Nejlepší sekačky komerčních nulových otočení z roku 2023. Big Zero Turn Mowers

nejlepší, sekačky, komerčních, nulových, otočení

Věci, které byste měli vědět před zakoupením nejlepších komerčních sekaček

Pokud máte velký trávník, který má zakrytí, za investice stojí za to sekačka komerčního nulového otočení. Před zakoupením nejlepší jednotky pro další údržbu trávníku musíte zvážit významné faktory, abyste se ujistili, že to bude stát za náklady.

Mít také velké množství znamená, že potřebujete hodně trpělivosti. S nejlepšími komerčními sekačkami. Při sečení trávníku ušetříte více času než používání pravidelné sekačky na trávu. Jednou z hlavních výhod sekaček s nulovým otočením je, že váš čas sečení bude omezen o 70%.

V tomto článku se dozvíte, jak začnete vybírat nejlepší komerční sekačky. Pomůžeme vám zajistit, že skončíte s nejlepším kusem, který bude odpovídat všem vašim potřebám sečení.

Zde je seznam věcí, které musíte hledat v komerční sekačce.

Design motoru

Ve srovnání s jinými typy sekaček na nulové otočení. Všechno je na komerční sekačce větší. Má nejsilnější motory. Proč však záleží na designu motoru?

Motor je zodpovědný za hladkou jízdy. Čím lepší design motoru, tím silnější sekačka na nulovou zatáčku můžete mít. Nejkvalitnější komerční sekačka na nulové zatáčky má motory s dvojitým válcem OHV. Tyto motory nabízejí velkou sílu a výkon i spolehlivé možnosti, které jsou nezbytné, pokud si přejete mít vysoce výkonnou sekačku.

Trvanlivost

Nejlepší komerční sekačky na nulové otočení by měly být navrženy tak, aby byly odolné. Většina majitelů domů preferuje komerční jednotku kvůli její trvanlivosti.

Při zajištění toho, abyste získali odolné, musíte určit konstrukci paluby a rám sekačky. Nejlepší sekačka nabízí design ocelového rámu. Kromě designu rámu musíte také zvážit ocelový rozchod. Pro tlustší použitý materiál, čím nižší je měřič.

Širší pneumatiky

Komerční sekačky s nulovým otočením jsou lépe známé svými zvětšenými palubami sečení a palivové nádrže a nejrychlejší rychlosti, které jsou ideální pro každodenní tvrdé používání na velkých dvorech a nejlepším partnerem terénních odborníků.

Ale také musíte věnovat pozornost tomu, zda se sekačka může účinně pohybovat kolem vašeho dvora. Nejlepší způsob, jak můžete udělat, je podívat se na pneumatiku sekačky. Široké pneumatiky znamenají, že se sekačka může pohybovat na trávě, protože hmotnost je dobře distribuována. Mohou také zlepšit trakci pro delší životnost. Pro lepší komerční výkon sekačky na nulové zatáčku vyberte ty s širšími pneumatikami.

Uživatelsky přívětivý

Pokaždé, když sekáte trávník, očekáváte, že tráva může být řezána nejlepším způsobem. Nejlepší způsob, jak to udělat, je přejít na komerční sekačku s nulovou zatáčkou.

Pokud si přejete, abyste ořízli trávu v konkrétní výšce, musíte si vybrat sekačku na nulu uživatelsky přívětivou. Musíte procházet specifikace produktu a zaměřit se na model, který poskytuje snadno nastavitelnou funkci pro výšku trávy. Tímto způsobem zažijete vhodné úpravy pro získání ideální výšky trávy.

Pohodlné použití

Zvolte komerční sekačku s nulovou otočením, která vás bude udržovat při sekání dvora. Musíte se také ujistit, že jste pohodlní, pokud jezdíte na sekačce častěji. Chcete.li otestovat funkci pohodlí, zjistěte, zda existuje způsob, jak můžete sedět na sekačce. Přesto však musíte hledat prominentní opěradlo a testovat, zda můžete rychle a pohodlně dosáhnout ovládacího panelu.

Nákup nejlepších komerčních sekaček na zatáčku může být trochu náročný, ale stojí za to peníze. Jednoduše sledujte tuto radu ohledně nákupu a vy skončíte s nejlepší sekačkou pro sebe.

Zveřejněno v majitelech domů 16. července 2019

Tyto stroje nabízejí sílu a spolehlivost, aby byly provedeny tvrdé práce v terénu. celý den. každý den. s dostatečným pohodlím pro operátora.

Autor: Mark Wolfe | Aktualizováno 25. května 2022 13:24

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Pro profesionály v oblasti péče o trávu jsou komerční sekačky s nulovým otočením nezbytnými kousky těžkoprávného vybavení, které dokáže po celý den stříhat trávu, každý den a ponechat vysoce kvalitní povrchovou úpravu. Tyto stroje jsou postaveny s nezávislými kontrolovanými hnacími koly, která jim dávají schopnost otočit se doslova na desetník nebo dokonce otočit na místě. A protože čas jsou peníze, profesionálové vědí, že rychlost, spolehlivost a snadná údržba jsou klíčem k úspěchu. Z tohoto důvodu jsou sekačky komerční třídy postaveny tak, aby vydržely stres neustálého používání a zjednodušily úkoly rutinní údržby, aby se maximalizovala výroba a minimalizovala prostoje.

nejlepší, sekačky, komerčních, nulových, otočení

Ve srovnání s jejich rezidenčními protějšky jsou komerční sekačky nulové otočení postaveny z silnější oceli v palubě a rámu, silnějšími motory a kvalitnějšími komponenty, jako jsou vřetena, kladky a hydraulika. Komerční sekačky také cestují rychlostí až dvojnásobkem rezidenčních modelů a nabízejí pohodlnější jízdu díky sedadlům s vysokým zadkem, větším pneumatikám a robustním systémům zavěšení. A palivové nádrže komerčních sekaček drží až 12 nebo více galonů, takže mohou běžet celý den, aniž by se zastavili na doplňování doplňování.

Pokud pro vás zní sekačka komerční nulové otočení, máte štěstí. Bližší jsme se podívali na některé z nejpopulárnějších modelů na trhu pro tuto příručku. Nejprve si přečtěte klíčové nakupování, které jsme použili jako kritéria k rozvoji naší sestavy, a poté se podívejte na naše recenze, abyste zjistili, proč je spočítáme mezi nejlepší dostupné možnosti komerčního komerčního nulového obratu.

 • Celkově nejlepší: Exmark Lazer Z X-Series
 • Nejlepší třesk pro Buck: Bad Boy Zt Elite
 • Nejlepší na kopcích: Scag Turf Tiger II
 • Nejlepší pro otevřenou půdu: Hustler Super Z
 • Nejlepší těžká služba: Kubota Z700 série
 • Nejlepší možnosti upgradu: Série John Deere Ztrak 900
 • Nejlepší pozastavení: Ferris ISX 3300
 • Nejlepší pohodlná jízda: Toro Titan
 • Nejlepší start-up reklama: Dewalt Z260 Hydrostatická komerční sekačka s nulovým otočením

Co je třeba zvážit při výběru nejlepších komerčních sekaček

Reputace značky a zákazníka комментари и мнения владелцев jsou důležité, ale nejlepší způsob, jak vybrat sekačku, je porovnání měřitelných rozdílů. Čtěte dále a zjistěte, jak jsme si vybrali sekačky na našem seznamu.

Velikost řezání paluby

Přiřazení vhodné velikosti paluby do krajiny je důležitým krokem k efektivitě provozu. Větší paluba řezá plochá, otevřená prostory rychleji; Menší paluba naviguje úzké pasáže a nerovný terén snadněji. Tyto pokyny pro dimenzování mohou pomoci:

 • Méně než 1 akr18 až 36palcový paluba
 • 1 až 3 akres36- až 48palcový paluba
 • 3 až 5 akrů 42 až 60 palců
 • 5 nebo více akres54- až 72palcového balíčku

Nejoblíbenější komerční velikosti sekačky s nulovým obratem se pohybují od 48 do 72 palců široký. Menší paluby se často vyskytují na komerčních sekačkách a sekačkách procházek, které poskytují pro operátora lepší výhodný bod. Mějte na paměti, že šířka paluby nezahrnuje skluz, který přidává 8 až 12 palců k celkové šířce sekačky.

Výkon a rychlost motoru

Napájení motoru řídí hydrauliku kola i čepele. Menší, lehčí sekačky s nulovým obratem s palubami 48 až 60 palců a nejvyšší rychlostí pod 10 mil za hodinu (mph) jsou obvykle vybaveny 24 koňskými motory (HP). Větší, těžší komerční sekačky s maximálními rychlostmi nahoru o 14 mph vyžadují těžkopádné 28 až 38 hp motorů.

Plná kapacita

Účinnost paliva komerční sekačky se pohybuje od 1 do 2 galonů plynu nebo 0.9 až 1.6 galonů nafty, za hodinu, v závislosti na velikosti motoru, hmotnosti stroje, terénu, výšky a tloušťky trávy a dalších proměnných. Tyto stroje jsou postaveny z palivových nádrží dostatečně velké, aby mohly běžet půl dne nebo dokonce celý den, aniž by se zastavily, aby se naplnily. Obvykle drží nejméně 10 galonů a většina drží 12 galonů.

Hmotnost

Komerční sekačky s nulovým otočením váží 750 až 2 000 liber. Hmotnost sekačky má dopad na spodní hranici při sečení a zatímco je sekačka tažena. Těžší sekačky získají při práci na svazích větší trak. Odtažení těžší sekačky z jednoho pracovního místa na další zvyšuje využití paliva v odtahovacím vozidle a snižuje dostupnou užitečnou kapacitu pro úkoly, jako je odstranění zbytků a přepravu dalších nástrojů a vybavení.

Bezpečnost a pohodlí

Aby byl provozovatel a kolemjdoucí v bezpečí, jsou postaveny komerční sekačky s nulovým otočením s mnoha bezpečnostními prvky. Některé bezpečnostní příklady zahrnují stráže pásů, gumový skluz a vysoce viditelnost nebo reflexní povrchy. Spínač bezpečnosti sedadla odřízne motor, když na sedadle již není operátor. Struktura ochrany proti převrácení (ROPS), běžně nazývaná roll lišta, chrání operátora pro případ, že se sekačka převrátí. Mnoho komerčních sekaček s nulovým otočením zahrnuje také bezpečnostní pás pro další ochranu.

Další funkce zvyšují pohodlí operátora. Dobře zpracované, nastavitelné sedadlo s vysokým zadkem s opěrkami se stalo standardním vybavením. Větší zadní pneumatiky pomáhají polstrovat jízdu, stejně jako dobrý systém odpružení. Větší oblast pánve nohou umožňuje uživatelům natáhnout nohy, zatímco výtah na palubu opevněný nohou usnadňuje úpravu výšky sečení. Ovládací prvky rukou mohou být ergonomicky navrženy, nastavitelné a mohou zahrnovat funkce tlumení vibrací. Relativně tichý motor také způsobuje příjemnější zážitek.

Naše nejlepší tipy

Konzultovali jsme odborníky na péči o trávníky a vykopali jsme se do řad výpisů výrobců, abychom vytvořili tento seznam nejlepších komerčních sekaček s nulovým obratem. Ti, kteří hledají nový stroj, zde pravděpodobně najdou solidní vedení.

Exmark Lazer Z X Series

Exmark Lazer Z je jedním z nejčastěji vidět sekačky na nulové otočení na všech druzích komerčních krajinných pracovních míst. S nejvyšší rychlostí 11.5 mph a velikosti paluby 60, 72 nebo 96 palců, řada X pokrývá spoustu výměry rychle. Sekačka je kompetentně poháněna 25.5 HP, 852 ccm Kawasaki V-Twin Engine, poháněný 12 galonovou plynovou nádrží, aby byla běží po celý den.

Některé z funkcí, které oddělují řadu Lazer Z X, zahrnují utěsněné vřeteny bez údržby, které nikdy nemusí být namazány; nastavitelné, hydraulicky tlumené páky pro hladký provoz; a luxusní sedadlo pro kontrolu vibrací s trojcestnou izolací pohybu pro vynikající pohodlí. Velké pneumatiky jízdy 24 x 12 pomáhají polštáři jízdy a poskytují vynikající trakci na šikmém terénu. Skládací ROP chrání operátora na strmé zemi.

Nakupování sekačky s nulovým otočením by měly být připraveny na šok nálepky, protože tato skutečná komerční sekačka prodává za přibližně stejnou cenu jako dobrý použitý automobil. Ale pro spolehlivou celodenní, každodenní sekačku, je to jedna z nejlepších.

Specifikace produktu

 • Motor: 852 cc, 25.5 HP Kawaski Gas
 • Paluba: 10-měřicí ocelová horní část; Ocelová sukně 7-měřidla; 60-, 72- nebo 96-palcový balíček
 • Hmotnost: 1 302 liber (s 60palcovou palubou)
 • Vysoce funkční a efektivní
 • Hladká a pohodlná jízda
 • Rozsáhlý výběr velikostí a motorů
 • Snadná údržba

Získejte sekačku Exmark Commercial Zero-Turn u místního prodejce Exmark.

Bad Boy Zt Elite

Ačkoli se jedná o technicky sekačku na rezidenční třídě, sekačka Bad Boy ZT Elite Zero-Turn má energii a těžkou výstavbu pro řešení komerčních projektů a přichází za cenu přátelskou k rozpočtu. Tato sekačka je vybavena ocelovou palubou 7 měřidla, komerční hydrauliku a 26 hp, 747 cm kohler, ale váží pouhých 841 liber. Snadno se používá, snadno se vytahuje a zahrnuje funkce pohodlí, jako je nastavitelné 18palcové sedadlo a patentovaný nezávislý systém předního odpružení.

Zbývá několik funkcí na úrovni obytných prvků, jako je menší 6.5-galonní palivová nádrž (dobrá po dobu několika hodin sečení na plnění, ale možná ne celý den) a středně velké pneumatiky 22 palců, které nemusí získat tolik přilnavosti jako skutečně vybavení komerční třídy. Ale pro ty, kteří právě dostávají terénní úpravy ze země-nebo lidé s mimořádně velkým majetkem-má zlý chlapec Zt Elite, co je potřeba k tomu, aby udělal práci a zároveň vám ušetřil peníze.

Specifikace produktu

 • Motor: 747 cc, 26 HP plyn Kohler
 • Paluba: 7-měřicí ocel 60-palcová paluba
 • Hmotnost: 841 liber
 • Ocelová paluba odolného měřiče 7-měřidla
 • Upgradovaná hydraulika
 • Vhodné pro plochý nebo válcovací terén
 • Komerční komponenty za cenu sekačky

Získejte komerční sekačku z Bad Boy Commercial Zero-Turn na Tractor Supply Co Co., Venkovský král nebo váš místní prodejce špatného chlapce.

Scag Turf Tiger II

SCAG byl po celá desetiletí lídrem v komerčním odvětví sekačky. Tento těžký stroj je k dispozici v sortimentu konfigurací s velikostí paluby v rozmezí od 52 do 72 palců a výběrem komerčních motorů v 25 hp propanu; 31, 37 nebo 40 hp benzín; Nebo dieselový motor 25 HP. Může se pochlubit nejvyšší rychlostí 12 mph a 12 galonovou palivovou nádrží, aby se minimalizovala zastávky doplňování. Snadné funkce údržby, jako jsou kryty pásů a pohodlně umístěné vzduchové a olejové filtry, eliminují zbytečné prostoje.

V rozmanitém nebo kopcovitém terénu vyniká Turf Tiger II kvůli své konstrukci v těžké váze, vynikající síle a nižší těžiště. Na svažitém terénu pomáhají standardní ROP a bezpečnostní pás udržovat provoz v bezpečí. Hnací systém se skládá z 16 cc hydro-gear čerpadla a parkerových kol motorů pro hladký a výkonný výkon. Slabé místo může být slabým bodem, protože hodnocení pohodlí není tak vysoké jako u ostatních v naší sestavě. Také, zatímco rychlost plus paluba vyniká při tahání trávníků vzpřímeně pro ostrý řez, je poněkud pravděpodobnější než konkurenti způsobit skalpování ve větších konfiguracích a nerovném terénu. Pro rychlost pro-stupeň, sílu a celkový výkon, zejména v kopcovitém terénu, by Turf Tiger II rozhodl.

Specifikace produktu

 • Motor: 25 HP Kohler propan; 31 HP Kawasaki Gas; 31, 37 nebo 40 HP Briggs Vanguard Gas; nebo 25 HP Kubota Diesel
 • Paluba: 7-měřicí ocel 52-, 61- nebo 72-palcová paluba
 • Hmotnost: 1 418 až 1 739 liber, v závislosti na konfiguraci
 • Hladký a snadný provoz z těžkopádné hydrauliky
 • Těžký stroj, který je dobře postaven pro kopcovitý terén
 • Ráda rychlosti ponechává vynikající povrch
 • Funkce údržby snadných přístupů

Získejte komerční sekačku na scag komerční nulové otočení u místního prodejce scag.

Hustler Super Z

Když je spousta půdy na pokrytí, je to rychle důležité jako velké. Naštěstí podvodník super z dělá obojí. Platforma Super Z je k dispozici ve čtyřech velikostech paluby, až 72 palců a čtyři výkonné možnosti benzínového motoru až do 38.5 HP. S nejvyšší rychlostí sečení 14 mph je schopen řezat 6 až 7 akrů trávy za hodinu na většinou rovnou, otevřenou půdu. 11.7-galonská plynná nádrž udržuje to celý den.

Super Z získává svou rychlost z výkonu motoru, která řídí jeho těžce 21 cc py čerpadla a motory Parker Wheel. Sedadlo zavěšení a 24palcová hnací kola poskytují dobře polstrovanou jízdu při nejvyšší rychlosti. Jakékoli obavy ze schopnosti paluby stanovit kvalitní povrch v tomto tempu je neopodstatněné. 5.5palcové paluby, na obou stranách nebo zadní konfiguraci vypouštění, vytvářejí vynikající vakuum, které vytáhne trávu vzpřímeně pro čistý řez. Toto je sekačka, kterou si můžete vybrat pro široko otevřené prostory a lineární sečení, jako jsou mediány na silnici nebo pravé služby pro cesty.

Specifikace produktu

 • Motor: 27, 35 nebo 38.5 HP Kawaski Gas; nebo 36 HP Vanguard Gas
 • Paluba: 7-měřicí vyrobená ocel 54-, 60-, 66- nebo 72-palcová paluba
 • Hmotnost: 1 420 až 1 566 liber (zadní výtok)
 • Nejvyšší rychlost až 14 mph
 • 21 CC PY Čerpadla a motory Parker Wheel Motors
 • 5.5palcová hloubka paluby stojí trávou na čistý řez
 • Pokyny až 7 akrů za hodinu

Získejte sekačku na komerční nulovou otočení na místním obchodním prodejci.

Série Kubota Z700

Série sekaček z komerčních nulových otočení Kubota Z700 jsou postaveny tvrdé pro obtížné podmínky sečení. Přicházejí s 48-, 54- nebo 60-palcovou palubou a jsou poháněni 22.5 až 29.5 Kohler nebo Kawasaki FX vzduchem chlazené plynové motory. Nemusí to být nejrychlejší sekačky s nulovým otočením, s maximálními rychlostmi asi 11.2 mph, ale mají spoustu síly paluby a nízké těžiště k napájení tvrdou trávou a drsným terénem. A 21.2-palcové sedadlo s vysokým obalům přijímá nejvyšší značky pro pohodlí, s nastavitelným odpružením sedadla poskytuje 3 palce vertikálního cestování a 6 palců vpředu do zpětného cestování.

Řada Z700 nabízí několik klíčových funkcí, které propůjčují trvanlivost pro tvrdé podmínky sečení. Rámy sekačky se vyrábějí z tubulární oceli s těžkou životností 3 palců (ve srovnání s průmyslovým standardem 1.5- 3-palcový ocel) pro větší pevnost a rigiditu. Vyrobené ocelové paluby o rozměrech 8 jsou hluboké 6 palců a vytvářejí vynikající vakuum pro bezvadně čistý řez. Navíc, přenosy Parker integrují hydro čerpadla a motory kol do jednotlivých jednotek s jednotlivými olejovými zásobami. A pneumatiky s nízkým profilem 24 palců, namontované na okrajích 14 palců, poskytují zlepšenou trakci a přitom klesají pozemní tlak. Kde síla a přesnost Trump rychlost, může být série Kubota Z700 nejlepší sázka.

Specifikace produktu

 • Motor: 22.5, 23.5, nebo 25 HP Kohler plyn; nebo 23.5, 25.5, nebo 29.5 HP Kawaski Gas
 • Paluba: 8-měřicí ocelářská výroba 48-, 54- nebo 60-palcová paluba
 • Hmotnost: 1 168 až 1 285 liber
 • 2- 3palcový trubkový ocelový rám
 • Převodovky s dvojitým parkerem s jednotlivými zásobami oleje
 • Vyrobeno 8-měřidlo oceli 6-palcové hluboké paluby
 • Vynikající hodnocení pohodlí

Získejte komerční sekačku z komerční nulové otočení v Kubota na místním prodejci Kubota.

Série John Deere Ztrak 900

Konfigurace základní sekačky v sestavě řady Ztrak Pro 900 John Deere nabízí pevně konkurenční výkon. Série zahrnuje výkonné 25, 27 a 35 hp benzínových motorů a také 24.7 HP a 37.Možnost 4 HP nafty. Standardní ocelové paluby o razítku 7, 54, 60, a 72 palců. Tyto sekačky pracují při rychlostech až 12 mph, udržují tempo s konkurencí a vytvářejí vynikající kvalitu. Standardní palivová nádrž drží 11.5 galonů.

Stejně jako zbytek průmyslu nabízí John Deere baldachýny, pytle, osvětlení a několik dalších volitelných funkcí pro vyřešení jedinečných potřeb uživatele. Ale to, co opravdu vyniká, je plný rozsah dostupných možností. Pro začátek, bez údržby, bez plochých michelin x tweels přicházejí standardní na několika modelech a jsou nabízeny jako upgrade pro ostatní, což poskytuje trojnásobek životnosti nad standardními pneumatikami naplněnými vzduchem. Některé velikosti paluby lze také upgradovat na mulč na vyžádání, zatímco jiné mohou být upgradovány na výboj zadního. K tomuto doplnění, nedávné úvody zahrnují stojan zastřihovač, zásobník na nástroj s kapacitou 20 liber a nosič nástrojů pro nástroje s dlouhým manipulací, jako jsou Great and lopaty. Pro funkčnost další úrovně se podívejte na sérii Ztrak Pro 900.

Specifikace produktu

 • Motor: 23.5, 25, 25.5, 27, 31 nebo 35 HP plyn; nebo 24.7 nebo 37.4 HP Diesel
 • Paluba: 7-měřidlo vyraženou ocel 48-, 54-, 60- nebo 72-palcové paluby
 • Hmotnost: 1 178 až 1 841 liber
 • Dostupné spoustu komfortních a pohodlí
 • Konkurenční síla a výkon
 • Konkurenční cena
 • Může být zaměňován s rezidenční sestavou Ztrak
 • Méně pohodlné než konkurenti se základní konfigurací

Získejte sekačku John Deere Commercial Zero-Turn u místního dealera John Deere.

Ferris ISX 3300

Pokud jde o celkovou sílu a výkon, seriály Ferris ISX 3300 jsou na stejné úrovni jako vůdci v oboru. Poháněné jedním ze čtyř kawasaki FX nebo Vanguard Big Block Gas Engines a vybavené buď o 61 nebo 72palcovou palubu, a tyto sekačky plaví rychlostí až 12 mph. Palivová nádrž o délce 11 galonů je bude udržovat celý den.

Mezi standout komfortní prvky na sekačkách ISX 3300 patří velké 26palcové hnací pneumatiky, které polzují jízdu přes hrbolaté půdě a prvotřídní sedadlo s trojcestnou nastavitelností na hlavě opěrky, bederní a záda naklonění. Třešničkou na dortu je systém odpružení popředí, který se skládá ze čtyř ovládacích tyčí a šoků, které drží přední ložiska předních kolečků svisle pro vynikající ovládání pohybu. Výsledkem je hladší jízda, lepší řez a zlepšená dlouhodobou trvanlivost.

Specifikace produktu

 • Motor: 31 nebo 38.5 HP Kawasaki FX plyn; nebo 36 nebo 40 HP Vanguard plyn
 • Paluba: 61 nebo 72palcová paluba
 • Hmotnost: 1 470 až 1 717 liber
 • Výkonné možnosti motoru Kawasaki FX a Vanguard Big Block
 • Prémiové nastavitelné sedadlo zavěšení
 • Systém pozastavení popředí
 • 26palcové pneumatiky

Získejte komerční sekačku s komerční nulovou otočením na místním prodejci Ferris.

Toro Titan

Pro loděnice protkávající hrboly a koleje je odpověď Toro Titan odpovědí. Tato cenově dostupná sekačka byla navržena pro rezidenční trh, ale zahrnuje vlastnosti komerční třídy, včetně systému Suspension Myride. Patentovaný systém je vybaven pozastavenou platformou operátoru, která se vznáší na předních a zadních nastavitelných šokách. Umožňuje celý rám sekačky absorbovat hrboly a udržuje úroveň paluby se zemí, aby uživatelé mohli pohodlně sekat nejvyšší rychlostí.

Toro Titan má vyrobenou 10 měřicí ocelovou 60-palcovou palubu a je poháněn 26 HP Kohler V-Twin Gas Engine. Mows při rychlosti až 8.5 mph a palivová nádrž drží 5 galonů plynu. Tato sekačka váží pouhých 819 liber a není navržena pro kopcovitý terén. Je to skvělá volba pro majitele půdy s až 7 hektarů nebo malými komerčními operátory, kteří chtějí ušetřit polovinu ceny ve srovnání s plně na komerční třídě.

Specifikace produktu

 • Motor: 26 HP plyn Kohler
 • Paluba: Vyrobená 10-měřicí ocel 60-palcová paluba
 • Hmotnost: 819 liber
 • Vynikající pohodlí
 • Pro kvalitu za snížení ceny sekačky
 • K dispozici v Home Depot nebo Tractor Supply Co.
 • Ne tak rychlé jako skutečné komerční sekačky
 • Není navržen pro svahy větší než 15 stupňů

Získejte sekačku Toro Commercial Zero-Turn v Home Depot, Tractor Supply Co Co., Nebo váš místní prodejce Toro.

Hydrostatická komerční sekačka Dewalt Z260

Dewaltův nedávné zavedení komerčního vybavení trávníku přicházelo dlouho, ale stálo to za to čekat. Nedávno vydaná Z260 vyplňuje mezeru mezi velkým obytným vybavením a těžkými komerčními sekačkami s nulovým obratem. Na rozdíl od obytného vybavení je Z260 postavena pro každodenní použití s ​​robustním rámem vyrobeným z 1.5- 3-palcová trubková ocel, 23palcová hnací kola a pro-grade 24 HP Kawasaki. Váží na statných 1 1330 liber a je navržen tak, aby uchopil svahy i byty a sekal až 9 mph.

Tento stroj je dobře velký pro velké rezidenční terénní úpravy a pro opakovaně nakládání a přepravu na krajinářské přívěs po celý den. 5.Pásový nádrž 5-galon bude udržovat v provozu asi půl dne na vyplnění. Na rozdíl od většiny obytných sekaček je Z260 přichází se standardní ROPS a je hodnocen pro kopcovitý terén. Nabízí veškerou schopnost, kterou by krajinář potřeboval, ale nachází se jako poněkud spartán, pokud jde o pohodlí kvůli nedostatku sedadla zavěšení.

Specifikace produktu

 • Motor: 24 HP Kawasaki FS plyn
 • Paluba: Vyrobená 10-měřicí ocel 60-palcová paluba
 • Hmotnost: 1 133 liber
 • Cenově dostupná možnost pro start-up
 • Vynikající výkon za peníze
 • Skvělé pro většinu podmínek terénu a sečení
 • Chybí pohodlné sedadlo zavěšení
 • 10-měřicí paluba je trochu lehká pro prodloužené komerční použití

Získejte komerční sekačku Dewalt Commercial Zero-Turn v Home Depot nebo Northern Tool Equipment.

Náš verdikt

Upřímně řečeno, mohli jsme si vybrat polovinu sekaček v tomto kole jako nejlepší pes, ale museli jsme jít s jedním, takže jsme si vybrali Exmark Lazer Z. Zatímco některé komerční sekačky s nulovým otočením mají více regionálního přitažlivosti, je k dispozici a populární po celé zemi řada Lazer Z X. Nabízí vynikající výkon, trvanlivost, pohodlí a hodnotu, ale stojí to prémii. Majitelé domů a začínající podniky, kteří hledají sílu a výkon za dostupnou cenu, by se dobře podívali na Bad Boy Zt Elite. Může to být o něco pomalejší a poněkud méně pohodlné než nejlepší konkurenti, ale je to drsné a spolehlivé, stanoví skvělý řez a stojí o tisíce méně.

Jak jsme si vybrali nejlepší komerční sekačky

Naším prvním záměrem bylo ukázat, co odlišuje sekačky komerčních nulových otáček od a výrazně dražší než jejich rezidenční protějšky. Pak jsme chtěli poskytnout seznam nejlepších modelů, které by jak majitelé domů s velkými akresy, tak majitelé podniků považovali za užitečné. Pro ilustraci celého spektra jsme zahrnuli několik špičkových obytných strojů a zdůraznili nejlepší dostupné pravé komerční sekačky.

Získali jsme tyto tipy konzultací s komerčními a obytnými krajináři, skupiny sociálních médií a žebříčky Google. Po sestavení počátečního seznamu 46 modelů sekaček jsme spojili dohromady modely ze stejné značky a série, abychom vytvořili náš konečný seznam. Poté jsme porovnali specifikace výrobce pro každou sérii a/nebo model, abychom určili vítěze ocenění.

Tipy pro bezpečnost a údržbu pro komerční sekačky s nulovým otočením

Komerční sekačka s nulovým otočením může upgradovat váš program údržby na zahradě. Bude to dělat mnohem rychleji než sekačka na sekačce na koni nebo sekačům s nulovým otočením, možná ušetří náklady. Zvýšená síla a přesnost vás vrátí až do dvojnásobku ceny standardního vybavení majitele domu, ale s pravidelnou údržbou byste měli očekávat uspokojivou návratnost této investice. Chraňte sebe a své vybavení dodržováním těchto pokynů pro bezpečnost a údržbu:

 • Chraňte se před létajícími troskami nošením očí a ochrany ucha při sečení.
 • Udržujte ROPS, pokud jsou vybaveny, ve vzpřímené poloze při sečení.
 • Povolte bezpečnou zónu dvou šířky sekačky kolem nebezpečí, jako je voda, opěrné stěny a odpady.
 • Vyvarujte se jízdy na strmých svazích přesahující schopnost sekačky. Podrobnosti najdete v příručce majitele.
 • Po každém použití vyhodit zbytky z paluby.
 • Naostřte čepele, namažte vřetena a zkontrolujte pás po každých 25 hodinách sečení. Ušetřete čas udržováním druhé sady čepelí připravené k odchodu.
 • Změňte vzduchový filtr každých 50 hodin.
 • Změňte motorový olej každých 100 hodin.

Časté časté

Pokud jste prodáni za nákup komerční sekačky s nulovým otočením, ale stále máte přetrvávající otázky, nejste sami. Řešíme některé z nejčastěji kladených otázek.

Q. Jaká je nejlepší komerční sekačka, kterou mohu koupit?

Pokud si nejste jisti, jakou velikost sekačky koupit, určete své potřeby na základě podmínek sečení a poté najděte sekačku, která je vytvořena pro tuto práci. Pro vynikající kombinaci výkonu, trvanlivosti, pohodlí a cen se nám líbí Exmark Lazer Z X Series.

Q. Kdo vyrábí nejtěžší sekačku?

Na základě našeho výzkumu je těžké porazit Kubota pro těžkou výstavbu, zjednodušenou údržbu a celkovou trvanlivost.

Q. Co dělá reklamu na sekačku?

Sekačky s nulovým otočením pro komerční a velkou údržbu rezidenční krajiny, golfová hřiště, sportovní pole, parky a další profesionální aplikace jsou postaveny tak, aby byly tvrdší než vybavení pro obytné úrovně. Komerční sekačky s nulovým otočením jsou konstruovány se silnější ocel v rámu a palubě, výkonnějšími motory, těžkými vřeteny a motory kol, větší palivové nádrže a další funkce určené pro spolehlivé každodenní použití.

Q. Jaké jsou výhody sekačky na trávu?

Sekačky s nulovým otočením jsou rychlejší a efektivnější než traktory trávníku. Provozovatel sekačky s nulovým otočením má jasnější výhodné místo pro lepší přesnost. Samotná sekačka je navržena s funkcemi, jako je hlubší paluba a kratší čepele, které zlepšují hotový vzhled trávy ve srovnání s traktorem trávníku. Jsou to odborníci na řezání trávy, nejlepší pro ty, kteří udržují velké plochy trávy.

Q. Proč komerční sekačky lépe se snižují?

Paluby komerčních sekaček vytvářejí silnější vakuum, aby travní čepele stáli rovněji, což vede k čistšímu řezu. Tyto sekačky také cestují mnohem rychleji než sekačky na obytné sekačky, takže práci dokončí za polovinu času.

Q. Jak rychle jdou komerční sekačky na trávu?

Komerční rychlost sekačky s nulovým otočením se liší, přičemž někteří jsou schopni sekat 14 mph nebo rychlejší. Většina komerčních sekaček s nulovým otočením pracuje při rychlostech 7 až 13 mph. Chcete.li to uvést v perspektivě, tlačné sekačky obvykle fungují rychlostí 3 mph nebo méně a trávníky sekat rychlostí kolem 3 až 5 mph.

nejlepší, sekačky, komerčních, nulových, otočení

Nejlepší sekačky s nulovým otočením: stojí za to?

Sekačky s nulovým otočením jsou skvělé jak pro větší vlastnosti, tak pro yardy se spoustou překážek. A rostou v popularitě díky jejich velkorysé šířce řezání, ergonomickému designu a elektrickým možnostem.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Sekačky s nulovým otočením jsou jako špičkové sportovní vozy trávníku a zahradního vybavení. Mají poloměr otáčení s nulovým palcem, který vám umožní otáčet na místě a manévrovat v těsných prostorech, aniž by zničili trávník, stejně jako silnější motory a širší řezací paluby než jejich pravidelné protějšky sekačky na koni sekačky. A jejich poptávka bude v příštích pěti letech i nadále růst, protože je více lidí a podniků přijímá díky snadnému používání a urychleným časům řezání.

5 nejlepších sekaček na trávu: Nejvyšší plynové a elektrické sekačky

Jak můžete udělat krátkou práci na své práci na zahradě.

Můžete si vybrat modely s řezanými palubami tak úzkými jako 42 palců pro příměstské trávníky nebo až 72 palců pro venkovské vlastnosti. A s motory až do 26 hp získáte dostatek energie k vytažení vozů nečistot, mulčování a nástrojů nebo vybavení bez přepracování motoru.

Sekačky s nulovým otočením také mají hydrostatické převody, což znamená, že čím více tlačíte na klínové tyči. To způsobuje, že se říká řízení automobilu, takže je snazší se naučit, jak fungovat. Systém řízení barového baru však zvykne si však zvyknout, takže doporučuji jet kolem vašeho dvora s lopatkami uvolněnými k tréninku, než s ním poprvé sekáte trávník.

Abych vám pomohl najít nejlepší sekačku pro váš trávník, shromáždil jsem seznam pěti nejlepších, které si můžete koupit. Rozbil jsem jejich funkce a cenové body, abych vám pomohl vyrovnat je s vašimi potřebami a velikostí šarže.- stejně jako váš rozpočet. Chcete-li najít perfektní sekačku s nulovým otočením pro svůj dvůr, můžete číst níže.

Cub Cadet Ultima Zt1

Celkově nejlepší sekačka

 • Drahý
 • Strmá křivka učení s řízením lapového baru
 • Včetně žádného příslušenství

Šířka řezu: 50 palců | Zdroj energie: benzín | Přenos: Variabilní rychlost hydrostatická | Motor: 23hp 726cc | Mulching a bagger schopný: Ano | Maximální řezací plocha: 4 akry

Cub Cadet Ultima Zt1 byl uveden jako můj výběr pro nejlepší sekačku s nulovým otočením v našem seznamu nejlepších sekaček na trávu, které si můžete koupit, a je to stále moje volba číslo jedna. Je vybaven 50palcovou řezací palubou, která je vyražena z 11-měřicí oceli a také trubkový ocelový rám pro sílu, trvanlivost a stabilitu při sekání nad různými druhy terénu. Motor Kawasaki 23hp používá hydrostatický pohon pro snazší zrychlení vpřed až 7.5 mph a rychlé obrácení k manévrování kolem překážek nebo se vraťte zpět přes místa, která jste možná zmeškali.

Vyjímatelná podlahová deska vám poskytne lepší a rychlejší přístup k řezací palubě a motoru, když potřebujete vyčistit věci nebo provádět údržbu. Ergonomické sedadlo má také systém odpružení, který vás udržuje v pohodlí a bezpečně na místě při jízdě po hrubých skvrnách, zatímco lapy mají ergonomické úchopy pro pohodlnější provoz. A s maximální řezací plochou 4 akrů se Cub Cadet Ultima ZT1 bude cítit jako doma ve větších příměstských rohových pozemcích, tak ve velkých venkovských vlastnostech.

Ryobi 48V

Nejlepší sekačka s elektrickým nulovým otočením

 • Nulové emise
 • Nabíjení 120v výstupní výstupy
 • Mow-in Reverse Funkce
 • USB porty

Řezací šířka: 54 palců | Zdroj energie: 48V Integrovaná baterie | Přenos: Variabilní rychlost hydrostatická | Motor: beztaskační elektrický motor | Mulching a bagger schopný: Pouze mulčování | Max řezací plocha: 3.5 akrů

Elektrická sekačka Ryobi 48V Zero-Turn byla jedním z mých alternativních výběrů na seznamu nejlepších elektrických sekaček a po dalším výzkumu mohu říci, že je to nejlepší elektrická nula otočení na trhu. Integrovaná 48V baterie může být nabitá běžnou zásuvkou zdi, což znamená. To také usnadňuje integraci do garáže nebo dílny Ryobi 48V, pokud nemáte žádné další nástroje nebo vybavení Ryobi, které by mohly sdílet baterii s sekačkou. Baterie vám dává dostatek napájení na plné nabití k sekání až 3.5 akrů, což je skvělá zpráva pro každého s větším dvorem.

Je vybaven 54palcovým řezacím balíčkem se 3 sadami lopatek pro rovnoměrnější řez na každém průchodu a paluba může být nastavena na 12 různých výšek pro perfektní sekání po celou sezónu. Ovládací panel umožňuje sledovat úrovně baterií, zapnout LED světlomety, sekat opačně a dokonce nabije telefon vestavěným portům USB.

Vzhledem k tomu, že sekačka Ryobi 48V Zero-Turn nemá plynový motor, znamená to, že ušetříte čas i peníze tím, že nebudete muset provádět žádné výměny oleje, čištění zapalovacích svíček nebo ošetření paliva na začátku a na konci každého sezóna. A žádný plynový motor neznamená žádné emise výfukových plynů, což z něj činí ekologičtější možnost pro péči o trávník.

Nejlepší sekačky s nulovým otočením z roku 2023

Vezměte si nejlepší sekačku s nulovým otočení.

Pohodlný způsob, jak řezat trávu.

Nejlepší rozpočtová sekačka pro velké příměstské yardy.

Perfektní sekačka na základní úrovni.

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů. Další informace

U velkých dvorů s těsnými rohy a překážkami nic nepřekoná sekačku na trávu s nulovým otočením. Tyto agilní sekačky jsou silné stroje na údržbu trávníku určené pro manévrovatelnost. Unikátní řízení páky umožňuje úplné 360 stupňové řezání, což znamená. Dnešní sekačky na trávu s nulovým otočením jsou palivově efektivní a pohodlné, s možnostmi a funkcemi, které lze řešit téměř při každé velikosti dvoře. Sekačky na rezidenční nulové otočení jsou ideální pro předměstí. Větší komerční modely jsou skvělé pro pole, golfová hřiště a kopce. Nejlepší sekačky na trávu s nulovým obratem probíhají doslovné kruhy kolem konkurence.

 • Nejlepší celkově: Husqvarna Mz61 61 in. 27 HP Briggs Stratton Hydrostatic Zero Turn Section
 • Nejlepší pro první účasti: Ariens Apex Zero-Turn Meghter
 • Nejlepší pro pohodlí: Craftsman Z5200 20-HP V-Twin Dual Hydrostatic 42-In Nulo-Turn Lawn sekačka
 • Nejlepší pro profesionály: Swisher BS Zero-Turn Rider
 • Nejlepší rozpočet: Husqvarna Z242f nulová otočná jezdecká sekačka

Jak jsme si vybrali nejlepší sekačky

Dříve jsme hledali nejvyšší sekačky, nejlepší jezdecké sekačky a několik skvělých bezdrátových sekaček na trávu. Tato zkušenost nám poskytla velmi důležité základní znalosti, což nám umožnilo mít trochu více nuance při nalezení vynikajících sekaček. Použili jsme osobní testování, výzkum, doporučení, recenze a dojmy uživatele, abychom našli nejlepší sekačky pro nulové otočení pro všechny druhy yardů a uživatelů.

Nejlepší sekačky na nulu: Recenze doporučení

Která sekačka je pro vás nejlepší, záleží na vašem typu trávníku. Kterýkoli z těchto sekaček bude fungovat zázraky na plochém trávníku. Ale pokud máte kopce nebo velké oblasti na pokrytí, budete potřebovat specializovanější nástroj na dvoře. Hledejte velikost a funkce, které fungují pro váš dvůr a váš rozpočet.

Nejlepší celkově: Husqvarna Mz61 61 in. 27 HP Briggs Stratton Hydrostatic Zero Turn Section

Proč to provedl řez: Tato sekačka snadno přechází ze sečení vašeho vlastního dvora na komerční trávníku.

 • Nejlepší řezací balíček ve své třídě
 • Volitelná sada pro mulčování a přístavba baggeru
 • Pohodlné manipulace

Velké yardy potřebují velkou sílu a sekačka 27hp Husqvarna překročí hranici mezi obytnými a komerčními sekačkami na trávu. Široká 61palcová řezací paluba rychle pohlcuje velkou plochu trávy. Zvládne to skvěle, dokonce i na malých svazích, díky svému komerčnímu hydraulickému systému. Ale buďte opatrní. v této sekačce je více oomph, než si myslíte. Pokud nevěnujete pozornost, tato mocná jízdní sekačka se od vás dostane. Nejprve cvičte v pěkném širokém otevřeném oblasti, takže získáte pocit ovládacích prvků, rychlosti a řízení. High-back sedadlo s opěrkami, pěnovými rukojeti a tlumiči vibrací vám umožňují pohodlně celý den sekat pohodlně. Pokud máte dvůr větší než tři akry a chcete silný stroj na řezání trávníku, je sekačka Husqvarna na koni mocná volba.

Nejlepší pro první účasti: Ariens Apex Zero-Turn Meghter

Proč to provedl střih: Vyškrtněte vaši hru sečení bez křivky učení s touto snadno použitelnou sekačkou s nulovým otočením.

Pokud chcete vyměnit tradiční trávník nebo push sekačku, sekačka na trávu Ariens Zero-Turn je fantastický upgrade. Motor řady 23 hp Kohler 7000 je silný a konzistentní. Skvělá pro yardy menší než tři akry, jezdecká sekačka Ariens má ve svém robustním rámu 48palcovou řezací palubu. Je to sekačka na rezidenční nulové otočení, která je stejně odolná jako některá komerční sekačky. Přesto to není přemožený, předražený, příliš komplikovaný nástroj trávníku. Pokud jste ve světě sekaček s nulovým obratem nováčkem, je to perfektní stroj, který vám poskytne pohodlné a sebevědomé manipulace.

Nejlepší pro pohodlí: Craftsman Z5200 20-HP V-Twin Dual Hydrostatic 42-In Nulo-Turn Lawn sekačka

Proč to provedl řez: Tato sekačka má vestavěné funkce, aby pohodlně sekala celý trávník.

 • Motor: 20 hp Kohler 7 000 dvouválcových motorů
 • Řezací balíček: 42 ″
 • Hmotnost: 600 liber.

Jezdící sekačky prošly dlouhou cestou, pokud jde o pohodlí, a jezdecká sekačka s nulovým otočení. Sídlo s vysokým obalům vám poskytuje tolik potřebnou podporu, zejména pokud řezáte velké oblasti. A motor 20 hp a 42palcová řezací paluba vám dává dostatek energie k tomu. Řezání velkých yardů může trvat čas a to může vybírat daň na zádech, takže nikdy přehlédnete ergonomii. Položka gumové nohy této sekačky pomáhá snižovat vibrace, které mohou způsobit bolest nohou a nohou. Řídicí tyče se cítí skvěle, aniž by byly příliš citlivé. Toto není jen solidní sekačka na trávu s nulovým otočením, je to pohodlný venkovní trůn.

Nejlepší pro profesionály: Swisher BS Zero Turn Rider

Proč to provedl střih: Tato sekačka na trávu s nulovým otočením pro profesionální stupeň je snem krajináře díky jeho bezpečnosti, trvanlivosti a síle.

Toto není jízdní sekačka pro každého, ale traktor Swisher Zero Onder je jedním z nejlepších komerčních sekaček, které můžete získat. Pokud zahajujete podnikání v péči o trávník nebo potřebujete vybavit posádku údržby trávníku, jedná se o solidní investici. Sekačka Swisher má motoru 24 hodin Briggs Stratton. Traktor s nulovým otočením dokáže zvládnout sklony a nábřeží. Je to spolehlivé. Je to bezpečné. A tak velký, jak to je, zvládne to skvěle. Vždy se cítíte pod kontrolou monstrum 855 liber. Špatná zpráva? Není to levné. S cenovou značkou stoupající kolem 10 000 a dalších 3 000 pro řezací palubu to není typický kus trávníku. Jedná se o komerční sekačku na trávu s dostatečnou výkonem pro sekání celé sousedství, díky své 8-galonové palivové kapacitě.

Nejlepší rozpočet: Husqvarna Z242f nulová otočná jezdecká sekačka

Proč to provedl řez: Nejlevnější sekačka na našem seznamu obsahuje vysoce kvalitní mechaniku pro dobře upravené trávníky.

Rezidenční sekačky na trávu s nulovým otočením jsou obvykle ve stejném ekonomickém parku. Můžete očekávat, že utratíte 3 000 až 5 000 za spolehlivou jízdní sekačku. Tato Husqvarna je jedním z nejlevnějších sekaček na nulové otočení, vznášející se kolem spodního konce tohoto spektra a je skvělou sekačkou za peníze. Sekačky Husqvarna jsou známé svou kvalitou, takže i s nízkou cenou jezdecká sekačka je důvěryhodná a spolehlivý stroj. Tato sekačka s nulovým otočením má širokou 42palcovou řezací palubu a 18hp motor, který ji uprostřed není příliš slabý a není přemožen. Pokud máte akr půdy na sekání, není třeba utrácet peníze za zvláštní velikost a sílu, kterou nikdy nebudete potřebovat.

Co je třeba zvážit při nakupování nejlepších sekaček

Jsou všechny sekačky s pákou řídí stejnou? Vůbec ne. Velikost, hmotnost, koňská síla a zdroj paliva jsou jen několik věcí, které je třeba hledat při nakupování sekačky s nulovým otočením. Před otevřením peněženky pochopte, jak tyto sekačky fungují, kolik stojí a kolik mohou dosáhnout.

Dva typy sekaček s nulovým otočením: komerční a rezidenční

Po celá léta byly sekačky na trávu s nulovým otočením pouze jako vybavení komerčního dvora. Terénní společnosti a pozemní štáby, které potřebovaly zkrotit a udržovat velké plochy trávy, používaly velké průmyslové sekačky trávníku. Nedávno však sekačky na trávu s nulovým otočením s nulovým obratem dali příměstským majitelům domů sílu a obratnost pákového řízení řízení.

Velkým rozdílem mezi komerčními a rezidenčními sekačkami s nulovým obratem je síla (a cena). Komerční modely jsou navrženy pro velké oblasti a neustálé používání. Jsou těžší, mají širší řezací paluby a zabalí více koňských sil. Rezidenční sekačky na trávu s nulovým otočení. Tyto nástroje na trávu jsou méně silné, takže kopce mohou být náročné. Stále však poskytují neuvěřitelnou manévrovatelnost a manipulaci za mnohem dostupnější cenu.

Jaká velikost sekačky s nulovým otočením potřebuji pro svou velikost dvora?

U loděnic menších než tři akry je sekačka na rezidenční nulové otočení efektivním a uživatelsky přívětivým způsobem jít. Pokud je váš trávník větší, nebo plánujete používání sekačky každý den, může být komerční sekačka nejlepší volbou.

Kolik koňských sil potřebujete?

Nejlepší sekačky s nulovým otočením nabízejí 10 hp a 25 hp. Ale 10 hp je dobré pouze pro yardy menší než půl akru. A tyto sekačky nedokážou zvládnout sklony. U bytových trávníků až do tří akrů je 20 hp až 25 hp perfektní. Kromě toho mají sekačky s nulovým otočení. To znamená, že jakákoli sekačka na trávu s nulovým otočením nabízející 25 hp nebo více může být přemožena a předražená pro typický příměstský dvůr.

Plyn vs. Elektrické sekačky na trávu

Ano, na trhu jsou elektrické sekačky s nulovým otočením z baterie. A dělají docela dobrou práci, zejména pro yardy menší než akr. Počáteční sekačky s baterií jsou více než jen hlučné, rozzlobené golfové vozíky. Mají skutečnou řezací sílu a technologie se jen zlepšuje.

Elektrické sekačky na koni stojí přibližně stejné jako modely poháněné plynem. Neochraňujete peníze, ale při provádění péče o dvorek šetříte planetu. Elektrické sekačky jsou šetrnější k životnímu prostředí, protože nevyzařují žádné výfukové plyny. Ale potřebují baterie a to je největší nevýhoda. Baterie na i nejúčinnější elektrické sekačce může rychle zemřít a doba dobíjení se sníst vaši sobotu. Pokud vám nevadí omezená výdrž baterie, nebo plánujete zásoby záložních baterií, jsou elektrické sekačky stejně dobré jako sekačky poháněné plynem.

Sekačky poháněné plynem budou silnější, ale ne moc. Plynové sekačky jsou také srdečnější stroje, které jsou lepší pro jízdu po hrubém terénu a (mírných) kopcích. Elektrické sekačky nejsou dobré pro komerční využití, kde koňská síla a opakované použití jsou velkým problémem. U plochých trávníků však není větší než akr, nepřehlédněte elektrické stroje jako vaše nejlepší sekačka s nulovým otočením.

Jakou řezací balíček velikosti potřebujete?

Na řezání jsou umístěny čepele. Ale větší není vždy lepší. Jezdící sekačky s nulovým otočením začínají řezacími palubami měřícími 32 palců a mohou jít až 61 palců. Extra velikost je opravdu dobrá, pouze pokud stříháte více než tři akry trávy. Zatímco sekačky s nulovým otočením jsou vyrobeny pro těsné zatáčky a přesné manipulaci, velká sekačka je stále velká sekačka a bude těžkopádná na malých yardech.

Pokud má váš dvůr mnoho překážek, jako jsou stromy a přístřešky, ujistěte se, že sekačka na trávu je dostatečně malá, aby se vešla mezi těsný prostor. Pro příměstské domy s asi akrem půdy se rozhodněte pro menší sekačku s řezací palubou mezi 32 a 40 palci.

Pochopte řízení a zastavení

Rozlišovacím rysem jakékoli sekačky s nulovým otočením je řízení páky. Neexistuje žádný volant a nejezdíte sekačku s nulovým otočením jako auto. Místo toho obě páky ovládají otočný bod sekačky. Vytáhněte pravou páku zpět a zatlačte levou páku dopředu, aby se ostře napravilo.

Vzhledem k otočnému řízení je obvykle nejlepší sekat trávník ve vzoru Y místo toho, aby se drastické zatáčky mohly kopat kolo do trávníku a vytvořit Divots. A dejte si pozor: většina sekaček na nulové otočení nemá brzdy. Držíte páky volantu v neutrální poloze, abyste brzdili.

Pokud jste nikdy nepoužili sekačku s nulovým otočením, dejte si nějaký čas na trénink. Nejlepší sekačky s nulovým otočením jsou intuitivní a rychle vyzvednete mechanismus řízení. Ale poprvé používání tohoto kusu yardového vybavení by nemělo být podél okraje milované květinové zahrady. Zatímco často vidíte profesionální posádky trávníků, které se na těchto sekačkách zapínají, je nejlepší jít pomalu. Stroj má více vyzvednutí, než můžete předvídat, a je snadné přehrát a špatně se obrátit.

Časté časté

Otázka: Kolik stojí sekačky na trávu?

Ceny za sekačky na trávu s nulovým otočením. Komerční sekačky na trávu s nulovým otočením však mohou jít na 10 000. Uvědomte si své velikosti dvora a sny krajináře. Možná budete chtít odvrátit od drahých sekaček s nulovým otočení.

Otázka: Jak často byste měli sekat trávník?

Záleží na tom, jak rychle vaše tráva roste a jak vysoko chcete, aby vaše tráva byla. Sekání jednou týdně během vegetačního období. typicky pozdě na jaře a začátkem léta. se doporučuje udržet zdravý trávník. Po zbytek roku se můžete utéct se sečením každý druhý týden.

Otázka: Jak mohu ovládat sekačku s nulovým otočením?

Chcete-li ovládat sekačku s nulovým otočením, použijete páky volantu. Tyto páky obvykle spočívají na klíně. V neutrální poloze stojí sekačka. Posuňte obě páky dopředu a sekačka se pohybuje vpřed v přímé linii. Zatlačte obě páky zpět a sekačka cestuje opačně v přímé linii. Skutečná zábava začíná, když tlačíte jednu páku a vytáhnete druhou, čímž se vytvoříte otočný bod. Sekačky s nulovým otočením jsou navrženy tak, aby provedly ostré zatáčky a otočily se 360 ​​stupňů. To usnadňuje řízení překážek. Je to velmi odlišné než použití volantu. Dejte si čas (a prostor) na trénink a dostanete se na to.

Poslední myšlenky na nejlepší jezdecké sekačky

Jezdící sekačka s nulovým otočením je ideální pro navigaci kolem ostrých křivek, překážek a terénních lůžek. Jsou také nejlepším typem jízdní sekačky pro rychlé pokrytí velkých oblastí. Rezidenční sekačky s nulovým otočením vám poskytují téměř veškerou sílu komerčních monstra, ale za zvládnutelnější velikost a cenu. Tyto svižné sekačky jsou perfektním nástrojem pro trávníky mezi jedním a třemi akry. Najděte pohodlné sedadlo, adekvátně velký řezací balíček a značku známou pro kvalitu. Objevte dnešní nejlepší sekačky na trávu s nulovým otočením, abyste efektivně a efektivně udržovali svůj dvůr.