Grizzly T32720 10 s mokrým ořezávátkem s proměnnou rychlostí. Broušení kol

Jak si vybrat a použít mlýnek na lavici

Milujte létat jiskry? My též. Pokud jste tu pro romantickou radu, jste na špatném místě; Pokud jste tady, abyste uhasili svou touhu po znalostech, přečtěte si dále.

Bench brusky jsou některé z nejvhodnějších nástrojů, které můžete mít k dispozici. Od broušení po přetvoření až po ostření jsou to pracovní koně, pokud jde o péči o a opravují kovové nářadí všeho druhu. Ostření nožů, sekáčů, čepelí na trávu, osy, nůžky a další jsou vánek s jedním z těchto užitečných strojů ve vaší garáži nebo obchodu. Zde vaši přátelé ve Wen sestavili několik užitečných ukazatelů o tom, jak si vybrat a používat mlýnek na lavičce.

Typy brusky

Brouky se obvykle rozdělují na dva typy: mokré/suché ořezávátky nebo brusky a standardní bench broušení a vyrovnávací paměti.

Mokré/suché naostřiče

Ořezává vůně mokrých/suchů se obvykle používají pro ostření nástrojů, které nepotřebují hodně těžkých nápravných prací. Začleňují palubní nádrž na palubní vodu, aby ochladila abrazivní kámen s jemným sloupcem, a mnoho často zahrnuje kožené stropné kolo pro konečné honovací a otřepové odstranění.

Ořezává vůně mokrých/suchů jsou skvělá pro ostření kuchyňských nožů, dřevozpracujících dlát, nůžky a os do holicího povrchu. Obvykle běží pomalou rychlostí a používají velmi jemné kolo, což znamená, že najednou nevzlétají mnoho materiálu, ale nabízejí vynikající kontrolu.

Standardní mlýnky na lavičku, leštiče a vyrovnávací paměti

Toto jsou benchů, které jste mohli vidět ve vaší třídě středních škol, a jsou typem brusců, na které se zaměříme pro zbytek tohoto článku. Obvykle se skládají z centrálního pouzdra motoru, robustní litinové nebo odlité hliníkové základny a broušení nebo leštění kol na každé straně krytu motoru.

Wen BG4282 Bench Morder se používá k zaostření dřevěného dlátu.

Bench brusky obvykle začleňují řadu listů nástrojů, stejně jako stráže kol a oční stráže, aby nabízely lepší kontrolu a pomáhají chránit před jiskry a létajícími zbytky. Obvykle přicházejí s oxidem hliníku nebo jinými abrazivními broušeními a používají se pro korekci a odstranění těžkého materiálu. Obvykle zahrnují nízkou skvrnu (často 30. 40 štěrků) a střední třída (často 60. 80 Grit) Kolo. Náhradní kola a další příslušenství, jako jsou drátěná kola, jsou snadno dostupná.

Nárazy a leštiče se obvykle vyhýbají strážcům a nástroji spočívá ve prospěch otevřeného designu, který nabízí vynikající přístup k jejich tkaným kolům. Tyto stroje jsou skvělé pro dokončení, leštění a leštění kovů, plastů a některých lesů a obvykle vyžadují, aby jejich kola byla před použitím nabitá z leštění sloučeniny.

Jak vybrat mlýnek na lavici

Při výběru mlýnku na lavičku nezapomeňte vzít v úvahu několik faktorů.

Velikost

Bench brusky se obvykle měří průměrem jejich kol. Například 6-palcová mlýnek na lavičce používá kola o průměru 6 palců; 8palcový mlýnek na lavičku používá kola o průměru 8 palců.

Obecně lze říci, že 8palcové bench brusky jsou větší, těžší a často dražší a silnější než jejich 6palcové protějšky. Obvykle nabízejí více pracovního prostoru a silnějšího motoru a jsou nejvhodnější pro těžkopádné nebo profesionální pracovní místa.

6palcové brusky jsou všestranné, kompaktní, přenosné stroje, které jsou skvělé pro většinu obecných úkolů kolem domu, ale nemusí držet požadavky na výrobní prostředí. Obvykle jsou však levnější než jejich 8palcové bratranci a na vašem pracovním stole zabírají velmi málo místa.

Amperage

Motory benchů se měří v zesilovači. množství proudu, který je hodnocen pro zpracování v provozu. Obecně platí, že více aperage odpovídá větší síle k zvládnutí těžkých broušení úkolů.

Vyberte mlýnek na lavičku s indukčním motorem. běží chladnější, tišší a mnohem delší než jiné typy motorů.

Rychlost

Většina benchů probíhá mezi 3450. 3600 ot / min, ale jsou k dispozici také modely s pomalou rychlostí. Tyto jednotky nabízejí maximální přesnost a kontrolu a protože běží pomalejší rychlostí (obvykle kolem roku 1725. 1800 ot / min), mají tendenci způsobovat méně nahromadění tepla v obrobku. To pomáhá s delší retencí okrajů a delší životností pro řezání nástrojů.

Wen BG4286 3-ampion 8-palcová pomalá rychlost mlýnek běží při 1725 ot / min, nabízí maximální kontrolu a minimální nahromadění tepla.

K dispozici jsou také modely s proměnnou rychlostí, jako jsou Wen BG4280 a BG625V. Tyto modely používají elektronické ovládací prvky k přesně vytočení rychlosti motoru, takže je dokonale vyladěno pro daný úkol. Tato přesnost a všestrannost však znamená, že model proměnné rychlosti bude obvykle ovládat vyšší cenu než ekvivalentní model s jednou rychlostí.

Wen BG625V 6-palcová mráčka s proměnnou rychlostí je skvělá pro ostření trávníků, nože, sekáče, nůžky a další.

Extra funkce

Mezi další funkce, které dávají pozor, patří:

 • Nastavitelné oční stráže a deflektory jisker. Jak se broušení opotřebovává, nastavitelné jiskrové deflektory a oční stráže vám pomohou zůstat v bezpečí a dostat co nejvíce život z vašich broušení kol.
 • Integrované průvodce bitových vrtáků zabudovaných do nástroje nebo dostupné jako samostatné přílohy. Tyto ostření vrtáků mnohem jednodušší než pokusit se o to uvolnit.
 • Nástroj nastavitelný úhel spočívá. Různé nástroje vyžadují různé řezací úhly; Nastavitelné nástroje to usnadňují.
 • Na palubě pracovní světlomety. Tito vám pomohou vidět, co děláte, i když se shrnuje nad bruskou.
 • Položky zhášení na palubě. Jak se zmiňuje výše, při broušení je nahromadění tepla nepřítelem. Tyto podnosy drží vodu nebo olej, které pomáhají udržovat váš obrobku v pohodě.
 • Litinové základny a montážní otvory. Přinejmenším by měla být vaše mlýnka připevněna k jeho montážnímu povrchu, aby se zabránilo tomu, aby se potuloval kolem, ale těžká litinová základna ji dále pomůže stabilizovat a snížit vibrace.

Jak používat mlýnek na lavičku

Nezapomeňte si vždy přečíst příručku svého majitele a postupujte podle jeho pokynů. Níže jsou uvedeny některé obecné tipy.

 • Přijměte správná bezpečnostní opatření. Noste osobní ochranné vybavení. ANSI Z87.1-schválené bezpečnostní brýle, ochrana uší, ochrana dýchacích cest atd. Nenoste rukavice, kravaty, šperky nebo volné oblečení a ujistěte se, že se budete svázat zpět dlouhé vlasy. Udržujte ostatní lidi a zvířata mimo mlýnek.
 • Postavte se na stranu nástroje. Pomáhá zabránit vytvořeným jiskrům (a bude toho spousta!) z přistání na oblečení.
 • Bezpečně zašroubujte mlýnek na lavičku, ať už na pracovní stůl nebo stojan na mlýnek.
 • Použijte kleště nebo svorky k držení malých obrobků.
 • Vyberte správné brusné kolo pro vaši aplikaci. Hrubá (nízká-grit) broušení kola odstraní materiál rychleji, ale způsobí více nahromadění tepla a zanechává nižší kvalitu. Jemná (vysoká skvrna) kola odstraní materiál pomaleji, ale zanechá lepší hranu. Drátěná kola jsou skvělá pro odstranění nahromadění, vyhlazování svarů, odhazování a odstranění rzi.
 • Po zapnutí mlýnky na lavičku nechte dosáhnout plné rychlosti, než se pokusíte naostřit cokoli.
 • Udržujte kontrolu nad svým obrobkem. Držte jej bezpečně proti brusnému kola a nechte nástroj dělat práci. Pohybujte obrobku pomalu tam a zpět, abyste udrželi rovnoměrnou broušení.
 • Jen mletí na tváři brusného kola. Nikdy nedržte na boku kola.
 • Udržujte obrobku v pohodě. Pokud nemáte zhášející zásobník nebo obrobek je příliš velký na to, aby se vešel do zhášejícího podnosu, občas ho přestávejte.

Jeden další tip. Pokud oostřujete existující okraj, zvažte ji označení trvalým značkou. Tímto způsobem, při zachování konzistentního úhlu můžete vidět, které části již byly na zemi a které ne. Označené sekce budou vyžadovat více pozornosti.

souhrn

Děkuji za přečtení! Doufáme, že to byl užitečný průvodce na vaší cestě k výběru mlýnku na lavičce. Máte-li jakékoli dotazy týkající se mlýnek Wen Bench nebo mokrých/suchých ořezávátků nebo potřebujete pomoci při rozhodování o tom, který z nich je pro vás ten pravý, zavolejte nám na 1-847-429-9263 (M-F, 8-5 CST), nebo nám napište zprávu, abyste si promluvili s naším přátelským a dobře informovaným týmem technické podpory.

Naostřit téměř jakýkoli řezací nástroj na ostré okraj břitvy.

T32720 10 „smlátoru s proměnnou rychlostí je tak univerzální a jednoduché použití, budete se divit, proč jste se předtím někdy rozdrtili rukou.

Broušení oxidu hliníku 2-1/2 „, 220 grit je speciálně vyrobeno pro ostření mokrých.

Broušení běží ve vodní lázně, aby se zabránilo hromadění zbytků na brusném kolečce a udržuje nástroje v chladu při ostření.

Kožené hladinové kolo pomáhá odstranit otřepy a hony na poslední hranu břitvy.

Variabilní rychlost z 90–150 ot / min vám dává možnost ovládat ostření a skládání při vaší preferované rychlosti.

Příručka pro držení nástrojů a úhlu je zahrnuto, aby vám umožnil důsledně položit na vaše nástroje ten správný úhel řezání.

Začněte ostření přímo z krabice nebo přidejte volitelné příslušenství pro ještě větší ostření všestrannosti.

Ideální pro dřevěné otočení, dřevaře a výrobce nožů za velmi konkurenceschopnou cenu.

T32720 přichází s 1letou zárukou, která zahrnuje díly a zajišťuje, že jednotka je bez vady továrny. (Záruka se nevztahuje na spotřební materiál.)

Příručka T32720 byla napsána našimi u.S. Oddělení technické dokumentace založené.

Kompletní a snadno čitelná příručka poskytuje úplné pokyny, jak sestavit a udržovat svůj mokrý ořezávátko.

Týmy zákaznického servisu grizzly a technické podpory jsou u.S. na základě.

Díly a příslušenství pro ořezávátko jsou k dispozici online a odeslány ze skladu Grizzly Parts v Springfieldu, MO.

SPECIFIKACE:

 • Motor: 80W, 120V, jednofázová, 1.4a
 • Rychlost vřetena: proměnná, 90–150 ot / min
 • Průměr pravého vřetena: 8 mm
 • Pitch vlákna pravého vřetena: 1.25 TPI
 • Směr vlákna pravého vřetena: pravá ruka
 • Pravá délka vřetena: 1 „
 • Průměr vřetena levého: 12 mm
 • Pitted vlákna levého vřetena: 1.75 TPI
 • Směr vlákna levého vřetena: Levá ruka
 • Délka vřetena levého: 1-7/8 “
 • Pravé kolo: abs/kůže, 8-7/8 „x 1-3/16“
 • Levé kolo: oxid hliníku, 10 „x 2-1/2“
 • Šířka práce: 1-5/8 „
 • Délka odpočinku práce: 5-1/4 „
 • Tloušťka odpočinku práce: 1/16 „
 • Naklonění Rest Work: 360 °
 • Celkové rozměry: 18-1/2 „w x 15-1/2“ d x 15 „h
 • Přibližná přepravní hmotnost: 28 liber.

FUNKCE:

 • 220-GRIT Broušení oxidu hliníku
 • Vodní lázeň zabraňuje nahromadění zbytků na brusném kola a udržuje nástroje chladné při ostření
 • Kožené stropné kolo
 • Řízení proměnné rychlosti
 • Mimořádně široký brusný kolo
 • Pracovní odpočinek mikro-úpravy

Top 05 Nejlepší broušení pro ořezávátko řetězové pily pro 2023

Pro ty, kteří se zabývají řetězovou pilou pro každodenní práci nebo majitele domů, kteří používají řetězovou pilu pro vyčištění dvorek, možná víte, že čepele se otupí nepřetržitým používáním a vyžadují ořezávátko.

Nejlepší ořezávátko je nezbytná pro alianci nástrojů pro každého odborníka na řetězové pily, ale co když se konzumuje vaše brusné kolo? Je to možné?

Ano to je! V takovém případě vše, co potřebujete, je nejlepší brusné kolo pro ořezávátko řetězová pila, která provedete ostření čepele, aniž by to ovlivnilo účinnost čepele.

Na přeplněném trhu můžete narazit na více kol a disků univerzálních kategorií. Přesto je vaše mlýnek na řetězové pily kompatibilní pouze s některými, takže pro naše uživatele usnadňuje,

Shromáždili jsme všechny relevantní informace o produktu a testovali je, abychom získali to nejlepší ze všech. Na závěr našeho výzkumu skončíme s těmito nejlepšími 05 broušením kol, takže se podívejte a najděte ten nejlepší kompatibilní s ořezávačem řetězové pily.

Protihodnota před nákupem

Druhy broušení kol

Broušení kol jsou k dispozici v různých typech a nejběžnějším je standardní brusné kolo, které se rozhodlo pro ořezávátko řetězová pila. Standardní jeden, znovu jsem je klasifikoval do 02 typů hrubých a jemných štěrků.

Každý z nich je definován pro svou specifickou funkci. Kromě toho byste mohli najít vysoce kvalitní diamantovou broušení, které je drahé rozhodnout se pro sdílení pilových čepelí vyrobených z vysoce kvalitních tipů karbidu.

 • Standardní brusné kolo: vestavěné s abrazivními částicemi s pryskyřicí
 • Hrubý štěrk: Snadno odstraňuje rozsáhlý materiál
 • Fine Grit: Zajišťuje leštění a dokončení okraje řetězu
 • Diamantová broušená kola: Používá se pro ostření čepelí

jiné typy

Je nezbytné vybrat broušení, které je kompatibilní s ořezávátko řetězové pily, protože různé značky nabízejí ořezávátko řetězové pily vhodné pro různé vzory kol. Mezi kola patří;

Chcete.li provést správný výběr, podívejte se na příručku k vybavení, než se rozhodnete pro nejlepší brusné kola pro ořezávátko řetězové pily.

Kompatibilita

Každá mlýnek na řetězové pily má definované hřiště, které by mělo být stejné jako broušení, pro které se rozhodnete. Hodnocení hřiště může najít na každém brusném kole, díky čemuž jsou vhodné pro danou mlýnku, která soutěží o stejné specifikace.

Našli byste broušení řetězové pily s roztečem 5-3/4 palce a 1/8 palce a 3/16 palce. Jejich kombinace se může zdát podle specifikací brusky.

Odolný proti teplu

Pro výběr nejlepšího brusného kola zajistěte, aby měl odpor vůči hořícím čepelům a přehřátí. Hlavně veškerý náš zařazený produkt má funkci.

Číslo štěrku

Každá brusná čepel má své číslo drsnosti, které by definovalo jeho použití. U vysokých čísel štěrků nabízejí broušená kola vynikající dokončení a hladké ostření, ale zdá se, že se rychle konzumují, zatímco ti, kteří mají menší použití brusky.

Náklady

Před výběrem jakéhokoli brusného kola se podívejte na cenu nebo náklady každého produktu. Vždy vyberte produkt s nejlepšími funkcemi, dobrou kvalitou a dostupným rozpočtem.

Získání nízké kvality, levné a místní broušení vám ušetří pouze babky, než získáte požadovanou efektivitu. Takže, abyste měli dobrý broušení, opatrně prohlédněte cenovou značku a další funkce.

Pro váš ořezávátko řetězové pily jsme získali dostupné i střední cenovky, takže si můžete vybrat podle požadovaného rozpočtu a požadovaných funkcí kritérií.

Trvanlivost

Aby byl jakýkoli produkt odolný, musí mít robustní sestavení, a za tímto účelem si musíte prohlédnout, pro jaký druh broušení se rozhodnete podle svých rozhodovacích specifikací a požadavků.

Takové informace vám poskytují déle trvalé a lepší mletí. Over, můžete si prohlédnout recenze a hodnocení zákazníků, abyste našli to nejlepší, a podle kritérií jsme zařadili produkty na základě funkcí, nejvyšších hodnocení a recenzí.

Naše horní broušená kola

Oregon OR534-18A 5-3/4-palcový po 1/8 palce

Co když se zdá, že váš přístavní nákladní řetězec ostřejší a vyžaduje odolný a vysoce kvalitní broušení? Pak by to pomohlo, kdybyste zvažovali tento oregon OR534-18A broušení vysoce kvalitního broušení s kompatibilitou na 18 nebo 20 v řetězové pile, aby se řetězoval rychle a vydržel déle déle.

Broušení má průměr 4 1/8 a velikost 7/8 trhu (díra), což zajišťuje dobrou kompatibilitu a ostření s přesným povrchem.

Broušení je navrženo pro křížovou řetězovou pilu s velikostí 7/8. Celkově se hromadění zdá být trvanlivé a trvá déle než místní broušení kol.

Jsou také vhodné pro mlýnky v plné velikosti a umožňují vám, aby váš řetězový řetězoval řetězovou pilou s lepší přesností a trvanlivostí. Díky oregonskému broušení se ty těžkoplárské stromy tzrových lesů nakrájejí na ostré čepele, jako je máslo.

Pokud má váš řetězec specifikace ¼ palce a 0.325 palců, tato mráčka s ostřelovacím nástrojem by lépe vyhovovala vašemu postupu ostření. Fungují dobře pro řetězovou pilu s nízkým profilem 3/8 palce nebo 1/4 palce.

Některé brusné s nízkou kvalitou mohou způsobit spálení čepelí, ale ne s broušením Oregon OR534-18A; Odolává pálení a končí chladným povrchovým vzhledem tak ostrým jako nový.

Klady

 • Otáčí se při 4500 ot / min
 • Vhodné pro křížovou řetězovou pilu
 • Rychlá a přátelská ostření akce
 • Listy skvělý povrch

Oregon OR534-316A 3/16 palcové broušení

Neustálé používání křížových řetězců by mohlo způsobit, že řetězy trochu otupené, ale nebojte se, že by to mlýnek vrátil zpět do práce. Problémy však vyvstávají, pokud pro to není nejlepší kolo brusky; Získání ořezávače s Oregon OR534-316A 3/16 palcové broušení by vás způsobilo, že padnete na snadné ostření čepelí řetězové pily a nechat je rychle nakrájet jakékoli tvrdé dřevo s lepší účinností a přesností.

Oregon OR534-316A 3/16-palcový broušení je postaven s vysokoprávní ocelí, což zajišťuje, že řetěz funguje tiše, aniž by způsobil hluk.

S jeho dokonalou sestavou můžete ostření řetězců bez potíží. S tímto broušením si mohou uživatelé neustále zvolit pět postupů broušení při 4500 ot / min.

To, co je pravděpodobnější, že se rozhodl uživatel, je jeho design, který lépe odpovídá řetězu 3/8, takže to trvá déle po celá léta a udržuje vaše řetězy tak ostré jako nové.

Brousové kolo má specifikace při skládání průměru 05 3/4 palce s 7/8 palcovým trnem nebo otvorem pro komplexní ostření.

Broušení váží kolem 0.4 lb. s výškou 0.025 palců a 7.5palcová délka. Over, broušení je lepší náhradou za OR534-316. Grinder můžete použít na Oregon 510A, 511A, BC 511 AX, 109179 78, Windsor 12W1115, Carlton 78-120 Volt a Tilton TL 150, TL 900.

Klady

 • Rychlost 4500 ot / min
 • Hodí se 3/8 palcový pilový řetězec
 • Trvalé oceli se staví
 • Nejlepší ostré křížové řetězy
 • Všestranná kompatibilita

Oregon OR534-316A 5-3/4 ″ x 3/16 ″ broušení

Dalším edicí Oregonu k našemu nejlepšímu broušení pro ořezávátko řetězové pily je Oregon OR534-316A 5-3/4 ″ x 3/16 ″ broušení, které je zvoleno pro ořezávátko řetězová pila, aby nechal řetězy 0.325Pitch, 0.404 palců a 3/8 palcové rozteče přiměřené ostré pro lepší řezání.

Oregonská broušení kol jsou navržena tak, aby odolala hoření řetězu a nechala je ostrá bez jakéhokoli narušení úhlu a nejlépe pojmou ořezávátko řetězové pily, aby tyto otřesené čepele nechal ostrost v žádném okamžiku.

Tento typ čepele ponechává přesný povrch a umožňuje vám rychle nakrájet jakýkoli strom nebo tvrdé dřevo bez problému otupených čepelí.

Oregon OR534-316A 5-3/4 ″ x 3/16 ″ má průměr hřídele 7/8 palce 5 3/4 palce, aby se zajistilo, že úkol snadno provede bez potíží.

Díky samostatnému rukávu balení navrženého tak, aby nabídl bezpečnost kol a snadné úložiště ve vaší garáži. Předtím, než se rozhodnete pro broušení, ujistěte se, že vaše řetězová pila je ostřejší a splňuje požadavky kola. Broušení má standardní velikost a nabízí až 4500 otáček za minutu.

Broušení nabídne velikost altánu 1/2 palce. Over, mlýnek má 7.Výška 8 palců a 7.5palcová délka, tak si vybrala specifikace brusky.

Kromě toho, broušení také nejlépe obleky na lavičce. Další dotaz by mohl zasáhnout mysl uživatele, jaký je to broušení? Oregon OR534-316A je zaoblený okraj.

Navzdory velkému rysu a výkonu může broušení při dodání mít problém s rozbití.

Někteří uživatel najde broušení rozbité před použitím, zatímco někteří mají problém s broušením a zlomí se při špatném použití. Zvažte tedy oba případy a získejte dostatečné informace, než se rozhodnete pro ořezávátko řetězové pily.

TECOMEC 01005003 5-3/4 ″ broušení

Hledáte nejlepší nástroj pro ostření řetězové pily za nejlepší dostupné ceny se stejným názvem Brand pro přesnou ořezávátko? Pak máte ten správný produkt.

Přinesli jsme vám jedno z nejlepších broušení kol, Broušení TECOMEC 01005003 5-3/4 ″, pro ostření řetězové pily s lepším balením, odolným nahromaděním, dlouhodobým a robustním designem.

Broušené kolo je dodáváno v kartonovém balíčku, který může zaostřit váš 1/4 palce, 0.325 palců a 1/8 palcová motorová pila s lepším odstraněním tupnosti, zajištění vynikajícího dokončení a ostrého lopatky pro přihlášení řetězové pily pro efektivní a ostré řízky.

Broušení se hodí do mlýnky nebo nahradí opotřebovanou brusku specifikacemi zahrnujícími 5.Průměr kola 3/4 palce, otvor 7/8 palce a tloušťka 1/8 palce.

Kromě těchto, broušení TECOMEC 01005003 5-3/4 ″ se nehodí požadované specifikace. Kromě toho má broušení 60 velikosti středního štěrku, střední tvrdost s abrazivním korundem a vitrifikovaným korundovým vazbou.

Over, když se při výběru pro ořezávátko řetězu, broušení poskytuje maximálně 4600 ot / min, podporuje maximální provozní rychlost 35 ms. Rychlost poskytuje lepší ostření s menším materiálem, který má být odstraněn proti teplu a tření, aby se vaše čepele řetězové pily neztrátily, ale staly se adekvátně ostrými a řezaly jakékoli těžké stromy.

S nízkou kvalitou broušení kol existuje šance na přehřátí a pálení, ale ne s těmito brusnými koly. Ne, přehřátí řezaček a pálení nastává, ale mějte na paměti, že existuje šance, že se při neustálém zvolení budou spotřebovat. Kupte si další položky pro mimořádné události nebo vyměňte opotřebovaná broušená kola pro ořezávátko řetězové pily.

Aby všechna broušení kola vydržela déle, musíte je udržovat dobře uloženy v krytu, aby materiál nebyl vystaven stresu prostředí a poskytuje lepší výsledky.

Klady

 • Hodí se na ořezávátko řetězové pily s 5-3/4 ″ kola a 7/8 ″ díra
 • Cenově dostupné, odolné a dlouhodobé
 • Skvělý povrch
 • Max RPM 4600

ZetilingFiet5R0G7K Brindling Wheel Disc

Nakonec jsme vám přinesli další nejlepší disky broušení zetilingfiet5r0g7k, 4, 4.1 ″ x 0.8 ″ s netkanou keramickou sestavou pro 3/8 ″ a 0. 325 mlýnek na motorovou pilu.

Majitelé domů a zemnící brusky zabývající se bručováním řetězové pily se mohou pro tento disk snadno rozhodnout, aby zajistili lepší práci, nabídnout prémiové tenké mezní hodnoty, aby se vaše řetězová pila na první pohled s lehkým použitím s lehkým použitím pro řezání tvrdého dřeva.

Grinder je dodáván s mezními koly kompatibilními s materiálem postaveným na keramiku. Prodává se pod značkou Zetiling, což z něj činí ideální náhradní brusné kolo pro mnoho brusky nabízejících odolnou a všestrannou sílu.

Kromě dobrého sestavení nabízí brusičské kolo 2 až 3krát větší energetickou účinnost pro oostřování jakékoli čepele řetězové pily než místní broušená kola; Poskytnutím této fantastické efektivity si vyberete nejlepší brusné kolo, které by pomohlo při prevenci přehřátí a pálení. ZeTilingFiet5R0G7K zajišťuje celkové požadavky na energii a podporuje přesnost a přesné ostré řetězové čepele.

Díky jeho dlouhověkosti je jedinečný, poskytovaný složenými faktory, jako je jeho konzistence, aby se objekty udržovaly ostré bez přehřátí. Úplná integrita kola přispívá k delšímu termínu použití bez problémů.

Pro ty, kteří chtějí nahradit svůj starý broušení, by zetilingfiet5r0g7k nahradil mnohem jednodušší instalaci.

Broušené kolo přiměřeně se zapadá do mlýnku na řetězové pile pro agresivní a vysoký výkon. Zkuste jej použít pro leštění a dokončení řetězu.

Nezapomeňte, že tento druh broušení v brusky se rozhodne pro sdílení roztrhaných řetězců nebo řetězových řetězců řetězových pil snadno a pohodlně.

Pokračující používání nebo nepřetržité broušení může způsobit, že jsou náchylné k poškození. Over, podívejte se na balíček, protože některá broušení kola může být před použitím prasklá nebo zlomená. Zkuste kontaktovat péči o zákazníky o jakémkoli problému.

Klady

 • Leštění a řezání okrajů řetězu
 • Dlouhodobý a odolný disk
 • Lepší se hodí 3/8 ″ a 0. 325 mlýnek na motorovou pilu
 • Nepjatý keramická stavba
 • Oblečení řetězy

Časté časté

Oregon OR534-18A 5-3/4-palcové 1/8 palce je nejlepší broušení pro ořezávátko řetězové pily založené na hodnoceních zákazníků, recenzích a celkových nejlepších funkcích, což nabízí vysokou rotující rychlost 4500 ot/min. Je vhodná pro křížovou řetězovou pilu s rychlým a oostřováním, která pro vaše čepele zanechává vynikající povrch a leštění okrajů.

Což je nejdostupnější broušení, které si můžete koupit pro mletí řetězové pily?

Kvalitní brusné kolo může stát kolem 18-11. Přesto však ZetilingFiet5R0G7K vysoce kvalitní netkaný keramický broušený disk stojí kolem 7.81, což z něj dělá jednu z nejdostupnějších kol na ořezáváře. Před nákupem se ujistěte.

Horner Mattox je kvalifikovaný a zkušený profesionál v oblasti správy volně žijících živočichů a řezání dřeva. S dlouholetými zkušenostmi s používáním motorových pilovačů a jiných pily. Přestože také využívá další nástroje pro zlepšení domova, Horner se primárně soustředí na využití svých dovedností řetězové pily pro řezání padlých stromů a údržbu dvorku.

Broušení kol

Tormekové grindstones jsou známé svými efektivními výsledky a dlouhou životností. grindstone Tormeku často trvá roky. Naše různé typy grindstones jsou optimalizovány se speciálními schopnostmi ostření pro různé aplikace.

Jedna věc, kterou mají všechny naše grindstones společného, ​​je, že jsou navrženy tak, aby vaše nástroje poskytly ostrou a odolnou hranu a povrchovou úpravu, kterou potřebujete.

Tormeková diamantová broušení kol

Naše kola s diamantovou broušením jsou vyvíjena speciálně pro váš systém ostření chlazeného vodou chlazeným vodou. Nízké otáčky našich strojů jsou ideální pro použití s ​​diamantovými broušeními kol, protože není generováno žádné teplo.

Všechna naše kola s diamantovou broušením mají výjimečný odpor opotřebení a udržují konstantní tvar. To znamená, že vždy zůstávají kulaté, pravdivé a ploché, s průměrem plné velikosti. Uživatelé, kteří z toho často vyostří stejný nástroj. Můžete také naostřit nástroje, které vyžadují zcela ploché zkosení proti ploché straně kola.

Dřevoobráběcí řemesla

Odolné hrany pro všechny typy řemeslného zpracování

Průvodce broušeními

Který broušený kolo potřebujete?

Plná kontrola ostření

Broušení přípravků

Pro přesné, kontrolované a opakovatelné ostření

Najděte správné broušení přípravku

Zůstaňte ostrý. Zůstaňte organizováni

Úložný prostor

Všechno má své vlastní místo

Podívejte se na naše řešení úložiště