5 nejlepších ořízků na živé ploty z roku 2023 – Recenze zastřihovače dlouhého dosahu. Zastřihovač plotů

Jaký je nejlepší zastřihovač živých plotů z roku 2023?

Procházka vaší zahradou, když si užíváte pohled na květiny, ovoce a zeleninu.

Jste hrdí na tvrdou práci, která zahrnuje oříznutí keřů a živých plotů v zahradě. Ale používání zahradních nůžek k oříznutí živých plotů trvá hodně času a energie.

Existuje lepší způsob, jak tuto práci dokončit?

S pomocí zastřihovače živého plotu byste měli být schopni provést veškeré ořezávání bez rozbití potu.

Pojďme se tedy podívat na nejlepší zastřihovač živých plotů, které můžete získat pro své potřeby zahradnictví a oříznutí.

Co je to živý zastřihovač?

Zastřihovač živého plotu je nástroj, který přichází s čepelí, která osciluje pro oříznutí keřů a živých plotů. Čepel může být orientována vodorovně nebo svisle, aby formovala živé ploty bez nepohodlí.

Můžete získat zastřihovač živého plotu, který běží na plyn nebo elektřinu. Elektrické jsou buď šňůry, které je třeba zapojit do zásuvky nebo bezdrátové sítě, která běží na energii baterie.

Jaké jsou různé typy zastřihovačů zajišťování?

Existují tři hlavní typy zastřihovačů živých plodů, které můžete získat na základě síly, kterou používají.

Zastřihovač zajišťování plynu

Zastřihovač živého plotu poháněného plynem má 2 tah, který běží na směsi plynu a oleje.

Mohou generovat dobrou ořezávací sílu a lze je použít pro účely ořezávání komerčních živých plotů. To je docela užitečné pro oříznutí živých plotů a keřů ve velkých zahradách nebo yardech.

Běh na plyn znamená, že mohou být použity dlouho předtím, než dojdou, a to je také docela přenosný.

Používají se trochu komplikované ve srovnání s elektrickými živé ploty. A mít plynovou nádrž je těžší a potřebují také více údržby.

Zastřihovač živého plotu

Zastřihovač pro šňůra je elektrický typ, který je třeba zapojit do zásuvky.

Jsou nejlehčí nejlehčí v živých zastřihovačích a také levnou ve srovnání s plynovými a bezdrátovými živé ploty. Elektrické zastřihovače živých plotů také vydávají méně hluku než plynový poháněný.

Ořízkové živé ploty také potřebují mnohem menší údržbu než zastřihovač zajišťovaného zajištění plynu.

Hlavní nevýhodou zastřihovače pro šňůry je, že musíte mít dostatečně dlouho venkovní prodlužovací kabel, který jej může napájet. To také znamená, že rozsah používání zastřihovače zajišťování je omezen na tento prodlužovací kabel.

Bezdrátový oříznutí

Trammer bezdrátového živého plotu je elektrický typ, který běží na energii baterie. To znamená, že můžete nabít baterii a použít ji bez potřeby výstupu na elektřinu.

Jsou lehčí než zastřihovače živých plotů poháněných plynem a také potřebují menší údržbu. Baterie je činí těžšími než oříznutí šňůry.

Baterie jsou také docela přenosné pro přenášení v zahradě, i když musíte zvážit, jak dlouho bude poplatek trvat, než dojde.

Být elektrickým způsobem také činí bezdrátový zastřihovač živých plotů méně hlučný než plynový poháněný.

Potřebujete zastřihovač živého plotu?

Zastřihovač živého plotu vám ušetří spoustu času a úsilí ořezávání keřů a živých plotů místo použití zahradního střihu.

Pokud máte malý dvůr, můžete zvážit použití zastřihovače živého plotu, který potřebuje venkovní prodlužovací kabel. Takový zastřihovač živého plotu je také levný, pokud hledáte něco z rozpočtu.

Pokud máte velmi velký dvůr a potřebujete hodně mobility, měli byste investovat do plynového zastřihovače zajišťování, který vám může poskytnout řeznou sílu a přenositelnost, která s ním přichází.

Pokud máte malou zahradu nebo dvůr a potřebujete dobrou přenositelnost.

Jak si vybrat zastřihovač živého plotu

Před rozhodnutím o nákupu o zastřihovači šňůry na šňůru byste měli zvážit několik faktorů, které byste měli zvážit.

Hmotnost

Můžete strávit hodně času ve svých zahradních prořezáváních keřů a živých plotech. Proto je důležité používat zastřihovač živých plotů, který je lehký a pohodlný.

Ořizovače živých živých plotů jsou lehké, protože nemusí nosit baterii jako zastřihovač bezdrátového živého plotu nebo plynový nádrž jako plynový poháněný.

Hmotnost zastřihovače pro šňůra bude záviset na jeho délce a síle, kterou generuje.

Napájení

Síla, kterou může generovat motor zastřihovače pro šňůry.

Dalo by se získat oříznutí hedgeových šňůr, které přicházejí s 3.3 amp, 3.5 zesilovačů a 4 AMP motor, který je vhodný pro oříznutí keřů a živých plotů ve vaší zahradě.

Rukojeť

Popisovač zastřihovače bezdrátového živého plot by měl být pohodlný při ořezávání živých plotů ve vaší zahradě.

Pokuste se získat zastřihovač živého plotu s rukojetí zabalení, protože to dává nejvíce pohodlí. Budete také moci použít k oříznutí v těžko oslovení míst živých plotů.

Pokud se kliky mohou otočit, můžete změnit orientaci čepele tak, aby mohla oříznout vodorovně nebo svisle na základě stran živých plotů, které potřebujete k oříznutí.

Některé držadla také přicházejí s ochráncem, který vám zabrání ruce v dotyku čepele při používání.

Délka tyče a čepel

Čepel je nejdůležitější součástí zastřihovače živého plotu, který určuje výkon a odolnost.

Délka tyče zastřihovače pro šňůra se může lišit od 16 palců do 24 palců. Musíte si vybrat jeden na základě typu živých plotů, které máte ve své zahradě.

Pokud máte spoustu živých plotů a chcete je utvářet, bude potřeba zastřihovač živého plotu s dlouhou délkou tyče. Pokud potřebujete oříznout malé živé ploty a potřebujete, aby se zastřihovač živých plotů prořízl na místech, potřebujete kratší délku tyče.

Potřeba výkonu živého zastřihovače se také zvyšuje s délkou tyče.

Můžete získat čepele, které jsou duální akcí, což znamená, že mají dvojnásobek řezného výkonu a nižší vibrace, když se řezují.

Řezací kapacita

Vzdálenost mezi zuby zastřihovače pro zastřihovače šňůra určuje řezací kapacitu.

Můžete získat oříznutí živých plotů, které mají řeznou kapacitu od 3/8 do 3/4. Toto je tloušťka větve, kterou jsou schopni řezat.

Mohly by existovat některé části keřů a živých plotů, které by zastřihovač živých plotů nemusí být schopen dosáhnout. V takových situacích musíte udržet pár prořezávacích nůžek po ruce, abyste mohli tak těžko oříznout větve.

Flexibilita

Zkuste si vybrat zastřihovač živého plotu, který je dodáván s rukojetí, která může změnit orientaci.

To vám pomůže oříznout živé ploty svisle i vodorovným rotáním rukojeti. Při ořezávání keřů a živých plotů tedy nemusíte namávat ruce.

Trvanlivost

Chcete, aby váš zastřihovač hedgeového živého plotu trval dlouho, takže si vyberte ten, který má dobrou kvalitu a trvanlivost.

Dobrá věc na zastřihovači pro šňůra je to, že nepotřebuje tolik údržby jako zastřihovač zajišťovaného s plynem. Ale musíte udržovat čepele ostré a bez troskách.

Záruka

Čím déle je záruka na zastřihovač pro šňůra, tím jistější máte služby pro případ, že by se během záruční doby něco pokazilo.

Vyberte si tedy zastřihovač zajištění, který přichází s dostatečně dobrou zárukou.

Cena

Síla generovaná zastřihovačem hedgeového zastřihovače v rámci ceny, kterou za ni zaplatíte.

Doporučujeme získat zastřihovač živých plotů nejkvalitnějšího, i když je to trochu drahé, protože získáte dobrý výkon a dlouhodobou trvanlivost. A zastřihovače živých živých plotů jsou ve srovnání s plynovými nebo bateriovými napájením poměrně levné.

Pokud chcete jen provést příležitostné oříznutí ve vaší zahradě, můžete se spokojit s rozpočtovou variantou, která dokončí práci.

Opatření při používání zastřihovače pro zajištění

Zastřihovač živých plotů může být nebezpečným vybavením, pokud nevíte, jak jej používat.

Při používání zastřihovače živého plotu zastřihovače na šňůru použijte obě ruce, protože jeho používání pouze jednou rukou zvyšuje riziko zranění.

Před spuštěním zastřihovače živých plodů se ujistěte, že oblast, ve které pracujete, je bez jakékoli překážky. Ujistěte se, že v blízkosti pracovní oblasti nejsou žádné děti ani domácí mazlíčci.

Dobrý pár ochranných rukavic a bezpečnostních brýlí je nutností, než začnete používat zastřihovač hedgeového živého plotu. Rukavice budou chránit vaše ruce před řezem, zatímco bezpečnostní brýle chrání vaše oči před létajícími zbytky. Při ořezávání keřů a živých plotů noste silnou džíny a ochranné boty.

Udržujte pár obtokových ořechů ve vašich větvích, kde se zastřihovač živých plotů nemůže dosáhnout.

Jak používat šňůra zastřihovače živého plotu

Ujistěte se, že máte dlouhý prodlužovací kabel, který můžete připojit zastřihovač živých plodů. Chcete, aby to bylo dostatečně přenosné, aby dosáhlo všech keřů a živých plotů, které chcete oříznout.

Spusťte živý oříznutí a začněte řezat živý plot tak, aby se horní část živého plotu ukázala trochu úzká ve srovnání se dnem. To pomůže slunečnímu světlu dosáhnout všech částí živých plotů udržuje růst listů pěkný a uniform všude.

Pokud máte stále zelené zajištění, nejlepší čas na jejich oříznutí je pozdě v létě. A rychle rostoucí zajištění nejlepším časem na oříznutí je podzim.

Na začátku můžete cvičit pomocí zastřihovače bezdrátového živého plotu. Podívejte se, jaké to je ve vaší ruce, když oříznete živé ploty. Zvykněte si na vibrace a pocit zastřihovače živého plotu.

Pokuste se zvyknout na pohyb zastřihovače pro zajištění. Na začátku by to mohlo být trochu drsné, když si na to zvyknete. Získejte pocit pro vibrace a řezné výkon živého zastřihovače.

Chcete.li oříznout živý plot svisle, upravte rukojeť tak, aby čepel byla svislá k zemi. Poté začněte oříznout živý plot počínaje dnem a přesuňte se na vrchol. Jakmile jsou strany hotové, upravte rukojeť tak, aby čepel byla vodorovná k zemi. Ořízněte horní část živého plotu pohybující se zleva doprava, dokud nedostanete čtvercový tvar.

Pokud chcete získat kulatý tvar na živém plotu, přesuňte čepel s vzestupnou úder pár centimetrů od horní části živého plotu. Poté se pohybujte níže a opakujte proces s čepelí tvořící zakřivený úhel. Udělejte to, dokud nedostanete pěkný kulatý tvar na živém plotu.

Jakmile jste ořízli vnější část živého plotu, zkontrolujte, zda je třeba oříznout také vnitřní části. Možná najdete nežádoucí růst nebo mrtvé větve, které vyžadují oříznutí. Pokud nemůžete dosáhnout těchto částí, můžete použít prořezávací střih k získání ořezávací práce.

Sbírejte větvičky a větve, které jste odřízli ze keřů a živých plotů a naplňte je v tašce. Tento organický materiál můžete použít jako součást mulčování vaší zahrady nebo při vytváření vlastního kompostu.

Udržování zastřihovače hedgeového šňůry

Zastřihovač pro šňůra nepotřebuje tolik údržby jako zastřihovač s plynem.

Věci, které musíte postarat, zahrnují udržování ostrých a osvobození od rzi. Před a po použití šňůra zastřihovače na živé ploty vyčistěte čepele tak, aby na nich nebyly žádné zbytky.

Po čištění můžete použít čistý hadřík a zakrytí čepele pomerančovým olejem nebo octem. Na několik sekund zapněte zastřihovač živých plotů, takže všechny zuby čepele jsou potaženy olejem.

Nepoužívejte vodu k čištění čepelí, protože se jedná o zastřihovač elektrického živého plotu a mohl být poškozen.

Jakmile skončíte s ořezávací prací, uložte šňůra zastřihovače na bezpečné místo od dětí a domácích zvířat.

Recenze

Nejlepší oříznutí o plochách z roku 2023. Recenze zastřihovače dlouhého dosahu

Protože kdokoli, kdo se pokusil prořezávat vysoké živé ploty s běžným zastřihovačem při vyvážení nejistě na žebříku, ne všechny nástroje v garáži jsou na každém úkolu, pro který je potřebujete.

To znamená, že pokud potřebujete oříznout na těžko přístupných místech, máte několik možností-buď můžete zavolat profesionála se speciálním vybavením, nebo si můžete koupit vhodnější nástroj sami.

Pokud druhá možnost zní jako lepší volba, potřebujete něco s trochou dosahu. takže zde jsou naše nejlepší tipy pro nejlepší oříznutí o zajištění pólu.

Průvodce kupujícím

Připomeňme si rychle, co jsou zastřihovače pólu a proč jsou užitečné. pak vám dáme několik tipů, jak si vybrat nejlepší pro vaše potřeby.

Co je to zastřihovač?

Vyřizovač tyče je v podstatě to, jak to zní. je to zastřihovač na pólu. Tato jednoduchá zařízení však mohou usnadnit hodně práce kolem vašeho dvora.

Místo toho, abyste šplhali na kolísavý žebřík a mávali pravidelným zastřihovačem a snažili se nespadnout, můžete udělat všechno své oříznutí z bezpečnosti země. A pokud stále potřebujete vyšplhat po žebříku, zastřihovač tyče vám dá více dosahu, aby se snížil ještě vyšší větve.

Nyní se podívejme, jak si vybrat.

Jak si vybrat nejlepší oříznutí plodů?

Existuje několik různých typů zastřihovače s různými výhodami a nevýhodou. Zde jsou některé z nejdůležitějších věcí, na které byste se měli dívat.

Typy zdroje energie

Nejdůležitější věcí, kterou musíte při nákupu zastřihovače tyče rozhodnout, je to, jak je napájen, a máte tři základní možnosti. napájené plyn, napájené a baterií napájené a baterie.

Pojďme se podívat na výhody a nevýhody každého z nich.

A). Plynové oříznutí o živých plotech

Toto jsou tradiční verze živého zastřihovače. Stejně jako jakýkoli nástroj s plynem, nabízejí vám nejvíce flexibilitu, protože je můžete vzít kdekoli. Nejste omezeni nutností zapojit se do zásuvky a když dojde palivo, stačí vložit více.

Jsou také nejsilnějšími typy nástroje-pokud potřebujete dělat těžkopádné nebo komerční práci, měli byste pravděpodobně přemýšlet o modelu s plynem.

Nyní se však stávají mnohem méně populární na trhu s domácími nástroji. Jsou dražší na nákup, jsou hlučné, jsou špinavé a vyžadují více údržby.

Jsou také příliš silné pro požadavky většiny lidí-žádný z modelů v naší recenzi není poháněn plynem.

b). Oříznutí o živém plochu v pólu

V posledních letech se v posledních letech staly populárnějšími zastřihovači. Jsou čistší než verze poháněné plynem, nevytvářejí tolik hluku a mohou se přiblížit k konkurenci s plynem, pokud jde o energii.

Hlavní nevýhodou je šňůra. omezuje rozsah nástroje a může také bránit vaší práci.

To je nejlepší pro lidi, kteří budou vždy pracovat v dosahu zásuvky.

C). Ořízkové plochy poháněné baterií

Tito oříznutí mají stejné výhody jako šňůra v tom, že jsou čisté a tiché. v mnoha případech patří mezi nejhezčí nástroje. a mají další výhodu, že nejsou omezeni šňůrou.

Hlavní nevýhodou je, že můžete pracovat pouze tak dlouho, dokud baterie vydrží, než budete muset zastavit na dobití-i když to lze zmírnit zakoupením záložní baterie.

Jsou to dobré pro lidi, kteří potřebují pracovat od zdroje energie nebo kteří se nelíbí myšlence pokusit se pracovat s kabelem visícím v cestě.

Problémy s váhou

Při porovnávání plynových strojů s kabelovými nebo bateriovými ořezávači je třeba vytvořit jeden další bod, který je třeba provést.

Zatímco plynové modely jsou obecně těžší, hmotnost je soustředěna na konec rukojeti-zatímco u modelů s kabely nebo na baterii je váha obecně soustředěna na konec čepele.

Díky tomu může být tato oříznutí po pólech trochu nepříjemná, když jsou plně prodloužena. i když pro většinu domácích uživatelů je to kompromis, který jsou ochotni udělat.

Další věci, které je třeba hledat

Zde je několik dalších důležitých bodů, které je třeba vzít v úvahu při nákupu zastřihovače tyče.

Délka prodloužení

Pokud se díváte na ořízkové oříznutí, bude vaším hlavním účelem dosáhnout vyšších větví. to znamená.

Čepel

Musíte se podívat na několik bodů souvisejících s čepelí.

Nejprve věnujte pozornost materiálu. Měl by být vyroben z tvrzené oceli nebo něco podobného. To zajistí, že to trvá dlouho.

Za druhé, některé čepele jsou také laserově řezané nebo diamantové mleté-to zajišťuje, že si udrží svou ostrost déle.

Nakonec se podívejte na délku čepele. Kratší čepele jsou pro podrobnou práci lepší, zatímco delší čepele vám pomohou napájet větší úlohy rychleji. Vyberte si ten, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům.

Řezaná kapacita

To se týká průměru větví, který může vyříznout. Pokud to potřebujete pro více těžkých pracovních míst, vyberte si jeden s větší řeznou kapacitou.

Nastavitelné úhly řezu

Konečně, většina ořízků má hlavy, které lze nastavit na různých pozicích. To vám dává větší flexibilitu nad tím, jak pracujete.

Vezměte na vědomí, kolik pozic má čepel. myslíme si, že čepele, které lze nastavit v úhlu 90 °.

Nejlepší recenze zastřihovače pólu z roku 2023

Greenworks 20-palcový 40V bezdrátový oříznutí pólu (náš vrchol doporučený)

Stejně jako všechny nástroje v řadě této společnosti je tento rozšiřitelný zastřihovač zajišťovačů z Greenworks z baterie s baterií. Vyžaduje stejnou baterii 40 V jako ostatní nástroje, které tato společnost vytvořila.

Jak název může naznačovat, jedná se o společnost, která se pyšní tím, že je laskavá k životnímu prostředí. Stejně jako jiné nástroje Greenworks má tento zastřihovač výhodu oproti nástrojům poháněných plynem, že je zcela bez emisí, a také běží mnohem tiše.

Skutečnost, že je napájena na baterii, také znamená, že máte neomezený dosah a nemusíte se bát, že se zamotáte. Jedna baterie vám může poskytnout až půl hodiny používání. a pokud potřebujete více, můžete snadno investovat do náhradního času na dvojí pracovní dobu.

Je vybaven 20 ”ocelovou čepelí s dvojitou akcí, která je navržena tak, aby prořízla větve až ⅝“. Hlava může být také nastavena na několika různých pozicích, což vám dává větší kontrolu nad tím, jak a co jste řezali. zvláště užitečné při oříznutí v trapných rozích.

Tato jednotka je také relativně lehká, což znamená, že ji většina lidí bude moci snadno používat. Může se rozšířit, aby vám dal až 6.Navíc 5 stop, ideální pro vyšší větve, které by jinak vyžadovaly, abyste použili žebřík.

Jedním z vrcholů pro nás je čtyřletá záruka-spolu s dvouletou zárukou na baterii. To je více, než většina společností nabízí a ukazuje, že Greenworks stojí za jejich produktem.

Pokud bychom s tímto nástrojem našli chybu, mohlo by se to stát, že se hřídel při plném rozšíření cítí trochu chatrná. i když to pravděpodobně nevede k problémům.

Dalším drobným problémem je, že se zuby mohou občas zaseknout při řezání tvrdších větví. ale lze je snadno vyčistit.

Jsme fanoušci řady zahradních nástrojů Greenworks a to je další hodný doplněk k rodině Greenworks. Pokud hledáte zastřihovač bezdrátového pólu, měl by být na vašem seznamu možností vysoko.

Co se nám líbí

 • Napájeno baterií. bez kabelu a může běžet 30 minut na jedno nabití
 • Čtyřletá záruka-kvalitní produkt zálohovaný výrobcem
 • Beztyrný provoz-jako jednotka napájená z baterií je to tak tiché, jak přicházejí oříznutí
 • 20 ”odolná čepel-ocelová duální čepel navržená tak, aby byla krátká práce ořezávání
 • Lehký a snadno ovladatelný. může být použit téměř kdokoli

Co se nám nelíbí

 • Personál trochu chabý. když se personál plně rozšíří
 • Zuby mohou občas zachytit. při řezání tvrdších větví se mohou řezačky zaseknout

Sun Joe SJH901E 18palcový elektrický teleskopický plot zastřihovač (nejlepší rozpočet)

Jedná se o vysoce kvalitní, ale velmi cenově dostupný zastřihovač elektrických pólů z uznávaného značky Sun Joe. Je snadné spustit a poskytne vám veškerý další dosah, který potřebujete k řešení těchto těžko přístupných větví o vašem dvoře.

První věc, kterou si o tomto nástroji všimnete, je množství navíc, kterého může poskytnout. Teleskopická rukojeť se rozprostírá až o 7.4ft. což vám dává dosah celkem krátce 13 stop.

Jedna věc, kterou se nám obzvláště líbí u tohoto modelu, je nastavitelná otočná hlava, která je navržena tak, aby vám poskytla maximální množství flexibility nad tím, jak tento nástroj používáte.

Můžete změnit úhel z.90 ° až 60 °, což vám umožňuje řezat všechny druhy keřů, stromů a keřů, dokonce i na těch nejhorších místech. Je to obzvláště užitečné pro to, aby byl plochý vrchol vysokému keři. stačí jej nastavit 90 ° a odříznout ze země, aniž byste se museli uchýlit k žebříku.

Má 3.8AMP motor a je hodnocen jako schopnost něco snížit na 0.7 “v průměru, což vám dává dostatek řezné síly.

Samotná čepel je dalším vrcholem tohoto zastřihovače. Má délku 18 ”, což vám umožňuje vypořádat se s širokou škálou pracovních.

O tomto nástroji se nelíbí. Můžeme si stěžovat, že je to trochu těžké. může to způsobit určitou únavu v náručí při řezání přes větve po delší dobu, ale celkově je to pro většinu uživatelů dost snadné spravovat pro většinu uživatelů.

Bezpečnostní popruh je také trochu trapný a není tak užitečný při používání trimeru v horní poloze.

Celkově je tento zastřihovač potěšením použít. Má spuštění tlačítka, je snadné konfigurovat a především je to práce. Toto je vynikající nástroj od Sun Joe a je to snadná volba pro náš výběr číslo jedna.

Co se nám líbí

 • Teleskopický pól se rozprostírá o 7.4ft. dává téměř 13 stop celkového dosahu
 • Nastavitelná otočná hlava-víceúhelníková konfigurace poskytuje přidanou flexibilitu
 • 18 ”čepel odolná vůči rezistevnici-vyrobená z odolné ztuhnuté oceli
 • Velmi rozumná cena. vynikající hodnota pro kvalitní kus sady
 • Jednoduchý mechanismus startu-tlačítko Start ho snadno běží

Co se nám nelíbí

 • Trochu těžkých. někteří lidé by mohli považovat za těžké ovládat delší dobu
 • Bezpečnostní popruh se může dostat do cesty. zejména při ořezávání vyšších větví

Garcare 4.8-amp, víceúhelníkový šňůrový oříznutí

Toto je další nejvyšší zastřihovač pólů, tentokrát z Garcare. Je to kabelový model, který zahrnuje výkonný 4.8AMP Motor pro ty časy, kdy potřebujete trochu dalšího kopu.

Motor pohání 20 ”čepel, která je laserová a diamantová půda. To mu dává vylepšené schopnosti řezání a zajišťuje, že si zachovává svou ostrost déle. Je hodnoceno jako ¾ ”řeznou kapacitu, což znamená, že se bude moci vypořádat i s tvrdšími druhy práce.

Líbí se nám také šestipoziční nastavitelná hlava, která je ideální pro řezání ve všech úhlech. Bez ohledu na to, zda se musíte vypořádat s těžko dostupnými rohy nebo vrcholnými živými vrcholy, s tímto zastřihovačem budete moci tuto práci dokončit.

Má maximální dosah 9.2ft, což znamená, že budete moci oříznout mnohem vyšší než u běžného zastřihovače živých plotů. to vše bez návratu k vyvážení na žebříku.

Je také vybaven ergonomickými kliky měkkých gumy, které se snadno drží, což vám při práci s pevným sevřením nástroje poskytuje pevné přilnavosti k nástroji.

Jedním z problémů, které někteří lidé mohou najít trochu trapné, je to, že protože většina hmotnosti jednotky je soustředěna na konec čepele nástroje, když je plně prodloužena a dosažena, je rovnováha trochu pryč.

Pro řezání přímo nad hlavou to není problém, ale když je prodloužena vodorovně, hlava začne hodně vážit a může způsobit, že vaše paže bolí, pokud je používáte v této poloze po dlouhou dobu.

Další drobné podráždění. i když nic vážného. je skutečnost, že pro přepínač „zapnu“ není žádný zámek. Během normálního používání je to dobrá bezpečnostní funkce, protože pokud se pustíte z přepínače, motor se zastaví a brání vám v zranění sebe.

Pokud jej však používáte plně rozšířené a pak musíte něco zkrátit. Opět je to jen menší hrozba a nemělo by to nikoho opravdu odkládat.

Celkově je solidní nástroj, který funguje dobře-a vysoce kvalitní jednotka v tomto cenovém bodě. Další zastřihovač zajišťovacích plodů, který stojí za to odhlásit.

Co se nám líbí

 • Silný 4.Motor 8AMP. dává vám další sílu vypořádat se s tvrdšími úlohami
 • 20 ”laserově řezané, diamantovou zemí-dává vám další ostrost déle
 • Šest pozic. více konfigurací čepele pro další funkce
 • ¾ ”maximální řezná kapacita. umožňuje vám oříznout silné, tvrdé živé ploty a stromy
 • Maximální dosah 2ft. spousta rozšíření, která vám umožní snížit vyšší větve

Co se nám nelíbí

 • Sekce těžké hlavy. Rovnováha může být problém, když je plně prodloužen a dosažen
 • Přepínač „on“ se nezamyká. při plném rozšíření se mírně rozpadavý, ale blíže

Dewalt DCHT895B 40V Max Telescoping Pole Hedge Trimmer

Jedná se o těžký zastřihovač plodů poháněného baterií, který je navržen tak, aby šel na špičku s plynovými verzemi. I když to nedokáže zcela vyrovnat oříznutí plynu pro čistou sílu a všestrannost, stále to funguje dobře, pokud jde o schopnost řezání a pohodlí.

Pokud není rozšířeno, měří 45 “, ale rozšiřuje se až na 70“-nabízí asi o 15% více dosahu než mnoho modelů poháněných plynem.

Zahrnuje pokročilý bezkartáčový motor a dává mu větší energii, vyšší účinnost, delší životnost a dodává 3 700 úderů za minutu.

Má 1 ”řeznou mezeru a má velkou 22” duální střih laserově řezanou čepel vyrobenou z tvrzené oceli, což jí umožňuje vypořádat se s tvrdšími úlohami, než by většina ostatních ořízků napájených baterií dokázala.

Může se také pochlubit nastavitelnou hlavou s osmi různými nastaveními polohy při 15 ° přírůstcích, což vám dává velkou flexibilitu nad tím, jak jste řezali. Řezání živých plotů výšky hrudníku nebo dávání živých vrcholů inteligentního a hladkého střihu není problém při použití jednoho z nich.

Celá tato síla a výkon však přichází za cenu a oblast, kde tato jednotka trpí. Je těžší než většina srovnatelných ořízků napájených baterií, vážící téměř 19 liber, když je kombinován s baterií, což znamená.

Navíc, protože je napájen na baterii, váha je na „špatném“ konci. Na rozdíl od nástrojů poháněných plynem, kde je hmotnost u rukojeti, je zde váha soustředěna na konec řezu, což znamená.

To by byla ideální volba pro někoho, kdo chce hodně energie, ale oceňuje výhody energie baterie nad plynem. Každý, kdo se obává, že by to mohl být příliš těžký, by měl pravděpodobně dvakrát myslet před zakoupením jednoho z nich.

Co se nám líbí

 • Breatherless Motor. dodává 3 700 úderů za minutu
 • Dlouhý dosah-dává až o 15% více délky než některé srovnatelné jednotky poháněné plynem
 • Velká 22 ”duální střih-vyrobená z laserově řezané ocelové oceli
 • Nastavitelný úhel ořezávání. lze nastavit v jedné z osmi různých pozic
 • Výjimečná výdrž baterie. může běžet až 90 minut na náboj

Co se nám nelíbí

 • Baterie a nabíječka nejsou zahrnuta. musí být zakoupeny samostatně
 • Těžká jednotka. může být pro některé lidi těžší použít po delší dobu

EarthWise CVPH43018 Corded 4.5 AMP 2-in-1 konvertibilního pólového živého plotku

Tento nástroj od EarthWise vyniká z davu kvůli jeho inovativnímu designu. Může přepínat mezi dvěma režimy, což vám umožní používat jej jako běžný zastřihovač živých plotů pro snadno přístupné větve, ale zdvojnásobí se jako zastřihovač tyče, když potřebujete oříznout trochu výše nahoru.

To je obzvláště výhodné, protože u většiny ostatních ořízků v pólu máte na výběr, který je používá ve výšce hrudníku, což může být trochu těžkopádné, nebo se můžete rozhodnout použít druhý nástroj. což je dražší, pokud si ho musíte koupit odděleně.

Když je přijímán čistě jako zastřihovač tyče, je to skvělý nástroj sám o sobě. Má 18 ”čepel. o něco menší než většina ostatních v této recenzi. je ideální pro podrobné pracovní místa, kde je vyžadována přesnost.

Druhou stránkou však je, že bude trvat déle, než se staráte o větší pracovní místa pomocí jednoho z nich-i když by to nemělo mít příliš velký rozdíl, pokud nebudete muset dělat spoustu těžkých řezání. V takovém případě to pro vás nemusí být ten správný nástroj.

Při plném prodloužení vám také dává slušné množství dosahu. má maximální délku 8’8 ”od špičky na špičku, což vám dává možnost oříznutí i těch vyšších živých plotů a větví, které úhledné chytré přijetí nahoru.

Hlava může být upevněna do jedné ze šesti různých pozic, což vám poskytne dokonalou kontrolu nad tím, jak oříznete keře a umožní vám dosáhnout ještě nepřístupných rohů.

Na druhou stranu trpí podobným problémem, protože mnoho jiných podobných nástrojů. tj. Vzhledem k tomu, že hmotnost je soustředěna na konec řezu, může být těžká, když je plně prodloužena.

Dalším menším problémem je, že ačkoli má šest pozic hlavy, nemá plný režim 90 °, což znamená.

Navzdory těmto drobným problémům je to skvělá volba pro každého, kdo hledá menší zastřihovač, a to zvláště apeluje na ty, kteří ocení možnost použít jako pravidelného zastřihovače a také zastřihovače tyče.

Co se nám líbí

 • Trimmer 2-in-1-pracuje jako běžný zastřihovač nebo zastřihovač tyče
 • Dobrý maximální dosah. celková délka 8’8 ”při plném rozšíření
 • Rotující hlava. Šest různých nastavení úhlu pro maximální flexibilitu
 • 18 ”řezací čepel. ideální pro menší a podrobnější úlohy
 • Silný 4.8AMP Motor-dostatek energie pro většinu každodenních ořezávacích úkolů

Co se nám nelíbí

 • Těžké při plném rozšíření-jako většina modelů bez plynu
 • Nemá nastavení 90 °. znamená to

Vysoce užitečný a flexibilní nástroj

Výběr nejlepšího zastřihovače zajišťování po pólu může vytáhnout všechny potíže z péče o váš dvůr a udržet si stromy a keře vypadají chytře. Pokud nevíte, který z nich si vyberete, některá z pěti v naší recenzi by byla skvělým místem, kde se začít hledat.

Nejlepší oříznutí o plochách z roku 2023. Recenze zastřihovače dlouhého dosahu

Protože kdokoli, kdo se pokusil prořezávat vysoké živé ploty s běžným zastřihovačem při vyvážení nejistě na žebříku, ne všechny nástroje v garáži jsou na každém úkolu, pro který je potřebujete.

To znamená, že pokud potřebujete oříznout na těžko přístupných místech, máte několik možností-buď můžete zavolat profesionála se speciálním vybavením, nebo si můžete koupit vhodnější nástroj sami.

Pokud druhá možnost zní jako lepší volba, potřebujete něco s trochou dosahu. takže zde jsou naše nejlepší tipy pro nejlepší oříznutí o zajištění pólu.

Průvodce kupujícím

Připomeňme si rychle, co jsou zastřihovače pólu a proč jsou užitečné. pak vám dáme několik tipů, jak si vybrat nejlepší pro vaše potřeby.

Co je to zastřihovač?

Vyřizovač tyče je v podstatě to, jak to zní. je to zastřihovač na pólu. Tato jednoduchá zařízení však mohou usnadnit hodně práce kolem vašeho dvora.

Místo toho, abyste šplhali na kolísavý žebřík a mávali pravidelným zastřihovačem a snažili se nespadnout, můžete udělat všechno své oříznutí z bezpečnosti země. A pokud stále potřebujete vyšplhat po žebříku, zastřihovač tyče vám dá více dosahu, aby se snížil ještě vyšší větve.

Nyní se podívejme, jak si vybrat.

Jak si vybrat nejlepší oříznutí plodů?

Existuje několik různých typů zastřihovače s různými výhodami a nevýhodou. Zde jsou některé z nejdůležitějších věcí, na které byste se měli dívat.

Typy zdroje energie

Nejdůležitější věcí, kterou musíte při nákupu zastřihovače tyče rozhodnout, je to, jak je napájen, a máte tři základní možnosti. napájené plyn, napájené a baterií napájené a baterie.

Pojďme se podívat na výhody a nevýhody každého z nich.

A). Plynové oříznutí o živých plotech

Toto jsou tradiční verze živého zastřihovače. Stejně jako jakýkoli nástroj s plynem, nabízejí vám nejvíce flexibilitu, protože je můžete vzít kdekoli. Nejste omezeni nutností zapojit se do zásuvky a když dojde palivo, stačí vložit více.

Jsou také nejsilnějšími typy nástroje-pokud potřebujete dělat těžkopádné nebo komerční práci, měli byste pravděpodobně přemýšlet o modelu s plynem.

Nyní se však stávají mnohem méně populární na trhu s domácími nástroji. Jsou dražší na nákup, jsou hlučné, jsou špinavé a vyžadují více údržby.

Jsou také příliš silné pro požadavky většiny lidí-žádný z modelů v naší recenzi není poháněn plynem.

b). Oříznutí o živém plochu v pólu

V posledních letech se v posledních letech staly populárnějšími zastřihovači. Jsou čistší než verze poháněné plynem, nevytvářejí tolik hluku a mohou se přiblížit k konkurenci s plynem, pokud jde o energii.

Hlavní nevýhodou je šňůra. omezuje rozsah nástroje a může také bránit vaší práci.

To je nejlepší pro lidi, kteří budou vždy pracovat v dosahu zásuvky.

C). Ořízkové plochy poháněné baterií

Tito oříznutí mají stejné výhody jako šňůra v tom, že jsou čisté a tiché. v mnoha případech patří mezi nejhezčí nástroje. a mají další výhodu, že nejsou omezeni šňůrou.

Hlavní nevýhodou je, že můžete pracovat pouze tak dlouho, dokud baterie vydrží, než budete muset zastavit na dobití-i když to lze zmírnit zakoupením záložní baterie.

Jsou to dobré pro lidi, kteří potřebují pracovat od zdroje energie nebo kteří se nelíbí myšlence pokusit se pracovat s kabelem visícím v cestě.

Problémy s váhou

Při porovnávání plynových strojů s plynovými stroji s kabelovými nebo bateriovými ořezávači je třeba provést jeden další bod, který je třeba provést.

Zatímco plynové modely jsou obecně těžší, hmotnost je soustředěna na konec rukojeti-zatímco u modelů s kabely nebo na baterii je váha obecně soustředěna na konec čepele.

Díky tomu může být tato oříznutí po pólech trochu nepříjemná, když jsou plně prodloužena. i když pro většinu domácích uživatelů je to kompromis, který jsou ochotni udělat.

Další věci, které je třeba hledat

Zde je několik dalších důležitých bodů, které je třeba vzít v úvahu při nákupu zastřihovače tyče.

Délka prodloužení

Pokud se díváte na ořízkové oříznutí, bude vaším hlavním účelem dosáhnout vyšších větví. to znamená.

Čepel

Musíte se podívat na několik bodů souvisejících s čepelí.

Nejprve věnujte pozornost materiálu. Měl by být vyroben z tvrzené oceli nebo něco podobného. To zajistí, že to trvá dlouho.

Za druhé, některé čepele jsou také laserově řezané nebo diamantové mleté-to zajišťuje, že si udrží svou ostrost déle.

Nakonec se podívejte na délku čepele. Kratší čepele jsou pro podrobnou práci lepší, zatímco delší čepele vám pomohou napájet větší úlohy rychleji. Vyberte si ten, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům.

Řezaná kapacita

To se týká průměru větví, který může vyříznout. Pokud to potřebujete pro více těžkých pracovních míst, vyberte si jeden s větší řeznou kapacitou.

Nastavitelné úhly řezu

Konečně, většina ořízků má hlavy, které lze nastavit na různých pozicích. To vám dává větší flexibilitu nad tím, jak pracujete.

Vezměte na vědomí, kolik pozic má čepel. myslíme si, že čepele, které lze nastavit v úhlu 90 °.

Nejlepší recenze zastřihovače pólu z roku 2023

Greenworks 20-palcový 40V bezdrátový oříznutí pólu (náš vrchol doporučený)

Stejně jako všechny nástroje v řadě této společnosti je tento rozšiřitelný zastřihovač zajišťovačů z Greenworks z baterie s baterií. Vyžaduje stejnou baterii 40 V jako ostatní nástroje, které tato společnost vytvořila.

Jak název může naznačovat, jedná se o společnost, která se pyšní tím, že je laskavá k životnímu prostředí. Stejně jako jiné nástroje Greenworks má tento zastřihovač výhodu oproti nástrojům poháněných plynem, že je zcela bez emisí, a také běží mnohem tiše.

Skutečnost, že je napájena na baterii, také znamená, že máte neomezený dosah a nemusíte se bát, že se zamotáte. Jedna baterie vám může poskytnout až půl hodiny používání. a pokud potřebujete více, můžete snadno investovat do náhradního času na dvojí pracovní dobu.

Je vybaven 20 ”ocelovou čepelí s dvojitou akcí, která je navržena tak, aby prořízla větve až ⅝“. Hlava může být také nastavena na několika různých pozicích, což vám dává větší kontrolu nad tím, jak a co jste řezali. zvláště užitečné při oříznutí v trapných rozích.

Tato jednotka je také relativně lehká, což znamená, že ji většina lidí bude moci snadno používat. Může se rozšířit, aby vám dal až 6.Navíc 5 stop, ideální pro vyšší větve, které by jinak vyžadovaly, abyste použili žebřík.

Jedním z vrcholů pro nás je čtyřletá záruka-spolu s dvouletou zárukou na baterii. To je více, než většina společností nabízí a ukazuje, že Greenworks stojí za jejich produktem.

Pokud bychom s tímto nástrojem našli chybu, mohlo by se to stát, že se hřídel při plném rozšíření cítí trochu chatrná. i když to pravděpodobně nevede k problémům.

Dalším drobným problémem je, že se zuby mohou občas zaseknout při řezání tvrdších větví. ale lze je snadno vyčistit.

Jsme fanoušci řady zahradních nástrojů Greenworks a to je další hodný doplněk k rodině Greenworks. Pokud hledáte zastřihovač bezdrátového pólu, měl by být na vašem seznamu možností vysoko.

Co se nám líbí

 • Napájeno baterií. bez kabelu a může běžet 30 minut na jedno nabití
 • Čtyřletá záruka-kvalitní produkt zálohovaný výrobcem
 • Beztyrný provoz-jako jednotka napájená z baterií je to tak tiché, jak přicházejí oříznutí
 • 20 ”odolná čepel-ocelová duální čepel navržená tak, aby byla krátká práce ořezávání
 • Lehký a snadno ovladatelný. může být použit téměř kdokoli

Co se nám nelíbí

 • Personál trochu chabý. když se personál plně rozšíří
 • Zuby mohou občas zachytit. při řezání tvrdších větví se mohou řezačky zaseknout

Sun Joe SJH901E 18palcový elektrický teleskopický plot zastřihovač (nejlepší rozpočet)

Jedná se o vysoce kvalitní, ale velmi cenově dostupný zastřihovač elektrických pólů z uznávaného značky Sun Joe. Je snadné spustit a poskytne vám veškerý další dosah, který potřebujete k řešení těchto těžko přístupných větví o vašem dvoře.

První věc, kterou si o tomto nástroji všimnete, je množství navíc, kterého může poskytnout. Teleskopická rukojeť se rozprostírá až o 7.4ft. což vám dává dosah celkem krátce 13 stop.

Jedna věc, kterou se nám obzvláště líbí u tohoto modelu, je nastavitelná otočná hlava, která je navržena tak, aby vám poskytla maximální množství flexibility nad tím, jak tento nástroj používáte.

Můžete změnit úhel z.90 ° až 60 °, což vám umožňuje řezat všechny druhy keřů, stromů a keřů, dokonce i na těch nejhorších místech. Je to obzvláště užitečné pro to, aby byl plochý vrchol vysokému keři. stačí jej nastavit 90 ° a odříznout ze země, aniž byste se museli uchýlit k žebříku.

Má 3.8AMP motor a je hodnocen jako schopnost něco snížit na 0.7 “v průměru, což vám dává dostatek řezné síly.

Samotná čepel je dalším vrcholem tohoto zastřihovače. Má délku 18 ”, což vám umožňuje vypořádat se s širokou škálou pracovních.

O tomto nástroji se nelíbí. Můžeme si stěžovat, že je to trochu těžké. může to způsobit určitou únavu v náručí při řezání přes větve po delší dobu, ale celkově je to pro většinu uživatelů dost snadné spravovat pro většinu uživatelů.

Bezpečnostní popruh je také trochu trapný a není tak užitečný při používání trimeru v horní poloze.

Celkově je tento zastřihovač potěšením použít. Má spuštění tlačítka, je snadné konfigurovat a především je to práce. Toto je vynikající nástroj od Sun Joe a je to snadná volba pro náš výběr číslo jedna.

Co se nám líbí

 • Teleskopický pól se rozprostírá o 7.4ft. dává téměř 13 stop celkového dosahu
 • Nastavitelná otočná hlava-víceúhelníková konfigurace poskytuje přidanou flexibilitu
 • 18 ”čepel odolná vůči rezistevnici-vyrobená z odolné ztuhnuté oceli
 • Velmi rozumná cena. vynikající hodnota pro kvalitní kus sady
 • Jednoduchý mechanismus startu-tlačítko Start ho snadno běží

Co se nám nelíbí

 • Trochu těžkých. někteří lidé by mohli považovat za těžké ovládat delší dobu
 • Bezpečnostní popruh se může dostat do cesty. zejména při ořezávání vyšších větví

Garcare 4.8-amp, víceúhelníkový šňůrový oříznutí

Toto je další nejvyšší zastřihovač pólů, tentokrát z Garcare. Je to kabelový model, který zahrnuje výkonný 4.8AMP Motor pro ty časy, kdy potřebujete trochu dalšího kopu.

Motor pohání 20 ”čepel, která je laserová a diamantová půda. To mu dává vylepšené schopnosti řezání a zajišťuje, že si zachovává svou ostrost déle. Je hodnoceno jako ¾ ”řeznou kapacitu, což znamená, že se bude moci vypořádat i s tvrdšími druhy práce.

Líbí se nám také šestipoziční nastavitelná hlava, která je ideální pro řezání ve všech úhlech. Bez ohledu na to, zda se musíte vypořádat s těžko dostupnými rohy nebo vrcholnými živými vrcholy, s tímto zastřihovačem budete moci tuto práci dokončit.

Má maximální dosah 9.2ft, což znamená, že budete moci oříznout mnohem vyšší než u běžného zastřihovače živých plotů. to vše bez návratu k vyvážení na žebříku.

Je také vybaven ergonomickými kliky měkkých gumy, které se snadno drží, což vám při práci s pevným sevřením nástroje poskytuje pevné přilnavosti k nástroji.

Jedním z problémů, které někteří lidé mohou najít trochu trapné, je to, že protože většina hmotnosti jednotky je soustředěna na konec čepele nástroje, když je plně prodloužena a dosažena, je rovnováha trochu pryč.

Pro řezání přímo nad hlavou to není problém, ale když je prodloužena vodorovně, hlava začne hodně vážit a může způsobit, že vaše paže bolí, pokud je používáte v této poloze po dlouhou dobu.

Další drobné podráždění. i když nic vážného. je skutečnost, že pro přepínač „zapnu“ není žádný zámek. Během normálního používání je to dobrá bezpečnostní funkce, protože pokud se pustíte z přepínače, motor se zastaví a brání vám v zranění sebe.

Pokud jej však používáte plně rozšířené a pak musíte něco zkrátit. Opět je to jen menší hrozba a nemělo by to nikoho opravdu odkládat.

Celkově je solidní nástroj, který funguje dobře-a vysoce kvalitní jednotka v tomto cenovém bodě. Další zastřihovač zajišťovacích plodů, který stojí za to odhlásit.

Co se nám líbí

 • Silný 4.Motor 8AMP. dává vám další sílu vypořádat se s tvrdšími úlohami
 • 20 ”laserově řezané, diamantovou zemí-dává vám další ostrost déle
 • Šest pozic. více konfigurací čepele pro další funkce
 • ¾ ”maximální řezná kapacita. umožňuje vám oříznout silné, tvrdé živé ploty a stromy
 • Maximální dosah 2ft. spousta rozšíření, která vám umožní snížit vyšší větve

Co se nám nelíbí

 • Sekce těžké hlavy. Rovnováha může být problém, když je plně prodloužen a dosažen
 • Přepínač „on“ se nezamyká. při plném rozšíření se mírně rozpadavý, ale blíže

Dewalt DCHT895B 40V Max Telescoping Pole Hedge Trimmer

Jedná se o těžký zastřihovač plodů poháněného baterií, který je navržen tak, aby šel na špičku s plynovými verzemi. I když to nedokáže zcela vyrovnat oříznutí plynu pro čistou sílu a všestrannost, stále to funguje dobře, pokud jde o schopnost řezání a pohodlí.

Pokud není rozšířeno, měří 45 “, ale rozšiřuje se až na 70“-nabízí asi o 15% více dosahu než mnoho modelů poháněných plynem.

Zahrnuje pokročilý bezkartáčový motor a dává mu větší energii, vyšší účinnost, delší životnost a dodává 3 700 úderů za minutu.

Má 1 ”řeznou mezeru a má velkou 22” duální střih laserově řezanou čepel vyrobenou z tvrzené oceli, což jí umožňuje vypořádat se s tvrdšími úlohami, než by většina ostatních ořízků napájených baterií dokázala.

Může se také pochlubit nastavitelnou hlavou s osmi různými nastaveními polohy při 15 ° přírůstcích, což vám dává velkou flexibilitu nad tím, jak jste řezali. Řezání živých plotů výšky hrudníku nebo dávání živých vrcholů inteligentního a hladkého střihu není problém při použití jednoho z nich.

Celá tato síla a výkon však přichází za cenu a oblast, kde tato jednotka trpí. Je těžší než většina srovnatelných ořízků napájených baterií, vážící téměř 19 liber, když je kombinován s baterií, což znamená.

Navíc, protože je napájen na baterii, váha je na „špatném“ konci. Na rozdíl od nástrojů poháněných plynem, kde je hmotnost u rukojeti, je zde váha soustředěna na konec řezu, což znamená.

To by byla ideální volba pro někoho, kdo chce hodně energie, ale oceňuje výhody energie baterie nad plynem. Každý, kdo se obává, že by to mohl být příliš těžký, by měl pravděpodobně dvakrát myslet před zakoupením jednoho z nich.

Co se nám líbí

 • Breatherless Motor. dodává 3 700 úderů za minutu
 • Dlouhý dosah-dává až o 15% více délky než některé srovnatelné jednotky poháněné plynem
 • Velká 22 ”duální střih-vyrobená z laserově řezané ocelové oceli
 • Nastavitelný úhel ořezávání. lze nastavit v jedné z osmi různých pozic
 • Výjimečná výdrž baterie. může běžet až 90 minut na náboj

Co se nám nelíbí

 • Baterie a nabíječka nejsou zahrnuta. musí být zakoupeny samostatně
 • Těžká jednotka. může být pro některé lidi těžší použít po delší dobu

EarthWise CVPH43018 Corded 4.5 AMP 2-in-1 konvertibilního pólového živého plotku

Tento nástroj od EarthWise vyniká z davu kvůli jeho inovativnímu designu. Může přepínat mezi dvěma režimy, což vám umožní používat jej jako běžný zastřihovač živých plotů pro snadno přístupné větve, ale zdvojnásobí se jako zastřihovač tyče, když potřebujete oříznout trochu výše nahoru.

To je obzvláště výhodné, protože u většiny ostatních ořízků v pólu máte na výběr, který je používá ve výšce hrudníku, což může být trochu těžkopádné, nebo se můžete rozhodnout použít druhý nástroj. což je dražší, pokud si ho musíte koupit odděleně.

Když je přijímán čistě jako zastřihovač tyče, je to skvělý nástroj sám o sobě. Má 18 ”čepel. o něco menší než většina ostatních v této recenzi. je ideální pro podrobné pracovní místa, kde je vyžadována přesnost.

Druhou stránkou však je, že bude trvat déle, než se staráte o větší pracovní místa pomocí jednoho z nich-i když by to nemělo mít příliš velký rozdíl, pokud nebudete muset dělat spoustu těžkých řezání. V takovém případě to pro vás nemusí být ten správný nástroj.

Při plném prodloužení vám také dává slušné množství dosahu. má maximální délku 8’8 ”od špičky na špičku, což vám dává možnost oříznutí i těch vyšších živých plotů a větví, které úhledné chytré přijetí nahoru.

Hlava může být upevněna do jedné ze šesti různých pozic, což vám poskytne dokonalou kontrolu nad tím, jak oříznete keře a umožní vám dosáhnout ještě nepřístupných rohů.

Na druhou stranu trpí podobným problémem, protože mnoho jiných podobných nástrojů. tj. Vzhledem k tomu, že hmotnost je soustředěna na konec řezu, může být těžká, když je plně prodloužena.

Dalším menším problémem je, že ačkoli má šest pozic hlavy, nemá plný režim 90 °, což znamená.

Navzdory těmto drobným problémům je to skvělá volba pro každého, kdo hledá menší zastřihovač, a to zvláště apeluje na ty, kteří ocení možnost použít jako pravidelného zastřihovače a také zastřihovače tyče.

Co se nám líbí

 • Trimmer 2-in-1-pracuje jako běžný zastřihovač nebo zastřihovač tyče
 • Dobrý maximální dosah. celková délka 8’8 ”při plném rozšíření
 • Rotující hlava. Šest různých nastavení úhlu pro maximální flexibilitu
 • 18 ”řezací čepel. ideální pro menší a podrobnější úlohy
 • Silný 4.8AMP Motor-dostatek energie pro většinu každodenních ořezávacích úkolů

Co se nám nelíbí

 • Těžké při plném rozšíření-jako většina modelů bez plynu
 • Nemá nastavení 90 °. znamená to

Vysoce užitečný a flexibilní nástroj

Výběr nejlepšího zastřihovače zajišťování po pólu může vytáhnout všechny potíže z péče o váš dvůr a udržet si stromy a keře vypadají chytře. Pokud nevíte, který z nich si vyberete, některá z pěti v naší recenzi by byla skvělým místem, kde se začít hledat.

Nejlepší teleskopické živé oříznutí v roce 2023

Vysoké, rychle rostoucí živé ploty jsou neuvěřitelným pohledem, protože jsou krásné, když jsou náležitě udržovány a poskytují soukromí kolem vašeho domova.

Ořezávání a údržbu je však vyžaduje čas, úsilí a hlavně ty nástroje pro správné řezání.

Jediným nejdůležitějším nástrojem, který v této situaci potřebujete, je teleskopický nebo teleskopický živý zastřihovač s pólem, který zvyšuje váš dosah, takže můžete krásně oříznout a tvarovat horní okraje a boky.

Tyto vysoké, rychle rostoucí živé ploty mohou růst přes 6 stop vysoký, což je vyšší než většina lidí, a proto použití standardního kapesního zastřihovače už nebude možné.

Proč používat teleskopický živý zastřihovač

Poznámka: Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů provedete nákup, můžeme vám vydělat provizi bez dalších nákladů.

Pokud již máte standardní ruční zastřihovač, můžete jej zvážit místo toho, abyste si místo zakoupili s teleskopickou funkcí. Použití kapesní jednotky však budete vyžadovat, abyste spolu s ní použili krokový žebřík.

Bude také vyžadovat, abyste hodně přesunuli žebřík tak, abyste dosáhli každé části živých plotů, a to vás nejen rychle unaví, ale bude také neefektivní.

Na druhou stranu, používání teleskopického zastřihovače živých plotů vám umožní dosáhnout i horních okrajů živých plotů, i když stojíte na zemi.

Dodává se s šachtou nebo pólem, který lze upravit tak, aby se zvětšil nebo zmenšil délku, což vám umožňuje bezpečně a pohodlně pracovat ze země.

Řezací hlava nebo čepel lze také otočit do různých úhlů nebo pozic, což vám umožní oříznout různé strany vašeho živého plotu v poloze, se kterými jste nejvíce pohodlí.

Pól některých teleskopických zastřihovačů lze odstranit a hlava nebo čepel může být vybavena normální rukojetí, převést jej na standardní kapesní jednotku pro ořezávání nízko položených keřů a živých plotů, což je činí ještě všestrannějšími na použití.

Vzali jsme si čas na testování a přezkoumání několika teleskopických živých ořízků a vybrali 6, o kterých si pevně věříme, že jsou pro tuto práci nejlepší.

Zde je 8, které jsme vybrali.

Makita Xnu05Z 18V Teskopingový oříznutí. nejlepší bezdrátový

Specifikace:

Maximální délka hřídele: 8 ft., Velikost čepele: 18-1/8 palců. Řezání úhlů: 10, hmotnost: 9.78 liber zdroje napájení: bezdrátový

Makita xnu05Z je bezpochyby jedním z nejlepších teleskopických živých ořízků, na které můžete dnes dostat ruce. Je vybaven šachtou, že dalekohledy od 6 stop do 8 ft, což vám umožňuje úhledně dosáhnout a oříznout vysoké keře bez překročení. Řezací hlava může být otočena 10 úhly, aby vám umožnila oříznout každou část živých plotů v jakékoli poloze, která je pro vás nejpohodlnější. Je vybaven duálním čepelí 18-1/8 palců, takže se můžete rozřezat rychleji v obou směrech po široké oblasti. I když je to bezdrátové, Makita Xnu05Z chybí u moci. Je vybaven motorem, který dodává až 3 600 tahů za minutu, což zajišťuje, že efektivně prořízne keři a živé ploty. Tento model je dodáván pouze s nástrojem. Pokud tedy již nemáte nějaké nástroje Makita s bateriemi LXT, budete si muset koupit 18V baterii, aby ji napájel. Celkově je Makita Xnu05Z určitě jedním nástrojem, který doporučuji každému, kdo hledá dobrého zastřihovače, aby se postaral o živé ploty a keře kolem domu. Ve srovnání s plynovým zastřihovačem je velmi lehký a protože je bezdrátový, nemusíte se starat o délku šňůry a hlukem plynového poháněného.

Proscons
Je to velmi snadné použít. Bezpečnostní spínač je docela obtížný dosáhnout.
Je to lehké ve srovnání s konkurencí.
Čepele jsou ostré a řezy čisté.

MZK 20V Max Chudless Pól Hedge Trimmer. Runner Up

Specifikace: Maximální délka hřídele: 8 ft., Velikost čepele: 22.4 palce, řezací úhly: 5, hmotnost: 9.18 liber., Zdroj energie: bezdrátový

Tento teleskopický živý zastřihovač z MZK nabízí až 15 stop prodloužení nad hlavou, když je plně prodloužen (to zahrnuje délku vašeho těla), což vám umožní oříznout vysoké živé ploty, když stojíte na úrovni země, aniž byste nadměrně prodlužovali paže. Až budete hotovi, můžete to snadno zhroutí zpět, takže to nezabírá mnoho prostoru, když ho musíte uložit. Čepel má řeznou kapacitu 5/8 palce, která umožňuje uživateli proříznout štětce i živé ploty, aniž by uvízl. Jsou ostré a opravdu dobře řezané, čistě skrz živé ploty. S až 22.4 palce na délku, duální akční nebo oboustranná ocelová čepel může nakrájet jak dopředu, tak dozadu, zakrývat velkou plochu a zajistit, abyste ji při používání nemuseli přehrát.Hlava může být upravena od 0 do 180 stupňů s 5 nastavitelnými pozicemi, což je velmi univerzální, což vám umožní dosáhnout každého rohu vašich živých plotů a utvářet je tak, jak chcete. Pokud jde o výdrž baterie, 20V lithium-iontová baterie, která s ní přichází, poskytuje dostatek energie pro dokončení střední práce. Jedinou nevýhodou, kterou vidím, je, že je to docela těžké přímo nahoře, protože motor se nachází nahoře, přímo v hlavě zastřihovače. Takže se můžete začít cítit trochu únavy po nějaké době, kdy jste ji drželi vzhůru. Kromě toho se však MZK skvěle rozřezává, je to snadné se přizpůsobit a bude to určitě skvělý doplněk k nástrojům ve vaší kůlně.

Proscons
Je to snadné použít. Je to trochu těžké bez ramenního popruhu.
Řezy jsou čisté a elegantní.
Přichází s ramenním popruhem, který usnadňuje manipulaci a manévru.

EarthWise LPH12022. Vybírat rozpočet

Specifikace: Maximální délka hřídele: 8 stop 8 palců, velikost čepele: 18 palců, řezací úhly: 6, hmotnost: 9.7 liber, zdroj napájení: Corded Electric

Earthwise LPHT12022 je dlouhý oříznutí živého plotu, který se rozprostírá plně až do 8 stop a 10 palců a při zhroucení se snižuje na 6 ft a 7 palců. Díky tomu je velmi univerzální, protože jej můžete použít, ať už máte vysoké nebo krátké živé ploty. Nemusíte příliš rozšířit ruce, protože zastřihovač je dostatečně dlouhý, aby dosáhl každého rohu vašich živých plotů. Čepel je dlouhá 20 palců a lze ji otočit do 6 různých pozic nebo úhlů, což usnadňuje manévru. Čepel je čepel s dvojitou akcí, což znamená.Napájení čepele je vysoce účinný motor, který produkuje až 2 600 úderů za minutu. Přichází také s 2.0ah lithium-iontová baterie, která se nabíjí rychle a poskytuje dostatek času na běh. Jedinou nevýhodou, kterou jsem pozoroval, je, že je docela těžká. Po nějakou dobu ji budete cítit váhu na pažích. Kromě toho to pěkně prořízne a funguje velmi dobře.

Proscons
Čepele jsou velmi ostré a úhledně proříznou keře. Je to těžké, když je plně prodlouženo.
Je to snadné použít.
Dobrá výdrž baterie.

Související: 8 nejlepších krajinných engers pro trávník a lemování záhonů

Greenworks Pro 80V bezdrátový oříznutí pólu. nejlepší výdrž baterie

Specifikace: Maximální délka hřídele: 8.5 ft., Velikost čepele: 20 palců, řezání úhlů: 7, hmotnost: 12.78 liber, zdroj energie: bezdrátový.

Pokud chcete bezdrátový zastřihovač živých plotů, který posouvá výkon na další úroveň, může být tato jednotka Telescoping Greenworks 80V jen tím pravým. Čepel je velmi ostrá. Je to 20palcová dlouhá rotující laserová čepel, která může proříznout skrz tloušťku 3/4 palce a kartáče s ní. Po použití buďte opatrní, protože vám může snadno oříznout ruku. Než se pokusíte vyčistit čepel, ujistěte se, že odpojte baterii. Je vybaven 80V 2.0ah baterie, která poskytuje více než dostatek šťávy a čas běhu k provádění projektů různých velikostí. Může běžet až 55 minut až 1 hodiny, než je třeba nabití. Řezací hlava se otočí z 0-180 stupňů a může se zablokovat do 1 ze 7 různých pozic, aby se zajistilo snadno provést řezy v různých úhlech. S celkovou délkou 8.5 ft, toto není nejdelší zastřihovač pólů, který najdete na trhu, ale rozhodně to dělá práci na 6 ft vysokých živých plotech a štětcích. Jako obvykle, jednou z nevýhod teleskopických ořízků živých živých plotů je, že mohou být těžkopádné, protože je někdy musíte zvednout, aby se snižoval vrchol. 80V Greenworks Pro váží 12.78 liber, což je docela těžké, a tak po nějaké době unavuje zbraně. Funguje to však docela dobře, čistě řezá, vyžaduje malou údržbu a během používání vytváří nulové emise.

Proscons
Vynikající kvalita sestavení Je to těžké.
Je velmi ostrý a snadno prořízne keře.

Worx WG252.9 bezdrátový teleskopický zastřihovač

Specifikace: Maximální délka hřídele: 12 ft., Velikost čepele: 20 palců, řezání úhlů: 10, hmotnost: 7.6 liber zdroje napájení: bezdrátový.

Vybaven 20palcovou lopatkou a teleskopickým šachtem, která rozšiřuje váš dosah až do 12 ft, Worx WG252.9 má vše, co je potřeba k tomu, aby se na jejich místo postavili vysoké živé ploty a keře. Kromě dlouhého dosahu může být hlava zastřihovače upravena do 10 různých pozic, což vám umožní oříznout a tvarovat keře a živé ploty na jakýkoli požadovaný design a z jakékoli pozice bez kompromitačního pohodlí. Rukojeť může být otáčena úhlem 180 stupňů, což vám umožní udržet stejnou polohu, zatímco upravíte zastřihovač pro řezání v různých pozicích. Čepele se prořezávají rychlostí 1340 revolucí za minutu a jsou navrženy tak, aby se dvakrát snížily v jedné revoluci, aby se zajistilo rychlé čisté řezy a snížilo množství vibrací, které cestují zpět do ruky operátora. Stejně jako mnoho jiných elektrických nástrojů z Worx je tento teleskopický živý zastřihovač bezdrátového a používá baterii Worx Power Share, která vám umožní používat stejnou baterii s jejich 20V a 40V nástroji. Většina teleskopických zastřihovačů je ruční a výška vašich živých plotů může někdy vyžadovat, abyste je drželi, což může snadno způsobit únavu do vašich paží, pokud je nástroj těžký. Worx WG252.9 Pouze způsoby 7.6 liber, což není tak těžké jako některé další jednotky, které jsme viděli. To znamená, že jej můžete použít po značnou dobu bez únavy. Celkově Worx WG252.9 je nástroj, který mohu s jistotou doporučit každému, kdo hledá dobrý dlouhý zastřihovač živých plotů, protože nabízí vysoký dosah asi 12 ft, teleskopická akce je hladká, je vysoce nastavitelná a menší váha usnadňuje použití velmi snadné použití.

Proscons
Čepele jsou ostré a úhledně řezy. Baterii musíte koupit samostatně.
Je dobře postavený.

SOUVISEJÍCÍ: 9 nejlepších trávníků pro odstranění Thatche z vašeho trávníku

Sun Joe SJH904E

Specifikace: Maximální délka hřídele: 5.9 ft, velikost čepele: 19 palců, řezací úhly: 5, hmotnost: 9.5 liber, zdroj napájení: elektrická šňůra.

Pokud chcete diskutovat o elektrických elektrických nářadích, zejména o ty, které jsou velmi těžké nebo dokonce směšné, nemluvě o značce Sun Joe. Produkují několik kvalitních a levných elektrických elektrických nářadí, protože se stanete svědky z první ruky, když dostanete slunce Joe SJH904. Sun Joe SJH904E je 4.5 AMP elektrický teleskopický zastřihovač živých plodů s 19 palcovými dvojitými akčními čepelemi, které se proříznou v obou směrech, které vám pomohou bez námahy oříznout. Je vybaven teleskopickým pólem, který lze transformovat nebo upravit z délky 3.8 ft až 5.9 ft, které vám pomohou dosáhnout nejvyšších živých plotů a keřů na vaší zahradě nebo na chodníku. Funkce teleskopické funkce vám pomůže získat až 13 palců v horním dosahu, což vám umožní nepředvídat se při používání při používání. Kromě používání teleskopické funkce můžete také oddělit nebo vyměnit teleskopický pól a nahradit jej ruční rukojetí pro ořezávání krátkých živých plotů v dosahu paže v dosahu paže. Stále mluvíte o její transformaci, můžete hlavu odstranit a nahradit ji Sun Joe GTS4000E-8CS-CGY SAW SAIN PAIK pro oříznutí větve stromu stromu a dokonce i tenké protokoly, které nejsou v dosahu zbraní. Hlava zastřihovače může být otočen do různých úhlů v závislosti na tvaru a směru, ze kterého chcete pracovat. Může být otočen z.20 stupňů s přírůstky 20 stupňů až 60 stupňů. Celkově je Sun Joe SJH904E rozhodně mezi nejlepšími nástroji pro řezání vysokých živých plotů.

Proscons
Vzhledem k tomu, že je šňůra, můžete jej spustit tak dlouho, jak chcete, za předpokladu, že je zapojen do zásuvky. Je to docela těžké, když je spojeno s prodlužovacím pólem.
Úhledně prořízne keřů.
Je snadné se přizpůsobit.

Související: Nejlepší bypass loppers pro prořezávání stromů končetin a větví

BlackDecker LPHT120

Specifikace: Maximální délka hřídele: 6.5 ft, velikost čepele: 18 palců, řezací úhly: 5, hmotnost: 7.7 liber, zdroj energie: bezdrátový.

Toto je BlackDecker LPHT120. Je to 20 voltů bezdrátového zastřihovače živého plotu, že můžete dalekohled až do délky 6-1/2 stop, takže je vhodné pro ořezávání až 10 stop. Stejně jako ostatní jednotky, které jsme zkontrolovali, můžete otočit řezací hlavu o 180 stupňů a zamkne se do 5 pozic, aby vám umožnil dosáhnout každého rohu živých plotů a keřů, což vám umožní přesně pracovat a při pozici, s nimiž jste spokojeni. Váží pouze 7.7 liber, což z něj činí jednu z nejlehčích možností, které jsme zkontrolovali, což vám umožňuje efektivně pracovat, aniž byste byli unaveni rychle. Hlava čepele nebo oříznutí je dlouhá 18 palců a řezy v obou směrech přes větve až do 7/16 palců tlusté. Celá jednotka je postavena solidní a robustní a funguje efektivně, jak by měl jakýkoli zastřihovač živých plotů.Ačkoli to není obrovská nevýhoda, hlava zamkne pouze do 5 pozic, což je dobré, ale ne dost. Schopnost to otáčet přes více pozic zvýší všestrannost nástroje.

Proscons
Čepel je ostrá a úhledně prořízne keře. Je to docela těžké.
Je to přátelské k rozpočtu.

SOUVISEJÍCÍ: 10 Nejlepší flomary na batoh pro vyčištění listů na dvoře

Garcare gpht07 dlouhý dosah živé plochy

Specifikace: Maximální délka hřídele: 9.2 ft, velikost čepele: 20 palců, řezací úhly: 6, hmotnost: 10.6 liber, zdroj energie: Corded Electric.

Aniž by byl prodloužen, pól teleskopického živého zastřihovače Garcare GPHT07 se již může pochlubit působivou délkou 7.1 ft a dostanete celkovou délku 9.2 ft při plném rozšíření. Že celková délka 9.2 ft zvyšuje váš dosah a umožňuje vám oříznout a tvarovat vysoké živé ploty na vašem dvoře bez žebříku. Můžete prodloužit a zamknout pól v přesné délce, se kterou jste v pořádku, a umožnit vám pracovat ve výšce, se kterou vám vyhovuje, nebo podle velikosti keřů, které chcete oříznout. Hlava zastřihovače je dlouhá 20 palců, což je poměrně široké, což vám umožní pokrýt širokou oblast v jednom průchodu. Stejně jako předchozí oříznutí přezkoumané v tomto článku lze hlavu Garcare GPHT07 otáčet nebo se otáčet do různých směrů pro všestranný zážitek z řezání. Může být posunut a uzamčen do 6 různých úhlů, takže jej můžete pohodlně používat. Napájení celého nastavení je 4.3 ampérový motor, který řídí čepele. Celkově se domnívám, že Garcare GPHT07 obsahuje vše, co potřebujete, abyste se postarali o vysoké zarostlé živé ploty a udržovali je v dobrém stavu a stavu.

Proscons
Čepel je ostrá a úhledně řezy. Obtížně zvládnutelné při plném rozšíření
Kvalita budování je dobrá. Není to chatrné.

Často kladené otázky

Pokud mají vaše živé ploty silné větve, to, co byste měli zvážit při výběru zastřihovače, je řezací kapacita jeho čepelí.Některé čepele mají řeznou kapacitu 5/8 palce a některé jsou 5/8 palce, a tak dále. Čím větší je řezací kapacita, tím silnější větve, kterými se mohou proříznout. Vždy tedy zkontrolujte řeznou kapacitu a vyberte si jeden vhodný pro váš projekt.

Když je celková délka zastřihovače plně rozšířena. Telescoping Trimmers přicházejí v různých velikostech a prodlouženích od 6 stop do 9 stop.Musíte jen zvážit velikost živých plotů, které chcete snížit, a jak vysoko může být v budoucnu, abyste si mohli vybrat ten, který můžete v průběhu času pokračovat.

Všechny tři možnosti jsou skvělé, v závislosti na vašich osobních preferencích a situacích. Pokud dostanete bezdrátou jednotku, vše, o které se musíte obávat, je nabíjení baterie. Jsou také přenosnější a během používání nevytvářejí žádný hluk a výpary. Baterie však snižuje a potřebujete čas na dobití.Během používání také neprodukují žádné palivové jednotky, ale mohly by být přenosnější. Chcete.li pokrýt dlouhou oblast, potřebujete dlouhou prodlužovací kabel nebo jej můžete připojit k bližšímu zásuvce.Existují také teleskopické živé oříznutí poháněné plynem. Jsou silnější a běží tak dlouho, jak chcete, ale vyžadují více údržby. Jsou také docela hlučné a produkují výpary.Zapnutí bezdrátové a provazované jednotky vyžaduje pouze zapojení baterie nebo prodlužovacího kabelu a stisknutí spouště nebo přepínače. Na druhou stranu, zahájení plynové jednotky vyžaduje více úsilí. Nejprve musíte vytáhnout počáteční šňůru, dokud neslyšíte spuštění motoru. Pak s tím můžete oříznout.Všechny 3 možnosti mají výhody a nevýhody. Musíte je zvážit a vybrat si, s čím jste nejpohodlnější.

Oba kabelové i bezdrátové jednotky vyžadují malou nebo žádnou údržbu. Musíte si pamatovat pouze na olejové čepele před a po použití.Plynové poháněné však vyžadují údržbu motoru. Čepele musí být také naolejovány.

Nejjednodušší odpověď je ne. I když to může, není to určeno pro řezání trávníků. K tomu můžete získat zastřihovač nebo sekačku na trávu.

Garcare Multi-Engled Corded 2 in 1 Pole Hedge Trimmer Review

Pokud jde o krásný dvůr, vyžaduje to práci. Trimmery zajišťovacích plodů vám mohou pomoci tuto práci dokončit. Než půjdete na koupi nového zastřihovače zajišťovače pólu, možná budete chtít přečíst dále o Garcare 4.8a víceúhelníkový šňůra 2 na 1 pól a přenosný živý oříznutí s 20 palcovou laserovou čepelí. Je to produkt, který stojí za to na druhém pohledu.

Bez ohledu na důvody, proč možná budete potřebovat zastřihovač plodů, má tento spotřebitel hodně co nabídnout. Před provedením dalšího nákupu se podívejte na naši úplnou recenzi pro víceúhelníkový šňůra Garcare s více úhlem v 1 v 1 pólu s laserovou čepelí 20 palců.

Funkce víceúhelníkového šňůry Garcare 2 v 1 pólovém zajištění

Pokud jde o krásný dvůr, vyžaduje to práci. Trimmery zajišťovacích plodů vám mohou pomoci tuto práci dokončit. Než půjdete na koupi nového zastřihovače zajišťovače pólu, možná budete chtít přečíst dále o Garcare 4.8a víceúhelníkový šňůra 2 na 1 pól a přenosný živý oříznutí s 20 palcovou laserovou čepelí. Je to produkt, který stojí za to na druhém pohledu.

Bez ohledu na důvody, proč možná budete potřebovat zastřihovač plodů, má tento spotřebitel hodně co nabídnout. Před provedením dalšího nákupu se podívejte na naši úplnou recenzi pro víceúhelníkový šňůra Garcare s více úhlem v 1 v 1 pólu s laserovou čepelí 20 palců.

 • Pokud jde o krásný dvůr, vyžaduje to práci. Trimmery zajišťovacích plodů vám mohou pomoci tuto práci dokončit. Než půjdete na koupi nového zastřihovače zajišťovače pólu, možná budete chtít přečíst dále o Garcare 4.8a víceúhelníkový šňůra 2 na 1 pól a přenosný živý oříznutí s 20 palcovou laserovou čepelí. Je to produkt, který stojí za to na druhém pohledu.
 • Bez ohledu na důvody, proč možná budete potřebovat zastřihovač plodů, má tento spotřebitel hodně co nabídnout. Před provedením dalšího nákupu se podívejte na naši úplnou recenzi pro víceúhelníku GarCare s více úhlem v 1 v 1 pólu s 20 palcovou laserovou čepelí.
 • Má 4.8A motor, 3/4 palcová řezná kapacita.
 • 2 v 1 design pro různé pracovní potřeby
 • 20 palcová laserová řezací čepel s odolnou ocelovou ocelí odolnou vůči ruzi pro čistě a rychle řezání.
 • 6-polohová otočná hlava a 5-polohová rotační zadní rukojeť, která vám umožní oříznout se v různých úhlech.
 • Hliníková teleskopická trubice s prodloužením do 9 stop pro řezání dlouhého dosahu.
 • Přední a zadní rukojeť s měkkou gumovou rukojetí je pohodlné oříznutí

První dojmy a prezentace

První dojmy jsou všechno, pokud jde o dobře téměř cokoli v životě a oříznutí pólů se neliší. První dojem Garcare 4.8A víceúhelníkový protažený 2 na 1 pól a přenosný zastřihovač živých plotů je docela působivý. Teskopická schopnost tohoto vybavení je opravdu skvělá dosahující až 9 stop, aby získala přístup k těm těžko dosažitelným horním větvím a živým plotům.

Jednou z nejlepších funkcí, které jsem našel, je hlava 6 pozic. Je to jednoduché a snadné, úhlu hlavy na místo a zamkněte se na místo. Čepele jsou vysoce kvalitní a drží se schopnosti řezat větve až do 3/4 palce.

Je toho hodně co doporučit Garcare 4.8a víceúhelníkový provaz 2 na 1 pól a přenosný živý oříznutí.

Ořezávání a řeznou kapacitu

Garcare 4.8A má schopnost řezat větve až ¾ palce. Teskopická trubice 9 stop vám umožňuje snadno oslovit tyto vysoké větve a živé ploty. Hlava 6 polohy může z něj udělat vánek, aby se na vašich živých plotech získal ten pravý úhel.

S délkou řezání čepele o 20 palců můžete snížit více a umožnit více i obložení a více pokrytí. Čepel je vyrobena z rezistentní ocelové oceli, která umožňuje ostrou čepel, která může rychle a snadno řezat. Tento model pro šňůra má 4.8 amp elektrický motor, který může napájet některé tvrdé úlohy, buďte opatrní, abyste náhodou neřezali napájecí kabel.

Další vynikající rys Garcare 4.8a víceúhelníkové probojné 2 na 1 pól a přenosný zastřihovač živých plotů je 2 v 1. Tento aspekt vám umožňuje mít obě zastřihovač pólů, který přesahuje 7.4 stopa standardní velikost až 9 stop a poté snadno převedena na ruční zastřihovač. To je pro mě úžasné, protože mi to umožňuje možnost, že v jednom musím nástroje na dvoře. To umožňuje méně peněz vynaložených na nástroje a méně prostoru potřebné pro vybavení.

Funkce bezpečnosti a pohodlí

Garcare 4.8 má několik opravdu skvělých funkcí pohodlí. Má 5 polohovou zadní rotační rukojeť, která vám umožňuje najít přizpůsobení, které je pro vás to pravé. Má také přední a zadní rukojeť, která má měkkou gumovou rukojeť poskytující pohodlnější manipulaci a ovládání.

Měkké gumové rukojeti pomáhají absorbovat vibrace a pomáhají snižovat únavu rukou. To je hezké, zejména pokud jste jako já a vaše ruce mají tendenci být otupělí, když se provádí pomocí elektrického nářadí na dvoře nebo kolem domu.

Garcare 4.8A má také bezpečnostní zámek na šňůře, který zabraňuje náhodnému odpojení šňůry. To je hezké mít, protože vám to umožňuje manévrovat, aniž byste neustále museli opakovat své kroky k načtení šňůry, když vypadne.

Garcare víceúhelníkový šňůra 2 v 1 pólové živé živé ploše s 20 palcovou laserovou čepelí je dodáván s ramenním popruhem, který pomůže minimalizovat hmotnost a zatížení pólu a živého plotu zastřihovače. To může pomoci spotřebitelům, kteří mohou bojovat s dlouhými kousky vybavení a distribuce hmotnosti. Dodává se také s krytem čepele, který pomáhá předcházet nehodám, aniž by se nepoužíval.

Celkové hodnocení

Co se nám líbí

 • 6 Hlava polohy
 • 4.Elektrický motor 8 AMP
 • 5 Položení ruky
 • Přední a zadní měkké gumové polštáře
 • Schopnost 9 stop dosahu
 • 20 palcová řezací laserová čepel
 • Ramenní popruh
 • Kryt čepele

Co se nám nelíbí

 • Je trochu těžkopádné, pokud jde o rozdělení hmotnosti.
 • Záruku je třeba zakoupit samostatně

Poslední myšlenky

Garcare 4.8a víceúhelníkový šňůra 2 na 1 pól a přenosný živý oříznutí s 20 palcovou laserovou čepelí se zdá být dobrá robustní jednotka. 20palcové laserové lopatky jsou postaveny tak, aby řezaly a udržovaly svou ostrost. Pro kompenzaci těžkopádnosti modelu je dodáván s ramenním popruhem, který se doporučuje nosit při operaci, abyste minimalizovali únavu. Celkově má ​​sílu a trvanlivost dokončit práci.

S obsahem 2 z 1 spolu s všestranností pozic hlavy a držadly bych musel říci, že Garcare víceúhelníková kabelová recenze 2 v 1 pólovém zajištění s 20 palcovou laserovou čepelí stojí za vyzkoušení.

 • ← Předchozí recenze Greenworks Pro 2600402
 • Další → Průvodce nákupem: Nejlepší recenze na gril na grilu na plyn

BlackDecker LHT2436 Recenze bezdrátového hedgeového oříznutí

Velký zastřihovač živých plotů může způsobit, že váš dvůr funguje mnohem jednodušší úkol. Pokud hledáte

Greenworks 22122 Elektrická šňůra recenze živého plotu

Jako společnost si Greenworks vybudoval pověst svých bezdrátových loděnic. Jako takový elektrický šňůra Greenworks 22122

Black and Decker HT22 Hedge Trimmer Review

Trh pro oříznutí živých plodů obsahuje téměř ohromující rozmanitost možností. Jako spotřebitel bude první počáteční výzva

Backyard Refuge je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu navrženého tak, aby poskytoval prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com.