Adrátový úhel mlýnek vs prolínající pro zpracování dřeva. Mlýnek na baterii Dewalt

Adrátový úhel mlýnek vs prolínající pro zpracování dřeva

Výrobci nástrojů v posledních letech skutečně zvýšili RD v oddělení bezdrátových technologií. Důvodem bylo díky statnému množství investic a těžby lithia, které mnoho makroekonomiků považuje za nové zlato.

Došlo k monumentálnímu množství této horké komodity vycházející ze země pro použití v oboru a výrobci nástrojů využívají značné množství pro každý rok pro bezdrátové nástroje.

To znamená, že jak dobré jsou bezdrátové nástroje, jako jsou úhlové brusky s tímto relativně novým lithium-iontovým věkem, který je podporuje, a bude další budoucí pokrok s technologiemi baterií být smrt kabelových elektrických nářadí?

Dobře, tak se k tomu pojďme a konečně ukončíme debatu při výběru mezi bezdrátovým mlýnkem vs a kabelovou bruskou.

Což je nejlepší bezdrátový mlýnek na úhel?

Nyní, když jsme zjistili, že bezdrátové brusky velí vyšší cenovou značku než jejich protějšky, pravděpodobně vás zajímá?

Předpokládejme, že jste na lovu pro pravidelný běh mlýna 4 1/2 palce.

Pokud hledáte přímý nejlépe úhlový mlýnek a váš rozpočet může být trochu natažený, nehledejte nic jiného než dewalt bezdrátový flexvolt 60V Max Angle Grinder. Tato bezdrátová mlýnka je tak zatraceně dobrá, že sotva někdy vydržíte emocionální trápení, že budete muset znovu vytáhnout další prodloužení vedení.

Jedním z důvodů, proč je tato mlýnka bez akumulátoru schopna dokončit většinu kabelových brusek na trhu je kapacita baterie, kterou má. Baterie Dewalt Flexvolt 60V Max přináší až 4x za běhu ve srovnání s nejlepšími konkurenčními dostupnými lithium-iontovými bateriemi.

Nyní smíchejte všechny výše uvedené spolu s bezkartáčovým motorem Dewalta, který generuje 9000 ot/min, elektrický brzdový systém Dewalt (aby se zabránilo zpětnému odkupu), a přidanou schopnost používat obě kola 4-1/2 palce až 6palcová kola. S touto působivou mlýnem bezdrátového úhlu nemůžete udělat nic špatného.

 • Nejvyšší pes mezi všemi ostatními bezdrátovými brusky, protože tato bezdrátová bruska produkuje výkon s kabelovým energetickým nástrojem.
 • Poháněno technologií Flexvolt baterie Dewalt, která dodává zvýšenou palivovou kapacitu pro větší běh.
 • Má jedinečnou schopnost střídat mezi 4/2-palcovým kolem na 6-palcové kolo s stisknutím tlačítka.
 • Ergonomie další úrovně, protože tato bezdrátová bruska je velmi pohodlná a cítí se skvěle vyvážená v ruce.

Což je nejlepší mlýn?

Toto je pravděpodobně jeden z nejpopulárnějších drobných úhlu, které jsou k dispozici mezi diyers, tak mezi profesionálními dodavateli. Makita 9557pbx1 4-1/2 úhlu brusky zaškrtne všechny políčka, pokud jde o výkon i trvanlivost. Je vybaven výkonným 7.5 AMP motor, který poskytuje 11 000 ot / min.

Vážení pouhých 4.5 liber, 9557pbx1 bylo navrženo s praktičností na mysli a bude nepochybně stačit, pokud jde o všechny vaše potřeby řezání a broušení.

Jednou z prvních věcí, které si pravděpodobně všimnete o Makita 9557pbx1, je vysoce praktický případ přepravy, s nimiž je 4 1/2 palce přichází. Vzhledem k tomu, že většina jiných brusvin na úhlu na trhu přichází s zatraceně téměř nic a stojí to samé (nebo ještě více) než 9557pbx1, je tato mlýnka s malým úhlem opravdu vynikající hodnotou za peníze.

Házejte do dalších pěti brusných kol a extra Makita Diamond Blade s touto soupravou a máte nejlepší malý úhel mlýnek na startéru-kit peníze si můžete koupit.

 • Super spolehlivá mlýnka s malým úhlem vybavená Makitou 7.5 AMP motor, který bije přes 11 000 ot / min.
 • Odolné pouzdro na kovový přenos, ve kterém je umístěno 4/2-palcový mlýnek a další řezací a broušení kol.
 • Pěkně inženýrský pádlo (rozšířené nastavení přepínače), který byl ideálně umístěn pro další pohodlí.
 • Vybavený mechanismem zapnuté/vypnutí zámku, který pomáhá s nepřetržitým provozem a také pomáhá s falešnými starty.

Jsou bateriové úhlové brusky jakékoli dobré?

Pokud byste se před deseti lety položili tuto stejnou otázku, většina z nich by prohlašuje, že král jsou krále. Tehdy byly bezdrátové úhlové brusky opravdu považovány pouze za méně intenzivní úkoly pro kutily kolem domu, protože běh byl jednoduše, meh.

Nyní v roce 2020 se průměrná běh ubrusu bezdrátového úhlu výrazně zvýšila tam, kde téměř způsobují, že jsou šňůra volitelná hlavička.

Tato vylepšení jsou způsobena výjimečně rafinovanými komponenty, jako jsou bezkartáčové motory, a samozřejmě zlepšená kapacita baterie, které tyto nástroje mají díky technologii lithium-iontu.

Zatímco takové průlomy vzaly bezdrátové elektrické nástroje na celou ‘nother úroveň, mají k nim spojeny značné náklady a myslím tak doslova.

Pokud jste si dnes koupili jeden špičkový rowt 60-volturety bezdrátový úhel mlýnek se všemi zvonky a píšťalky, pravděpodobně budete nejen překvapeni jeho výkonem, ale také vám bude ponecháno s zadkem jako a Zlomená chlopnice kočky, když přijde čas na zaplacení

Nyní, pokud takový nástroj neustále používáte, může to být snadno ospravedlnitelné, a zejména pokud jste jediný, kdo pozoruje svůj měsíční výpis kreditní karty.

Ale pokud si kupujete pouze takový komplikovaný energetický nástroj pro provádění zvláštní práce, kterou dům jiný, může být nesmírně obtížné legitimatizovat takový nákup, když zábavná policie získá vítr vaší antiky.

A vím, co si myslíš; „To není můj život, brácho.“. To je tvoje. Jsem šéf v mé domácnosti a nosím kalhoty. Ve skutečnosti, kde je moje pivo na?!“. Abych byl upřímný, jednou jsem si to také myslel. Jinými slovy, jedná se o jeden z těch scénářů rizik vs odměňování, kde byste měli pravděpodobně postupovat opatrně.

Naštěstí je toto rozhodnutí zcela na vás.

Stručně řečeno, bezdrátové úhlové brusky jsou neuvěřitelně prospěšné kvůli zvýšenému stupni pohodlí, které nabízejí. Stali se také stejně funkční a výkonní jako jejich protějšky, což z nich dělá fantastickou volbu pro profesionály i pro diyers. Jediná nevýhoda, tato cenovka s nimi spojená.

Jsou bezdrátové brusci úhlu za peníze?

To je něco jako zeptat se striptérky, zda ta její falešná prsa, kterou koupila, opravdu stojí za to nebo ne? Myslím, že pokud jsou to peníze utracené za něco, co používáte rutinně a je to prospěšné pro váš budoucí úspěch, nestojí to za to? Vím, co by to čistota řekla.

Všechny vtipy, falešné džbány a chvění stranou, bezdrátové úhlové brusky nejsou nejúžasnějším energetickým nástrojem, který byste si pravděpodobně mohli koupit. Proto bych řekl, že pokud jste vázáni na přísný rozpočet a pouze provádíte několik náhodných úkolů pro kutily kolem domu ve vašem volném čase, může být nejlepší ignorovat bezdrátové alternativy a rozhodnout se pro solidní model šňůry.

I když máte finanční svobodu a jste schopni natáhnout rozpočet na flexibilitu, kterou nabízí bezdrátový úhel mlýnek, možná jděte na to. Brzy, jakmile budou vytvořeny další pokročilé technologie baterií a stéká dolů do odvětví elektrického nástroje, budou zastálené elektrické nářadí zastaralé.

Skupina géniusů/blbců v současné době pracuje na některých futuristických alternativách, aby pomohla zmírnit všechny naše trápení s modrým límečkem, pokud jde o šlehání těžkopádných napájecích kabelů. Takový vývoj v sektoru technologií baterie bude využívat více nových médií, aby značně maximalizoval kapacitu skladování baterií.

Vzhledem k tomu, že značné množství RD jde do e samotvoru z baterií lithia a nano-silicon, mohli bychom se v blízké budoucnosti podívat na obrovské zvýšení účinnosti baterie v blízké budoucnosti. Téměř více než třikrát produkce standardní lithium-iontové baterie produkuje. Ujišťujeme vás, že věda brzy přichází na záchranu, takže se všichni můžeme zbavit šňůr jednou provždy.

Ale prozatím jsou bezdrátové úhlové brusky asi tak dobré, jak se to dostane, a to je stále docela zatraceně dobré!

Jsou začátečníky úhlu přátelství?

Z velké části jsou úhlové brusky velmi pro začátečníky a přímé elektrické nástroje k použití. Hlavním základním bezpečnostním problémem spojeným s brusky úhlu je obávaný zpětný backback.

Backback je náhlá reakce na sevřené nebo zachycené rotující kolo, podložku nebo jiné příslušenství. K tomu dochází, když mlýnek popadne materiál, který rychle zastaví, což způsobuje, že úhel mlýnek nekontrolovatelně vynutil v opačném směru rotujícího kola.

Backbacks se může stát při řezání nebo broušení a většinou se objeví při používání nesprávného kola nebo provozování mlýnku při nevhodných rychlostech.

Další dva bezpečnostní obavy, které mohou být příčinou alarmu při využití úhlové brusky, jsou vzdušné jiskry i burst disky.

Zatímco jiskry vyráběné z úhlové brusky při řezání nebo broušení kovu mohou být pro hořlavé materiály, jako je izolace, obtížné jako operátor, pokud máte na sobě správný OOP a používáte úhlový mlýn Řezání by nemělo být příliš starosti.

Pokud jde o posledně jmenované, je to mnohem jiné. Mít rozbití nebo prasknutí při použití úhlové brusky může být docela problematické. Chcete-li zabránit rozbitému odříznutí.

Jeden bezpečnostní tip, který bych zdůraznil především při použití úhlové brusky, je opustit stráž tak, jak je. Upřímně, nestojí to za to. A jo, jistě, zatímco používáte úhlový mlýnek bez strážce kol, je to tak řečeno, je to vážně nebezpečné.

Bez ohledu na to, jak jste kvalifikovaní, pokud provozujete úhlovou brusku bez strážce a dojde k provize, strávíte lepší část odpoledne v pohotovostní místnosti, ne v hospodě.

Celkově je použití úhlové brusky, i když jste začátečník, velmi bezpečný. Nezapomeňte si udržovat pevnou přilnavost využívající boční rukojeť při provozování mlýnku na úhlu a vždy používat správnou OOP.

Jo, a nikdy neovládejte mlýnek bez hlídkového kola. Jednoduše se držte těchto základních bezpečnostních pravidel a budete A-OK.

Na závěr

Takže teď, když znáte výhody obou energetických nástrojů, si nyní můžete vybrat s jistotou mezi mlýnkem bezdrátového úhlu a mlýnkem vs.

Opět, pokud jste kompletní začátečník a jen se pokusíte o pár kutilských úloh kolem domu, jděte s levnější alternativou a získejte mlýnek na šňůru. I když, pokud máte na cestách několik pracovních míst a chcete maximalizovat svou produktivitu, kousněte kulka a popadněte mlýnek na bezdrátový úhel.

Takže se vším, co Mumbo Jumbo řekl, doufejme, že jste dospěli k životaschopnému závěru při určování přesně nejlepšího postupu pro všechny vaše potřeby broušení a řezání do budoucna.

A konečně, pokud se díváte na nákup nové mlýnky na bezdrátový úhel, možná se podívejte na naši hloubkovou recenzi nejlepších akumulátorových brusky z roku 2022, udělali jsme, co bylo v jejich silách, abychom shrnuli, co by bylo ideální pro různé potřeby různých jednotlivců, ať už jsou to ti běžní lidé z kutilství nebo profesionální dodavatelé, budete moci najít správnou brusku.

Jsem Ray, celoživotní tesař, který strávil lepší část mého života prací na staveništích na západním pobřeží Spojených států.

V té době jsem to doslova viděl ve stavebnictví jako profesionální dodavatel.

Není toho moc, s nimiž jsem se během své 30leté kariéry nesetkal, proto důvod, proč jsem jedním z hlavních přispěvatelů ve skautovi nástroj. Navíc, pouze psaní o práci, určitě poráží skutečnou práci. ‍‍

Dewalt 125mm bezdrátový úhel mlýnky

Holá jednotka DCG412N-XJ 18 V bezdrátová mlýnka z Dewaltu. Navrženo s výkonným motorem chlazeným ventilátorem, který dodává až 7000 otáček za minutu, ideální pro rychlé řezání a broušení aplikací.

Úhlový mlýnek DCG412n má ocelovou ozubenou kola spirálového zkosení, která poskytují maximální úroveň trvanlivosti a minimální vibrace, což zvyšuje produktivitu uživatele.

Tato bezdrátový úhel mlýnky je nástrojem pro ovládání baterie a má tu výhodu plné přenositelnosti a mobility neomezenou potřebou energie nebo generátoru. Jako takové jsou bezdrátové brusky běžně používány na staveništích pro cokoli od řezných dlaždic a desek až po přetvoření kovu.

Funkce a výhody:

Holá jednotka Pouze s proměnnou rychlostí nabízí vynikající přepínač pro ovládání pro vylepšenou technologii bezpečnostních iontů v oblasti bezpečnosti

Aplikace

Broušení bez akumulátoru jsou nástroje určené pro řezání a mletí různých materiálů e.G. beton, kámen nebo kov. Malá kompaktní velikost a všestranné brusky jsou ideální pro práci v těsných prostorech a mohou být provozovány jednou rukou. S jeho malou velikostí a lehkou konstrukcí pracují na vysokých RPMS.

Velké a těžkopádné brusky nabízejí přesnost, pokud jde o řezání, a jsou vybaveny silnějšími motory, i když mají tendenci být těžší a objemnější, takže vždy musí být provozovány dvě ruky. Úhlové brusky jsou nástroje určené pro profesionály, jako jsou: BuildersplumbersElectriciansRoof InstalarsCarpenterMechanicsEngineers

Časté časté, jaké velikosti dělají brusky úhlu?

Úhlové brusky jsou obvykle k dispozici pro broušení disků pro velikosti 115 mm a 125 mm. Tato mlýnka na úhel má velikost disku 125 mm.

Poznámka

Některé bezdrátové nástroje mohou být k dispozici jako „holé“ modely pouze v tomto případě není zahrnuto žádné úložné pouzdro, baterie nebo nabíječka; Podrobnosti naleznete na konkrétních modelech.

nejlepších bezdrátových listů z roku 2023, testováno a přezkoumáno

Sarah je spisovatelka, která miluje výzkum a testování technických a inteligentních domácích produktů. Od roku 2020 je spisovatelkou elektronického obchodování, převážně pokrývající herní, domácí technologie, streamování a obsah popkultury. Její psaní bylo vydáno v Entertainment Weekly, Business Insider, People a další.

Andrew Hughes je certifikovaný arborista, člen Mezinárodní společnosti arboristů, kteří se specializují na péči o stromy, a přezkoumává obsah stromů na recenzi Spruce’s Gardening Review Board. Založil a provozuje Urban Loggers, LLC, společnost nabízející rezidenční stromové služby na Středozápadě a Connecticut.

Nick Blackmer je knihovník, kontrola faktů a výzkumník s více než 25letými zkušenostmi s obsahem orientovaným na spotřebitele.

Pokud se obáváte nevyhnutelného přepravu listů, které přichází s pádem, možná budete chtít zvážit investování do bezdrátového listového dmychadla, což může pomoci snížit potíže s prací na podzim a nechat se potulovat po dvoře, aniž byste se museli obávat správa kabelů.

Deane Biermeier, členka revizní desky Spruce Home pro zlepšení a certifikované olověné tesaře, říká: „Ačkoli je bezdrátová listová flofers, říká:„ Ačkoli je bezdrátová listová flofers méně výkonná než propuštěná modely, která je méně výkonná než propuštěné modely, členka bezdrátové listové listy (konkrétně možnosti ovládané baterií nebo na baterii, která je méně výkonná než modely pro bezdrátí, ačkoli jsou méně výkonné než modely pro šňůry nebo plynové nebo plynové modely neexistuje prakticky žádná údržba, která by mohla provádět kromě nabíjení baterií. Jsou ideální pro čištění listů z malých yardů nebo yardů s velmi malými stromy na šňupání listů.“

V naší laboratoři v Des Moines v Iowě jsme testovali 27 elektrických listů (včetně 17 bezdrátových), kde jsme metodicky vyhodnotili snadnost montáže a použití každé jednotky, výdrž baterie, hladiny hluku a účinnost. Testovali jsme účinnost v řadě scénářů, načasování, jak rychle každý listový dmychadlo vyčistilo suché listy z náplasti trávy, suché listy z náplasti betonu a vlhké listy z náplasti trávy. Také jsme testovali, zda má každý dmychadlo sílu pohybovat se 0.25-, 0.5- a 1-uncí zastřihovače linky, stejně jako přesnost snadno se hádat listy v krabici, kterou jsme nakreslili křídou na betonu. Po našich laboratorních testech jsme pokračovali v testování 10 modelů v našich domovech po celé zemi po dobu šesti měsíců, abychom vyhodnotili jejich dlouhodobou trvanlivost a výkon.

Nejlepší ticho

Ryobi 550 CFM 40-V LITHIUM-ION beztaskovného bezdrátového série Whisper série Jet Fan Leaf Blower

Máme rádi, jak tiše Ryobi 40V bez kartáčovače 125 mph 550 CFM bezdrátová baterie Whisper Series Jet Fan Blower se 4.0 ah baterie a nabíječka pracuje. Zatímco jeho popis produktu říká, že má hodnocení šumu 59 dB, naše osobní měření s decibelovým měřičem ukázalo, že jeho hodnocení hluku je 40.2 db. Také jsme potvrdili stejné hodnocení decibelů při testování v jednom z našich domovů. Také jsme zjistili, že je stejně silný jako některé plynové modely.

Navzdory své tiché provoz nabízí jednotka velké množství energie ve formě kapacity vzduchu 550 cfm a rychlosti proudění vzduchu 125 mph. V našich laboratorních testech vyčistil Ryobi skvrnu trávy ze suchých listů za 27 sekund a z vlhkých listů za 28 sekund. Bylo to výrazně rychlejší při čištění skvrny betonu ze suchých listů a dokončení práce za pouhých 11 sekund.

Zjistili jsme, že stroj je také snadné spustit, s jediným stisknutím tlačítka. Měli jsme určité nesrovnalosti v manévrovatelnosti, s našimi laboratorními výsledky popisujícími dmychadlo jako snadné na památku, zatímco ve scénáři v reálném světě jsme tento dmychadlo bylo obtížné zvládnout. „Když to můj manžel použije, rychle si nevšimne žádné únavy ani problémy s jeho váhou,“ řekl náš člen testovacího týmu v domácnosti. „Je to větší, silnější člověk. Když to nosím, zdá se mi to těžké a váha baterie mě zrychluje. Pro menší lidi to nemusí být skvělá volba.“

Baterie byla dalším problémem pro našeho člena testovacího týmu v domácnosti a řekla, že dostala pouhých 15 minut od poplatku. „Každý, kdo to používá, by měl určitě investovat alespoň do jedné baterie,“ řekla. Také zjistila, že skluz poněkud dlouhý, což řekla, že v těsných rohách to někdy nebylo příliš manévrovatelné. Tyto nesrovnalosti by mohly být způsobeny výškou člena našeho týmu, ale stále je považujeme za cenné. Tyto nevýhody nás opět nebrání v tom, abychom to doporučili jako cenově dostupné a tiché řešení, aby vaše dvůr uklidila, když listy padají.

Jak to fungovalo dlouhodobě

Přestože jsme měli několik problémů s použitelností, protože náš člen testovacího týmu v domácnosti byl kratší, stále si vážíme celkového designu tohoto dmychadla a výkonného motoru po několika měsících pravidelného používání. Režim turbo je obzvláště užitečný pro čištění velkých hromádek listů.

Cena v době publikování: 199

Maximální rychlost vzduchu: 125 mph | Maximální objem vzduchu: 550 CFM | Hmotnost: 9.7 liber | Typ motoru: bez kartáče | Hodnocení hluku: 59 dB

Nejlepší proměnná rychlost

WORX WG584 40V TURBINE CORDURESS LEAF BLOWER SHAR

Worx 40V turbínový bezdrátový listový dmychadlo Sdílet s kartáčovatelným motorem vám umožňuje vybrat si z kapacity proudění vzduchu 300 až 470 CFM a z rychlosti proudění vzduchu 60, 69, 80 nebo 95 mph. Ocenili jsme, že jednotka byla tak lehká a překvapivě tichá pro množství energie, kterou měl. Vyčistilo záplatu trávy suchými listy ve 12.9 sekund, což byl nejrychlejší čas mezi všemi ostatními modely na tomto seznamu pro tento konkrétní test. Vyčistilo záplatu trávy vlhkými listy za 52 sekund a betonu se suchými listy v výrazně rychlejším 12.7 sekund.

Tato jednotka se skládá ze tří kusů. Zatímco jsme neměli problém po pokynech pro shromáždění a dokončili jsme nastavení listového dmychadla za méně než dvě minuty, trochu jsme bojovali při připojení posledního kusu. Přejeme si, aby nám tato jednotka umožnila mít lepší kontrolu nad proudem vzduchu, protože jsme nebyli schopni zaokrouhlit listy v krabici, kterou jsme nakreslili křídou na betonovém chodníku. Byli jsme však spokojeni s jeho silou, protože to snadno tlačilo každou linii zastřihovače o 10 stop vzdálenosti. Byli jsme také spokojeni s dlouhou životností baterie a během používání jsme si nikdy nevšimli poklesu energie.

Jak to fungovalo dlouhodobě

Po šesti měsících pravidelného používání si myslíme, že tento dmychadlo listů je skvělým a levným nástrojem. I když to nemusí být nejlepší pro přesné úlohy, je to variabilní rychlost a lehký design z něj činí účinnou a pohodlnou možnost pro rychlé vyčištění vašeho dvora listů.

Cena v době publikování: 220

Maximální rychlost vzduchu: 95 mph | Maximální objem vzduchu: 470 CFM | Hmotnost: 7.3 libry | Typ motoru: bez kartáče | Hodnocení hluku: 102.1 db

Nejlepší batoh

Greenworks Pro 80V bezdrátový batoh listové dmychadlo

Zpočátku jsme měli určité váhání ohledně účinnosti a celkového pohodlí dmychadel batohu, ale tento model z Greenworks zcela rozptýlil jakékoli pochybnosti. Tento dmychadlo batohu se pohodlně nosí, snadno se používá a urychluje proces čištění listů. Tento model byl také tišší než některé jiné flomary na batoh, které jsme testovali. Má spouštěvě aktivovaný škrticí klapku s proměnnou rychlostí a možnost tempomatu, která podle potřeby poskytuje konstantní proudění vzduchu. Během laboratorního testování jsme obzvláště ocenili více možností výkonu, protože spoušť nabízí přesnější proudění vzduchu, ale za sebou má turbo režim a tempomat hodně energie.

Greenworks odhaduje, že plně nabitý 2.5AH baterie trvá jen asi 18 minut, pokud běží nepřetržitě při nejvyšší rychlosti. Během našeho domácího testování jsme si všimli, že to běželo mnohem déle, protože jsme byli schopni několikrát vyfouknout celý dvorek před dobití. Tento dmychadlo má také nabíječku, která rychle obnovuje napájení baterie za pouhých 45 minut.

Navzdory své variabilní rychlosti není tento model stále nejsilnější z těch, které jsme testovali. maximální rychlost vzduchu je 145 mph a maximální proudění vzduchu je 580. ale funguje dobře v menších yardech. Milovali jsme však používání tohoto dmychadla na batohu a mysleli jsme si, že je to skvělá alternativa k tradičním modelům listových dmychadel.

Jak to fungovalo dlouhodobě

Zatímco dmychadlo batohu nemusí být nejlepší pro každý dvůr, myslíme si, že tento dmychadlo batohu je skvělým kompromisem pro majitele domů s menšími yardy. „To byl nejjednodušší rok vyzvednutí listů, jaké jsem kdy měl!„Náš člen testovacího týmu doma řekl. Užili jsme si používání tohoto dmychadla nejen k vyčištění listů, ale také vyhodili zbytky z zadní paluby a přední verandy.

Cena v době publikování: 350

Maximální rychlost vzduchu: 180 mph | Maximální objem vzduchu: 610 CFM | Hmotnost: 14.64 liber | Typ motoru: bez kartáče | Hodnocení hluku: 87 dB

Nejlepší plyn

Echo 2-odtazkový cyklus ruční listový dmychadlo

Blopír listů ozvěny ozvěny ozvěny ve 2-odpadním cyklu dokáže být výkonným plynovým modelem-s kapacitou proudění vzduchu až 453 cfm a rychlostí proudění vzduchu až 170 km / h-aniž by bylo příliš hlasité, příliš těžkopádné nebo příliš vysokou údržbu nebo příliš vysokou údržbu. Chtěli bychom si uvědomit, že jsme neměli šanci otestovat tento dmychadlo v naší laboratoři nebo doma, takže naše hodnocení je založeno pouze na výzkumu. Tento model má hodnocení šumu 70 dB, 8.6 liber hmotnost a podle uživatelů, požadavky na zvládnutí údržby a čištění. Vzhledem k tomu, že se jedná o plynový model, je nutná pravidelná údržba, aby byla správně fungování, což je něco, co je třeba zvážit před jeho zakoupením. Také si všimněte, že u tohoto dmychadla na listové listové dmychadlo není zahrnuto postroj ramen, ačkoli jednotka má body postroje na rameno, takže máte možnost koupit postroj samostatně a připojit jej k listovému dmychadlu.

Jednotka se spoléhá na začátek zpětného rázu (takže je třeba vytáhnout šňůru, abyste ji mohli začít provozovat), ale uživatelé tvrdí, že je to rychlý, snadný a poměrně hladký proces spuštění. Dalším přispíváním k jeho uživatelské přívětivosti je průsvitný nádrž, která vám umožní snadno sledovat hladinu paliva při provozu jednotky, a také vzduchový filtr, který je vyroben, aby pomohl udržet motor v čistotě. Má také zakřivenou trubici, která je navržena ke zmírnění napětí položeného na paže a zápěstí, a tak jim pomáhá zabránit v rychle se unavení v růstu. K dispozici je také režim tempomatu, který může pomoci dále minimalizovat daňovou povahu vaší práce na zahradě.

Cena v době publikování: 249

Maximální rychlost vzduchu: 125 mph | Maximální objem vzduchu: 450 CFM | Hmotnost: 6.7 liber | Typ motoru: bez kartáče | Hodnocení hluku: 66 dB

Porovnat

Po použití naší Metodiky pečlivého testování k vyhodnocení a porovnání 27 flofuků listů je naším nejlepším výběrem Ryobi One 18V 100 mph 280 CFM bezdrátová baterie variabilní rychlost proudového ventilátoru listového listu. Model je dostatečně lehký, aby snadno fungoval jednou rukou a dostatečně silný, aby rychle vyčistil listy za různých okolností, a nakonec nabízí dobře zaoblený design za dobrou cenu. Pokud hledáte model batohu, je náš oblíbený dmychadlo GreenWorks Pro 80V bezdrátového batohu listů. Jednotka je pohodlně na nošení a má také podstatnou kapacitu vzduchu 610 CFM a rychlou dobu dobití.

Další možnosti, které jsme testovali

Litheli 40V bezdrátový listový dmychadlo: Během našich testů suchého a mokrého listu jsme neměli potíže s používáním tohoto dmychadla. Museli jste zatlačit na tlačítko zámku, zatímco stále drží spoušť, což způsobilo, že nepřetržitá provoz byla trochu únavné, než aby poskytovala úlevu. Tento dmychadlo byl také velmi hlasitý a úhledně nevyfoukl listy v jednom směru ve srovnání s jinými modely, které jsme testovali. Craftsman V20 bezdrátový dmychadlo: Stejně jako jsme ocenili kompaktní velikost tohoto dmychadla, trvalo dvakrát tak dlouho, než provedl všechny naše testy, protože mu chyběla foukací síla. Pokud se rybářské linie na chodníku upadly do prasklin, tento dmychadlo je nedokázalo vyhodit z prasklin a my jsme si všimli, že naše paže se cítila unavená od pokusu o to, aby se dmychadlo úhlům úhlu mnoha různými způsoby.

Jak jsme testovali bezdrátové flomary listů

Smrk testoval v laboratoři 27 listových dmychadel, včetně 10 bezdrátových modelů ovládaných baterií. Sledovali jsme podrobnou metodiku testování, abychom správně testovali a vyhodnotili účinnost každého produktu, výdrž baterie, snadné použití, přenositelnost, úroveň hluku a hodnotu. Poskytli jsme hodnocení pro každý atribut založený na našich osobních zkušenostech s každou jednotkou a do tohoto kolabpu jsme zahrnuli nejvýkonnější jednotky. Načasovali jsme, jak rychle může každý dmychadlo listů odstranit různé typy listů z různých typů krajin, aby se otestovala jejich účinnost. Měřili jsme hladiny šumu pomocí měřiče decibelů a při posuzování přenositelnosti jsme změřili hmotnost každé jednotky. Prakticky jsme také zvažovali jak hladinu hluku, tak přenositelnost, přičemž jsme si všimli, zda byl hluk tolerovatelný nebo zda by jednotka mohla být provozována jednou rukou. Při hodnocení výdrže baterie jsme se podívali, zda výkon napájení zůstane stabilní a zda se životnost baterie začala zmenšovat, když se používala. Uvažovali jsme o tom, jak snadné bylo přístup k ovládacím prvkům, změně mezi rychlostmi a různými přílohy a manévrování zařízení při snadném použití hodnocení. Když to bylo na hodnotu, zvažovali jsme, zda každá jednotka nabídla příliš málo, dost nebo více, než se očekávalo pro jeho cenu. Pro náš test jsme rozložili 0.75 liber listů na 10 stopách a 10 stopových zápletky trávy. Pomocí nejvyššího režimu dostupného pro každý dmychadlo listů jsme načasovali, jak rychle jsme byli schopni vyčistit listy z oblasti. S každou listovou dmychadlo jsme tento test znovu provedli na trávě, ale pomocí 0.75 liber vlhkých listů a ještě jednou na náplasti 10 stop od 10 stop betonu pomocí suchých listů. Abychom mohli otestovat, zda byly jednotky přátelské k zahradě, rozložili jsme listy kolem rostlin v zahradní posteli. Pomocí nejnižšího nastavení každé jednotky jsme použili jednotky k vyčištění listů ze zahrady a poznamenali jsme, že jejich proudění vzduchu způsobilo nějaké poškození rostlin. V případě potřeby jsme také testovali funkci vakua nebo mulčování jednotky. Shromáždili jsme také listy v husté hromádce, abychom vyzkoušeli sací energii a počítali jsme, kolikrát jsme museli vyprázdnit tašku na dmychadlo listů. Na konci našeho laboratorního testování jsme použili 10 bezdrátových modelů v našich domovech po celé zemi k vyhodnocení jejich výkonu v průběhu času.

Co hledat v bezdrátovém listovém dmychadle

Zdroj energie

Bezdrátové dmychadla jsou poháněny plynem nebo elektřinou. Elektrické dmychadla mají tendenci vážit méně a produkovat méně hluku a znečištění ovzduší, ale mohou se přehřát a obecně nejsou tak silné. Na druhé straně výrobky s plynem zabalí úder.

Velikost dvora

Při přemýšlení o tom, jak mocný je dmychadlo listů, zvažte velikost svého dvora. Pokud máte velký prostor se spoustou stromů, budete potřebovat vysoce výkonný produkt s vysokým hodnocením CFM (krychlových stop za minutu)-to znamená, že budete moci pohybovat listy a zbytky rychleji a efektivněji. Deane Biermeier, členka revizní rady Spruce Home Improvement a Certified Lead Carpenter vysvětluje, že „CFM měří kubické stopy za minutu nebo objem vzduchu vycházejícího z dmychadla. Můžete to považovat za „velikost“ proudění vzduchu. Větší vzduch se bude pohybovat více listů najednou.’“Říká, že kapacita proudění vzduchu o 500 cfm funguje dobře pro typickou práci v rezidenčním dvoře, ale také říká, že kdekoli mezi kapacitou proudění vzduchu 300 cfm až 400 cfm je přijatelná, pokud pracujete s menším dvorem, který nemá příliš mnoho stromů. S kapacitou proudění vzduchu 610 CFM může dmychadlo Greenworks Pro 80V bezdrátového batohu přesunout největší objem vzduchu ve srovnání se všemi ostatními modely v našem koladlu.

Nastavení rychlosti

Některé dmychadla listů mají pouze jednu rychlost. což by mohlo fungovat, pokud máte malý dvůr a většinou vyčistí suché listy. Pokud však chcete používat svůj dmychadlo listů pro tvrdší úlohy, je lepší získat dmychadlo s proměnnou rychlostí, kterou můžete podle potřeby upravit. Náš nejlepší výběr, Ryobi One 18V 100 mph 280 CFM bezdrátová baterie s proměnnou rychlostí proudových ventilátorových listů, je model s proměnnou rychlostí, který vám umožňuje vybrat z různých nastavení rychlosti. Náš výběr pro nejlepší variabilní rychlostní listový dmychadlo je však Worx 40V turbínový bezdrátový výkonový podíl na dmychadlech s bezmastným motorem kvůli jeho užitečnému a komplexnímu rozsahu nastavení pro rychlost proudění vzduchu a kapacita proudění vzduchu.

Hlavní výhodou bezdrátového listového dmychadla je, že během provozu nebudete vázáni na prodlužovací kabel. S dmychadlem pro šňůra listů se musíte starat o nalezení elektrické zásuvky, nalezení prodlužovacího kabelu a navigaci kolem překážek pomocí napájecího kabelu. S bezdrátovými listovými dmychadlem můžete začít rychleji a mít neomezenou mobilitu. Mnoho bezdrátových flofuků je také poměrně lehké, takže je usnadňují manipulaci.

Obecně platí, že většina dmychadel poháněných baterií bude trvat 20 až 30 minut na nabití. Existuje však několik proměnných, které ovlivní, jak dlouho trvá bezdrátový listový dmychadlo. Modely poháněné plynem vydrží přirozeně déle než jednotky napájené baterií a lze je okamžitě doplnit. Typ baterie a rychlosti, při které vaše dmychadlo provozuje, ovlivní také běh. (Zejména spuštění listového dmychadla na svém nejvyšším nastavení vypouští baterii velmi rychle.) Při pohledu na dlouhodobou životnost. Biermeier varuje, že „nejvíce bezdrátových flofucích listů se nepovažuje.„Říká, že můžete„ očekávat asi 8 až desetileté životnosti, než se plastové díly opotřebovají, “a pro modely ovládané baterií v závislosti na tom, jak často používáte svůj listový dmychadlo,„ pravděpodobně budete muset vyměnit baterie každých pár let.“

Pokud máte dmychadlo bezdrátového listu napájeného na baterii, budete jej obvykle muset po každém použití nabíjet. Většina modelů má poměrně omezenou běh, takže je nejlepší začít s plným nabitím pokaždé. jinak riskujete, že dojde napájení baterie, než dokončíte čištění svého dvora. Mějte také na paměti, že můžete být schopni šetřit energii baterie vytažením hráče.

Proč důvěřovat smrku?

Sarah Toscano je spisovatelka na volné noze, specializující se na všechny věci související s domácími technologiemi a inteligentními domácími gadgety. S výjimkou jednoho modelu byly testovány všechny bezdrátové listové dmychadla uvedené v tomto kole, kde testeři produktů sledovali podrobnou metodiku testování pro posouzení funkcí každé jednotky. Toscano pečlivě prozkoumala jeden model, který nebyl testován, když přečetla stránky recenzí zákazníků, prozkoumala diskusní fóra a analyzovala specifikace produktu, aby vyhodnotila listový dmychadlo.

Toscano také konzultoval s Deane Biermeierovou, členem Spruce Home Improvement Review Board a Certified Lead Carpenter, aby se dozvěděl více o funkcích, použití a výhodách dobrého bezdrátového listového dmychadla. Emma Phelps, spisovatelka aktualizace smrku, asistovala při obnovení tohoto článku s našimi nejnovějšími výsledky dlouhodobého testování. Zkontrolovala také naše produkty a zdůraznila několik testovaných produktů, které zcela nevytvořily náš konečný seznam.

Jaký je smrk schválen?

Zde ve smrku se chceme ujistit, že se plně postavíme za každým produktem, který doporučujeme, a že když řekneme, že něco je nejlepší, máme na mysli to. Možná jste si všimli odznaku schváleného smrku vedle produktů na tomto seznamu. Každý produkt s tímto odznakem byl osobně přísně testován a pečlivě vybrán náš odborný tým laboratorních testerů a editorů. Ve většině případů nakupujeme všechny tyto produkty sami, i když občas dostáváme vzorky, které nám poskytují přímo společnostmi. Bez ohledu na to, jak získáváme produkty, všichni procházejí stejnými testy a musí splňovat stejná přísná kritéria, aby udělala to nejlepší řez.

Smrk používá pouze vysoce kvalitní zdroje, včetně recenzovaných studií, k podpoře skutečností v našich článcích. Přečtěte si náš redakční proces, abyste se dozvěděli více o tom, jak kontrolujeme fakticky a udržujte náš obsah přesný, spolehlivý a důvěryhodný.

Buzz nástrojů

Procházejte všechny značky »

Procházejte všechny kategorie »

Domů »Nejnovější recenze nástrojů» Bezdrátové nástroje »Dewalt Flexvolt 60V Max Classless Grinder

Dewalt Flexvolt 60V Max Clashless Grinder DCG414 Recenze

Dewalt DCG414 60V Max bez kartáčovače

Výrobce: Dewalt Model Číslo: DCG414 Zdroj napájení: Flexvolt 60V Max Velikost motoru: 2.2 HP Hmotnost: 4.66 liber

V posledních několika letech vynaložil téměř každý hlavní výrobce nástrojů společné úsilí o zvýšení a diverzifikaci svých linií bezdrátových nástrojů. I když jsou zřejmé výhody bezdrátu dobře zdokumentovány, některé nástroje nebyly schopny splnit výkon svých protějšků. Cílem linie Flexvolt z Dewaltu je nabídnout skutečné náhrady na šňůry, včetně Dewalt Flexvolt 60V Max Clashless Grinder DCG414.

Specifikace

 • Typ baterie. Dewalt Flexvolt 60V Mac
 • Koňská síla. 2.2
 • Max Watts Out. 1700 W
 • Žádná rychlost zatížení 9000 ot / min
 • Velikost vřetena. 5/8 “
 • Hmotnost nástroje. 4.66 liber
 • Průměr maximálního kola. 6 ″

Ergonomie

Po první kontrole rowalt 60V Max bez kartáčovače je poměrně velká, když je spárována s 9.0AH Flexvolt baterie. Rovnováha tohoto nástroje je však velmi dobrá. Rukojeť nabízí typické pohodlí DeWalt (podle mého názoru nejlepší ve své třídě) a odnímatelná boční rukojeť přidává použitelnost pro pravicové a levé uživatele.

Přepínač je typ spouště a má zabudovanou přepsání bezpečnosti. Cítil jsem, že spoušť je dobře navržený a snadno použitelný během provozu. Někteří z mých kluků, kteří také použili tuto mlýnek. Jedna věc, kterou bych rád viděl na tomto nástroji, je tlačítko pro držení spouštěcího zapojeného, ​​podobného modelu s kabely. Zjistil jsem, že při broušení po dlouhou dobu (vyčištění post čepic na svařovaném potrubním plotu) moje ruka byla trochu unavená a přidání spouštěcího zámku by bylo hezké.

Bezpečnost

Dewalt 60V max bez kartáčovače je součástí jejich sestavy a chrání. DCG414 nabízí několik fantastických bezpečnostních prvků.

Elektronická brzda

Když se spoušť uvolní, elektronická brzda se zapojí a zpomalí kolo na zastavení asi 1.5 sekund. Stejně jako u mnoha uživatelů jsem to považoval za zvláště užitečné. Zatímco bezpečnost rozhodně přijde v úvahu, mám také tendenci sestavit mlýnek, zatímco se stále točí, což může poškodit nákladné materiály a čas na opravu.

Brzda zpětného prostoru

Grinder může detekovat, kdy dojde k špetce, zastavení nebo vazbě a automaticky zapojí elektronickou brzdu, aby chránila jak uživatele, tak nástroj.

E-spojka

Ve spojení s brzdou zpětného rázu, když dojde k špetku/vazbě, se motor uzavře v desetině sekundy. Přinutil jsem vazbu na testování této funkce a mlýnek zavřený v pozoruhodném čase.

Použitelnost

Změna kol na brusky je velmi snadná a intuitivní. Zámek kola je dobře umístěn a čepel se bezpečně připevňuje k Arboru díky matici ovládané Allen. Chtěl bych vidět úložiště na vojenském úložišti pro přiložený Allen Wrench, ale obvykle si nechávám po ruce pár sad, takže to pro mě nebyl obrovský obchod.

Jednou z funkcí, která se mi opravdu líbila, byla operace přizpůsobení stráže. Pružina naložená rameno, která se hodí do detesů, umožňuje uživateli přesunout stráž na optimální umístění. Upřednostňuji to před starým stylem svorky, který často selhal. Chcete.li odstranit stráž, jednoduše zatlačte paži a otočte stráž, dokud se nevyskočí.

Problém, který jsem našel při používání této brusky, byla velikost strážce kol. Je to docela hluboké/silné a často bránící plné použití brusky. I když to není problém při svisle používání kola, při čištění svarů jsem nakonec sundal, abych získal přístup k profilu, který jsem potřeboval k broušení. Chtěl bych vidět verzi nižšího profilu zahrnutou v budoucnosti.

DCG414 také nabízí odnímatelné obrazovky přes otvory, které chrání zbytky před vstupem do motoru brusky. Jsou vyměnitelné a přístupné šroubem Phillips hlavy. Tato funkce je taková, o které se domnívám, že se mezi mnoha výrobci nástrojů stane základem, protože je to velmi snadný doplněk k prodloužení životnosti nástroje.

Run-time byl působivý a při neustálém používání by plně nabitá baterie trvala přibližně 40 minut. Není mnohokrát, když běžím mlýnek nepřetržitě jako já při čištění svarů na potrubí, které jsme postavili, takže mám pocit, že by to nebyl problém s většinou použití.

Napájení

Nejdůležitějším aspektem ve všech nástrojích, které jsou zaměřeny na výměnu nástrojů. Po použití tohoto nástroje pro více aplikací je napájení docela úžasné pro bezdrátový nástroj. Dewalt tvrdí, že má stejnou sílu jako jejich d28144 Corded Grinder. Přestože jsem je netestoval současně, necítil jsem se, jako by se nástroj během operace vůbec zapadl. Mohl jsem bez váhání rozřezat a brousit jakýkoli materiál, který jsem chtěl.

Celkový dojem

Zatímco jsem našel několik nedostatků v designu tohoto nástroje, celkový výkon byl velmi působivý. Nepopiratelná síla a pohodlí ve spojení s mnoha jeho bezpečnostními prvky činí tento nástroj vůdcem v bezdrátovém výkonu brusky. Pokud jste již investovali do sestavy Flexvoltu nebo požadujete co nejvíce z bezdrátové brusky, měl by být DCG414 na vrcholu vašeho seznamu. V 179 pro holý nástroj je to také docela dobrý obchod.