AutoCut 25-2 Trimmer Head 4002 710 2168-AM (pro STIHL Trimmer). Problémy s hlavovou hlavou STIHL

Problémy s hlavovou hlavou STIHL

Toro Walk za sekačky je oblíbenou volbou pro majitele domů i podniky. Jsou spolehlivé a snadno použitelné, ale mohou občas zažít problémy. Jedním z nejběžnějších problémů je nudná nebo poškozená čepel. Pokud vaše Toro chodí za sekačkou, neřezává trávu tak dobře, jak to bývalo, může být čas nahradit čepel.

Odstraňování problémů s nudnou nebo poškozenou čepelí

Existuje několik věcí, které můžete udělat pro odstranění nudné nebo poškozené čepele. Nejprve zkontrolujte čepel, zda nejsou zjevné známky poškození, jako jsou čipy, praskliny nebo promáčknutí. Pokud uvidíte nějaké poškození, bude nutné vyměnit čepel. Můžete také zkontrolovat ostrost čepel spuštěním prstu podél okraje. Pokud cítíte nějaké otřepy nebo přezdívky, čepel bude muset být naostřena nebo vyměněna.

Výměna čepele

 • Odpojte zapalovací svíčku od zapalovací svíčky.
 • Použijte klíč k uvolnění šroubu čepele.
 • Odstraňte šroub a čepel.
 • Nainstalujte novou čepel a utáhněte šroub čepele.
 • Znovu připojte drát zapalovací svíčky.

Tipy pro výměnu čepele

 • Při výměně čepele se ujistěte, že čepel je nainstalována správným směrem. Čepel by měla být nainstalována tak, aby špína směřovala dolů.
 • Dávejte pozor, abyste nepředstavili šroub čepele. Nadčasné upoutání šroubu může poškodit čepel nebo sekačku.
 • Pokud se vám nepohodlí nahrazení čepele, můžete si projít toro procházku za sekačkou kvalifikovaného servisního technika.

Jak změnit Toro Sno.

Toro 36002 24 „Snowmaster 724 QXE Snow Blower je výkonný a efektivní stroj, který vám může pomoci rychle a snadno vyčistit příjezdovou cestu a chodníky sněhu rychle a snadno. Jednou z nejdůležitějších částí vašeho sněhového fondu je palubní pás, který řídí čepele, které proříznou sněhem. V průběhu času se palubní pás může opotřebovat a možná je třeba jej vyměnit. V tomto příspěvku vám ukážeme, jak změnit palubní pás na vašem sněhulém Toro 36002

Nástroje, které budete potřebovat:

Kroky ke změně pásu paluby:

 • Vypněte svého sněhového pásma a odpojte zapalovací svíčce.
 • Snižte skluz sněhových fondů na zem, aby se zabránilo pádu.
 • Nakloňte sněhovou dmychadlo na jeho šnekové pouzdro a zajistěte jej na místě.
 • Vyjměte šrouby, které zabezpečí kryt opasku a sundejte kryt.
 • Vyfoťte se nebo si všimněte směrování starého pásu a poté odstraňte starý pás z kladek.
 • Uvolněte šrouby, které zajišťují kladku na volno a odsuňte kladku od pásu.
 • Navlékněte nový pás na kladky, po stejném směrování jako starý pás.
 • Přesuňte kladku na volnoběžník zpět na místo a utáhněte šrouby.
 • Znovu nainstalujte kryt opasku a zajistěte jej šrouby.
 • Vyzkoušejte sněhové dmychadlo, abyste zajistili, že nový pás funguje správně.

Změna palubního pásu na vašem Toro 36002 24 „Snowmaster 724 QXE Snow Blower je jednoduchý úkol, který může pomoci udržet váš stroj hladce běh. Nezapomeňte naplánovat pravidelnou údržbu a servis pro vaše sněhové foustové, abyste se ujistili, že zůstane v dobrém provozním stavu. Pokud potřebujete náhradní díly nebo službu, nezapomeňte použít nástroj pro vyhledávání dílů k nalezení toho, co potřebujete. Nezapomeňte naplánovat službu nebo hledat náhradní díly pro své sněhové dmychadlo, než ji uložíte na sezónu.

Hlava Trimmer Stihl je uvízlá (5 důvodů řešení)

Kdo nemiluje vůni čerstvě řezané trávy a krásného trávníku v létě? Upravují trávu, Stihl Trimmers je ekologicky vhodná volba.

Může to přijít s mnoha výhodami. Jednou z nevýhod je však to, že hlava zastřihovače se netočí.

Co tedy dělat, když Stihl Trimmer Head uvízl ?

Pokud je motor zastřihovače běží, ale hlava je přilepená, musíte jej řešit problémy. Zkontrolujte spojku, převodovku, šachtu, kabel škrticí klapky a krytu. Identifikujte svůj problém a podle toho jej vyřešte.

Abychom identifikovali problém vašeho zastřihovače, určili jsme pro vás obecný průvodce. Tak na co čekáš? Začněme!

Jak řešit potíže s uvíznutým zastřihovačem?

Zde popíšeme, jak mohou být různé části zastřihovače zodpovědné za to, že se hlava netočí. A co můžete udělat pro vyřešení tohoto problému. Začněme tedy-

Poškozená spojka

Spojka může být poškozena, pokud se hlava zastřihovače netočí. Ale motor zastřihovače funguje, když je škrticí klapku stisknuto.

Spojka způsobí, že se hnací hřídel začne pohybovat, kdykoli je dosaženo konkrétní rychlosti otáčení. To umožňuje motoru běžet bez otočení hnacího hřídele.

Spojka se nemusí vůbec zapojit, pokud je poškozená nebo jsou prameny nesprávně napínají.

Řešení

Chcete.li získat přístup ke spojce, demontujte pouzdro motoru a zkontrolujte jej, zda není poškozen. Odpojte zapalovací svíčku a vložte kus šrotu startovacího lana do spalovací komory. To má zabránit tomu, aby se píst v pohybu, zatímco spojka odinstalovala, aby zajistila zastřihovač.

Pokud je vaše spojka rozbitá, musí být nahrazena. Správné číslo dílu se obraťte na svou uživatelskou příručku.

Zde jsou některé z našich navrhovaných spojů, podívejte se a uvidíte, jestli se shodují-

Poškozený hnací hřídel

Hřídel spojuje klikový hřídel motoru k hlavě zastřihovače. Klikový hřídel je připojen k hnacímu hřídeli a převodovkou. Umožňuje točit hlavu zastřihovače.

Hlava zastřihovače se nebude otáčet, pokud je hnací hřídel poškozen nebo odpojen.

Řešení

Odstraňte sestavu motoru z hnacího hřídele a zkontrolujte, zda je to nevhodné umístění. Pokud šachta vypadla z místa, přeinstalujte ji.

Hřídel musí být vyměněna, pokud je vážně poškozena. Odpojte kryt motoru od krytu hnacího hřídele.

Na některých modelech může být nutné oddělit se zapalovací dráty a škrticí kabel. Jakmile bylo pouzdro hřídele odstraněno z jednotky, odpojte hnací hnací hřídel s kleštěmi jehly.

Níže můžete získat kleště na jehly-

Znovu nainstalujte hřídel do pouzdra po mazání shora dolů pomocí mastnoty. Otočte šachtu ve spojku zastřihovače, dokud se necítíte, že se zamkne na místo.

Toto je časově náročný proces pokusu a chyb.

Konec hřídele by měl být spláchnut s pouzdrem hřídele, jakmile je uzamčen na polohu. Vraťte sestavu motoru a hnací hřídele do svých původních pozic. Znovu připojte zapalování a škrticí dráty.

Selhání převodovky

Selhání zubů na převodovce je nejčastějším problémem s převodovkami. K tomu může dojít postupně v průběhu času v důsledku přirozeného opotřebení. Také pokud je zastřihovač přepracovaný nebo rychle zneužil.

Problém může být také nedostatek mazání. Nepřítomnost mazání nezpůsobí zabavení převodovky. Ale poškození rychlostních stupňů způsobené nedostatkem maziva by to.

Řešení

Je třeba jej vyměnit. Odstraňte všechny kryty na hlavě, které zabraňují létání trosek. Zvláště pokud jsou na cestě před odstraněním převodovky.

Vložte šroubovák do otvoru na převodovce bezprostředně nad hlavou zastřihovače. Otočte hlavu zastřihovače, dokud není šroubovák bezpečně připevněn. A vyjměte jej tím, že se točí proti směru hodinových ručiček. Vtiteň na hlavách zastřihovače je obráceno.

Nyní odstraňte převodovku tím, že ji uvolníte. Po instalaci nové převodovky utáhněte šrouby a otočte vřeteno, dokud se nerovná s vnitřní hřídelí. Vyměňte hlavu příruby a zastřihovače s ohledem na to, že vlákna jsou ve špatném pořadí.

Poškozený kabel škrticí klapky

Kabel škrticí klapky spojuje karburátor do spouštěče škrticí klapky. Když je kabel tažen, otevře se škrticí klapku karburátoru, což umožňuje zrychlit motor.

Motor se nezrychlí, pokud je poškozen škrticí drát a hlava zastřihovače se netočí.

Řešení

Vyměňte kabel škrticí klapky, pokud je rozbitý. Neexistuje žádná jiná oprava.

Rozbitý kryt hřídele

Hnací hřídel může být zastaven v točení, pokud je rozbité kryt hřídele. A také pokud to vyvíjí tlak na hnací hřídel uvnitř pouzdra.

Řešení

Nejrychlejším a nejzákladnějším řešením je nahradit jednotku hnacího hřídele.

Vyjměte šrouby, které připojí hnací hřídel k motoru a odpojte jej od motoru. V případě potřeby vytáhněte kabely škrticí klapky a zapalování.

Reattach sestava krytu náhradního hnacího hnacího hnacího hnacího hnacího hnacího hnacího obsahu na obou koncích, podle potřeby utažení matic a šroubů. Poté znovu připojte zapalovací dráty a škrticí kabel.

Pro vaše pohodlí jsme pro vás navrhli několik kvalitních hnacích šachet-

Jedná se tedy o 5 částí zastřihovače, do kterých se musíte podívat. Otestujte jeden po jedné z částí zastřihovače, když se hlava netočí. A ujistěte se, že váš zastřihovač udržujete při správné údržbě.

Často kladené otázky

Otázka: Jak odstraníte uvízl nárazový knoflík?

Odpověď: Uchopte kleště, pevně stiskněte nápravu, otočte čepici a udělá práci.

Otázka: Jak odstraníte hlavu Stihl FS-55R?

Odpověď: Otočte hlavu ve směru hodinových ručiček jednou rukou. Hřídel byla nyní zastavena, což způsobilo, že se hlava zamkla na místě a netočila se. Chcete.li odstranit kovovou matici na horní části hlavy, použijte pár nastavitelných kleště.

Otázka: Proč moje linie zastřihovače stále vychází?

Odpověď: Jaro může vyjít z hlavy kvůli nadměrnému použití nebo vadnému připojení. Pokud tomu tak je, vaše hlava zastřihovače již není načtena na jaře. Linie zastřihovače bude i nadále vycházet bez jara. Výsledkem je, že dvojitá kontrola, že hlava zastřihovače má jaro.

Závěr

Takže která část vašeho zastřihovače STIHL je důvodem, proč se vaše hlava zastřihovače Stihl uvízla ? Doufám, že vám naše návrhy pomohly přijít na to.

Dejte nám vědět, pokud byste mohli vyřešit svůj problém a jak jste to udělali. Opatruj se!

Hlhblog blog

Jaro je tady a léto je hned za rohem! Tráva, plevele a živé ploty rychle rostou s rostoucími teplotami. Mít jen trávu nestačí na to, aby váš dvůr vypadal dobře udržovaný. Nechcete být tím sousedem, který se nestará o svůj majetek. Oříznutí zastřihovače STIHL (aka Weed Wacker nebo Weed Eater) je nezbytný pro oříznutí okrajů příjezdové cesty, chodníků, květináčů, živých plotů, kolem oplocení a proti boku vašeho domova a jakékoli další struktury na vašem majetku. V Homco neseme širokou škálu plynu STIHL a Stihl Hedge Trimmers. Naši technici jsou připraveni odpovědět na jakékoli dotazy o tom, který model je pro vás na základě vašich potřeb pravý. Úvahy zahrnují, jak velký je váš dvůr, ať už jsou na dvoře nějaké překážky a co jsou a kolik oblastí je třeba zadržet.

Stejně jako každý kus vybavení, řádné čištění a údržba je nezbytná pro prodloužení života částí STIHL, které tvoří váš zastřihovač. Jako místní certifikovaný prodejce STIHL jsme tu, abychom vám pomohli a poskytujeme vám základní rady pro čištění a údržbu pro tento klíčový produkt péče o dvoře. Požádali jsme Codyho, našeho STIHL technika vyškoleného stříbrnou, aby nám dal svůj odborný názor na to, jak čistit a udržovat standardní zastřihovač plynu. Tady je to, co musel říct:

Jak vyčistit a udržovat vzduchový filtr zastřihovače:

Otázka, která se často objevuje, je, jak často byste měli čistit vzduchový filtr na zastřihovači sthil. Po 10 hodinách používání byste to měli vždy vyčistit a držet se tohoto časového intervalu. Postupujte podle těchto kroků a vyčistěte a udržujte vzduchový filtr a zároveň kontrolujte směs paliva a vytáhněte šňůru, když jste u toho:

 • Sundejte postranní kryt uvolněním šroubů.
 • Zkontrolujte nečistoty a zbytky, které se před vytáhnutím vybudovaly kolem vzduchového filtru, aby se nespadl do vzduchového filtru.
 • K vyčištění vzduchového filtru použijte nylonový kartáč. „Nepoužívejte stlačený vzduch, protože může oddělit rouno a umožnit kontaminantům útěk vzduchovým filtrem.“. Cody
 • Zkontrolujte směs paliva. Ujistěte se, že používáte 89 oktanu nebo lepší a Homco’s HP Ultra Full Synthetic Two Thoke Motor Mix.
 • Při plnění paliva, čistě nečistoty a zbytky kolem palivového uzávěru, aby se do nádrže nespadlo, když jej otevřete. Pokud jste provozovali svou jednotku na poli a zahřál se, otevřete palivový uzávěr pomalu, aby se mohla odvzdušnit, pak sundejte čepici.
 • Ujistěte se, že váš šňůra není roztřepena ani rozdělena, ani ukažte jakékoli známky, které se zlomí. Vytáhněte to celou cestu ven a zkontrolujte ji, když děláte tuto základní údržbu.

Nahrazení připevnění hlavy zastřihovače:

Druhou důležitou částí STIHL, kterou je třeba prozkoumat, je připevnění hlavy zastřihovače. V průběhu času se budou opotřebovat a je třeba je vyměnit. Homco má specifické hlavy zastřihovačů, které se hodí na konkrétní modely. „Podívejte se na příručku operátora, abyste se ujistili, že máte správné připojení nebo můžete přijít do Homco a my vám pomůžeme zajistit, že máte správnou.“. Cody zde jsou Codyho kroky, které nahradí připevnění hlavy Trimmer STIHL:

 • Vložte malý šroubovák nebo hřebík do malé díry na hlavě zastřihovače a poté jej otočte proti směru hodinových ručiček, abyste odstranili hlavu, ujistěte se, že malý disk připevní.
 • Vložte novou hlavu na šachtu a otočte se ve směru hodinových ručiček, dokud necítíte napětí. Držte šroubovák nebo hřebík na místě, kde jste jej umístili, abyste odstranili starou hlavu. Pokračujte v otočení, aby se připevnění hlavy utáhlo o něco více (zhruba o půl zatáčky).
 • V závislosti na modelu připevnění hlavy budete možná muset před použitím zastřihovače vytáhnout několik centimetrů řetězce.

Závěr

V Homco jsme váš místní prodejce Stihl Flagstaff. STIHL je #1 prodávající značku venkovního napájecího vybavení v Americe a produkty STIHL najdete pouze v obchodech s nezávisle, jako je naše! Jinými slovy, žádné velké obchody s boxem nesou. Neseme celou řadu STIHL plynů, elektrických a baterií provozovaných živých zastřihovačů, takže bez ohledu na velikost vašeho dvora, máme vás zakryté mnoha možnostmi, z nichž si můžete vybrat. Také nosíme všechny zásoby potřebné k čištění a údržbě vašeho zastřihovače, aby pro vás fungovalo správně a vydrží velmi dlouho. Základní čištění a údržba je zásadní a trvá to jen několik minut, když víte, jak to udělat správně.

Cody je jedním z několika techniků, kterým jsme připraveni vám pomoci v Homco, a jsme tak vděční, že si vzal čas na sdílení s americkými tipy pro čištění a údržbu standardního zastřihovače STIHL. Naši odborník STIHL certifikovaní technici jsou tu, aby vám pomohli s případnými dotazy ohledně toho, který model je pro vás ten pravý a jak čistit a udržovat zastřihovač. Pojďte dál a my vám pomůžeme, aby váš dvůr vypadal nejlépe!

Pokud byste se chtěli dozvědět více o STIHL, podívejte se na náš video blog, kde odborník Homco, Dustin Queen, odpoví na často kladené otázky o Stihl.

Testoval jsem tento nový zastřihovač baterií STIHL po dobu jednoho měsíce a nemyslím si, že se chci vrátit do plynu.

Autor: Mark Wolfe | Publikováno 2. května 2023 13:09

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Nástroje pro trávník a zahradu poháněné baterií prošly v posledních několika desetiletích dlouhou cestu. Inženýři na tomto problému pracovali po dlouhou dobu, ale síla a běh byl kritickými omezeními. Od počátku dvacátých let 20. století umožňovaly hluboké cyklování lithium-iontových baterií, vysoce účinné beztasární motory a další technický vývoj možné vytvořit spolehlivé vybavení napájené baterií, které nestojí paži a nohu. Tyto nástroje váží méně, vibrují méně, vydávají méně hluku a fungují stejně tvrdě jako jejich předchůdci pohánění plynu a každá velká značka venkovního výkonu, která prospívala v éře benzínu. Nedostanou se mnohem větší nebo lepší než STIHL.

STIHL byl po generace globálním powerhouse v pro-třídě Power Equipment. Vytvořil silnou a trvalou pověst kvality tím, že na trhu vytvořila některé z nejtěžších řetězových pilovačů, ořízků, řezaček štětců, živé nůžky a dmychadla listů, přičemž od začátku byla zabudována opravna. Ale to bylo během věku benzínu. Otázkou je, že nové zařízení STIHL napájené z baterií přenese pochodně do budoucnosti?

Nedávno jsem měl možnost vyzkoušet různé nástroje pro trávník a krajinu napájené z baterií STIHL, včetně nového zastřihovače STIHL FSA 60 R String. Testoval jsem spoustu dalších zastřihovačů baterií, včetně některých, kteří běží déle na poplatku a některé, které nabízejí trochu více točivého momentu, ale pokud jde o celkovou schopnost a uživatelskou zkušenost, tento soutěží s nejlepšími umělci. Podívejte se na následující recenzi a dozvíte se více o nástroji a proč jej doporučuji.

STIHL FSA 60 R Battery Trimmer: Na první pohled

Hodnocení: 9.1/10

KLADY

 • Váží méně než 10 liber s nainstalovanou baterií, ale snadno se síly pomocí tvrdých plevelů
 • Nabízí 25 minut doby oříznutí na náboj, dost na oříznutí 5 000 lineárních nohou nebo více
 • Vyvážený design minimalizuje únavu operátora během prodlouženého používání
 • Mezi funkce pohodlí patří snadná hlava s cívkou, nárazová stráž, spouštěč s proměnnou rychlostí a zavěšená smyčka pro skladování

NEVÝHODY

 • Relativně úzký 13.8palcový řezací řádek není ideální pro sečení širokých oblastí
 • Nabití baterie trvá déle než 2 hodiny; 6: 1 Čas nabíjení do poměru běhu

Získejte zastřihovač baterie STIHL FSA 60 R na adrese:

Co je to zastřihovač baterií STIHL FSA 60 R?

STIHL nedávno představil FSA 60 R jako nejvýkonnějšího zastřihovače ve svém systému AK systému s ohledem na majitele domů navržených s majiteli domů. Jeden, který jsem testoval, zahrnoval zastřihovač, baterie AK 20 a nabíječka AL 101, ale zastřihovač je také k dispozici jako holý nástroj. Díky efektivnímu bezkartáčovému motoru a tvrdému, lehkému polymernímu materiálu používanému pro kryt motoru a deflektoru úlomků váží zastřihovač v pohodlném 9.8 liber s nainstalovanou baterií, ale nabízí spoustu ořezávacího výkonu. AK 20 36-VOLT (V) 3.9 amp-hodinová (AH) lithium-iontová baterie dává jí asi 25 minut běhu za poplatek a nabije se ve 2.5 hodin.

STICHL FSA 60 R SPECIS

 • Celková délka: 66.1 palce
 • Provozní hmotnost: 9.8 liber
 • Průměr řezání: 13.8 palců
 • Průměr čáry:.095 palce (standardní) nebo.080 palců
 • Specifikace baterie: 36V 3.9ah
 • Runtime: 25 minut
 • Doba nabíjení: 150 minut

Několik standout funkcí na tomto zastřihovači baterie STIHL zahrnuje spouštěcí škrticí klapku s proměnnou rychlostí, spouštěcí blokování palce, řezací hlavu EasySpool, nárazový stráž, západka pro udržení baterie a zavěšená smyčka. Blokování spouště a baterie působí jako bezpečnostní prvky a zajišťuje, že zastřihovač není náhodně aktivován. Náraz chrání kmeny stromů, ploty a další jemné povrchy před hlavou pro těsné oříznutí bez poškození. Systém EASYSPOOL pro rychlé zatížení umožňuje uživateli znovu načíst linii oříznutí během několika sekund. Když se zastřihovač nepoužívá, zavěšená smyčka usnadňuje úložiště.

Zákazníci, kteří nakupují zastřihovač baterií STIHL, se mohou setkat s podobným Stihl FSA 57, který byl o něco déle. Zatímco oba oříznutí pracují na systému 36V AK baterie, liší se několika klíčovými způsoby. FSA 57 je menší, lehčí zastřihovač baterie navržený pro nejmenší městské yardy. Měří 59 palců dlouhé, váží 7.7 liber s nainstalovanou baterií AK 10, vyřízne 11palcový řádek a běží až 25 minut na náboj. Pro příměstské množství průměrné velikosti mezi čtvrt a půl akrem je větší a silnější FSA 60 r lepší volbou.

Jak dobře funguje Stihl FSA 60 R?

Od začátku je zřejmé, že FSA 60 r pochází ze společnosti, která zná oříznutí strun. Tam, kde se zdá, že někteří výrobci začínají zastřihovačem plynu a jednoduše nahradí motor elektrickým motorem, je tento design rafinovanější. Bod vyvážení předních a zachování je umístěn na sladkém místě před dopředným držadlem, takže řezací hlava přirozeně zůstává na úrovni země, ale operátor při ořezávání nevynakládá zvláštní energii při ořezávání. Rovnováha je nesmírně důležitá u těžších ořízků poháněných plynem, které Stihl dělá, a bylo hezké zažít tu úroveň detailů zde.

S ohledem na to, že tento lehký stroj byl nabitý těžkým.095palcová linka Trimmer, byl jsem poněkud ohromen jejím výkonem. Vystřihovače baterií jsou často vybaveny tenčí linií, aby se ušetřila výdrž baterie nebo aby se vyrovnal točivým momentem. Tento zastřihovač se čistě a agresivně nakrájel skrz vše na své cestě-šílenství, plevele a dokonce i tenké sazenice stromu plevelů. Ještě překvapivější byl nedostatek vibrací projíždějících úchyty. Nebylo to přesně hladké máslové, ale vibrace byly znatelně méně než konkurenti, které jsem testoval, a po oříznutí jsem neměl sebemenší brnění v rukou.

Pokud jde o funkce pohodlí a pohodlí, prostě fungovaly. Variabilní spoušť se hladce zrychlil a umožnil mi používat menší sílu při ořezávání trávy a více energie pro hrubé plevele. Líbil se mi výsuvný nárazník, protože jsem ho mohl prodloužit nebo zasunout podle potřeby pro daný úkol a při rozšíření to fungovalo tak, jak bylo inzerováno. Spouštěcí blokování odvedl svou práci a při provozu nezpůsobil žádné nepříjemnosti. Totéž pro zadržovač baterie, která nutí uživatele, aby zdvojnásobil kliknutí na baterii na místě pro provoz.

Ořízl jsem FSA 60 R jeho kroky na můj majetek. Můj dvůr je kombinací průměrné (plevelické) trávníku trávy, rozptýlené s upravenými postelemi, přírodními oblastmi a zeleninovou zahradou. Použil jsem zastřihovač baterie ve všech oblastech, abych zjistil, jak dobře by to zvládlo jemnou trávou, hrubé plevele, nějaký hustý růst a občas několik tenkých stromů, které vylíhnou na okrajích přírodních oblastí. V každém případě zastřihovač splnil úkol agresivně, ale s pohodlně rafinovaným pocitem. Kombinace mírně rovnováhy hmotnosti vpřed, lehké konstrukce, nízké vibrace a překvapivého množství řezné energie způsobila, že FSA 60 R baterie zastřihovače potěšením.

Stojí STIHL FSA 60 r?

Asi 300 je STIHL FSA 60 r jedním z dražších zastřihovačů baterií na trhu. LIGHT-DUTY BATERTER TRIMERS stojí něco přes 100, ale nemohou oříznout nic tvrdšího než tráva a běží jen asi 15 minut na poplatek. Cenově dostupné cenově dostupné zastřihovače tvrdí až hodinu výdrže baterie a možná širší řezací dráhy a obvykle jde asi 200. Podle mých zkušeností pracují ty, jak jsou inzerovány, ale kupující obchodují s provoz a/nebo trvanlivost za levnější cenu.

Konkurenti v rozsahu 300 nabízejí mnohem lepší uživatelský zážitek. Stroje na této cenové hladině poskytují dostatek energie pro všechny druhy ořezávání, pohodlný design, čistý řez s menšími vibracemi a celkově méně frustrace, pokud jde o to, aby byla práce prováděna rutinně. Tento zastřihovač dobře zapadá mezi jeho vrstevníky na této úrovni, takže to považuji za spravedlivou cenu.

Je to zastřihovač baterií STIHL, pro vás?

Pokud je váš standard hodnoty získávat co nejlevněji točivý moment a běh, pak Stihl FSA 60 R nebude skvělý. Místo toho se podívejte na ego 56V bezdrátový zastřihovač nebo zastřihovač řetězců Greenworks 80V; Každá z nich také nabízí 45 minut běhu, ve srovnání s 25 minutami pro STIHL. Pokud však dáváte přednost placení o něco více za kvalitní nástroje, které vydrží dlouho a poskytne vám uspokojivý pracovní zážitek, pak jste na správné cestě s tímto zaříznutím baterií STIHL.

S jeho 25minutovým během je zastřihovač řetězce FSA 60 R ideálním výběrem pro většinu středně velké krajiny mezi čtvrtinou a půl akrem. Nabízí pohodlí nadřízeného operátora, dostatek energie k vyčištění tvrdých míst, bezpečnostních prvků k ochraně před náhodným spuštěním a je postaven tak, aby vydržel. Možná budu muset jeden získat pro svůj tříčtvrtinu-akrový yard a investovat do druhé baterie.

Kde koupit STIHL FSA 60 R Battery Trimmer

Získejte zastřihovač baterie STIHL FSA 60 R na adrese:

Seznamte se s testerem

Mark Wolfe je spisovatel a produktový tester s rozsáhlým zázemím v mateřském a krajinářském průmyslu. Po více než 20 let poseká, lemoval, vysadil, prořekl, kultivoval, zavlažoval a zrekonstruoval krásnou krajinu. Nyní testuje a píše recenze o nejnovějším venkovním energetickém vybavení, ručních nářadích, produktech péče o trávník a dalším venkovním žijícím zboží.

Buzz nástrojů

Procházejte všechny značky »

Procházejte všechny kategorie »

Domů »Nejnovější recenze nástrojů» Zahrada trávníku »Stihl FSA 56 Recenze bezdrátového oříznutí

STIHL FSA 56 Recenze bezdrátového oříznutí

mýlil jsem se. Mýlil jsem se v bezdrátovém venkovním energetickém vybavení (OPE). Myslel jsem si, že to byl trik. Že to bylo pro lidi, kteří nerozuměli motorům. Myslel jsem, že to bylo pro lidi v metropolitních oblastech s poštovními razítky. Nemohl jsem se o tom všem mýlit. Nyní jsem hrdým uživatelem zastřihovače.

Moje žena v 8 měsících těhotná to může snadno zvládnout

Bezdrátový zastřihovač Epiphany

Jsem si jistý, že je mnoho z vás, že si to teď čte a myslíte si: „Bezrexusní Ope není pro mě.“Byl jsem tam s tebou. Ve skutečnosti jsem byl pravděpodobně jedním z nejkrásnějších kritiků. Abych byl naprosto upřímný, Stihl’s Media Event mě nepřesvědčila, že to bylo pro mě. Držel jsem to v ruce, použil jsem to, i když krátce, ale používal jsem to všechno stejné. Stále jsem nebyl přesvědčen. Trvalo to zjevení.

Zjevení přišlo asi měsíc poté, co jsem tento produkt používal. Skenal jsem trávník a moje žena chtěla oříznout trávu. Ve svém životě se nikdy neřešila. Ukázal jsem jí ovládací prvky a odešla. Netrvalo to dlouho a ona byla hotovo. Bezdrátový zastřihovač byl tak snadný, že ho někdo s absolutně nulovým zážitkem mohl jen chytit a jít. Byl jsem přeměněn.

FSA 56 bezdrátové zastřihovače a specifikace

 • Hmotnost bez baterie 2.5 kg. (5.5 liber.)
 • Hmotnost s AK 10 3.3 kg. (7.3 liber.)
 • Doba běhu (bez AK 10). Až 17 minut (pokud běží neustále)
 • Doba běhu (bez 20). až 34 minut (pokud běží neustále)
 • Šířka řezání. 28 cm (11 ″)
 • Kapacita čáry. 16 ‚(2. 8‘ řetězce).080 ″/2.Tichá linie 0 mm
 • Napětí. 36V
 • Okamžitý spuštění
 • Nastavitelná poloha rukojeti a délka hřídele
 • AutoCut 2-2 hrbol hlava

Žádný plyn všechny jdou

Četl jsem spoustu recenzí bezdrátového OPE, kde recenzent bědoval nad rokem bojujícího spuštění dvoudobého vybavení. To nikdy nebyl můj problém a možná to nebyl váš problém. Tak proč by ses měl starat o bezdrátový zastřihovač? I když vaše vybavení funguje bezchybně, musíte ho stále udržovat. Stále musíte koupit a míchat plyn. Stále musíte podpořit zastřihovač a pak ho stále musíte začít. Skutečným přínosem bezdrátového zastřihovače je, že kliknete na baterii a je dobré jít. Další obrovskou výhodou je mnohem lehčí hmotnost.

Pokud jste v minulosti měli potíže s motorem, kázal jsem zde sboru. Už si dokážete představit, jak skvělé by bylo v žádném případě nebude muset s plynovým motorem Funtz. Ani jediný tah lana, protože neexistuje žádné lano.

Proč stihl nad jinými značkami?

Trh s bezdrátou OPE v posledních několika letech vyhodil do vzduchu se zdánlivě každým výrobcem OPE a každým výrobcem nástrojů, které vydává bezdrátové nabídky. Tak proč byste si měli vy nebo kdokoli jiný vybrat bezdrátový zastřihovač STIHL nebo jiné vybavení na jinou značku? Stihl by vám chtěl dát více než 9 000 důvodů. To je kolik nezávislých obchodníků s servisními prodejci mají v USA. Jsou plně vyškoleni při provozu a opravě každého produktu STIHL, který prodávají. Určitě si můžete koupit bezdrátový zastřihovač na Lowes nebo Home Depot, ale pokud s tím máte problém po silnici, nemohou to pro vás opravit.

Proč STIHL FSA 56 bezdrátový zastřihovač?

STIHL má v současné době celkem 5 nabídek zastřihovače. Jak víte, který z nich je pro vás pravý? Stihl má tři úrovně bezdrátového Ope vymezeného velikostí dvora nebo frekvence použití. Řádek AI (integrovaná baterie) je pro malé městské yardy nebo příležitostné použití. Linka AK je pro střední příměstské yardy nebo časté použití. Linie AP je pro velké yardy nebo profesionální použití.

Vybral jsem FSA 56, protože zatímco mám menší dvůr (1/3 akr), jsem častým uživatelem. Máme řadu věcí, které se můžeme oříznout na našem dvoře z našich dětí hrají strukturu, na palubní příspěvky, terénní úpravy a oblast FirePit/Patio. Navíc používám zastřihovač k udržení naší kabiny v severní Minnesotě. Tam jsme udržovali dvoutaktní zastřihovač, ale bezdrátový zastřihovač FSA 56 je prostě jednodušší.

Stihl říká, že FSA 56 s baterií AK-10 může oříznout až 5 fotbalových polí na délku. To je samozřejmě závislé na délce a typu trávy a rychlosti krmiva (jak rychle oříznete). I když jsem to netestoval konkrétně, měl jsem více než dost síly, abych úplně ořízl trávník. Někdy dostanu téměř dvě obložení před dobíjením.

STIHL uvádí zabíjení běhu bezdrátového zastřihovače FSA 56 jako 17 minut s baterií AK-10. Abych byl upřímný, to nezní jako moc a teprve když zvažujete, jak se oříznete. Vytáhnete spoušť, ořízněte se kolem objektu, pustíte spoušť a jdete k dalšímu objektu. Bezdrátový zastřihovač neběží neustále jako plynová jednotka. Ořezávání je tak tiché s bezdrátovým zastřihovačem. Je to jen Whir of the Line a pak ticho při chůzi k dalšímu oříznutému objektu.

Převádění cívky, kterou máte

POZNÁMKA: Ožín přichází s.080 ″/2.Tichá linie 0 mm, ale nemohl jsem to dostat z police ve velkém od dvou největších prodejců ve městě. Museli by to objednat. Nevěděl nic lépe, koupil jsem to. Podařilo se mi převinout cívku.080 ″/2.0 mm prémiová kulatá čára (zelená barva), ale řez končí houba trochu, aby se tvrději vrhala do kanálů v hlavě. Ujišťuji vás, že je to velmi možné, ale navlékání tiché linie je mnohem snazší, pokud je k dispozici.

Kde koupit

Stihl FSA 56 bezdrátový zastřihovač lze zakoupit od místního nezávislého servisního prodejce STIHL a je k dispozici jako holý nástroj pro 149.95 nebo jako souprava, která zahrnuje baterii a nabíječku AK-10 pro 199.95.

Spousta odfrčení pro silné věci

Spousta odfrčení pro silné věci