Kolik odstraní betonová mlýnka. Grinder pro řezání betonu

Jak brousit beton s mlýnkem úhlu

Úhel mlýnky je energetický nástroj používaný pro broušení a řezání. Je to jeden z nejběžnějších typů elektrických nástrojů, které se nacházejí na staveništích a workshopech. Protože je to tak univerzální, můžete jej použít pro širokou škálu úkolů. Jedním z nich je broušení betonu.

Beton je těžký materiál pro práci. Je to abrazivní a může být obtížné odstranit, jakmile je nastavena. Proto je důležité použít správné nástroje při práci s ním. Broušení úhlu jsou tedy jedny z nejlepších nástrojů pro broušení betonu. Broušení betonového povrchu, aby byl plynulejší a vizuálně přitažlivější, je možné, pokud použijete mlýnek správným způsobem.

 • I. Výhody použití úhlu brusců pro vyhlazení betonu
 • 1. Všestrannost
 • 2. Přenosnost
 • 3. Napájení
 • 1. Vyberte si z nejlepších modelů brusky úhlu
 • 2. Vyberte správný broušení
 • 3. Vyčistěte betonový povrch
 • 4. Použijte dobrý systém sběru prachu
 • 5. Nezapomeňte používat bezpečnostní vybavení
 • 6. PRACÍTE VÍCE
 • 7. Dávejte pozor na přehřátí
 • 8. Zvažte použití souprav pro konverzi mokrých
 • 1. Vždy noste bezpečnostní vybavení
 • 2. Zkontrolujte maximální doporučenou rychlost vašeho disku
 • 3. Ujistěte se, že vaše disky byly řádně zpřísněny
 • 4. Udržujte dvě ruce na nástroji

Výhody použití úhlu brusců pro vyhlazení betonu

Pokud máte drsnou betonovou terasu nebo betonové podlahy, které byste chtěli vyrovnat, může pomocí mlýnku vyřešit vaše problémy. Koneckonců, je to spolehlivý nástroj, který může účinně vyhladit drsné betonové povrchy. Pomocí brusky můžete odstranit jakékoli nedokonalosti a vytvořit hladký, rovný povrch.

Všestrannost

Pro tolik různých úloh můžete používat úhlové brusky, protože mohou pracovat s širokou škálou disků úhlu mlýnek. Musíte tedy jednoduše použít správnou přílohu k použití s ​​bruskou. Poté budete moci dělat jiná práce, aniž byste pro každý z nich museli používat jiný nástroj.

Podívejte se na různé úhlové brusky pro více nápadů.

Přenosnost

Další věc, kterou pro ně mají úhlové brusky, je to, že se s nimi snadno manipulují. Rozhodně nejsou ručními nástroji, ale jsou také postaveny tak, aby se snadno přenesly a manévrovaly. Budete moci pohodlně a bezpečně v obou rukou kolébat mlýnek.

Napájení

Můžete věřit nejlepším úhlovému mlýnku, aby byla dostatečně silná pro tvrdou práci. Jen se ujistěte, že máte správné přílohy a budete se moci spoléhat na motor brusky, abyste vám dali dostatek šťávy, řezali a odstranili materiál. Úhlové brusky s rychlostí nejméně 10 000 ot / min jsou nejlepší pro broušení betonu.

kolik, odstraní, betonová, mlýnka, grinder

Co budete potřebovat

Pokud plánujete něco dělat s brusky úhlu, nejen broušení betonu, musíte se ujistit, že máte veškeré vybavení a vybavení, které potřebujete. Zde jsou základní věci, které budete potřebovat:

Respirátor: Broušení betonu může produkovat velké množství prachu, což může být škodlivé pro vaše zdraví. Nejlepší je tedy nosit dobrý plnohodnotný respirátor, abyste se ujistili, že nebudete dýchat prach generovaný bruskou.

Bezpečnostní brýle: Prach se také může dostat do očí, takže bezpečnostní brýle je nutností. Zajistěte se, že jste dobře chráněni, zabalené brýle jsou pravděpodobně nejlepší volbou. Mohou vám poskytnout větší ochranu a snížit množství prachu, který se může ještě více přiblížit k očima.

Ochrana sluchu: Úhlové brusky mohou být docela hlasitě, zejména když pracují s tvrdými materiály. Hlasité elektrické nástroje mohou být pro váš sluch špatné, a proto je nezbytná efektivní ochrana sluchu.

Kolenní polštářky: Je pravděpodobné, že strávíte značné množství času na kolenou při broušení betonových povrchů. Budete pohodlnější, pokud si nasadíte kolenní polštářky, což může při práci snížit napětí na kolenou.

Vysavač: Nestačí chránit se před vdechováním prachu generovaného úhlovými brusky. Musíte pravidelně čistit jakýkoli prach v oblasti, takže je nejlepší mít vakuum, které má velkou kapacitu.

Tipy pro vyhlazení betonu s úhlovými brusky

Než začnete s broušením jakéhokoli konkrétního povrchu, ujistěte se, že máte vše, co potřebujete. Také vás pustíme do několika tipů, které vám pomohou zajistit, abyste odvedli dobrou práci a skončili s hladkým a úrovním povrchem, ať už je to doma nebo na pracovišti.

Vyberte si z nejlepších modelů brusky úhlu

První věc, kterou musíte udělat, je ujistit se, že máte správný typ brusky pro práci. Mějte na paměti, že silnější mlýnek s rychlostmi nejméně 10 000 ot / min je ideálnější pro broušení betonu. Podívejte se na náš seznam nejlepších modelů mlýnek na úhlu a najděte pro vás ten pravý.

Vyberte správný broušení

Jakmile máte správný typ brusky, dalším krokem je vybrat správný broušený disk. Nejběžnějším typem broušení je abrazivní disk, který se používá pro broušení obecného účelu. Zkontrolujte mlýnek a zjistěte, které velikosti disku jsou s ním kompatibilní.

Vyčistěte betonový povrch

Betonové povrchy, zejména ty venku, mohou být docela špinavé a mohou mít malé oblázky, kousky sušených listů a další druhy zbytků. Ty mohou ovlivnit, jak dobře bude vaše mlýnek fungovat. Nezapomeňte tedy důkladně zametat betonový povrch, na kterém chcete pracovat.

Použijte dobrý systém sběru prachu

Úhlové brusky mohou produkovat hodně prachu. Některé přicházejí s prachovými taškami, které mohou usnadnit řízení prachu, ale tyto pytle prachu obvykle nejsou příliš velké. Pokud nejste v pořádku, když musíte přestat pracovat každých pár minut na vyprázdnění prachového sáčku, je nejlepší nastavit efektivní systém sběru prachu. Zjistěte, zda můžete napojit mlýnek na vakuum, abyste usnadnili řízení prachu.

Nezapomeňte používat bezpečnostní vybavení

Úhlové brusky jsou silným nástrojem, který dokáže brousit, řezat a lesk s rychlostí a lehkostí. Je to jeden z nejvšestrannějších nástrojů v arzenálu mechanického nebo stavitele, ale existují určité věci, o kterých musíte být vědomi, než začnete. Snad nejdůležitější věcí, kterou je třeba se naučit, je bezpečný úhel mlýnek.

Úhlové brusky již přicházejí s určitými bezpečnostními prvky, které vám mohou pomoci, ale měli byste také nosit správné bezpečnostní vybavení, abyste zmírnili rizika zranění.

PRACÍTE VÍCE

Vždy začněte na vnějším obvodu oblasti, na které pracujete. Začněte brousit podél okrajů a postupně se vydat na cestu do středu povrchu. To vám může pomoci pracovat efektivněji a udržet úroveň povrchu.

Dávejte pozor na přehřátí

Pokud nepracujete s mokrou bruskou, je pravděpodobné, že se vaše mlýnek zahřívá kvůli tření. Je tedy důležité dávat pozor na to, jak se vaše mlýnek zahřívá. Pokud se vaše mlýnek začne být příliš horká, můžete se na chvíli zastavit, dokud se nástroj neochladí.

Zvažte použití souprav pro konverzi mokrých

Jak již bylo dříve diskutováno, úhlové brusky produkují značné množství prachu a mají tendenci se rychle zahřívat. Broušení mokrého úhlu však brání prachu v létání a šíření po pracovní oblasti a také pomáhají snižovat přehřátí. Mnoho možností na trhu jsou brusky suchého úhlu, ale můžete si koupit soupravu mokré konverze, pokud chcete bezpečně používat vodu pomocí brusky.

Bezpečnostní tipy pro brusky úhlu

Všechny elektrické nářadí s sebou nesou určitý stupeň rizika, i když jsou dobře navrženy a přicházejí s bezpečnostními prvky. Tyto bezpečnostní tipy vám tedy mohou pomoci dále snížit rizika používání elektrických nářadí, jako jsou úhlové brusky.

Vždy noste bezpečnostní vybavení

Před otočením brusky dejte masku respirátoru, bezpečnostní brýle a ochranu sluchu. Tím zajistíte, že budete chráněni před prachem a hlukem vyvolaným brusky. Navíc byste se měli ujistit, že se vyhnete tomu, abyste nosili jakékoli volné oblečení, abyste se zabránili zachytit v brusky. Pokud máte dlouhé vlasy, měli byste je také udržovat úhledně svázané.

Zkontrolujte maximální doporučenou rychlost vašeho disku

Bez ohledu na to, jaké disky brusky úhlu používáte, většina, pokud ne všechny z nich mají maximální doporučené rychlosti. Ujistěte se, že znáte maximální rychlost pro disk, který používáte, a ujistěte se, že odpovídá nastavení nejnižší rychlosti, kterou používáte. Můžete zkontrolovat balení disků úhlu, které používáte, abyste zjistili, jaké jsou jejich maximální rychlosti.

Ujistěte se, že vaše disky byly řádně zpřísněny

Sledujte mechanismus utahování čepele vaší brusky a naučte se správné a správné použití brusky úhlu. Některé jsou navrženy pro úpravy bez nástrojů, zatímco jiné budou vyžadovat, abyste pro úpravy použili klíč nějakého druhu. Pokud si nejste jisti, jak zabezpečit disk, můžete sledovat výuková videa, která vám mohou ukázat, jak.

Udržujte dvě ruce na nástroji

Úhel mlýnek může zabalit docela úder. I když jsou relativně kompaktní, budete je stále muset držet dvěma rukama, abyste je udržovali pod kontrolou. Položte jednu ruku na bok a druhou dozadu. Budete moci snadno manévrovat nástroj, aniž byste nad ním ztratili kontrolu. Další důležitou věcí, kterou je třeba mít na paměti, je udržet prsty mimo tlačítko napájení, takže nástroj náhodně nevypnete nebo zapnete.

Autorský profil

Fagjun Santos je v noci spisovatelem obsahu, nadšenec recepturu GIF v noci. Když nesleduje jiné lidi, pokrývá dobro, špatné a technické v průmyslovém vybavení a různé profesionální nástroje. Dříve nováček ve všech věcech týkajících se HVAC, průzkumu, konstrukce a další, nyní může říct třmen z hlediska úhlu.

Kolik odstraní betonová mlýnka?

Budování a řízení nemovitostí způsobuje pro majitele a dodavatele, kteří podstupují práci, velký stres. Můžete rychle přehlédnout maličkosti, když se snažíte dodržovat termíny a produkovat kvalitní pracovní místa. Proto může být snadné přehlédnout důležitost betonového broušení.

Betonové broušení je důležitou součástí jakéhokoli stavebního projektu, protože odstraňuje vrstvy stávajícího betonu a úrovní nepravidelnosti, a vytváří hladký povrch, který je připraven na cokoli, co přijde dál. Ale kolik se betonová mlýnka skutečně odstraní?

Co je betonové broušení?

V loňském roce jsme viděli 4.8 % nárůst oprávněných stavebních povolení. To signalizuje, že více stavebních projektů postupuje vpřed a to znamená, že broušení je stále důležitější.

Broušení betonu je proces použití abrazivního nástroje, jako je diamantové kolo nebo kapesní mlýn.

Kdy byste měli použít betonovou mlýnku?

Betonové broušení lze použít z různých důvodů, jako je vyrovnávání nerovnoměrných podlah, vyhlazení drsných okrajů a dokonce i odstranění starých ložisek lepidla nebo barvy. Je důležité si pro tuto práci vybrat správnou mlýnku, abyste mohli zajistit, že poskytne nejlepší výsledky.

Obecně lze říci, že betonové brusky by se měly používat, pokud existuje alespoň jedna čtvrtina palce k odstranění před úrovním povrchu. Každodenní opotřebení betonových podlah může způsobit, že se zbarví, poškrábají nebo jinak poškozují. A co víc, některá lepidla, jako je lepidlo, může být nemožné odstranit, jakmile se postaví na povrch. Proto je betonová mlýnka nezbytným nástrojem, který vám pomůže vyřešit tyto problémy. Beton, pokud by se neléčil, by se zdálo porézní a nerovnoměrné a betonová mlýnek to rychle napraví.

Kromě toho je betonové broušení lepší alternativou k odstranění a výměně opotřebovaných betonových povrchů, protože náklady na broušení betonu jsou mnohem nižší než náklady na výměnu. Než se pokusíte nainstalovat novou betonovou podlahu, zvažte místo toho pomocí betonové brusky pro obnovení stávajícího betonového povrchu.

Kolik může betonová bručka odstranit?

Betonové broušení závisí na typu brusky a abrazivního nástroje, který používáte, ale průměrná standardní mlýnek na úhlu může odstranit až 1/16 ”materiálu v jednom průchodu, i když hlubší řezy jsou možné s více průchody. Na druhou stranu, pokud se pokoušíte odstranit alespoň 1/8 betonových podlah, bude to vyžadovat dva průchody k dosažení. Je důležité si uvědomit, že hloubka řezu by měla být stanovena před zahájením práce, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Pokud je například vaším cílem vyrovnat nerovnoměrnou betonovou podlahu, měl by být mlýn nastaven tak, aby odstranil dostatek materiálu, aby vyrovnal plochu povrchu. Ale pokud se snažíte odstranit starou barvu nebo lepidlo z betonového povrchu, je nejlepší začít s lehkým mělkým řezem a podle potřeby zvětšit hloubku řezu, dokud nebude odstraněn veškerý materiál. Pokud jde o odstranění několika vrstev epoxidového a betonu, měl by být mlýn nastaven tak, aby provedl hluboký řez, aby se odstranily všechny vrstvy.

Množství materiálu, který může betonová mlýnka odstranit. Jediná mlýnka na disk je nejlepší pro lehčí úlohy, jako jsou nedokonalosti leštění, zatímco dvojitý mlýn.

Proces broušení betonu

Naopak planetární brusky, jsou silnější než mlýnek na jedno disk nebo duální disc a v jednom průchodu mohou odstranit až ¼ ”betonového materiálu. Díky tomu jsou ideální pro agresivní broušení velkých povrchových ploch, protože jsou schopny odstranit co nejvíce conncre

Před zahájením procesu broušení betonu je důležité zajistit, aby byla oblast čistá a bez prachu, jakýchkoli zbytků nebo překážek. To pomůže zajistit, aby mlýnek mohla fungovat efektivněji, pokud jde o odstranění rovnoměrných vrstev betonu. Navíc nezapomeňte nosit bezpečnostní brýle a prachovou masku při broušení, abyste chránili oči a plíce před nebezpečnými částicemi.

Jakmile je oblast připravena, začněte proces broušení pomocí kola s pomalou rychlostí diamantového šálku pro odstranění povrchu nebo pro přesnější aplikace, přejděte na polštářky na leštění diamantu. Podle potřeby zvyšte tlak betonové mlýnky, abyste se ujistili, že se odstraní veškerý přebytečný betonový materiál.

Po dokončení broušení betonu je důležité vysávat oblast pomocí VAC SHOP nebo průmyslového vysavače, aby se odstranily zbývající prachové částice z povrchu podlahy. To pomůže vyhnout se problémům, které se mohou vyskytnout v důsledku prachu a úlomků, které se drží na podlaze.

Nakonec použijte průmyslovou třídu k ochraně betonové podlahy před budoucím poškozením a zbarvením. Pokud tak učiníte, pomůže prodloužit životnost vaší betonové podlahy a přitom ji vypadá jako nový.

Leštěná betonová podlaha je skvělý způsob, jak dát jakékoli místnosti moderní obličejový výtah a dosáhnout sofistikované estetiky. S pomocí betonové mlýnky se správnými nástavkami můžete snadno vyrovnat nerovnoměrné podlahy, obnovit staré nebo opotřebované povrchy nebo odstranit barvu a lepidlo z betonových desek a povrchů.

Poslední myšlenky

Broušení betonu je efektivní způsob, jak zlepšit vzhled betonu a může dokonce zvýšit jeho dlouhověkost. Se správnými nástroji lze tento proces dokončit s minimálním úsilím a časem. Dokud správně připravíte oblast, použijte správný typ nástrojů brusky a diamantu a poté použijte těsnicí prostředek k ochraně vaší podlahy, odstranění a broušení betonu lze dokončit s přesností a lehkostí.

Jak používat úhlovou brusku k hladkému betonu

Ať už plánujete trhat podlahu v suterénu, abyste postavili propracovanou jeskyni nového muže, nebo musíte vyhladit některé nerovnoměrné záplaty betonu na vaší garážové podlaze, musíte někde zatloukat tvrdý likér v klidu.

Jaký je ideální energetický nástroj, který již pravděpodobně vlastníte, který můžete použít k úspěšnému dokončení takového úkolu? Samozřejmě mlýnek na úhel.

Použití úhlové brusky k vytvoření hladkého leštěného povrchu na betonové podlaze lze dosáhnout slušným stupněm houževnatosti a několika doplňkovými doplňky.

Upřímně řečeno, tato práce bude pro vás dortem.

Mohu použít úhlou mlýnku na betonu?

Začněme tím, že řekneme, že úhel mlýnek není jediný nástroj, který můžete použít k vyhlazení nebo řezání betonu.

Pokud se vaše jediné povolání nepřetočí kolem vás, které se táhnou pytle cementu kolem staveniště denně, možná si neuvědomujete, jaké jsou vyžadovány nástroje obchodu?!

Nyní, zatímco je vaše důvěryhodná mlýnka úhlu použít k proříznutí hustých složených materiálů, jako je kov nebo beton, může tak učinit, pouze pokud používáte pravé kolo.

K řezání a vyhlazení betonu se obvykle používají dvě různá kola.

Pro řezání betonu byste měli použít diamantovou čepel, kterou lze použít pro mokrý a suchý řez betonu. Diamantová čepel je mimořádně všestranným přínosem, který máte k dispozici.

Jak hladký beton s mlýncem úhlu?

Nejvýhodnější způsob, jak vyhladit hrubý beton. Tento nástroj pomáhá zefektivnit celý proces a také drasticky snižuje potenciálně škodlivé účinky vzdušných částic, jako je prach oxidu křemičitého.

Pokud si nejste vědomi nebezpečného dopadu, který by si oxid křemičitý mohl mít na vaše zdraví, pokud nebudou podány dostatečné bezpečnostní opatření, můžete být spíše šokováni. Odhaduje se, že pouze v Austrálii se více než 230 za rok vyvine rakovina plic v důsledku vystavení prachu oxidu křemičitého.

I když existují rizika spojená s broušením a řezacím betonem, tato rizika mohou být účinně eliminována, pokud berete bezpečnost vážně a nosíte doporučené OOP Gear.

Jak zabránit expozici prachu oxidu křemičitého při broušení?

Ve stavebnictví provádíte to, co je známé jako JSA nebo JHA před zahájením jakékoli práce. Toto je posouzení rizik, které vám pomůže analyzovat úkol předtím, než skutečně spustíte.

Nakonec se tento postup provádí pouze jako (bezpečnostní) obnovovač pro provozovatele v oboru, pro které jsou již kvalifikováni, ale také se považuje za právní dokument.

Nyní, i když nemusíte zavádět stejný druh drakonických záruk pro vaši operaci pro kutily pro jednoho muže (nebo ženy), dává vám představu o druzích preventivních opatření prováděných na ochranu pracovníků v nedávné době.

Dobře, v této poznámce, předtím, než zvážíte vypálení mlýnky na úhlu, abyste si mohli bušit chodník, měli byste posoudit, jaký inventář již máte a co pro vás chybí, abyste tuto práci konstruktivně dokončili a více k věci bezpečně.

Jaký druh broušení používáte na betonu?

Při pokusu o využití mlýnku na úhlu manipulace s takovým robustním povrchem jako beton, musíte nejprve namontovat kolo diamantového šálku.

Toto mleté ​​kolo energicky odstraní zhoršené barvy, ponižující materiál tapety, lepidla, epoxidové pryskyřice a další povrchové povlaky, které se vám líbí (metaforicky) vyloučené do Shadowlandu.

Takže jo, je bezpečné říci, že pokud jde o napadení nevzhledných betonu, chcete vyhladit nebo dokonce řezníka pravou čepelí; Úhel mlýnky je perfektní.

V této poznámce je zde několik nezbytných a dokonce nepodstatných, ale vysoce prospěšných předmětů, které budete potřebovat k účinnému hladkému betonu.

Co budete potřebovat

 • Plná obličejová respirační ochranná maska ​​pro ochranu plic před vzdušnými částicemi; včetně betonu a prachu oxidu křemičitého
 • Slušná sada kolenních polštářků, které chrání vaše kolena při klečení na betonové podlaze, v ideálním případě získejte sadu, která se považuje za profesionální známku
 • Vysoce kvalitní ochrana sluchu (alespoň NRR 24 dB) jako řezání a beton mlýnek může generovat až 104.8 DBA
 • Standardní bezpečnostní brýle proti zamlžení (brýle s nízkým profilem jsou lepší volbou, pokud máte na sobě masku) a zabalení by mohlo být lepší volbou
 • Přenosné těžkopádné mokré/suché vakuum s napájecím kabelem, který má přiměřenou délku volně s asi 8-galon plus kapacitou
 • Povrchová broušení prachu, která se vejde do velikosti mlýnku na úhel, nejlépe s přepínačem rychlého uvolňování
 • Thinset Removal Bit, který přijde velmi užitečný, pokud přesunete dlaždici keramické podlahy z jakéhokoli konkrétního povrchu
 • Některé diamantové leštící polštářky pro oba mokré/suché jsou skvělé pro povrchy leštění kamenných desek
 • Tlaková myčka se slušným množstvím oomph, i když doporučuji, abyste zvážili najímání jednoho za den
 • A pokud ji již nemáte, úhel mlýnky s nastavením jednotky s proměnnou rychlostí a nejméně 10 000 ot / min plus.

Začínáme

Dobře, tedy předpokládejme, že máte každé povinné vybavení, abyste tento problematický betonový povrch produktivně vyhladili.

Proces, který zde vysvětlím, bude předpokládat, že odstraníte vše od zhoršené barvy a epoxidu, až po starý degradovaný thinset nebo zbývající zbytek poté, co jste odstranili nějakou vinylovou dlaždici.

Jak hladký beton s bruskou: krok za krokem

Zde je proces krok za krokem pro provádění této práce co nejefektivnějším způsobem:

Krok 1

Připravte podlahovou plochu tím, že ji vhodně vyčistíte. Můžete vysávat a vyčistit podlahu, nebo pokud se jedná o úplný a naprostý debakl, možná budete muset použít tlakovou pračku k vhodnému čištění povrchu.

Krok 2

Jakmile je povrchová plocha dostatečně čistá, měli byste spustit prodlužovací olovnatý/napájecí pás s ochranou proti přepětí pro mokré/suché vakuum a úhlový mlýnek, pokud to není bezdrátová bruska.

Krok 3

Další krok zahrnuje připojení prachového pláště k úhlové brusky. Prachový plášť by měl být bezpečně namontován na mlýnek utahováním svorky na sací kapotu, která zamkne plášť na místě.

Krok 4

Dále budete muset připojit vakuovou trysku k vakuovému adaptéru na prachovém plášti a pak také k vstupu do mokrého/suchého vakua.

Krok 5

Nyní, s napájením stále odpojeným k vašemu úhlové brusky, se můžete hodit, kterékoli kolo, které plánujete vyhladit svůj povrch, na mlýnek (doporučuji začnete s diamantovou leštící podložkou).

Krok 6

Se vším spojeným a na místě byste nyní měli využít své bezpečnostní vybavení namontováním masky, rukavic, ušních zátkových a kolenních polštářů.

Krok 7

Dobře, takže nyní můžete uvolnit honičky a začít vyhladit plochu povrchu tím, že pracujete na úhlové brusky kolem obvodu místnosti, pokud chcete pracovat zvenčí v kruhových pohybech.

Krok 8

Jakmile vyhladíte obvodové okraje podlahového prostoru, můžete nyní propracovat dovnitř a manipulovat s úhlový mlýnek v kruhových pohybech, což přinese větší stupeň konzistence.

Krok 9

Nyní, když jste vyhladili větší část povrchové plochy, všimnete si, že vám zůstane nedotčená část betonu kolem obvodové zóny. To je bohužel způsobeno plastovým rtem prachu, který brání broušení od vyhlazení povrchu nejblíže ke zdi.

Krok 10

Chcete.li to napravit, můžete odstranit prachový plášť z mlýnku na úhel a přejít přes tyto zbytky se zaměřením na jakékoli oblasti zájmu. Ale pamatujte, že pokud budete používat úhlu mlýnku bez prachového pláště, udržujte masku a umístěte vakuum poblíž mlýnku.

Pravděpodobně budete muset neustále vyprazdňovat odpadní materiály, které mokrý/suchý vac shromažďuje během celé této operace, protože průměrné vakuum má pouze kolem 6-galonové kapacity.

Tuto nepříjemnosti lze zabránit pomocí mlýnku na mokrý úhel/leštičku.

Pokud se však jedná o jednorázovou práci, doporučil bych vám, aby se buď drželi zmíněné metody, a doslova ji najme mlýnek na mokrý úhel.

Nákup nástroje jako mlýnek na mokrý úhel, který pravděpodobně použijete jen jednou, není příliš fiskálně přátelský.

No, to je do značné míry. Nyní se můžete dostat k čištění a odmašťování desky a jakmile dokončíte přehrávání paní. Pochybnost, můžete použít jakékoli pláště, které si přejete.

Jak vyhladíte hrubou betonovou terasu?

Jak již jste si pravděpodobně vědomi, beton je extrémně odolná látka, která poskytuje úroveň dlouhověkosti, že tvrdé dřevo nebo dokonce dlaždice má tendenci chybět. Z tohoto důvodu je beton skvělou volbou pro povrch podlahy a stěny.

Můžete také dokončit beton tak, aby předváděl fantastický mokrý vzhled buď s nízkým lesklým nebo vysokým lesklým akrylovými betonovými těsněními.

Ale v průběhu času a s dostatečným opotřebením začne váš beton vypadat jako Nick Nolte po čtyřdenním ohýbaču s Charlie Sheenem jako jeho křídlem.

Pokud nyní čelíte této potíže s terasou, naštěstí můžete vykoupit svůj povrch Fubar Patio a otočit ruce času, abyste obnovili svou terasu do své kdysi formové slávy.

Jak toho dosáhnete, zeptáte se? Lepší alternativou, pokud jde o transformaci unavené staré terasy. Pro svou starou terasu můžete dosáhnout vynikajícího hotového povrchu pomocí některých základních materiálů a nástrojů pro domácnost.

Nyní, aby se tato práce hladce (získala), budete potřebovat několik věcí. Některé z těchto položek, které možná budete muset koupit, jiné, které doufejme, že již budete mít, a několik z nich si budete moci najmout.

Pomocí vašich dovedností na betonové řezání pily

Cary Grant-Las Vegas Decorative-Cocrete Impresario, nikoli ikona hollywoodského filmu-vytvořil dramatická mistrovská díla prostřednictvím své společnosti, podlahové sezóny, která by mohla být považována. Jeho dovednosti jeho betonové řezací pily ho na mapě postavily.

Podobně Rick Lobdell, majitel Concrete Mystique v Nashvillu, vytvořil svůj podíl na oceněném umění. Je to především umělec s magisterským uměním, který to dokázal. „Jsem konkrétní umělec, ne ozdobný dodavatel betonu,“ říká Lobdell.

Ačkoli Grant a Lobdell jsou asi tak geograficky daleko od sebe, jak se mohou dostat, sdílejí jak společné pronásledování, tak i nedílnou sadu dovedností. dekorativní konkrétní umění a obratné použití konkrétních pila.

Pila v rukou

Lobdell, klasicky vyškolený umělec, studoval umění staré školy: Naučil se malovat štětcem, paletou a plátnem. Vzhledem k tomu, že životní styl hladovějícího umělce nebyl jeho povoláním, začal kariéru ve stavebnictví, která začlenila jeho umělecký talent. Asi před 12 lety šel pracovat pro konkrétní mystiku a získal firmu o tři roky později.

„Ručně nakreslím všechno, na čem pracuji.“. Nemyslím si, že šablony jsou nezbytné pro to, co dělám jako umělec, “říká o vykreslování a řezání kloubních linek. nebo jak jim říká, vyryté linie.

Lobdell popisuje spolupráci s ilustrátorem Johnem Campbelem na vnitřní rezidenční vstupní vstupní s elegantním obarvenou podlahou s obrázkem fontány/bazénu ve středu. Příspěvek Campbell byl realismus a detaily odrážející se v této ústřední funkci.

První den, Lobdell nakreslil dlaždici mříže a dvě kované železo podobné vinné révy pomocí mýdla podobného křídlu. Potom vyryl linie, aby oddělil umělecké prvky a pozadí pomocí úhlové pily, nutností v jeho sadě nástrojů a specializovaného nástroje pro řezání, kobra od engrave-a-tres. Ten byl použit pro přímé linie.

Po malování designu mřížky a vinné révy se další den vrátil, aby znovu převzal s úhlem pily a aplikoval čirý pečeť. „Když dělám interiéry, dělám vážné povlaky, abych je chránil,“ říká Lobdell. „Je to umělecká díla a já chci, aby to bylo po dlouhou dobu.“.“

Další je rezidenční terasa s vinným a listovým vzorcem. Lobdell načrtl design na místě, přitáhl jej na povrch a vyryl linky, vše za jeden den. Pro změnu barev použil různé koncentrace skvrny černé kyseliny a aplikoval ji pomocí kartáčů umělců. Když byl hotový zbarvení, neutralizoval a vymyl povrch. Následující den retutuje všechny společné linie. Ale pro něj žádná spára.

„Líbí se mi bílé čáry,“ říká a pravidelně používá širší čepel, 3/8 palce tlustý. To ve své dekorativní práci produkuje vysoce viditelné světlé linie.

Také má rád matematiku. „Základní algebra a geometrie, nic šíleného, ​​jsou na mnoha mých projektech nesmírně důležité,“ říká Lobdell. „Je to velmi vzácné, když nepoužívám matematiku,“ zejména s ohledem na to, že jeho základní nástroje jsou rovný okraj, pásková míra a čtverec. „Používám matematiku k vytvoření rozvržení a návrhů v mých kompozicích.“. To je to, co dělá můj proces tak efektivní.“

Na svých projektech s volnými formami, obvykle zahrnujícími vzory révy a listů, nehraje matematika tak velkou roli. „Je to spíše o pochopení toho, jak vytvořit prostor.“. Všechno se stává asymetrickým, což ztěžuje matematiku nebo méně důležitá. V tomto případě už nepotřebuji, aby kobry řezaly přímky, protože žádné neexistují. Místo toho dělám všechno s rowalt úhlový mlýnek s širší čepelí. Jen sleduji své linky co nejblíže, “říká.

„Když používám mlýnek na úhlu, cítím pocit svobody, jako bych vyřezával svůj design víc, než jen vyryl ho.“.“

Lobdell poznamenává o těchto projektech s volnými formami, je důležité mít silnou dolní část zad, dobrou základnu pro vyvážení a záměr zaměřit se na řezání povrchu. „Někdy jsou povrchy opravdu měkké a musím se ho lehce dotknout.“. Jindy je beton neuvěřitelně těžký a musím do betonu docela tvrdě tlačit, abych vytvořil svou linii.„Nejdůležitější věcí je sledovat svůj kreslení.

Projekty, které se točí kolem řezných křivek s jeho úhlovou bruskou, jsou rychlejší dokončit, říká Lobdell. „Přímé linie se spoustou matematiky a Cobra mě zpomalují, protože před gravírováním je třeba mnohem více koncentrace, aby se rozložil komplexní design,“ říká, říká. „Počáteční a zastavovací linky se hodně zaměřují na.“.“

Především, udělejte si čas a procvičte si honíte své dovednosti s řezaním pily. „Musíte být opatrní a vypočítat.“. Začal jsem, vzal jsem si čas, protože na to dostanete jen jeden výstřel. Samozřejmě uděláte chyby. Když trénuji ostatní, neočekávám, že budou tak rychlé jako já.“

Lobdell začal před desítkami let dělat základní vzory designu a poté promoval na složitější obrázky a vzory. „Jak jsem si byl jistý, návrhy se komplikovaly.“.“

Design byl založen na vzorci nalezeném na koberci oblasti jinde v domácnosti.

Cesta k mistrovství

Ukazuje příklady z jeho rozsáhlého portfolia asi 20 let, Grant reviduje metody pila použité k vytvoření přesně vykreslených kloubů oddělujících barvy a obrazové prvky v několika projektech.

Jedním z nich je hala/čekárna na špičkovém obchodě s automatickou detailem, kde byla betonová podlaha zbarvena kyselým skvrnem a barvivem na bázi rozpouštědla. Pro křivočaré klouby oddělující kyselinu obarvené z obarvených oblastí používaly Grant PVC trubku na tenké měřič na oblouky. Tato trubka byla poté použita ke sledování linek v podlaze.

„Neexistuje žádný způsob, jak udělat 40 metrů dlouhý oblouk, aniž by to vykreslil“, aby se geometrie správně, říká. K řezání kloubů použil dewalt úhel pilu a zdiva.

Tato technika pro vykreslování a řezání zakřivených kloubů je nízkonákladovou alternativou k použití pokročilé pily, kterou Grant nevlastnil před lety, když byl tento projekt nainstalován. Dnes je to konkrétní gravírová pila, jako je například Mongoose Engrave-A-Crete, který připouští, že je „drahý“ pro začínajícího dodavatele, stojí za investici.

Dalším projektem byl foyer ve vzdělávacím centru, kde podlahová období vytvořila podrobný vzorec „spletilé“ filigránu zasazeného do tmavé podlahy zbarvené kyseliny. PVC trubka opět vytvořila velké, zametací oblouky. Pro „listy“ a složitější vířící větve vystopoval na povrch kloubové linie kovových šablon na míru, následoval úhel pila. Umělecké prvky byly injektáže a pečlivě utěsněny malým štětcem čipu.

Projekt sezóny ve třetím patře zahrnoval dovednosti tetovacího umělce, který pomohl vytvořit složitou postavu draka. Umělec nejprve nakreslil křídové linie, následoval tužkou pro konečný design (křída by během řezání odfoukla). Pro takovou podrobnou práci-pomalu a metodicky řezání četných linek tužky-Grant použil 4palcovou dewalt čepel.

Poslední příklad Granta zahrnuje vysoce stylizovanou, vícebarevnou charakter Chicano pro mexickou restauraci. Pro tento složitý projekt byly jedinou skutečnou možností na míru vinylové šablony vyrobené ze souboru PDF na základě zákazníka.

Grant stanovil listy vinylového vzoru s černými čarami pro oddělené barvy a prořízl kloubní čáry přes linie ve vinylu s úhlem pila. Design byl ručně malován malým štětcem na čipu, zapečetěn, injektad a znovu utěsněn. Spáčka vyčistí umění, říká a zakrývá místa v kloubní linii, kde se některá barva mohla „převrátit.„Výsledky jsou čisté čáry bez roztrhaných hran.

 • Pokud je to možné, proveďte řezy předtím, než jsou na místě zdi. Díky tomu je práce podél okrajů zvládnutelnější.
 • Omezte období řezání na 15 až 20 minut a poté přepněte čepele nebo si přestávejte. Tento druh řezání produkuje „hodně tepla a opotřebení na pilu.“Nespěchejte.“.
 • Praxe je nezbytná. Když začal v dekorativním obchodu, cvičil na výrobu kruhů, koňských hlav, dopisy a další obrázky na površích, které byly později pokryty kobercem nebo jinými podlahovými materiály.
 • Prodejte klienta na barevné a designové funkce projektu, ale vyhýbejte se používání barevných kloubů, protože musí být ručně malované a utěsněny. Místo toho použijte spárovací hmotu v jakékoli barvě. Pokud klient trvá na ruce zbarvených kloubů, účtujte podle toho. Obvykle bude strmá prémie tuto myšlenku v rámci.
 • Zajistěte, aby se všechny linie nařezaly na dotyku, takže na společné linii nedochází k přerušení.
 • Neaplikujte tmel mimo linie kloubů na pily nebo skvrna později nepronikne správně. Těsnič musí být nejprve uzemnění.
 • Kovové šablony lze znovu použít mnohokrát, zatímco vinylové se používají jednou.
 • Nezahrnujte řezané kruhové vzory menší než průměr sody. Nástroje, které mohou řezat menší kruhy, jsou obtížné použít a ne vždy přesné.
 • Pamatujte, že nemůžete smazat linii řezací pily, abyste ji napravili.