Mohou všechny stolní pily používat dado čepele? Zkontrolujte průměr a délku. Stolní sada dado dado

Mohou všechny stolní pily používat dado čepele? Zkontrolujte průměr a délku

Pamatuji si, jak jsem sledoval starého přítele, který připravoval hromadu zásuvek. Udělal to, čemu říkají „klouby prstů“, pomocí čepele Dado. Nemáme stejnou stolní pilu, ale přemýšlel jsem, jestli by Dado Blade zapadl na můj pro stejnou techniku ​​a výsledky.

Stejně tak mohou všechny stolní pily používat dado čepele? Většina stolních pila může používat čepele Dado, ale některé stolní pily nemohou. Standardní čepele Dado mají maximální řez 13/16 palců. Přicházejí ve třech hlavních velikostech, 6,7 a 8 palců, které se vejdou nejvíce standardních 10-palcových pily.

Jak zjistit, kdy může pila použít dado Blades?

Při práci se standardní stolní pilou máte v Arbor omezené množství prostoru. Plně naskládané čepele Dado obvykle přicházejí se dvěma čepelemi pro řezání, podložky, které přesně změří šířku, kterou chcete, aby vaše drážky byly bez chyb nebo odstraněním nože.

Zatímco Arbor vaší pily bude zahrnovat dva podložky Arbor, přírubu Arbor a matice Arbor. Všechny se doporučují, aby se vešly s jakoukoli stolní pilou pro nejlepší držení a bezpečnost. Aby byla naskládaná dado čepel pěkně zabezpečena, musí Arbor úplně projít každým z těchto kusů a zároveň prodloužit maticí.

Většina pily vám dnes poskytne doporučení pro používání čepelí Dado, nezapomeňte jim věnovat zvláštní pozornost.

Délka trhu obvykle koreluje s motorovým výkonem. Skládané čepele Dado přicházejí s nastaveným průměrem pro díru Arbor.

Při nákupu čepele nezapomeňte zkontrolovat průměr a délku alkoholu. Pokud se oba shodují, měli byste být v jasném. Tyto sady obvykle fungují lépe a jsou přizpůsobivější vašemu stroji a typu kloubu, který chcete vytvořit.

Další volbou, kterou můžete učinit, je kolísavý dado čepel. Wobble Dado Blade používá pouze jednu čepel s ofsetovou rotací. Čepele přicházejí se dvěma deskami, které se otáčíte, aby se upravila množství naklonění na čepeli.

Když se čepel rozřezává, kolísá nebo se nakloní tam a zpět ve formaci „s“, aby se problokovala a žertovala dřevo pro vaši požadovanou drážku. Tento typ čepele trvá méně času na nastavení, pohodlně se vejde na altán bez velkých potíží a také levnější možností.

Pokud však budete používat tuto čepel, musíte zvážit dvě věci: Kvůli náklonu vytvoří čepel zakřivené dno na drážce. Čím širší náklon, tím výraznější je křivka.

To zanechá znatelnou mezeru, pokud máte řez, který je plně z jedné strany na druhou. Ve srovnání s naskládanou čepelí Dado, která zůstává plochá. Navíc, kvůli kolísání, nese tato čepel mnohem více vibrací a je náchylná k rozštěpení a roztržení, zejména při řezání překližky.

Kromě toho se mohou další metody pro používání čepele dado s stolní pilou stát frustrující a nebezpečný.

Co se může pokazit?

Pokud si náhodou vyberete nesprávnou čepel Dado pro vaši pilu, může se vyskytnout několik věcí.

Pokud je otvor pro altán příliš malý a pokusíte se ji vyvrtat, aby se zvětšila, čepel bude nevyvážená. Zatímco lákavé, vrtání může způsobit, že čepel ztratí určitou tvrdost a elasticitu nebo náladu. Pokud je otvor pro trh na čepeli příliš velký, způsobí to také nerovnováhu. Nerovnováha způsobuje vibrace, které zvyšují únavu operátora a značky nástrojů na dřevě.

Navíc příliš krátké hory, které jsou příliš krátké. Řezání Dados vyžaduje hodně energie, aby vykonávala více práce. Pokud motor nedokáže zvládnout takovou práci, je pravděpodobnost zpětného odtoku velmi vysoká.

Nejen to, ale pokud se Arbor plně nevleká čepelí, riskujete při provozu pily volnou matici, což je také velmi nebezpečné. Rychlé pravidlo, pokud ve skutečnosti nevidíte Arbor kolem matice, můžete mít příliš mnoho štěpků, můj příteli.

Může být lákavé dělat, co chcete dělat se stolní pilou, protože dobře je to tvoje. Doporučuji však zachovat tyto možné problémy ve vaší hlavě. Je to jedna věc pro vás, abyste sledovali další osobu, která pracuje na projektu snů s podobnou pilou, přičemž zkratky bez problémů pořizují zkratky.

Je to další, abyste si tyto metody skutečně vyzkoušeli na této podobné pile, a to buď způsobily zranění nebo něco rozbily. Oba se konají do vašich S a způsobují, že vaše práce získává hrozné recenze.

Ztráta peněz a mít nepoužitelné vybavení a zbytečné materiály není úplně riziko, které bych doporučil. Dělejte však, co chcete, to je jen můj názor.

Návrhy na řezání dados

Některé z těchto problémů mohou být frustrující; Věř mi, já vím. To je jedna věc o nákupu a výrobě nových nástrojů pro váš obchod. Jediné, co chcete udělat, je nakrájet kloub dado nebo rabbetu, je to jednoduché, ale ne. Pro tento konkrétní problém však existují určitá řešení.

Pomocí stabilizátorů čepele

Vaše pila přichází s vlastní sadou podložky Arbor, z nichž jeden může být někdy vynechán. Mnoho dřevařů doporučuje nepoužívat žádné podložky. Dokonce ani v některých příručkách je některé řezy Dado nevyžadují. Pokud však chcete hrát bezpečně, použijte stabilizátory čepele.

Arbor podložky mohou být trochu široké, což může výrazně rozšířit vaši čepel kolem Arbor. Stabilizátory čepele jsou mnohem tenčí a ztuhnou vaši čepel, aby se řezala s konzistencí. Používají se pro přesnost a budou distribuovat správnou sílu potřebnou pro vaši dado čepel, aby vystoupili v nejlepším případě. Také minimalizují házení a snižují vibrace.

Provedení více řezů

Další možností je provedení více řezů, aby se získala požadovanou šířku drážky. Můžete nastavit Blade Dado na 1/2-palcový nebo 3/8-palcový řez a udělat dva průchody, abyste dosáhli 3/4 palce celého dado. To udrží vaši čepel v bezpečí pro provoz tím, že umožní snadné zapadání na altán.

S tímto typem fit bude na altán menší stres a protože čepel bude mít méně plochy, které by pokrylo, motor vaší pily se nepřekvapuje. Kromě toho snížíte množství tepla na zubech čepelí a štěpků, což je také plus.

Kdy použít čepele Dado?

DADO klouby jsou jednou z nejlepších možností pro navázání silných spojení nábytku. I když jste amatér, jednoduše nalezení nejlepší možnosti Dado Blade pro vaši stolní pilu vám může pomoci dosáhnout těch plynulých výsledků, které si přejete. Mezi společnými možnostmi, které můžete udělat, je:

DADO kloub: Jednoduchá úzká drážka pro přidanou plochu pevnosti a povrchu lepidla.

Kloub Rabbet: Částečná drážka, aby se záda, vrcholy a dna nábytku hladce spojila.

Týnový kloub: Připojte dva kusy dřeva vložením jednoho kusu do druhého.

Kloub jazyka a drážky: Spojte dva ploché kousky dřeva, abyste vytvořili rovný povrch.

Poloviční kloub: Připojte se k dvěma kusům dřeva vytvořením tenkých drážek, které se překrývají.

Field kloub: Vytvořte hřebeny podobné drážky ve dvou kusech dřeva pro připojení puzzle.

Ahoj, jsem Paul Smith. Jsem muž za tímto blogem. Jsem vášnivý dřevař. Chtěl bych se s vámi podělit o zkušenosti s učením se zpracování dřeva.

Nahlásit tyto nedávné příspěvky

Tabulka pily jsou nezbytnými nástroji pro projekty zpracování dřeva a výběr toho správného může mít všechny rozdíly v kvalitě a přesnosti vaší práce. Dodavatel, kabinet a hybridní stůl.

Řezací dlaždice je nezbytnou součástí jakéhokoli projektu instalace dlaždic, ale ne každý má přístup k mokré pile, což je výkonný nástroj běžně používaný pro řezání dlaždic. Neboj se však, protože.

O nás

Ahoj, jsem Paul Smith. Jsem muž za tímto blogem. Jsem vášnivý dřevař. Chtěl bych se s vámi podělit o zkušenosti s učením se zpracování dřeva.

Amazon Associates odpovědnosti

Jako spolupracovník Amazonu vydělávám z kvalifikačních nákupů. Nahlásit tuto reklamu

Můžete použít 8palcové čepele Dado na 10-palcových pilách?

Chris Baylor je odborník na zpracování dřeva a spisovatel s více než deset let praktických komerčních tesařských zážitků. Studoval pod mistrovským tesařem a také navrhuje dřevěné nástroje a nábytek, sdílí návody na webových stránkách včetně Workshopu Workshopu a domácích nástrojů.

Dokud se průměr otvoru Arbor na naskládané sadě Dado Blade odpovídá průměru alta na stolní pile nebo radiální paže pily-a altán je dostatečně dlouhý pro dado čepel-můžete použít 8palcovou čepel Dado On 10palcová stolní pila.

Existuje několik důvodů, proč nepotřebujete 10palcovou sadu Dado Blade. Vzhledem k tomu, že dadové zřídka musí být zříznut hlouběji než asi 1 1/2 palce, bude 8palcová sada Dado Blade dostatečně velká, aby řezala většinu dadodů a králíků.

Díky tomu, že čepel Dado nastaví průměr pouze 8 palců, je na sadě čepele menší váha, což odlehčuje množství úsilí, které musí pila vyvolat, aby se rozřezala široký, hluboký dado. Je možné, že sada čepele menšího průměru je pravděpodobné náklady o něco menší než 10palcová sada (protože k stavbě čepelí a štěpků je potřeba méně oceli).

Zkontrolujte velikost Arbor

Při nákupu naskládané sady Dado Blade se ujistěte, že si zakoupíte sadu se správnou velikostí otvoru pro vaši pilu. Většina moderních stolních pilů a radiálních ramene má 5/8 palcový altán, ve kterém se čepel hodí. Existuje však několik vzácných případů, kdy pila nemá 5/8palcový trh nebo sada čepelí nemá 5/8 palcový otvor pro trh.

Čepel s příliš velkým otvorem pro trh jednoduše nelze správně vyvážit pro použití. Naopak, pokud vaše sada čepele má otvor pro trh příliš malou pro váš trh.

Zkontrolujte délku altánu

Některé stolní pily mají krátké držáky, které nemohou bezpečně pojmout čepel Dado, nebo mohou vzít dado čepel až do určité tloušťky, ale nic víc. Pravidlem je, že čepel se musí zapadnout. s pračkou (nikdy nevynechat podložku) a ořech. takže Arbor se nejméně trochu zasahuje za matici. Jinými slovy, matice musí být plně navléčena na Arbor a trochu více. Pokud je matice pouze částečně navlékana na altán, může se během operace matice uvolnit.

Nastavení naskládané čepele Dado

Čepel Dado se používá na stolní pile, kdy je nezbytná k vytvoření široké drážky (pro dado kloub) nebo řez rabínů. Fotografie ukazuje moderní naskládanou sadu Dado. Existuje několik typů čepelí Dado, ale lze s jistotou říci, že naskládaná čepel je nejoblíbenějším typem čepele Dado. Nechápu, jak používat dado, jak to nastavit na správnou šířku.

V MakerBarn (Makerspace poblíž Houstonu, TX) máme dvě stolní pily. Hlavní stolní pila je průmyslová pila. Jedná se o velkou průmyslovou pilu s technologií Sawstop „Sensing Flesh“, která zastaví čepel v milionu sekundy, pokud kontaktuje pokožku. Protože se jedná o poněkud zapojený postup pro změnu čepele na dado na Sawstop (rozhodně ne pro uživatele průměrného výrobce), máme druhou stolní pilu určenou použití Dado použití. Toto je starší PowerMatic 66, postavený jako tank.

Nastavení naskládaného dado, aby se vytvořilo přesné přizpůsobení, může být složité, metoda uvedená v tomto instruktáž by měla věci usnadnit.

Jak to chápu, v EU a v některých dalších zemích jsou čepele Dado ve skutečnosti nezákonné. Ve skutečnosti nejsou stolní pily s Arbory ​​dostatečně dlouho na to, aby podpořily čepel Dado. Pokud by tomu tak bylo, představoval bych si, že existuje docela trh pro starší pily a na výměnu arboru stolního pilu. Možná nám někdo z EU mohl pomoci.

Krok 1: Komponenty

Skládaná sada Dado se skládá z několika různých komponent. Existují dvě čepele, které vypadají téměř jako normální čepele. Označuji je za „talíře“. Pokud zkoumáte zuby na talířích, uvidíte rozdíl v grind zubu pro normální čepel. Všechny zuby na talíři jsou mleté ​​a zkosené, aby se řezaly na jedné straně. V normální čepeli je zkosení střídáno mezi stranami. Je tedy důležité zapamatovat si použití pravé desky na pravé straně zásobníku a levou desku na levé straně zásobníku. Nikdy nepoužívejte desku jako normální jedinou čepel.

Krok 2: štěpky a podložky

Na naší sadě jsou desky každý 1/8 “. Takže pokud bychom potřebovali jen 1/4 „řez, použili bychom pouze obě desky. K provedení širších řezů se používají štěpky. V této sadě mají štěpky 4 zuby. V některých sadách mají štěpky pouze dva zuby, v jiných sadách vypadají štěpky téměř jako normální čepele. V každém případě si všimnete, že zuby na štěpku jsou o něco širší než tělo. 1/8 „Chipper má tělo, které je přesně 1/8“, ale zuby moje být 5/32 „široké. To má pomoci odstranit materiál ze spodní části řezu, i když se mezi štěpky používají podložky.

Tato sada má několik 1/8 „štěpků, 3/32“ Chipper a 1/16 „Chipper. Chipper 3/32 „usnadňuje práci s překližkou (což je obvykle 1/32“ podzemí).

Existuje také několik podložek ve třech různých velikostech, 0.005 „, 0.010 „a 0.020 „. To jsou místa mezi štěpky a talíři, aby přesně upravily šířku řezu v 0.005 „přírůstky. Vždy chodí dovnitř zásobníku, nikdy mimo talíře.

Krok 3: Pravá nebo levá ruka?

Je užitečné si uvědomit, zda načítáte zpravo (jako na Powermatic na fotografii) nebo zleva, jako v pravém naklonění unisaw.

Protože na stole vytvoříme prototyp dado zásobník, je snazší spustit zásobník s deskou, která bude nasazena na poslední. Takže v našem případě pečlivě položím pravou desku na vrchol stolu. Buďte opatrní, karbid je velmi tvrdý, ale lze jej snadno štípat.

Krok 4: Stack pro správnou tloušťku

Začněte stohovat štěpky a končící zbývající deskou. Ne, že je velmi důležité udržovat zuby od sebe. Na fotografii můžete vidět, jak jsou na desce naskládány dva štěpky, takže se zuby nedotýkají.

Položte kus materiálu, který bude namontován do dado vedle zásobníku. V tomto případě používám nějaký hlídací plot, který má neznámou tloušťku. Musím těsně napadnout dado.

Krok 5: Testování výšky zásobníku

Pomocí malého kusu dřeva mohu vyzkoušet tloušťku mého zásobníku, aby byla jen o něco tlustší než deska, kterou mám tendenci vklouznout do dado (ponechávat prostor pro lepidlo).

Šimky jsou umístěny mezi horní desku a štěpku, aby získali výšku tam, kde to chci.

Krok 6: Přesuňte zásobník do Arbor

Pokud jste stock vytvořili ve správné sekvenci, je to jen otázka odstranění desek a štěpků ze zásobníku a jejich umístění na altán. Při používání podložek je rozptylujte v celém zásobníku, aby štěpky mohly čistě odstranit materiál. Také podložky budou tenčí než vlákna na altánu, takže se ujistěte, že jsou plně na místě před stohováním dalšího štěpky nebo desky. Pokud chytí vlákna, mohou se poškodit, když je matice alkoholu utažena.

Krok 7: Zkontrolujte zásobník a utáhněte matici

Když jsou na svém místě všechny talíře, štěpky a podložky, zkontrolujte zásobník, abyste se ujistili, že se zuby navzájem nedotýkají a že jsou všechny naložení.

Namontujte podložku a matici a ruku utáhněte. Ujistěte se, že na konci Arboru se zobrazují alespoň jedno a půl vlákna. Pokud ne, váš zásobník je pro váš arbor příliš silný. Možná budete muset odstranit štěpky a udělat dva průchody, pokud tomu tak je.

Utáhněte matici tak, jak byste to udělali normálním. Ujistěte se, že používáte tabulkovou vložku určenou pro použití Dado.

Krok 8: Nastavte hloubku řezu

Nastavení hloubky řezu se neliší, než byste pro jakoukoli jinou čepel. Nikdy se nepokoušejte skrz dado.

Krok 9: Zkontrolujte přizpůsobení pomocí testovacího řezu

Jakmile se tento postup naučíte, měli byste být schopni získat správnou šířku při prvním pokusu, ale vždy proveďte testovací řez. V tomto případě bylo cílem vytvořit řez s malou mezerou pro lepidlo.

Krok 10: Měření mezery

Pomocí náhradní podložky jsem byl schopen měřit mezeru. Feeter Gages by také fungoval, ale musel bych si pamatovat, kam je dávám. V každém případě, pokud je váš test dado trochu široký, můžete použít další podložky, abyste získali představu o tom, kolik šířky odstranit ze zásobníku.

Šťastné zpracování dřeva a buďte opatrní.

Být první, kdo sdílí

Udělali jste tento projekt? Sdílejte to s námi!

Projektová soutěž založená na učení

Výzva 3D tisku studentského designu

Комментарии и мнения

„Nainstalujte podložku a matici a ruku utáhněte. Ujistěte se, že na konci Arboru se zobrazují alespoň jedno a půl vlákna. Pokud ne, váš zásobník je pro váš arbor příliš silný.“

Nesouhlasím. Z inženýrského hlediska proč? Dokud je matice plně navzájem, stačí

Tabulky viděly příslušenství

Obyvatelé Kalifornie: Varování: rakovina a reprodukční újma. www.P65warnings.CA.Gov.

8 „Pro dado set

Chcete-li vytvořit čisté hrany, čtvercová ramena, proveďte ploché dno drážky a prakticky střihy bez rozštěpení

 • Negativní úhly háčku
 • Funkce Premium Tico Hi-Hustota Carbid Croscutting Blend pro maximální výkon
 • Stříbrné i.C.E. Potahování zabraňuje nahromadění na povrchu čepele a udržuje čepel v chladiči a čističi
 • Všechny čepele a štěpky přicházejí s Freudovým designem proti kabině

Ideální pro: Ideální pro podhodnocené pily

Použití stroje: stolní pila, přenosná stolní pila, radiální pila

Materiály: Veneered překližky a lamináty do masivního dřeva

Sada zahrnuje:

Obyvatelé Kalifornie: Varování: rakovina a reprodukční újma. www.P65warnings.CA.Gov.

6 „Set Super Dado

Chcete-li vytvořit čisté hrany, čtvercová ramena, proveďte ploché dno drážky a prakticky střihy bez rozštěpení

 • Upravuje 1/32 „přírůstky
 • Funkce Premium Tico Hi-Hustota Carbid Croscutting Blend pro maximální výkon
 • Stříbrné i.C.E. Potahování zabraňuje nahromadění na povrchu čepele a udržuje čepel v chladiči a čističi
 • Všechny čepele a štěpky přicházejí s Freudovým designem proti kabině

Ideální pro: pro řezání slotů, drážky, dadodů a králíků v softwoodu nebo tvrdém dřevu

Použití stroje: stolní pila, přenosná stolní pila, radiální pila

Materiály: Veneered překližky a lamináty do masivního dřeva

Sada zahrnuje:

Obyvatelé Kalifornie: Varování: rakovina a reprodukční újma. www.P65warnings.CA.Gov.

8 „sady super dado

Chcete-li vytvořit čisté hrany, čtvercová ramena, proveďte ploché dno drážky a prakticky střihy bez rozštěpení

mohou, všechny, stolní, pily, používat, dado
 • Upravuje 1/32 „přírůstky
 • Funkce Premium Tico Hi-Hustota Carbid Croscutting Blend pro maximální výkon
 • Stříbrné i.C.E. Potahování zabraňuje nahromadění na povrchu čepele a udržuje čepel v chladiči a čističi
 • Všechny čepele a štěpky přicházejí s Freudovým designem proti kabině

Ideální pro: pro řezání slotů, drážky, dadodů a králíků v softwoodu nebo tvrdém dřevu

Použití stroje: stolní pila, přenosná stolní pila, radiální pila

Materiály: Veneered překližky a lamináty do masivního dřeva

Sada zahrnuje:

Obyvatelé Kalifornie: Varování: rakovina a reprodukční újma. www.P65warnings.CA.Gov.

Naskládané sady DADO vytáčené šířky

Chcete-li vytvořit čisté hrany, čtvercová ramena, proveďte ploché dno drážky a prakticky střihy bez rozštěpení

 • Upraví.004 „přírůstky
 • Funkce Premium Tico Hi-Hustota Carbid Croscutting Blend pro maximální výkon
 • Stříbrné i.C.E. Potahování zabraňuje nahromadění na povrchu čepele a udržuje čepel v chladiči a čističi
 • Všechny čepele a štěpky přicházejí s Freudovým designem proti kabině.

Ideální pro: řezy čisté drážky s plochou dno v materiálech, jako jsou dýhová překližka a lamináty do masivního dřeva.

Použití stroje: stolní pila, přenosná stolní pila, radiální pila

Materiály: Veneered překližky a lamináty do masivního dřeva

Obě sady obsahují:

Obyvatelé Kalifornie: Varování: rakovina a reprodukční újma. www.P65warnings.CA.Gov.

Dado Shim Set

Tyto podložky vám umožňují upravit šířku Kerf tak málo jako.004 „přírůstky. Tyto shim sady jsou zahrnuty do všech Freud Super Dadoes SD500 Series a SD 200 Series Dadoes. Spolupracuje s jinou značkou 5/8 „Arbor Hole Dadoes.

 • 4 každý.004 „x 3 1/8“ dia. Shims
 • 2.008 „x 3 1/8“ průměr. Shims
 • 2.012 „x 3 1/8“ dia. Shims
 • 2.020 „x 3 1/8“ dia. Shims

Obyvatelé Kalifornie: Varování: rakovina a reprodukční újma. www.P65warnings.CA.Gov.

Matchfit Dado Stop

Matchfit Dado Stop

Dokonale vybavené dados, truhlářství a inlayy bez měření, označení nebo testovacích řezů. Jednoduché a snadno použitelné, Stop TatchFit Dado zastává ramena vašeho křížového dado pomocí skutečné části, která bude v Dado namontována pro perfektní přizpůsobení bez měření nebo testovacích řezů. Žádné potíže, žádná složitá měření, jen perfektně padnoucí dado řezy.

Je to jednoduché, používejte nohy jako zastavení, spusťte a dokončete řezy ramen.

Použijte nohu č. 1 pro oříznutí prvního ramene. 2. Použijte nohu #3 pro oříznutí druhého ramene. 3. Vyčistěte centrum.

Poznámka: Microjig Matchfit Dovetail Clamp není zahrnut

Pro použití s ​​končicími spojkami na dovetail (položky samostatně).

Obyvatelé Kalifornie: Varování: rakovina a reprodukční újma. www.P65warnings.CA.Gov.

Rozchod nastavení zápasu

Pro nastavení microjigs Matchfit Dado Stop se používá měřič nastavení MatchFit. Rozchod nastavení vám umožní nastavit jak pro levou i pravou stranu vašeho stolního pila Blade Kerf. Řezáním Blade Kerf do rozchodu eliminuje kroky, že musí nastavit tloušťku Kerfů na zastavení Dado.

Měřič nastavení zápasu způsobuje nastavení Stop TatchFit Dado:

POZNÁMKA: Rozchod nastavení není nutný k používání Stop MatchFit Dado Stop

Obyvatelé Kalifornie: Varování: rakovina a reprodukční újma. www.P65warnings.CA.Gov.

Svahové svorky dovetail

Svahové svorky dovetailů od Microjigu budou revoluci v tom, jak pracujete se dřevem. Svahové svorky zápasů se pohybují drážky pod materiálem a umožňují vám sepnout kdekoli, na jakémkoli povrchu, aniž byste byli omezeni na okraj. Při seskupení vašeho dalšího projektu obsahuje novou pogumovanou popisovač měkkých záplet. Podívejte se na více podrobností o produktu

 • Eliminujte potřebu drahých T-stop směrováním vlastních skladby
 • Kompatibilní s jakýmkoli standardem 1/2 „, 14 stupňový router router bit
 • Současně aplikuje poddrženou a in-line tlak, když se svorka utahuje.
 • Kombinované síly udržují vaše obrobky ploché a eliminuje potřebu dvou nebo více různých svorek
 • 2 Každé končetiny

×

Svahové svorky dovetail. 2 balení

Svahové svorky dovetailů od Microjigu budou revoluci v tom, jak pracujete se dřevem. Svahové svorky zápasů se pohybují drážky pod materiálem a umožňují vám sepnout kdekoli, na jakémkoli povrchu, aniž byste byli omezeni na okraj. Při seskupení vašeho dalšího projektu obsahuje novou pogumovanou popisovač měkkých záplet.

Funkce

 • Upínací rozsah: 0. 5.25 „(0. 133 mm)
 • Tlak svorky: 595 liber otevřeno ve 4 „
 • (270 kg otevřeno při 100 mm)
 • Hloubka čelisti: 2.375 „(60 mm)
 • Minimální délka slotů pro rybal: 3.75 „(95 mm)
 • Profil!5 „o 14 °

Upínací spojka na spojku dovetail umožňuje neomezené výšky plotu, protože rameno svorky hladce sklouzne přes trať, aniž by byla omezena paží jako tradiční svorky.

Upína drží prodloužení plotu bezpečně na koncích stolního plotu, který brání uklonění.

Vytvořte si svůj vlastní systém s dráhou

Ideální pro upínání domů vyrobených přípravků

Svahové svorky dovetailů. jediné svorky jako vaše kreativita. Průlomový design ramene pro průlomové ryby vám dává svobodu vytvářet si vlastní drážky na trati pomocí kouzelníku routeru na spojování.

Vytvářejte upínací stopy prakticky kdekoli s směrováním drážky na rybinu. Vyvíjejte všestranný upínací tlak, aniž byste zasahovali do operace tím, že obsahují hlavovou hlavu v rybích v drážce. Rozšiřuje kreativní svobodu stavět:

 • Používejte jako podržení na pracovníchbenech
 • Mount Outfeed Extension na tabulku
 • Mount a nasazujte na stoly
 • Personalizované systémy trati
 • Rozšiřte výšku plotu
 • Rozšiřte výšku plotu
 • Vytvořte si vlastní SawTrack
 • Vytvořte vlastní ploty
 • Použijte s Matchfit Dado Stop (prodávané samostatně) k vytvoření perfektního dadového dadového, truhlářství a vložek s jakoukoli pilovou čepelí, rychle.
 • a mnohem morehttp: // www.Ptreeusa.com.

Zahrnuje: 2 končetiny dovetail.

Poznámka: Pouze Pracuje s 1/2 „x 14 °!

Poznámka: Směrovače, stoly, zápasfit dado, pásové pily, K5, přípravky, šablony a veškeré příslušenství nejsou zahrnuty.

Obyvatelé Kalifornie: Varování: rakovina a reprodukční újma. www.P65warnings.CA.Gov.

Matchfit Dovetail router bit (14 stupňů a 1/2 „)

Exkluzivní bit s routerem Matchfit Microjig zrychluje a používá systém zápasového masa rychlejší a snadnější než kdy předtím.

Bit routerového routeru MatchFit je navržen zejména pro upínací dovetail a hardware pro spojky. Ačkoli to mlýčí stejný 14 stupňů, 1/2 „profil jako standardní kousek dovetail, jeho jedinečný design automaticky zaokrouhlí přes ostrá horní ramena a vytváří neuvěřitelně čisté drážky rybiny a prakticky eliminuje potřebu broušení. Zažijte rozdíl nejvyššího inženýrství a pozornosti k detailům.

 • Ručně neuvěřitelně čisté drážky na lanovinu a vyžaduje méně broušení
 • Perfektní vhodné pro systém upínacího systému Matchfit
 • Evakuovat čipy a prach, snižování tření a tepla, což má za následek čistší řezy.
 • 14 °, 1/2 „profil s jedinečnými zaoblenými rohy pro plynulejší drážky
 • Bezpečnostní linie routeru ukazuje, jak hluboko by měl být bit

Poznámka: Gasipper není zahrnut

Obyvatelé Kalifornie: Varování: rakovina a reprodukční újma. www.P65warnings.CA.Gov.

MatchFit 1/4 „Relief router bit

Perfektní s kouskem routeru.

Speciálně navrženo pro směrování 1/4 „Reliéfní drážky v materiálu před bitkem routeru na dovetail. Pomocný bit odstraní 55% odpadního materiálu, který snižuje stres na váš kousek routeru. Tím se zlepšuje kvalita drážky rybiny a zvyšuje celkovou životnost tvého routeru na routeru. K dispozici v 1/2 „a 1/4“ velikosti stopky.

Jak to funguje. Užijte své stopy hedvábně.

 • Odstraňuje 55% odpadního materiálu před směrováním drážky rybiny.
 • Průvodce hloubkou laserového vyleptané hloubky vás všechny vytočí do hloubky řezání.
 • Vestavěná zaoblení vyhladí horní ramena drážky, aby se zabránilo roztržení.
 • Uvolňuje stres na routeru a zvyšuje životnost bitů routeru.

Specifikace:

 • Průměr 1/4 „, 3-stupňový karbid.
 • 11/32 ”Laserová leptaná hloubka pro rychlé nastavení hloubky řezání.
 • Vestavěné zaoblení pro plynulejší řezy a méně broušení.
 • Extra široké rameno snižuje vibrace a hluk.

Obyvatelé Kalifornie: Varování: rakovina a reprodukční újma. www.P65warnings.CA.Gov.