Ferris Z2 Stand On Mower Review. Ferris stojí na sekačkách

Ferris Z2 Stand On Mower Review

Stojan na sekačce, jako je Ferris Z2, je působivý ve stabilitě, rovnováze a manévrovatelnosti. V této recenzi Ferris Z2 nabídnu profesionální názor a uvedu všechny funkce a specifikace, které tato sekačka nabízí. Jednou z věcí, které nejvíce obdivuji, je hladká a pohodlná jízda.

Nejzajímavější věcí shrnout sekačku je technologie odpružení přidaná do platformy operátora, která je také nastavitelná. Skoro to vypadá, jako byste jezdili na vzduchu. Protože to odvrátí rány, přidává větší kontrolu nad sekačkou a přináší lepší kvalitu řezu.

Ferris Industries začala jako společnost Uebler Milking Machine Company v roce 1986. Sloučili terénní průmysl do mixu a začali prodávat komerční sekačky. Nyní přicházíme k novějším modelům a jsem více než šťastný, že s vámi přezkoumáme informace. Sestava ve stánku na sekačkách s Ferris je Z1, Z2 a Z3. Velikost a síla je nejvýznamnější rozdíl mezi těmito třemi sekačkami. Zaměříme se více na Ferris Z2.

Z2 vs. Z3

Mowerferris z2ferris z3x

Velikost paluby 52 ″ nebo 61 ″ 52 ″, 61 ″ nebo 72 ″
Motor Kawasaki FT730V, FX801V nebo 28 HP Vanguard EFI w/ olej Guard Kawasaki FX850V nebo 37hp Vanguard s olejovým strážcem
Řídící systém Hydro-Gear ZT-3800 Transaxles Hydro-Gear ZT-4400 transaxles
Rychlost 10 mph 12 mph
Velikost pneumatiky Přední: 13 x 5-6 FLACE-Freeback: 23 x 10.5. 12 Přední: 13 x 5-6 byt-free52 ″ zpět: 24 x 9.5. 1261 ″ 72 ″ zpět: 24 x 12. 12
Typ vřetena Hliník (52 ″) litin (61 ″) Litinový železný
Plná kapacita 8 galonů 11 galonů
Cena 10 399. 12 499 12,099. 14 949

Z2 je značka střední značky, která je nejpohodlnější s mnoha trávníky a trávníky. Ferris Z3 má více energie a větší balíček. Otočení předních konců se nachází na Z3, ale ne Z2. To znamená významný rozdíl v jízdě a kvalitě řezu. Z3 má také nárazové skalpovací tyče, aby se zabránilo kopání paluby v zemi. S šířkou Z3 se lépe zpracovává na strmějších svazích. Nakonec je plynová nádrž na Z3 větší. Má nádrž na 11 galonů versus Z2, který má 8-galonový nádrž.

Napájení/motor

Tyto sekačky přicházejí s motory Vanguard 810cc EFI, Kawasaki FT730V nebo FX801V, které poskytují dostatek energie a skvělý výkon. Sestava je dodávána za 24 HP, 26 HP a 28 hp. 28 HP je jediný ze tří, který má elektronické vstřikování paliva (EFI) a přidává do mixu více energie.

Vanguard je také vybaven systémem oleje. To umožňuje 500 hodin mezi změnami oleje, což je úžasná funkce pro komerční řezačky.

Funkce

Zde jsou uvedeny funkce, díky nimž jsou tyto sekačky speciální a jedinečné. Je to další důvod, proč dávám velký palec nahoru.

Systém zavěšení platformy: Na stojanské platformě přichází nastavitelný systém odpružení pro různé hmotnosti a podmínky. Přispívá k pohodlí a produktivitě každého řezu.

500hodinová výměna oleje: Tato funkce se nachází pouze na Vanguard Engines. Říká se tomu systém Vanguard Oil Gaurd. Snižuje náklady na údržbu o 60 procent a šetří včas.

Palivová kapacita: K dispozici je 8-galonový nádrž, která je strategicky umístěna na centrálním místě pro pohodlí. Krk plniva je také patrné pro pohodlí, protože se nachází na boku nádrže pro snadnější plnění.

Nastavení řízení rychlosti: Sekačka má zámek a nastavení řízení rychlosti tří pozic. Ovládací prvek je snadný přístup a použití.

Pohodlí: Položka stehen s sekačkou přispívá ke stálé stabilitě na kopcovitém terénu.

Nastavitelná výška řezání: Jakmile je paluba uzamčena, nedochází k otočení. Páka se zamkne na místo, kde se nachází špendlík. Možnost je 1.75 ″ až 5 ″ s přírůstky 1/4 ″.

Integrované přenosy sečení: nainstalované jsou hydro-gear komerční transaxle ZT-3800, které poskytují vysoký výkon a jsou snadno opravitelné.

Pětiletá záruka: Omezená záruka na pozastavení na pět let. Celý stroj je 2 roky neomezené hodiny nebo 4 roky / 500 hodin.

Kvalita řezu

Tato sekačka je dodávána v 52 ″ palubě s mastnými hliníkovými vřeteny. Konstrukce paluby je vyrobena se systémem řezání ICD a vytváří nejproduktivnější řez v jakémkoli stavu. Výhody na palubu jsou, jak dobře vychází po ořezávání dvůr. Jedinou nevýhodou, kterou jsem mohl najít, je, že to není jako Z3. Ferris Z2 nemá přední otočný tyč, který přidává stabilitu do paluby při řezání. Paluba se také nevolá bez otočného pruhu.

61 ″ model má vřetena litinů. Toto je určitě upgrade, protože jsou trochu odolnější než hliník.

Trvanlivost

Sekačka je postavena z vysoce kvalitních částí a se systémem řezání ICD bych jí dal další palec na výkon a trvanlivost. Na Ferris Z2 jsem nenašel žádné hlavní slabé body.

Pohodlí

Ano, obrovské ano! Toto je jeden z luxusu vlastnictví Ferris Z2. S přidaným zavěšením na stojaté platformě to vypadá, jako byste se vznášeli jen nad zemí a vznášeli se na vzduchu. Kliky a ovládací prvky jsou pohodlné, dosažitelné a snadno použitelné.

Estetika

Pokud se podíváte na vzhled, je to perfektní sekačka, kterou má ve vaší sbírce trávníku. Je to také monstrum vyhlížející zvíře připravené k řešení jakéhokoli velikosti dvůr. Všechno je strategicky umístěno s vzhledem, pohodlí a pohodlí.

Budovat kvalita

Jak již bylo zmíněno dříve, řezací systém ICD hovoří sám se svým designem a vysoce kvalitními částmi postavenými pro dlouhodobý čas řezání.

Výhody / nevýhody

Celkově jsou v této sekačce profesionálové v této recenzi Ferris Z2: Sekačka je vše, co společnost říká, že je. Je spolehlivý, odolný a pohodlný. Líbí se mi, jak to funguje a drží, ale nejlepší je stále statečná platforma zavěšení.

Jak jsem již zmínil dříve, nevýhody se zabývají palubou a celou sekačkou. Přál bych si, aby celá série měla otočný bar místo z3. Kromě toho mi na sekačce nenajdu nic špatného.

Cena

MSRP začíná na 10 399. Sekačka se samozřejmě v posledních několika letech drasticky zvýšila. Považuji to však za spravedlivou cenu s ohledem na trvanlivost, záruku, styl řezání a pohodlí.

Zabalit to

Doufám, že jste našli nadšenou recenzi, protože někteří sekačky vyčnívají v mé mysli více než jiní. Ferris Z2 je jedním z nich. Mám pocit, že je to jeden z těch strojů, které by měla mít každá služba trávníku ve svém arzenálu vybavení.

Co myslíš?

Co si myslíte o Ferris Z2? Zanechte komentář níže!

Pokud máte zájem zůstat aktuální při recenzích nejnovějších sekaček, zaregistrujte se do našeho zpravodaje níže!

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

Připojte se k více než 1200 dalším na našem seznamu adresátů a získejte nejnovější zprávy o komerčních/rezidenčních trávnících, kapesních zařízeních a odvětví péče o trávník. Obdržíte také odkaz na naši nejoblíbenější sadu nástrojů zdrojů sekačky!

S jistotou jezdit do úzkých prostorů s pokročilým pohodlí a stabilitou

Ideální pro těsné brány a menší přívěsy SRS Z1 nabízí vynikající produktivitu v kompaktním rámu. Série Série Soft Ride (SRS), nastavitelná operátorová platforma na technologii odpružení Z1, zlepšuje pohodlí a výkon operátora.

Kliknutím a přetažením obrázku otočte.

Šířka řezání

Hodnocení energie

Rychlost země

Omezená záruka

Funkce

Systém zavěšení platformy

Systém odpružení platformy je nastavitelný pro velké množství hmotností a provozních podmínek, optimalizuje pohodlí operátora a zvyšuje produktivitu.

Nastavitelná výška řezu

Výška řezu se snadno změní z kompartmentu operátoru pro bezproblémové lezení a načítání přívěsu. Ručně ovládaný výtah paluby může změnit výšku řezu v 1/4 „přírůstku z 1.75 „- 4.5 „.

Nastavení řízení rychlosti

Snadné zamykání nastavení rychlosti 3 polohy je vhodně umístěno a nevyžaduje žádné nástroje k usnadnění hladkého provozu v široké škále podmínek.

Stojící pohodlí

Ergonomicky navržená stehenní podložka poskytuje pohodlí a stabilitu vynikajícího operátora, zejména na kopcovitém terénu.

Integrované přenosy sečení

Komerční hydro-gear ZT-3400 transaxles se 7 „chladicími ventilátory jsou navrženy pro vysoký výkon a jsou plně obsluhovatelné.

Systém řezání ICD

Inovativní systém řezání ICD byl vytvořen tak, aby produkoval nejlepší možný řez v mnoha podmínkách.

Velkorysé palivové kapacity

6-galonová palivová nádrž je centrálně umístěna pro konzistentní rovnováhu a krk plniva paliva je výhodně umístěn na boku pro snadné plnění.

Záruky sekačky na jízdě na sekačkách †

Cíl-over-šoky a všechny komponenty související s odpružením jsou pokryty po dobu 5 let (60 měsíců), po dobu neomezených hodin. Jsme odhodláni poskytovat výkon, produktivitu a trvanlivost.

† Úplné údaje o záruce naleznete v příručce nebo prodejci operátora. Záruka motoru naleznete v příručce provozovatele motoru.

Specifikace

Najednou lze porovnat pouze 2 produkty. Odstraňte prosím jeden ze svých výběrů a porovnejte tento produkt.

Najednou lze porovnat pouze 3 produkty. Odstraňte prosím jeden ze svých výběrů a porovnejte tento produkt.

Musí být zobrazen alespoň jeden produkt. Vyberte jinou možnost odstranit tento produkt

Přítomnost operátora na platformě, bezpečnostní obvod parkovací brzdy pro startovní motor, automatické restartování PTO

Čtyřletá omezená záruka (48 měsíců) nebo 500 hodin, podle toho, co nastane jako první. Neomezené hodiny během prvních 2 let (24 měsíců). Cíl-over-šoky a všechny komponenty související s odpružením jsou pokryty po dobu 6 let (60 měsíců) Neomezené hodiny. Transaxle jsou pokryty po dobu 3 let (36 měsíců). Úplné podrobnosti naleznete v příručce k jiným komponentám, viz příručka operátora.

Všechny úrovně výkonu jsou uvedeny hrubé výkony při 3600 ot / min na SAE J1940, jak je hodnoceno Briggs Stratton.Všechny úrovně výkonu jsou uvedeny hrubé koňské síly za SAE J2723, jak hodnotí Kawasaki.† Úplné údaje o záruce naleznete v příručce nebo prodejci operátora. Záruka motoru naleznete v příručce provozovatele motoru.^ Navrhované se bude lišit podle trhu. Nastavení, doručení, dokumentace a cílové poplatky nejsou zahrnuty. Podrobnosti viz prodejce. Funkce se liší podle modelu. Vyhrazujeme si právo na změnu specifikací, funkcí a cen bez předchozího upozornění.

Přítomnost operátora na platformě, bezpečnostní obvod parkovací brzdy pro startovní motor, automatické restartování PTO

Čtyřletá omezená záruka (48 měsíců) nebo 500 hodin, podle toho, co nastane jako první. Neomezené hodiny během prvních 2 let (24 měsíců). Cíl-over-šoky a všechny komponenty související s odpružením jsou pokryty po dobu 6 let (60 měsíců) Neomezené hodiny. Transaxle jsou pokryty po dobu 3 let (36 měsíců). Úplné podrobnosti naleznete v příručce k jiným komponentám, viz příručka operátora.

Všechny úrovně výkonu jsou uvedeny hrubé výkony při 3600 ot / min na SAE J1940, jak je hodnoceno Briggs Stratton.Všechny úrovně výkonu jsou uvedeny hrubé koňské síly za SAE J2723, jak hodnotí Kawasaki.† Úplné údaje o záruce naleznete v příručce nebo prodejci operátora. Záruka motoru naleznete v příručce provozovatele motoru.^ Navrhované se bude lišit podle trhu. Nastavení, doručení, dokumentace a cílové poplatky nejsou zahrnuty. Podrobnosti viz prodejce. Funkce se liší podle modelu. Vyhrazujeme si právo na změnu specifikací, funkcí a cen bez předchozího upozornění.

Přítomnost operátora na platformě, bezpečnostní obvod parkovací brzdy pro startovní motor, automatické restartování PTO

Čtyřletá omezená záruka (48 měsíců) nebo 500 hodin, podle toho, co nastane jako první. Neomezené hodiny během prvních 2 let (24 měsíců). Cíl-over-šoky a všechny komponenty související s odpružením jsou pokryty po dobu 6 let (60 měsíců) Neomezené hodiny. Transaxle jsou pokryty po dobu 3 let (36 měsíců). Úplné podrobnosti naleznete v příručce k jiným komponentám, viz příručka operátora.

Všechny úrovně výkonu jsou uvedeny hrubé výkony při 3600 ot / min na SAE J1940, jak je hodnoceno Briggs Stratton.Všechny úrovně výkonu jsou uvedeny hrubé koňské síly za SAE J2723, jak hodnotí Kawasaki.† Úplné údaje o záruce naleznete v příručce nebo prodejci operátora. Záruka motoru naleznete v příručce provozovatele motoru.^ Navrhované se bude lišit podle trhu. Nastavení, doručení, dokumentace a cílové poplatky nejsou zahrnuty. Podrobnosti viz prodejce. Funkce se liší podle modelu. Vyhrazujeme si právo na změnu specifikací, funkcí a cen bez předchozího upozornění.

Přítomnost operátora na platformě, bezpečnostní obvod parkovací brzdy pro startovní motor, automatické restartování PTO

Čtyřletá omezená záruka (48 měsíců) nebo 500 hodin, podle toho, co nastane jako první. Neomezené hodiny během prvních 2 let (24 měsíců). Cíl-over-šoky a všechny komponenty související s odpružením jsou pokryty po dobu 6 let (60 měsíců) Neomezené hodiny. Transaxle jsou pokryty po dobu 3 let (36 měsíců). Úplné podrobnosti naleznete v příručce k jiným komponentám, viz příručka operátora.

Všechny úrovně výkonu jsou uvedeny hrubé výkony při 3600 ot / min na SAE J1940, jak je hodnoceno Briggs Stratton.Všechny úrovně výkonu jsou uvedeny hrubé koňské síly za SAE J2723, jak hodnotí Kawasaki.† Úplné údaje o záruce naleznete v příručce nebo prodejci operátora. Záruka motoru naleznete v příručce provozovatele motoru.^ Navrhované se bude lišit podle trhu. Nastavení, doručení, dokumentace a cílové poplatky nejsou zahrnuty. Podrobnosti viz prodejce. Funkce se liší podle modelu. Vyhrazujeme si právo na změnu specifikací, funkcí a cen bez předchozího upozornění.

Přítomnost operátora na platformě, bezpečnostní obvod parkovací brzdy pro startovní motor, automatické restartování PTO

Přítomnost operátora na platformě, bezpečnostní obvod parkovací brzdy pro startovní motor, automatické restartování PTO

Přítomnost operátora na platformě, bezpečnostní obvod parkovací brzdy pro startovní motor, automatické restartování PTO

Přítomnost operátora na platformě, bezpečnostní obvod parkovací brzdy pro startovní motor, automatické restartování PTO

Čtyřletá omezená záruka (48 měsíců) nebo 500 hodin, podle toho, co nastane jako první. Neomezené hodiny během prvních 2 let (24 měsíců). Cíl-over-šoky a všechny komponenty související s odpružením jsou pokryty po dobu 6 let (60 měsíců) Neomezené hodiny. Transaxle jsou pokryty po dobu 3 let (36 měsíců). Úplné podrobnosti naleznete v příručce k jiným komponentám, viz příručka operátora.

Čtyřletá omezená záruka (48 měsíců) nebo 500 hodin, podle toho, co nastane jako první. Neomezené hodiny během prvních 2 let (24 měsíců). Cíl-over-šoky a všechny komponenty související s odpružením jsou pokryty po dobu 6 let (60 měsíců) Neomezené hodiny. Transaxle jsou pokryty po dobu 3 let (36 měsíců). Úplné podrobnosti naleznete v příručce k jiným komponentám, viz příručka operátora.

Čtyřletá omezená záruka (48 měsíců) nebo 500 hodin, podle toho, co nastane jako první. Neomezené hodiny během prvních 2 let (24 měsíců). Cíl-over-šoky a všechny komponenty související s odpružením jsou pokryty po dobu 6 let (60 měsíců) Neomezené hodiny. Transaxle jsou pokryty po dobu 3 let (36 měsíců). Úplné podrobnosti naleznete v příručce k jiným komponentám, viz příručka operátora.

Čtyřletá omezená záruka (48 měsíců) nebo 500 hodin, podle toho, co nastane jako první. Neomezené hodiny během prvních 2 let (24 měsíců). Cíl-over-šoky a všechny komponenty související s odpružením jsou pokryty po dobu 6 let (60 měsíců) Neomezené hodiny. Transaxle jsou pokryty po dobu 3 let (36 měsíců). Úplné podrobnosti naleznete v příručce k jiným komponentám, viz příručka operátora.

Kdo dělá sekačky Ferris: Bližší pohled na výrobce

Ferris je proslulý výrobou vysoce kvalitních sekaček, které jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby rezidenčních i komerčních uživatelů. Ale kteří jsou výrobci Ferrisů?

Společnost Ferris Mower Corporation, založená v roce 1994, byla získána společností Schiller Grounds Care v roce 2019 a přemístila své výrobní zařízení z Munnsville v New Yorku do Greenville, Tennessee.

Tento článek se podrobně podívá na to, kdo vyrábí sekačky Ferris a analyzovat důvody úspěchu svého produktu za poslední dvě desetiletí.

O výrobci. který vyrábí sekačky Ferris

Paulas Choiceskin Perfecting 2% bha kapalina salicylová kyselina exfoliantfacial exfoliant pro blackheads, zvětšené póry, vrásky jemné linie, 4 oz láhev

Sun Joe AJ801E 12-Amp 13-palcový elektrický oboustran a scarifier s odnímatelným 8-galonovým sběrným sáčkem, 5-polož výška nastavení, technologie Airboost zvyšuje zdraví trávníku, 13 palců, zelená, zelená, zelená, zelená, zelená, zelená, zelená, zelená, zelená, zelená

Od roku 1994 vyráběla Ferris Mower Corporation, přidružená společnost Briggs Stratton.

Jejich sekačky jsou poháněny motory Briggs Stratton, Kohler a Honda. Sekačky Ferris jsou odolné komerční sekačky s jedinečnou technologií zavěšení pro plynulejší provoz, delší životnost a produktivitu.

V roce 2019 byla společnost získana společností Schiller Grounds Care Global Leader in Outdoor Power Equipment.

Ve spolupráci se společností Schiller Grounds Care jsou nyní sekačky Ferris dostupné pro větší publikum, které jsou uznávány jako spolehlivý, přední výrobce komerčních sekaček.

Kde jsou vyrobeny sekačky?

Ferris Mowers hrdě vyrábí sekačky v USA od roku 1986. S velkým výrobním zařízením v centru New Yorku se shromáždili a dodávali sekačky do Evropy a Austrálie.

S 600 kvalifikovanými zaměstnanci jsou schopni produkovat více než 200 sekaček denně. Každá část sekačky je pečlivě sestavena ve výrobním závodě.

Produkční web společnosti se přestěhoval z Munnsville v New Yorku do Greenville v Tennessee v roce 2019 poté, co byl získán společností Schiller Grounds Care, globální vůdce venkovního energetického vybavení.

Jsou hrdí na to, že byli schopni doručit svůj produkt zákazníkům po celém světě a nadále usilovat o dokonalost ve svém řemesle.

Jaké typy sekaček produkují ferris?

Ať už potřebujete procházku, stand-on, nula otočení nebo sekačka na trávu na přední hoře, Ferris má perfektní řešení, aby vaše práce usnadnila a efektivnější.

Sekačka s nulovým otočením

Ferris je značka pro dodavatele krajiny, kteří potřebují spolehlivou, produktivní a efektivní sekačku s nulovým obratem.

S řadou modelů, které nabízejí technologii odpružení, kočičí turbo dieselové motory a vynikající hodnota, má Ferris perfektní sekačku, která pokrývá jakoukoli půdu.

Od špičkového linie je 6200 až po kompaktní F60, Ferris má různé modely sekačky s nulovým obratem, které určitě uspokojí potřeby jakéhokoli dodavatele.

Chodit za sekačkou

Odolná konstrukce oceli zajišťuje, že tyto sekačky vydrží práci po práci. Aby byla práce ještě snazší, nabízí komfortní prvky, jako jsou ergonomicky navržené parkovací brzdy a úředníci výšky, a také užitečné funkce, jako jsou snadnější přístupové vřeteny a podpora pedálu pro nohy a vylepšená podpora pedálu nohou a vylepšená podpora pedálu nohou a vylepšené postupovače a také užitečné funkce.

Měkká sekačka

Řada SRS Stand-on sekačky z Ferris přináší zvýšenou úroveň produktivity na komerční trh sekačky na trávu.

Tyto ergonomicky navržené stroje, navrženy pro přesnou manévrovatelnost a vyváženou stabilitu, nabízejí řadu inovativních funkcí, které splňují závazek značky k kvalitě.

Sekačka na přední hoře

S ferrisovou přední sekačkou není žádný trávník mimo dosah. Jeho paluba v přední poloze umožňuje maximální viditelnost a bez námahy oříznutí i v těch nejpřísnějších prostorech.

Jeho design tří kol a volitelné přílohy z něj činí všestranný a přizpůsobitelný stroj, který uživateli umožňuje přizpůsobit jej jakoukoli úlohu, kterou potřebují k dokončení.

Jaký motor používá sekačka Ferris?

Sekačky Ferris mají širokou škálu výkonných motorů v závislosti na modelu. Jsou poháněny:

-Briggs Stratton

ISX 3300 a ISX 2200 mají Vanguardovy motory, zatímco IS 2600Z je vybaven 24hp Yanmar 3 válcovou kapalinou chlazenou naftou.

FW15 a FW25 jsou vybaveny motory Honda a Kawasaki.

Série F800X je dodávána s 31hp Vanguard Engine a Procut Showers má Kawasaki nebo Briggs a Stratton benzínové motory poháněné benzínem.

Jak dobré jsou sekačky Ferris?

Sekačky Ferris jsou perfektní volbou pro spotřebitele, kteří si uvědomují rozpočet, kteří chtějí kvalitu a trvanlivost ve svém vybavení péče o trávník. Důvody za výběrem sekačky Ferris:

Silná řezací paluba

Ferris ISX 3300 nabízí 61 ″ řeznou šířku, nastavitelný od 1.Výška 5 ”-5” a vřetena Hercules II.

FW15 má 32 ″ palubu a duální načasované lopatky, zatímco FW25 má 91 cm palubu s 3.8-11.4 cm nastavitelná výška.

F800X má výtah elektrického paluby, buď 72 ″ nebo 61 ″, s 1.5-5 ″ nastavitelná výška a mastné, těžkopádné litinové vřeteny.

Dobrá kapacita paliva

Sekačky Ferris nabízejí různé palivové nádrže v rozmezí od 5.5 až 19 litrů. ISX 3300 má dva 5.5-galonových nádrží, ISX 2200 má 11 galonů s plynohovou, zatímco FW15 a FW25 mají 2.1 a 19 litrů. ProCut S má 5.Kapacita 5 galonů.

Komfortní

Sekačky Ferris vynikají jejich pohodlí pro integrované systémy zavěšení, které absorbují šoky z nerovných terénů, a poskytují plynulejší a vyváženější jízdu.

Oba ISX 3300 a IS 2600Z mají čtyři ovládací tyče a šoky s cívkou, což je uvede mezi největší sekačky s nulovým otočením.

Které sekačky jsou nejlepší z ferrisské značky?

Vzhledem k spolehlivosti a kvalitě svých produktů má společnost oddanou spotřebitelskou základnu. Zde jsou tři nejlepší sekačky Ferris:

ISX 3300

Ferris ISX 3300 nabízí výkonný motor Vanguard se širokou 61palcovou řezací palubou, dvě 5 5.5-galonové palivové nádrže a pohodlné sedadlo zavěšení. Jeho výtah na palubě provozovaný nohou nabízí řadu 1.5-5 palců ve výšce řezání. Užijte si hladší jízdu s nulovou otočením s touto sekačkou na trávu.

FW15

Ferris FW15 je populární push sekačka, která nabízí výkonný motor Honda GXV 390 a snadno použitelný ovládací prvky. S 10.2 koňská síla, je to spolehlivý stroj, který je ideální pro každou práci na péči o trávník.

F800X

F800x na trávu je skvělou volbou pro každého, kdo hledá maximální kvalitu a efektivitu. Díky své špičkové technologii ICD, výtahem na elektrické palubě a nastavitelnými výškami řezání nabízí výjimečný výkon a přesnost.

Může sekat až 6 akrů země za hodinu a maximální rychlost je 10 mph. S jeho nízkou cenou a vysoce kvalitními výsledky je F800X vynikající volbou.

Ferris Mowers Ceník

Ferris je proslulá svou schopností poskytovat kvalitní sekačky v různých kategoriích a cenových bodech. Ceník různých modelů sekačky Ferris:

Typ sekaček Ferris Modely Cenové rozpětí
Sekačka s nulovým otočením Je 6200 37 799.00
ISX 3300 26 798.00
Je 2600 21 349.00
ISX 2200 23 488.00
Je 700 18 688.00
Je 600 16 688.00
500s 6 299.00
400s 12 488.00
Chodit za sekačkou FW45 9 349.00
FW25 7 099.00
Měkká sekačka SRS Z3X 12 399.00
SRS Z2 11 999.00
SRS Z1 9 449.00
Sekačka na přední hoře ProCut s 13 149.00
F800X 11 500.00

Poskytuje sekačka Ferris záruka?

Vlastní záruky Ferrishave pro každou ze svých kategorií sekačky:

  • Stand-on sekačky jsou pokryty 22 omezenou zárukou na první čtyři roky akvizice, nebo 500 hodin-podle toho, co se stane jako první. Pokrytí je neomezené za prvních 24 měsíců.
  • U nepatrných sekaček se nabízí 90denní záruky na pásy, brzdové destičky, pneumatiky, lopatky a baterie.
  • Transaxles je podporován tříletou omezenou zárukou.
  • Ferris 400S Zero Turn sekačky přicházejí se čtyřletou omezenou zárukou, nebo 500 hodin, v závislosti na tom, jaké první dojde.
  • Sekačky procházek jsou dodávány s 24měsíční zárukou na neomezené hodiny.
  • ISX 2200, ISX 3300 a ISX 800, Ferris poskytuje tříletou omezenou záruku nebo 300 hodin.
  • Pro ty, kteří zakoupili jezdecké sekačky se systémy zavěšení, nabízí Ferris působivé pětileté záruční krytí na komponenty systému cívky-over-šoky, bez omezení hodin.

Kde koupit sekačky Ferris Lawn sekačky?

Sekačky Ferris jsou k dispozici prostřednictvím autorizovaných prodejců. Nejbližšího prodejce najdete k vám pomocí lokátoru prodejců na webových stránkách Ferris. Další možné prodejci jsou:

Caldwell venkovní vybavení

Venkovní vybavení Caldwell se rychle stalo jedním z největších a nejuznávanějších distributorů venkovního vybavení Ferris sekačky na Středozápadě.

Green Acres Powersports

Nejnovější ferris zboží a příslušenství je k dispozici při konkurenční ceně na Green Acres Powersports.

Udržování krásného trávníku může být skličující úkol, zejména pokud vám chybí příslušné know-how a nástroje pro řešení problémů, které se mohou objevit. Naštěstí je tu LawNask, aby vám nabídl všestranný zdroj, který pokrývá vše, co potřebujete vědět o péči o trávník.

Poslední příspěvky