Recenze sekačky na sekačkou s černou a decker baterií CM2060C. Black and Decker sekačka bezdrátová

Recenze sekačky na sekačkou s černou a decker baterií CM2060C

Líbí se nám tento model pro majitele domů s vědomím rozpočtu se spoustou až 1/2 akru (včetně domu, příjezdové cesty a krajinářství), kteří hledají lehkou sekačku na trávu s baterií.

60V černá a decker baterie sekačka ukazuje významné zlepšení oproti předchůdce 40V

Když jsme testovali 24 různých modelů sekačky, abychom zjistili, jak v současné době stojí plynové a bateriové odvětví trhu, podívali jsme se na krajinu, která pokrývá komerční trvanlivost a sílu až k schopnosti a dostupnosti DIY. Trvale populární jako možnost na základní úrovni, Black a Decker vstoupili do své 60V bezdrátové sekačky a my jsme byli nadšeni, jak se tento model za rozumnou cenu naskládá proti jiným bezdrátovým modelům v naší divizi Push Seader Division.

Klady

 • Lehká možnost
 • Snadná nastavení výšky řezu s jedním bodem
 • 2 baterie na palubě s přepínačem
 • Indikátor nabití baterie Visual LED
 • Skóre vynikající hodnoty

Nevýhody

 • Zacházejte s záhyby, ale sekačka neukládá svisle
 • Nižší síla při zatížení než většina jeho konkurence

Výsledky přestřelky

Jak se vám tato sekačka na trávu s černou a Decker baterií líbí, rozhodně přijde na vaši perspektivu. Pokud přicházíte z elektrických sekaček, opravdu si užijete pohodlí používání baterií a je zde srovnatelný výkon, možná i trochu víc. Na druhou stranu, pokud přicházíte z plynových sekaček, okamžitě si všimnete rozdílu v síle.

Líbí se nám tento model pro majitele domů s vědomím rozpočtu se spoustou až 1/2 akru (včetně domu, příjezdové cesty a krajinářství), kteří hledají lehkou sekačku na trávu s baterií.

Pořadí sekačky na baterii: 5. místo

Řezné výkon

Chtějí, jak jsme testovali? Podívejte se na naši přestřelku bezdrátového sekačky!

Zdroj energie

Než skočíme do testování výkonu, chci na minutu zasáhnout zdroj energie Black a Decker. Jdou s bateriovým systémem 60V a zdá se, že to je sladká místo pro Ope baterie napájenou. Zdá se, že má více svalu než 36v/40V max a pohyb za něj může mít snižující se návraty.

Když jsme před několika lety testovali sekačky, Black a Decker měli systém 40V max, který nejen bojoval s mocí, ale také zůstal dostatečně chladný, aby se zabránilo ochrannému vypnutí. To není něco, na co jsme s tímto modelem narazili. I když jsme testovali v tempu vyšších než 90 ° F, zjevně mají teplo pod kontrolou a určitě je více síly pracovat s.

Řezací síla

Zkontrolujte rychlost bez zatížení jako základní linii, kterou můžete začít, Black a Decker’s Blades se pohybují při vedení třídy 2937 RPM. Skutečná rychlost špičky však 165.9 mph byl pouze třetí nejrychlejší, protože několik konkurentů používá větší čepele než 19 ″ tohoto modelu.

Rychlost bez zatížení poskytuje dobrou základní linii pro měření výkonu, ale neříká nám, co očekávat, když sekačku skutečně vložíme do trávy. Měřili jsme sekačku na trávu s černou a decker baterií při zatížení velikosti údržby a simulovali jsme lehký tlak pravidelného týdenního řezu.

Jeho kartáčovaný motor spadl čepel na 2493 ot / min a špičky čepele na 140.8 mph; 4. místo z 5 push sekaček.

Když aplikujete těžší zatížení. jako když sekáváte silnější a více zarostlá tráva. většina bezhrubých motorů používá svou elektroniku k tomu, aby systém sdělil systém ke zvýšení energie. I když to ne všechny možnosti kartáčovaného motoru to dělají, černá a Decker zahrnuje elektronickou komunikaci a my jsme viděli zvýšení 5.8 mph s těžším zatížením.

Opravdu rádi vidíme, že Blade RPM zůstávají kolem 3000 (~ 160. 190 mph), aby pokryly nejvíce řezací podmínky. Zatímco tato sekačka na trávu s černou a decker baterií nedosáhne tak vysokého, je to řezací síla, je naprosto dostatečná pro pravidelné údržby. Pokud v současné době používáte elektrickou sekačku, jedná se o snadnou upgrade na bezdrátové řezání.

Řezací plocha

Black a Decker CM2060C řezy s 19 ″ čepelí, což je menší strana průměru pro push sekačku (většina z nich je 18 ″. 21 ″). Rozdíl v řezné oblasti mezi tímto a o něco větší 20 ″ je však pouze asi 5% zisk.

Během běžného řezu údržby jsme byli schopni získat 31minutový běh z 1 baterie. Chůze na konzistentní 2.5 mph, to je 10 798 čtverečních stop sečení, nebo asi 1/4 akr. Za předpokladu, že váš trávník zůstává konzistentní a zvládnutelný (vaše runtime a oblast výrazně klesnou při těžším zatížení), můžete tento součet zdvojnásobit při používání obou baterií.

Zájem o účinnost baterie? Při 60 V a 2.5 Ah, díváte se na 135 watthodinu na baterii. Pokud můžete snížit 10 798 čtverečních stop na baterii, rozpadne se na 80 m2. ft. za watthodinu. Pokud jde o efektivitu, to byl náš třetí nejlepší umělec, který byl nejlepšími modely Makita a Worx.

Black and Decker doporučuje tuto sekačku pro vlastnosti až do 1/3 akru. Jsme trochu velkorysejší a myslíme si, že můžete pokrýt 1/2 a akr, za předpokladu, že máte na svém pozemku dům, příjezdovou cestu a terénní úpravy.

Úrověn hluku

Sekačka na trávu s černou a deckerskou baterií byla jedním z hlučnějších modelů. Měřili jsme IT a vytvářet úroveň zvukového tlaku bez zatížení 84 dB (a). I když je to nejhlasitější z tlačích baterií, které jsme testovali, udržujme je v perspektivě. Naše nejtišší a nejdražší plynová sekačka zasáhla 86 dB (A) a většina plynových modelů byla 90 decibelů nebo více.

Sada funkcí

Přepínání baterie Powerswap

Sekačka na trávu s baterií 60V Black a Decker je dodávána se dvěma 2.5Ah baterie ve své soupravě, které se zapadají do sekačky, když je čas jít. Sekačka se ve skutečnosti neběží na obou bateriích najednou, ale vyčerpává jednu po druhém. Na zadní straně základny motoru budete moci jasně vidět úrovně nabíjení baterie.

Když se první baterie vypouští, nemusíte vyměňovat baterie z jedné zálivy na druhou, jednoduše stisknete tlačítko Powerswap. Sekačka začne kreslit napájení z druhé baterie a budete pokračovat dál, aniž byste museli zpomalit.

Je pohodlnější mít sekačku, která se automaticky přepíná. To znamená, že se jedná o velmi výhodnou funkci a na jiných sekačkách na trávu s baterií v tomto cenovém rozpětí obvykle nenajdete na jiných sekačkách na trávu s baterií.

Palubní materiál

Černá a Decker se rozhodne pro plastovou palubu pro tuto sekačku. Je to pro a con. Nevýhodou je, že to nebude držet tak dlouho jako ocel. Plast je však mnohem lehčí a pro model push sekačky může lehčí hmotnost přinést výhodnější nastavení. Ve skutečnosti je sekačka dobře pod 50 liber bez baterií a těsně nad ní s oběma na místě.

Nastavení výšky a rozsah

Sekačka černé a decker bezdrátové sekačky na vás to snadno vezme, pokud jde o úpravu výšky řezu. Je vybaven úpravou výšky s jedním bodem, který je opravdu jednoduchý na použití jednoruční. Má na výběr 7 úrovní výšky, vše mezi 1.25 ″ až 4 ″.

Zpracovat pozice

Sekačka na trávu s černou a deckerovou baterií vám dává dvě pozice na výběr a dokonce se překládá na kompaktní. Je to neuvěřitelně snadné se přizpůsobit. Rozdíl mezi „kompaktním úložištěm“ a „vertikálním úložištěm“ je hardware, který stabilizuje sekačku, pokud ji postavíte proti zdi.

Pokud jste podnikali, existují způsoby, jak se na tomto modelu oživit cestu k vertikálnímu úložišti. Ve své nemodifikované podobě je skládání rukojeti vpřed tak dobré, jak se dostane.

Možnosti vypouštění

Černá a Decker zahrnuje vše, co potřebujete pro mulčování, pytlování a boční výboj. Nemá kvalitu řezu, kterou mají sekačky vyššího konce. Část toho se scvrkává na nižší rychlosti čepele, které mají za následek nižší vakuový účinek na trávu. Přesto to dělá práci.

Hodnota

To pravděpodobně nepřekvapuje nikomu, kdo se v těchto dnech s značkou, ale 60V Black a Decker bezdrátová sekačka udělala opravdu dobře v hodnotové části našeho přestřelky. Souprava, která je dodávána se dvěma 60V 2.5ah baterie, nabíječka a tříletá záruka, mají maloobchodní cenu 399.

Tento výkon v kategorii hodnot byl nejlepším sekačkou Worx 40V, která má podobnou záruku, ale přichází v přibližně 50 levnějších.

Černá a Decker‚s 60V Powerswap Line je právě teď velmi omezená, i když pokrývá základy. Spolu s touto sekačkou na trávu je zde dmychadlo, zaříznutí živých plotů a zastřihovač strun. I když máte to, co potřebujete udržet trávník ve formě, pokud doufáte v Edger, Pole Saw, Chainsaw nebo jiné nástroje péče o trávník, budete se muset podívat na jiné značky.

Jakmile sezóna sečení končí, existují nějaké pěkné kouření na samohybných modelech přímo a dokonce pod stejnou cenou. Takže udělejte sami a upřednostňujte trochu nakupování. Můžete dokonce najít tento v prodeji před příliš dlouho.

Sečteno a podtrženo

Jak se vám tato sekačka na trávu s černou a Decker baterií líbí, rozhodně přijde na vaši perspektivu. Pokud přicházíte z elektrických sekaček, opravdu si užijete pohodlí používání baterií a je zde srovnatelný výkon, možná i trochu víc. Na druhou stranu, pokud přicházíte z plynových sekaček, okamžitě si všimnete rozdílu v síle.

Líbí se nám tento model pro majitele domů s vědomím rozpočtu se spoustou až 1/2 akru (včetně domu, příjezdové cesty a krajinářství), kteří hledají lehkou sekačku na trávu s baterií.

Black and Decker CLM3820L 36V bezdrátový rotační trávník 380 mm

= 6.-

Podívejte se na související stránky zde

Podívejte se na informace o záruce zde

Black and Decker CLM3820L 36V bezdrátový rotační trávník 380 mm

Baterie AH vysvětlila nejlepší způsob, jak popsat hodinu zesilovače baterie, je to, že je to efektivně velikost vaší palivové nádrže, čím více hodin zesilovače vaše baterie, tím delší bude baterie vydržet mezi nabíječkami. Dohody zesilovače nezvyšují sílu daného nástroje.

Napětí baterie vysvětlilo nástroj s vyšším napětím než jiný, je trochu jako výběr motoru v automobilu, vyšší napětí bude obecně znamenat vyšší výkon napájení. Stejně jako u automobilů, i když větší motor ne vždy překládá na lepší výkon, takže je důležité porovnat specifikace nástrojů při různých napětích mezi různými výrobci.

Přečtěte si 29 kontrol zákazníků pro Black a Decker CLM3820L 36V bezdrátový rotační trávník 380 mm

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

John 20/05/2023 15:05:22 Tuto sekačku jsem si koupil v domě starších maminek, teprve nedávno jsem začal důvěřovat, že zahradní elektrické nástroje bude mít dostatek energie pro zamýšlenou práci a šel s Black a Decker jako Baterie byly kompatibilní s oříznutím živého plotu a strimmer, který jsem nedávno koupil. Musím říct, že je sekačka dojem. Světlo pro použití a řezy skvěle, měl jsem malý problém s jednou z baterií, ale nástrojové oddělení bylo brilantní a problém vyřešen během několika dnů. Vřele doporučuji nástroj

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

William 16/05/2023 11:18:02 Skvělá sekačka a neuvěřitelná rychlá dodání z nástroje. Velmi šťastný zákazník, toto je 3. produkt, který jsem od vás koupil- všechny konkurenceschopné ceny a doručovací místo. Děkuji

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Richard 28/10/2022 12:24:56 Bezpochyby, nejlepší trávník, jaký jsem kdy měl. Snadno použitelné, světlo a dobrá velikost pro trávník střední velikosti. Avšak dvě vynikající funkce. Baterie vydrží věky bez identifikovatelného snížení energie, dokud se připraví na změnu. A. Právě jsem musel vyříznout trávník poměrně dlouhou, mokrou trávou. Žádná možnost, příští 10 dní bude pršet. Nejenže to střihovalo trávu opravdu dobře, ale také ji shromažďovalo. Dobře, musel to vyprázdnit docela často, ale nakonec se velmi dobře a neuvěřitelně shromáždil docela dobře. Dobře!

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Jack 27/06/2022 17:44:06 ho používal jen několikrát, ale je to lehké, snadné manévrování a baterie vydrží dobře. Mnohem snazší než šňůra na trávu!

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Colin 17/06/2022 22:47:47 Velmi potěšen strojem a bateriemi. Dobrý výběr hloubky řezání. Pokud by kompartment otevřel širší, bylo by to pro baterii snazší.

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita
Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Christopher 13/05/2022 16:33:39. Robustní, kvalitní produkt s vynikajícími funkcemi. Rozhodně by doporučil

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Robert 19/03/2022 14:27:52 První snížení roku dnes a tato sekačka učinila práci docela bez námahy. mnohem jednodušší než model pro šňůry. Lehký tak snadno přenášen a ohromen kapacitou sběrného sběru trávy a snadným vyprazdňováním.

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Jon 10/06/2020 15:58:31 Už mám živý oříznutí a strimmer ve stejné řadě Black Decker. Zdá se, že se oba dobře chovají. V důsledku toho mám dvě baterie a nabíječky a mělo smysl nahradit mou unavenou starou šňůrou sekačkou tímto modelem. Použil jsem to jen několikrát, ale je to v pořádku a o něco jednodušší a rychlejší, než se pohrávat s vodiči. Potřebuji obě baterie pro své trávníky (1 střední 1 malý).

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Murray 09/05/2020 09:18:39 Měl předtím sekačku na vznášení a je mnohem tišší a při sečení má dobrou šířku. Nemusíte předstírat řezanou trávu, protože má připojenou tašku na trávu. Zatím velmi potěšen sekačkou.

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Catherine 30/04/2020 10:21:56 Sekačka je poměrně snadno sestavitelná pro neefie, jako jsem já. Je to opravdu snadné a velmi tiché. Baterie netrvá dlouho nabití a společně s nabíječkou zabírají malý prostor v mé garáži. Snadné změny nastavení výšky. Jedna páka upravuje všechna čtyři kola najednou. Určitě by tento produkt doporučil.

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Liam 17/04/2020 13:57:41 Brilantní trávník, mám 3 trávníky celkem metry přibližně 170. Jeden nabití baterie dokončil všechny 3 trávníky s upravenými. Skalní prádlo bylo dodáno dobře zabalené a byla rychlá dodávka, trávník je silný a snadno použitelný a výřez je vynikající s pákou s výškou, která je snadno upravitelná. Kromě toho, že dávám 5 hvězd za hodnotu, funkce, perimance a kvalitu, dávám 5 hvězdiček také na nástroj pro hladkou transakci a rychlé dodání, nyní si objednávám BD zastřihovač, který se hodí k mé existující nabíječce a baterii z nástroje. Skvělá společnost děkuji.

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Craig 16/04/2020 17:57:56 Jsem spokojený s sekačkou na trávu, dělá to, že je trávu na různé délky a je na kolech, tak velmi snadno se pohybuje a není těžký a velmi Snadno se dá dohromady a baterie trvala dlouho, dostatečně dlouho na to, abych si uřízl trávu, použil jsem pouze jednu baterii a dodává se se dvěma bateriemi, takže opravdu dobře,

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Paul 01/04/2020 19:17:43 Snadno použitelné, poměrně lehké, dobře řezy, přál bych si, abych přinesl větší silnější, jak dlouho a mokré trávy zpomalí a rychle využívejte baterii

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Keith 14/06/2019 15:34:12 Produkt provádí přesně tak, jak je popsáno, a řezá oba mé střední trávníky na jednom náboji. Doručeno okamžitě a poměrně snadno sestavitelné, i když nebyly zahrnuty žádné pokyny.

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Tim 27/05/2019 15:40:11 Používá se pouze jednou, ale dosud velmi dobré a velmi pohodlné nepotřebují tři prodloužení vede k dno zahrady

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Sue 16/03/2019 14:27:28 to používaly pouze jednou, ale je to na světě, kromě mé staré benzínové sekačky. Není příliš těžké se shromáždit (to sběratel trávy mi chvíli trvalo!). Je opravdu lehké a snadné tlačit. Spravoval jsem svůj velký trávník na jedné baterii s nabíjením. Našel jsem výšku trochu ztuhlý, ale doufejme, že to bude snazší při použití nebo možná je to jen talent. Celkově vzato jsem s touto sekačkou velmi potěšen a ve skutečnosti se těším na sečení trávy letos!

Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita
Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita
Celkové hodnocení Hodnota za peníze Funkce Výkon Budovat kvalita

Colin 01/08/2018 19:43:55 se snažil získat jeden z nich po věky. Cena byla problémem, dokud nebyla schopna koupit od nástroje pouze s jednou baterií. Možnosti doručení velmi příznivé.

Bearní sekačky na trávu

Ergonomicky navržené pro hladké a dokonce i řezané, mnoho bezdrátových sekaček na trávu má ocelové paluby pro vynikající trvanlivost. Každý z našich bezdrátových sekaček je postaven tak, aby vydržel déle, bezchybně ořízl a odolával hrubému sečení terénu. Naše patentovaná technologie Intellicut vytočí točivý moment, když ji potřebujete pro hustší trávu, a poté ji vytočí, když nezachováváte baterii. Worx baterie ovládané, bezdrátové sekačky na trávu jsou lehké, výjimečně tiché, snadno použitelné a dodávají řez jako žádný jiný.

Řez nad zbytkem: Technologie Intellicut

Náš jedinečný systém Intellicut zajišťuje, že váš sečení trávníku se provádí s lehkostí a přesností. Patentovaná technologie vytočí točivý moment k napájení částmi trávníku, které jsou silnější a hustší, šetří energii a peníze. Náš špičkový model Worx Nitro (WG761) má auto-Intellicut, který automaticky upravuje výkon trávníkům.

Štíhlejší, zelenější a čistší než plynové sekačky

Plynové sekačky na trávu produkují dva druhy znečištění. Za prvé, je tu hlukové znečištění z toho, jak hlasité jsou, což může být opravdu otravné pro sousedy a rodinu. Za druhé, produkují překvapivé množství emisí znečištění ovzduší.

Obzvláště znepokojuje emise oxidu uhličitého (CO2), které přispívají k globálnímu oteplování a změně klimatu. EPA odhaduje, že 54 milionů majitelů domů seká každý víkend své trávníky. To je hodně znečištění ovzduší, kterému lze zabránit. Když si koupíte jeden z čistších, zelenějších bezdrátových sekaček na trávu, které jsou k dispozici od Worx, můžete udělat skok do budoucnosti, místo toho, abyste zůstali uvíznut v minulosti.

Navrženo pro účinnost a účinnost

Některé modely Worx bezdrátových sekaček mají plně skládací držadla, aby mohly být snadno uloženy v malých prostorech. Pohodlné polstrované rukojeti vám pomohou snadno dokončit práci se sníženou únavou. Pokud zůstanete na vrcholu sečení trávníku, můžete nechat výstřižky trávy, aby se dostali dolů do trávníku a nakrmili trávu živiny, které potřebuje, aby zůstala zelená a zdravá. Pokud děláte méně časté sečení, použijte praktický taška ke sběru ověřování trávy pro kompostování nebo mulčování ve vaší zahradě. V závislosti na modelu se kapacita vypouštění pohybuje od.85 bušlů do 2 bušlů.

Pokud jste někdy bojovali se starou plynovou sekačkou, abyste upravili výšku sečení s těmito pákami na každém kole, víte, jak je stále obtížnější pohybovat se sekačkou. Budete mít rádi, jak snadné je dosáhnout šesti nebo sedmi (v závislosti na konkrétním modelu) různých výšin řezných od 1.25 palců až 4 palce (v závislosti na modelu) s jednou pákou.

Naše bezdrátové, bateriové sekačky jsou také navrženy tak, aby byly lehké pro manévrovatelnost a snadno se tlačí, od našeho nejmenšího modelu až po 68 liber pro náš největší model se pohybují od pouhých 29 liber až po 68 liber.

Můžete se také rozloučit s tažením plynových plechovek ve vašem vozidle, abyste si mohli koupit benzín, což je jen jedna z mnoha nepříjemností, která vždy způsobila, že se sekačky na trávu s plynem způsobily bolest v krku. Koneckonců, proč se mučit sekačkou na trávu s plynem, když můžete získat vyšší sílu bez nepořádku a potíží?

Také nemusíte dělat pravidelný trek do trávníku a zahradního obchodu pro údržbu motoru a naladění. Pokročilé elektrické motory používané v bezdrátových sekačkách Worx jsou prakticky bez údržby. žádný benzín, žádný olej, žádné potíže.

Sekání poháněné baterií s rychlým nabíjení

Pět našich bezdrátových sekaček na trávu je součástí platformy Power Share, což znamená. Model 14 ”40V (WG779) a 16” 40V model (WG743) používají duální 20V 4.0AH Vyjímatelné baterie, které lze plně dobít za pouhou hodinu, pomocí nabíječky dvojího portu Worx, a mohou na jednom náboji nakrájet na 5 500 čtverečních stop na 5 500 čtverečních stop. Oba modely přicházejí s třicetidenní zárukou a pětiletou zárukou.

Naše špičkové bezdrátové sekačky jsou bezdrátové sekačky WG753 40V 21 ”a WG761 80V 21” bezdrátová sekačka na trávu. Oba sekačky jsou samohybné s pohonem zadních kol a jsou součástí rodiny Worx Nitro vybavené bezkartáčovými motory. Oba jsou poháněny 5.0AH Vysokokapacitní síla Sdílet pro inteligentní baterie (2 baterie pro sekačku 40V WG753 a 4 baterie pro sekačku 80V WG761) pro delší dobu běhu, zvýšené teplé a dopadové ochrany a další z každého náboje. Worx Nitro bezdrátové sekačky na trávu přicházejí s třicetidenní zárukou a pětiletou zárukou. Všechny baterie Worx přicházejí s pohodlnými ukazateli nabíjení, takže můžete vždy snadno vidět, kde jste při práci na baterie.

Jak koupit Worx bezdrátové sekačky na trávu

Najdete všechny inovativní a kvalitní nástroje pro trávník a zahradu Worx, včetně našich bezdrátových sekaček na trávu, nakupováním přímo zde na našem webu a zadáním objednávky na doručení domů. Zjistěte více o nejnovějších nabídkách úsporných peněz a speciálních nabídek přihlášením k aktualizacím textu SMS. Je to stejně snadné jako SMS VIP na 28266 a poté si užívat úspory! Pokud dáváte přednost e.mailu, přejděte dolů a zaregistrujte se do zpravodaje Worx zadáním vaší e.mailové adresy do předplatného pole.

Nenechte si ujít všechny ostatní nástroje Worx Lawn and Garden a související produkty. Šance jsou dobré, že máme produkt pro téměř jakýkoli úkol, který musíte plnit kolem vašeho domova. Nakupujte web Worx pro váš další zastřihovač řetězců, zastřihovač živých plotů, prořezávání, řetězová pila, tlakovou pračku, dmychadlo listů, kolečko, robotická sekačka na trávu a další. Vytvořeno s péčí a představováním nejmodernějších technologií a inovativních návrhů, Worx usnadňuje a efektivnější je vaše trávník a zahrada, takže můžete dělat více toho, co máte rádi.

Udělej si sám. Udělej to lépe. Udělejte to s Worxem.

Worx vs Black Decker Weed Eater: 2023

Worx vs Black Decker String Trimmers je příběh stejně starý jako čas. Dva obři v baterii napájeném trávníkovém prostoru s masivně populárními řetězci zastřihovače.

Právě jste na Amazonu vytáhli dva a nevíte, který z nich je lepší.

Zapněte si bezpečnostní pásy, protože bychom mohli zažít nějaké turbulence.

Proč kontrolujeme nástroje trávníku

Důvod, proč jsme tento web založili na prvním místě, byl ten, že jsme měli tolik problémů pokusu najít rozumné, pochopitelné a čestné recenze pro vybavení trávníku. A není to levné! Po hodinách a hodinách výzkumu, zkoušení produktů a jejich návratu a pokazování našich dvorů. zahájili jsme tento web.

Jako lidé, kteří se museli učit tvrdě, chceme, abyste přesně věděli, na co se přihlásíte, než si zakoupíte kus vybavení. Proto jsme odhodláni poskytovat čestné a snadno pochopitelné recenze, které něco znamenají.

Worx vs. Black and Decker: Historie

Vezměme si například Worx: The Worx WG163 GT 3.0 20V PowerShare 12 ”bezdrátový řetězec Trimmer Edger má přes 16 000 recenzí na Amazonu. Mnoho lidí kupuje tento zastřihovač. a z dobrého důvodu (k tomu se dostaneme za minutu).

Něco, co mnozí z vás možná poškrábají hlavu, jeco je worx? Není to úplně jméno domácnosti, které Dewalt, John Deere nebo některé z dalších značek velkého jména. Worx se tiše plížil na trh a našel výklenek v nástrojích elektrických trávníků.

Black Decker je také všudypřítomné jméno domácnosti. Prakticky každá garáž má v něm uloženo nějaký nástroj pro černou a Decker. Jedním z prvních nástrojů, které jsem vlastnil, byl vrták Black and Decker, který dodnes používám.

Abychom přidali další zmatek, mají tyto dvě značky dokonce stejné barevné schéma. A brát věci ještě dále (!), barevné schéma je stejné jako Home Depot. Chci říct, pojď lidi, vezměte to dohromady.

Podívejte se na naši úplnou recenzi The Worx WG163 GT 3.0 Zde.

Co hledat v zastřihovači strun

Mám zastřihovač elektrického řetězce. Je to zastřihovač řetězce Ryobi 40V a práci to dělá. Ale měl jsem nějaké vzestupy a pády a naučil jsem se tvrdě.

 • Ujistěte se, že si koupíte nástroj, který má baterii, která se hodí k jiným nástrojům
 • Proč ztrácet čas a na zeď s milionem různých baterií v garáži? Jednoduše otočte stejný dovnitř a ven a vydejte se na svou veselou cestu.
 • Pohodlí je král. najděte zastřihovač, který má určitou přizpůsobivost s držadly, aby je přizpůsobil vašemu přizpůsobení
 • Jsem velmi, velmi vysoký. Směs mé výšky s podivnou, tuhou rukojetí na mém Ryobi 40V znamená, že často dokončuji oříznutí v bolesti. Nedělejte to.
 • Najděte zastřihovače s lehkotažtovatelným linií zastřihovače.
 • To znamená, že když nevyhnutelně ztratíte část zastřihovačů, můžete snadno vynést více linie zastřihovače, aniž byste museli příliš zpomalit.

Pokud chcete upgradovat svůj jedlík plevelů, ujistěte se, že máte pravou velikost svého řetězce jedlík plevelů.

Worx String Trimmer vs Black and Decker String Trimmer: Porovnání funkcí

Nyní, když rozumíme tomu, co hledáme, můžeme svinout rukávy a porovnat tyto dva. Začněme s pohodlím.

Pohodlí

Jak již bylo zmíněno dříve, pohodlí je velmi důležitý u řetězce zastřihovače. Upřímně řečeno, musíte držet zastřihovač v podivném úhlu, který skončí v utažení mé horní části zad.

Oba tyto oříznutí mají nastavitelné kliky, což znamená, že můžete změnit úhel, ale ne umístění rukojeti. Změna umístění by byla ideální, ale změna úhlu vás dostatečně blízko.

Dovolte mi, abych vám ukázal obrázek níže a zeptal se vás: Který je podle vás pohodlnější?

Zatímco rukojeť černých a decker vypadá spíše jako typická popisovač energie, ve skutečnosti vám dává více problémů. Uvidíte, že umístění baterie je na samotném špičce rukojeti, znamená to, že tento konec zváží. To pak nutí vaši druhou paži, aby tlačila dolů na rukojeť (která je super blízká) a způsobí, že se spustí spoušť.

Tato akční souprava je normální, ale začíná se opravdu opotřebovat záda, když se oříznete po dlouhou dobu nebo je obzvláště pečlivé. Upřímně řečeno, ztěžuje kontrolu.

Baterie Worx je těsně pod držadlem, což stále způsobuje akční souvislost, kterou jsme viděli v černé a deckeru, ale v menší míře.

Baterie

Dovolte mi, abych to právě teď dostal z cesty. výdrž baterie je velmi obtížné měřit v nástrojích, jako jsou tyto. Místo toho tedy budu mluvit o bateriích širší.

Worx a Black a Decker má 20V baterie s 2 ampy (míra energie). Budou velmi podobné při výdrži baterie a výkonu. takže se tam netýká.

Jednou z oblastí, na kterou si chcete jistě dávat pozor, je, kolik dalších produktů můžete vyměnit baterii. Práce má spoustu dalších produktů, které používají stejnou baterii, ale upřímně řečeno. černý a Decker může být ve hře nejlepší ve hře.

Black Decker má elektrické nářadí, nástroje na trávu a dokonce i nástroje pro čištění domácnosti, které všechny mohou vzít 20V baterii použitý na tomto zastřihovači. To znamená jednu zástrčku, jednu nabíječku a je dobré jít.

Worx roste svou linii, ale v tomto prostoru nemá zcela měřítko nebo dominanci, kterou Black a Decker po celá desetiletí.

Výhoda zde je jasná: Black a Decker vyhraje toto kolo.

Použitelnost a funkčnost

O obou těchto zastřihovačích je něco elegantního. No, kolo není jen pro pohrávání-může to sloužit jako vodicí kolo pro relativně lehkou edgeru.

Zatímco většina Edgers přichází s velkou kovovou čepelí, většinu jednodušších úloh lze provést s normálním zastřihovačem řetězce. Jednoduše otočte nástroj na boku, nechte se vyvážit kola a nechte ho roztrhnout. To vám dá pěkné, čisté linie kolem vaší příjezdové cesty nebo chodníku.

Jedna věc, která dává Worxovi malou výhodu v této kategorii, je stráž štětce, kterou má.

Tato kovová věc je zhroutitelná, takže když ji převedete z řetězového zastřihovače na Edger, jednoduše ji zatlačte a pokračujte. Strážce kovového štětce vám pomůže spuštěn řetězec do cihel nebo dřeva, který rychle zhoršuje integritu linie zastřihovače.

Porovnání cen: Worx vs Black Decker

Worx WG163 GT Trimmer je na prodej právě teď na Amazonu za asi 115, což je docela visaná dobrá cena. Zahrnuje také dvě baterie a nabíječku.

Black and Decker je v prodeji za šokující nízký 82 na Amazonu. To přichází s jednou baterií. ale může také použít baterii z kteréhokoli z nástrojů Black and Decker, které již můžete vlastnit.

Celková recenze: Worx vs Black and Decker String Trimmer

Zkontrolovali jsme pohodlí, výdrž baterie, použitelnost a cenu zastřihovače Worx String a zastřihovače Black Decker String. Musím říct. toto je jedno z tvrdších srovnání, které jsem udělal.

Celkově si myslím, že Worx je lepší nástroj. Ale je to o 30 lepší? Záleží. Pokud již máte zařízení WORX a můžete znovu použít baterii, říkám, že jděte s worxem.

Pokud jste na vybavení bezdrátového trávníku napájeného baterií úplně nový, pak bych za nižší cenu chytil černé decker. Jakmile máte baterii, pomůže vám to při výběru další sady nástrojů.

Chtějí více názorů? Podívejte se na některé další recenze zde.

s

Ultimate Guide to Leaf Blower tryzle Typy: 2023

Alex K

Alex je nadšenec na trávníku, který si uřízl zuby jako normální táta Joe Lawn. Po spálení drahých a fantastických nástrojích se Alex věnoval nalezení nejlepších nástrojů na planetě. Nyní je předním odborníkem na nástroje pro elektrické trávníky, citovaný ve Washington Post mimo jiné publikace.