Změna motorového oleje sekačky Toro Zero-Turn. Toro sekačka na trávu

Dvůr nástrojů

Jak opravit, udržovat být v bezpečí pomocí motorů, sekačky na trávu, motory pro kutily a soupravy. Možná nějaké pivo.

Jak si vybrat nejlepší olej pro sekačku na trávu

Stejně jako byste měli pravidelně měnit olej v autě nebo nákladním vozidle nebo řetězové pile, mělo by se to udělat pro vaši trávu. Pokud chcete mít na ulici nejlépe vypadající trávníky, budete potřebovat svou trávu, abyste měli ostrou čepel a aby byli naplněni nejlepším olejem, takže když tlačíte zatracenou věc, motor funguje dobře a dává dlouhé dlouhé životnost služby. Mohli byste být v pokušení myslet na svou trávu jako na „jen na trávu“, takže jakýkoli druh automobilového automobilového oleje to udělá, ale to by mohlo znamenat rozdíl mezi prodloužením životnosti sekačky na trávu nebo ji způsobí. Je to zejména tak, pokud se vaše sekačka příliš často nevyužívá. Pokud tedy chcete „dobrý olej“ na to, co vložit do své trávy, přečtěte si dále.

Jaký druh oleje musím použít ve svém trávníku?

Teplota klimatu, ve kterém budete provozovat trávu, bude mít vliv na vaše ropné potřeby.

Odborníci na trávu na trávu Briggs a Stratton radí, že „motory na většině venkovního napájecího vybavení fungují dobře se syntetickým olejem 5W30.

Pro zařízení provozované v horkých teplotách poskytuje Vanguard 15W50 syntetický olej nejlepší ochranu.“

Co to pro vás jako uživatele oleje znamená, že musíte zkontrolovat, na jaký rozsah bude váš motor běžet. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je zkontrolovat uživatelskou příručku motoru pro doporučení výrobce. Pokud jste ztratili příručku nebo nikdy ji neměli, použijte vyhledávač k nalezení jeho PDF.

Obecným pravidlem je však to, že motory na většině venkovního napájecího zařízení dobře fungují se syntetickým olejem 5W30.

Jakmile jste našli ten správný druh oleje, je nyní čas zvážit, jakou značku oleje chcete použít.

Obvykle doporučujeme, abyste se vyhnuli nejlevnějšímu rozsahu jakéhokoli nástroje nebo bezpečnostního vybavení nebo oleje a určitě to samé uděláte s olejem na trávu. Doporučujeme, abyste použili vyzkoušené a důvěryhodné značky. Protože tyto oleje byly testovány na silnici v mnoha strojích, které tlačily mnoho tisíc kilometrů.

Pokud by to tyto značky nezkrátily, nepřežily by na trhu. Pokud mi nevěříte, přečtěte si tento příběh o tom, jak společnost Slitz změnila kvalitní pivo v vtip a rozběhla svou značku do země. Jedním z nich je třeba mít na paměti, že čím starší je váš motor, je pravděpodobnější, že bude vyhovovat tradičním olejovým rozsahům SAE30.

Doporučený olej: Briggs a Stratton Small Engine 30W

Briggs a Stratton jsou pravděpodobně největším jmenovaným hráčem na trhu s trávníkem (Husqvarna je pravděpodobně druhý). Jejich motory jsou známé tím, že „chodí a chodí“, takže několik dalších „značek s velkým jménem“ jednoduše používá motor Briggs a Stratton na vlastních značkách jako prodejní místo.

Největší název v technologii na trávu bude mít určitě kvalitní ropný produkt pro své stroje a jejich verze 30W pro malé motory je s největší pravděpodobností to, z čeho by váš motor měl prospěch.

„Koupil jsem si zbrusu novou trávu a nechtěli, aby se rozbočovače Vyhoďte to také Protože do něj zapomněl vložit olej.“

Klasika a vždy stojí za to připomenout, že pokud si koupíte novou trávu, musíte přidat olej před použitím nebo zničíte motor.

Mohu použít syntetický olej ve svém trávníku?

Ano, můžete použít syntetický olej v trávníku. Oleje jako Amsoil jsou navrženy pro modernější motory. Syntetický olej je malé mazivo motoru plné chemických sloučenin, které jsou uměle vyráběny pomocí chemicky modifikovaných ropných komponent. Výhodou používání syntetického oleje je tendenci nabízet lepší viskozitu, opotřebení a kontrolu vkladu a tekutost nízké teploty. To znamená, že pokud pravidelně používáte syntetický olej ve své trávníku (z dlouhodobého hlediska), výrazně zvýšíte šance na dlouhou životnost a snížíte potřebu nahradit trávou v 6. roce místo 10. ročníku (omluvte hyperbolu!). Pravidelné používání syntetických olejů v motoru tedy snižuje šance, že to selhává, a tedy v tomto procesu rozšiřuje jeho životnost. Jedinou skutečnou nevýhodou používání tohoto druhu oleje je to, že je obvykle cena výrazně vyšší než standardní oleje. Podívejte se například na tento příklad z Pennzoil, jejich 530-30 plnohodnotných může cen přes 50 babek!

Použití syntetického oleje Toro s trávníkem

Toro Syntetický olej, navržený tak, aby pracoval v celé řadě extrémních podmínek, bude zvládnout teplo a nachlazení, aby vám pomohl vyříznout trávníky.

Toro je navíc masivní značka po celém světě, která tlačí sekačky na trávu, které vyrábějí golfová auta, jezdící sekačky, stříkací vybavení, diggery, palandy a špičkové komody. Takže znají motory a znají olej, takže si můžete být jisti, že olej je vytvořen a testován tak, aby vyhovoval potřebám svých strojů. To znamená, že díky své kvalitě udělá toro olej většinu sekaček na trávu, pokud jde o výkon motoru. Určitě splňuje požadavky na výkon značek, jako jsou Briggs Stratton, Kohler, Honda, Tecumseh a Craftsman!

Jak často bych měl vyměnit olej na trávu?

Mnoho majitelů automobilů mění olej svého automobilu jednou ročně v rámci ročního vyladění. Prodlužuje životnost motoru, protože jeho části jsou chráněny před opotřebením.

Pro menší motory je srovnání stejné. Mnoho trávníků změní svůj olej jednou ročně na jaře, když tráva začne růst dlouho a sekačka se používá pravidelně.

To je vázáno na použití sekačky. Vaše sekačka může mít různé potřeby v závislosti na hodinách použití. Trávník, který je plísník půl hodiny jednou měsíčně, může potřebovat změnu pouze jednou ročně, ale týdenní sekačka většího trávníku může vyžadovat dvě změny.

Jízda na sekačce pravděpodobně bude s větší pravděpodobností těžit ze změny ve 100 hodinách běhu a každoročně.

Pokud máte pocit, že váš motor nefunguje dobře, může pomoci změna oleje. Jak vždy doporučujeme, vaše příručka pro uživatele by vám mělo být schopno poskytnout vám radu. A bude to také dobrá rada, protože chlápci a dudety, kteří vytvořili motor, jej testovali na zem v laboratoři, takže budou vědět, jak jejich stroj funguje za tolika podmínek.

Jak odstranit starý olej z trávníku

Pokud jde o změnu oleje sekačky na trávu, určitě existuje několik tipů a triků, které můžete udělat, abyste se ujistili, že máte přenos bez oleje. Takže nyní jste pochopili důvody, proč musíte pravidelně měnit olej vašeho motoru, další otázkou by mohla být, jak! Položky, možná budete muset změnit olej:

 • Pánev nebo obdržíte zachycení starého oleje
 • Některé staré hadry nebo látky
 • Klíč s vhodnou velikostí zásuvky pro odtok oleje Nu
 • Motorový olej, který vyhovuje vašim potřebám
 • Trychtýř
 • Systém sifonu nebo oleje, pokud se chystáte spíše do Sifonu než vypouštět

Umístění výměny oleje

První věc, kterou musíte udělat, je zvážit místo, kde vypustíte olej již uvnitř sekačky. Přirozeně se budete chtít vyhnout této operaci na trávníku trávy nebo poblíž vaší zahrady v případě rozlití. Za tímto účelem je ideální konkrétní povrch, jako je příjezdová cesta. Samozřejmě budete chtít stanovit noviny nebo lepenku, abyste zachytili jakékoli kapky oleje, které se mohou sbírat, aby se zabránilo barvení betonu.

Před vypuštění oleje zahřejte motor

Nejlepší je otočit motor na trávu na několik minut, než vypustíte olej. Je to proto, že částice, které shromáždily, se budou vznášet ve starém oleji. Dávejte pozor, aby při vyčerpání oleje, že části motoru nejsou příliš horké. Možná budete muset používat rukavice, pokud na chvíli spustíte motor. Nyní je také čas odpojit zapalovací svíčku, aby se zabránilo jakémukoli náhodnému zapalování motoru.

Najděte zátku odtoku oleje na spodní straně sekačky

Vyčistěte obecnou oblast starým hadříkem, aby se zabránilo spadnutí jakýchkoli vnějších zbytků do klikové skříně. Nakloňte sekačku a poté pod sekačkou položte nějaké noviny a olejovou pánev nebo džbán. Poté si vezměte zásuvkový klíč a spusťte zástrčku proti směru hodinových ručiček. To umožňuje, aby se olej odtočil do vašeho sběrného zařízení. Jakmile olej zcela vyčerpá, zajistěte odtokovou zátku kroucením ve směru hodinových ručiček a jemně utažení klíč. Pokud má vaše sekačka olejový filtr, je vhodný čas na jeho nahrazení.

Odstranění motorového oleje pomocí sady Siphon

Pokud máte preferenci sifonu spíše přes vstupní bod oleje než odtok, může být sada Siphon jen lístek. Jakmile máte svůj sifonový sifon, vložte jeden konec své trubice do olejové výplňové díry a ujistěte se, že dosáhl dna nádrže. Druhý konec hadičky musí být umístěn do kontejneru, který během procesu nebude srazit. Zapojte svůj sifonový a snažte se vyprázdnit co nejvíce použitého oleje, jak můžete. Mírné nakládání motoru na boku může pomoci uskutečnit poslední olej a trubici lze manipulovat do polohy pro shromažďování posledního oleje. Tyto soupravy lze také použít k přenosu paliva z vašeho automobilu nebo kontejneru paliva přímo do palivového čerpadla sekačky na trávu. Šikovný způsob, jak provést efektivní přenos! Jakmile dokončíte sifonování, jste připraveni přidat nový olej. A co byste mohli použít?

Změna motorového oleje sekačky Toro Zero-Turn

Nejjednodušší způsob, jak se postarat o svou sekačku Toro Zero-Turn, a ujistit se, že není ohrožena možným poškozením, je pravidelně vyměňovat jeho motorový olej. To může být obtížné, protože motorový olej je často mimořádné, a proto mimo Mind. Toro však doporučuje, aby se olej změnil každých 100 hodin nebo po prvních 5 hodinách pro zbrusu nové sekačky Toro Zero-Turn. Naštěstí je to snadný proces, který se může naučit, jak to udělat. Zařízení v Minnesotě vás provede, jak změnit olej Toro Zero-Turn krok za krokem.

Krok 1: Spusťte motor

Nechte svůj motor běžet několik minut před změnou oleje, který mu pomůže zahřát se a kapalina je snadnější z krytu motoru. Pomáhá také vzbudit jakékoli zbytky, které by mohly sedět na dně sekačky, aby se ujistil, že máte nejčistší start po dokončení změny tekutiny.

Krok 2: Připravte své nulové otočení na vypuštění oleje

Ujistěte se, že vaše sekačka s nulovým otočením je zcela vypnutá a že přepínač ovládání čepele ve stanici operátora je vypnutý. Když zaparkujete sekačku, pomáhá mít stranu motoru, který vypouštíte olej z mírně nižší než druhá strana, aby pomohl drenáž.

Krok 3: Změňte svůj olej

Je to dobrý nápad připravit jakýkoli prostor, který používáte k vypuštění oleje, v případě, že dochází k únikům nebo kapkám. Lepenka nebo plachta funguje dobře a olejová pánev zachycuje starou tekutinu. Na straně motoru by v závislosti na vašem modelu měla být vypouštěcí zátka. Vytáhněte to a opatrně začněte odstraňovat olej z motoru. Doporučujeme také změnit filtr motorového oleje při změně oleje. Buďte opatrní: Filtr má často hodně uvězněného oleje. Jakmile jste vyčerpali veškerý olej a pečlivě přidali nový olejový filtr do vašeho motoru a vyměnili odtokovou zátku, je čas přidat do motoru nový olej.

Krok 4: Přidejte nový olej do nulového otočení

Vyhledejte oblast měrky a odstraňte měrku. Nalijte tři čtvrtiny zvoleného oleje (přečtěte si manuál nebo navštivte webové stránky Minnesota Equipment a zjistěte, jaký je nejlepší typ oleje.) a poté změřte měrku, o kolik více potřebujete. Jakmile jste naplnili značku „plné“, jste připraveni na dalších 100 hodin v sedle sekačky Toro Zero-Turn sekačky.

Získejte informace ze vybavení Minnesoty

Údržba sekačky zajišťuje, že váš stroj funguje nejlépe tak dlouho. Pro více informací o vaší sekaně Toro Zero-Turn nebo jakémkoli jiném vybavení pro údržbu nemovitosti, které máte, důvěřujte odborníkům v Minnesota Equipment. Navštivte naše webové stránky a najděte místo ve vašem okolí, jsme vždy připraveni pomoci.

Související články o znalostním centru

Nevýhody na nákup sekačky na trhu

Výměna řetězu na motorové pile

Nastavení vodiče na zastřihovači řetězce

SAE 30 vs 10W30: Které se použijí ve vaší trávníkové sekačce

Víte, jaký olej použít ve vaší trávníkové sekačce? Bohužel mnoho lidí ne, takže by mohli používat nesprávný typ oleje a to by mohlo přinést důsledky.

Věděli jste, že v závislosti na klimatu, kde žijete, jsou některé oleje přiměřenější než jiné?

Chcete.li si při nákupu oleje pro svou sekačku na trávu, podívejte se na tento příspěvek, kde budu hovořit o rozdílech mezi oleji SAE 30 a 10w30, a poskytnete vám doporučení, na které se z nich použijete ve vaší sekačce na trávu, zkontrolujte tento příspěvek, kde budu hovořit o rozdílech mezi oleji. Zůstaňte naladěni!

 • SAE 30 vs 10w30 pro sekačky na trávu
 • Je SAE 30 stejná jako 10w30?
 • SAE 30 Olej a jeho výhody
 • 10w30 olej a jeho výhody
 • Mohu použít 10w30 místo SAE 30 v mé trávníkové sekačce?
 • Použije poškození 10W30, moje sekačka na trávu?
 • Můžete smíchat SAE 30 a 10W30
 • Mohl smíchat olej poškodit motor sekačky?
 • Verdikt: SAE 30 vs. 10W30: Což je nejlepší v sekačkách na trávu
 • Časté časté Sae 30 vs. 10W30

SAE 30 vs 10w30 pro sekačky na trávu

SAE 30 a 10W30 jsou dva typy motorového oleje používaného u trávníků. SAE 30 je silnější olej, který se nejlépe používá v teplém počasí, zatímco 10w30 je tenčí olej lepší pro použití v chladném počasí.

změna, motorového, oleje, sekačky, toro, zero-turn

SAE 30 poskytne lepší mazání pro motor sekačky na trávu, ale může to způsobit, že motor běží teplejší. 10W30 také motor namazává, ale bude běžet chladnější.

Pokud si nejste jisti, jaký typ oleje, který se má použít ve vaší sekačské sekačce. SAE 30 a 10W30 jsou vhodné pro většinu trávníků, ale každý má výhody a nevýhody. Vyberte si olej, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a potřebám sekačky na trávu.

změna, motorového, oleje, sekačky, toro, zero-turn

Je SAE 30 stejná jako 10w30?

SAE 30 a 10w30 jsou oba typy motorového oleje, které můžete použít u trávníků. SAE 30 je jednosměrný motorový olej, zatímco 10w30 je vícebarevný motorový olej. SAE 30 má silnější viskozitu, což znamená, že si udrží své vlastnosti při vyšších teplotách. Je také méně pravděpodobné, že se rozpadne při vysokých teplotách a rychlostech motoru. SAE 30 však není tak efektivní v chladném počasí jako 10 W30.

Naproti tomu 10w30 je tenčí a snadněji teče v chladném počasí. Chrání také před opotřebením díky jeho vyšší viskozitě. 10W30 však není tak účinné při prevenci usazení motoru při vysokých teplotách.

Nakonec nejlepší motorový olej pro vaši trávníku závisí na klimatu, ve kterém žijete, a na typu motoru, který má sekačka na trávu.

změna, motorového, oleje, sekačky, toro, zero-turn

SAE 30 Olej a jeho výhody

Olej SAE 30 je jedním z nejběžnějších olejů používaných u trávníků. Jeho název se týká systému klasifikačního systému společnosti automobilových inženýrů, který hodnotí oleje podle viskozity.

Olej SAE 30 je olej střední hmotnosti ideální pro trávníky, protože vydrží vysoké teploty bez rozpadu. Díky jeho hmotnosti je obzvláště efektivní při mazacích částech motoru, které se mohou během provozu velmi horké.

Kromě toho je olej SAE 30 méně pravděpodobné, že vytvoří ložiska a kaly, které mohou ucpat motor a snížit jeho účinnost. SAE 30 je také levný a přímý, protože se jedná o olej z jednoho třídy.

10w30 olej a jeho výhody

Pokud jste nadšenec péče o trávník, je pravděpodobné, že znáte vše asi 10 W30 olej a jeho výhody pro sekačky na trávu. Tento typ oleje je navržen speciálně pro menší motory, jako jsou ty, které se nacházejí u trávníků, a může pomoci sekačům běžet hladce a efektivněji.

Olej 10 W30 pomáhá namazat části motoru a zabránit jim v přehřátí, což může způsobit vážné poškození. Je to také skvělé pro snižování tření a opotřebení komponent motoru, což může prodloužit životnost vaší sekačky.

Kromě toho je olej 10W30 méně pravděpodobné, že se v extrémních teplotách rozpadne, takže je ideální pro použití v horkém i chladném počasí. Pokud hledáte olej, který vám může pomoci udržet sekačku na trávu jako nový, 10w30 je vynikající volba.

Mohu použít 10w30 místo SAE 30 v mé trávníkové sekačce?

Olej SAE 30 a 10W30 se běžně používá u trávníků, ale slouží různým účelům. SAE 30 je lehký olej určený pro teplejší teploty, zatímco 10w30 je těžší olej, který dobře funguje v horkém i chladném počasí.

Pokud si nejste si jisti, který z nich je ve své sekačce na trávu. Obecně je SAE 30 pro většinu lidí nejlepší volbou. Pokud však žijete v oblasti s mrazivými zimami, možná budete chtít v zimě přejít na 10w30.

Ať tak či onak, je nezbytné pravidelně kontrolovat hladinu oleje a změnit ji podle plánu uvedeného v příručce vašeho vlastníka. To může pomoci udržet sekačku na trávu hladce po celá léta.

Použije poškození 10W30, moje sekačka na trávu?

Ne, použití 10w30 nezraní sekačku na trávu. SAE 30 a SAE 10W30 jsou motorové oleje používané u trávníků. SAE 30 je olej z jednoho třídy, zatímco SAE 10W30 je multigradový olej.

Číslo po „W“ v SAE 10W30 znamená, že olej byl testován a splňuje standardy SAE pro použití při nízkých teplotách. Čím vyšší je počet po „W“, tím lepší olej provádí při nízkých teplotách.

SAE 30 Olej je nejlepší pro použití u trávníků v mírném podnebí, zatímco olej SAE 10W30 je nejlepší pro použití u trávníků při nízkých teplotách. Někteří lidé používají ve svých trávnících olej SAE 10W30, bez ohledu na klima, protože chrání před opotřebením.

Můžete smíchat SAE 30 a 10W30

SAE 30 vs. 10W30 pro Lawnmowers je debata, která se děje už roky. Můžete tedy smíchat SAE 30 a 10W30? Odpověď je ano; Můžete kombinovat tyto dva typy oleje. Podle těchto prací.org, míchání olejů se stejnou úrovní viskozity je v pořádku.

Je však nezbytné si uvědomit, že SAE 30 je lehčí olej a 10w30 je těžší váha olej. To znamená, že SAE 30 bude proudit efektivněji a poskytne lepší ochranu za chladného počasí.

10W30, na druhé straně, nabídne lepší ochranu v horkém počasí. Pokud tedy používáte sekačku na trávu při extrémních teplotách, je nejlepší použít olej určený pro tyto podmínky. Jinak můžete bez problémů smíchat SAE 30 a 10W30.

Mohl smíchat olej poškodit motor sekačky?

Je nezbytné používat správný olej ve vašem motoru sekačky na trávu a SAE 30 vs. 10W30 pro sekačky na trávu je běžná otázka. Olej SAE 30 je běžnou volbou pro teplejší počasí, zatímco lidé často používají olej 10 W30 v chladnějším počasí.

I když můžete tyto oleje smíchat, je to nejlepší, protože by to mohlo poškodit motor sekačky. Také, pokud jsou oleje od různých výrobců, je nejlepší je nemíchat. Před smícháním se také ujistěte, že známky jsou téměř podobné.

Verdikt: SAE 30 vs. 10W30: Což je nejlepší v sekačkách na trávu

SAE 30 a 10W30 jsou dva z nejpopulárnějších typů motorového oleje, ale které je nejlepší pro vaši sekačku na trávu? Odpověď závisí na několika faktorech, včetně značky a modelu sekačky, klimatu, ve kterém žijete, a jak často používáte sekačku.

SAE 30 je lehčí olej, který lidé často používají při teplejších teplotách. SAE 30 má nižší viskozitu, což znamená, že teče efektivněji a může pomoci zabránit opotřebení motoru. 10W30 je těžší váha, který lidé často používají v chladnějším podnebí.

Má vyšší viskozitu, která může poskytnout lepší ochranu vašeho motoru, ale může také způsobit, že bude tvrději pracovat. Nakonec nejlepší olej pro vaši sekačku na trávu závisí na vašich konkrétních potřebách. Pokud si nejste jisti, který typ oleje použít, poraďte.

Časté časté Sae 30 vs. 10W30

Toto jsou některé z často kladených otázek o SAE 30 a 10W30.

Je syntetický olej lepší pro trávníky?

Ne, syntetický olej není pro trávník lepší. Ačkoli nabízí vynikající mazání pro vysoce výkonné motory, trávníky neběží tak rychle, takže vysoké náklady by byly zbytečné. Kromě toho existuje mnoho dalších faktorů, které je třeba zvážit při výběru nejlepšího oleje pro vaše trávníky, jako je typ motoru, klima, ve kterém žijete, a frekvence použití. Obecně však syntetický olej nestojí za další výdaje.

Proč kouří moje sekačka na trávu?

Směs paliva a vzduchu je příliš vysoká, když motor sekačky na trávu produkuje černý kouř. Tento nedostatek vzduchu má za následek neúplné spalování, které způsobuje, že se nespálené palivo ve spalovací komoře přemění v kouř.Můžete zabránit tomuto problému a udržet hladkou sekačku na trávu tím, že v motoru je správná směs paliva a vzduchu.

Můžete použít olej 10w30 v Briggs a Stratton?

Ano, můžete použít olej 10W30 v motorech Briggs a Stratton. Kontrola příručky vlastníka je však nezbytná pro zajištění toho, aby se jedná o správný typ oleje pro váš konkrétní motor. Olej z 10w30 je běžným typem motorového oleje používaného v mnoha různých motorech, ale vždy je nejlepší konzultovat manuál vašeho majitele, aby byl jistě. Použití nesprávného oleje v motoru může způsobit poškození a zrušit vaši záruku.

Mohu použít 10w30 olej ve své sekačce na trávu Toro?

Ve sekaně Toro Lawn můžete použít 10w30 olej; Nejoblíbenější motorový olej pro sekačku na trávu Toro je však SAE-30. Multigrade SAE 10W-30 může pomoci, pokud potřebujete rozmanitý rozsah viskozity pro použití při různých teplotách, protože zvyšuje studený start.

Affiliate odpovědnosti

Všechny recenze a doporučení produktu jsou poskytovány samostatně náš redakční tým a náš panel odborníků. Tento článek může zahrnovat přidružené odkazy na Amazon nebo jiné partnerské webové stránky, kde můžeme vydělat malou provizi za provedené nákupy.

Přečtěte si prosím naši stránku s zveřejněním přidružených společností a zjistěte více.

Toro sekačka na trávu

Zveřejnil sepw 13. dubna 2015

Žádné další výměny oleje. Vůbec.

To je slib Briggs Stratton s novým motorem EI s Just Check Add /Strong> Technology, která se letos na jaře vyvádí na sekačkách Select Walk-Beh.

Podívejte se na to v akci nyní na Toro 20353 AWD Recycler »

změna, motorového, oleje, sekačky, toro, zero-turn

Briggs Stratton Exi Engine s pouze zkontrolovat technologii přidat

Samozřejmě, myslíš: V žádném případě. Nemohu vás obviňovat, je to odvážné prohlášení. Musíte změnit olej, správně.

Briggs si všiml, že zatímco většina lidí chápe důležitost změny oleje. To nutně neznamená, že se to dělá.

Protože většina motorů už nemá odtokovou zátku, změna oleje může být frustrující a chaotická: nakloňte sekačku na trávu. Olej chybí pánev. Někdy může změna oleje udělat více špatné než dobré, když není věnována péče, aby zajistila, že nečistoty a jiné úlomky nevstoupí do motoru.

Když se tedy rozhodli představit si další vývoj motorů sekačky na trávu, navrhl Briggs Stratton Exi od základů s ohledem na snadnou údržbu.

Přísnější těsnění a údržba bez nástrojů zvyšuje životnost motoru a usnadňuje vaše.

Pro změnu vzduchového filtru nejsou nutné žádné nástroje.

Větší, šikmý palivový krk pro snadnější plnění a méně nepořádek.

Žádné další výměny oleje.

V průměrném motoru sekačky na trávu jsou dva hlavní důvody ke změně oleje:

 • Nečistoty a zbytky se dostanou do oleje a způsobují opotřebení.
 • Prostřednictvím pravidelného používání teplo mění olej v kalem.

Motor EI využívá chladicí ventilátor optimalizovaný pro proudění vzduchu, který pomůže udržet ho v chladu, a také konstrukci horního ventilu, který minimalizuje teplo skrz hlavu válce a snižuje teplotu oleje asi o 10 stupňů.

Olej, který je tam, vydrží déle. Chladič olej bude trvat déle.

Aby byl olej čistý, Briggs se obrátil na papírový vzduchový filtr ve stylu automobilového průmyslu v těsném prvku stisknutím tlačítka, aby nečistoty zabránily nečistot. Trubice oleje také zahrnuje prodlouženou ret, který pomůže zabránit vstoupit trosky a přidávat olej do motoru.

Briggs Stratton Stačí zkontrolovat přidat technologii znamená:

Sekačka na trávu, která nikdy nepotřebuje změnu oleje.

Pro život motoru vše, co musíte udělat, zkontrolujte hladinu oleje. a přidat podle potřeby. Žádný chaotický proces vypouštění, žádné likvidace oleje. Prostě. Zkontrolujte a přidejte.

Ale co když chcete změnit olej?

Ano, stále můžete olej změnit, pokud chcete.

Na váš průměrný malý motor se doporučuje změnit olej po každých 50 hodinách provozu. Není pochyb o tom, že se na to bude cítit pohodlněji. Zatímco pravidelná plánovaná údržba vašeho motoru EXI odstraní potřebu výměny oleje, Briggs říká, že to nebude bolet, pokud to stejně uděláte.

Nový motor EI, se 7.25 nebo 6.75 Hrubý točivý moment, zahrnuje také další skvělé funkce, které jste očekávali od Briggs Stratton, včetně:

Systém startujícího motoru ReadyStart: Žádný prvotřídní, žádná sytič. Stačí vytáhnout za sílu. Briggs Stratton Starting Promise zaručuje, že začne ve 2 pokusech, nebo to opraví zdarma.

Kromě snadné hlavní hlavní nástroje je EXI také nejlehčím motorem ve své třídě, což usnadňuje manévru. Motory EXI Series se stanou standardem, protože Briggs v příštích několika letech postupně urychlí současné kvantové motory.