Jak vyrobit sekačku na trávu rychleji (9 triků! ). Modifikovaná sekačka na trávu

Jak vyrobit sekačku na trávu rychleji (9 triků!)

Sekání trávníku je časově náročné, to není tajemství. Možná si tuto aktivitu zvlášť užijete, nebo možná jste jen ve spěchu. Je jen přirozené hledat způsoby, jak zrychlit sekačku na trávu, abyste se mohli vrátit k užívání odpoledne. Existuje několik jednoduchých vylepšení, které můžete vytvořit, a také některé komplikovanější projekty a úpravy, které vaše sekačky budou řezat co nejúčinněji. V tomto článku se snažím ukázat vám některé z nejběžnějších způsobů, jak udělat sekačku na trávu rychle.

Jak vyrobit sekačku na trávu rychleji (9 triků!)

Pokud jste přemýšleli, jak sekat trávník rychleji, je jedním ze způsobů, jak provádět úpravy částí sekačky, jako je jaro guvernéra, pneumatiky a kladničky. Tyto úpravy mohou zvýšit rychlost sekačky. Můžete to také zrychlit s několika jednoduchými přírůstky do rutiny údržby sekačky na trávu, jako je kontrola oleje a udržování nádrže. Některé z těchto triků se snadno implementují, trvá jen minuty (po cestě do obchodu s hardwarem, ale miluji je). Ostatní jsou komplikované projekty, které by měly být zahájeny na vaše vlastní riziko. Jste připraveni zrychlit sekačku na trávu? Skvělé. přečtěte si, abyste zjistili, jak!

Změna vzduchového filtru sekačky

První a nejjednodušší způsob, jak zrychlit sekačku na trávu, je vyměnit vzduchový filtr. V průběhu času se tyto ucpávání uctívají, umožňují špínu a odmítnutí vstoupit do vašeho motoru. způsobující poškození a problémy s startupem různých druhů. Také ucpaný filtr zabrání vašemu motoru v tom, aby získal dostatek toku kyslíku, což způsobí neefektivně, což zase zpomalí sekačku na trávu.

Filtr čerstvého vzduchu zvýší rychlost sekačky na trávu, zejména pokud jste jej vlastnili a používali ho po dlouhou dobu. Nové vzduchové filtry najdete pro svou sekačku na trávu v místním obchodě s hardwarem nebo online. podívejte se na příručku svého majitele pro informaci.

Kontrola a změna oleje

Pravidelně kontrolujte hladinu oleje a kvalitu. Toto je důležitý krok k udržení běhu motoru sekačky s maximální účinností. Je to proto, že olej s časem a používáním degraduje a nakonec začne poškodit motor, pokud zůstane zaškrtnutý.

Pro tlačnou sekačku se doporučuje změnit olej každou sezónu nebo po zhruba 50 hodinách používání. podle toho, co nastane na prvním místě. Totéž platí pro jezdecké sekačky, i když budou běžet asi 100 hodin, než budou potřebovat výměnu oleje. Po prvních 5 hodinách používání bych také doporučil změnit zásobní olej vaší sekačky za něco vyššího kvality.

Nejste si jisti, jak zkontrolovat hladinu oleje vaší sekačky? Nebojte se. je to snadné. Nejprve odšroubujte měrku z olejového nádrže. Otřete hodnoty a vyměňte čepice. Vždy doplňte olej pomalu nalitím a dávejte pozor, aby nedokončil oddíl. Pro úplnou změnu oleje je nejlepší konzultovat příručku pro majitele pro jejich zamýšlenou metodu, i když pro většinu sekaček jednoduše nakloníte stroj na bok a umístěte plastovou misku, abyste zachytili olej, než jej zodpovědně zlikvidujete (recyklujte, pokud jste umět!).

Změna délky jara guvernéra

Něco jiného, ​​co můžete udělat, je změnit délku guvernéra. Je to malá jaro, která ovládá průtok paliva k motoru. Zvýšení délky jara umožní proudit více paliva do vašeho motoru, čímž se zrychlí.

Podobně odstranění guvernéra výrazně zvýší koňskou sílu vaší trávníku sekačky. Chcete.li upravit guvernéra, možná budete muset odstranit startovací vložku a kryt setrvačníku (nezapomeňte je vyměnit, to je důležité). Jakmile je jaro odstraněno, mějte na paměti, že nyní provozujete stroj mimo doporučený scénář případu použití. Buďte opatrní a zůstaňte v bezpečí.

Udržujte nádrž doplněnou

Pro některé to může znít zřejmě, ale je dobré vědět, že pokud váš tank není plný, vaše sekačka nefunguje s maximální kapacitou. tak ji udržujte. Je to proto, že jak se vaše nádrž vyprazdňuje, dostupný objem vzduchu v nádrži se zvyšuje. a palivové výpary se odpařují do tohoto vzduchu. snižující palivovou účinnost. Jen nepřeplňte nádrž.

Můžete se také rozhodnout pro nějaké vysoce oktanové palivo, před použitím jiného druhu paliva se ujistěte, že vyprázdněte nádrž. Jako obvykle, vždy odkazujte na příručku pro majitele a měřit typy paliva, které jsou kompatibilní s vaší sekačkou na trávu.

Jak rychle vyrobit jízdní sekačka na trávu

Co takhle jezdec sekaček? Existuje několik tipů konkrétně vhodných pro zrychlení jezdecké sekačky.

Ostré čepele

Nejdůležitější věc, kterou můžete udělat pro zvýšení rychlosti sekačky na trávu (jakákoli sekačka, opravdu!) je udržovat ostré čepele. To zní jednoduše, ale je snadné zapomenout. Křezy ostré čepele s menším odporem, což vede k menšímu tření a pomáhá zabránit hromadění trávy na vašich čepelích, když sekáte na prodloužení.

Větší pneumatiky

Jedním z nejběžnějších vylepšení je nainstalovat větší pneumatiky. S většími pneumatikami zakryjete více rotace na rotaci kola a převádíte přímo do zvýšené rychlosti. Měli byste se ujistit, že pneumatiky na sekačky jsou stejná šířka. To způsobí, že sekačka reaguje rychleji a hladce manévruje.

Lepší proudění vzduchu

Kromě zajištění čistého filtru vzduchu se můžete rozhodnout úplně odstranit kapotu sekačky na trávu! Pokud tak učiníte, drasticky zvýší tok vzduchu k vašemu motoru a dá mu nějakou další šťávu.

Snížit váhu

Jako bonus za odstranění kapoty z předchozího triku jste nyní výrazně snížili hmotnost stroje, což mu pomáhá jít rychleji. Nezapomeňte vyměnit kapotu mezi použitím, abyste udrželi motor v čistotě, zejména pokud jej držíte venku.Tento trik se zdvojnásobí jako legitimní argument, proč by můj starší teenager měl někdy sekat trávník. Bude v tom rychlejší, protože je menší než já, je to jednoduchá fyzika!

Větší kladka

Skutečnou úpravou je však neslavný mod. Změna kladky na větší můžete podstatně zvýšit rychlost sekačky.

Je větší kladka zvýší rychlost mé sekačky?

Můžete změnit velikost řemenic motoru na sekačce na koni, aby se zvýšila rychlost. Jedná se o relativně složitý postup. více víkendového projektu než rychlé vylepšení. Pokud to zvažujete, měli byste se určitě poradit s manuálem a mít po ruce široký výběr nástrojů. Každá sekačka je jiná a možná budete muset provést některé hlavní úpravy.

Jedna kladka je připojena k motoru a druhá kladka je za ní. Instalací větší kladky (a odpovídajícího pásu) zvýšíte rychlost sekačky. jen na paměti, že to s největší pravděpodobností zruší vaši záruku. Nemluvě o tom, že při provozování stroje mimo jeho zamýšlený rozsah existují zjevné obavy.

To jsou všichni lidé!

Celkově vzato je zcela možné zvýšit rychlost sekačky na trávu. Můžete tak učinit s několika jednoduchými přírůstky do vaší údržby, nebo se můžete pustit do pokročilejších metod, jako je nastavení jaro guvernéra nebo se podívat na zvětšení velikosti kola kladky. Pokud si nejste jisti svou schopností provést tyto úpravy sami, nebo pokud máte obavy o bezpečnost toho všeho, můžete se poradit s profesionálem, abyste provedli úpravy pro vás. Pokud máte nějaké další tipy, jak zrychlit sekačku na trávu, sdílejte je s komunitou v komentáři níže!

O Tom Greene

Vždycky jsem měl nadšený zájem o péči o trávník, pokud si pamatuji. Přátelé mi říkali „trávník sekačkou“ (odtud název webu), ale jsem něco jiného než. Jen si užívám řezání trávníku a trávení času venku. Poté také miluji zasloužené koblihy a kávu!

Zanechte odpověď Zrušit odpověď

Copyright © 2010. 2022 Lawnmowerguru.com, všechna práva vyhrazena.

Zveřejnění affiliate: Jako spolupracovník Amazonu můžeme vydělat provize z kvalifikačních nákupů od Amazonu.com. O tom se můžete dozvědět více tady.

Přívěsy sekačky na trávu

Přívěsy na trávu jsou navrženy tak, aby pomáhaly profesionálním krajinářem s lehkostí přepravovat své vybavení pro péči o zahradu. Střecha se nakloní pro snadný přístup pro jízdní sekačky.

Jsou za účelem přepravy trávníků, nástrojů, odstřelivačů, které palivo, palivové plechovky a mohou být dále přizpůsobeny pro ukládání speciálních dílů.

Cílem Felk Engineering je přívěsy sekačky výrobce sekačky na trávu, které umožňují krajináře snadno vytáhnout s nimi celý svůj podnik. Stejně jako u všech produktů Felk je lidé kupují jednou. a kupují správně!

Níže uvedený přívěs na sekačku na trávu Felk umožní dostatek úložiště pro přepravu dvou ústředníků, jednu sekačku na trávu, jednu jízdu na trávu, jednomu odpadnímu koši a nástrojí.

Tyto přívěsy pro péči o LandCare jsou běžně zakoupeny jako plně uzavřený přívěs (obrázek níže), protože nabízejí maximální funkčnost, zabezpečení úložiště. Mnoho zahradníků je naplňuje zeleným odpadem a uzavřená verze zajistí, že bude obsaženo zatížení.

Jsou také k dispozici s verzemi v klecích s vysokými stranami (520 mm), ale to je méně běžné.

Pokud jde o přístup, Felk Engineering doporučuje lidem získat přístup na zadní rampu pro jízdní sekačky a přístup na přední straně pro push sekačky. To je přiměřené pro většinu potřeb však lze změnit na žádost zákazníka.

,990 Možnost přívěsu sekačky na trávu

Vezměte prosím na vědomí, nezahrnujte náklady na silnici.

,990 Možnost přívěsu sekačky na trávu

Vezměte prosím na vědomí, nezahrnujte náklady na silnici.

,990 možnosti přívěsu sekačky na trávu

Vezměte prosím na vědomí, nezahrnujte náklady na silnici.

Možnost přívěsu 4 990 trávníků

Vezměte prosím na vědomí, nezahrnujte náklady na silnici.

Možnost přívěsu sekačky 1 490

Vezměte prosím na vědomí, nezahrnujte náklady na silnici.

Přívěs sekačky na trávu

Většina kupujících se rozhodne nainstalovat políčko nástrojů na přívěsu. Přívěs může být také upraven tak, aby v případě potřeby přijímal další odstředění. Mnoho úprav lze provést po zkonstruování přívěsu (i když je mnohem jednodušší to udělat během výstavby). Pokud si tedy nejste jisti, zda potřebujete další úložiště, udělejte to později.

Ano. Zatímco existují vyhrazené kompartmenty pro běžné předměty, jako jsou odstřelovače šlehačky, oříznutí živých plodů a řetězové pily, krajináře často ukládají různé nástroje a vyžadovaly by další zavěšení prostoru. Vlastní držáky lze vyrobit tak, aby vyhovovaly.

Tato střecha je zvýšena plynovými vzpěrami. Na boku jsou dva přepínače, které odemknou střechu. Existuje popruh, který se bude pohybovat nahoru, jak se střecha pohybuje nahoru. Uživatel by vytáhl stejný popruh, aby snížil střechu.

U přívěsů secí sekačky na trávu doporučujeme, aby se Checker-Plate pro další přilnavost. Možná jste si přečetli na naší stránce přívěsů, které doporučujeme, pokud je to možné, hladké podlahy (deska kontroly je náchylnější k fyzickým otěmům), lidé však často procházejí přívěsem sekačky a je větší pravděpodobnost sklouznutí. takže používáme Checker talíř.

Majitel by použil Ratchet popruhy na body a kolejnice uvnitř přívěsu. Většina lidí považuje to za jednoduché použití.

Přívěsy sekačky na trávu

Přívěsy na trávu jsou navrženy tak, aby pomáhaly profesionálním krajinářem s lehkostí přepravovat své vybavení pro péči o zahradu. Střecha se nakloní pro snadný přístup pro jízdní sekačky.

Jsou za účelem přepravy trávníků, nástrojů, odstřelivačů, které palivo, palivové plechovky a mohou být dále přizpůsobeny pro ukládání speciálních dílů.

Cílem Felk Engineering je přívěsy sekačky výrobce sekačky na trávu, které umožňují krajináře snadno vytáhnout s nimi celý svůj podnik. Stejně jako u všech produktů Felk je lidé kupují jednou. a kupují správně!

Níže uvedený přívěs na sekačku na trávu Felk umožní dostatek úložiště pro přepravu dvou ústředníků, jednu sekačku na trávu, jednu jízdu na trávu, jednomu odpadnímu koši a nástrojí.

Tyto přívěsy pro péči o LandCare jsou běžně zakoupeny jako plně uzavřený přívěs (obrázek níže), protože nabízejí maximální funkčnost, zabezpečení úložiště. Mnoho zahradníků je naplňuje zeleným odpadem a uzavřená verze zajistí, že bude obsaženo zatížení.

Jsou také k dispozici s verzemi v klecích s vysokými stranami (520 mm), ale to je méně běžné.

Pokud jde o přístup, Felk Engineering doporučuje lidem získat přístup na zadní rampu pro jízdní sekačky a přístup na přední straně pro push sekačky. To je přiměřené pro většinu potřeb však lze změnit na žádost zákazníka.

,990 Možnost přívěsu sekačky na trávu

Vezměte prosím na vědomí, nezahrnujte náklady na silnici.

,990 Možnost přívěsu sekačky na trávu

Vezměte prosím na vědomí, nezahrnujte náklady na silnici.

,990 možnosti přívěsu sekačky na trávu

Vezměte prosím na vědomí, nezahrnujte náklady na silnici.

Možnost přívěsu 4 990 trávníků

Vezměte prosím na vědomí, nezahrnujte náklady na silnici.

Možnost přívěsu sekačky 1 490

Vezměte prosím na vědomí, nezahrnujte náklady na silnici.

Přívěs sekačky na trávu

Většina kupujících se rozhodne nainstalovat políčko nástrojů na přívěsu. Přívěs může být také upraven tak, aby v případě potřeby přijímal další odstředění. Mnoho úprav lze provést po zkonstruování přívěsu (i když je mnohem jednodušší to udělat během výstavby). Pokud si tedy nejste jisti, zda potřebujete další úložiště, udělejte to později.

Ano. Zatímco existují vyhrazené kompartmenty pro běžné předměty, jako jsou odstřelovače šlehačky, oříznutí živých plodů a řetězové pily, krajináře často ukládají různé nástroje a vyžadovaly by další zavěšení prostoru. Vlastní držáky lze vyrobit tak, aby vyhovovaly.

Tato střecha je zvýšena plynovými vzpěrami. Na boku jsou dva přepínače, které odemknou střechu. Existuje popruh, který se bude pohybovat nahoru, jak se střecha pohybuje nahoru. Uživatel by vytáhl stejný popruh, aby snížil střechu.

U přívěsů secí sekačky na trávu doporučujeme, aby se Checker-Plate pro další přilnavost. Možná jste si přečetli na naší stránce přívěsů, které doporučujeme, pokud je to možné, hladké podlahy (deska kontroly je náchylnější k fyzickým otěmům), lidé však často procházejí přívěsem sekačky a je větší pravděpodobnost sklouznutí. takže používáme Checker talíř.

Majitel by použil Ratchet popruhy na body a kolejnice uvnitř přívěsu. Většina lidí považuje to za jednoduché použití.

Modifikovaná sekačka na trávu

Toto je můj upravený traktor trávníku. Dostal jsem tuto sekačku na trávu na začátku roku 2000 a chtěl jsem vyrobit „bahenní sekačku“. V zásadě to znamená typická sekačka na trávu, která byla upravena a upgradována. Tyto upgrady zahrnují větší pneumatiky, vyšší nejvyšší rychlost atd. Sekačky na trávu poskytují skvělou počáteční platformu, protože jsou levné, mají spoustu náhradních dílů a obecně mají výkonné motory. Tato sekačka Craftsman byla vybavena motorem Briggs a Stratton 16hp.

Roztrhat

První věc, o kterou jsem se postaral, bylo odstranění sečení paluby, protože to už nepotřebuji. To zahrnovalo odstranění několika kolíků, svržení pásu a spuštění paluby. Jakmile jsem to nechal odstranit, mohl jsem se dostat na pohonné kladky a hnací pás. Ověřil jsem, že všechno vypadalo dobře a sekačka mohla přinejmenším řídit pod vlastní mocí. Pak jsem začal plánovat swap kladky.

Pulley Swap

Sekačky na trávu jsou zaměřeny na vysoký točivý moment. Motory obvykle běží kolem 3600 ot / min pro špičkový výkon. Tím je zajištěno, že motor může udržet čepele, které se točí dostatečně rychle, aby řezaly trávu. Motor spojuje zadní trans-nápravu s pásem, který běží po délce sekačky. Malá kladka na hřídeli motoru a velká kladka na trans-nápravě znamená, že je dostatek redukce převodovky, aby se řidič umožnil přesunout rychlostní rychlostí přiměřené rychlosti pro řezání trávy. Bez potřeby otočení paluby a touhy jít rychleji, musím jednoduše změnit velikosti kladky tak, aby motorská řemenice byla větší a trans-nápravová kladka je menší.

vyrobit, sekačku, trávu, rychleji, triků, modifikovaná

Po prohledávání jsem si koupil 6 ″ řemenici, aby se vešla na motor a 3 ″ řemenice pro zadní. Přední kladka vyžadovala klíč z klíče a zadní část nebyla, protože šachta již byla klíčová.

Byl jsem schopen znovu použít existující pás paluby, takže jsem si ho nemusel koupit. S tímto nastavením jsem vzal sekačku na zkušební jízdu a byl jsem velmi potěšen přenosem 6 rychlosti. 1. rychlostní stupeň bylo dostatečně nižší, abych se mohl plazit velmi pomalu a 6. rychlostní stupeň byl dostatečně vysoký, abych mohl sekačku dostat na rychlost. Po zpřísnění všeho a přestavby brzdy jsem vzal sekačku kolem bloku, abych vyzkoušel horní konec. Nejvyšší rychlost 32 mph byla velmi působivá a extrémně útržkovitá.

Dostal jsem sekačku vyčištěnou a seškrábal jsem ho gunk, takže se toho po celou dobu nemusím dotýkat. Překvapilo mě, když jsem zjistil, že kola jsou vlastně bílá a ne hnědá.

Přidání plynového pedálu

Dále jsem vytáhl ovládání škrticí klapky a nainstaloval jsem pedál škrticí klapky. Potom jsem spustil nový kabel škrticí klapky a obešel guvernéra a sytič. Spustil jsem to dolů na běžeckou desku, kde jsem svařoval pár závorek, abych držel pedál a kabel.

Vyladěním umístění jsem pro něj našel pohodlné místo a upravil jsem působení kabelu pomocí otvorů v pedálovém rameni. Nižší dolů, mám menší pohyb a vyšší je tam víc. To umožňuje, aby škrticí klapka byla plně otevřená, když je pedál zcela depresivní, ale bez namáhání škrticí klapky.

Přepínače bezpečnostních obchvatu

Většina sekaček na trávu má různé bezpečnostní spínače. Patří mezi ně zabránit tomu, aby uživateli začal bez spojky depresivní nebo začínající se zapojenými čepelemi. Novější sekačky vám také brání v sečení opaku.

A protože bezpečnost je jen další slovo pro nepříjemnosti, všechny jsem odstranil. Přímo jsem připojil relé startující k přepínači a pomocí schématu zapojení jsem obcházel spínače.

Zde je kopie schématu zapojení skladem. Nahradil jsem přepínač startéru přepínačem ve stylu automobilu. Primární rozdíl je, že sekačka spojuje magneto s zemí, když je vypnutá, zabije to zapalování. Protože toto je opak automobilu, použil jsem relé, který je „normálně zapnutý“ připojený k zemi. Takže když je napájení sníženo, je magneto drženo na zem a zabije motor. Bez toho by palivový solenoid byl tím, co zabíjí motor. Motor by pokračoval v běhu, dokud nebylo použito palivo v karburátoru.

Spínač zapalování

Tento přepínač zapalování také umožňuje „příslušenství“. To bude zahrnovat pod zářivá světla, pomlčka a světlomety.

Sekačky na trávu jsou ve skutečnosti velmi jednoduché elektricky a většina složitosti je způsobena bezpečnostními přepínači. Alternátor má dvě sady cívek se středovým klepnutím. Jeden obvod je pro nabíjení baterie na 3A a druhý je 5a pro spuštění světlometů. Tyto hodnocení jsou však za 3600 ot / min, když je volnoběh výkon mnohem nižší. Toto bude úvaha při spuštění elektrické pro palubní světla a pro LED světlomety, které plánuji nainstalovat.

Obvod světlometů není také napraven. Takže toto je 14V ac napájení světlometů. Primárním problémem jsou LED světlomety jsou DC. Abych získal co nejvíce ze signálu střídavého signálu. To bude složité, protože středový kohoutek je vázán na zem v alternátoru.

Výlet na svrchovanost mi přinesl malý sortiment kovu. Většinou čtvercové hadičky. Kulaté hadičky, které mám v plánu použít pro nový výfukový systém. Větší čtvercová trubka pro závěs a nárazník. A středně čtvercové hadičky pro zesílení a nářadí.

vyrobit, sekačku, trávu, rychleji, triků, modifikovaná

Vlastní 3 bodový závěs

Po nějakém kopci s sekačkou jsem si rychle uvědomil. A tím myslím, že jsem téměř otočil sekačku po pokusu o kolečku. Chtěl jsem víceúčelovou přílohu. Představoval jsem si jakýsi nárazník, který zahrnoval závěs. To by se připojilo k rámu sekačky. Bylo by to také podobné designu jako 3 bodové závěsy standardního traktoru. Udělal jsem dva spodní body a jeden vyšší bod. Pomocí kousků šrotu jsem provedl tento mazlíček. Jakmile jsem spojil závěs a testoval všechno namontoval, celou věc jsem přivařil solidní.

Namaloval jsem sestavu závěsu pololesklou černou a ukázalo se to velmi pěkné. Také jsem namaloval tyč kol a také to bylo pěkně.

Oprava výřezu řazení

Byl jsem nespokojen s vzorem plastového nasazení. S tím nebylo nic ze své podstaty, spíše z kosmetických důvodů jsem ji odstranil a naplnil díru kovem, aby se reprodukoval tvar.

Až dokončím práci, vyčistím kov. Naplánujte vyplnění nízkých míst Bondo a pískem hladké.

Aby se sekačka ostřejila, přidal jsem tento vlastní řadič lebky pístu. Chvíli jsem na to vytvořil plíseň, a tak jsem pro řadicí stroj použil jeden z pryskyřičných obsazení. Takže jsem vyhladil horní část broušením, takže je to snazší na mé ruce, a pak jsem vyvrtal díru nahoru přes dno téměř na vrchol a použil 1/2 ″ kohoutek, pokud by to šlo, pak jsem ho nastříkal stříbrný. V mém každodenním autě dávám přednost řadicímu motoru míče, takže je hezké použít tento design v projektu.

Úprava pomlčky

Mým původním nápadem pro pomlčku bylo obnovit celou věc od nuly, po nějakém zvážení jsem se rozhodl proti této myšlence. Rozhodl jsem se upravit původní pomlčku. Chtěl jsem přidat několik měřidel a přepínačů. A také přidat nový přepínač zapalování.

Začal jsem svařováním některých menších otvorů v pomlčce. Poté jsem použil 85 mm a 52mm díru, jak vyvrtat otvory pro měřidla. Primární měřič je tachometr. Také jsem vyvrtal 5 malých otvorů podél dna pro přepínače.

Odtud jsem začal vyplňovat větší oblasti kovem. To zahrnovalo vyříznutí šablon tvaru, aby se vyplnilo, poté je vyřízl z kovu a svařování. A konečně broušení svarů co nejhladší.

Podařilo se mi poměrně hladký, ale skončil jsem pomocí výplně těla, abych se pokusil vyrovnat povrch. Po broušení výplně těla jsem potáhl celou pomlčku primerem a mokrým broušením brusným papírem o 1000-2000 Grit, abych lépe identifikoval vysoké a nízké skvrny. Později jsem to nazval několik kabátů tohoto vysoce postaveného základního nátěru.

Nechal jsem barvu vyschnout přes noc a pak jsem pokračoval v sestavování pomlčky. Některá místa měla pár jám, ale konec konců je to sekačka na trávu, takže to bude v pořádku.

Měřidla přepínače

Menší měřidla zahrnují teplotní rozchod a ampérmetr. AmMeter měří až 30a, takže trochu dohled, protože nabíjecí obvod sekačky vydává pouze 3a.

Poté jsem pokračoval v instalaci přepínače zapalování a přepínače. Položil jsem palivový solenoid na přepínač, takže pokud mám v úmyslu uložit sekačku, můžu snížit palivo a nechat motor zvyknout na palivo v karburátoru, aby se nešrouboval.

Zbývající přepínače budou pod záři, světlomety a světla. Přepínač hlavních světel rozsvítí halo světla na světlometech i na palubní světle. Under Glow bude pás LED RGB namontovaný k rámu.

Měřidlo teploty je analogové, takže také budu muset vyrobit držák, která se nějakým způsobem připojí k motoru. Obvykle se používá k měření teploty chladicí kapaliny. Protože je tento motor chlazen vzduchem, je to trochu obtížné.

Upgrade volantu

Nebyl jsem fanouškem volantu na skladě, takže jsem si vybral volant ve stylu Go-Kart z Amazonu. To vyžadovalo, abych vytvořil desku adaptéru, aby se spojil stávající sloupec řízení na nové kolo. Použil jsem starou montážní desku Ikea, kterou jsem před časem hodil do hromady šrotu. Bylo to velmi robustní, už mělo středovou díru.

Zíral jsem odstraněním šroubu a podložky starého volantu. Skošnou část nahrazením volantu je přimět kolo, aby se vyrovnalo s tím, jak sekačka řídí. S nastavením zásob je sloupec štěrbin a také kolo. To umožňuje více jemného ladění. Protože odstraňuji jeden z těchto slotů, budu mít sníženou kontrolu nad tím, jak se kola nahoru.

Pomocí poskytnutého plastového krytu jsem označil 6 otvorů na desku IKEA. Odtud jsem každý vyvrtal a poklepal, aby do něj mohla být hardware kol volantu zašroubována. Také jsem vyvrtal středovou díru, abych přijal šroub sloupce řízení.

vyrobit, sekačku, trávu, rychleji, triků, modifikovaná

Hřídel řízení poblíž horní části má na obou stranách dva byty, abych se vyhnul rotaci, musel jsem zajistit, aby byla sekačka namířena rovně, a pak označit byty, abych mohl svařit dvě malé držáky na desku Ikea, abych zabránil otáčení.

Přidané úložiště

Abych přidal nějaké úložiště do sekačky, použil jsem starou munici. Popadl jsem držák, který vyšel z původní sečení a po odříznutí do velikosti jsem pokračoval v broušení barvy na blatníku, abych přivařil držák k blatníku.

Použil jsem stávající díry v držáku a poté vyvrtal dvě otvory v munici. Pomocí 1/2 ″ šroubů jsem připevnil plechovku do svařované držáku. Tento jednoduchý přírůstek působí jako odpočinek na paži a pomáhá mi zabránit tomu, abych se při rychlém zatáčkách vyklouzl.

Uzamčení nápravy

Sekačky na trávu používají trans-nápravu k zajištění energie na zadní kola. Toto je přenos a diferenciál v jedné jednotce. Ignorování přenosu, diferenciál ve vozidle umožňuje, aby se kola při otáčení roztočila různými rychlostmi.

Viz grafika, když se otočíte, kolo na vnější straně se otočí. To je skvělé, dokud se nenarazíte na písek nebo nějakou nízkou tření na jedné pneumatice. Tato pneumatika se točí, zatímco druhá ne. U automobilů může být použit omezený diferenciál skluzu, což umožňuje obě kola, aby při zatížení dala energii na zem, ale při otočení stále umožňuje různé rychlosti točení.

Nejjednodušší řešení, jak zabránit točení jednoho kola, je svařování rozdílu. To má určitě své výhody a nevýhody. To umožní lepší trakci v nečistotách nebo písku, ale ztěžuje ostré zatáčky.

Odstranil jsem trans-nápravu a rozebral ji. Po otevření pouzdra jsem odstranil korunní zařízení a ozubená koláčka planety. Použil jsem čistič brzdy k čištění všech částí a odstranění veškerého mastnoty. Po vyčištění pouzdra jsem položil zařízení zpět do pouzdra a položil pár svarů, aby vše držel pohromadě. Poté jsem odstranil nápravu a všechno přivařilo.

Poté, co jsem dokončil svařování, znovu jsem sestavil převodovku a znovu jsem použil stávající tuk, protože jsem nemohl najít místního dodavatele doporučeného mastnoty na bázi bentonitu.

Svařovaný diferenciál odstranil roztočení kola při výkonu rohů v nečistotách, ale také ztěžuje vtažení do mé garáže. Když se náprava otáčí dohromady, sekačka chce pokračovat vpřed místo toho, aby se otočila.