Útok na pořadí hodinek Titan: Jak sledovat AOT Anime v pořádku. Titan Chainsaw

Útok na pořadí hodinek Titan: Jak sledovat AOT Anime v pořádku

Útok na Titan je jedním z nejpopulárnějších anime v okolí a 2023 je pro AOT obrovský rok. Po první premiéře před 10 lety se útok na Titan Anime konečně letos skončí, přičemž fanoušci zjistí, jak se příběh Eren Yeager a průzkumné sbory zabalí.

Na základě manga Hajime Isayama je série známá svými epickými momenty, brilantními postavami, zvraty spiknutí čelistí, bitvami a ohromující animací s laskavým svolením Wit Studio a poté Mappa. Pokud se chcete dostat do útoku na Titan před závěrečnou epizodou, zaokrouhlili jsme vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít a vysvětlit, proč byste měli sledovat AOT v pořadí vydání místo chronologického pořadí.

Jak sledovat útok na Titan v pořadí vydání

Doporučený způsob, jak sledovat útok na Titan, je jednoduše sledovat ho v pořadí vydání. Takže to začíná první sezónou a procházíte se do sezóny 4.

Důvod, proč je nejlepší sledovat útok na Titan v pořadí vydání než chronologický pořadí, jsou speciální epizody OVA. OVA znamená původní animaci videa, ale také byla označována jako OADS. V případě útoku na Titan se OVA v podstatě chovají jako vedlejší příběhy, které nemusíte sledovat, abyste pochopili hlavní příběh. Ale pomáhá více vylučovat postavy a rozhodně se doporučuje prohlížet.

K těmto epizodám dochází v různých bodech na časové ose AOT a byly propuštěny mezi hlavními sezónami. Tyto epizody chronologicky probíhají v náhodných bodech a jsou skutečně navrženy pro lidi, kteří viděli hlavní epizody, které předem vysílaly. Sledování chronologického znamená, že byste mohli sledovat vajíčku, která rozdává něco, čemu se v hlavních obdobích nedostanete.

Pokud potřebujete pomoc při pokusu zjistit, jak sledovat útok na Titan v pořadí vydání, pak je zde průvodce krok za krokem:

AOT v pořadí vydání:

 • Útok na Titan Season 1. Epizody 1-25
 • Útok na Titan Ova. Ilseův notebook
 • Útok na Titan Ova. Náhlý návštěvník
 • Útok na Titan Ova. Tísně, žádné lítosti
 • Útok na Titan Season 2. Epizody 26-37
 • Útok na Titan Ova. Ztracené dívky zeď Sina Goodbye
 • Útok na Titan sezónu 3 část 1. Epizody 38-40
 • Útok na Titan Ova. Ztracené dívky ztracené v krutém světě
 • Útok na Titan sezónu 3 část 1. Epizody 41-49
 • Útok na Titan Season 3 Part 2. Epizody 50-59
 • Útok na Titan sezónu 4 část 1. Epizody 60-75
 • Útok na Titan sezónu 4 část 2. Epizody 76-87
 • Útok na Titan sezónu 4 část 3. Epizoda 88

Stojí za to poukázat na to, že jsme uvedli výše uvedené OVAS na základě toho, kdy byly původně vydány v Japonsku. Tyto speciální epizody AOT byly k dispozici pouze pro streamování na Západě na Crunchyroll na konci 2021 let poté, co vyšlo poprvé. Na West Crunchyroll vydal OVAS mezi sezónou 4 část 1 a sezóna 4 část 2 AOT. Byli původně propuštěni v Japonsku spolu se zvláštními vydáními manga.

Také kvůli jednoduchosti jsme nezahrnuli útok na filmy z rekapitulace Titan, jako je Chronicle, protože to jen zaokrouhluje události ze série.

Jak sledovat útok na Titan v chronologickém pořadí

Jak jsme již zmínili dříve, poprvé diváky je nejlepší sledovat útok na Titan v pořadí vydání než chronologický pořadí. Je to kvůli speciálním epizodám OVA, které obsahují boční příběhy zaměřené na postavy jako Mikasa a Levi.

Nemusíte sledovat tyto epizody, abyste sledovali hlavní útok na příběh Titan, ale doporučuje se prohlížet, protože to pomáhá dále rozvíjet tyto postavy. Navíc jsou to jen skvělé epizody, které stojí za váš čas.

K těmto epizodám dochází v náhodných bodech útoku na Titan Time One, takže sledování chronologicky může zkazit věci, na které byste se nedostali, a ještě jste to sledovali v pořadí vydání.

Pokud jste zvědaví, můžete zjistit níže, jak sledovat útok na Titan chronologicky. Vložili jsme hvězdičky dvěma položkami, i když tyto sezóny obsahují důležité epizody, které mají flashback scény.

Je obtížné určit na časové ose, když se tyto epizody odehrávají, aniž bychom něco rozdali, takže to necháme, abyste se narazili:

AOT v chronologickém pořadí:

 • Útok na Titan Ova. Žádné lítosti Část 1
 • Útok na Titan Ova. Žádné lítosti části 2
 • Útok na Titan Season 1. Epizody 1-3
 • Útok na Titan Ova. Nouze
 • Útok na Titan Ova. Náhlý návštěvník
 • Útok na Titan Ova. Ilseův notebook
 • Útok na Titan Season 1. Epizody 4-16
 • OVAS. Ztracené dívky Wall Sina Goodbye Část 1, Lost Girls Wall Sina Goodbye Část 2
 • Útok na Titan Season 1. Epizody 17-25
 • Útok na Titan Season 2. Epizody 26-37
 • Útok na Titan sezónu 3 část 1. Epizody 38-49
 • Útok na Titan Ova. Ztracené dívky ztracené v krutém světě
 • Útok na Titan Season 3 Part 2. Epizody 50-59
 • Útok na Titan sezónu 4 část 1. Epizody 60-75
 • Útok na Titan sezónu 4 část 2. Epizody 76-87
 • Útok na Titan sezónu 4 část 3. Epizoda 88

Kde mohu sledovat útok na Titan?

V USA jsou dvě nejlepší místa pro sledování útoku na Titan. Obě tyto streamovací služby mají každou jednotlivou epizodu útoku na Titan, zatímco Crunchyroll má také OVAS.

Ceny Crunchyroll Premium i Hulu jsou od 7 ceny.99 za měsíc. Crunchyroll také nabízí 14denní zkušební verzi zdarma, zatímco Hulu nabízí váš první měsíc zdarma, takže můžete vyzkoušet před nákupem.

Crunchyroll má také první sezónu útoku na Titan, která je k dispozici zcela zdarma, pokud jej sledujete s reklamami. Chcete.li sledovat první sezónu útoku na Titan Free, jednoduše se vydejte na útok Crunchyroll na Titan Page. Poté vyberte epizodu, kterou chcete sledovat z první sezóny, a klikněte na Play.

Attack on Titan je také k dispozici na Prime Video, ale budete si muset koupit jednotlivé epizody nebo boxety, pokud si ho chcete prohlédnout prostřednictvím služby Amazon.

Co bude dál pro útok na Titan?

V roce 2023 se útok na Titan anime konečně blíží. Anime přizpůsobuje poslední kapitoly mangy do dvou epizod délky celovečerních. První vyšel v březnu 2023 a byl dlouhý hodinu. Zatímco datum vydání pro poslední útok na epizodu Titan je tužkou na podzim 2023.

Cesta k útoku na konec Anime Titan byla dlouhá. Sezóna 4 anime začala cesta zpět v prosinci 2020. Poté následovala sezóna 4 část 2 v roce 2022 a nyní sezóna 4 část 3 a sezóna 4 část 4 v roce 2023.

Sezóna 4 část 3 je také známá jako finální kapitoly Special 1, zatímco sezóna 4 část 4. což bude poslední útok na epizodu Titan. jinak se nazývá závěrečné kapitoly Special 2 nebo Episode 89.

Další informace o útoku na Titan zjistěte, co tvůrce série Hajime Isayama řekl v Anime NYC v loňském roce. A pokud potřebujete pomoc dostat se do dalších populárních Animes Checkout naše užitečné pořadí hodinek démonů, pořadí hodinek Dragon Ball a jeden kus objednávek.

nejlepší anime od Mappa Studio

Mappa Studio se etabloval, aby se stal jedním z nejlepších anime studií za pouhých desetiletí. Zde jsou některé z jejich zatím nejlepších děl.

Mappa není cizí tlak, který přichází s převzetím série dříve produkovaných jinými studiími a udržováním jejich dokonalosti. Za obou okolností, ať už s přehlídkou začínajícím s nimi nebo po mnoha sezónách, Mappa přináší zážitek, který zanechává značku.

Studio je založeno v roce 2011 hlavním producentem anime Masao Maruyama, je milován pro své záznamy o pořadech s prvotřídními animací a podmanivými příběhy. Tyto pořady jsou rozmanité vzhledu a předmětu, předvádějí velké dovednosti Mappa aplikované na širokou škálu snah. Od sportovního anime po historické příběhy je zde deset nejlepších anime Mappa Studio.

Aktualizováno 30. května 2023, Emedo Destiny: Mappa Studios se stala prominentním jménem ve světě anime a poskytovala podmanivou, barevnou a vizuálně ohromující animaci, která po celém světě uchvátila publikum. Mappa, známá pro jejich rozmanitou řadu stylů vyprávění a animace. Od akčních dobrodružství až po vyprávění o vyprávění myšlenky a někdy jejich efektivní používání technologií, jako jsou počítačové obrázky generované počítačem (CGI), k tomu, aby vyvolaly krásu anime, vytvořily svět představivosti, emocí a umělecké brilantnosti. Zde jsou některé z nejlepších anime vytvořených Mappa, představují jejich výjimečný talent a odhodlání posouvat hranice animace.

dní

Dny je sportovní anime série, která se točí kolem Tsukushi Tsukamoto, plachého studenta střední školy, který je nečekaně prozkoumán školním fotbalovým týmem. Série sleduje jeho cestu, když se vydává na cestu sebepoznání, kamarádství a růstu prostřednictvím jeho zapojení do světa fotbalu.

Dny předvádějí vášeň, obětavost a týmovou práci při zachycení ducha fotbalu, přinášejí vzrušující sekvence zápasů a nabízejí příjemný zážitek pro fotbalové nadšence i fanoušky anime. Mappa úspěšně oživuje mangu s živou animací a expresivními znakovými návrhy.

Kakegurui

Kakegurui je nesmírně vzrušující a intenzivní anime série založená na manga napsané Homurou Kawamoto, která se odehrává na soukromé akademii Hyakkaou, elitní škole, kde je sociální status studentů určován svými schopnostmi hazardních her a jejich schopností triumfovat extrémně vysoké sázky.

Kakegurui ožívá s dynamickou animací, barevnými vizuály a intenzivní atmosférou. Série přesně zachycuje napětí a napětí hazardních zápasů s výrazy postav přesně vyjadřující jejich vzrušení, odhodlání,

Bůh střední školy

Akce nabitý svět boha střední školy, založený na populárním webtoonu Yongje Park, byl oživen v anime sérii. Jin Mori je student střední školy a bojový umělec, který je pozván k účasti na celostátním turnaji s názvem „Bůh střední školy.“

V tomto turnaji soutěží účastníci z různých škol a prostředí bojových umění v intenzivních bitvách, aby určili nejsilnější bojovník. Jak příběh postupuje, Jin Mori tvoří aliance, čelí impozantním soupeřům a odkrývá záhady obklopující turnaj a jeho síly. Anime předvádí úchvatné akční sekvence bojových umění, kombinující boj proti ruce, nadpřirozené schopnosti a neuvěřitelné výkony síly.

Hell’s Paradise

Hell Paradise je zasazen do feudálního Japonska a následuje příběh Gabimaru, který je notoricky známý ninja ve službě Iwagakure. Je zajat a odsouzen k smrti za zradu náčelníkem vesnice. Místo toho, aby byl popraven, má, stejně jako všechny ostatní zločinci, příležitost získat svou svobodu tím, že se pustí do mise najít elixír života na příkaz Shogunate.

Zločinci jsou přiděleni ke skupině popravčích zvaných klan Yamada Asaemon, kteří dohlížejí na jejich činy. Gabimaru a Sagiri, jeho dozorce, se vydávají na cestu, kde se setkávají s řadou impozantních protivníků a jednotlivců podobných Boha s jedinečnými schopnostmi.

teror v rezonanci

Spiknutí se točí kolem dvou záhadných teenagerů známých jako devět a dvanáct, kteří organizovali sérii teroristických útoků. Pomocí své inteligence a pokročilé znalosti technologie nechávají stopy ve formě kryptických zpráv, které vyzývají úřady, aby odhalily své skutečné motivy.

Teror v rezonanci zaujal diváky svými složitými postavami, psychologickou hloubkou a vyprávěním vyvolávajícího myšlenky. Série představovala ohromující animaci, která zachycuje atmosférickou a odvážnou povahu příběhu a přesně zobrazuje život v moderním Tokiu.

Dorohedoro

Dorohedoro poprvé měl premiéru v lednu 2020 a ponořil diváky do ponurého, post-apokalyptického světa známého jako „The Hole“. Příběh se soustředí kolem Caimana, muže s amnézií s hlavou plazů na snaze odhalit svou pravou identitu. Spolu s ním je jeho nejlepší přítel Nikaido, čarodějka, která provozuje malou restauraci v díře.

Série má jedinečnou směs temného humoru, akce a fantazie, která ukazuje, jak Caiman a Nikaido navigují zrádný svět kouzelníků a mocných organizací. Fanoušci milují tuto show pro svou živou a imaginativní zobrazení post-apokalyptického světa, stejně jako jeho vzrušující bojové sekvence a speciální efekty.

Děti na svahu

Mappa’s Animation Series Kids on the Slope je založena na jazzovém hudebním průmyslu. Přehlídka, která debutovala v dubnu 2012, se zaměřuje na Kaoru Nishimi, student převodu, který se v 60. letech usadí v malé vesnici a navazuje se na přátele se Sentarem Kawabuchim, mladým mužem, který miluje jazz. Přehlídka zkoumá vztah mezi Kaoru a Sentarem, spolu s tím, jak se navzájem učí, když se zamilují do jazzové hudby.

Přehlídka je pozoruhodná kvůli jeho přesvědčivým postavám, poignantním tématům a zobrazením vášně, krásy a výzev jazzové hudby a kultury šedesátých let.

Banánové ryby

V tomto zločinu Thriller Anime je mladý šéf gangu jménem Aslan Jade Callenreese nebo Ash Lynx chycen v riskantním plánu zahrnujícím záhadnou látku zvanou „banánové ryby“. Přehlídka se vrhá do Ashova spojení s Eiji, japonským fotografem, který se k němu připojil v boji proti spiknutí. S tímto vzrušujícím příběhem přehlídka zkoumá problémy rodiny, moci a korupce.

Banánové ryby jsou oblíbeným fanouškem díky jeho složitému pozemku, silné akci a rozmanitému obsazení postav a také přesné zobrazení pocitu a vysokých sázek v New Yorku City.

Yuri. na ledě

Yuri. Na ledě následuje japonský bruslař Yuuri Katsuki, když bojuje s pochybností a ztrátou pruhu. Victor Nikiforov, pětinásobný mistr světa, mu nabízí mentoring poté. Přehlídka pokrývá Yuuriho snahu znovu objevit úspěch a jeho soupeření s Yuri Plisetsky, rostoucí ruskou celebritou.

Yuri. On Ice je nutností pro fanoušky anime kvůli jeho pozoruhodné reprezentaci stejného pohlaví, realistickému bruslení a silnému vývoji postav. Animace také krásně zachycuje eleganci krasobruslení.

Dororo

Dororo je historická fantazijní show napsaná Osamu Tezuka. Přehlídka, která se nachází ve feudálním Japonsku, sleduje cestu mladého sirotky, Hyakkimaru, který se narodil bez končetin, nosu, očí, uší nebo kůže kvůli dohodě, kterou jeho otec uzavřel s démony.

S směsí fantazie a historických prvků se příběh sleduje Hyakkimaru, aby získal zpět své tělo a hledal pomstu démonů, kteří ho od něj vzali. Po cestě tvoří nepravděpodobné přátelství s osiřelým chlapcem jménem Dororo, když bojují, aby přežili překročení světa démony.

Řetězová pila

Mana řetězová pila série Anime je založena na stejnojmenném sérii manga Tatsuki Fujimoto. Vypráví příběh Denji, mladého muže, který získá schopnost sloučit se zlými duchy, známými jako Devils, po jeho předčasné smrti. Denji používá své nově objevené síly, aby se stal zbraní proti Devils. To, co chce nejvíce, je mírový život a krásný partner po jeho boku a tato touha ho pohání. Ačkoli jeho sny jsou přinejlepším naivní, plně se věnuje jejich splnění.

Dlouho očekávaná show se ponoří hluboko do myslí postav, aby prozkoumala temnou stránku lidstva a témata moci a odpovědnosti. Chinesew Man není snadné sledovat diváky, kteří nejsou fanouškem násilí, ale show má několik zásluh, díky nimž každá vteřina stojí za sledování.

Jujutsu Kaisen

Yuji Itadori, hlavní postava této výrazné show, neúmyslně spadne do dobrodružného světa čarodějů Jujutsu po polykání prokleté položky. S působivou animací a speciálními efekty vypráví Jujutsu Kaisen vzrušující příběh Yuji na jeho cestě k ochraně lidí před zlem prokletých duchů.

Na základě série Manga napsané Gege Akutami je přehlídka plná rozmanitých postav, které jsou dobře napsané a relativní. S fascinujícími akčními sekvencemi a emocionálními scénami je show napínavá i provokující myšlenka, zaručená, že upouští pozornost každého diváka.

Bojový duch: stoupání

Fighting Spirit: Rising, také známý jako Hajime no Ippo: Rising, je třetí sezóna sportovního anime centrování Ippo Makunouchi. Přesunul se z Madhouse do Mappa, show pokračuje v příběhu Ippo, nyní šampiona peří, protože čelí více výzvám a objevuje skutečný význam síly. Vzhledem k jeho houževnatosti a ochotě neustále bojovat je IPPO skutečnou inspirací pro všechny fanoušky.

Mappa se staví každý kousek strhující jako předchozí sezóna.

Vinland Saga Season 2

Tato adaptace oceněné manga stejného jména Makoto Yukimura měla svou první sezónu vytvořenou společností Wit Studio a diváci ji široce milovali. Pro druhou sezónu však Mappa převzal otěže. I když je to pouze v rané fázi vydání, Vinland Saga Season 2 je již vysoce hodnocena.

Po dlouhém čekání Mappa přináší druhou sezónu začínající poutavou epizodou a slibuje sezónu se stejným násilím, brutalitou a pozorností k detailům, které původně zabavily srdce několika diváků po celém světě.

Útok na Titan: Poslední sezóna

Na základě oceněné manga od Hajime Isayama je útok na Titan mezi anime diváky nesporným favoritem. Zpočátku upraveno Wit Studio, přehlídka byla převedena na Mappa pro svou poslední sezónu. V této sezoně Mappa pokračuje v příběhu Eren Yeager a dalších postav v jejich zajímavém post-apokalyptickém světě, kde probíhající konflikt mezi lidmi a Titany nadále prohlubuje a rozvíjí obtížné kontext.

Ačkoli je plný scén nabitých akcí, útok na Titan nikdy nebyl jen o vzrušení. Poslední sezóna se neliší. Mappa dodává příběh s rovnováhou bojových a filozofických pronásledování, vše s krásně animovanými scénami.

Nejlepší anime z roku 2023 (zatím)

Nasařte si bundy Akatsuki a modlete se k ďáblu řetězové pily. Anime se v roce 2023 stále daří.

Je 2023 již nejnovější předchozí rok anime? V roce 2022 jsme viděli výbušný konec Mob Psycho 100, pokračující dobrodružství masivního oblouku o jednom kuse a velký návrat bělidla. Nové originály jako Blue Lock skóroval, manace řetězové pily a Spy X Family Charmed. Jak bys to všechno mohl?

No, přátelé, mnoho vyzkoušených oblíbených favoritů se letos vrací. To je správně. Díváme se na dlouho očekávané návraty Demon Slayer, Jujutsu Kaisen, Vinland Saga, Jojo’s Bizarre Adventure a Tokio Revengers. Pokud to nebylo dost vzrušující? Uvidíme opravdu šokující nový směr pro Pokémona, když série vstupuje do 26. ročníku. K dispozici jsou také vzrušující nové úpravy pro populární manga, jako je Hell’s Paradise and Mashle: Magic and Svals.

Připravte se tedy na to, abyste se nikdy nezohlednili od svého televize, lidi. Protože 2023 se formuje jako další vzrušující rok pro anime.

Hodnocení Kings: Pokladnice odvahy

Tento obsah je importován z YouTube. Možná budete moci najít stejný obsah v jiném formátu, nebo budete moci najít více informací na jejich webových stránkách.

Pořadí králů, příběh malého prince, který se učí vládnout laskavostí místo strachu, byl jedním z nejvíce nečekaně úžasně úžasných anime loňského roku. Vracet se s malou sbírkou povídek, aby pokračoval v (většinou) bookgenovaném příběhu, je malý princ zpět pro další dobrodružství ve svém rozkošném království. a nemohl bych být o nic šťastnější.

MASHLE: Kouzlo a svaly

Tento obsah je importován z YouTube. Možná budete moci najít stejný obsah v jiném formátu, nebo budete moci najít více informací na jejich webových stránkách.

Pro kohokoli, kdo udělal s Harrym Potterem, vám mohu představit nejnovější únosy Wizard School. Říká se tomu Mashhle: Magic and Svals a následuje to dítě, které chodí do magické školy, i když nemá své vlastní magické schopnosti. Může dokázat, že vůle a odhodlání jsou silnější atributy, které se narodily s vrozenou nohou?

Buddy Daddies

Tento obsah je importován z YouTube. Možná budete moci najít stejný obsah v jiném formátu, nebo budete moci najít více informací na jejich webových stránkách.

Crunchyroll musela vědět, že pro kamarády Daddies bude vydělávat na úspěchu rodiny Spy X, Crunchyroll. Myslím, že si to musíte zkontrolovat na základě samotného názvu, správně? Dva singl Assassins (Titulární kamarádci) jsou nuceni vzít malou holčičku na misi pryč. To je roztomilé.

Anime jako démon zabiják a útok na Titan zanechali velké dopady na popkulturu a anime komunitu

Poslední desetiletí anime přineslo spoustu nových jmen a tváří, které bylo možné rozpoznat než časné Aughts, částečně díky exponenciálnímu růstu průmyslu. A i když ne všechny tyto pořady jsou hity, mnoho z nich zanechalo nepopiratelný dopad na popkulturu i anime průmysl obecně. Budu se dívat pouze na originální pořady, takže žádné spin-off nebo dlouhodobé série, které pokračovaly do posledních let, jako je jeden kus. Toto je nejlepší anime za poslední desetiletí.

Kakegurui

Rok vydání: 2017

Žánr: Drama, tajemství

Studio: Mappa

Kde sledovat: Netflix

Proč to rockuje: Kdyby někdy existovalo ocenění pro nejvýraznější obsazení postav v anime, Kakegurui by byl mistrem Grand Slam. Kakegurui sleduje mazanou ženu jménem Yumeko Jabami. Kdo narušuje prestižní střední školu, kde lidé studenti lidé hazardují život a končetiny pro sociální mobilitu. Na rozdíl od jejích spolužáků si Yumeko váží vzrušení vysokých her na střední škole více než výsledek a bude běžně ponížit kohokoli ze studentů vyšší třídy, kteří podvádějí, aby se dostali dopředu.

Yuri na ledě

Rok vydání: 2016

Žánr: Sport

Studio: Mappa

Kde se dívat: Crunchyroll

Proč to skály: Není mnoho anime replikovat milost a přesnost olympijského bruslaře, ale Mappova adaptace Yuri na ledě je docela zatraceně blízko. Tato show nejen získala zahajovací cenu Crunchyroll Anime of the Year, ale také získala všech sedm dalších cen, které bylo nominováno na tento rok. I když stále nesouhlasím s jeho zametání, není těžké pochopit, proč byla tato show tak populární u anime komunity. Ve svém bruslení měl krásnou animaci a choreografii, roztomilý příběh o nadcházejícím věku ve svém protagonistovi Yuuri Katsuki, a roztomilý (i když queerbaiting romance) mezi ním a jeho trenérem Victor Nikiforov. Stále čekám na ten film Yuri, Mappa.

Re: nula

Rok vydání: 2016

Žánr: Drama, iSekai

Studio: bílá liška

Kde sledovat: Crunchyroll Why It Rocks: Po vydání mečového umění online. Anime série, která popularizovala žánr Isekai, show, kde se hlavní postava dostane do jiného světa, Re: Zero udržoval anime komunitu v chokeholdu s brutálním, ale krásným příběhem o chlapci jménem Natsuki Subaru. Stejně jako zachránit Scumming před riskantním bojem šéfa, kdykoli Subaru splní jeho předčasný zánik, je oživen v určitém okamžiku a musí přijít na cestu, aby zabránil jeho i smrti svých přátel. Přehlídka je střevní punč naplněná politickým dvojitým přechodem a dotykem introspekce pro jeho chlupatý hrdina.

Moje hrdinská akademie

Rok vydání: 2016

Žánr: Akce, fantazie

Studio: Bones

Kde se dívat: Crunchyroll. Hulu

Proč to skály: Když vlna „Big Three“ začala zemřít, moje hrdinská akademie udělala velký rozstřik v Shonen žánru. MHA je stejně oslavou superhrdiny popkultury, jako je to kritika. Uprostřed toho všeho je jeho hrdina, Izuku Midoriya. chlapec, který zdědí síly největšího hrdiny na světě. Přehlídka se týká svého slibu na začátku série tím, že ukazuje publiku, jak se Midoriya stal nejsilnějším hrdinou na světě.

Každou sezónu, s výjimkou některých ze středních, kde je to jen oblouky turnaje, Midoriya se osvědčuje tím, že překoná nepřekonatelné šance proti darebákům, kteří zpochybňují světonázory světonázorů a publika o tom, co to znamená být hrdinou.

Violet Evergarden

Rok vydání: 2018

Žánr: Drama, fantazie

Studio: Kyoto animace

Kde sledovat: Netflix

Proč to rockuje: Violet Evergarden, bez stínu pochybností, je typickým anime, který se může dívat na kohokoli, kdo je potřeba uchopit romantika vyrobená jednou z nejlepších anime studií v okolí. Přehlídka sleduje měkkého vojáka jménem Violet Evergaarden. Po ztrátě jejího milence na konci strašlivé války se Violet stává ghostwristrem pro zákazníky, kteří chtějí psát upřímné dopisy svým blízkým. Každá epizoda Violet Evergarden dává divákům intimní a strhující vrchol do životů zákazníků Violet a napomáhá jeho titulárnímu charakteru ve svém vlastním emocionálním zotavení, zatímco je pod jejich zaměstnáním.

Zabijte LA KILL

Rok vydání: 2013

Žánr: Akce, komedie, ecchi

Studio: Trigger

Kde se dívat: Crunchyroll. Hulu

Proč to rocuje: Pokud byla Gurren Lagann oslavou mecha pořadů jako Mobile Suit Gundam. Kill LA Kill stojí jako Studio Trigger’s Oslavovací vlajková loď magická dívka jako Sailor Moon. Děj zabíjení La Kill se hraje jako Bruce Lee’s Game of Death, kde jeho hlavní postava, Ryūko Matoi. musí bojovat proti nejtěžších módy své školy, aby zjistila, kdo zavraždil jejího otce. Na vrcholu hromady, popíjející se na její ranní čaj, je dominantní satsuki kiryūin. HONCHO HONCHO Akademie.

Ale protože o tom je spouštěč, o kterém mluvíme, Ryukoova magická dívčí transformace je over-the-top, sotva tam vnímající námořní uniformu jménem Senketsu. Kupodivu si zvyknete na směšný předpoklad pořadu, díky silně děkujeme za své ohromně stylové a imaginativní bojové scény.

Space Dandy

Rok vydání: 2014

Žánr: komedie, sci-fi

Studio: Bones

Proč to Rocks: Space Dandy následuje Dandyho, rádoby hladce mluvícího vole houpajícího pompadour, když on a jeho přátelé se pustí do obrovské rozlohy prostoru pro kozy. Nejlepší „prsa“ v galaxii. Zatímco Space Dandyho smysl pro humor a šílené antiky nemusí být šálem čaje každého, kosmická show více než žije až do divokého pocitu dobrodružství v prožívaném světě svého režiséra Shinichiro Watanabeho slavného práce práce. FYI, tato díla zahrnují hity jako Cowboy Bebop a Carole a úterý. Přehlídky, které se konají ve stejném vesmíru.

Vymazán

Rok vydání: 2016

Žánr: Drama, sci-fi

Studio: A-1 obrázky

Proč to houpe: vymazáno. Stejně jako Re: Zero, je anime o chlapci, který cestuje časem, aby zabránil smrti těch blízkých. Vymazaná se však odlišuje od populárního ISEKAI tím, že se jeho smyčka pro Hromnice pohrává s denní smyčkou kolem jeho protagonisty Satoru Fujinuma a jeho cesta k objevení viníka za nevyřešenou vraždou spolužáka o základní školu spolužáka. Sázky tohoto anime jsou zvýšeny odhalením, že vrah jeho spolužáka je stejná osoba, která zavraždila jeho matku. Pokud to pro vás není dostatečně nervózní, Satoru je také poslán zpět včas, když byl dítě. Přehlídka zabalí emocionální úder s trýznivými situacemi, které se dítě Satoru ocitne a dosáhne velmi uspokojivého závěru.