10 nejlepších elektrických sekaček na trávu z roku 2023, testováno a přezkoumáno. Toro Elektrická sekačka na trávu

0 nejlepších elektrických sekaček na trávu z roku 2023, testováno a přezkoumáno

Sage McHugh napsal pro Dotdash Meredith od roku 2019. S více než deseti lety zkušeností s obsahem orientovaným na spotřebitele má Sage vášeň pro produkty a jak posilují náš každodenní život.

Barbara Gillette je mistrovský zahradník, bylinkář, včelař a novinářka. Má 30 let zkušeností s šířením a pěstováním ovoce, zeleniny, bylin a ozdoby.

Rich Scherr je ostřílená technologie a finanční novinář, který strávil téměř dvě desetiletí jako editor Potomac a Bay Area Tech Wire. Rodák z Baltimoru také zakryl technologickou scénu pro localbusiness.com a byl pravidelným přispěvatelem na sportovní stránky Baltimore Sun a Washington Post.

Elektrické sekačky na trávu mají oproti plynovým modelům mnoho výhod. Například, elektrické modely neuvolňují výfukové plyny a mohou být výrazně tišší a snadněji se ovládají, což má za následek mnohem příjemnější zážitek sečení všude kolem. „Elektrické sekačky na trávu přicházejí s mnoha funkcemi, které majitelům pomáhají zůstat v bezpečí, pohodlném a produktivním,“ říká Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI).

Zkoumali jsme mnoho různých typů sekaček na trávu a několik testovali v našich vlastních dvorcích po celé zemi. Poté jsme vyhodnotili produkty na základě jejich nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnoty a vybrali jsme naše oblíbené v celé řadě kategorií pro tento seznam. Během našeho prvního běhu se sekačkou jsme načasovali proces montáže a pečlivé poznámky o tom, jak jasné a jednoduché byly zahrnuté pokyny. Poté jsme při třech samostatných příležitostech využili sekačky, vzali na vědomí délku trávy, celkovou plochu dvora a čas potřebný k dokončení úkolu.

V našem posledním kole testování jsme provedli šest jezdeckých sekaček na jejich tempo na našich osobních dvorech a vybrali jsme ty nejlepší elektrické na základě jeho síly, manévrovatelnosti a úrovně hluku.

Nejlepší celkově

Ego Power Select Cut 56-Volt 21-palcová bezdrátová bezdrátová sekačka na trávu

 • Silný a snadno použitelný
 • Lehký a skládací pro svislé úložiště
 • 60minutové runtime a dobíjení
 • Relativně dostupné

Po testování dalších elektrických sekaček po celé zemi je sekačka Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka naším nejlepším celkovým výběrem, protože je velmi snadné použití, lehké a kompaktní a nabízí další sílu, když ji potřebujete, vše na relativně dostupná cena. Sekačky s vlastním pohonem dělají sečení-zejména nad kopci a drsným terénem-mnohem snazší, protože sekačka se pro vás pohybuje rychlostí, zatímco to jednoduše vedete kolem svého dvora. Tato možnost není výjimkou. Zatímco jsme tuto sekačku testovali, zpočátku jsme to téměř zjistili, že je to příliš silné, zejména proto, že to bylo poprvé pomocí sekačky s vlastním pohonem. Ale jakmile jsme se dostali k závěsu, snadno jsme to vypnuli a zapnuli a v případě potřeby upravili rychlosti pomocí pák na rukojeti. Zjistili jsme, že vlastní propulz je užitečný pro to, aby šel nahoru malé kopce (nejnižší rychlost byla vše, co jsme potřebovali) a vypnuli ho při navigaci kolem překážek.

Ocenili jsme také výdrž baterie a rychlé nabíjení této sekačky nabízí. Přestože je dodáván pouze s jedním ego 56V obloukovou lithiovou baterií, má 60minutový běh a trvá jen přibližně stejnou dobu, než se nabíjejte pomocí zahrnuté rychlé nabíječky. A i když to trvalo jen 50 minut, než se poseká náš trávník, jsme rádi, že nahlásíme, že baterie nedošlo. Pokud máte doma i jiné ego produkty se stejnou baterií, můžete si vždy vyměnit tuto baterii, pokud máte větší trávník a chcete pokračovat v sečení bez velkého přestávky.

Mezi další uživatelsky přívětivé funkce, které milujeme, patří snadno nastavitelná rukojeť: máte dvě možnosti pro výšku a tři možnosti úhlu, takže si můžete vybrat ten, který je pro vás nejpohodlnější. Také jsme zjistili, že nastavení výšky řezání je jednoduchý úkol, se šesti nastaveními, které si můžete vybrat z výšky od 1.5 až 4 palce. A až budete hotovi, držadlo je stejně snadné složit, takže můžete svou sekačku ukládat svisle do garáže nebo přístřešky. Chceme si uvědomit, že i když si myslíme, že tato sekačka odvedla skvělou práci v suchých a vlhkých podmínkách, jednou při sekání nad obzvláště mokrou oblast, rozsvítilo se oranžové světlo a sekačka se zastavila. Jakmile jsme však sekačku přesunuli do suchší oblasti, byli jsme schopni ji snadno spustit. Jediným dalším drobným problémem, který jsme ohlásili, je nasazení tašky na sběr trávy. Zjistili jsme, že by to bylo mnohem snazší u dvou lidí, protože to klipy pevně a je trochu těžké obejít podpůrnou lištu (během tohoto procesu to několikrát vyskočilo). Ale kromě těch malých problémů si myslíme, že se jedná o vynikající elektrickou sekačku pro snadno navigaci v různých typech terénu.

Cena v době publikování: 549

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 93.61 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší rozpočet

Greenworks 12 AMP 20-palcová sekačka na trávu 3 v 1

 • Cenově dostupné, silné a kompaktní
 • Neomezený čas běhu
 • Sedm řezacích pozic
 • Nastavení tašky, mulčování a bočního propuštění

Během posledních několika let jsme několikrát testovali sekačku na elektrické šňůře Greenworks a nadále vyniká jako nejlepší dostupná volba pro malé yardy a těsné prostory, dokonce i ty, které mají poněkud náročný terén. Ve skutečnosti jsme při testování této sekačky v našem posledním kole testování neměli žádné problémy s navigací nad divoty, shluky, hrboly a dalšími částmi našeho trávníku, které byly nerovnoměrné. zjistili jsme, že se tato sekačka poháněla přímo skrze ně. Navíc, 12-amph motor je dostatečně výkonný pro tvrdé řezání a mulčování, včetně vysokých, vřetenových plevelů na našem dvoře. Nehlásili jsme ani žádné problémy sečení po mírně mokré trávě.

20palcová řezací paluba je užší než některé jiné možnosti, ale zjistili jsme, že nám to pomohlo snadno projít těsnými oblastmi našeho dvora. Úprava výšky řezání (sedm různých výšek od 1.5 až 3.75 palců) je také jednoduché a je to opravdu jediné nastavení, o které se musíte starat. Všimli jsme si však, že sekačka nešla dostatečně nízká, aby snížila některé skvrny jetele. Přestože je to přátelský k rozpočtu, máme rádi, že máte tři možnosti pro vaše výstřižky z trávy-bag, mulč nebo boční propuštění-a nemusíte žádnou z těchto funkcí kupovat samostatně (což by přidalo náklady). Taška na sběr trávy se snadno připevnila, i když jsme poprvé rozlili nějaké výstřižky z trávy. Myslíme si však, že to nebude problém, jakmile to dostaneme.

Ačkoli je tento elektrický model šňůru, ocenili jsme neomezený běh a nepovažovali šňůru za těžkopádnou. Zjistili jsme se, že se držíme na šňůře, i když tam byl systém omezení šňůry, který ho udržoval na místě, ale dokázali jsme snadno sekat trávník. It’s important to note that this mower must be used with a 14-gauge 50-foot extension cord or a 12-gauge 100-foot extension cord (not included). Celkově jsme zjistili, že se jedná o opravdu snadnou sekačku na trávu (pro rukojeť je zapotřebí jen několik šroubů), použití a uložení (jen složte rukojeť) a nadále nás zapůsobí na jeho výkon a cenu.

Cena v době publikování: 227

Šířka řezu: 20 palců | Hmotnost: 56 liber | Zdroj energie: CordEd | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší samoprocelý

Ryobi 40V HP bez kartáčovače 21palcové sekačky s dvojitou lonou

 • Silný výkon
 • 70 minut runtime
 • Rychlé, 60minutové nabíjení
 • Lehké a záhyby pro skladování

Ačkoli je to o něco více roztříštěná ve srovnání s jinými možnostmi, které jsme testovali, sekačka Ryobi 40V HP beztaskovkou bezdrátová samohybná sekačka vyniká pro svůj silný výkon (srovnatelný s některými plynovými modely) a dlouhý, 70 minutový běh. Tuto sekačku jsme testovali na první trávě sezóny a byli jsme rychle ohromeni jeho snadným používáním a tichým výkonem (mysleli jsme si, že to téměř znělo jako bílý šum), zejména ve srovnání s plynovými modely, které jsme použili v minulosti. Díky technologii s vlastním pohonem to byl vánek sekat přes nerovný terén, dokonce nad kopci, s malým úsilím z naší strany. Vybrat správnou výšku pro náš nerovný trávník trvalo trochu času, než jsme se upravili, ale jakmile jsme upravili výšku, byli jsme ohromeni řezaným výkonem. Naštěstí tato sekačka nabízí sedm nastavitelných výšek řezu (1.5 až 4 palce), takže si můžete snadno vybrat ten, který potřebujete. Chceme také zmínit, že stejně jako naše nejlepší celková sekačka, Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka s vlastním pohonem, samo-projížděná funkce trvá nějakou dobu, než si zvykne, a můžete se cítit, že sekačka uteče dál nejprve, dokud nezjistíte, jaké nastavení potřebujete pro každou část svého dvora.

Tento model je dodáván se dvěma 40 V baterie a rychlou nabíječkou. Vzhledem k tomu, že je potřeba pouze jedna baterie, budete mít vždy jednu připravenou jít, pokud ji budete potřebovat. Náš trávník trval pokaždé jen 45 minut až hodinu, a my jsme nikdy nemuseli zastavit a dobít, abychom dokončili práci. Museli jsme však zastavit poprvé, když jsme sekali, abychom vyprázdnili tašku na sběr trávy, který jsme zjistili, že je překvapivě malý. Naplnil se po sečení asi 25-30 stop vysoké trávy. Další dvakrát nebyl tolik problémem, protože tráva nebyla tak zarostlá. Bylo velmi jednoduché odstranit plnou tašku, ale zjistili jsme, že se to snadno rozlilo a několik čepelí se dokonce rozlilo, když se sekačka používala (ať už byla nebo nebyla vyplněna nebo ne.) Těchto několik otázek stranou, ocenili jsme tašku, mulčování a možnosti bočního propouštění celkově pro výstřižky z trávy, i když stojí za zmínku, že to velmi dobře nerozbije starší listy.

Stejně jako většina sekaček na tomto seznamu, se sekačka Ryobi 40V HP beztaskovaná 21 palců snadno složí a svisle ukládá, aby se ušetřil prostor. Byli jsme stejně ohromeni všemi bezpečnostními prvky. Přestože má jednoduchý start, tlačítko, sekačka má klíč, který můžete ukládat samostatně, takže nikdo nemůže náhodně zahájit sekačku. Až je připraven k použití, musí být klíč vložen za klapku. Navíc sekačka funguje pouze tehdy, když upouštíte páku. LED světlomety poskytují další světlo, které by mohlo být užitečné při sečení kolem soumraku nebo úsvitu. Ačkoli je tato sekačka o něco dražší než naše nejlepší celkově (což je také model pro sebepodléhání baterií), myslíme si, že to stojí za dodatečné náklady na napájení, dlouhou dobu a baterii navíc.

Cena v době publikování: 799

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 75 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší tlak

Sun Joe MJ401E-P2 Elektrická sekačka na trávu

 • Lehký a snadno zvládnutelný
 • Přátelský rozpočet
 • Relativně tiché
 • Záhyby pro kompaktní úložiště

Při testování jsme zjistili, že elektrická sekačka Sun Joe MJ401E-P2 byla stejně snadno použitelná jako vakuová šňůra. Při pod 30 liber je tato sekačka velmi snadná, i když se nejedná o model s vlastním pohonem. Je propuštěn, takže budete pravděpodobně muset použít prodlužovací kabel. Nebudete se však muset starat o to, že baterie dojde, zastavíte se na dobití baterie nebo výparů z plynového modelu. Byli jsme také ohromeni tím, jak tichá byla tato sekačka, zejména ve srovnání s plynovými sekačkami, které jsme použili v minulosti. Tato sekačka byla snadno nastavena. museli jsme jen připojit tašku a dvě části pro rukojeť.

Díky 14palcové řezací palubě jsme zjistili, že se jedná o skvělou sekačku pro navigaci kolem těsných rohů a prostorů. Chceme však poukázat na několik problémů, se kterými jsme se při testování setkali. Zjistili jsme, že taška na sběr trávy se rychle naplnila (po sečení asi 20-30 stop). A když jsme sekali bez tašky, všimli jsme si, že se tráva uvízne pod čepele. Jako skvělá bezpečnostní funkce by se sekačka okamžitě vypnula. Tráva se však snadno odstranila a my jsme se mohli rychle vrátit k sekání. Rovněž stojí za zmínku, že tato sekačka má pouze tři nastavení pro výšku řezání, v rozmezí od 1.12 až 2.52 palců. I když se nedostanete jako přesný řez jako jiné modely, a možná budete muset přestat vyprázdnit tašku nebo odstranit trávu ze sekačky při řešení dlouhé trávy, myslíme si, že je to skvělá sekačka vhodná pro rozpočet, která je perfektní pro malé trávníky.

Cena v době publikování: 99

Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29 liber | Zdroj energie: Corded Electric | Možnosti řezání: taška, boční propuštění

Nejlepší jízda

Ryobi 80V HP Clashless 42 in. Bateriový elektrický bezdrátový jezdecký traktor trávníku

 • Silný výkon
 • LCD obrazovka a aplikace pro sledování výdrže baterie
 • 13 výšek řezání
 • Mnoho dalších funkcí

Pokud máte větší dvůr na sekání, jezdící sekačka na trávu vám může ušetřit čas a energii s jeho rychlostí a účinností. Při testování Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42palcového jezdeckého trávníku na koni na koni na koni na koni na koni na koni s jeho výjimečným výkonem řezání, dlouhým během baterie a manévrovatelností. Elektrická sekačka má čtyři ocelové čepele, které poskytují 13 různých poloh výšky řezání, v rozmezí od 1.5 až 4.5 palců, pro velmi přesný řez. Zjistili jsme, že sekačka dokázala snadno zvládnout různé úlomky, účinně sekat tyčinky, listy, výstřižky v trávě a dokonce i krátké pampeliony, které by bylo normálně obtížné řezat. Výška řezání může být upravena pomocí ruční páky na pravé straně sekačky. Zjistili jsme však, že páka byla překvapivě blízko vaší nohy, což může vést k neúmyslnému změně výšky řezání, i když jsme tento problém nezažili sami.

Zatímco po deštivém ránu jsme tuto sekačku napájenou baterií testovali, zjistili jsme, že to nemá potíže s mokrou trávou a rovnoměrně ji řezá. I když byla tráva vlhká, sekačka na trávu účinně propustila výstřižky trávy. I když máme rádi, že tato sekačka vám dává tři možnosti pro výstřižky z trávy-bag, boční propuštění nebo mulč-s vědomím, že si budete muset kupovat sadu baggeru a mulčování samostatně. Byli jsme také ohromeni tichem sekačky na koni navzdory jeho velikosti. Když se řezací čepele nepohybovaly, zvuk sekačky na koni se podobal zvuku auta s jízdou na baterii pro děti. A když se čepele točily, hladina hluku byla ve srovnání s tradičními plynovými sekačkami velmi nízká.

Sekačka má palubní LCD obrazovku, která vám umožní zkontrolovat stav runtime a nabíjení a ovládat LED světlomety, pohon a čepel. Procento baterie se také objeví v nabídce digitálního zobrazení. Během přestávky můžete dokonce sledovat stav nabíjení, pomocí aplikace Ryobi Riding Mower. Zjistili jsme, že nabíjení sekačky je jednoduchý proces. Baterie dorazila s pouhými 23 procenty nabití a plně se natočila jen asi hodinu. Pro každou sečení, které jsme provedli, bylo použito pouze asi 10 procent baterie. I když bychom upřednostňovali fyzickou regulační páku, zjistili jsme, že je zvládnutelné přepínat při řízení. Sekačka má pedál urychlovače, který umožňuje pomalé a přesné manévrování kolem překážek a přitom poskytuje okamžitou rychlost v případě potřeby. Sekačka je také vybavena záložním pípajícím hlukem, který je určen jako bezpečnostní funkce.

Celkově vzato, Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42palcového jezdeckého trávníku je skvělá sekačka, která nabízí tichý a efektivní zážitek ze sečení, který eliminuje potíže s plynem a olejem. I když to není nejlepší volba pro malé yardy, pokud chcete udržet váš velký dvůr vypadat skvěle bez velkého úsilí, je to vynikající volba se spoustou doplňků.

Cena v době publikování: 4 999

Řezací šířka: 42 palců | Hmotnost: 557 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: mulč, taška nebo boční propuštění

Nejlepší nulové otočení

Ryobi 80V HP Clashless 42 in. Baterie Elektrická bezdrátová sekačka na zatáčku

 • 12 Nastavení výšky
 • Silný výkon
 • LCD obrazovka a aplikace pro sledování výdrže baterie
 • Joystick řízení

Sekačky s nulovým otočením jsou postaveny tak, aby byly rychlé a snadno navigační překážky, a sekačka na elektrickou bezdrátovou bezdrátovou sekačku Ryobi Elektrická beztvářka je to jen to, že to dělá. Jezdící sekačku jsme provedli jejím tempem a zjistili jsme, že je to vysoce intuitivní a snadno provozovatelný stroj. Místo volantu má tato sekačka na koni joystick, kterou lze provozovat pouze jednou rukou, pro lepší manévrovatelnost při otáčení. Joystick nám dal úplnou kontrolu nad směrem a rychlostí sekačky, od úplné zastávky po maximální rychlost. S jeho působivými schopnostmi otáčení jsme byli bez námahy schopni sekat kolem stromů v jednom průchodu, což by předtím vyžadovalo asi čtyři průchody s jinou sekačkou.

Nastavení výšky řezání bylo stejně jednoduché díky pohodlně umístěné páce, která nabídla dvanáct nastavení výšky od 1.5 až 4.5 palců. Sekačka dokonce přichází s klíčem pro zastavení výšky, která nám umožnila rychle přizpůsobit sečení do naší požadované výšky řezání. Celkově sekačka odvedla fenomenální práci při rovnoměrném stříhání trávy. Setkali jsme se s některými silnějšími travními plochami na dvoře, ale zjistili jsme, že zpomalení rychlosti sekačky jí umožnilo napájení bez problémů. S touto sekačkou jsme byli schopni posekat náš půl akr. Dokončení úkolu nám ve skutečnosti trvalo o 40 procent méně času. Je také mnohem tišší než sekačka na plyn a nemusíte se vypořádat s hořlavými plynovými nebo olejovými změnami.

Ryobi 80V HP bez kartáčovských jezdeckých sekaček je vybavena dvěma 80-voltovými bateriemi, 10-ampérovou hodinu a dvěma 40-voltovými bateriemi, které poskytují dostatek energie pro prodloužené sezení sezení. Během našeho testování jsme ocenili schopnost instalovat až tři 80 V a čtyři 40 V baterie, což nám umožňuje prodloužit běh sekačky ještě dále. Nabíjení baterií bylo vánek. Jednoduše jsme museli připojit nabíjecí kabel do zadní části sekačky, abychom současně nabili všechny palubní baterie. Byli jsme také potěšeni, když jsme zjistili, že 40 voltové baterie lze použít s různými bezdrátovými ryby nástrojů, jako jsou oříznutí a dmychadla, a rozšiřující rozsah naší sbírky venkovního napájecího zařízení.

A i když má mnoho stejných funkcí jako Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42. Podle výrobce má tato možnost výkonový ekvivalent plynového motoru s výkonem 31-koňských sil, která jezdí na trávníku na koni. Nabízí také aplikaci pro monitorování stavu baterie a má na palubě obrazovku LCD, abyste mohli ovládat LED světlometů, lopatku a rychlost pohonu a také monitorovat stav baterie, běhu a stav nabíjení. Jedná se o drahou sekačku, ale myslíme si, že je to vynikající možnost nulového otočení, díky níž bude váš trávník vypadat skvěle a efektivně.

Cena v době publikování: 5 999

Řezací šířka: 42 palců | Hmotnost: 700 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší těžká služba

Toro 22 „60V Max Elektrická baterie SmartStow Personal Tempo High Wheel Sekačka

 • Automaticky se přizpůsobí tempa chůzi
 • Devět řezacích pozic
 • Technologie víru má za následek jemnější výstřižky z trávy
 • Rychlé připojení pytlů a mulčování

Díky 22palcové palubě a třífázovým bezhrubým motorem, který optimalizuje RPM a točivý moment, tato bezdrátová sekačka z Toro přináší silný výkon. Nabízí řadu pokročilých funkcí pro bezproblémové sečení, což jistě ospravedlňuje jeho poměrně strmou cenovou značku. Devět řezacích pozic, v rozmezí od 1 do 4 palců, zajistí přesný řez, dokonce i v těsných prostorech. Navíc, patentovanou technologii Vortex Toro umožňuje více vzduchu do řezací komory, což má za následek jemnější výstřižky z trávy a zdravější trávník.

Tato sekačka obsahuje jednu baterii, která může běžet až 40 minut, což vám umožní rozřezat na 0.33 akru na jediný náboj. (Přečetli jsme však některé stížnosti, že v té době dochází šťáva). Její 10palcová zadní kola poskytují vynikající trakci na tvrdém terénu, aniž by trhaly trávník. Mezi další působivé funkce patří přenos s vlastním pohonem, který se automaticky přizpůsobuje vašemu tempa chůzi. Díky systému s rychlým připojením můžete snadno přepnout z mulčování na pytlování. Navzdory své silné váze je recyklovač Toro za sekačkou snadno manévruje a kompaktně se skládá, aby minimalizoval jeho skladovací stopu.

Cena v době publikování: 729

Řezací šířka: 22 palců | Hmotnost: 95 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: mulč, taška nebo boční propuštění

Nejlepší pro malé yardy

Worx WG779 Sdílet 40-volt 14-palcová bezdrátová procházka za sekanou

 • Lehký a snadno manévrovaný
 • Dvojitý nabíjecí port pro baterie
 • Indikátor nabití baterie
 • Baterie kompatibilní s jinými nástroji Worx

Walk-Share Walk-Behend sekačka Worx Power Share má 14palcovou řezací palubu, která může nakrájet na 0.12 hektarů na náboj, což z něj činí ideální volbu pro menší yardy. Při 29 liber je to dost lehké, aby téměř každý uživatel zvládl. Tato jednotka je vybavena dvěma bateriemi a s dvojím nabíjením, aby se maximalizoval dobíjení. Pro větší pohodlí existuje indikátor nabíjení baterie na palubě, který vám umožní vědět, kdy vám dochází šťáva. Další skvělá věc na těchto bateriích je, že jsou kompatibilní s řadou dalších nástrojů Worx.

Tato sekačka má šest úprav výšky a můžete snadno přidat další točivý moment s přeložením knoflíku. Má také schopnost mulčování nebo taška na výstřižky trávy, a můžete snadno posoudit, když je taška plná, díky průhlednému plastovému topu. Mějte na paměti, že tento kompaktní model je nejvhodnější pro menší pracovní místa, takže pokud jde o výkon, budete muset omezit svá očekávání. Podle některých zpráv, které čteme, má potíže s napájením tvrdou trávou a někdy se zastaví na rtech a okrajích.

Cena v době publikování: 300

Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29.1 libry | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč

Nejlepší bezdrátové

Makita 36-voltová lithium-ion push sekačka

 • Výkonný motor
 • Odolná konstrukce
 • 10 výšek řezání
 • Volitelný tichý režim
 • Zahrnuje další sadu baterií

Pokud hledáte bezdrátovou, bateriovou možnost, tato sekačka z Makita nezklame. Beztáčkový motor je neuvěřitelně silný a dodává až 3 300 ot / min. Tento nástroj je napájen dvěma 18 V baterie, ale jsou zahrnuty čtyři baterie, takže je můžete vyměnit po delší dobu běhu. Batterie dohromady dodávají až 43 minut běhu. Řídítka má pogumované přilnavosti pro pohodlí uživatele a úchyty složí pro kompaktní úložiště.

Makita Push sekačka má 18palcovou komerční ocelovou palubu pro optimální trvanlivost. Je vybaven širokou škálou výšin řezání. 10 nastavení od 0.81 až 3 palce. Ačkoli to funguje dobře na většině typů trávníku, tato sekačka může trochu bojovat v zarostlé trávě. Má schopnost tašky, mulčky nebo výstřižky dozadu. Existuje dokonce klidný režim, takže můžete sekat trávník, aniž byste narušili své sousedy.

Cena v době publikování: 399

Řezací šířka: 18 palců | Hmotnost: 60.46 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, propuštění zadní

Nejlepší robot

Worx Landroid robotická sekačka

 • Plně automatizované
 • Přizpůsobte si plány sečení pomocí aplikace
 • Naviguje svahy 20 stupňů
 • Detekuje déšť a vyhýbá se překážkám

Unavený ze sečení trávníku? Tato plně automatizovaná, robotická sekačka pro vás dělá veškerou práci. Může sekat střední trávníky do velikosti 1/4 hektaru. Chcete.li to nastavit, musíte kolem svého dvora položit hraniční drát a připojit sekačku k aplikaci. Můžete spustit nebo zastavit stroj, nastavit plán sečení a zkontrolovat pokrok sečení pomocí aplikace. Landroid je vybaven 8palcovou řezací šířkou, jejíž výšku lze upravit mezi 1.9 a 3.5 palců. Dva motory bez kartáčovače mu dávají dostatek trakce pro navigaci 20 stupňů.

Pokud sekačka narazí na překážku, jednoduše ustoupí. Pro přesnější detekci je k dispozici další kolize za dodatečné náklady. Lze jej také naprogramovat tak, aby se zabránilo určitým oblastem vašeho dvora. Když Landroid detekuje déšť nebo baterie trvá nízko, vrátí se k dokování, aby se nabila nebo počká, až bude trávník suchý. Se všemi těmito funkcemi je robotická sekačka Landroid určitě hodná své strmé cenovky. Jedna věc, kterou stojí za zmínku, je, že i když se tato robotická možnost přiblíží k okrajům dvora, budete pravděpodobně potřebovat zastřihovač pro dotyky tak často.

Cena v době publikování: 1 159

Řezací šířka: 8 palců | Hmotnost: 48.5 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: Žádné

Porovnat

Po testování této sekačky na našem vlastním dvorku si Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka vydělává na našem nejlepším místě. Tato výkonná sekačka nabízí až hodinu nepřetržitého běhu a díky technologii s vlastním pohonem se snadno používá. Také milujeme nastavitelnou a skládací rukojeť pro kompaktní úložiště. Pokud hledáte cenově dostupnější možnost pro váš malý dvůr, zjistili jsme, že elektrická sekačka na trávu Greenworks je kompaktní a lehká, aby se snadno navigovala kolem překážek, a nabízí neomezené runtime, pokud to nevadí šňůra.

Jak jsme testovali elektrické sekačky na trávu

Testovali jsme osm sekaček na trávu, včetně plynu, elektrických kabelů a bezdrátových modelů napájených baterií v našich vlastních dvorech po celé zemi. Poté, co jsme je testovali na naše vlastní trávníky. od malých po velké. jsme je vyhodnotili při nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnotě. Pro první použití jsme načasovali nastavení sekačky na trávu a poznamenali jsme, jaké shromáždění bylo vyžadováno, a pokud byly pokyny podrobné a snadno sledovatelné. Také jsme zaznamenali doba nabíjení baterie, pokud se jednalo o bezdrátový model. Poté jsme použili sekačky při třech samostatných příležitostech, když počasí a růstové podmínky povolily a zaznamenaly délku střihu trávy, povrchová plocha dvora se posekala a čas potřebný k plnění úkolu. Všimli jsme si, jak snadné (nebo ne) to bylo zahájit sekačku, upravit rukojeť, upravit rychlost (pokud je samoproceňována) a změnit výšky řezání. Rovněž jsme vyhodnotili různé funkce, včetně pytlů, mulčování a možností bočního propuštění (pokud je zahrnuto) pro výstřižky z trávy. Kromě hodnocení nastavení a funkcí každé sekačky jsme si po použití všimli, jak snadné bylo navigovat překážky, svahy a další náročné oblasti včetně nerovnoměrné nebo vysoké trávy. Poté jsme se podívali na vzhled trávníku a poznamenali jsme, že pokud to vypadá rovnoměrně řezané. Také jsme zaznamenali všechny bezpečnostní prvky a všechny další funkce, jako jsou LED světlomety, skládací držadla pro skladování, systémy správy kabelů a další. Po testování byly do tohoto seznamu přidány nejlepší elektrické sekačky. V našem posledním kole testování jsme v našich dvorech testovali šest sekaček na trávu a vyhodnotili je podle stejných kritérií výše uvedených výše uvedených. Provedli jsme důkladné testování a porovnali jsme výsledky s našimi předchozími doporučeními produktu, abychom poskytli nejlepší možné návrhy. Provedli jsme úpravy kategorií na základě výkonu standout, buď výměnou nebo přidáním nových možností.

Co hledat v elektrické sekačce na trávu

Typ sekačky

Elektrické sekačky spadají do čtyř hlavních kategorií: push, samohybná, jízda a robota sekačky. Výběr správného modelu závisí na velikosti vašeho trávníku, rozpočtu a na tom, kolik práce jste ochotni vložit. Posuvné sekačky vyžadují, abyste za nimi chodili a ručně je poháněli. Protože jim chybí mnoho funkcí, které najdete na pokročilejších elektrických sekačkách, tah má tendenci stát výrazně méně. Posuvné sekačky také vyžadují největší množství práce, což z nich činí ideální volbu pro malé a střední yardy s relativně plochým terénem. Líbí se nám sekačka na trávníku Greenworks Electric Cord, protože je velmi snadné navigovat kolem vašeho dvora a přichází za velmi rozpočtovou cenu. Sekačky s vlastním pohonem jsou vybaveny technologií, která pohání kola při sekání. Tyto sekačky jsou často výrazně dražší než sekačky, ale vyžadují mnohem menší úsilí ze strany uživatele. Sekačka s vlastním pohonem, jako je Ryobi 40V HP beztaskovná 21 palcová bezdrátová sekačka, je skvělá volba pro střední velikosti na velké trávníky se šikmým nebo nerovnoměrným terénem. Nejsilnější volbou je sekačka na elektrickou jízdu. a také nejdražší. Uživatelé musí buď sedět nebo stát na stroji, aby jej mohli ovládat. S velmi širokým řezacím řádkem a schopností navigovat obtížný terén je jízdní sekačka vhodný pro velké dvory se strmějšími svahy. Milujeme elektrickou bezdrátovou jetkovou trávníku Ryobi Battery, protože na jednom náboji může nakrájet na dva akry a nabízí spoustu skvělých funkcí. Sekačky na trávu robotů jsou obvykle naprogramovány prostřednictvím aplikace, což jim umožňuje autonomně s malým nebo žádným úsilím. Je vyžadováno určité počáteční nastavení, ale sekačku robotů může být naprogramována tak, aby sekala trávník automaticky, vyhýbala se kolizám a nepříznivému počasí a dalšímu. Přestože jsou neuvěřitelně pohodlné, robotické modely mají také kratší runcii a menší rozřezaný šířku, omezující jejich použití na menší yardy. Naše nejlepší volba v této kategorii, robotická sekačka Worx WR147, je téměř 100 % autonomní, jakmile je nastavena.

Zdroj energie

Na dobíjecí lithium-iontové baterie běží sekačky bezdrátových elektrických trávníků. Bezdrátový model vám dává větší flexibilitu a přenositelnost, protože neomezuje váš pohyb. Budete však muset mít na paměti výdrž baterie, která obvykle schází mezi 30 a 60 minutami. Některé bezdrátové elektrické sekačky přicházejí s dalšími bateriemi, které lze vyměnit za prodloužení jejich runtime. Můžete si také zakoupit druhou baterii pro zkrácení provozního času. Tímto způsobem se nemusíte starat o to, že dojde šťáva z džusu. Naše nejlepší volba pro bezdrátový model, Makita 18-volt x2 lxt lithium-ion push sekačka, zahrnuje další sadu baterií, takže uživatelé mohou sekat déle, aniž by se museli dobít. Největší výhodou pro sekačku na elektrickou trávu je to, že poskytuje neomezený výkon. Cordované modely obvykle stojí méně než jejich protějšky provozované baterií. Váš pohyb je však omezen na délku šňůry. Sekačka musí být použita s těžkým prodlužovacím kabelem, která se často prodává samostatně. Většina výrobců doporučuje 12-měřicí nebo 14-měřicí šňůru, ale měli byste se vždy odkazovat na příručku pro majitele, abyste zajistili bezpečný provoz.

Velikost paluby

Velikost paluby odkazuje na šířku sekačky a určuje, jak široká cesta může řezat. Širší velikost paluby má za následek širší řezací řádek, což vám umožní pokrýt větší oblast v jednom průchodu. Standardní velikost paluby na sekačkách s push i samohybnou se obvykle pohybuje od 13 do 22 palců. Robotické sekačky mají obvykle mnohem menší řezací balíček mezi 5 a 10 palci. Na druhé straně jezdecké sekačky mohou mít velikost paluby až 54 palců. Jezdící sekačka je nejvhodnější pro velké trávníky, které obvykle trvá hodně času na sekání. Náš nejlepší výběr pro nulovou otočení, elektrická bezdrátová sekačka Ryobi Battery Elektrická bezdrátová sekačka má 42palcovou palubu a 12 výšek řezání, aby se krátká práce z velké práce, s lehkostí navigovala kolem překážek.

Motorská síla a typ

Bezretové elektrické sekačky, které běží na bateriích, produkují kdekoli od 18 do 20 voltů energie. Čím vyšší je napětí, tím déle bude motor běžet na jednom náboji. Podobně vám sekačka s vyšším napětím umožní pokrýt více půdy v jednom průchodu. Vyšší napětí je obvykle nutné k sekání velkých trávníků a generování dostatečného točivého momentu pro proříznutí vysokou, hustou trávou. Hodnocení zesilovačů je také důležité při určování toho, jak mocná je elektrická sekačka na trávu. Například elektrická sekačka s 12 amph může napájet tvrdou trávou, zatímco 6-ampy by bojoval. Sekačka na trávu s kabelem obvykle čerpá mezi 6 a 13 zesilovačů ze standardního výstupu. Baterie na většině bezdrátových modelů přináší asi 18 ampérů za hodinu.

Bez kartáčovače vs. Kartáčovaný motor

Kartáčové motory jsou efektivnější, protože neztrácí mnoho energie třením a teplem, které by mohly potenciálně poškodit motor. Navíc se nemusíte starat o výměnu štětců, když se nosí. Všechny tyto faktory přispívají k spolehlivějšímu výkonu a menšímu údržbě. Na druhé straně kartáčované motory generují více tepla, což vysvětluje jejich tendenci se zastavit a přehřát. Přestože jsou kartáčované motory předem dostupnější, můžete z dlouhodobého hlediska platit více za údržbu. Podle potřeby budete také muset vyměnit opotřebované kartáče, což je další výdaj.

Standout funkce

Chytač tašky na trávu

Chytač travního sáčku se připojuje ke straně nebo zadní části sekačky na trávu a sbírá výstřižky trávy. Zatímco je tráva řezána, výstřižky se automaticky přenášejí do tašky. Toto je pohodlná funkce, protože vám to zachrání v tom, abyste si sami zabalili nebo vyčistili výstřižky. S taškou na trávu bude váš trávník po sečení vypadat elegantně a dobře udržovaný.

Mulcher

Elektrická sekačka se schopnostmi mulčování se naseká jemně naseká a odhodí výstřižky zpět na trávník. Jak se výstřižky rozkládají, uvolňují živiny, jako je dusík, fosfor a draslík, do půdy. Protože mulčování přirozeně zlepšuje zdraví trávníku, může to vyžadovat méně ošetření hnojiv.

Nastavitelná výška řezání

Většina elektrických sekaček na trávu má nastavitelnou výšku řezání v rozmezí 1 až 4 palců, což uživatelům umožňuje řezat různé trávy a řešit vysoké, zarostlé trávníky. Obecně platí, že ideální výška pro trávu v chladné sezóně je asi 2 1/2 palce. Při sekání byste měli odstranit pouze asi první třetinu travních lopatků.

„Životnost elektrické sekačky na trávu se liší v závislosti na praktikách péče o model, model a spotřebitele,“ říká Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI). „Stejně jako jiné venkovní vybavení, se správnou údržbou, nabíjení a postupy skladování baterií, může elektrická sekačka snadno splnit očekávání uživatele.“

 • Pravidelně kontrolujte šňůry pro přezdívky a roztřepy, stejně jako baterie pro jakékoli poškození nebo deformace.
 • Potvrďte, že všechny průduchy jsou bez trosek.
 • Nezapomeňte používat pouze baterie a nabíječky ve spojení s doporučeními výrobce.

V případě elektrických sekaček na trávu přichází pohodlí s náklady. Push sekačky jsou na spodním konci cenové stupnice, ale také vyžadují největší množství manuální práce. Sekačky s vlastním pohonem obvykle stojí o několik set dolarů více než tlačné sekačky, ale snižují množství manuální práce, která je potřeba. Pokročilé modely, jako jsou robotické a jízdní sekačky, mohou být docela drahé, ale v podstatě pro vás dělají veškerou práci. Je jen na vás, abyste se rozhodli, zda chcete dát práci nebo zaplatit více za usnadnění vašeho života.

Proč důvěřovat smrku?

Tento článek napsal Sage McHugh, spisovatel domů a životního stylu, který do smrku přispívá od roku 2019. Pro výběr nejlepších elektrických sekaček na trávu pro tento kulatý zaokrouhlení zvažovala desítky produktů, pečlivě vyhodnotila jejich typ motoru, zdroj energie, šířku řezu, speciální funkce a celkový výkon. McHugh konzultoval stovky recenzí zákazníků a zápisy z webových stránek třetích stran. Pro další přehled, ona rozhovor s Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI).

Jenica Currie, editor obchodu pro smrk aktualizoval tento seznam s informacemi shromážděnými z testování různých elektrických sekaček na našich vlastních dvorcích po celé zemi. Také přidala další tipy a hlášení.

Jaký je smrk schválen?

Zde ve smrku chceme zajistit, abychom plně stáli za každým produktem, který doporučujeme, a že když řekneme, že něco je nejlepší, máme na mysli to. Možná jste si všimli odznaku schváleného smrku vedle produktů na tomto seznamu. Každý produkt s tímto odznakem byl osobně přísně testován a pečlivě vybrán náš odborný tým laboratorních testerů a editorů. Ve většině případů nakupujeme všechny tyto produkty sami, i když občas dostáváme vzorky poskytované přímo společnostmi. Bez ohledu na to, jak získáváme produkty, všichni procházejí stejnými testy a musí splňovat stejná přísná kritéria, aby udělala to nejlepší řez.

Recenze Toro 20360: Pohled do této bezdrátové elektrické sekačky na trávu

Recenze Toro 20360 je ten, který dokazuje, jak se jedná o jeden z předních sekaček na trávu, který získal mnoho nových zákazníků z celého světa kvůli jeho různým rysům, které jim poskytují snadnost a pohodlí v jejich práci na dvoře.

V tomto článku jsme vrhli světlo na mnoho klíčových specifikací tohoto dmychadla a diskutovali jsme o všech způsobech, které by pro vás mohli být výhodné.

Přečtěte si tuto recenzi Toro Electric Lawn Sekačka, abyste učinili vaše konečné rozhodnutí ohledně nákupu této sekačky.

Klady Nevýhody
Kompaktní a výkonný design Baterie není odnímatelná
Pohodlná struktura Relativně těžší ve srovnání s jinými modely
Snadné spuštění

Odhalení klíčových a společných funkcí

Pokud hledáte bezdrátovou sekačku, která má sílu, aby se váš trávník primární a správný a také přichází s maximálním pohodlí, pak má elektrická sekačka Toro 20360 záda záda.

Dodává se s různými funkcemi, které mu umožňují používat po dlouhou i krátkou dobu, a měli byste se ujistit, že znáte konkrétní funkce, abyste zjistili, zda to stojí za investici.

 • Jednoduché ovládací prvky dvoustupňového operátoru
 • Hmotnost 77 liber
 • Jednoruční kontrola
 • 4palcová paluba hlubokého kukuřice
 • Dvouletá záruka na plné krytí
 • Pracovní mechanismus bez emisí
 • Snadné ovládání
 • 36 voltová bezdrátová baterie
 • Nastavitelná výška čepele
 • 7palcová přední kola
 • 8palcová zadní kola

podrobnosti o přezkoumání Toro 20360

Toro 20360 bezdrátová elektrická sekačka je skvělou volbou pro ty jednotlivce, kteří staví soupravu péče o trávník a jako součást to vyžadují sekačku. Tato sekačka je působivá a výkonná a přichází s důvěryhodnou značkou, která vám umožní zavázat důvěru v kvalitu, zákaznický servis i pracovní etiku a jak by to trvalo dlouho.

Toro je jednou z předních značek nástrojů na trávníku známé zejména pro své vysoce kvalitní a výkonné sekačky na trávu, což lze prokázat jeho různými pozitivními recenzemi zákazníků a fanoušky hardcore. Společnost zajišťuje, aby uživateli nejprve poskytla pouze maximální pohodlí; Kromě toho si také musíte pamatovat, že když zajistíte, jak nedochází ke kompromisům ve funkčnosti stroje.

Prvním krokem k provozu jakéhokoli zařízení je jeho zahájení, ale pokud je pro vás tento proces ztěžován, mohl by to přidat k vašim agonies. Na další poznámku si pamatujte, že Toro udělal pravý opak tím, že tento proces pro vás byl velmi pohodlný. Snadnoho technologie roku 20360 vám umožňuje začít s prací na dvoře jednoduše vložením klíče a posunutím ovládací páky směrem k popisovu.

Navíc přichází také s výkonnou 36 voltovou bezdrátou elektrickou baterií, která se snadno nabíjí a dává sekačce sílu k dosažení efektivně a efektivně dosažení úkolů. Baterie je nabita v továrně, takže ji nemusíte nabíjet před jejím poprvé. Poté to vyžaduje přibližně 12 až 16 hodin k dokončení poplatku za další použití. Jedinou nevýhodou baterie je to, že není odnímatelná.

Nejlepší vlastností této sekačky Toro E-Cycler je použití bez viny, protože se nemusíte starat o životní prostředí a dokonce i vaši zahradu a dvorek. Protože výkonná baterie bez emisí, 36 V, zajišťuje, že si můžete hrát svou roli při podpoře čistší a zelenější planety omezením výparů, které vaše sekačka produkuje, a také by to byla funkce, kterou se prohlédnout, protože nebude znečišťovat žiješ v.

Jednoduchá dvoustupňová ovládání operátoru 20360 usnadňuje manipulaci sekací téměř jakýmkoli uživatelem. Prostřednictvím integrované jednoruční kontrolní sestavy jste udržováni v bezpečí, zatímco měkká rukojeť přispívá k pohodlí. Tato dvoustupňová akce zajišťuje bezpečné, pohodlné a snadné použití dmychadla.

Jak se vyvinul Toro 20360?

Toro 20360 se vyvinul tím, že musel fungovat na baterii místo motoru s palivem, a to je to, co to znamená z předchozího modelu Toro 20339. To ukazuje, že společnost má pokročilou výrobu do ekologičtějšího stroje.

Toro 20360 je velkým zlepšením z předchozích modelů společnosti, včetně sekaček na trávníku Toro Electric. a vedl k standardům očekávání společnosti a zákazníků.

Nejenže je to manévrovatelnější díky svému dvoustupňovému systému ovládání operátorů, který umožňuje jeho provozování pouze jednou rukou, ale má také jednu z nejsilnějších baterií na trhu, která pohodlně ukazuje požadavek na nabíjení prostřednictvím LED přidaných sekačka.

Toro 20360 Rozdělení

– Řezací balíček

Tento Toro 20360 přichází s pěknou 20palcovou řezací palubou. Proporce této paluby mu umožňují zkrátit dobu, kterou trávíte sečením sečením více trávy za kratší dobu.

V důsledku toho musíte udělat méně kol, aby se celý dvorek udělal, což znamená.

– Řezání výšek

S rozsahem výšky řezání 1 palce až 4 palce vám tato bezdrátová sekačka umožňuje upravit podle oblasti dvora, se kterou se zabýváte. Pokud máte velký dvůr, který má nerovnoměrné výšky nebo dokonce, když se zarostl rychleji než většina ostatních, pak díky dobrému rozsahu výšky řezání je tato sekačka poněkud pohodlnou možností.

To však také znamená, že musíte také upravit výšku každého kola samostatně, což může být pro většinu uživatelů obtěžující. To znamená, že by se lišilo podle vaší potřeby a vaší touhy, protože by se přepnulo z jednoho na čtyři palce; záležitost by se také prohlédla také s typem trávy.

-Baterie bez emisí

S bezdrátou sekačkou Toro 20360, která přichází s super účinnou dobíjecí baterií.

Stručně řečeno, nemuseli byste se starat o náklady na palivo, nákup plynu nebo oleje a čas a úsilí potřebné k vytvoření správné směsi paliva pro váš stroj. Nebudete si také dělat starosti s nepořádkem, který by učinil ohledně úniku nebo znečištění obecně.

To vám pomůže zachránit zůstatek banky a také planetu a vaše vědomí před jakoukoli vinou, protože baterie dává dlouhou dobu napájení, a během toho tato sekačka Toro baterie snadno zakrývá a seká až 10 000 čtverečních stop vašeho dvora.

Závěr

Sekačka na trávu Toro 20360 je obchod s balíčkem, který přichází s nízkou hladinou hluku, vysokým výkonem a maximálním komfortem a je perfektním zápasem pro téměř každého uživatele. Všechny tyto funkce, pokud jsou kombinovány, z něj činí perfektní volbu pro váš dvůr.

Chcete.li se dozvědět více o různých částech Toro 20360. Můžete se vydat na jejich webové stránky a podívat se na příručku Toro 20360. Nyní máte tak obrovskou znalost této sekačky na trávu a její recenzi a máte stálou přilnavost důvodů, proč byste do ní měli investovat.

Toro 60V Super Recycler Lawn Mower Review

Po více než století v podnikání venkovního energetického vybavení to Toro splnilo svůj název a navrhovala důvěryhodné produkty, které jsou… no, stejně silné jako býk. Ačkoli se od roku 1914 hodně změnilo, značka je stále na místě s vybavením, jako je sekačka na sekačku na trávu. Ale abychom se ujistili, že udržují ostrou výhodu, rozhodli jsme se připravit sekačku na trávu Toro 60V Super Recycler.

Toro 60V Super Recycler sekačka na trávu

Od začátku nám některé prvky a designové prvky vystoupily. Například hliníková paluba 21568 není zdaleka běžecká.

Tým Toro to opravdu vytvořil, aby pracoval ve spojení s jejich vírovou technologií. Tím, že tento systém čerpá stabilní koncentraci vzduchu do řezací komory.

 • Rychlost špičky čepele: 16 949 ft/min.
 • Kapacita baggeru: 1.8 bušlů
 • Runtime: 50 minut.
 • Návrh čepele: Jednorázová liška s akcelerátorem
 • Šířka řezání: 21 palců.
 • Rychlost sečení: 4.0 mph

Poháněn jediným 7.5Ah baterie a bezkartáčová motor, tato 21palcová sekačka umožňuje až 50 minut řezání na náboj (asi 1/3 akru), podle Toro.

Je však důležité si uvědomit, že podmínky sečení, jako je těžký růst a vlhká tráva, ovlivní výkon a terénní časy.

Toro 60V Super Recycler Lawn Meghter Design

Naše návrhové poznámky zahájíme několika slovy o ovládacích prvcích. Obecně řečeno, nastavení tohoto modelu je docela jednoduché.

Chcete.li začít, zatáhněte zpět na lištu přítomnosti a stiskněte tlačítko napájení umístěné nalevo od držadla. Tím se aktivují jak čepele, tak i systém s vlastním pohonem.

Tip editoru: Stejné tlačítko můžete použít k přechodu na maximální řeznou energii.

 • Model: Toro 21568
 • Zdroj energie: Toro 60V baterie
 • Materiál paluby: hliník
 • Typ jednotky: pohon zadních kol
 • Výška řezání: 1.0-4.0 in.
 • Nastavení výšky: 4-bodový
 • Bezkartáčový motor

A když už mluvíme o funkci pro sebepoškození, sekačka cítí vaše preferované tempo a podle toho se přizpůsobí. Jinými slovy, nastavíte rytmus a Super Recycler sleduje váš olovo.

Stejně jako pro rychlost, Toro 21568 vrcholí rychlostí 4 mph. To nemusí znít jako moc, ale naši zaměstnanci si to připustily, že je poněkud obtížné to zacházet.

Nakonec zabalíme věci rychlým kývnutím na LED světlomety. Navzdory své jednoduchosti vám takové rysy dávají více času na dokončení práce, i když to znamená pracovat za západem slunce.

Další funkce

 • Odnímatelná zástrčka mulč
 • Skládací rukojeť pro svislé úložiště
 • Kompatibilní se všemi bateriemi Toro 60V

Toro 21568 Cena

Sekačka na trávu Toro 60V Super Recycler prodává za 849 a přichází se 7.5ah baterie a nabíječka, stejně jako náhradní čepel. Toro podporuje váš nákup s pětiletou omezenou zárukou (3 roky na baterii).

Verdikt

Tato sekačka na to má hodně.

Lehká, ale odolná konstrukce 21568, spolu s proprietárním vírem Toro a osobními technologiemi pro sebepoškození, činí tento produkt hodný cenovky.

Takže, pokud máte malý až střední dvůr a chcete hodit plechovku plynu, je tento model skvělou volbou.

Klikněte zde pro více informací o záruce a údaje o registraci produktu.

Toro robotická autonomní sekačka na trávu

Je zajímavé vidět vývoj autonomních robotických trávníků v reálném čase. To, co bylo kdysi věcí budoucnosti, se stává skutečností těsně před našimi očima. Toroova autonomní robotická sekačka na trávu doufá. Zatímco čekáme na více informací, můžeme vám alespoň říct, co zatím víme.

Toro Robotic Lawn Meghter. The Big Deal

Zatímco robotické sekačky na trávu nejsou v dnešní době neslýchané, mnozí z nich se stále spoléhají na podzemní hraniční dráty. Instalace takové infrastruktury může být nákladnou potíží. Místo toho se Toro rozhodl navrhnout svou autonomní robotickou sekačku na trávu, aby zmapoval a lokalizoval svůj dvůr pomocí několika integrovaných kamer.

Toro prohlašuje, že kamerová technologie robotické sekačky je prvním lokalizačním systémem založeným na vizi v oboru. To se zdá pravdivé. přinejmenším s ohledem na rezidenční trh.

Toro navrhl tyto sekačky pro navigaci těsnými prostory a kolem struktur, jako jsou stromy a krajinářské úpravy. Kromě toho, křížení povrchů, jako jsou příjezdové cesty a chodníky, nepředstavují pro robotické sekačky Toro žádný problém. Sekačka může dokonce procházet s kopci se svými schopnostmi řezání přátelství.

Přejete si někdy, abyste mohli posekat svůj dvůr z kanceláře? Existuje k tomu aplikace. Toroovy robotické sekačky na trávu lze ovládat pomocí aplikace smartphonu. Aplikace vám umožní naplánovat a také přizpůsobit nastavení sečení. Dokonce doporučuje ideální časy řezání na základě nedávných vzorců počasí, takže se nemusíte starat o plánování dopředu, pokud prognóza vyžaduje déšť.

Další funkce

 • Autonomní sekačka na trávu s navigací bez drátu
 • Tichá funkce
 • Ovládání výšky trávy s nastavením SmartZone
 • Funkce odolné proti krádeži
 • Certifikace bezpečnosti třetích stran

Rozloučení se myšlenkami

Toro není první ve hře s ohledem na autonomní sekačku na trávu. Přijetí přístupu k více kamer však vzbudí náš zájem. Budeme muset počkat a uvidíme, zda tato technologie překoná Lidar a podobné technologie. Myšlenka přeskakování hraničních vodičů. které se zdá, že pravidelně trpí přestávkami a chybami. nás rozhodně přitahuje.

Toro zjevně nemá vše vyžehleno, protože nám v tuto chvíli nemohli poskytnout další informace. To znamená, že ceny, výška řezu, runtime, kapacita baterie V tomto bodě jsou všechny zjevně ve vzduchu. Nemáme ani číslo modelu.

Cena a dostupnost sekačky Toro autonomní robot

Přestože dosud nebyla stanovena žádná cena, očekáváme, že před odhadovaným vydáním jaro 2023 vyslechneme aktualizace. Toro začne brát předobjednávky počínaje podzim roku 2022. Více se najdete na webové stránce Toro pro jeho robotickou sekačku na trávu.

Toro SmartStow Recycler 22-palcový 60V Max Electric Lawn Meghter Review

V létě roku 2020 jsem zkontroloval Toro 22 „(56 cm) 60V Max Elektrická baterie SmartStow Personal Tempo High Wheel Sekačka (20363) v průběhu několika měsíců. To je extrémně dlouhé jméno pro tak jednoduchý kus stroje, ale je nezbytné, pokud jde o testování nástroje, který může v průběhu času trvat značné poškození opotřebení a slzy. S „energetickým systémem Flex-Force“ (dobíjecí baterie a nabíječka plug-and-play), 22palcovou čepelí pro sečení a houževnatý dvůr letní trávy jsem tuto sekačku provedl více než několikrát.

STACKONÁŘE BATERIES

Než jsem dostal tuto sekačku na trávu z Toro, poslali přes listový dmychadlo, který používá stejný bateriový systém. Obě zařízení mají stejné připojení pro bateriový systém a obě přicházejí se stejnou nabíječkou baterie. Baterie pro sekačku je o něco větší než baterie dmychadla, ale obě baterie pracují zaměnitelně mezi stroji.

Mám přibližně 0.17 hektarů trávy, aby se každý týden snížila. někdy ji mohu natáhnout na týden a půl. S baterií 60 V této sekačky mohu snížit tuto oblast půdy bez dobití. jen pokud je baterie plně nabitá, než začnu. Toro navrhl, že bych měl být schopen sekat plný 1/3 akr s plným nabíjením baterie. a to se zdá být přesné, na základě mých několika měsíců testů.

Kola sekačky této trávníky se mohou přizpůsobit několika různým úrovním řezu, jak by měli všechny dobré osobní sekačky na trávu. Systém, s nímž je každé kolo upraveno, je spíše základní. Pokud by tato sekačka byla stejně těžká jako vaše průměrná plynová sekačka, mohla být úprava kol trochu více fuška. Protože tato sekačka je překvapivě lehká, nastavení každé z kol je dostatečně snadné pro každého dospělého manipulace.

Zatímco sekačka cítí lehká, je z velké části vyrobena z oceli a tvrdého plastu. Celek paluby je ocel, každá z kol je plastová. Každá část této sekačky se cítí, jako by Toro zasáhla sladké místo: ne příliš lehká, aby se cítila „levná“, dostatečně drsná, aby obdržela zkoušku času.

Složte a čistěte řez

Tato sekačka se může skládat a sedět vzpřímeně. S „technologií SmartStow Technology“ společnosti Toro vytvořila sekačku, aby se držadlo sklopilo a celý stroj může sedět vzpřímeně, jako pes, který prosí o léčbu. Tato sekačka vyžaduje mnohem méně místa v garáži než jakákoli jiná sekačka, se kterou jsem kdy pracoval.

Systém pytlů s touto sekačkou funguje skvěle. ale je to nastavení sečení bez bag. Toro má také speciální značku funkcí: Toro Recycler Cutting Technology. Cokoli dělá, dělá to správně.

Recycler ve skutečnosti

Se zavřenými zadními dveřmi jsem sekala trávník týdny, aniž bych potřeboval jakékoli podstatné čištění sekačky. Vyrostl jsem pomocí řezačky Toro vydané na začátku 80. let ai když jsem při pytlování bylo občasné vydání trávy. Zdá se, že Toro v posledních několika desetiletích vypracoval všechny zlomy. tato sekačka čistě i efektivně prořízne jak čistě, tak efektivně.

Sekačka pracuje s „osobním systémem pro sebepoznání“, což znamená, že je schopna cestovat několika rychlostmi. Tlačení sekačky se cítí přirozeně do té míry, že se téměř cítí, jako by stroj byl beztíže.

To je také významné zlepšení oproti časnému sekačce s vlastním pohonem šílenství. Zpátky, když jsem byl dítě, sekačka s vlastním pohonem znamenala, že byste založili sekačku, vytáhli bar a vydrželi pro drahý život. Sekačka, kterou jsem použil jako dítě, šla jedna rychlost: příliš rychle. Zde v modernitě se systém sekačky Toro přizpůsobí na základě toho, jak tvrdě tlačíte rukojeť, takže to všechno jde podle vašeho vlastního tempu.

Faktor zábavy

Snad nejdůležitější součástí celé této situace je hodnota zábavy sekačky. To je nanejvýš důležité, pokud uvažujete o koupi sekačky na trávu, kterou budete přesvědčit své děti, aby používaly. Představte si jejich překvapení, když se ocitnou, že si užijí zážitek, od stisknutí tlačítka Big Blue Start po výměnu bestie baterie až po skládání stroje do spánku v kůlně.

Životnost baterie pro větší yardy

Pokud máte dvůr větší než 1/3 akr, možná budete chtít zvážit nákup druhé baterie. Nebo, pokud jste na trhu s jiným vybavením na dvoře, je ve stejném systému „Flex-Force napájecí síla spousta dalších strojů Toro.„Nabijte jednu baterii, když sekáte s druhou a nikdy vám nedojde baterie.

Pokud se pouze baterie nabila o něco rychleji. To je pravděpodobně můj jediný hlavní problém s sekačkou: rychlost nabíječky baterie. Není to zvlášť rychlé. Je pravděpodobné, že moje vnímání rychlého nabití baterie je do značné míry zkosené díky společnosti smartphonů, které tlačí rychlosti za jejich malé mobilní baterie na limit. ale rychlejší nabití by bylo pěkné, přesto by bylo hezké, přesto.

Nabíječka baterie napájecího systému Flex-Force, která je součástí této sekačky, má světelné ukazatele a vlastní vestavěný ventilátor, aby se zabránil přehřátí systému. Kombinace této nabíječky, připojení baterií se sekačkou a dmychadla, celý energetický systém flex-force mě přiměl cítit se jako ghostbuster.

Zabalit

Pokud uvažujete o utrácení až do ceny, kterou dnes tato náklady na sekačku na trávu v obchodech, získáte peníze za své peníze. V okamžiku, kdy byl tento přehled poprvé publikován, Toro 22 „(56 cm) 60V Max Electric Battery SmartStow Personal Tempo High Wheel Sekačka (20363) měla cenu MSRP 570 USD. Za předpokladu, že vám tato sekačka vydrží alespoň půl desetiletí, je tato cena přímo na penězích.

S bezhrubým motorem pod kapotou a žádným náznakem, že některá z částí je nic jiného než drsná, aby vydržela roky, je tato sekačka snadno jedním z nejlepších kusů venkovního zařízení / trávníku, jaké jsem kdy použil.