Nejlepší bateriový poháněný plevel Eater pro 2022. Travní zastřihovače bezdrátové

Nejlepší bateriový poháněný plevel Eater pro 2022

Ještě předtím, než konečně vytáhnete spoušť na bateriově napájenou sekačku na trávu, představují bezdrátové zastřihovače strun mnohem přístupnější vstupní bod pro majitele domů. Pronásledová krajinářské posádky popadly tyto nástroje, když potřebují tiché řešení pro obce. Jaký je tedy nejlepší bateriový poháněný plevel (řetězový zastřihovač) pro vaše potřeby? Záleží. Dostali jsme náš tým dohromady, abychom vám poskytli naše nejlepší výběry pro širokou škálu aplikací a uživatelů.

nejlepší, bateriový, poháněný, plevel, eater, 2022

Chcete vidět naše nejvyšší celkové tipy plevelů, včetně plynových modelů? Podívejte se na tento článek!

Nejlepší plevel poháněný baterií pro majitele domů

Ego Powerload String Trimmer s řádkem IQ ST1623T

Ještě předtím, než se stal názvem domácnosti, Ego vypusťte bránu s poměrně schopným jedlíkem plevelů. Od té doby společnost zlepšila výkon, schopnost a vibrace. Nyní dělá to, co považujeme za nejlepšího majitele domu na baterii v oboru.

S automatickým načítáním powerload je Ego nejjednodušší jedlíky plevelů, jaké jsme kdy použili. Pro rok 2022 jsme cítili, že jejich technologie powerload a hřídel z uhlíkových vláken jednoduše dominovala kategorii zastřihovače řetězce na baterii pro majitele domů.

Cena: Cena: 299 se 4.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší weedeater napájený baterií pro napájení

RYOBI 40V HP CHRABSESS WHISSPER SERIES SIRES STRION STRESKOVÁNÍ RY402110VNM

Věřte tomu nebo ne, Ryobi v posledních několika letech uvolnil některé neuvěřitelně silné a celovečerní produkty OPE v posledních letech. Jejich nástroje bezkartáčové nástroje 40V HP předefinovaly, co jsme považovali za možné v těchto cenových bodech. Jejich nejnovější vlajková loď Whisper Series String Trimmer produkuje opravdu působivou rychlost a sílu řezání.

Ryobi kombinoval pokročilou baterii a bezkartáčovou motorickou technologii pro točení 0.105palcová linka s průměrem řezání 17 palců. Navíc, protože tento plevel s baterií spadá pod jejich sérii Whisper, funguje zhruba o 60% méně hluku než srovnatelné plynové modely.

Cena: 299 s 6.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší lehký jedlík s plevelem na baterii

Makita Connectx String Trimmer Cru03

Makita si nárokuje 30 ccm plynového síla v jejich Connectex baterie poháněné plevel jedlí. Snížili hmotnost nástroje pod 10 liber přesunutím baterie na postroj, který nosíte na zádech. Protože můžete držet více šťávy, získáte až 1200 wh kapacity a komerční úrovně runtime. Zatímco Makita se připojuje k existující skupině společností Sporting Batock Batocks, ConnectX má obzvláště hodnotu založenou na váze a výkonu, které se nám opravdu líbí.

Nejlepší řetězec poháněný baterií poháněný baterií

Systém Kombiho poháněného baterií KMA 135 R

Když jsme zkontrolovali a porovnávali systémy přílohy Weed Eater, SITHL 36V KombiSystem porazil všechny ve výkonu i možnostech. Připadalo mi, jako bychom měli v rukou systém poháněný plynem. Powerhead KMA 135 R to ještě zlepšuje.

Stihl bohužel používá proprietární přílohový mechanismus. Poskytují však tolik možností připoutání, které nám opravdu nevadí. Kromě toho vše, rozsáhlý prodejce STIHL a servisní síť tyto nástroje podporuje dlouho po prodeji. To prostě není případ většiny ostatních výrobců.

Cena: 359.99 Powerhead pouze

Nejlepší rozpočet na baterii poháněný plevel jedlík

SKIL 40V PWRCORE STRESSESS WEED EATER LT4818-10

S našem nejlepším rozpočtovým doporučením Weed Eater doporučujeme cenový limit: 160 pro celou soupravu-včetně baterie a nabíječky. Skil 40V PWRCORE Breatherless Weed Eater (Model LT4818-10) představuje silnou možnost, která se hodí k účtu.

Tento jedlík s plevelem napájeným baterií opravdu naplňuje potřebu schopného zastřihovače, který nepřechází přes palubu na hmotnost nebo cenu. S větším oříznutím energie než 18V/20V je to vhodný pro jednotlivce zaměřené na rozpočet.

Cena: 159 s 2.5Ah baterie a nabíječka.

Celkově nejlepší weedeater poháněný baterií

Husqvarna 520Ilx Battery-Poing String Trimmer

Když mluvíme o nejlepších celodenních, každodenních profesionálních nástrojích pro rezidenční posádky, milujeme Trimmer Husqvarna 520ILX. Váží téměř nic. úžasný nástroj. Kromě toho získáte opravdu nízké vibrace a dobře zaoblené funkce smíchané s špičkovým výkonem řezání. Zatímco to v některých oblastech odpovídají jiných značkách, nikdo nemá tak dobrý celkový balíček jako Husqvarna.

Nejlepší linka pro používání jedlíků na baterii

Echo Black Diamond 0.Linie zastřihovače 095 palců

Milujeme Echo Black Diamond Trimmer Line. Hustší než jiné značky as ostřejšími řezacími hranami, vyniká, když se používá u baterií poháněných jedlíků plevelů. Používáme černý diamant 0.Konkrétně 095palcová linka. Řezá jako silnější linie bez zkrácení doby spouště.

Jediný potenciální problém, který jsme viděli AHS se systémem Ego Powerload. Tato preferuje hladší linii a má sklon k zachycení na černý diamant (načítání a při jeho krmení). v tomto konkrétním nástroji se tomu vyhýbáme.

Cena: 14.99 pro balíček 1 libry (253 ft.) nebo 60.99 pro cívku 5 liber (1394 ft.)

Možnosti zastřihovače napájeného baterií od značek, kterým důvěřujeme

Nejlepší řetězec poháněný baterií Dewalt: DCST972

Líbí se nám 17palcový průměr řezání 60 V maxe bez kartáčovače poháněného plevele s baterií. Tento dvoustupňový zastřihovač má univerzální systém připojení. Získáte Swift 5800 ot / min na horním konci a podporu pro 0.Linie 95 palců (přichází zamířeno 0.080 ″).

Překvapivě, pro Dewalt má poměrně silnou přilnavost. Mohlo by to obtěžovat ty s menšími rukama. Připevnění se mohou otáčet v kterékoli ze tří pozic. Makin Git Snadno použitelná hlava zastřihovače pro hrana.

Cena: 249 holý nástroj, 299 s 3.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší ego baterie napájecí řetězec: ST1623T

Existuje důvod, proč jsme si vybrali Ego’s Line IQ Trimmer jako náš nejlepší celkově pro majitele domů. Je tak snadné používat s vynikajícím výkonem a hladkým provozem, že může učinit jeden z nejhorších úkolů příjemným.

Cena: 299 se 4 ah baterie a nabíječkou

Best Greenworks Poháněný bateriový jedlík: ST60L254

Řada Pro 60V Greenworks má několik možností a líbí se nám ST60L04 jako nejlepší celkový zůstatek výkonu a ceny za oříznutí. Je to hladký oříznutí se snadným zatížením N ‚Go Head, která používá 0.095 palcové linky a běží déle než půl hodiny na její 2.5ah baterie.

Cena: 179.99 s 2.5Ah baterie a nabíječka

Nejlepší zastřihovač plevelů na baterii Makita: GRU01

Uvědomujeme si, že ne každý je na místě, aby skočil na Makita’s Connectx System. Pokud chcete vysoký výkon s širší kompatibilitou Ope a Power Tool, dejte 40V max xgt gru01 vzhled. Má tři rychlosti a vrcholí s puchýřem 6500 ot / min. Navíc existuje funkce automatického pohonu točivého momentu, která automaticky upravuje rychlost, aby odpovídala tomu, co řezáte. Ještě lepší je, že je to jen 10.4 libry se 4.0ah baterie, což jí dává vynikající směs výkonu a hmotnosti.

Cena: 289 holých, 439 se 4.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší milwaukee baterie poháněný řetězec zastřihovač: 2825-21.

Milwaukee’s M18 Fuel Quik-Lok Attainment System stále drží nejvyšší místo pro nejlepší zastřihovač řetězců Milwaukee v našich knihách. Jeho dvoustupňový bezkartáčový design dělá vynikající práci na široké škále tráv. I když nepoužívá univerzální spojení, dostupné přílohy odvedly fantastickou práci během několika let služby s naší posádkou.

Nyní, když je tu nová komerční sekačka na trávu, šeptání další expanze Milwaukee Ope je ve větru, takže mějte oči otevřené pro případ, že se v oddělení zastřihovače řetězec ukáže něco nového.

Cena: 229 Powerhead a String Trimmer Attainment, 299 String Trimmer Kit s 8.0Ah vysoce výstupní baterie a rychlá nabíječka

To, co hledáme v nejlepším jednáři plevele s baterií-průvodce nákupem

Řezací síla

Uvažujeme 3 klíčové metriky, které přispívají k řeznému výkonu u jedlíků plevelů: rychlost linky, tloušťka/hmotnost linky a točivý moment motoru.

Rychlejší rychlost linky dává lepší a čistší řezání trávy. Většina zastřihovačů řetězců napájených baterií vede dobře-alespoň v suché trávě. Chcete, aby nejméně 5000 ot / min zajistilo, aby se vaše linka otočila dostatečně rychle, aby prokrájela tlustší trávy. Nejlepší modely na našem seznamu by se mohly otočit při nahoru o 6500 ot / min. To opravdu ovlivňuje řezání mokré trávy a silnější plevele.

Silnější oříznutí také pomáhá snižovat tvrdší trávy. Většina jedlíků plevelů s baterií doporučujeme zpracovat 0.Linie 095 palců. Některé modely majitelů domů používají 0.080 palců. To funguje dobře pro suchou trávu, ale tvrdší zatížení a přicházející do styku s hranicemi cementu a oplocení může rychle protékat přes linii. Jedlík plevelů napájeného baterií, který podporuje 0.105 palců vám říká dvě věci: 1) Má hodně energie a 2) máte ve svých rukou model modelu.

Pamatujte, že silnější linka nebo řetězec znamená méně runtime. všechny věci jsou stejné.

Hledáme také motor, který může udržovat rychlost při zatížení. Spusťte jedlík plevelů ve vlhké trávě a můžete rychle slyšet pokles rychlosti na menších modelech. Modely s bezkartáčovými motory a vyšším točivým momentem udržují hlavu točení, když narazí na ty tvrdé řezné situace.

Šířka řezání

Širší řezací cesta znamená, že ve stejném čase provedete více práce. Spuštění těchto širších řezacích cest nebo řádků však vyžaduje více energie baterie. Hledejte nejméně 15 palců o průměru řezu. Pokud skončíte s 16 nebo 17palcovým modelem, ujistěte se, že máte točivý moment a velikost baterie, abyste mohli zvládnout tyto větší velikosti.

Runtime

Průměrný majitel domu na šarži 1/4 akru potřebuje pouze asi 15 minut konzistentního času spouště. Většina bezdrátových řetězců je schopna to zasáhnout vysokou rychlostí bez přílišných potíží.

Profesionální posádky a majitelé domů s většími nemovitostmi nebo výměrou potřebují mnohem více.

Možná také budete chtít maximalizovat modely s dvojitou rychlostí pro jejich nejlepší účinek. Naučit se, jak oříznout při nízké rychlosti pro suché trávy, vám dává mnohem více runtime, že pokud po celou dobu spustíte jedlík s plevelem na baterii po celou dobu.

Vibrace

Vysoce hodnotíme oříznutí s nízkou vibrací. Už máme dostatek práce na správu hmotnosti takového dlouhého nástroje bez vibrací, které přidávají další únavu. Některé z nejnovějších modelů nenechají téměř žádné vibrace po rukojeti.

Hmotnost a rovnováha

Pokud pracujete celý den na posádce trávníku nebo dokonce jen na úpravu na vlastní trávník, chcete nejlehčí váhu, kterou můžete získat bez obětování síly, kterou potřebujete. Holá hmotnost není všechno. baterie může přidat hodně. Pokud dokážete získat plně nabitý zastřihovač řetězců poháněného baterií, který splňuje vaše potřeby výkonu a přichází pod 10 liber, je to velká vítězství.

Rovnováha je úvaha a oříznutí, které mají nejlepší obvykle namontovat motor na hlavě zastřihovače, aby čelili hmotnosti baterie na zadní straně. Mnoho modelů vám také umožňuje upravit přední popisovač, aby vám pomohl vytočit se ve vašem přizpůsobení.

Pokud jste po modelu schopném připojení, jste uvízli s motorem vzadu a rovnováha se posune zpět. Pro ty a zastřihovače, které jsou od přírody jednoduše těžší, zvažte přidání popruhu ramen, který vám pomůže.

Zvuková úroveň

Nízký hluk je jednou z hlavních výhod odklonu od plynové energie. Bezdrátové řetězcové oříznutí, které jsme testovali, se pohybují od decibelů v nízkých 80. letech až po horní 90. let (měřeno u ucha našeho operátora). Dokonce i na horním konci je to zlepšení oproti většině zastřihovačů plynu.

Váš výběr linky hraje větší roli než na oříznutí plynu. Někdy může přepínání linky snížit celkovou hladinu hluku nebo změnit tón na méně dráždivé rozteč.

Změny řádku

Při výměně linky nám nevadí manuální načítání. Hledáme však modely se systémem rychlého zatížení (SpeedFeed, rychlé zatížení atd.). Tyto metody načítání vám umožňují napájet čáru přímo přes hlavu a buď otočit hlavu, abyste ji naložili, nebo aktivujte napájecí nakladač, aby se zatáhl do řetězce.

Nejlepší na trhu je právě teď design Ego Powerload. Vezme koncept rychlého zatížení a přidává automatické vinutí a dává nám nejjednodušší a nejrychlejší změny linky, jaké jsme kdy měli.

Schopnost připojení

Posádky pro trávu mají obvykle vyhrazené stroje pro oříznutí, hrana a ořezávání živých plotů, ale majitelé domů mohou ušetřit spoustu peněz pomocí zaměnitelných hlav a nástrojů, které pokrývají vše od foukání až po řezání kartáčů.

Jak jsme již zmínili, systémy připojení vyžadují nejvyšší motor, který ovlivňuje rovnováhu. Je to kompromis, který musíte udělat pro pohodlí, které získáte.

Jedna věc, na kterou je třeba sledovat, je styl připojení k připojení. Modely s „univerzálním“ připojením mohou používat přílohy od jiných značek a otevírat mnohem více možností. Nedávné systémy s více hlavami včetně ega, Milwaukee a Stihl nejsou kompatibilní s ostatními, takže se musíte ujistit, že mají před investováním vše, co potřebujete.

Proč můžete důvěřovat recenzím OPE

Někdy se podívejte na stránku „recenze“ a nemůžete zjistit, zda skutečně testovali nástroje, nebo zda jen „doporučují“ nejlepší prodejce Amazon? To jsme my. Nebudeme nic doporučit, pokud bychom to sami sami nepoužili a je nám jedno, kdo je primárním prodejcem. Je to všechno o tom, jak vám dát legitimní doporučení a náš čestný názor na každý produkt.

Od roku 2016 jsme v podnikání zahrnují venkovní energetické vybavení, psaní recenzí a podávání zpráv o průmyslových zprávách v krajinářském úpravě, těžkých zařízeních a odvětví péče o trávník. Naši recenzenti mají spoustu zkušeností v těchto oblastech a dovednosti a zkušenosti, aby věděli, zda tyto produkty mohou v práci dobře fungovat.

Každý rok náš tým kontroluje a dostane ruce na stovky dalších nástrojů a vybavení krajiny v našem obchodě a na mediálních akcích a veletrhu.

Spolupracujeme s desítkami profesionálů po celých Spojených státech, kteří pro nás kontrolují produkty na reálných pracovních stránkách a konzultují s námi o metodách testování, kategorií a vážení.

RIDGID 18V REGIMENT STREČNÝ STREČNOST

Zatímco Ridgid rozhodně není novým názvem ve světě elektrického nářadí, možná vás překvapí, když slyšíte, že skočili na Ope. Tento první běh vybavení na dvoře baterie zahrnuje dmychadlo, 12palcovou řetězovou pilu a dnešní hvězdu show-RIDGID 18V 14-palcový řetězec zastřihovač.

Ridgid 18V String Trimmer Performance

Ridgid využívá bezhrubý motor namontovaný na zadní straně a univerzální připojení přímého pohonu, než aby nechal napájecí kabel protékat přes hřídel k hlavě. Největší výhody jsou zde, že se tento zastřihovač snadno rozkládá na dva kusy pro snadné skladování, ale není navržen jako systém připevnění.

Podobně jako ostatní oříznutí, Ridgid má dva režimy řezání s rychlostí bez zatížení 5200 ot / min a 6200 ot / min, které vám umožní vybrat mezi maximálním výkonem nebo delší běh. Jedná se o docela konkurenční rychlosti pro rezidenční model a 0.Linie 095 palců pomáhá rychle pracovat s tímto přerůstáním.

Tento zastřihovač provedl dobře oříznutí ST. Augustine a Baihaia tráva kolem našeho obchodu. Všimli jsme si však pokles RPM, když jsme se setkali s více vláknitými typy trávy a plevelů. V těchto případech jsme právě udělali několik dalších průchodů.

Poznámka editora: Zpočátku jsme uvedli, že tento zastřihovač je schopný přílohy. To je nesprávné. Zastřihovač se rozpadá pro snadné skladování a přepravu, ale není navržen pro použití s ​​přílohy.

Ridgid 18V String Trimmer Design

Osobně jsem velkým fanouškem Ridgid’s Grip Ergonomics. Tento zastřihovač strun je vybaven texturovaným gumovým přetvořením, který se opravdu cítí neuvěřitelně bezpečně v mých středně velkých rukou. Spoušť tří prstů je umístěna bezpečnostní bezpečnost, která zabraňuje náhodné aktivaci během transportu.

Celkově vzato, tento zastřihovač váží těsně pod 10 liber s.0ah baterie na místě. S většinou hmotnosti směrem k zad je hlava zastřihovače velmi snadno manévrující při ořezávání kolem krajinných příslušenství.

Změny linky jsou neuvěřitelně jednoduché s hlavou rychlosti Ridgid. Stačí nakrmit čáru přes hlavu zastřihovače a použít buď přiložený nástroj nebo ruku k navíjejte cívku ve směru hodinových ručiček. To eliminuje potřebu plně rozebírat hlavu zastřihovače jednoduše na výměnu linie.

Pokud v určitém okamžiku potřebujete rozebrat hlavu zastřihovače, otočit hlavu do polohy „odemknout“ a od sebe od sebe. To vám umožní přístup k vnitřní cívce pro účely údržby nebo pro vyčištění zamotané linie.

Ridgid 18V String Trimmer Cena

Ridgid stanovil maloobchodní cenu této sady na 229 z Home Depot. Souprava zahrnuje oříznutí, 18V 4.0ah baterie a nabíječka s jedním portem. Pokud již máte baterie, balíček pouze pro nástroj je 189. Stejně jako u všech srážkových nástrojů pro Ridgid, tento zastřihovač přichází s dohodou o celoživotních službách s registrací do 90 dnů od nákupu.

Sečteno a podtrženo

Při pohledu na celkové specifikace designu a výkonu tohoto zastřihovače řetězců první generace jsou určitě některé pozoruhodné funkce. Milujeme, že vyšli přímo z brány se silou pro spuštění 0.095palcová linka a také hlava zastřihovače s rychlým zatížením. Zatímco tato sada je trochu na drahé straně ve srovnání s ostatními ve své třídě, zabalí hodně hodnoty do pěkného nesmyslného balíčku.

Klikněte sem a zaregistrujte své nástroje Ridgid 18V!

Nejlepší oříznutí řetězců

Fter dva měsíce lemování trávníků, ořezávání trávy a vytrvalé destrukce plevelů na deseti akrovém sadu jsme vybrali BlackDecker-LST136W jako nejlepšího zastřihovače pro domácí trávník průměrné velikosti. Ideální pro hrana trávníku a dokonce i pro řezání trávy v nerovném terénu, oceněná 13palcová zastřihovač BlackDecker je lehká a snadno použitelná, ale stále má spoustu energie. Pro větší polní úlohy se nám líbí ego-Power 1502-SF.

Fter dva měsíce lemování trávníků, ořezávání trávy a vytrvalé destrukce plevelů na deseti akrovém sadu jsme vybrali BlackDecker-LST136W jako nejlepšího zastřihovače pro domácí trávník průměrné velikosti. Ideální pro hrana trávníku a dokonce i pro řezání trávy v nerovném terénu, oceněná 13palcová zastřihovač BlackDecker je lehká a snadno použitelná, ale stále má spoustu energie. Pro větší polní úlohy se nám líbí ego-Power 1502-SF.

řetězové oříznutí, které jsme testovali

Schopnost šířky BrandPriceCutting# of StringStestted Run (Minutes)

Nejlepší celkově: BlackDecker. LST136W

BlackDecker. LST136W je kompaktní, lehký, ale výkonný zastřihovač, který bude ideálně vhodný pro většinu potřeb domácího a oříznutí.

Hmotnost je zde velká úvaha: Líbilo se nám, jak snadné bylo nést tento zastřihovač kolem. Skutečnost, že může být zhroucen na menší velikost pro skladování, je skvělý bonus. Ostatní nástroje se skládají nebo se rozpadají, ale to způsobuje nepravidelný balíček.

Žádná z vymožeností by nebyla užitečným kompromisem, pokud by tento zastřihovač nemohl držet krok s řeznými úkoly, ale BlackDecker se podařilo zasáhnout sladké místo pro efektivitu a sílu. Motor se zabýval silnou, zarostlou trávou, která zapadla i velký zastřihovač Ryobi, a podařilo se mu také lépe nakrájet těžké stonky (jako na obrázku fíku).

Pokud jednáte s domácími pracemi, jako jsou oříznutí okrajů trávníku a řezání plevelů kolem květinových záhonů, tento zastřihovač dělá úžasnou práci vzhledem k tomu, jak je to světlo.

Nejlepší celkově: BlackDecker. LST136W

To je vše zastřihovač, který většina lidí bude potřebovat v lehkém a vysoce výkonném balíčku. Ideální pro městské trávníky a zahrady, také to vyřízne některé větší modely, pokud je vezmete na záda 40.

Ještě lepší je, že existuje snadno použitelný rychlostní číselník, který bude měnit množství šťávy, kterou motor používá: pokud jen oříznete trochu trávy nebo lehkých plevelů, můžete jej odmítnout a získat ještě delší běh z baterie. Všechny naše testy jsme spustili s napájením, které se rozběhly do plného.

Určitě existují úlohy, na které je tento zastřihovač příliš malý, ale motor a baterie nejsou ve skutečnosti omezujícím faktorem. Pokud pracujete kolem ostrých kamenů nebo tvrdých rostlin, jako jsou vinná réva, pak 0.Linie ořezávání 065 palců rychle zmizí.

S neočekávanými přestávkami na lince a někdy bylo frustrující, že musel čekat na automatický systém krmiva BlackDecker, aby vyplatil více řádků. Několikrát jsme to dokonce obešli otevřením cívky a po ztrátě velkého kusu struny jsme odvraceli několik zatáček ručně. Větší stroje s 0.Linie 080 palců nebude při jednání s tvrdým materiálem příliš déle, ale po přerušení jsou navrženy tak.

Pravděpodobně největším zklamáním tohoto stroje je délka šachty a obtížnost připojení standardního držáku na ramenní popruh. Pokud jste mnohem vyšší než šest stop, můžete být naštvaní tím, jak daleko musíte natáhnout paže, abyste dosáhli země s optimálním úhlem řezání.

Přidání ramenního popruhu pomáhá, protože vaše paže již nese veškerou váhu. Vzhledem k tomu, že hřídel tohoto nástroje je příliš silná pro „univerzální“ držák popruhů, museli jsme improvizovat bod připojení; Není to hezké, ale funguje to. Pokud máte kratší postavu, hřídel nastavitelné délky je velmi snadné nastavit přesně na správnou délku pro dobré držení těla a snadnou práci.

Klíčové s sebou:

 • BlackDecker. LST136W je nejlehčí zastřihovač, který jsme testovali, a úhledně se zhroutí pro snadné skladování.
 • Úspory na váze vás nestojí, pokud jde o řeznou sílu.
 • 33 minut pracovní doby se blíží průměru, ale je zde funkce šikovného výkonu, která ušetří napájení.

Nejlepší pro těžkou práci: Ego-Power 1502-SF

Pokud se posmíváte v termínu „lehký“ a hledáte zastřihovač napájeného baterií, který nahradí plynový model, je napájena Ego ST1502-SF, aby vyhovovala vašim potřebám.

S bateriovým systémem „Power“, který čerpá příkon dostupný pro jeho motor, používá Ego’s Trimmer také komerční třídu 0.Linie 095 palce, která bude lépe snížit těžší materiál než kterýkoli z ostatních elektrických ořízků, které jsme testovali.

Pro těžší práci: Ego. Power 1502-SF

Pro zarostlé trávy a velké plevele: 15palcový zastřihovač Ego je tichý a výkonný. Jeho linie komerční třídy účinně prořízla hustý růst lépe než kterákoli z ostatních elektrik, kterou jsme testovali.

Dostupná energie přichází za cenu: s pouhých 36 minut běhu navzdory masivním 2.5 amphodinová baterie, tento stroj je jen stěží životaschopný pro velká úlohy na výměře. (Tento zastřihovač běží při vyšším napětí než ostatní, takže baterie má více buněk uvnitř.) Je to dost těžké, aby se vaše ramena a záda bolala prvních pár týdnů, které ji používáte. To znamená, že je to lehčí než zastřihovač Ryobi 15 ”nebo plynový model a ramenní popruh je stejně dobrý nápad.

Naštěstí nabíječka baterií dostala stejné ošetření jako zbytek stroje, s integrovaným chladicím ventilátorem a hovězího zdroje napájení. Nabíječka spolehlivě doplňovala 2.5 ah baterie za méně než 45 minut. To je působivé i ve srovnání se systémem nabíjení Greenworks, který musel pouze doplnit 2.0 ah a trval hodinu.

O Ego Trimmer nemáme opravdu nic špatného a bylo to mnohem silnější než konkurenční model Ryobi, ale zjistili jsme, že pro práci na trávníku ve městě to bylo trochu nadměrné.

Většinu úloh můžete určitě dělat, který tento zastřihovač udělá s BlackDecker, a náš nejlepší výběr má průvodce a otáčící se hlavu pro snadné úlohy. Uchopení ruky ega vám umožní držet zastřihovač do boku, abyste mohli dělat okraje, ale necítí se jako účelové řešení tak, jak to dělá naše nejlepší výběr.

Klíčové s sebou:

 • The Ego-Power 1502-SF má 15palcovou řezací hlavu s řezaným řetězcem komerční třídy a 36minutový běh.
 • Ego upustilo rukavici a uvedla na vědomí výrobce nástrojů poháněných benzínem. Stále existují profesionálové, kteří nemají možnost čekat na nabíjení baterie každou půl hodiny, ale pro nás ostatní je to nejlepší velký zastřihovač, který si můžete koupit.

Další produkty, které jsme testovali

Greenworks-2101602 G-MAX

Greenworks vydal zastřihovač 2101602 v rámci svého systému G-Max, a přestože to neznamená nejvyšší třídu, je to velmi schopný stroj.

Největší překážkou tohoto zastřihovače je hmotnost a ergonomie. Zatímco nástroj BlackDecker váží na velmi štíhlé 6.8 liber, Greenworks Manage pouze 7.8, s menší baterií a s poklesem řezacího výkonu.

Výkon tohoto zastřihovače je pro většinu situací přijatelný: linka dosahuje průměru 12 palců ve srovnání s 13 palci BlackDecker, ale Greenworks má dvě čáry, které se točí ve stejnou dobu jako velké 15palcové zastřihovače.

Cítili jsme, že jsou na poměrně stejném základě, pokud jde o řeznou energii, pokud vytočíte zpět ovládací kolo BlackDecker na 85 % výkon, což zhruba odpovídá jakýmkoli rozdílům v běhu, také.

Pokud si nemyslíte, že budete někdy chtít snížit něco těžšího než tráva, Greenworks vám ušetří nějaké peníze a účtuje se trochu rychleji, ale opravdu se nám líbila možnost narazit na moc jen pomocí systému Blackdecker’s System.

Jeden případ, kdy bychom doporučili tento zastřihovač nad BlackDecker, je, pokud jste mnohem vyšší než šest stop. Delší dosah zastřihovače Greenworks je trochu snazší najít vyváženou pozici rukojeti a namontování „univerzálního“ ramenního popruhu není tak složité.

Ryobi. RY40220

Řada Ryobi získala nejvyšší místo v Roundup Consumer Reports ‚a Wirecutter se to líbilo natolik, aby jí poskytl výběr z běhu.

Ryobi. RY40220 Trimmer vám dává tunu možností. Pokud první věc, kterou hledáte, je systém nástrojů, který vám umožní provést ořezávání živých plotů, roto-naklápění a foukání listů jedinou baterií a motorickým modulem, pak by se stálo za to zvážit.

Bohužel, Ryobiho trávníkové nástroje nejsou kompatibilní s jejich bezdrátovými obchodními nástroji. Systém 40-voltů Ryobi nenabízí téměř stejnou sílu jako systém 56 V ego, ani to není výrazně levnější.

Celkově byl tento zastřihovač docela zklamáním. Je to hlasité: Ne zdaleka tak hlasité jako plynový motor dvou cyklů, ale mnohem hlasitější než kterýkoli z ostatních elektrických ořízků, které jsme testovali. Je to také těžké, asi jednu libru plachý plynový zastřihovač a o dvě libry více než ego (navzdory této větší baterii).

V silné, vysoké trávě nebo proti tvrdým plevelům se zdálo, že Ryobi prostě neměl dostatek energie, aby udržel krok. Nejhorší scénář pro tento konkrétní nástroj se zdá být silná tráva: shluky vysokého šarlatánu, které BlackDeckerův lehký zastřihovač bzučící skrz snadno se zdálo, že je příliš mnoho pro Ryobiův motor nebo pohonné systém.

Na vinicích a hustých stonkách, jako jsou fíkové sazenice na obrázku výše, by se motor natolik zpomalil, aby se řezací řetězec začal namísto řezání zabalit, a my jsme se museli pohybovat mnohem pomaleji a úmyslněji, abychom efektivněji řezali plevele s tímto zastřihovačem.

Tyto situace s tvrdým snižováním nejsou pro žádné šlapače plevelů skvělé, protože tvrdé stonky a vinné révy se také začnou nosit a rozbíjet linii zastřihovače. Raději bychom upřednostňovali rychleji, pokud to znamená, že se můžeme dostat přes příležitostné skvrny těžkých plevelů, aniž bychom zašpinili dolů.

Systém Ryobiho hrbolaty funguje dobře, s mírně konzistentnějším opětovným načtením než ego, takže to není úplné selhání jako vážný nástroj. Bez větší síly proříznout tvrdá místa se však zdokonalení zdá být trochu plýtvání.

Ryobi také čelil určité kritice při recenzích zákazníků o prodávajících bateriích, které prodávají. Někteří uživatelé hlásí, že jejich baterie již po několika měsících nebudou nabíjet. V recenzích zákazníků Home Depot existují určitá nerealistická očekávání: Neočekává se, že bezdrátové nástroje trávníku by se neměly pobíhat déle než 30 pracovních minut. Pokud však nepodbíráte, je však vážným problémem.

Ještě jsme neměli žádné problémy s naší baterií Ryobi a neviděli jsme problém uvedený v jiných hlavních recenzích, ale budeme aktualizovat, pokud náš kope kbelík.

Jak jsme vybrali

Nejprve jsme se podívali na recenze a zpětnou vazbu od zákazníků pro nejprodávanější oříznutí na trhu. Pokryli jsme také špičkové oříznutí z publikací, jako jsou spotřebitelské zprávy a Wirecutter.

Zkontrolovali jsme oříznutí poháněné baterií, protože, přiznejme si to, benzínové motory se dvěma odtahováními jsou hlučné, páchnoucí a drahé. Trimmery plynu získávají místo na nákladních vozech profesionálů s nejvyšší silou a dlouhými časy, ale většina majitelů domů bude spokojená s čistým, tichou a jednoduchou energií baterie.

Zatímco jsme se rozhodli testovat oříznutí poháněné baterie, pro srovnání jsme také použili další nástroje vedle naší testovací sestavy. Do našich testů jsme zahrnuli plynový STIHL-FS 70 r, abychom zjistili, jak se elektrické oříznutí porovnávají s průmyslovým standardem, který již dělá těžkou práci pro krajiny a rančery. Také jsme zakoupili a použili zastřihovač a trencher plug-in, BlackDecker-LE750.

Vybrali jsme sadu nejlépe hodnocených zastřihovačů ve dvou kategoriích velikosti: Trimmers s 15palcovými řezacími hlavami a také kompaktní stroje 12 až 13 palců. Koupili jsme od značek s dobrou reputací pro krytí záruky, které jsou k dispozici u hlavních maloobchodníků. (Pro srovnání, mnoho značek komerčních tříd, jako je STIHL, je k dispozici pouze prostřednictvím sítě prodejců.)

Při výběru zastřihovače z ega jsme v té době vybrali nejlépe cenově dostupný balíček, 1502-s. Čísla modelu Ego jsou složenou z modelu zastřihovače, velikosti baterie a dalších funkcí. Tato sada obsahuje 2.5 AH baterie a 1500 zastřihovač se skládacím „Split-Shaftem“ pro skladování. Tato recenze má tabulku, která vysvětluje rozdíly v příslušenství a funkcích soupravy.

Existuje nový model, který nahradil.S, nazývá se.SF, s hlavou „rychlého opětovného načtení“ kromě rozdělené hřídele. Všechno ostatní o soupravě je stejné, takže jsme v této recenzi aktualizovali odkazy, abychom místo toho poukázali na tuto soupravu.

Jak jsme testovali

Kromě testování na použití na trávu ve městě jsme poslali tuto sestavu Trimmers na avokádový sad v jižní Kalifornii. Ořízkové oříznutí dorazily do deseti akrového háje právě včas, aby začaly pracovat na čištění všech plevelů, které se objevily po podzimní aplikaci hnojiva. Naši testeři řezali plevele od pozemských pampelionů a krabích trav až po impozantní čtyřmístné koně Thistles.

Orchard již používá výběr zastřihovačů poháněných plynem, většinou modely STIHL střední velikosti, jako jsou FS 70 R. Zahrnovali jsme přímé srovnání s STIHL, kde to dává smysl, ale jako kontext spíše než jako doporučení nákupu: Věříme, že většina domácích uživatelů bude šťastnější s bezdrátovým elektrickým zastřihovačem.

Hmotnost

Jak je uvedeno v naší sekci o funkcích, žádný z těchto zastřihovačů nebyl dodán s ramenním popruhem, ale ve skutečnosti by měly být. Každý model jsme testovali bez popruhu na několik týdnů, než jsme si objednali obecný popruh z Amazonu.

Tato oříznutí jsou ve srovnání s plynové motory, které profesionální krajináře používají celé hodiny najednou, poměrně lehké, ale to neznamená, že jsou snadné na vašich ramenou a zpět. Pokud plánujete pouze rychlé oříznutí, BlackDecker-LST136W není příliš špatný bez ramenního popruhu; Pro jakýkoli jiný účel získejte popruh.

Řezací schopnost

To byla jedna z složitějších hodnot, které bylo možné vyzkoušet. Každý z těchto ořezávačů bude snadno řezat trávu, ale horní hranice řezné kapacity je obtížnější definovat.

Měřili jsme největší stonky plevelů, které by mohl každý zastřihovač čistě řezat. Snažili jsme se zastřihovače v mimořádně hustých travních. Dokonce jsme se potyčili s některými materiály, jako jsou sazenice a vinné révy, které jsou prostě příliš tvrdé na to, aby se efektivně řezaly s řetězcovými oříznutími.

Hodnocení příkonu je zde hodnota odvozená z nominální kapacity a napětí každého bateriového systému děleno tím, jak dlouho oříznutí běží před vypnutím. Mezi bateriemi se stejnou kapacitou a napětím, kratší běh znamená, že motor tahá více příkonu.

Výše uvedený graf hodnotí každý nástroj na stupnici pěti na základě toho, jak účinně se sníží, ale všimněte si, že menší oříznutí používají tenkou linii, která rychle zmizí, pokud řezáte tvrdý dřevěný materiál.

Mezi zastřihovači stejné velikosti existuje mnoho podobností, ale každý výrobce zaujal svůj vlastní přístup k nalezení rovnováhy energie, výdrže baterie a hmotnosti.

Ego zastřihovač má působivou sílu a trhá skrz všechny nejtěžší plevele. Ostatní zastřihovače přestaly řezat zelené listové plevele, když se stonky zvětšily než 0.45 palců, i když zastřihovač Ryobi často selhal na něčem větším než 0.35 palců.

Trimmery plynu pravděpodobně mají dostatek energie pro proříznutí velmi silného materiálu, ale oříznutí se obvykle začne opotřebovat, než dosáhnete limitu napájení motoru.

Pokrok na čáru

Různé systémy používané k uvolňování více řezacího řetězce mají své silné stránky a selhání, ale zařadili jsme je zde na základě toho, jak snadno a rychle jsme se mohli vrátit k řezání plnou rychlostí po skále nebo vinné révě na našem zastřihovači na našem zastřihovači.

Systémy automatického krmení jsou v pořádku pro obecné použití, ale pro řezání v poli, kde řetězec někdy jde rychle, jsme upřednostňovali systém, jako je hrbol, který dává určitou kontrolu nad tím, kolik linie je krmen a kdy.

Testy baterie

Načasovali jsme, jak dlouho bude každý zastřihovač běžet za stejných podmínek, s motorem neustále běží a stříháme v husté trávě a plevelech.

Jak můžete vidět z grafů, čas běhu velmi úzce snižuje s velikostí baterie a množstvím energie, kterou zastřihovač vkládá do řezání. Čím více práce nástroj otáčí linií zastřihovače, tím kratší výdrž baterie.

Také jsme načasovali, jak dlouho trvá dobití baterií s zahrnutými nabíječkami; To bude pro některé kupující důležitější detail než jiné.

Nejpřekvapivějším výsledkem je systém Ryobi; Krátký průběh na vysokokapacitní baterii znamená, že jeho motorem čerpá spoustu wattů. Skutečnost, že tento zastřihovač také utrpěl špatný řezací výkonnost, naznačuje neefektivnost systému hnacího hřídele, která umožňuje přechod na jiné typy nástrojů. (Určitě je to nejúžasnější zastřihovač a další hluk není nikdy indikátorem efektivního systému elektrického pohonu.)

Jak již bylo uvedeno výše, používáme nominální inzerované hodnocení energie pro 2-cyklový motor STIHL (0.9 kilowattů), které se zdá být přesné. Má mnohem více napájení než bateriové systémy a každá výplň 11.5 oz tank vám dá asi 34 minut běhu.

Kdo potřebuje zastřihovač strun?

Zatímco na trávu je pro zdraví vašeho trávníku v podstatě nezbytná, zastřihovače smyčcové a listové dmychadla jsou o něco více luxusem. Udržujete trávu na správné délce, co zbývá dělat?

Ořízkové řetězce jsou skvělé s trávou a plevelem na všech místech, kde sekačka nemůže pomoci. Má váš trávník roh, kde se vaše sekačka nehodí? Smíchejte to řetězcem zastřihovače. Za vaše odpadky klíčí? Ozdobný zastřihovač se o ně postará také. Chcete čistou hranu mezi trávou a příjezdovou cestou? Dobrý zastřihovač strun usnadní lemování.

nejlepší, bateriový, poháněný, plevel, eater, 2022

Pokud nevlastníte dům v poušti nebo polární oblasti, kde nic neroste, zastřihovač strun může pravděpodobně usnadnit vašemu dřinu.

Protože řetězec, který provádí řezání, je flexibilní, můžete se rozřezat přímo na strom nebo sezečník nebo příspěvek a nebojte se o nic poškození. Řetězec prořízne pouze měkký vláknitý materiál, jako jsou zelené rostliny, sotva zanechá značku na velkých stromech, betonu nebo kovu. Stále byste měli být opatrní, abyste nezasáhli mladé stromy a květinové záhony, samozřejmě, ale je mnohem snazší se bezpečně přiblížit, než je sekačkou.

Oříznutí strun jsou ještě populárnější na výměrách a farmách, kde svahy a skalnaté záplaty znemožňují sečení. Dokonce i v suchém podnebí, kde jsou travní terénní úpravy a sekačky vzácné, mohou se ozdobné struny postarat o plevele, které se objevují.

Pokud máte trávník, který vaše sekačka dokonale pokrývá, a nevadí vám, že vaše plevele vytáhnete ručně, možná nebudete potřebovat oříznutí strun. Pokud však máte větší dvůr, existují téměř jistě oblasti, které může zastřihovač strun pomoci.

Jak se zkrátit trávník

Zatímco tráva ořízne trávu, která vstává ve vzduchu, nedělá nic s trávou, která leží plochá nebo se ohýbá a šíří se na váš chodník nebo příjezdovou cestu. Vystřihovač může tyto listy řezat v přesné linii podél okraje trávníku.

Ohramování trávníku pomocí zastřihovače strun je rychlé a snadné. Nejprve otočte zastřihovače tak, aby se namísto rovnoběžného se zemí rozřezal nahoru a dolů. Většina z nich má rotující šachtu nebo rukojeť s více polohou, takže nemusíte zkroutit horní část těla, zatímco v této poloze držíte spoušť.

Projděte hlavu zastřihovače dolů po okraji trávníku. Mnoho ořízků má nějaký průvodce nebo jiný indikátor, který vám pomůže sledovat, kde zasáhne řezací řetězec. Rychle točící se řetězec prořízne přes čepele trávy, které přecházejí na váš chodník a zanechají čistou hranu. Průvodce je obvykle nastaven tak, abyste vykopali úzký příkop do nečistot podél okraje; Pokud chcete jen střihnout trávu, budete muset zvednout oříznutí několik centimetrů a držet ho stabilní, když ji chodíte podél linie.

Pro okraj a zákop: BlackDecker. LE750

Toto je vyrana pro lidi, kteří chtějí rovné, čisté a dobře definované hrany. Nebude sekat v rozích jako zastřihovač strun, ale prořízne malé zákopy, aby se spustily dráty pro projekty osvětlení na zahradě.

Edgers jako BlackDecker. LE750 jsou postaveny pouze pro lemování a zákop. Takový nástroj používá spíše pevnou kovovou čepel než flexibilní řetězec, a to má několik důsledků. Pro jednoho je celý nástroj mnohem zastrašující a nemůže nakrájet plevele nebo sekat složitá místa kolem stromů. Edger může dělat úlohy, jako je příkop, které nejsou možné u plevele, a kola a průvodce vám pomohou snížit velmi rovný a dokonce i okraj. Přemýšlejte o tom jako o kruhové pile pro váš sod.

Dokonce i pro hrana dáváme přednost zastřihovačům řetězců před vyhrazenými Edgers, protože se snadněji používají na zakřivených okrajích nebo nerovnoměrných zemích. Je stále složité sledovat křivku dokonale, ale pokud ztratíte stopu se zastřihovačem strun.

Nejlepší oříznutí usnadňují přepínání mezi horizontálním řezným a lemovacím úlohou a náš nejlepší výběr, BlackDecker, není výjimkou. Jednoduše držíte tlačítko na hřídeli a otočte řezací hlavu, abyste rychle a snadno přešli od ořezávání trávy k lemování.

Typy ořezávačů

Benzín

Toto je typ řetězového zastřihovače, který jste viděli pracovat vedle vozovek. Plynové motory s dvěma cykly mají veškerou energii, o kterou byste mohli požádat, a mohou běžet šest hodin na galonu benzínu. Jsou však hlasité a vyžadují další údržbu. Je zde také potíže s mícháním, skladováním a vyplňováním směsi oleje-gasoliny vyžadované dvěma tahovými motory.

Nesnažíme se odradit nikoho, kdo potřebuje zastřihovač plynu od nákupu jednoho: Naši testovací partneři se stále spoléhají na několik spolehlivých a výkonných plynových zastřihovačů, které vidí celodenní použití a dobře se chovají. Pro dvork průměrné velikosti je však benzín nadměrný.

Plug-in Electric

Nezkoušeli jsme žádné zastřihovače. Mají skvělý poměr váhy s cenou, ale šňůra je frustrující s ním pracovat. Specializovaný Edger/Trencher, který jsme testovali, je model plug-in a má velkou sílu, ale pokud děláte něco jiného než rovné, pomalé čáry blízko vašeho domu, šňůra nestojí za to.

Elektrika napájená z baterie

Bezdrátové elektrické ořezávání je rozhodně nejpříjemnějším zážitkem ze všech. Tato oříznutí jsou mnohem tišší než benzínový zastřihovač a můžete se rychle a efektivně pohybovat kolem svého dvora.

Velkou nevýhodou bezdrátové elektriky je kapacita: baterie vytvářejí bolestivý kompromis mezi napájením, během a hmotností. Technologie baterií na bázi lithia se každý rok zlepšuje, takže současná generace nástrojů je obecně považována za užitečný kompromis, pokud děláte malé práce.

Výdrž baterie je pro většinu modelů asi půl hodiny, dostatečně dlouho na to, aby dokončila ořezávání kolem domu a malého trávníku, aniž by se muselo zastavit za poplatek.

Důležité funkce, které je třeba zvážit

Napájení

Ve světě bezdrátových nástrojů nemusí výrobci povinen uvádět na svých nástrojích uvedení specifické specifikace energie tak, jak jsou s nástroji, které připojíte do zdi. Tvůrci vám vyprávějí o napětí baterie, ale to je jen polovina elektrického příběhu (Volts X Amps = Watts).

Bez hodnocení aktuálního nakresleného motorem musíme dělat hádání nebo extrapolace založené na jiných číslech, jako je run-time a velikost baterie. Benzínové motory mají nominální hodnocení Watt Power (protože Watts a koňská síla jsou dva různé způsoby měření energie, práce s rychlostí) a výrobci, jako je Stihl, nám říkají, co od jejich motorů očekávat.

Udělali jsme odhad pro příkon používaný každým z bezdrátových nástrojů. Všechna tato čísla jsou pro dostupné napájení ze systému baterie a nezohledňují žádný odpad z neefektivnosti pracovních strojů. Naše skóre testu „řezací síly“ dává lepší představu o tom, co každý stroj může s touto silou skutečně udělat.

Rovnováha mezi mocí a hlukem

Mnoho odborníků se spoléhá na dvoutidežní plynové zastřihovače pro celodenní terénní úpravy a mohou být pro vaši práci tím správným nástrojem. To znamená, že hluk benzínového motoru se dvěma odtahováním vyžaduje ochranu sluchu a pravděpodobně naruší vaši rodinu nebo sousedy, pokud chcete ráno pracovat na zahradě. Někteří elektrické oříznutí dělají o něco více hluku než jiní, ale žádný z nich se nepřibližuje hlasitosti dvoumokového motoru.

Velikost baterie

Baterie se obvykle prodávají s kapacitou uvedenou v ampériu, doslova počet hodin, kdy baterie bude moci do motoru poslat jednu ampéru elektrického proudu. Jak je uvedeno výše, tyto nástroje neuvádějí, kolik zesilovačů čerpají z baterie, takže jsme udělali špinavou práci s testy pracovní doby v reálném světě.

Šířka řezání a velikost řádku

Výhody řezání širšího řádku jsou účinnost i síla. Například rozdíl mezi 13 palci a 15 palců se nemusí zdát jako hodně, ale pokud máte k útoku velké plevecké záplaty, další řezání s každým průchodem se může určitě v průběhu času přidat v průběhu času.

Větší výhodou širšího řádku je řezací síla. Delší řetězec znamená, že pro stejnou rychlost motoru se špička řezací linky pohybuje rychleji a pohybuje se při (pro náš příklad) 16 000 stop za minutu místo pouhých 14 000.

Rozdíl mezi 13palcovou řezací hlavou a 15palcovou hlavou je asi 15 procent v oblasti řezání i rychlosti struny, ale je jich víc. Když přidáte skutečnost, že větší hlava může vzít řádek, který má 0.Průměr 080 ”místo hubeného 0.065 ”řetězec V typickém menším stroji, další hmotnost způsobuje další 23 % nárůst síly, která jde do sekání plevelů. (Některé velké oříznutí mohou načíst 0.095 ”nebo 0.1 ”řádek pro ještě více energie a 0.095 ”je typický průměr pro komerční práci, kde se očekávají tvrdé plevele.)

Extra síla znamená, že z baterie je zapotřebí více elektřiny, takže pokud se více zajímáte o čas běhu.

Jsme si jisti, že se jedná o chybu v designu Ryobi s 40220: Motor prostě nemůže čerpat dostatek proudu z baterie 40V, aby získal Big 0.Řetězec 08 ”jede dostatečně rychle. Náš nejlepší výběr z BlackDecker používá 0.065 ”řetězec, ale o něco novější LST540 má problémy s jeho těžší řetězcem stejně jako Ryobi.

Pokud dokonce uvažujete o spuštění zastřihovače po dobu více než jednoho nabití baterie (asi půl hodiny) za den, je pravděpodobné, že se za to vyplatí další šířka a síla většího zastřihovače s vysokopěťovou baterií (a můžete zvážit plyn ). Pokud většinou hrajete a držíte krok se zahradními plevele.

Systém krmiva pro řetězec

Existuje několik způsobů, jak získat více řezné čáry, když skály, tyčinky a betonové opotřebení nebo rozbití struny:

Automatické krmivo: Populární u menších ořízků je tato funkce zahrnuta na našem nejlepším výběru BlackDecker a také na Greenworks Trimmer.

Tento systém se snaží udržet vaši linii na správné délce tím, že vypustí malé množství (obvykle asi ¼ palce) pokaždé, když zastavíte a restartujete oříznutí. Linka nikdy není příliš dlouhá, protože malá čepel naseká na jakoukoli přebytečnou linii, když se točí.

To je užitečné, ale může plýtvat linií, pokud je mechanismus příliš velkorysý a může být frustrující pracovat, pokud je cívka lakomá. (Pokud například spálíte spoustu řetězec, která se uklízí kolem ostrostů z cihel, například.)

Někteří novější oříznutí používají hybridní manuální/automatický systém, který vyplatí více řádek, když stisknete tlačítko, když běží zastřihovač, ale to nebylo k dispozici na nejvyšších testovaných ořízkách, které jsme testovali. Manuální krmivo: Tato funkce umožňuje zastavit stroj, vyzvednout hlavu zastřihovače a stisknutím tlačítka vytáhnout další řetězec. To vyžaduje čas, ale můžete se velmi přiblížit k maximální povolené délce (určené délkou otřesenou čepelí namontovanou na stráži), abyste snížili zbytečnou linii.

Vystřihovač z Greenworks je jediný, který jsme testovali, který má pro automatický systém manuální požití pro jeho automatický systém. FAMPE-FEED: To vám umožní používat pružinový spojkový systém, který uvolní více řádků, když „narazíte“ na spodní část zastřihovačů na tvrdé zemi, když běží. Toto je systém používaný na ozdoby 15 palců, které jsme testovali, z Ryobi a Ego.

To si zvykne, ale pokud pracujete kolem skály, tyčinek a betonu, které rychle opotřebovávají linii zastřihovače, je to velmi rychlý způsob, jak se vrátit zpět do práce. Většina zastřihovačů komerčních tříd používá takový systém.

Fixní čára: Tento typ hlavy zastřihovače je někdy možnost, ale s tímto stylem jsme si nevybrali žádné modely. Spíše než cívka, která se živí linií, jak je používána, hlava s pevným linií drží jen jeden kus, který začíná přesně ve správné délce a musí být ručně vyměněn, když se opotřebovává.

Ramenní popruh

Žádný z testovaných modelů nepřišel sdruženo s popruhem a každý z nich jsme testovali bez jednoho, ale pokud budete provozovat zastřihovač déle než deset minut v době, kdy si dlužíte, abyste používali podpůrný systém nějakého druhu.

Základní příslušenství: Arnold. Universal Trimmer popruh

Univerzální ořízkový popruh z Arnoldu je základní, ale je to obrovská úleva přesunout hmotnost zastřihovače na vaše základní svaly.

Popruhy s náhradními díly jsou hojné a levné; Testovali jsme popruh Arnold Universal Trimmer. Funguje to perfektně na všech modelech s výjimkou našeho nejlepšího výběru: držák zahrnutý v tomto popruhu se docela neupevňuje kolem tlustšího hřídele na nástroji BlackDecker. Samotný popruh se však může spojit na různých částech rukojeti a neměli jsme žádné problémy s jeho používáním; BlackDecker je také zastřihovač, který je dostatečně lehký, aby nepotřeboval podpůrný popruh tak špatně jako ostatní.

Držák upevňovací konzoly ramenního popruhu by měl sedět přímo v bodě vyvážení zastřihovače. Poté, co upravíte délku popruhu, abyste získali zastřihovač v perfektní výšce, můžete téměř pracovat s jednou rukou.

K dispozici jsou více komplikovanějších systémů popruhů a postroje, které pomáhají vyvážit těžký komerční zastřihovač. Zastřihovač se otřene o kyčle, pokud jej podporujete popruhem, takže postroje s těžkými postroji zahrnují nějaký štít, který odrazí modřiny a skvrny trávy.

Sečteno a podtrženo

Oříznutí trávy a plevelů kolem trávníku je ještě jeden krok v rutině sečení, který může skutečně změnit rozdíl mezi trávníkem, který je pouze řezaný, a trávníkem, který vypadá pečlivě udržován.

BlackDecker’s. LST136W je nástroj navržený s ohledem na péči o domácí trávník a má správnou sadu funkcí a výkonu pro vynikání v městském prostředí. Zasáhnutí dobrého rovnováhy v síle, hmotnosti, nákladech a kapacitě baterie je to jednorázový zastřihovač, který dokáže udržet krok s potřebami péče o trávník.

Top Pick: BlackDecker. LST136W

Za méně než sedm liber a s dostatečnou kapacitou baterie, abyste se dostali přes týdenní oříznutí, je to skvělý nástroj pro městskou péči o trávník.

Daniel je kanadský farmářský chlapec, který vyrostl jako blbeček s titulem literatury a příliš mnoho koníčků na to, aby se spočítal. V roce 2013 emigroval z Kanady do Kalifornie a nyní píše pro vaše nejlepší kopy na plný úvazek. Daniel zůstává neaplikovatelný o kanadském pravopisu, sériových čárkach a zničení drahých cestovních hrnků.

Worx WG184 40V Power Share Shareless Trimmer and Edger Review

Potřebujete pomoc s plevelem a hraním trávníku, ale nejste připraveni pracovat s robustním plynovým vybavením trávníku?

Lehký, bezdrátový Worx WG184 Power Share 2-in-1 40V Trimmer/Edger by mohl vyřešit vaše problémy.

Tento model je ovládán baterií, váží 8.6 liber a bude běžet 20 až 30 minut, než to budete muset dobít.

Má variabilní škrticí klapku, kterou může průměrný dospělý pracovat jednou rukou na spouště a inovativním systémem podávání cívky velení, takže je snadné nakrmit více linie stisknutím tlačítka.

Je snadné se používat a nákladově efektivní, pokud se držíte typu úkolů, které tento kus zařízení Worx Power Share Equipment byl navržen tak.

Jak to všechno mohu říci? Prováděl jsem pokus o tento bezdrátový elektrický model na svém majetku.

Odkazujeme na prodejce, aby vám pomohli najít relevantní produkty. Pokud si koupíte z jednoho z našich odkazů, můžeme si vydělat provizi.

A i když jsem ženatý s chlapem s profesionálním péčí o trávník a položil jsem ho desítky otázek týkajících se ovače plevelů, použil jsem tento konkrétní zastřihovač/Edger sám.

Podařilo se mi to sestavit bez hodně ADO, používat pouze šroubovák hlavy Philips, nabijte baterie s přiloženou nabíječkou, vložte je a do práce.

Tento model jsem použil k dokončení úkolů, jako je oříznutí plevelů pod naším trnním růžovým keřem a lemování neuspořádané trávy podél chodníku na našem bočním dvoře.

Nemohl jsem být více spokojen s nezávislostí, kterou jsem získal prostřednictvím tohoto nástroje ovládaného baterií.

Těším se na sdílení více výhod Worx WG184, které jsou k dispozici na Amazonu, spolu s několika potenciálními nevýhodami, které budete také chtít zvážit, než se usadíte na modelu pro svou vlastní domácnost.

Výhody vysoce výkonného zastřihovače a Edger

Začnu tím, že vám řeknu, proč obecně upřednostňuji bezdrátový elektrický zastřihovač/Edgers, a pak se pohybuji, abych dal své názory na Worx WG184 konkrétně.

Lidem, kteří se snaží dokončit konkrétní typ práce na trávníku ovládaném plevelem ovládaným baterií. Pokud chcete jen krájet plevele, které zasahují do okrajů vašeho trávníku nebo chodníků, je tento typ vybavení vhodnou volbou.

Eliminuje potřebu dlouhých prodlužovacích kabelů, které jsou vyžadovány pro modely plug-in, a můžete se také vydávat s hlukem a výpary spojenými s oříznutími poháněnými plynem, také.

Existují však určité situace, kdy Trimmer/Edgers opravdu nepřekročí váš pokrok vůbec, i když jsou poháněny benzínem nebo připojeny k šňůrám. Takže než půjdeme dále, chci vysvětlit pár věcí o jedlících plevelů.

Jsou to oříznutí, ne křoví. Záměrem je použít je pro opakující se nebo těžko dosažitelné práce s plevelem.

Mezi několik příkladů toho, čeho může WG184 dosáhnout Jaro, když hrozí, že převezme celý dvorek.

Je mi líto, jestli to vaše bubliny praskne, ale to je vše, lidi. Rychle zničíte zastřihovače tím, že se pokusíte použít ho pro tvrdé práce, jako je čištění štětce z grulley nebo řezání peelingu z čtvrt akru, který už roky nebyl plen.

Neměli byste také používat tyto typy nástrojů k řezání trnitých hůlek, větví suchých stromů, celé trávníky, které jsou na konci sezóny.

Jak mi můj manžel předal na základě desetiletí zkušeností, mohl by nástroj jako WG184 přežít jednu z těchto úloh, ale nátlak by prošel nabití baterie opravdu rychle a využil cívku po cívce linky Weed Eater Line.

Trimmer/Edgers jsou postaveni pro udržení okrajů trávníku uklizeného a plevelských prostor, kde byste trávili hodiny na rukou a kolenou a vrátili se, abyste to udělali příští týden, pokud jste nepoužívali jedlík plevelů.

Nejsou pro vyčištění pozemků. vaše nebo váš soused.

Nyní, když je to mimo cestu, pojďme mluvit o klíčových funkcích, které tento model odlišují od konkurence.

Klíčové funkce

Chci začít tím, že zmíním, že Worx má dobrou věc s linií power sdílení.

Tuto sbírku více než 75 modelů trávníku a elektrického nářadí může být napájeno stejnými bateriemi Worx, ať už 20, 40- nebo 80-volt.

Tato přidaná hodnota vám může poskytnout větší rozsah pro používání libovolného počtu nástrojů delší před návratem do domu k dobití. Rovněž vám umožňuje koupit tento nebo jiné modely bez pramene pro nové baterie, pokud je již používáte k napájení jiného vybavení.

Stejně jako většina lithium.iontových baterií můžete očekávat, že dva, kteří přicházejí s WG184.

Náhradní baterie si můžete koupit přímo od výrobce nebo přes Amazon.

Další užitečnou funkcí je duální nabíječka, kterou můžete při nákupu nebo zakoupit samostatně.

Má funkci k dispozici pro nabíjení jedné baterie, ale je nejlepší nabitý najednou, protože napájení vypne, pokud se sběží buď buď. působí společně jako jednotka v tomto zastřihovači.

Pokud plánujete nabíjet baterie venku, všimněte si, že tato nabíječka pracuje pouze při teplotách mezi 32 a 110 ° F. Okamžitě se zastaví a po tomto rozsahu překročí nebo klesne teplota červeně.

Indikátory Světla na nabíječce Flash Green při nabíjení probíhá, odpočívejte na zelené, když baterie dosáhnou 100 procent, nebo červené blesky, což naznačuje, že jedna nebo obě baterie jsou vadné.

Vzhledem k tomu, že dvě 20 V baterie, které pracují v tandemu, aby dodávaly 40 voltů energie, je tento konkrétní plevel ve srovnání s jinými menšími elektrickými bezdrátovými verzemi, které jsou dnes dostupné, v některých případech dvakrát tolik tolik.

To se promítá do delších sezení mezi dobíjením a také zvýšeným výkonem ve větších oblastech nebo při řešení vyšších plevelů.

WG184 běží po dobu 20 až 30 minut na jeden náboj, který výrobce považuje.

Je docela snadné být také v bezpečí s tímto modelem.

Je vybaven dvoustupňovým startem, takže tlačítko „uzamknout“ zabrání spuštění nástroje, pokud nejprve stisknete tlačítko uzamčení a poté spustíte spoušť, který spustí akci.

13palcový bezpečnostní stráž se spojuje poblíž obchodního konce zastřihovače a zabraňuje odletu trosek na zranění operátora. Zakrývá také čepel, která udržuje řetězec plevelů do určité délky.

Pokud to bude příliš dlouho, čepel odřízne konec před začátkem linky.

Další praktická funkce je zahrnutá cívka kopolymerní nylonové pryskyřice a syntetického řetězce plevelů a je považována.

Cívka je již navinutá a po otevření komory jednoduše kliknete na místo.

Tvar cívky je navržen tak, aby minimalizoval tah, aby WG184 mohl efektivněji provést řezy, což také podporuje delší životnost baterie během provozu.

Náhradní cívky si můžete zakoupit s 20 stopami linky v Home Depot nebo se dvěma baleními cívek celkem 40 stop linky od Amazonu.

Systém příkazové cívky s tlačítkem pro tlačítko je další inovativní kousek technologie, kterou uvidíte na WG184. Tato vlastnictví je jednou z oblíbených mého manžela.

Umožňuje vám nakrmit více řádků pouze stisknutím tlačítka.

Děláte to, když stroj běží, dokud neslyšíte vinlivý zvuk, který označuje, že se linka vyřízne na správnou délku.

WG184 bezpečně zastaví sekačku, když je krmivo zapojeno, a poté se restartuje, jakmile je linka nakrájena na místo pro další oříznutí nebo hrana.

Při sestavení a plně naloženém bateriemi váží WG184 8.6 liber a je 65.77 palců dlouhý o 13.75 palců široký a 9 palců vysoký v krytu.

I když to není tak lehké jako některé z ostatních energetických elektrických nástrojů vyráběných společností Worx, většina uživatelů to bude schopna snadno zvednout. Zjistil jsem, že jsem začal být unavený tím, že jsem držel zastřihovač pouze ke konci své první 20minutové plevele a já jsem nemohl zvednout více než 40 liber na cestách.

Popisovač D-Grip je další ergonomický rys tohoto modelu. Můžete jej použít k umístění zastřihovače, abyste jej mohli držet dostatečně dlouho na dokončení úkolu po ruce.

Hlava otočné hlavy vám umožňuje oříznout a okraje na nerovném terénu, jako byste mohli najít vedle určitých příjezdových cest. Chcete.li změnit úhel hlavy, položili jste nohu na strážce bezpečnosti a vytáhli nahoru nebo dolů na hřídel, abyste položili hlavu do požadovaného úhlu.

WG184 také zahrnuje sadu odnímatelných kol Edger. Snadno se přikrátí na hlavní tyč zastřihovače, což umožňuje stát vzpřímeně a rozřezat rovnou hranu, zatímco zastřihnete pevným povrchem vedle vegetace, kterou ořízneš.

Za poslední jsem nechal nejzábavnější funkci. Tento Edger obsahuje škrticí klapku s proměnnou rychlostí.

Stisknutím spoušť můžete zvýšit rychlost, když jste čelili drsnější záplatě, a poté ji uvolnit po kousku, aby zpomalil a zachoval napájení baterie.

nejlepší, bateriový, poháněný, plevel, eater, 2022

To je zábavná aktivita a možná se ocitnete v tom, že se oddáváte zbytečným otáčením prvních párkrát, kdy používáte WG184. Vím, že jsem to udělal!

Výhody a nevýhody

Mezi mé peníze patří hlavní výhody WG184 jeho ergonomické vlastnosti, relativně dlouhodobé baterie, jeho bezpečnostní prvky a technologie, která vám umožňuje krmit více řádků pomocí pouze tlačítka.

Rovněž si vážím bezpečnostních prvků, včetně dvoustupňového startéru a bezpečnostního strážce. A oceňuji dvouletou záruku, kterou lze prodloužit na tři roky registrací online do 30 dnů od nákupu.

Jediné dvě potenciální nevýhody, které jsem našel, nejsou velký problém. První se týká toho, kde je motor umístěn.

Mít jej nainstalován na konci zastřihovače, který dosáhne vegetace, místo poblíž rukojeti, je jen o něco těžší ovládat pohyb, který používáte k přejetí zastřihovače sem a tam.

Kdyby to byl velký, těžký, plynový zastřihovač a Edger, bylo by nemožné manévrovat, kdyby byl motor tak blízko k zemi. Ale protože tento model váží méně než devět liber, není to problém.

Také tento rozsáhlý 13palcový bezpečnostní strážce zvyšuje dosah WG184, což mu umožňuje snížit kruh 13 palců, aniž by do vzduchu hodil zbytky.

Ale to také může ztěžovat vidět, co se snažíte snížit, protože pokrývá tolik oblasti.

Opět jsem ochoten žít s zakrývaným pohledem pro bezpečnost, ale může to být nevýhoda, pokud si nepamatujete nejprve pečlivě zjistit, kde stříháte a kolik síly budete potřebovat z toho báječného škrticí klapky dopředu aktivace nástroje.

brejle

Než dosáhnete závěrů o WG184, potřebujete rekapitulaci? Zde je shrnutí specifikací pro tento produkt:

 • Rozměry: 65.77 palců (l) o 13.Sestaveno 75 palců (W) o 9 palců (H) plus bezpečnostní stráž o průměru 13 palců
 • Zahrnuty příslušenství: cívka 20 stop plevelů Eater Line, Edger Wheels, 2 20V Maxlithium Powershare Batteries (volitelné), nabíječka (volitelné)
 • Bezpečnostní funkce: 13palcový bezpečnostní stráž, 2-stupňový start
 • Trammer/Edger Hmotnost s nainstalovanými bateriemi: 8.6 liber
 • Celková hmotnost produktu s nabíječkou baterie: 10.7 liber
 • Typ napájení baterie: lithium ion
 • Hodiny zesilovače baterie: 2.0 ah
 • Životnost baterie: 20-30 minut, v závislosti na použití
 • Doba dobít: asi hodinu
 • Typ motoru: Elektrický motor
 • Úroveň energie: 40V
 • Záruka výrobce: 3 roky s online registrací do 30 dnů
 • Průměr řezání: 13 palců
 • Průměr čáry: 0.08 palců
 • Typ hřídele: Opraven
 • Typ hlavy pro terén: Otočení 90 stupňů
 • Schopnost lemování: Otočná hřídel s volitelným průvodcem kola
 • Typ napájení: bezdrátový
 • Typ startu: Elektrika
 • Rychlost: Variabilní škrticí klapku

Extra oomph z baterie napájeného zastřihovače/edger

Jako někdo, kdo si důkladně rád pomáhá s yardovou prací, ale který nedokáže zvedat těžké vybavení nebo bojovat s plynovými výpary, opravdu si vážím toho, že tento WG184 používám malé úlohy bez velkého potíže.

Pomáhá mi být jistě nezávislejší, ale je také potěšitelné sledovat, jak to dělá čistý řez podél otrhaných okrajů poblíž našich procházek a příjezdové cesty nebo pod knock.out keři, kde sekačka nemůže dosáhnout.

A nemusím čekat na pomoc s menšími hranami a ořezáváním prací, což eliminuje společný zdroj frustrace.

Moje oblíbená funkce je snadnost, s jakou původně sestavíte Edger pouze pomocí svých rukou a šroubováku Phillips Head. Jeden šroub? Mám to!

Rovněž si vážím snadného zapojení automatického krmiva na systém cívky.

Můj manžel bude ve svém podnikání v péči o trávník stále používat větší plynové modely, ale také miluje, že tento lehčí, ekologičtější plevel, který je třeba použít pro menší pracovní místa v našem domě.

A překvapil mě tím, že jsem si všiml, jak krásné je oříznout okraje trávníku bez obvyklého rozruchu z plynového motoru. „Můžeme dokonce konverzovat, když pracujeme,“ dodal.

Hum elektrického motoru zní jako jeden z našich ohřívačů prostoru a dokonce i whinging řetězce, když to víří o krájení vegetace, je přijatelná.

A když jsem zmínil tento model na volání zoomu s mými šesti dospělými sourozenci, všichni jsme se shodli, že zaměnitelné baterie sdílení výkonu byly jen praktickým dotykem, který může skromná rodina, jako je ta naše.

Pokud byste chtěli získat uklizené výsledky na okrajích trávníku, chodníků nebo zahrad, bez těžkých zvedacích nebo plynových výparů, určitě bych doporučil Worx WG184 pro průměrného dospělého, který vykonává svou vlastní práci na zahradě.

Tento model si můžete zakoupit přes Amazon a s dopravou zdarma od Walmartu.

Vyberte si z nástroje pouze nebo se dvěma 20 V baterie a nabíječkou.

Pokud uvažujete o investování do jiných nářadí a vybavení pro ruce trávníku a zahrady, nebo si jen chcete prohlédnout možnosti, může zahradní cesta poskytnout odborné rady, aby se vaše rozhodnutí řídila.

Máme informace o spotřebitele a recenze ručních nástrojů a vybavení, které řídí rozsah od mimořádného pobytu po kvalitu dodavatele-a možnosti pokrytí, které jsou ovládány baterií nebo plynem, nebo které utíkají elektrické šňůry nebo staré staré lidské svaly Napájení.

Chcete.li se dozvědět více o našich oblíbených položkách, podívejte se na tyto zahradnické vybavení a recenze dále:

Fotografie Rose Kennedy © Zeptejte se odborníků, LLC. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. Další podrobnosti naleznete v našich TOS. Fotografie produktu prostřednictvím Home Depot a Worx. Uncredited Photos: Shutterstock. Testovací model poskytovaný výrobcem.