Edgers pro zahradu: Naučte se, jak používat Edger na zahradní postel. Křezací okraje pro trávník

Edgers pro zahradu: Naučte se, jak používat Edger na zahradní postel

Trávní a zahradní ergery jsou důležitými nástroji pro každého, kdo si váží krásy ostré a čisté linie. K vytvoření vymezení mezi postelemi a trávou nebo mezi trávou a jinými povrchy, jako je vaše příjezdová cesta, použijte Edger, nikoli zastřihovač, jako je vaše příjezdová cesta.

K čemu je Edger používaný v zahradě?

Edgers pro zahradu jsou navrženy tak, aby byly čisté, uklizené okraje kolem rostlinných postelí nebo mezi trávníkem a příjezdovou cestou, chodníkem, terasou nebo ulicí. Edger má čepel, která odřízne malou mezeru mezi trávou a oblastí, kterou se snažíte úhledně oddělit od trávníku.

Účelem Edger je čistě estetika. Představte si, že Scraggly tráva převislá příjezdová cesta ve srovnání s úhledným linií dělícího trávník a beton.

Rozdíl mezi Edgers a Trimmers

Je snadné zmást Edger a zastřihovač, protože mají podobné účely: zajistit, aby zahrada vypadala trochu uklizenější. Zastřihovač se používá k uklizení okrajů řezáním a ořezáváním trávy, která je těžko dosažitelná sekačky na trávu.

Dalším způsobem, jak rozlišovat mezi dvěma zahradními nástroji, je uvědomit si, že zastřihovač udržuje úhledné okraje ořezáváním trávy, ale na prvním místě vytváří edger, který definuje hranu. Nikdy nedostanete dokonalou hranu s zastřihovačem, ale můžete ji udržovat.

Jak používat Edger Garden Bed

Nejdůležitějším krokem při používání vaší Edger je zajistit, že víte, jak jej bezpečně používat. Když si koupíte Edger, nechte zaměstnance obchodu ukázat, jak jej správně používat. Vyzkoušejte svůj Edger v oblasti, která je více mimo web, v případě, že uděláte chybu nováčků. Získejte pocit, jak je to těžké a jak musíte umístit Edger, abyste získali požadovanou linii.

Umístěte čepel vašeho Edger mezi příjezdovou cestou a trávou a pomalu se pohybujte vpřed, když vytváří hranu. Dejte si pozor na překážky a vyhýbejte se zasažení betonu nebo asfaltu s čepelí, která jej může rychle otupit.

Jakmile vytvoříte pěknou výhodu, budete se muset vrátit a vyzvednout trávu a špínu, abyste zdokonalili svůj vzhled. Nezapomeňte si vzít čas na první čas. Udělejte to správně a nebudete se muset vrátit a znovu se znovu objevovat.

Jak nahradit trávník. 6 kroků pro vytvoření profesionálního povrchu

Ohramování trávníku je snadný, ale efektivní způsob formování vašeho spiknutí. Jednoduchý a terapeutický úkol, výsledky mohou nesmírně transformovat vzhled vašeho vnějšího prostoru a umožnit vám vytvářet hranice, terasy a cesty s inteligentním a profesionálním povrchem. Může také usnadnit a rychleji usnadnit průběžnou údržbu a pracovní místa, jako je plevel a mulčování hranic.

Ať už začínáte od nuly, aby se rozřezával hranice z trávníku, přepracoval existující nebo jen chytrém lemování trávníku již na místě, existuje několik důvodů, proč stojí za to strávit čas napravením správného.

„Hrany definují každou oblast zahrady. květinové a zeleninové postele, cesty, posezení a trávníky a jsou to trávníky, které jsou ovlivněny špatnou definicí,“ říká odborník na zahradnictví Tim Rumball. „Jejich plochá povaha vede vaše oko k okrajům při hledání formy, a pokud hrany nejsou ostré, ukáže se, že se ukáže. Snížení čisté hrany na trávníku nejen definuje jeho okraj, ale také okraj každé hranice květin, cesty nebo jiné zahrady, které se proti němu zasáhne. To je důvod, proč je na trávníku tak záleží tolik.‘

Tim Rumball byl redaktorem Amateur Gardening Magazine ve Velké Británii po dobu 20 let. Je to horlivý pěstitel poživadel a napsal populární sérii s názvem Grow, Cook and Eat. Je také známý pro svůj praktický přístup k zahradnictví.

Jak nahradit trávník

Ať už je váš trávník jakoukoli podmínku, chytrý na okrajích bude vypadat 10krát lépe. Křehčí, hladká určující hranice mezi trávou a okolní půdou nebo dvorkou, zvýrazní prostor, zvýrazní výsadbu a předvede celkový design spiknutí.

Zde je návod, jak nahradit trávník v šesti snadných krocích.

Rozhodněte se o tvaru trávníku

Změna tvaru trávníku a jeho okolí může dramaticky změnit vzhled a dojem na zahradě. Zatímco rovné hrany vytvářejí formální pocit, nepravidelnější, zametací linie představují pocit pohybu a půjčují mnohem měkčí náladu.

„Nejprve, podívejte se na oblasti trávníku, kde není hrana,“ říká Tim Rumball. „Tam, kde keře a jiné rostliny nebo předměty hodí na trávník, tráva často ustupuje, což umožňuje postupovat pohraniční půdě. Vypořádejte se stínem řezáním zpětných rostlin nebo pohyblivých předmětů nebo přestupem hrany hlouběji do trávníku a rozšířením hranice květu. Posun linie hrany lze provést pouze omezeným počtem!‘

„K vytvoření optických iluzí můžete také použít tvary: rovné hranice po obou stranách zahrady může vypadat menší, zatímco zametací křivka může způsobit, že se bude cítit větší, než ve skutečnosti je,“ říká Rainer Schubert, generální ředitel společnosti Garden Tool Specialist Burgon Ball.

Pokud jde o výsadbu nového květináče nebo předefinování stávajících lůžek a hranic, je ideální maximální vzdálenost kolem 3 stop 2 palce. To umožní dostatek prostoru pro rostliny, aby se prolínaly, aniž by se hranice ukázala příliš trapná na plevel nebo údržba.

Označte novou hranu trávníku

„Je opravdu důležité vyznačit si svůj květinový záhon, než začnete řezat, dát vám linii, kterou můžete následovat,“ pokračuje Schubert. ‘Opravdu není dobrý nápad zkusit to udělat okem! Pro přímé čáry použijte řetězec natažený mezi dvěma holemi. Pro perfektní kruh použijte strunu svázanou s podílem na zemi ve středu, pak kolem něj projděte, držte řetězec napnuté pomocí značky barvy na zemi.“

Další technikou k dosažení super rovných okrajů je použití dřevěné desky jako průvodce. „Přímé čáry jsou snadné,“ potvrzuje Tim Rumball. „Nastavte zahradní linii po celé délce okraje, kterou chcete řezat. Položte tvrdý, rovný prkno dřeva podél linie na straně trávníku a, stojte na prkně, řezané přímo podél jeho okraje pomocí půlměsíce trávníku Edger. Strčte čepel Edger do půdy pevně na prkně a potom se trochu nakloňte dopředu, abyste jasně definovali řez. Když postupujete po trávníku, přesuňte prkno.‘

Pokud chcete vytvořit zakřivený okraj trávníku, Tim má tuto radu: „Křivky se vypořádat s položením hadice přesně podél linie, kterou chcete řezat. Kolíčujte to se stanovými kolíky na straně trávníku, aby držela svůj tvar, poté pomocí půlměsíce Edger, opatrně proříznuto podél vnějšího okraje hadice. Sledujte s hraničním rýčem, který odstraní odpadní trávník nebo blikající půdu na hranici, dokud nemáte jasně definovanou hranu na trávník s vertikální kapkou do hranice nejméně 2 palce hluboké.‘

Mnoho profesionálních krajinářských sborů používá travní terénní barvy, jako je tato dočasná značka Seymoura z Amazonu, aby vytáhla své návrhy. Přicházíte v snadno použitelném spreji, jednoduše nastříkejte řezací linii na trávě, která v případě potřeby překračuje jakékoli opravy. Většina barev se po stříkání hadice nebo srážek omyje pryč. Vytvoření obrysu s hrstkami písku také funguje také a jakmile je odříznut hrana.

Použijte správné nástroje

Můžete si vybrat z manuálních a automatizovaných nástrojů pro okraj. Z bočních příloh dostupných pro benzínové a elektrické sekačky na trávu, bez akumulátorů s rotujícími kruhovými čepelí. Ty opravdu přicházejí do jejich vlastních při udržování nově vytvořené hrany nebo alespoň snižování čerstvého růstu z pravidelně oříznutého obrysu.

Pokud se chystáte snížit novou hranu na trávník nebo výrazně změnit svůj tvar, manuální Edger poskytne hezčí a přesnější výsledky.

Ideální manuální nástroj pro řezání ostrých linek v trávníku je půlměsíční trávník, známý také jako krok Edger. Dlouho manipulované s půlkruhovou čepelí-někdy s zoubkovanou hranou-je navržena tak, aby stála jednou nohou a čistě tlačena do trávníku, aby vytvořila čistý řez.

Radius Garden Carbon Steel Edger | 39.99 Na Amazonu s ostrým okrajem z uhlíkové oceli, která může snadno proříznout SOD, je tento manuální lemovací nástroj navržen s ergonomickou rukojetí, aby se zajistilo, že získáte lepší přilnavost, a zároveň snižuje napětí rukou a zápěstí zápěstí.

Rozřízněte okraj

Ohramování trávníku s manuálním půlměsíčním trávníkem může chvíli trvat, v závislosti na velikosti trávníku, ale je velmi uspokojivé. Vývoj dobré techniky zajistí dobré výsledky a může bojovat proti zátěži. Práce v úhlu 90 stupňů na trávu a vytvoření přímého okraje.

Tým odborníků na trávník Rolawn také dodá: „Umístěte vodohonný nástroj zhruba 2 palce od okraje a kopat do trávníku asi 2 palce hluboko. Při zvednutí vodohospodářského nástroje by se přebytek trávníku a půdy měli zvednout. To může být upuštěno do kbelíku pro odstranění do koše na kompost nebo místní zařízení pro zahradu odpadu.“

Pokračujte ve své cestě kolem trávníku, úzce sledujte pokyny, abyste vytvořili hladkou, bez rozbíjenou hranu.

Oprava řádku

Pokud potřebujete překreslet svou řezací linii, jednoduše si vyznačte stávající. jak jasně, jak jen můžete. a mějte na paměti, když přijdete na řezání v této oblasti. Často to pomáhá ustoupit a nově se podívat na váš navrhovaný obrys, abyste byli jisti ve svém rozhodnutí.

Pokud musíte změnit linii, která již byla vyříznuta, pak. v závislosti na tom, kam chcete, aby vaše nová linka odešla. můžete nechat přebytečný trávník na místě a naplnit řez kompostu a výsadbou semen trávy nebo přesunout linku zpět do stávajícího trávníku před receptem.

Úzké řezy v trávníku by se měly být schopny opravit za několik týdnů a vlhké a teplé povětrnostní podmínky.

Dosáhnout inteligentního povrchu

Jakmile založíte ostrý, svislý okraj na trávník, je důležité ji pravidelně oříznout. Během teplého období vegetačního období, jako je jaro a na začátku podzimu, to může být nutné provést každý týden. Tráva zpomaluje růst během horkého a chladného počasí, což snižuje potřebu jakéhokoli oříznutí.

Problémy s nalezením na trávu

Při řezání okraje trávníku můžete narazit na nějaký odpor. Pokud tak učiníte, je důležité identifikovat překážku, takže víte, jak se s ní vypořádat před stisknutím dopředu.

Zavlažovací trubky, elektrické kabely a podstatné kořeny jsou pravděpodobně příčiny a neměly by být prořízny. Nejlepší řešení, pokud je nelze přesunout, je upravit směr okraje, pokud je to možné, nebo přeskočit přes překážku a vyzvednout řezací linii jen druhou stranu.

Jak opravit zlomený nebo rozpadající se hrana trávníku

Pokud se část okraje trávníku příliš poškodila na úspěšnou vytvoření pevné hrany v souladu se zbytkem trávníku, můžete ji opravit.

Školka rodinné běh Jacksons navrhuje: „Pokud máte na trávníku zlomenou otevřenou hranu (pokud se jeden z okrajů nerozšiřuje na hranici na krátkou vzdálenost), je nejlepší vystřihnout čtvercovou část trávníku, která obsahuje zlomenou hrana pomocí okrajového železa nebo zahradního rýče. Podkopne trávník, aby jej odstranil, poté jej otočte 180 stupňů a znovu se rozsvítí tak, aby se rovná hrana vyrovnávala s hranou trávníku.“

Opravte poškozenou sekci, která je nyní uvnitř trávníku, naplněním ornici a opětovnou. Nejlepší čas na pěstování semen trávy je buď na jaře, nebo na podzim, v závislosti na typu trávy, kterou pěstujete, tak to mějte na paměti.

Jak udržovat okraje trávníku

Jakmile byla stanovena ostrá hrana trávníku, udržujte ho nejlépe ořezáváním dlouhými manipulačními nůžkami jednou týdně. Tráva má tendenci růst vodorovně, takže je důležité odříznout některý z těchto rozprostřených oddenků a jakýchkoli dlouhých, rozdrcených čepelí, aby jim zabránilo napadení sousedních hranic.

Postavte se na trávník, čelí hranici a pracujte po hraně trávníku s nůžkami. Držte stranu smykové čepele na okraji půdy, když si oniváváte, abyste udrželi rovnoměrnou řeznou linii. Buďte opatrní, abyste se vyhnuli ničením kousků z hrany trávníku špičkami čepelí.

Jak udržet nástroje pro manuální hrana ostré

Klíčem k vytvoření úhledného, ​​profesionálního okraje trávníku Clean Sharp jsou klíčem k vytvoření úhledných. Podání špičky kovového souboru nebo ostřelovacího kamene funguje dobře, ale jednodušší je naplnit kbelík vlhkým hrubým pískem a opakovaně zatlačit řeznou čepel dolů do mixu. To také pomůže odstranit nečistoty a bojovat.

Kdy je nejlepší čas na okraj trávníku?

Jaro je nepochybně nejlepším časem na hranou trávník. Rovněž poskytne jakékoli nově přidané části nebo opravené okraje trávníku, aby se znovu rozrostla a založila se před letním teplem.

Pokud také sekáváte trávník současně, ujistěte se, že znáte správnou výšku sekačky na jaro, takže zbytek trávníku můžete vypadat stejně chytře jako vaše nové hrany.

Jak se hrajete trávník bez Edger?

Čistý, ostrý, rovný rýč je dobrou alternativou k jakémukoli trávníku. Zajistěte, aby čepel byla co nejvíce plochá, mnoho piků je mírně konkávní, což může vést k nevzhledné, zatučené hrany. Jako vodítko pro zametání křivek použijte dřevěnou desku pro úhledné přímé linie nebo lano (nebo hadici).

Vstupte na rýč a zatlačte jej dolů do půdy 2-3 palce a zatáhněte čepel dozadu a mírně dopředu, aby vytvořili drážku. Opakujte podél linie a jakmile je drážku dokončena, opatrně odstraňte přebytečný trávník posunutím rýče pod ní.

Měli byste sekat před nebo po hraním?

Existuje nějaká debata o tom, která je nejlepší praxe, ale RHS navrhuje nejprve sekat trávník, než ořízne okraje dlouhými manipulačními nůžkami. Tímto způsobem výsledky bývají hezčí a rovnoměrnější a je menší šance na komprimaci nově řezaných okrajů sekačkou na trávu.

Ohramování trávníku je snadný způsob, jak zvýšit vzhled vaší trávy a vytvářet ostré a čisté linie tak, aby byly jasně definovány okraje vašich záhonů nebo dlažeb.

I když se to může zdát jako zdlouhavý úkol poprvé, jakmile jsou vaše okraje vytvořeny, je jejich údržba relativně jednoduché, pokud se stanete součástí pravidelné rutiny péče o trávník.

Tváří v tvář řadě přesně kalibrovaných Edgers, může být složité zvolit si ten pravý pro váš dvůr. Podívejte se na několik nejlepších nákupních tipů a zaokrouhlení nástrojů s nejvyšším výkonem.

Autor: Andréana Lefton a Timothy Dale a Mark Wolfe | Aktualizováno 19. dubna 2023 13:22

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Ať už je váš dvůr velký nebo malý, minimálně upravený nebo plný květinových záhonů, jedním z nejjednodušších způsobů, jak zkrotit neslušné okraje a udržet ho vypadající pěstěnou, je investovat do spolehlivého trávníku Edger.

Podobně jako to, jak rámeček obrázku zvyšuje umělecká díla, rovnoměrně oříznutý obvod dvora zvyšuje celkový vzhled trávníku. Křupavé okraje znamenají dobře otřesenou nemovitost, zejména podél příjezdových cest, chodníků, zahradních postelí a chodníků.

Zjednodušte své vyhledávání identifikací potřeb vaší nemovitosti pomocí průvodce nákupem a naše terénní recenze několika populárních trávníků na našich vlastních obrubních, krajinných postelích a okrajích příjezdové cesty. Náhled našeho zaokrouhlení některých z nejlepších nástrojů pro trávník, které jsou k dispozici níže, a později si přečtěte podrobnosti o výkonu.

 • Celkově nejlepší: BlackDecker 2-in-1 String Trimmer / Edger
 • Nejlepší třesk pro Buck: Bully Tools 92251 Round Lawn Edger
 • Nejlepší pohánění plynu: McLane 101-5.5GT-7 plynový trávník Edger
 • Nejlepší lehká: Greenworks Pro 80V 8-palcová beztaskační edger
 • Nejlepší pro malé yardy: Greenworks 12-Amp Electric Corded Edger
 • Nejlepší pro velké yardy: Worx WG896 12-Amp 7.5palcový elektrický trávník Edger
 • Nejlepší kombo souprava: Echo Pas Trimmer a Edger Kit
 • Zvažte také: Zemětřesení 23275 Walk-Behend Lawn Edger

Jak jsme testovali ty nejlepší trávníky

Chtěli jsme tyto nástroje spustit prostřednictvím scénářů v reálném světě, jako je základní údržba okraje trávy, příkop podél tvrdých okrajů a kopání do nové půdy, jak by bylo nutné pro definici linky postele. Zkušební dvůr nabídl dobrou směs s příjezdovou cestou, která potřebovala pouze údržbu, curbline s zarostlou hranou a několik lůžek krajiny s hranami, které se lišily od mírně dobře definované až po špatně definované.

Aby se vytvořil náš seznam, museli Edgers dobře fungovat na každém místě na základě způsobů, jak jsou na trhu. Například elektrické ergery plug-in jsou určeny pro udržování stávajících hran v malé krajině a neočekává se, že budou použity pro kopání do nepřerušené půdy po delší dobu. Na druhé straně jsou modely procházky poháněné plynem určeny jak pro podrobné práce s obložením, tak pro čisté, výkonné průkopnické průkopnické během dlouhých hodin práce.

Naše nejlepší tipy

Níže uvedené nejvyšší možnosti byly vybrány na základě celkové kvality a účinnosti produktu s významnou pozorností věnovanou výše uvedeným důležitým produktům, které pomohou najít některé z nejlepších trávníků, které udržují zahrady úhledně udržované. Aby se snížil, každý nástroj úspěšně navigoval naše hands-on testovací kritéria, která zahrnovala obrubník, příjezdovou cestu a přírodní okraje postele krajiny. Podívejte se na popisy produktu pro podrobnosti o výkonu.

BlackDecker 2-in-1 String Trimmer / Edger

Černý decker plug-and-go slouží nejen jako Edger, ale také jako příkopový bagr. S elektrickým motorem 12-amp, který nevytváří žádné emise, je tento nástroj užitečný pro instalaci venkovního osvětlení, oplocení nebo při výsadbě keřů a stromů. Edger může být nastaven na jednu ze tří možných hloubky řezání, s maximální hloubkou 3.75 palců.

Jako přidanou bezpečnostní funkci zahrnuje tento ořízkový edger vestavěný systém zadržování šňůr, který udržuje prodlužovací kabel na místě, aby se zabránilo uživatelům v tom, aby přes něj zakopnuli. Edger váží 12.4 libry a má průvodce s vozíkem, který pomáhá provádět čisté řezy kolem tvrdých povrchů, jako jsou terasy, chodníky a příjezdové cesty.

Líbilo se nám to, jak se černý Decker Edger sledoval kolem křivek těsných krajinných postele a rovných po dlážděných okrajích. Snadno se nakrájel na listoví a tvrdý povrchový kořeny pro čistou hranu, ale byl trochu poddimenzovaný pro kopání do hlíny pro renovaci okraje postele.

Specifikace produktu

 • Typ: Walk-Behind
 • Zdroj napájení: Cord 12-amp elektrický motor
 • Hmotnost: 12.4 libry
 • Lehká konstrukce se snadno manévruje a zvedá
 • Výkonný elektrický motor může zaujmout tenkou a silnou trávu a odrůdy rostlin
 • Nastavitelná výška rukojeti pojme více výšek uživatele
 • Omezený rozsah kvůli kabelovému motoru; nemusí být ideální pro rozsáhlé úkoly
 • Ne tak dobré při vytváření hran; Nejlepší pro údržbu
 • Žádný strážce nad sestavou čepele; nemusí být tak bezpečné jako srovnatelné možnosti

Získejte BlackDecker Trimmer-Edger na Amazonu.

Bully Tools 92251 Round Lawn Edger

Místo toho, aby investovali do těžkopádného trávníku Edger. I když to bude vyžadovat trochu větší úsilí, aby se do trávníku poháněla hustá 12-měřicí ocelová čepel, uživatelé se nebudou muset starat o plyn, baterie nebo prodlužovací kabely, což usnadní rychlý a efektivně přemohnout malý dvůr.

Spade Lawn Edger váží těsně pod 4 liber a rozprostírá se na délku asi 38 palců. Je vybaven rukojetí ve stylu T pro lepší ovládání a pro rovnoměrnou distribuci síly přes spodní část čepele. Celý Edger je vyroben z husté oceli a držadla jsou pokryty polstrovanými úchyty, které pomáhají zabránit sklouznutí nástroje při používání.

Líbí se nám jednoduchost tohoto klasického manuálního manuálu napůl měsíce Edger. Nástroj vyniká při výkopu a definování okrajů přírodního krajiny. Nejedná se o nejrychlejší nebo nejlepší nástroj pro udržování ostrých travních okrajů podél chodníku, ale pěkně by se spároval s jedním z rychlých elektrických ohavů pro kompletní balíček.

Specifikace produktu

 • Kompaktní velikost je snadno skladovatelná v garáži nebo přístřešku
 • Užitečné pro vytváření a udržování ostrých okrajů
 • Nevyžaduje zdroj energie nebo paliva; pracuje ručně
 • Postaveno tak, aby vydrželo na neurčito; Není třeba zakoupit žádné další nástroje
 • Pomalejší než síla; Pouze manuální provoz
 • Tupý okraj by měl být naostřen pro čistší hranu
 • Někteří uživatelé mohou preferovat delší popisovač

Získejte šikovné nástroje Edger v Home Depot nebo Lowe.

McLane 101-5.5GT-7 plynový trávník Edger

McLane Lawn Edger čerpá značnou energii z plynového motoru 127 ccm s maximálním výkonem 3.5 HP. Výkonný plynový motor však zvyšuje hmotnost nástroje na asi 66 liber, což může některé uživatele rychle opotřebovat. Abychom pomohli spravovat hmotnost stroje, výrobce zahrnuje čtyři 7palcová kola pro vyvážení a podporu plynového poháněného trávníku Edger.

Tento Edger má řídítka sahající od rámu na dvě polstrované držadla, což uživateli umožňuje tlačit a manévrovat Edger, jako by sekačka na trávu. Plochá obdélníková řezací čepel může dosáhnout hloubky 4.5 palců jako lemovacího nástroje, ale lze jej také nastavit tak, aby horizontálně řezal jako zastřihovač a staral se o údržbu více než jednoho dvora s jedním nástrojem.

McLane Lawn Edger byl zdaleka nejsilnější a nastavitelnější Edger, který jsme testovali. Dobře sledoval podél chodníku, artikuloval kolem zakřivených linií a prořízl těžkou hliněnou půdou, aby renovoval okraje staré postele. Pro ty, kteří mají spoustu lemování, může tento nástroj udělat všechno.

Specifikace produktu

 • Rychlá rychlost čepele s vysokým točivým momentem; Vhodné pro odrůdy tenké a silné trávy a rostlin
 • Kompaktní rám pro snadné skladování v přístřešku nebo garážovém prostoru
 • Snadné spuštění motoru
 • Nastavitelná pracovní výška a úhel čepele
 • Konstrukce v těžké váze může být těžší manévrovat ve srovnání s podobnými modely
 • Objemnější a hlasitější než elektrické ergery
 • Vyžadována určitá shromáždění; může vyžadovat více než jednu sadu rukou

Získejte McLane Edger na Amazonu.

Greenworks Pro 80V 8-palcová kartáčovačka

Vážení pouhých 12.1 libry, tato lehká baterie napájená trávníkem je snadno přenášena, manévr a ovládání s nastavitelnou pomocnou rukojetí, kterou lze posunout nahoru nebo dolů po hřídeli nástroje, aby lépe vyhovoval konkrétnímu uživateli. Má také spouštěcí zámek, který pomáhá zabránit náhodnému spuštění Edger. 8palcová plochá obdélníková řezací čepel je vhodná pro většinu úloh s maximální hloubkou řezání 4 palce.

Tato bezdrátová zelená praxe Edger pracuje na zahrnuté 80-voltové lithium-iontové baterii a může trvat až 60 minut, než je třeba se dobít. Nepřichází s náhradní baterií, ale zahrnuje nabíječku a indikátor výdrže baterie na palubě, takže uživatelé mohou sledovat zbývající výdrž baterie.

Byli jsme ohromeni napájením plynu, kterou poskytuje baterie 80 V Greenworks. Lithium-iontová baterie nafoukne celkovou cenu, ale pro ty, kteří si přejí řezat šňůru a zůstat bez emisí, může být tento nástroj spárován s ostatními v sestavě 80-voltů Greenworks pro vynikající řešení.

Specifikace produktu

 • Typ: Ruční
 • Zdroj energie: dobíjecí 80-voltová lithium-iontová baterie
 • Hmotnost: 12.1 libry
 • Silná operace může převzít úlohy těžkých služeb
 • Poskytuje vynikající mobilitu bez benzínu
 • Čistý provoz a tichý ve srovnání s modely poháněnými plynem
 • Zvládnutí chybí nastavitelnost pro uživatele různých výšek
 • Baterie nemusí stačit pro velké yardy
 • Očekávejte nákladnou výměnu baterie za 4 až 7 let

Získejte Greenworks Clasless Edger na Amazonu nebo v nejlepším nákupu.

Greenworks 12 amp elektrický šňůra Edger

Tento elektrický trávník Edgeru je skvělou volbou pro malé yardy a má 12-amph motor a prodlužovací kabel s prvkem šňůry, která zabraňuje náhodnému odpojení. Váží asi 18 liber, ale část této hmotnosti je podporována párem zadních kol a jediným vodicím kola, které lze nastavit na výšku, aby se změnila hloubka řezu.

7.Pětipalcová hvězda ve tvaru hvězdné čepele The Greenworks Lawn Edger je schopna čistě a hladce řezat trávu do maximální hloubky 3.75 palců. Uživatelé mohou také upravit délku šachty tak, aby lépe vyhovovala jejich výšce. Když je trávník Edger správně upraven a uživatel je připraven jít, stačí zatlačit přepínač spouštěcího zámku, abyste spuštěli spoušť a dostali se do práce.

Zjistili jsme, že tato šňůra Electric Edger je skalním umělcem za výhodnou cenu. Stejně jako ostatní kabelové elektrické modely, které jsme testovali, byla tato jednotka Greenworks nejlépe v údržbářském prostředí, ale postrádala sílu a velikost pro příkop nepřerušené půdy. Je lehký a artikulovaný a vynikající volba pro menší yardy.

Specifikace produktu

 • Typ: Chůze za sebou
 • Zdroj napájení: Cord 12-amp elektrický motor
 • Hmotnost: 17.8 liber
 • Nastavitelné hloubky lemování/příkopu v závislosti na úkolu po ruce
 • Nastavitelná výška rukojeti může pojmout výšky většiny uživatelů
 • Agresivní čepel ve tvaru hvězdy může nakrájet tlusté a tenké typy rostlin a trávy
 • Žádný průvodce hranami ztěžuje začít
 • Nastavení výšky je poněkud trapné
 • Nejlepší pro hraní chodník, není tak efektivní pro postele krajiny

Získejte Greenworks Corded Edger na Amazon nebo Lowe.

Worx WG896 12 AMP 7.5palcový elektrický trávník Edger

Připojte elektrickou šňůru s kabelem 12-ampéra pomocí prodlužovacího kabelu k okraji celého dvora. Jediným limitem rozsahu Edger je délka prodlužovacího kabelu a tento produkt dokonce nabízí dvě variací možností, které přicházejí s prodlužovacím kabelem o 100 stop.

Tento Edger má hvězdné řezací čepele, které mohou prokrájet sodu, nečistoty a kořeny ve třech různých hloubkách řezání na maximálně 3.75 palců. Váží pouze 14 liber a má dvě kola v zadní části nástroje pro lepší rovnováhu a také jedno kolo v přední části nástroje pro lepší ovládání. Elektrická edger má také nastavitelnou pomocnou rukojeť, která je optimalizována tak, aby vyhovovala specifickým potřebám uživatele.

Tento elektrický trávník Worx Cord Electric Edger váží méně než jen o kterémkoli z ostatních kabelových elektrických modelů, které jsme testovali. Na rozdíl od těch ostatních, to bylo pro renovaci krajinné postele poměrně dobře zakořeněno postele, ale pravděpodobně by to nemělo být rozsáhle používáno pro novou konstrukci postele. Rukojeť a ovládací prvky se cítily pohodlně pro rozšířené použití.

Specifikace produktu

 • Maximální nastavení hloubky funguje dobře pro udržování okrajů postele krajiny
 • Nastavitelná výška hřídele může pojmout více výšek uživatele; zabraňuje napětí
 • Lehká, ale výkonná konstrukce lze snadno manévrovat
 • Nejlepší pro údržbu; není skvělé pro vytvoření nové hrany
 • Warted Charling může narušit nerovnoměrnou trávu nad ozdobou
 • Možná bude muset objednat náhradní čepele od výrobce

Získejte Worx Lawn Edger na Amazonu nebo na Lowe’s.

Echo Pas Trimmer a Edger Kit

21.2-CC Echo PAS225 Power Head řídí více než tucet různých příloh pro péči o trávník, aby udržel dvůr vypadající skvěle, aniž by garáže naplnil extra plynovými motory. Tato sada zahrnuje napájecí hlavu, zakřivenou hřídel s 9palcovou čtvercovou čepelí a zastřihovač přímého šachta s rychlostní hlavou, která drží až 17 stop.095 Řetězec. Spolu s sekačkou na trávu a dmychadlem listů to může být vše, co je potřeba k udržení skvěle vypadajícího trávníku. Dostupné přídavné přídavky zahrnují živé smyčky, pól, pila, řezačka štětců, kultivátor, redefiner postele, zametač a skalní zametač.

Připevnění nástrojů se rychle a snadno zaměňují, pouze s pramenem a šroubem napětí. The Edger má bezpečnostní štít kovových kovů odolný vůči ucpáváním, který snadno pracuje kolem nerovnoměrné půdy a vyšší trávy. Hluboko proniká do renovace hrany postele a ořízne ostré čisté okraje podél chodníku. Nastavitelné obrubní kolo umožňuje uživatelům přizpůsobit přizpůsobení pro maximální pohodlí. Pokud se nepoužívá, přiložený věšák S-Hook pomáhá udržovat uspořádání připoutání.

Ocenili jsme všestrannost systému Echo PAS. Edger i String Trimmer pracovali hladce a efektivně a powerhead dodal téměř profesionální výkon. 9palcová čepel Edger neměla potíže s proniknutím hliněné půdy při zákopu na renovaci postele. Kombinace síly, všestrannosti a mírné hmotnosti z něj činí široce užitečný výběr pro udržení malé nebo velké krajiny.

Specifikace produktu

 • Hlava s více připojením ušetří úložný prostor a údržbu motoru
 • Rychlé a snadné změny připojení v závislosti na úkolu po ruce
 • Silné zákopy Edger Clean a Deep
 • Začíná snadno; Vyžaduje o 30 procent méně úsilí než srovnatelné možnosti
 • Těžký pro prodloužené použití, není zahrnut postroj ramen
 • Vyžaduje smíšený olej a plyn s 2-cyklem
 • Poněkud hlasitý; nemusí být ideální pro použití v noci

Získejte echo Trimmer a Edger Kit na nástrojích ACME.

Zemětřesení 23275 Walk-Behend Lawn Edger

Ať už stavíte nové lůžka v oblasti krajiny nebo udržují okraje obrubníků, zemětřesení procházky a trávník Edger to udělá s menším úsilím. Tento Edger procházky je poháněn benzínovým motorem o délce 79 ccm, který nevyžaduje smíšené palivo. Snadno se valí na čtyřech kolech, zatímco nastavitelná hlava nářadí pro vodochod hluboko do půdy vytváří nebo obnovuje linie postele, nebo se sklouzne podél obrubních okrajů pro úhledný a uklizený vzhled.

Úpravy čepele se provádějí dvěma ovladači. Nastavte úhel čepele, zatímco je stroj vypnutý pomocí pružiny umístěné na boku stroje. Druhá pružina páka pohodlně umístěná na řídítkách se používá ke zvednutí a snížení hlavy podle potřeby, když je motor běží. Motor používá startování s pákou pro ovládání škrticí klapky na řídítkách.

Za o něco více než polovinu ceny McLane Walk-Behind Edger nabízí tento nástroj dobrou hodnotu, podle našeho názoru. Motor 79 ccm na modelu zemětřesení přináší menší točivý moment, ale tento rozdíl se většinou pociťuje při rozbití nové půdy, kde je kořeny a skály někdy zapadají. Pro udržení rozmanité krajiny a příležitostné nové přípravy postele by to mohla být vynikající volba.

Specifikace produktu

 • Nastavitelná výška a úhel čepele zabraňuje jakémukoli napětí uživatele
 • Skvělé pro postele krajiny nebo okraje chodníků
 • Používá obyčejný benzín; Není nutné míchat
 • Méně točivého momentu čepele než McLane Edger
 • Dorazí neosobně; Může být pro některé uživatele složité dát dohromady
 • Škrticí klapku páky se nezamyká pro prodloužené použití

Získejte zemětřesení trávník Edger na Amazonu.

Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího trávníku Edger

Nedělejte unáhlené rozhodnutí o nejlepším edgeru na krajinu na zahradě a dvoře. Existuje několik důležitých úvah, které je třeba mít na paměti, které vám mohou pomoci najít ten pravý trávník, včetně síly zařízení, typu čepele, šířky řezu a hloubku, a zahrnovaly bezpečnostní prvky, aby uživatele chráněné při práci chránily uživatele.

Typy trávníků Edgers

Při rozhodování o nejlepších trávnících je mnoho možností, jak si vybrat. Edgers obvykle spadají do tří kategorií založených na zdroji energie, včetně manuálních, elektrických a plynových trávníků.

Manuál

Místo toho, aby se spoléhali na elektrický nebo plynový motor pro dokončení úlohy, jsou tyto manuální trávníky zcela napájeny uživatelem.

 • Rotační Edgers mají dlouhou dřevěnou šachtu, která se připevňuje k řeznému kola. Nástroj vypadá jako tyč se špičkovým kolem na konci. Pracují tak, že vyvíjí tlak na řezací kolo a převalují ho podél okraje trávníku, aby prořízli přehnaný trávník.
 • Spade Edgers se podobají mělkému rýči s naostřenou hranou. Chcete.li použít, zarovnejte spodní část Spade Edger s nadměrně rozšířeným trávníkem a zakryjte na rovnou povrch v horní části čepele, abyste zvýšili sílu proříznout skrz sodur.
 • Shear Edgers jsou ruční nástroje, které se zřídka používají. Tyto nástroje jsou určeny k vyčištění malých kousků sodu nebo provádění řezů v úzkých rohách, kde se ostatní lemovací nástroje nemohou dostat. Nejsou však vhodné pro hranování celého dvora.

Motorizované

Pokud se zdá, že ruční hrana trávníku je jako skličující úkol nebo pokud je cílem omezit válku na plevele podle fyzické vytrvalosti, může být nejlepší trávník Edger motorizován. Existují dva hlavní druhy motorových trávníků: ty s elektrickým motorem a ty poháněné plynovým motorem.

 • Elektrické trávníky jsou obvykle šetrnější k rozpočtu a vhodnější nástroj pro malé yardy. Jsou buď napájeny baterií nebo se připojují k elektrickému zásuvce přes zdlouhavou šňůru. Přestože poskytují pouze 18 voltů energie, modely ovládané baterií umožňují uživateli oříznout kdekoli na dvoře. Odrůdy šňůry nabízejí více energie (obvykle 10 až 12 ampérů), i když o něco menší mobilitu, pokud není spárována s prodlužovacím kabelem.
 • Edgers na trávu s plynem, k dispozici s motorem s 2 nebo 4-cyklem, se může pochlubit značným výkonem a jsou vhodnější pro větší yardy. Zatímco 2-cyklové motory jsou běžnější, vyžadují museli doplnit palivo a olej. Jsou mnohem méně ekologicky vědomé než 4-cyklové motory, které běží čisté, ale náklady a váží více.

Napájení

Když se snažíte rozhodnout o nejlepším trávníku Edger pro dvorek, je důležité porozumět energetickému potenciálu těchto nástrojů. Plynové i elektrické možnosti nabízejí srovnatelný výkon napájení, ale manuální trávník Edgers závisí na energii vyvíjeném uživatelem.

 • Plynový trávník Edgers měří výkon v koňských silách (HP) a velikost motoru v kubických centimetrech (CC). Obvykle čím vyšší je HP a CC, tím silnější je motor, který vytváří významné rozdíly v účinnosti a nákladech, v závislosti na produktu.
 • Elektři s elektrickým a bateriovým poháněným trávníkem se spoléhají na elektrické motory, které jsou napájeny přímým připojením k domácímu elektrickému systému nebo s připojenou baterií. Tato zařízení měří výstupní výstup v AMPS a napětí. Stejně jako u HP a CC plynových motorů, vyšší hodnocení napětí a AMP naznačují výkonnější elektrický motor.

Typ čepele

Přímá čepel bez ozdůbky dokáže zvládnout jednoduché yardy v pohodě, ale Edger, který nabízí více pozic a nastavení úhlu. Níže jsou uvedeny tři hlavní typy čepelí Edger:

 • Ploché obdélníkové lopatky s obyčejnými hranami jsou nejčastější mezi trávníky a jsou vhodné pro základní lemovací úlohy, kde je trávník splachován a na úrovni s nejbližším tvrdým povrchem (jako příjezdová cesta nebo chodník).
 • Ploché obdélníkové čepele s hranami na sběru pečlivě zpracovávají obvod jemnějších krajinných rysů, jako jsou květinové záhony, které by jinak mohly být narušeny troskami při drsném řezání. Tyto čepele jsou také ideální pro použití, když jsou trávník a tvrdé povrchy nerovnoměrné.
 • Hvězdné lopatky jsou užitečné pro řezání yardů s pevnými hranicemi, jako jsou trávníky, které končí na zdi nebo robustní plot.

Pokud je třeba řešit jen několik potřeb, je možné se zakoupit s nákupem požadované náhradní čepele pro Edger a podle potřeby je vyměnit. I když to může být snadné, tento přechod přidává nějaký čas na práci na dvoře.

Šíření a hloubka řezání

Šířka řezání trávníku se může odkazovat na šířku řezání kombinovaného zastřihovače a edgerového nástroje, ale může také jednoduše naznačovat fyzickou šířku Edger. To může ovlivnit schopnost Edgera přístup k těsným rohům nebo jakýmkoli oblastem omezeným plotem, palubami, terasami, listy nebo dokonce domovem.

Důležitějším hlediskem je však hloubka Edger, která se týká maximální hloubky, kterou čepel Edger může proniknout do země. Obvykle mají šňůry-elektrické, plynové poháněné a bateriové trávníky, které mají hloubku čepele asi 2 až 6 palců. To umožňuje, aby se čepel vrhl do trávníku a odstranil systémy s hlubokým kořenem. Manuální trávník Edgers často mají limit asi 2 až 4 palce do hloubky řezání, i když je to stále dostatečně hluboké, aby prořízl většinu růstu kořenů.

Konfigurace kola

Zatímco lehký manuální volnový nástroj se pohybuje na ničem jiném než pokynu uživatele, hmotnost motoru obvykle vyžaduje tři nebo čtyři kola, aby pokryla nemovitost, aniž by obsluha způsobila napětí napětí. Zadní kola jsou zodpovědná za pohyb celé jednotky, zatímco vodicí kolo udržuje čepel zarovnanou s úkolem po ruce.

Některé plynové trávníky poháněné Edgers nabízejí přidání čtvrtého kola („obrubního kola“), které pomáhá stabilizovat Edger při jeho použití při mírném poklesu, jako je linka, kde se trávník setkává s ulicí. Pokud se rozhodnete pro elektrický trávník nebo pokud není nutné manévrovat kolem mnoha obrubníků, je pravděpodobně stačí tři kola.

Snadnost použití

Používání trávníku Edger může být únavné, zejména pro ty, kteří se odtudnou s manuálním edgerem, ale existuje několik faktorů, které mohou pomoci usnadnit práci. Patří mezi ně velikost šachty, hmotnost Edger a runtime obou edgerů napájených na baterii i plynu poháněné.

 • Hřídel trávníku Edger se může lišit v délce a velikosti v závislosti na konkrétním nástroji. Někteří Edgers mají dvě kliky, které pomáhají manévrovat těžké motory. Podívejte se na Edger, který vyhovuje výšce a síle uživatele, aby se zabránilo nadměrnému vyvinutí.
 • Hmotnost trávníku Edger se může na uživateli nosit, zejména při práci na velmi velkém dvoře nebo se zabývat mnoha přesnými řezy v těsných prostorech. Další čas strávený hraním může způsobit trvalé bolesti a bolesti, ale přechod na lehčí trávník může snížit svalový napětí a únavu.
 • Runtime, jak plynové, tak baterie napájené trávníky mohou omezit množství práce, kterou lze dokončit. Engery plynu musí být doplněny plynem a baterie je třeba dobít. Mějte na paměti tato omezení, zejména při práci na velmi velkých dvorech. Zvažte nákup náhradní baterie, aby bylo možné být vždy na nabíječce.

Bezpečnost

Bezpečnost musí být prioritou za všech okolností, ale zejména pro ty, kteří provozují nástroj určený k proříznutí pevných zemí a tvrdých kořenových systémů; Jinak může dojít k vážným zraněním. Hledejte produkty s vestavěnými funkcemi, které pomáhají udržet uživatele bezpečnější při práci, jako jsou kryty trosů, spouštěcí zámky a polstrované úchopy.

 • Stráže debris jsou obvykle umístěny na zadní straně Edger, aby se zabránilo kopnutí trávy, nečistot a skal zpět do nohou a nohou uživatele. Avšak i s strážcem mohou některé úlomky uniknout, takže uživatelé by měli při práci vždy nosit bezpečnostní brýle, dlouhé kalhoty a boty s uzavřenou nohou.
 • Spouštěcí zámky brání náhodnému zapnutí Edgera. Spoušťový zámek je jednoduchá funkce, která zamkne spoušť. S přepínačem lze Edger normálně použít.
 • Polstrované rukojeti na hřídeli a rukojeť Edger pomáhají snižovat vibrace. Silné a nepřetržité vibrace mohou způsobit únavu a napětí svalů, ale toto polstrování udržuje chráněné ruce uživatele a usnadňuje uchopení a ovládání Edger.

Další funkce

Mnoho výrobců nabízí produktové funkce nad rámec základního designu, které pomáhají zlepšit funkčnost trávníku a učinit nástroj přitažlivější pro uživatele. Tyto další funkce mohou zahrnovat nástroje pro oříznutí a lemování dva, nastavitelné pomocné úchyty a příslušenství.

 • Nástroj pro oříznutí a lemování dva v jednom dává uživateli možnost vybrat si mezi ořezáváním trávy nebo lemováním trávníku. Tyto kombinované nástroje pro lemování a oříznutí jsou užitečné pro malé a střední yardy, ale může být lepší investovat do samostatného lemovacího nástroje pro domy s většími yardy.
 • Nastavitelné pomocné úchyty poskytují uživateli další místo, kde se uchopí Edger pro lepší rovnováhu a ovládání. Pomocná rukojeť může být také sklouzla nahoru nebo dolů po hřídeli do polohy, která je vhodnější pro výšku uživatele. Čím vhodnější je poloha rukojeti k přirozenému pohybu těla uživatele, tím snazší je používat nástroj.
 • Příslušenství může zahrnovat širokou škálu produktů, které lze zabalit společně s Edger, včetně prodlužovacích kabelů, extra baterií a nabíječek.

Časté časté

Po přečtení různých nákupních tipů a faktorů zapojených do výběru trávníku můžete mít stále několik otázek o nejlepší hloubce pro hrana nebo jak často by měl být trávník zadržen. Odpovědi na tyto otázky a další pokračujte ve čtení.

Q. Jaký je nejlepší způsob, jak nahradit trávník?

Vyberte si vhodný trávník, který splňuje vaše preference a potřeby pro práci na zahradě. To může zahrnovat bateriový poháněný Edger, plynový trávník, Edger na šňůra-elektrický trávník a manuální trávník Edger.

Pokud máte pro tuto práci připraven nástroj výběru, označte přesnou oblast, kterou chcete. Tento krok se stává méně důležitým u zkušenějších jednotlivců, kteří dokážou přesný řez, ale pro diyers nový v okraji je to důležitý krok k zajištění toho, aby linka byla dokonce podél celé hranice dvora nebo zahrady. Zvažte označení oblasti se sázky a strunou, zejména při práci s zaoblenými rohy a zakřivenými zahradními postelemi.

Nejprve sekat trávník, který vám pomůže vytvořit čistou hranu v konzistentní hloubce, a pokračujte v řezání tenkých proužků sodu z okraje trávníku a zajistěte, aby nástroj Edger zůstal v hranicích rozložených. Pokud má trávník Edger spouštěč s variabilní rychlostí, může být snazší získat přesné linky během hrany. Když je práce hotová, vyčistěte příjezdovou cestu, cestu nebo chodník s listovým dmychadlem nebo koštětem.

Q. Jak hluboký bych měl nahradit trávník?

Pro kontrolu růstu a šíření kořenů trávy obvykle stačí asi 2 až 4 palce.

Q. Hrajete pokaždé, když sekáš?

Závisí to na trávě. Nějaká tráva roste a šíří se velmi rychle, takže musíte alespoň zkontrolovat hranice okrajů pokaždé, když seká. Zatímco většina yardů nebude vyžadovat hrana pokaždé, když je tráva seká, je pravděpodobné, že bude potřebovat hrany každé dva nebo třikrát, bylo to řezáno sekačkou.

Q. Měl bych okraj před nebo po sekání?

Ať už hrana nebo seká nejprve, je téměř zcela přednost. Pokud se rozhodnete nejdříve, sekačka pomůže vyčistit přebytečné výstřižky z trávy, ale pokud posekáte nejprve, je snazší vytvořit rovnou hranu v konzistentní hloubce.

Q. Jaký je nejjednodušší Edger?

Snadno použití se liší mezi lidmi a produkty, ale jedním z nejjednodušších Edgers, který se má použít. Stačí zarovnat manuální Edger Spade Edger. Pokračujte v tomto procesu podél celé hrany a dokončete úlohu.

Q. Jaký je nejlepší plynový Edger?

Edger s plynem je těžký nástroj vybavený výkonným motorem a odolným hřídelem, který pomáhá proříznout tlustý trávník. McLane 101-5.5GT-7GAS Poháněný trávník Edger patří mezi nejlepší dostupné možnosti plynu.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bob Vila je americkým údržbářem od roku 1979. Jako hostitel milovaných a průkopnických televizních seriálů, včetně „This Old House“ a „Bob Vila’s Home Again“.

V průběhu své desetileté kariéry Bob Vila pomohl každý den stavět, renovovat, opravit a žít lépe-tradici, která dnes pokračuje s odborníkem, ale přístupná domácí rady. Tým Bob VILA destiluje informace o výucech pro projekty, příručky k údržbě, nástroj 101 a další. Tito odborníci na domácí a zahradu pak důkladně zkoumají, veterináři a doporučují produkty, které podporují majitele domů, nájemce, kutilství a profesionály ve svých seznamech úkolů.

Pochopení ořízků a trávníků

Většina lidí považuje sekačky na trávu za nejdůležitější produkt pro svůj dvůr, ale jiné produkty jsou stejně důležité. String Trimmers a Lawn Edgers nemohou sekat trávník, ale pomohou dát vašemu dřinu dobře upravený vzhled. Ořezávary strun se používají k oříznutí trávy na těsných místech, která sekačka na trávu nemůže dosáhnout, jako podél plotu, pod palubami nebo poblíž jemných rostlin a keřů. Na druhou stranu se trávníky používají k čištění hranic podél chodníků a příjezdových cest. Než si zakoupíte zastřihovač strun nebo trávníku, je užitečné se naučit různé dostupné typy produktů.

Existují dva různé typy ořízků plynových řetězců, které odpovídají vašim potřebám:

2-cyklové oříznutí: modely 2-cyklů zastřihovače vyžadují míchání oleje a plynu, takže jej budete muset udržet po ruce v samostatném nádobě na palivo pro váš řetězový oříznutí.

4-cyklové oříznutí: Větší 4-cyklové modely zastřihovače používají pouze benzín, jako je váš traktor nebo sekačka na trávu. Nevyžadují míchání oleje a plynu. Olej pro mazání je v samostatné nádrži v motoru. Kromě toho nabízí Troy Bilt snadný a spolehlivý start se startérem motoru Jumpstart, který eliminuje potřebu vytáhnout zaříznutí spuštění strun. Můžete si vybrat z kabelového, bezdrátového nebo vrtacího bitového adaptéru startéra motoru. Jednoduše stiskněte tlačítko, vyjměte adaptér a zastřihovač řetězce je připraven jít. Startér motoru Jumpstart ‚lze použít na jakýkoli smyčkový zastřihovač, Edger, kultivátor nebo dmychadlo.

Trimmery strun mají také různé druhy hřídelí, aby vyhovovaly vašim potřebám:

Trimmers zakřivené hřídele: Modely zastřihovače zakřiveného hřídele, jako je TB625 EC zakřivený zastřihovač hřídele, jsou obvykle lehčí hmotností ideální pro menší yardy s několika keři. Jsou vhodnější pro uzavření ořezávání kolem ozdob a složité práce.

Ořízky rovných hřídelů: rovné oříznutí hřídele, jako je TB675 EC rovný zastřihovač plynového řetězce hřídele, jsou dobré pro větší yardy a dosahují pod paluby a kolem stromů, terasy a větších keřů. Pro vyšší uživatele mají přímé oříznutí také pohodlnější používání a mohou pomoci snížit únavu uživatele.

Pokud hledáte tišší model, existují také elektrické oříznutí. Ořízňovače elektrických řetězců pro šňůry nevyžadují nabíjení a jsou vhodné pro menší úlohy. Zatímco tyto modely jsou lehčí a tišší než plynové pohánění, pamatujte, že napájecí kabely omezí váš rozsah. Bezdrátové elektrické oříznutí mají všechny výhody šňůra zastřihovače bez šňůry. Pro trávníky jsou snadno použitelné s mnoha překážkami a ořezávacími oblastmi, které mohou sahají za to, kde vás může kabeb vzít.

Pro váš trávník existují dva typy Edgers:

Elektrická nebo baterie: Stejně jako elektrické řetězové oříznutí, tyto trávníky nevyžadují k provozu žádné palivo ani olej. Při výběru mějte na paměti, zda budete potřebovat šňůra nebo bezdrátový elektrický kultivátor.

Gas-Power: Tito trávníky budou poskytovat nejvíce síly a všestrannost pro vytvoření tohoto hotového vzhledu vašeho dvora. Mohou pokrýt větší plochu rychleji a efektivněji než elektrické jednotky. Plynový trávník TB554 Edger Troy-Bilt TB554 je ideální pro řezání čisté hrany podél příjezdových cest a procházek. Je vybaven hloubkami s proměnlivou hranou a možnosti zkosení.

Přidání zastřihovače a trávníku do vaší kůlny, způsobí, že váš trávník bude vypadat v žádném okamžiku vyleštěný. Pamatujte, že ačkoli tyto produkty mají bezpečnostní prvky, vždy při provozu venkovního napájecího zařízení vždy mějte opatrnost.