Recenze Craftsman Zero Turn | Životaschopná možnost. Craftsman Zero Turn sekačka

Nejlepší sekačky s nulovým otočením z roku 2023

Vezměte si nejlepší sekačku s nulovým otočení.

recenze, craftsman, turn, životaschopná, možnost

Pohodlný způsob, jak řezat trávu.

Nejlepší rozpočtová sekačka pro velké příměstské yardy.

Perfektní sekačka na základní úrovni.

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů. Další informace

U velkých dvorů s těsnými rohy a překážkami nic nepřekoná sekačku na trávu s nulovým otočením. Tyto agilní sekačky jsou silné stroje na údržbu trávníku určené pro manévrovatelnost. Unikátní řízení páky umožňuje úplné 360 stupňové řezání, což znamená. Dnešní sekačky na trávu s nulovým otočením jsou palivově efektivní a pohodlné, s možnostmi a funkcemi, které lze řešit téměř při každé velikosti dvoře. Sekačky na rezidenční nulové otočení jsou ideální pro předměstí. Větší komerční modely jsou skvělé pro pole, golfová hřiště a kopce. Nejlepší sekačky na trávu s nulovým obratem probíhají doslovné kruhy kolem konkurence.

 • Nejlepší celkově: Husqvarna Mz61 61 in. 27 HP Briggs Stratton Hydrostatic Zero Turn Section
 • Nejlepší pro první účasti: Ariens Apex Zero-Turn Meghter
 • Nejlepší pro pohodlí: Craftsman Z5200 20-HP V-Twin Dual Hydrostatic 42-In Nulo-Turn Lawn sekačka
 • Nejlepší pro profesionály: Swisher BS Zero-Turn Rider
 • Nejlepší rozpočet: Husqvarna Z242f nulová otočná jezdecká sekačka

Jak jsme si vybrali nejlepší sekačky

Dříve jsme hledali nejvyšší sekačky, nejlepší jezdecké sekačky a několik skvělých bezdrátových sekaček na trávu. Tato zkušenost nám poskytla velmi důležité základní znalosti, což nám umožnilo mít trochu více nuance při nalezení vynikajících sekaček. Použili jsme osobní testování, výzkum, doporučení, recenze a dojmy uživatele, abychom našli nejlepší sekačky pro nulové otočení pro všechny druhy yardů a uživatelů.

Nejlepší sekačky na nulu: Recenze doporučení

Která sekačka je pro vás nejlepší, záleží na vašem typu trávníku. Kterýkoli z těchto sekaček bude fungovat zázraky na plochém trávníku. Ale pokud máte kopce nebo velké oblasti na pokrytí, budete potřebovat specializovanější nástroj na dvoře. Hledejte velikost a funkce, které fungují pro váš dvůr a váš rozpočet.

Nejlepší celkově: Husqvarna Mz61 61 in. 27 HP Briggs Stratton Hydrostatic Zero Turn Section

Proč to provedl řez: Tato sekačka snadno přechází ze sečení vašeho vlastního dvora na komerční trávníku.

 • Nejlepší řezací balíček ve své třídě
 • Volitelná sada pro mulčování a přístavba baggeru
 • Pohodlné manipulace

Velké yardy potřebují velkou sílu a sekačka 27hp Husqvarna překročí hranici mezi obytnými a komerčními sekačkami na trávu. Široká 61palcová řezací paluba rychle pohlcuje velkou plochu trávy. Zvládne to skvěle, dokonce i na malých svazích, díky svému komerčnímu hydraulickému systému. Ale buďte opatrní. v této sekačce je více oomph, než si myslíte. Pokud nevěnujete pozornost, tato mocná jízdní sekačka se od vás dostane. Nejprve cvičte v pěkném širokém otevřeném oblasti, takže získáte pocit ovládacích prvků, rychlosti a řízení. High-back sedadlo s opěrkami, pěnovými rukojeti a tlumiči vibrací vám umožňují pohodlně celý den sekat pohodlně. Pokud máte dvůr větší než tři akry a chcete silný stroj na řezání trávníku, je sekačka Husqvarna na koni mocná volba.

Nejlepší pro první účasti: Ariens Apex Zero-Turn Meghter

Proč to provedl střih: Vyškrtněte vaši hru sečení bez křivky učení s touto snadno použitelnou sekačkou s nulovým otočením.

Pokud chcete vyměnit tradiční trávník nebo push sekačku, sekačka na trávu Ariens Zero-Turn je fantastický upgrade. Motor řady 23 hp Kohler 7000 je silný a konzistentní. Skvělá pro yardy menší než tři akry, jezdecká sekačka Ariens má ve svém robustním rámu 48palcovou řezací palubu. Je to sekačka na rezidenční nulové otočení, která je stejně odolná jako některá komerční sekačky. Přesto to není přemožený, předražený, příliš komplikovaný nástroj trávníku. Pokud jste ve světě sekaček s nulovým obratem nováčkem, je to perfektní stroj, který vám poskytne pohodlné a sebevědomé manipulace.

Nejlepší pro pohodlí: Craftsman Z5200 20-HP V-Twin Dual Hydrostatic 42-In Nulo-Turn Lawn sekačka

Proč to provedl řez: Tato sekačka má vestavěné funkce, aby pohodlně sekala celý trávník.

 • Motor: 20 hp Kohler 7 000 dvouválcových motorů
 • Řezací balíček: 42 ″
 • Hmotnost: 600 liber.

Jezdící sekačky prošly dlouhou cestou, pokud jde o pohodlí, a jezdecká sekačka s nulovým otočení. Sídlo s vysokým obalům vám poskytuje tolik potřebnou podporu, zejména pokud řezáte velké oblasti. A motor 20 hp a 42palcová řezací paluba vám dává dostatek energie k tomu. Řezání velkých yardů může trvat čas a to může vybírat daň na zádech, takže nikdy přehlédnete ergonomii. Položka gumové nohy této sekačky pomáhá snižovat vibrace, které mohou způsobit bolest nohou a nohou. Řídicí tyče se cítí skvěle, aniž by byly příliš citlivé. Toto není jen solidní sekačka na trávu s nulovým otočením, je to pohodlný venkovní trůn.

Nejlepší pro profesionály: Swisher BS Zero Turn Rider

Proč to provedl střih: Tato sekačka na trávu s nulovým otočením pro profesionální stupeň je snem krajináře díky jeho bezpečnosti, trvanlivosti a síle.

Toto není jízdní sekačka pro každého, ale traktor Swisher Zero Onder je jedním z nejlepších komerčních sekaček, které můžete získat. Pokud zahajujete podnikání v péči o trávník nebo potřebujete vybavit posádku údržby trávníku, jedná se o solidní investici. Sekačka Swisher má motoru 24 hodin Briggs Stratton. Traktor s nulovým otočením dokáže zvládnout sklony a nábřeží. Je to spolehlivé. Je to bezpečné. A tak velký, jak to je, zvládne to skvěle. Vždy se cítíte pod kontrolou monstrum 855 liber. Špatná zpráva? Není to levné. S cenovou značkou stoupající kolem 10 000 a dalších 3 000 pro řezací palubu to není typický kus trávníku. Jedná se o komerční sekačku na trávu s dostatečnou výkonem pro sekání celé sousedství, díky své 8-galonové palivové kapacitě.

Nejlepší rozpočet: Husqvarna Z242f nulová otočná jezdecká sekačka

Proč to provedl řez: Nejlevnější sekačka na našem seznamu obsahuje vysoce kvalitní mechaniku pro dobře upravené trávníky.

Rezidenční sekačky na trávu s nulovým otočením jsou obvykle ve stejném ekonomickém parku. Můžete očekávat, že utratíte 3 000 až 5 000 za spolehlivou jízdní sekačku. Tato Husqvarna je jedním z nejlevnějších sekaček na nulové otočení, vznášející se kolem spodního konce tohoto spektra a je skvělou sekačkou za peníze. Sekačky Husqvarna jsou známé svou kvalitou, takže i s nízkou cenou jezdecká sekačka je důvěryhodná a spolehlivý stroj. Tato sekačka s nulovým otočením má širokou 42palcovou řezací palubu a 18hp motor, který ji uprostřed není příliš slabý a není přemožen. Pokud máte akr půdy na sekání, není třeba utrácet peníze za zvláštní velikost a sílu, kterou nikdy nebudete potřebovat.

Co je třeba zvážit při nakupování nejlepších sekaček

Jsou všechny sekačky s pákou řídí stejnou? Vůbec ne. Velikost, hmotnost, koňská síla a zdroj paliva jsou jen několik věcí, které je třeba hledat při nakupování sekačky s nulovým otočením. Před otevřením peněženky pochopte, jak tyto sekačky fungují, kolik stojí a kolik mohou dosáhnout.

Dva typy sekaček s nulovým otočením: komerční a rezidenční

Po celá léta byly sekačky na trávu s nulovým otočením pouze jako vybavení komerčního dvora. Terénní společnosti a pozemní štáby, které potřebovaly zkrotit a udržovat velké plochy trávy, používaly velké průmyslové sekačky trávníku. Nedávno však sekačky na trávu s nulovým otočením s nulovým obratem dali příměstským majitelům domů sílu a obratnost pákového řízení řízení.

recenze, craftsman, turn, životaschopná, možnost

Velkým rozdílem mezi komerčními a rezidenčními sekačkami s nulovým obratem je síla (a cena). Komerční modely jsou navrženy pro velké oblasti a neustálé používání. Jsou těžší, mají širší řezací paluby a zabalí více koňských sil. Rezidenční sekačky na trávu s nulovým otočení. Tyto nástroje na trávu jsou méně silné, takže kopce mohou být náročné. Stále však poskytují neuvěřitelnou manévrovatelnost a manipulaci za mnohem dostupnější cenu.

Jaká velikost sekačky s nulovým otočením potřebuji pro svou velikost dvora?

U loděnic menších než tři akry je sekačka na rezidenční nulové otočení efektivním a uživatelsky přívětivým způsobem jít. Pokud je váš trávník větší, nebo plánujete používání sekačky každý den, může být komerční sekačka nejlepší volbou.

Kolik koňských sil potřebujete?

Nejlepší sekačky s nulovým otočením nabízejí 10 hp a 25 hp. Ale 10 hp je dobré pouze pro yardy menší než půl akru. A tyto sekačky nedokážou zvládnout sklony. U bytových trávníků až do tří akrů je 20 hp až 25 hp perfektní. Kromě toho mají sekačky s nulovým otočení. To znamená, že jakákoli sekačka na trávu s nulovým otočením nabízející 25 hp nebo více může být přemožena a předražená pro typický příměstský dvůr.

Plyn vs. Elektrické sekačky na trávu

Ano, na trhu jsou elektrické sekačky s nulovým otočením z baterie. A dělají docela dobrou práci, zejména pro yardy menší než akr. Počáteční sekačky s baterií jsou více než jen hlučné, rozzlobené golfové vozíky. Mají skutečnou řezací sílu a technologie se jen zlepšuje.

Elektrické sekačky na koni stojí přibližně stejné jako modely poháněné plynem. Neochraňujete peníze, ale při provádění péče o dvorek šetříte planetu. Elektrické sekačky jsou šetrnější k životnímu prostředí, protože nevyzařují žádné výfukové plyny. Ale potřebují baterie a to je největší nevýhoda. Baterie na i nejúčinnější elektrické sekačce může rychle zemřít a doba dobíjení se sníst vaši sobotu. Pokud vám nevadí omezená výdrž baterie, nebo plánujete zásoby záložních baterií, jsou elektrické sekačky stejně dobré jako sekačky poháněné plynem.

Sekačky poháněné plynem budou silnější, ale ne moc. Plynové sekačky jsou také srdečnější stroje, které jsou lepší pro jízdu po hrubém terénu a (mírných) kopcích. Elektrické sekačky nejsou dobré pro komerční využití, kde koňská síla a opakované použití jsou velkým problémem. U plochých trávníků však není větší než akr, nepřehlédněte elektrické stroje jako vaše nejlepší sekačka s nulovým otočením.

Jakou řezací balíček velikosti potřebujete?

Na řezání jsou umístěny čepele. Ale větší není vždy lepší. Jezdící sekačky s nulovým otočením začínají řezacími palubami měřícími 32 palců a mohou jít až 61 palců. Extra velikost je opravdu dobrá, pouze pokud stříháte více než tři akry trávy. Zatímco sekačky s nulovým otočením jsou vyrobeny pro těsné zatáčky a přesné manipulaci, velká sekačka je stále velká sekačka a bude těžkopádná na malých yardech.

Pokud má váš dvůr mnoho překážek, jako jsou stromy a přístřešky, ujistěte se, že sekačka na trávu je dostatečně malá, aby se vešla mezi těsný prostor. Pro příměstské domy s asi akrem půdy se rozhodněte pro menší sekačku s řezací palubou mezi 32 a 40 palci.

Pochopte řízení a zastavení

Rozlišovacím rysem jakékoli sekačky s nulovým otočením je řízení páky. Neexistuje žádný volant a nejezdíte sekačku s nulovým otočením jako auto. Místo toho obě páky ovládají otočný bod sekačky. Vytáhněte pravou páku zpět a zatlačte levou páku dopředu, aby se ostře napravilo.

Vzhledem k otočnému řízení je obvykle nejlepší sekat trávník ve vzoru Y místo toho, aby se drastické zatáčky mohly kopat kolo do trávníku a vytvořit Divots. A dejte si pozor: většina sekaček na nulové otočení nemá brzdy. Držíte páky volantu v neutrální poloze, abyste brzdili.

Pokud jste nikdy nepoužili sekačku s nulovým otočením, dejte si nějaký čas na trénink. Nejlepší sekačky s nulovým otočením jsou intuitivní a rychle vyzvednete mechanismus řízení. Ale poprvé používání tohoto kusu yardového vybavení by nemělo být podél okraje milované květinové zahrady. Zatímco často vidíte profesionální posádky trávníků, které se na těchto sekačkách zapínají, je nejlepší jít pomalu. Stroj má více vyzvednutí, než můžete předvídat, a je snadné přehrát a špatně se obrátit.

Časté časté

Otázka: Kolik stojí sekačky na trávu?

Ceny za sekačky na trávu s nulovým otočením. Komerční sekačky na trávu s nulovým otočením však mohou jít na 10 000. Uvědomte si své velikosti dvora a sny krajináře. Možná budete chtít odvrátit od drahých sekaček s nulovým otočení.

Otázka: Jak často byste měli sekat trávník?

Záleží na tom, jak rychle vaše tráva roste a jak vysoko chcete, aby vaše tráva byla. Sekání jednou týdně během vegetačního období. typicky pozdě na jaře a začátkem léta. se doporučuje udržet zdravý trávník. Po zbytek roku se můžete utéct se sečením každý druhý týden.

Otázka: Jak mohu ovládat sekačku s nulovým otočením?

Chcete-li ovládat sekačku s nulovým otočením, použijete páky volantu. Tyto páky obvykle spočívají na klíně. V neutrální poloze stojí sekačka. Posuňte obě páky dopředu a sekačka se pohybuje vpřed v přímé linii. Zatlačte obě páky zpět a sekačka cestuje opačně v přímé linii. Skutečná zábava začíná, když tlačíte jednu páku a vytáhnete druhou, čímž se vytvoříte otočný bod. Sekačky s nulovým otočením jsou navrženy tak, aby provedly ostré zatáčky a otočily se 360 ​​stupňů. To usnadňuje řízení překážek. Je to velmi odlišné než použití volantu. Dejte si čas (a prostor) na trénink a dostanete se na to.

Poslední myšlenky na nejlepší jezdecké sekačky

Jezdící sekačka s nulovým otočením je ideální pro navigaci kolem ostrých křivek, překážek a terénních lůžek. Jsou také nejlepším typem jízdní sekačky pro rychlé pokrytí velkých oblastí. Rezidenční sekačky s nulovým otočením vám poskytují téměř veškerou sílu komerčních monstra, ale za zvládnutelnější velikost a cenu. Tyto svižné sekačky jsou perfektním nástrojem pro trávníky mezi jedním a třemi akry. Najděte pohodlné sedadlo, adekvátně velký řezací balíček a značku známou pro kvalitu. Objevte dnešní nejlepší sekačky na trávu s nulovým otočením, abyste efektivně a efektivně udržovali svůj dvůr.

Recenze Craftsman Zero Turn | Životaschopná možnost?

Snaží se zjistit, proč recenze Craftsman Zero Turn vyhýbají bouři? Nebojte se, protože jsme vás úplně pokryli naším průvodcem krok za krokem. V tomto článku prozradíme všechny aspekty těchto vyhledávaných trávníků, aby vám pomohli informovanou volbu!

Na trávu přicházejí v různých tvarech a velikostech, vše vhodné pro řadu použití. Vážně se však mýlíte, pokud si myslíte, že sekačka s nulovým otočením, jako je varianta Craftsman Zero Turn, je vhodná pro sporadické použití. Nyní, pokud jste konzultovali zprávy, jako je seznam trhu s nulovým obratem Fortune Business. Možná budete mít sklon myslet v těchto liniích. Zákazníci se obvykle rozhodnou pro tyto sekačky kvůli jejich optimální přesnosti ořezávání trávníku a manévrovatelnosti. Mimochodem, celý trh na trávu má plánovaný růst 53 715.1 milion do roku 2030. Není divu, vzhledem k nárůstu zahradničení v soukromých prostorech po pandemii. Pojďme se nyní přesunout k tomu, co byste měli hledat při procházení těchto typů trávníků!

Sekačka Craftsman Zero Turn je od přírody na trávu s nulovým otočením. Primárně jsou různé modely odděleny HP (koňským výkonem) použitých motorů a podle toho existují tři kategorie: 22 HP, 23 HP a 24 HP. Velikost sekačky se však také liší, protože model 22 HP má 46 in. Paluba, varianta 23 HP přichází s 50 palců. Jeden a model 24 HP má 54 v. paluba. Pokud se chcete dozvědět více o specifikách, přečtěte si níže!

Recenze Craftsman Zero Turn: Je to efektivní?

Všichni na trávu s nulovým otočením řemeslníků se vyrábějí hlavně v Číně, ačkoli někteří jsou vyráběni na Tchaj.wanu. Jejich nástroje se však podle jejich tvrzení provádějí v Cheraw v Jižní Karolíně ve Spojených státech. S ochrannou známkou z roku 1927 je řemeslník už nějakou dobu. Mají pětiletou omezenou záruku na rámec trávy, zatímco motor a jakékoli další vybavení jsou pokryty pouze po dobu 3 let. Service vypadá také rychlý, ale záleží na nejbližším servisním středisku vlastněné továrně nebo oprávněné nezávislé opravy. Objednávky dílů vyžadují číslo modelu, jak se objevuje na metodě produktu a platby.

K dispozici je také nejrůznější řada příslušenství pro různé modely; Počínaje modifikovanými mulčování. Tato sekačka má poháněný spolehlivým 20 HP Kohler 7 000 dvouválcových motorů. Craftsman také opakovaně zdůrazňuje pohodlné 15 ″ ergonomické sedadlo s vysokým zadkem, které zmírňuje hrboly a vibrace a pomáhá snižovat únavu; Základní vlastnost pro částečný úvazek a ostřílené zahradníky. Paluba pro vyztužené sekačky komerční třídy má také jedinečný systém promytí paluby, který šetří čas a usnadňuje vám udržování čistého řetězce čistého.

Tento produkt je na Amazonu často na skladě, ale stále má slušné několik hodnocení. Asi 83% uživatelů udělilo modely Z525 (22 HP), Z525 (23 HP) a Z560 (24 hp) (23 hp) a z560 (24 hp). Mezi jeho dalšími rysy byla přizpůsobitelnost spolu se snadným a bezproblémovým startem nejvyhledávanější.

Pro každou trávu, minimální doba použití je kdekoli mezi 500-1000 hodinami a to je stejné pro trávu s nulovým otočením řemeslníka. Toto číslo je však většinou odhadem, když neuvažujete o hlavních oprav. Celkově většina seček bude trvat asi 10 let, ale to se může lišit v závislosti na údržbě a celé řadě dalších faktorů. Bez ohledu na to, mají určenou síť prodejců, která může přidělit správné náhradní díly, manuály a pomoci vám s zárukou. Pojďme hlouběji do několika dalších komponent a také to, jak tato sekačka funguje.

Craftsman Zero Turn | Jak to funguje?

Je pravděpodobné, že jste nevyhledali příliš mnoho recenzí Craftsman Zero Turn, než narazíte na tento. V takovém případě se určitě přemýšlíte: „Dobře, jak vím, že to funguje?“Nebo„ Co bych měl hledat, abych zajistil, že správně funguje?“.Nyní jsou nejlepší na těchto sekačkách jejich motory. V závislosti na modelu to bude buď Kawasaki, HP Kohler, nebo všudypřítomné motory Briggs a Stratton V-Twin. Dostatek zrychlení může umožnit, aby se zvýšila na maximálně 6.5 mph ve směru a až 3.5 mph při zálohování. Výška řezání paluby se pohybuje mezi 1.5 až 3.75 palců a celková velikost paluby jsou podle modelů variabilní možností, jak jsem již zmínil dříve.

Systém zapojení elektrické čepele je ideální pro všechny ploché terény s překážkami, a je tedy nejlepší alternativou pro váš trávník. Výšku řezání paluby můžete ovládat pomocí šesti divotů. Dost o vnitřních fungováních. Pojďme si promluvit o trvanlivosti. Vyměněná ocelová přední náprava, vřeteno vyrobené z hliníku letadla, 14 měřidla vyražená ocelová paluba sečení a plně svařovaného zesíleného ocelového rámu by měly usnadnit obavy. A co víc, je cenově dostupný a odolný dvojitý pytger, který pohodlně chytí výstřižky z trávy při sekání. Toto příslušenství se prodává samostatně, ale je to užitečná investice bez ohledu na to. Celkově vzato se zdá, že modely řemeslného nulového otočení se zabalí docela úder, ale to neznamená, že postrádají žádné nedostatky. Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, co to jsou!

Výhody řemeslného nulového otočení

S odkazem na několik recenzí Craftsman Zero Onder odhalil několik běžných pozitiv pro tuto trávu. Tyto body byly stručně uspořádány pod nimi, takže se na ně můžete odkazovat ve svém volném čase:

 • Nejvyšší rychlost 6.5 MPH: Rychlá práce na každém trávníku.
 • Hydrostatická převodovka EZT s těžkým způsobem: Poskytuje spolehlivou energii a výkon.
 • Šest Easy-T-Adjust Cutting Heights: Nechte se přizpůsobit výšce paluby s podmínkami pěstování.
 • Vyztužená paluba pro přidanou sílu a trvanlivost
 • Vyrobená ocelová řezací paluba nabízí vynikající sílu a trvanlivost
 • Polstrované ovládací prvky s duální pákou: Pro hladké a přesné zapojení pohonu.
 • Poměrně velká palivová nádrž drží až 3.5 galonů paliva pro menší tankování během velkých projektů sečení.
 • Odnímatelná nožní pánev vám poskytuje snadný přístup na horní část sekačky pro údržbu a čištění.
 • Anti-Scalp Wheels pomáhají chránit palubu při sekání na nerovnoměrných terénech
 • Šest variabilních divotů na palubě sekačky, aby se přizpůsobila vašim potřebám řezání trávníku

Problémy s nulovým zatáčkou řemeslníka

Craftsman Zero Turn sekačky byly vyrobeny s opatrností, ale i tak chybí některé klíčové aspekty. Stejně jako v případě trávníků a jiných elektronických zahradnických zařízení, většina z těchto nevýhod souvisí s jednotlivými částmi. Někteří z nich však mohou vypadat neobvykle, takže jsem si je všiml:

 • Všechny tři modely zabírají značný úložný prostor
 • Problémy s baterií po výměně a v některých případech od začátku
 • Slabý trup je často náchylný k poškození

Jak používat otočení řemeslníka Zero?

Pokyny k tomu, aby sekačka na zatáčku řemeslníka fungovala. V této poznámce je důležité dodržovat pořadí těchto kroků, abyste se ujistili, že zachováte dlouhověkost sekačky a získáte maximální výstup. Snažil jsem se eliminovat co nejvíce technického výklenku, ale mělo by být snazší pochopit, pokud jste seznámeni se základy. Podívejte se na níže uvedené kroky a ujistěte se, že vaše trávník funguje optimálně:

 • Vytáhněte olejovou měrku, nachází se na jedné straně motoru a před opětovným vložením ji vyčistěte
 • Zbývají zbývající hodiny provozního času a sledujte jej pomocí desky digitálního měřiče na okraji zapalování a elektrického rozvaděče PTO.
 • Umístěte škrticí klapku na střední úroveň a poté ji otřete, dokud nezačne
 • Nastavte zapalování na. Toto je docela přímé zapalování klíčů a bloku, takže by mělo být jednoduché použití.
 • Po uvolnění paluby upravte palubu sekačky a znovu jej připojíte k požadovanému divotu. Tyto divoty se nacházejí na vodorovné desce s výškami označenými vedle každého z nich. Nyní snižujte nebo zvedněte polstrovanou páku, aby podle toho přesunuli celou palubu.
 • Zajistěte, aby parkovací brzdy byly umístěny před zahájením stroje.
 • Hlavní držadla pro zrychlení a zpětné je třeba se otočit ven, jinak se motor nezačne spuštěn.
 • Spusťte PTO stisknutím přepínače.
 • Pohybovat se vpřed a dozadu zatlačit obě držadla v příslušných směrech; Pohybovat se doleva tlačí dolů na správnou rukojeť a naopak
 • V případě, že máte potíže s používáním sekačky, odkazujte na toto video níže!

Mluvící body | Craftsman Zero Turn Recenze zákazníka

Po použití trávníku Craftsman Zero Turn na trávu Pete zmínil: „Po téměř roce od toho, co jsem toto vybavení koupil. Dostatek síly na to, abych udělal můj dvůr (1 akr), dobře postavený (robustní, těžký stroj). Letos jsem tento stroj použil po dobu 40 hodin bez problémů. Snadné provedení olejových změn (zatím dvě) jsem nahradil čepele kvůli incidentu, kdy jsem zasáhl některé kořeny a poškodil je. Výměna čepelí mi nejvíce trvala 20 až 30 minut. Zatím jsem s nákupem potěšen a rozhodně doporučím tuto sekačku 0 zatáček. Cena byla vynikající ve srovnání s podobnými jednotkami. (Poradenství: Kupte si tento typ vybavení během zimy, kdy jsou nižší.“

William, sám senior občan, zákazník přesně poukázal na to, co se mu líbilo na trávu Craftsman Zero Turn: „Jsem senior, takže to je jediný způsob, jak pro mě sekat, miluji svou jezdeckou sekačku řemeslníka. Stříká se tak dobře. Vlastnili to 3 roky. Snadná údržba, stačí nahradit čepele a je to jako nové. Přestěhoval jsem se na Floridu z Colorada, žil jsem v horách, žádný trávník tam sekal, ale tady v Palm Coast jsme hrdí na naše dvory. Koupil jsem výrobky řemeslníků celý svůj dospělý život a nikdy mě nezklamali. Vřele doporučuji tuto sekačku. Mnoho lidí má službu trávníku, ale dělám všechny své vlastní služby trávníku, takže si myslím, že jsem v průběhu let ušetřil spoustu peněz.“

Další zkušený zahradník, Tina, však byl vůči modelu velmi kritický, protože nebyla nikde téměř ohromena svým výkonem nebo se zákaznickým servisem Craftsmana, „Lowe’s nestojí za produkty, které prodávají. Pokud nezaplatíte za prodlouženou záruku. Nemyslel jsem si, že potřebuji prodlouženou záruku, koneckonců je to „řemeslník“; Nesmysl! Je opravdu smutné, jak budete mít štěstí, pokud nemusíte platit za opravy se zárukou. Na 4-5-2020 jsem si koupil Tiller Craftsmana za 800, dvakrát ho použil až do zahrady. Stále má malování na čepelích, pokud vám to řekne, jak je to nové. Pokusil se to vzít zpět do Lowes na 3-29-21. Spodní těsnění kolem čepelí vyhodilo, všude olej. Swees mě odložil a neudělal nic. Velmi hrubý zástupce a manažer by se mohl starat méně, vsadil by se, kdyby to byl jeho, bude se cítit jinak. Nemohl jsi mi dát nic se jménem Craftsman a já odtud budu používat Home Depot. Bezpečné říci, že získali jednoho šíleného bývalého zákazníka.“

FAQ’s | Craftsman Zero Turn

Tato část se bude snažit odpovědět na jakékoli pochybnosti, které byste mohli stále mít ohledně sekačky Craftsman Zero Turn. Doufejme, že vám to pomůže získat větší jasnost této trávy a umožní vám učinit informované rozhodnutí o jeho nákupu!

Jak začít otočit řemeslníka Zero?

Otočení řemeslníka je snadné ovládat a udržovat. Postupujte podle výše uvedených pokynů a ujistěte se, že si zachováte jeho účinnost po delší dobu! K této konkrétní otázce musíte nejprve zkontrolovat nouzové brzdy a zapojit je. Jakmile jste zajistili, že sekačka je zcela nehybná, pokračujte v vypnutí zapalování a odstraňte klíč.

Je Craftsman Zero otočit dobrou sekačku?

Přestože nemá konzistentní mateřskou společnost, Craftsman je považován za špičkový výrobce rezidenčních trávníků. Jsou považovány za některé z nejlepších dostupných a jsou k dispozici v maloobchodních prodejnách sekačky na trávu a některé modely, včetně některých jezdeckých sekaček, lze zakoupit na webových stránkách, jako je Amazon. Online maloobchodníci jako Sears mají také chvályhodnou zásobu dílů pro tyto trávníky.

recenze, craftsman, turn, životaschopná, možnost

Kdo dělá Craftsman Zero Turn sekačky?

Craftsman Zero Turn sekačky jsou vyráběny hlavně jednou společností. Samotná společnost prošla mnoha majiteli a je v současné době součástí Husqvarna. Produkční zařízení se nachází v Orangeburgu, SC. MTD, společnost v Clevelandu, OH., dělá jejich menší jezdecké sekačky. Craftsman prošel za posledních 20 let několik změn. K dnešnímu dni, duben 2020, jsou vlastněny společností BlackDecker, ale mohou i nadále používat své jméno. Lowe’s má také uspořádání pro prodej nástrojů Craftsman.

Uzavření: Recenze Craftsman Zero Turn

V této recenze jsem se snažil co nejlépe dodávat všechny typy dat, které můžete hledat v recenzích nulového zatáčky Snapper. Jednou z hlavních věcí, které jsem zažil při hledání trávníků, je to, že webové stránky, jako je Amazon. I když můžete získat celý produkt z takových maloobchodních webů, získání informací o jejich dílech je herkulovský úkol. Můžete také najít trochu technického jazyka a mít potíže s identifikací částí. Ale s průvodcem videa, který jsem připojil, by mělo být jednodušší. Nicméně, stejně jako při každé recenzi, bych vás žádal také, abyste provedli svůj vlastní výzkum.

Craftsman Zero Turn Lawnmowers jsou alternativy střední ceny a jsou to solidní možnosti pro první kupující. Společnost také vyrábí řadu užitečných nástrojů, trávníků a outdoorového vybavení. Hlavně část větší značky s názvem Sears, dnes jsou zcela nezávislí a vyrábějí některé z nejlepších sekaček na sestavení. Ačkoli krytí záruky může být obtěžováno, je to jeden z nejlepších sekaček na nulové otočení dostupných na trhu v současné době. Bez toho je tato trávník ideální, když se snažíte zjistit svou ideální zahradnickou soupravu!

Nejlepší sekačky s nulovým otočením z roku 2023

Tito dosahují vzácného činu, aby se zábava sečení trávníku.

Autor: Roy Berendsohn: 1. března 2023

Pokud jde o práci na zahradě, sekačky Zero Turn jsou nemožné. Dělají zábavu sečení trávníku. To dosahují tím, že dávají bezprecedentní rychlost, kontrolu a manévrovatelnost k likvidaci osoby sekání trávníku. Takzvaná funkce „nulové turn“ těchto sekaček přeměňuje stroj na trávu na něco podobného jízdě pobavovacím parku. Nasměrujete stroj se dvěma pákami. levá páka ovládá levé kolo, pravý páku pravého kola. S tímto nastavením řízení můžete přiblížit krajinu, která seřící přímky, křivky nebo otočit sekačku do rohu a ven z rohu. Co se nelíbí?

Přečtěte si dále, abyste pochopili, jak tyto agilní trávníky fungují, jak je chodíme na jejich testování, a vidíme některé kandidáty, které jsme nedávno testovali, stejně jako někteří, které jsme neměli, ale že si myslíme, že vypadají zvlášť slibně.

Jak fungují sekačky

Jezdící sekačka s nulovým otočením se skládá z operátorové platformy, rámu a kol, motoru (nebo bateriové banky), přenosu (nebo motorů) a dvojice ovládacích pák běžně známých jako lap tyčinky. V plynových sekačkách motor pohání systém řemenice. Jedna skupina kladků řídí čepele, jiná skupina pohání pár převodů. jeden na každém zadním kolečku. Když přesunete klínovou lištu dopředu nebo zpět, nasměrujete přenos, aby šel rychleji, pomaleji nebo dokonce otočil opačnou cestu. Když se jedno hnací kolo otočí ve směru hodinových ručiček a druhý proti směru hodinových ručiček, sekačka se otáčí. Když se kola otáčí různými rychlostmi, sekačka se otočí v oblouku ve tvaru oblouku. Když jsou bary v neutrální poloze, sekačka se zastaví. Kromě parkovací brzdy neexistuje žádný jiný mechanismus brzdění. Posílení sekačky s nulovým otočením s baterií fungují stejným způsobem, ale mají samostatné motory, které řídí zadní kola a jeden pro každou čepel uvnitř sekačky.

Pokud jde o přenos, většina sekaček má hydrogear EZT-známý a nákladově efektivní transsaxle s reputací pro trvanlivost.

Některé sekačky používají palubu vyraženou z jednoho kusu oceli, jiné používají palubu vyrobenou z více kusů a svařovány dohromady. Vyrobená paluba může být postavena z silnější oceli za nižší cenu, než by bylo možné postavit jinak. Jakmile mluvíte o lisování kovu tak silného jako 10 rozchodů (asi 1–8 palce tlustý), náklady na razítko takové paluby by zvýšily cenu sekačky nad rámec toho, co většina lidí je ochotna zaplatit. Paluby v sekačkách se pohybují od 42 do 52 palců, což je typická velikost v této třídě produktu. Když jsou tyto sekačky poháněny těmito motory a hydrogeary. Všimněte si však, že tento snížení kvality klesá strmě, pokud udržíte tuto rychlost ve velmi silné trávě nebo na nerovném terénu.

Pokud jde o elektrické sekačky, představují přední hranu technologie v této kategorii. Jedná se o pozoruhodné a drahé sekačky poháněné velkými napěťovými lithium-iontovými bateriemi. Pokud máte zájem o snížení hluku sečení a zjednodušení rutiny údržby odstraněním plynu a oleje, stojí za to se podívat.

Výběr sekačky s nulovým otočením

Každý by si chtěl vybrat největší možnou sekačku s nulovým otočení. Realita se obvykle připojuje, protože tyto stroje jsou drahé a široká škála možností, které jsou dnes dostupné, rychle zvyšují náklady. Zhruba řečeno, začnete někde v rozsahu sekačky s 42palcovou palubou v blízkosti 3200 až 3500 a pohybujte se v přírůstcích 1000 až 1500, dokud nedosáhnete základního komerčního vybavení, které stojí 7000 až 8000.

Opět, když mluvíme o aproximaci, sekačka s 42palcovou palubou sníží o dvou akrových šarží (která bere v úvahu, že dům, příjezdová cesta, přístavby a různé funkce krajiny zabírají část tohoto prostoru). Použijte sekačku s větším palubou, abyste nakrájeli cokoli na dva akry. Ale tady je námitka. Tato sekačka ZTR na základní úrovni (řekněme 3200, řekněme) s 42palcovou palubou se bude opotřebovat rychleji a bude potřebovat více údržby než sekačka s 50palcovou palubou, těžším rámem, větším motorem a vyšší kvalitou a tlustší palubou s robustnější vřetena čepele, stojí 4500.

V nejjednodušších možných podmínkách můžete snížit menší oblast s větší sekačkou a očekávat větší dlouhověkost ze stroje (nemluvě o hezčím zážitku sečení) nebo můžete snížit větší oblast s menším strojem a setkat se s větší údržbou a a Zkušenosti se sečením, které bude, můžeme říci, trochu robustnější.

Při výběru sekačky je však ještě další faktory, které je třeba zvážit. Větší sekačky zabírají více místa v garáži nebo přístavbě. A sekačka s palubou 50 palců nebo dokonce 60 palců, jak by to mohlo být při provádění práce rychleji, nemusí se hodit skrz bránu plotu a může být obtížnější manévrovat na těsných místech bez tvorby Skalp značky na trávníku z mnoha otáčení z těsné čtvrtiny.

Při nakupování sekačky pečlivě zvažte všechny tyto faktory: váš rozpočet, údržba a to, zda tuto práci provedete sami, rychlost a čas sečení, manévrovatelnost a oříznutí v těsných oblastech, což je důležitost, kterou kladete na své pohodlí při sekání, snížení kvality, dlouhověkost, skladování a přístup k krajině.

Jak vybíráme a testujeme

Existuje jen jeden způsob, jak vyzkoušet sekačku, a to je oříznout trávu. Ale také děláme víc než sekat.

Zvedneme a snižujeme palubu a upravíme sedadlo. Podíváme se na přístup servisního bodu (vzduchový filtr, zapalovací svíčka a olejový filtr) a jak snadné je odstranit palubu. S každou sekačkou sekáme přibližně akr, zvažujeme kvalitu řezu a mulčování při běhu do kopce, přes umyvadlo a podél po bok. (Na postranních kopcích budeme sekat povrchy, které se objeví až přibližně 20 stupňů; výrobci obecně doporučují, aby nebyli strmější než 10 stupňů, ale rádi jsme důkladně.) Vyhodnocujeme výkon a rychlost ve srovnání s kvalitou snížení. zkoumáme, zda sekačka dodává slušnou sečení při plné rychlosti. Při sečení ve vlhkých podmínkách se podíváme na to, zda pneumatiky sekačky hromadí trávu a jak účinně vypouští vlhké výstřižky. Nakonec testujeme manévrovatelnost (tyto stroje jsou obecně velmi hbité) a jak snadno se zastaví, když ustoupíte z ovládacích pák.