15 různých typů sekaček na trávu. Ruční sekačka na trávu

Jak si vybrat sekačku navijáku?

Uvažujete o koupi sekačky navijáku, abyste dosáhli lepších výsledků na trávníku? Vaše první výzvou bude plně porozumět tomuto typu stroje. Navijáky se v posledních letech stále více populární. S stále více a více výrobců a modelů přicházejících na trh může výběr správné sekačky prokázat skličující úkol. Proto jsme připravili snadno sledovatelný průvodce pro všechny nadšence dokonale řezaných trávníků.

Kdo je sekačka navijáku vhodný pro?

Na rozdíl od rotačních sekaček, sekačka navijáku prořízne trávník jako nůžky. Díky špičkové technologii řezání je trávník silnější, zdravější a zelenější. Proto, pokud chcete ve vaší zahradě vytvořit hustý zelený koberec, sekačka navijáku je tou správnou volbou. Existuje několik typů sekaček navijáků, které představíme níže.

Manuální sekačky navijáků

V běžných obchodech najdete obvykle ruční nebo ruční sekačky se dvěma koly. Mnoho lidí si může pamatovat čas od své mládí, když v kůlně svého dědečka objevili starou manuální sekačku. Byla to těžká práce. Tento typ sekačky je ve výrobě asi 190 let. Návrh se postupem času vyvinul a materiály se zlepšily, ale stále je to stroj na pohánění pro chodce.

Výhody: Dobrá skladovatelnost, nízká kupní cena mezi přibližně. 100 a 200 USD, relativně nízký provozní šum

Nevýhody: Manuál, užší šířka řezání, boční kola, která vyrábějí koleje v trávníku, ale především téměř žádná technická podpora od sekaček. Obvykle jsou dobré pouze na jednu nebo dvě sezóny

Závěr: Manuální sekačky navijáků jsou nejvhodnější pro malé zahrady kolem 50 m 2

Accu navijáky

V posledních letech byla řada bateriových sekaček poháněných baterií, která se rozšiřovala nejrychlejší. Tyto sekačky jsou vhodné hlavně pro domácí použití. Navijáky s baterií (také známé jako sekačky válce) se pohybují v ceně od 500 do 7 000 USD. Accu sekačky na spodním konci cenového rozpětí jsou obvykle vybaveny koly, nemají žádný pohon (musí být tlačen podél trávníku) a také trpí kvůli nižší výdrži baterie. Jak se cena zvyšuje, funkce a úroveň sofistikovanosti nabízených sekaček se obvykle zlepšují. Kvalitnější sekačky válců se pohybují po válcích, mají samoprostřední, vyšší výdrž baterie a pokročilé funkce. Jedním z nejpokročilejších sekaček tohoto typu je Swardman Electra. Je vybaven dvěma nezávislými operačními elektrickými motory a lze jej také snadno převést na verticutter, Dethatcher, Groomer nebo Rotary Brush za 2 minuty díky zaměnitelnému systému kazety.

Výhody: Vysoce kvalitní řezání trávy, minimální hluk, provoz bez údržby, žádné emise, snadné provoz, pokročilé funkce, jako je reverzní, regenerační režim, tempomat atd.

Nevýhody: Delší doba nabíjení, omezená životnost baterie, sekačka s omezenou oblastí na jeden náboj (v případě Swardman Electra 1 400 M 2)

Závěr: Baterie napájené a elektrické navijáky jsou moderní stroje vhodné pro domácí použití. Jsou navrženy zejména pro náročnější uživatele

Benzínové sekačky navijáky

Navijáky poháněné benzínem pro domácí použití jsou již více než 100 let. Právě právě tento typ stroje způsobil boom v sečení domácího trávníku. Obvykle jsou vybaveny velmi spolehlivými spalovacími motory a jsou určeny pro náročné uživatele. Obecně přicházejí s vlastními samoprocesovými systémy a válečky. Někteří výrobci také nabízejí zaměnitelný systém kazety, stejně jako u modelů napájených z baterií. Stroje v této kategorii se pohybují v ceně od asi 1 000 USD do 7 000 USD. Jedním z výrobců sekaček na cívky benzínu je společnost Swardman, která navrhuje své sekačky s cílem transformovat sečení trávníku na příjemný zážitek a zároveň učinit váš trávník dokonalým ve všech směrech. Objevte sekačku Swardmana Edwina.

Výhody: Přesné řezání, snadné provoz, rychlá rychlost řezání, vysoká spolehlivost, snadná údržba

Nevýhody: Není vhodné pro velmi malé nebo šikmé zahrady, potřeba základního servisu stroje, emise během řezání, dražší provoz, vyšší hladina hluku

Závěr: Sekačky na válce poháněné benzínem jsou vhodné pro náročnější zákazníky, kteří hledají stroj, který nabízí vysoce přesný řez a nevadí mi, že po sezóně musíte provádět základní servis sekačky

Profesionální sekačky navijáků

Profesionální sekačky jsou velké stroje určené pro golfová zelená a fotbalová hřiště. Nabízejí nejpřesnější řez, ale trávník musí být sekán v podstatě každý den nebo každý druhý den. Jejich konstrukce je robustní a obvykle jsou vybavena hydrostatickou technologií, takže celková šířka sekačky je výrazně větší než šířka řezání. Sekačky jsou obvykle poháněny benzínem a samohybné, takže je nemusíte nikde tlačit. Ve skutečnosti na ně obvykle můžete jezdit. A co víc, jezdí na válcích a vytvářejí pruhy na trávníku, které jsou pro oko příjemné. Jejich robustnost je však činí nepraktickými pro domácí použití, protože nemohou dosáhnout okrajů chodníků a plotů. Stručně řečeno, jsou postaveny pro golfová zelená a fotbalová hřiště. Hmotnost jednoho stroje je obvykle přes 100 kg, zatímco cena se pohybuje od 7 000 USD nahoru. Jejich největšími výrobci jsou dnes Jacobsen, Toro nebo John Deere.

Výhody: Nejlepší možný střih trávníků

Nevýhody: Příliš velká, vysoká hmotnost, vysoká kupní cena, velmi drahá na provoz

Závěr: Vzhledem k jejich velikosti, vysoké hmotnosti, kupní ceně, složité údržbě a komplikované servisní sekačky nejsou pro domácí použití vhodné pro domácí použití. Pro oblasti pod 2000 m 2. Tyto sekačky jsou prakticky nepoužitelné

Jaké další možnosti mám při výběru sekačky na trávu?

Pokud se zeptáte někoho, kdo rozumí trochu o trávnících, určitě doporučí sekačku naviják. Doufáme, že vám náš článek pomohl vybrat. Pokud potřebujete další radu ohledně výběru správné sekačky, kontaktujte nás na adrese info@swardman.com

různých typů sekaček na trávu vysvětleno

Lawnmowers jsou nezbytnou soupravou pro údržbu na zahradě a péči o trávník a zda jen chcete zabránit tomu, aby se váš trávník stal zarostlou divokou loukou nebo chcete úhlednou a pěstěnou trávníku, sousedé budou závidět, existuje několik věcí, které budete potřebovat zvážit před provedením nákupu. Chcete.li se dozvědět vše o různých typech trávníků a který typ se nejlépe hodí pro váš dvůr, váš rozpočet a vaše specifikace, přečtěte si náš komplexní seznam všech typů dostupných trávníků.

Jízda na sekačkách

Pokud máte velký trávník, možná byste se měli chtít zabývat sekačkou na jízdě. Tito dělají lehkou práci sečení trávníků, výrazně zkrátí čas, který vám trvá, než se srážíš. Pokud jde o efektivitu, sekačky na jízdu jsou mnohem lepší než sekačky pro chůze, ale mají cenovou značku, která odpovídá. Existuje také mnoho různých typů, z nichž si můžete vybrat, ale většina z nich může být rozdělena do tří kategorií. Tyto jsou:

1.1. Traktor trávníku

Většinu lidí budou známé trávníky a tyto motory na přední straně budou to, co mnozí z nás vizualizují, když přemýšlíme o sekačkách na jízdě. Jsou dobrou volbou sekačky pro velké trávníky, přičemž šířky paluby se obvykle pohybují od 42 až 54 palců. Dobrým způsobem, jak zjistit, který velikost trávníku, který potřebujete, je rozdělit jeho šířku paluby o 12 a odpověď bude maximální velikost trávníku, kterou zvládne. Například šířka paluby 42 palců bude vhodná pro trávníky až 4 akry.

Pokud jde o velikost motoru, traktory trávníku se pohybují od 18 do 25 koňských sil, přičemž modely na základní úrovni mají jeden válec a některé dražší modely, které těží z dvojčat. Základní traktory na trávu budou mít přenosy převodovky ovládané pákou, zatímco upgradované modely mohou mít nepřetržitě variabilní přenos, což je pohonná jednotka poháněná automatickou převodovkou spravovanou ruční pákou na přechodu.

Pokud chcete opravdu posunout své rozpočtové hranice, můžete si vybrat traktor trávníku s hydrostatickým přenosem pedálu. Traktory trávníku se obvykle pohybují v ceně od přibližně 1000 do 3000, což je ve srovnání s jinými typy sekaček na základě jiných typů sekaček. Jsou dobří všestranníci pro velké trávníky, i když jejich hlavní nevýhoda je omezená manévrovatelnost. Snaží se snadno otočit a nemohou dobře řešit překážky, což často vede k skvrnám trávy, které zůstávají nesestříhané, když traktor trávníku nebyl schopen dostat se dostatečně těsný na okraj nebo překážku.

1.2. Sekačka na nula

Sekačky s nulovým otočením se v posledních několika desetiletích staly Ferrariho světu sečení trávníku. Jsou ovládány lapovými tyčemi na předním sedadle, které provozují duální hydrostatické převodovky na zadních kolech. Jejich design znamená, že na rozdíl od jiných sekaček nabízí nepřekonatelnou manévrovatelnost. Mohou se otočit, udělat ostré zatáčky a poskytnout vynikající všestranný řezací výkon. Sekačky s nulovým otočením se mohou přiblížit k překážkám než jiné sekačky na jízdu a mohou být schopny pevně řezat proti krajinářským okrajům, což povede k lepšímu zakončení na většině trávníků. Jejich schopnost řízení způsobuje efektivnější zážitek ze sečení, zejména na trávnících nepravidelných tvarů. Obvykle nabízejí nejjednodušší sečení všech trávníků se schopností snižovat nejvíce trávy v nejkratším čase.

Šířky paluby sekaček s nulovým otočením se obecně pohybují od 32 palců do 60 palců. Odhadovali koňskou sílu mezi 12 a 25, od velikosti motoru v rozmezí 452 až 700 cm. Náklady na sekačku s nulovým otočením se liší v závislosti na modelu a specifikaci, s cenovým rozpětím mezi 1000 a 6000.

1.3. Sekačka na zadní straně motoru

Tyto sekačky na jízdě jsou dobrou volbou pro mírně velké trávníky, které mohou být příliš malé na to, aby zaručily traktor trávníku, ale příliš velké na to, aby pohodlně použily procházku sekačku. Tyto sekačky, jak název napovídá, drží motor v zadní části stroje pod hnacím sedadlem a paluba je pod polohou řidiče. Obvykle jsou ovládány ruční pákou na přechodu, která provozuje nepřetržitě variabilní přenos a má jednoválcové motory, které se mohou pohybovat od 344 do 38 cm, přičemž výkol se odhaduje na 10 až 11.

Velikost paluby sekaček na koni motoru má tendenci se pohybovat od 30 do 33 palců, takže je nejvhodnější pro trávníky, které jsou menší než 2.Celkem 5 akrů. Trávník této velikosti by během sezóny způsobil slušné množství opotřebení sekačky, takže by byl důležitý dobrý režim údržby, ale sekačka na zadní straně motoru by to mohla zvládnout. Pro trávník mnohem větší než 3 hektary byste se museli dívat na trávník nebo sekačku na nulovou zatáčku.

Walk sekačky

Walk Sekačky zahrnují řadu trávníků, které uživatel chodí za sebou. Nejlépe se hodí pro menší trávníky, obecně cokoli až do půl akru (i když půl akru trávník vám může trvat dobrých pár hodin na sekání procházky a bylo vám odpuštěno, že jste si vybrali jízdu na řešit trávník této velikosti.) Walk Sekačky nabízejí největší rozmanitost a všestrannost, pokud jde o trávníky. Mohou se divoce lišit v ceně, kvalitě a nabídnout řadu různých funkcí. Většina sekaček procházek lze rozdělit do následujících kategorií.

2.1. Sekačka válce

Sekačky na válce, známé také jako sekačky navijáku, mají v přední části sekačky svisle rotující válcové čepele, které plátky na pevnou čepel. Upadají trávu mezi lopatkami a odříznou ji, s akcí, která není odlišná vůči nůžkám. Svislé čepele na sekačce válce se mohou pohybovat v počtu od tří do dvanácti, s vyšším počtem čepelí obvykle signalizující přesnější řez. Jsou určeny pro použití na plochých trávnících a zvlášť se zvlášť nerovnají s nerovnoměrnými nebo drsnými povrchy. Dávají úhledné řez, který funguje obzvláště dobře pro vytváření definovaných pruhů na trávníku, pokud je to vzhled, kterého byste chtěli dosáhnout. Nejlépe se hodí pro typy měkké trávy, protože dobře nezvládnou hrubou trávu. Snaží se také oříznout dlouhou trávu, takže pokud se rozhodnete pro sekačku válce, budete muset udržet na vrcholu sečení a pravidelně stříhat trávu, protože sekačka nebude fungovat dobře na trávě, která se zarostla.

Během vegetačního období to bude znamenat sečení trávníku alespoň jednou týdně, ideálně dvakrát týdně. Tyto typy sekaček mají čepele, které jsou méně přístupné, což je ztěžuje naostření než rotační sekačka, což je nešťastné, protože mají tendenci vyžadovat největší údržbu. Pokud sekačka válce není pravidelně obsluhována, začne čepele žvýkat trávu, což dává velmi špatný řez. Z tohoto důvodu jsou sekačky válců nejvhodnější pro ty, kteří jsou mechanicky kvalifikovaní. Mají také tendenci být méně nastavitelní než jiné sekačky, což vám dává méně možností, pokud jde o výšku trávy. Jsou také obecně méně běžní, takže pokud se pokazí, můžete se snažit najít náhradní díly. Jak již bylo řečeno, tyto sekačky mohou být cenově dostupné a efektivní, když jsou spárovány se správným typem trávníku a jsou nesmírně populární mezi těmi zahradníky, kteří se pyšní na úhlednou a krátkou trávníku. Často také přicházejí vybaveni válcem na zádech a nabízejí uživateli nástroj dva v jednom. Travní krabička na sekačce válce je obvykle na přední straně.

2.2. Rotační sekačka

Toto jsou nejčastější typy sekačky, kterou najdete. Mají jednu čepel, která se otáčí velmi vysokou rychlostí vodorovným pohybem a stříhá trávu, jak s ní přichází do styku, hodně jako kuchyňský robot nebo mixér. Tyto sekačky fungují nejlépe na střední až dlouhé trávě, což znamená, že můžete nechat déle mezi sečením bez jakéhokoli negativního dopadu. Řez, který dostanete z rotační sekačky, je méně přesný než sekačka válce. Má tendenci bash a mlátí čepele trávy kolem a nakrájel je na dopad kvůli vysoké rychlosti rotace, což má za následek méně přesné a nerovnější řez, než byste získali z dobré sekačky. Rozdíl řezu by však pravděpodobně nebyl tak znatelný pro většinu lidí, zejména na průměrném trávníku se svahy, hrboly a variacemi barev a tloušťky. Více pěstěný trávník však může být schopen rozeznat rozdíl mezi těmito dvěma řezy, přičemž sekačka válce nabízí lepší řez těchto dvou.

2.3. Tlačit sekačku

, Jak název napovídá, vyžaduje, aby uživatel ručně vynutil stroj přes trávník. Motor otočí čepele, ale akce kola je vše. Tyto sekačky jsou populární, protože jsou obvykle nejlevnější a jsou také lehké a snadno se s nimi manipulují. Push Mower nabízí dobrou manévrovatelnost, což uživateli umožňuje nasměrovat přesně to, kam jde, řídit se kolem překážek a rohů a dokonce i obrácení. Skutečnost, že je lehká, může být užitečná, pokud potřebujete zvednout sekačku do přívěsu nebo postele kamionu, nebo pokud ji potřebujete nosit kroky nahoru a dolů.

Tyto sekačky mají určitou fyzickou námahu, což je skvělé, pokud chcete do svého rozvrhu přidat nějaké další cvičení, ale nemusí být dobré pro lidi se zdravotními stížnostmi nebo kohokoli, kdo nechce se potkat. Je třeba poznamenat, že tlačné sekačky fungují nejlépe pro úrovně trávníků, protože jeho tlačení na kopec může být velmi náročné na práci, protože ho může honit z kopce! Nejlépe se hodí pro malé yardy kvůli jejich namáhavé povaze a jsou pravděpodobně nejjednodušší typem trávníku, který můžete získat. Pro kohokoli, kdo má obavy o dopad na životní prostředí sečení jejich trávníku, jsou tahné sekačky nejlepší volbou, protože neprodukují žádné emise. Také neznamenají znečištění hluku, jako jsou poháněné trávníky.

2.4. Sekačka s vlastním poháněním

Samohybné trávníky mají přenos, který pohání stroj vpřed, takže jej uživatel nemusí tlačit, a místo toho jej řídí. Tyto sekačky jsou obecně jednoduché provozovat a činit sečení trávníku mnohem snadnější a rychlejší práce, dokonce i v malých yardech. Hlavní výhodou sekačky s vlastním pohonem je skutečnost, že nevyžaduje žádnou pracovní sílu, ale také existují i ​​jiné výhody. Tyto sekačky mají tendenci dávat konzistentnější střih trávníku ve srovnání s tlačnými sekačkami, protože jsou schopny udržovat konstantní rychlost. Sekačky s vlastním pohonem jsou mechanicky techničtější než sekačky, takže vyžadují více údržby a mohou být obtížnější opravit, když se něco pokazí. Tyto sekačky jsou obvykle nákladnější na nákup než sekačky, ale mnoho lidí zjistí, že další výdaje stojí za to, aby se vyhnuly ručnímu pohánění sekačky.

2.5. Sekačka na vznášení

Tito na trávu se vznášejí pár centimetrů nad zemí a sedí na polštáři vzduchu. Vzhledem k jejich sníženému kontaktu se zemí, a proto je velmi snadné vedení kolem trávníku velmi snadno. Jsou schopni se pohybovat jakýmkoli směrem, včetně boku, což je činí obzvláště užitečnými pro loděnice, které jsou nepříjemné tvary, nebo pro manévrování kolem překážek, jako jsou pěstitelé, stromy a rysy zahrady. Také poskytují uživateli větší kontrolu, pokud jde o okraje trávníku. Namířené sekačky bývají poměrně levné, což je další faktor, díky kterému je docela populární. Ačkoli tyto typy sekaček mají své výhody, mají také nevýhody. Hlavním problémem s vznášejícími se sekačkami je, že jim chybí moc a představují problém pro kohokoli s trávníkem větší velikosti. Nejčastěji jsou poháněny elektřinou a jsou nejlépe vhodné pro malé trávníky.

Typy energie

Typ zdroje energie nejvhodnější pro vaši sekačku bude záviset na velikosti trávníku, vaší síle a vlastních osobních preferencích. Možnosti, z nichž si můžete vybrat, pokud jde o typy energie na trávu, jsou:

3.1. Manuální sekačka

Manuální poháněné sekačky v podstatě tlačí sekačky. Ačkoli mohou mít motor, provozuje to pouze čepele a neposkytuje žádnou dynamiku. Uživatel je zdrojem hybnosti se svalovou energií, na rozdíl od sekačky s elektrickou, baterií nebo plynem, kde je motor dodáván motor a uživatel pouze poskytuje směrové vedení. Tyto sekačky jsou nejtišší, nejpříjemnější a nejlevnější. Jsou také nejtěžší používat a vyžadují provoz dobré síly a energie. Nejlépe se hodí pro malé trávníky.

3.2. Elektrická sekačka

Tyto sekačky jsou poháněny elektřinou pomocí kabelu připojeného k sekačce. Jsou nesmírně populární a odpovídají za většinu trávníků zakoupených každý rok, obzvláště běžné na malých až středních dvorech. Jejich popularita je způsobena jejich mnoha výhodami. Jsou lehké, proto se snadno manipulují a manévrují. Jsou menší než sekačky na plyn, což je usnadňuje ukládání, když se nepoužívají. Nikdy jim nemusí být nabité jako sekačky na baterii a nedojde jim plyn. To znamená, že pokud máte elektrickou energii, můžete tyto sekačky spustit, kdykoli chcete, a poskytnout uživateli konečné pohodlí. Elektrické sekačky se snadno používají a poskytují dobré a konzistentní výsledky. Jsou také velmi cenově dostupné, obvykle se pohybují od asi 100 do 250.

Největší nevýhodou elektrických sekaček je skutečnost, že jsou vázány na elektrickou zásuvku. To představuje několik problémů. Hlavním problémem je, že pokud máte dvůr, který je delší než váš kabel, pak nejvzdálenější část trávníku nebude řezat. Je důležité, abyste změřili svůj trávník a porovnáte jej s délkou kabelu sekačky, než si ji koupíte, abyste se vyhnuli tomuto problému. Druhým problémem, který může být vyřešen, je kabel za sebou všude, kde jste sekali. Budete muset být opatrní, abyste své sekačky nepřivedli do kontaktu s kabelem a stavej se, abyste se po cestě nezamotali. Jedná se o drobné nepříjemnosti, které lze postupovat s trochou praxe, ale mnoho lidí shledává příliš restriktivní sekačky.

3.3. Sekačka na plyn

Na trávu s plynem mají motory, které běží na benzínu. Nejsou omezeny kabelem, a proto jsou skvělé pro sečení velkých oblastí, kde se kabelové sekačky nemohou dosáhnout. Jsou silnější než elektrické sekačky a rychleji řezu trávu, což má za následek kratší dobu sečení. Jejich síla znamená, že jsou vhodné pro řezání i husté, silné nebo vysoké trávy. Sekačky na plyn se snadno řídí a manévrují přiměřeně dobře kolem překážek. Pokud jde o použití, jedním z největších rozdílů, které si všimnete při provozování plynové sekačky, je to, že je mnohem těžší a větší velikost.

Existuje několik nevýhod plynových sekaček. Za prvé, mají motory, které jsou podobně jako motory vozidla příčinou znečištění. Musí být také pravidelně udržovány a obsluhovány, aby jim zabránily v tom, aby se mýlily. Budete také muset udržet na vrcholu hladiny oleje a paliva. Plynové sekačky jsou také velmi hlučné a jsou obvykle nejdražší typ sekačky, kterou můžete získat. Obecně se pohybují v ceně mezi 200 a 800.

3.4. Sekačka poháněná baterií

Sekačky poháněné baterií běží z baterie, obvykle lithium-iontová baterie, která je lehká a dlouhodobá. Tyto sekačky poskytují uživateli všechny výhody elektrické sekačky, bez omezení délky kabelu. Protože tyto sekačky nejsou svázány se zdrojem energie, jsou vhodné pro zahrady jakékoli velikosti. Mají tendenci být o něco těžší než elektrická sekačka, ale mnohem lehčí než sekačka na plyn. Tyto sekačky nabízejí vynikající pohodlí, ale to přichází za cenu. Jsou dražší než elektrické sekačky, obvykle stojí více než 500 za kvalitní model.

Hlavní nevýhodou sekačky na baterii je její doba běhu. Mnoho z těchto sekaček poběží asi hodinu předtím, než budou muset být znovu nabité, což by se mohlo ukázat jako docela frustrující, pokud jste jen na půli cesty sečením trávníku, když baterie dojde. Baterie také netrvají věčně a budou muset být vyměňovány každých několik let.

Typy jednotek

Pohon sekačky je důležitým hlediskem, který může ovlivnit výkon v závislosti na vašem terénu. Sekačky budou buď pohon zadních kol (RWD), pohon předních kol (FWD), nebo pohon všech kol (AWD), přičemž každý má výhody a nevýhody.

4.1. Pohon zadních kol

Tyto sekačky jsou posunuty dopředu pohybem zadních kol. Fungují dobře pro široké otevřené prostory, protože je obtížné manévrovat, a proto můžete bojovat v malých nebo nepříjemně tvarovaných zahradách. Může být obtížné otočit, aby změnili směr, a zejména se snaží zvrátit. Jsou však vynikající na drsném nebo nestabilním terénu, protože budou tlačit dopředu přes všechny hrboly nebo strmé sklony.

4.2. Pohon předních kol

Sekačky FWD jsou poháněny předními koly, která sekací sekací spolu s jejich otáčením. Tyto typy sekaček fungují nejlépe pro úrovně trávníků, které nemají svahy nebo kopce, protože na svazích nefungují dobře. Sekačky pohonu předních kol se snadno řídí a lze je dobře manévrovat kolem překážek nebo nepravidelně tvarovaných trávníků.

4.3. Pohon všech kol

Tyto sekačky mají všechna čtyři kola spojená s jejich zdrojem moci a všechna jsou poháněna rovnoměrně, pohybují se společně unisono. Hlavními výhodami hybného pohonu všech kol jsou jeho rychlost a síla, i když postrádá manévrovatelnost sekaček pohonu předních kol.

Clipper PUSH PUSH CIMEL TRAGNES COWERS

Absolutně Cadillac of Reel Push Mowers. Vyrobeno v USA. Extra těžká komerční výstavba.

Snadno tlačící sekačka navijáku s pevnou rukojetí, nastavitelnými výškami, šest extra tvrzených čepelí, tvrdými ložiskami, staromódními koly sekačkami, ocelovými válečkami a knoflíky.

Podrobnosti

Navijáky jsou stále oblíbené pro ty, kteří mají malý dvůr a malý prostor pro uložení benzínové sekačky.

Jedná se o snadno tlačící sekačky postavené s pevnou rukojetí, nastavitelné výšky řezu v 1/4 „přírůstcích,„ zinkové “ocelové válcové držáky a knoflíky. Tyto sekačky mohou být zavěšeny na zdi v malé úložné jednotce nebo v garáži

Série Clipper USA poskytuje vysoce kvalitní sekačku na hand push navijáku s tichým typem, kterou dnes na trhu jednoduše nelze odpovídat žádným jiným sekačkám navijáků. Ve skutečnosti jsou sekačky Clipper USA postaveny stejně jako původní sekačky na tiché navijáky.

Poznámka: Amish Shop nastavuje sekačky s těsnou tolerancí pouhým dotykem čepelí proti postel-nůž. Zjistili, že toto nastavení poskytuje nejlepší řez a udržuje čepele ostřejší déle. Pokud chcete, se můžete přizpůsobit své individuální preferenci včetně tichého režimu.

Šíření řezání v 17 ”, 19” a 21 “výše uvedená cena odráží 17” vybrat další velikosti níže pomocí rozevíracího pole. Další velikosti se postupně zvýší k ceně 17 “.

Rozsah hloubky řezání 1 „- 2 1/2“ s pneumatikami 9-5/8 „a 3/4“- 2 1/4 „s 9“ pneumatikami. Nedoporučuje se stříhat nerovnoměrné trávníky v nejnižším nastavení, protože bude pravděpodobně pokožka hlavy na vysokých oblastech a otupená lopatka rychleji.

Standardní kola jsou nyní 9-5/8 “. Kolo 9-5/8 ”poskytuje rovnováhu mezi kolami 9” a 10 ”pro ohnuté i vysoké trávy. 9 ”kolo je k dispozici pomocí rozevíracích polí pro ty, kteří mohou chtít schopnost sekat na ¼” pro domácí golf nebo kroketové hřiště. Další vývoj platí pro možnost 9 ”kola, která pokryje náklady na práci na přepínání kol před odesláním.

Původní kola Clipper 9 ”, které někteří používají pro sečení bentgrass nebo 10” kolo, které některé mohou použít pro sečení trávy, bylo kombinováno do kola 9-5/8 ”. Zdá se, že 1 ”rozdíl ve velikosti 10” poskytuje další výšku sečení 1 ”. Pouze polovina kola se však dotkne země, což znamená, že byl jen ½ ”výškový rozdíl pomocí 10” kola. Kolo 9-5/8 ”poskytuje další ¼” za předchozí 9 ”kolo.

různých, typů, sekaček, trávu, ruční, sekačka

Sekačka je dodávána s nápravami kola utažená dolů, aby zajistila kola na místě. Ořechy nápravy budou muset být uvolněny jen tak, aby uvolnily páky nastavení, a pak se před sečením opakujte. To udržuje převodová kola uvnitř kol ve správném úhlu. Ponechání jejich volných způsobí nerovnoměrné opotřebení těchto ozubených kol.

Také dostáváme hovory o T-Handle, která říká, že šrouby jsou příliš krátké na to, aby se daly na ořechy. Jsou to kočárky s čtvercovou stopkou vedle hlavy. Účelem této stopky je stáhnout se dolů do menší díry a sedadla, abyste nemuseli používat klíč nebo šroubovák. Vrcholy šroubů budou muset být poklepeny kladivem do díry, dokud se neukazí dostatek vlákna, aby se matice začala zavlékat, pak si vezměte klíč a stáhněte je dolů do rukojeti, dokud nebudou splachovány bez rozštěpu. Odesílání delších šroubů by mohlo snadno způsobit ruce a rukávy, aby zachytily prodloužené šrouby, jakmile jsou utaženy.

 • Tepelně ošetřený nože je vyroben ze speciálních materiálů, které poskytují konečnou houževnatost a dlouhotrvající ostrost.
 • Šestikaládové čepele jsou nýtovány stejně jako původní tiché Scotts. Nýtování nezasahuje klec na navijáku, jako je svařování čepelí.
 • Standardní jsou ložiska s vysokou tolerací a tepelně ošetřené páky
 • Kovová kola s gumovými pneumatikami
 • Těžký válec
 • Ultra jemná, nastavení na jednom ořechu v 1/4 „přírůstku (jedna palcová matice na každé straně)
 • Ztužené šrouby, šrouby, třídy 8
 • Pohodlný kop pro sečení těsných rohů
 • Práškový povrchový povrch s obtisky odolnými vůči počasí
 • Plně zaručeno proti jakýmkoli vadám
 • 9 ”standardní gumové pneumatiky, pneumatiky 9-5/8” k dispozici jako upgrade pro vyšší výšku řezání

Přidejte americký chytač travních trav. Klikněte sem pro volitelný chytač trávy. Travní chytač se vejde do všech velikostí od 17 ”do 21” a složí ploché pro snadné skladování.

Sekačky navijáků byly běžně používány pro sečení yardů, než byly vynalezeny benzínové motory a velikosti, aby se vešly na trávu. Jsou stále oblíbené pro ty, kteří mají malý dvůr a malý prostor pro uložení benzínové sekačky a plyn ji může pohánět. Tyto sekačky mohou být zavěšeny na zdi v malé úložné jednotce nebo v garáži.

Sekačky navijáků se také stále používají v komunitách Amish Sustainable Living, kde jsou tyto sekačky navijáky stavěny a prodávány pro dlouhodobé použití. Ostatní sekačky navijáků jsou na trhu, ale nedrží kvalitu, kterou tyto sekačky zajišťují dlouhodobé vlastnictví.

Nabízíme všechny tři sekačky na navijáky Amish, které našim zákazníkům poskytují větší výběr, možnosti a cenové rozsahy. Příliš mnoho výběrů někdy způsobuje více zmatení, takže je rozebíráme pro lepší pochopení rozdílů v cenách.

Všechny tři různé společnosti Amish Reel Mower nabízejí modely sekačky na navijáky, které jsou ruce mnohem vyšší v kvalitě.

Clipperova sekačka je Cadillac-Mercedes of Reel Mowers. Amish to je všechno USA pomocí dílů vyrobených v USA. Naviják má nýtované čepele a postel je kvalitnější americká ocel a je mimořádně temperovaný pro nejdelší ostrost řezání. Z vintage Scotts Silent Mowers byly vzorovány. Je to také nejdražší ze všech sekaček navijáků. Navzdory ceně je to také nejoblíbenější mezi Amish a non-Amish. Clipper je naším nejlepším prodejcem.

Mascot Silent Reel Mowers používají všechny dovážené díly a jsou sestaveny v zámoří. Je přísně kvalitní ovládána společností Amish, která osobně kontroluje, naostří a vyladí každou z nich, než se odešle na zákazníka. Společnost Amish ji vyvinula z vintage Scotts Silent Mowers. Mnoho částí se bude vyměňovat se starými sekačkami Scott. Je to populární sekačka s vysokou spokojeností pro Amish a non-Amish, kteří hledají dlouhodobou trvanlivost a výkon. Ve skutečnosti jsme měli tolik hovorů o tom, proč jsme neseli maskotní sekačky, že jsme si mysleli, že bychom je měli lépe zkontrolovat a byli jsme příjemně překvapeni tím, co jsme našli. Roztřídíme to jako Buick of Reel Mowers a je cenově cenově střední řada Amish Reel Mowers.

Sekačka Silver Pro Reel byla vyvinutá společností Amish jako možnost pro Amish, která je vhodnější s rozpočtem. Používá kombinaci dovážených částí a sestřenice vyrobených USA na sekačky Clipper. Je plně sestavena v USA, naostřená a naladěna Amish. Na základě některých účtů by to bylo považováno za vyrobené v USA, protože mnoho částí je vyrobeno v USA a je plně sestaveno v USA. Naviják byl nedávno vylepšen, jak je znázorněno na novějších obrázcích, nyní zahrnuje nýtované spirálové lopatky, jako je Clipper a Mascot. Používá také importované ocelové čepele temperovaných. Stále má ocelová kola a pevné gumové pneumatiky. Jako Chevy of Reel Mowers kategorizujeme Silver Pro a je to podle toho cena. Je to stále mnohem kvalitnější než jiné sekačky na navijáky.

Kliknutím sem zobrazíte všechny naše možnosti sekačky Amish.

Poznámka k návratu: Mowers navijáků nejsou pro každého, protože vám poskytnou dobré fyzické cvičení.

Poskytujeme 30denní návratnost našich produktů. Uvědomili si, že nikdo nikdy nevrátil sekačku na navijáku a uvědomil si, že pokud má být vrácen, aby ji prodal jinému zákazníkovi, očekávají slevu za použití a vrácení. Poplatek za skladování 25% by tedy musel být zlevněn z jakéhokoli vrácení za návrat.

Sledujte demo video

Push Reel Lawn Mower Maintenance (USA Clipper)

UPOZORNĚNÍ: Blades a Bedknife jsou velmi ostré. Přestože demonstrujeme ve videu, když se holým rukou přes čepele dáváme pozor, abychom nejeli prsty na okrajích čepelí nebo umístili naše prsty poblíž benife a klec navijáku při rotaci. Poznámka: Konečným testem správné úpravy benife je použití proužků papíru. Ačkoli sekačka se může zdát tuhá z krabice, benife může být nastavena správně, jak je uvedeno ve videu. To je místo, kde mnozí mají pocit, že je příliš těsný a začne se přizpůsobovat, aniž by se testoval papír, jen aby se frustroval špatným výkonem. Nové sekačky se časem uvolní a benife bude muset být zkontrolován s proužky papíru a odpovídajícím způsobem upraven před každou sezónou.

Ruční sekačky

Světlé, jednoduché a rychlé sečení trávníku již není snem s ruční sekačkou od Al-Ko. S těmito zařízeními můžete dokonale sekat malé zahrady a okrasné trávníky až do velikosti 250 m². Ani elektřina, ani benzín vám není nutné, aby vám fungovaly spontánně. Handské sekačky Al-KO jsou vybaveny jednou nápravou a XXL koly, díky nimž jsou extrémně manévárské, zatímco robustní pouzdro má speciální gumový nárazník, který jej chrání před poškrábáním a promáčknutím. Díky jeho designu a nízké hmotnosti můžete snadno přepravit sekačku Al-Ko Spendle přes schody do az trávníku. Naše sekačky na válce jsou pohodlné, bez emisí a velmi tiché pro příjemné pracovní prostředí.

Jednorázové vedení ručních sekaček Al-KO zaručuje extrémní manévrovatelnost a pohodlnou kompenzaci hrbolků.

Vysoce kvalitní vřeteno sečení 5-Blade z tvrzené speciální oceli zajišťuje perfektní řez a dokonce i plnění sběratele trávy.

Lehké a robustní pouzdro s novým designem a novými pneumatikami XL. Gumový nárazník chrání pouzdro před klepáním a škrábancemi.

Neexistuje žádný jiný způsob, jak popsat výsledek sečení s ruční sekačkou Al-KO. Za tímto účelem jsme ji vybavili speciální technikou řezání, která zabraňuje sečení vřetena a spodní čepel, aby se během rotace dotýkali navzájem.

Kromě toho je pět lopatek vyrobeno ze speciální tvrzené oceli a lze je upravit na výšku. Tato technika je na trávníku velmi jemná a vyvolává dojem, že jste si nakrájeli na trávník nůžkami.

Náš tip: Objednejte si krabici pro chytač trávy pro ruční sekačku s nákupem.

Jak je obvyklé u anglických trávníků nebo golfových hřišť, povrch trávy by měl být co nejvíce kvůli nízké výšce řezání.

Pokud se chcete změnit z „normálního“ trávníku na sekačku válce, doporučujeme postupně snižovat výšku řezání, aby se tráva poskytla čas na změnu.

Sekání by mělo být častější, obvykle alespoň jednou týdně. Pokud je výška trávy větší než výška sečení vřetena, sečení je výrazně obtížnější.

Časté řezání vede ke zvýšenému požadavku na vodu trávy. To znamená, že trávník by měl být dobře napojený.

Ruční sekačka: Golfový trávník pro vaši vlastní zahradu

Ruční sekačky jsou klasiky mezi trávníky. Jsou užitečné, efektivní a pracují bez elektřiny nebo benzínu. a řezat velmi krátké a velmi přesně. Z tohoto důvodu se používají (často jako motorizované verze) intenzivně pro údržbu golfových hřišť, sportovních polí a parků, kromě sečení robotů, jako je Robolinho.

Jako ručně tlačená verze je sekačka na ruční válci Al.ko nejlepší alternativou k trávníku, zejména pro malé zahrady, a také získáte anglický trávník/golfový trávník na dveří. Díky své speciální technologii řezání a vysoce kvalitními tvrzenými čepele. Stručně řečeno: Pokud chcete svěží, hustá zelená jako na golfovém hřišti, je pro vás ruční sekačka tou správnou volbou.

Aplikace Al-KO InTouch je nyní k dispozici pro váš smartphone

Zpravodaj

Zaregistrujte se nyní, abyste zůstali v aktuálním stavu s nejnovějšími zprávami a nabídkami

Zahradní nářadí

Cookies

Al-KO Geräte GmbH a jeho partneři potřebují váš souhlas (klikněte na „Souhlasím“) pro jednotlivá data použití k uložení a / nebo načtení informací na zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a měření obsahu, AD a obsah a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktu. K dispozici jsou informace o možnostech souhlasu a nastavení tady. Kliknutím na „odmítnutí souborů cookie“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Al-Ko Gardentech UK Ltd pracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro své vlastní účely (E.G. Vytváření profilů) / Pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje nejen shromažďování údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Sledovací data jsou shromažďována pouze tehdy, když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ zadaným v banneru. Partneři jsou následující společnosti: Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Colourmedia Ltd, The Rocket Science Group LLC.

různých, typů, sekaček, trávu, ruční, sekačka

Další informace o zpracování dat těmito partnery najdete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také k dispozici prostřednictvím odkazu ve spodní části stránky.

Chvála sekačky

Nedávno jsem se stal majitelem domu a spolu s mým prvním domem přišel další první: můj vlastní malý kousek půdy. A protože jsme s Kate a já žili v bytech po celý náš manželský život, musel jsem si koupit sekačku, abych se postaral o náš trávník. Jako většina Američanů jsem vyrostl a byl obklopen sekačkami poháněných plynem. Zvuk dvoudobých motorů, které se vystřelily po okolí.

Ale navzdory mému ponoření do kultovního trávníku mě vždycky zaujal staromódní manuální/push naviják. Možná moje zvědavost na ně přišla z převrácení starých časopisů zobrazujícím šťastný příměstský táta 50. let sekání jeho malé skvrny zeleného nebe. Nebo to bylo možná ze sledování Groundskeepers používají obří sekačky k sekání infield na baseballových stadionech.

Ať už jsem byl důvodem mého celoživotního tahu směrem k manuální sekačce, když jsem byl na trhu s vlastní sekačkou, rozhodl jsem se prozkoumat, zda je staromódní sekačka push navijáků životaschopnou možností pro mé potřeby sečení trávníku. K mému velkému překvapení jsem zjistil, že sekačka navijáků není jen životaschopnou možností, ale v některých případech je lepší než jeho bratranci poháněné plynem.

Jak funguje sekačka na naviják

Vaše typická sekačka o rotační síle má spřádací čepel, která odřízne horní část trávy, když se otáčí jako vrtulník, což vede k roztržení a drcenému trávníku. Místo roztržení a sekání trávy, sekačka navijáku odřízne vaši trávu stejně jako nůžky. Je snazší pochopit, jak to funguje, když můžete vidět sekačku, spíše než ji jen popisovat, proto podívejte se na video níže, kde najdete úplné vysvětlení:

Jo, a to je samozřejmé, ale na rozdíl od elektrické sekačky, která vyžaduje fungování plynu nebo elektřiny, poskytujete energii své manuální sekačům navijáku.

Výběr sekačky na naviják

Sekání s mým Fiskars Push Reel

Základní konstrukce sekačky navijáku je téměř stejná u značek. Liší se hlavně charakteristikami jako:

 • Hmotnost. Jak těžké to bude, když to tlačíte?
 • Šířka řezání. Čím delší a větší je sekačka, tím těžší bude, ale čím méně průchodů budete muset udělat tam a zpět na trávníku, a tím rychleji to uděláte.
 • Řezání výšek. Jaký je rozsah výšek, které můžete upravit čepele nahoru a dolů?
 • Směr trávního spreje. Spar trávy za sekačkou nebo vpředu? Je zřejmé, že ten druhý má výhodu v tom, že nezakrývá vaše nohy výstřižky.

Když jsem hledal sekačku navijáku, udělal jsem hodně výzkumu a nakonec jsem si přivedl domů Fiskars Staysharp Max Push Reel Lawn Meghter. Tato věc není těžká stará kontrapty vašeho děda. Lidé ve Fiskars vzali starou manuální naviják design sekačky a aktualizovali ji na 21. století: je o 60% snazší tlačit než jiné manuální sekačky, může se pochlubit dvojnásobkem řezné síly konkurentů, vyprašuje trávu před vámi a Blades potřebují ostření pouze každých 5-10 let (to je bit „Staysharp“). Je to rychlé, silné a manévrovatelné. Nemluvě o zábavě. Po sekání s mými fiskary téměř dva měsíce mohu s jistotou říci, že mi to poskytlo nejlepší zážitek z sečení, jaký jsem kdy měl. Kate a já dokonce bojujeme o to, kdo se teď dostane k sekání trávníku (kompromis: seká na přední stranu; ona seká záda). Nemohu zpívat chválu sekačky dostatečně vysoko (a mimochodem nemám žádné přidružení k společnosti. jen velmi šťastný zákazník).

Podívejte se na tu krásnou kaskádu trávy.

Pokud vaše jediná zkušenost s sekačkou push navijáku používala ve vaší mládí těžký clunker, vřele doporučuji vyzkoušet Fiskars. Změní to názor na manuální sekačky.

Výhody sekačky push navijáků

Posuvné sekačky jsou lepší pro zdraví vaší trávy. To byl můj největší motivující faktor pro nákup sekačky na naviják na rozdíl od sekačky na rotaci výkonu. Jak je uvedeno výše, výkonové rotační sekačky nakrájejí trávu sekáním a trháním trávy, zatímco sekačky navijáků stříhají trávu čistě jako nůžky. Roztrhaná a drcená tráva ponechává váš trávník zranitelný vůči nemocem a útokům na hmyz; Tráva, která je čistě řezaná sekačkou navijáku, se léčí rychleji a je méně zranitelná vůči těmto nemovitostem.

Posuvné sekačky navijáky způsobí, že váš trávník vypadá hezčí. Nejenže jsou sekačky navijáků lepší pro zdraví vaší trávy, ale vaše trávník vypadají profesionálně pěstovanou. Opět se to všechno vrací k nůžkovému způsobu, jak sekačka navijáku prořízne trávu. Čisté a dokonce i řezy vytvářejí čistý a rovnoměrně vypadající trávník. Vynikající střih sekačky navijáku je důvodem, proč Groundskeepers na profesionálních baseballových stadionech a golfových hřištích používají velké sekačky navijáky tažené traktory. Řez navijáku způsobuje, že tráva vypadá čistě.

Posuvné sekačky jsou tiché. Jednou z věcí, které jsem nejvíce nenáviděl na starém plynovém trávníku poháněném trávníku mládí, byl hluk. Za prvé, je to jen mřížka, když si po delší dobu poslechnete hlasitý a nepříjemný dvoutaktní motor. Za druhé, protože ta věc byla tak smradlavá, nemohl jsem trávu sekat příliš brzy nebo příliš pozdě večer, abych nerušil sousedy. To není problém, pokud žijete, řekněme, Vermont, kde jsou letní dny příjemně teplé a idylické (pokud neprší). Když však žijete v horkém a vlhkém Oklahomě, sečení vašeho dvora během dne se sluncem bijícím na vás je naprosto nešťastné.

Sekačka push navijáků řeší oba tyto problémy související s hlukem. Jediným zvukem, který vydává, je uspokojivě tichý „výstřižku-snip-snip“, protože sekačka prořízne trávu. Rád slyším ten zvuk. Je to vlastně docela uklidňující. A protože moje manuální sekačka je tak zatraceně tichá, můžu sekat trávník brzy ráno, aniž bych se probudil sousedy. Sbohem 107-stupně s a-heat-index-a-115 trávníky sezení sezení!

Push Reelské sekačky neemitují znečištění. Nedovolte, aby vás motor napájecího trávníku oklamal maličkosti. Ten přísavka vyplivne svinstvo znečištění ovzduší. Pokud necháte typickou plynnou sekačku poháněnou plyn po dobu jedné hodiny, vytvoří to tolik znečištění ovzduší jako sedan běžící dvě stě mil. Jeez-um!

Množství znečištění, kterou sekačka push navijáků produkuje? Zilch. Pokud samozřejmě nepočítáte relaxační prdy, které roztrhnete, když stříháte trávu.

Pokud jste člověk s vědomím ekologického, výběr je mezi mocí a manuálem jasný. Musíš jít manuál.

Sekačky na navijáky jsou bezproblémové. Posuvné sekačky jsou jednoduché stroje. Tlačíte to a čepele se točí kolem a nakrájíte trávu. A je to. Než můžete sekat. Jen začněte chodit a. BAM!- Řezáš trávu. Také už nikdy nebudete muset kupovat plyn, olej nebo zapalovací svíčky. O jediné údržbě, kterou budete mít s manuálním sekačkou, je ostření čepele a někteří lidé si myslí, že je to spíše příjemný úkol, než fuška. A znovu, s Fiskars, budete muset naostřit lopatky pouze každou polovinu desetiletí.

Posuvné sekačky navijáků jsou levnější. Dokonce i sekačka navijáku „špičkové“, jako je Fiskars. A pokud dostanete jeden z menších klasických modelů, mohou vás spustit méně než 100. Navíc neexistují žádné náklady na údržbu. S plynem tak vysoko, jak jsou, proč plýtvat jedním kapkovým nástrojem kolem vašeho dvorku?

Push Reel Mowers cvičit vaše tělo. Na sekačce push navijáku není žádná autodrive. Tito špatní chlapci jsou poháněni člověkem. Fiskars je obzvláště těžký pro sekačku navijáku (52 liber), ale je navržen způsobem, který usnadňuje tlačení, a dává mi pěkný záchvat cvičení; Dost tvrdý na to, abych pracoval uspokojivý pot, ale ne tak tvrdý, že mě nechává cítit se vyčerpaný. Je to něco jako tlačit prowler saně kolem vašeho dvora, s výjimkou toho, že až budete hotovi, jste v lepší formě a váš trávník byl posezen.

Sekačky na navijáky jsou bezpečnější než sekačky Power. V neopatrném okamžiku se může sekačka pro proměnit v pasti smrti nebo alespoň dodatku. než 75 000 Američanů, z nichž 10 000 jsou děti, je zraněno při nehodách sečení trávníku ročně, a, když to každý rok umírá na nehody na sečení trávníku 75 lidí. Sekání přes trávu skrytou skálu může proměnit v projektil schopný cestovat 200 mph a vyjmout něčí oko, a rychlé břídy power sekačky snědli dětské prsty a ruce na nohou a ruce. A i když vaše sekačka neběží, stále jste ohroženi nehodou. Jako chlapec jsem spálil ruku na modulu sekačky na horkém trávníku a stále jsem to dokázal.

Zatímco při použití sekačky navijáků stále existují některá nebezpečí, jsou mnohem, mnohem bezpečnější než sekačky Power. Pokud jsem to neříkal přímo nad někým Tomem a Jerrym, je jen malé riziko, že to žvýká končetiny. Pokud přejdete přes skálu, místo toho, abyste ji vystřelili jako kulku, vaše sekačka jen zasekne. Také žádné horké motory, které by se spálily.

Push Reel Mowers dělají sečení potěšení. Jako mladý muž jsem viděl sečení trávníku jako fušku, kterou musíte dělat každý týden. Netešil jsem se na to. Právě jsem to udělal, protože jsem musel. Od té doby, co jsem začal sekat se svou sekací navijáky Fiskars, sečení trávy změnilo z fušky na potěšení. Vlastně se těším na den sečení trávníku. Opravdu! Rád to tlačím v chladném ranním ranním. Rád poslouchám tichý „stříhavý stříhání“ řezání trávy. Miluji jeho fyzičnost. jak to vypadá trochu jako tlačit pluh. Rád sleduji malé čepele řezané trávy plivat před svou sekačkou v zelené kaskádě. Především miluji uspokojivý pocit, který dostanu, když se dívám na svůj čistě řezaný trávník.

Je sekačka na naviják?

V Gran Torino, korejský válečný veterinář Walt Kowalski, uklidňuje svou mysl, než čelí násilnému gangu sečením dvora manuálním sekačkou navijáku. Mužný.

Nyní, než se vydáte do obchodu s domácím zlepšením, abyste vyzvedli sekačku na naviják, musíte vědět, že to není pro všechny. Někdy jsou síla nebo jezdecké sekačky ve skutečnosti lepší, v závislosti na různých faktorech. Níže zdůrazňuji několik z těchto faktorů, které byste měli zvážit před přepnutím na sekačku Push Reel.

Váš dvůr je půl akru nebo menší. Manuální sekačky navijáků jsou vhodné pro malé a střední yardy. Většina odborníků souhlasí s tím, že pokud musíte sekat více než 8 000 čtverečních stop, je lepší pomocí sekačky na elektřinu nebo jezdectví. I když řeknu, že můj dvůr je na velkém konci středního dvora, a trvá mi jen 45 minut, než se seká s manuální sekačkou. A pokud je váš dvůr velikosti většiny yardů v příměstském vývoji, ve skutečnosti není důvod, proč byste neměli používat sekačku na naviják.

Nemůžete tašky na výstřižky. Pokud jste jedním z těch lidí, kteří dávají přednost tomu, aby vaše výstřižky bavili, pak sekačka push navijáků pravděpodobně není pro vás. Zatímco některé sekačky na navijáky s navijáky mají košík, který chytí vaše výstřižky, nefungují velmi dobře a mnoho z nich nenabízí žádný ořezový chytač vůbec.

Pokud jste však oddaný bagger, můžete svůj postoj znovu zvážit. Většina odborníků na péči o trávníky souhlasí s tím, že byste neměli zabalit své výstřižky a měli byste je nechat jen v trávě. Travní výstřižky jsou hnojivo pro váš trávník. Poskytují stejné prospěšné živiny dusíku, fosforu a draselného, ​​které jsou v komerčních hnojivách, kromě toho, že jsou zdarma.

Není to skvělé pro nadměrně hrbolaté a zarostlé yardy. Všiml jsem si, že v oblastech mého trávníku, které mají spoustu hrbolů, sekačka navijáků nedělá dobrou práci, hlavně proto, že kola nemohou získat dobrou trakci k přesunu čepele. Obvykle se musím vrátit a oříznout to s mým západem. Není to problém, protože v mém trávníku je jen jedna část, která mi způsobuje potíže.

Také sekačky na navijáky push fungují nejlépe na yardech, které jsou již dobře udržované. Neřezávají opravdu dlouhou trávu příliš dobře, takže pokud vždy necháte svou trávu docela dlouho předtím.

Jakou trávu máte? Manuální sekačky na navijáku fungují lépe na některých typech trávy než jiné. Většina sekaček navijáků má těžko manipulaci s extra tlustými trávami, jako je Zoysia, ST. Augustine a Bermuda. Nikdy se nebojte. Pokud máte trávník, který je vyroben zcela z jedné z těchto trav, nemusíte nutně odsunout pouze sekačky na plyn. Těžší a silnější manuální sekačky navijáků, jako jsou Fiskars, nemají problém s těmito typy trav. Nastavení výšky čepelí sekačky navijáku může také zabránit tomu, aby se sekačka dostala do silné trávy.

Oholte se jako váš děda, seká jako váš děda

Po několika měsících používání sekačky push naviják opravdu nevím, proč není manuální sekačka populárnější nebo proč většina lidí získává odrůdu poháněnou plynem. Zdá se to docela analogické holení. Existuje několik věcí, kde se klasika ukáže stejně dobrá práce (někdy ještě lepší), a poskytuje příjemnější a uspokojivější zážitek. Bezpečnostní břitva je jednou z těchto věcí. A stejně tak je sekačka push navijáků. Pokusit se!