Kolik hodin vydrží jezdecké sekačky? Zobrazení mechaniků a majitelů. Staré jezdecké sekačky na trávu

Kde vzít staré sekačky na trávu poblíž mě

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich příspěvků, můžeme získat malou provizi. Přečtěte si více zde.

To se líbí nebo ne, péče o váš trávník zahrnuje upgrade na lepší stroj v průběhu času. Jak to děláte, také to znamená, že musíte uvolnit prostor ve skladu.

Zbavení se staré trávy se může zdát nejjednodušší možností, ale existuje správný způsob, jak to udělat? Zde jsou kroky, které můžete podniknout podle našich odborníků.

Jak se zbavit staré trávy: 4 možnosti

#1: Recyklujte starou sekačku

Všichni víme, že většina sekaček je vyrobena z kovového a tvrdého plastového materiálu, takže recyklace starého stroje může být složitější, než si myslíte. Toto dilema však můžete snadno vyřešit, pokud je poblíž místní recyklační obchod nebo domácí skladiště.

#2: Darujte starou sekačku

Další životaschopnou možností, kterou je třeba zvážit, je darování sekačky místní charitě. Náš tým to však doporučuje pouze tehdy, pokud je jednotka stále v dobrém stavu, aby mohli používat lidé, kteří si nemohou dovolit koupit nový.

Možná to nevíte, ale některé charitativní organizace a neziskové organizace jsou otevřené pro vyzvednutí darovaných položek zdarma. Tímto způsobem byste nemuseli trávit desetník za přepravu.

Ale pokud tomu tak není, musíte najít ekonomický způsob přepravy sekačky do darovacího centra.

Tato možnost je nicméně šetrnější k životnímu prostředí než úplně sešrotování sekačky.

#3: Prodejte starou sekačku

Nejúspornějším způsobem, jak se zbavit svého starého trávníku, je prodat ji. Nebudete mít problém s prodejem staré sekačky, za předpokladu, že jednotka je stále plně funkční a neexistují žádné zjevné škody.

Pokud jste dobře obeznámeni s používáním internetu, měli byste vědět, že existuje mnoho sociálních sítí, které můžete zkusit prodat staré věci [1]. Vaše možnosti jsou neomezené od eBay, Marketplace, Amazon a dokonce i Craigova seznamu.

#4: Prodat díly prodejci šrotu

Prvním místem, které přijde na mysl někoho, když přemýšlí o tom, kam vzít staré sekačky na trávu, je prodejce šrotu. Tuto možnost můžete zvážit, pokud jednotka opravdu nefunguje dobře, protože není možné ji darovat nebo prodat jinde.

Likvidace starého plynu a oleje ze stroje

Před výběrem jakékoli metody likvidace je zásadní odstranění starého plynu a oleje z trávy, pokud máte v úmyslu darovat nebo prodat jednotku. Udržování zastaralého plynu v nádrži po dlouhou dobu zabrání správnému fungování sekačky a poškodí jeho části.

Můžete se rozhodnout vzít to do opravny a nechat někoho vypustit, nebo to zvládnout sám podle níže uvedených pokynů.

Jak vypustit palivo sekačky

Nejprve musíte mít k dispozici hadici sifonu. Může být lepší, pokud hadice má připojené ruční čerpadlo. A pak se ujistěte, že zapalovací svíčka sekačky je odpojena, aby se zabránilo náhlému zapalování před nakloněním jednotku dolů.

Jakmile jsou šrouby vypnuty, opatrně odstraňte čepel a odložte ji stranou. Odtud můžete vložit olejovou jímku a odstranit pohár paliva pro zahájení procesu vypouštění.

Služby odstranění a likvidace sekačky zdarma

Spíše než se o to starat jednou rukou, svěřování společností, které vám mohou pomoci správně recyklovat, je nejlepší způsob, jak ušetřit čas a peníze. Nemůžete však nechat sekačku viset na chodníku a počkat, až si ji místní likvidace odpadu vyzvedne. Za tímto účelem je nejlepší způsob, jak jít.

Jsou staré sekačky na trávu za cokoli?

Staré sekačky na trávu mají něco hodnotu, pokud jednotka stále funguje správně a nemá zjevné škody, které by z dlouhodobého hlediska mohly způsobit problémy. Mnoho lidí má stále zájem o koupi použité jezdecké sekačky pod 500, například, protože jsou zjevně levnější ty nové. Takže i když to může snížit hodnotu, majitel těchto sekaček může z nich stále prodávat a profitovat. Pokud nemáte zájem o to, můžete jej také darovat na charitu.

Recykluje domácí sekačky?

Ano, Home Depot recykluje staré sekačky na trávu. Spolu s RAQC dokonce nabízejí 150 poukázek uživatelům, kteří se rozhodnou recyklovat a nahradit své staré jednotky v jakékoli zúčastněné prodejně Home Depot Outlet. Jedinou podmínkou je, že to musí být sekačka poháněná plynem nahrazená elektrickou jednotkou.

Kolik hodin vydrží jezdecké sekačky? Zobrazení majitelů mechaniků

Moje vlastní sekačka má 16 let se 14.5HP Briggs Unit, nevím, kolik hodin není žádný pult, ale hádám, řekl bych asi 1000 hodin.

Kolik hodin tedy jezdící sekačky? Typická jezdecká sekačka, která je dobře udržovaná, bude trvat 1500 hodin plus. Jezdecká sekačka, která je pečlivě udržovaná, bude trvat 20 let.

Za 20 let jsem vlastnil důl, vyměnil jsem/opravil. 2 pásy, 1 baterie, 2 kladky, 1 startovací solenoid, 1 karburátor, 1 těsnění hlavy, několik vpichů. Pořád se vrhá jako kotě a táhne se jako pes, vždycky žil uvnitř a já se věnuji zvláštní péči, abych to správně zimoval.

Přemýšlel jsem o výměně, ale běží skvěle, stále vypadá dobře a já jsem sentimentální, je to součást rodiny.

Tipy péče o sekačku na trávu

Zkontrolujte poškození a korozi. Koroze bude vypadat jako bílé křupavé nahromadění na terminálech.

To vytváří odpor k toku energie z vaší baterie k startéru a na oplátku zabraňuje nabíjení baterie alternátorem. Je to běžná příčina bez začátku doprovázená kliknutím na zvuk.

Údržba sekačky

Jak dobře je sekačka staráno, určí jeho délku života. Včasná údržba pomocí kvalitních dílů bude po mnoho let udržovat ve skvělé kondici.

Nízká hladina oleje je číslo jedna způsob, jak zkrátit životnost sekačky následovanou nekvalitní olej. Takže jen změna oleje na začátku každé sezóny prodlouží svůj život. Ostrá čepel usnadní život na sekačce a trávníku.

Ale můj nejlepší tip pro péči o vaši sekačku. použijte stabilizátor plynu. Zabraňuje poškození spojené s zastaralým plynem. Nahrazuji spoustu karburátorů na začátku každé sezóny kvůli gumování.

Gumming je v podstatě zatuchlý plyn, který v zimních měsících ztuhne v karburátoru, je ošklivé a může být nákladné opravy. Pokud potřebujete nápovědu na video na toto téma, podívejte se na „Přidání videa pro stabilizátor plynu“.

Na stránce „Malé opravy motorů“ jsem uvedl kvalitní stabilizátor plynu.

Před zahájením sekačky si dejte několik minut:

 • Zkontrolujte hladinu oleje
 • Čistý vzduchový filtr
 • Čisté zbytky od chladicích ploutví
 • Zkontrolujte pneumatiky
 • Zkontrolujte úniky plynu/oleje
 • Zkontrolujte volné komponenty

Úplné vyladění motoru

Vyladění by mělo být provedeno jednou ročně-na začátku sezóny zajistí to bezproblémové řezání a menší stres na sekačce a trávníku. Úplné vyladění není obtížné a lze jej snadno provést nezkušenými, podívejte se na „údržbu sekačky traktoru“.

Vyladění bude zahrnovat:

 • Změna oleje a filtru
 • Změna vzduchového filtru
 • Změna palivového filtru
 • Změna zástrčky
 • Inspekce pásu
 • Blades naostřily
 • Paluba vyrovnaná
 • Náprava namazaná
 • Kontrola pneumatik
 • Kontrola baterie
 • Uvolněná kontrola komponenty

Typy sekaček

Nejoblíbenější jsou motory s jedním válcem, vzduchem chlazené. Jsou levné, jednoduché a odolné. Briggs a Stratton, Kohler a Kawasaki jsou tři hlavní hráči, Briggs je nejčastější, ale všechny motory jsou dobré kvality. Dieselové motory jsou k dispozici, ale jsou namontovány pouze pro komerční sekačky.

Pokud to rozpočet dovolí, rozhodněte se pro sekačku s olejovým filtrem, znamená to, že má olejové čerpadlo, což znamená.

Motory s dvojitým válcem vzduchem chlazené jsou vhodnější pro velký kopcovitá více náročnější terén, dvojčata se rovnají více síle, plynulejšímu běhu, delší životnosti a vyšších běžeckých nákladech. Možná budete mít Toro, John Deere, Cub Cadet nebo cokoli jiného, ​​a bude to pravděpodobně vybaveno Briggs, Kohler nebo Kawasaki elektrárnou.

Typy přenosu sekačky

Přenosy sekačky na koni jsou buď hydrostatické (auto) nebo ruční převodov. Téměř všechny jsou poháněny dlouhým pásem, který běží z řemenice klikového hřídele motorového hřídele, až zpět k přenosu také nazývá trans-náprava (dohromady náprava a převodovka). Tento příspěvek podrobněji pokrývá trans-nápravu.

Hydrostatická jednotka je preferována, je to dražší, ale nebudete ji litovat, je mnohem hezčí použití. Pokud jde o trvanlivost, upřednostňuji hydro jednotku.

Hlavním hráčem v přenosech je Tecumseh, díly pro opravu mohou být více zmeškané než zasažené, takže pokud váš přenos selže, prodejce vás pravděpodobně cituje pro nový, což není levné.

Jízda na sekačku do míle

Převod hodin na míle je jako jablka na pomeranče. Motory s dvojitým válcem obvykle vydrží déle než jeden válec, stejně jako motor vozu V6, bude trvat déle než 4 válcový motor automobilu.

Typická sekačka by mohla namontovat 1.Rázno 5 hodin jednou týdně, po dobu 8 měsíců. to je pouhých 48 hodin ročně a dobře udržovaná sekačka bude žít 15 let. A nyní zvažte průměrné auto, které cestuje 14 000 mil za rok a obvykle bude mít 10 let životnost 10 let. Mohli byste proto provést srovnání, že každou hodinu na sekačce je zhruba ekvivalentní 200 mil.

Jako hrubý pravidlo by sekačka s jedním válcem s 500-750 hodinami byla považována. Dobře udržovaná sekačka bude pokračovat dál a dál, jak již bylo řečeno, moje vlastní sekačka má asi 1000 hodin a stále tady přitahuje svou váhu.

Měřič jízdy na hodině

Hodinový měřič jsou obvykle digitální hodiny, umístěné na palubní desce, které měří v hodinách, jak dlouho běží motor. To mohou být užitečné informace pro naplánování změn oleje a udržování karet na vašich záznamech údržby.

Pokud máte velký dvůr a stříháte déle než 2 hodiny týdně-budete muset změnit olej v polovině sezóny, motorový olej musí být změněn každých 50 hodin. Používání samotného měřiče hodinového měřiče není známkou dobré nebo špatné sekačky, jako je veškeré vybavení, jde o stav a o tom, jak dobře to bylo udržováno.

Mohou být užitečné následující příspěvky:

Přemýšlel jsem, co váží sekačka? Podívejte se na „Porovnání hmotnosti sekačky na koni“.

Hej, jsem John, a jsem kvalifikovaný servisní technik s červenou pečetí s více než dvaceti pěti lety.

Pracoval jsem na všech typech mechanického vybavení, od automobilů po travní stroje, a tento web je místo, kde sdílím hacky, tipy a zasvěcené know-how.

A nejlepší část. je to zdarma!

Při nákupu jezdecké sekačky je třeba zvážit šest věcí

Ať už jste první majitel domu, který chce investovat do zařízení na péči o trávník nebo ostřílený profesionál, který se snaží rozšířit váš arzenál napájecího zařízení, budete potřebovat na trávu, aby se připravilo terénní úpravy rychlejší a snadnější proces. Budete moci oříznout trávu na svém dvoře za kratší dobu a s větší přesností, pokud máte v kůlně dobrou trávu, ušetříte peníze na profesionálním krajináře. Najděte nejlepší jezdeckou sekačku na trávu na prodej pomocí odborné pomoci.

Pokud máte malý dvůr, je ideální sekačka na trávu. Pokud je váš dvůr více než čtvrtina akru nebo chcete strávit méně času sekáním, můžete zvážit upgrade na jezdeckou trávu. Tento článek vám pomůže při výběru toho nejlepšího při pohledu na aspekty, jako je velikost trávníku, druh terénu a konkrétní funkce, které je třeba hledat.

Pokud přemýšlíte o koupi sekačky na trávu. Zde jsou některé z faktorů, které musíte zvážit před nákupem:

Pochopte různé typy jezdeckých sekaček

Existují dva hlavní typy jezdeckých sekaček. Jízda ve stylu traktoru je nejoblíbenější, buď s automatickým nebo manuálním volantem převodovky a podložky. Kompaktní varianty jezdeckých sekaček ve stylu traktoru jsou obratnější a snadno se manévrují v těsných prostorech. Pro větší operace existují větší modely, které jsou silnější a nabízejí širší šířky řezání.

Na druhé straně jezdící sekačka s nulovým otočení. Sekačky na trávu s nulovým obratem jsou vhodnější pro dvorek se spoustou překážek, stromů nebo podivně tvarovaných zahradních postelí. Také má extrémně těsný poloměr otáčení díky motoru namontovaného na zadní straně a řízení brzdy zadních kol.

Zvažte svůj rozpočet

Při pohledu na sekačky na sekačkách na druhé straně, pokud máte omezený rozpočet, může být dobrý nápad. Po správném udržení bude použitá sekačka trvat po mnoho let a pravděpodobně bude stát méně než polovinu než nový model. Pokud nejste obeznámeni s sekačkami, je dobré přivést někoho, kdo je.

Pokud se rozhodnete prozkoumat jakékoli starší sekačky na trávu, je dobré přivést někoho, kdo je odborníkem na identifikaci kvality traktoru. Díky tomu bude snadné posoudit celkový stav sekačky a zjistit, zda je požadovaná cena přiměřená.

Zajistěte mulčování proveditelnosti

Pokud vlastníte sekačku, je pravděpodobné. I když existuje mnoho různých typů sekaček, ať už jezdí nebo tlačí, samozřejmě jedním z běžných problémů, kterému většina lidí v minulosti čelila, bylo to, jak nejlépe zvládnout výstřižky.

Řada modelů sekačky na trávu nabízí možnosti mulčování. Modely pro vybíjení předních a bočních propouštění dobře fungují se střední nebo dlouhou trávou. Modely s většími řezanými palubami (61 cm/24 v.) může mulč delší trávu než ty s menšími řezacími palubami (50 cm nebo 20 in.).

Pokud máte krátký trávník, výboj zadního zachování funguje nejlépe. Sekačky zadního kanatovače shromažďují výstřižky, když je řezují, takže je ideální pro lehčí podmínky řezání. Některé procházky mohou být převedeny na zadní výtok instalací speciální zástrčky mulčování do jejich sečení.

Zkontrolujte hmotnost sekačky na trávu

Jízda na trávníku jsou velmi těžké a váží přibližně 150 kg. Těžiště se zvyšuje, když je váha jezdce na vrcholu trávníku, zejména s verzemi ve stylu traktoru. Zatímco posilování bočního hlediska je možné a pohodlné, zjistíte, že strmé svahy přes 10 stupňů nejsou na trávu na trávení proveditelné.

Pokud plánujete používat své jízdy pro oblasti strmějších stupňů než tohle, může být lepší investovat do trávníku pro chůzi-i když pokud potřebujete něco všestranného, ​​které může oba boční a jít nahoru (výroba výroby (výroba (výroba Je to velmi užitečné jako součást zahradnictví), pak získat pár standardních nebo vysokokapacitních zadních kol může být jen odpověď!

Prozkoumejte typ přenosu sekačky

Při nakupování nového trávníku je důležité zvážit, jak rychle potřebujete sekat trávník. Pro větší úlohy nebo nerovný terén, kde jsou potřeba rampy, zkuste sekačku s variabilními rychlostmi a vysokými koly, která mohou lépe manévrovat kolem objektů.

Můžete také chtít začlenit různé doplňky, abyste získali takové výsledky, které potřebujete. Například, pokud chcete váš trávník sekat rovnoměrně, přemýšlejte o modelu, který zahrnuje ovládací prvky výšky, takže máte přesnost při výběru toho, jak vysoká čepel chcete použít pro svůj dvůr.

kolik, hodin, vydrží, jezdecké, sekačky

Některé modely zahrnují dokonce pokročilé nastavení pro každé kolo, takže při pokusu o různé typy terénu není žádné hádání. Bylo by moudré vybrat ten, který umožňuje úpravy rychlosti na každém kola nezávisle, aby se jedna strana neléčila dopředu, protože druhá tažení (to je zvláště užitečné, pokud máte někdy problémy s trakcí).

Zvažte velikost napájení trávníku

Velikost vašeho trávníku bude hrát obrovskou roli při rozhodování, který traktor bude vyhovovat vašim potřebám. V závislosti na velikosti trávníku jsou pro splnění různých požadavků potřebné traktory různých velikostí s různou energií koně.

Takže se ujistěte, že získáte správný traktor pro velikost trávníku.

 • 1/2 akr na 1 akr: Budete potřebovat jezdeckou sekačku na trávu s řeznou šířkou až 42 ″ a 14 hp motor pro trávník tuto velikost.
 • 1. 2 akry: Pro yardy v tomto rozsahu velikosti je vyžadována jezdecká sekačka na trávu s 42 ″ nebo 46 ″ palubou a motorem 14. 16 hp.
 • 3 akry nebo: Budete potřebovat zahradní traktor s palubou 46 ″. 54 ″ a motorem 18. 24 hp pro tuto velikost trávníku.

Najděte nejlepší jezdecké sekačky na trávu na prodej v Texasu

Vědět, co potřebujete, kolik můžete utratit a jakou ochranu můžete získat proti poruchám a poruchy systému, jsou všechny důležité úvahy při nákupu jezdecké trávy.

Udělejte si čas a podívejte se na řadu modelů, které jsou v rámci vašeho rozpočtu a mají funkce, které potřebujete k usnadnění péče o trávník. Vážením všech svých možností budete mít větší šanci najít sekačku, kterou se vám bude líbit po mnoho dalších let.

Hledáte nejlepší prodejce traktorů Mahindra a díly Mahindra Tractor v Texasu? Spojte se s námi, abyste získali co nejlepší nabídky na vaší nové jízdě!

Nejlepší jezdecké sekačky v roce 2023

Nejlepší jezdecké sekačky na trávu vám umožní zkrotit svůj majetek v pohodlí, bez ohledu na velikost dvora.

Řezání trávy s lehkostí nemusí znamenat obětování cenného garážového prostoru.

Tento plynový výběr je zvládnutelný i velkých yardů.

Cenově dostupná možnost se spoustou energie.

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů. Další informace

Jezdecké sekačky jsou mocným a odolným strojem, díky kterému je řezání trávy co nejvíce bez námahy. Zařízení na trávu prošlo dlouhou cestu od dnů srpkového a loketního mastnoty. Moderní jezdecké sekačky napětí síly zemědělského traktoru a manévrovatelnost ATV do jednoho zábavného, ​​snadno kontrolovatelného nástroje.

Pokud jste nikdy nekoupili jezdeckou sekačku nebo upgradujete a nahrazujete starou sekačku, budete překvapeni a potenciálně ohromeni dnešními možnostmi. Přední motor? Zadní motor? Potřebujete nejlepší jezdeckou sekačku na kopci nebo agilitu nulového otočení? A co přenos? Kde začínáš? A jak víte, zda máte sekačku správné velikosti se všemi potřebnými funkcemi nebo nejlepší sekačkou na trávníku za peníze? Proto jsme tady: vyjmout tajemství z tohoto vybavení péče o trávník a najít nejlepší jezdecké sekačky na každý dvorek, trávník a pole.

Nejlepší jezdecké sekačky na trávu: Recenze doporučení

Nejlepší malý: Toro 42 ″ timeCutter 452cc nulového otočení s inteligentní rychlostí

Pokud máte menší dvůr, tento traktor toro trávníku je všestranným kráječem trávníku, který rychle udržuje vaši trávu pod kontrolou. Zatímco jezdící sekačky mohou být menší, menší modely jsou pomalejší a cítí se podhodnocené. Pokud chcete sekačku na jízdu se silou a rychlostí, přejděte rovnou k traktoru trávníku namísto jízdní sekačky. Je to skvělá jezdecká sekačka pro dvory až do dvou hektarů. Nejedná se o obrovský, monstrózní stroj, ale stále vám dává spoustu řezné síly. Řízení je hladké a citlivé. Navíc to lze snadno uložit a udržovat. Pro dvorek, přední dvory a malé bočníky je to sekačka na trávu Toro Perfektní fit.

Nejlepší pro kopce: Husqvarna TS 354xd 54-palcový zahradní traktor

HUSQVARNA Jízda sekačky jsou jedny z nejlepších na trhu, včetně Hills. A zahradní traktor Husqvarna je mocný nástroj pro sečení trávníku používaný profesionálními krajináři i amatéry na dvoře. Hydrostatická převodovka způsobuje, že jízda se cítí hladce a pohodlně, dokonce i nahoru a podél kopců. Jeho tři silné čepele, umístěné v 54palcové řezací palubě, mohou žvýkat cokoli na své cestě. A motor o 24 hp vám dává oomph potřebný k bezpečnému procházení svazků a mokrých povrchů. Pokud máte za úkol údržbu trávníku ve vesmíru větší než tři akry, potřebujete zahradní traktor vyrobený z odolných, spolehlivých materiálů a tato sekačka Husqvarna Lawn zkontroluje všechny potřebné krabice jako nejlepší jezdeckou sekačku pro kopce.

Nejlepší nula otočení: Husqvarna Mz54f 54 in. 24 HP Zero Turn Riding Meghter

Nejlepší jezdecká sekačka na trávu musí mít, co to znamená, a pak některé. Síla jezdecké sekačky Husqvarna Mz54F je zřejmá: jeho motor o 24 HP Kawasaki je výkonnější než většina spotřebitelských jezdeckých sekaček. Celá tato síla pomáhá 54palcovému řezací palubě sekat pěti-akrovým trávníkem s jednou nádrží plynu. Řízení s nulovým otočením umožňuje rychlé a hladké čepy, díky čemuž se těžkoprávný ocelový rám cítí lehký a svižný. Po přečtení pokynů a vyřazení na několik testovacích škrtů je snadné použít. Pro jakýkoli trávník, který se plazí kolem značky se třemi akry, je jezdecká sekačka Husqvarna nejlepší zvíře, která zkrotí příměstskou džungli.

Nejlepší rozpočet: Troy Bilt 30-palcová sekačka na trávu

30palcová řezací paluba sekačky Troy Bilt z něj dělá nejlepší jezdeckou sekačku pro yardy menší než jeden akr a nejlepší jezdecká sekačka na trávu za peníze. Je to malá jezdecká sekačka, která se snadno ukládá a udržuje. A jednoválcový motor Troy Bilt 382cc je dostatečně výkonný, aby žvýkal a vyplivl téměř jakýkoli trávník. Manévrování kolem stromů a podél plotů je tekuté a pohodlné, díky měkkému dotykovému volantu. I když to není tak univerzální jako traktor trávníku, můžete přidat přílohy mulčování, které vám pomohou udržet dvůr ostře vypadat. Pro kohokoli s menším dvorem, který nepotřebuje monstrózní stroj, je jednoduchá, ale efektivní sekačka na trávníku Troy Bilt, perfektní fit.

Věci, které je třeba zvážit při výběru nejlepších jezdeckých sekaček

Nejlepší jezdecká sekačka na trávu je ta, která efektivně seká vaše konkrétní záplata trávy, protože ne všechny trávníky jsou vytvořeny rovnocenné. Dokonce i ve vašem vlastním sousedství funguje jeden typ sekačky nejlépe pro jeden dvorek a druhá jízdní sekačka funguje nejlépe pro dům vedle. Správná sekačka ve správných rukou může výrazně urychlit proces řezání trávy.

Než se však vyrazíte a koupíte nejdražší sekačku na displeji, podívejte se na svůj vlastní dvůr. Proveďte měření oblasti, která vyžaduje sečení (váš majetek mínus stopa vašeho domu, příjezdová cesta, paluba, terénní úpravy atd.), takže víte, jak velká oblast budete udržovat. Obecně platí, že jezdecké sekačky na trávníku pracují nejlépe na dvorech větších než půl akru (cokoli méně může být efektivněji posetěno plynovou sekačkou pro chůzi)).

Také vězte, jaký typ terénu budete řídit, a znáte rozdíl mezi typy sekaček na trávu. Sekačka na trávu je investice, takže chcete stroj, který vydrží. Jedná se o motocykly s lopatkami; Pochopení a respektování mechanismu motoru a řezání je důležité pro zajištění toho, aby vaše jízdní sekačka pokračovala po sezóně po sezóně. Bude vyžadována pravidelná údržba, ale existují jezdecké sekačky, o které se snadněji starají než ostatní.

Bezpečnost a pohodlí jsou také důležitými faktory, které je třeba zvážit při procházení jakéhokoli trávníku nebo zahradního nástroje. Bederní podpora a loketní opěrky na jezdecké sekačce mohou snížit bolavé svaly a eliminovat kocoviny na další den. A pohodlné řízení nejen pomáhá vašim pažím a nohám, ale také vám dává větší kontrolu na sekání trávy v poutavých vzorcích. Vyzbrojte se s znalostmi (a níže uvedenými výběry.

Vypočítejte, co potřebujete k nalezení jezdecké sekačky pro malé yardy

Klíčem k nalezení nejlepší sekačky na koni je získat správné množství energie s nejúčinnějším řezacím palubou. Pokud je váš dvůr menší než dva hektary, neztrácejte peníze na výkonu, které nepotřebujete, a šířky příliš velké na to, abyste pracovali v malých oblastech.

Na výběr jsou čtyři typy sekaček na jízdu: jezdecká sekačka, traktor trávníku, zahradní traktor a sekačka s nulovým otočením. Zatímco všichni stříhají trávu, dělají to různými způsoby. Jízda se sekanou s motorem namontovaným na zadní straně bude nejméně nákladnou možností, ale také nejpomalejší a nejslabší. Jezdecké sekačky jsou nejmenší z parta a mají maximální šířku řezu 30 palců. To je plus pro malé trávníky (cokoli až do akru).

Traktorem trávníku je však to, co si většina lidí představuje, když si myslí, že „jízdní sekačka je.„Traktory na trávu mají motor vpředu, řezací paluba je mezi předními a zadními koly a lze je upravit tak, aby dělaly víc, než jen řezat trávu. Zahradní traktory jsou větší, silnější a všestrannější verze traktoru trávníku. A sekačky s nulovým otočením mají motor namontovaný na zadní straně s jedinečným řízením push lištu, aby ostře manévruje kolem jakékoli překážky.

Pokud máte příliš velký dvůr na tlačnou sekačku, ale menší než akr, jezdecká sekačka nebo malý traktor trávníku je nejúčinnějším travním vrtulníkem. Pokud chcete koňskou sílu a funkčnost, jděte pro trávník. Traktor trávníku může udělat víc než řezat trávu a má sílu řídit na jakémkoli trávníku.

Řešení tvrdých svazků s nejlepší sekačkou na trávníku pro kopce

Nejlepší jízdní sekačky jsou divoká vozidla s manipulací s autem. Ale ne všechny sekačky mohou být nejlepší sekačkou na trávu pro kopce. Pokud má dvůr širokou škálu svazků a údolí, může se to sekat, může to být frustrující a nebezpečné. Dokonce i malé kopce mohou být potíže. Sekačky s nulovým otočením jsou na kopcích notoricky hrozné a sekačky s nízkým výkonem postrádají sílu potřebnou k sekání a podél nakloněného trávníku. Zahradní traktor s silnou manévrovatelností je jediná sekačka na jízdě, která může bezpečně udržet celý váš dvůr, dokonce i na kopcích.

Zahradní traktory jsou větší než traktory trávníku, což je zlepšuje pro yardy větší než tři akry. Ale tato zvířata mohou být komplikovanější. Aby se usnadnily větší traktory, může použít hydrostatickou převodovku, která poskytuje lepší rychlost a řízení, ale může být dražší na údržbu a opravu.

Přesto lze rozdíl mezi manuální převodovkou a hydrostatickou převodovkou pociťovat okamžitě, jak jednoduše, bezpečně řídit sekačku nahoru a podél kopců. S větší kontrolou přichází přísnější zatáčky a rychlé manévrování po terénu. Vysoce kvalitní hydrostatický zahradní traktor vám dává komerční řeznou sílu v uživatelsky přívětivém balíčku, díky čemuž je nejlepší jízda na sekaně na trávu pro kopce.

Jezdící sekačky s nulovým otočením ořízly největší trávník s twistem

Výhody sekačky na trávu s nulovým otočením jsou jasné: manévrovatelnost a rychlost. Tito mocní sekačky na trávu mohou zipem kolem stromů, skal, paluby, bazénů, plotů nebo cokoli jiného, ​​co teče vaše krajina. Přesouvají se z dopředu na obrácenou vzad a jsou ideální pro výrobu složitých vzorů na trávníku. A rychlá rychlost a široká řezací paluba z nich činí ideální pro velké trávníky, pole a kdekoli jinde, která je třeba naučit lekci.

U trávníků větší než čtyři akry chcete řezací palubu širší než 54 palců. Obecně lze říci, že 54palcová řezací balíček na jezdecké sekaně, která cestuje střední rychlostí, může za hodinu snížit čtyři akry. Kromě velké šířky řezání také chcete, aby dobrá koňská síla efektivně cestovala po dvoře. Sekačka s 25 hp poskytne dostatek svalu pro velké dvory a pole. Můžete jít výš, ale většina spotřebitelských modelů je mezi 11 HP až 25 HP. Cokoli nad tím, co může být příliš mnoho svalu pro jeden domov.

Agilita pochází z jedinečného řízení sekačky. Akcelerátory levého a pravého tlačítka ovládají každé zadní kolo nezávisle. Posuňte jak dopředu, a pohybujete se vpřed. Stáhnout je zpět a zpomalte se a pohybujete se opačně. Stiskněte jednu lištu dopředu a otočíte se kolem stacionárního kola. Může to znít komplikovaně a existuje mírná křivka učení k zvládnutí mechanismu, ale váš mozek zvedne řízení a otáčení bude reflexivní s několika minutami tréninku. Samozřejmě to nejprve pomalu a nesnažte se udělat ostré zatáčky, dokud se nebudete cítit pohodlně, a vždy buďte opatrní na kopcích. Rozložení hmotnosti sekaček s nulovým otočením může ztěžovat snížení.

Motor namontovaný vzadu dává operátorům skvělý pohled na to, co je před námi. A sekačky s nulovým otočením jsou často rychlejší než jiné sekačky. I když mohou vypadat zastrašující a řízení není jako auto, sekačky s nulovým otočením jsou jedny z nejlepších nástrojů pro řezání trávy ve velkých oblastech a těsných rozích.

Zde je nejlepší sekačka na trávu, kterou můžete získat

Pokud vám sekačky na trávu na jízdu narážejí, odpočiňte si trochu snadněji vědět, že jsou venku skvěle a levné jezdecké sekačky. I když nebudete moci najít nic užitečného za méně než 1 000, jakmile dosáhnete 1 500 ballparku, najdete slušné modely, které tuto práci dokončí.

Mezi jezdeckými sekačkami, traktory trávníků a sekačkami s nulovým otočením bude tradiční jezdecká sekačka nejlevnější možností. Hlavní kompromis za nižší cenu je šířka snížení, koňská síla a rychlost. Levnější jezdecké sekačky mají 30palcovou řezací palubu (na rozdíl od 50palcových paluby trávníků)). Tito malí trávníky jsou lepší pro ty, kteří mají méně než akr země na sekání. Ve skutečnosti, pokud je váš dvůr menší než akr, menší je lepší. Overcill je cokoli většího než 30palcová jezdecká sekačka.

Malá, levná jezdecká sekačka vykonává pouze jeden úkol: řezá tráva. Nemohou pluw zaseknout, vytahovat řezivo nebo zapnout desetník. Jsou o něco více než standardní sekačka na procházce s židli, ale nízká cena se vyrovnává pro nedostatek funkcí.

Časté časté

Otázka: Jak dlouho trvá sekačka na trávu?

Sekačka na trávu by měla trvat kdekoli mezi pěti a 10 lety. Ale na roky nezáleží stejně jako na hodinách používání. Sekačky pro jízdu na koni jsou vyráběny tak, aby trvaly asi 300 hodin. Pokud máte dvou akrový trávník, můžete strávit 60 hodin ročně pomocí sekačky a sekačka bude trvat pět let. To se liší v závislosti na tom, kde žijete, srážky, typ trávy, typu terénu atd., Takže je to jen proto, abyste vám dal hrubý nápad. Nechte svou sekačku vydržet déle s rutinní údržbou a správně ji uložte během sezóny.

Otázka: Jaká je nejlepší jezdecká sekačka pro jeden akr?

TB30 TB30 (zmíněná výše) je nejlepší jezdecká sekačka na trávu s dostatečnou silou pro řešení jednoho akru trávy a nejlepší jezdeckou sekačkou na trávu za peníze, pokud je rozpočet na rozpočet. Pro jakýkoli dvůr větší než akr investujte do trávníku, jako je 42palcová řemeslník jezdící sekačka na trávu (uvedené výše). Bude to rychlé a efektivní. Drahé modely a sekačky s nulovým otočením nebudou na menších yardech tak užitečné nebo efektivní, takže utrácení více není vždy nejlepší odpověď. A pro cokoli menšího než půl akru je sekačka procházky nejúčinnějším.

Otázka: Kdy je nejlepší měsíc na nákup sekačky na trávu?

Nejlepší měsíc na nákup jezdecké sekačky je duben nebo srpen. Nakupující s největší pravděpodobností najdou model, který chtějí na jaře, na začátku sezóny sečení. Nebude nejnižší, ale dostupnost je na nejvyšší úrovni. Hledejte dobrý prodej v létě, zejména kolem Labor Day. V tomto okamžiku se mnoho obchodů s domácím zbožím snaží vyčistit podlahové místo pro podzimní/zimní produkty. Možnosti budou poněkud omezené, ale stále najdete značku a model, který hledáte, nebo něco srovnatelného. Nejlevnější z levných jezdeckých sekaček najdete na podzim, ale kdo ví, co zbývá obchody. A většina obchodů v zimě neprodává ani jízdní sekačky. I když to není přesná věda, držte se měsíců, které začínají písmenem A při nákupu sekačky na koni.

Poslední slovo o dokončení domácích prací v pohodlí s nejlepšími jezdeckými trávníky sekačky

Nalezení efektivní a efektivní sekačky na jízdu není příliš obtížné, jakmile víte, co hledat. Pochopení rozdílu mezi jezdeckou sekačkou, traktorem trávníku, zahradním traktorem a sekačkou s nulovým otočením z vás učiní chytrý nakupující. Chcete.li informovat své rozhodnutí o trávníku, přemýšlejte o svém trávníku: Jak velký je? Kolik překážek je v cestě? Existují nějaké kopce? Používání nesprávné sekačky způsobí, že horké dny pracují na dvoře na slunci, ale nejlepší jezdecká sekačka na trávu vám poskytne dostatek času na odpočinek a užívání si sezóny Než budete potřebovat vypuknutí sněhové brodičky.

Nejlepší jezdecké sekačky: Troy-Bilt, Toro a další srovnávací

Na up letní hru na péči o trávník s jízdou sekačkou, která umožňuje rychlejší a ekologičtější zážitek se sečením.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

kolik, hodin, vydrží, jezdecké, sekačky

Jezdící sekačky jsou pro majitele domů oblíbenou volbou sekačky, zejména pokud máte velkou nemovitost, kterou můžete udržovat každé léto. Mají řezací paluby měřící od 42 do 72 palců, takže můžete provádět krátkou práci všeho od typických trávníků po velké vlastnosti, jako jsou sportovní komplexy a golfová hřiště.

Na rozdíl od jejich protějšků sekačky mají jezdecké sekačky více funkcí, aby bylo možné zvážit, aby našli správné přizpůsobení pro váš dvůr. Můžete si vybrat buď manuální nebo hydrostatickou převodovku, takže můžete „nastavit a zapomenout“ svou rychlost nebo ovládat sekačku jako auto. Pro lepší trakci můžete dokonce dostat jezdecké sekačky s tempomatem nebo pohonem všech kol.

Zatímco plynové motory jsou mezi jízdními sekačkami mnohem běžnější, existuje široký výběr modelů napájených z baterií, pokud hledáte ekologičtější řešení pro péči o trávník. Abych vám pomohl najít perfektní fit pro váš dvůr a dílnu, zaokrouhlil jsem pět z nejlepších jezdeckých sekaček, které si můžete koupit. Zrušil jsem jejich šířky řezání, typy přenosu, zdroje energie a další funkce, jakož i jejich cenové body, které vám pomohou rozhodnout se, který z nich nejlépe odpovídá vašim potřebám a vašemu rozpočtu.

Troy-Bilt Super Bronco XP

Celkově nejlepší sekačka

 • 24hp motor
 • 54palcová řezací paluba
 • Automatická převodovka
 • Dostupné přílohy a příslušenství

Troy-Bilt Super Bronco XP Tech Specifikace: Engine: 24hp Kohler | Řezací šířka: 54 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 4 akry

Jezdící sekačka Super Bronco XP je vynikající volbou pro různé trávníky. Je postaven s motorem Kohler s 24 hp a 54palcovým řezacím balíčkem, který vám umožní manipulovat s náklonností a nástroji pro hrubý terén nebo přetažení, mulč a zalévací půdu kolem vašeho majetku.

Hydrostatická automatická převodovka způsobuje, že provoz je podobný typickému vozu, takže můžete strávit více času ve skutečnosti snižováním trávy a méně času učením, jak řídit sekačku. S nádrží na 3 galony budete moci sekat až 4 akry najednou.

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka

 • 2.5 akrů Max rozsah
 • Rychlé nabíjecí baterie
 • Displej LCD Heads-Up
 • USB nabíjecí porty
kolik, hodin, vydrží, jezdecké, sekačky

Ryobi 80V Electric Lawn tractor Tech Specifikace: Engine: 80V bez kartáčovače | Řezací šířka: 46 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 2.5 akrů

Elektrické jezdecké sekačky se v posledních letech staly populárnějšími, protože majitelé domů a terénní odborníci hledají způsoby, jak učinit péči o trávník ekologičtější. Elektrický traktor trávníku Ryobi 80V má 46palcový řezací balíček a dostatek energie, aby vás mohl sekat až 2.5 hektarů na jeden náboj a můžete dobít baterie sekačky za pouhých 2.5 hodin.

To znamená, že se můžete postarat o další úkoly, jako je plevel nebo terénní úpravy, zatímco čekáte na dobití sekačky. Obrazovka LCD vám poskytne zobrazení doby běhu, úrovně baterie a připomenutí pro kontrolu a zaostření nože na sekačku. Má dokonce dva porty USB pro nabíjení telefonu, zatímco jste sekali.

Toro Titan Max

Nejlepší jezdecká sekačka

 • Pokyny až 7 akrů najednou
 • Vysoce manévrovatelné
 • Ocelová konstrukce o rozměrech 10
 • Air filtry bez nástrojů

Toro Titan Max Tech Specs: Engine: 26hp Kohler 7000 | Řezací šířka: 60 palců | Přenos: Duální hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 7 akrů

Jezdící sekačky s nulovým oblamem jsou oblíbené u majitelů domů, kteří mají větší vlastnosti nebo spoustu překážek, jako jsou stromy nebo specializované terénní úpravy. Výjimečná manévrovatelnost a větší řezací paluby Toro Titan Max rychle pracují na dvorcích až do velikosti 7 hektarů, zatímco motor 26hp Kohler 7000 používá duální hydrostatický pohon pro hladký a intuitivní provoz.

Toro také také provedl pravidelnou údržbu trochu efektivnější se vzduchovými filtry bez nástrojů. Tělo paluby a sekačky jsou vyrobeny z tvrdé oceli s 10 měřidlem, aby se postavily na dings, skály, run-ins a cokoli jiného, ​​co na to může váš trávník hodit.

Cub Cadet CC30E

Nejlepší kompaktní sekačka

 • Baterie napájeno
 • Skvělé pro yardy až do 1 akru
 • Kompaktní design Skvělý pro malé úložné prostory a úzké prostory
 • Klamata pro tlačítko

Cub Cadet CC30E Tech Specifikace: Engine: 56V Electric | Řezací šířka: 30 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 1 akr

Kompaktní jezdecké sekačky jako Cub Caded CC30E jsou skvělé pro příměstské trávníky na menší straně. CC30E má menší design, který je ideální pro skladování ve víceúčelových přístřešcích a garážích nebo manévrováních přes brány a úzké prostory. 30palcová řezací paluba a 56 V baterie vám umožní sekat až 1 akr (nebo jednu hodinu) najednou.

Používá hydrostatický pohon pro hladkou a intuitivní jízdu, zatímco poloměr otočení 18 palců vám umožní snadno sekat kolem stromů a dalších překážek. Je dokonce vybaven řízením tlačítka tlačítka, takže můžete „nastavit“ rychlost vpřed a soustředit se na sečení kolem překážek a také zůstat si vědom svého okolí.

Dewalt Z160 Commercial

Nejlepší jezdecká sekačka pro velké vlastnosti

 • Sekat až 10 hektarů
 • 5.5 galonní plynná nádrž
 • Duální hydrostatický pohon
 • Skvělé pro kopce a sklony

Dewalt Z160 Komerční technologie Specifikace: Engine: 24hp Kawasaki V-Twin | Řezací šířka: 60 palců | Přenos: Duální hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 10 akrů

Komerční sekačka na komerční nulové otočení Dewalt Z160 je navržena od základu, aby zvládla velké vlastnosti. 60-palcový řezací paluba a motoru Kawasaki V-Twin s 24 hp vám umožňují sekat až 10 akrů najednou, což z něj činí téměř perfektní volbu pro venkovské nemovitosti nebo terénní odborníky. Duální hydrostatický pohon způsobuje, že provoz plynulejší, i když dvojitý řízení vede k nějakému zvyknutí.

S 22palcovými zadními koly můžete snadno přijmout sklony a válcovací kopce, které mohou být na vašem majetku. A 5.Palivová nádrž 5-galon znamená, že budete trávit více času vlastně sečením a méně času doplňováním. A pokud se rozhodnete pro přílohu Bagger, budete moci shromáždit až 11 bušlů výstřižků, než budete potřebovat vyprázdnit.

Jaká je nejlepší jezdecká sekačka?

Jako nejlepší jezdeckou sekačku, kterou si můžete koupit, jsem si vybral Super Bronco XP Troy Bronco. Je vybaven 54palcovou řezací palubou a 3-galonovou palivovou nádrží, která vám umožní sekat až 4 akry na jednom. Engine 24 koňských sil vám také umožňuje převzít strmější svazy a hrubé terén nebo tažné nástroje a zahradnické potřeby kolem vašeho majetku. Hydrostatický pohon způsobuje provoz podobný typickému automobilu, zatímco displej LED vám poskytuje přesné hodiny využití pro efektivní údržbu.

Nejlepší jezdecká sekačka

Šířka řezání

Typ přenosu

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Což je pro vás pravou jízdní sekač?

Kromě vašeho rozpočtu existuje mnoho funkcí a scénářů, které musíte zvážit při nakupování nové jezdecké sekačky. Velikost vašeho dvora určí, jak široký by měl být řezací paluba, i když buď 42 nebo 46palcová verze bude pro většinu yardů více než dost.

Můžete si vybrat buď manuální nebo hydrostatickou převodovku. Manuální model vám umožňuje „nastavit a zapomenout“ na vaši rychlost, abyste se mohli zaostřit, zatímco hydrostatické modely fungují spíše jako auta, čím rychleji jdete stisknout pedál. Díky tomu jsou intuitivnější pro provoz, ale také dražší.

Sekačky s nulovým otočením jsou navrženy pro sečení v podivně tvarovaných oblastech nebo kolem mnoha překážek, jako jsou stromy, sloupky lampy a ozdoby na trávníku. Říká se to „nulové otočení“, protože mají poloměr otočení nulové palce; Otočíte se kolem obou zadních kol pro ultra těsné otáčení.

Koupit tuto nejlepší jízdní sekačku.

Pokud potřebuješ.

Dobře zaoblená jezdecká sekačka. 54palcová řezací paluba a 24hp motor vám umožní sekat až 4 akry najednou.

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Sekačka na celé elektrické jízdy. Elektrický motor vyžaduje menší údržbu než plynové modely, díky čemuž je vaše rutina péče o trávník ekologičtější.

Vynikající sekačka na koni s nulovým otočením. Přesné manévrování vám umožní sekat kolem stromů, terénní úpravy a další překážky.

Kompaktní jezdecká sekačka. 30palcová paluba a menší sestava dělají z této jezdecké sekačky ideální pro menší příměstské trávníky.

Sekačka, která zvládne větší vlastnosti. Tato komerční sekačka s nulovým otočením vám umožní rozřezat na 10 hektarů najednou.

Jak jsme si vybrali tyto jezdecké sekačky?

Pracoval jsem pro produkty MTD (nyní ve vlastnictví BlackDecker), které sestavují různé sekačky na trávu, sněhové dmychadla a další poháněné trávníkové vybavení. Pomocí odbornosti a znalostí, které jsem tam získal během svého času, jsem hledal jezdecké sekačky s těmito vlastnostmi:

 • Velikost motoru: Budete chtít jezdit sekač s alespoň 10hp motorem, aby vám poskytl dostatek energie pro zvládnutí drobných svazků a trávníků až do půl akru. Větší sekačky, jako je John Deere Z530m.
 • Šířka řezání: Mnoho jezdeckých sekaček má buď 42 nebo 46palcový řezací balíček, což je skvělé pro trávníky mezi.5 a 1.5 akrů. Pokud však máte velkou nemovitost s více akry, budete si chtít vybrat větší řezací balíček. Mnoho značek má možnosti mezi 50 a 72palcovými řezacími palubami.
 • Typ přenosu: Levnější jezdecké sekačky budou mít manuální převodovku 6 nebo 7 stupňů. To znamená, že použijete vyhrazenou páku k nastavení vpřed a zpětné rychlosti motoru, s jediným brzdovým pedálem pro ovládání zastavení. Dražší modely mají hydrostatický pohon, který funguje podobně jako automatická převodovka v typickém automobilu nebo nákladním vozidle.
 • Příslušenství: péče o trávník jde nad rámec pravidelného sečení. Vybral jsem si jezdecké sekačky, které mají schopnost nasekat malé přívěsy nebo vozy pro tažné nástroje, mulč nebo zalévací půdu. Také jsem si vybral sekačky od značek, které vytvářejí doplňky po trhu, jako jsou jednotky pro sběr výstřižků na trávu, mulčování souprav pro opětovné krmení trávníků a sněhové pluhy pro celoroční použití.

Jak se rozhodnete, která jezdecká sekačka koupit?

Za předpokladu, že máte na mysli rozpočet, první věc, kterou musíte udělat, je zjistit, jak velký je váš trávník. Pokud jste si koupili svůj dům, můžete buď najít svou velikost šarže na svých memorandských skutcích, nebo si můžete prohlédnout, zda můžete požádat o měření šarže, pokud si pronajímáte. Pokud vaše šarže měří o akru, budete moci bez problémů používat 30 nebo 42palcový řezací balíček. Pro trávníky až do dvou hektarů je ideální 42 nebo 46palcová paluba. A pokud je vaše šarže přes dva hektary, můžete získat sekačku s 72palcovou řezací palubou, abyste zvládli větší plochy.

Typ přenosu je také důležitý. Mnoho novějších modelů má to, co se nazývá hydrostatický pohon. To znamená, že fungují podobně jako to, jak jezdí auto: tlačíte pedál a pohybuje se dopředu nebo dozadu. A čím těžší tlačíte, tím rychleji jdete. To usnadňuje naučit se řídit, ale to také zdokonaluje sekačku dražší. Svléknuté modely mají variabilní rychlostní převodovky, které vám umožňují „nastavit a zapomenout“, takže se můžete soustředit na pozornost překážkám a lidem, kteří mohou být poblíž.

A konečně budete chtít zvážit zdroj energie pro vaši novou sekačku. Benzínové motory jsou mnohem běžnější, ale nyní existuje širší škála modelů napájených z baterií. Výhody plynového motoru jsou, že dostanete časy běhu téměř nekonečných (pokud máte dostatek paliva, abyste udrželi motor v chodu) a trochu více energie pro manipulaci s strmým svazkem a drsným terénem. Nevýhody se zabývají emisemi a údržbou výfukových plynů, které mohou být potopením času a peněz. Elektrické modely nepotřebují údržbu motoru, takže z dlouhodobého hlediska ušetříte trochu peněz. Obvykle však mají maximální dobu běhu asi hodinu, což znamená, že možná budete muset plánovat sečení po několik dní, pokud máte větší dvůr.

Jak velký dvorek potřebuji pro jízdní sekačku?

Jezdecké sekačky jsou nejvhodnější pro yardy měřící jeden akr nebo větší. Model s 42palcovou řezací palubou je skvělý pro sečení až do dvou hektarů, takže pokud máte více půdy, budete chtít na jaře za 46, 54, 60 nebo 72 palcový řezací paluba.

Pokud máte pravdu na prahu, můžete získat to, co se nazývá „Mini Rider.„Obvykle mají kompaktní těla pro snadnější skladování a 30palcové řezací paluby, aby byly krátké práce trávníků, které jsou jen dotek příliš velké pro tlačnou sekačku.

Jak dlouho by měla jezdecká sekačka vydržet?

Bez ohledu na to, zda si vyberete sekačku na koni plyn nebo na baterii, je klíčem k prodloužení životnosti sekačky správná údržba. U plynových motorů byste měli změnit olej a filtry, vyčistit zapalovací svíčky a naostřit čepele před poprvé na jaře poprvé. A měli byste používat ošetření paliva, jako je sta-bil, abyste zabránili plynu v nádrži nebo na extra plechovkách z Jerryho z toho, aby se zkazilo z kontaminace vlhkosti. To zabraňuje nahromadění gunk, který může zničit váš motor, zlepšit výkon motoru a poskytne vám čistší řez pro zdravější trávník.

Elektrické sekačky nepotřebují údržbu motoru, ale měli byste provádět důkladné kontroly na začátku sezóny sečení, abyste zkontrolovali poškození baterie, korozi na kontakty baterií, poškození krytu baterie a také zaostření čepelí. Pokud provádíte pravidelnou údržbu, ušetříte nejen peníze tím, že se vyhnete velkým opravám z opotřebovaných částí, ale můžete také očekávat, že vaše sekačka bude trvat 10 nebo více let.- což je skvělá zpráva, protože mohou být drahá investice.

Jaká je nejlevnější jezdecká sekačka?

Bohužel, jezdecké sekačky nikdy nejsou ve skutečnosti to, co považujeme za „přátelské k rozpočtu.„Existují však modely, jako je Murray MT100, které prodávají za méně než 2000, aniž by obětovaly sílu nebo šířku řezání.

Existují alternativní jezdecké sekačky, které stojí za zvážení?

Ať už nakupujete v obchodě s velkým jménem DIY, jako je Lowe’s, místní hardwarový obchod nebo autorizovaný prodejce značky, existuje spousta možností pro novou jízdní sekačku. Můžete si vybrat buď plynové nebo baterie napájené modely, šířky paluby od malých 30 palců do širokého jako šest stop.

Zde je krátký seznam dalších jezdeckých sekaček, o kterých jsem si myslel, že jsou skvělé volby:

John Deere Z530M. Runner-up nejlepší sekačka s nulovým otočením

John Deere Z530M má 60-palcový řezací balíček pro rychlou práci s velkými vlastnostmi. Výjimečná manévrovatelnost vám umožní sekat kolem stromů, výzdoby trávníku a další překážky.

Husqvarna yth1942. Skvělé pro větší příměstské trávníky

Husqvarna YTH1942 má aktualizovaný, 19 koňských motorů a 42palcového řezacího balíčku, aby nastoupil na sklon a vytahoval nečistoty, mulč a zahradnické vybavení.

Murray MT100. Nejlepší jezdecká sekačka přátelská k rozpočtu

Za méně než 2000 získáte 13.5 koňských sil, 42palcová řezací paluba a šestistupňová manuální převodovka s Murray MT100.