7 nejlepších sekaček na trávník | Tlačení a pohání sebe. Sekačka na trávu do 150 let

Nejlepší sekačky na trávu s plynem | Tlačení a pohání sebe

Když přemýšlím o venkovním energetickém vybavení, nic mě nedostává animovanější než vyhlídka na testování nové dávky plynových trávníků. Kvalitní moderní sekačky jsou postaveny na výjimečných motorech a mají řadu funkcí, které snadno usnadňují sečení nedotčeného hotového trávníku. Takže provozování nového testu je vždy hodně zábavy.

Ve chvíli, kdy si uvědomíte, že sekačka, kterou používáte, je na práci, je, když se plazíte do kopce, upravujete rychlost a všimnete si, že taška je plná trávy a potřebuje rychlou změnu. Najednou si uvědomíte, že systém pro sebepoznání, snadné uvolňování tašek a robustní úchyty jsou nutné mít funkce!

Pokud kývnete hlavou, je tento průvodce pro vás.

 • Nejlepší plynové sekačky na trávu
 • Nejlepší celková plynová sekačka
 • Nejlepší pro velké trávníky na 1 akr
 • Nejlepší plynová sekačka do 350
 • Výběr sekačky s plynem
 • Velikost trávníku a terén
 • Plyn vs. elektrická sekačka
 • Elektrický start nebo vytáhnout šňůru
 • Pohon kola s vlastním pohonem
 • Šířka řezání paluby
 • 2 nebo 3 funkce: taška, mulč a vypouštění
 • Ovládací prvky rychlosti
 • Úložiště sekačky
 • Nejlepší recenze sekačky na trávu s plynem
 • 1. Honda 21-in Nexite Deck Gas 4-in-1 Versamow
 • 2. Toro Timemaster 30 in. 223 CC sekačka na plyn
 • 3. Craftsman M125 21-in 163 CC Plynová trávník sekačka
 • 4. Honda 21-in 170cc ocelová paluba 3-v-1 plynná trávník sekačka
 • 5. Toro Recycler 22-in 163 cc plyn trávník sekačka
 • 6. Toro SmartStow 22 v sekaně na trávu s plynem 150 ccm
 • 7. Honda Hydrostatic Self Propel 21 „Komerční sekačka na trávu
 • Verdikt: Nejlepší sekačky na trávu s plynem
 • Nejlepší celková plynová sekačka
 • Nejlepší pro trávníky až do 1 akru
 • Nejlepší plynová sekačka do 350
 • Časté trávníkové trávníky

Nejlepší plynové sekačky na trávu

Pokud máte krátký čas, podívejte se na 3 nejlepší plynové trávníky. Vybral jsem své nejlépe hodnocené produkty na základě jejich funkce 3 v 1 a vynikající spolehlivosti. Zahrnul jsem 30palcovou sekačku Toro pro velmi velké trávníky. Také jsem zahrnul skvělou možnost pro méně než 350, která má stále fantastickou řadu funkcí pro peníze.

Honda 21-in Nexite Deck Gas 4-in-1 Versamow

Pokud chcete dokonale rovný trávník s plochou s mulčkou nebo bez něj, spolehněte se na vlastní motor Honda 190cc GCV200 Versamow.

Toro Timemaster 30 in. Plynová sekačka 223 ccm

223cc Briggs Stratton Engine Power Twin Blades na 30-palcové palubě. Snadné jít do kopců a sekat velké vlastnosti.

Řemeslník M125 21-in 163cc plynová sekačka

Dělá všechno dražší sekačky, jen bez zvonů a píšťal? Kvalitní sekačka 3 v 1 do 350.

Výběr sekačky s plynem

Do procesu výběru jde mnoho faktorů. Nenechte se ohromeni počtem trávníků na trhu. Musíte jen zvážit, jaké funkce nebo funkce budou pro vás a vaši trávníku nejlépe fungovat. Pamatujte, že na konci dne jen stříháte trávu.

Takže na velikosti trávníku záleží, protože to určí velikost paluby vaší sekačky a bude mít vliv na to, zda si vyberete model s vlastním pohonem. Napájení motoru záleží, ale pouze do té míry, jak tvrdě plánujete pracovat sekač na trávu. Cranking to do kopců řezání dlouhé mokré trávy, pak ano, budete potřebovat vážný točivý moment. Ale mimo to budou všechny sekačky na mém seznamu níže ideální pro obecné použití. Nakonec potřebujete možnost mulčování pokud, tak si dejte pozor na sekačky typu 3 v 1, které dokážou propouštět, taška a boční propouštění?

Vše, co řeklo, pojďme se dostat do detailů a rozmotat každé z těchto témat, která utvářejí vaše konečné rozhodnutí o nejlepší plynové sekaně pro vaše osobní požadavky.

Velikost trávníku a terén

Ať už se domníváte, že sečení trávy může být technická nebo ne, řeknu vám, že výběr sekačky založené na velikosti trávníku a terénu se může dostat docela podrobně.

Pro jednoduchost ráda rozděluji faktory, které vedou k mému nákupu do pěti kategorií-velikost zastávky, terén, push sekačka, sekačka na koni a sekačku s nulovým otočením.

Přestože téma je zde tlačné a samohybné sekačky, zahrnuji celý seznam, protože existuje tolik různých terénů, bez ohledu na velikost trávníku.

Další věc, kterou rád dělám, je myslet na svou oblast jako o čtvrtinu, polovinu, tři čtvrtiny nebo plné fotbalové hřiště. Fotbalové hřiště je docela velká oblast pro sekání rovnající se 1.32 akrů. Většina lidí nemá takové velké trávníky.

Dalším faktorem je bez ohledu na velikost, jaký typ terénu máte?

 • Úroveň a jasná. sekačka push
 • Malé kopce a několik drsných skvrn. sekačka push
 • Mírné kopce a drsný terén. sekačka na koni
 • Velké kopce a robustní terén-sekačka s nulovým otočením

Drsnost vašeho terénu je z hlediska lidského popisu velmi subjektivní, ale sekačky mají jasné hranice. Pollované sekačky neřeže určité části drsného terénu.

Nejjednodušší část rozhodnutí přichází při posuzování oblasti. Pokud zjistíte, že máte polovinu fotbalového hřiště nebo méně, neměli byste mít žádné problémy s sekačkou s push nebo samohybnou sekačkou. Pokud vaše sekačka nabízí pohyb s vlastním pohonem a vaše země je o něco více než půl fotbalového hřiště, pravděpodobně zjistíte, že práce je zvládnutelná.

Na více než polovinu a až do tří čtvrtin fotbalového hřiště přejděte na sekačku na sekačku nebo jezdící na trávu.

Počínaje třemi čtvrtinami fotbalového hřiště a nahoru je ideální sekačka s nulovým otočením.

Plyn vs. elektrická sekačka

Vím, že jste tu, abyste si prohlédli nejlepší plynové trávníky, ale zdálo by se, že se neřeší debatu s elektrickou debatou plynu vs.

Při porovnávání plynu a elektřiny existuje mnoho úvah, jako je hmotnost a náhradní díly. Dvěma nejdůležitějšími úvahami však musí být napájení motoru nebo motoru a doba běhu paliva nebo baterie. Dovolte mi tedy začít tímto problémem nejprve.

Když uvažujete o tom, zda jít plyn nebo elektrické, co opravdu chcete vědět, je to, jak se výkon porovnává. Ve skutečnosti je to komplikované. Protože elektrické motory jsou měřeny ve voltech nebo zesilovači, zatímco motory jsou hodnoceny v CC nebo pro výkon na výkonu (HP).

Máme také složitost toho, jak jsou stroje postaveny a jaké pomocné funkce na sekačce nakreslují napájení motoru. Při pohledu na „skutečný svět“ síly elektrické sekačky tedy neexistuje žádné jednoduché srovnání podobné podobné.

Jediným skutečným srovnáním o těchto dvou možnostech by bylo porovnání výkonu koňských sil, ale výrobci elektrických trávníků mají tendenci uvádět maximální točivý moment a nikoli koňský výkon. Maximální točivý moment je napájecí motor ve statickém stavu, není.li použito pod zatížením.

Pokud jsem cynický a já jsem Důvodem, proč výrobci elektrických sekaček nezveřejňují výkon v energii koně, je způsoben elektrickými sekačkami, nejsou tak silné jako sekačka poháněná plynem, když jsou pod zatížením, nebo jinými slovy řezání Váš trávník nebo být tlačen na kopec.

Podle mých zkušeností bude plyn ve většině případů outgun elektrické, zejména v situacích, kdy potřebujete zavolat trochu více oomph.

Napájení motoru (HP)

Plynové sekačky vytvářejí svou pověst prostřednictvím spolehlivosti a dlouhověkosti motorů. Známé značky přicházejí na mysl jako Briggs Stratton, Honda a Kawasaki jako několik z prémiových výrobců, kteří prokázali svou kvalitu po mnoho let používání.

Silnější plynový motor opravdu ukáže svou hodnotu, než vyrazíte dlouhou trávou, nebo jej spustí do kopce. Velikost motoru nebo kubická kapacita „CC“ není přímo korelována s koňskou silou motoru, ale obvykle je to tak, že čím větší je motor, tím vyšší je výkonem koňské síly.

Pokud víte, že budete čelit některým výzvám na vašem trávníku a chcete si být jisti, že budete mít dostatečně silnou sekačku, aby mohli dělat práci.

Palivová kapacita a čas běhu

Mnoho elektrických sekaček běží pouze asi 40 minut až hodinu na jednom tanku. Vaše plynová sekačka vám tedy poskytne jasnou výhodu, pokud ji plánujete spustit po delší dobu. Pokud plánujete pracovat na malé oblasti trávníku, řekněte až 1/4 akr, pak by stálo za to zkontrolovat nejlepší elektrické trávníky.

Měření, jak dlouho bude nádrž plynu trvat, závisí na tom, jak tvrdá sekačka funguje v důsledku nastavení rychlosti a typu trávy, kterou řezáte. Obecně nádrž snižuje akr.

Kde jsem testoval každý model, usiluji o poskytnutí přibližné doby běhu pro jednu nádrž, za pár minut a/nebo oblast.

Elektrický start nebo vytáhnout šňůru

Záleží na nejlepší výhodou používání sekačky startu je jednoduchost designu. Konstrukce sekačky není příliš technická s tahovým startem, takže lidé, kteří rádi dělají v poli nebo opravách domů, mohou fungovat snadněji a rychleji.

nejlepších, sekaček, trávník, tlačení, pohání, sebe

Hlavní profesionál s elektrickými startovacími sekačkami je spuštění stisknutí tlačítka. Vzhledem k rozložení systému setrvačníku a kliky je přidání sestavy jednotky s vlastním pohonem jednoduché. Jakmile máte sekačku s vlastním pohonem, sledujete sekačku místo tlačení. Nevýhodou je, že když se něco rozbije, máte na rukou složitou a potenciálně nákladnou opravu.

Pohon kola s vlastním pohonem

Self-Propulsion má za následek složitější stroj a zahrnuje dražší opravy, pokud selže systém pohonu. Kompromis je samozřejmě, že si můžete užít snadnější zážitek. Postupný terén není velký problém. Self-Collered Sekačky opravdu svítí nahoru, dolů nebo do strany na kopcích.

Přední, zadní nebo pohon všech kol

Pohon zadních kol poskytuje větší trakci a výsledky v rovnějších liniích.

Pohon předních kol je obvykle levnější. To, co ztratíte ve schopnosti pohonu zadních kol sekat v přímce, nahradíte získáním manévrovatelnosti. Výhodou pohonu předních kol je schopnost přivést sekačku na zadní kola, aby se rychle otočila.

Pohon zadních kol nabízí stejnou schopnost dočasným snížením samoprostředí nebo změnou rychlosti kola tak.

Což je lepší, sekačka s tlakem nebo samohybnutím?

Stejně jako u mnoha produktů jsou taková rozhodnutí subjektivní. Osobně ráda používám sečení trávníku jako formu cvičení. Řekl bych tedy, že tah jsou s ohledem na to lepší.

Znal jsem mnoho lidí, kteří nenávidí sečení trávníku a chtějí tuto práci dokončit a z cesty rychle a budou upřednostňovat sekačku s vlastním pohonem.

Pokud máte rozpočet a drahé opravy nejsou možností, držte se push sekačky. Můžete také používat komerčně sekačku, a pokud se systém prosazování samo Protlačování rozbije, budete mít v poli těžké opravy v terénu. Možná také nebudete moci systém vůbec opravit.

Neschopnost provádět opravy v terénu a muset se spoléhat na drahé profesionální opravy, je potenciální problém komerční oblečení si nemůže dovolit. Sekání pro komerční použití pravděpodobně znamená, že přichází sekačka push a vyčistí zbytky, které zanechává nulové otočení. Jednodušší sekačka pravděpodobně dává největší smysl.

Šířka řezání paluby

Šířka řezacího balíčku určuje šířku čepele provádějící řezání. Širší paluba stříhá více trávy za sekundu. Paluby standardního řezání sekačky jsou 21-22in.

Speciální paluby od některých společností se mohou pohybovat od 28 do 30in. Tyto širší paluby umožňují rychlejší řezání, které někteří lidé požadují. Ale také přicházejí s větší váhou a hromadou a mohou být pro některé lidi výzvou.

Nastavení výšky řezu

Většina trávníků kolem většiny domů, které lidé pravidelně udržují, nevyžaduje významný rozsah nastavení výšky řezu. Někdy se od lidí dostane délka trávy a sečení trávníku ve stádiích funguje lépe.

Nastavení výšky řezu vysoké, přibližně 4 palce, vám umožní snížit vysokou trávu dolů na středně dlouhou trávu během prvního průchodu. Pak můžete nastavit výšku dolů pro krátkou trávu, udělat další průchod a vaše dlouhá tráva se stává krátkou trávou, aniž byste přepracovali motor.

Seřizovač výšky je obvykle umístěn nad volantem a některé modely umožňují samostatné úpravy výšky přední a zadní.

Materiál a výroba paluby

S většinou sekaček se materiál na palubě spojuje na tři jednoduché volby. plastové, hliník a ocel. Plast je obvykle nejlevnější, ale může být překvapivě rigidní. V případě paluby Honda je zvláštním možností zvláštního tuhého plastu dražší možností.

Ocel nabízí nejvíce houževnatost pro potrestání druhů práce a je nejdražší.

Hliník zasáhne rovnováhu tím, že nabízí houževnatost a odolnost kovu s odolnými schopnostmi plastu odolných vůči korozi.

Výroba se obvykle stává důležitým, když se dostanete na těžkopádné jezdecké trávníky a sekačky s nulovým otočení.

Poměrně lehké sekačky s vyraženými palubami pravděpodobně nebudou mít žádné problémy.

nejlepších, sekaček, trávník, tlačení, pohání, sebe

2 nebo 3 funkce: taška, mulč a vypouštění

Mulching je skvělá volitelná funkce, která má zahrnout do nového nákupu na trávu. Umožňuje vám vrátit se na povrch trávníku, abyste se rozložili a poskytovali tolik potřebné živiny do půdy pro pokračující zdravou trávu v budoucnu.

Dvoufunkční sekačky a tráva v tašce. S pytlovou trávou můžete vyrobit kompost nebo zahradní postel. Všimněte si, že dlouhá tráva pravděpodobně nebude snadno taška.

Sekačky se třemi funkcemi mají schopnosti mulčování a mulčování, tašku a nabízejí boční propouštění. Vypouštění boku není vždy nutné, ale možnost pomáhá nejvíce, když narazíte dlouhou trávu s vysokou výškou paluby.

Po snížení výšky paluby zabalí trávu na další průchod.

Ovládací prvky rychlosti

Sekačky přicházejí s mnoha různými typy ovládacích prvků rychlosti, které mohou přicházet ve formě jednoduché tyče (kauce), držadly stisknutí, tlačnou rukojetí nebo pákou. Rychlost obvykle zvyšuje, čím více tlačíte vpřed.

Jediným způsobem, jak se rozhodnout, zda máte rádi ovládání rychlosti, je provést testovací běh v prodejci nebo možná přítel nebo soused má stejnou sekačku. Pokud máte pochybnosti, doporučuji vybrat sekačku s možností kontroly rychlosti, jednoduše proto, že poskytuje všestrannost v závislosti na terénu a délce trávy, kterou řezáte.

Úložiště sekačky

Push sekačky mají několik různých možností. Police není mimo stůl, pokud nemůžete zvednout sekačku. Možná budete moci připojit rampu a převrátit sekačku.

Konečně, různé značky a modely push sekaček mají různé možnosti, jak složit kliky přes motor, abyste mohli svisle uložit sekačku nebo dostat rukojeť z cesty v těsném prostoru.

Nejlepší recenze sekačky na trávu s plynem

S těmito stroji jsem byl tolikrát kolem domů, že mám pocit, že mám velmi dobré pochopení toho, co dělá velkou sekačku na trávu. Tyto sekačky jsem zaznamenal z pohledu pravidelného majitele domu, ne pozemního člověka. Jsou tedy vhodné pro účely pro použití v rezidencích.

Upřednostňoval jsem celkovou provozní výkon a všestrannost, takže snadné začít, pohodlně zvládnout, má schopnosti mulčování a je postaveno tak, aby odolalo domácímu opotřebení. Pak jsem použil své zkušenosti s těmito produkty v reálném světě, abych vytáhl ty nejspolehlivější sekačky, které vás nezklamají, a budu představovat velkou investici za jejich život.

Zastavené sekačky na trávu: Proč nedoporučujeme sekačky na trávu s plynem

Dobrá sekačka na trávu je nezbytná. Udržuje trávu zdravou, uklizenou a krásnou, takže je to bezpečná a užitečná část vašeho dvora, aby si děti mohly hrát, pes běžet, nebo jednoduše pro sezení. Už však nedoporučujeme sekačky na trávník na trávu.

Dnes, když hledáte nejlepší sekačky na trávu, které vyhovují vašemu dvoře, existují lepší volby, kterou můžete učinit, než se rozhodnout pro sekačku na plyn a také z různých důvodů, a také z různých důvodů.

Zde vysvětlujeme argumenty, které nás vedly k tomu, abychom již neřekli, že si koupíte sekačku na trávník a odhalíte výhody, které mohou elektrické protějšky nabídnout s radami od odborníků.

Proč nedoporučujeme sekačky na trávu na trávu

Zvážili jsme důkazy a náš závěr je, že sekačky na trávu s plynem jsou zastaralé, a proto je již nedoporučujeme. A nejsme sami v dosažení tohoto závěru.

„Sekačky na trávu poháněné plynem upadly z laskavosti s domácím zahradníkem z různých důvodů,“ říká Steve Bradley, odborník na amatérské zahradnictví. ‘Jsou hlučné, kouřové a obvykle těžší než jiné typy sekačky a potřebují více údržby. Mnoho z nich má vysoký podíl kovových částí, které lze zkorodovat těsným kontaktem s travní mízou, pokud není po použití důkladně vyčištěno. a více zahradníků zvažuje dopad jejich činnosti na životní prostředí a vidí elektrickou energii jako čistší, ekologickou metodu zahradnictví.“

To je to, co potřebujete vědět o možnostech nákupu.

Steve napsal (nebo napsal) více než 40 praktických zahradnických knih. Od roku 2002 je korespondentem pro zahradnictví pro noviny Sun a každý rok odpovídá na stovky čtenářů dopisů. Má také týdenní sloupec v amatérském zahradnickém časopise.

Síla sekačky na trávu

K dosažení skvělých výsledků nemusíte používat sekačku na trávu s plynem. „Neexistuje žádný rozdíl v řezu,“ říká odborník na produkt v Homes Gardens Alex David.

‘Dobrá elektrická nebo bezdrátová sekačka bude fungovat také-ne-li lepší-než plynová sekačka. Elektrické a bezdrátové sekačky vydávají stejný výkon, zatímco jsou mnohem lehčí, protože jejich motory jsou menší. To zlepšuje kvalitu řezu, protože se s nimi snadněji manipuluje a umožňuje vám být přesné podél okrajů trávníku. Nepotřebujete drahou plynovou sekačku pro dokonale úroveň trávníku, když levná elektrická sekačka může vykonávat stejnou práci.“

Jako vedoucí elektronického obchodování Alex zajišťuje, aby naši čtenáři našli ty správné informace, které jim pomohou provést nejlepší nákup. Po absolvování na Cambridge University se Alex začal revidovat na ikonickém institutu pro hospodaření s dobrým hospodářstvím a testoval širokou škálu výrobků a spotřebičů domácnosti. Poté se přestěhoval do časopisu BBC Gardeners ‚World Magazine a posuzoval zahradnické nástroje, strojní a divoké výrobky, včetně desítek sekaček na trávu.

Úvahy o životním prostředí

Prostředí je jedním z důvodů pro výběr sekačky, která nepoužívá plyn. i když se jedná o složitý problém. „Elektrické a šňůrové sekačky jsou pravděpodobně ekologičtější než benzínové sekačky,“ říká Outdoor Expert v Homes Gardens Alex David.

‘Jsem trochu skeptický vůči tomuto. elektrické sekačky jsou poháněny z mřížky a většina z této energie je stejně produkována uhlím a plynem. To platí dvojnásobně pro bezdrátové sekačky, které jsou uváděny na trh jako zelená alternativa, ale pravděpodobně budou účtována elektřinou vyrobenou ve fosilních palivových elektrárnách a také s použitím lithiových buněk; Těžba lithia je také ekologicky škodlivá.

„Ještě jsem nic skutečně přesvědčivého, ale vzhledem k tomu, že tyto baterie produkují žádné skleníkové plyny, které se používají, na rozdíl od plynových sekaček bych opatrně navrhl, že elektrické a bezdrátové sekačky jsou o něco šetrnější k životnímu prostředí.“

Sečení hluku

Hluk je dalším důvodem, proč nemáme upřednostňování plynových trávníků. „Oba typy elektrických sekaček (poháněné kabely a baterií) jsou mnohem tišší než verze s plynem,“ říká Steve Bradley.

‘Mechanické motory jsou hlasité, zvláště pokud potřebujete, aby se stroj otáčel, aby se vypořádal s dlouhou trávou, nerovnoměrným povrchem nebo sklonem. S elektrickými sekačkami poskytuje stroj konstantní hučení nízké úrovně a nejvíce šumu pochází ze zvuku čepelí proříznutých přes delší trávu. I tehdy je hluk mnohem méně rušivý.“

HG Alex David souhlasí. „Elektrické a šňůrové sekačky jsou také mnohem méně antisociální než plynové sekačky,“ říká. ‘Plynové sekačky jsou mnohem hlasitější, protože nejenže mají čepele nad trávou, ale mají také otáčící zvuk motoru. Vydávají také škodlivé benzínové výpary. není to něco, co by vaši sousedé chtěli dýchat, zatímco si užívají jejich dvory.“

Doba běhu

Problém doba běhu elektrické sekačky by vám mohl myslet, že sekačky na trávu na trávu nejsou zastaralým nákupním výběrem, ale-jako v otázkách sekačky na trávu-věci se posunuly dál a baterie poskytují energii déle než oni. v minulosti.

„Většina výrobců poskytne odhadovanou dobu běhu pro stroj na baterii,“ říká Steve Bradley. ‘Může to být pouze odhad, protože se bude lišit v závislosti na stavu trávníku: délka trávy a jak mokré/suché je, když sekáte (tento průměr jsme našli přibližně 50 minut při plném nabití). To však lze snadno rozšířit zakoupením druhé baterie (nebo více) a/nebo „rychlou nabíječkou“. Sekačka na kabela bude mít několik omezení na dobu běhu.“

Mějte také na paměti, že většina z nás používá sekačky po relativně krátkou dobu najednou a pravděpodobně pouze jednou týdně.

Údržba sekačky

Problémy s údržbou. jak to, co je požadováno, tak náklady. nás také vedly ke změně našich doporučení pro sekačky.

„Sekačky s plynem mají mnoho pohyblivých částí a aby efektivně fungovaly. ‘To lze provést doma, ale nejčastěji se provádí dodavatel nebo obchodní zastoupení, což může učinit nákladnou.

‘Elektrické sekačky potřebují velmi málo údržby, kromě čištění po použití. Čepele mohou být naostřeny doma a pokud jsou poškozeny, lze snadno vyměnit. Tyto stroje obsahují velkou část materiálů typu plastického typu ke snížení hmotnosti a ty se nekorodují, když jsou vystaveny trávě.

‘V případě, že baterie selže (a ano), může být nahrazena bez ovlivnění skutečné trávy. Mnoho z nich ve skutečnosti přichází s vlastní zárukou přibližně dva až tři roky.“

Zákon a předpisy

Změny zákona také ovlivnily naše rozhodnutí již nedoporučují sekačky na trávu s plynem. Kalifornie například postupně vyřazuje sekačky na plyn a dmychadla listů, zatímco jiné státy zvažují podobná opatření.

Je to také to, že v obcích, kde je regulován hluk na zahradě, může sekačka na trávu s plynem překročit úroveň, která je přijatelná, kde tišší elektrická sekačka nebude vaše aktivita mimo linii.

Vyřazení společnosti

Je třeba mít na paměti, že výběr sekačky na trávu se snižuje. „Spousta společností je vyřazuje z používání,“ vysvětluje HG Alex David. ‘Honda již zastavila výrobu na svých plynových sekačkách. Neviděl jsem o tom nic výslovného, ​​ale můj hunch je, že sekačky na výrobu jsou drahé a jsou pro spotřebitele nutně dražší.

‘Elektrické a bezdrátové sekačky mohou stát jen 100, a proto otevírat zcela nový trh se močení. To znamená, že i když si koupíte plynovou sekačku před zastavením výroby, bude obtížné najít náhradní díly nebo podat nároky na záruku.“

Jsou elektrické sekačky na trávu lepší než plyn?

Existuje celá řada faktorů než střední elektrické sekačky jsou lepší než plyn. „Přestal jsem přezkoumávat a používat plynové sekačky před několika lety z několika důvodů,“ říká odborník na produkt v Homes Gardens Alex David.

‘První je, že elektrické a bezdrátové sekačky jsou jen rychlejší a snadněji se používají. Neexistuje žádné další potíže s tím, že půjdete do čerpací stanice nebo hardwarového obchodu a nákupu plynu a naplnění nádrže. Nepotřebujete někde bezpečně ukládat svůj plyn a nehrozí žádné riziko úniků. Také nemáte temperamentní tah lana. S elektrickými a bezdrátovými sekačkami je zapněte. A je to.“

Kdy bude Kalifornie zakázat sekačky plynu?

Stát Kalifornie zakáže 1. ledna 2024 malé terénní motory. To zahrnuje plynové sekačky a plynové špehovače listů poháněných plynem. Existuje rozpočet na slevu 30 metrů, ale nevztahuje se na domácí použití v každé letecké čtvrti; Můžete zkontrolovat, zda se na vás sleduje na California Air Resources Board.

Mohou bezdrátové sekačky nakrájet vysokou trávu?

Ano, mohou. Bojové modely by bojovaly, ale novější, efektivní sekačky mohou snadno nakrájet vysokou trávu.

Poslední myšlenky

Elektrické sekačky stojí za to si vybrat, protože dosáhly úrovně, díky níž je nejlepší možnost. „Zatímco úskalí strojů poháněných plynem nejsou nové, je to teprve nedávno, že uživatelům byla nabídnuta životaschopná alternativa,“ vysvětluje Steve Bradley, odborník na amatérské zahradnictví.

‘Až donedávna elektrické sekačky prostě nebyly praktickou alternativou. šňůry byly příliš krátké nebo baterie příliš slabé. Nová technologie lithium.iontové baterie však znamená, že moderní sekačky mohou nabízet vyšší točivý moment, delší dobu běhu a, zásadně, rychlejší dobíjecí časy. Věci se natolik zlepšily, že několik výrobců nabízí systémy vysoce napětí baterií zaměřené výhradně na profesionálního uživatele.“

nejlepších sekaček na trávu s vlastním pohonem od plynu k elektrickému po robotiku

Tráva je zelenější, když máte sekačku na trávu.

Pokud jste své klíče odhodili do trávy a máte potíže s jejich umístěním, je pravděpodobně čas dát trávníku oříznout. Ať už jste na údržbě trávníku nováčkem, nebo chcete získat novou sekačku na trávu, pro vás může být sekačka na trávu. Spíše než sekačky na trávu, na kterých sedíte-výstižně nazývanou jezdeckou sekačkou-sekačky na trávu se tlačí a vy se sekačku vedou kamkoli chcete.

Sekačky na trávu s vlastním pohonem se snadněji používají než sekačky, které jsou poháněny vaším vlastním pohybem a jsou vhodné pro většinu obytných trávníků. Jsou dobré pro to, aby překročili hrbolaté a kopcovité oblasti, ale pravděpodobně se omdlíte, pokud se ji pokusíte použít ve svém více akrovém majetku, protože vyžadují slušné úsilí. Našli jsme sekačku na trávu s vlastním pohonem pro každý druh člověka v každém rozpočtu-to jsou sedm nejlepších sekaček na trávu.

Věci, které je třeba zvážit při nakupování sekačky na trávu

Velikost trávníku

„Při nakupování jakékoli sekačky na trávu, první věcí, kterou by zákazníci měli zvážit. „Menší trávník znamená, že menší velikost paluby může být přijatelná, zatímco větší trávník může vyžadovat větší platformu baterie paluby nebo vyššího napětí, pokud jde o bezdrátové produkty.„Stručně řečeno: U malých trávníků je malá paluba a krátké běhy v pořádku, ale pro větší yardy vám širší paluba a delší časy. potenciálně ty, které poskytují plynové motory spíše než elektrické motory. ušetří hodně zármutku.

Samozřejmě, pokud je váš trávník příliš velký, nebudete vůbec chtít sekačku na trávu, protože bude trvat příliš dlouho, než se posekáte trávník a bude příliš fyzicky náročný (pokud do takového druhu nejste věc). „Nakupující, kteří mají dvůr, který je jeden nebo méně akr, zjistí, že sekačka na trávu, která má procházka, splní své potřeby, zatímco ti s dvorem větší než jeden akr mohou chtít prozkoumat jezdeckou sekačku na údržbu trávníku na trávu.“

Terén

Máte strmé kopce, které potřebujete sekat? V takovém případě je sekačka s vlastním pohonem pravděpodobně tím, co budete chtít. Je snazší tlačit tyto kopce než standardní sekačka a jsou také bezpečnější než jezdecká sekačka, protože je menší nebezpečí, že se na vás válí, zatímco sekání podél strmého naklonění. „Sekačky na trávu s vlastním pohonem jsou skvělou volbou pro ty, kteří by chtěli, aby pohotový systém posunul sekačku na trávu vpřed,“ říká Williams. „Systémy jako Ryobi Smart Trek Adaptativní proměnná rychlost s vlastním pohonem umožňují uživatelům snadno přizpůsobit rychlost sekačky jejich tempu a pomáhat jim rychle dokončit práci a s menší únavou.“

Plynové sekačky vs. Elektrické sekačky

Plynové sekačky mají tendenci trendovat nižší cenu než jejich elektrické protějšky, i když vyžadují, abyste se trochu chaoticky vzhledem k tomu, že musíte doplnit plyn a změnit olej. Také běží déle a nevyžadují dlouhé doby nabíjení mezi ověsy. Plynové sekačky bývají hlasitější (myslím, že se motocykl otáčí), ale při procházení přerůstáním fungují výjimečně dobře.

Elektrické sekačky byly vázány kabely, ale příchod dobíjecích baterií opravdu tlačil bezdrátové elektrické sekačky k popularitě. „Bezretové sekačky na trávu mají oproti plynovým sekačům několik výhod,“ říká Williams. „Beardové sekačky jsou tišší, vyžadují menší údržbu a mají nulové emise ve srovnání s jejich plynovými protějšky. Jsou také lehčí hmotnost a poskytují uživatelům snadnější provoz. Bearless sekačky to mohou dosáhnout, zatímco jsou stejně mocné-pokud neposkytují více energie-než sekačky na trávu s plynem. Další výhodou bezdrátových sekaček je použití bezhroukaných motorů, které mohou zvýšit výkon při setkání s těžkou trávou, na rozdíl od plynových sekaček, které mohou být v těchto situacích zabaveny.„Samozřejmě žádná sekačka není bez jejích nevýhod, protože bezdrátové sekačky mají tendenci trvat tak dlouho, dokud se sekačky na plyn, takže jsou vhodnější pro menší yardy.

Co hledat v sekačce na trávu

Dvou funkční vs. Tří funkce

Sekačky budou buď dvou funkce, která taška nebo mulč, nebo tří funkce, což vám umožní tašky, mulč nebo vypouštění (buď ze strany nebo zezadu). Drahé modely nabídnou tři funkce, i když některé levnější modely mohou mít funkci tři v jednom. Ne každý bude potřebovat volbu pro mulčování a propuštění, takže si nemyslete, že třífunkční sekačka je vždy lepší-záleží na tom, zda tyto funkce potřebujete či ne.

Zapalování

Zatímco všechny elektrické sekačky mají elektrické zapalování, plynové sekačky jsou k dispozici buď s elektrickým startérem (obvykle ve formě tlačítka) nebo tahovou šňůrou. Většina souhlasí s tím, že tažné šňůry jsou bolest, kterou je třeba použít. jsou drsní na vašem rameni, což může být mučivé, pokud máte zranění nebo artritidu, a jsou mnohem méně pohodlné než stisknutí tlačítka. Tahací šňůra však má určité výhody. Jsou méně složité a nevyžadují pro provoz baterie, což znamená, že je z dlouhodobého hlediska snazší udržovat a je méně pravděpodobné, že se narazíte na problémy.

Velikost paluby

Nemusíte nutně chtít, aby vaše sekačka měla „velkou energii na palubě.„Zatímco jezdecké sekačky mají sečení paluby, které jsou kdekoli od 42 do 60 palců široké, mají být použity pro masivní trávníky. Vzhledem k tomu, že jste pravděpodobně sečení pouze na dvorku, který je akrem nebo menší s vaší sekačkou na trávu, je pravděpodobně paluba mezi 18 a 25 palci, kde skončíte. Širší paluba vám umožní, aby se práce dokončila rychleji, protože to pokrývá více půdy, ale také bude těžší manévrovat a nebude schopen sáhnout do úzkých oblastí jako menší paluba.

Jízda

Ne všechny trávníky jsou zcela ploché a tehdy je čas zvážit jízdy: pohon předních kol, pohon zadních kol a pohon všech kol.

Sekačky pohonu předních kol jsou ideální pro plochý terén a jsou také o něco levnější než jiné sekačky. Je snazší manévrovat a řídit se jako kouzlo.

Sekačky pohonu zadních kol vložily sílu do zadních kol, což usnadňuje přechod přes kopce.

Sekačky všech kol vám poskytují nejlepší kontrolu nad hrbolatým terénem, ​​ale budete muset vytáhnout o něco více peněz.

A co sekačky na trávníku robota?

Robotská trávníka jsou nejnovější styl, který se objeví na trhu, a jsou to opravdu jejich vlastní segment. Ale protože se pohánějí a protože je nemůžete jezdit, zahrneme je sem. Robot sekačky na trávu pracují stejně jako vysavače robotů. mapují váš trávník, obvykle pomocí vás nastavujete nějakou hranici, a poté automaticky seká, buď podle plánu, který nastavíte nebo na vyžádání. Nabízejí větší pohodlí, protože ve skutečnosti nemusíte chodit ven a sekat trávník sami, ale trpí stejnými nevýhodami jako vakua robota: jsou malé a ne příliš silné, někdy mohou mapovat erraticky a chybět skvrny a oni jsou může uvíznout a vyžadovat váš zásah. Určitě se zlepšují, ale pravděpodobně to bude několik let, než se sekačky robotů stanou všudypřítomnou.

Výhody a nevýhody elektrických sekaček na trávu

Elektrické sekačky na trávu dorazily. Rozložíme výhody a nevýhody těchto strojů na zelené dvoře.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl práci publikovaný s realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle. Ve svém volném čase Sean rád hraje na bubny, nešťastně selhává na improvizaci a tráví čas na pláži.

Kdysi dávno, všichni sekačky na trávu byli bestií spalující plyn, jejichž motory pull-start se spoléhaly tolik na loketní tuk jako na vnitřní spalování, jen aby začaly. V těchto dnech máte více možností. Zatímco obchody s velkými boxy mají stále spoustu modelů poháněných plynem, je zde k dispozici rostoucí počet elektrických sekaček.

Pokud jste na elektrických sekačkách na trávníku, měli byste před zakoupit některé věci, které byste měli zvážit. Elektrické sekačky jistě nabízejí některé jedinečné výhody, ale mají určitá omezení výkonu, o kterých si budete chtít také uvědomit.

Tato příručka zkoumá výhody i nevýhody elektrických sekaček. Než budete hotovi, doufejme, že budete mít pocit, zda jsou vhodné pro vaše konkrétní potřeby péče o trávník.

Pro: Tišší provoz

Elektrické sekačky mohou produkovat až 75 decibelů (myslím, že objem pračky), zatímco sekačky na benzíny jsou o něco hlasitější při 95 decibelech (objem motocyklů). Pokud žijete na předměstí, bude elektrická sekačka pro vaše sousedy méně narušující možností.

Pro: Méně údržby

Jedním z největších výhod elektrických sekaček je méně údržby. S plynovými sekačkami musíte každoročně vyměnit. Příklady jsou zapalovací svíčky, olejové a vzduchové filtry. To není případ elektrických sekaček. A tyto úspory se každý rok zvyšují, což bude elektrický model ekonomičtější.

Pro: Snadnější manévrování

Elektrické sekačky na trávu jsou lehčí než jejich sourozenci s plynem. To znamená, že jsou snazší bičovat těsné rohy a procházet se dvorem. Například Ego Power Plus 56-V 21-in push ateldless Electric Lawn Meghter váží 62.6 liber po sestavení.

Naopak, benzínové sekačky mohou být mnohem těžší. Craftsman M250 160-CC 21-in-svléknutá sekačka na trávník s Honda váží robustní 90 liber. Zatímco motor s vlastním pohonem zlepšuje manévrovatelnost při sekání, je stále těžký předmět, který je v provozu, když není v provozu.

Pro: Čistič pro životní prostředí

Benzínové sekačky vyzařují spoustu znečišťujících látek ve vzduchu. Podle Kalifornského leteckého zdroje generuje jedna hodina sečení stejného znečištění jako řízení automobilu na 300 mil. Agentura pro ochranu životního prostředí ve skutečnosti uvádí, že sekačky na trávu s plynem přispívají lví podílem na znečištění ovzduší související se.

Jasnou čistou alternativou je elektrická trávník. Institut pro výzkum elektrické energie poznamenává, že pokud bychom nahradili polovinu sekačky na trávu s elektrickým trávníkem, snížilo by to stejné množství emisí jako odstranění dvou milionů vozidel z silnice.

Pro: Mohou být levnější

Pokud chcete ušetřit peníze, mohou být elektrické sekačky na trávu moudrou zvážit. Elektrické modely začínají až 88, cena za 11-palcový, 10-amp elektrický vznášející se procházka za push meč od Sun Joe. Tento model však má relativně úzkou šířku řezání.

Alternativně pro plynové sekačky mají tendenci začít kolem 170. Například Yardmax 20-palcový ohv plynový procházka o 66cc OHV za push sekačkou a 20palcovou 125 cm Briggs Stratton Gas Walk za modely každý stojí 169 a sníží širší přírůstky trávy.

Takže úspora trochu peněz také znamená, že budete mít více času a úsilí na snížení stejné oblasti, než byste měli s větší sekačkou. Obecně platí, že čím širší platforma, tím více peněz zaplatíte. Například širší model Sun Joe Mow Joe 20 palců vás vrátí zpět 170, i když je to elektrický model.

Con: kratší doby běhu

Pokud je váš dvůr více než půl akru, pak elektrický model nemusí být nejlepší volbou. Mnoho elektrických sekaček, jako je Sun Joe Hover Walk za modelem, používá šňůru. Umožňuje vám sekat yard až do čtvrtiny akru. Tento postroj však může být také překážkou při práci.

Jiné elektrické modely běží na nabitých bateriích a nabízejí runtimes v rozmezí mezi 20 a 45 minutami. Pokud to trvá déle než toto, než seká váš dvůr, toto omezení je problém. Chcete.li dokončit práci, budete muset počkat, až se sekačka nabije. Lepším řešením je udržovat po ruce další nabitou baterii, abyste prodloužili čas sečení. To však vyžaduje, abyste si zakoupili další samostatnou baterii.

Con: Není to nejlepší pro větší yardy

Pro majitele domů s kopcovitými nebo většími yardy může být nalezení správné sekačky výzvou. Jezdící sekačka na trávu, jako je plynová pohádka Toro Ironforged Packa Zero Onder Trackn Mewer. Má obrovskou šířku řezání 60 palců a určitě skončí rychlejší yardy.

Můžete si také zakoupit elektrické jezdecké sekačky. Ryobi 42-palcová 75ah baterie Elektrická jízda na nulové zatáčce nabízí slušnou šířku řezání 42 palců. Přesto, pokud máte dvůr zahrnující více akrů, bude vám trvat déle, než dokončíte práci s elektrickým modelem, jako je tento.

Con: Nejsou tak mocní

Při nakupování sekačky je jedna věc, kterou je třeba zvážit, jeho hodnocení točivého momentu. Točivý moment je hnací silou rotačního pohybu čepele. Elektrické sekačky na trávu vytvářejí v průměru podstatně menší točivý moment než plynová sekačka. Znamená to, že plynová sekačka bude mnohem lepší volbou pro řešení náročných terénů, jako jsou kopce a poklesy.

Celkově se trh sekačky na trávu se neustále rozšiřuje s různými nabídkami. Pro majitele domů s většími yardy budou sekačky na plyn stále nejlépe fit, protože mají odolnost a sílu s lehkostí řešit velké projekty.

Mezitím, pokud chcete snížit svou uhlíkovou stopu, pak je elektrická sekačka na trávu moudrý způsob, jak jít. Na obou trase, kterou se vydáte, vám může pomoci získat zdravě vypadající trávník, který zvyšuje obrubník a hodnotu vašeho domova.

Mezitím je zde několik dalších tipů, jak udržet váš dvůr skvěle: