Nejlepší recenze řetězce poháněného baterií 2023. Stihl Trimmer Line 095

Nejlepší recenze řetězce poháněného baterií 2023

I když nejste zcela připraveni vytáhnout spoušť na elektrické trávníkové sekačce, bezdrátové zastřihovače strun jsou pro většinu majitelů domů mnohem jednodušší. Dokonce i pro posádky pro péči o trávník mají legitimní možnosti, jak nahradit plynové modely. Jaký je nejlepší zastřihovač řetězců napájeného baterií pro vaše potřeby? Dostali jsme náš tým dohromady, abychom určili nejlepší tipy pro řadu priorit.

Chcete vidět naše nejlepší celkové výběry řetězců, včetně plynových modelů? Podívejte se na tento článek!

 • Nejlepší celkově (koupit v ACME Tools)
 • Nejsilnější (koupit v Home Depot)
 • Nejlepší lehký zastřihovač (najděte prodejce)
 • Nejlepší systém připojení (najděte prodejce)
 • Nejlepší zastřihovač řetězec na kole (koupit na Greenworks)
 • Nejlepší na rozpočtu (koupit na Lowes)
 • Nejlepší linka pro bezdrátové řetězcové oříznutí (koupit v ACME Tools)
 • Doporučení od značek, kterým důvěřujeme
 • Průvodce nákupem řetězce poháněného baterií
 • Proč můžete důvěřovat recenzím nástrojů pro nástroje

Celkově nejlepší zastřihovač řetězců poháněného baterií

Ego Powerload String Trimmer s řádkem IQ ST1623T

Ego začalo zpět v den s překvapivě silným výkonem pro zaříznutí bezdrátového strun a ovládání vibrací otevírajících očí. Od té doby se to zlepšilo pouze, protože se technologie baterie a motoru zlepšila. Přidejte k tomu, funkce Ego Powerload způsobuje, že se linka změní nejjednodušší načíst, jaké jsme kdy použili. jen vláknou linku do středu a stiskněte tlačítko.

Pokud jde o nejnovější pokrok, line IQ Automatické krmení vedení udržuje 16palcový řezací řas. Nastaví lištu velmi vysoko pro jakoukoli jinou značku, která doufá, že bude soutěžit o název nejlepšího zastřihovače řetězce napájeného baterií.

Cena: Cena: 219.00 holé, 299.00 se 4.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší napájení řetězce poháněného na baterii

RYOBI 40V HP CHRABSESS WHISSPER SERIES WHISHIP SHATH STRESKOVÁNÍ TRIMER RY402110VNM

V případě, že jste si toho nevšimli, byl Ryobi na oddělení péče o trávník naprosto uvolněn. Sestava 40V HP bez kartáčovače byla působivá a značka exkluzivního depa na zcela novou úroveň v OPE. Pro nejnovější vlajkový zastřihovač řetězců to znamená působivý řezací sílu.

Kombinace pokročilé baterie a bezkartáčových motorových technologií umožňuje používat sestavu až 0.105 palců s 17palcovým řezacím řádem. Je to fantastické, když regenerujete zarostlé oblasti nebo prostě máte spoustu trávníku. Je to však ještě lepší, protože tento model je také součástí série Whisper a může se pochlubit o 60% tišší provoz než srovnatelný plynový model díky specifickému zaměření na hřiště zvuku.

Cena: 279.00 holé, 329.00 s 6.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší lehký zastřihovač řetězec s baterií

Husqvarna 520Ilx Battery-Poing String Trimmer

Když mluvíme o nejlepších celodenních, každodenních profesionálních zastřihovačích pro posádky, které dávají přednost modelům lehké hmotnosti, milujeme Husqvarna’s 520ILX. To, co to pomáhá stoupat nad ostatními, je jeho kombinace lehčí hmotnosti, extrémně nízkých vibrací a promyšlených funkcí nastavených ve spojení s vynikajícím výkonem-to vše s provozní hmotností sub-10 liber. Ostatní profesionální značky zasáhly několik stejných prvků, ale nikdo z nich je nestanovil tak úplně jako Husqvarna.

Nejlepší řetězec poháněný baterií poháněný baterií

Systém Kombiho poháněného baterií KMA 135 R

Když jsme testovali bezdrátové systémy připojení, žádný z nich neměl celkový výkon, který SITHL 36V Kombisystem udělal. Bylo to nejbližší pro použití plynové powerhead. Nyní je představení ještě lepší s Powerhead KMA 135 R.

Přestože STIHL nepoužívá univerzální mechanismus připojení, seznam dostupných příloh značky je hlubší, než jsme viděli z jakéhokoli jiného. Navíc, rozsáhlý prodejce a servisní síť STIHL vás po prodeji podporuje.

Cena: 349.99 Powerhead pouze

Nejlepší bezdrátový zastřihovač řídítek

Greenworks Commercial 82V Bike Handle String Trimmer

Ořízkové stromy na kola jsou způsob, jak jít na oříznutí velkých ploch nebo dlouhých fencelinek. Jejich postroje posunují váhu z vašich paží a dolní část zad a zároveň nabízejí stabilní platformu k manévru.

Z možností na baterii na tabulce je naším nejlepší volbou řetězec kol. Může se může pochlubit vyššími úrovněmi plynu než 36cc, jeho nejvyšší rychlost 5700 ot / min a 18palcovým řezným rozřezáním jasného přerůstání ve spěchu.

A 4.0AH baterie poháněl bezkartáčový motor po dobu 45 minut a Greenworks’s Rapid Charger ho vrátí zpět do hry za pouhých 30 minut. S párem baterií, které máte k dispozici, můžete nabít jeden při používání druhého a musíte se zastavit dostatečně dlouho, aby je vyměnili.

Nejlepší rozpočet zastřihovač řetězců poháněného baterií

SKIL 40V PWRCORE BRESTERSS CRIGNIMER LT4818-10

Pokud máte rozpočet, stále si můžete vybírat kvalitní zastřihovače řetězců. Pod hodnotou 200 značek je spousta dobrých vysokých napětí a několik modelů Max 18V/20V, které si můžete vybrat z méně než 150. Ale co když chcete výkon zvýšení napětí, ale 200 je stále příliš vysoká?

To je místo, kde se vstoupí do Skil PWRCORE. Tento beztaskační bateriový zastřihovač vyplňuje potřebu schopného plevele, který nepřechází přes palubu na hmotnost nebo cenu. S více modely síly než 18V/20V je to vhodné pro jednotlivce zaměřené na rozpočet. Nese také pětiletou omezenou záruku.

Cena: 159.00 s 2.5Ah baterie a nabíječka

Nejlepší řádek pro oříznutí řetězců poháněných baterií

Echo Black Diamond 0.Linie zastřihovače 095 palců

Linie Echo Black Diamond Trimmer je hustší než ostatní a ve svém designu má ostřejší řezací hrany. U ořízků řetězců napájených baterií můžete použít černý diamant 0.Linie 095 palce, která se prořezává jako je silnější bez zabití běhu. Dochází k určitému snížení kvůli nárůstu hmoty, ale ne tolik, jako když se kombinuje se zvýšeným odolností proti vzduchu silnějších linií. Je to linka, kterou preferujeme na našich zastřihovačích plynu a s bezdrátovými modely, které jsou tak schopné, jak jsou dnes, jsme na ně také schopni.

Cena: 14.99 balení 1 liber (253 stop)

Nejlepší zastřihovače řetězců napájených baterií: doporučení od značek, kterým důvěřujeme

Nejlepší řetězec poháněný baterií Dewalt: 60V Max DCST972

Dewalt sportuje působivý 17palcový řezací řádek na svém nejnovějším 60V maxe bez kartáčovače řetězec. Jedná se o dvoustupňový zastřihovač schopný připevnění pomocí univerzálního systému připojení a otevírá více možností mimo přílohy Dewalt. S 5800 ot / min na horním konci (nízko 4650) je tu spousta rychlosti a můžete vyměnit 0.Linka 080 palců, která je předem namířena 0.095 palce.

Je to trochu silnější než některé modely s 3.0AH 60V baterie tlačí celkovou hmotnost přes 11 liber. Sekce spouštěcí přilnavosti je také o něco silnější než většina ostatních, takže se o to nemusíte starat, pokud máte menší ruce. Na druhou stranu jsou tři body pro zamlžení přílohy, do které se má zamknout, takže je jednoduché převést hlavu zastřihovače na řetězec Edger.

Cena: 259.00 holý nástroj, 329.00 s 3.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší echo bezdrátový řetězec Trimmer: 56V Eforce X Series 2600 série

Naše nejlepší volba pro Echo je trochu odlišná od ostatních značek v tom, že doporučujeme sérii postavenou na stejném základu. DSRM-2600 má nejvyšší výkon se třemi rychlostmi a bezkartáčovým motorem, který vrcholí při 5700 ot / min. Přidejte do 17palcového řezání a získáte bezdrátový rychlý stroj na čištění trávy, který má spoustu důvěry.

Tento model je dodáván v několika podobách, počínaje standardním zastřihovačem řetězců (DSRM-2600) a verzí popisovačů kol (DSRM-2600U). K dispozici je také model schopný přílohy (DPAS-2600), pokud je to trasa, kterou preferujete.

Nejlepší greenworks baterie napájený řetězec: to 60V ST60L254

Řada Pro 60V Greenworks má několik možností a líbí se nám ST60L04 jako nejlepší celkový zůstatek výkonu a ceny za oříznutí. Je to hladký oříznutí se snadným zatížením N ‚Go Head, která používá 0.095 palcové linky a běží déle než půl hodiny na její 2.5ah baterie.

Cena: 199.99 s 2.5Ah baterie a nabíječka

Nejlepší řetězec poháněného baterií na baterii: 40V HLST051VNM

Hart zintenzivnil velký čas a má bezkartáčový 15palcový model hřídele uhlíkových vláken pro svou linii 40V. Je to další možnost schopná přílohy pomocí univerzálního připojení a je schopna bičovat 0.Linie 095 palce s výkonem, která je na vrcholu, co může plynový model 25cc dělat. Díky jeho hřídeli z uhlíkových vláken se váha trochu klesá, aniž by obětovala sílu, kterou pro tuto práci potřebujete.

Cena: 237.00 se 4.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší makita baterie poháněný řetězec: 40V max xgt gru03

Uvědomujeme si, že ne každý je na místě, aby skočil na Makita’s Connectx System. Pokud chcete vysoký výkon se širší kompatibilitou OPE a Power Tool, dejte vzhledu 40V Max Xgt Gru03. Má tři rychlosti a vrcholí na puchýře 7000 ot / min. Navíc, ekvivalentní výkon zastřihovače 30 ccm má 17palcový řezací řádek a je vhodný pro použití s ​​čepelí štětce, což z něj činí nejschopnější zastřihovač strun v linii.

Cena: 299.00 holé, 399.00 se 4.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší milwaukee baterie poháněný řetězec zastřihovač: M18 bez kartáčovství 2828

Milwaukee’s M18 Crush String Trimmer Sites podél M18 Fuel Quik-Lok System jako vaše dvě možnosti z týmu Red. Oba jsou solidní volby a je to vyhrazený zastřihovač bezkalátových strun, který získává naše nejlepší doporučení.

Ačkoli není součástí palivového systému M18, je beztastorová a kompatibilní se všemi bateriemi Milwaukee M18. Tento dvoustupňový model obsahuje 14-16-palcový řezací řádek, který v našich testech velmi sebevědomě prořízl. To, co to posílá na vrchol, je návrh na hodnotu. Je to pod 200 jako souprava a přichází s 6.0AH Vysoko výstupní baterie, která prodává za 179, pokud jste ji koupili sami. Pokud jste fanouškem nástrojů Milwaukee, je to skvělý vstup do jeho linky Ope.

Cena: 179.00 holé, 199.00 s 6.0Ah vysoce výstupní baterie a nabíječka

Nejlepší zastřihovač sdrážů Ridgid Chutels String: 18V bez kartáčovače R1201

Rádiví fanoušci už nemusí zvažovat samostatný systém baterií, aby se připojili k šílenství bez akumulátoru trávníku. Plně kompatibilní s Ridgid 18V Power Tool Bateries, je zde pěkný rozsah.

Trammer smyčce je na menší straně a má řezací řasy 12-14 palců, ale stále je schopen použít 0.Linie 095 palců. Je také na lehčí straně, váží méně než 10 liber se 4.0AH baterie.

Cena: 189.00 holé, 249.00 se 4.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší STIHL bateriový poháněný řetězec: 36V FSA 135 r

Stihl již dělal skvělou práci v oddělení péče o trávník na baterii, ale linka 135 to dělá o krok dále s ještě lepším výkonem a trvanlivostí. Srovnatelné s mocí, kterou nabízí FS 91, odpovídá jednomu z modelů Workhorse Gas Stihl. Vystřihovač funguje nejlépe s 0.095-palcová linka a má 16.5palcový řezací řádek. Přichází také v modelech standardních i kol, což vám dává skvělou volbu pro vyčištění velkých ploch.

Nejlepší toro bezdrátový zastřihovač: 60V Flex Force 51830

Toro’s 60V 51830 je nejlepším umělcem pro linii Flex Force. Jeho bezkartáčový motor nabízí vynikající 16palcový řezací řádek a dobře vyvážený design. I když nemá některé z špičkových funkcí, které některé z ostatních modelů dělají, nemáme žádné stížnosti. Je to vynikající všestranná možnost, která udržuje svou cenu přiměřenou.

Cena: 149.99 holé, 219.99 s 2.5Ah baterie a nabíječka

Nejlepší příručka pro nákup řetězců napájeného baterií: Co hledáme

Řezací síla

Tři primární faktory přecházejí do řezného výkonu: rychlost vedení, tloušťka/hmota linie a motorový točivý moment.

Čím rychleji se linka bičuje kolem, tím lepší tipy nakrájejí trávu. Většina ořízků řetězců napájených baterií je v této kategorii v pořádku. Pokud získáte nejméně 5000 ot / min, měli byste být v dobrém stavu. Nejvyšší modely jsou schopny zasáhnout 6500 ot / min a existuje významný rozdíl v tom, jak rychle můžete splnit své povinnosti oříznutí při vyšších otáčkách.

Posun zaostření na tloušťku linky, čím vyšší je hmota linie, tím více síly je schopna proříznout silnější trávu. Je to jako rozdíl mezi zasažením bezpečnosti 175 liber a linebackerem 225 liber stejnou rychlostí. Hmota se rovná více řezné síle.

Většina bezdrátových strunných ořízků vezme 0.Linka 080 palců na minimum. Doporučujeme 0.095 palce pro nejlepší všestranný výkon. Pokud máte tvrdší trávu nebo se často vypořádáte s přerůstáním, zastřihovač řetězců s 0.105palcová linka umožňuje napájení ještě lépe. Jen mějte na paměti, že průměr linky má přímý účinek na běh. tmakne linie více energie.

Konečně, motor s vyšším točivým momentem pomáhá odolákovi odolat zpomalení, jakmile jde o to, jak je to tvrdší. Přestože oříznutí trávy vypadá jako úkol s nízkým poptávkem, tráva tlačí zpět proti linii, což způsobí, že se ohýbá zpět a nakonec začne zapadat motor. Vyšší točivý moment udržuje hlavu točící se lépe v těžkých řezacích situacích, i když jeho nejvyšší RPM jsou nižší než převodovky s nízkým torque.

Řezání řádku

Mít velký řezací řádek vám pomůže rychleji vyčistit velké plochy nebo vám dává velkorysejší hranici pro vaši sekačku. K tomu, abys běžel širší, potřebujete více energie a runtime je vždy úvahou. To znamená, že v posledních několika letech jsme viděli, jak se technologie spojí, aby nám poskytla solidní možnosti. Hledejte průměr řezání 15 palců pro většinu situací. Nedávné modely 16 a 17 palců jsou skvělou volbou, pokud máte větší oblasti, které máte k řezu.

Runtime

Průměrný majitel domu na šarži 1/4 akru potřebuje pouze asi 15 minut konzistentního času spouště. Většina bezdrátových řetězců je schopna to zasáhnout vysokou rychlostí bez přílišných potíží.

Profesionální posádky péče o trávník však potřebují mnohem více. Stejně tak majitelé domů s velkými nemovitostmi a výměrou farmy/ranče.

Pokud jsou vaše potřeby runtime větší, vyhledejte zastřihovač strun, který vyvažuje účinnost bezkartáčového motoru, používá 0.Linka 095 palce a možná přichází s baterií s vyšší kapacitou. Samozřejmě můžete vždy nést více baterií.

Také zvažte naučení, jak oříznout nízkou rychlostí, když tráva není tak silná. I když musíte trochu zpomalit, snížíte výrazně větší plochu.

Vibrace

Vysoce hodnotíme oříznutí s nízkou vibrací. Už máme dostatek práce na správu hmotnosti takového dlouhého nástroje bez vibrací, které přidávají další únavu. Harmonické v některých dnešních modelech jsou tak dobré, že téměř žádná vibrace to způsobuje rukojeť a jsou radostí použít!

Hmotnost a rovnováha

Pokud pracujete celý den na posádce trávníku nebo dokonce jen na úpravu na vlastní trávník, chcete nejlehčí váhu, kterou můžete získat bez obětování síly, kterou potřebujete. Holá hmotnost není všechno. baterie může přidat hodně. Pokud dokážete získat plně nabitý zastřihovač řetězců poháněného baterií, který splňuje vaše potřeby výkonu a přichází pod 10 liber, je to velká vítězství.

Rovnováha je úvaha a oříznutí, které mají nejlepší obvykle namontovat motor na hlavě zastřihovače, aby čelili hmotnosti baterie na zadní straně. Mnoho modelů vám také umožňuje upravit přední popisovač, aby vám pomohl vytočit se ve vašem přizpůsobení.

Pokud jste po modelu schopném připojení, jste uvízli s motorem vzadu a rovnováha se posune zpět. Pro ty zastřihovače, které jsou od přírody jednoduše těžší, zvažte přidání popruhu ramen, který vám pomůže.

Zvuková úroveň

Nízký hluk je jednou z hlavních výhod odklonu od plynové energie. Bezdrátové řetězcové oříznutí, které jsme testovali, se pohybují od decibelů v nízkých 80. letech až po horní 90. let (měřeno u ucha našeho operátora). Dokonce i na horním konci je to zlepšení oproti většině zastřihovačů plynu.

Váš výběr linky hraje větší roli než na oříznutí plynu. Někdy může přepínání linky snížit celkovou hladinu hluku nebo změnit tón na méně dráždivé rozteč.

Změny řádku

Pokud musíte změnit linku, může to být snadný nebo frustrující proces. Manuální načítání je z velké části minulostí, i když někteří oříznutí mají stále manuální hlavy. Chcete-li tento proces usnadnit, vyhledejte modely, které mají nějaký typ systému rychlého zatížení (SpeedFeed, rychlé zatížení atd.). S těmito provléknete čáru hlavou do středu, otočte hlavu a naložte ji a pokračujte v práci.

Bez ohledu na to, co přichází na zastřihovači, můžete nejvíce upgradovat na hlavu rychlého zatížení.

Nejlepší na trhu je právě teď design Ego Powerload. Vezme koncept rychlého zatížení a přidává automatické vinutí a dává nám nejjednodušší a nejrychlejší změny linky, jaké jsme kdy měli.

Schopnost připojení

Posádky pro trávu mají obvykle vyhrazené stroje pro oříznutí, hrana a ořezávání živých plotů, ale majitelé domů mohou ušetřit spoustu peněz pomocí zaměnitelných hlav a nástrojů, které pokrývají vše od foukání až po řezání kartáčů.

Jak jsme již zmínili, systémy připojení vyžadují nejvyšší motor, který ovlivňuje rovnováhu. Je to kompromis, který musíte udělat pro pohodlí, které získáte.

Jedna věc, na kterou je třeba sledovat, je styl připojení k připojení. Modely s „univerzálním“ připojením mohou používat přílohy od jiných značek a otevírat mnohem více možností. Nedávné systémy s více hlavami včetně ega, Milwaukee a Stihl nejsou kompatibilní s ostatními, takže se musíte ujistit, že mají před investováním vše, co potřebujete.

Proč můžete důvěřovat recenzím nástrojů pro nástroje

Někdy se podívejte na stránku „recenze“ a nemůžete zjistit, zda skutečně něco testovali, nebo zda jen „doporučují“ nejlepší prodejce Amazon? To jsme my. Nebudeme nic doporučit, pokud bychom to sami sami nepoužili, a je nám jedno, kdo je primárním prodejcem. Je to všechno o tom, jak vám dát legitimní doporučení a náš čestný názor na každý produkt.

Od roku 2008 jsme v podnikání zahrnují nástroje, psaní recenzí a podávání zpráv o průmyslových zprávách ve stavebnictví a péči o trávník. Naši pro recenzenti pracují v obchodech a mají dovednosti a zkušenosti, aby věděli, zda nástroje mohou dobře fungovat v terénu.

Každý rok přinášíme a kontrolujeme více než 350 jednotlivých produktů. Náš tým položí naše ruce na stovky dalších nástrojů na mediálních akcích a veletrzích po celý rok.

Recenze pro nástroje pro nástroje konzultují s inovátory v technologii a navrhování nástrojů, aby získali širší pochopení toho, kam se tyto produkty hodí a jak fungují.

Pracujeme s více než dvěma desítkami profesionálních dodavatelů po celých Spojených státech, kteří pro nás kontrolují produkty na reálných pracovních stránkách. Rozsáhle s nimi konzultujeme o testovacích metodách, kategoriích a praktických aplikacích.

Naše web letos poskytne více než 500 kusů nového obsahu pro naše čtenáře. To zahrnuje objektivní hodnocení jednotlivých nástrojů a produktů.

Konečným výsledkem jsou informace, kterým můžete důvěřovat kvůli redakčnímu, vědeckému a skutečnému odborné zkušenosti.

Autorizované obchodní zastoupení prodejních služeb

Zdvojnásobte záruku

Chcete-li získat dvojitou omezenou záruku, (na osobních jednotkách pro produkci neindomu) si koupte šest balení ultra oleje STIHL HP nebo galon STIHL Motomix předběžné palivo s vaším vybavením.

HP Ultra Oil a Motomix předem smíchané palivo prodlužujte životnost motoru. Platí výjimky. Zkontrolujte prodejce nebo omezenou zásadu záruky STIHL.

Náhradní řetězec?

Kliknutím na odkaz níže můžete přistupovat k odkazu na odkaz. Tento graf vám pomůže při nalezení příslušného řetězu řetězu OEM STIHL.

Skladujeme řetězy řetězové pily STIHL v rozmezí od 12 palců do 25 palců, stejně jako majitele domů (nízký zpětný ráz) a agresivnější řetězy určené pro profesionální arboristy.

Bezpečnostní příslušenství

Podívejte se na náš velký sortiment příslušenství STIHL a bezpečnostní vybavení zahrnuje přilby, kapitoly, rukavice, velké množství ručních toolů a mnoho dalšího!

Vše, co potřebujete, aby vypadaly dobře a přitom udržovaly bezpečnost prioritu.

Technik STIHL na plný úvazek

Záruka? Díly? Servis? Nebo možná stačí najít správný náhradní řetěz nebo hlavu? Hardware Gilford vás zakryl! Jsme plně autorizované obchodní zastoupení STIHL.

Poznámka: Zákazníci, kteří od nás zakoupili

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT.

STIHL TS 500I STIHL CUTQUIK CUT-Off viděl 14 „výhody Popis Specifikace Elektronicky vstřikovaný motor v injekci paliva. zvyšuje výkon a výkon o více než 15%, zatímco zůstává lehký a dobře vyvážený. Jednoduchý start. Odstraněním sytiče bude zahájení snazší a spolehlivější. Nastavte přepínač na „zapnuto“, Prime a Pull. Je to tak snadné! Bezkonkurenční zrychlení a točivý moment. dostat se zpět k rychlosti rychleji, než jste si mysleli, že je to možné. Elektronické ovládání vody (EWC). Umožňuje snadné nastavení toku vody při řezání X2 Air Filtration System. udržuje neuvěřitelné 99.96% účinnost čištění. Řezání pomocí abrasive má nyní ostřejší okraj. Díky nástroji TS 500I STIHL Cutquik je Stihl jako první přenosný venkovní energetický nástroj, který poskytuje elektronicky regulovaný systém injekce paliva. Při zachování lehkého a vyváženého designu tento systém zvyšuje výkon a výkon přibližně o 15%. Tím, že se metoda vstřikování paliva zbaví sytiče, je jednodušší a spolehlivější. Nastavte přepínač na „ON“, Prime the Pulley a vytáhněte. Tento 14 „mezní stroj je vstřikován palivo, lehký a určen pro vynikající rovnováhu a kontrolu během nejobtížnější práce. A stejně jako silné sportovní vozidlo vás ohromí neuvěřitelnou zrychlení tohoto stroje, což vám umožní znovu získat rychlost mnohem rychleji, než jste očekávali. Kromě toho má STIHL TS 500I efektivní motor. Specifikace hmotnost zdroje energie 22.5 liber. Maximální hloubka řezání 4.9 in. Maximální velikost kola 14 v. Maximální rychlost vřetena 5 350 ot / min velikosti Arbor.787 Rychlost motoru 9 000 ot / min.2 palivová kapacita 24 BHP 24.5 oz. Posun 72.2 cc

STIHL MS 500I RAKINGSA EFI 20 „Výhody Popis Specifikace vůbec první řetězová pila na celosvětovém trhu s elektronicky kontrolovanou vstřikováním paliva. Vynikající poměrová řetězová pila s výkonem k hmotnosti inovativní technologie s prvotřídními inženýrství. Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti na trhu a nejjednodušší operace. V ideálním případě se hodí pro sklizeň a zpracování velkého dřeva. To vše díky svému jedinečnému lehkému designu a vynikajícímu zrychlení. Nové hroty nárazníku, filtr HD2, zajatá matice na krytu řetězového kola pro snadnou změnu řetězu, olejové čerpadlo s kontrolovaným doručováním a bez nástrojů pro bezpečné a snadné plnění palivami a mazivami. MS 500i je navržena a postavena výhradně pro profesionály v lesnictví a stromové služby, je vůbec první řetězová pila na celosvětovém trhu s elektronicky kontrolovaným vstřikováním paliva. Díky svému vynikajícímu poměru výkonu k hmotnosti je tato pila působivým vybavením pro profesionály, kteří chtějí převzít kácení, bucking nebo vymezení operací. Díky jedinečnému systému vstřikování paliva MS 500I poskytuje rychlé zrychlení. Kombinace inovativní technologie s prvotřídní inženýrství a odolnou konstrukcí je MS 500i dalším skvělým doplňkem dlouhé řady legendárních řetězových pilach STIHL. Specifikace napájecí hlava plynu Powerhead Hmotnost 13.9 liber. Délka vodicího pruhu (doporučená) 20 in. Kapacita řetězového oleje olejového oleje 3/8 „RS3. Výkon motoru 6.7 palivových kapacity 2 26.5 oz. Posun 79.2 cc Poznámka: STIHL doporučuje #3624 005 0084 (33 RS3 84) Olejový řetězec a 25 „3003 000 4030 Kombinace emamatického vodicího baru. Kompatibilní vodicí lišta Ranges: 16 „až 36“

STIHL MS 661 Magnum Chainsaw 25 „Výhody Popis Specifikace Vynikající výkon, výkon a drsná spolehlivost Skvělá pro kácení, de-limbing a bušení stromů velkého průměru prokázané neelektronické, nízké údržby konstrukční palivově účinný systém motoru proti vibraci řízení motoru s motorem Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Engine Effect Engine. Snižuje únavu a zlepšuje manipulaci s pádem, de-chorém a buckem velkého průměru, potřebujete řetězovou pilu se spolehlivou silou a tvrdou spolehlivostí profesionální řetězové pily MS 661 Magnum Professional. Tato řetězová pila má přímý, osvědčený, neelektrický design. Nízké provozní výdaje jsou umožněny palivově úsporným motorem a snadno ovladatelným systémem filtrace vzduchu a ve srovnání s MS 660 systém STIHL anti-vibrace správy zlepšuje manipulaci a snižuje únavu operátora. Pro odborníky na lesnictví, městské práce a stromové služby je ideální spojencem MS 661 Magnum Chainsew. Stihl Elastostart The Elastostart Starter Handle je exkluzivní rysem STIHL. Je to počáteční rukojeť s vestavěným tlumičem šoku, který pomáhá snížit úsilí při tažení na startovací šňůru. Uchopení startéru Elastostart znatelně snižuje náhlé pík síly (komprese), která se obvykle pociťuje během kliky. Síly, které se vyskytují při přilnavosti po prvním kompresním zdvihu, jsou vyhlazeny. Palivo a olejové uzávěry s přidržovateli Pomoc zadržovače paliva a oleje udržují čepice připojené k jednotce pro větší pohodlí. Napínač řetězu s bočním přístupem Napínač řetězu s bočním přístupem je pro uživatele mnohem pohodlnějším upravit řetězec pila s klíčem na rozdíl od typického umístění šroubu vodicí lišty. HD2 vzduchový filtr vzduchový filtr HD2 na této jednotce je omyvatelný a poskytuje extrémně dlouhou životnost filtru a snižuje náklady na údržbu. Velká povrchová plocha umožňuje delší dobu mezi čištění a vysokým výkonem, i když pracuje v prašných a suchých podmínkách. Celkově vzduchový filtr HD2 poskytuje lepší ochranu motoru ve srovnání se standardními vzduchovými filtry. Dekompresní ventil Dekompresní ventil, také označovaný jako „deco“ nebo „deco chalve“, komprese otvorů ve válci pro snadnější spuštění. Dekompresní ventil dočasně snižuje kompresi ve spalovací komoře během kliky a pomáhá snižovat úsilí potřebné k tažení lana předkrmy. Otevře se ručně a zavírá se automaticky, jakmile motor vystřelí. Anti-Vibrační systém STIHL vyvinul systém pro minimalizaci úrovní vibrací kapesního venkovního napájecího zařízení. Anti-vibrační systém STIHL pomáhá snižovat únavu operátora a poskytuje pohodlnější pracovní zážitek. Nastavitelný automatický oiler Nastavitelný automatický oiler umožňuje uživateli upravit mazivo vodicího pruhu a řetězec pila pro různé délky tyče a řezací podmínky. Hmotnost energetiky energie zdroje energie 16.5 liber. Délka vodicího pruhu (doporučená) 25 in. Oilomatický řetězec 3/8 „RS3 řetězový olej kapacita 13.5 oz. Výkon motoru 7.2 palivová kapacita 2 28.7 oz. Posun 91.1 cc

Výhody Popis Specifikace Specifikace nejlehčí řetězová pila s plynem ve své třídě Vynikající poměr výkonu k váze, což mu dává výkonný systém nabitý výkonem, aby se snížila únava operátora. Speciální design nárazníku, který pomáhá uživatelům udržovat kontrolu při vypálení a kácení stromů, veškerá síla a žádné další zvonky a píšťalky včetně štíhlého pokrývky a neelektronického karburátoru STIHL MS 462-Z řetězová pila 25 “ profesionální použití. Tato řetězová pila dokáže snadno zvládnout i ty nejnáročnější řezné úkoly díky silnému 72.2 cc motor. Jeho 25 „bar a řetězec má velkou řeznou kapacitu, takže je ideální pro sekání skrz husté protokoly a velké stromy. MS 462-Z má také s nízkým emisí, palivově efektivní motor, který zlepšuje spotřebu paliva při snižování emisí. Pokročilý anti-vibrační systém na řetězové pile také snižuje únavu operátora, což umožňuje dlouhodobé použití. Profesionální arboristé a dřevorubci zjistí, že STIHL MS 462-Z je spolehlivou a efektivní možnost díky jednoduchým ovládacím prvkům a ergonomickému designu. Specifikace kapacity řetězového oleje 11.5 oz. Výkon motoru 5.Kapacita paliva 9 HHP 24.3 oz. Posun 72.2 cc hmotnost 13.2 liber. Poznámka s olejem: STIHL doporučuje 3624 (33 RS3 84) Oilomatický řetězec pila a 3003 000 4030 25 ”EMATIC PUNDE BAR. Skutečná délka vodicího řádu se může lišit od účinné řezné délky na základě napájecí hlavy, na které je nainstalován.

Stihl Trimmer Line 095

Toro Walk za sekačky je oblíbenou volbou pro majitele domů i podniky. Jsou spolehlivé a snadno použitelné, ale mohou občas zažít problémy. Jedním z nejběžnějších problémů je nudná nebo poškozená čepel. Pokud vaše Toro chodí za sekačkou, neřezává trávu tak dobře, jak to bývalo, může být čas nahradit čepel.

Odstraňování problémů s nudnou nebo poškozenou čepelí

Existuje několik věcí, které můžete udělat pro odstranění nudné nebo poškozené čepele. Nejprve zkontrolujte čepel, zda nejsou zjevné známky poškození, jako jsou čipy, praskliny nebo promáčknutí. Pokud uvidíte nějaké poškození, bude nutné vyměnit čepel. Můžete také zkontrolovat ostrost čepel spuštěním prstu podél okraje. Pokud cítíte nějaké otřepy nebo přezdívky, čepel bude muset být naostřena nebo vyměněna.

Výměna čepele

 • Odpojte zapalovací svíčku od zapalovací svíčky.
 • Použijte klíč k uvolnění šroubu čepele.
 • Odstraňte šroub a čepel.
 • Nainstalujte novou čepel a utáhněte šroub čepele.
 • Znovu připojte drát zapalovací svíčky.

Tipy pro výměnu čepele

 • Při výměně čepele se ujistěte, že čepel je nainstalována správným směrem. Čepel by měla být nainstalována tak, aby špína směřovala dolů.
 • Dávejte pozor, abyste nepředstavili šroub čepele. Nadčasné upoutání šroubu může poškodit čepel nebo sekačku.
 • Pokud se vám nepohodlí nahrazení čepele, můžete si projít toro procházku za sekačkou kvalifikovaného servisního technika.

Jak změnit Toro Sno.

Toro 36002 24 „Snowmaster 724 QXE Snow Blower je výkonný a efektivní stroj, který vám může pomoci rychle a snadno vyčistit příjezdovou cestu a chodníky sněhu rychle a snadno. Jednou z nejdůležitějších částí vašeho sněhového fondu je palubní pás, který řídí čepele, které proříznou sněhem. V průběhu času se palubní pás může opotřebovat a možná je třeba jej vyměnit. V tomto příspěvku vám ukážeme, jak změnit palubní pás na vašem sněhulém Toro 36002

Nástroje, které budete potřebovat:

Kroky ke změně pásu paluby:

 • Vypněte svého sněhového pásma a odpojte zapalovací svíčce.
 • Snižte skluz sněhových fondů na zem, aby se zabránilo pádu.
 • Nakloňte sněhovou dmychadlo na jeho šnekové pouzdro a zajistěte jej na místě.
 • Vyjměte šrouby, které zabezpečí kryt opasku a sundejte kryt.
 • Vyfoťte se nebo si všimněte směrování starého pásu a poté odstraňte starý pás z kladek.
 • Uvolněte šrouby, které zajišťují kladku na volno a odsuňte kladku od pásu.
 • Navlékněte nový pás na kladky, po stejném směrování jako starý pás.
 • Přesuňte kladku na volnoběžník zpět na místo a utáhněte šrouby.
 • Znovu nainstalujte kryt opasku a zajistěte jej šrouby.
 • Vyzkoušejte sněhové dmychadlo, abyste zajistili, že nový pás funguje správně.

Změna palubního pásu na vašem Toro 36002 24 „Snowmaster 724 QXE Snow Blower je jednoduchý úkol, který může pomoci udržet váš stroj hladce běh. Nezapomeňte naplánovat pravidelnou údržbu a servis pro vaše sněhové foustové, abyste se ujistili, že zůstane v dobrém provozním stavu. Pokud potřebujete náhradní díly nebo službu, nezapomeňte použít nástroj pro vyhledávání dílů k nalezení toho, co potřebujete. Nezapomeňte naplánovat službu nebo hledat náhradní díly pro své sněhové dmychadlo, než ji uložíte na sezónu.

Výrobci zahradnických nástrojů se rozhodli pro napájení baterie nad palivem nebo elektrickou osobou a dnešní řetězové zastřihovače jsou příkladem. Tato ekologická zařízení pro údržbu na zahradě jsme testovali, abychom spotřebitelům pomohli provést správný nákup pro svůj majetek.

Autor: Glenda Taylor a Mark Wolfe | Aktualizováno 3. května 2023 10:37

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Šikovní venkovní elektrárny dělají rychlou práci při řešení zarostlých plevelů a trávy, což dává dvůr uklizený pohled a oříznutí živých plotů a keřů. Vložili jsme oříznutí napájecí baterií na několik typů trávy nebo plevelů, abychom viděli, jak dobře běželi a řezali, nakonec dorazili na tento seznam nejlepších zastřihovačů baterií.

Pro zajištění leštěného vzhledu na trávník je nejlepším zastřihovačem smyčce skvělá investice. Tyto nástroje pro péči o dvorek točí řezací hlavu naloženou nylonovým řetězcem (místo pevné čepele), aby čistě ořízly trávu na okraji trávníku nebo sekací polí. Přestože plynové a elektrické modely kdysi dominovaly, nové a vylepšené verze napájené baterií nevyžadují míchání paliva ani skladování benzínu, jako jsou oříznutí plynových řetězců, ani nejsou omezeny délkou prodlužovacího kabelu, jako jsou zastřihovače elektrických šňůr.

Některé zastřihovače baterií jsou vhodnější pro různé velikosti, uživatele a rozpočty. Mohli bychom tedy pomoci spotřebitelům, aby se rozhodli správně, testovali jsme některé z nejpopulárnějších zastřihovačů strun, abychom zjistili, jak fungují za podmínek v reálném světě. Aby se kvalifikoval jako nejlepší výběr, měl by být zastřihovač strun odolný, výkonný a snadno ovladatelný. Řádek strun by měl snadno opustit navij.

Následující zastřihovače řetězců napájených baterií jsou na vrcholu své třídy. Každý, kdo chce investovat do zastřihovače, pravděpodobně najde jeden, aby vyhovoval jejich potřebám krajin.

 • Celkově nejlepší: STIHL FSA 60 R 36V zastřihovač baterie
 • Runner-up: Ego ST1511T Power 15-palcový powerload řetězec Trimmer
 • Nejlepší třesk pro Buck: BlackDecker LST300 LBXR2020-Epe 20V String Trimmer
 • Upgrade Pick: Makita xru15pt1 36V LXT CHRETNOSTH STRESKOVÁ STRIV
 • Nejlepší těžká služba: Dewalt DCST972X1 60V Max 17-palcová sada pro oříznutí
 • Nejlepší lehký: BlackDecker LSTE525 20V Max String Trimmer/Edger
 • Nejlepší pro velké yardy: Echo DSRM-2100 Eforce 56V 16-palcový zastřihovač baterie
 • Nejlepší pro malé yardy: Worx WG163 20V Power Share GT 3.0 String Trimmer
 • Nejlepší duální směr: Husqvarna 320IL 40V String Trimmer
 • Nejlepší Trimmer/Edger Combo: Worx WG170 20V Power Share Revolution String Trimmer
 • Nejvšestrannější: Greenworks Pro 80V 16-palcový bezdrátový řetězec

Jak jsme testovali nejlepší zastřihovače baterií

Abychom skutečně vyzkoušeli tyto oříznutí řetězců napájených baterií, začali jsme sestavením nástrojů a nabíjením baterií. Většina zastřihovačů dorazila s bateriemi asi 25 procent nabitých přímo z krabice, ale plný náboj nám umožnil měřit běh za plnou energii. Ačkoli někteří z ořízků nabízejí nižší nastavení energie, která by mohla prodloužit běh, zjistili jsme, že nižší nastavení je jednoduše způsobila, že je méně schopná, když došlo na hrubé plevele, takže jsme je spustili na plnou energii pro testování.

Každý zastřihovač jsme provedli jeho kroky v různých scénářích v reálném světě: „čistá“ trávník, plevele tráva a přírodní oblasti s hrubým, plevejským sazením a vinnou révou. Abychom získali místo v naší sestavě, musely lehké 20-voltové (V) zastřihovače doručit čistý, ostrý řez v čistých i plemenových travních sekcích. Kromě ořezávání travních zón jsme použili modely 36V, 56V a 80V k proříznutí dřevěného růstu v přírodních oblastech viny v přírodních oblastech. Spolu s řezacím výkonem jsme testovali na běh baterie, manévrovatelnost a pohodlí obsluhy a určili jsme nejlepší zastřihovač baterií podle kategorie.

Naše nejlepší tipy

Tyto recenze popisují klíčové vlastnosti každého zastřihovače bezdrátového řetězce a jak modely prováděly v našich dvořech testech.

STIHL FSA 60 R 36V zastřihovač baterie

Dává smysl, že Stihl FSA 60 R by byl v této testovací skupině nejlepším umělcem. Pochází ze značky s dlouhou historií venkovního výkonu venkovního průmyslu. Tento zastřihovač řetězce měří jen přes 66 palců dlouhý, váží méně než 10 liber s nainstalovanou baterií a pracuje asi 25 minut na náboj. 36V 3.9 hodin (AH) Poplatky za baterie za něco déle než 2 hodiny.

Tvrdý polymerní materiál používaný pro kryt motoru a štít od trosek pomáhá udržovat váhu dole. Mezi několik dalších funkcí standout patří spouštěč škrticí klapky s proměnnou rychlostí, spouštěcí blokování, západka baterie, řezací hlava EasySpool, nárazová stráž a zavěšená smyčka. Západka spouštěcího blokování a západky baterie zabraňují náhodnému spuštění. Variabilní spouštěč a hlava EasySpool zlepšuje provozní efektivitu úsporou výdrže baterie a minimalizováním času potřebného k opětovnému načtení, respektive. Náraz chrání citlivé povrchy během ořezávání a smyčka Hang nabízí pohodlný způsob, jak tento nástroj uložit, když se nepoužívá.

Toto je skvělý všestranný výběr pro čtvrt-až půl akru yardy. Relativně krátká běh STIHL FSA 60 R je velmi schopný zastřihovač. V našich testech se snadno a čistě nakrájelo na všechny druhy trávy a plevelů, včetně tvrdých stromových sazenic až do tloušťky asi ¼ palce. Kratší runcii ve skutečnosti záleželo méně, protože zastřihovač tak dobře prořízl a my jsme se pohybovali rychleji než u některých dalších ořízků s delšími časy.

Druhou věcí, kterou jsme si zde zaznamenali, byla úžasná úroveň provozního pohodlí. Zastřihovač byl na začátku poměrně lehký, ale váha byla tak dobře vyvážená. s jen tak váhou před přední držadlem, aby udržel hlavu blízko úrovně země. to vyžadovalo výrazně menší úsilí, než co bylo vyžadováno od některých ostatních zastřihovače, které vážily přibližně stejné. Vibrace byly také minimální, takže po oříznutí jsme měli spoustu energie, abychom mohli pokračovat v práci.

Specifikace produktu

 • Váží méně než 10 liber, ale snadno se síly pomocí tvrdých plevelů
 • 25 minut běhu na poplatek za asi 5 000 lineárních stop ořezávání
 • Vynikající rovnováha, která udržuje hlavu na úrovni země
 • Hlava EasySpool, nárazová stráž, škrticí klapku s proměnnou rychlostí a náhodná ochrana proti startu
 • Smaltish 13.8palcový řezací řádek je na malé straně pro otevřené prostory
 • 2hodinový doba dobití pro baterii je delší než čas některých konkurentů

Získejte zastřihovač baterií STIHL na hardwaru Ace nebo Blain’s Farm Fleet.

Ego ST1511T Power 15-palcový výstřižek powerload řetězec

Ego Power si vytvořil jméno v kategorii venkovního výkonu vytvořením dostupné linky nástroje napájenou baterií, která příznivě konkuruje staromódnímu 2-cyklovému plynujícímu zařízení. 15palcový zastřihovač ST1511T se ukázal jako silný, čistý a tichý při testování. 56V 2.5AH LITHIUM-ION BATERIE poskytuje až 45 minut běhu, s dobou nabíjení pouhých 50 minut. Hlava zastřihovače s nárazem je předem načtena 0.Linie zastřihovače 095 palců pro více řezací síly a méně hluku. Vyšší uživatelé ocení design přímého hřídele a jednotka váží něco přes 10 liber.

V našich testech ego zastřihovač vykazoval dostatečnou sílu, aby prořízl vše na své cestě, včetně zarostlé, plevecké trávy; Privet sazenice; a vinná vinná réva. Jeho vyvážený design, s těžkou baterií v zádech Offset dlouhou, rovnou šachtou, byl pohodlný s prací a obratnější než ostatní, které jsme testovali. Naše jediná námitka: Pro sezónní vyčištění na dvoře nebo udržování větší krajiny nemusí být 45minutová maximální běh dost dost.

Specifikace produktu

 • Hlava zastřihovače automatického zatížení snižuje prostoje při práci
 • Nastavitelná teleskopická přímá šachta poskytuje vlastní přizpůsobení různým uživatelům
 • Vynikající hodnota síly a runtime za mírnou cenu
 • Těžší než někteří s menší hmotností, aby udrželi hlavu dolů
 • Baterie je objemnější než ostatní, takže nástroj je únavný k použití po delší dobu

Získejte ego napájecí baterie zastřihovače na Amazon, Ace Hardware nebo Lowe.

BlackDecker LST300 LBXR2020-Epe 20V String Trimmer

Chcete.li dát dvoře leštěný vzhled, aniž byste rozbili banku. Má 12palcový řezací řádek, který zkrátí rohy a vyčistí okraje malých až středních yardů. Automatická cívka s krmivem znamená, že už není nutné zastavit nástroj. Zahrnuty jsou dvě 20V lithium-iontové baterie.

V našich testech tento zastřihovač fungoval velmi dobře v trávě bez plevelů a v plevelických trávnících. S lehkou hmotností pouhých 5.7 liber, tento zastřihovač se snadno manipuluje, aniž by způsobil únavu paží a ramen. Krátký, rovný design šachty je nejpohodlnější pro uživatele do 5 stop 9 palců vysoký. Také se nám líbilo, že s rychlým přizpůsobením hlavy se zastřihovač stává vyranou, aby se uklidnil trávu podél chodníků a příjezdových cest. Celkově jsme našli tento cenově dostupný nástroj solidní výběr pro malé krajiny bez překážek.

Specifikace produktu

 • Balení obsahuje 2 baterie pro více runtime, méně prostojů
 • Automatická cívka krmiva
 • Návrh úspory peněz a prostoru, které oblékají, tak hrany
 • Baterie se dobije za pouhých 45 minut
 • Nejlepší pouze pro trávu; Bojuje s hrubým, dřevěným plevelem
 • Široký strážce trosek se dobře nezapadá do těsných prostor

Získejte BlackDecker Battery String Trimmer na Amazonu (s extra baterií) nebo v Home Depot.

Makita xru15pt1 36v lxt bez kartáčovače řetězec Trimmer

String Trimmer String STRIMSER MAKITA XRU15PT1 je prémiovou možností, jak udržet trávník a zahradu pod kontrolou. Dokáže zvládnout velké yardy s dostatečným výkonem k řešení hustého růstu plevelů. Tento bezdrátový zastřihovač přichází se čtyřmi 18V 5.0ah baterie, takže vám nikdy nedojde energie. Nakupující si mohou tento model zakoupit jako soupravu, která obsahuje nabíječku s dvojitou baterií a dvě sady baterií, nebo jako „pouze nástroj“ pro ty, kteří již mají položky z platformy nástrojů Makita 18V.

S dlouhou, rovnou hřídelí a vysoce výkonnou řezací hlavou, toto 10.Ožín 4 liber se cítí jako nástroj pro kvalitu. Bylo to dobře vyvážené a artikulované při ořezávání kolem keřů a mezi překážkami. Měl dostatek síly proniknout tvrdou vegetací. V našich testech to udělal pěkné čisté řezy a ostré okraje v travnatých oblastech a roztrhala se skrz teedy sazenice Privet a monysuckle vinné révy bez váhání. Je to vynikající kandidát, který nahradí plynové vybavení pro střední až velkou krajinu, i když cena může být pro nakupující zaměřená na rozpočet vysoká.

Specifikace produktu

 • Runtime je delší než doba nabíjení za čerstvé baterie připravené k
 • Zahrnuje druhou sadu baterií pro prodlouženou práci
 • Plyn podobný výkon a výkon pro tvrdé ořezávací úlohy
 • Drahý zastřihovač kvůli vysokým nákladům na baterie
 • Malý strážce zbytků umožňuje nějakému materiálu blízkému operátorovi
 • Tvrdá hlava s nárazem vyžadovala tvrdý úder, aby vypustil čáru

Získejte zastřihovač baterií Makita na Amazon nebo Mowers Direct.

Dewalt DCST972X1 60V Max 17-palcový řetězec Trimmer Kit

Když do kategorie péče o trávník vstoupí zavedený vůdce v oblasti bezdrátových ručních nástrojů, nakupující si budou chtít vzít na vědomí. Ořízmátor baterie Dewalt 60V balík s těžkým kartáčovským motorem poháněným 60V 3ah flexvoltovou lithiovou baterií, která jí umožňuje trhat všemi druhy tvrdých plevelů po dobu nejméně 40 minut na náboj.

Tento zastřihovač schopný nástavce je vybaven rovnou šachtou a rychlým zatížením nastavitelnou cívkou. Používá.Linie zastřihovače 080 palců, aby se rozřezala buď řádek 15 palců nebo 17 palců. Bezpečnostní spínač v rukojeti zabraňuje náhodnému zahájení. Uživatelé si mohou vybrat vysoký nebo nízký výkon, v závislosti na projektu, a ovládat oříznutí otáček za běh s proměnnou rychlostí. Funkce univerzálního připojení umožňuje majitelům nahradit připevnění zastřihovače řadou dalších hlav nástrojů, včetně edgeru, zastřihovače živých plodů, pólu a dalších.

Vystřihovač baterií Dewalt byl jedním z nejtěžších, které jsme testovali, ale také nejsilnější. Se standardem.Linie zastřihovače 080 palců, která byla předem namířena, tento nástroj neměl potíže s odříznutím od trávy po sazenice tenkých stromů a dokonce i tvrdých ostružin. V režimu s nízkým výkonem nabídl více řezací síly než nastavení vysokého výkonu většiny ostatních, které jsme testovali. Ve vysokém dosahu porazil všechny kromě STIHL, což se týkalo rovnoměrného zápasu z hlediska čisté síly. Abych byl upřímný, vysoká moc byla pro mnoho našich aplikací příliš mnoho, takže jsme také důkladně testovali v nízkém dosahu. Běžel asi 40 minut na vysoké úrovni a asi 60 na nízkých.

Kromě těžké váhy je jediným negativním bodem, který musíme nabídnout. Zastřihovač je hlasitý, a když zpočátku spustí nebo spustí spoušť. Přesto je to velmi působivý nástroj za spravedlivou cenu pro sílu a běh a dobrá volba pro velké vlastnosti nebo vyčištění zarostlých oblastí.

Specifikace produktu

 • Typ baterie: 60V 3ah flexvolt lithium ion
 • Runtime: 40 minut
 • Hmotnost: 12.95 liber
 • Vynikající síla pro vyčištění zarostlé plevele a kartáče
 • Pracovat s.080 palců nebo.Linie zastřihovače 095 palců pro normální nebo těžké ořezávání
 • Vynikající runtime až hodinu pro průměrné ořezávání trávy
 • Power Head může spustit další přílohy nástrojů pro terénní úpravy
 • Těžká hmotnost necelých 13 liber, ale žádný ramenní popruh
 • Delší doba nabití baterie za 135 minut
 • Hlučný provoz, zejména při původně spuštění

Získejte zastřihovač baterií Dewalt na Amazonu, Ace Hardware nebo Home Depot.

BlackDecker LSTE525 20V Max String Trimmer/Edger

Vážení pouhých 8.8 liber, tento zastřihovač strun se snadno přenáší, manévruje a ovládá s nastavitelnou rukojetí a přepínačem bezpečnostního spouště, aby se zabránilo náhodnému startu. Poloměr ořezávání 12 palců je vhodný pro udržení správného udržování trávníku bez poškození oplocení, paluby, stromů nebo jiných společných překážek na zahradě.

Tento zastřihovač bezdrátového řetězce pracuje s 20 V baterií, která může trvat až 20 minut, a je součástí baterie náhradní baterie. Pro okraj jednoduše otočte hlavu a použijte vestavěný kolo k vyvážení, protože řetězec zastřihovače zpracovává úlohu.

Když jsme použili nástroj k oříznutí plemeneckých trávníků trávy a okraje obrubníku a příjezdové cesty, udělalo to pěkné čisté řezy a dobře sledovalo, aby se vytvořily dobré rovné hrany. Hřídel a rukojeť upravené tak, aby pohodlně odpovídalo našemu uživateli 6 stop. Nástroj je úžasně lehký pro množství energie, kterou nabízí, ale váha je většinou vyvážená na přední stranu rukojeti a musí jej ručně vyvažovat, zatímco pracuje unavený náš tester. Ačkoli není postaven pro těžce zamořené loděnice, má dostatek energie a běhu k vyčištění obrubních linií, okrajů příjezdové cesty a jinak udržuje menší krajinu.

Specifikace produktu

 • Velmi lehký a snadno přenášen
 • Popisovač je přizpůsobitelný tak, aby odpovídal velikosti uživatele
 • Trimmer se zdvojnásobí jako Edger s jednoduchým otáčením hlavy
 • Baterie poskytuje omezené runtime, i když je zahrnuta náhradní
 • Nedostatek síly k řešení hrubého, dřevitého plevele
 • Váženo na přední stranu, což může způsobit únavu uživatele

Získejte BlackDecker Max Battery Trimmer/Edger v Home Depot nebo Tractor Supply Co Co.

Echo DSRM-2100 Eforce 56V 16-palcový zastřihovač baterie

Široký řezací řádek, prodloužená runtime a silná schopnost oříznutí činí Echo DSRM-2100 Eforce Battery Trimmer vynikající volbou pro velké yardy. Vystřihovač přímých šachty je poháněn bezkartáčovým motorem a 56 V 2.5AH LITHIMA BATERIE Až 56 minut silného výkonu, která soupeří s tradičními 2-cykly zastřihovače. Snižuje to 16palcový řádek, aby se práce dokončila efektivně.

Tento zastřihovač baterií váží v pohodlném 9.75 liber, což z něj činí relativně lehkou volbu na této úrovni schopnosti. Vyznačuje se nastavením nízkého/vysokého výkonu pro šetření baterie pro různé podmínky řezání, spouštěč s proměnnou rychlostí a polstrovanou rukojeť pro pohodlí. Řezací hlava s rychlostí je předem načtena.095 Trammer Line a rychle se načte bez demontáže.

Echo Eforce Battery Trimmer je vynikající hodnotou pro údržbu velkého smolaře. V našich testech se zdálo, že řezací síla je o něco menší než u oříznutí Dewalt a Stihl, ale stále byla velmi schopná. Ve vysoce výkonném režimu jsme ořízli asi 40 minut. Ale lepší než průměrná síla a širší řádek znamenaly, že za 40 minut s ozvěnou jsme byli schopni dokončit práci, kterou by ostatní zastřihovači potřebovali hodinu k dosažení. Hladina hluku byla dobrá a opětovné načtení bylo rychlé a snadné.

Tento zastřihovač by mohl skórovat vyšší se zlepšenou rovnováhou. I když je to celkově lehký zastřihovač, většina váhy je na pracovním konci. Těžká řezací hlava nutí operátora, aby kompenzoval zvednutím nahoru na přední rukojeti a tlačením dolů na zadní rukojeť při práci. Testovali jsme s 2.5Ah baterie, která je standardní. Práce s dostupnou baterií 5AH (prodáno samostatně) by do určité míry znovu vyvážila zastřihovač při zdvojnásobení běhu a zvyšování celkové váhy.

Specifikace produktu

 • Vynikající cena za tuto kombinaci síly a běhu
 • Široký řezací řádek a výkon s výkonem pro velké vlastnosti
 • Systém rychlého nabíjení nabíjí baterii za méně než 40 minut

Získejte oříznutí baterií Echo v Home Depot nebo ACME Tools.

Worx WG163 20V Power Share GT 3.0 String Trimmer

Majitelé malých yardů mohou považovat tento lehký zastřihovač strun za vynikající volbu. Váží jen 5.5 liber a snadno se převádí z ořízlacího na lemovací nástroj; Vestavěné kolo pomáhá vyvážit nástroj při okraji. Systém krmiva pro tlačítko poskytuje schopnost rozšířit řetězec zastřihovačů, aniž by narazil na hlavu ozdoby 12 palců nebo ručně vytáhl další řetězec z oříznutí. Dodává se se dvěma 20V bateriemi a nabíječkou a baterie trvá až 20 minut při plném nabití.

Tento zastřihovač Worx String s lehkostí řešil naše travnaté prostory, jak zóny bez plevelů, tak bez plevelů, ale na drsných oblastech to nebylo tak schopné. Obzvláště nás zapůsobila funkce Edger, kterou jsme zjistili pohodlnou a dobře vyváženou díky schopnosti rotace hřídele 90 stupňů. Nastavitelná hlava zastřihovače a horní rukojeť si přizpůsobíme pracovní úhel, ale proces toho se ukázal jako neohrabaný. Museli jsme sáhnout dolů a otočit poměrně tuhý knoflík na připojovacím bodě mezi hřídelí a řezací hlavou, abychom odemkli a odemkli úhel pro každé nastavení.

Specifikace produktu

 • Trimmer a Edger v jednom nástroji
 • Hladké systém zasílání příkazů k tlaku
 • Nastavitelné naklápění hlavy na 90 stupňů
 • Baterie poskytuje omezené runtime, i když je zahrnuta druhá baterie
 • Nastavení hlavy je poněkud trapné a neohrabané
 • Relativně dlouhá doba nabíjení po dobu 20 minut běhu

Husqvarna 320IL 40V Battery String Trimmer

Jedním omezujícím faktorem většiny ořízků je směr rotace řezné hlavy; záleží na tom více, než by si člověk mohl myslet. Směr rotace určuje, kam výstřižky půjdou, a v některých situacích, jak by měl uživatel uchopit zastřihovač. Vystřihovač baterií Husqvarna 320Il 40V nabízí řešení díky své řezné hlavě s dvojím směrem. Při kontaktu s tlačítkem jsme se mohli změnit z ve směru hodinových ručiček na rotaci a záda proti směru hodinových ručiček, aniž bychom se změnili na úchyty.

Tento zastřihovač přímých šachty je poháněn účinným beztrzoro “a 40 V 4ah baterie, která jezdí asi 45 minut běhu na náboj. Má rychlou řezací hlavu, která je předškolena.080 Trammer Line a vyřízne 16palcový řádek. Technologie s nízkou vibrací zlepšuje pohodlí operátora a stroj váží s baterií přes 10 liber.

Husqvarna 320il se umístil poblíž vrcholu testovací skupiny, pokud jde o pohodlí uživatele a tiché provoz, ale jeho síla byla poněkud ohromující po velkém představení ze Stihl a Dewalt Trimmers. Byli jsme ohromeni funkcí dvojího směru. To nám umožnilo používat zastřihovač vpravo nebo levák a mohli jsme bezpečně oříznout omezovací linie z obou směrů, aniž bychom stáli na ulici. V režimu s vysokou výkonem vyprazdňovač vykonával skvěle zdobenou trávníku, ale v těžkých plevelech a přírodních oblastech nemohl držet krok s silnějšími oříznutími.

Kdokoli, kdo nemá zájem jít z vyšlapané cesty. Jeho rovnováha je bezvadná a pohodlně soupeří s Stihl, i když je to zlomek libry těžší. A pro tichou operaci, tento vezme zlatou medaili. Jedinou skutečnou otázkou týkající se pohodlí a ovládání bylo, proč tolik tlačítek? Jeho čtyři tlačítka ovládaná palcem ovládají/vypnou, vysoká/nízká výkon, rotace ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček.

Specifikace produktu

 • Duální směr zastřihovač hlavy listy výstřižky tam, kde je to žádoucí
 • Vynikající rovnováha pro pohodlné rozšířené použití a menší únavu
 • Mezi nejtištnější z oříznutí, které jsme testovali
 • 4 tlačítka a spoušť se zdají jako příliš mnoho ovládacích prvků
 • Ani vysoký výkon není dostatečný pro ořezávání těžkých

Získejte zastřihovač baterií Husqvarna na Lowe’s.

Worx WG170 20V Power Share Revolution String Trimmer

Zatímco spousta řetězcových ořízků také funguje jako Edgers, zjistili jsme, že tento model má nejlepší design s duální funkcí. Při stisknutí tlačítka se oříznutí hlavy na revoluční oříznutí Worx WG170 převede na Edger, který se snadno valí podél okraje chodníku nebo příjezdové cesty. Hlava se nakloní až do 90 stupňů, takže je snadné dosáhnout plevelů na svazích, zatímco stojí pohodlně.

Trammer je dodáván se dvěma bateriemi plus nabíječkou a třemi navíc cívkami oříznutí. Vystřihovač strun se také může pochlubit praktickým strážcem spaceru, která zabrání narážení do rostlin, a hřídel se přizpůsobí tak, aby vyhovovala vyššímu nebo kratšímu uživatelům. Střílí 12palcový řádek a pracuje na 20V lithium-iontové baterii. Nástroj jsme testovali s baterií 2h, ale také přichází s baterií 4AH u některých maloobchodníků.

Na našem dvoře tento zastřihovač prořízl a vytvořil ostrý hranu na obou plevelech i na plemene trávníku. Opravdu se nám líbila snadná nastavitelná funkce na hlavě zastřihovače: zámek Twist ji drží ve správné poloze až o 90 stupňů pro přizpůsobený pracovní úhel pro uživatele různých výšek. Baterie jsou také zaměnitelné s bateriemi z mnoha jiných bezdrátových nástrojů Worx 20V.

Specifikace produktu

 • Nastavitelná horní rukojeť pro přizpůsobení uživatelů různých velikostí
 • Hlava zastřihovače převádí na Edger pro použití podél chodníků nebo příjezdových cest
 • Dodává se s 2 bateriemi, které nahradí kratší runtime
 • Vyžaduje relativně dlouhou dobu nabíjení
 • Trimmer se cítí podhodnoceně pro řešení hrubého, těžkého plevele
 • Pouze 20 minut běhu za poplatek

Získejte Worx WG170 GT Battery Trimmer na Amazon nebo Target.

Greenworks Pro 80V 16-palcový bezdrátový řetězec zastřihovač

Trimmer Greenworks Pro 80V je kvalitní nástroj, který se přizpůsobuje řadě dalších funkcí s přílohy, jako je řezačka štětce. (Přílohy se však prodávají samostatně.) 2AH baterie poskytuje až 45 minut běhu a dobití za pouhých 30 minut. Elektrický motor bez kartáčovače je efektivní a tichý a poskytuje spoustu točivého momentu pro proříznutí těžkých plevelů bez hluku a vůně plynové jednotky.

V našich testovacích oblastech byl zastřihovač Greenworks dostatečně silný, aby s lehkostí prořízl nejnáročnější plevele a vinnou révu. Těžká baterie váží stroj dolů dozadu, ale zahrnutý nastavitelný ramenní popruh je pohodlnější. Baterie je kompatibilní s dalšími nástroji Greenworks 80V. Jen se nezískám příliš nadšeným spouštěčem proměnné rychlosti: ačkoli je to určeno k tomu, že umožňuje postupné zvýšení z „vypnutí“ na „vysokou“ rychlost, zjistili jsme, že rozsah pohybu mezi těmito dvěma je nepatrný; Ve skutečnosti je vyříznutí buď „vypnuto“ nebo „zapnuto.“

Specifikace produktu

 • Typ baterie: 80V 2ah lithium ion
 • Runtime: 45 minut
 • Hmotnost: 10.6 liber bez baterie
 • Trimmer má tichý a efektivní bezkartáčový motor
 • Doba dobíjení je pouze 30 minut; Runtime je 45 minut
 • Plyn podobný výkon a výkon bez hluku a vůně
 • Mírná doba zpoždění mezi spuštěním a plnou silou
 • Funkce nastavitelné rychlosti zastřihovače je obtížné použít
 • Hmotnost je vyvážená směrem dozadu, ale ramenní popruh pomáhá

Získejte zastřihovač baterií Greenworks Pro na Amazonu.

Co je třeba zvážit při výběru zastřihovače baterie

Při nakupování pro zastřihovače strun, známé také jako jedlíci plevelů, mějte na paměti velikost dvora, jak často bude nástroj používán a výška a síla primárního uživatele. Následující klíčové úvahy pomohou při výběru.

Šířka oříznutí

Šířka obložení, také nazývaná šířka řádku, naznačuje, jak široká cesta zastřihovač prořízne plevele v jednom průchodu. Mnoho modelů na dnešním trhu má šířku rozměrů 10 až 18 palců. Čím širší šířku, tím více energie musí mít zastřihovač, což často znamená, že nástroj bude těžší, protože bude vyžadovat větší a výkonnější baterii.

Typ baterie

Spuštění řetězcového zastřihovače vyžaduje statnou dávku energie. Ačkoli většina dnešních ořízků běží na dobíjecích lithium-iontů (li-ion) baterie, několik přijímají kadmium niklu (nikad) (nikad). Li-iontové baterie jsou silnější, ale baterie Nicad jsou levnější (průměrně o 70 až 125 méně). Li-iontové baterie jsou také menší, drží poplatek déle a poskytují plnou energii během celého cyklu vypouštění.

Baterie Nicad trpí „paměťovým efektem“, což znamená, že pokud je baterie použita dříve, než se plně nabila. nebo pokud se nabije před jeho vyčerpáním. bude si „pamatovat“ dřívější úroveň náboje a v budoucnu nebude mít delší náboj. Pokud si vyberete zastřihovač, který má baterii Nicad, nechte ji před použitím plně nabitý a před nabíjením úplně vypusťte. Pro většinu uživatelů bude nejlepší volbou zastřihovač řetězců s li-iontovou baterií.

Napětí

Spolu s typem baterie zvažte, kolik provozní energie má baterie, která se měří ve voltech. Dnešní dobíjecí baterie pro oříznutí řetězců průměr z 18 voltů do průměru 60 voltů energie. Výkonné baterie na špičkovém konci jsou často určeny pro komerční použití a mohou stát 200 nebo více za baterii.

Některá oříznutí strun v této kategorii se prodávají bez baterie (nebo nabíječky baterie), kterou musí uživatel zakoupit samostatně. To by mohla být výhoda pro úsporu nákladů pro ty, kteří se přidávají ke sběru bezdrátových nástrojů kompatibilní s baterií a baterií, protože stejná baterie bude napájet více nástrojů. Může však být pohodlnější zakoupit soupravu s více bateriemi, která má na nabíječce, zatímco druhá je používána.

Typ krmiva

„Krmivo“ zastřihovače řetězce označuje, jak hlava zastřihovače uvolňuje další linii oříznutí, když se během použití roztřepe a zlomená. Pohotovostní režim je krmivo, kde uživatel naráží na dno zastřihovače (oblast, kde se cívka připojuje) na zemi, aby uvolnil několik centimetrů čerstvé linie.

Některé novější modely mají senzor automatického krmení, který měří délku strun a v případě potřeby uvolňuje více. Ještě jiní mají tlačítko pro uvolnění více řádku. Pásy automobilů a knoflíků eliminují potřebu narazit na cívku, což může snížit riziko poškození, pokud je příliš tvrdě narazeno, ale mnoho zastřihovačů komerčního typu stále používá krmivo, protože je to rychlé a snadné.

Zakřivený vs. Rovná šachta

Některá oříznutí strun jsou vybaveny přímým šachtou, která vede od držadla k řezací hlavě, zatímco jiné modely mají zřetelnou křivku ve spodní šachtě asi dvě třetiny cesty dolů. Někteří uživatelé najdou zastřihovače zakřivených šachty, které mají být snazší ovládat, protože konec cívky již spočívá v praktickém úhlu pro pálení plevelů.

Ořizovače rovných hřídelů často pojmou zaměnitelné nástroje, jako je hlava zastřihovače stromů, které lze vyměnit v závislosti na úkolu po ruce. Obecně platí, že ozdoba rovných hřídelů fungují lépe pro uživatele nejméně 6 stop vysokých, zatímco kratší uživatelé ocení zastřihovače zakřivených šachty.

Hluk

Trimmers řetězce napájených baterií mají zřetelnou výhodu oproti zastřihovačům poháněným plynem, pokud jde o znečištění hluku. Trimmery poháněné plynem jsou mírně hlasité a vyzařují v průměru 90 decibelů (asi tak hlasité jako motocykl kolem 25 stop daleko). Naproti tomu zastřihovač bezdrátového smyčce vydává přibližně 77 decibelů, což je srovnatelné s neformální konverzací.

Časté časté

Ti, kteří si stále nejsou jisti, jak používat zastřihovač řetězec baterií, mohou najít následující odpovědi na běžné otázky týkající se těchto nástrojů.

Q. Může řetězec řetězce řezat plevele?

Křezání a kontrolu růstu plevelů kolem domova a zahrady se používá zastřihovač strun. Světelné ozdoby však mohou mít problémy s velmi hustým růstem plevelů.

Q. Můžete použít zastřihovač strun pro řezání trávy?

K řezání trávy lze použít zastřihovač řetězců, i když musíte být opatrní, abyste se neřezali trávu příliš krátkou. Není to nejjednodušší způsob, jak rozřezat trávu, ale je to možné.

Q. Můžete okraje s oříznutím řetězce?

Ano, zastřihovač strun lze použít pro hranování zahrady, příjezdové cesty, chodníku nebo chodníku. Pokud máte velký dvůr, může být lepší investovat do samostatného nástroje.

Q. Kolik voltů by mělo být v zastřihovači?

Průměrně řetězové ořízkové baterie z 18 voltů až do 80 voltů. Obvykle čím vyšší je napětí, tím delší je výdrž baterie.

Q. Jak hrajete trávník pomocí zastřihovače strun?

Držte zastřihovač strun kolmo na trávník, aby byl řez vyrovnán. Umístěte hlavu asi 4 palce od půdy, aby měl řetězec prostor pro otáčení. Řetězec by se měl otáčet a proříznout trávou a špínou. Když se pohybujete podél požadovaných hranic, udržujte hlavu vyváženou a dokonce. Vyčistěte řezanou trávu a špínu, abyste dokončili práci.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bob Vila je americkým údržbářem od roku 1979. Jako hostitel milovaných a průkopnických televizních seriálů, včetně „This Old House“ a „Bob Vila’s Home Again“.

V průběhu své desetileté kariéry Bob Vila pomohl každý den stavět, renovovat, opravit a žít lépe-tradici, která dnes pokračuje s odborníkem, ale přístupná domácí rady. Tým Bob VILA destiluje informace o výucech pro projekty, příručky k údržbě, nástroj 101 a další. Tito odborníci na domácí a zahradu pak důkladně zkoumají, veterináři a doporučují produkty, které podporují majitele domů, nájemce, kutilství a profesionály ve svých seznamech úkolů.

Seznamte se s testerem

Mark Wolfe je spisovatel a produktový tester se zázemím v mateřském a krajinářském průmyslu. Po více než 20 let poseká, lemoval, vysadil, prořekl, kultivoval, zavlažoval a zrekonstruoval krásnou krajinu. Nyní testuje a píše recenze o nejnovějším venkovním energetickém vybavení, ručních nářadích, produktech péče o trávník a dalším venkovním žijícím zboží.

Další výzkum poskytnutý Glenda Taylor.