Toro 21 ”60V Battery Osobní tempo super recyklovače sekačky na trávu – to je…

Toro 21 ”60V Battery Osobní tempo super recyklovače sekačky na trávu. je to deja vu, znovu znovu

Recenze-před několika lety jsem si koupil-a opravdu se mi líbila-plynová sekačka Toro Super-Recycler. Pak jsem to zabil. V tahu příliš hloupé na to, abych na veřejnost přiznal, opomněl jsem zkontrolovat ropu po roce používání. Jednoho dne, když jsem tahal řetězec, se zabavil. nikdy začít znovu. Musel jsem se vrátit ke starší sekačce, kterou jsem opovrhoval. Bylo to páchnoucí, hlasité a ne zábavné používat. Pak Toro vyšel s 21 ”60V baterií osobní tempo super recyklovače sekačky na trávu, že ani já jsem nemohl zašroubovat.

Co je to?

TORO 21 ”60V Battery Personal tempo Super Recycler sekačka je nejnovější sekačkou v rostoucí řadě sekaček na baterie Toro. Je navržen podobně jako plynová verze, ale s motorem s elektrickým baterií.

Používá to, co Toro nazývá osobní technologií automatického pohonu. Rychlost osobního tempu závisí na tom, jak rychle chodíte (až 4 mph) při sečení. Rukojeť se při procházce posune dopředu. Je to geniální systém, který byl zahrnut na sekačkách Super Recycler Gas. Miluji to. Neexistuje žádný trhaný pohyb, protože sekačka zvyšuje rychlost. Funguje to hladce, když začnete chodit rychleji.

Sekačka na trávu 60V Super Recycler má litý hliníkovou palubu, která je trochu těžká, ale solidní a bez rezivu. Toro má to, čemu říkají Vortex, který vytváří vysokorychlostní rotaci pod palubou, což snižuje výstřižky trávy na menší kousky pro zlepšení oplodnění. Pokud se rozhodnete pro výstřižky, menší výstřižky z Vortexu dělají méně časté pytlování. Přesto jsem nikdy nebránil výstřižky. Můj dvůr potřebuje veškerou pomoc, kterou může získat.

Všimněte si, že Toro má SmartStow. Její rukojeť přes motor a sekačka může vstát svisle zabírat mnohem méně prostoru v garáži-a protože je napájen z baterie, není plyn, který by unikl ven!

Baterie, která je dodávána s sekačkou, je zaměnitelná se všemi ostatními nástroji Electric Toro Yard. Čím více nástrojů Toro máte, tím více baterií Toro můžete vyměnit. 7.5 ah 60V baterie, která přichází se sekačkou, je těžká, ale zabalí vážnou energii.

Bude to trvat 50 minut. Dostat se výdrž baterie pro standardní příměstské trávníky. Můj dvorek je nad akrem, takže baterie Toro neřeže celý dvůr na jediný náboj. Toro zahrnuje nabíječku 2 amp pro baterii.

Design a funkce

Než se dostaneme do recenze, pojďme přes nějaký plyn vs. informace o baterii.

Pro dnešní majitele domů jsou sekačky na trávu poháněné baterií stejně silné jako plynové verze s mnoha výhodami. Neexistuje žádný plyn, který by si mohl koupit, žádné výfukové plyny, žádný karburátor, mnohem méně hluku a žádný olej na kontrolu (ano!). Navíc, baterie poskytuje plné napájení až do doby, kdy je třeba se nabíjet.

Existují také některé skutečné nevýhody pro sekačky na trávu s baterií. Baterie půjdou jen tak daleko, než bude muset být nabití. což může snadno trvat hodinu nebo více. Pokud má vaše nemovitost více než půl akru, budete se muset před dokončením buď dobít, nebo mít po ruce další baterii-drahý návrh.

Také si vyberte značku moudře, pokud se rozhodnete jít s elektrickými nástroji. Jakmile si koupíte nástroj, jste zamčeni do ekosystému této značky. Všechny baterie nástrojů na dvoře jsou proprietární. To znamená, že i když můžete vyměnit baterie mezi nástroji (skvělá funkce), budou se přizpůsobit pouze této značce nástrojů. Pokud máte jednu značku sekačky a jinou značku zastřihovače, nemůžete obchodovat s bateriemi, protože mají úplně jiné vzory. Všechny plynové nástroje však používají stejný plyn. V dokonalém světě by všechny značky používaly stejný design baterie (jako AA baterie), ale všichni víme, že se to nikdy nestane.

Přes všechny negativy napájení baterie vs. plyn, úplně jsem přešel své nástroje na baterii. Nyní, když bateriové nástroje odpovídají sílu plynu, se nikdy neohlédnu zpět. Nelíbí se mi potíže s údržbou benzínového motoru.

Toro odvedl dobrou práci a vytvořil elektrickou verzi svého super recyklovače. Má design podobný sportovnímu vozidlu, který vypadá skvěle, když seká. Má dokonce vysoce výkonné světlomety, které vám ve skutečnosti umožní vidět v noci. Tuto funkci nepoužívám, protože na vlhké Floridě je noc, kdy chyby skutečně vycházejí.

S sekačkou není moc. Několik knoflíků musí být odšroubováno, takže rukojeť může být umístěna na některé šrouby. Jakmile jsou knoflíky zašroubovány zpět na místo, je dobré jít. Jedním z negativních s Torem je, že je odkrytá kabeláž. Některé sekačky mají kabeláž v potrubí připevněné rukojeti. Exponované kabeláž je zranitelnější a vypadá levně.

Tlačítko Start se hodí na levou stranu rukojeti. Vyžaduje samostatný „klíč“, který se hodí přes díru. Tento klíč je nutný pro zahájení sekačky. Ztraťte to a máte štěstí. Několik dalších sekaček má toto nastavení klíče, ale nerozumím logice za tím.

Další věcí, které nerozumím, je přizpůsobení výšky sekačky. Každé kolo je nezávisle upraveno. přesně stejná metoda jako u mého staršího plynového toro. Je to 2022. Toro musí přijmout funkci pro úpravu výšky jedné páky tolik dalších sekaček. Nastavení každého kola je bolest. zejména pokud potřebujete na dvoře různé výšky.

Další věc, se kterou jsem narazil, je to, že v nižší výšce paluby se ochranná klapka na zadní straně sekačky zatáhne, když se zálohuje nahoru. Někdy zůstává zastrčené pod palubou, která vytváří tah na sekačce. Obvykle to nakonec bude správně, ale mělo by to udělat rychleji.

Toro přichází s velkým zadním sáčkem pro chytání výstřižků. Nepoužívám tašku, pokud nemám zanedbanou oblast, kde byla tráva zarostlá. Budu se muset sbalit později v roce, kdy zadní část mého dvora vyschne. V současné době je to pod 3 palce vody z celého deště, které jsme dostali přeplnění sousedního jezera. Stalo se to. Odstranění, vyprazdňování a opětovné připojení tašky je snadné. To, co není snadné, je odebrání mulčování zástrčky, když je taška použita. Pokud netýkáte se, musí být zástrčka vždy na místě.

Zahájení sekačky na trávu Toro 21 ”60V Osobní tempo Super Recycler je stejně snadné jako tahání tyče zpět k držadlu, stisknutím klávesy a chůzí. Žádné tahání řetězce! Jak jsem již řekl, osobní systém s vlastním pohonem funguje stejně rychle jako vy. Je to zdaleka nejlepší metoda na trhu. Musí to být patentováno, protože to nikdo jiný nedělá.

Mým motes-operandi pro sečení je nosit zátky do uší a ztratit se v audioknize, zatímco bezmyšlenkovitě chodí sem a tam. Toro je asi polovina objemu plynové sekačky, takže můj objem sluchátka lze nastavit níže. Je také možné pokračovat v konverzaci bez křičení při sečení. A kvůli nižšímu motorickému šumu můžete snížit dříve ráno, aniž byste se probudili sousedy.

Jednou z neznámých rysů Toro je schopnost okamžitě zálohovat bez zamykání kol. Když se zastavíte s některými sekačkami s vlastním pohonem, kola zůstávají v režimu vpřed několik sekund, takže je obtížné zálohovat nebo otočit bez hnacích kol kopajících se do trávy. Okamžitě po zastavení osvobozuje kola Toro Osobní tempo, takže zvrácení lze provést bez jakéhokoli zpoždění.

Kvůli vysokých úrovních podzemních vod na Floridě máme na našem dvorku septický kopec. Vždy existuje spousta síly s vlastním pohonem, takže Toro naviguje nahoru a dolů po svahu kopce bez problémů. Kvalita řezu je opravdu dobrá, ale očekával bych, že na nové sekačce s ostrou čepelí. Vortex systém funguje dobře. Neměl jsem žádné shlukování a téměř žádné rozeznatelné větší výstřižky.

Jeho samoproceněný systém má dva režimy: auto a max. Automaticky upravuje sílu motoru na základě toho, jak tlustá je tráva, takže uslyšíte rozdíl v úrovni hluku. Max je po celou dobu zcela. Max zkrátí výdrž baterie. Nechám to na auto, protože tráva není pro většinu mého dvora tak silná.

Co bych změnil

Poslední myšlenky

Nová Toro 21 ”60V Battery Osobní tempo Super Recycler Lawn Meghter má všechny skvělé funkce, které jsem miloval o plynové verzi, kterou jsem vlastnil před několika lety. Kdybych to hloupě nezabil, pravděpodobně by to dnes šťastně seketovalo. Jedná se o pevnou sekačku, která je postavena dobře a hračka k použití. nepočítá jednotlivé úpravy kol. Jak jsem řekl, osobní systém PACE je nejlepší období. Když přidáte tajný vzhled, výkonnou baterii a automobilový režim motoru, máte sekačku, která dokáže sekat. tvrdit. příjemně. Je to deja vu, znovu!

Cena: 749.00 Kde koupit: Home Depot Zdroj: Vzorek tohoto produktu poskytl Toro.

Toro sekačka nezačne. jednoduchá oprava zdarma!

Toro staví vynikající stroje; Já vím, protože jsem zdědil starou sekačku Toro Push, která stále běží, jako byste nevěřili.

Takže vaše sekačka na trávu Toro nezačne? Špinavý karburátor je nejčastější příčinou sekačky na trávu Toro nezačne. Mezi další možné důvody patří následující:

Tato příručka vám pomůže rychle diagnostikovat, proč vaše sekačka na trávu Toro nezačne, restartuje ani se nezastaví, když je horká. Toro používá několik různých výrobců motorů. Briggs Stratton, Kawasaki, Honda a Toro Engines.

Tato příručka nepokryje každý z těchto typů motorů, a proto váš motor může vypadat jinak než ty, které zde používají. Postupy diagnostických a oprav budou velmi podobné bez ohledu na váš stroj.

Pokud máte problém s pull šňůry, napsal jsem kompletní průvodce pro opravu všech nejběžnějších problémů. „Vytváření potíží se šňůrou.“

Diagnostika toro bez startu je docela jednoduchá; Proveďte několik základních testů, abyste odstranili zapalování, palivo a mechanické poruchy. Testy nejsou složité, ale musíte je provést správně, abyste se vyhnuli době spalování nebo zbytečně výměny dílů.

Tato příručka pokrývá všechny běžné příčiny Toro No-Start docela dobře. Pokud však potřebujete více pomoci, podívejte se na „Sekačka nezačne video.„Prochází vás všemi testy, které se zde setkáte v tomto příspěvku, a zahrnuje krok za krokem průvodce k úspěchu přibití vaší opravy.

Může existovat mnoho dalších důvodů, proč se sekačka na trávu Toro nezačne. V této příručce pokryjeme všechny nejběžnější chyby.

Zkontrolujte základy

Než půjdeme dále, zkontrolujme všechny základy. Někdy je snadná odpověď řešení nebo zkontroluje „Běžné příčiny videa bez startu.“

Mezi základy patří:

 • Zkontrolujte nízký olej; Některé sekačky mají systém deaktivace. Podívejte se na „Jak zkontrolovat olej sekačky na trávu“
 • Je zapnutý plyn? Podívejte se na „Kde je můj plynový kohoutek sekačky“
 • Je plyn čerstvý? Plyn starší než jeden měsíc je zastaralý. Podívejte se na „VIDEO DRYSKÉ VIDEO GASS“
 • Je dusivá a pracuje? Podívejte se na „Jak založit sekačku na trávu“
 • Pokud je vzduchový filtr čistý a suchý, zabrání spuštění plynového nasákného filtru. Podívejte se na „Průvodce vyladění sekačky“
 • Je zástrčka na bezpečně?
 • Je páka kauce a funguje dobře? Podívejte se na „Těžko začít, když je horké“

To jsou všechny snadné zkontrolované; Nyní budeme kopat trochu hlouběji.

Věci, které musí mít váš motor

Toro je kvalitní outfit, mám zákazníky s 30letými sekačkami Toro stále poskytovat vynikající služby, takže vím, že mohou jít dál. Motor toro sekačky je jednoduchý. Potřebuje tři věci.

Věc 1

Čerstvý plyn. musíte mít čistý, nový plyn. Starý zatuchlý nebo špinavý plyn je zdaleka příčinou všech drobných problémů s motorem. To nezaručuje, že váš problém je špatný plyn, ale je to jedna z prvních věcí, které můžete zkontrolovat.

Věc 2

Spark-dobře zamořená zapalovací svíčka a vystřelená ve správný čas je stejně nezbytná jako dobrý plyn.

Věc 3

Komprese. Pístové kroužky, ventily a těsnění hlavy válce pomáhají vytvářet kompresi; jakýkoli problém zde a motor nebude spuštěn.

Každý z těchto tří systémů bude mít mnoho komponent, z nichž by mohl být problém. Provedení následujícího jednoduchého testu nás nasměruje správným směrem.

Možná je tato stránka užitečná, „Malé nástroje motoru.„Toto jsou nástroje, které používám; Některé z nich usnadní váš život.

Vyzkoušejte test s plynem

Abychom rychle vyzkoušeli, zda máme: (1) palivo, (2) jiskra nebo (3) kompresní chyba, obchází palivový systém a uděláme to nalitím čerstvého plynu přímo do karburátoru. Toto je nejrychlejší způsob, jak diagnostikovat, který ze tří systémů selhal; Je to eliminační kolo.

Aby byl tento test úspěšný, budete potřebovat čistý, čerstvý plyn. Pokud si nejste jisti kvalitou, zastavte se hned, získejte svěží a vždy v čisté prázdné plechovce. Palivo starší než jeden měsíc je pravděpodobně zastaralé.

V mé dílně způsobuje palivo nejvíce problémů. zastaralý nebo špinavý plyn, špinavé karburátory, blokované filtry a seznam pokračuje. Když zjistíte, který systém selhal, budete nasměrováni k příslušnému průvodci opravy, řekl sebevědomě.

Zde je pokryt plynový výstřel v „Sekačce nebude spuštěna video.“

Odstraňte. Odstraňte kryt vzduchového filtru a vzduchový filtr; Některé budou opraveny šrouby nebo křídlovými maticemi a jiní se prostě stáhnou.

Shot. Nalijte nějaké čerstvé palivo do karburátoru, asi plnou čepici.

Budete muset naklonit sekačku na boku, aby se plyn proudil dovnitř.

Vytáhněte. nyní se pokuste spustit sekačku normálním způsobem.

Dva možné výsledky.

(1) Sekačka se pokusila začít nebo spustit. říká nám, že máme chybu paliva, pokračujte a vyzkoušejte systém sytiče. (viz. níže)

(2) Sekačka se nepokusila začít. pak jsme pravděpodobně odstranili chybu paliva a chyba bude pravděpodobně nedostatek jiskry. Podívejte se na video „Spark Test Video“ zde nebo podívejte se na tento příspěvek „Sekačka nezačne žádná jiskra.“

Sekačka s vlastním pohonem. Kadetový motor 159cc s technologií Intellipowerª []

Pokud se palivo i jiskra odhlásily, pak je náš problém pravděpodobně v kompresní oblasti vašeho motoru.

Problémy s kompresí se obvykle týkají opotřebení pístu a kroužků motoru; I když je nahrazení prstenů možné, zřídka to dává ekonomický smysl tak; Častěji, v tomto okamžiku má větší smysl jít nakupovat novou sekačku.

Vyzkoušejte test sytiče

V této příručce zkontrolujeme, zda systémy sytiče fungují správně. Jak víte, správný počáteční postup pro studený motor bude vyžadovat, aby mu poskytl další plyn pro obohacení směsi paliva/vzduchu, který studený motor potřebuje pro hladký start. Sekačky Toro jsou vybaveny motory Briggs Stratton, Honda a Kawasaki. K dosažení obohaceného mixu studeného startu používají dva různé typy sytiků.

Pokud je váš Toro docela nový, budete mít automatickou sytič, a tak nebudete mít páku, která ovládá sytič. Test škrtícího choke je pokryt ve filmu „Sekačka nezačne video.“

Tři typy sytiče jsou běžné, manuální, auto a žárovka. Jděte do toho a zjistěte, který systém sytiče je namontován na vaše Toro, a zkontrolujte, zda funguje správně. Pokud se vše odhlásí v pořádku, vyjměte a vyčistěte misku plynu.

Chcete.li zobrazit desku sytiče (pokud je namontován), vyjměte vzduchový filtr. Když je napnutý duši na sytič. Pokud ne, zkontrolujte nastavení kabelu.

Tlakální deska. první je typ dusiče. manuální verze bude mít páku pro ovládání sytiče. Je tu verze automatického sytiče a nebude mít páku sytiče, ale funguje to podobně.

Když se motor zahřívá, by měla být deska sytička otevřena (udusit se). Některé karburátory automatického sytiče dávají problémy s počátečním záplavou. Obě verze typu dusiče vytvářejí stav bohatý na palivo snížením množství vzduchu a zvýšením množství paliva dodávaného motoru.

Manuální sytič. Pokud máte manuální ovládání sytiče, přesuňte páku škrticí klapky do plné pozici sytiče a spusťte studený motor. Všechny současné modely jsou automaticky sytič, a tak nebudou mít páku dusiva.

Manuální dusík. přesuňte sytič do pozice rychlé/běhu, jak se motor trochu zahřeje. V tuto chvíli by měla být sytič. Zkontrolujte, zda se přesune do polohy vypnutí.

Automaticky sytič. systém automatického sytiče je řízen pákou připojenou k termostatu, který je umístěn v blízkosti tlumiče nebo na hlavě válce. Zkontrolujte, zda se přesune do polohy vypnutí.

Když se tlumič zahřívá, měla by se deska dusiče otevřít. Zkontrolujte jeho funkci. Na některých modelech automatického sytiče si zákazníci stěžují na záplavy horkého začátku.

Oprava. vyvrtejte díru v dusivé desce. Zkontrolujte také vazbu kontrolních odkazů.

Žárovka primeru. Druhým typem je žárovka primeru. je to velmi jednoduché a snadno použitelné. Vytváří stav bohatý na palivo tím, že do motoru stříká palivo. To děláte stisknutím gumové žárovky namontované na karburátoru.

Zkontrolujte poškození žárovky; Myši je rádi jedí. K dispozici jsou náhradní sady.

Pokud se vše odhlásí v pořádku, jděte do toho, vyjměte a vyčistěte plynovou misku.

Vyčistěte misku karburátoru

Čištění karburátoru a čerstvého paliva vyřeší problém špatného plynu nebo špinavého karburátoru. Odstranění karburátoru však může vyžadovat čas a úsilí. Než tedy půjdeme touto cestou, zkusíme rychlou opravu. Odstranění a čištění palivového šroubu palivového paliva (ne všechny sekačky mají šroub paliva) je něco, co můžeme dělat s minimálním množstvím úsilí a nástrojů.

To může dobře vyřešit váš problém. Zakryl jsem to níže na obrázcích nebo se podívejte na video „Sekačka nebude spustit“ pro další pomoc. Pro tuto práci nebudete potřebovat žádné speciální nástroje, ale čistič karburátoru může život mnohem usnadnit. V dílně používám čistič carb GUMOUT; Můžete si to prohlédnout zde na stránce „Malé nástroje motoru.“

Na této stránce jsem uvedl několik dalších nástrojů „Karburátorové čisticí nástroje.„Důkladné čištění carb je důležité. Nikdo nechce dvakrát navštívit stejnou práci. Tyto nástroje vám pomohou poprvé.

Palivové misky najdete za vzduchovým filtrem. Tento proces ukážu pro nejběžnější typy karburátorů. Pamatujte, že pokud je váš plyn starší než tři měsíce, je to zastaralé. Čištění misky to tedy nezpůsobí. Musíte vypustit misku nádrže a karburátoru a naplnit je čerstvým plynem.

Předpokládejme, že to pro vás funguje. Skvělý! Pokud ne, napsal jsem tuto příručku. Projde vás celým procesem. „Odstraňte čistý karburátor.„Alternativně je to vše zakryto„ Sekačkou nezačne video.“

Pokud nemáte čištění karburátoru, chápu. Proč to nejen změnit? Karburátory nejsou drahé ani obtížné vyměnit. Na stránce jsem uvedl nejoblíbenější karburátory, kde si můžete prohlédnout cenu a dostupnost „nových sekaček karburátorů“ nebo se podívat na níže uvedený odkaz Amazon.

Vytáhněte. Při práci na sekačce odstraňte zástrčka a vypněte plyn. Pokud nemáte klepnutí na palivo, použijte úchopy k jemnému stisknutí palivového potrubí. To zabraňuje úniku.

Briggs Gas Bowl. Toto je starší model Briggs a Stratton Engine. Mísa paliva žije za vzduchovým filtrem.

Váš karburátor může vypadat jinak; Další příklady jsou uvedeny níže. Vyjměte misku pomocí 1/2 ″ zásuvky a rohatky. Zapněte palivo a zkontrolujte, že palivo proudí z karburátoru. Pokud ne, přejděte na test toku paliva.

Vyčistěte plynovou misku. Tento model má šroub paliva; Je to dutý šroub, který krmí plyn do karburátoru. S těsněním šroubu buďte opatrní. Šroub musí být čistý; K vyčištění jej použijte pramen kartáče drátu. Nastříkejte nějaký čistič carb do trysky.

Zkontrolujte velkou pečeť O-kroužku, která obvykle zůstává na karburátoru, a pokud ano, je to v pořádku. Nechte to tam. Pokud to však vyšlo s miskou, naneste malé množství oleje, aby mu pomohlo sedět na straně karburátoru.

Při opakování nezjistíte misku; To způsobí, že se těsnění přívodního šroubu nebo velký O-kroužek deformuje a prosadí.

Pokud po čištění misky sekačka stále běží drsná, podívejte se na „Odstranit a čistit karburátor“

Briggs Plastic Gas Bowl. Tento plastový karburátor je nejnovější generací od Briggs Stratton.Používám rukojeti k jemnému stisknutí palivového potrubí, abych zabránil únikům paliva.

Vypouštěcí zátka mísy je ve spodní části palivové mísy. Odstranit to; Některé mohou být složité, protože vůle je špatná. Pokud se snažíte získat přístup k vypouštěcí zástrčce, (černá hex hlava) jděte dopředu a odstraňte dvě mísy, které si udržují šrouby.

Použijte plochý šroubovák, abyste se odhodili z misky.

Nyní vyprchujte palivové trysky. K jejich čištění použijte jemný drát. Buďte opatrní se stlačeným vzduchem, protože malé mosazné trysky budou létat a budou ztraceny navždy. Po odstranění misky vyjměte rukojeti z palivového potrubí a zkontrolujte palivové toky z karburátoru; Pokud ne, přejděte na test toku paliva.

Po vyčištění přestavbujte v opačném pořadí.

Pokud čištění není úspěšné, objednejte si nový tryskový balíček. Několik různých typů, takže máte po ruce číslo vašeho motoru.

Honda Gas Bowl. Tento typ misky je namontován do motorů Toro a Honda. Honda namontovala odtokový šroub, který vám umožní vypustit palivo z misky. Pěkný! To je skvělé, pokud má miska v sobě nějaký špatný plyn.

Pokud však má miska nějakou štěrku, nevypustí to úplně. Nejlepší je odstranit misku a důkladně ji vyčistit. Zapněte palivo a zkontrolujte, zda máte tok paliva z karburátoru; Pokud ne, přejděte na test toku paliva.

Pokud sekačky po vyčištění misky stále běží drsně, podívejte se na „Odstranit a čistit karburátor“ nebo se podívejte na „čištění karburátoru“.

Pokud nic z toho nepomohlo, přejděte na stránku „Sekačka nezačne“ a začněte na začátku, řešení je tam.

Vylaďte si toro

Chcete.li získat to nejlepší ze svého Tora, měli byste se obsluhovat alespoň jednou za sezónu, v ideálním případě na jaře. Sada vyladění zahrnuje olej; zástrčka; vzduchový filtr; palivový filtr (pokud je namontován); nová čepel (volitelné). Dělat vyladění je jednoduché. Tato příručka bude mít vaši sekačku naladěnou za hodinu-„Jak vyladit sekačku.“

Budete potřebovat kód modelu motoru. Je vyraženo na těle sekačky nebo na motoru. Briggs a Stratton razí své kódy do krytu kovového ventilu na přední straně motoru. Kohler má značku a Honda má na motoru nálepku.

Poté, co najdete tato čísla, je nákup sady vyladění online snadný. Předpokládejme, že kód nemůžete najít. žádný problém. Odstraňte vzduchový filtr a porovnejte jej proti vyladěné sadě uvedené online, většina motorů sekačky je velmi běžná, a proto nebudete mít problém s vyladěním soupravy, která by odpovídala.​​

Úplné vyladění, včetně vyrovnávání čepele a ostření, je uvedeno ve videu „Naladění sekačky.„Nalaďte se jednou za sezónu na začátku sezóny. Pokud je sekačka nová, změňte olej po prvních 5 hodinách použití.

Problém s plynem

Většina výrobců je v pořádku s E10. To má 10% směs ethanolu. E15, na druhé straně, není v pořádku. Ethanol je alkohol palivo vyrobené z cukru, kukuřice a dalších rostlinných materiálů. Alkohol je pak smíchán s plynem, aby vyrobil ethanol.

Co říkají výrobci

Někteří výrobci tvrdí, že obsah alkoholu v ethanolu poškodí plastové a gumové komponenty karburátoru. E15 a E85 hoří teplejší než běžný plyn. Vaše sekačka není navržena tak, aby běžela při těchto teplotách. Použití těchto typů paliv poškodí váš motor a zruší záruku vašeho výrobce.

Co říká Toro

Toro doporučuje používat plyn bez ethanolu s hodnocením 87-oktanu. Doporučená směs maximálního ethanolu je E10 a methanol je ne, ne. Rovněž doporučují použití stabilizátoru paliva.

Stabilizátor udrží váš plyn svěží až 2 roky. Můžete jej smíchat s plynem a používat jej po celou dobu, ale používám jej pouze na konci sezóny a při zimě veškerou soupravu s plynem, včetně dvou mrtvic. Několik kapek v plynové nádrži je vše, co trvá.

Používám produkt s názvem STA-BIL GAS, 1 unce ošetření až 2.5 galonů; Zabraňuje to dásnutí a čistí palivový systém. Použití stabilizátoru plynu je zde pokryto videem pro stabilizaci plynu a najdete odkaz na stabilizátor, který zde používám.

Problém s ethanolem

Absorbuje vlhkost z atmosféry. Pokud je palivo ponecháno v sekaně během zimy, vlhkost se shromažďuje v karburátoru. Voda často koroduje a zanechá vklad typu laku, který blokuje přístavy. To je to, co způsobuje chudý běh/bez startu.

Gumming. je to zabiják karburátoru. Použití stabilizátoru plynu zabrání mnoha problémům.

Související otázky

Jak založíte sekačku na trávu Toro? Všechny nové sekačky Toro jsou dnes auto-choke, což znamená, že vše, co musíte udělat. A je to.

Naklápění na trávu nezačne? Odstraňte vzduchový filtr a pokuste se spustit sekačku. Pokud je vzduchový filtr mokrý palivem, vyměňte jej. Nakládače na trávu by mělo být vždy nakloněné karburátorem nahoru; To zabraňuje rozlití paliva a oleje do vzduchového filtru.

Hej, jsem John, a jsem kvalifikovaný servisní technik s červenou pečetí s více než dvaceti pěti lety.

Pracoval jsem na všech typech mechanického vybavení, od automobilů po travní stroje, a tento web je místo, kde sdílím hacky, tipy a zasvěcené know-how.

A nejlepší část. je to zdarma!

Toro sekačky na trávu

Autor: Admin Publikováno Mar. 29, 2019

Udržování trávníku vypadající svěží a zdravé by nemělo být tvrdá práce. Usnadněte péči o trávník s silnou trávou Toro. Ať už je váš trávník malý nebo velký, Lawnmowers Toro kombinují vynikající trvanlivost s pokročilou technologií, takže můžete sekat jako profesionál. S Torem je spolehlivost vestavěná, takže můžete počítat s výkonem rok co rok. Je to volba, kterou budete rádi, že jste udělali.

Jako autorizovaný prodejce Toro má Owenhouse přístup ke všem produktům Tora a podle potřeby může zvláštní objednávky položek. Pokud nevidíte, co hledáte, zeptejte se! Kliknutím na obrázky níže se dozvíte více o modelech Toro Lawnmower Rutinně zásobené v Owenhouse.

Série Super Recycler

Série timeCutter

Owenhouse Power Equipment Services

Veškeré napájecí zařízení prodané v hardwaru Owenhouse Ace je obsluhováno dříve. Poté, co se podíváte na jednoho z našich informovaných zaměstnanců, naplní váš nový kus vybavení plynem a olejem, spustí jej, vyplní záruční kartu, přejděte na důležité použití a bezpečnostní funkce a odpovězte na všechny dotazy, které můžete mít před jeho odesláním dveře. Mít dotazy po prodeji? Jsme tu, abychom pomohli! Naše opravna ministerstva oddělení s plným servisem je k dispozici pro všechny nároky na záruku a servisní potřeby, nebo jen tak trochu rady, když to potřebujete.

Potřebujete novou doručení na trávu? Owenhouse nabízí doručení zdarma v oblasti Bozeman.

Série recyklovače

Udržování trávníku vypadající svěží a zdravé by nemělo být tvrdá práce. Mowers toro recyklovače to usnadňují. Strávíte méně času vyprazdňováním travních tašek a budete mít více klidu mysli, protože je postavena vaše sekačka Toro, aby vydržela. A s tříletým zárukou Tora zaručuje záruku na nákupy rezidenčního využití, jste připraveni na to, co má váš trávník v obchodě.

21 ″ sekačka s vysokým tlakem na kole. M Odel 20120

 • START RICOL
 • 6.75 ft-lb hrubý točivý moment Briggs Stratton 163cc w/stačí zkontrolovat přidat motor
 • 11 ″ zadní kolo pro manipulaci s nerovnoměrným terénem
 • Nastavitelná rukojeť výšky

22 ″ sekačka s variabilní rychlostí vysoká kola. model 20378

 • START RICOL
 • 6.75 ft-lb hrubý točivý moment Kohler XTX 149cc OHV s automatickou syticí
 • Variabilní rychlost se snaží pohon předních kol
 • 11 ″ zadní kolo pro manipulaci s nerovnoměrným terénem
 • Nastavitelná rukojeť výšky

22 ″ SmartStow Variable Speed ​​High Wheel Setions. Model 20339

 • START RICOL
 • 7.25 ft-lb hrubý točivý moment Briggs Stratton Exi 163cc w/Ready Start Engine
 • Funkce SmartStow umožňuje uložení sekačky
 • Variabilní rychlost se snaží pohon předního kola
 • 11 ″ zadní kolo pro manipulaci s nerovnoměrným terénem
 • Nastavitelná rukojeť výšky

22 ″ osobní tempo sekačky. model 20332

 • START RICOL
 • 7.25 ft-lb hrubý točivý moment Briggs Stratton Exi 163cc w /Ready Start /li>
 • Osobní tempo samostatného systému Self Propel se automaticky přizpůsobí vaší rychlosti chůze
 • Taška na vyžádání vám umožní přejít z mulčování na pytlování během několika sekund, zatímco necháte tašku na sekačce
 • Nastavitelná rukojeť výšky

22 ″ Osobní tempo elektrické startovací sekačky. Model 20334

 • Elektrický start
 • 7.25 ft-lb hrubý točivý moment Briggs Stratton Exi 163cc w /Ready Start /li>
 • Systém osobního tempo Self se automaticky přizpůsobí rychlosti chůze
 • Taška na vyžádání vám umožní přejít z mulčování na pytlování během několika sekund, zatímco necháte tašku na sekačce
 • Nastavitelná rukojeť výšky

22 ″ osobní tempo sekačky All Wheel Drive. Model 20353

 • START RICOL
 • 7.25 ft-lb hrubý točivý moment Briggs Stratton Exi 163cc w /Ready Start /li>
 • Systém osobního tempo Self se automaticky přizpůsobí rychlosti chůze
 • AWD pro další trakci v tvrdých podmínkách sečení
 • Taška na vyžádání vám umožní přejít z mulčování na pytlování během několika sekund, zatímco necháte tašku na sekačce
 • Nastavitelná rukojeť výšky

22 ″ osobní tempo /Strong> Spin Stop Sekačka. Model 20333

 • START RICOL
 • 7.25 ft-lb hrubý točivý moment Briggs Stratton Exi 163cc w /Ready Start /li>
 • Systém osobního tempo Self se automaticky přizpůsobí rychlosti chůze
 • Systém Stop Stop Blade Stop System vám umožňuje ustoupit od sekačky, aniž byste se museli restartovat
 • Taška na vyžádání vám umožní přejít z mulčování na pytlování během několika sekund, zatímco necháte tašku na sekačce
 • Nastavitelná rukojeť výšky

22 ″ PowerServerse Personal Tempo High Wheel Sekačka. Model 20357

 • START RICOL
 • 7.25 ft-lb hrubý točivý moment Toro 159cc TXP OHV motor
 • Systém osobního tempo Self se automaticky přizpůsobí rychlosti chůze
 • Powereverserse dodává napájení předních kol, aby poskytovala reverzní pomoc
 • 11 ″ zadní kolo pro manipulaci s nerovnoměrným terénem
 • Iso-flex popisovač s izolací vibrací a rozsahem výšky klouzání

Série Super Recycler

Generace se počítaly s toro sekačky pro trvalý výkon a na dvoře, na které mohou být vždy hrdí. Nyní je řada na vás, abyste vlastnili kus toho dědictví. Dnešní sekačky Super Recycler nabízejí stejnou houževnatost komerční třídy, o které jsme byli vždy známí, spolu s pokročilými funkcemi pro nejlepší řez v sousedství. Je to volba, kterou budete rádi, že jste udělali velmi dlouho. Všechny sekačky na trávu Toro Super Recycler jsou podporovány 5letou zárukou Toro.

21 ″ osobní tempo super recyklovače /silný>. m odel 21381

 • START RICOL
 • 7.25 ft-lb hrubý točivý moment Toro TXP 159cc OHV w/Autochoke
 • Systém řezání super recyklovače
 • Osobní tempo self se automaticky přizpůsobí rychlosti procházky
 • Iso-flex popisovač pro konečný komfort a ovládání operátora
 • Rychlý úložný rukojeť

Timemaster Series

Opravdu můžete sekat svůj velký dvorek za málo času. Široký řezací paluba Toro Timemaster je kvalitní snížení téměř poloviny menších sekaček. Budete závistí sousedství. nejen proto, že budete mít krásný trávník, ale také proto, že budete mít volný čas na to si ho užít. Všechny sekačky na trávu Toro Timemaster jsou podporovány 3letou zárukou Toro.

30 ″ Osobní tempo časovale /Strong>. Model 21199

 • START RICOL
 • 10.00 ft-lb hrubý točivý moment Briggs Stratton 223cc OHV motor
 • Osobní tempo sebepoznání s popisem Traction Assist
 • Řezací systém dualforce
 • Spin-Stop Blade Stop System
 • Rychlý úložný rukojeť

Série timeCutter

S jezdeckými sekačkami Toro získáte optimální výkon s rychlou reakcí, takže můžete pokaždé pohltit náročné podmínky a získat profesionální kvalitu řezu pokaždé. Každý timeCutter je standardně přichází s závěsem pro tažení různých příloh a všechny sekačky na trávu Toro jsou podporovány 3letou omezenou zárukou Toro.

50 ″ TimeCutter MX5050. Model 74774

 • 24.5 HP 708cc COM OBCHODNÍ V TWIN MOTOR
 • Řezací systém železa
 • Inteligentní systém řízení rychlosti. oříznutí, odtah a sekání
 • 50 ”těžkoprávní vyrobená paluba
 • Kapacita paliva 3-galonu
 • Automatická parkovací brzda

50 ″ Myride TimeCutter MX5075. Model 74768

 • 24.5 HP Toro Commercial V-Twin 708cc motor
 • Samoklidní pouzdro vzduchového filtru
 • Široká 50 ″ vyrobená, 10-měřicí ocelová řezací paluba
 • Inteligentní systém řízení rychlosti. oříznutí, odtah a sekání
 • Duální hydrostatické přenosy HG-ZT2200
 • Pneumatiky pohonu 20 ”průměru

Toro Super Recycler Series 21-palcová sekačka na trávu

Toro běží hluboko na trhu sekačky na trávníku v plynovém i bateriovém sektoru. Dnes se podíváme na samo-motivu sekačky Toro Super Recycler, abychom zjistili, co může tento 21palcový plynový stroj řešit pro majitele domů.

Toro Super Recycler se sekačkou na trávu

Sekačka na trávníku Toro 21565 má výkonný 163cc Briggs Stratton Engine, s až 7.25 ft-lbs točivého momentu.

Toro nám říká, že tato sekačka používá technologii přívodu vzduchu Vortexe k tomu, aby se do řezné komory vtáhl více vzduchu pro lepší řeznou výkonnost. Její označení „Super Recycler“ pochází z výjimečných schopností řezání, který se může pochlubit 21565, zejména na mulčování strany.

Tato sekačka na trávu s pohonem zadních kol s vlastním pohonem používá také technologii osobního tempo automatického pohonu, aby automaticky odpovídala vašemu tempu, zatímco chodíte bez potřeby pák nebo vytočení. Má maximální rychlost vpřed 4 mph, která je na vrcholu průměrné rychlosti chůze pro většinu lidí.

Poznámka: Tato sekačka Toro vytvořila náš seznam pro nejlepší sekačky na trávu pro rok 2023 v rezidenční kategorii!

Design sekačky Toro Super Recycler

Tato sekačka má šířku řezání 21 palců, kterou Toro doporučuje pro yardy 1/2 o akr nebo méně velikosti. Získáte řezání výšek z 1.25 palců až 4.25 palců, s 9 pozicemi mezi.

Můžete si vybrat ze standardního pytle, mulčování nebo bočního výboje pro metodu likvidace trávy. Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že Toro nezahrnuje vypouštěcí skluz s touto sekačkou, ale v době registrace můžete požádat o bezplatnou stránku na registrační stránce Toro.

Toro Super Recycler Cena sekačky na trávu

Tato sekačka prodává pro 699 u vašeho oblíbeného prodejce Toro. Toro podporuje váš nákup s pětiletou zárukou zaručeného motoru a pětiletou omezenou zárukou na tělo sekačky.