínačem anti-Dust snižuje průniku prachu, zejména v pracovních podmínkách zdiva. Ronix 3221 má nový systém uzamykací kolíky pro snadnou a rychlou změnu a bezpečnostní mechanismus disků.

Schopnost Ronixu rychle měnit stráž disků, umožňuje uživateli umístit stráž do různých pracovních pozic. Tento nástroj má navíc systém měkkého startu, který zajišťuje bezpečnost operace.

FAQ:

 • Co můžete připojit k úhlové brusky?Úhlové brusky jsou víceúčelové nástroje, které mohou brousit, lesk a naostřit kov, stejně jako řezané dlaždice, štuky a dlaždice, vyřezávají maltu a písek, lak a naostřili a naostřili.
 • Je možné použít dřevěnou čepel na úhlové brusky?Čepel úhlové brusky je mletím pro leštění nebo ostření kovu a kamene; nelze jej použít k řezání dřeva.
 • Je možné použít úhlový mlýnek jako brusku?Ano, převod mlýnky na úhel na brusku je nejjednodušší a nejúčinnější způsob, jak odstranit nebo brousit velké množství povrchového dřeva.

Závěr:

Úhlové brusky přicházejí s různými schopnostmi a jsou k dispozici v bezdrátových i šňusených variantách. Kromě jeho nejčastějšího využití jako mlýnek je tento energetický nástroj s řadou abrazivních připoutání, které mohou být použity pro řadu prací a účelů. V závislosti na materiálu, se kterým pracujete, a na práci, kterou potřebujete provést, si můžete vybrat přílohu. Výběr nejlepšího připoutání pro mlýnek na úhlu může být příjemným zážitkem, když víte, co hledat, a máte příklady toho, čeho lze dosáhnout dobrým využitím. Můžete také zkontrolovat různé průvodce nákupu, abyste se dozvěděli, co hledat, když nakupujete.

Jaký je rozdíl mezi úhlový mlýn?

Ann Hutchinson je srdcem týmu, vedoucího editora a našeho vedoucího recenze produktů, což znamená, že nastavuje testovací parametry každé kontroly skupiny, což zajišťuje, že testy se podobají každodennímu používání.

Ačkoli ve svých funkcích docela podobné, úhlové brusky a leštiče nabízejí jedinečné věci. Liší se široce z hlediska rychlosti, přesnosti, hmotnosti, což je činí vhodnými pro různé práce kolem vašeho domova nebo dílny.

Pokud jste na konstrukci a renovaci pro kutily, věděli byste, že nejlepší mlýnek na úhlu může provádět více úkolů, jako je řezání, odhazování atd. Otázka, která vyvstává, však může být zaměřena na leštičku? A mohou tyto nástroje plnit stejné úkoly?

Abychom vám pomohli lépe porozumět a pomoci vám při provádění správného výběru, jsme zde, abychom dekódovali rozdíly mezi těmito dvěma nástroji. Jakmile znáte jejich základní funkce, budete je moci nejlépe využít.

Co jsou úhlové brusky a leštiče?

Než vás provedeme rozdíly, které tyto dva nástroje oddělují, nejprve nejprve uveďte krátký popis toho, co tyto elektrické nářadí dělají.

Úhlové brusky jsou velmi oblíbené pro řezání dlaždic a štuku a broušení kovu. To však není jediné použití brusců úhlu- můžete je také zvážit použití pro ostření, leštění kovu a broušení různých materiálů. Přicházejí s rukojetí a spinningovým diskem, aby dokončili práci.

Existují různé typy řezacích disků, které jsou vhodné pro různé úkoly a materiály. Například, pokud se chcete rozřezat dlaždice úhlový mlýn.

Na druhé straně je leštič absolutní nutností v dílně pro vyhlazení povrchu různých materiálů. Dodává se s koženým popruhem nebo pracovním kolem, který se pohybuje vysokou rychlostí, aby vyhladil povrch, na kterém se používá.

Jak úhel mlýnek, tak leštič mohou vypadat na prvním přechodu docela podobně. Tyto dva nástroje jsou však zcela odlišné a my vám řekneme proč.

Angle Grinder vs Polisher. hlavní rozdíly

Rychlost

Pokud jde o rychlost, obě nástroje se skutečně dobře hodí. Klasická mlýnka na úhlu je však mnohem rychlejší a ve srovnání s lesk nabízí větší točivý moment.

To je možné, protože úhel mlýnek je vhodný hlavně pro zvládnutí mnohem větších projektů, které lesk nemůže. Například můžete použít úhlový mlýnek k řezání kovů a dlaždic. Ale mějte na paměti, že rychlost zatížení tohoto nástroje je docela vysoká a můžete čelit určitým problémům, pokud jste noví jeho používání.

Pro začátečníky je nejlepší sázka mlýnka s variabilní rychlostí. Takový model nabídne rychlostní rozsah a můžete si vybrat ten, se kterým vám pohodlně pracuje.

Snadnost použití

Zatímco leštiče, které přicházejí s konzistentní leštící rychlostí, jsou poměrně snadno zvládnutelné, duální akční leštící mohou být tvrdým ořechem k prasknutí. Pokud nemáte předchozí zkušenosti, správa různých úhlů hlavy přítomné na těchto lešticích nástrojích může být docela výzvou.

A to samé platí, když používáte rotační vyrovnávací paměť. I když je to velmi užitečný nástroj, budete muset strávit nějaký čas vědět, jak jej dobře ovládat.

Na druhé straně mlýnek na společný úhel je mocným nástrojem, který je docela snadno zvládnutelný. Na rozdíl od lešticího stroje, jediná hlava přítomná na úhlové brusky usnadňuje pro začátečníky velmi snadné manipulovat. A jakmile se dozvíte něco o kontrole rychlosti, je dobré jít!

Přes, většina úhlu brusců přichází s podrobnými příručkami pro pokyny, takže se na ně můžete vždy odkazovat v případě jakéhokoli dotazu nebo zmatku. Pro tip:, pokud chcete vědět „jak odstranit kolo brusky úhlu bez nástroje? „Pak se podívejte na náš web.

Pohyby

Obě brusci i leštiče vykazují různé pohyby, ale pomocí úhlové brusky je poměrně docela jednoduché. Je to proto, že se točí pouze ve směru hodinových ručiček a nepřekvapí vás neočekávanými pohyby.

Ale pokud jde o laky s dvojitou akcí, věci jsou trochu jiné. Přicházejí s podložkou, která funguje v mírně úhlovém pohybu, aby se zajistilo, že povrch, který letíte, trvá déle. Můžete si však být jisti, že nevytvářejí víry ani nepoškodí povrch, na kterém pracujete.

Přesnost

Pokud pracujete na povrchu dřeva nebo kovu a přesnost není hlavním znepokojením, použití úhlové brusky bude nejlepší sázka. Pomocí tohoto nástroje můžete snadno proříznout různé povrchy.

Pokud však v práci potřebujete složitosti, nemusí být úhlová bruska moc pomoci. Když se zaměřujete na vnitřní rohy a jemné rytiny, navrhujeme místo toho jít na leštičku.

Hmotnost

Hmotnost nástroje je velmi zvážena, zejména když jste začátečník. Obě brusci úhlu jsou leštiče, nejsou příliš těžké a lze je snadno manipulovat s nadšenci i pro kutily.

angle, grinder, používá, všechny, kutilství

Přesná hmotnost těchto dvou zařízení bude záviset na modelu, který používáte. Například rotační brusky jsou ve srovnání s ostatními protějšky relativně těžší.

Proto byste měli vždy vzít v úvahu váhu nástroje před tím, než se rozhodnete. Pokud použijete nástroj, který je příliš těžký, váš pracovní doba se pouze prodlouží.

Je možné převést úhlový mlýnek na leštič?

Výhody leštičky jsou mnoho a nebudeme vás soudit, pokud vaše mysl překročí myšlenka přeměny mlýnky na úhel na leštičku! Ve skutečnosti byste rádi věděli, že to lze udělat poměrně snadno, aniž byste vyžadovali hodně času, úsilí nebo peněz.

Chcete.li to dosáhnout efektivně, začněte odstraněním strážce úhlu, který je přítomen na úhlové brusky. Tento plastový stráž v podstatě pokrývá ostrou čepel brusky, když se nepoužívá. Jakmile to najdete, budete muset oddělit stráž od hlavního těla mlýnku na úhel.

Poté pokračujte v instalaci požadované lešticí hlavy (podle úkolu, který má být proveden). Jakmile je tato hlava připevněna k tělu brusky, můžete nainstalovat podložku na zadní suchý zip hlavy. A to je do značné míry! Poté můžete nástroj vyzkoušet a zjistit, zda funguje správně.

Zde je třeba opatrně- bez ohledu na to, jaký nástroj používáte, vždy začněte pracovat s pomalou rychlostí a věnujte si čas, abyste se na něj upravili. Zejména brusky úhlu běží vysokou rychlostí a může být obtížné je řešit, pokud na ně nejste zvyklí.

Rozdíl mezi úhlový mlýnek a konečná slova leštičky

S tím vás necháme na úkol vybrat ten správný pro vaše potřeby (nebo včetně obou).

angle, grinder, používá, všechny, kutilství

Ale než se zabalíme, zde je rychlá rekapitulace. Pokud hledáte nástroj s větším výkonem, může vám přijít k úhlovému brusky.

Pokud se však více zaměřujete na přesnost, doporučujeme se rozhodnout pro lak. Kromě toho jsou oba tyto nástroje vhodné pro leštící úlohy, ale je nejlepší, že si vyberete ten, který je přizpůsoben vašim potřebám.

Pokud se vám toto čtení líbilo, měli byste se podívat na náš nový záznam „Jaký směr fanoušci foukají“? A pro více zajímavých čtení vždy sledujte tento prostor.