Hustler uvolní sestavu sekačky Zero Turn pro 2021. Pozralá jízda na sekačce

Kde najít model a sériové číslo na sekačce s nulovou nulovou otočení

Nepraktikujte bezpečnost náhodou. Ujistěte se, že vaše vozidlo má další světla, strobová světla, maják a dokonce i reflexní pásku. Zkuste napodobit místní krajské nákladní automobily.

Zaregistrujte se!

Připojte se k našemu seznamu e.mailů ještě dnes a získejte 10 z první objednávky 150 nebo více! Zůstaňte v souladu s nejžhavějšími nabídkami, nejnovějšími prodejními událostmi a nejnovějšími produkty.

Pokud máte podvodník a nemůžete najít model a sériové číslo, pak se nebojte! Tato příručka může pomoci. Zde je několik běžných míst, která najdete tyto informace.

Poznámka: V tuto chvíli nejsme autorizovaný prodejce dílů OEM Hustler, ale máme mnoho dostupných dílů s náhradními díly prostřednictvím mnoha našich prodejců, kteří vám mohou ušetřit peníze.

Díly motoru: Můžeme poskytnout díly OEM a Aftermarket pro Briggs a Stratton, Kohler, Kawasaki, Tecumseh a další výrobci motorů. Pro více informací navštivte naši stránku s malými díly motoru.

Nalezení modelu Hustlera a sériových čísel na Hustler Z-Mini

Toto je 52 „Hustler Z-Mini s motorem Kawasaki. Model a sériová čísla naleznete na levé straně stroje.- nad palubou a poblíž rukojeti. Podívejte se na obrázek pro lepší nápad.

Nalezení modelu motoru Kawasaki a čísla specifikace na Hustler Z-Mini

Dobře, tento podvodník Z-Mini jezdec má kawasaki motor. Najdete model motoru Kawasaki a sériová čísla za sedadlem a na samotném motoru. Podívejte se na výše uvedený obrázek a jděte si ho zkontrolovat.

Budete potřebovat model a specifikace, abyste vyhledali části motoru Kawasaki. Použijte naše díly Kawasaki pro všechny vaše potřeby motoru Kawasaki.

Pokud máte podvodník a nemůžete najít model a sériové číslo, pak se nebojte! Tato příručka může pomoci. Zde je několik běžných míst, která najdete tyto informace.

Poznámka: V tuto chvíli nejsme autorizovaný prodejce dílů OEM Hustler, ale máme mnoho dostupných dílů s náhradními díly prostřednictvím mnoha našich prodejců, kteří vám mohou ušetřit peníze.

Díly motoru: Můžeme poskytnout díly OEM a Aftermarket pro Briggs a Stratton, Kohler, Kawasaki, Tecumseh a další výrobci motorů. Pro více informací navštivte naši stránku s malými díly motoru.

Nalezení modelu Hustlera a sériových čísel na Hustler Z-Mini

HUSTLER Z-MINI NULOR-OCNICE MODEL A SIRIAL NUMBER Místo, je to 52 „Hustler Z-Mini s motorem Kawasaki. Model a sériová čísla naleznete na levé straně stroje.- nad palubou a poblíž rukojeti. Podívejte se na obrázek pro lepší nápad.

Nalezení modelu motoru Kawasaki a čísla specifikace na Hustler Z-Mini

Model motoru Kawasaki a umístění sériového čísla na podvodník Z-Mini Zero-Turn Rideralight, tento podvodník Z-Mini jezdec má motor Kawasaki. Najdete model motoru Kawasaki a sériová čísla za sedadlem a na samotném motoru. Podívejte se na výše uvedený obrázek a jděte si ho zkontrolovat.

Hustler uvolní sestavu sekačky Zero Turn pro 2021

Zařízení Hustler Turf Equipment představilo svou sestavu sekačky s nulovou oblohou pro 2021. Nová sestava obsahuje aktualizace komerčních sekaček Fastrak, Super S a X-One, stejně jako zcela přepracované série Raptor. Navíc, The Hustler 2021 Zero Onder Residential Sekačky nyní zahrnují nový Dash XD a také nový balíček VX, který poskytuje vynikající povrch pro vaše trávníky.

Hustler na sestavě sekačky 2021 Zero Turn

Toto odvětví vidí větší tlak na produktivitu na komerční frontě a víme, že trávení méně času sečení je také rozhodující pro majitele domů. Sestava 2021 se zabývá potřebami rezidenčních i komerčních uživatelů, kteří se chtějí v den udělat více.

Adam Mullet, viceprezident, prodej a nové produkty pro Hustler Turf

Residential Hustler 2021 Zero Turn sekačky

Série Raptor

Hustler přepracoval sekačky série Raptor od základů na tento rok. Rezidenční linka nyní zabalí lepší výkon a více funkcí do nových a vylepšených dravců, aby doručila hladkou jízdu a čisté povrchové úpravy.

Vzhledem k tomu, že podvodníci již měli velké motory a solidní přenosy, značka se rozhodla zvýšit trvanlivost konstrukce a pohodlí zážitku sečení sečení. Hustler se také rozhodl zvýšit sadu funkcí na těchto prémiových rezidenčních modelech.

Nyní zahrnují Raptor X, XL, XD a XDX 1.5 ″ x 3 ″ jednodílné trubkové rámy a nový systém zvedání paluby se čtyřbodovým vyrovnáním. Zadní pneumatiky Bigbite poskytují vynikající trakci. Podlahovou pánev můžete snadno odstranit pro údržbu, zatímco všechny sekačky obsahují odvětrané kladky.

Sekačky na sekačky Raptor x Zero mají 4.5 ″ hluboká paluba, přenosy Hydro-Gear ZT-2200 a 18palcové zadní pneumatiky Bigbite. Přicházejí v 42 ″ a 54 ″ řezacích palubách a nabízejí výběr mezi 18 koňskými motorem Kawasaki FR600 a 21.Motor 5 koňských sil FR651. Oba se pohybují nejvyšší rychlostí 7 mph.

Hustler Raptor XL také přichází s možností 42 ″ a 54 ″. Zde je 42 ″ balíček přichází s motorem Kawasaki FR651, zatímco 54 ″ má motor Kawasaki FR691 s 23 koňskými silami. Tato sekačka byla aktualizována pomocí standardních Flex vidlic a vysoce zpět prémiovým posíleným sedadlem pro pohodlí obsluhy.

Raptor XD, který je dodáván v palubách 42 ″, 48 ″, 54 ″ a 60 ″, se může pohybovat při nejvyšší rychlosti 7.5 mph. Zahrnuje také vylepšené sedadlo s vysokým obsahem zpětného zadku, stejně jako 20 ″ zadních pneumatik Bigbite a převodovky Hydro-Gear ZT-2800.

Konečně, Raptor XDX se připojí k sestavě sekačky HUSTLER 2021 Zero Turn jako horní část série Raptor Residential. Tento model obsahuje motory Kawasaki FR s až 24 hp, stejně jako hydro-gear ZT-3100 převodovky a 22 ″ zadních bigbite pneumatik. Dodává se také s variantou 48 ″, 54 ″ nebo 60 ″, z nichž všechny mají hloubky 5 ″. Je dokonce vybaven věšáky na odlité ocelové paluby pro volitelný poháněný chytač a také pro odnímatelné kryty kladky pro snadnou údržbu.

Všechny sekačky v sestavě HUSTLER 2021 RAPTOR ZERO OND sestava přicházejí s tříletou, 300hodinovou zárukou.

Raptor Xraptor Xlraptor XDraptor XDX
Možnosti motoru 18 HP, 21.Motory 5 HP Kawasaki 21.5 HP, 23 HP Kawasaki motory 21.5 HP, 23 HP, 24 HP Kawasaki záhady 21.5 HP, 23 HP, 24 HP Kawasaki motory
Možnosti řezání paluby 42 ″ 54 ″ paluby 42 ″ 54 ″ paluby 42 ″, 48 ″, 54 ″, 60 ″ paluby 48 ″, 54 ″, 60 ″ paluby
Nejvyšší rychlost 7 mph 7 mph 7.5 mph 8 mph
Záruka 3 roky/300 hodin 3 roky/300 hodin 3 roky/300 hodin 3 roky/300 hodin
Začíná v 3 099 3 499 4 099 5 199

Pomlčka xd

Řada sekačky na pomlčku je nejkompaktnějším Hustlerem, navržená především pro menší vlastnosti. A pro rok 2021, Hustler přidal nový model, Dash XD.

The Hustler Dash XD je dodáván ve třech velikostech paluby: 34 ″, 42 ″ a 48 ″. Máte také několik možností s koňskou silou, protože Hustler nabízí motory 15 a 18 HP Kawasaki V-Twin. The Dash XD má také přenosy Hydro-Gear ZT-1800. 18 ″ zadní kola Bigbite nabízejí trakci a velké rozložení hmotnosti.

Dashdash XD
Možnosti motoru 10.5 HP Briggs Stratton Engine 15 HP, 18 HP Kawasaki motory
Možnosti řezání paluby 34 ″ 42 ″ paluby 34 ″, 42 ″, 48 ″ paluby
Nejvyšší rychlost 5 mph 6 mph
Záruka 2 roky/200 hodin 2 roky/200 hodin
Začíná v 2 299 2 599

Commercial 2021 HUSTLER ZERO MOWERS

Linie FASTRAK

Pro rok 2021 Hustler přepracoval linii sekačky FASTRAK Zero Turn pro komerční použití. Tyto sekačky pokrývají spoustu půdy rychle, přicházející vybavené buď kawasaki ft komerčními motory V-Twin nebo motory Kohler 7500 EFI.

Motory Kawasaki zahrnují vortikální filtrační systém vzduchu a rozsah od 22 hp do 27 hp přes 48 ″, 54 ″ a 60 ″ modely řezací paluby.

Motory Kohler jsou k dispozici na možnostech 54 ″ a 60 ″ a poskytují 27 HP.

Kterákoli z aktualizovaných sekaček na otočení FASTRAK FASTRAK FASTRAK FASTRAK bude obsahovat přenosy Hydro-Gear ZT-3200 a 23 ″ Bigbite zadní pneumatiky. Sedadlo s vysokým zadnutím se zavěšením vás chrání z hrbolů a polštář EVC vyvíjí tlak z dolní části zad.

A co víc, kromě posílení sestavy sekačky Fastrak, podvodník posílil záruku také. FASTRAK přichází se čtyřletou, 750hodinovou zárukou.

FASTRAKFASTRAK SDX
Možnosti motoru 22hp. 27hp motory Kawasaki Kohler 22HP, 23.5HP Kawasaki motory
Možnosti řezání paluby 48 ″, 54 ″, 60 ″ paluby 48 ″, 54 ″, 60 ″ paluby
Nejvyšší rychlost 8 mph 9 mph
Záruka 4 roky/750 hodin 4 roky/1000 hodin
Začíná v Viz Hustler Dealer Viz Hustler Dealer

Super s

Sestava HUSTLER NURO TOUNU 2021 zahrnuje také upgradovanou sekačku Super S. Nyní je vybaven možností motoru Kawasaki FX850 EFI a upgradované ovládací prvky a funkce uživatele. Přesto to stále zůstává natolik kompaktní, aby šlo tam, kde jiné stroje nemohou.

Super S mají balíček VX, vyrobené 7 ga. Ocelová paluba vytvořená pro extrémní sání pro lepší výkon a řezání kvality.

Sekačka Super S Super S Zero Torn 2021 má také ergonomicky navrženou kontrolní věž. Zjednodušené a pohodlné ovládací prvky způsobují menší únavu, zatímco nastavitelná pružina zatížená platforma pro zavěšení poskytuje celodenní pohodlí také. Nový výtah na tah-tlačítko s tlačítkem tlačítka rychle a jednoduše úpravy výšky řezu, zatímco 24 ″ pneumatiky pohonu nabízejí spoustu distribuce trakce a hmotnosti.

Motor Možnosti Chotting Paluba OptionStop SpeedWarrantyprice
Super s 15 HP. 29.Motory 5 HP Kawasaki 36 ″, 48 ″, 52 ″, 60 ″ paluby Až 9 mph 5 let/500 hodin Viz Hustler Dealer

X-One

Sekačka HUSTLER X-ONE NURO TOUNS 2021 vidí tři hlavní upgrady, které poskytují komerčnímu krajináře celodenní výkon.

První se točí kolem síly. Sestava nyní nabízí několik možností motoru, jak zvýšit vaši koňskou sílu. S řezací palubou 52 ″ nabízí Hustler buď Kawasaki FX850 (27 HP) nebo Kohler Command Pro (25 HP). Tento výběr vám dává volbu mezi karburátovanými nebo palivovými injekčními motory. 54 ″ balíček má Kawasaki FX730 s 23.5 HP.

Řádek X-One také nabízí výběr bočních nebo zadních propouštění řezacích paluby.

Konečně, Hustler také upgradoval točivý moment pomocí Parkerových jednotek 12cc/rev čerpadla.

Kromě těchto upgradů si také užijete novou balíček VX pro-2021, který poskytuje zvýšené sání k zajištění čistého řezu a vynikajícího povrchu.

X-One také zahrnuje sedadlo i3m s nastavitelnými opěrkami a zpět sedadla.

X-One 52 ″ Deckx-One 54 ″ balíček
Motor Kawasaki FX850, Kohler Command Pro Kawasakifx7530
Koňská síla 27 HP, 25 HP 23.5 HP
Přenos Parker United 12cc/ Rev Pump w/ 15.9CI/Rev Wheel Motors Parker United 12cc/ Rev Pump w/ 15.9CI/Rev Wheel Motors
Plná kapacita 11.7 gal. 11.7 gal.
Rychlost země (FWD) Nad 10.5 mph Nad 10.5 mph
Šířka řezání 52 ″ 54 ″ zadní výboj
Výška řezání 1 ″ až 5.5 ″ 1 ″ až 5.5 ″
Přední pneumatika 13 x 6.5-6 13 x 6.5-6
Řídit pneumatiku 24 x 9.5-12 24 x 9.5-12
Záruka 5 let/500 hodin nebo 2 roky (bez hodinové limit) 5 let/500 hodin nebo 2 roky (bez hodinové limit)
Cena Viz Hustler Dealer Viz Hustler Dealer

Chcete.li se dozvědět více o Hustlerově trávníku a jeho produktech, nebo na nalezení místního prodejce Hustler, navštivte www.Hustlerturf.com.

Chris Boll

Když sám nemá ruce na nástrojích, Chris je často mužem za objektivem kamery, takže zbytek týmu vypadá dobře. Ve svém volném čase možná najdete Chrisa s nosem zaseknutým v knize, nebo roztrhnout jeho zbývající vlasy při sledování Liverpoolu FC. Má rád svou víru, rodinu, přátele a Oxfordskou čárku.

Fakta a aspekty podvodníků sekačky

Kansas je již dlouho hlavním ovlivňovatelem ve vývoji a růstu komerčního sečení, částečně kvůli významné zemědělské ekonomice nalezené v celém státě. Ve skutečnosti byl v Kansasu vyvinut jeden z prvních komerčních sekaček. Je to také domov pro více výrobních společností, které jsou i nadále průkopníky v technologii sečení. Excel Industries, Walker Mewers, Grasshopper a Dixon. kteří mají kořeny ve státě Kansas.

Sekačka s nulovým otočením byla původně vyvinuta a inovována těmi, kteří mají silnou znalost zemědělských strojů a dalších zemědělských komponent. Nyní, díky pokroku ve strojírenství a výrobě, se inovační proces stal mnohem efektivnějším a sofistikovanějším.

Od té doby mnoho podniků začalo působit v komerčním sečení. Zde v Kansas Golf and Turf, jsme rodinnou firmou, která začala před více než 25 lety nákupem Kansas Mini Power Vehicles, obchodní zastoupení golfových vozů E-Z-Go. O několik let později jsme do našeho inventáře přidali venkovní energetické vybavení a rok poté jsme koupili našeho konkurenta Prestige Golf Cars. Od té doby jsme pokračovali v přidávání produktů z Hustleru, Ariens, Exmark, Gravely a Cushman do našeho inventáře a rozšířili jsme naše místa, abychom lépe sloužili našim zákazníkům.

Historie sekaček Hustler

Vraťme se do roku 1949 ve městě Warrensburg v Missouri, kde muž jménem Max Swishera vynalezl první sekačku Rotary Lawn sekačkou, kterou jmenoval „Ride King“. Stroj měl tři kola. jedna vpředu a dvě vzadu. Přední kolo bylo použito jako hnací kolo, které bylo také schopno otočit plných 360 stupňů. To byl výchozí blok pro budoucnost sekaček.

Nyní rychle vpřed do roku 1963. Muž jménem Johna Regiera, který byl zaměstnancem společnosti Hesston Corporation. společnost, která vyráběla farmy a zemědělské vybavení. nedávno pracoval na kusu zemědělského vybavení zvaného a sbor. Při studiu inženýrství stroje Swather a toho, jak pásy a kladky umožnily rotaci protiopatření, přišel k němu nápad. Zeptal se sám sebe: „Co když mohu použít stejný koncept s trávníky, abychom mohli snadno procházet všechny zvraty a zatáčky a nesrovnalosti v obytných i komerčních trávnících?“Poté byl zbytek historie.“.

Regier byl schopen úspěšně vytvořit sekačku, která by mohla zakroužkovat stožár a obrácené směry, to vše s poloměrem otáčení nuly. Bylo vyrobeno z kombinace sekaček a zemědělských strojů. Jakmile si lidé začali všímat tohoto nového konceptu sekačky, začal prodávat několik, ale ne zdaleka tolik, kolik doufal. Nakonec prodal patent Heston Corporation, později se stal Excel Industries (mateřská společnost Hustler Turf), a odtud vzlétl. Regierova sekačka byla později nazývána The Hustler. Prvním modelem byl Hustler 36, který přišel s cenovou značkou 1 000. Toto bylo v těchto dnech považováno za relativně statnou cenu. Z tohoto důvodu se Hesston Corporation začala zaměřit na výrobu větších strojů pro komerční a průmyslové trhy.

Od té doby se Hustler stal jednou z předních značek venkovního energetického vybavení po celém světě. Značka Hustler začala znamenat inovace, výkon, spolehlivost, sílu a hrdost na péči o zákazníky a kvalitu. Hustler má nyní více než 1600 prodejců po celém světě a více než 30 distributorů po celém světě!

Funkce sekačky s nulovou oblohou

Pokud jde o sekačky s nulovým otočením, existuje několik různých funkcí. Někteří nabízejí elektronické injekce paliva, které nabízejí lepší palivovou účinnost; Ostatní mohou zahrnovat systémy ochrany válců, které pomáhají zajistit bezpečnost řidiče. Mezi další bezpečnostní prvky patří bezpečnostní pásy a vylepšené ovládání operátora. Zlepšení se také i nadále provádí v účinnosti sekaček zvýšením potenciální rychlosti pozemního pozemku pomocí suspenze.

Front-mont vs poloviční paluby

Některé z nejdůležitějších funkcí, o kterých je třeba si uvědomit při výběru sekačky s nulovým otočením, jsou paluby. Vaše možnosti zahrnují jak paluby předních a středních, paluby.

Přední mont má tendenci mít lepší rozdělení na váhu než jejich protějšky na středu. Na předních kolech předních kol je menší váha, která nabízí lepší trakci a manipulaci, zejména při odchodu z kopce. Protože na předních kolech je menší hmotnost, sekačka před řezáním nerozbije trávu. Má také tendenci nabízet ostřejší reakci řízení a méně sklouznutí kol pohonu. Paluby na přední straně se pohybují nezávisle od samotného traktoru, což umožňuje, aby se balíček „vznášel“ a lépe sledoval obrysy, na rozdíl od středních hor. Je to skvělá volba pro oříznutí a umožňuje pro to lepší viditelnost kvůli poloze sedadla. Přední pokyny jsou také ideální pro ty, kteří potřebují namontovat jiné přílohy. Jeho funkce naklonění umožňuje snadnou údržbu a čištění.

Sekačky na střední hodnotě jsou populárnější než přední pokyny mezi dodavateli krajiny.

Sekačky na střední montáž jsou obvykle kratší než přední pokyny, které šetří na úložné a přívěsy. Paluby na střední hodnotě jsou umístěny blíže k ose otáčení, což jim usnadňuje manévrování těsných zatáček a práce kruhovým způsobem. Poskytují také rychlejší rychlost půdy než přední pokyny, což zvyšuje produktivitu.

Věci, které byste měli vědět před zakoupením sekačky

Při používání sekačky s nulovým otočením. Hmotnost traktoru může poškodit trávník, pokud je mokrý. V těchto situacích je nejlepší použít sekačku.

Věnujte pozornost své rychlosti. Provozování příliš vysoké rychlosti může poškodit trávník a zničit váš řezaný vzorec. Pro drsnější terény snižte rychlost. Pamatujte, že pokud sekačka skáká, nebude vám ponecháno rovnoměrný a hladký řez!

Nakonec se doporučuje určité školení, zejména pokud provozujete terénní úpravy. Svahy z kopce, ne.li správně manévrované, mohou způsobit, že kola sekačky ztratí trakci a svržení, což může způsobit vážné zranění řidiče. Tato rizika sama o sobě jsou dostatečným důvodem k tomu, aby zvážily nějaký trénink před použitím sekačky s nulovým otočením. Koneckonců, rozhodně nechcete způsobit poškození trávníku klienta nebo sebe sama!

Jak se postarat o svůj podvodník s nulovým otočením

Klíčem k vytěžit maximum z vaší sekačky s nulovým otočení. Volný filtr, olejový filtr a změny oleje by měly být prováděny měsíčně, zatímco kontroly tlaku oleje by měly být prováděny denně. Na konci každé sezóny by měla být také provedena důkladná kontrola na vaší sekačce.

Měli byste si také být vědomi, pokud jde o omezení tahu vaší sekačky, abyste v těchto ohledech nezpůsobili žádné poškození. Přenosy na menších sekačkách obvykle nemohou zvládnout zatížení těžší než 180 liber. Ignorování těchto omezení může způsobit značné poškození vašeho přenosu, což má za následek nákladné opravy.

Konečně, sekačky s nulovým otočením fungují nejlépe na trávnících, které jsou pravidelně posekány. Pokus o sekání vysokých růstů může způsobit vážné poškození výkonu sekačky. Trávníky, které byly posekány jeden nebo dvakrát týdně, jsou nejlepší volbou pro tyto typy strojů.

Proč byste si měli koupit sekačku Hustler

Hustler je jedním z nejlepších sekaček na trhu. Zde je jen několik důvodů, proč:

 • SmoothTrak řízení
 • Neexistuje žádná překážka, které nemůžete čelit! Nabízí neuvěřitelně hladkou jízdu a přesné řízení.
 • Tvrdý rám
 • Vyrobeno z těžkoprávného ocelového rámu, který nabízí bezkonkurenční odolnost.
 • Patentovaná parková brzda
 • Automatický systém parkovací brzdy, který se zapojuje a uvolňuje se při otevření nebo zavření páky volantu.
 • Nízký těžiště
 • Nižší těžiště poskytuje lepší manipulaci a stabilitu a také snadnější způsob, jak se sekat a vypínat.
 • Header-Duty Deck
 • Paluby jsou navrženy tak, aby poskytovaly pokaždé čistý a hladký řez, s rovnoměrným rozložením travních výstřižků.
 • Jednoduchý design
 • Se strojem, který má méně dílů, budete mít méně problémů a obdržíte jednodušší služby.
 • Raptor převrátil
 • Převrácení je jediná vysoce výkonná sekačka s nulovým otočením, která používá technologii QuickFlip, která umožňuje bez námahy čištění a změnu čepele; Vše s stisknutím tlačítka. Je také vybaven automatizovaným výtahem na palubě, takže můžete snadno upravit výšku čepele.
 • Pošpilované sekačky jsou testovány tvrdé
 • Každá sekačka podvodníků je pečlivě a důkladně testována, aby splňovala nejvyšší průmyslové standardy, aby si mohl být zajištěn, že na trhu má nejtěžší a nejspolehlivější sekačku.

Naše testovací postupy zahrnují:

 • Test chvění
 • Diagnostika motoru
 • Stresové testy
 • Bezpečnostní testy
 • Kontroly kvality
 • Testování hluku
 • Certifikace ROPS
 • Projektivní testy
 • Testování v terénu

Druhy sekaček Hustler na golfu a trávníku v Kansasu

 • Hustler Residential Mewers: Raptor a Fastrak jsou skvělými možnostmi pro ty, kteří chtějí výrazně zkrátit čas na sečení a nechat váš trávník vypadat, jako by vyšel přímo z časopisu!
 • Hustler Commercial Mowers: Super, X-One, Trimstar, Fastrak a Hustler Z Dieselové modely jsou perfektní stroje pro komerční sečení úloh. Všechny jsou vysoce výkonné a postavené tvrdé! Kansas Golf and Turf je váš autorizovaný prodejce sekačky Hustler

Bez ohledu na práci, máme pro vás perfektní sekačku! Nabízíme sekačky Hustlera v oblasti obytných i komerčních tříd, které určitě překročí všechny vaše očekávání. Navštivte naše webové stránky a podívejte se na náš inventář nebo nám navštívíte a vyzkoušejte jednu z našich prvotřídních sekaček!

Zavolejte nám ještě dnes pro všechny vaše potřeby obytného a komerčního sečení!

Kdo vyrábí sekačky? Podrobné informace o značce

Pošlou sekačky jsou značkou sekaček na trávu, které jsou známé svými vysoce výkonnými schopnostmi a trvanlivostí. Je to oblíbená volba pro profesionální krajináře i majitele domů, kteří chtějí spolehlivou a vysoce výkonnou sekačku na trávu.

Ale víš, kdo dělá sekačky? Hustlerské sekačky jsou vyráběny divizí zařízení Hustler Turf Equipment v Excel Industries, Inc. Společnost se specializuje na navrhování komerčních a rezidenčních sekaček a dalšího vybavení péče o trávník.

Chcete.li to vědět dále, pojďme se do článku dostat.

Kdo vyrábí sekačky?

Shop Shop 52 v Hustler Raptor Raptor Limited Tune-Up Kit (Kawasaki FR 603059 a 603995 Blades)

 • Název společnosti- Hustler Inc.
 • Výrobce- Excel Industries Ltd.
 • Zavedeno- 1960
 • Stenzivá- Kansas, USA

Hustler, zbrusu nová inovace ve společnosti pro péči o půdu, je známá svými inovacemi v oboru a jejich závazkem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Jejich sekačky jsou navrženy s funkcemi, jako je hladká jízda, vysoká trvanlivost a vynikající výkon.

Hustlerské sekačky jsou vyráběny společností Excel Industries, což je rodinná společnost, která byla založena v Kansasu v USA v roce 1960. Excel Industries produkuje sekačky Hustler již více než 50 let a nyní jsou jedním z předních výrobců v oboru.

O Excel Industries

Excel Industries je soukromá společnost, která byla založena v Hesstonu v Kansasu, USA. Společnost zahájila výrobní zemědělské vybavení, ale nakonec se zaměřila na odvětví péče o trávník.

Excel Industries vyrábí řadu sekaček pod několika značkami, včetně Hustler, Bigdog a Excel. Společnost je známá svou inovace a odhodláním kvality a její sekačky jsou navrženy tak, aby byly odolné, spolehlivé a snadno použitelné.

Kromě sekaček produkuje Excel Industries také řadu příslušenství a příloh pro své výrobky, jako jsou bagery, mulčování sad a sněhové pluhy. Společnost má silnou pověst pro zákaznický servis a podporu s komplexní zárukou na své výrobky.

Jaký typ sekaček dělají podvodníky?

Hustler nabízí různé sekačky pro různé účely a aplikace, včetně sekaček s nulovým otočení. Jejich sekačky jsou navrženy s funkcemi, jako je hladká jízda, vysoká trvanlivost a vynikající výkon.

Sekačky s nulovým obratem:

Tyto sekačky jsou navrženy pro rychlost, účinnost a přesné řezání. Mají jedinečný systém řízení, který umožňuje těsné zatáčky, takže je ideální pro navigaci kolem překážek a těsných prostorů.

Nestatné sekačky:

Tyto sekačky jsou navrženy pro maximální produktivitu a pohodlí operátora. Jsou ideální pro velké vlastnosti a komerční aplikace, kde jsou klíčové rychlost a efektivita.

Walk-Behind sekačky:

Tyto sekačky jsou navrženy pro menší vlastnosti a rezidenční použití. Snadno se manévrují a nabízejí řadu výšek řezání, které vyhovují různým typům trávy a terénu.

Elektrické sekačky:

Hustler také nabízí řadu elektrických sekaček, které jsou navrženy tak, aby byly ekologické a tiché. Tyto sekačky jsou ideální pro použití obytných a snadno provozovaných a udržování.

Hustlerovy sekačky jsou známé svou trvanlivost, výkon a inovativní funkce, jako je jejich systém SmoothTrak řízení a technologie VX4 Deck Technology. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly čisté, dokonce i řez a vyžadovaly minimální údržbu, aby je udržovaly hladce.

Jaké jsou vlastnosti sekaček Hustler?

Pošlou sekačky jsou známé svými inovativními funkcemi, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající zážitek z řezání pro obytné i komerční uživatele. Zde jsou některé z klíčových rysů sekaček Hustler:

Systém SmoothCrak řízení

Tato funkce poskytuje responzivní ovládání a přesnost, což usnadňuje navigaci kolem překážek a těsných prostorů.

Technologie paluby VX4

Tato technologie pomáhá produkovat čistý, dokonce i řez, s minimální skalpování nebo nerovnost. Také sekačky podvodníků jsou vybaveny vysokokapacitními palubami, které jsou navrženy tak, aby rychle a efektivně zvládly velké objemy trávy.

Pohodlné sezení

Mnoho sekaček podvodníků přichází s pohodlným, nastavitelným sezením, což usnadňuje provozování sekačky po delší dobu.

Sekačky Hustler jsou postaveny tak, aby vydržely, s těžkou konstrukcí a vysoce kvalitními komponenty, které vydrží silné použití.

Snadná údržba

Mnoho podvodníků je navrženo pro snadnou údržbu, s jednoduchým přístupem k klíčovým komponentám a funkcím, jako je odstranění pásu bez nástrojů.

Mohou být vybaveny řadou příloh a příslušenství, jako jsou baggery, mulčování sady a sněhové pluhy, což z nich činí všestranné nástroje pro různé potřeby péče o trávník.

Celkově jsou sekačky Hustler navrženy tak, aby poskytovaly vysokou úroveň výkonu, trvanlivosti a snadného použití.

Jaký motor používá sekačka Hustler?

Pošlou sekačky používají různé motory v závislosti na modelu a specifické konfiguraci.

Například některé modely Hustler jsou vybaveny motory Briggs Stratton, zatímco jiné používají motory Kawasaki.

Některé z vyšších sekaček podvodníků mohou obsahovat motory Kohler nebo dokonce motory Honda. Obecně si Hustler vybere motory, které jsou známé svou spolehlivostí, výkonem a účinností, aby se zajistilo, že jejich sekačky budou fungovat na vysoké úrovni a jsou schopny zvládnout různé podmínky sečení.

Specifický motor použitý v konkrétním modelu Hustler lze obvykle nalézt ve specifikacích sekačky nebo příručky pro vlastníka.

Jsou podvodníky dostatečně dobré?

Hustler má pověst pro výrobu vysoce kvalitních sekaček, které jsou odolné, spolehlivé a inovativní. Nabízejí širokou škálu modelů, které vyhovují různým potřebám, včetně obytných a komerčních sekaček.

Pošlou sekačky jsou známé svými pokročilými funkcemi a technologií, jako je jejich systém řízení SloachTrak, který poskytuje responzivní manipulaci a kontrolu, a jejich exkluzivní technologii paluby VX4, která poskytuje vynikající výkon řezání.

Navíc, sekačky Hustler často přicházejí s předními zárukami a zákaznickou podporou, což kupujícím přidává klid v mysli. Samozřejmě, stejně jako u jakékoli značky nebo produktu, se mohou jednotlivé zkušenosti lišit.

Jaká je záruční doba podvodníků?

Životnost sekačky Hustlera se může lišit v závislosti na několika faktorech, včetně toho, jak dobře je udržována, jak často se používá a podmínky, za nichž se používá. S řádnou péčí a údržbou může sekačka podvodníků trvat mnoho let.

Obecně jsou sekačky Hustler navrženy a postaveny z vysoce kvalitních komponent a materiálů, které mají odolat přísnosti pravidelného používání. Jsou také navrženy tak, aby byly spolehlivé a odolné, s funkcemi, jako jsou svařované ocelové paluby, přenosy těžkých.

V pravidelné poznámce se od Hustlerovy sekačky očekává vysoká trvanlivost s 1 rokem omezené záruky.

Jak je zákaznický servis podvodníků sekačky?

Hustler Mowers je známý tím, že poskytuje svým zákazníkům vynikající zákaznický servis. Společnost má specializovaný tým podpory zákaznické podpory, který je k dispozici, aby pomohl s jakýmikoli dotazy nebo obavami, které mohou mít zákazníci.

Hustler Mowers poskytuje zákazníkům několik způsobů, jak se spojit se svým týmem podpory, včetně telefonu, e.mailu a online chat. Web společnosti má také komplexní sekci FAQ, která se zabývá mnoha běžnými otázkami a problémy.

Kromě poskytování vynikající podpory zákazníků nabízí společnost Hustler Mowers také síť autorizovaných prodejců a servisních center po celé zemi. Tito prodejci a servisní centra jsou zaměstnanci vyškolených odborníků.

Hustler vs. Vážně vs. Bad Boy Maverick: Která společnost nabízí odolné sekačky?

Hustler, vážně a zlý chlapec jsou renomované značky v průmyslu sekačky na trávu a každý má své vlastní jedinečné funkce a výhody.

Pošlou sekačky jsou známé svou kvalitou, trvanlivost a inovace. Nabízejí celou řadu modelů, které vyhovují různým potřebám, včetně obytných a komerčních sekaček, a jsou zvláště dobře uznány pro své sekačky.

Poskytuje vynikající manévrovatelnost a přesnost snižování. Hustler sekačky také obsahují záruky a zákaznickou podporu v oboru.

Vážně sekačky jsou také známé svou kvalitou a trvanlivostí a nabízejí řadu modelů pro rezidenční i komerční použití. Jsou obzvláště dobře uznány pro své vysoce výkonné motory a těžkou výstavbu, což z nich činí skvělou volbou pro větší vlastnosti nebo tvrdý terén.

Hravě také nabízí různé příslušenství a přílohy, aby se vaše sekačka přizpůsobila svým konkrétním potřebám.

Bad Boy Maverick je populární sekačka s nulovým otočením, která je známá svým výkonným motorem a hladkou jízdou. Je vybaven odolným ocelovým rámem a palubou a jeho pokročilý systém odpružení pomáhá snižovat únavu operátora.

Bad Boy Maverick má také řadu pohodlných funkcí, jako je pohodlné sedadlo a snadno použitelné ovládací prvky.

Nakonec bude volba mezi těmito třemi značkami záviset na vašich konkrétních potřebách a preferencích. Je to dobrý nápad provést nějaký výzkum každé značky a přečíst si recenze od ostatních zákazníků před rozhodnutím. Možná budete také chtít vyzkoušet různé modely, abyste zjistili, který z nich je pro vás nejpohodlnější a nejúčinnější.

Udržování krásného trávníku může být skličující úkol, zejména pokud vám chybí příslušné know-how a nástroje pro řešení problémů, které se mohou objevit. Naštěstí je tu LawNask, aby vám nabídl všestranný zdroj, který pokrývá vše, co potřebujete vědět o péči o trávník.

Poslední příspěvky