Jak snížit keramickou dlaždici pomocí skládačky – krok za krokem. Dlaždice viděla čepel

Pěcáckovník T-Shank Diamond Jig viděl čepele pro keramickou porcelánovou dlaždici

Podesíme váš balík podle metod expresního doručení.

1.UPS 、 FedEx 、 dhl 、 ems 、 aramex.atd

Pokud je hodnota balíčku více než 40, použijeme tyto expresní metody ve výchozím nastavení.

  • Asi 5-7 dní dodání v závislosti na zemi nebo regionu příjezdu.
  • Náklady na přepravu jsou založeny na výše uvedené stránce fakturace.

2.E-Packet/SF-EXPRESS

Toto je výchozí metoda doručení balíčků do 40 let.

  • Asi 15-17 denní časy v závislosti na zemi nebo regionu příjezdu.
  • Tento express presscurly podporuje pouze tucet zemí a regionů. Pokud vaše země nebo region nejsou v rozsahu dodávek, změníme ji na anotherexpress.

Také si můžete vybrat následující rychlejší expres, kontaktujte nás a vyplňte diferenciální kompenzaci.

Celková doba dodání se počítá od doby, kdy je vaše objednávka zadána do doby, kdy vám bude dodána. Celková dodací lhůta je rozdělena na dobu zpracování a doba přepravy.

Čas zpracování: (Do 48 hodin) Čas potřebný k přípravě položek na odeslání z našeho skladu. To zahrnuje přípravu vašich položek, provádění kontrol kvality a balení pro odeslání.

Doba přepravy: (závisí na metodě přepravy a vzdálenosti) Čas, kde se vaše položka (body) cestuje z našeho skladu do cíle.

Oversea Warehouse

Máme sklady v USA, Španělsku, Rusku, Polsku, Velké Británii, Austrálii. Některé produkty jsou k dispozici ve skladu Oversea. Pokud chcete vědět o poloze přepravy, kontaktujte nás.

Sklady Španělska a Polska mohou být dodávány do zemí EU, americké sklady mohou být dodávány do Spojených států, britské sklady mohou být dodány do Spojeného království, ruské sklady mohou být odeslány do Ruska a Austrálie může být odeslána do Austrálie a Austrálie může být odeslána do Austrálie.

Produkt můžete vrátit až 14 dní po obdržení objednávky. Ujistěte se, že produkty nejsou používány nebo poškozeny (pouze pro USA).

  • Náklady na přepravu se počítá na základě ceny oficiálních webových stránek expresního doručení, nikoli individuální ceny.
  • Výše uvedená dodací lhůta je referenční dodací doba na webových stránkách Express Official, naleznete na skutečné dodací lhůtě.
  • Obchodní dny nezahrnují neděli a žádné svátky.
  • Nejsme zodpovědní za selhání nebo zpoždění při dodání vyplývající z jakékoli síly vyšší události, jako je přírodní katastrofa, špatné počasí, válka, celní záležitosti a jakákoli jiná událost mimo naši přímou kontrolu.

Způsob platby

Přijímáme kreditní kartu, paypal a bankovní vklad.

Bankovní vklad:

Příjemce: Raizi Tool Co.,Ltd.Číslo účtu.: OSA82753293118324 Receiving Bank: Bank of Communications Co.,Ltd offshore bankovní jednotky. Commcn3xobuaddress: ne. 188, Yincheng Zhong Road, Šanghaj, Čína

Pokud si vyberete bankovní zálohu, informujte nás po zaplacení, zařídíme přepravu co nejdříve.

Zabezpečení plateb

JCB MasterCard Paypal Visa

Vaše platební údaje jsou zpracovávány bezpečně. Neukládáme údaje o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Odhadované doručení

Zásady vrácení peněz

Raizi začal vyrábět diamantové nástroje v roce 2007. V roce 2010 začala Raizi vyvíjet novou produktovou řadu o diamantových nástrojích pro leštěný beton. Máme plnou důvěru v naše produkty. Pokud s nákupem nejste zcela spokojeni, nabízíme zásadu bezproblémového návratu a výměny. Zkontrolujte prosím naše pokyny pro návratnost a výměny produktů. Všechny výnosy a výměny musí být před zpracováním schváleny. Před odesláním jakýchkoli položek nás prosím kontaktujte. Tel: 86-546-8312770 Fax: 86-546-8312775 Pokyny 1.Produkty s poškozením může být deformace během dodávání vrácena a vyměněna před podepsáním. 2.Naše politika posledních 30 dní. Pokud od podpisu uplynulo 30 dní, bohužel vám nemůžeme nabídnout vrácení peněz nebo výměny. 3.Všechny vlastní produkty jsou osvobozeny od návratu. (PROSÍM KONTAKTUJTE nás pro dostupné možnosti.) 4.Pokud produkty nejsou v původním stavu, jsou poškozeny, změněny kočky nebo chybějící části z důvodů, které nejsou kvůli naší chybě, nemůžeme vám nabídnout návrat nebo výměnu. 5.Prodejné položky nelze vrátit pouze k pravidelným cenovým položkám, které nelze vrátit. 6.K dokončení návratu potřebujeme nebo dokazujeme nákup. Položky musí být nevyužité a ve stejném stavu, jak jste je obdrželi. Vrácení vrácení vrácení a zkontrolováno, zašleme vám e.mail, abychom vám oznámili, že jsme obdrželi vaši vrácenou položku. Také vás upozorníme na schválení nebo odmítnutí vrácení peněz. Pokud jste schváleni, bude vaše vrácení peněz zpracováno a kredit bude automaticky použit na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby, do určité částky dnů. Pokud jste ještě neobdrželi vrácení peněz, nejprve zkontrolujte svůj bankovní účet. Poté kontaktujte svou společnost pro kreditní karty, může to nějakou dobu trvat, než bude vaše vrácení peněz oficiálně zveřejněno. Dále kontaktujte svou banku. Často je určitá doba zpracování před zveřejněním vrácení peněz. Pokud jste to všechno udělali a ještě jste nedostali vrácení peněz, kontaktujte nás na faye@igloxx.com. Přeprava pro vrácení produktu, měli byste svůj produkt poslat na ne.231, Dong 3 Road, Dongying, Shandong, Čína。 Budete zodpovědní za úhradu za své vlastní náklady na přepravu FIR Vrácení vaší položky. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud obdržíte vrácení peněz, náklady na vrácení budou odečteny z vašeho vrácení peněz. V závislosti na tom, kde žijete, může se čas potřebovat, aby se váš výměnný produkt dosáhl, může se lišit. Pokud přepravujete položku nad 75 let, měli byste zvážit použití sledovatelné přepravní služby nebo nákupu pojištění přepravy. Nezaručujeme, že obdržíme vaši vrácenou položku.

Nedávno shlédnutý

Online obchod Raizi byl založen společností Raizi Tool Co.,Ltd, který našel v roce 2006. Abychom mohli našim zákazníkům nabídnout lepší služby, byl založen internetový obchod Raizi. Online obchod Raizi nabízí všechny diamantové nástroje, které dodávají Raizi

Přihlaste se k odběru informování o uvedení produktu na trh, speciální nabídky a zprávy.

Jak snížit keramickou dlaždici pomocí skládačky. krok za krokem

Zveřejnění: Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy, což znamená, že dostanu provizi, pokud se rozhodnete provést nákup prostřednictvím mých odkazů, bez dalších nákladů na vás.

Skládačka není prvním nástrojem, na který si většina lidí myslí, pokud jde o řezání dlaždic. Ale skládačka může být ve skutečnosti jedním z nejlepších nástrojů pro vytváření podivně tvarovaných řezů v dlaždici. Ale řezání dlaždic s skládačkou není tak snadné, jako jen výběr čepele a zahájení řezání, musíme provést nějaké přípravy.

Při řezání keramické dlaždice pomocí skládačky používáme karbid nebo diamantovou čepel. Zajistěte dlaždici kusem dřeva a některými svorkami, označte řez, nasaďte bezpečnostní vybavení, použijte vodu jako chladicí kapalinu, nastavte skládačku na nízkou rychlost a pomalu nařízněte dlaždici, aby se zabránilo nahromadění tepla.

To je rychlá verze toho, jak řezat dlaždici pomocí skládačky, ale pojďme se tímto procesem trochu podrobněji, krok za krokem.

Jak snížit keramickou dlaždici pomocí skládačky. krok za krokem

Skládačka obecně není nejlepším nástrojem pro řezání keramické dlaždice. Máme dlaždice a mokré pily, které jsou speciálně navrženy tak, aby rychle řezaly dlaždice, rovně as malým úsilím.

Ve srovnání s těmito nástroji je skládačka pomalejší a méně účinná při řezání dlaždic.

Ale pokud jde o řezání podivně tvarovaných řezů, malého čtverce v rohu, v-zátru nebo výrobě mírné jedinečné křivky je štěrbina nejlepším nástrojem k použití.

Použijte čepel s potaženou diamantovou nebo karbidem

Abychom snížili tvrdý materiál, jako je keramická dlaždice, potřebujeme ještě těžší a odolnější materiál.

Abychom řezali keramickou dlaždici, chceme použít diamantovou potaženou nebo karbidově potaženou čepel.

Tyto čepele mají diamantový prach nebo karbidový prach přilepený k špičce čepele, jsou extrémně odolné a zvládnou řezání tvrdých materiálů.

Diamantové a karbidově potažené čepele jsou speciální čepele a budou dražší než běžné lopatky pro řezání dřeva a kovu.

Zkontrolujte různé čepele:

Označte řez

Stejně jako u jakéhokoli typu řezu, chceme řez označit, než začneme řezat do keramické dlaždice.

Protože budeme používat vodu nebo řezací olej, je důležité, abychom vytvořili pevnou viditelnou linii. Raději používám permanentní značku a nechám jej uschnout, než začnu řezat.

Při použití pouze tesařské tužky k označení řezu (jako na obrázku výše) bude řezací linie obtížné vidět, jakmile začnete řezat. Voda zcela odstraní čáru do konce řezu.

Zajistěte dlaždici

K zajištění dlaždice je nejlepší použít kus šrotu a některé svorky. Šrot z dřeva nám pomůže distribuovat tlak přes dlaždici, takže bude pevněji bezpečnější a méně náchylný k lámání.

Umístěte šrot dřeva přes dlaždici, nechte část dlaždice, kterou vyčníváte vyčnívající z pracovní plochy, a zajistěte svorku do šrotu dřeva šrotu.

Možná budete potřebovat druhou svorku, abyste lépe zajistili dlaždici, ale v tomto scénáři bylo lepší použít pouze jednu svorku, abych mohl mít lepší přístup k malé dlaždici při řezání.

Nasaďte bezpečnostní vybavení

Bezpečnostní zařízení by se mělo vždy používat kolem elektrického nářadí. To je to, co potřebujeme pro řezání keramické dlaždice pomocí skládačky:

Bezpečnostní brýle. musíme být schopni vidět řezací linii, kousky dlaždic by se mohly odtrhnout a přijít k vašim očím. Při řezání dlaždic vždy používejte bezpečnostní brýle nebo hledí.

Duchová maska ​​- řezání s těmito jemným karbidem a diamantovými čepelemi bude produkovat malý keramický prach. Ujistěte se, že dýcháte co nejméně a použijte prachovou masku.

Zvažte také použití ochrany sluchu a ocelových bot. Máte na starosti svou vlastní bezpečnost.

Nastavení skládačky pro řezání dlaždic

Musíme se ujistit, že je nastavena na to, než začneme řezat. To je orbitální nastavení a řezací rychlost skládačky.

Při řezání keramické dlaždice chceme použít nižší řeznou rychlost. Je to proto, že dlaždice je tak těžká a my používáme nižší rychlosti ke snížení tření a nahromadění tepla.

snížit, keramickou, dlaždici, pomocí

Používání rychlejších rychlostí se může zdát rychleji, ale pokud se čepel přehná, rychle se stane nudným a opotřebováním.

Dalším nastavením, které musíme mít na paměti, je orbitální nastavení. Toto je obvykle páka na straně nástroje, který jde od 0 do 3. Udržujte to na 0 nebo vypnuto. To zajišťuje, že čepel stříhá přímo nahoru a dolů a ne v orbitálním pohybu.

Mít orbitální nastavení nastavení na Max (3) by jen zhoršilo řez a způsobilo více vibrací při řezání dlaždic.

K zabránění přehřátí použijte vodu/řezací olej

Řezací materiál, který je stejně tvrdý jako keramická dlaždice, bude produkovat hodně tepla kvůli tření mezi čepelí tvrdou a tvrdou dlaždicí.

Pro snížení nahromadění tepla můžeme použít chladicí kapalinu, jako je voda nebo řezací olej.

Raději používám vodu, zdá se, že to vydrží pro provádění těchto malých dlaždic. Opravdu můžete cítit rozdíl mezi řezáním suchého a řezáním vodou.

Používám jen malou láhev s vodou, která má malou díru ve víku, používám ji k stříkání na řez, když běží suché. Nezapomeňte však udržovat vodu od elektrických částí a nepoužívejte příliš mnoho vody.

snížit, keramickou, dlaždici, pomocí

Můžete také použít řezací olej ke snížení nahromadění tepla a tření. Funguje to dobře. Velkou nevýhodou používání řezacího oleje je však to, že po řezání dlaždic ponechá na dřevě značku na dřevě.

Snažím se vyhnout použití řezného oleje, protože mám pouze jednu skládačku, kterou používám pro několik materiálů.

Řezání dlaždice pomocí skládačky

Řezání dlaždice pomocí skládačky je poměrně jednoduché.

Začněte skládačku, nechte ji dostat na rychlost, položte botu skládačky na dlaždici a pomalu přistupujte k řezu s běžící čepelí.

Řezací dlaždice bude vyžadovat trpělivost, protože je tak hustá a řezání bude trvat čas. Při řezání do dlaždice chceme použít určitý tlak, ale střih příliš nevynucujeme, i když to může být lákavé.

Vynucení řezu může mít za následek zlomení dlaždic a přehřátí a čepel se také rychle nosí.

Jen si udělejte čas, sledujte linii, nalijte na řez trochu vody a buďte trpěliví a buďte trpěliví.

Normálně se skládačka nařízne na upstroke. Diamant-potahované nebo karbidově potažené lopatky se rozřezávají na upstroke a downstroke.

Řezání na downstroke tlačí skládačku pryč od materiálu a může vytvořit více vibrací, takže se ujistěte, že tuto skládačku drží trochu pevnější, než byste jinak.

Některé dlaždice budou téměř nemožné řezat pomocí skládačky, jsou prostě příliš tvrdé. Pokud je pokrok řezu opravdu pomalý, pak by to mohl být případ.

Dlaždice napravo na obrázku výše je keramická dlaždice, ale po řezání po dobu 1 minuty jsem na řezu udělal pouze 1 mm pokroku. Dlaždice ve středu trvala jen 30 sekund za celý řez.

Můžete udělat ponoření na dlaždici s skládačkou?

Nemůžete provést přímý ponor na dlaždici pomocí skládačky. Pokud chcete zahájit řez uprostřed dlaždice, musíte nejprve vyvrtat díru skrz dlaždici, kde můžete vložit čepel a začít řez od. Vrtání otvorů v dlaždici se provádí s karbidem nebo diamantovým vrtákem. Díra by měla být nejméně 3/8 ″ (9.5 mm) široký.

Můžete nakrájet zakřivené řezy a kruhy na dlaždici pomocí skládačky?

V keramické dlaždici můžete vyrobit mírné křivky pomocí skládačky. Ale protože keramická dlaždice je tvrdá, tuhá a tuhá, může být náročné nakrájet jakékoli ostré poloměry v dlaždicích pomocí skládačky. K řezání kruhů v dlaždici můžeme použít kruhové diamantové vrtací kousky, specializované kruhové dlaždice nebo mlýnek s diamantovou čepelí.

Zde je skvělý příklad toho, že někdo odřízne kruh v dlaždici s úhlovými brusky. Doporučuji to jen tehdy, pokud máte zkušenosti a kvalifikovaní s úhlovými brusky, to není něco, co bych ještě pohodlně dělal.

Ale je docela úžasné vidět, jak lidé najdou řešení pro tyto tvrdé řezy.

Jak řezat keramické dlaždice pomocí skládačky

Keramické dlaždice jsou křehké a náchylné k praskání. Chcete.li proříznout keramickou dlaždici, budete potřebovat energetický nástroj s abrazivní čepelí.

Naštěstí může skládačka s abrazivním karbidem (nebo diamantovým) hranou čistě a bezpečně nakrájet keramickou dlaždici. navíc může dělat zářezy, šikmé řezy a otvory, které může jen málo dalších elektrických nástrojů.

SPROPITNÉ!

Při použití skládačky je důležité si uvědomit, že k řezání dlaždic by měl být použit pro menší, složitější řezy a ne váš „hlavní řezací nástroj“.

I když je možné snížit plné dlaždice pomocí skládačky, existují lepší nástroje, které dokážou tuto práci dělat mnohem lépe a mnohem efektivnější.

Položky potřebné k řezání keramických dlaždic (pomocí skládačky):

Samozřejmě budete potřebovat skládačku. V tomto případě nebude muset mít ani orbitální akční možnost, protože jakákoli další vibrace budou bránit spíše než pomoci čepeli na skládačce, když se snaží snížit do keramické dlaždice.

Čepele: Typické čepele skládačky s naostřenými zuby způsobí, že se dlaždice rozbije a rozbije. Čepel, kterou musíte použít.

Vypadají velmi podobně, ale ve svých brusivách používají různé materiály a náklady se také liší. Podívejte se na obrázky níže z Home Depot, abyste získali pocit, jak podobné opravdu vypadají.

Měření značení: Stejně jako u všech řezů skládačky budete často muset označit přesné řezací linky.

Při měření délky a šířky vašeho obrobku a náměstí Speed ​​a rychlosti, pokud chcete provádět čtvercové řezy, budete potřebovat opatření na pásku.

Pokud chcete jít na zakřivené řezy přes jednu nebo více dlaždic, budete také potřebovat kompas paprsku nebo šablonu.

Vrtací a vrtací kousek: Pokud potřebujete zahájit řez v interiéru, budete potřebovat vrták se skleněnou dlaždicí nebo keramický bit, abyste vytvořili startovací díru uvnitř dlaždice.

Budete také potřebovat startovací otvory pro rohy a ostré zatáčky vašeho designu.

Chladicí kapalina: Nezapomeňte, že budete muset namazat a ochladit čepel, protože to dělá řez. Můžete mít buď po ruce stříkací láhev, abyste občas dali čepel stříkanou vodu, nebo můžete mít hadici běžící trochu vody podél povrchu dlaždice.

Použití chladicí kapaliny je volitelné a opravdu jen činí čepel trochu déle. Pokud nechcete, nemusíte používat chladicí kapalinu.

Při používání jakéhokoli typu energetického nástroje a vody dohromady buďte mimořádně opatrně opatrně. Může to být velmi nebezpečné!

Upínače: Budete muset mít způsob, jak bezpečně upínat dlaždici na zvýšenou pracovní plochu, s dostatečnou vůlí, aby se čepel skládačky pohybovala nahoru a dolů.

Ochrana: Nakonec budete muset obléknout ochranu očí a masku obličeje, abyste se chránili před keramickým prachem vypuštěným v procesu řezání dlaždic.

Jak řezat přímé linie v keramické dlaždici

SPROPITNÉ!

Vytváření zářezů, úhlových řezů nebo čtvercových výřezů je obvykle nejběžnějšími „rovnými řezy“, které provedete na keramické dlaždici pomocí skládačky, ale základní principy platí pro jejich řezání všech z nich.

Chcete.li rozřezat čtvercový nebo úhlový řez v keramické dlaždici, nejprve použijte rovnou k označení řezané čáry na keramické dlaždici, která povede váš řez.

Abychom vám pomohli provést delší řezání otvoru, který se rozprostírá několik dlaždic, pomůže to, pokud nejprve rozložíte dlaždice v pořadí, že jdou na pracovní oblast.

Označte nebo očísejte dlaždice, aby sledovaly jejich pořadí a orientaci. Pomáhá také označit stranu odpadu X, zejména pokud označujete několik dlaždic najednou.

Nainstalujte na vaší skládačce hranu karbidu nebo okraje diamantu a ujistěte se, že je to určená pro keramickou dlaždici.

Tyto čepele používají mletí místo sekáče k provedení řezu, což jim umožňuje bezpečně pracovat na křehkých materiálech.

Chcete.li bezpečně řezat keramiku pomocí skládačky, je zásadní, aby byl obrobku dobře zajištěno. Zajistěte dlaždici mezi dvěma dřevěnými bloky nebo deskami MDF, které jsou pevně sevřeny na pracovní stůl nebo na pilu, se zavěšenou řezací linií.

Zkontrolujte, zda je čepel skládačky na práci.

Pomáhá, pokud je řezací linka co nejblíže k pracovnímu stolu nebo vidělo koně, aby se minimalizovalo chatování a vibrace.

Po nakreslení obrysu zapněte svou skládačku a nastavte ji na nízkou rychlost a počkejte, až se kopíruje rychlost.

Ve chvíli, kdy je vaše čepel na skládačce na rychlosti, pomalu prostřihněte cestou keramickou dlaždicí, dokud nedokončíte střih.

Zaměřte se na sledování řezné linie a nechte práci abrazivní skládačky. Udržujte střih chlazený a namazán trochou vody, aby se čepel během procesu ochladila a čistá.

Buďte opatrní s vodou a elektrickou nářadí! Řezací olej bude také fungovat a pomůže udržet čepel v pohodě.

Jak provést interiérový řez v keramické dlaždici pomocí skládačky

Interiérové ​​řezy v keramické dlaždici se často provádějí, aby se vystřihovaly otvory pro nástěnné zásuvky a kohoutky. Chcete.li provést interiérový řez na dlaždici, budete potřebovat výkonový vrták, vrták a skládačku.

Označte oblast, kterou chcete vystřihnout, a umístit do této oblasti „X“, aby bylo jasné, na kterou čepel je vaše čepel. Poté připojte skleněný nebo keramický bit na energetický vrták.

Některé bity mají řezací špičku ve tvaru rýče, zatímco jiné přicházejí s koncem karbidu.

Níže jsou uvedeny tři příklady z webových stránek Home Depot, které ukazují různé typy vrtáků, které jsou vyrobeny pro vrtání pilotní díry přes dlaždici.

Ujistěte se, že ten kousek ponechá díru dostatečně velkou, aby se čepel skládačky vešly.

Před výrobou některé ze startovacích otvorů se ujistěte, že je dlaždice pevně zajištěna.

Vyvrtejte startovací díru na straně odpadu na řezací linii pro každý další roh řezu, který si přejete udělat. Pokud například vystřihnete obdélník, budete potřebovat alespoň dva startovací otvory (na opačných koncích) pro všechny rohy řezu.

Vrtací pilotní otvory pro výřezy vnitřních dlaždic

Zaoblené hrany startovacích otvorů také znamenají, že dlaždice je mnohem méně náchylná k praskání v rozích.

Vezměte si skládačku a umístěte čepel uvnitř startovací díry a ujistěte se, že čepel sleduje řezací linii a že bota je plochá proti povrchu dlaždice. Spusťte nástroj a nechte kolací čepel zrychlit.

Usnadněte běžeckou čepel proti obrobku dlaždic a zaměřte se na sledování řezací linie. nechte čepel dělat práci.

Ujistěte se, že čepel a dlaždice zůstávají v pohodě tím, že buď pravidelně stříkají nějakou vodu na řezání, nebo provedením řezu pod malým množstvím tekoucí vody.

Jak řezat zakřivené čáry v keramické dlaždici

Prořezat zakřivené čáry v keramické dlaždici pomocí skládačky, pro kratší, tenčí čepel karbidu se středním nebo vysokou štěrkou. Používají se také pro ztuhlý materiál, jako je sklo a mramor.

Vyříznutí obecných křivek je téměř stejný proces popsaný výše a ve skutečnosti není žádný rozdíl v postupu, budete jen věnovat větší pozornost čepeli a ujistěte se, že zůstane uvnitř vaší řezané linie.

Při řezání se zaměřte na sledování řezné linie. nechte abrazivní štěrk vykonat práci na odstranění materiálu.

Pro těsné rohy možná budete muset přidat pilotní otvory, abyste mohli otočit.

Čím ostré zatáčky, které má váš design, tím více startovacích otvorů budete muset vložit. Tyto otvory můžete také použít ke snížení reliéfních linek, abyste usnadnili vyříznutí složitých návrhů.

Dlaždice viděla čepel

Diamond Grit Jig Saw Blades

Tvrdý a drsný diamantový drsník viděl čepel pro výjimečný výkon na tvrdé dlaždici a kameni.

Funkce Tvrdá pásená diamantová drsná hrana vydrží zneužívání a poskytne dlouhý život. Hladké nevázané řezné účinky nezachytí. Schopnost řezat křivky hladce a bez útěku.

Rozsah velikosti 2-3/4 ”až 4”

Zaměřte uživatelé profesionální instalace dlaždic, instalatéři, uživatelé pro kutily

Diamond Grit receptoval čepele

Tvrdá a drsná diamantová štěrková čepel, aby splňovala nejtěžší výzvy z řezání.

Funkce Tvrdá pásená diamantová drsná hrana vydrží zneužívání a poskytne dlouhý život. Hladké nevázané řezné účinky nezachytí. Rozsah velikosti 100 mm až 300 mm 4 ”až 12” cílových uživatelů, generální dodavatelé

Materiál: Litinová železa. skleněné vlákno. cementová deska. uhlíkový vlákno. cihla. stavební blok

Karbide Grit Jig Saw Blades

Řada tvrdých tungstenských karbidech Grit JIG Saw Blades, které poskytnou vynikající výkon v široké škále aplikací.

Funkce Tvrdá pásená karbidská drsná hrana vydrží zneužívání a poskytne dlouhý život. Hladké nevázané řezné účinky nezachytí. Rozsah velikosti 2-3/4 ”až 4” cílové uživatele Profesionální instalace dlaždic, instalatéři, uživatelé pro kutily