5 Nejlepší nástroj pro řezání vysoké trávy v roce 2022. Řezačka ruky

Nejlepší nástroj pro řezání vysoké trávy v roce 2022

Hledáte nástroj pro rychlé a efektivní nástroj pro řezání vysoké trávy a plevele?

Jste na správném místě, protože tady vám řekneme o některých nejlepších ručních nástrojích, jak rychle řezat vysokou trávu.

Testovali jsme a provedli komplexní výzkum všech produktů zkontrolovaných v tomto článku. Pojďme se k tomu dostat!

 • Tabulka porovnání nástrojů
 • Nejlepší nástroj pro řezání vysoké trávy 2022 Recenze
 • 1. Remington RM1159 ořezávací sekačka
 • 2. Ames 2915300 řezačka trávy plevelů
 • 3. Zenport K310 čisticí kartáč srp
 • 4. True Temper 2942600 Trass Whip
 • 5. BlackDecker LSTE525 String Trimmer
 • – Materiál
 • – Hmotnost
 • – Zdroj energie
 • – Délka rukojeti
 • – Bezpečnost

Tabulka porovnání nástrojů

Ve spěchu? Tato tabulka srovnávání vám umožní rychle se rozhodnout o nákupu. Porovnali jsme všechny životně důležité vlastnosti každého z nástrojů, abyste si mohli rychle vybrat ten pravý produkt.

Produkt Materiál Hmotnost Zdroj energie Výška zpracování
Remington RM1159 Kov 78 liber Plyn-poháněné Nastavitelný
Ames 2915300 Tvrdé dřevo/ocel 1 libra Zcela manuální 30 palců
Zenport K310 Hliník/uhlíková ocel 13.6 uncí Zcela manuální 9 palců
True Temper 2942600 Tvrdé dřevo/ocel 1 libra Zcela manuální 38 palců
BlackDecker LSTE525 Plastický 6.3 libry Baterie napájeno 12 palců

Nejlepší nástroj pro řezání vysoké trávy 2022 Recenze

Následuje najdete individuální recenzi všech pěti nejlepších nástrojů pro řezání vysoké trávy. Tato recenze vám umožní rozhodnout, který nástroj je pro vás podle vaší potřeby ideální. Naučíte se také nejlepší způsob, jak snížit vysoké plevele pomocí těchto nástrojů.

NEVÝHODY

Ořezávací sekačka Remington RM1159 by měla být vaší první volbou, pokud chcete odstranit vysokou trávu a plevele, dokonce i z těžko dostupných míst. Tento stroj se může snadno přiblížit k malým oblastem.

Dále je o něco těžší a objemnější. Váží asi 78 liber, zatímco jeho rozměry jsou 34.45 x 22.04 x 21.06 palců. I když se jedná o zařízení s těžkou hmotností, můžete jej stále rychle pohybovat kvůli skládací rukojeti a kola. Skládací rukojeť a kola také podporují pohodlné přepravu a skladování. Aniž byste vynaložili velké úsilí, můžete přesunout ořezávací sekačku Remington RM1159 na trávníku s dlouhou trávou a došky.

Tato jednotka navíc přichází se dvěma koly. 14palcová kola míče vám umožní přepravovat tento stroj pohodlně, dokonce i na drsném terénu. Velká kola jsou silná a odolná. Funkce pohyblivosti sekačky RM1159 Trimmer je poměrně lepší než její konkurenti. Pro lepší práci kol nezapomeňte je každou sezónu mazat. Zmatování kol zlepší dlouhověkost. Tento řetězec kola vám umožní postoupit tuto sekačku na třech pozicích.

Použití kovového materiálu naopak z této sekačky je mnohem spolehlivější zařízení. Vyvarujte se však udržování této sekačky ve vodě po delší dobu, protože může začít rezaví. Další hodnou funkcí jednotky Remington RM1159 je Offset Trimmer Head. Offsetová zastřihovače usnadňuje řezání vysoké trávy.

Kromě toho tento plynový stroj obsahuje motor 159cc OHV. Vzhledem k plynovému motoru 4-cyklů můžete z vašeho trávníku vyříznout nejnáročnější plevel, trávu a došky. Značka Remingtonu přidala 22palcový rozřezaný řádek, aby se rozřezávání vysokých plevelů a trávy rychleji. Hlavním cílem řezání řádků je krátce vám pomoci odstranit nejsilnější štětec. S jemnou silou budete dělat práci s touto zastřihovačskou sekačkou.

Kromě řezání řádků má tato jednotka 0.Ořízková čára ozdoby 155 palců. Na rozdíl od mnoha jiných sekaček zastřihovače přichází sekačka RM1159 s ovládací pákou pro další bezpečnost.

S ovládací pákou můžete sekačku vypnout jediným dotykem. Nastavitelná výška páky sekačky RM1159 je také nastavitelná. Páku můžete nastavit podle svého přání.

Obsahuje také deflektor zastřihovače, který zabrání létání trosek kolem. Dále nabízí mnohem lepší šířku řezání. Větší šířka řezání vám umožní rychle řezat trávu a plevel z širší oblasti. Tato funkce pro vás usnadní a rychleji čištění celého dvora.

Aby se využila tato sekačka RM1159, pro uživatele, značka Remington také poskytuje uživatelskou příručku. Dokonce i začátečníci mohou tuto sekačku použít s pomocí uživatelské příručky. Navíc se nejedná o zcela automatickou sekačku zastřihovače, takže budete muset provádět některé úkoly ručně.

Přehled: Remington RM1159 je výkonná oříznutí s mnoha prospěšnými funkcemi. Je to ideální pro ty, kteří chtějí stříhat vysokou trávu a plevele z rozsáhlejšího trávníku.

NEVÝHODY

Ať už chcete nakrájet vysokou trávu, větve nebo plevele, měli byste vyzkoušet řezačku Ames 2915300 kvůli jeho lepšímu výkonu a cenové dostupnosti. Tento produkt nabízí nákladově efektivní řešení pro řešení vysoké trávy a plevelů.

Nejen trávou, ale také můžete odstranit zarostlou vegetaci pomocí tohoto nástroje. Hlavním rysem jednotky Ames 2915300 je její váha. Má relativně nižší hmotnost ve srovnání s mnoha jinými řezačkami trávy. Hmotnost o 1 libry vám pomůže ji nosit kdekoli.

Také Ames 2915300 má ostré zuby, které mohou efektivně řezat malou i vysokou trávu. Funkce o dvojitém okraji odstraňuje trávu a plevel z trávníku, aniž byste vás požadovali, abyste vyvinuli větší tlak. Zuby s dvojitým bokem vám umožní řezat trávu na zádech i vpřed.

Dále jsou ostré zuby připevněny rukojetí z tvrdého dřeva. Popisovač z tvrdého dřeva je odolný a při používání nabízí pevné přilnavost. Tvrdené ocelové rovnátka drží rukojeť i zoubkované čepele dohromady.

Další vynikající rysem řezačky Ames 2915300 je to, že jeho čepele zůstávají po celá léta ostré. Dokonce i po letech budete stále schopni řezat masivní trávu a plevel poměrně rychle kvůli ostrosti. Ale pokud stále chcete naostřit čepel, můžete pro tento proces použít lavičku.

Navíc je čepel odnímatelná, takže ji můžete odstranit, když se nepoužíváte. Ames 2915300 má delší popisovač 30 palců. Tato rukojeť vám umožní vyčistit trávník bez sezení nebo ohýbání. S tímto produktem Ames můžete pohodlně stát a řezat trávu a plevele kvůli dlouhé rukojeti.

Eyehole je další kvalitní rys v Ames 2915300 Cutter. Kvůli oční díře můžete tento nástroj pohodlně uložit. Oční dírka vám pomůže při zavěšení nástroje. Při použití této řezačky budete muset ukázat svou houpací sílu. Během houpání řezačky však buďte opatrní, protože má ostrou čepel, která může způsobit poškození.

Over, stejně jako jiné nástroje, má Cutter Ames 2915300 také některé nevýhody. První nevýhodou je, že není vhodná pro řezání tlustých rostlin. Ačkoli tento produkt efektivně snižuje vysoké plevele a trávu, nefunguje dobře proti hustým rostlinám. Účinnost řezačky Ames 2915300 se také snižuje, když je mok. Než jej použijete, ujistěte se, že tento nástroj pro rukojeť je suchý.

Přehled: Ames 2915300 je vhodný pro lidi, kteří chtějí efektivní čištění výsledků v krátké době. Dvouhned zoubkované lopatky podporují rychlé odstranění vysoké trávy a plevele.

NEVÝHODY

Pokud hledáte cenově dostupné řešení, jak se zbavit vysoké trávy z vašeho trávníku, zkuste srp kartáčku Zenport K310. Nejlepší věc na Zenport K310 je, že jej můžete použít ke sklizni ovoce a zeleniny.

Pokud jde o váhu, má Zenport K310 mnohem nižší než ostatní nejlepší nástroje pro řezání vysoké trávy. 13.6 uncí hmotnosti vám umožní efektivně využít. Kvůli rozměrům a hmotnosti nebudete při zvedání tohoto produktu čelit žádnému tlaku.

Navíc vám větší ostrost tohoto produktu pomůže při čištění těžkých služeb. Můžete pohodlně odstranit tvrdou trávu a plevele s podporou této ostré čepele. Jeho odolná ocelová čepel přináší efektivní výsledky po delší dobu. Tento manuální plevelník má dále rukojeť hliníkové trubice. Rukojeť je připojena k uhlíkové oceli a nabízí lepší přilnavost.

Většina lidí si stěžuje na své ruce, když po delší dobu drží řezací nástroje. Přesto, se Zenport K310 se o to nemusíte starat. Měkký gumový materiál přítomný na rukojeti nabízí vaši ruku v bolesti, i když ji používáte celé hodiny. Velikost rukojeti je 9 palců, takže při používání nemusíte hodně ohýbat.

Celková délka Zenport K310 je však asi 18 palců. Tento ruční nástroj pro řezání vysoké trávy je prospěšný v mnoha zahradnických aplikacích. Při práci vám nabídne maximální pákový efekt a sílu. Kromě vysoké trávy a plevelů můžete s tímto nástrojem také řezat stonky, větve a páry.

Celkově je to správný produkt, ale při používání buďte opatrní kvůli ostré čepeli. Čepel použitá v tomto nástroji má zakřivený tvar. Tento tvar podporuje efektivní a rychlé čištění. Možná budete také muset držet tvrdohlavou trávu a plevel s jednou z vašich rukou při proříznutí tohoto nástroje.

Přehled: Pokud chcete, aby se nástroj pro popisovač přívětivý rozpočet zabýval trávou a plevelem, musíte upřednostňovat nástroj Zenport K310. Je to ideální nástroj pro podrost a malé sazenice.

NEVÝHODY

Dalším vysoce kvalitním nástrojem pro řezání vysoké trávy je True Temper 2942600 Grass Whip. Podobně jako dříve zmíněné nástroje, tento produkt může také poskytnout špičkové výsledky proti delší trávě. S pomocí tohoto nástroje můžete efektivně eliminovat vyrostlou trávu a plevele.

Tvar jednotky True Temper 2942600 je podobný golfové hůlce. Tento travní bič váží asi 1 libru. Lehký a kompaktní tvar vám umožní snadno uložit a nosit. Stejně jako Cutter Ames 2915300 má tento nástroj také lopatky s dvojitým okrajem.

Nejlepší věc na těchto duálních čepelích je, že můžete s každou houpačkou snížit velké množství trávy a plevele z několika stran. Z důvodu duálních čepelí můžete rozřizovat trávu a plevel na dopředu i na návratu.

Tato ostrá čepel také zvyšuje účinnost produktu. Robustní design čepele navíc zlepší tempo procesu drhnutí.

Kromě toho je dlouhá rukojeť také hodnou funkcí, o které se v tomto produktu mluví. Použití materiálu z tvrdého dřeva způsobuje, že rukojeť trvá. Dlouhá rukojeť 38 palců umožňuje uživatelům otočit se s pohodlím. Tento produkt má navíc kovovou tyč, která podporuje rukojeť.

Kombinace rukojeti dřeva a kovového prutu zvyšuje trvanlivost produktu.

Kovová tyč má trubkovou strukturu, která je relativně slabší. Přidání významnějšího množství síly k němu může ohnout. Pomůže také bez námahy čištění náročných oblastí.

Rukojeť má dále vynikající trvanlivost a sílu. Takže se nemusíte starat o rozbití rukojeti při použití tohoto travního biče. Pro pohodlné úložiště přidala značka True Temper díra do popisovače bičty 2942600. Otvorem můžete zavěsit bič trávy na zeď. I když má rozšířenější přilnavost, možná se budete muset mírně ohýbat kvůli jeho tvaru.

Také nemůžete zaostřit vlnité čepel. Pokud je čepel tupá, budete ji muset nahradit novým. Tato vysoká řezačka trávy je cenově dostupná než mnoho jiných nástrojů.

Proto, pokud si přejete řešení přátelské k rozpočtu odstranit nežádoucí trávu a plevel z trávníku, vyberte 2942600 Whip Grass Whip. Nemusíte však získat efektivní výsledky z používání tohoto produktu na Stemmed and Hards Rostl.

Přehled: True Temper 2942600 Grass Whip by měl být vaší nejlepší volbou, pokud chcete odříznout trávu a bez stonků z vašeho trávníku. Ale proti Stemmed a tvrdým rostlinám bychom to nedoporučovali.

NEVÝHODY

Trimmer BlackDecker LSTE525 podporuje řezání plevelů, trávy a pozemního košile z nepřístupných oblastí. Vzhledem k jiným řezným nástrojům má tento produkt jedinečný tvar. Unikátní tvar dává tomuto produktu mnohem lepší vzhled.

Jednotka LSTE525 je napájena na baterii, takže při jeho provozování nebudete muset vypořádat s dráty. Tento nástroj může fungovat jako Edger a také zastřihovač plevelů. Tuto jednotku můžete převést na Edger nebo zastřihovač plevelů, kdykoli chcete.

Nejlepší je, že nemusíte vyvinout velké úsilí, abyste tento produkt přesunuli z oříznutí na Edger. Jediný stisknutí tlačítka vám umožní otočit tento nástroj z oříznutí na kolovou Edger. S řetězcem LSTE525 bude pro vás snazší získat nejkrásnější dvůr. Má systém EasyFeed, který můžete použít k posílení linky oříznutí.

S stisknutím tlačítka můžete použít systém EasyFeed podle potřeby. Další pozitivní věcí na tomto zastřihovači je jeho lehký a rozměry. Váží 6.3 libry, zatímco rozměry LSTE525 jsou kolem 9.25 x 41.33 x 5.74 palců. Rozměry i hmotnost dělají LSTE525 přenosný a snadno obchodovací produkt.

Je to také bezdrátový zastřihovač strun, který nabízí větší svobodu pohybu, zatímco jej používáte.

Kromě toho má tento produkt BlackDecker robustní přenos jednotky, který poskytuje větší točivý moment než jeho konkurenti. Tento vyšší točivý moment má za následek vyšší řeznou sílu a nabízí výsledek čištění špičkových. Tato jednotka má dále odolné dvě 20V lithiové baterie. Baterie jsou dlouhodobé, které vám poskytnou dlouhé hodiny běhu.

Tyto baterie můžete také nabít v krátké době. Životnost baterie těchto baterií je také lepší. Ve srovnání s jinými zastřihovači strun nabízí jednotka LSTE525 o 33 procent více času běhu. Celý dvorek můžete snadno vyčistit jediným nábojem.

Kromě přenosu jízdy má tento ruční nástroj pro řezání vysoké trávy také dvoustupňovou kontrolu. Pomocí této možnosti řízení rychlosti můžete zvýšit tempo řezání. Využití tohoto zastřihovače řetězce při vysoké rychlosti však povede k větší spotřebě baterií. Pokud tedy nespěcháte, minimalizujte rychlost a ušetříte výdrž baterie. Baterie je také zaměnitelná. Výměnná možnost baterie vám umožní změnit baterii tohoto nástroje s mnoha dalšími produkty.

Dalším důvodem k investování do zastřihovače LSTE525 je jeho mikro-texturní přilnavost. Přilnavost je velmi měkká, což vám umožní používat nástroj po dlouhé hodiny, aniž byste byli unaveni. Kromě měkkého přilnavosti je funkce nastavitelná výška také hodnější. Bez ohledu na vaši výšku, můžete nastavit výšku tohoto zastřihovače řetězce podle potřeby.

Nejen nastavitelná výška, ale tento produkt také nabízí nastavitelnou rukojeť. Rozmanitost přizpůsobitelných možností dostupných v jednotce LSTE525 je vhodné použít pro všechny. Tento vysoký řezač trávy nepoužívá žádný škodlivý plyn, což z něj činí produkt přátelský k životnímu prostředí. Navíc má 12 palců řezného řádku a 0.065 palců průměru linky.

Přehled: BlackDecker LSTE525 String Trimmer je vhodný pro lidi, kteří potřebují zastřihovač a Edger současně. Je to také perfektní nástroj pro řezání trávy a plevele z nedotknutelných oblastí.

Průvodce nákupem

Než vás informujete o faktorech, které je třeba zvážit při nákupu nástroje pro řezání vysokých plevelů a trávy, představte nám některé z výhod tohoto produktu.

Následuje některé výhody, které získáte z používání těchto ručních nástrojů.

 • Tyto výrobky pro vás budou lépe zvládnutelné k čištění a udržení zdraví trávníku.
 • Bez ohledu na stav vašeho trávníku, tyto nástroje vám pomohou přinést dvůr v požadovaném tvaru.
 • Všechny tyto nástroje nabízejí nejlepší způsob, jak snížit vysoké plevele a trávu.
 • Tyto nástroje vám pomohou snížit tvrdohlavou trávu a plevel, aniž byste vyvinuli velký tlak kvůli ostrým čepelům.
 • Většina z těchto nástrojů je přenosná a přátelská k cestování.
 • Nejlepší na těchto nástrojích je, že k jejich použití nepotřebujete žádné technické znalosti. I když tyto nástroje používáte poprvé, stále nebudete čelit žádným potížím. Ačkoli se tyto nástroje snadno používají, měli byste být vždy opatrní při jejich manipulaci, protože obsahují ostré čepele.

Dále se dozvíte o faktorech, na které byste se měli podívat před investováním do nejlepšího nástroje pro řezání vysoké trávy.

– Materiál

Pokud chcete, aby váš řezací nástroj vydržel déle, měli byste nejprve zkontrolovat materiál. Většina nástrojů používá buď kovový, plastový nebo dřevěný materiál. Kovový a dřevěný materiál je odolnější ve srovnání s plastovým.

Dále zkontrolujte materiál držadla. Většina nástrojů má rukojeť z tvrdého dřeva, která nabízí lepší přilnavost a manipulaci. Proto, protože kovové i dřevěné materiály jsou spolehlivé, mohou upřednostňovat jakoukoli z vašich preferencí.

– Hmotnost

Hmotnost je životně důležitá věc, na kterou se můžete podívat při nákupu ručních nářadí pro řezání vysoké trávy a plevele. Nástroj pro držadlo s větší hmotností je obvykle obtížné přenést, takže proces řezání trávy a plevelů komplikuje.

Proto byste neměli ignorovat hmotnostní faktor před zakoupením nástroje pro řezání trávy. Vyberte jednotku pouze s nižší hmotností, abyste ji mohli snadno zvednout. Lehké nástroje jsou obvykle přenosnější a pohodlnější pro skladování.

– Zdroj energie

Před investováním peněz také zkoumá zdroj energie nástroje. Nejprve se rozhodněte, zda chcete nástroj napájený baterií, plyn nebo zcela manuální nástroj. Jednotka napájená z baterií je obvykle šetrnější k životnímu prostředí než jednotka poháněná plynem.

Pokud si však budete vybrat nástroj napájený baterií, ujistěte se, že má lepší výdrž baterie. Kromě toho bude naprosto manuální nástroj ideální pro ty, kteří chtějí při práci dělat nějaké fyzické cvičení.

– Délka rukojeti

Nezapomeňte před nákupem prozkoumat délku rukojeti. Nástroje pro řezání trávy s krátkými kliky budou vyžadovat, abyste se ohýbali nebo seděli, když je používáte, což vám ztěžuje používání produktu. Na druhé straně mnoho řezacích nástrojů přichází s nastavitelnými výškami, takže můžete nastavit délku podle potřeby.

Takové nástroje s přizpůsobitelnými možnostmi jsou obvykle lepší pro lidi ve všech výšinách. Výšku takových nástrojů můžete nastavit podle svého požadavku. Proto buď dáváte přednost nástroji s nastavitelnou výškou, nebo si vyberete ten s délkou, kterou můžete pohodlně použít.

– Bezpečnost

Před výběrem některého z nástrojů se také podívejte na bezpečnostní faktor. Tyto řezací nástroje mají ostrou čepel, která může způsobit vážné zranění, pokud nebude dobře zacházeno. Zajistěte proto, aby zařízení, které používáte, je bezpečné.

Kromě bezpečného nástroje byste měli být také opatrní při manipulaci s nástrojem. Lepší manipulace s nástrojem vám zabrání jakékoli poškození. Takže se nejprve naučíte manipulaci před použitím zařízení pro proces řezání.

BlackDecker LSTE525 String Trimmer a Remington RM1159 Trimming Sekačka jsou nejlepšími nástroji pro řezání vysokých plevelů a trávy. Tyto nástroje nevyžadují mnoho manuálního úsilí, a proto je lidé preferují.

Předpokládejme však, že nemáte problém s prováděním úkolu ručně a chcete řešení vhodné pro rozpočet. V takovém případě si můžete také vybrat srp štětce Zenport K310. Tyto nástroje poskytnou čistší vzhled na váš dvůr.

Nejlepší nůžky na trávu: Snadná řešení pro dilemata hrany

Sběr nejlepších travních nůžek by neměl být fuškou. Naše průvodce kupujícím vám ukazuje vše, co je třeba hledat v kvalitních nůžcích trávy.

Už jste někdy používali svůj zastřihovač strun k oříznutí a přezdívali váš strom broskev z ceny? Ocitli se v pozici, kde jste prostě neměli tu pravou sekačku nebo zastřihovač, abyste se dostali na těsné místo? Pak potřebujete ty nejlepší nůžky na trávu, které najdete, a rychle je potřebujete.

Naštěstí mohu pomoci. Dnes budeme diskutovat o tom, co potřebujete vědět, abyste si vybrali správný dvojice nůžky na trávu pro vaši práci. Ať už hrana nebo vrchol trávníku nebo jen čištění plevelů kolem hranic, potřebujete kvalitní nástroj. Než to dokončíte, budete přesně vědět, co potřebujete vyčistit ten otrhaný pruh mezi vašimi zahradními odrazovými kameny!

Nejlepší recenze trávníků

Střih travního střihu Corona Classiccut

 • Profesionální nůžka na řezání nůžky: Tvrdý.
 • Pohodlná, neklouzavá přilnavost: Pomůže vám uchopit.
 • Odolné čepele: plně tepelně tepetová pro sílu.

Velmi tvrdé, tepelně ošetřené ocelové čepele nůžky na koronu. Zatímco tento ruční zastřihovač trávy není nejvíce okouzlující, je to vyzkoušený a skutečný design, který se používá roky.

Vinyl, neklouzací rukojeť umožňuje dobrou kontrolu, zatímco silná pramen pomáhá otevřít čepele mezi každým stlačováním. Čepele lze snadno naostřit mezi použití, aby se zajistilo, že budete mít vždy čistý řez. K dispozici jsou náhradní díly pro případ, že je potřebujete, a tyto nůžky přicházejí s omezenou doživotní zárukou.

Berger #2200 Nůstky trávy

 • Full Metal Grass Nurts in Premium Quality for.
 • Anti-stick-potažená čepel pro bez námahy řezání.
 • Jemný na trávníku: Blades mají optimální.

All-kovová konstrukce zajišťuje, že tyto nůžky Berger Grass budou obdržet zkoušku času. Čepele jsou potaženy anti-adhezní povlakem, který udržuje zbytky rostlin a ověsy. Silná jarní akce pomáhá otevírat lopatky mezi řezy.

Bez ohledu na to, jak tvrdě potřebujete pracovat, tyto nůžky na travnici jsou na úkolu. Lze je znovu rozsvítit, aby udržovali čepele honěné a připravené na váš další úkol, a budou vydržet a vydržet! Někdy tradiční konstrukce pevné lopatky vytváří nejlepší nůžky na trávu, a to je vrchol jeho kategorie.

Fiskars otočných měkkých dotykových nůžky

 • Precision Ground Carbon Steel 5 „čepele
 • Hlava otočí 360 stupňů
 • Mechanismus zamykání palce

Fiskars je na vrcholu linky pro nůžkovou konstrukci, a to se ukazuje v tomto páru nůžky na FISKARS GRASS. Lopatky z nerezové oceli jsou namontovány do Nyglastního těla, které vydrží bití. Snadno nastavitelné tak, aby vyhovovalo vašemu preferovanému úhlu, mohou tyto zastřihovače trávy snadno zvládnout úkol.

Ať už se oříznete kolem základny stromu nebo podél okraje zvednuté postele, jedná se o nejlepší nůžky pro vaši práci. Cena je nesmírně rozumná a vaše nové zastřihovače trávy přicházejí s omezenou doživotní zárukou.

Fiskars s dlouhými trávníky

 • Ideální pro hrany a ořezávání dekorativních trav.
 • Dlouhá šachta eliminuje bolestivá kolena z klečení a.
 • Blades Otočné 360 stupňů pro snadné oříznutí.

Všichni stárneme. Po chvíli, klečení nebo se sklopení vypořádat s úkoly není tak snadné jako předtím. Ale s těmito nůžkami Fiskars Grass se nemusíte znovu přikrčit, abyste se znovu ořízli podél vyvýšené postele. Poskytují 36palcovou rukojeť, aby vám to usnadnilo.

Ocední čepele otočné 360 stupňů, takže je můžete nastavit přesně tam, kde chcete, aby se řezaly. Dlouhá rukojeť na těchto travních nůžcích umožňuje pohodlí, zatímco vy oříznete ten dlouhý lemovací pás na vaší krajině. Pružinově nakládané rukojeti se snadno otevře a otevřete se pokaždé, když se stisknete, což vám poskytne snadný zážitek z řezání.

Jednoduše řečeno, jedná se o nejlepší nůžky na trávu, na které byste mohli doufat, pokud máte špatný záda nebo trik. Stojí za utracené peníze!

Gardena 8885-U bezdrátový lithium-iontový travní nůžka

 • Výkonné snadné péče lithium iontově dobíjecí.
 • LED zobrazení stavu nabíjení baterie
 • Kompletní s ochranou čepele a nabíječkou

Na trhu je k dispozici mnoho variací na nůze elektrické trávy. Mým doporučením pro nejlepší bezdrátové nůžky trávy musí být The Gardena 8885-U, a tady je důvod.

Za prvé, přilnavost je velmi snadné držet. Zapněte napájení a spoušť aktivuje stisk světla. V žádném okamžiku budete ořezávat. Okraje Sawblade budou žvýkat, co potřebujete k oříznutí.

Ještě lepší je, že je k dispozici volitelná prodlužovací rukojeť, která zajišťuje, že se nemusíte ohýbat. Každý, kdo trpí problémy s zády, bude milovat snadné použití.

Čepele jsou vyměnitelné a vnitřní lithium-iontová baterie udrží tento elektrický zastřihovač trávy po dobu 90 minut najednou. Tyto vlastnosti dělají tyto nůžky moje nejvyšší volba pro nejlepší nůžky na trávu v elektrické/bezdrátové kategorii. S nimi se nemůžete pokazit.

Travní nůžky Zenport těžkopádné krajiny

 • Nastavitelná těžká krajina travní nůžky
 • Dvojče 4.5palcové uhlíkové listy
 • Tyto nůžky můžete nastavit na několik různých.

Čepele z uhlíkových ocelí poskytují pro tyto nůžky. Používají se u krajinných sborů k tomu, aby z nějakého důvodu vykonávaly podrobné práce a pro oříznutí těžko dostupných oblastí! Nážící mají konstrukci otočné Blade, která vám umožní nastavit úhel čepele a mají pěknou akci.

Moje jediná skutečná stížnost na to je rukojeť vinyl-ponořená. Vinyl se rychle stává úhledným v zpocených rukou, takže pokud nemáte dobrý pár pracovních rukavic, může být těžké držet se jich. Léto se rychle blíží, takže je to určitě úvaha.

Gardena 8734 Komfortní otočné nůžky trávy

 • Otočné nůžky na trávu pro bez námahy ořezávání a.
 • 27palcová délka pro prodloužený dosah a pohodlné.
 • Přesné řezné akce pro úhlednou a čistou trávu.

Společnost Gardena již roky vyrábí robustní nástroje. V tomto případě to mohou být pouze nejlepší nůžky na trávu pro lehkou práci a vysvětlím proč.

Opravdu se mi líbí design vlnové blade, protože je mnohem méně pravděpodobné, že zasekáváte čepel. Přilnavost je pohodlná a snadno použitelná. Bohužel, mechanismus má jeden slabý kolík a ten špendlík může občas selhat. Pokud náhodou dostanete pár, kde pin selže, je to potíže, abyste je nahradili.

Oddělení zákaznických služeb společnosti Gardena ve skutečnosti nahradí vadné nůžky na trávu a dostane zpět řezání. Dokud máte pár, který postrádá tuto slabou bod, budete mít nástroj, který bude fungovat pro vás roky. Jedna malá oprava designu a to by byl můj nejlepší výběr.

Co jsou to trávníky?

Travní nůžky v jejich nejzákladnější podobě jsou v podstatě nůžky na práci s trávou nebo lehkým plevelem. Existují dvě základní kategorie manuálních travních nůžek: nůžky na lemování a nůžky na polevy. K dispozici jsou také nůžky na otočnové listy, které lze použít jako Edgers nebo Toppers.

Ohrané nůžky vypadají velmi podobně jako standardní nůžky a mají být zamýšleny jít po okraji postele, chodníku atd. Tyto trávy nůžky úhledně odřízly jakoukoli převislou trávu a udržují hranu pěknou a uklizenou.

Jsou docela užitečné, pokud se musíte dostat do nepříjemných oblastí, které váš normální trávník nebude zvládnout.

Svahy s polevou mají rovnoměrně oříznout trávu do konkrétní výšky. Pokud máte některá trapná místa, kde se trávník prostě nehodí, a je příliš obtížné dostat tam zastřihovač strun, nůžky na polevě budou vaše nejlepší sázka.

Nyzlé nůžky na otočnou čepici mají mechanismus, který jim umožňuje otočit se tak, aby čepel buď byla svislá (jako normální nůžky) nebo byt (rovnoměrně doplňoval trávu).

Ty mohou mít buď několik pozic, kde se zamknou na místě, nebo mohou otočit 180 stupňů zámkem, který může zastavit kdekoli. Pokud chcete jen jeden pár travních nůžek, je to vaše nejlepší sázka.

Manuální nebo elektrické nůžky trávy?

Největším problémem, který má většina lidí s dvojicí manuálních nůžků na trávu, je to, že budete otevírat a zavírat rukojeť. V tomto okamžiku většina výrobců tento proces zjednodušila přidáním jara, která otevírá čepele, ale stále budete muset stisknout rukojeť zavřenou.

Ale co když jednáte s trávou se spoustou dřevěného a hustého materiálu nebo velmi silné trávy? Ty se často mohou uvíznout v manuálních zastřihovačích trávy, nebo si vezmou hodně síly ruky, aby se prořízli.

Zadejte nůžky bezdrátové trávy. Tyto nůžky na trávníky poháněné baterií fungují jako miniaturní trávník a používají ostré pily, které se sklouznou přes sebe, aby úhledně stříhaly trávu. Jediným problémem s nimi je, že je lze skutečně použít pouze jako toppers. Ohrané s nimi je přinejlepším složité.

Pokud však máte silné stonky trávy nebo plevele, které mají silné semeny. Je to určitě užitečný nástroj, který má po ruce.

Funkce, které je třeba hledat

Pro manuální nůžky na trávu existuje několik věcí, na které je třeba se podívat, než zakoupíte.

Nejprve si budete chtít být jisti, že čepele jsou robustní. Ocel je výhodnější pro všechny tvrdší materiály.

Čepele, které jsou potaženy teflonem nebo jinými nepřilnavými povlaky, usnadňují čištění a zajistěte, aby vaše čepele nehnuly. Nemusíte mít potažené čepele, ale může to opravdu usnadnit!

Ujistěte se, že rukojeť má jarní přilnavost a že je pohodlné držet. Zatímco jsou k dispozici tradiční nůžkové úchopy, mnoho lidí je považuje za tak pohodlné, když dělají spoustu střižných prací. Měkké povlaky na přilnavosti také pomohou chránit před puchýři.

Pokud máte nějaké potíže s ohýbáním dolů, zvažte pár travních nůžky s dlouhým. To vám umožní oříznout se, aniž byste se museli ohýbat, což může ušetřit záda!

Nůstky bezdrátové trávy by měly mít dlouhotrvající baterii a měly by být pohodlné v ruce. Ujistěte se, že pokud se rozhodnete pro verzi, která se zdvojnásobí jako zastřihovač keřů, které čepele v zařízení dobře zajistí.

Každý, kdo bojoval s udržováním těchto pohraničních oblastí, ví, že je nezbytný mít nejlepší nůžky na trávu. Doufejme, že jsem vám pomohl najít ty správné pro váš úkol!

Sekačka na trávu vs. Řezačka trávy- Jaký je rozdíl?

Obecně by majitelé domů souhlasili s tím, že jsou stěží nadšeni očekáváním řezání trávy nebo sečení trávníku. I když mohou vždy čekat, až oba budou růst o něco déle před nákupem, je bezpečnější je předtím snížit. Počáteční uvažování může znít docela platně, ale není to spolehlivé.

Jaký je rozdíl mezi sekačkou na trávu a řezačkou trávy?

Hlavní rozdíl mezi trávníkem a řezačkou trávy spočívá v tom, že sekačka je určena k rychlé a efektivně řezání trávníku. Kde je řezačka trávy určena pro oblasti, ke kterým nemá trávník přístup nebo má potíže. Mohou to být oblasti blízké předměty nebo mezi nimi nebo blízko něčeho, oblasti s schody nebo mít velmi strmý úhel.

Pokud jste náhodou zaneprázdněným profesionálem, který bydlel v soukromé rezidenci, možná nemáte sousedy, abyste si stěžovali na své neudržované prostředí. Je to proto, že nemusí být posedlí pěstěným pohledem vašeho trávníku. Není to však vždy tak jednoduché. Pokud estetiku necháme stranou, můžeme pečlivě položit otázku a najít relevantní odpovědi.

 • 1 Hlavní rozdíly mezi trávníky a sekačkami trávníků
 • 2 Hlavní podobnosti mezi oběma zařízeními
 • 2.1 zásluhy travního řezačky
 • 2.1.1 1. Snadnost použití
 • 2.1.2 2. Pohodlí
 • 2.1.3 3. Obavy o bezpečnost
 • 3.1 Pochopení anatomie sekaček na trávu
 • 3.2 jedinečné rysy sekaček na trávu
 • 3.3 typy sekaček na trávu
 • 3.3.1. rozpočet
 • 3.3.2. Jezdící sekačky na trávu
 • 4.1 1. Živá plošná stroje
 • 4.2 2. Ruční nůžky
 • 4.3 3. Řezačky SOD

Hlavní rozdíly mezi trávníky a sekačkami trávníků

Hlavní rozdíly se v tomto případě vztahují k schopnostem trávníků a trávníků. Řezači trávy a trávníky mají různé schopnosti. Například trávníky jsou silnější a efektivnější. Pokoušet se zvládnout celý trávník pomocí řezačky trávy může být těžkopádné. Když používáte travní řezačku kolem stromů, existuje vysoká šance, že čepele budou poškozeny. Existují některé oblasti, na které nemají na trávníku přístup; Přesto mohou řezačky trávy snadno přistupovat k některým z těchto regionů, včetně hranic.

Jako majitel domu byste se měli vždy snažit zajistit, aby trávník byl dobře udržován pomocí přirozených prostředků. Péče o trávník znamená, že by měl být pravidelně oříznut a posekán. Také by měla být pravidelně aplikována některá organická hnojiva.

Typy sekaček na trávu

Jak jsme již dříve uvedli, existuje několik typů trávníků. Přicházejí v různých stylech. Mezi nejlepší patří jízdní sekačky, sekačky s vlastním pohonem, přírůstek robotických sekaček. Další příklady jsou jako push sekačky, sekačky na plyn, šňůra a bezdrátové sekačky. Protože tyto stroje přicházejí v rozmanitosti, musíte se před výběrem obeznámeni s vašimi požadavky.

– Rozpočet

Váš rozpočet by měl být také zohledněn do seznamu. Váš výběr by se obvykle spoléhal na stav vašeho trávníku. Například velikost vašeho trávníku by měla určit kvalitu sekačky, kterou potřebujete zakoupit. To znamená, že sekačka procházky by byla perfektním výběrem pro velký dvorek. Menší dvůr může být posezen pomocí menšího zařízení.

– Jezdící sekačky na trávu

Pokud je váš dvůr větší než ½ akr, zvažte nákup sekačky zadního motoru. Jezdecké sekačky, které mají motor namontovaný na zadní straně, mohou také nabídnout vynikající viditelnost spojenou s mobilitou kolem vaší zahrady.

Kvalitní trávník je obecně docela cenově dostupný. Může vás to stát pár set dolarů. Za druhé, existuje také několik možností rozpočtu pro ty, kteří chtějí vlastnit relativně funkční vybavení ve srovnání se standardními verzemi. Váš výběr bude záviset na stylu a na funkcích, které preferujete. Tyto možnosti budou v dlouhodobém horizontu diktovat cenu. Typ sekačky, kterou vyberete, bude také diktovat objem nečistot a zbytků. Chcete.li učinit životaschopné rozhodnutí, měli byste to vědět;

Spolehlivá na trávu může být opravena v designu. Obecně je však nastavitelný jeho operátorem, což je obvykle jediná páka. Kromě toho může být ovládán maticí a také šroubem. Pokud jde o výběr spolehlivé sekačky, stále si můžete vybrat ten, který je napájen ruční silou, protože kola pracují mechanicky.

Kola jsou také spojena s jejich odpovídajícími řezacími čepele. V tomto případě byste si měli být vědomi toho, že pokaždé, když se čepele sekačky roztočí, budete se zastavit. Když tlačíte sekačku dopředu, čepele se točí, čímž se odřízne jakýkoli prvek, který je třeba zlikvidovat.

Řezačky trávy

Pokud bydlíte v domě s dvorem, můžete využít konkrétní typ řezačky trávy, abyste zajistili, že dvorek je v dobrém stavu. Existují různé typy trávníků a každý z nich má různá použití. Také tyto trávníky přicházejí v různých typech a velikostech. Jejich hlavním využitím je zajistit, aby byla tráva na dvoře oříznuta. Při řezání trávy musíte využít řezačky trávy. Když si vyberete správnou řezačku trávy, výsledky budou uspokojivé a dvůr bude přitažlivý. Různé typy trávníků zahrnují:

Živá plošná stroje

Ořízkové plochy jsou docela běžné. Používají se k oříznutí živých plotů, protože trávník nemůže řezat trávu umístěnou na okraji. Zastřihovače živých plotů mají obvykle elektrický nebo plynový motor. Mají také vřeteno, které obvykle točí tvrdou plastovou linii, která obecně řezá tráva. Existují také těžkopádné živé oříznutí a mají řezací čepele. Jsou konkrétně vhodné pro řezání hustých keřů. Ořízňovače živých plotů jsou také provozovány ručně.

Závěrečné poznámky

Při pohledu na rozdíly mezi řezačkami trávy a trávníky by mělo být srovnání zúženo soustředěním na vaše cíle při udržování trávníku. Můžete si prohlédnout různé recenze, abyste mohli získat nějaký přehled o nejlepších sekačkách na trávu. Řezačky trávy jsou provozovány ručně a nelze je použít k oříznutí celého trávníku v důsledku těžkopádné povahy postupu. Na trávníku a řezačky trávy také sdílejí některé podobnosti a mají také četné rozdíly; Při provádění údržby trávníku se však hodí. Nyní, když jste získali znalosti o rozdílech a výhodách trávníků, měli byste se ujistit, že tyto faktory zvážíte ve svém seznamu výběru.

0 nejlepších elektrických sekaček na trávu z roku 2023, testováno a přezkoumáno

Sage McHugh napsal pro Dotdash Meredith od roku 2019. S více než deseti lety zkušeností s obsahem orientovaným na spotřebitele má Sage vášeň pro produkty a jak posilují náš každodenní život.

Barbara Gillette je mistrovský zahradník, bylinkář, včelař a novinářka. Má 30 let zkušeností s šířením a pěstováním ovoce, zeleniny, bylin a ozdoby.

Rich Scherr je ostřílená technologie a finanční novinář, který strávil téměř dvě desetiletí jako editor Potomac a Bay Area Tech Wire. Rodák z Baltimoru také zakryl technologickou scénu pro localbusiness.com a byl pravidelným přispěvatelem na sportovní stránky Baltimore Sun a Washington Post.

Elektrické sekačky na trávu mají oproti plynovým modelům mnoho výhod. Například, elektrické modely neuvolňují výfukové plyny a mohou být výrazně tišší a snadněji se ovládají, což má za následek mnohem příjemnější zážitek sečení všude kolem. „Elektrické sekačky na trávu přicházejí s mnoha funkcemi, které majitelům pomáhají zůstat v bezpečí, pohodlném a produktivním,“ říká Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI).

Zkoumali jsme mnoho různých typů sekaček na trávu a několik testovali v našich vlastních dvorcích po celé zemi. Poté jsme vyhodnotili produkty na základě jejich nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnoty a vybrali jsme naše oblíbené v celé řadě kategorií pro tento seznam. Během našeho prvního běhu se sekačkou jsme načasovali proces montáže a pečlivé poznámky o tom, jak jasné a jednoduché byly zahrnuté pokyny. Poté jsme při třech samostatných příležitostech využili sekačky, vzali na vědomí délku trávy, celkovou plochu dvora a čas potřebný k dokončení úkolu.

V našem posledním kole testování jsme provedli šest jezdeckých sekaček na jejich tempo na našich osobních dvorech a vybrali jsme ty nejlepší elektrické na základě jeho síly, manévrovatelnosti a úrovně hluku.

Nejlepší celkově

Ego Power Select Cut 56-Volt 21-palcová bezdrátová bezdrátová sekačka na trávu

 • Silný a snadno použitelný
 • Lehký a skládací pro svislé úložiště
 • 60minutové runtime a dobíjení
 • Relativně dostupné

Po testování dalších elektrických sekaček po celé zemi je sekačka Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka naším nejlepším celkovým výběrem, protože je velmi snadné použití, lehké a kompaktní a nabízí další sílu, když ji potřebujete, vše na relativně dostupná cena. Sekačky s vlastním pohonem dělají sečení-zejména nad kopci a drsným terénem-mnohem snazší, protože sekačka se pro vás pohybuje rychlostí, zatímco to jednoduše vedete kolem svého dvora. Tato možnost není výjimkou. Zatímco jsme tuto sekačku testovali, zpočátku jsme to téměř zjistili, že je to příliš silné, zejména proto, že to bylo poprvé pomocí sekačky s vlastním pohonem. Ale jakmile jsme se dostali k závěsu, snadno jsme to vypnuli a zapnuli a v případě potřeby upravili rychlosti pomocí pák na rukojeti. Zjistili jsme, že vlastní propulz je užitečný pro to, aby šel nahoru malé kopce (nejnižší rychlost byla vše, co jsme potřebovali) a vypnuli ho při navigaci kolem překážek.

Ocenili jsme také výdrž baterie a rychlé nabíjení této sekačky nabízí. Přestože je dodáván pouze s jedním ego 56V obloukovou lithiovou baterií, má 60minutový běh a trvá jen přibližně stejnou dobu, než se nabíjejte pomocí zahrnuté rychlé nabíječky. A i když to trvalo jen 50 minut, než se poseká náš trávník, jsme rádi, že nahlásíme, že baterie nedošlo. Pokud máte doma i jiné ego produkty se stejnou baterií, můžete si vždy vyměnit tuto baterii, pokud máte větší trávník a chcete pokračovat v sečení bez velkého přestávky.

Mezi další uživatelsky přívětivé funkce, které milujeme, patří snadno nastavitelná rukojeť: máte dvě možnosti pro výšku a tři možnosti úhlu, takže si můžete vybrat ten, který je pro vás nejpohodlnější. Také jsme zjistili, že nastavení výšky řezání je jednoduchý úkol, se šesti nastaveními, které si můžete vybrat z výšky od 1.5 až 4 palce. A až budete hotovi, držadlo je stejně snadné složit, takže můžete svou sekačku ukládat svisle do garáže nebo přístřešky. Chceme si uvědomit, že i když si myslíme, že tato sekačka odvedla skvělou práci v suchých a vlhkých podmínkách, jednou při sekání nad obzvláště mokrou oblast, rozsvítilo se oranžové světlo a sekačka se zastavila. Jakmile jsme však sekačku přesunuli do suchší oblasti, byli jsme schopni ji snadno spustit. Jediným dalším drobným problémem, který jsme ohlásili, je nasazení tašky na sběr trávy. Zjistili jsme, že by to bylo mnohem snazší u dvou lidí, protože to klipy pevně a je trochu těžké obejít podpůrnou lištu (během tohoto procesu to několikrát vyskočilo). Ale kromě těch malých problémů si myslíme, že se jedná o vynikající elektrickou sekačku pro snadno navigaci v různých typech terénu.

Cena v době publikování: 549

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 93.61 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší rozpočet

Greenworks 12 AMP 20-palcová sekačka na trávu 3 v 1

 • Cenově dostupné, silné a kompaktní
 • Neomezený čas běhu
 • Sedm řezacích pozic
 • Nastavení tašky, mulčování a bočního propuštění

Během posledních několika let jsme několikrát testovali sekačku na elektrické šňůře Greenworks a nadále vyniká jako nejlepší dostupná volba pro malé yardy a těsné prostory, dokonce i ty, které mají poněkud náročný terén. Ve skutečnosti jsme při testování této sekačky v našem posledním kole testování neměli žádné problémy s navigací nad divoty, shluky, hrboly a dalšími částmi našeho trávníku, které byly nerovnoměrné. zjistili jsme, že se tato sekačka poháněla přímo skrze ně. Navíc, 12-amph motor je dostatečně výkonný pro tvrdé řezání a mulčování, včetně vysokých, vřetenových plevelů na našem dvoře. Nehlásili jsme ani žádné problémy sečení po mírně mokré trávě.

20palcová řezací paluba je užší než některé jiné možnosti, ale zjistili jsme, že nám to pomohlo snadno projít těsnými oblastmi našeho dvora. Úprava výšky řezání (sedm různých výšek od 1.5 až 3.75 palců) je také jednoduché a je to opravdu jediné nastavení, o které se musíte starat. Všimli jsme si však, že sekačka nešla dostatečně nízká, aby snížila některé skvrny jetele. Přestože je to přátelský k rozpočtu, máme rádi, že máte tři možnosti pro vaše výstřižky z trávy-bag, mulč nebo boční propuštění-a nemusíte žádnou z těchto funkcí kupovat samostatně (což by přidalo náklady). Taška na sběr trávy se snadno připevnila, i když jsme poprvé rozlili nějaké výstřižky z trávy. Myslíme si však, že to nebude problém, jakmile to dostaneme.

Ačkoli je tento elektrický model šňůru, ocenili jsme neomezený běh a nepovažovali šňůru za těžkopádnou. Zjistili jsme se, že se držíme na šňůře, i když tam byl systém omezení šňůry, který ho udržoval na místě, ale dokázali jsme snadno sekat trávník. It’s important to note that this mower must be used with a 14-gauge 50-foot extension cord or a 12-gauge 100-foot extension cord (not included). Celkově jsme zjistili, že se jedná o opravdu snadnou sekačku na trávu (pro rukojeť je zapotřebí jen několik šroubů), použití a uložení (jen složte rukojeť) a nadále nás zapůsobí na jeho výkon a cenu.

Cena v době publikování: 227

Šířka řezu: 20 palců | Hmotnost: 56 liber | Zdroj energie: CordEd | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší samoprocelý

Ryobi 40V HP bez kartáčovače 21palcové sekačky s dvojitou lonou

 • Silný výkon
 • 70 minut runtime
 • Rychlé, 60minutové nabíjení
 • Lehké a záhyby pro skladování

Ačkoli je to o něco více roztříštěná ve srovnání s jinými možnostmi, které jsme testovali, sekačka Ryobi 40V HP beztaskovkou bezdrátová samohybná sekačka vyniká pro svůj silný výkon (srovnatelný s některými plynovými modely) a dlouhý, 70 minutový běh. Tuto sekačku jsme testovali na první trávě sezóny a byli jsme rychle ohromeni jeho snadným používáním a tichým výkonem (mysleli jsme si, že to téměř znělo jako bílý šum), zejména ve srovnání s plynovými modely, které jsme použili v minulosti. Díky technologii s vlastním pohonem to byl vánek sekat přes nerovný terén, dokonce nad kopci, s malým úsilím z naší strany. Vybrat správnou výšku pro náš nerovný trávník trvalo trochu času, než jsme se upravili, ale jakmile jsme upravili výšku, byli jsme ohromeni řezaným výkonem. Naštěstí tato sekačka nabízí sedm nastavitelných výšek řezu (1.5 až 4 palce), takže si můžete snadno vybrat ten, který potřebujete. Chceme také zmínit, že stejně jako naše nejlepší celková sekačka, Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka s vlastním pohonem, samo-projížděná funkce trvá nějakou dobu, než si zvykne, a můžete se cítit, že sekačka uteče dál nejprve, dokud nezjistíte, jaké nastavení potřebujete pro každou část svého dvora.

Tento model je dodáván se dvěma 40 V baterie a rychlou nabíječkou. Vzhledem k tomu, že je potřeba pouze jedna baterie, budete mít vždy jednu připravenou jít, pokud ji budete potřebovat. Náš trávník trval pokaždé jen 45 minut až hodinu, a my jsme nikdy nemuseli zastavit a dobít, abychom dokončili práci. Museli jsme však zastavit poprvé, když jsme sekali, abychom vyprázdnili tašku na sběr trávy, který jsme zjistili, že je překvapivě malý. Naplnil se po sečení asi 25-30 stop vysoké trávy. Další dvakrát nebyl tolik problémem, protože tráva nebyla tak zarostlá. Bylo velmi jednoduché odstranit plnou tašku, ale zjistili jsme, že se to snadno rozlilo a několik čepelí se dokonce rozlilo, když se sekačka používala (ať už byla nebo nebyla vyplněna nebo ne.) Těchto několik otázek stranou, ocenili jsme tašku, mulčování a možnosti bočního propouštění celkově pro výstřižky z trávy, i když stojí za zmínku, že to velmi dobře nerozbije starší listy.

Stejně jako většina sekaček na tomto seznamu, se sekačka Ryobi 40V HP beztaskovaná 21 palců snadno složí a svisle ukládá, aby se ušetřil prostor. Byli jsme stejně ohromeni všemi bezpečnostními prvky. Přestože má jednoduchý start, tlačítko, sekačka má klíč, který můžete ukládat samostatně, takže nikdo nemůže náhodně zahájit sekačku. Až je připraven k použití, musí být klíč vložen za klapku. Navíc sekačka funguje pouze tehdy, když upouštíte páku. LED světlomety poskytují další světlo, které by mohlo být užitečné při sečení kolem soumraku nebo úsvitu. Ačkoli je tato sekačka o něco dražší než naše nejlepší celkově (což je také model pro sebepodléhání baterií), myslíme si, že to stojí za dodatečné náklady na napájení, dlouhou dobu a baterii navíc.

Cena v době publikování: 799

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 75 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší tlak

Sun Joe MJ401E-P2 Elektrická sekačka na trávu

 • Lehký a snadno zvládnutelný
 • Přátelský rozpočet
 • Relativně tiché
 • Záhyby pro kompaktní úložiště

Při testování jsme zjistili, že elektrická sekačka Sun Joe MJ401E-P2 byla stejně snadno použitelná jako vakuová šňůra. Při pod 30 liber je tato sekačka velmi snadná, i když se nejedná o model s vlastním pohonem. Je propuštěn, takže budete pravděpodobně muset použít prodlužovací kabel. Nebudete se však muset starat o to, že baterie dojde, zastavíte se na dobití baterie nebo výparů z plynového modelu. Byli jsme také ohromeni tím, jak tichá byla tato sekačka, zejména ve srovnání s plynovými sekačkami, které jsme použili v minulosti. Tato sekačka byla snadno nastavena. museli jsme jen připojit tašku a dvě části pro rukojeť.

Díky 14palcové řezací palubě jsme zjistili, že se jedná o skvělou sekačku pro navigaci kolem těsných rohů a prostorů. Chceme však poukázat na několik problémů, se kterými jsme se při testování setkali. Zjistili jsme, že taška na sběr trávy se rychle naplnila (po sečení asi 20-30 stop). A když jsme sekali bez tašky, všimli jsme si, že se tráva uvízne pod čepele. Jako skvělá bezpečnostní funkce by se sekačka okamžitě vypnula. Tráva se však snadno odstranila a my jsme se mohli rychle vrátit k sekání. Rovněž stojí za zmínku, že tato sekačka má pouze tři nastavení pro výšku řezání, v rozmezí od 1.12 až 2.52 palců. I když se nedostanete jako přesný řez jako jiné modely, a možná budete muset přestat vyprázdnit tašku nebo odstranit trávu ze sekačky při řešení dlouhé trávy, myslíme si, že je to skvělá sekačka vhodná pro rozpočet, která je perfektní pro malé trávníky.

Cena v době publikování: 99

Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29 liber | Zdroj energie: Corded Electric | Možnosti řezání: taška, boční propuštění

Nejlepší jízda

Ryobi 80V HP Clashless 42 in. Bateriový elektrický bezdrátový jezdecký traktor trávníku

 • Silný výkon
 • LCD obrazovka a aplikace pro sledování výdrže baterie
 • 13 výšek řezání
 • Mnoho dalších funkcí

Pokud máte větší dvůr na sekání, jezdící sekačka na trávu vám může ušetřit čas a energii s jeho rychlostí a účinností. Při testování Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42palcového jezdeckého trávníku na koni na koni na koni na koni na koni na koni s jeho výjimečným výkonem řezání, dlouhým během baterie a manévrovatelností. Elektrická sekačka má čtyři ocelové čepele, které poskytují 13 různých poloh výšky řezání, v rozmezí od 1.5 až 4.5 palců, pro velmi přesný řez. Zjistili jsme, že sekačka dokázala snadno zvládnout různé trosky, účinně sekat tyčinky, listy, výstřižky z trávy a dokonce i krátké pampeliony, které by bylo normálně obtížné řezat. Výška řezání může být upravena pomocí ruční páky na pravé straně sekačky. Zjistili jsme však, že páka byla překvapivě blízko vaší nohy, což může vést k neúmyslnému změně výšky řezání, i když jsme tento problém nezažili sami.

Zatímco po deštivém ránu jsme tuto sekačku napájenou baterií testovali, zjistili jsme, že to nemá potíže s mokrou trávou a rovnoměrně ji řezá. I když byla tráva vlhká, sekačka na trávu účinně propustila výstřižky trávy. I když máme rádi, že tato sekačka vám dává tři možnosti pro výstřižky z trávy-bag, boční propuštění nebo mulč-s vědomím, že si budete muset kupovat sadu baggeru a mulčování samostatně. Byli jsme také ohromeni tichem sekačky na koni navzdory jeho velikosti. Když se řezací čepele nepohybovaly, zvuk sekačky na koni se podobal zvuku auta s jízdou na baterii pro děti. A když se čepele točily, hladina hluku byla ve srovnání s tradičními plynovými sekačkami velmi nízká.

Sekačka má palubní LCD obrazovku, která vám umožní zkontrolovat stav runtime a nabíjení a ovládat LED světlomety, pohon a čepel. Procento baterie se také objeví v nabídce digitálního zobrazení. Během přestávky můžete dokonce sledovat stav nabíjení, pomocí aplikace Ryobi Riding Mower. Zjistili jsme, že nabíjení sekačky je jednoduchý proces. Baterie dorazila s pouhými 23 procenty nabití a plně se natočila jen asi hodinu. Pro každou sečení, které jsme provedli, bylo použito pouze asi 10 procent baterie. I když bychom upřednostňovali fyzickou regulační páku, zjistili jsme, že je zvládnutelné přepínat při řízení. Sekačka má pedál urychlovače, který umožňuje pomalé a přesné manévrování kolem překážek a přitom poskytuje okamžitou rychlost v případě potřeby. Sekačka je také vybavena záložním pípajícím hlukem, který je určen jako bezpečnostní funkce.

Celkově vzato, Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42palcového jezdeckého trávníku je skvělá sekačka, která nabízí tichý a efektivní zážitek ze sečení, který eliminuje potíže s plynem a olejem. I když to není nejlepší volba pro malé yardy, pokud chcete udržet váš velký dvůr vypadat skvěle bez velkého úsilí, je to vynikající volba se spoustou doplňků.

Cena v době publikování: 4 999

Řezací šířka: 42 palců | Hmotnost: 557 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: mulč, taška nebo boční propuštění

Nejlepší nulové otočení

Ryobi 80V HP Clashless 42 in. Baterie Elektrická bezdrátová sekačka na zatáčku

 • 12 Nastavení výšky
 • Silný výkon
 • LCD obrazovka a aplikace pro sledování výdrže baterie
 • Joystick řízení

Sekačky s nulovým otočením jsou postaveny tak, aby byly rychlé a snadno navigační překážky, a sekačka na elektrickou bezdrátovou bezdrátovou sekačku Ryobi Elektrická beztvářka je to jen to, že to dělá. Jezdící sekačku jsme provedli jejím tempem a zjistili jsme, že je to vysoce intuitivní a snadno provozovatelný stroj. Místo volantu má tato sekačka na koni joystick, kterou lze provozovat pouze jednou rukou, pro lepší manévrovatelnost při otáčení. Joystick nám dal úplnou kontrolu nad směrem a rychlostí sekačky, od úplné zastávky po maximální rychlost. S jeho působivými schopnostmi otáčení jsme byli bez námahy schopni sekat kolem stromů v jednom průchodu, což by předtím vyžadovalo asi čtyři průchody s jinou sekačkou.

Nastavení výšky řezání bylo stejně jednoduché díky pohodlně umístěné páce, která nabídla dvanáct nastavení výšky od 1.5 až 4.5 palců. Sekačka dokonce přichází s klíčem pro zastavení výšky, která nám umožnila rychle přizpůsobit sečení do naší požadované výšky řezání. Celkově sekačka odvedla fenomenální práci při rovnoměrném stříhání trávy. Setkali jsme se s některými silnějšími travními plochami na dvoře, ale zjistili jsme, že zpomalení rychlosti sekačky jí umožnilo napájení bez problémů. S touto sekačkou jsme byli schopni posekat náš půl akr. Dokončení úkolu nám ve skutečnosti trvalo o 40 procent méně času. Je také mnohem tišší než sekačka na plyn a nemusíte se vypořádat s hořlavými plynovými nebo olejovými změnami.

Ryobi 80V HP bez kartáčovských jezdeckých sekaček je vybavena dvěma 80-voltovými bateriemi, 10-ampérovou hodinu a dvěma 40-voltovými bateriemi, které poskytují dostatek energie pro prodloužené sezení sezení. Během našeho testování jsme ocenili schopnost instalovat až tři 80 V a čtyři 40 V baterie, což nám umožňuje prodloužit běh sekačky ještě dále. Nabíjení baterií bylo vánek. Jednoduše jsme museli připojit nabíjecí kabel do zadní části sekačky, abychom současně nabili všechny palubní baterie. Byli jsme také potěšeni, když jsme zjistili, že 40 voltové baterie lze použít s různými bezdrátovými ryby nástrojů, jako jsou oříznutí a dmychadla, a rozšiřující rozsah naší sbírky venkovního napájecího zařízení.

A i když má mnoho stejných funkcí jako Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42. Podle výrobce má tato možnost výkonový ekvivalent plynového motoru s výkonem 31-koňských sil, která jezdí na trávníku na koni. Nabízí také aplikaci pro monitorování stavu baterie a má na palubě obrazovku LCD, abyste mohli ovládat LED světlometů, lopatku a rychlost pohonu a také monitorovat stav baterie, běhu a stav nabíjení. Jedná se o drahou sekačku, ale myslíme si, že je to vynikající možnost nulového otočení, díky níž bude váš trávník vypadat skvěle a efektivně.

Cena v době publikování: 5 999

Řezací šířka: 42 palců | Hmotnost: 700 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší těžká služba

Toro 22 „60V Max Elektrická baterie SmartStow Personal Tempo High Wheel Sekačka

 • Automaticky se přizpůsobí tempa chůzi
 • Devět řezacích pozic
 • Technologie víru má za následek jemnější výstřižky z trávy
 • Rychlé připojení pytlů a mulčování

Díky 22palcové palubě a třífázovým bezhrubým motorem, který optimalizuje RPM a točivý moment, tato bezdrátová sekačka z Toro přináší silný výkon. Nabízí řadu pokročilých funkcí pro bezproblémové sečení, což jistě ospravedlňuje jeho poměrně strmou cenovou značku. Devět řezacích pozic, v rozmezí od 1 do 4 palců, zajistí přesný řez, dokonce i v těsných prostorech. Navíc, patentovanou technologii Vortex Toro umožňuje více vzduchu do řezací komory, což má za následek jemnější výstřižky z trávy a zdravější trávník.

Tato sekačka obsahuje jednu baterii, která může běžet až 40 minut, což vám umožní rozřezat na 0.33 akru na jediný náboj. (Přečetli jsme však některé stížnosti, že v té době dochází šťáva). Její 10palcová zadní kola poskytují vynikající trakci na tvrdém terénu, aniž by trhaly trávník. Mezi další působivé funkce patří přenos s vlastním pohonem, který se automaticky přizpůsobuje vašemu tempa chůzi. Díky systému s rychlým připojením můžete snadno přepnout z mulčování na pytlování. Navzdory své silné váze je recyklovač Toro za sekačkou snadno manévruje a kompaktně se skládá, aby minimalizoval jeho skladovací stopu.

Cena v době publikování: 729

Řezací šířka: 22 palců | Hmotnost: 95 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: mulč, taška nebo boční propuštění

Nejlepší pro malé yardy

Worx WG779 Sdílet 40-volt 14-palcová bezdrátová procházka za sekanou

 • Lehký a snadno manévrovaný
 • Dvojitý nabíjecí port pro baterie
 • Indikátor nabití baterie
 • Baterie kompatibilní s jinými nástroji Worx

Walk-Share Walk-Behend sekačka Worx Power Share má 14palcovou řezací palubu, která může nakrájet na 0.12 hektarů na náboj, což z něj činí ideální volbu pro menší yardy. Při 29 liber je to dost lehké, aby téměř každý uživatel zvládl. Tato jednotka je vybavena dvěma bateriemi a s dvojím nabíjením, aby se maximalizoval dobíjení. Pro větší pohodlí existuje indikátor nabíjení baterie na palubě, který vám umožní vědět, kdy vám dochází šťáva. Další skvělá věc na těchto bateriích je, že jsou kompatibilní s řadou dalších nástrojů Worx.

Tato sekačka má šest úprav výšky a můžete snadno přidat další točivý moment s přeložením knoflíku. Má také schopnost mulčování nebo taška na výstřižky trávy, a můžete snadno posoudit, když je taška plná, díky průhlednému plastovému topu. Mějte na paměti, že tento kompaktní model je nejvhodnější pro menší pracovní místa, takže pokud jde o výkon, budete muset omezit svá očekávání. Podle některých zpráv, které čteme, má potíže s napájením tvrdou trávou a někdy se zastaví na rtech a okrajích.

Cena v době publikování: 300

Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29.1 libry | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč

Nejlepší bezdrátové

Makita 36-voltová lithium-ion push sekačka

 • Výkonný motor
 • Odolná konstrukce
 • 10 výšek řezání
 • Volitelný tichý režim
 • Zahrnuje další sadu baterií

Pokud hledáte bezdrátovou, bateriovou možnost, tato sekačka z Makita nezklame. Beztáčkový motor je neuvěřitelně silný a dodává až 3 300 ot / min. Tento nástroj je napájen dvěma 18 V baterie, ale jsou zahrnuty čtyři baterie, takže je můžete vyměnit po delší dobu běhu. Batterie dohromady dodávají až 43 minut běhu. Řídítka má pogumované přilnavosti pro pohodlí uživatele a úchyty složí pro kompaktní úložiště.

Makita Push sekačka má 18palcovou komerční ocelovou palubu pro optimální trvanlivost. Je vybaven širokou škálou výšin řezání. 10 nastavení od 0.81 až 3 palce. Ačkoli to funguje dobře na většině typů trávníku, tato sekačka může trochu bojovat v zarostlé trávě. Má schopnost tašky, mulčky nebo výstřižky dozadu. Existuje dokonce klidný režim, takže můžete sekat trávník, aniž byste narušili své sousedy.

Cena v době publikování: 399

Řezací šířka: 18 palců | Hmotnost: 60.46 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, propuštění zadní

Nejlepší robot

Worx Landroid robotická sekačka

 • Plně automatizované
 • Přizpůsobte si plány sečení pomocí aplikace
 • Naviguje svahy 20 stupňů
 • Detekuje déšť a vyhýbá se překážkám

Unavený ze sečení trávníku? Tato plně automatizovaná, robotická sekačka pro vás dělá veškerou práci. Může sekat střední trávníky do velikosti 1/4 hektaru. Chcete.li to nastavit, musíte kolem svého dvora položit hraniční drát a připojit sekačku k aplikaci. Můžete spustit nebo zastavit stroj, nastavit plán sečení a zkontrolovat pokrok sečení pomocí aplikace. Landroid je vybaven 8palcovou řezací šířkou, jejíž výšku lze upravit mezi 1.9 a 3.5 palců. Dva motory bez kartáčovače mu dávají dostatek trakce pro navigaci 20 stupňů.

Pokud sekačka narazí na překážku, jednoduše ustoupí. Pro přesnější detekci je k dispozici další kolize za dodatečné náklady. Lze jej také naprogramovat tak, aby se zabránilo určitým oblastem vašeho dvora. Když Landroid detekuje déšť nebo baterie trvá nízko, vrátí se k dokování, aby se nabila nebo počká, až bude trávník suchý. Se všemi těmito funkcemi je robotická sekačka Landroid určitě hodná své strmé cenovky. Jedna věc, kterou stojí za zmínku, je, že i když se tato robotická možnost přiblíží k okrajům dvora, budete pravděpodobně potřebovat zastřihovač pro dotyky tak často.

Cena v době publikování: 1 159

Řezací šířka: 8 palců | Hmotnost: 48.5 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: Žádné

Porovnat

Po testování této sekačky na našem vlastním dvorku si Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka vydělává na našem nejlepším místě. Tato výkonná sekačka nabízí až hodinu nepřetržitého běhu a díky technologii s vlastním pohonem se snadno používá. Také milujeme nastavitelnou a skládací rukojeť pro kompaktní úložiště. Pokud hledáte cenově dostupnější možnost pro váš malý dvůr, zjistili jsme, že elektrická sekačka na trávu Greenworks je kompaktní a lehká, aby se snadno navigovala kolem překážek, a nabízí neomezené runtime, pokud to nevadí šňůra.

Jak jsme testovali elektrické sekačky na trávu

Testovali jsme osm sekaček na trávu, včetně plynu, elektrických kabelů a bezdrátových modelů napájených baterií v našich vlastních dvorech po celé zemi. Poté, co jsme je testovali na naše vlastní trávníky. od malých po velké. jsme je vyhodnotili při nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnotě. Pro první použití jsme načasovali nastavení sekačky na trávu a poznamenali jsme, jaké shromáždění bylo vyžadováno, a pokud byly pokyny podrobné a snadno sledovatelné. Také jsme zaznamenali doba nabíjení baterie, pokud se jednalo o bezdrátový model. Poté jsme použili sekačky při třech samostatných příležitostech, když počasí a růstové podmínky povolily a zaznamenaly délku střihu trávy, povrchová plocha dvora se posekala a čas potřebný k plnění úkolu. Všimli jsme si, jak snadné (nebo ne) to bylo zahájit sekačku, upravit rukojeť, upravit rychlost (pokud je samoproceňována) a změnit výšky řezání. Rovněž jsme vyhodnotili různé funkce, včetně pytlů, mulčování a možností bočního propuštění (pokud je zahrnuto) pro výstřižky z trávy. Kromě hodnocení nastavení a funkcí každé sekačky jsme si po použití všimli, jak snadné bylo navigovat překážky, svahy a další náročné oblasti včetně nerovnoměrné nebo vysoké trávy. Poté jsme se podívali na vzhled trávníku a poznamenali jsme, že pokud to vypadá rovnoměrně řezané. Také jsme zaznamenali všechny bezpečnostní prvky a všechny další funkce, jako jsou LED světlomety, skládací držadla pro skladování, systémy správy kabelů a další. Po testování byly do tohoto seznamu přidány nejlepší elektrické sekačky. V našem posledním kole testování jsme v našich dvorech testovali šest sekaček na trávu a vyhodnotili je podle stejných kritérií výše uvedených výše uvedených. Provedli jsme důkladné testování a porovnali jsme výsledky s našimi předchozími doporučeními produktu, abychom poskytli nejlepší možné návrhy. Provedli jsme úpravy kategorií na základě výkonu standout, buď výměnou nebo přidáním nových možností.

Co hledat v elektrické sekačce na trávu

Typ sekačky

Elektrické sekačky spadají do čtyř hlavních kategorií: push, samohybná, jízda a robota sekačky. Výběr správného modelu závisí na velikosti vašeho trávníku, rozpočtu a na tom, kolik práce jste ochotni vložit. Posuvné sekačky vyžadují, abyste za nimi chodili a ručně je poháněli. Protože jim chybí mnoho funkcí, které najdete na pokročilejších elektrických sekačkách, tah má tendenci stát výrazně méně. Posuvné sekačky také vyžadují největší množství práce, což z nich činí ideální volbu pro malé a střední yardy s relativně plochým terénem. Líbí se nám sekačka na trávníku Greenworks Electric Cord, protože je velmi snadné navigovat kolem vašeho dvora a přichází za velmi rozpočtovou cenu. Sekačky s vlastním pohonem jsou vybaveny technologií, která pohání kola při sekání. Tyto sekačky jsou často výrazně dražší než sekačky, ale vyžadují mnohem menší úsilí ze strany uživatele. Sekačka s vlastním pohonem, jako je Ryobi 40V HP beztaskovná 21 palcová bezdrátová sekačka, je skvělá volba pro střední velikosti na velké trávníky se šikmým nebo nerovnoměrným terénem. Nejsilnější volbou je sekačka na elektrickou jízdu. a také nejdražší. Uživatelé musí buď sedět nebo stát na stroji, aby jej mohli ovládat. S velmi širokým řezacím řádkem a schopností navigovat obtížný terén je jízdní sekačka vhodný pro velké dvory se strmějšími svahy. Milujeme elektrickou bezdrátovou jetkovou trávníku Ryobi Battery, protože na jednom náboji může nakrájet na dva akry a nabízí spoustu skvělých funkcí. Sekačky na trávu robotů jsou obvykle naprogramovány prostřednictvím aplikace, což jim umožňuje autonomně s malým nebo žádným úsilím. Je vyžadováno určité počáteční nastavení, ale sekačku robotů může být naprogramována tak, aby sekala trávník automaticky, vyhýbala se kolizám a nepříznivému počasí a dalšímu. Přestože jsou neuvěřitelně pohodlné, robotické modely mají také kratší runcii a menší rozřezaný šířku, omezující jejich použití na menší yardy. Naše nejlepší volba v této kategorii, robotická sekačka Worx WR147, je téměř 100 % autonomní, jakmile je nastavena.

Zdroj energie

Na dobíjecí lithium-iontové baterie běží sekačky bezdrátových elektrických trávníků. Bezdrátový model vám dává větší flexibilitu a přenositelnost, protože neomezuje váš pohyb. Budete však muset mít na paměti výdrž baterie, která obvykle schází mezi 30 a 60 minutami. Některé bezdrátové elektrické sekačky přicházejí s dalšími bateriemi, které lze vyměnit za prodloužení jejich runtime. Můžete si také zakoupit druhou baterii pro zkrácení provozního času. Tímto způsobem se nemusíte starat o to, že dojde šťáva z džusu. Naše nejlepší volba pro bezdrátový model, Makita 18-volt x2 lxt lithium-ion push sekačka, zahrnuje další sadu baterií, takže uživatelé mohou sekat déle, aniž by se museli dobít. Největší výhodou pro sekačku na elektrickou trávu je to, že poskytuje neomezený výkon. Cordované modely obvykle stojí méně než jejich protějšky provozované baterií. Váš pohyb je však omezen na délku šňůry. Sekačka musí být použita s těžkým prodlužovacím kabelem, která se často prodává samostatně. Většina výrobců doporučuje 12-měřicí nebo 14-měřicí šňůru, ale měli byste se vždy odkazovat na příručku pro majitele, abyste zajistili bezpečný provoz.

Velikost paluby

Velikost paluby odkazuje na šířku sekačky a určuje, jak široká cesta může řezat. Širší velikost paluby má za následek širší řezací řádek, což vám umožní pokrýt větší oblast v jednom průchodu. Standardní velikost paluby na sekačkách s push i samohybnou se obvykle pohybuje od 13 do 22 palců. Robotické sekačky mají obvykle mnohem menší řezací balíček mezi 5 a 10 palci. Na druhé straně jezdecké sekačky mohou mít velikost paluby až 54 palců. Jezdící sekačka je nejvhodnější pro velké trávníky, které obvykle trvá hodně času na sekání. Náš nejlepší výběr pro nulovou otočení, elektrická bezdrátová sekačka Ryobi Battery Elektrická bezdrátová sekačka má 42palcovou palubu a 12 výšek řezání, aby se krátká práce z velké práce, s lehkostí navigovala kolem překážek.

Motorská síla a typ

Bezretové elektrické sekačky, které běží na bateriích, produkují kdekoli od 18 do 20 voltů energie. Čím vyšší je napětí, tím déle bude motor běžet na jednom náboji. Podobně vám sekačka s vyšším napětím umožní pokrýt více půdy v jednom průchodu. Vyšší napětí je obvykle nutné k sekání velkých trávníků a generování dostatečného točivého momentu pro proříznutí vysokou, hustou trávou. Hodnocení zesilovačů je také důležité při určování toho, jak mocná je elektrická sekačka na trávu. Například elektrická sekačka s 12 amph může napájet tvrdou trávou, zatímco 6-ampy by bojoval. Sekačka na trávu s kabelem obvykle čerpá mezi 6 a 13 zesilovačů ze standardního výstupu. Baterie na většině bezdrátových modelů přináší asi 18 ampérů za hodinu.

Bez kartáčovače vs. Kartáčovaný motor

Kartáčové motory jsou efektivnější, protože neztrácí mnoho energie třením a teplem, které by mohly potenciálně poškodit motor. Navíc se nemusíte starat o výměnu štětců, když se nosí. Všechny tyto faktory přispívají k spolehlivějšímu výkonu a menšímu údržbě. Na druhé straně kartáčované motory generují více tepla, což vysvětluje jejich tendenci se zastavit a přehřát. Přestože jsou kartáčované motory předem dostupnější, můžete z dlouhodobého hlediska platit více za údržbu. Podle potřeby budete také muset vyměnit opotřebované kartáče, což je další výdaj.

Standout funkce

Chytač tašky na trávu

Chytač travního sáčku se připojuje ke straně nebo zadní části sekačky na trávu a sbírá výstřižky trávy. Zatímco je tráva řezána, výstřižky se automaticky přenášejí do tašky. Toto je pohodlná funkce, protože vám to zachrání v tom, abyste si sami zabalili nebo vyčistili výstřižky. S taškou na trávu bude váš trávník po sečení vypadat elegantně a dobře udržovaný.

Mulcher

Elektrická sekačka se schopnostmi mulčování se naseká jemně naseká a odhodí výstřižky zpět na trávník. Jak se výstřižky rozkládají, uvolňují živiny, jako je dusík, fosfor a draslík, do půdy. Protože mulčování přirozeně zlepšuje zdraví trávníku, může to vyžadovat méně ošetření hnojiv.

Nastavitelná výška řezání

Většina elektrických sekaček na trávu má nastavitelnou výšku řezání v rozmezí 1 až 4 palců, což uživatelům umožňuje řezat různé trávy a řešit vysoké, zarostlé trávníky. Obecně platí, že ideální výška pro trávu v chladné sezóně je asi 2 1/2 palce. Při sekání byste měli odstranit pouze asi první třetinu travních lopatků.

„Životnost elektrické sekačky na trávu se liší v závislosti na praktikách péče o model, model a spotřebitele,“ říká Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI). „Stejně jako jiné venkovní vybavení, se správnou údržbou, nabíjení a postupy skladování baterií, může elektrická sekačka snadno splnit očekávání uživatele.“

 • Pravidelně kontrolujte šňůry pro přezdívky a roztřepy, stejně jako baterie pro jakékoli poškození nebo deformace.
 • Potvrďte, že všechny průduchy jsou bez trosek.
 • Nezapomeňte používat pouze baterie a nabíječky ve spojení s doporučeními výrobce.

V případě elektrických sekaček na trávu přichází pohodlí s náklady. Push sekačky jsou na spodním konci cenové stupnice, ale také vyžadují největší množství manuální práce. Sekačky s vlastním pohonem obvykle stojí o několik set dolarů více než tlačné sekačky, ale snižují množství manuální práce, která je potřeba. Pokročilé modely, jako jsou robotické a jízdní sekačky, mohou být docela drahé, ale v podstatě pro vás dělají veškerou práci. Je jen na vás, abyste se rozhodli, zda chcete dát práci nebo zaplatit více za usnadnění vašeho života.

Proč důvěřovat smrku?

Tento článek napsal Sage McHugh, spisovatel domů a životního stylu, který do smrku přispívá od roku 2019. Pro výběr nejlepších elektrických sekaček na trávu pro tento kulatý zaokrouhlení zvažovala desítky produktů, pečlivě vyhodnotila jejich typ motoru, zdroj energie, šířku řezu, speciální funkce a celkový výkon. McHugh konzultoval stovky recenzí zákazníků a zápisy z webových stránek třetích stran. Pro další přehled, ona rozhovor s Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI).

Jenica Currie, editor obchodu pro smrk aktualizoval tento seznam s informacemi shromážděnými z testování různých elektrických sekaček na našich vlastních dvorcích po celé zemi. Také přidala další tipy a hlášení.

Jaký je smrk schválen?

Zde ve smrku chceme zajistit, abychom plně stáli za každým produktem, který doporučujeme, a že když řekneme, že něco je nejlepší, máme na mysli to. Možná jste si všimli odznaku schváleného smrku vedle produktů na tomto seznamu. Každý produkt s tímto odznakem byl osobně přísně testován a pečlivě vybrán náš odborný tým laboratorních testerů a editorů. Ve většině případů nakupujeme všechny tyto produkty sami, i když občas dostáváme vzorky poskytované přímo společnostmi. Bez ohledu na to, jak získáváme produkty, všichni procházejí stejnými testy a musí splňovat stejná přísná kritéria, aby udělala to nejlepší řez.

nejlepších bezdrátových nůžkových recenzí a průvodce nákupem

Střih trávy je nezbytný nástroj pro terénní úpravy k udržení keřů, trávy, keřů a živých plotů správně ve vaší zahradě. Ořízne oblasti, jako jsou příjezdové cesty, kmeny stromů, kolem květináče, rohy nebo cesty, zejména tam, kde nemůžete používat trávník.

Bezdrátové nůžky na trávu jsou poháněny bateriemi, které vám umožní pracovat kdekoli v zahradě bez jakýchkoli drátů nebo elektrických napájecích připojení. Je to lehká, spolehlivá, přenosná a výkonná možnost, která zvyšuje mobilitu, snadné použití a produktivitu. Jeho ostré čepele pomohou při hladkém a efektivním řezání trávy.

Před investováním do smyku bezdrátové trávy doporučujeme, abyste se podívali na následující klíčové faktory, abyste vytvořili správnou možnost.

Délka čepele.

Kolik oblasti můžete zakryt v jednom zametání pro řezání s touto čepelí, je určeno délkou čepele. Délka čepele těchto bezdrátových modelů se bude lišit od 4 do 6 palců. Delší čepele pokryjí velkou plochu pro řezání v jednom řezu, a tím se práce provede rychle za kratší dobu. Na základě oblasti, kterou chcete oříznout, musíte vybrat model s požadovanou délkou čepele.

Kapacita baterie.

Protože se jedná o baterii, je třeba zvážit kapacitu baterie. Doba zálohování jednotky s jedním nábojem se zvýší, kdykoli se zvýší její kapacita. Měří se ve voltech a obecný rozsah kapacity bude 3.6. 7.2 volty. Lithium-ion a nikl-kadmium jsou dvě baterie používané pro tyto bezdrátové travní nůžky. Mezi nimi je nejlepší a nejvýhodnější možnost lithium-iontové baterie.

Tyto ruční nůžky trávy jsou lehké a rozsahují od 1.5. 5 liber. Tyto lehčí jednotky se mohou snadno držet a manévrovat po dlouhou dobu. Připojená baterie však na jednotce zabere nějakou další váhu. Zajistěte, abyste vyvážili hmotnost a výkon nástroje pro správné provedení práce.

S dostupností několika bezdrátových travních smykových možností bude náročný úkol vybrat nejlepší model. Takže jsme sestavili seznam některých nejlepších nůžků bezdrátových trav s jejich popisem, nejlepšími funkcemi, výhodou a nevýhodách. Pro více informací o těchto nůžcích travních nůžky doporučujeme přečíst si náš podrobný průvodce nákupem a vybrat si perfektní možnost, podle vašeho požadavku na oříznutí trávy.

Nejlepší bezdrátové nůžky trávy

Bezdrátové trávy shearvoltage ratingmaximum čepel sizewarranttybuy

Nejlepší bezdrátové recenze nůžky na trávu

Worx Shear Shrubber Trimmer

Worx je známý svými těžkými produkty na trhu. Mají také podobný bezdrátový střih trávy, což stojí za to zkontrolovat.

Worx WG801 sídlí masivní 20 voltů baterie, která je podobná ve všech elektrických nářadích Worx. Je velmi snadné manipulovat stroj, protože jeho design má ergonomickou povahu. Čepele provádějí duální akci při řezání, i.E., Když se čepel pohybuje vpřed, získáte řez a vrátí se. To umožňuje rychlejší operaci spolu s hladkými a ostrými řezy. Dodává se s střihem 4 palce a 8 palců křoví čepel.

Získáte speciální strážce pochvy, abyste udrželi čepele v bezpečí a ostrém. To se rozhodně zvyšuje ve spolehlivosti, protože čepele mají tendenci ztrácet ostrost, když jsou udržovány v otevřeném. Snadno se dostanete na držadlo, která je navržena tak, aby snižovala vibrace a ruční napětí. Proces změny čepele je také docela snadný. Vše, co musíte udělat, je stisknout jediné tlačítko pro odstranění čepele. Získáte 3 roky záruky, což je velmi dobré.

Nejlepší vlastnosti:

 • Masivní baterie 20 voltů
 • velmi snadno zvládnutelné
 • Ergonomický design
 • lopatky s dvojitou akcí
 • rychlejší provoz
 • Lze provést hladké a ostré řezy
 • Speciální strážce pochvy pro čepele
 • Zvládněte si vstřebávají vibrace a na ruce snižují namáhání
 • Rychlá změna čepele
 • 3 roky záruky

Sun Joe bezdrátový střih trávy

Snow Joe je velmi populární značka, která je známá svými cenově dostupnými možnostmi. Zde je cenově dostupný střih trávy od Snow Joe.

Zde je vysoce cenově dostupný, ale všestranný střih trávy ze Snow Joe. Může to být pro vás nejlepší volba, pokud chcete střih trávy pro malé zahrady nebo vnitřní rostliny. Podobně jako u mnoha možností vám také dává možnosti obrábění 2 z 1, které jsou střih a zajištění trávy. Podporuje čepele 4 palce a 6 palců pro střih a zajištění.

Je poháněn 7.2-voltová lithium-iontová baterie pro bezdrátovou bezdrátovou operaci. Baterie, stejně jako nabíječka, je zahrnuta do balíčku spolu s střihem trávy. Má odolnou kvalitu sestavení a váží zvuk 2.5 liber. Snow Joe dává 2 roky záruční doby po zakoupení, aby se zajistilo, že budete produkty používat po dobu nejméně 2 let bez ohledu na to, co.

Nejlepší vlastnosti:

 • Cenově dostupný střih trávy
 • 2-voltová lithium-iontová baterie
 • Bezdrátový provoz
 • Nejlepší možnost pro menší aplikace
 • 2 v 1 možnosti obrábění
 • stříhání a zajištění obou možných
 • 4 palce střihající čepel
 • 6 palců zajišťovací čepel
 • Včetně baterie a nabíječky
 • 2 roky záruky výrobce
 • Poměrně těžké než jiné možnosti
 • Kvalita čepele je nižší než několik jiných travních nůžek

Scotts Outdoor Power Tools Workless Grass Shear

Scotts Outdoor Power Tools, jak název napovídá, produkuje různé elektrické nářadí a související produkty. Také dělají bezdrátový střih, jak je uvedeno níže.

Ve druhé pozici máme dalších 7.5-V LITHIUM-ION-iontová baterie poháněná bezdrátový střih trávy. Když si koupíte tento střih trávy, získáte baterie i nabíječku zahrnutou do produktu, abyste jej nemuseli kupovat samostatně. Čepele můžete snadno změnit, pokud tento travní nůžky bez použití jakéhokoli nástroje. Je jich 6.5 palců živé čepele a 4 palce smykovou čepelí zahrnuty do produktu.

Řezací hlava je také nastavitelná, takže můžete spravovat orientaci tak, abyste snadno dosáhli obtížných míst. K dispozici je polstrovaná měkká úchyt. Protože váží pouze 1.6 liber, je to v lehké kategorii. Scotts Outdoor Power Tools poskytuje 2 roky záruky na tento produkt, což je docela působivé.

Nejlepší vlastnosti:

 • 2-voltová lithium-iontová baterie
 • Baterie, stejně jako nabíječka
 • Snadno změňte čepele bez nástrojů
 • 5 palců živé čepele
 • Smyková čepel 4 palce
 • Nastavitelná řezací hlava
 • Polstrované měkké přilnavosti
 • Váží 1.6 liber
 • 2 roky záruky

Řezačka trávy serenelife

SereneLife se specializuje na navrhování a vývoj produktů, které pomáhají udržovat zahrady a trávníky.

Jejich řezačka trávy je tvořena vysoce kvalitním materiálem ABS, který vydrží pravidelné opotřebení a časté použití. Tento nástroj pro řezání napájení je vhodný pro čištění zbytků z chodníků, příjezdových cest, garáží a paluby.

S pohodlnou rukojetí je docela snadné a nevyžaduje žádnou speciální sadu dovedností. Má lehké hmotnosti, takže nezažijete žádnou únavu paží. Tato bezdrátová řezačka trávy přichází s vestavěnou dobíjecí baterií, která trvá po dlouhou dobu.

Nejlepší vlastnosti:

 • Široký rozsah aplikací
 • Dobré na podzim
 • Světlo v hmotnosti
 • Přenosné a kompaktní
 • Dobíjecí baterie
 • Pohodlné rukojeť

BlackDecker střih/keř

Black and Decker je další populární jméno, které poskytuje mnoho prémiových elektráren a vybavení. Zde je bezdrátový střih z černé a Decker.

Zde je poněkud středně poháněný střih bezdrátové trávy, protože má 3.6-voltová baterie, která řídí řezací čepele. Čepele jsou vyrobeny z oceli a jsou zaměnitelné. Proto můžete tento nástroj použít pro trávu i keře. K dispozici je 6 palců k dispozici pro podrobné prořezávání a 4 palce střih trávy čepele. Je také docela lehký a kompaktní v designu.

Tento střih trávy můžete použít téměř 24 minut v jednom náboji. Z trhu můžete získat volitelnou prodlouženou rukojeť pro lepší manipulaci a ovládání. Na přední straně je indikátor nabíjení LED, který vás upozorní, když je stroj plně nabitý a připraven za práci. Baterie a nabíječka jsou zahrnuty do balíčku a nebudete muset kupovat žádné doplňky navíc. Na tomto střihu trávy je 2 roky záruční doba.

Nejlepší vlastnosti:

 • Středně poháněné smyčky trávy
 • 6 V baterie
 • Lze použít pro trávu i keře
 • Ocelové čepele
 • Čepel 6 palců pro prořezávání
 • 4 palce čepele pro stříhání
 • Lehký a kompaktní
 • 24 minut zálohování v jednom náboji
 • LED indikátor
 • Včetně baterie a nabíječky
 • 2letá záruka

Makita bezdrátový střih trávy

Pravděpodobně jste v minulosti slyšeli o Makitě, pokud jste si někdy koupili nebo hledali energetický nástroj. Vytvořili mnoho vysoce hodnocených elektrických nástrojů, jako je tento bezdrátový střih trávy.

Makita XMU04Z je 18-voltová lithium-iontová baterie napájená bezdrátový střih, který obsahuje speciální motor Makita.

nejlepší, nástroj, řezání, vysoké, trávy

Tento motor je schopen dodat 2500 SPM pro skvělé řezání výsledků. Dostanete až 200 minut nepřetržitého času běhu s jediným nábojem. Bohužel budete muset získat baterii samostatně, abyste mohli používat střih trávy. Má také lopatky s dvojitou akcí, které jsou nezbytné pro lepší řeznou rychlost a přesnost.

Kvalita sestavení je docela robustní a produkt je postaven tak, aby vydržel. Na rozdíl od jiných možností vám Makita XMU04Z umožní upravit šířku řezání ve 3 různých fázích, které jsou 9/16 palce, ¾ palce a 1 palce. Změna čepelí je opravdu snadná s dostupným systémem bez nástrojů s tímto střihem travního střihu. Ve srovnání s cenovou značkou je 1 rok záruční lhůty, která je výrazně kratší.

Nejlepší vlastnosti:

 • 18-voltová lithium-iontová baterie
 • Speciální Makita postavený motor
 • 2500 kapacity motoru SPM
 • 200 minut doby běhu s jedním nábojem
 • Lopatky s dvojitou akcí
 • Lepší rychlost a přesnost
 • Skvělá kvalita sestavení
 • Nastavitelná šířka řezání
 • Systém změny čepele bez nástrojů
 • 1letá záruka

Vminno Ryobi bezdrátový střih trávy

Ryobi je také velmi proslulé jméno na trhu. Ryobi vyrobil několik těžkých produktů, jako je tento střih bezdrátové trávy.

V neposlední řadě je zde další všestranný, ale stejně silný bezdrátový střih trávy z Ryobi. Nachází se s 18 V lithium-iontovou baterií, která je schopna rychlého nabití 90 minut. Operace můžete rychle změnit z stříhání na keř. Baterie je baterie Ryobi Special One, která se používá ve všech produktech Ryobi.

Ryobi P2900B váží asi 4 libry, které lze odůvodnit vysokou kapacitou baterie. Získáte popisovač plísní, abyste pohodlně drželi stroj a provozovali jej s významnou kontrolou. Čepele jsou hodnoceny pro dvojí akci, což vám dává 2 řezy v jednom cyklu.

Řezací kapacita tohoto střihu trávy je asi 5/16 palců, protože drží 8 palců křoví čepel a 4 palce stříhací čepel. Je podporován 3 roky záruky od Ryobi.

Nejlepší vlastnosti:

 • Střih bez akumulátoru trávy
 • 18-voltová lithium-iontová baterie
 • 90 minutový rychlý nabíjení
 • Střelba a stříhání
 • Čepele lze snadno vyměnit
 • Rychlý systém připojení Blade
 • Ryobiho speciální baterie
 • Váží asi 4 liber
 • Overmold Handle
 • Lopatky s dvojitou akcí
 • 8 palců křoviná čepel a 4 palce střihová čepel
 • 3 roky záruky výrobce

Jak si vybrat nejlepší bezdrátové nůžky na trávu:

Potřebujeme bezdrátový střih trávy, abychom udrželi čerstvou a dobře upravenou zahradu pokaždé bez velkých potíží nebo úsilí. Všechny modely jsou navrženy tak, aby se používaly pro podobný účel, přesto existují některé faktory (jako je kvalita, funkce nebo rozpočet), které odlišují váš výběr a nákup.

Pojďme diskutovat o těch klíčových faktorech, které je třeba vzít v úvahu při nakupování těchto bezdrátových travních nůžek.

Materiál čepele:

Čepele těchto travních nůžek jsou vyrobeny buď z vysoce uhlíkových oceli, nerezové oceli nebo nepřilnavé povlaky.

Čepele s vysokým obsahem uhlíkových ocelí. silný kov vyrobený z kombinace uhlíkové oceli a nerezové oceli. Tyto čepele jsou silné, odolné a ostřejší, což snadno řezá trávu a vydrží déle.

Čepele z nerezové oceli. jsou silnější a mají odpor vůči korozi a rzi.

Nepchůčné čepele-jsou potaženy anti-tvorbou, jako je teflon, aby se zabránilo nalepení zbytků rostliny nebo trávy na čepel, což má za následek, že způsobuje rzi nebo zablokování. Tento typ povlaku najdete často na přílohách.

Délka čepele:

Délka čepele určí celkovou řeznou kapacitu střihu trávy. Jinými slovy, jak široký můžete oříznout oblast v jednom zametání s tímto nástrojem. Obecně jsou nůžky bezdrátových tráv k dispozici s délkou čepele, která se pohybuje od 4 do 6 palců.

Modely s delšími lopatkami jsou ideální volbou pro větší oblasti (střih více trávy v jednom řezu), přesto je trochu těžko manévruje v malých oblastech. Zatímco kratší čepele mohou snadno pokrýt těsné oblasti a rohy snadno a perfektní volbu pro přesnou práci.

Musíte nastavit přesnou délku čepele střihu trávy v závislosti na ploše (nebo velikosti zahrady), kterou chcete oříznout trávu. Zajistěte si zakoupit model s délkou čepele, která je vhodná pro vaše rozložení nemovitosti. Například velká čepel nebude muset oříznout malé trávy nebo vnitřní rostliny.

Kapacita baterie:

Jak název napovídá, bezdrátové elektrárny běží s dobíjecími bateriemi (ale ne vyměnitelnými bateriemi). Niklové kadmium a lithium-iontové baterie jsou dva běžně používané typy baterií v nůze trávy.

Lithium-iontové baterie jsou drahé, které se široce používají ve vyšších nebo prémiových spotřebičích kvůli jejich technologii rychlého nabíjení a kapacitu zadržování extrémního náboje až do poslední kapky. Baterie niklu-kadmia postupně ztratí nabíjecí kapacitu při poklesu napětí, což pomáhá při menším výkonu a jsou cenově dostupné.

Kapacita baterie se měří na napětí (volty), ve kterém se kapacita baterií tohoto bezdrátového nástroje bude pohybovat od 3.6. 20 voltů. Čím vyšší je kapacita baterie (napětí), tím déle drží náboj, a tím rychle a efektivně stříhá trávu.

Střih bezdrátové trávy s 3.Hodnocení 6 V se stačilo k oříznutí zahrad velikosti malých středních. Nezapomeňte, že vysokokapacitní baterie budou trvat trochu déle na jejich plné nabití a také se zvýší k celkové váze. Proto, pokud jste ochotni používat nástroj pro dlouhý provoz, můžete získat zařízení s vysokou kapacitou baterie. Nebo jinak jít s lehčí a kompaktní možností.

Rychlost čepele:

Rychlost čepele konkrétního nástroje rozhodne/označí jeho energetickou kapacitu, ve které se, jak rychle se čepel pohybuje, aby efektivně snížila položku. Jeho rychlost se měří v úderech za minutu (SPM) nebo rotace za minutu (RPM). Rychlost čepele (SPM nebo RPM) elektrického nástroje je však uvedena z hlediska rychlosti bez zatížení, což znamená pohyblivou rychlost čepele, když není v jeho kontaktu žádná položka/materiál. Pro lepší zážitek z střihu jděte s nůžky na trávníky s rychlostí bez zatížení jako minimálně 1000 SPM nebo RPM.

Rukojeť:

Většinou se jedná o ruční nástroje s krátkými úchyty, díky nimž se uživatel ohýbá pro správné provozování. Přestože krátká rukojeť poskytuje přesnou kontrolu a končí s velkou detailní prací, většina uživatelů se cítí nepříjemně (zejména ti, kteří mají problémy s mobilitou (nebo), když se po dlouhé době ohýbáte bolesti nebo ztuhlost), aby s ní pracovali.

nejlepší, nástroj, řezání, vysoké, trávy

Někteří výrobci navrhli své nástroje s teleskopickým rozšiřujícím úchytkem, aby se jejich uživatelé cítili pohodlně, aby se smyčili keře a trávu jednoduše stojícím. Kromě toho může model s delší rukojetí oříznout trochu extra značné křoviny. Ergonomicky navržené držadla nabízejí pohodlné a trvalé použití a trvalé použití a trvalé použití s ​​jeho neklouzavým přilnavostí a konturem do přirozené pozice ruky.

Seřizovač výšky řezání:

Zdravý a krásný trávník je dosažen pouze tehdy, když udržujete správnou úroveň délky trávy. Příliš krátké řezání nejen poškozuje trávu, ale také omezuje její růst, zatímco příliš dlouhá tráva nezpůsobí, že trávník bude vypadat přitažlivě. Pak by bylo trochu drahé nebo časově náročné na opětovné opětovné nebo opravy trávníku.

Ujistěte se tedy, že stříháte trávu 1/3 velikosti listů pro jeho zdravý růst a dobře údržbu. Většina z těchto bezdrátových travních nůžek má možnost nastavení výšky, která vám umožní upravit výšku (na různé úrovně) pro správné řezání trávy. Jděte s modelem s touto vynikající funkcí.

Hmotnost:

Tyto nástroje s ručními trávníky obvykle jsou lehké a rozsahují od 1.5. 5 liber, což je usnadňuje manévrování. Doporučujeme, abyste si vybrali lehkou jednotku, abyste se zbavili jakékoli únavy (paže, ramene a zápěstí) a další nepohodlí.

nejlepší, nástroj, řezání, vysoké, trávy

Stavební materiál a baterie budou doplňkem hmotnosti střihu trávy. I když model s větší baterií vysokého napětí váží těžší, ale zajišťuje, že běží déle, než jej znovu nabije. Raději používáte střih trávy, který má nízkou kapacitu baterie, pokud nejste schopni nést hmotnost nástroje.

Přílohy:

Připojení k jakémukoli produktu/nástroji vám pomůže s lehkostí práce bez velkého napětí nebo obtížnosti. Většinou najdeme dva hlavní přílohy. prodlužovací rukojeť a malý živý ořízl čepel.

Čepele živého oříznutí-protože jsou dlouhé 6 palců, tyto čepele jsou perfektní možností použití pro malé keře a keře. Přesto to nezvládne větší než keře nebo jemné keře a nesmí být nahrazeno místo skutečného zastřihovače živých plotů. Podobně jako nůžky s vysokým výkonem mohou přílohy hlavy s dvojitou lonou efektivně a okamžitě oříznout keře.

Rozšíření úchyty. ve většině modelů se nachází dosud pohodlí je používat. Střih trávy s touto funkcí se promění v malou trávu, která vám nedovolí ohýbat nebo kolena, abyste pracovali na oříznutí travnatých oblastí.

Doporučujeme vám zkontrolovat a zvážit, které připojení je užitečné pro váš proces střihu. V případě, že můžete používat nůžky na trávu bez jakýchkoli příloh, můžete ušetřit spoustu peněz a správně je použít.

Extra funkce:

Pro tyto bezdrátové nůžky trávy jsou k dispozici široké rozsahy dalších funkcí. Můžete zkontrolovat a vybrat je, které jsou dokonale vhodné pro váš požadavek na zmírnění vaší práce a zvýšení vaší produktivity.

 • Prodlužovací pól. jednotka s tímto prodlužovacím pólem usnadní váš proces střihu, který převádí kapesní jednotku na stojící (jako trávník).
 • Bezpečnostní zámek. tato funkce uzamkne model bez napájení neúmyslně.
 • Indikátor životnosti baterie-zobrazuje zbývající nebo zbývající napájení baterie na jednotce, která vám připomíná, kdy se můžete neustále nabíjet.
 • Kompatibilní baterie. Většina výrobců nabízí široké kompatibilní baterie, aby se používaly s jinými elektrickými nářadími stejné značky.

Cena:

Cena bezdrátových travních nůžek se hodně liší v závislosti na jejich kvalitě sestavení, záruce a dalších funkcích. Obecné cenové rozpětí bude od 35 do 200 (nebo více). Při nákupu tohoto zahradnického nástroje nezapomeňte zvážit poměr hodnoty ceny. Kupte si vysoce kvalitní model i na trochu drahém rozsahu, pokud je používáte pravidelně. Podobně si nekupujte drahý model pro vzácné/omezené použití.

Záruka:

Záruka nabízená výrobcem je pro uživatele jako velká jistota, protože naznačuje kvalitu sestavení a spolehlivost dílů použitých v nástroji. Být bezdrátový nástroj, její baterie se snadno poškodí kvůli nesprávným plánovaným nabíjení nebo nešťastným incidentům.

Čím déle je doba záruky, tím lépe zažijete klid mysli pro trvanlivost a spolehlivost. Pomáhají opravit nebo vyměnit zařízení, kdykoli je to požadováno. Některé modely nabízejí jednoletou nebo dvouletou záruku.

Bezpečnostní tipy a preventivní opatření při používání nůžky bezdrátových trávy:

Vzhledem k tomu, že má ostrou čepel, bezpečnost je zásadním faktorem, který je třeba zvážit před jejím použitím, aby se zabránilo jakýmkoli náhodným škrtům nebo zraněním operátora nebo jiných blízkých lidí. Zde je několik bezpečnostních tipů a preventivních opatření, která musíte dodržovat při používání tohoto střihu trávy.

 • Ujistěte se, že vaše smykové lopatky jsou naostřeny a dobře promazány, abyste se zbavili zbytečného tření a ztráty kontroly nad jejich funkčností.
 • Noste ochranu očí, abyste zabránili malým úlomkům nebo prachu do očí při řezání trávy.
 • Košile s dlouhým rukávem a silné rukavice jsou povinné bezpečnostní vybavení, které má operátor nosit pro jejich bezpečnost.
 • Před použitím těchto travních nůžek je nezbytné zkontrolovat půdu, kterou chcete oříznout, abyste získali představu o oblasti o zjevném nebezpečí, jako jsou kovové kousky, odpadky, rozbité sklo nebo skály.
 • Sledujte hnízda sršeňů, včely a vosy při střihu keře nebo stromu. Můžete získat nepřátelské výsledky, kdykoli použijete tento hlasitý nástroj pro oříznutí oblasti.

Jak používat nůžky bezdrátové trávy? (nebo) Jak řezat/oříznout trávu pomocí bezdrátových nůžků trávy?

Bez ohledu na vaše odborné znalosti (profesionál nebo nováček) při používání těchto nůžků bezdrátových travních nůžků je docela snadné používat. Vše, co potřebujete, je opravit čepel a baterii na model a začít je používat. Změna (připevnění nebo nahrazení) čepele a baterií je však snadný a jednoduchý způsob, který je zmíněn v uživatelské příručce.

Jen málo modelů nabízí některé další přílohy nebo funkce, jako jsou ořízkové čepele nebo výškové úředníky pro správné řezání v různých výškách. Bezpečnost je prvořadým faktorem, který je třeba zvážit při používání travních nůžek.

S přítomností vysokorychlostního pohybujícího se čepele je použití těchto modelů trochu riskantní pro vaši ruku a tělo a řezy, pokud se nepoužívá pečlivě. Uvolněte bezpečnost před zapnutím tlačítka napájení, abyste se vyhnuli jakémukoli náhodnému zapnutí jednotky. Zatímco některé modely vám umožní neustále zapojit bezpečnost, některé ji potřebují pouze jednou.

Poté, co zapnete stroj, přesuňte střih po celé trávě a chyťte požadovanou řeznou délku. Pro okraj se nakloňte nástroj a dotkněte se bodu čepele těsně nad zemí. Poté vytvořte stroj rovně nebo nakloňte trochu malého úhlu podle vašeho požadavku na řezání.

Pro jednotné řezání musíte nastavit jednotku rovnoběžně se zemí a poté nástroj nasměrovat do dlouhé přímky, aby pokryl velkou plochu a měl konstantní řezání v každém přejetí. Po dokončení procesu musíte odstranit baterii, abyste ji udrželi na nabíječce. Na základě konkrétního hodnocení nabíječky a typů baterií modelu se jeho doba nabíjení hodně liší. Kromě toho odstraňte baterii, zatímco nepoužívejte nebo neukládejte bezdrátové nůžky na trávu.

Jak se staráme o nůžky bezdrátových tráv?

Správná péče je nutností pro zahradnické nástroje pro zvýšení jejich funkčnosti a jejich vydržení delší dobu. Zde jsme zmínili několik tipů na čištění nebo údržbu, abychom se řádně starali o váš střih trávy.

 • Než se dostanete do podrobností, doporučujeme vám přečíst pokyny k údržbě nebo čištění výrobců z uživatelské příručky.
 • Odstraňte čepel poté, co jste udělali práci, abyste ji vyčistili z jakýchkoli trosek nebo prachu.
 • Kdykoli je čepel nudná, nebude správně nakrájet/oříznout trávu a může ovlivnit zdraví a růst trávy.
 • Obvykle se bahen nebo mokrá tráva přilepí na čepel nástroje a střih do trávy. Po každém použití musíte čistit čepele. Odstraňte moduly a opláchte je samostatně.
 • Nepmihněte celkovou jednotku vodou, protože tyto bezdrátové modely nejsou vodotěsné, a proto by se motor a baterie mohly poškodit.
 • Ujistěte se, že po jejím důkladném čištění namazáte čepel buď mazacím olejem, nebo střídmě po celé okraji. To bude fungovat jako tenký proti-rustový povlak a bude fungovat efektivně.

Často kladené otázky:

Ujistěte se, že budete vyjmout čepel z modelu poté, co jste hotoli, abyste ji důkladně čistili mýdlem a vodou nádobí. Osušte jej a naneste mazací olej nebo WD-40, aby si udrželi jeho ostrost a trvanlivost.

Ano, můžete nechat řízky trávy (přebytek zbývajícího) provedeného s bezdrátovými nůžkami trávy na trávníku nebo zahradě, abyste dodali základní živiny potřebné pro trávu pro její zdravý růst. Přesto neopustí příliš mnoho množství, protože by to mohlo ovlivnit její růst a poškodit oblast.

3. S těmito bezdrátovými travními nůžkami budeme řezat malé větve a kořeny?

Jsou navrženy tak, aby prořízly malé kousky s ultra-ostrými čepelemi rychle a efektivně. Mohou tedy snadno proříznout malé větve a kořeny. Silné čepele však svou práci nedělá efektivně, přesto však tento střih trávy může prořezávat/oříznout malými kořeny, úponky, malé větve a rostliny, ale ne proříznout velkými nebo dřevěnými rostlinami.

Vyjměte čepele z jednotky po ořezávání trávy. Poté se spojíte čepele na stolní svěrák, abyste je zaostřili pomocí kovového souboru.

Hlavní výhodou používání bezdrátové trávy je to, že jsou lehké, univerzální a přenosné. To znamená, že plně nabitý nástroj lze použít nebo přesunout kdekoli na trávníku (včetně rohů nebo těsných prostorů). Nebudou mít žádné zamotané dráty a pro svou práci nepotřebují povinný zásuvka. Jednoduše fungují jako malá tráva sekačka.

Používají se nejen k oříznutí trávy trávy, ale také stříhají různé živé ploty, keře nebo keře. Díky funkci nastavení výšky je tento střih trávy nejlepší volbou pro lidi, kteří mají těžko používat prsty nebo zápěstí (nebo) ohýbat nebo koleno dolů pro oříznutí.

Vzhledem k tomu, že jsou poháněni, uživatel nemusí udržovat velké úsilí v procesu řezání, což znamená, že ušetří vaši energii, úsilí a čas.

Závěr

Slušný bezdrátový střih trávy je opravdu nezbytným nástrojem, který udržuje vaši osobní zahradu ve formě. Protože existuje velká poptávka po bezdrátových travních nůžcích, na trhu je mnoho značek, které je produkují. Vzhledem k tomu, že se každý produkt liší z hlediska funkcí, může být výběr 1 možnost mezi tímto. Zvláště pokud nemáte žádné předchozí zkušenosti s elektrickým nářadím.

Proto jsme vytvořili tento seznam, abychom vám poskytli nejlepší bezdrátový střih trávy pro vás. Najdete také nákupní průvodce, jak o něco lépe porozumět produktům. Přesto, pokud jste zmatení ohledně vašeho výběru, můžete se podívat na naše doporučení níže:

 • Snow Joe je pro vás skvělý bezdrátový střih trávy, pokud hledáte možnost vhodné pro rozpočet. Spolu s nejdostupnější cenovkou vám také nabízí 7.2-voltová baterie, která řídí 6 palcovou hedgerovou čepel a 4 palce smykovou čepelí. Existuje 2 roky záruka, která je výjimečná v tomto cenovém rozpětí.
 • Na druhou stranu navrhneme, abyste se střihovali bezdrátou trávou, protože je schopen řídit nejdelší čepele z našeho seznamu. Tento střih trávy podporuje střih 8 palců dlouhý keř a 4 palce s střihovou čepelí trávy. Má také 3letou zárukovou dobu, což z něj činí docela spolehlivou možnost.
 • A konečně, doporučujeme vám jít s vminoo Ryobi bezdrátový střih trávy jako celkově výkonná možnost. Je to smyk s 18 volty, který řídí křovinu 8 palců a střih 4 palce. Ryobi dává na tento produkt 3 roky záruky, což je opravdu dobré.

Dejte nám vědět své myšlenky v sekci komentáře níže!