Cyclone Rake XL Review. Trátění trávníku pro traktor

Dali jsme Woodland Power Products Cyclone Rake do práce

Před několika týdny jsme podrobně popsali plné zkušenosti s majitelem cyklónového hráče, od příjezdu do několika krabic, sestavení, instalace na náš testovací traktor a rychlé první použití dojmu. Slíbili jsme našim věrným čtenářům podrobný „jak hraje hraje“, a od té doby díky zpožděnému vrcholu podzimního listů zde na severovýchodě, těžkých říjnových dešťů spolu s extrémně větrnými dny jsme při každé příležitosti vyzvedli listy. To nás vedlo k tomu, abychom ocenili řadu věcí o našem cyklónovém hrábě, v neposlední řadě je to, jak rychlé a snadné je dostat jednotku z uložené pozice na traktor a poté zpět do kůlny po dokončení.

Získání jednotky z úložiště je prostě tak snadné. Připojte kola k rámu, uvolněte jednotku ze své vzpřímené uložené polohy proti stěně a spodní k podlaze, převahujte rám k traktoru a připevněte rychlými kolíky a klipy, připevněte motorovou jednotku k podvozku (jednotka je na kolach, ale je těžký, takže je oceněna další sada rukou), rozvinout se a otevřít sběratelskou jednotku, připojte výstupní skluz, připojte adaptér sekačky k palubě traktoru, připojte hadici a jste připraveni jít jít. Všechno jde dohromady během několika minut s připevněnými západkami, rychlými špendlíky a klipy, nebo v případě motoru, pár závitových svorkových knoflíků.

Zahájení motoru Briggs Stratton Vanguard je i nadále cvičením s jedním tahem. Stačí zasunout páku vypnutí paliva do polohy „ON“, posuňte páku sytiče do plné polohy sytiče a vytáhněte počáteční šňůru. Palivová nádrž Vanguarda, která běží na plné škrticí klapce, trvá asi 45 minut. Restartování po doplnění doplňování je opět cvičení s jedním tahem. Je zřejmé, že výběr modulu Vanguard byl postaven na jeho spolehlivosti a dlouhověkosti, ale do svých vlastností přidal snadné startování, nízké vibrace a relativně nízký hluk. Výstup DBA na plném škrticí klapce a měřeno ze sedadla operátora je 85/86.

Pro první použití vyzvednutí listů jsme vyzkoušeli novou sadu lopatek Gator (čepele s řadou špiček nebo prstů, které pomáhají nasekat zbytky) a byli jsme překvapeni, když viděli, jak málo výtahu vytvořili. Cyclone hrábě fungovalo dobře a požívala každý list, který sekačka poslala, ale všimli jsme si docela dost mokrých listů zbývajících na zemi. Vyměňování lopatek Gator za některé čepele s vysokým rozlišením, které tradičně používáme s naším nastavením mulčování, se ukázalo jako lístek, s palubou nyní nejen zvedne každý list, ale také žaludy, jehly, větvičky, tyčinky a dokonce i pár nežádoucích Bark mulč z našeho terénního úpravy. Poradenství pro každého majitele cyklónu je experimentovat s nejvyššími lopatkami pro jejich traktor.

Při používání cyklónového hráče jsme zjistili malý rozdíl ve výkonu, když se materiál shromáždil (tráva, listy atd.) byl suchý nebo mokrý (vlhký). Určitě nedošlo k ucpávání hadice sběratele, samotné dmychadlové jednotky nebo výstupního skluzu, který se vypouští do sběratele/pytgeru. Sběratelská jednotka pro náš testovací hráz je hodnocena tak, aby držela 415 galonů. Vzhledem k tomu, že traktor vykonává dobrou práci při zmenšení velikosti materiálu sacího a dmychadla s největší pravděpodobností přispívající k této redukci, materiál vstupující do sběratele je poměrně hustý a těžký. Přidání vlhkosti nebo vlhkosti k materiálu pouze zvyšuje tuto hmotnost a může sběratelem fyzicky trochu vyzvat. Přispívá k hmotnosti skutečnost, že operátor opravdu nemá způsob, jak vědět, jak plná je jednotka sběratele.

Běžnou otázkou, kterou si naši testeři položili, byla: „Nemohl mít sběratel plastové nebo skleněné okno zraku?„Budeme muset věřit, že inženýři na WPP na to mysleli a s největší pravděpodobností není důvod ohledně okna zraku, že spolu s výstřižky trávy, listy atd. zvedl se také docela dost prachu, který by pravděpodobně zbarvil nebo zabránil operátorovi ve vizuálním přístupu k tomu, co bylo shromážděno. Samozřejmě, že zastavení tak často a kontrola úrovně sběratele je samozřejmě zjevné a snadné řešení, ale zjistili jsme, že používáme cyklónový hrábě tak příjemné, že nevyhnutelně, když jsme se zastavili, byla jednotka téměř naplněna nahoru.

Jedna věc, kterou jsme nezažili, bylo vyfukování materiálu z čtyřúrovňových stran výstupního skluzu. Bylo nám řečeno, že až se to stane, bude sběratel plný. Ať už to bylo proto, že jsme nikdy nenaplnili kolektor přímo na vrchol, nebo pokud to mělo co do činění s vlhkým/mokrým shromážděným materiálem, nevíme.

Druhou oblastí, na kterou jsme museli opravdu věnovat pozornost, je délka jednotky, s největší pravděpodobností zhoršená naším tříbodovým hůlkou (3ph). Pro většinu instalací mimo 3PH je cyklónový hráč z jednotky dozadu k montážní desce traktoru, délku kolem 6 ‚. Naše nastavení přidalo další 2 ‚k celkové délce. S rámcem a sběratelem cyklónu, který sleduje traktor a neotočí se, jako s tradičním sledovaným připevněním a těmi dalšími dvěma nohama přidávajícími do houpacího prostoru, musíme přiznat, že ořízne několik stromů/keřů atd. Dokud jsme si zvykli na požadovanou oblast. Řekneme také, že při zálohování krátké vzdálenosti nemají dvojí pneumatiky šanci otočit 180 stupňů. Díky tomu je přesná poloha trochu výzva, i když jakmile se kola úplně otáčí, cyklónové hrábě docela dobře sledují.

V perfektním dni podzimu, slunečným, 50f, lehce až středního větru, jsme dostali hrábě a dali trávník manikúru, frustrovaní pouze spiknutí matky přírody a větru otce, protože jsme opustili oblast téměř dokonale čistou pouze čistou pouze vrátit se a najít více listů kleslo. Jak se opovažují! Ale to je krása toho, jak pěkně se Cyclone Rake stará o trávník majitele.

Snadné instalace a uchovávání opravdu zabírá minimální prostor, když se uložení okamžitě stane, dělá opravdu dobrá práce vysávání veškerého materiálu, který sekací balíček vysílá svou cestu Kvalitní konstrukce a materiály používané během bez námahy: Beats the sakra z jakékoli kombinace hrábě/plachty/nápovědy

Netrvající možnosti doplňku mohou být drahý operátor, který musí věnovat pozornost tomu, kde je zadní část jednotky, zatímco otočení obrácení si trochu zvykne na rozloučení s tímto hraběním rukou-zejména pokud je zakoupena možnost vakuové hadice

Po celou dobu jsme měli náš cyklónový hráč, ty počáteční příznivé dojmy na důkladnost designu a inženýrství; Kvalita použitého hardwaru a komponenty; a snadné skladování a použití, vůbec se nezměnily. Ve skutečnosti jsme nadále ohromeni. Cyclone hrábě je nástroj pro kvalitu, který by majitelé měli očekávat, že doručí uspokojivý výkon po mnoho dalších let. ne.li život.

Potenciální kupující mohou navštívit web WPP pro více informací, i když pokud jsou v blízkosti West Haven, Conn., Tovární prohlídka je vysoce doporučena.

nejlepších subkompaktních traktorů

Ať už správa 5 000 akrů nebo pěti, Američané chápou.

nejlepších možností kompaktního traktoru

Venkovský život je vždy lepší, když máte nejlepší kompaktní.

17 Srovnání subkompaktů traktoru. část 2

V porovnání subkompaktů v minulém týdnu. část 1, T…

18 Mahindra 1626 Recenze

Není žádným překvapením, že série Mahindra 1500 byla jednou z…

17 Porovnání subkompaktů. část 1

Traktory subkompaktů nebo scuts, jak se často nazývají, jsou…

Vytáhněte za Rake za trávu. 3 nejlepší tipy v roce 2023 (recenze)

Jako přidružená společnost Amazon získáme provizi z kvalifikovaných nákupů.

Přidružení affiliate: Můžeme získat nějakou přidruženou komisi (bez dalších nákladů na vás), když si zakoupíte odkazy vložené na našem webu.

Hrácení listů, výstřižky z trávy a další nepořádek nejsou jen o obnovení ostrého a dobře udržovaného vzhledu na trávníku- je to také nezbytná údržba pro dobré zdraví vašeho trávníku.

Dobrou zprávou je, že není nutné rukovat ručně (namáhání záda a trávení dnů to), díky vzniku tahu za srážkami za trávu sekanou sekanou.

Objevte náš oblíbený tah za srážkami pro sekačky na trávu a vyberte si níže.

Vytáhněte za hrábě pro sekačku na trávu. naše 3 doporučené tipy

Vypněte si sekačku na trávu s jedním z těchto spořitelů času a zad a řešíte nepořádek ve svém dvoře jako profesionál, přičemž dáte svému traktoru nový účel:

 • Yard Tuff 48 ″ Acreage Rake. Nejlepší víceúčelový model
 • Yard Tuff Ytf tahal za borovicovou slámou hraběcí 60 ″. nejlepší hrábě pro borovice jehly
 • Farm Star Landscape Rake. 48in Nejlepší tažení za krajinnou

Zde jsou nyní naše úplné recenze, které vám pomohou nasměrovat správným směrem

Yard Tuff 48-in Acreage Rake-Nejlepší víceúčelový tah za Rake pro sekačku na trávu

Tato populární hraběnka s výměrou (se 48-in širokou pracovní cestou) snadno shrnuje výstřižky z trávy, jehly borovice, listy, kartáč a všechny ostatní zbytky do úhledných řádků (pro rychlé a jednoduché vyzvednutí) v žádném okamžiku.

Je to nejvšestrannější tah za hrábě pro trávníku sekačky Lot- můžete jej použít k hrabání nebo otřesení trávníku, pokud to špatně potřebuje otřes (je to také úžasný dethatcher).

Směr výměry je tvořen čtyřmi (4) cívkami, 20 ”v průměru.

Je důležité, že navijáky s hroty jsou volně plovoucí, takže každá strana se samostatně posune nahoru/dolů.

A díky 12 ”pneumatickým pneumatikám, hrábě cestuje snadno i přes tvrdé terény.

Tento magický implementaci je navržen tak, aby byl tažen za traktorem trávníku, ATV nebo jakémkoli jinému tažnému vozidlu s minimálním úsilím.

Klady

 • Multifunkční- nejen to, že je váš trávník, ale také jej provzdušňuje.
 • Dlouhodobá a odolná-vyrobená z těžkopádné, 1 ”tubulární oceli.
 • Ukládat snadno a kompaktní (viz speciální design)

Yard Tuff Ytf tahal za borovicovou slámou hraběcí 60 ″. nejlepší hrábě pro borovice jehly

Udržujte slámu na uzdě, aniž byste se zlomili záda pomocí tohoto hráze na borovice pro tyčinky.

Tento jemný tažný typ borovicové slámy je speciálně navržen tak, aby efektivně a plynule shlukoval vaše borovice jehly a malé zbytky stromů snadno nahoru a může to být skvělý doplněk k vašemu zahradnickému arzenálu.

Pracovní šířka 60 ″ vám pomůže shrát více na zem najednou, zatímco 24 (dvacet čtyři), 5/16 ”jarní ocelové hroty (těžký rozchod) nevykazují žádné známky zachycení nebo ohýbání při hrabání dvorku.

Hraček také vydělal vysoké známky pro svou trvalou konstrukci- je postavena z robustní oceli, která je také potažená práškem, aby odolávala korozi.

Je vybaven 12 ”pneumatickými pneumatikami tak manévrovatelností- bez ohledu na typ terénu- není problém.

Druhou pěknou funkcí je rukojeť výtahu- použijte ji k bez námahy vyhodit vaši sbírku, což usnadňuje váš úkol.

Klady

 • Dokončí práci na borovicové slámě bez přílišného rozruchu.
 • Výstavba těžkých povinností.
 • Silné hroty.

Nevýhody

Tip: Napněte si nějaké cihly cementových desek (nebo jiných vhodných závaží), aby byl hraček těžší. Tímto způsobem zvedne spoustu borovice.

PS: Pokud vás výše uvedený dvorek tah za hůlky nepřesvědčil, možná se můžete podívat na jeho nejbližšího konkurenta, polní tuf FTF-60 palců psr3pt tah za yardové hrábě pro tyčinky, 3 pt (také Amazon’s Choice).

Farm Star Landscape Rake. 48in Nejlepší tažení za krajinnou

Tento krajinářský hráz je ideální pro úkoly, jako je vyrovnání, třídění, odstranění skal, rozprostření pozemních krytin, rozbití velkých nečistot a dalších.

Díky jedinečnému designu tento nástroj dělá hrabání plotů, stromů a dalších překážek méně potíží.

Navíc přichází s nastavením napínáku, který vám pomůže přiměřeně přizpůsobit provozní hloubku.

Přidejte páku lanového tahu (aby vám pomohl zvýšit jednotku podle potřeby) a v tomto zahradním traktorové krajině máte docela zatraceně dobré doplňky.

Ano, milujeme také hroty ošetřené teplem (5/16-in. x 1-in.) pro jejich sílu a existuje více úhelních pozic (5), pro situace, které ji vyžadují.

Stejně jako jeho vrstevníci, tento tah za hraběním přichází s pneumatickými pneumatikami.

Pomocí Clevisova závěsu připevněte jej k malému traktoru trávníku/zahrady (nejlépe to funguje s 10-22 hp trávníky).

Klady

 • Extrémně jednoduché sestavitelné- nevyžaduje se žádné elektrické nástroje.
 • Bezkonkurenční kvalita a zpracování.
 • Úžasné schopnosti shradby a vyrovnávání.

Nevýhody

Pro-Tip: Světlé vegetativní odpadky, skály nebo nečistoty mohou být pronásledovány do hromádek/oken pro snazší vyzvednutí. Měli byste však být opatrní, abyste nepřetěžovali hračky- před použitím vybavení odstraňte velké horniny, končetiny nebo kořeny.

Závěrečná slova

Při výběru přílohy typu typu typu pro váš trávník je důležité zkontrolovat specifikace každého hrábě….

Mnoho připevňuje přes 3-bodový závěs, ale některé vyžadují.a nepřijděte s rukávem, což znamená další nákup.

Existují modely, které fungují výhradně s určitými značkami sekačky na trávu a/nebo také konkrétní velikosti a výkony koňských sil.

To nemůžeme zdůraznit dostatečně: kontrola omezení typu závěsu a omezení koňských sil je zásadní před kousnutím kulky.

Hrabání v: Jak vám hrabě krajiny pro traktor může ušetřit čas a úsilí

Udržování krásného a zdravého trávníku může být časově náročné a fyzicky náročné, ale se správnými nástroji to nemusí být. Hrabě krajiny je jedním z nejúčinnějších a nejvšestrannějších nástrojů pro údržbu trávníku a přípravy půdy. Kromě toho vám může krajinářský hráč ušetřit významný čas a úsilí, když je připojen k traktoru, což vám umožní rychle dosáhnout profesionálně vypadajícího trávníku a zahrady. V tomto článku vysvětlíme, co je krajinářský hráč, jeho účel, jeho výhody s traktorem a jak může krajinářské hráze namontované na traktoru ušetřit čas a úsilí. Ať už jste profesionální krajinář nebo majitel domu, který se snaží zlepšit vzhled vašeho majetku, tento článek vám poskytne všechny informace, které potřebujete k pochopení a využijte tento mocný nástroj.

Pochopení krajinného hráče pro traktor

Hraní krajiny, známé také jako Ground Hrake nebo Yard Rake, je nástroj používaný pro vyrovnávání a vyhlazování trávníků, odstranění zbytků a listů a přípravu půdy na výsadbu. Je to velký hrábě s nastavitelnými hroty, které mohou být připojeny k traktoru, což umožňuje operátorovi rychle a efektivně pokrýt velkou plochu.

Na trhu je k dispozici několik typů hrabat v krajině, každá s jedinečnými funkcemi a schopnostmi. Například některé krajinářské hráze mají nastavitelné hroty, které lze upravit na různé úhly pro různé úkoly, jako jsou hrabání listy nebo příprava půdy. Jiní mají reverzibilní design, který umožňuje operátorovi používat stejný nástroj pro hrabání i třídění. Kromě toho jsou některé krajinářské hráze výslovně navrženy pro odstraňování hornin a trosek, zatímco jiné jsou určeny pro použití obecného účelu.

Připojení krajinného hráče k traktoru je jednoduchý proces, který obvykle zahrnuje připojení hráče k tříbodovému závěsu na zadní straně traktoru; To umožňuje traktoru vytáhnout hráz po zemi, s ničením hraček a vyhlazováním půdy. Je nezbytné přečíst pokyny a doporučení výrobce, aby se zajistilo, že hrábě je správně připojeno k traktoru a aby traktor zvládl hmotnost a velikost hrábě.

Při použití krajinného hráče namontované na traktoru je nezbytné přijmout bezpečnostní opatření k ochraně sebe a ostatních. Vždy noste vhodné osobní ochranné vybavení, jako je pevný klobouk a bezpečnostní brýle, a zajistěte, aby byl hráč před zahájením motoru bezpečně připojen k traktoru. Uvědomění si svého okolí je také důležité, zejména při práci poblíž ostatních lidí nebo vozidel.

Pochopením různých typů dostupných typů krajinných raket, jak je připojit k traktoru a bezpečnostních opatřeních, která je třeba přijímat při jejich používání, si můžete být jisti, že z tohoto mocného nástroje získáte maximu Efektivnější.

Příprava půdy

Pro údržbu trávníku je výhodná krajinářský hráč připojený k traktoru a poskytuje výkonný nástroj pro přípravu půdy. Nastavitelné hroty krajinného hráče mohou být upraveny na různé úhly, aby vyhovovaly úkolu přípravy půdy na výsadbu.

Jednou z klíčových výhod používání hrabění krajiny pro přípravu půdy je to, že může zlepšit drenáž půdy. Hinské hroty mohou být upraveny tak, aby rozbily zhutněnou půdu, což umožňuje proniknout vody hlouběji do země, což může pomoci snížit riziko stojaté vody a podporovat zdravý růst kořenů. Rozložením zhutněné půdy může krajinné hráze také zlepšit provzdušňování půdy, což může pomoci zvýšit zdraví půdy a podporovat zdravý růst rostlin.

Krajina může také odstranit horniny, trosky a další nežádoucí materiály z půdy. Hněné hroty mohou být upraveny tak, aby vyzvedly větší zbytky, jako jsou skály, zatímco za sebou zanechávají menší odpadky, jako jsou listy a větvičky; To může pomoci zlepšit celkový vzhled půdy a být vhodnější pro výsadbu.

Další výhodou použití hrabění krajiny pro přípravu půdy je to, že může hodnotit a vyrovnat půdu. Kromě toho mohou být hrotky hrabání upraveny tak, aby vytvořily hladký a úroveň povrchu, což může pomoci zlepšit vzhled půdy a učinit jej vhodnější pro výsadbu.

Stručně řečeno, použití traktoru namontovaného krajinného hráče pro přípravu půdy může poskytnout několik výhod, jako je zlepšení drenáže půdy, rozbití zhutněné půdy, odstranění zbytků a hornin a třídění a vyrovnávání půdy. Díky těmto funkcím z něj dělá všestranný nástroj pro jakýkoli úkol krajiny, od přípravy trávníku na výsadbu až po vytvoření perfektního semene pro zeleninovou zahradu.

Úspory času a úsilí

Jednou z nejvýznamnějších výhod používání krajinného hráče namontovaného na traktoru je její úspory času a úsilí. Ve srovnání s manuálním hrabáním může krajinářský hráz připojený k traktoru pokrýt mnohem větší oblast za zlomek času; To může ušetřit značný čas a energii pro profesionální krajiny i majitele domů.

Krajina namontovaná traktorem vám také může z dlouhodobého hlediska ušetřit peníze. Pokrytím více půdy za kratší dobu můžete dokončit úkoly terénního úpravy rychleji a efektivněji, což vám umožní převzít více pracovních míst nebo projektů. Navíc přípravou půdy a vyrovnáváním trávníku pomocí krajinného hráče můžete snížit potřebu dalšího vybavení nebo práce, což může pomoci snížit náklady.

Další výhodou použití krajinného hráče s traktorem je schopnost ovládat hloubku a šířku vašeho hrabání. Při manuálním hrabání je obtížné ovládat hloubku a šířku vašeho hrabání, ale pomocí krajinného hráče namontovaného na traktoru můžete snadno upravit hroty tak, aby vyhovovaly úkolu po ruce; To vám umožní být mnohem přesnější, což může pomoci zlepšit vzhled vašeho trávníku a zahrady.

Závěr

Landscape hrábě namontované na traktoru je výkonný a všestranný nástroj, který vám může ušetřit čas a úsilí o údržbu trávníku a přípravě půdy. Od vyrovnávání a vyhlazení trávníku po odstranění trosek a přípravy půdy na výsadbu může krajinářský hráz zlepšit vzhled vašeho majetku a usnadnit údržbu. Pochopením různých dostupných typů krajinných raket, jak je připojit k traktoru a bezpečnostní opatření, která je třeba přijímat při jejich používání. Ať už jste profesionální krajinářství nebo majitel domu, který se snaží zlepšit vzhled vašeho majetku, je základní nástroj pro hraniční nástroj pro jakýkoli projekt terénní úpravy.

OldTractorpictures.COM je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com. Jako spolupracovník Amazonu vydělávám z kvalifikačních nákupů.

Amazon a Amazon Logo jsou ochranné známky Amazonu.com, inc., nebo jeho přidružené subjekty. Kromě toho Laserlevelnow.COM se účastní různých dalších affiliate programů a někdy dostáváme provizi prostřednictvím nákupů provedených prostřednictvím našich odkazů.

Nezdáme konkrétně pro děti mladší 13 let.

Top 5 nejlepších 3 bodových krajinných raket pro vaše potřeby péče o trávník

Pokud jste krajinář nebo zahradník, pak víte, že je důležité mít správné nástroje pro tuto práci. Jedním nástrojem, který může mít velký rozdíl ve vaší produktivitě a kvalitu vaší práce, je krajinářský hráč.

Hraní krajiny, také známé jako hraběž na zahradě nebo mleté ​​hráze, je zahradní nástroj, který se používá k vyrovnání a hladké půdě, rozprostření mulču nebo jiných materiálů, odstranění zbytků a přípravy semenných loží. Má dlouhou rukojeť a širokou hlavu s hroty nebo zuby, které jsou navrženy tak, aby uvolnily a hráli půdu.

K dispozici jsou různé typy hrabat krajiny, ale jedním z nejvšestrannějších a nejúčinnějších je 3 bodová krajina. Tento typ hrábě se připojuje k traktoru nebo jiným 3 bodovým strojním strojům a může rychle a efektivně pokrýt velké plochy. Je ideální pro přípravu semen, třídění a vyrovnávání půdy, šíření kompostu nebo štěrku a odstranění trosek.

V tomto blogovém příspěvku si prohlédneme nejlepší 3 bodové krajinářské hráze na trhu a diskutujeme o jejich funkcích, výhodách a nevýhodách. Poskytneme také několik tipů, jak si vybrat správný hrábě pro vaše potřeby a jak jej efektivně využívat. Ať už jste profesionální krajinář nebo majitel domu, který se snaží vylepšit svůj dvůr, tento článek vám pomůže učinit informované rozhodnutí a vytěžit maximum z vašeho krajinného hráče.

Top 5 nejlepších 3 bodových krajin

Titanové přílohy 5 ft krajina pro kompaktní traktory, kategorie 1, 3 body, odtahovací zahrada nástroje

Titanské přílohy 5 ft krajina je všestranný a odolný nástroj, který je ideální pro vyčištění míst, přípravu semen, třídění a vyrovnávání půdy, šíření mulče nebo štěrku a odstranění trosek. Je navržen pro použití s ​​kompaktními traktory a má 3 bodový závěs pro snadné připojení.

Jednou z standoutů rysů tohoto krajinného hráče je jeho tepelně ošetřené a vyměnitelné hroty. Hinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a jsou ošetřeny tak, aby vydržely přísnost práce, takže se snadno nerozbijí ani se neohýbejí. Pokud se hrot o poškození nebo opotřebení hrotu, lze jej snadno odstranit a nahradit, což zajišťuje, že váš hrábě zůstane v dobrém stavu a pokračuje v tom, aby vystupoval nejlépe.

Celková šířka krajinného hráze Titan Attanments je 60 palců, s 15.75 palcové dlouhé hroty, které jsou rozloženy 1.75 palců od sebe. Tento design umožňuje rychle a efektivně pokrýt širokou oblast, zatímco 1.75palcová mezera zajišťuje, že se můžete dostat do těsných prostorů a rohů, aniž byste nechali zbytky za sebou. Hraček váží 207 liber, což je zvládnutelná hmotnost pro většinu kompaktních traktorů a 3 bodové závěsy umožňuje snadnou manévrovatelnost.

Celkově jsou přílohy Titan 5 ft krajinářský hráz nejvyšší kvalitní nástroj, který stojí za zvážení, pokud potřebujete spolehlivý a efektivní způsob, jak vyčistit místa, úroveň a hladkou půdu, nebo odstranit zbytky z vašeho dvora nebo zahrady. Je snadné se používat a udržovat a nabízí vynikající hodnotu za peníze.

 • Kategorie 1, 3 bodové připojení pro kompaktní traktory
 • Tepelně ošetřené vyměnitelné hroty
 • 360 stupňová rotace umožňuje zpětné nastavení

Yintatech 3 bodové připevnění krajinného skalního skalního hráče, Tractor Tow-Behind Garden Tool 360 stupňů rotace

Yintatech 3 body připevněné krajinářské skalní hráze je všestranný a odolný nástroj, který je ideální pro širokou škálu aplikací v průmyslových, stavebních a zemědělských oborech. Je navržen tak, aby byl připojen k traktoru pomocí 3 bodového závěsu a je ideální pro vyhlazení půdy, čištění sena a ořezávání trávníků. Je mnohem efektivnější a šetří více pracovní doby než tradiční, manuální skalní hráče, což z něj dělá vynikající volbu pro každého, kdo chce svou práci usnadnit a efektivnější.

Jednou z standoutů rysů tohoto krajinného skalního hráče je jeho robustní 3D konektor. Hráček je navržen tak, aby byl nainstalován na zadní straně traktoru pomocí 3 bodového závěsu a konektor je silný a stabilní, což zajišťuje, že je hrabání bezpečné a bezpečné pro použití. Konektor měří 26.73 palců široký a 18.Vysoký 98 palců a je snadné instalovat jednoduše zpřísnutím šroubů, aby se to opravilo na místě.

Yintatech krajina rocku je také navržena s ohledem na trvanlivost. Je vybaven pevnou ocelovou strukturou, která je dlouhá 60 palců a má 32 hrotů s šířkou 1 palce a tloušťkou 0.24 palců. Hinky jsou kované specializovanou technologií tepelného zpracování a jsou silné a odolné, takže se snadno neohýbají ani se nerozbijí. Jsou také snadno vyměnitelné, takže můžete udržovat svůj hrábě v dobrém stavu a nadále jej používat efektivně.

Další výhodou tohoto krajinného skalního hráče je jeho multifunkční aplikace. Může být upraveno 360 stupňů, což vám umožní používat jej v různých úhlech nebo dokonce naopak. Díky tomu je ideální pro různé úkoly, včetně přípravy půdy na projekty bydlení, golfových hřišť nebo obnovy.

Celkově je Yintatech 3 bodové připevnění krajinné skalní hráz je špičkovým nástrojem, který stojí za zvážení, pokud potřebujete spolehlivý a efektivní způsob, jak vyhladit půdu, čisté seno nebo oříznout trávníky. Je snadné se používat a udržovat a nabízí vynikající hodnotu za peníze.

 • Těžký hardware
 • Rotace 360 ​​stupňů
 • Balíček obsahuje
 • Pevná ocelová struktura
 • 3 bodové atach
 • Široká aplikace

Aiwargod 5 ft Landscape Rake s rotací 270 stupňů pro kompaktní traktory, kategorie 1, 3 body Připojte rychlý závěsný přístroj na zahradu

Nedávno jsem koupil krajinářský hráz Aiwargod 5 ft a byl jsem velmi spokojen s jeho výkonem. Kovaná ocelová struktura a tepelně ošetřené hroty z něj dělají odolný a silný nástroj, který je schopen odolat těžkému použití bez rozbití nebo ohýbání.

Jednou z standoutů rysů tohoto krajinného hráče je jeho pohodlí a rychlost. Je to mnohem efektivnější než tradiční ruční nástroje a hrábě listů a rotace 270 stupňů umožňuje úhlové nebo reverzní nastavení, což usnadňuje použití v různých nastaveních. Tříbodové připojení také usnadňuje připojení k kompaktnímu traktoru, díky čemuž je všestranný nástroj pro řadu aplikací.

Zjistil jsem, že krajinářský hráč je zvláště užitečný pro čištění hornin a trosek, jakož i pro nasednutí a obecnou údržbu kolem dvora. Je to také skvělé pro vyhlazení půdy a oříznutí trávníků a lze jej dokonce použít jako tažení arény, aby vyhladily povrchy nečistot.

Celkově velmi doporučuji aiwargod 5 ft krajina. Je to odolný, efektivní a všestranný nástroj, díky kterému usnadňují mé zahradnictví a úpravy krajin.

 • Široce používané: čištění skal a trosek nebo pro setí kolem dvora, farmy nebo parku. Hladká parkoviště, čiré odpadky nebo rozbíjející shluky.
 • Tepelně ošetřené trvanlivé hroty
 • Krajina hrabání dokonce otočí 270 stupňů, což umožňuje úhlové nebo reverzní nastavení.
 • Snadné použití
 • Kategorie 1, 3 bodové připojení pro kompaktní traktory

Polní tuf 3 bod 72 palcový odolný prášek potažený ocelový borovice slámy

Nedávno jsem si koupil polní tuf 3 bod 72 palcové borovice slámy a byl jsem velmi ohromen svým výkonem. Široký pracovní prostor 72 palců mi umožňuje rychle pokrýt velkou plochu a 28 jarních ocelových hrotů poskytuje vynikající výkon a trvanlivost. Stočené prameny také dávají hrabě lepší jarní akci, což usnadňuje použití.

Oceňuji odolnou konstrukci oceli a korozi odolný proti prášku, což způsobuje, že hrábě postaví tak, aby vydržel. Je také velmi pohodlné používat, protože se připojuje přímo k mé kategorii 1, 3-bodové závěsy.

Zjistil jsem, že hráz na borovicové slámě je zvláště užitečný pro hrabání jehly, slámy, listů, trávy a další zbytky na zahradě. Je to rychlý a efektivní způsob, jak vyčistit můj dvůr, a široký pracovní prostor znamená, že mohu pokrýt spoustu půdy najednou.

Celkově bych velmi doporučil polní tuf 3 bod 72 palcové borovice slámy. Je to dobře konstruovaný a efektivní nástroj, který usnadnil práci mého dvora.

 • Velký pracovní prostor široký 72 palců
 • 28 odolných jarních ocelových hrotů pro optimální výkon
 • Stočené pružiny pro lepší jarní akci
 • Odolná ocelová konstrukce s povrchovou úpravou odolné proti korozi
 • Připojuje se přímo k kategorii 1, 3-bodové závěs pro pohodlné použití

Jak si vybrat tříbodový krajinářský hráč

Při výběru tříbodového krajinného hráče je třeba zvážit několik klíčových faktorů:

 • Velikost: Ujistěte se, že krajinářský hráč je pro vaše potřeby tou správnou velikostí. Zvažte velikost svého traktoru a oblast, ve které budete pracovat.
 • Hinky: Hledejte hrábě s odolnými hroty, které jsou vyrobeny ze silného materiálu, jako je ocel. Přenopásmové hroty jsou dobrou volbou, protože poskytují optimální výkon a spolehlivost.
 • Hmotnost: Zvažte váhu hráče, jako těžší hráč může být obtížnější manévrovat.
 • Připevnění: Ujistěte se, že je hrábě kompatibilní s 3 bodovým závěsem vašeho traktoru.
 • Funkce: Hledejte další funkce, jako je široký pracovní prostor, nastavitelný úhel hromady a korozivní povrch.
 • Cena: Určete svůj rozpočet a vyberte si hrabě.
 • Záruka: Zvažte nákup hrábě, která přichází se zárukou pro přidanou míru mysli.
 • Hodnocení zákazníků: Přečtěte si recenze zákazníků, abyste získali představu o výkonu a trvanlivosti hrábě.

Výhody mít 3 bodové krajinářské hráče

Existuje několik výhod, které mají 3 bodové hrabění krajiny:

 • Všestrannost: 3bodové hrabění krajiny lze použít pro různé úkoly, jako je třídění, vyrovnávání a odstranění trosek. Může být také použit k šíření mulčování a štěrku a k vytvoření hladkého povrchu pro přípravu semen.
 • Úspora času: 3 bodové krajinářské hráze může pokrýt velkou plochu v krátkém čase, což z něj činí efektivnější volbu než ruční hrábě nebo jiné ruční nářadí.
 • Snadné použití: 3 bodové hrabění krajiny lze snadno připojit k traktoru a lze jej ovládat z pohodlí sedadla řidiče.
 • Trvanlivost: Mnoho 3 bodových krajinných hráčů je vyrobeno z odolných materiálů, jako je ocel, a jsou postaveny tak, aby odolaly těžkému použití.
 • Efektivní nákladově efektivní: 3 bodové hrabění krajiny může ušetřit čas a náklady na práci, což z něj činí nákladově efektivní volbu pro úpravy terénních úpravy a údržby na zahradě.
 • Adaptabilita: Mnoho 3 bodových krajinných hráze má nastavitelné úhly hromady, což vám umožňuje přizpůsobit výkon hrábě pro konkrétní úkoly.

Otázky, které můžete mít ohledně krajinného hráče

Otázka: Co je to 3 bodové krajinářské hráze?

Odpověď: A 3 bodová krajina je nástroj namontovaný na traktoru používaným pro třídění, vyrovnání a odstraňování zbytků z půdy. Skládá se z rámu s připojenými hroty, které lze zvednout nebo snížit, aby se upravila hloubka hrábě.

Otázka: Jak se používá 3bodové krajinářské hráze?

Odpověď: 3 bodové krajinářské hráze je připojeno k 3bodovému závěsu na traktoru a lze jej ovládat ze sedadla řidiče. Používá se řízením traktoru přes oblast, která má být hrabána, a úpravou hrotů do požadované hloubky.

Otázka: Jaké jsou výhody používání tříbodového krajinného hráče?

Odpověď: A 3 bodová krajina je všestranný, časově úsporný a nákladově efektivní nástroj pro úkoly úpravy a údržbu na zahradě. Může pokrýt velkou plochu za krátkou dobu a snadno se používá a připojuje se k traktoru. Mnoho 3 bodových krajinných rak je také odolné a má nastavitelné úhly hromady pro přidanou přizpůsobivost.

Otázka: Jsou 3 bodové krajiny vhodné pro obytné zahrady?

Odpověď: Ano, 3 bodové krajinné hráze lze použít v obytných zahradách, jakož i na komerčních nemovitostech a zemědělských operacích. Jsou to všestranný nástroj, který lze použít pro úkoly, jako je třídění, vyrovnání a odstranění zbytků.

Otázka: Lze použít 3 bodové krajinářské hráze k šíření mulčování a štěrku?

Odpověď: Ano, k šíření mulčování a štěrku lze použít 3 bodové hrabění krajiny. Některé hrábě mají vestavěnou násypku nebo rám, který může být vybaven násypkou, aby se udržoval šíření materiálu. Traktor je poháněn přes oblast, která má být pokryta, a materiál je vydán přes násypku, když se srážka uvolňuje a distribuuje jej a distribuuje ho.

Závěr

Závěrem lze říci, že 3 bodové hrabění krajiny je cenným nástrojem pro jakýkoli projekt údržby krajiny nebo na dvoře. Je to všestranný, časově úsporný a nákladově efektivní nástroj, který lze použít pro úkoly, jako je třídění, vyrovnání a odstranění trosek. Při nakupování pro nejlepší 3 bodové krajinářské hráze zvažte faktory, jako je velikost, hroty, hmotnost, kompatibilita připojení, funkce, cena, záruka a recenze zákazníků. S tolika možnostmi na trhu může trvat nějaký výzkum, než najdete nejlepší 3 bodové krajinářské hráze pro vaše konkrétní potřeby. Investice do vysoce kvalitního hráče se však z dlouhodobého hlediska vyplatí s jeho trvanlivostí, účinností a snadným použitím. Celkově je 3bodové hrabění krajiny cenným doplňkem jakékoli sbírky nástrojů.