Honda přestane vyrábět sekačky na trávník. Honda Gas Self poháněná sekačka na trávu

Honda přestane vyrábět sekačky na trávník

Začátkem října společnost Honda v Honda Dealer Interactive oznámila, že do září 2023 přestane vyrábět sekačky na trávu s plynem. Honda plánuje prodat svůj zbývající inventář do roku 2024, dokud se neprodává na skladě.

Covid Effect nebo něco jiného?

V březnu 2020 Honda Power Equipment pozastavila výrobu ve svém závodě Swepsonville v Severní Karolíně do 7. dubna téhož roku. Honda připisovala toto dočasné vypnutí otázkám dodávek dílů související s ekonomickým dopadem pandemie.

Tato rostlina představuje rostliny nejvyšší produkující společnosti (a skutečně jednu z nejvyšších) rostlin. Má dostatečnou kapacitu pro výrobu více než 2 milionů motorů Honda ročně. Současně také vyrábí 500 000 hotových produktů. To zahrnuje Honda sekačky na trávu, házení sněhu, zastřihovače strun, mini-tillery a některé z nejlepších přenosných generátorů, jaké jsme kdy použili.

Za posledních 37 let investovala Honda více než 350 milionů do své rostliny v Severní Karolíně. Ve skutečnosti 2020 zaznamenala, že společnost oznámila 46.4 miliony expanze.

Možná uvidíte, proč, o něco později, toto nedávné oznámení způsobilo velký rozruch v oboru.

Prohlášení od Honda Power Equipment

Nemáme snímek skutečného prohlášení z Honda Power Equipment. Zdá se však, že toto prohlášení pochází z Honda Power Sports Products a říká, že společnost plánuje „ukončit výrobu sekaček na trávu ve svém výrobním zařízení v Severní Karolíně v září 2023 a přesunout tam výrobu terénních vozidel ze svého zařízení v Jižní Karolíně.„Zdá se, že závod Timmonsville v Jižní Karolíně se zaměří na produkci Honda vedle sebe (SXS).

„Rozhodnutí o ukončení produkce sekačky na trávu je poháněno tržními silami, jako jsou přísnější předpisy pro životní prostředí, přesun preferencí zákazníků a naše zaměření na pěstování ziskových produktů v našem portfoliu. Honda bude i nadále prodávat zbytek své produktové řady trávníku a zahrady a průmyslového typu, jako jsou motory GX, generátory a vodní čerpadla, a bude i nadále podporovat operace svých služeb a dílů v U u.S. trh.“

Prohlášení o interaktivní síti Honda Dealer

Co bude dál, pokud Honda přestane vyrábět sekačky na trávu?

Milujeme Honda Mowers. Když jsme zkontrolovali komerční sekačku na trávu Honda HRC216, mysleli jsme si, že to fungovalo lépe než většina plynových sekaček, které jsme testovali dosud. Když Honda zastaví výrobu sekaček na trávu, můžete očekávat, že ostatní vyplní mezeru. poskytnuté legislativy to dovolí. Můžete také vsadit, že Honda přesune zdroje do oblastí, kde její výrobní dovednosti nadále profitují společnost. ATV a boční strany přicházejí na mysl, stejně jako výroba elektrických vozidel, jako je Honda Prolog.

Recenze pro nástroje Pro nástroje oslovily zařízení Honda pro výrok a tento článek aktualizují, pokud a kdy obdržíme odpověď.

Clint Deboer

Když si nehraje s nejnovějším energetickým nástrojem, Clint DeBoer si užívá života jako manžel, otec a vášnivý čtenář. zejména Bible. Miluje Ježíše, má titul v oblasti nahrávání inženýrství a od roku 1992 se podílí na multimediálním a/nebo online publikováním v té či oné podobě.

Clintova kariéra pokrývala téměř celou oblast zvukové a video produkce. Poté, co promoval na vrcholu své třídy s titulem Associates v oblasti nahrávání inženýrství, začal v roce 1994 pracovat pro proslulé Studios Soundlux, jedné z největších postprodukčních společností specializujících se na zvuk pro televizní filmy. Clint pracoval na nesčetných celovečerních filmech a vyznamenal své dovednosti jako editor dialogu, editor Foley a zvukový designér. O několik let později se přestěhoval do rozšiřující se oblasti editace videa, kde sloužil tři roky jako vedoucí editoru videa společnosti Avid Avid Editor. Práce pro takové klienty, jako jsou Universal Pictures, Hollywood Pictures, Paramount Home Entertainment, NASA, Universal Studios, Planet Hollywood, Sega, NASCAR a další, Clint DeBoer se rozsáhle zabýval správou klientů a editace filmu, barevné korekce a digitálním videem Komprese MPEG. On také nese několik certifikátů THX (technik I a II, thx video) a je certifikováno ISF Level II. Po založení CD Media, Inc. Vydavatelská společnost v roce 1996 pokračovala v pomoci zahájit nebo rozvíjet několik úspěšných online publikací, včetně audioholics (jako šéfredaktorka po dobu 12 let), Audiogurus a AV gadgety. V roce 2008 založila Clint recenze pro nástroje, po které následovaly recenze OPE zaměřených na krajinu a venkovní energetické zařízení v roce 2017. Také vede k cenám Pro Innovation Awards Pro Tool Innovation, roční program ocenění ctí inovativní nástroje a příslušenství napříč obchody. Clint Deboer doufá, že připisuje Boha a jeho vynikající zaměstnance za úspěch toho, co je nyní největší publikací pro přezkum nástrojů Power Tool Review. Recenze pro nástroje Pro Tool Kriticky kontrolují každý rok stovky ručních nástrojů, elektrických nástrojů a příslušenství, které pomáhají informovat uživatele o nejlepších a nejnovějších produktech v oboru. Oslovení každého od profesionála a živnostníka stavebního průmyslu až po vážné recenze pro nástroje, pomáhá spotřebitelům nástroje nakupovat lépe, chytřejší a uvědomit si, jaké nástroje a produkty jim mohou pomoci umístit je na vrchol své hry.

Související články

Výběr nejlepšího typu sekačky na trávu

Průvodce pro typy designu, jejich výhody a nevýhody a úvahy o nákladech na trávník je fuška a kolem něj není způsob, ale s novou sekačkou na trávu to může být mnohem příjemnější zážitek. Tato příručka pokrývá různé druhy sekaček na trávu a vysvětluje, jak si vybrat nejlepší typ […]

HUSQVARNA Spring Products Showcase

OPE navštěvuje HQ Husqvarna v Severní Karolíně na exkluzivní turné, nejsem si jistý, co to je o jaře 2023, ale zdá se, že výrobci nástrojů Outdoor Power jsou obzvláště býčí při vývoji produktové linky. Husqvarna patří mezi ty značky, které vedou smečku (nepřekvapuje vzhledem k tomu, že pro […] vyráběli různé formy vybavení […]

Solidní krádež. svazek dmychadla Hart

Hart’s Hart’s 20V 315 CFM, dvě baterie a nabíječka za skvělou cenu exkluzivní pro Walmart, Hart si udělal jméno na spotřebitelském trhu díky rozsáhlé řadě nástrojů a venkovního napájecího vybavení. A chlapče, mají pro vás dohodu se balíčkem dmychadla Hart! Dostat […]

Worx Nitro 80V sekačka na trávu

Pokud jste to ještě neslyšeli, Worx vstoupil do říše vysokopěťových sekaček na sekačky Worx Worx WG761. Model, sekačka na trávu Worx Nitro 80V. Zejména tento model využívá nový systém baterií Power Share Battery, který nabízí […]

nejlepších sekaček na trávu z roku 2023, testováno a přezkoumáno

Camryn Rabideau je spisovatelka a recenzent produktů na volné noze specializující se na domácí, kuchyň a domácí výrobky. Ve své 6leté zkušenosti jako tester produktu přezkoumala stovky položek z první ruky a její práce se objevuje v publikacích, jako jsou lidé, smrk, domácí zahrady a další. Camryn je také hrdým majitelem malé usedlosti na ostrově Rhode Island, kde tráví svůj volný čas zahradnictví, staví se mnoho zvířat a pracuje prostřednictvím nekonečného seznamu projektů pro zlepšení domova.

V tomto článku

Léto je téměř na nás, což znamená, že je čas začít přemýšlet o péči o trávník. Existuje celá řada sekaček na trávu, které můžete použít, aby váš dvorek vypadal nedotčeně, ale je důležité najít tu správnou možnost, jak se hodit vaše dvorek. a váš rozpočet. Pokud máte malý až střední dvorek, sekačka na trávu, která je procházka, obecně poskytuje správnou rovnováhu hodnoty a efektivity.

Nicole Durden, vedoucí obchodníka venkovní energie v Home Depot, říká, že plynové i elektrické sekačky mohou usnadnit péči o trávník. „V závislosti na velikosti a terénu vašeho dvora je sekačka procházky ideální pro dvůr, který je ¾ akru nebo méně,“ dodává.

Dnes najdete sekačky na trávu, které jsou poháněny plynem, bateriemi nebo dokonce prodlužovacím kabelem, a abychom vám pomohli vybrat nejlepší produkt pro váš dvůr, testovali jsme devět populárních modelů a prošli je přes kurz 10 hodin testování. Po mnoha hodinách sečení jsme vyhodnotili každou sekačku na jeho konstrukci, výkon, použitelnosti, bezpečnost a hodnotu.

Níže jsou to nejlepší sekačky na trávu, které lidé testovali.

Nejlepší celkově

Honda HRN216VKA 21palcová plyn se sekačka na trávu

 • Sekačka je schopna proříznout hustou a mokrou trávu při prvním průchodu.
 • Začíná to rychle a spolehlivě pouze jedním tahem.
 • Důkladné mulčování schopnosti zvládnout mokré listy a trávu.
 • Dobrá hodnota pro sekačku na trávu své velikosti a síly.
 • Západka na tašky se může ucpanou výstřižky a může být nutné vyčistit před opětovnou vložení tašky.
 • Rychlost s vlastním pohonem nereaguje dobře na mírné zvýšení.

Pokud jde o všestranný výkon, naší nejvyšší sekačkou procházky je tento model z Honda. Plynová sekačka má design s vlastním pohonem, který je poháněn čtyřtaktním motorem 166 ccc, přesto jsme zjistili, že bylo velmi snadné spustit, pouze někdy potřeboval jeden tah, aby se motor dostal. Tento nástroj má 21palcový řezací balíček a váží kolem 75 liber, ale navzdory jeho podstatné váze se pro nás usnadnilo provoz a navigaci kolem překážek ve dvoře.

Tato sekačka na trávu Honda odvedla fenomenální práci při řezání a dokázala proříznout husté skvrny trávy a plevele na jednom průchodu. Dokonce jsme to testovali v mírně vlhkých podmínkách a vůbec se to nestalo. Můžete si vybrat mezi zadními výtoky, pytlování nebo mulčování výstřižků na trávu a my jsme milovali, že nastavení mulčování nařízne zbytky na jemné kusy, které pomohou krmit živiny zpět do trávníku. Byl dokonce schopen mulčit mokré listy a trávu bez problémů.

Zatímco jsme byli ohromeni celkovým výkonem této sekačky, stojí za zmínku několik malých námitků. Oblast, kde se sběrná taška zachycuje do sekačky. Kromě toho samoproběť nereaguje dobře na postupné zvýšení rychlosti-má tendenci jít z pomalého na rychlé na rychlosti bez možností mezi nimi.

Cena v době publikování: 549

Zdroj energie: plyn | Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 74.75 liber | Self-Propelled: Ano | Možnosti oříznutí: zadní výtok, taška, mulč

Nejlepší rozpočet

Sun Joe MJ401E-P2 Elektrická sekačka na trávu

 • Tato sekačka na trávu je velmi lehká a je podobná provozování vakua.
 • Jeho malá forma se snadno manévruje a vejde do těsných prostor.
 • Sekačka je mnohem tišší než sekačka na plyn.
 • Taška na sběr trávy se zaplní velmi rychle a možná bude nutné ji několikrát vyprázdnit při sečení.
 • Tráva se může ucpat pod sečením, což způsobí, že se sekačka vypne.

Pokud máte malý dvůr, je pravděpodobné, že nechcete utrácet spoustu peněz za sekačku. Naštěstí pro vás je sekačka Sun Joe Electric Lawn sekačka levná volba, která je neuvěřitelně snadno použitelná a udržována. Tato sekačka na trávu je poloviční hmotnost mnoha dalších modelů, které jsme testovali, a jejím kabelovém designu usnadňuje sekání malého dvora. Při testování jsme zjistili, že to vyžaduje jen velmi malé úsilí. porovnáme to s tlačením vysavače přes koberec. a byli ohromeni tím, jak tichý je při sečení.

Tato elektrická sekačka se může snadno dostat do těsných prostorů díky své 14palcové řezací palubě, ale může se uvíznout, pokud stříháte silnou trávu-během testování na nás sekačka zavřela, protože čepele byly ucpané nahoru. Bylo však snadné vyčistit řezací balíček a pokračovat v sečení. Jedinou hlavní nevýhodou této kompaktní elektrické sekačky je to, že pouze pytle trávy a sběrná taška je extrémně malá. Museli jsme to vyprázdnit dvakrát nebo třikrát při sečení oblasti o rozloze 400 čtverečních stop, což proces trvalo trochu déle, než se očekávalo.

Cena v době publikování: 108

Zdroj energie: Plug-in | Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29 liber | Self-Propelled: Ne | Možnosti oříznutí: taška

Nejlepší elektřina

Greenworks 12 AMP 20-palcová sekačka na trávu 3 v 1

 • Dobrá hodnota pro větší kabelovou sekačku.
 • Sekačka funguje dobře na suché i vlhké trávě, stejně jako na vysokých plevelech.
 • Nemá problém s jízdou na nerovnoměrné půdě.
 • Sekačka se snadno tlačí jednou rukou, i když není samoprocena.
 • Může být trochu objemné otočit nebo manévrovat kolem překážek.
 • Při vyprazdňování sběrné tašky často vypadnou výstřižky, i když není plné.

Sekačka na trávu Greenworks je velká hodnota, pokud vám nevadí pracovat na prodlužovacím kabelu při sekání. Tento elektrický model má poměrně velkou 20palcovou řezací palubu a nabízí boční výboj, pytlování a mulčování, na rozdíl od jiných kabelových modelů, které jsme testovali. Použili jsme to na suché i vlhké trávě a nemělo to žádné problémy s oříznutím ani jeden z nich, válcování přímo přes vysoký plevel. Také to odvedl dobrou práci, která zachycovala výstřižky trávy v přiloženém sběrném sáčku.

Testovali jsme tuto sekačku na poměrně nerovném trávníku a díky velkým zadním kolům to nemělo problém s jízdou přes Divots, které představovaly problém pro jiné sekačky. Dokázali jsme sekačku protlačit pouze jednou rukou, držet napájecí kabel s druhou, ale vyžaduje to, aby sekačku otočilo dvě ruce, protože je to trochu objemná (a ne sama oproti). Sečteno a podtrženo? Díky své cenově dostupné ceně a spolehlivému výkonu je tato sekačka dobrou volbou pro každého s menším dvorem, který chce šňůru sekačkou s funkcemi.

Cena v době publikování: 229

Zdroj energie: Plug-in | Šířka řezu: 20 palců | Hmotnost: 56 liber | Self-Propelled: Ne | Možnosti oříznutí: boční výtok, taška, mulč

Nejlepší baterie napájeno

Ego Power Select Cut 56-Volt 21-palcová bezdrátová bezdrátová sekačka na trávu

 • Baterie stále zbývala po 50 minutách.
 • Rukojeť může být upravena na různé výšky a úhly pro maximální pohodlí.
 • Samotný design se snadno manévruje a odstraní namáhání vašeho těla.
 • Sekačka se zapadla na mokrou záplatu trávy a kapradin.
 • Proces zahájení sekačky je trochu komplikovaný a těžko pochopitelný na základě pokynů.

Pro sekačky na trávu s poháněním baterie má několik výhod, včetně sekačky na trávu, včetně nedostatku emisí, tichého provozu a minimální údržby. Tato 21palcová sekačka na trávu přichází pouze s jednou 56-voltovou baterií, ale dokázala sekat po dobu 50 minut s výjimkou, což z něj činí skvělou volbu i pro větší yardy. Při prvním použití jsme se snažili přijít na to, jak spustit sekačku. není to tak jednoduché, jako jen stisknutí jediného tlačítka. ale jakmile jsme tuto překážku dobyli, byla to hladká plachtění.

Po celém dvoře se snadno manévroval design s vlastním pohonem, a my jsme milovali, že to vyžaduje minimální úsilí, takže to nezatěžuje záda. Sekačka dodala čistý, dokonce i řez, i když byla tráva vlhká, a je snadné a intuitivní nastavení nastavení, jako je výška řezání a rychlost sekačky. Zjistili jsme, že sekačka by se občas zapadla do silnějších, mokrých oblastí (například to mělo potíže s proříznutím skrz kapradiny), ale to je případ mnoha sekaček, takže si nemyslíme.

Cena v době publikování: 549 (původ. 576.45)

Zdroj energie: Baterie | Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 54.5 liber | Self-Propelled: Ano | Možnosti oříznutí: boční výtok, taška, mulč

Nejlepší plyn

Honda 21palcová sekačka na trávu s vlastním pohonem

 • Sekačka se snadno spustí bez primárního nebo starosti o zaplavení motoru.
 • Funkce s vlastním pohonem se zamkne do požadované rychlosti a ušetří vám to, abyste museli držet páku.
 • Existuje nastavení, které vám umožní poloviční tašku a napůl mulčují výstřižky trávy.

Pokud máte spoustu půdy, doporučujeme tuto sekačku Honda HRX na trávu. Je poháněn motorem 201CC, který snadno prořízne hustou a hustou trávou, přesto je neuvěřitelně snadné spustit. dokázali jsme sekač dostat s jediným tahem, není nutné žádné aktivace. Sekačka Honda má také funkčnost 4 v 1, což znamená, že můžete vypouštět, tašku, mulč nebo skartovací výstřižky trávy, a my se nám líbí, že existuje dokonce i možnost sbalit polovinu a mulč. Toto nastavení by se určitě hodilo, pokud se rozřezáváte déle trávu.

Tato sekačka také vynikla díky svému pohodlnému designu s vlastním pohonem. Ovládací lišta má knoflík, který vám umožní vybrat požadovanou rychlost, v podstatě zamkne sekačku tímto tempem, takže se nemusíte starat o držení páky za správným tlakem. Může to také jít docela rychle. zjistili jsme, že střední rychlost byla pro chůzi pohodlná, ale můžete ji vytočit pro rychlejší sečení, pokud je to žádoucí.

Celkově jsme měli jen velmi málo stížností na tuto sekačku s vlastním pohonem. Nalezení správné výšky a nastavení rychlosti na palubě trvalo trochu pokusu a omylu, ale jakmile to bylo provedeno, sekačka přidala pěkný i řez pokaždé.

Cena v době publikování: 799 (původ. 989.99)

Zdroj energie: plyn | Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 91 liber | Self-Propelled: Ano | Možnosti oříznutí: boční výtok, taška, mulč, skartova listů

Nejlepší samoprocelý

Ryobi 40V HP bez kartáčovače 21palcové sekačky s dvojitou lonou

 • Neuvěřitelně ticho během operace. téměř to zní jako stroj na bílý hluk.
 • Sekačka napájená z baterií nabízí srovnatelnou energii s plynovou sekačkou.
 • Baterie trvaly déle než tři sečení (celkem 42 minut), aniž by se musely dobít.
 • Design s vlastním pohonem způsobuje bez námahy sekat kopcovité oblasti.
 • Taška na sběr trávy je poměrně malá a musí být často vyprázdněna.
 • Nastavení mulčování nedělá skvělou práci na listech.

Ryobi Dual-Blade se sekačkou na trávu je naším nejlepším výběrem pro kohokoli s kopcem, protože jeho schopnosti samoprostředí překonaly konkurenci v našem testování. Tato elektrická sekačka má standardní 21palcovou palubu a zjistili jsme, že díky svým dvěma výkonným 40-voltovým bateriím hraje stejně jako plynové sekačky. Nabízí variabilní rychlost sebevypnutí, které vám umožní přizpůsobit sekačku s vaším tempem, a během testování neměl žádné problémy s řešením kopců. Ve skutečnosti může být tato funkce příliš rychlá, pokud ji otočíte na maximální rychlost. museli jsme se s ním držet krok!

Protože tato sekačka je napájena na baterii, je mnohem tišší než plynová sekačka, téměř znějící jako stroj na bílý hluk. Také na nás zapůsobilo jeho během-dokázali jsme třikrát sekat dvůr o rozloze 2 000 čtverečních stop, aniž bychom museli dobít baterie. I když jsme milovali pohodlí a snadný provoz této sekačky, nebylo to úplně dokonalé. Hlavními negativy, které jsme objevili, byly, že taška na sběr trávy je poměrně malá a při sečení je třeba je často vyprázdnit a mulčování zůstalo na trávníku docela několik suchých listů.

Cena v době publikování: 919

Zdroj energie: Baterie | Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 75 liber | Self-Propelled: Ano | Možnosti oříznutí: boční výtok, taška, mulč

Věci, které je třeba zvážit před zakoupením sekačky na trávu

Zdroj energie

Existují tři hlavní styly sekaček na trávu: plyn, baterie a elektrické, také nazývané šňůry. Plynové sekačky jsou obvykle nejsilnější variantou a mohou se pochlubit velkými motory, které mohou napájet hustou trávou a plevelemi, ale jsou také hlasité a vyžadují časté údržbu, včetně změn oleje a zapalovací svíčky.

Z těchto důvodů jsou modely napájené z baterií stále populárnější: „Majitelé domů přibližují na energii baterie po několik let a v roce 2023 to uvidíme ještě více s různými zákony a předpisy a dokonce i omezení HOA zaměřených na omezení, která se zaměřují na omezení použití plynu, “vysvětluje Durden. „Pokroky v technologii umožňují a praktické pro každého přepínače. máme několik sekaček na baterii, které nabízejí stejný (nebo lepší) sílu než plynové sekačky dnes.„Sekačky na baterii jsou také tišší a nevydávají žádné škodlivé emise, ale mají omezený runtime. Naším nejlepším výběrem pro sekačku napájenou baterií je sekačka na trávu Ego Power.

Nakonec existují kabelové sekačky, které bývají nejdostupnější. Používají prodlužovací kabel pro připojení do elektrické zásuvky, což jim dává neomezený běh, ale při sekání musíte navigovat kolem šňůry, a proto se doporučují pro malé yardy.

Velikost dvora

Velikost vašeho dvora bude diktovat, který typ sekačky pro chůzi je nejlepší pro vaše potřeby. Máte.li malý dvůr, který je menší než ¼ akr, sekačka na push obecně splňuje vaše potřeby. Obvykle jsou lehké a mají menší paluby a snadno se provozují a ukládají.

U větších yardů možná budete chtít upgradovat na sekačku s vlastním pohonem, jako je sekačka s dvojitou Blade Ryobi, která se pohybuje vpřed sama o sobě pomocí energie z motoru. To znamená, že nemusíte fyzicky tlačit sekačku, abyste ji pohybovali kolem vašeho dvora.

Pokud jde o plyn vs. Baterie, sekačky na baterii mají omezený běh. obvykle méně než hodinu, ale bude se lišit podle produktu. což nemusí stačit pro yardy, které jsou akrem nebo více. Mějte však na paměti, že v případě potřeby můžete vždy nakupovat záložní baterie.

Terén

Terén vašeho dvora je dalším faktorem, který je třeba zvážit, když nakupujete sekačku na trávu. „Pokud je váš dvůr plochý, sekačka bude nejdostupnější volbou,“ doporučuje Durden. „Pokud má váš dvůr kopce, možná budete chtít investovat do samohybné sekačky, která vyžaduje menší manuální úsilí.“.“

Walk-Behind sekačky s většími zadními koly-jako je Greenworks 12 amp 20-palcová sekačka 3-v-1 šňůra-mají tendenci zvládnout lépe na nerovnoměrné zemi, takže možná budete chtít hledat tuto funkci, pokud má váš dvůr hodně Divots nebo Ruts.

Výstřižky

Během sečení existují tři hlavní možnosti pro manipulaci s výstřižkami trávy: vypouštění je ze strany nebo zády, zabalení je nebo je mulčováním na jemné kousky, které se rozkládají zpět do vašeho trávníku. Někteří sekačky na trávu, jako je sekačka na trávu Sun Joe, nabízejí pouze jednu možnost, zatímco jiné modely, jako je Honda HRX 21-in-sjednocená trávníková sekačka, nabízejí všechny tři.

Pokud chcete sekačku na pytli, věnujte pečlivou pozornost velikosti sběrného vaku ve srovnání s vaším dvorem. Pokud je taška příliš malá, možná se ocitnete, abyste ji často přestali vyprázdnit-problém, do kterého jsme narazili při testování sekačky s vlastním popelkou Ryobi.

Jak jsme testovali

Zkoumali jsme dnešní nejoblíbenější sekačky na trávu a pro testování jsme vybrali devět nejlépe hodnocených modelů, včetně tří ovládaných baterií, dvou šňůrou a čtyř možností plynu. Každý model jsme poslali do domovů našich testerů, kteří se nacházejí v sedmi různých městech ve třech státech, a během několika dnů testovali každou sekačku na trávu.

Použili jsme každou sekačku na trávu třikrát a hodnotili jsme je na jejich snadném používání, výkonu, síle, bezpečnostních prvcích a dalších. Každý produkt byl poté skórován na svém nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnotě a pro toto kolo byly vybrány produkty s nejvyšším skóre.

Pokud máte větší dvůr nebo hodně kopcovitého terénu, sekačka na trávu s vlastním pohonem vezme hodně manuálního úsilí ze sečení trávy. „Sekačky s vlastním pohonem jsou navrženy tak, aby se automaticky posunuly vpřed z 1 na 3.5 mil za hodinu, “vysvětluje Durden. „Doporučují se pro yardy o více než půl akru, zejména ty, které jsou kopcovité nebo šikmé.“. Některé sekačky nabízejí variabilní rychlosti, které se hodí při práci poblíž stromů a zahradních postelí.“

Obecně můžete očekávat, že zaplatíte mezi 400 a 1 000 za sekačku na trávu, a čím více jste ochotni utratit, tím více síly a funkce, které vaše sekačka bude mít. Některé z našich nejlépe hodnocených modelů jsou však pouze kolem 500, takže se necítíte, že se musíte roztřídit, abyste získali skvělý nástroj.

Pokud je váš trávník jen několik stovek čtverečních stop, pravděpodobně se můžete dostat s sekačkou na trávu ve stylu navijáku, ale pokud je to přes ¼ akru, sekačka procházky usnadní týdenní údržbu mnohem snazší. Skvělá věc na sekačkách na trávníku. Pokud máte malý dvůr, levná možnost, jako je sekačka na trávu Sun Joe Electric Lawn sekačka.

Proč věřit lidem?

Camryn Rabideau je profesionálním produktem šest let a dříve testovala sekačky na trávu z populárních značek jako Ryobi a Husqvarna. Při psaní tohoto článku se spoléhala na poznatky z první ruky od týmu Testovaného lidí, kteří tyto sekačky na trávu používali celkem 10 hodin. Mluvila také s Nicole Durdenovou, vedoucím obchodníkem venkovní síly v Home Depot, o tipy na výběr pravé sekačky pro váš domov na základě faktorů, jako je velikost dvora, terén a rozpočet.

Co jsou lidé testováni?

Vytvořili jsme lidi, kteří testovali pečeť schválení, aby vám pomohli najít ty nejlepší produkty pro váš život. Naši jedinečnou metodologii používáme k testování produktů ve třech laboratořích po celé zemi as naší sítí testerů domů k určení jejich účinnosti, trvanlivosti, snadného použití a ještě mnohem více. Na základě výsledků hodnotíme a doporučujeme produkty, abyste mohli najít ten pravý pro vaše potřeby.

Ale nezastavíme se tam: pravidelně se také znovu podíváme na kategorie, ve kterých jsme udělili lidem testované pečeť schválení-protože nejlepším produktem dneška nemusí být nejlepší z zítřka. A mimochodem, společnosti si nikdy nemohou koupit naše doporučení: Jejich výrobky to musí vydělat, spravedlivé a náměstí.

Stručně řečeno, testovaní lidé poskytují doporučení, kterým můžete důvěřovat. každý den, každý nákup.

nejlepších sekaček na trávu s vlastním pohonem od plynu k elektrickému po robotiku

Tráva je zelenější, když máte sekačku na trávu.

Pokud jste své klíče odhodili do trávy a máte potíže s jejich umístěním, je pravděpodobně čas dát trávníku oříznout. Ať už jste na údržbě trávníku nováčkem, nebo chcete získat novou sekačku na trávu, pro vás může být sekačka na trávu. Spíše než sekačky na trávu, na kterých sedíte-výstižně nazývanou jezdeckou sekačkou-sekačky na trávu se tlačí a vy se sekačku vedou kamkoli chcete.

Sekačky na trávu s vlastním pohonem se snadněji používají než sekačky, které jsou poháněny vaším vlastním pohybem a jsou vhodné pro většinu obytných trávníků. Jsou dobré pro to, aby překročili hrbolaté a kopcovité oblasti, ale pravděpodobně se omdlíte, pokud se ji pokusíte použít ve svém více akrovém majetku, protože vyžadují slušné úsilí. Našli jsme sekačku na trávu s vlastním pohonem pro každý druh člověka v každém rozpočtu-to jsou sedm nejlepších sekaček na trávu.

Věci, které je třeba zvážit při nakupování sekačky na trávu

Velikost trávníku

„Při nakupování jakékoli sekačky na trávu, první věcí, kterou by zákazníci měli zvážit. „Menší trávník znamená, že menší velikost paluby může být přijatelná, zatímco větší trávník může vyžadovat větší platformu baterie paluby nebo vyššího napětí, pokud jde o bezdrátové produkty.„Stručně řečeno: U malých trávníků je malá paluba a krátké běhy v pořádku, ale pro větší yardy vám širší paluba a delší časy. potenciálně ty, které poskytují plynové motory spíše než elektrické motory. ušetří hodně zármutku.

Samozřejmě, pokud je váš trávník příliš velký, nebudete vůbec chtít sekačku na trávu, protože bude trvat příliš dlouho, než se posekáte trávník a bude příliš fyzicky náročný (pokud do takového druhu nejste věc). „Nakupující, kteří mají dvůr, který je jeden nebo méně akr, zjistí, že sekačka na trávu, která má procházka, splní své potřeby, zatímco ti s dvorem větší než jeden akr mohou chtít prozkoumat jezdeckou sekačku na údržbu trávníku na trávu.“

Terén

Máte strmé kopce, které potřebujete sekat? V takovém případě je sekačka s vlastním pohonem pravděpodobně tím, co budete chtít. Je snazší tlačit tyto kopce než standardní sekačka a jsou také bezpečnější než jezdecká sekačka, protože je menší nebezpečí, že se na vás válí, zatímco sekání podél strmého naklonění. „Sekačky na trávu s vlastním pohonem jsou skvělou volbou pro ty, kteří by chtěli, aby pohotový systém posunul sekačku na trávu vpřed,“ říká Williams. „Systémy jako Ryobi Smart Trek Adaptativní proměnná rychlost s vlastním pohonem umožňují uživatelům snadno přizpůsobit rychlost sekačky jejich tempu a pomáhat jim rychle dokončit práci a s menší únavou.“

Plynové sekačky vs. Elektrické sekačky

Plynové sekačky mají tendenci trendovat nižší cenu než jejich elektrické protějšky, i když vyžadují, abyste se trochu chaoticky vzhledem k tomu, že musíte doplnit plyn a změnit olej. Také běží déle a nevyžadují dlouhé doby nabíjení mezi ověsy. Plynové sekačky bývají hlasitější (myslím, že se motocykl otáčí), ale při procházení přerůstáním fungují výjimečně dobře.

Elektrické sekačky byly vázány kabely, ale příchod dobíjecích baterií opravdu tlačil bezdrátové elektrické sekačky k popularitě. „Bezretové sekačky na trávu mají oproti plynovým sekačům několik výhod,“ říká Williams. „Beardové sekačky jsou tišší, vyžadují menší údržbu a mají nulové emise ve srovnání s jejich plynovými protějšky. Jsou také lehčí hmotnost a poskytují uživatelům snadnější provoz. Bearless sekačky to mohou dosáhnout, zatímco jsou stejně mocné-pokud neposkytují více energie-než sekačky na trávu s plynem. Další výhodou bezdrátových sekaček je použití bezhroukaných motorů, které mohou zvýšit výkon při setkání s těžkou trávou, na rozdíl od plynových sekaček, které mohou být v těchto situacích zabaveny.„Samozřejmě žádná sekačka není bez jejích nevýhod, protože bezdrátové sekačky mají tendenci trvat tak dlouho, dokud se sekačky na plyn, takže jsou vhodnější pro menší yardy.

Co hledat v sekačce na trávu

Dvou funkční vs. Tří funkce

Sekačky budou buď dvou funkce, která taška nebo mulč, nebo tří funkce, což vám umožní tašky, mulč nebo vypouštění (buď ze strany nebo zezadu). Drahé modely nabídnou tři funkce, i když některé levnější modely mohou mít funkci tři v jednom. Ne každý bude potřebovat volbu pro mulčování a propuštění, takže si nemyslete, že třífunkční sekačka je vždy lepší-záleží na tom, zda tyto funkce potřebujete či ne.

Zapalování

Zatímco všechny elektrické sekačky mají elektrické zapalování, plynové sekačky jsou k dispozici buď s elektrickým startérem (obvykle ve formě tlačítka) nebo tahovou šňůrou. Většina souhlasí s tím, že tažné šňůry jsou bolest, kterou je třeba použít. jsou drsní na vašem rameni, což může být mučivé, pokud máte zranění nebo artritidu, a jsou mnohem méně pohodlné než stisknutí tlačítka. Tahací šňůra však má určité výhody. Jsou méně složité a nevyžadují pro provoz baterie, což znamená, že je z dlouhodobého hlediska snazší udržovat a je méně pravděpodobné, že se narazíte na problémy.

Velikost paluby

Nemusíte nutně chtít, aby vaše sekačka měla „velkou energii na palubě.„Zatímco jezdecké sekačky mají sečení paluby, které jsou kdekoli od 42 do 60 palců široké, mají být použity pro masivní trávníky. Vzhledem k tomu, že pravděpodobně sekáte jen loděnice, která je s akrem nebo menší s vaší sekačkou na trávu, je pravděpodobně paluba mezi 18 a 25 palci, kde skončíte. Širší paluba vám umožní, aby se práce dokončila rychleji, protože to pokrývá více půdy, ale také bude těžší manévrovat a nebude schopen sáhnout do úzkých oblastí jako menší paluba.

Jízda

Ne všechny trávníky jsou zcela ploché a tehdy je čas zvážit jízdy: pohon předních kol, pohon zadních kol a pohon všech kol.

Sekačky pohonu předních kol jsou ideální pro plochý terén a jsou také o něco levnější než jiné sekačky. Je snazší manévrovat a řídit se jako kouzlo.

Sekačky pohonu zadních kol vložily sílu do zadních kol, což usnadňuje přechod přes kopce.

Sekačky všech kol vám poskytují nejlepší kontrolu nad hrbolatým terénem, ​​ale budete muset vytáhnout o něco více peněz.

A co sekačky na trávníku robota?

Robotská trávníka jsou nejnovější styl, který se objeví na trhu, a jsou to opravdu jejich vlastní segment. Ale protože se pohánějí a protože je nemůžete jezdit, zahrneme je sem. Robot sekačky na trávu pracují stejně jako vysavače robotů. mapují váš trávník, obvykle pomocí vás nastavujete nějakou hranici, a poté automaticky seká, buď podle plánu, který nastavíte nebo na vyžádání. Nabízejí větší pohodlí, protože ve skutečnosti nemusíte chodit ven a sekat trávník sami, ale trpí stejnými nevýhodami jako vakua robota: jsou malé a ne příliš silné, někdy mohou mapovat erraticky a chybět skvrny a oni jsou může uvíznout a vyžadovat váš zásah. Určitě se zlepšují, ale pravděpodobně to bude několik let, než se sekačky robotů stanou všudypřítomnou.

Nejlepší sekačka na trávu Honda. testována a přezkoumána

Když se přesunete na komerční modely, získáte více funkcí a zaplatíte více peněz.

K dispozici jsou 2 vstupní úroveň, 4 majitel domů, 5 prosumer a 3 komerční modely sekačky Honda.

Před doporučením nejlepší sekačky na trávu Honda Pojďme mluvit o Honda Mowers obecně. jsou to nejlepší značka?

Rychlý vzhled: 2 nejlepší sekačky na trávu Honda pro většinu lidí

Proč si koupit sekačku na trávu Honda

Půjčovna sekaček na trávu a odborníci na péči o trávník závisí na sekačkách na trávu Honda, aby vydělali peníze.

Protože jsou nejspolehlivější a nejodolnější:

 • Honda může být důvěryhodné, že začne hned. i když jste olej nezměnili
 • Honda bude i nadále sekat trávník s vysoce kvalitním řezem. i když jej půjčíte svým sousedům a zacházejí s ním jako s nečistotami
 • Sekačka na trávu Honda se snadno obsluhuje a opravuje. i když nejste mechanik.

To je důvod, proč půjčovny kupují pouze Honda.

… Protože nájemci se nestarají o to, co si pronajímají, a porazili ho den v den. Půjčovna nevydělává peníze, pokud se sekačka rozpadne. Potřebují sekačku s nejmenšími poruchami. Honda.

Odborníci na krajinu si nemohou dovolit mít prostoje sekačky na trávu, protože jsou na tom, aby nakrmili svou rodinu. Když si koupí sekačku, zakoupí Honda. pokaždé.

Honda se v průběhu let prokázala, jak vědí, jak vyrobit nejlepší sekačku na trávu, a tak je jen na vás, pokud chcete utratit navíc za nákup po celý život.

Věděl jsi?

Honda je 26. nejsilnější značka na světě. Lidé kupují produkty Honda založené na získané důvěře. Milovali jsme naši Hondu v minulosti, a tak jsme si vybrali Hondu pro budoucnost. (Mimochodem č. 1 je Apple.)

Dnes. v tomto článku. se podíváme na:

 • Nejlepší sekačka Honda v každé cenovém bodě: vstupní úroveň, majitel domů, Prosumer a Commercial
 • Funkce sekačky Honda, na kterých záleží
 • Kde nejlepším místem k nákupu je: online, místní sekačka nebo obchod s velkým boxem.

Nejlepší sekačka na trávu Honda v každé kategorii

Když se pohybujete v ceně, jsou přidány funkce a výhody sekačky Honda.

 • Vstupní úroveň „HRS“ sekačky Honda trávníky mají motor GCV160 a bez možnosti taška na trávu. pouze mulč a boční výboj.
 • Když se přesunete k majiteli domu „HRN“, mower je upgradován na GCV170 a dostanete trávu.
 • Přesunutím na Prosumer „HRX“ sekačky získáte motor GCV200, skartování listů, nexitovou palubu, více možností výšky a delší záruku.
 • Jakmile se dostanete do komerčních sekaček „HRC“, získáte motor GXV, hydrostatický pohon a vše ostatní uvedené výše uvedené.

Vstupní úroveň. série HRS. motor GCV160, pouze mulč/výboj

V kategorii vstupní úrovně jsou 2 sekačky Honda: modely PKA (Push) a VKA (rychlost/vlastní).

Doporučili jsme model s vlastním poháněním (VKA), protože je pohodlnější a pouze o 30 dalších.

Náš výběr: Honda HRS216-VKA Self poháněno

Nejlepší vstupní úroveň sekačky Honda Lawn je HRS216-VKA.

Je to nejdostupnější Honda a nejlépe se hodí pro nové majitele domů, kteří nechtějí zabalit výstřižky z trávy.

Honda HRS216-VKA je pouze boční výboj a mulč. Pokud si chcete zabalit chvástání, budete muset níže vyskočit.

Honda nabízí 2 modely vstupní úrovně „HRS“. Rozdíl mezi nimi je push vs. Pohojeno.

Doporučujeme vlastní pohánění. Je to zřejmá volba pouze pro jen dalších 30. Pohoje se vám umožní sekat rychleji as menším úsilím.

HRS216-VKA má vše, co očekáváte v sekačce Honda (s výjimkou pytlů) a je zřejmou volbou, pokud hledáte první sekačku.

Majitel domu. série HRN. motor GCV170, pytle

V kategorii majitelů domu jsou 4 sekačky: PKA (Push), VKA (Self Powerled), VLA (Electric Start), Vya (Roto Stop Blade Bezpečnostní systém).

Doporučujeme VKA, protože je to nejlepší hodnota za peníze. Je to o více než 100 levnější než elektrický start a rota Stop Blade Bezpečnostní systém sekačky a pouze o 20 více než model pouze pro tlak.

Náš výběr: Honda HRN216-VKA Self poháněno

Nejlepší sekačka Honda pro většinu majitelů domů je HRN216-VKA, kterou vidíte na obrázku výše v naší garáži.

Je to sekačka, kterou vlastníme 10 let a v současné době máme 3 v kůlně.

Je to jen o 100 více než boční sekačka „HRS“ a má možnost pytlování a také upgradovaný motor GCV170 a je poháněn.

Kromě toho získáváte upgradovaný systém dvojitého čepele a extra řezání od 1 ″. 4 ″.

Pokud chcete pro váš trávník cenově dostupný pracovník.

Prosumer. série HRX. motor GCV200, skartování listů, paluba nexitu, výšky řezání, delší záruka

V rámci řady Prosumer je 5 modelů.

Náš výběr. HYA. je 2. nejdražší v kategorii Prosumer.

Věříme, že přidané náklady stojí za to dlouhodobě.

Náš výběr: Honda HRX217-HYA

Všechny věci zvažovány Honda HRX217-HYA je nejlepší na trhu-dokonce i zvažování cenovky. Je to dobré.

Pokud chcete investovat do nejspolehlivější a odolnější sekačky na trávu, je to vaše nejlepší sázka.

Takže co to dělá za to, co stojí za 500 nad HRN?

 • Motor GCV200. HRX má větší motor 200 ccm pro větší výkon a točivý moment, aby vás dostal přes tvrdou/mokrou/dlouhou trávu.
 • Hydrostatický pohon. Mechanismus poháněného samostatně na této sekačce je hydraulický místo pásu/kladky. Díky tomu je mnohem všestrannější s nekonečnou kontrolou rychlosti a přesností.
 • Bezpečnost čepele Roto-Stop. Nyní můžete snadno zastavit lopatky, abyste chytili a přesunuli míč nebo hračku, aniž byste museli vypnout motor sekačky.
 • Nexite nikdy rezavě. Never Rust, nikdy Dent Deck, která je lehčí a má celoživotní záruku, je obrovská upgrade.
 • 5letá záruka. Modely sekačky HRS a HRN mají 3letou záruku. HRX mají 5 let v záruce.
 • Větší travní taška. O 30% více objemu chytání trávy.
 • Větší, lepší kola. 1 ″ více průměru v kol HRX pro lepší kontrolu a mají také kuličková ložiska pro plynulejší zážitek.
 • Snadnější skladování se skládací rukojetí. Snadno uložte sekačku pod pracovní lavičkou s rychlým popisem uvolnění.
 • Mow Lower (0.75 ″). Můžete sekat na 0.75 ″ (19 mm) s HRX. To je skvělé pro vzhled téměř golfového zeleného trávníku.

Vše, co musíte rozhodnout, je, zda všechny tyto další funkce a výhody stojí za peníze navíc.

Oba jsou Honda a oba budou trvat 15 let s náležitou péčí a údržbou.

Komerční. série HRC. motor GXV

Nyní mluvíme o komerčních sekačkách.

Jedná se o nadměrné majitele domů, kteří stojí dalších 500 oproti HRX a 900 oproti modelům sekačky HRN.

Náš výběr: Honda HRC216-HDA

Velkým upgradem na komerčních Honda Mowers je komerční motor GXV.

Motor GXV má místo hliníku rukáv litinového válce. To umožňuje každodenní profesionální používání bez výrazného zmenšení životnosti motoru.

Motor GX má také nízkou ochranu oleje, aby motor vypnul před jakýmkoli poškozením nízkým olejem. Mnoho komponent na motoru GC Honda bude plast, kde jsou na GX oceli pro delší životnost a větší trvanlivost.

Pokud vlastníte péči o trávník nebo krajinu a potřebujete sekačku na procházku, je to skvělá volba.

Pokud máte peníze a chcete to nejlepší z nejlepších pro váš domov, pak je to pro vás.

Funkce sekačky Honda, na kterých záleží

Honda sekačky na trávu mají malý motor Honda připojený pomocí svislé hřídele k čepeli sekačky. Zapněte motor a točí čepel na určité otáčky. Čepel je ostrá a kotlety/řezá trávu, když se pohybujete vpřed po trávníku.

Sekačky na trávu jsou docela jednoduché stroje.

Zde jsou funkce, z nichž si můžete vybrat, abyste se rozhodli, zda chcete vstupní úroveň, prosumer nebo komerční model Honda Mower.

Návrh, typ a velikost motoru

Honda navrhuje své malé motory, aby byly spolehlivé, odolné a nejdůležitější. opravitelné.

Jak dělají ze sekačky na trávu opravnou malou motor?

 • Z horní části motoru máte snadný přístup k odstranění a výměně klikového hřídele motoru
 • Karburátor se snadno přistupuje a odstraňuje, protože je připojen přes 2 šrouby na boku motoru
 • Samotný motor je navržen tak, aby měl menší počet dílů než předchozí modely, aby se náhradní díly skladování usnadnily a méně komplikované.

Jaké typy a velikosti malého motoru vidíme na sekačkách na trávu Honda?

 • GCV. všechny sekačky Honda mají svislé motory hřídele.
 • GXV. „X“ znamená komerční motor Honda. Sekačky „HRC“ mají tento typ motoru.
 • 160, 170, 200. Jedná se o CC (kubické centimetry) motoru nebo objem spalovací komory. Větší spalovací komora se rovná větší síle na čepeli sekačky.
 • OHV vs. OHC. režijní ventil vs. stropní vačka. The Gist: Pro přenosný stroj, jako je sekačka na trávu. Motory OHV jsou kompaktnější pro sílu, kterou dostanete. GCV160 s OHC má stejnou velikost jako GCV200 s OHV.

Podívejme se na další specifikace každého motoru.

 • GCV160. Vrchol 4.4 HP. Točivý moment: 6.9 lb-ft (9.4 nm) @ 2500 ot / min. 0.93 litr palivové nádrže. 4-tuk OHC.
 • GCV170. Vrchol 4.8 HP. Točivý moment: 8.2 lb-ft (11.1 nm) @ 2500 ot / min. 1 litr palivová nádrž. 4-tuk OHV.
 • GCV200. Vrchol 5.6 HP. Točivý moment: 9.4 lb-ft (12.7 nm) @ 2500 ot / min. 1 litr palivová nádrž. 4-tuk OHV.

Mulč/taška/boční výboj/skarta listů

Většina z vás bude chtít, aby si mohla zabalit výstřižky trávy. To znamená, že musíte získat prosumera nebo komerční sekačku. Honda vstupní úrovně sekačky pouze na boční výtok a mulčují trávu. bez pytle. Komerční sekačka Honda má přidanou funkci skartu listů.

 • Vstupní úrovně „HRS“ modely. 2-in-1 mulč/boční výboj trávy.
 • Prosumer HRN modely. 3-in-1 mulč/boční výboj/pytel trávy.
 • Komerční modely HRX. 4-in-1 mulč/boční výtok/pytlování/listové skartování trávy a listů.

Řízení přenosu

Většina sekaček Honda je poháněna. Z 11 nabízených modelů jsou 2 pouze. Na vstupní úrovni získání vlastního ponoru stojí navíc 50.

 • TAM. Musíte sekačku tlačit dopředu přes silnou trávu a nahoru.
 • Pohojeno. Sekačka má nastavitelný hnací systém (řemenice a komponenty pásu nebo ozubeného kola).
 • Hydrostatický. Hydraulický systém se používá k posunu sekačky vpřed s nekonečnou kontrolou rychlosti a bez externích pohyblivých komponent.

Záruka

 • 3 roky. Vstupní úroveň HRS a Prosumer HRN Honda Mowers mají 3letou záruku. 3 měsíce, pokud používáte v komerčním/pronájmu.
 • 5 let. Pouze komerční sekačky HRX mají 5letou záruku na sekačku a motor. Doživotní záruka na materiál paluby. Záruka jde na 3 měsíce, pokud se použije v komerčním/pronájmu.

Startér

Většina lidí očekává, že jejich sekačka bude mít startér pro vytahování zpětného rázu, a tak je tato funkce na dně.

Některé ze sekaček Honda mají pro pohodlí elektrický startér.

 • Zpětný ráz. Vytáhněte struncový startér, jako byste byli zvyklí.
 • Elektrický předkrm. Na palubě baterie vám pomůže spustit sekačku jako auto. Někteří lidé se to nelíbí, protože nyní se musíte starat o výměnu baterie po lince.

Palubní materiál

Při správné péči bude používat sekačky Honda s 16 měřidlem trvat celý život. Pokud však necháte výstřižky z vlhké trávy přilepené na spodní straně po celou zimu, zatímco ve skladu, bude v průběhu času rez. Materiál nexitové paluby nikdy nebude rez.

 • Ocel. HRS a HRN sekačky. Standard na většině plynových sekačků. Vyzkoušeno a testováno. Před uložením přes zimu vyčistěte paluby sekačky a vydrží celý život.
 • Nexite. Standardně přichází na sekačkách HRX. Patentovaný materiál Honda nikdy nebude rez. Doživotní záruka.

Kolik stojí sekačky na trávu Honda a kde byste si měli koupit?

Náklady

Zde jsou rozsahy výrobce navrhovaného maloobchodního (MSRPS) různých sekaček na trávníku Honda:

Honda distributoři prodávají sekačky Honda ve velkém prodejci, velkých obchodech a webových stránkách sekačky pro e-commerce pro nastavenou částku na jednotku. Prodejci rozhodnou, kolik nad nebo pod MSRP chtějí prodat na základě toho, kolik zisku potřebují generovat. Obchody sekačky online mohou často nabízet níže, protože mají méně režijních nákladů (bez průčelí).

Kde koupit sekačku Honda

Nejlepší nabídky sekačky Honda jsou obvykle online v obchodech s e-commerce speciálních nástrojů a sekačky.

Ale někdy je pro vás pohodlnější koupit v místním obchodě s velkým boxem nebo malým prodejcem místní sekačky.

Vrácení a nárokování záruky bude určitě méně potíže, pokud si koupíte od místního prodejce sekačky, protože jsou oprávněni provést opravu a podat žádost o záruku za vás.

Velké boxové obchody

 • Home Depot. V USA je 1 993 míst Home Depot. Neměli byste mít problém najít jeden zblízka, abyste se podívali na jejich výběr sekačky na trávu Honda. Home Depot má skvělou politiku návratu, pokud ji budete potřebovat.
 • Lowe’s. V USA je 1 738 umístění Lowe. Lowe’s má výběr sekaček Honda.

Místní prodejci sekačky

V USA je 1 000 s prodejci Honda. Většina měst přes 5 000 lidí bude mít alespoň 1 místní prodejce Honda.

To je skvělá možnost koupit si sekačku Honda, protože budou působit jako váš držitel záruky a opravna.

Budou také schopni nabídnout komplexní pomoc s nákupem, pokud se nemůžete rozhodnout, která Honda je pro vás nejlepší.

Online

K dispozici je 100s online obchodů s elektronickým obchodem.

Úvahy o záruce a opravách

Pokud si koupíte online nebo z velkého obchodu s boxem, budete pravděpodobně muset jít na místního prodejce Honda na záruku a opravy. Mají všechny části a odborníky na opravu a vše bude schváleno v záruce Honda.

Časté časté

Jaký je nejlepší olej, který má vložit sekačku Honda?

Honda bere normální motorový olej v závislosti na místním klimatu.

Syntetický olej je lepší než tradiční olej, ale také dražší.

Jaký je nejlepší typ plynu v sekačce?

Vaše uživatelská příručka Honda vám řekne, jaký typ bezolovnatého benzínu použije ve vaší sekačce. Honda doporučuje nepoužívat benzín s více než 10% ethanolem.

Jaké značky používají Honda Small Engines ve svých sekačkách na trávu?

Mnoho značek sekačky na trávu se rozhodlo koupit motory Honda pro použití ve svých sekačkách s push a jízdou.

Toro, Swisher, Bad Boy Mewers, Snapper a Ferris si vybírají Honda.

 • Nejlepší globální značky. Rantingthebrands.com.
 • Honda GCV200. Motory.Honda.com.
 • Honda GCV160/190. Motory.Honda.com.
 • Přesuňte se nahoru s grafem Honda. Powerquipment.Honda.com.
 • OHV vs. Motory OHC: Jaký je rozdíl a který je lepší? Lethalperformance.com.
 • Lokátor prodejců. Powerquipment.Honda.com.

O vašem průvodci: Jamey Kramar je certifikovaný manažer péče o trávník (NALP) a strojní inženýr podle obchodu. Píše o venkovním energetickém vybavení 11 let a byl citován v Nytimes, Populární mechanice, HowStuffworks, IFIXIT, REALTOR.com, a další. Tráví svůj volný čas rozebíráním věcí a také staví kabinu mimo síť ve své 200-akrové nemovitosti.

Co je to sekačka s vlastním pohonem a jak to funguje?

Co je to sekačka na trávu? Je to Roomba ze světa sečení trávníku? Můžete jen sednout a dát si studený nápoj, zatímco to běží kolem vašeho dvora?

Pokud jste nakupovali sekačky na trávu a měli jste tyto otázky, jsme tu, abychom pomohli. Sekačka na trávu s vlastním pohonem nemusí pro vás trávník sekat, ale může vám ušetřit čas a energii, díky čemuž je vaše týdenní úsilí o péči o trávník příjemnější a méně fyzicky zdanění.

Co je to sekačka na trávu?

Sekačky na trávu s vlastním pohonem způsobují, že váš zážitek ze sečení spíš jako odpolední jízda po zemi a méně jako namáhání Sisyphus, aby tlačil sekačku na kopec. (Poznámka pro Sisyphus: Zatlačení sekačky na kopec se nedoporučuje. Sekání přes obličej kopce je bezpečný a úspěšný způsob, jak jít.)

Stručně řečeno, tyto sekačky mají pohonný systém (jako auto), který po zapojení tlačí sekačku dopředu. Jediné, co musíte udělat, je řídit.

POZNÁMKA: Oba sekačky na baterii i plynové sekačky nabízejí modely s vlastním pohonem.

Jak funguje sekačka na trávu?

Funguje to stejným způsobem, jakým sekačka na plyn nebo baterii funguje. Rozdíl je v tom, že sekačka se tlačí dopředu místo operátora (vy) tlačení zezadu.

Stejně jako u většiny sekaček na trávu poháněné plynem, podržte řídítek a vytáhněte šňůru. Poté vytáhněte páku pohonu, abyste zapojili systém pohonu. U motoru napájeného baterií stiskněte tlačítko Start a zatáhněte po rukojeti.

Systém pohonu je podobný tomu, který ve vašem autě: Jakmile zapojíte páku pohonu, systém pohonu zapojí kola a sekačka se pohání dopředu.

Bezpečnostní tip: Pokud budete někdy okamžitě zastavit sekačku, pusťte obě držadla a sekačka a pohonní systém se zastaví.

Jako auto, sekačky s vlastním pohonem přicházejí v pohonu všech kol, pohonu předních kol a pohonu zadních kol. Zde je zhroucení každého.

Typ 1: pohon všech kol (AWD)

Sekačka s pohonem všech kol nebere mnoho pokynů, aby to šlo správným směrem. Sekačky pohonu všech kol (aka sekačky se čtyřmi koly) mají vynikající trakci a rovnováhu na všech čtyřech kolech.

Protože potřebujete různé pohonné systémy, použijte pohodlné řídítky k přepnutí mezi třemi typy pohonů pro optimální trakci na kopcích a většinu terénu. AWD může být nákladnější než ostatní typy jednotek a je nejvzácnějším typem mezi těmito třemi.

Typ 2: pohon předních kol (FWD)

FWD je obecně levnější než ostatní dva typy hnacích systémů a je ideální pro ploché trávníky. Zde je důvod: trávníky, které jsou nerovnoměrné, způsobují, že se přední kola odrazí. Když k tomu dojde, ztratíte pohon.

To nemusí být nutně špatná věc. Znamená to jen, že budete muset udělat trochu fyzičtější práce. Když přední kola vycházejí z trávníku (vysoká tráva, svah nebo jak se zatáčíte), budete muset dodat dopředný pohyb sami.

Typ 3: pohon zadních kol (RWD)

RWD je nejoblíbenější ze tří typů jednotek. Máte spoustu stromů, které můžete sekat kolem? RWD vám pomůže napájet zatáčky, protože přední kola obvykle vycházejí ze země, když začnete novou řadu nebo křivku kolem stromů. Tento typ jednotky je ideální pro velké trávníky nebo trávníky, které jsou nerovnoměrné nebo svažité. RWD poskytuje dobrou trakci a vyžaduje velmi malou sílu, aby se pohybovala téměř v každém terénu.

Rychlosti sekačky

Nakonec, když nakupujete, všimněte si, zda je sekačka jedna rychlost nebo variabilní rychlost. Jednostupňové stroje fungují dobře pro standardní tempo chůze. Pokud chcete větší flexibilitu, abyste změnili rychlost chůze, nebo pokud potřebujete sekat kolem křivek, hustou trávou, nerovnoměrným terénem nebo kopci, může být variabilní rychlost lepší volbou.

Výhody a nevýhody sekaček s vlastním pohonem

Pokud jste starší nebo chcete, aby vaše sekačka byla o něco méně vyčerpávající, nabízejí sekačky s vlastním pohonem mnoho výhod. Můžete si vybrat z modelů s jednou nebo proměnnou rychlostí a užít si výhody bočního výtoku, mulčování nebo pytlování na většinu modelů.

Existuje tedy nevýhoda? No, druh. Tyto sekačky nejsou pro každý dvůr správné. Při provádění výzkumu sekačky zvažte tři věci: velikost svého dvora, náklady vs. čas a terén.

Velikost vašeho dvora: Pokud je váš trávník tak malý, můžete ho sekat s jedlíkem plevelů, sekačka s vlastním pohonem není pro vás. Spotřebitelské zprávy doporučují sekačku s vlastním pohonem pro každého s půl akrem na akr prostoru trávníku. Ostatní odborníci však doporučují sekačky na trávníky s vlastním pohonem i tak malé jako čtvrtina akru.

Přichází zde do hry malé sebepoznání (a zážitek ze sečení). Jste vyčerpaní po tlačení sečení čtvrt-akrového trávníku v letním žáru? Pokud ano, možná budete chtít upgradovat na sekačku s vlastním pohonem.

Na druhou stranu, pokud sečení trávníku o půl akru je vaše jediná příležitost dostat se ven a potit se celý týden, můžete být naprosto šťastní, že se drží dobrou staromódní push sekačku.

Nakonec pomyslete na svůj trávník. Příjemnější zážitek z sečení znamená, že budete sekat častěji, takže vy a váš trávník budete v průběhu sečení zdravější a šťastnější.

Náklady vs. Čas: Čas jsou peníze, správně? Sekačky s vlastním pohonem stojí více než jejich protějšky sekačky, ale práci se dostanou rychleji než sekačka. Také máte ještě více řez, pokud necháte sekačku udržovat konzistentní rychlost při sekání. Pokud je váš čas cennější než několik dolarů navíc, stojí za to investovat.

Terén: Pokud máte velmi malý, plochý trávník, sekačka na trávu nemusí stát za investici. Pokud je váš trávník na svahu nebo má nerovný terén, může sekačka s vlastním pohonem dokončit s menším úsilím z vašeho systému pohonu s lidským poháněným.

Další věc, kterou je třeba zvážit, je hustota vašeho trávníku. Pokud máte hustou trávu, je to výzva k procházení sekačkou, která se senící trávníkem usnadní. Jeho pohonný systém dodává veškerý dopředný tlak na energii přes trávník.

Křivky také představují výzvu. Máte na svém majetku spoustu stromů? Když jdete kolem křivek, zadní kola sekačky na trávu zůstávají na zemi, ale přední kola musí jít ze země. Sekačka s pohonem zadních kol usnadňuje sečení křivek.

Časté časté o samoprocelých sekačkách trávníku

Kdo by si měl koupit sekačku na trávu?

Pokud se na vás vztahuje některá z následujících, zvažte výhody sekačky s vlastním pohonem:

—Large Lawn: Pokud máte trávník, který je přes čtvrtinu akru, možná zjistíte, že samohybné sekačky jsou nástroj.

—Neven terén/spousta křivek: Velké a malé yardy, které mají hrboly, kopce a nerovný terén, může také těžit z pohonného systému. Podobně, pokud máte hranice kolem stromů a postelí, pohon zadních kol vám pomůže napájet těmto zatáčkám bez tolik svalu.

—Cort On Time: Self-pohonná baterie a plynové sekačky jsou nebojácní průzkumníci trávníku. Budou udržovat konzistentní rychlost v celé silné trávě a kopcovitém terénu. To vám pomůže napájení trávníku bez zpomalení kvůli únavě.

—Složte energii: Pokud nenávidíte tlačení sekačky na trávu a raději byste ji nechali dělat většinu práce, sekačky s vlastním pohonem vám pomohou dokončit práci s menším úsilím než sekačka na trávu nebo sekačku navijáku (ani jedna z nich nemá Možnost s vlastním pohonem).

Dělat sekačky s vlastním pohonem přicházejí se speciálními funkcemi?

Sekačky s vlastním pohonem jsou silné a rychlé, ale ty nejsou jejich jediným zvláštním talentem. Mají na výběr mnoho dalších zvonků a píšťalek:

—Fold-and-Store: Některé z těchto sekaček se složí pro snadné skladování. —Elektrický začátek: Na některých sekačkách na plyn a na všech sekačkách poháněných baterií najdete možnosti elektrického nebo push-start. —Vytmiet: Mejky s vlastním pohonem baterie jsou tišší než plynové modelyMožnosti likvidace Three Grass: Mnoho sekaček na trávu s vlastním pohonem nabídne všechny tři možnosti, takže si můžete vybrat, zda si můžete vypouštět boční vypouštění nebo mulč. —Blade Brake spojka: Umožňuje vám vypnout čepel, ale udržujte sekačku v provozu. Toto je praktická funkce, pokud potřebujete překročit štěrkovou cestu, vyprázdnit tašku nebo vyzvednout překážky v trávníku. —Single-Lever Výška Nastavení: Upravte výšku na všech čtyřech kolech jedinou pákou.

Pro tip: Pokud často naložíte trávník na přívěs, spojka Blade Brake je praktická funkce. Ponechte pohonný systém zapojený (bez běhu čepele), který vám pomůže dostat sekačku na přívěs s menším úsilím od vás.

Z jakých značek si mohu vybrat?

Mnoho lidí. Zde je několik populárních značek, které prodávají sekačky s vlastním pohonem:-Craftsman-Cub Cadet-Dewalt-Ego-Greenworks-Honda-Kobalt-Makita-Powersmart-Pulsar-Ryobi-Toro-Troy Bilt

Pokud vás tento článek nepohnul z gauče, abyste sekali vlastní trávník, kontaktujte jednoho z našich místních odborníků na péči o trávník. Mají motivaci a komerční sekačky na trávu s vlastním pohonem, které se o váš trávník postará v jiffy.