Jak starý musíte být, abyste mohli jezdit na trávu? (Existuje věková hranice). Dětská jezdecká sekačka na trávu

Jak starý musíte být, abyste mohli jezdit na trávu? (Existuje věková hranice)

Dávat dětem domácí práce kolem domu v mladém věku jim může pomoci rozvíjet nezávislost a pocit odpovědnosti. To znamená, že někteří rodiče se možná zajímají: „Jak starý musíte být, abyste mohli jezdit na trávu?“

Pracovníci mohou být nebezpeční pro provoz a měli by být drženi dál od dětí mladších 12 let. Více než 9 000 dětí ve Spojených státech je každoročně léčeno v pohotovostních místnostech pro zranění související se sekanou na trávu.

Výsledkem je, že se doporučuje, aby děti nepoužívaly žádný typ trávy před 12 a 16 lety. V některých zemích existují dokonce i zákonné věkové limity pro provozní sekačky.

Pokud uvažujete o přiřazení sečení trávníku svému dítěti, pokračujte ve čtení a zjistěte věkovou hranici jak pro Walk-Behind, tak pro jízdu na trávníku.

Tato stránka obsahuje přidružené odkazy na produkty, které doporučuji. Pokud si z této stránky něco zakoupíte, mohu získat malé procento prodeje bez dalších nákladů.

Věková hranice pro použití sekačky na trávu

Jak název napovídá, sekačka na trávu, kterou chodíte za sebou a při sečení tlačíte vpřed.

Podle Americké akademie pediatrie (AAP) je počáteční věk pro používání sekačky na trávu 12 let. Tato věková hranice platí také pro samohybné, tlačné a ruční sekačky, které mají podobný mechanismus a vyžadují fyzické tlačení.

Přesto by děti ve věku 12 let a vyšší neměly provozovat na trávu bez dozoru pro dospělé.

Věková hranice pro použití sekačky na trávu

Obecně musí mít dítě nejméně 16 let, aby mohlo provozovat sekačku na jízdě.

Jedním z možných důvodů, proč jezdící na trávníku mají vyšší věkovou hranici, je to, že jsou statisticky nebezpečnější než ty, které chodí.

Ve studii provedené oddělením plastové a rekonstrukční chirurgie v Columbusu v Ohiu bylo 108 ze 142 pacientů léčených na zranění sekanou na trávu při jízdě na trávu na trávu.

Věková hranice pro jízdu sekačkou na trávu

Nikdy byste neměli jezdit sekačkou jako cestující, bez ohledu na to, jak jste starý. Řezačky trávy nemají dvě sedadla, a proto nejsou určeny pro více než jednu osobu.

Extra jezdci mohou rozptýlit řidiče a bránit přístupu k ovládacím prvkům sekačky. Kromě toho existuje vysoké riziko pádu stroje, což může vést k vážným zraněním.

Stejná studie provedená ministerstvem plastické a rekonstrukční chirurgie zjistila, že 29 pacientů bylo zraněno, když při jízdě spadli z sekačky.

Mějte na paměti, že žádné dítě mladší 12 let by nemělo být povoleno v blízkosti jakéhokoli druhu trávníku. Dokonce se doporučuje, aby děti ve věku od šesti let a méně zůstaly uvnitř, zatímco trávník je posekán.

Děti ponechaly na svých vlastních zařízeních, zatímco někdo sekání je s větší pravděpodobností zasažen létajícími troskami. Bohužel existují také nešťastné situace, kdy sekačky mohou procházet děti. Proto je nejlepší udržovat děti nebo kohokoli jiného, ​​mimo cestu, nejlépe uvnitř.

Jak zjistit, zda je vaše dítě připraveno používat sekačku na trávu

Všichni víme, že zralost, fyzickou sílu a koordinace se liší u každého jednotlivce. Žádné dvě 12 nebo šestnáctileté děti nejsou stejné, takže jen proto, že dítě je dost staré na to, aby použilo sekačku na trávu.

starý, musíte, abyste, mohli, jezdit, trávu

Zranění na trávu může být ošklivá, ale lze jim snadno vyhnout. Proto je určení, zda je vaše dítě připraveno použít jedno nebo ne, je zásadní k zabránění jakýmkoli nehodám.

Zde jsou vlastnosti, které musí každý jednotlivec vlastnit, aby bezpečně provozoval na trávu.

Smysl pro úsudek

Nikdo se nenarodil s dobrým úsudkem nebo schopností činit zvuková rozhodnutí. Avšak prostřednictvím prací odpovídající věku a rodičovským vedením mohou děti začít přijímat vzdělaná rozhodnutí, a tak si vyvinout dobrý smysl pro soud.

Naučte své dítě důležitost bezpečnostních opatření je jedním ze způsobů, jak můžete zlepšit jeho úsudek.

Odstranění trosek před sečením

Skály, kameny, větvičky, hračky a nábytek mohou poškodit sekačku. Měli byste naučit své dítě, aby vyzvedlo a odstranilo jakýkoli materiál, který není vyrobena na trávu.

Vaše dítě by také mělo vědět, že malé děti a domácí mazlíčci by se měly přesunout dovnitř, než začnou sekat.

Nositelná ochrana

Když se sečení trávníku, nečistoty a trosky mohou stát střely projektilních raket. Zvuk ze sekačky je také hlasitý. Vaše dítě proto musí nosit ochranu očí a sluchu.

A co víc, vaše dítě by se mělo vyhnout nošení sandálů nebo bot vyrobených z chatrných materiálů. Čepele na trávu jsou ostré břitvy a mohou se točit rychlostí až 200 km / h, takže nošení boty s uzavřenou nohou je nezbytné pro ochranu prstů a nohou.

Čtení příručky

Čtení příručky pro jakýkoli stroj, nejen sekačky na trávu, je výhodným zvykem učit se. Může naučit vaše dítě poslouchat a sledovat vedení zkušenějších lidí, než aby skočilo do jakéhokoli úkolu bez předchozího znalostí.

Kromě toho má většina manuálů část, která pokrývá bezpečnostní pokyny stroje. Pokud své dítě naučíte, aby si to důkladně přečetlo, mohou se naučit, jak se postarat o drahý stroj.

Například vaše dítě bude vědět, že by mělo motor nejprve nechat vychladnout před naplněním palivové nádrže.

Schopnost dětí se chránit a na trávu se zlepšuje, když se dozví, co je správné a špatné. Naučí se v průběhu času činit zvuková rozhodnutí a vy je budete moci nechat na pokoji se strojem.

Možná budete muset multitask v závislosti na typu řezačky trávy. To platí zejména pro jezdecké trávníky, protože budete muset použít pedál, řadicí rychlostní stupeň a další různé ovládací prvky.

Zatímco někteří lidé mohou být koordinovanější než jiní, koordinace je získaná dovednost, která se může zlepšit s neustálým úsilím.

Můžete začít tím, že své dítě ukážete různé ovládací prvky, zatímco je na trávu vypnuto. Pak, zatímco vaše dítě používá stroj. Dohlížet na je, aby zajistili, že on nebo oni mohou úkol dokončit sami.

Fyzická síla a výška

Lawnmowers mohou být docela těžké, s nejlehčími vážícími kolem 20 až 30 liber. Výsledkem je, že péče o trávník je považována za fyzicky náročnou činnost, která vyžaduje určitou úroveň síly a vytrvalosti.

A co víc, pokud má dítě 12 let, ale kratší než držadlo sekačky na trávu, neměli by stroj používat. Musíte být schopni vidět cestu před vámi, abyste nekročili na trosky.

To znamená, že pokud je vaše dítě nad 16 let a provozuje jezdec na trávu, fyzická síla a výška nemají vliv na schopnost dítěte používat stroj.

Závěr

Jak starý musíte být, abyste mohli jezdit na trávu?

Je to platná otázka, zejména když přemýšlíte o uvedení svého dítěte na úkol sečení trávníku. Tento úkol je věkově omezenou fuškou a nemělo by být přiděleno jen nikomu.

Sečení trávníku vyžaduje dobrý smysl pro úsudek, koordinaci a fyzickou sílu, kterou většina dětí do 12 let chybí. Over, protože jízda na trávníku jsou pro kohokoli stejně nebezpeční, vyžadují určitou úroveň zralosti. Proto by je měli používat pouze jednotlivci starší 16 let.

Mějte na paměti, že ne všechny děti budou mít úkol sečení trávníku. Místo toho jim můžete přiřadit vnitřní práce nebo pokud chcete, aby trávili více času venku, zahradnictví a plevelem.

Související články

 • Do nulových sekaček mají tituly?
 • Řídí sekačku, jako je řízení auta?
 • Jsou Lawnmowers Street Legal?
 • Je těžké řídit sekačku s nulovou otočením?
 • Můžete řídit opilec na trávu?
 • Měli byste při sečení nosit zátku?

Právní

Droop Yard je vlastněna a provozována milovníkem projektu a je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates Program, affiliate reklamní program, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com. Susan se také účastní affiliate programů s Bluehost, Clickbank, CJ, Shareasale a dalšími stránkami. Susan je kompenzována za doporučení provozu a podnikání těmto společnostem.

O nás

Rád pracuji na dvoře a přicházím s projekty kolem domu. Kromě toho jsem blogger. Rozhodl jsem se spustit tento blog a sdílet věci, které se dozvíme o práci na zahradě, nebo o jakýchkoli projektech, které souvisejí s domácími. V dnešní době blogujem o všem, co se týká všeho, co se týká vnějšího domu. Všechno v tomto blogu by mělo být použito pouze pro vzdělávací účely.

Yardtroop.COM je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com. Zásady ochrany osobních údajů

Bezpečnost sekačky pro děti pro děti

Mít vaše dítě řezání trávy může být pro vás užitečné. Může také dát vašemu dítěti pocit odpovědnosti. Ale sečení trávníku může být nebezpečné. Každý rok jsou děti i dospělí zraněny pomocí jezdeckých sekaček a sekaček na procházce nebo na ruce.

Zkontrolujte, zda tyto věci pomohou udržet vaše dítě v bezpečí při používání sekačky na trávu. Nezapomeňte také udržovat sekačku na trávu.

Co naučit vaše dítě

Vaše dítě si musí být vědomy nebezpečí sekaček na trávu. Než necháte své dítě řezat trávu, ujistěte se, že ho naučte následující:

 • Každý, kdo používá sekačku na trávu, by si měl přečíst příručku operátora. Měl by si také přečíst jakékoli pokyny na samotné sekačce.
 • Pokaždé, když je sekačka použita, měly by být všechny části zkontrolovány, aby se ujistila, že jsou v dobrém stavu. Části, které mají být zkontrolovány, zahrnují ochranné stráže, štíty a chytač trávy.
 • Vhodné oblečení by se mělo nosit. To zahrnuje robustní, boty s uzavřenou nohou, bezpečnostní brýle a ochranu sluchu. Nenoste volně padnoucí oblečení. Mohlo by se to chytit v pohyblivých částech sekačky.
 • Ruce a nohy by měly být drženy daleko od pohyblivých částí.
 • Větvičky, skály, hračky a další materiály by měly být vyčištěny z oblasti, aby byly sekány. Je to proto, že tyto položky by mohly být vyzvednuty a hozeny sekačkami a zraněním v okolí lidí.
 • Sekačka na trávu by neměla být používána na mokré trávě nebo za špatného počasí, jako je bouřka.
 • Provozovatelé by se měli dívat, kam se pohybují při sečení. Měli by hledat díry, příkopy a skrytá rizika. Při otáčení rohů by mělo být věnováno péči.
 • Při sekání na svazích by měla být rychlost snížena během ostrých zatáček. Na strmějších svazích je zapotřebí zvláštní pozornost. Například jezdecká sekačka by měla být nasměrována nahoru a dolů po svahu, aby se zabránilo vyklápění. A sekačka procházky by měla být nasměrována na stranu na stranu, aby se operátor nemohl sklouznout pod sekačku.
 • Čepel sekačky pro jezdecké sekačky by měla být uvolněna, když je na chodníku nebo štěrku. Přečtěte si příručku pro pokyny a zjistěte, jak to udělat.
 • Sekačka by měla být vypnuta a ochlazena před provedením jakýchkoli úprav nebo oprav, nebo předtím, než se sekačka necloguje. Také by to mělo být vypnuto, když je chytač trávy vyprázdněn, a kdykoli od něj operátor odejde.
 • Sekačka by měla být vypnutá a ponechána vychladnout před přidáním benzínu.

Je vaše dítě připraveno k sekání?

Sekání vyžaduje určitou úroveň úsudku, síly a koordinace, aby bezpečně dělala. Postupujte podle těchto tipů a rozhodněte se, zda je vaše dítě připraveno:

 • Obecně platí, že vaše dítě by mělo mít nejméně 12 let, aby se sekačku nebo ruční sekačkou nadále procházky mohla používat. Dítě by mělo být nejméně 16 let, aby použilo sekačku na trávu.
 • Trávit čas výukou a ukázáním svého dítěte, jak správně používat sečení. Zkontrolujte výše uvedené bezpečnostní tipy s vaším dítětem. A ujistěte se, že vaše dítě ví, jak rychle zastavit sekačku.
 • Dohlížejte na práci vašeho dítěte, dokud si nejste jisti, že může bezpečně sekat sám.

Udržování malých dětí v bezpečí kolem sekaček na trávu

Bez ohledu na to, kdo se seká, je třeba přijmout opatření k ochraně mladších dětí. Zde jsou způsoby, jak zabránit tomu, aby byly malé děti zraněny sekačkami na trávu:

 • Věnujte pozornost tomu, kde jsou děti, když se seká trávník. Nedovolte, aby se poblíž oblasti pracovaly. Udržujte děti mladší než 6 let v interiéru při sečení.
 • Nikdy nenechte nikoho, včetně dítěte, jezdit jako cestující na jízdní sekačky. Sekačky na trávu jsou nuceny nosit pouze jednu osobu. Také nenechte děti odtahovat za sekačku v vozíku nebo přívěsu.
 • Naučte děti, že sekačka na trávu není hračka. Neměli by si s tím hrát ani sedět, i když je vypnutý a ve skladu.

Staywell naposledy přezkoumal tento vzdělávací obsah dne 5/1/2018

© 2000-2021 The Staywell Company, LLC. Všechna práva vyhrazena. Tato informace není určena jako náhrada za odbornou lékařskou péči. Vždy se řídíte pokyny zdravotnického profesionála.

Nejlepší sekačka na trávu z roku 2023

Když hledáte nejlepší sekačku na trávu hračky pro svou malou, budete si chtít vybrat něco, co se snadno valí přes trávu. Ať už je to jezdí nebo tlačí, by sekačka na trávu by měla mít funkce, jako jsou silná, robustní kola a popisovač nebo volant, který se snadno používá.

Níže najdete naše nejvyšší doporučení-od jízdy sekačky na trávník po tlačení sekaček, které foukají bubliny, plus sekačky s pracovními zvuky a světly.

starý, musíte, abyste, mohli, jezdit, trávu

Nejlepší sekačky na trávu

Jak sekačka Go Little Tikes Go Go, tak sekačka Melissa Doug Turtle nevyžadují baterie, protože nejsou elektronické, ale nabízejí mnoho skvělých interaktivních funkcí pro malé batolata. Sekačka na trávu Tomy John Deere a Blower listů Husqvarna, Weed Eater a sekačka na trávu vyžadují baterie (které jsou zahrnuty), protože jsou elektronické a napodobují dospělé sekačky s jinými realistickými rysy.

Little Tikes Gas ‘n go sekačka

Little Tikes Gas ‘n Go Go sekačka nepotřebuje baterie k provozu, ale stále má spoustu zábavných funkcí, aby vaše malá pobavení. Doporučuje se pro děti ve věku 18 měsíců a starší.

Jak to vaše dítě tlačí, korálky se objevují dovnitř. Existují také pohyblivé části včetně tahové šňůry, klíče k zapnutí motoru a pohyblivého škrticí klapky. Stěňování vytáhnutí vyrábí zvuk, který napodobuje motor sekačky na trávu a plynovou plechovku. Když vaše dítě manipuluje s různými pohyblivými částmi, pracují na svých svalech prstu a zlepšují jemné motorické dovednosti.

Kromě pohyblivých částí to má jasné, vizuálně stimulující barvy. Červený plyn může sedět na místě, aniž by vypadl, zatímco sekačka používá.

Vzhledem k tomu, že tělo sekačky sedí dolů k zemi, může být někdy obtížné tlačit trávu. To platí zejména v případě, že vaše dítě chce jít rychle, aby si užilo zvuk praskavky. Navíc, i když to není elektrické, zvuk se může stát docela hlasitý.

Klady

 • Světlé, vizuálně stimulující barvy
 • Dodává se s plechovkou plynu
 • Má šňůru, který vydává hluk motoru
 • Koule uvnitř pop, když je sekačka tlačena
 • Klíč a škrticí klapku, které lze přesunout
 • Dobré pro jemné motorické dovednosti
 • Není třeba baterie

Melissa Doug Snappy Turtle sekačka

Melissa Doug Snappy Turtle sekačka má roztomilý, přátelský design, který vaše dítě bude milovat. Má také několik interaktivních funkcí, díky nimž je zábavné hrát i bez použití baterií a doporučuje se pro děti ve věku 2 až 4 věky.

Přední část této sekačky má roztomilou želvu a tělo má rohy podobné nohou. Horní část sekačky je skořápka, která se otevírá a odhaluje úložný prostor. Vaše dítě bude ráda udržovat hračky nebo pití uvnitř, když tlačí sekačku kolem dvora.

Jednou z výhod této sekačky na trávu hračky je, že je navržena pro mladší děti. Je vybaven robustní rukojetí, která je lepší pro děti, které jsou stále kolísavé na nohou. Může dokonce podpořit malou váhu, takže se nebude snadno naklonit jako ostatní sekačky, pokud se o něj vaše dítě opírá.

Na této sekačce je také spousta interaktivních funkcí. Tahová šňůra napodobuje předkrm na skutečné sekačce a vydává mechanický hluk, který budou mladší děti milovat. K dispozici je také klouzavá funkce a kliknutí. Tyto části, které vaše dítě může manipulovat, jsou skvělé pro cvičení jemných motorických dovedností a obratnosti. Zahrnuta je také plechovka s hračkou, aby vaše dítě mohlo zajímat jejich hračku.

Jako hračka Melissa Doug je to produkt, od kterého můžete očekávat kvalitu. Pokud máte nějaké problémy, jejich tým zákaznických služeb je obvykle rychle vyřeší. Navíc se můžete cítit pohodlně s vědomím, že při výrobě každé hračky se zvažuje řemeslo.

Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že tělo sekačky je blízko k zemi. Díky tomu je obtížné tlačit přes trávu, což zlepší to jako hračka používaná na konkrétním nebo interiéru.

Klady

 • Roztomilý, želví design
 • Shell se otevírá, aby odhalil úložný prostor
 • Knoflíky a sklíčky vaše dítě může manipulovat
 • Dodává se s plechovkou plynu
 • Rukojeť je robustnější než některé jiné sekačky na trávník hraček
 • Skvělý zákaznický servis

Tomy John Deere Elektronická sekačka na trávu

Elektronická sekačka Tomy John Deere je skvělým tlakem po hračce pro dva věky a nahoru. Má spoustu interaktivních funkcí a pohyblivých částí pro vaše dítě.

Jednou z více „realističtějších“ rysů této sekačky je rotující čepel vzadu. To je obklopeno plastem a má uvnitř výstřižky z hraček, které vaše dítě může sledovat, jak tlačí sekačku na trávu vpřed.

Existuje také spousta tlačítek a dalších interaktivních funkcí. Existuje mluvící hlas, který říká vašemu dítěti, aby zkontrolovalo olej a plyn. Některá další tlačítka vydávají skutečné zvuky sekačky na trávu. Pro elektrické funkce budete potřebovat tři baterie AA a baterie jsou zahrnuty.

Jedinou nevýhodou této sekačky je, že to není nejlepší pro použití na trávníku. Je lehká a kola jsou velká, ale tělo sekačky na trávu sedí nízko k zemi. Díky tomu je pro tuto sekačku na hračce lepší použití na tvrdém povrchu, jako je beton nebo uvnitř. Je to také lepší pro mladší děti, protože rukojeť není zvlášť vysoká.

Hračka John Deere je také dobrá volba, pokud hledáte něco, co nezabírá mnoho prostoru. Má prodloužitelnou rukojeť, kterou lze také složit pro snadnější skladování.

Klady

 • Spousta interaktivních funkcí
 • Může vidět tráva otáčící se přes čepele
 • Hlasová funkce
 • Vydává sekačku na trávu
 • Zacházejte s záhyby rovnými pro skladování
 • Lehký design a robustní pneumatiky
 • Navrženo pro venkovní použití

Husqvarna Toy Lawn Meghter pro HU800AWD

Sekačka na trávník Husqvarna pro HU800AWD je skvělou volbou pro děti, které milují sledování maminky a táty sekat trávník. Je to modelováno po Husqvarna HU800AWD, pro realističtější zážitek z rolepy jako vašeho dítěte. Pro děti, které milují hraní s vybavením na trávníku hračky.

Husqvarna Toy Lawn Mewer má realistické zvuky motoru a vizuálně stimulující světla. Je inzerováno, že zvuk by měl pokračovat, dokud vaše dítě stiskne tlačítko Stop. Toto je testovací funkce a existuje přepínač, který ji změní na nastavení „ON“. To může být obtížné najít, zejména proto, že manuál není do toho zahrnut. Pokud sekačka vašeho dítěte neběží nepřetržitě, můžete se podívat, jak změnit toto nastavení online.

Pro fungování budete potřebovat 3 baterie AA pro funkci sekačky. I když jsou zahrnuty, baterie, které přicházejí s sekačkou na trávu, mají nižší kvalitu. Pokud se zdá, že nefungují nebo zvuk není jasný, zkuste je vypnout.

I když je to modelováno po skutečné sekaně trávníku, nemá funkci startu. Kola jsou však kvalitnější než ostatní a jsou vyrobena z gumového materiálu. Je tu velké množství běhounu a to se snadno naviguje po trávě. Rukojeť je navíc lehká, ale stále odolná, což z něj dělá skvělou venkovní hračku.

Tato sada také zahrnuje dmychadlo listů a jedlík plevelů hračky. S touto sadou může dítě pomoci otci s celým trávníkem jako šéf!

Klady

 • Modelováno po skutečné sekačce Husqvarna
 • Realistické zvuky a světla
 • Kola mají dobrý běhoun a jsou vyrobena z gumy
 • Snadno tlačí trávu
 • Lehký, ale odolný design
 • Část řady jiných vybavení pro trávník hraček pro více zábavy

Nejlepší sekačka na trávu

John Deere Ground Force Tractor s přívěsem

Traktor pozemské síly John Deere s přívěsem je pro vaši malou sekačku na trávu s nejlepším jízdou na hračce. Doporučuje se pro děti ve věku ve věku 3–7 let, takže je to skvělý dárek pro batole, který si můžete užít pro nadcházející roky.

Tato sekačka běží při dvou různých rychlostech; 2.5 mph a 4.5 mph. Nižší rychlost je skvělá pro učení, zatímco vyšší rychlost je stále dostatečně bezpečná, aby mohly hrát malé děti. To lze posunout vpřed a obráceně a má akcelerátor a brzdy. Vaše dítě může také poslouchat hudbu, zatímco je jízda, protože přichází s pracovním rádiem FM.

Pneumatiky mají velké množství trakce a vozidlo se pohybuje přes povrchy, jako je tráva, beton a štěrk. Je napájen pomocí 12V baterie, která je zahrnuta. Chcete.li zachovat výdrž baterie, budete chtít pečlivě dodržovat doporučení od výrobce. Pokud se postupujete pokyny, baterie bude mít méně náboje a nakonec může přestat úplně fungovat.

To vyžaduje docela dost shromáždění, než bude připraveno ke hře. Sekačka na trávu John Deere má možnost pro sestavení odborníka, i když to stojí docela dost. Pokud však nejste dobří dávat věci dohromady, může to být nejlepší volba. Pokyny zahrnuté v této sekačce zahrnují pouze obrázky, takže mohou být obtížně pochopitelné.

Podívejte se na více našich nejlepších výběrů hraček na jízdě.

Klady

 • Doporučený věk 3-7 let
 • Pohybuje se přes trávu, štěrk a další povrchy
 • Dodává se s výkonnou 12V baterií
 • Přívěs k tahu za sekačkou
 • Working FM Radio
 • Dvě různé rychlosti
 • Pohybuje se dopředu a vzad

Nejlepší sekačky na trávu na trávu

Bublinová sekačka Fisher-Price nabízí velmi snadnou náplň bublin, ale nádrž nemá víko, které umožňuje snadnou únitek bublin; Zatímco sekačka na trávu Bubble-n-go bublina má plynovou nádrž, která drží bubliny s plynovým uzávěrem, který snižuje množství roztoku bublin.

Sekačka pro batolata

Bublinová sekačka pro batolata se doporučuje pro děti ve věku tří a starších. Kromě sekačky to přichází se třemi lahvemi bublinového roztoku a třemi hůlkami.

Tato vizuálně poutavá hračka je skvělá pro mladší děti. Jasné barvy jsou vizuálně poutavé a sekačka fouká bubliny, když je tlačena. Fouká také bubliny, když není tlačen, což je skvělé, pokud vaše dítě také ráda pronásleduje bubliny.

Kromě foukání bublin to také vydává realistické zvuky sekačky na trávu, když je zapnutá. Pro sekačku budete potřebovat 3 baterie AA, které nejsou zahrnuty. Je snadné sestavit z krabice a je zahrnut malý šroubovák. Po shromáždění má lehký design, který je pro dítě snadné zvládnout.

Největší chybou této sekačky na trávu v bublině je oblast, kde jsou drženy bubliny. Má vpředu otevřený prostor, takže bubliny mohou vypadnout, pokud vaše dítě narazí sekačku, aby tvrdě nebo naklonila ji vpřed. Neexistuje také žádná oblast, která by zachytila ​​přebytečná bublinová tekutina, takže rychle projdete spoustou bublin.

Klady

 • Dodává se se třemi lahvemi bublinového roztoku
 • Lehký design
 • Vydává zvuky motoru
 • Světlé, vizuálně poutavé barvy
 • Dodává se se šroubovákem, snadnou montáží
 • Snadné pro dítě tlačit kolem
 • Bubliny fungují nezávisle na sekačce

Bublinová sekačka Fisher-Price

Bublinová sekačka Fisher-Price je navržena tak, aby bubliny foukaly, jak se kola otočí, takže pro běh nepotřebujete baterie. Doporučuje se po dobu 2-5 let.

I když to nevyžaduje baterie, mechanika nechala vaše dítě vidět „motor“, jak se točí kolem uvnitř. Také to vydává zvuky sečení, i když nejsou příliš hlasité, protože nejsou elektronické.

Bubliny v této sekačce vycházejí ze strany poblíž země. Je snadné doplnit, ale neexistuje víko, takže bublinové řešení se může rozlit, pokud je sekačka nakloněna. Je však navrženo s lehkou rukojetí a velkými koly, díky nimž bude sekačka méně pravděpodobná. Velká kola se také snadno pohybují po trávě, takže vaše dítě je méně pravděpodobné, že bude bojovat.

I když je hezké, že tato sekačka na trávu hračky nevyžaduje baterie, může být pro mladší dítě těžší provozovat. Musíte to tlačit správnou rychlostí, abyste vyšli bubliny. Není pro ně také tak snadné pronásledovat bubliny, protože budou muset tlačit sekačku, aby je vyrobili.

Klady

 • Velká kola se snadno pohybují po trávě
 • Lehká rukojeť snižuje riziko špiček
 • Není vyžadováno žádné baterie
 • Realistický motor a zvuky
 • Skvělé pro batolata, věk 2-5 let

Toyvelt Bubble Lawn Meghter for Kids

Sekačka na trávu Toyvelt pro děti hraje hudbu a automaticky fouká bubliny, což je skvělé pro nepřetržitý proud bublin. Doporučuje se po dobu 3–6 let.

Jak vaše dítě hraje se sekačkou, fouká v průměru 1 000 bublin za minutu. Protože je to automatické, vaše dítě to může tlačit nebo může sekačku postavit na stranu, zatímco pronásledují bubliny. Jsou zahrnuty čtyři lahve bublinového řešení, takže si nebudete muset hned koupit více.

Je třeba si uvědomit, že oblast, do které se roztok bublin prochází. To platí zejména, pokud ho vaše dítě tlačí přes hrbolaté povrchy, jako je tráva.

Než to dáte svému malému, budete to muset shromáždit, ale je to dost snadné to udělat. Zachytit na popisovač a kola, nainstalujte baterie a je připraven hrát. Tato sekačka na trávu s hračkou vyžaduje 3 baterie AA.

Snadno se pohybuje přes trávu a další povrchy jako beton. Sekačka má robustní kola s dobrou trakcí a lehkým designem.

Když vaše dítě zapne bubliny, hudba také začne hrát. Hudba je hlasitá a neexistuje žádná ovládání hlasitosti. Bez hudby také nemůžete ovládat bublinovou funkci.

Něco jiného, ​​co rodiče ocení, je, že tato sekačka přichází s 30denní zárukou zpětného zájmu. Je to vždy plus, když společnost stojí za svou hračkou se zárukou.

Klady

 • Hraje hudbu
 • Bubliny automaticky vyfukují
 • Snadno sestavitelné
 • Pohybuje se přes trávu
 • Dodává se se 4 lahvemi bublinového roztoku
 • Fouká asi 1 000 bublin za minutu
 • Lehký design
 • 30denní záruka

Bubble-n-go-go deluxe hračka sekačka

Luxusní sekačka na sekačkou na luxusnici v buble-n-go má jasné, poutavé barvy a jedinečný design, který snižuje množství bublinového roztoku ve srovnání s jinými vzory. Doporučuje se pro děti ve věku 3-7 let.

Tato sekačka na trávu hračky fouká bubliny pomocí mechanismu, který pohybuje rychlostními stupni uvnitř sekačky. Když se kola na sekačce otočila, pohybují se ozubená kola a bubliny. Existuje také mechanický hluk, který napodobuje zvuk modulu sekačky na trávu, což zvyšuje zábavu. Tato sekačka na trávu pracuje bez baterií.

Vaše dítě si s tím možná bude muset hrát několikrát, než to dokáže sami. Pokud jdou příliš rychle nebo příliš pomalu, nevytváří to mnoho bublin. K této sadě je zahrnuta jedna láhev bublinového roztoku.

Tato sekačka na trávu hračky má „plynovou čepici“, která se otevírá pro vaše dítě, aby nalila bubliny dovnitř. Jakmile jsou bubliny uvnitř, horní zavře. Na sekačce na trávníku je také oblast, aby se sedala kontejner bublin. Někteří lidé hlásili, že bublina rezervoir trochu uniká. Pokud se zdá, že oblast bublin uniká pod ni.

Něco jiného, ​​co je třeba poznamenat, je, že ozubená kola se s touto hračkou opotřebí. Toto je velmi cenově dostupná sekačka na trávu a kvalita to odráží. Většina lidí uvádí, že to trvá asi šest měsíců až rok před tím, než ozubená rychlostní stupeň, díky nimž bubliny vyfukují rozpad a přestanou fungovat.

Klady

 • Má „plynovou čepici“, kde se bubliny nalijí
 • Oblast pro bubliny sedět na vrcholu sekačky
 • Nevyžaduje baterie
 • Fouká spoustu bublin správnou rychlostí
 • Nevylévá tolik bublinového řešení jako jiné sekačky na trávu
 • Mechanický hluk napodobuje zvuky trávy

Nejlepší miniaturní sekačka na trávník

1/64 Kubota Z700 Nulo Turn Lawn Meghter

Pro děti ve věku 4 a nahoru se doporučuje sekačka 1/64 Kubota Z700 Zero Turn. Je to bezpečné pro mladší děti, protože je vyrobeno z kovu a gumy.

Celkově hračka měří 3.5 x 2 x 2.5 palců s stupnicí 1/64. Má zábavnou akci, která by děti milovaly. Je dokonce dost malý na to, aby si dal narozeninový dort s tunami polevy trávy.

Hračka je jasně oranžová s černými akcenty a velmi autentickým vzhledem. Stejně jako produkty Kubota je realistické a zahrnuje grafiku. Toto není jen nějaká levná hračka, ale vysoce kvalitní model.

Dospělí mohou tuto hračku používat jako těžbu nebo pro miniaturní displeje. Je také lehký za méně než půl libry.

Děti to mohou snadno nést ve svých rukou, což je skvělé, aby se vzali ven, aby nechali své malé akční postavy sekat trávu. Vezměte to kdekoli, protože je tak malý a přenosný.

Klady

 • Vyrobeno z kovu a gumy
 • Přenosné pro zábavu na cestách
 • Skvělé pro narozeniny
 • Černá a oranžová
 • Pneumatiky mají dobrý běhoun
 • Může držet figurku

Nevýhody

 • Se nepohybuje
 • Všechny části jsou stacionární
 • Někteří zákazníci dostali menší verze než správná stupnice

Ve srovnání se sekačky na trávu

Níže uvedená tabulka porovnává pouze doporučené produkty na této stránce. Nízká nebo vysoká cena znamená, že je nízká nebo vysoká ve srovnání s ostatními uvedenými produkty. Skóre popularity odráží, jak často čtenáři kliknou a kupují produkt. Skóre kvality je naše hodnocení celkového výkonu a spokojenosti s produktem ve srovnání s ostatními v tabulce.

Cena kvality popularity produktu
John Deere Ground Force Tractor s přívěsem 9.7 9.6
Bublinová sekačka Fisher-Price 7.3 9.2
Tomy John Deere Elektronická sekačka na trávu 7.6 9.4
Melissa Doug Snappy Turtle sekačka 3.9 9.4
Bubble-n-go-go deluxe hračka sekačka 9.8 9.0
Sekačka pro batolata 9.9
Little Tikes Gas ‚n Go sekačka 9.4 9.4
Toyvelt Bubble Lawn Meghter for Kids 8.0 8.4
1/64 Kubota Z700 Nulo Turn Lawn Meghter 6.8 8.8
Husqvarna Toy Lawn Meghter pro HU800AWD 6.3 9.2

Kritéria nákupu sekačky na trávu

Design

Existuje několik typů sekaček na trávu. Mnoho z nich je určeno pro vaše dítě, aby se tlačilo, ale jsou tu také sekačky na trávu. Někteří mají světla a zvuky, zatímco jiní by mohli vyfukovat bubliny, zatímco vaše dítě tlačí sekačku.

Budete chtít zvážit, co bude vaše dítě udržovat nejvíce angažované při hraní. Chtějí jen něco, co by sekalo trávníkem jako máma nebo táta, nebo by dávali přednost něčemu se světly nebo bublinami, aby jejich pozornost upoutaly?

Něco jiného, ​​co je třeba zvážit, pokud jde o design, je to, jak realistická je sekačka na trávník hračky. Pokud vaše dítě chce něco jako maminka a táta, možná budete chtít hledat něco s realistickými funkcemi, jako je plynový čepice a tah startovací motor. Nalezení něčeho s realistickými zvuky může také zlepšit zážitek vašeho dítěte.

Bezpečnost

Největším faktorem při výběru dětské hračky je celková bezpečnost. Můžete zajistit, aby hračka bude pro vaše dítě bezpečná dodržováním doporučení věku výrobce. Hračky s menšími částmi, které by mohly být nebezpečím, které by mohly být udušeny, se obvykle doporučují po dobu tří a starších let.

U dětských sekaček na trávu na dětské hračce budete chtít být na pozoru před mobilními částmi, které by mohly přitisknout malé prsty. Budete také chtít zkontrolovat menší části, které by se mohly odlomit. Pro sekačky na trávu je hlavním faktorem v oblasti bezpečnosti, aby bylo vaše dítě dostatečně staré, aby správně zvládlo sekačku na trávu.

Během hraní byste také měli pečlivě dohlížet. Ujistěte se, že znají bezpečnostní předpisy, jako je zůstat sedící při jízdě a držet ruce ve vozidle. Měli byste si také být jisti, že je budete hrát mimo věci, které by mohli zasáhnout nebo přejet.

Funkce

Když si koupíte tlak podél hračky, je důležité, aby to byla pro vaše dítě správná výška. Pokud rukojeť sedí příliš nízko, bude se muset ohnout, aby ji tlačila. To je těžké, když se snažíte hrát a může to přimět klesat vaše dítě. Pokud sedí příliš vysoko, může být také nepříjemné tlačit. Pro vaše dítě bude také těžší přesunout sekačku na trávu a přimět ji jít vpřed.

Kromě výšky budete chtít zvážit návrh popisky sekačky na trávu. Měla by být ta správná velikost pohodlně se hodit do rukou vašeho dítěte. Velikost kol by měla být také dostatečně velká, aby se mohli snadno převrátit trávou, aniž by vaše dítě muselo příliš tvrdě tlačit.

Když se podíváte na sekačky na trávu, budete chtít zvážit, jak fouká bubliny. Některé jsou automatické a vyžadují baterie, zatímco jiní používají ozubená kola, aby bubliny vyfukovaly, když kola obcházejí. Pro mladší děti by mohlo být snazší provozovat automatickou, protože jeho konstantní rychlost je třeba udržovat pro mechanickou. Budete také chtít zvážit, jak jsou bubliny vloženy do stroje a jak je pravděpodobné, že se rozlijí.

Při jízdě na sekačkách na trávu budete chtít zvážit faktory, jako je pro vaše dítě snadné. Pokud to nemohou přijít, nebudou moci bezpečně ovládat. Navíc budete chtít něco, co může snadno navigovat přes trávu, špínu a štěrk.

Trvanlivost

Trvanlivost je důležitým faktorem, který je třeba hledat v jakékoli hraně. Když je hračka odolná, vydrží to dost dlouho na to, aby si to vaše dítě užilo. Měli byste očekávat, že sekačka na hračky vydrží alespoň pár let, zatímco sekačka na trávu by měla trvat ještě déle. Přestože jsou sekačky na trávu hraček navrženy pro venku, je důležité, abyste je uložili správně (daleko od deště, větru a špíny, které se dostanou na hračky, které jsou ponechány venku).

starý, musíte, abyste, mohli, jezdit, trávu

S bateriemi nebo bez něj

Stejně jako většina hraček najdete sekačky na trávník s bateriemi nebo bez nich. Ty, které mají baterie, mohou mít pracovní světla nebo zvuky nebo mají automatickou bublinu foukat. I když sekačky na trávu nevyžadují baterie, mohou stále vydávat mechanický zvuk z ozubených kol, koulí skákajících kolem nebo jiných zábavných funkcí. Pokud si vyberete sekačku na trávu s bateriemi, budete chtít zvážit celkovou výdrž baterie a kolik baterií je zahrnuto.

Pokud se díváte na sekačku na trávu, budete chtít zvážit napětí baterie a jak dlouho lze použít. Většina sekaček na trávu s jízdou na hračkách používá velkou dobíjecí baterii. Velikost napětí ovlivňuje, jak dobře pohání motor. Někdy si rodiče mohou koupit baterii s vyšším napětím, aby upgradovali sekačku na trávu svého dítěte. Budete chtít dodržovat pokyny výrobce úzce pro dobití tohoto typu baterie, abyste se ujistili, že z ní dostanete nejdelší použití.

Časté dočasnosti o sekačce na trávníku hračky

Jaké jsou výhody hraní s hračkou sekačkou?

Hlavní výhodou hraní s hračkou sekačkou je způsob, jakým podporuje fyzickou aktivitu. Když vaše dítě tlačí svou hračku kolem dvora, dostávají cvičení.

Pro batolata jim sekačka na trávník dává něco, co by se měli držet při chůzi, což může zlepšit jejich chůzi. Tlačení sekačky na trávu hračky pracuje svaly vašeho dítěte a teče krev stejným způsobem jako fyzická aktivita.

Nalezení fyzické aktivity, které si vaše dítě užívá a pravidelně děláme, je důležité pro snížení rizika nemocí, jako je obezita, vysoký krevní tlak, diabetes typu 2 a srdeční choroby také. CDC doporučuje každý den nejméně 60 minut fyzické aktivity, aby si udržel zdraví.

Jezdící sekačky na trávu mají také výhody pro vaše dítě. Učí koordinaci rukou očí, pomáhají s pocitem rovnováhy vašeho dítěte, vychovávají nezávislost a jemné motorické dovednosti a další. Navíc vaše dítě musí být schopno sledovat pokyny k použití sekaček na trávu, což je další důležitá dovednost.

Oba styly sekačky na trávu hračky také podporují hraní rolí. Když vaše dítě převezme roli (jako je sečení trávníku jako máma nebo táta), učí se, jak se dát do bot někoho jiného. To učí empatii, která je velmi důležitá pro rozvoj sociálních vztahů.

Jaká je nejlepší sekačka na trávu?

Nejlepší sekačka na bublinu je sekačka Lydaz pro batolata. Tato sekačka na trávu hračky používá baterie, takže bubliny fungují odděleně od kol. Vaše dítě také nemusí tlačit sekačku, aby bubliny vyhodily. I když se roztok bublin může vysypat, zdá se, že se jedná o běžný problém se sekačkami na trávník Toy Bubble. Přichází s několika lahvemi řešení, aby se začalo začít.

Jak staré by mělo být moje dítě používat sekačku na trávu?

Věk, který by vaše dítě mělo používat sekačka na trávu na hračce, závisí na doporučeních výrobce. Některé sekačky se doporučují pro děti ve věku 18 měsíců, když si mohou sednout sami a postupovat podle základních pokynů. Ty nemusí mít tolik funkcí jako jízda na sekačce navržené pro starší dítě, zejména proto, že je to ztěžuje provoz. Sekačky určené pro mladší děti budou mít také nižší rychlost.

Jakmile je vaše dítě připraveno na rychlejší sekačku na trávu, budete si chtít být jisti, že dobře sledují pokyny. Hračky sekačky určené pro starší děti se mohou pohybovat vpřed a dozadu a mít více než jednu rychlost. I když je vaše dítě starší, budete je chtít pečlivě dohlížet, abyste se ujistili, že se do ničeho nenapadnou nebo se zraní. I když sekačky pro starší děti by se mohly pohybovat rychleji, stále obvykle nechodí rychleji než 5 mph. Někteří mohou mít také více než jednu rychlostní nastavení, což umožňuje vašemu dítěti pohodlně jezdit, než půjdou rychlejší rychlostí.

Samantha Davis je spisovatelkou na částečný úvazek a maminka na plný úvazek dvou chlapců, Apollo (věk 5) a Adrien (věk 7). Pracuje jako spisovatelka sedm let a miluje svobodu, kterou jí dává trávit čas se svými chlapci a snoubencem.a dělat věci jako kempování, plavání a malování. Je také rodičem tří kožešin- dva psi a kočka!

Batole vážně zraněno po zasažení sekačkou na trávu

Hyrum, Utah. Batole má vážná zranění poté, co jeho otec do něj zálohoval sekačku na trávu při sečení trávníku.

Podle kapitána Curtis Hooley s policejním oddělením Logan, kolem 11:30 a.m. Otec „náhodně podpořil svou jezdeckou sekačku nad jeho dvouletým synem.“

Otec zacházel se synem, zatímco přicházel EMS.

Dvouletá „noha je nařezána docela dobrá“ a má částečnou amputaci nohou. Dítě bylo přepraveno do regionální nemocnice v Logan a poté v nemocnici primární dětské nemocnice.

Gary Jensen s policejním oddělením Logan uvedl, že k nehodě došlo v krajské jurisdikci, ale protože otec je zaměstnán v oblasti CACHE COUNTY, bude Logan Police řešit incident.

Místní zprávy

3 kroky, jak si užít v pátek Frazil v Utahu, Idaho, Nevada

Popadněte 12 oz. Pohár na zúčastněném místě (Maverik a Holiday Oil mají nejvíce míst ve státě). Naplňte šálek svou oblíbenou frazilskou příchutí. Naskenujte čárový kód na šálku v registru.

Shara Park Cimaron Neugebauer

Cottonwood HS rozbije půdu pro teen wellness centrum

Cottonwood High School se zlomil v novém wellness centru Teen, ve čtvrtek. Je to první svého druhu pro žulovou školní čtvrť. Wellness Center bylo financováno z obvod Granite School a bude otevřena do doby, kdy škola začne na podzim. Bude zahrnovat bezpečný prostor pro dospívající ke sprchu, prádlit, studovat, přijímat jídlo a spojit se se zdroji duševního zdraví a najít bydlení.

Matt Gephardt a Sloan Schrage

Fraudster se vydává za vládu. Cox, žádá o dárkové karty

Podvodník se vydával za vládu. Cox, snažit se ověřit ostatní do nákupu dárkových karet.

Eliza Pace Shelby Lofton

Aktualizace: Jeden mrtvý ve smrtelném bodnutí, jedna osoba ve vazbě

Salt Lake City. Jeden člověk byl bodnut a zabit poblíž 1875 South Redwood Road ve čtvrtek večer. Podle policejního oddělení Salt Lake City bylo vyšetřování začalo, když přišlo volání bodnutí kolem 5:39 p.m. „Našli muže, který byl na zemi s kritickými zraněními ohrožujícími život,“ řekl […]

Vysoký odtok je dobrá i špatná zpráva pro květy řas na jezeře Utah

V posledních letech se rozkvěty řas začaly vyvíjet na jezeře Utah kolem poloviny června. Letos Bonner řekl, že květy by mohly být zpožděny, pokud hladina vody zůstane vysoká a chladná.

Utah’s Ski Resorts report rekordní sezóna

Lyžařská střediska v Utahu nadále oslavují mimořádnou zimní sezónu.