7 nejlepších ořízků plynových řetězců z roku 2023 recenzí. Benzínový řemeslník plevel jedlík

Nejlepší zastřihovače plynových řetězců 2023 [recenze]

Pokud nakupujete nový zastřihovač plynového řetězce, nemusíte se brodit pouze stovkami možností. Jsme tu, abychom pomohli s tímto zaokrouhlováním nejlepších ořízků s plynovými řetězci pro peníze.

Shromáždili jsme podrobné informace o specifikacích každého produktu, spolu s tipy z recenzí zákazníků, abychom vám pomohli vybrat nejlepší zastřihovač plynového řetězce pro váš dvůr.

Stringové zastřihovače-nebo jedlíci plevelů, plevele, oříznutí plevelů, ozdoby v trávě nebo cokoli jiného, ​​co se rozhodnete říkat-usnadňují řezání trávy a plevele na těžko dostupných nebo citlivých místech.

Modely poháněné plynem, i když hlasité a špatné pro životní prostředí, jsou opravdu jedinou možností, pokud potřebujete vysokou úroveň energie spojenou s vysokou mobilitou.

Podívejte se na naše nejlepší tipy pro nejlepší oříznutí plynových strun roku, abyste našli těžké nástroje ideální pro majitele domů se spoustou trávy k oříznutí.

Top 7 Trimmers Gas String Trimmers. Recenze

RYOBI RY253SS 25 CC 2-CYCLE STRIAM SHAFT STRESKOVÁNÍ

Ryobi RY253SS je cenově dostupný, univerzální, snadno použitelný a dostatečně silný pro téměř jakékoli rezidenční dvůr.

Náš nejlepší výběr, model RY253SS STRIET z Ryobi, je cenově dostupný, univerzální, snadno použitelný pro jedlík s plevelem a dostatečně silný pro téměř jakékoli rezidenční dvůr.

2-cyklový motor stroje má plný klikový hřídel, což v podstatě znamená, že motor vydrží déle. Několik uživatelů uvedlo, že motor začíná snadno a spolehlivě (i když spuštění jakéhokoli plynového motoru může být někdy obtížné).

Jednou z největších výhod tohoto zastřihovače je to, že je kompatibilní s řadou produktů „Expand-It“ Ryobi. Zakoupením dalších příloh můžete tento nástroj snadno převést na mnoho dalších, včetně Edger, Blower a Tiller. Pokud potřebujete více než jen zastřihovač strun, aby uklidil trávník, ušetříte s tímto nástrojem Ryobi peníze a úložný prostor.

I když používáte pouze RY253SS jako jedlík plevelů, stojí za to za cenu, kterou zaplatíte. Velká 18palcová řezací swath vám umožní dokončit oříznutí rychleji, dlouhá rovná šachta vám pomůže oslovit překážky a hlava navijáku je pro uživatele novou linií novou linií pro uživatele.

Specifikace:

 • Výkon motoru: 25 cc
 • Řezání řasy: 18 palců
 • Průměr čáry: 0.095 palců
 • Hmotnost: 12.2 liber

✓ Převádí se na jiné elektrické nářadí s přílohy Ryobi (prodáno samostatně) ✓ Velká řezací swath✓ Cheap

✗ Někteří recenzenti nahlásili řezací hlavu přicházející nepřipojenou při použití✗ Někteří uživatelé museli nahradit karburátor po krátké době

Husqvarna 128LD 2-cyklus rovný řetězec hřídele

Nejlepší celkově

Husqvarna 128LD 2-cyklus rovný řetězec hřídele

Husqvarna 128 ld je skvělý pro tvrdé yardy s hustou trávou a spoustou plevelů.

Trimmer Husqvarna 128LD kombinuje sílu a pohodlí. 28 ccm, 2-cyklový motor tohoto plevele patří mezi nejsilnější na tomto seznamu, takže je to skvělé pro tvrdé yardy se silnou trávou a spoustou plevelů.

128LD je také lehký ve srovnání s mnoha našimi dalšími tipy, což usnadňuje přenášení déle.

Spolu s velkými prodejními body (jmenovitě silným motorem a těsněním schválení od Husqvarna, jednoho z nejdůvěryhodnějších jmen v elektrickém nářadí) má 128LD spoustu malých speciálních funkcí, které usnadňují použití.

Jedním z nich je vydání linky „Tap‘ N Go “, které vám umožní uvolnit linii oříznutí jednoduše klepnutím na řeznou hlavu na trávu. Načítání nové linky je také snadné, protože hlava má automatické krmení.

Pokud jste nervózní při založení plynového motoru, technologie Husqvarna SmartStart snižuje odpor na šňůře, aby se začínající podniky usnadnily.

Stejně jako Ryobi, Husqvarna má k dispozici řadu dalších příloh, které mohou proměnit tento zastřihovač na jiné elektrické nářadí, včetně Edger, Tiller a Pole Saw.

Zatímco většina recenzentů hlásila, že stroj pracuje skvěle, někteří poznamenali, že 128LD je trochu krátký pro rovný oříznutí šachty. Někteří uživatelé, kteří jsou vysoko asi 6 stop.

Specifikace:

 • Výkon motoru: 28 cc
 • Řezání řasy: 17 palců
 • Průměr čáry: 0.095 palců
 • Hmotnost: 11 liber

✓ Výkonný Engine✓ Snadné spuštění ✓ Lightweight✓ Covertents na jiné elektrické nářadí s přílohy Husqvarna (prodáno samostatně)

✗ Drahý ✗ Krátká šachta je nepohodlné používat, pokud jste vysoký ✗ Někteří recenzenti uvedli, že motor bude běžet pouze v krátkých ostrozech po roce nebo méně použití

Poul pro PR28SD 2-cyklus rovný řetězec hřídele

Velká hodnota

Poul pro PR28SD 2-cyklus rovný řetězec hřídele

Poulan Pro PR28SD je cenově dostupný a výkonný, ale je také na těžší straně, při 14 liber.

PR28SD Trimmer z Poulan Pro má mnoho stejných rysů jako Husqvarna 128LD, ale tento model je výrazně levnější. Tento Poulan má výkonný 28 cc, dvoudobý motor, jako je náš výběr Husqvarna, spolu s pohodlnými výhodami, jako je vydání linky „Tap‘ N Go “a snadné spuštěné jarní asistované spuštění.

Stejně jako naše další nejlepší výběry, PR28SD může převést na Edger, Cultiutor, Cutter a další elektrické nářadí s dalšími přílohy.

Jedním z hlavních rozdílů v modelu Poulan Pro je jeho váha. Při 14 liber je to na těžší straně a může být pro některé majitele domů obtížné nosit po dlouhou dobu.

Někteří uživatelé také uvedli, že zahájení zastřihovače může být občas obtížné, takže to nemusí být nejlepší volba pro někoho, kdo je nezkušený plynovými motory.

Tyto nepříjemnosti stranou, PR28SD je skvělou hodnotou za svou cenu. I když to není tak spolehlivé nebo snadno použitelné jako Husqvarna 128LD, můžete ušetřit nějaké babky pomocí modelu Poulan Pro a zároveň získat podobný oříznutí plynového řetězce.

Specifikace:

 • Výkon motoru: 28 cc
 • Řezání řasy: 17 palců
 • Průměr čáry: 0.095 palců
 • Hmotnost: 14 liber

✓ Výkonný engine✓ Cheap použit na jiné elektrické nářadí s přílohy Poulan Pro (prodává se samostatně)

✗ na těžší straně “startu není vždy tak snadné, jak by mělo být

Craftsman WS205 2-cyklus rovný řetězec hřídele

Craftsman WS205 je jednoduchá, cenově dostupná a středně silná možnost, která je skvělá pro práci na zahradě, ale nemusí trvat dlouho.

S řemeslníkem WS205 můžete ušetřit ještě více peněz a stále získat vysoce kvalitní jedlík plevelů.

Motor tohoto řemeslníka 25 ccm, 2-cyklus, není nejsilnější, ale měl by stačit pro rezidenční použití. Tento model nemá váhu super lehký, ale není příliš těžký a nastavitelná rukojeť vám umožní najít pracovní pozici, která je pro vás pohodlná a ergonomická.

Hlavní přitažlivost řemeslníka WS205 je to, že je cenově dostupný. Nepřizuje to s tolika zvony a píšťalky jako některé z našich dalších nejlepších tipů, ale je kompatibilní s přílohy značky TrimmerPlus, které mohou převést váš zastřihovač na jiné nástroje pro péči o trávník.

Bohužel existuje úroveň rizika, které přichází s nákupem tohoto modelu. Zatímco mnoho uživatelů bylo spokojeno s jeho výkonem a uvedlo, že to zkrátilo silnou trávu a plevele dobře, jiní uvedli, že jejich zastřihovač nefungoval do té míry, že ho nemohli použít po pouhých šesti měsících až o roce.

Ti, kteří měli problémy, se také těžko dostali do kontaktu se zákaznickým servisem značky. Takže WS205 vám ušetří peníze, ale můžete skončit ve skupině (i když menšiny), abyste získali nespolehlivý produkt.

Specifikace:

 • Výkon motoru: 25 cc
 • Řezání řasy: 17 palců
 • Průměr čáry: 0.095 palců
 • Hmotnost: 13 liber

✓ Cheap✓ Covertents na jiné elektrické nástroje s přílohy TrimmerPlus (prodává se samostatně)

✗ Někteří uživatelé hlásili produkt s krátkým životem

Remington RM25S 2-cyklus rovný řetězec hřídele

Nejlepší výběr rozpočtu

Remington RM25S 2-cyklus rovný řetězec hřídele

Remington RM25s je nejdostupnější možností na tomto seznamu, ale je těžká, má malou řezací plochu a není moc silná.

Remington RM25s je skutečný výběr rozpočtu. Je to trochu rozpor, protože je těžký (více než 15 liber)-má nejmenší šířku řezání všech zastřihovačů na tomto seznamu a má pouze 25 cc, 2-cyklus motor. Za cenu je to však solidní plevel a řezač štětců pro rezidenční použití.

I když je těžký, tento model má několik pohodlných funkcí, které usnadňují použití, včetně technologie QuickStart Remingtonu a nárazové hlavy, která uvolňuje řetězec, když jej stisknete proti tvrdému povrchu. Ergonomická rukojeť je nastavitelná pro uživatele pravé a levé ruky.

Uživatelé uvedli, že RM25 se začíná hladce, funguje dobře a stojí za peníze. Může však být obtížné omezit a nemusí fungovat také po jeho omezení.

Specifikace:

 • Výkon motoru: 25 cc
 • Řezací řádek: 16 palců
 • Průměr čáry: 0.095 palců
 • Hmotnost: 15.4 liber

✓ Levné použité snadné použití z velké části

✗ Heavy✗ Small Cutting Swath✗ obtížné omezit

Husqvarna 324L 4-cyklus rovný řetězec hřídele

Husqvarna 324L má vysoce kvalitní motor Honda. Je to extrémně lehké a výkonné, i když plynová nádrž je malá.

Na rozdíl od tipů, které jsme dosud uvedli, má Husqvarna 324L motor 4-cyklus, což znamená, že běží na přímém benzínu a nevyžaduje míchání paliva. Vzhledem k vysoce kvalitnímu čtyřtaktnímu motoru Honda je 324L zdaleka nejdražší zastřihovač na našem seznamu.

Za další peníze získáte také velkou šířku řezání 18 palců, technologii SmartStart, funkci vydání linky „Tap‘ n Go “a hlavu T25 T25, která je snadno omezena.

Nejneuvěřitelnější věc na Husqvarna 324L? Je to extrémně lehké za něco přes 5 liber. S tímto modelem získáte těžkopádný čtyřtaktní motor profesionálního stupně v eateru s plevelem, který je stejně snadno přenášen jako většina elektrických možností.

Většina uživatelů oznámila úplnou spokojenost s 324L, ale existuje několik drobných stížností, o které byste si měli být vědomi. K dosažení působivé lehké hmotnosti nástroje je plynová nádrž malá, což znamená, že dochází rychle z plynu, což může být nepříjemnosti.

Další významnou nevýhodou je, že na rozdíl od našeho jiného výběru Husqvarna není tento model kompatibilní s připoutáními, které jej umožňují vykonávat práci více elektrických nástrojů.

Specifikace:

 • Výkon motoru: 25 cc
 • Řezání řasy: 18 palců
 • Průměr čáry: 0.095 palců
 • Hmotnost: 5.1 liber

✓ Nemusíte míchat palivo pro čtyřtaktní motor použitý

✗ Drahé ✗ Malá palivová nádrž✗ není kompatibilní s jinými přílohy Husqvarna

Craftsman CMXGTAMD30SA 4-cyklus STRIAM SHAFT STRESKOVÁNÍ

Vybírání energie

Craftsman CMXGTAMD30SA 4-cyklus STRIAM SHAFT STRESKOVÁNÍ

CMRTSMAN’s CMXGTAMD30SA je vyroben pro extra tvrdé pracovní a komerční pracovní místa. Je to těžké, ale snadno se používá.

Tento zastřihovač od řemeslníka je další možností s motorem 4-cyklu, ale tento je ještě silnější než Husqvarna 324L. Ve skutečnosti se jedná o nejsilnější zastřihovač na našem seznamu s působivým motorem o 30 cc. Pro extra tvrdé pracovní místa a komerční pracovní místa může být nejlepší volbou řemeslník cmxgtamd30sa.

Kromě toho, že je silný, je tento model řemeslníka také snadno použitelný, s dvoustupňovým prvotním a tažným startovacím systémem a snadným vyvíjejícím hrbolovým hlavou, která dokáže udržet cívku až 20 stop linie.

Spravedlivé varování: Výkonný motor tohoto zastřihovače způsobuje, že nástroj je těžký (asi 18 liber), takže pro všechny majitele domů nemusí být snadné použít.

Dobrou zprávou je, že na rozdíl od našeho dalšího čtyřtaktního výběru je tento zastřihovač kompatibilní s mnoha přílohy, takže jej můžete převést na jiné nástroje péče o trávník. Možnost Craftsman je také mnohem dostupnější než Husqvarna 324L.

Specifikace:

 • Výkon motoru: 30 cc
 • Řezání řasy: 17 palců
 • Průměr čáry: 0.095 palců
 • Hmotnost: 18 liber

✓ Extra výkonný motor ✓ Převádí se na jiné elektrické nářadí s přílohy TrimmerPlus (prodává se samostatně) ✓ Nemusíte míchat palivo pro čtyřlakční motor

✗ Velmi těžký✗ Někteří recenzenti hlásili, že po několika použitích musí vyměnit řezací hlavu

Průvodce nákupem

Co je to zastřihovač řetězců?

I když nejste obeznámeni s termínem „String Trimmer“, pravděpodobně jste obeznámeni se samotným nástrojem. Tyto nástroje procházejí mnoha jmény, včetně Weed Eater, Weed Wacker, Trass Trimmer a plevelů. Nebojte se toho, jaké jméno použít. jsou to všechno totéž.

V zásadě používáte zastřihovač strun pro řezání trávy a plevelů v oblastech, které sekačky na trávu nedosáhnou. To zahrnuje těsná místa a citlivé oblasti, které nechcete poškodit, jako je tráva kolem vašich květinových záhonů nebo hardscapes.

Místo čepele používají řetězové oříznutí řetězec (nebo „linka“) k prořezávání listů. Oříznutí strun se skládá z dlouhé hřídele s řezací hlavou, známou také jako hlava zastřihovače, na jednom konci. Řezací hlava je součástí nástroje, kde naložíte řetězec, a je to část, která provádí řezání (tedy název).

Je pro vás zastřihovač plynového řetězce?

Kromě ořízků plynových řetězců (jako jsou ty na tomto seznamu) existuje na trhu také mnoho vysoce kvalitních elektrických a bezdrátových oříznutí řetězců s baterií.

Obecně platí, že elektrické možnosti jsou tišší, snadněji se používají a jsou lepší pro životní prostředí než jejich protějšky z plynu, protože nevyrábějí emise. Elektrické motory také mají mnohem menší údržbu než plynové motory.

Jaké jsou tedy výhody zastřihovače plynu? Největší je síla. Plynové plevele jedlíci jsou téměř vždy silnější než jejich elektrické protějšky.

Další hlavní výhodou je, že plynové motory nejsou omezeny ani prodlužovacím kabelem ani dobou běhu baterie. Pokud plynový zastřihovač dojde ze šťávy uprostřed práce, vše, co musíte udělat, je naplnit nádrž a pokračovat v práci. Nemusíte čekat na dobití baterie.

Z těchto důvodů jsou zastřihovače plynových řetězců obvykle nejlepší volbou pro lidi s velkými vlastnostmi nebo silným růstem proříznout. U malých, dobře udržovaných yardů můžete být lepší s elektrickým modelem.

2-nátah vs. 4-odtahový motor

Pokud jde o plynové motory pro elektrické nářadí, máte dvě základní možnosti: 2tazkové (aka 2-cyklus) nebo 4-tuk (aka 4-cyklus). Rozdíl mezi těmito dvěma leží v tom, jak motor funguje a kolik tahů pístu trvá k vytvoření energie. Ale co to vlastně znamená pro vás? Zde jsou základy.

U dvoutaktního motoru budete muset buď míchat benzín a olej, nebo si koupit premixovanou palivovou směs. I když se to může zdát jako nepříjemnosti, také to znamená, že nebudete muset provádět pravidelné výměny oleje.

POZNÁMKA: Dvětaktní motory mají tendenci produkovat více energie než jejich čtyřtaktní protějšky. Jak jste si možná všimli z našich nejlepších tipů, dvoutaktní oříznutí jsou obvykle levnější než jedlíci s plevelem.

Na přímém benzínu běží čtyřtaktní motor, takže nemusíte míchat palivo. Trimmery řetězců se čtyřtaktními motory jsou obvykle tišší a mají lepší palivovou účinnost než jedlíci s plevelem s 2 signály. Tyto výhody jsou to, co způsobuje, že ozdobná stroje 4-cyklu stojí více. Ty však také vyžadují více údržby, protože tyto nástroje vyžadují pravidelné výměny oleje.

Co hledat

Jakmile víte, jaký druh zastřihovače strun hledáte, budete muset porovnat mnoho konkrétních možností na trhu. Zde jsou faktory, které jsme použili k určení nejlepších ořízků plynových řetězců, které jsou dnes dostupné, spolu s informacemi o tom, co tyto specifikace pro vás znamenají.

Výkon motoru: U motorů používaných v ořízcích plynových řetězců měříme napájení v CC (Cubic Centimeters). Měření není technicky spojeno se samotným výkonem, ale velikostí motoru.

Zjednodušeně řečeno, čím větší je motor (čím vyšší hodnocení CC), tím více výkonu. Pro přísnější úlohy budete potřebovat více energie, jako je oříznutí hustým růstem nebo mokrou trávou.

Protože za výkonnější motor obvykle platíte více, musíte se rozhodnout, zda váš trávník potřebuje dostatečně další sílu, aby za to ospravedlnil placení.

Řezání řádku: Řezací řádek (nebo šířka řezání), měřená v palcích, souvisí s velikostí řezné hlavy. Takto určíte oblast trávy, kterou můžete oříznout najednou.

S větší řezací hlavou a řezáním řádku budete moci dokončit oříznutí vašeho dvora rychleji, než byste měli s menším.

Na druhou stranu, pokud má váš dvůr spoustu těsných prostorů, které můžete manévrovat kolem, můžete být lepší s menší řezací hlavou.

Průměr čáry: Průměr linky vám řekne, že tloušťka řetězce, který může jedlík plevelů držet. Silnější řetězec je obvykle odolnější a může proříznout silnější trávu.

Všechny naše nejlepší výběry drží 0.095palcový řetězec, který se doporučuje pro profesionální použití a měl by být více než dost, aby vyhovoval vašim potřebám kolem domu.

Hmotnost: Když používáte zastřihovač strun, musíte jej nést. Je důležité věnovat pozornost tomu, kolik zastřihovač váží, než si jeden koupíte, takže si nevyberete ten, který je pro vás příliš těžký.

Vynořili byste se po delší dobu, když nesete více než 10 liber? Pokud je tomu tak, můžete být lepší s elektrickým zastřihovačem, protože plynové modely mají tendenci být výrazně těžší.

Pro odlehčení zatížení mohou některé ořízkové řetězce připevněny k ramenním popruhům (téměř vždy se prodávají samostatně).

Cena: Trimmery plynových řetězců mohou stát méně než 200 nebo více než 400, takže si nastavte svůj rozpočet, než začnete nakupovat, aby se vybral výběr. Obvykle budete platit více za věci, jako jsou silnější motory, větší řezací řádky a speciální funkce.

S našimi nejlepšími tipy jsme udělali cenu nejdůležitějším faktorem hodnocení, který vám ukáže modely, které vám poskytnou nejvíce třesku za vaši babku.

Časté dočasnosti o zastřihovacích strojích s plynovými řetězci

Ryobi RY253SS je nejlepším zastřihovačem pro plyn pro peníze. Podívejte se na naši recenzi výše, abyste zjistili, proč.

Z našich nejlepších tipů je Husqvarna 324L zdaleka nejlehčí v pouhých 5.1 libry. To je dokonce lehké pro elektrický zastřihovač řetězců.

To záleží na vašich konkrétních potřebách. Oříznutí se zakřivenými šachtami jsou obvykle kratší, lehčí a levnější. Přímé šachty jsou delší, takže mohou dosáhnout širšího poloměru a tyto oříznutí obvykle produkují více točivého momentu. Všimnete si, že všechny naše nejlepší tipy mají rovné hřídele.

Závěr

Pro dobře upravený dvůr nestačí sekačka na trávu-potřebujete zastřihovač smyčcové (aka Weed Wacker, Trass Trimmer, zastřihovač plevelů, plevel, atd.). Pokud chcete zastřihovač s vysokým výkonem, který se může volně pohybovat kolem vašeho majetku a běžet tak dlouho, jak to potřebujete, je pro vás jedlík s plevelem plyn.

S ohledem na cenu, sílu, velikost a hmotnost, tyto nejlepší tipy představují vaše nejlepší možnosti na trhu dnes.

Lawnstarter se účastní programu Amazon Services LLC Associates a dalších affiliate maloobchodníků. LawnStarter může vydělat příjmy z produktů propagovaných v tomto článku.

Poznámka: Hodnocení Amazon Star a počet recenzí výše uvedených produktů se mohlo změnit, protože tento materiál byl shromážděn.

Jordan Ardoin

Jordan Ardoin je spisovatel, editor a student klasické literatury se sídlem v Coloradu. Když nečte ani nepíše, užívá si s kočkami a tráví čas v přírodě.

Nejlepší zastřihovače plynových řetězců 2023 [recenze]

Ořezávary strun, známé také jako Weed Wackers, Weed Eaters nebo Weed Whips, jsou nezbytným nástrojem pro udržování pěstěného trávníku. Ať už čistíte své okraje nebo oříznete prostory, kterou vaše sekačka na trávu nemůže dosáhnout, dobrý zastřihovač strun je pro majitele trávníku nutností.

Trimmery řetězců poháněných plynem mohou fungovat celý den, aniž by se zastavily, aby se nabily a nejsou připoutány k odtoku, jako jsou šňůra zastřihovače. Pokud máte na svém majetku velký dvůr nebo tlustý kartáč, možná budete potřebovat zastřihovač plynu, aby vaše krajina vypadala ostře.

Abychom vám pomohli vybrat nejlepší zastřihovač plynového řetězce pro váš dvůr a rozpočet, tento článek obsahuje naše tipy pro 9 nejlepších ořízků poháněných benzínem, jakož i užitečný průvodce kupujícími a FAQ. Abychom přišli s naším seznamem Top 9, podívali jsme se na energii, užitečnost, váhu a cenu zastřihovačů s řetězcem poháněných plynem.

Protože online nakupování je vždy v toku, poskytli jsme odhadovaný rozsah založený na více zdrojích.

 • „Levné“. do 100
 • „Mírný“. mezi 100 a 200
 • „Drahé“. 200 a více

Pokud je k dispozici, také jsme uvedli několik možností nákupu, abychom usnadnili porovnání cen.

Top 9 Trimmers Gas String Trimmers. Recenze

Nejlepší celkově a kategorie mistrů
1. Nejlepší celkově: Husqvarna 128LD 28 CC 17 ”String Trimmer
2. Nejlepší zakřivený šachta: Husqvarna 128CD zakřivený zakřivený
3. Nejvšestrannější: Craftsman WS235 řezačka štětců a řetězec
4. Nejlepší komerční výběr: Proyama 42.7 cc štětce a oříznutí
Běžci-up nejlepší oříznutí plynových řetězců
5. RYOBI RY253SS 25 CC 18 ”Trimmer
6. Poulan Pro PR28SD 28 CC 17 ”Trimmer
7. Remington RM25C 25 CC 16 ”zakřivený zastřihovač hřídele
8. Remington RM25C 25 CC 16 ”zakřivený zastřihovač hřídele
9. Divoký jezevec Power WBP52BCI 52 CC BRASTER CONTTER

Nejlepší celkově: Husqvarna 128LD 28 CC 17 ”String Trimmer

Vysoce výkonný model od důvěryhodné značky, Husqvarna 128LD je zlatým standardem oříznutí strun.

Zde jsou funkce, které se nám nejvíce líbily:

 • 28 cc, dvou-cyklus motor poskytuje dostatek řezného energie bez vážení tuny.
 • „SmartStart“ systém zpětného rázu, který snižuje počáteční odpor šňůry o 40%.
 • Jednoduchý přepínač Stop/Return rychle nařízne napájení na hlavu řetězce.
 • Průsvitná palivová nádrž vám dá vědět, kolik šťávy jste zbývali.
 • K dispozici je několik příloh, včetně kola Edger, pólu a oje.

Tento zastřihovač plynového řetězce je jednou z dražších možností na našem seznamu, ale tento odolný zastřihovač Husqvarna je skvělá investice a bude stát až roky těžkého používání.

POZNÁMKA: Protože tento zastřihovač řetězce má dvoudobý motor, vyžaduje, aby byl speciální olej smíchán s benzínem, který je součástí nákupu.

Specifikace

Typ motoru: 2-cyclengine Kapacita: 28 cccutting šířka: 17 palců: 11 liber rozsah: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Snadné start procenta nejlepší ve své třídě napájení motoru s širokým řezním řádkem pro efektivitu ✗ Preaty✗ přílohy jsou drahé

Nejlepší zakřivený šachta: Husqvarna 128CD zakřivený zakřivený

Se stejným motorem a funkcemi našeho špičkového zastřihovače plynového řetězce je Husqvarna 128CD jasnou volbou pro model zakřiveného šachta.

Jaká je výhoda zastřihovače zakřiveného hřídele? Zakřivený hřídel je ergonomicky efektivnější než rovný. S lepší rozdělení hmotnosti je snazší držet se blízko země, zatímco zůstanete ve vzpřímené poloze.

Stejně jako jeho přímé dvojčata, i 128cd má 28 cc motor a systém Husqvarna „SmartStart“. Průsvitná palivová nádrž vám umožní dávat pozor na palivo a přepínač s rychlým zastavením vám pomáhá udržovat v bezpečí.

Na 11 liber, jedná se o lehčí zastřihovač plynového řetězce, který dává první použití na prvním místě. Jedinou nevýhodou používání zastřihovače zakřivených strun je to, že může být těžší dostat se na těsná místa a pod ploty.

Specifikace

Typ motoru: 2-cyclengine Kapacita: 28 cccutting šířka: 17 palců: 11 liber rozsah: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Snadnější držení a používání použitý výkonný stroj s rozřezáním ✗ těžší na plevel na těsných místech ✗ drahé přílohy✗ drahý

Nejvšestrannější: Craftsman WS235 řezačka štětců a řetězec

Craftsman WS235 přichází jako vaříč plevelů 2 v 1 a frézním štětcem, což vám ušetří náklady na nákup samostatných příloh. S pravidelným používáním s hlavou zastřihovače pro řetězec a těžkou čepelí pro proříznutí hustým štětcem vám tento všestranný zastřihovač dává hodně rány za vaši babku.

Motor 27 cc nabízí skvělou řeznou sílu a těžký.095 palcové linky se snadno prořezávají plevelem. Řezací řádek 18 palců vám pomůže oříznout více za kratší dobu.

Tento zastřihovač plynového řetězce je dodáván s zahrnutým ramenním popruhem a ergonomickou rukojetí ve tvaru J, aby se usnadnila manipulace.

Bonusové body: Tento řemeslný plynový řetězový zastřihovač je kompatibilní s celou řadou příslušenství řemeslníků TrimmerPlus pro ještě více všestrannost.

Nevýhodou: Matice, která mění řezací hlavu tohoto zastřihovače řetězce. Mnoho recenzí zákazníků si to všimne jako selhání, protože reverzní vlákno není jasně označeno.

Specifikace

Typ motoru: 2-cyclengine Kapacita: 27 CCCUTING Šířka: 17 palců: 13 liber rozsah: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Zahrnuty řezačky štětce Bladed použijte ✗ Těžké✗ trapné změny řezacích hlav

Nejlepší komerční výběr: Proyama 42.7 cc štětce a oříznutí

Proyama vyrábí komerční energetické vybavení pro profesionály v oblasti péče o trávník, což vysvětluje surovou sílu tohoto řezačky a zastřihovače štětců a jejího designu namontovaného na rameni.

S masivním 42.7 cc motor, tento zastřihovač může snadno proříznout tlustý kartáč a sazenice. Dodává se s 9palcovou čepelí z řetězové pily, čepelí o rozměrech 30 zubů a trojúhelníkovou čepelí.

Když je použita hlava zastřihovače řetězce, dodává rozřezaný řádek 18 palců. Uchopení ve stylu řídítek a hladká spouštěcí akce jsou navrženy pro pohodlné celodenní použití a zahrnutý kabelový svazek ramen snižuje vibrace motoru. Hřídel se rozdělí na dva pro snadný přepravu a skladování.

Tento balíček obsahuje veškeré příslušenství, které budete potřebovat. Kromě více čepelí přichází tento zastřihovač Proyama s bezpečnostními brýlemi, ochranou uší, rukavicemi, palivovým nádobou a taškou na nástroj.

To je dobrá volba pro majitele domů, kteří mají lesy nebo divoký růst zasahující do hranice jejich trávníků.

Specifikace

Typ motoru: 2-cyclengine kapacita: 42.7 cc Cutting šířka: 18 palců váha: 20 liber rozsah: drahý

Klady Nevýhody
✓ Profesionální síla s celodenním operací prořezáno všemi typy listů použitých ✗ Velmi těžký✗ obtížné začít

Runners-up:

RYOBI RY253SS 25 CC 18 ”Trimmer

Ryobi’s Gas String Trimmer poskytuje vynikající sílu přes široký 18palcový řádek. Má univerzální hlavu připevnění, která umožňuje majiteli koupit různé listy a příslušenství mimo značku, což z něj činí přizpůsobitelnou volbu.

RY253SS je levnější volbou pro svou energetickou třídu, ale je o několik liber těžší než jiné podobně výkonné oříznutí.

Specifikace

Typ motoru: 2-cyclengine Kapacita: 25 cccutting šířka: 18 palců: 14 liber rozsah: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Univerzální přílohy použité dobré síly ✗ Těžké

Poulan Pro PR28SD 28 CC 17 ”Trimmer

S motorem 28cc 2-cyklus přináší tento zastřihovač Poulan skvělý výkon za rozumnou cenu. Systém dodávání paliva „Sure-Fire“ a startér s podporou jara způsobuje, že vypálí PR28SD vánek.

Kompatibilní je řada samostatně prodaných příloh, včetně kultivátora a dmychadla. Dlouhá šachta to dělá skvělou volbou pro vyšší zákazníky.

Na 14 liber se tento zastřihovač Poulan Pro může po delší úrovni cítit docela těžký.

Specifikace

Typ motoru: 2-cyclengine Kapacita: 28 cccutting šířka: 17 palců váha: 14 liber rozsah: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Snadné startované s rovným hřídelem ✗ Těžké

Remington RM25C 25 CC 16 ”zakřivený zastřihovač hřídele

Remington RM25C je kompaktní zastřihovač zakřiveného hřídele, který je na těle a peněženku snadný. Jeho ergonomický tvar je navržen pro rovnováhu a pohodlí.

Tento zastřihovač řetězce je nabitý odolným.Linie 095 palce, která je napájena intuitivním nárazovým systémem. Motor 25 cc přináší více než dostatek energie pro standardní plevel.

Model zakřiveného hřídele je lepší pro kratší operátory. Vyšší zákazníci nahlásili větší úspěch s verzí Remington RM25s.

Specifikace

Typ motoru: 2-cyclengine kapacita: 25 ccm Šířka řezu: 16 palců: 13 liber rozsah: levný

Klady Nevýhody
✓ Ergonomická tvar s použitím cenově dostupná cenovka ✗ Hřídel není nastavitelná pro vysoké operátory

Husqvarna 324L 4-cyklus 18 ”String Trimmer

Husqvarna’s Take o 4-cykl plevel je dražší volbou, ale může běžet po delší dobu a rychle se vyrábět těžký kartáč. 4-cyklové motory jsou tišší a běží na palivu přímo z čerpadla.

Produkty Husqvarna jsou známé svou spolehlivostí, výkonem a trvanlivost a 324L není výjimkou. Vysoká cenovka může být pro některé zákazníky dealbreaker, ale pokud náklady nejsou předmětem, je tento komerční zastřihovač solidní volbou.

Specifikace

Typ motoru: Kapacita 4-cyklů: 25 ccm Šířka řezu: 18 palců: 14 liber rozmezí: drahý

Klady Nevýhody
✓ Klidné sféru není nutné míchat palivo odolné ✗ drahé✗ těžké

Divoký jezevec Power WBP52BCI 52 CC BRASTER CONTTER

Nejsilnějším zastřihovačem na seznamu je Power Wild Badger WBP52CI. S masivním 52 cmtovým motorem je tento komerční stroj postaven s ohledem na silné čištění štětce.

WBP52BCI je velmi za rozumnou cenu a výrazně levnější než jiné komerční zastřihovače ve své třídě výkonu. Dodává se se standardní čepelí kartáče, ale další příslušenství se prodává samostatně. Je kompatibilní s různými přílohy a může proříznout stromy do 4 palců tlustý s pravou čepelí řetězové pily.

Masivní síla přichází s velkou přidanou váhou, takže postroj na rameni je nezbytným nákupem.

Jedná se o dostupný komerční zastřihovač na základní úrovni a skvělá volba pro profesionální nebo rezidenční uživatele.

Specifikace

Typ motoru: 2-cyclengine kapacita: 52 ccm Šířka řezu: 17 palců: 22 liber rozsah: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Velmi výkonný s použitím cenově cenově dostupnému (off-značkové) příslušenství kompatibilní ✗ Příslušenství prodávané samostatně✗ velmi těžké

Průvodce kupujícími: Trimmers plynových řetězců

Trimmery plynových řetězců jsou průmyslovým standardem pro profesionály v péči o trávník i rezidenční operátory. Plynové motory jsou spolehlivé a mohou být rychle doplněny do pole. Ačkoli vyžadují výrazně více údržby než elektrické řetězové oříznutí, jsou lepší volbou pro řešení silnějších plevelů a kartáče.

Ani s pokroky v technologii baterií, nejlepší zastřihovače elektrických řetězců nemohou porazit řeznou energii a dlouhověkost zastřihovačů plynových řetězců.

Tento průvodce kupujícím nastíní klíčové specifikace, které je třeba hledat při nákupu zastřihovače plynu, a pomůže vám učinit informované rozhodnutí.

Co hledat v zastřihovači plynu

Nejdůležitějšími faktory, které je třeba zvážit při nákupu benzínového zastřihovače řetězce, jsou:

Podíváme se na každý z těchto faktorů, abychom vám poskytli lepší představu o rozsahu produktů na trhu a vyberte si zastřihovač, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu.

Výkon motoru

Protože koňská síla je měření variabilních, nejjednodušší stat, na který se můžete podívat při určování konzistentního výkonu motoru, je jeho kapacita. Měřeno v krychlových centimetrech (CC), to vám dá vědět, kolik paliva hoří s každým úderem motoru. Vyšší kapacita znamená více energie v každém tahu a větší točivý moment.

Motory s vysokým výkonem umožní řezání silnějšího kartáče. Pokud plánujete používat svůj zastřihovač na běžné trávníkové trávě, můžete ušetřit peníze a napětí tím. Pokud však máte zalesněné oblasti nebo divoký růst na svém majetku, možná budete muset investovat do výkonné řezačky štětce.

Nástroj

Různé zastřihovače mají různé schopnosti. Většina z nich přichází s možností přidat určité přílohy, jako je řezací čepel nebo lemovací kolo. Vědět, jaké úkoly byste chtěli splnit před zakoupením, zajistíte, že si koupíte správný nástroj pro váš trávník.

Šířka řezání zastřihovače také určí jeho užitečnost a účinnost. Širší řádek vám umožní snížit více při každém průchodu, což vám ušetří čas a úsilí.

Hmotnost

Důležitým faktorem pro jakýkoli ruční nástroj, hmotnost zastřihovače částečně určí délku doby, po kterou lze použít. Dokonce i odborníci jsou unavení po celý den. Zvažte své limity a zakupte si něco, co bude pohodlné používat.

Pokud potřebujete zakoupit těžší nástroj pro přidanou energii, jsou k dispozici ramenní popruhy, které snižují náklad z rukou, což umožňuje pohodlné pravidelné používání.

Cena

Rezidenční plynové plevele obvykle stojí mezi 70 a 200, s špičkovými a komerčními modely stojí až 400. Široká cenová rozpětí usnadňuje nalezení něčeho, co odpovídá vašemu rozpočtu.

Časté dočasnosti o zastřihovačích řetězců poháněných plynem

Naše recenze hlavy-hlavy ukazují, že Husqvarna 128LD (nebo CD, v závislosti na preferenci hřídele) je nejspolehlivějším zastřihovačem na trhu.

Elektrické zastřihovače prošly v posledních dvou desetiletích dlouhou cestu. Moderní zastřihovače napájecí baterií, zejména ty s vysokopěťovou baterií, mohou poskytnout srovnatelný výkon plynu bez emisí a údržby, které přicházejí s hořícími fosilními palivy.

Plynové motory mají stále horní ruku, pokud jde o těžkou práci. Jen velmi málo elektrických ořízků zvládne sazenice nebo zalesněné štětce, takže vaše potřeby budou záviset na typu listoví, které plánujete řezat.

Navíc některé oblasti u.S. jsou povzbuzující nebo vyžadují, aby bylo více elektrického nářadí poháněno elektřinou, takže je dobré zkontrolovat místní a státní předpisy, než se zavážeme na plyn.

Většina profesionálů a nadšenců používá rovně-shafits oříznutí, protože tvar usnadňuje oříznutí na těžko dostupných místech. Vyšší lidé, zejména přes 6 stop, často říkají, že rovná šachta je také pohodlnější.

Pro většinu lidí bude zakřivená hřídel distribuovat hmotnost zastřihovače ergonomicky, čímž se méně namáhá na záda a ramena.

Plynové jedlíci plevelů se prodávají za širokou škálu cen. S levnějšími modely, které stojí pod 100 a vyššími modely, které se pohybují až 350 nebo více, je váš rozpočet důležitým zvážením. S palivem, olejem a příslušenstvím přidávají náklady.

Kdy zavolat na trávník péče pro

Nemáte čas na udržení plevelů a okrajů oříznutých a ostrých? Pronásledová láska na trávu mohou dát vašemu dvoru profesionální manikúru za dostupné ceny. Zavolejte na číslo 800-706-4117, abyste zjistili, jak může profesionální posádka péče o trávník ukázat váš dvůr nějakou lásku trávníku.

Lawn Love se účastní programu Amazon Services LLC Associates a dalších affiliate maloobchodníků. Láska na trávu může získat příjmy z produktů propagovaných v tomto článku.

Hlavní kredit na fotografii: Fotografie iStock s překrytím textu

0 nejlepších ořízků plevelů pro správnou údržbu trávníku

Ořízkové plevele také známé jako Whackers nebo Stringova zastřihovače plevelů jsou velmi důležité, pokud jde o řezání tráv ve vašem dvoře nebo zahradě.

Jako krajinář nebo profesionální majitel domu, ať už máte sekačku na trávu nebo ne, existují určité úkoly nebo projekty, které můžete dělat pouze s oříznutím plevelů.

Například, pokud je váš trávník zarostl, není vhodné použít sekačku k jejímu snížení, protože vysoké trávy se zamotají sekací čepele sekačky a nedostanete čistý řez, který způsobí více než trávy. Místo toho, první věcí, kterou byste měli udělat, je snížit trávy dolů na značnou úroveň pomocí zastřihovače strun. Teprve poté můžete použít sekačku k jejímu vyrovnání.

Ořezávary strun jsou také ideální pro řezání překážek, jako jsou stromy, květiny a jiné rostliny, aniž by jim ublížily.

Rovněž se hodí k hranolům trávníku poblíž chodníku nebo chodníku, kde se vaše sekačky nemohou dostat.

Poznámka: Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů provedete nákup, můžeme vám vydělat provizi bez dalších nákladů.

Celkově je to velmi užitečný nástroj, který vám umožní oříznout každý centimetr trávníku s přesností.

Typy ořízků plevelů

Jedčitelé plevelů nebo oříznutí mohou být klasifikováni podle jejich zdroje energie, ať už jde o plyn nebo elektrické. Jsou také diferencovány podle typu hřídele, se kterým přicházejí, a někdy typu rukojeti, kterou mají.

Různé typy tedy zahrnují:

 • Plyn
 • Elektrická elektřina
 • Bezdrátové nebo bateriové napájení
 • Rovná šachta
 • Zakřivený hřídel
 • Smyčka rukojeti a
 • Popisovač kol nebo kola

Trimmer plynových plevelů

Z názvu můžete říci, že zastřihovače plynu jsou ty, které jsou poháněny malými plynovými motory. Jedná se o nejsilnější typ, který můžete získat pro řezání zarostlých trav a štětců.

Ty však vyžadují větší údržbu, protože jakýkoli motor náročný na palivo a olej musí být pravidelně obsluhován a udržován.

Musíte také pravidelně koupit palivo, abyste jej napájeli.

Pokud jde o elektrickou šňůru, jsou také velmi silné, ale ne tak silné jako plynové modely. Stačí jej připojit k zásuvce napájení, stisknout tlačítko a můžete začít ořezávat trávy.

Nevyžadují mnoho údržby jako plynové modely, ale velikost nebo oblast tráv, s nimiž můžete řezat, je omezena délkou šňůry. Jsou tedy vhodnější pro majitele domů s malými trávníky.

Pokud máte velmi velký trávník, nemyslím si, že by šňůra elektrický zastřihovač bude ideálním nástrojem, který potřebujete k provedení práce.

Bezdrátové nebo bateriové jedlíci plevelů

Bezdrátový nebo bateriový zastřihovač je jedním z nejlepších typů, pro který můžete jít. Nevyžaduje velkou údržbu, jako je kabelová jednotka a není omezen drátěným kabelem, který s ní přichází.

Stačí nabít baterii, zapojit ji do nástroje a můžete ji vzít kdekoli s sebou. Nevytvářejí také velký hluk, jako jsou ty poháněné plynem.

Rovný oříznutí plevelů

Jak již název říká, jsou vybaveny rovnými hřídelemi, které spojují motor nebo motor k hlavě. To je velmi vhodné, pokud jste vysoký, protože přímý posun vám dává výhodu delšího dosahu, takže se nemusíte ohýbat, abyste dosáhli trávy.

Jsou také silnější, protože rovný hřídel znamená přímý přenos energie z motoru nebo motoru na hlavu linky.

To také má za následek menší vibrace, protože uvnitř je méně pohyblivých částí.

Zakřivený zastřihovač hřídele je také velmi snadné dostat se pod překážky, protože hřídel je rovný, takže se můžete jen dostat dolů a namířit řezání hlavy kamkoli a pod všemi, co chcete provést řezy.

Mají také velkou řeznou kapacitu, protože přicházejí s velkou hlavou s delšími liniemi. Můžete tedy pokrýt velkou část a pracovat rychleji s oříznutím plevele s rovným hřídelem pomocí zakřiveného hřídele.

Nevýhodou zastřihovačů přímých šachty je to, že jsou vážnější, jednoduše proto, že jsou ve všem větší. Velký motor, dlouhá hřídel a velká řezací hlava.

To znamená, že jsou také dražší.

Výhody jsou tedy:

 • Delší dosah
 • Napájení
 • Méně vibrací
 • Lepší pro získání pod bariérami, jako jsou paluby nebo dolní větve stromů
 • Velká kapacita. delší a větší linie

Zakřivený hřídel

Zakřivené ořízkové hřídele mají mnohem kratší hřídel zakřivený v blízkosti hlavy. Tato oříznutí jsou obvykle menší.

Kvůli jejich malé velikosti mají také lehčí hmotnost. Takže pro zvládnutí tohoto typu opravdu nepotřebujete postroj.

Jsou také levnější na nákup, protože jsou malé a většinou přicházejí s menšími motory, takže do nich není nic, co by se mělo moc.

Hlavní nevýhodou zastřihovačů zakřivených strun je to, že je nemůžete dostat pod bariérami kvůli zakřivenému hřídeli blízko hlavy.

Například byste se mohli pokusit dosáhnout některých tráv pod palubou nebo pod malým stromem nebo květem a je nemožné tak učinit kvůli křivce v horní části šachty.

Tady jsou výhody zakřiveného hřídele. Jsou:

Design zvládnutí

Dva typy držadel jsou dodávány se zastřihovači plevelů, smyčkou a popisem na kole nebo kole.

Smyčka

Smyčková rukojeť se snadno chytí a jde, takže můžete okamžitě začít pracovat. Je také velmi snadné manévrovat, když s ním pracujete.

Může to však být velmi rychlé, protože podporujete celou hmotnost zastřihovače oběma rukama a nic jiného. Takže s tím nemůžete pracovat velmi dlouhou dobu, protože vás unaví váhu.

Popisovač kol nebo kola

To vyžaduje použití postroje, které musíte nosit na svých ramenou, abyste ho drželi kolem pasu. Postroj vezme celou hmotnost stroje, takže vaše ruce nemusí nést váhu. To znamená, že s tím můžete pracovat delší dobu.

Takže, pokud jste někdo s bolestí zad nebo něco takového, nebo máte velkou plochu trávníku, pak bude tato popisovač kol ideální volbou. Můžete jej použít po delší dobu najednou ve srovnání se smyčkovým zastřihovačem rukojeti.

Cyklus zastřihovač plynného motoru vs 4 cyklus plynový oříznutí motoru

Trimmery plynových plevelů přicházejí buď s motorem o 2 kruhu nebo 4 kruhové motor. To znamená, že pokud se chystáte získat typ poháněného plynem, musíte znát rozdíl mezi dvěma typy motorů, takže přesně víte, co dostáváte.

Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma typy motorů je to, že 2 kruhové motory běží na smíšeném palivu. Chcete.li spustit motor, musíte nalít do směsi paliva a oleje.

Na druhou stranu, s 4 cyklistickým motorem, není olej smíchán s palivem nebo benzínem. Místo toho používá motorový olej v klikovém pouzdře a benzín nebo palivo se přemění v palivovou nádrž. Olej maje motor z pouzdra kliky, takže neexistuje žádná směs paliva a oleje.

2 cyklus cyklus4 cyklus motoru4 smíšený motor
Lehká váha Těžký Může být těžký
Vysoké RPM Vysoký točivý moment Vysoký točivý moment
Opravdu hlučné kvůli vysoké otáčce Nízký zvuk Nízký zvuk
Špinavé. spousta výparů Pracuje velmi čistý. méně dýmu Čistší než 2 tah
Těžko vytáhnout počáteční šňůru Snadné tažení Snadné tažení
Spotřebovává více paliva Spotřebovává méně paliva Spotřebovává méně paliva

S tím bylo řečeno, zde je naše recenze 10 nejlepších ořízků plevelů, které můžete použít pro své projekty údržby trávníku.

Husqvarna 324L Gas Weed Trimmer

Pokud jde o výrobu ořízků plevelů, jen málo z nich, pokud je někteří výrobci dělají lepší než Husqvarna. Jedním z jejich nejlepších je Husqvarna 324L.

Pokud opravdu opravdu chcete to nejlepší, pak si musíte vzít tento pro rotaci, protože je to velmi výkonný plevel s motorem 4 tah, který poskytuje sílu, která se točí linii.

S motorem 4 mrtvice se nemusíte starat o míchání paliva nebo vhodných poměrů topného oleje k napájení zastřihovače, protože běží na čistém benzínu, nikoli benzínu a oleji.

Motor s palivem pouze 4 zdvih nejen odstraní nepohodlí, že musí míchat palivo a olej, ale také vede k čistšímu běžeckému motoru s menšími výpary pocházejícími z výfukových plynů ve srovnání s 2 tah motory, které používají palivo a olejové směsi.

Vibrace motoru je jedním z běžných problémů u ořízků plynu. Zdá se však, že Husqvarna 324L získává svůj spravedlivý podíl na tomto problému kvůli motoru, který běží plynulejší a tišší než ořezávary se 2 mrtvicemi motorů.

Zahájení malých motorů, jako je toto, může být někdy problematické kvůli nahromadění vzduchu v karburátoru. Abychom se to vyřešili, je Husqvarna 324L vybaven systémem pro čištění vzduchu, aby uvolnil vzduch z karburátoru, což usnadňuje spuštění motoru.

Krmení více řádků z hlavy je velmi snadné, protože je vybavena hlavou klepnutí ‘n go, která vyžaduje, abyste ji klepli na zem, abyste uvolnili čerstvou linku, když je předchozí řádek opotřebován.

Pokud jde o váhu, zastřihovač plevelů Husqvarna 324L váží pouze 11.24 liber, což je z mého pohledu docela lehké. Takže určitě budete moci manévrovat a používat ji po dlouhou dobu, aniž byste byli unaveni.

Díky těmto funkcím je Husqvarna 324L jedním z nejlepších ořízků plevelů, na které můžete kdy získat ruce.

Co se nám na tom líbí:

Husqvarna 324L má mnoho žádaných prvků, které všechny pramenící ze skutečnosti, že motor 4 mrtvice poskytuje výkon pro jeho provoz.

Líbí se mi skutečnost, že to funguje pouze s benzínem. Nemusíte míchat palivo a olej, aby to fungovalo, což eliminuje jakékoli obavy ze špatné směsi paliva, která může zabít motor nebo starosti s tím, že si budete muset koupit drahé předem směšné palivo.

Klepnutí N ‚Go Head také způsobuje, že se živí živí hračkou. Toto je funkce, která skutečně dělá pomocí zastřihovače plevelů Husqvarna 324L pro uživatele. funkce se mi líbí.

Kde to lze vylepšit:

Zastřihovač hodí na uživatele hodně trávy a zbytků. Větší travní štít by to určitě zabránil, alespoň do jisté míry.

Echo GT-225 plynový plevel zastřihovač

Echo je další power powerhouse, která produkuje některé z nejlepších ořízků plevelů, o kterých si můžete myslet.

Nepotřebují úvod do scény, protože tyto věci dělají roky a ve skutečnosti vytvořili výklenek při výrobě nástrojů, jako je výkonný zastřihovač plevelů GT-225.

Echo GT-225 z něj dělá do tohoto seznamu nejen proto, že je vyroben výrobcem nástrojů velkého proslulého, jako je Echo, ale proto, že si to skutečně zaslouží z hlediska kvality a výkonu.

Je vybaven profesionálním stupněm 21.2cc 2 tah motoru, který poskytuje dostatek energie pro oříznutí plevelů a kartáčů.

Motor je připojen k hlavě pomocí 48 palcové zakřivené hřídele, která je nejen dobrá pro lemování trávníku, ale také velmi snadno manévrování kolem překážek při ořezávání s ním.

Nabitý držením linie točení je rychlá řezací hlava nakladače, což, jak napovídá název. To eliminuje čas a nakonec vám umožní strávit více času ořezáváním trávy místo toho, abyste se snažili načíst řeznou hlavu.

Získání motoru je docela snadné, protože ozvěna GT-225 je vybavena startovním systémem I-30, který snižuje úsilí potřebné k běhu motoru a usnadňuje spuštění oříznutí.

Vybavený na to je také dobrý nastavitelnou rukojeť, která vám usnadňuje konfiguraci způsobu, jakým držíte zastřihovač pro maximální pohodlí a manévrovatelnost.

Co se nám na tom líbí:

Myslím, že nejkvalitnějším rysem Echo GT-225 je to, že je velmi snadné začít, a nevyžaduje to velké úsilí, aby se stal startér.

Počáteční systém I-30 je velmi snadné začít. S pouhými 1 nebo 2 tahy, je to již v provozu.

Síla je také něco, co má Echo GT-225 hodně. S tím můžete snadno oříznout tvrdé kartáče a plevele.

Někteří lidé nemají rádi zakřivenou šachtu, se kterou přichází, ale říkám, že je to otázka osobních preferencí, plus zakřivená šachta je opravdu snadné manévrovat, zejména pro hrana.

Ořízvač plevelů Echo GT-225 je také velmi lehký, což je jedna funkce, která určitě udělá vaše ruce hodně dobré, pokud budete pracovat docela dlouho s oříznutím.

Kde to lze vylepšit:

Zakřivená šachta má své výhody, ale pokud jste opravdu vysoká, musíte se trochu ohýbat, abyste měli dobrý dosah na trávě, což nemusí být pro některé lidi pohodlné.

Dewalt DCST922P1 bezdrátový zastřihovač plevelů

Dewalt DCST922P1 má velmi inovativní design a přichází se všemi potřebnými funkcemi potřebnými k lehce řezání a oříznutí trávy a trávníků.

Za prvé, představení je skvělé, protože se snižuje opravdu čistý a krásný přes travnaté trávníky a dokonce i hustý kartáč bez jakýchkoli obtíží.

Využívá dewalt 0.Linie zastřihovače 080 a když je zapnuta, prořízne se v každém průchodu 14palcovou SWAT.

Dewalt DCST922P1 má spouštěč s proměnlivou rychlostí, což usnadňuje kontrolu rychlosti a výkonu shody s aplikací.

Na rozdíl od paliva poháněného plevele je baterie napájená DCST922P1 velmi lehká a snadno udržovatelná. Ano, vaše záda vám poděkuje, až dostanete takový nástroj.

Spuštění je snadné, protože neexistuje žádný motor, pouze motor, který by se mohl zapnout. Životnost baterie je dobrá a trvá asi hodinu, než je třeba se dobít.

Je vybaven velkým strážcem, který zabraňuje výstřihům na trávu, malé skály a nečistoty v létání směrem k uživateli.

Zvláštním rysem DCST922P1 je schopnost složit hřídel po použití, čímž se sníží jeho délku o 40 procent, což usnadňuje ukládání nebo přepravu z jednoho místa na druhé.

Po složení se dokonce vejde do kufru malého automobilu, na rozdíl od jiných zastřihovačů, které nelze složit. Celkově je Dewalt DCST922P1 jednou z nejlepších možností pro každého, kdo hledá lehký a snadno použitelný zastřihovač plevelů pro práci na zahradě.

WORX WG184 bezdrátový zastřihovač plevelů

Mezi mnoha zastřihovači řetězců napájených z baterií je 40V Worx WG184 jedním z mých oblíbených a je to určitě ten, který bych doporučil každému majiteli domu, který hledá tichou přenosnou jednotku pro provádění jednoduché práce na zahradě.

Kromě použití pro řezání trav se Worx WG184 také zdvojnásobí jako Edger. Dodává se s jednoduchým edgerovým kolem, které lze připevnit k otočné hlavě, což přiměje k okraji po chodnících a příjezdových cestách, jednoduše jej převrácením podél.

Dodává se se dvěma 20V bateriemi, což z něj činí celkem 40 V zvýšenou výkon a běh.

Krmení linky ze cívky se provádí automaticky stisknutím tlačítka na popisovu. Takže nemusíte sáhnout dolů a krmit linku ručně. Nemusíte ani nabíhat hlavu.

Vyznačuje se také spouštěč variabilní rychlosti pro přizpůsobení rychlosti linky s druhem trávy, kterou řezáte.

Řezací hlava může být otočena různými směry a upravena tak, aby vyhovovala jakémukoli typu šikmého terénu, takže uživatel nemusí při práci s ním nepříjemné postoj ohýbat nebo předpokládat nepříjemné držení těla.

Šířka SWAT je 13 palců, což není příliš široké, ale stále pokrývá docela oblast v jednom průchodu.

Milwaukee 2725-21HD

Milwaukee nepotřebuje úvod, pokud jde o výrobu elektrického nářadí. Jejich palivový systém M18, jako je systém Dewalts Flexvolt, drasticky změnil způsob vnímání bezdrátových nástrojů.

Milwaukee 2725-21HD plevele je jedním z jejich mnoha bezdrátových nástrojů, které jsou napájeny pomocí revolučních palivových baterií M18 a jejich beztasátového motoru, což zajišťuje dostatek běhu z nástroje.

Dobrá část je, že pokud již máte některý z jejich bezdrátových nástrojů M18, ať už jde o kruhovou pilu, ovladač dopadu, Sawzall nebo dokonce jejich stolní pilu M18, můžete použít stejnou baterii M18 k napájení všeho.

Je vybaven hlavou krmiva, takže můžete snadno nakrmit čerstvou linii bez pozastavení.

Tlačítko kovové hrboly zajišťuje, že hlava zastřihovače nezklame kvůli následnému nárazu na zemi. I když to není vhodné narazit na beton nebo chodník, i když je vyrobeno z kovu.

Čenicí linie o rozřezávání 16 palců zvyšuje řeznou kapacitu zastřihovače tím, že zajistí, že široká plocha trávy nebo plevele je řezána pouze v jednom průchodu.

Můžete jej spustit ve dvou rychlostních režimech, které jsou nastavení vysoké a nízké rychlosti. Vysokorychlostní nastavení umožňuje používat zastřihovač k proříznutí hustých plevelů a kartáčů, ale za zkrácenou dobu běhu. Nastavení nízké rychlosti vám umožňuje používat zastřihovač pro práci s lehkou službou, jako je jen oříznutí trávy, a tím maximalizovat runtime.

Má také spouštěč s proměnnou rychlostí, která vám umožní změnit rychlost v závislosti na tom, jak daleko stisknete spoušť.

Beztáhněte motor je umístěn na zadní straně zastřihovače, aby byl poskytován rovnováhu pro nástroj a usnadnil jej manévrování během používání.

Ať už jste profesionální krajinář nebo jste majitelem domu, který hledá efektivního snadno použitelného zastřihovače, aby se postaral o svůj dvůr, Milwaukee 2725-21HD je určitě ten, co jsem si jistý, že překročí vaše očekávání.

Co se nám na tom líbí:

Stejně jako každý jiný zastřihovač řetězců poháněných baterií, Milwaukee 2725-21HD vyžaduje malou nebo žádnou údržbu a žádná z dohadů, která souvisí s používáním plynového modelu.

Kromě toho, co opravdu kopám na Milwaukee 2725-21HD, je to, že to bylo dobře navrženo a dobře vyrobené. Myslím, že je to něco, co opravdu vydrží dlouho, pokud to není zneužíváno.

I když je poháněn baterií, zjistíte, že to efektivně stříhá trávy a kartáče. I když pracuje s nastavením nízké rychlosti, stále řezá trávníky trávníku bez jakéhokoli odporu.

Baterie se nabíjí rychle a běh s plně nabitý baterií je dobrý, protože z ní můžete získat přes 1 hodinu těžké oříznutí.

Kde to lze vylepšit:

O Milwaukee 2725-21HD není toho moc kritizovat. Ačkoli ve srovnání s plynovou jednotkou, mohl by využít trochu více energie.

BlackDecker LSTE523 bezdrátový zastřihovač plevelů

The BlackDecker LSTE523 je zastřihovač plevelů, který lze také převést na trávník, stejně jako výše uvedený Worx WG163 GT.

Je to součást řady nástrojů BlackDecker’s PowerCommand, které jsou poháněny jejich bateriemi 20 voltů max. Pokud tedy již máte některý z 20 voltů Max nástrojů, můžete tuto baterii použít k snadnosti.

BlackDecker LSTE523 nejen přenáší výkon z motoru na řetězec nebo linku přímo. Místo toho BlackDecker využívá přenos pohonu napájecí jednotky, která zvyšuje točivý moment, což usnadňuje řešení tvrdých plevelů.

S BlackDecker LSTE523 získáte na výběr 2 rychlosti, z nichž jeden zvyšuje výkon nebo rychlost, takže můžete snadno proříznout tvrdou hustou plevel a kartáče, zatímco druhá snížená rychlost vám umožní mít delší běh při práci s nástrojem.

Krmivá čára z hlavy zastřihovače se neprovádí ručně, ale pomocí funkce BlackDeckers EasyFeed, která vám umožní krmit čáru z hlavy pouhým stisknutím jediného tlačítka.

BlackDecker LSTE523 je oříznutí plevelů s rovným hřídelem, což znamená.

Kromě toho může uživatelé snadno upravit výšku nebo délka hřídele, aby bylo snazší používat. Dokonce i pomocná rukojeť může být také upravena tak, aby usnadnila držení.

Se všemi těmito funkcemi, pokud dostanete BlackDecker LSTE523, můžete si být jisti, že dostáváte jednu z nejlepších bezdrátových jednotek tam venku.

Co se nám na tom líbí:

Každá část BlackDecker LSTE523 byla navržena s ohledem na snadné použití. Za prvé, je to velmi lehké. Takže s tím můžete pracovat dlouho před unavením.

Je to také velmi nastavitelné. Můžete upravit pomocnou rukojeť a dokonce můžete upravit délku hřídele na jakoukoli délku, která pro vás nejlépe funguje.

Protože je to bezdrátové, rozhodně nemáte moc údržby.

Kde to lze vylepšit:

Získání nabité baterie trvá přiměřené množství času. Před zahájením projektu tedy určitě musíte zvážit získání náhradní baterie a nabíjení oběma v dostatečném předstihu.

Poulan Pro PR28SD 17 palcový plynový řetězec

Zdroj energie: plyn, motor: 2 zdůraznění 28cc, typ hřídele: rovný, šířka řezu: 17 palců, průměr linky: 0.095 palců, řezací typ hlavy: Tap’n Go, Hmotnost: 14 liber

Hlavním problémem s ořezávary plynových plevelů je to, že jsou ve srovnání s bateriovými nebo elektrickými modely velmi hluční.

Výhodou, kterou mají oproti jiným typům zastřihovačů, je však to, že jsou silnější. Tato síla umožňuje používat silnější linie a oříznout si silnější trávy a kartáče s nimi.

Jedním z nejlepších, které vám doporučím, je Poulan Pro PR28SD. Je to ozdoba z plevelů o 17 palcích, která je vybavena 28cc 2-cyklovým motorem, který je navržen tak, aby začal co nejjednodušší, takže můžete napájet trávy v žádném okamžiku.

Motor na něm je velmi snadné začít, nemusíte ho několikrát vytáhnout, stačí jej založit, dusit a vytáhnout startovací pás nebo lano.

Je vybaven startovacím systémem s asistovaným jarem a přepínačem automatického návratu, který se automaticky vrací na polohu ON, pokud jej chcete znovu spustit.

Poulan Pro PR28SD také obsahuje hlavu klepnutí ‘n go, kterou můžete klepnout na zemi a automaticky nakrmit čerstvou 17 palcovou cívku, která nahradí opotřebovanou.

Místo zakřiveného šachta je Poulan Pro PRS28SD vybaven rovnou šachtou, která vám poskytuje delší dosah, zejména pokud jste vysoký člověk.

Funkce pro-link prstů zastřihovače řetězce PRS28SD znamená, že je schopna přijmout 6 příloh, které vám umožní používat je pro ořezávání trávy, řezání štětce, ořezávání živých plotů, foukání trávy, prořezávání stromů a dokonce i lemování trávníku.

Celkově se jedná o všestranný nástroj s velmi dobrým designem a silou, která vám pomůže dokončit práci.

Co se mi na tom líbí:

 • Je to velmi silné
 • Můžete použít několik příloh
 • Má nárazovou hlavu pro snadné krmení linky
 • Snadno sestavitelné
 • Celkově dobrý design a solidní konstrukce

Kde to lze vylepšit:

Dewalt DCST970X1 bezdrátový zastřihovač plevelů

Dewalt DCST970X1 je další bezdrátový oříznutí plevelů navržených a postavený Dewaltem, což je pro vás velmi dobrá volba, pokud hledáte pohodlný způsob, jak oříznout trávník bez vypořádání s plynem.

Když dostanete Dewalt DCST970X1, získáte lehkou 60 voltovou bateriovou jednotku vybavenou bezkartáčovým motorem a hlavou poháněnou ozubeným ozubením, abyste poskytli veškerou energii, kterou potřebujete k proříznutí zarostlých plevelů na dvoře.

Je známo, že ořízkové řetězce poháněné baterií nejsou tak silné jako jejich protějšky z plynu, ale ne Dewalt DCST970X1. S baterií 60 voltů 3 AH, která s ní je plně nabitá a naložena, máte ve svých rukou jednotku, která může snadno proříznout velmi tvrdý a zarostlý plevel.

Runtime není problém, pokud je baterie plně nabitá, můžete s ní několik hodin pracovat, než ji potřebujete dobít. Je to opravdu síla proboje v bezdrátovém nástroji.

Je vybaven spouštěcí rychlostí s proměnnou rychlostí s ovládáním rychlosti HI/Lo, která vám umožní spustit zastřihovač vysokou rychlostí pro opravdu tvrdé plevele a při nízké rychlosti prodloužení doby běhu.

Skutečností je, že nemusíte ji ani muset spustit ve vysokorychlostním nastavení, protože nízké nastavení velmi snadno snižuje plevele.

Řezací hlava používá rozřezaný řádek 15 palců, který je dostatečně dlouhý na to, aby zakryl širokou plochu trávy v jednom průchodu zastřihovače hlavy.

S Dewalt DCST970X1 získáte zastřihovač plevelů, který je silný, lehký a snadno zvládnutelný, ale bez všech dohadů, které přicházejí s plynovou jednotkou.

Pokud hledáte velmi výkonného zastřihovače, ale nechcete se vypořádat s potížemi, které přicházejí s plynovou jednotkou, pak ve všech prostředcích získejte Dewalt DCST970X1.

Co se nám na tom líbí

I když je poháněn baterií, stále má veškerou sílu potřebnou k řešení tvrdých zarostlých trav na dvoře. Opravdu se mi líbí síla, kterou se tato věc může pochlubit.

Má také velmi dobrý běh. Tuto věc můžete vlastně spustit celé hodiny ořezáváním tráv ve vašich dvorech a baterie bude vydržet po celou dobu. Pokud opravdu pracujete na velmi velké nemovitosti nebo ji komerčně používáte, můžete se rozhodnout pro druhou baterii jen pro zálohu.

Pokud to však používáte na malé nemovitosti, nepotřebujete druhou baterii.

Kde to lze vylepšit

Stráž Blade je velmi malá, takže musíte být připraveni mít trávu a špínu po celé boty a džíny. Jen se ujistěte, že nosíte pracovní džíny a boty při oříznutí.

Bezpečnostní brýle jsou také velmi nezbytné k ochraně vašich očí před jakoukoli částicí zastřihovač kopne do vzduchu.

Ochrana ucha není nutná, protože je napájena baterií, žádný zvuk motoru, o které se musí bát.

Makita Xru02Z bezdrátový zastřihovač plevelů

S rychlostí motoru až 7800 ot / min, Makita XRU02Z 18 voltů poháněné zastřihovač plevelů nabízí další možnost poháněné baterií pro oříznutí trávy a plevelů z dvora.

Je vybaven hlavou zastřihovače krmiva, což je jedním z nejpříjemnějších způsobů, jak nakrmit linii do zastřihovače, aniž by obětovala čas. Jen klepnutím na hlavu na zemi uvolní čerstvou linii pro vylepšené řezání.

Tlačítko pro náram na hlavu zastřihovače je také posíleno, aby se během použití umožnilo odolat veškeré akci narážení.

Vybaveno přímým teleskopickým šachtem, můžete snadno upravit délku hřídele od 48-1/2 palců na 52-1/2 palce v závislosti na tom, co je pro vás vhodné pracovat.

Hlava zastřihovače Makita Xru02Z lze také otočit úhlem 180 stupňů, aby přeměnil zastřihovač na Edger pro hraní rohů trávníku, chodníku nebo příjezdové cesty.

Jedna věc, kterou na Makita Xru02Z opravdu oceníte, je relativně krátká doba nabíjení 18 voltů Makita. Za méně než 30 minut můžete získat plný nabití baterií, takže se můžete rychle vrátit k ořezávání místo čekání na nabíjení baterie.

Runtime je také docela slušný. Můžete se přiblížit hodině běhu z 1.5 ah baterie a více než hodinu pro 5.0 Ah Makita 18 V. baterie.

S hmotností pouhých 6.4 lb, Makita Xru02Z je určitě jednou z nejlehčích a nejkompaktnějších jednotek, na které se můžete kdy dostat, a rozhodně jeden z nejlepších zastřihovačů plevelů, na které můžete dnes dostat ruce.

Co se nám na tom líbí

Opravdu se mi líbí skutečnost, že baterie se nabíjí docela rychle. Za 30 minut nebo méně máte v bateriích plné nabití, což skutečně snižuje prostoje.

Ačkoli to není tak silné jako zastřihovač plynu, síla také chybí s Makita Xru02Z, protože se může dostatečně postarat o všechny trávy ve vašem trávníku.

Funkce teleskopické hřídele a rotující hlavy jsou také velmi dobré rysy, díky nimž je Makita Xru02Z velmi univerzální a snadno použitelný.

Kde to lze vylepšit

Linie zastřihovače, která s ní přichází, se docela rychle opotřebovává. Linie lepší kvality by určitě byla dobrým zlepšením.

Ego Power ST1521S

Ego Power ST1521S plevel je schopen řezat 15palcový pás trávy v jednom průchodu. Je to bezdrátový nástroj 56 voltů, který je vybaven 2.5 ah baterie, která je dostatečně výkonná, aby pokryla středně velký trávník jednou baterií.

Jednou z nejchladnějších věcí na Ego Power ST1521S je schopnost automaticky načíst řetězový linka do hlavy bez jakékoli manuální práce.

Ego Power to nazývá jejich technologií Powerload. S tím je výměna linie zastřihovače stejně snadná jako krmení čáry hlavou a stisknutím tlačítka blízko hlavy, které automaticky vine čáru do hlavy.

Krmení linie při ořezávání je také stejně jednoduché jako narážení hlavy na trávníku trávy.

Je vybaven přímým hřídelem z uhlíkových vláken, která je velmi silná, a široký průvodce hlavou, který zabrání létání nečistot a trávy k uživateli.

Motor v hlavě zastřihovače je bezhrub.

Spuštění proměnné rychlosti zajišťuje, že uživatel může buď snížit nebo snížit řeznou rychlost v závislosti na stavu trav.