Průvodce recenze a kupujících Ryobi. Ryobi 18V úhlový mlýn

Průvodce kupující

Ne všechny brusci úhlu jsou vytvářeny rovnocenné a celková kvalita a další rysy mlýnky na úhlu budou silně záviset na výrobci. Existují nějaké výrobci mlýnek na úhel, kteří tlačí tyč z hlediska přizpůsobení úhlu mlýnek? Ryobi je jedna společnost, která se specializuje na tvorbu všestranných a výkonných brusky, které přicházejí s mnoha koly a funkcemi pro ochranu kol, které jsou obvykle nejvíce diskutované části úhlové brusky, pokud jde o přístupnost.

Top 5 nejlepších recenzí mlýnek na úhlu Ryobi

V tomto článku prozkoumáme 5 nejlepších brusky Ryobi Angle (viz na Amazonu) na trhu dnes s přezkumem nejlepších funkcí každého, stejně jako výhody a nevýhody. Další otázky prozkoumají, co můžete očekávat s mlýnkem úhlu Ryobi a některými časté dotazy o výkonu.

Přehled

Ryobi se specializuje na brusky úhlu, které jsou bezdrátové a v závislosti na typu baterie a brusky, může být zaměnitelné mezi širokou škálou jiných elektrických nářadí Ryobi. Pokud jste navrhovatelem schopnosti efektivně brousit, aniž byste museli být rozkročeni šňůrou, pak je Ryobi perfektní značkou brusky, kterou je třeba zvážit. Kromě toho je broušení Ryobi lehčí než jiné typy mlýnek na úhel, což je ideální pro použití brusky na širokou škálu domácích úkolů. Změny kol a stráže jsou také další specifika s brusky, které se mohou během procesu broušení restriktivní. Ryobi se snaží zajistit, aby se každý broušení snadno aplikoval nebo odstranil se zahrnutím šikovného klíče na klíč s většinou modelů. Kromě toho může být většina brusky obtížné manévrovat, když potřebujete provést řadu hloubek řezání, a proto většina modelů Ryobi je vybavena zámkem vřetena, který může pomoci maximalizovat nebo minimalizovat tento problém. Ryobi je vzrušující a komplexní značka, pokud jde o úhlové brusky.

Klíčové funkce

 • Napustnost klíče na palubě: Zjednodušte náhradu za svůj disk. Tento klíč je uložen na brusky, takže se nemusíte starat o jeho ztrátu, když přepínáte disky pro více aplikací
 • 3 Polohová rukojeť: Bez ohledu na úhel, ze kterého útočíte na svou práci
 • Komfortní rukojeť: Rubmová přehnaná přilnavost udržuje tření mezi nástrojem a rukou, což umožňuje přesnou práci v kluzkých prostředí
 • Nastavení strážce bez nástrojů: Pokud potřebujete upravit hloubku nebo úhel svých řezů, aby vyhovovaly různým materiálům, můžete tak učinit stisknutím tlačítka

Výkon

Rychlost, dostupnost, pohodlí a celkový design jsou některé ze standout funkcí mlýnku na úhlu Ryobi. Všechny modely Ryobi mají širokou škálu rychlostí RPM, díky čemuž jsou ideální na základě typu práce, kterou musíte udělat.

Jak již bylo zmíněno, rozdíly ve hmotnosti nástrojů mohou také hrát klíčový rozdíl v tom, jak dlouho může uživatel efektivně brousit nebo řezat, a proto je lehká konstrukce modelu Ryobi perfektní, pokud budete používat nástroj celé hodiny na Doba.

Existuje také velký rozdíl v designu motoru nástrojů Ryobi Grounding Tools, protože jsou brutáčci bez kartáče. řezání nebo jiná akce, kterou je nástroj navržen pro.

Většina baterií v závislosti na dotyčném modelu Ryobi je bezdrátová, což znamená dostupná elektrická zásuvka, jak je běžná u jiných modelů.

Boční rukojeť nástroje pro broušení Ryobi je pohodlnější než to, co se nachází na jiných postranních rukojeti. Modely Ryobi mají vibrace, ale vibrační pohyby nejsou tak obtěžující kvůli schopnosti přepnout na jiný režim na boční rukojeti.

Hodnota za peníze

Cenové rozsahy pro broušení Ryobi jsou obvykle dostupné, což je celkově nejlepší standout celkově. Získáte vysoce kvalitní a přenosnou mlýnku za dobrou cenu.

Co je na produktech Ryobi skvělé, je to, že tyto brusky jsou skvělé pro začátečníky i profesionály a cena odráží dobrou střední půdu mezi nimi.

Ryobi P423 18V (výběr editoru #1)

Skvělá věc na mlýnku na Ryobi je, že tato značka se neustále snaží vytvořit doslovný díl brusky. Ať už pracujete na instalatérské práci nebo snižujete kov do velikosti pro garáž nebo jiný projekt pro zlepšení domova, mějte na paměti Ryobi P423.

Tato výkonná, bezdrátová mlýnek může snadno prokrájet různé kovy a přesnost. S motorem, který řídí broušení až do 10 400 ot / min (bez zatížení), určitě proříznete PVC, další potrubí, svařované kovy a další.

Zatímco pro obecné aplikace pro kutily je součástí 4-1/2 ″ kolo, můžete jej vždy vyměnit. Výměna je snadná zahrnutím klíče na palubě.

Udržujte více kol po ruce pro jakoukoli práci, a můžete je nechat vyměnit během několika sekund. Kromě výkonného motoru existuje celá řada funkcí, které vám poskytují optimální ovládání, včetně nastavitelných bočních spínačů rukojeti mezi 3 pozicemi, které vám poskytnou maximální pákový efekt, kdekoli pracujete.

Navíc přilnavá zóna přehru vám umožní udržovat těsné držení, a to i za kluzkých podmínek. Dokonce i strážce je nastavitelný, nechává vám pracovat ze země nebo na stropě bez příliš velkého vystavení jiskrům.

Bez ohledu na aplikaci, pokud proříznete kovy, Ryobi P423 vám bude dobře sloužit.

 • Snadnoho zjednodušení výměny vašeho disku. Tento klíč je uložen na brusky, takže se nemusíte starat o jeho ztrátu, když přepínáte disky pro více aplikací
 • Bez ohledu na úhel, ze kterého útočíte na svou práci, budete moci získat optimální pákový efekt pomocí palubní plastové rukojeti, která se upravuje podle toho, jak potřebujete
 • Rubmová přepínající se zakrývající přilnavost udržuje tření mezi nástrojem a vaší rukou, což umožňuje přesnou práci ve kluzkých prostředích
 • Pokud potřebujete upravit hloubku nebo úhel svých řezů tak, aby vyhovovaly různým materiálům, můžete tak učinit stisknutím tlačítka
 • Tento 18V bezdrátový energetický nástroj od Ryobi pracuje s 18V bateriemi v sestavě Ryobi. Mezi tyto modely patří P100, P102, P103, P104, P105, P107 a P108
 • Silné aplikace tlaku mohou způsobit, že mlýnek začíná a zastaví se přerušovaně
 • Ryobi brusky využívají hodně baterie
 • Náchylný k přehřátí

Ryobi P421 6500 RPM

Úhlové brusky jsou nepostradatelné pro různé úlohy prováděné kolem domu. od čištění do čisticí rzi pro řezání dlaždic, nic jiného než úhlový mlýnek (nebo drahý dodavatel) tyto obtížné úlohy dokončí. Chcete.li tyto úkoly plnit podle svých nejlepších schopností, potřebujete svobodu, abyste se dostali do kteréhokoli z těsných prostorů.

Ryobi P421 s rotující pistoli a nastavitelnou boční rukojetí je brusičkou pro práci. Je připraven přímo z krabice s přiloženým broušením a klíčem, takže jej můžete vyměnit, jakmile se opotřebovává.

Je kompatibilní s lithium-iontovými bateriemi Ryobi One a staršími modely NicAD, takže pokud již máte nějaké nástroje Ryobi, můžete použít také tento. Tuto brusku úhlu můžete umístit téměř v jakémkoli stavu s pogumovaným přilnavostí.

S Ryobi a důvěryhodným systémem jednoho baterie se prostě nemůžete pokazit.

 • Nastavitelná boční rukojeť funguje ve třech různých pozicích a spuštěná přilnavost se otáčí o 90 stupňů, takže se tento nástroj vejde téměř kdekoli, kde byste potřebovali brousit
 • Nástroj je součástí klíče na palubě, takže můžete snadno nahradit disky brusky
 • Dodává se s broušením typu 27 pro projekty pro zpracování kovů nebo domácího zlepšování
 • Pogumovaná zářez poblíž spouště vám umožní zvládnout tento nástroj ve většině podmínek s tukem nebo olejem na rukou
 • Tento nástroj pracuje s bateriemi Ryobi z jedné lithium-iontové série a také staršími modely NiCAD (baterie zahrnují P100, P101, P102, P104, P105, P107, P108)
 • Kabeláž může vést k nesprávnému úpravě vodičů na motoru
 • Aplikace broušení mohou být omezeny na nízké baterii

Ryobi Gidds2-3554576

Ryobi vyrábí elektrické nástroje, které jsou přizpůsobitelné pro řadu různých formátů a nastavení, což je přesně taková všestrannost, kterou získáte s Ryobi Gidds2. Tento model je vybaven vizuálním sloupcovým grafem, který ukazuje přítomnost napětí; Čím vyšší je napětí snímané nebo čím blíže ke zdroji napětí, tím více LED se rozsvítí.

Když už mluvíme o LED světelch modelu, světlá svítilna osvětluje pracovní oblast a může být použita nezávisle na detekci napětí. Tento model nemusí mít kvůli 2 moc koňských sil.1 AMP Hodnocení je však tento model Ryobi ideální pro montáž menších materiálů, které usnadní procházení a broušení, než standardní mlýnek na úhel.

 • Zajišťuje maximální bezpečnost uživatelů
 • Kompaktní a efektivní mlýnek na lavici pro malé úlohy
 • Funguje dobře s mnoha broušenými aplikacemi

Podívejte se na toto video a uvidíte, jak se tento mlýnek na lavičce plně zobrazí s běh napájení:

Ryobi One 18 V proměnná rychlost Rotační nástroj P460

Někdy může být mlýnek na úhel perfektním nástrojem pro řezání malých předmětů, jako jsou šrouby nebo šrouby-ale pomocí brusky pravidelné velikosti může být pro tyto menší úkoly obtížné a nebezpečné pro tyto menší úkoly. Naštěstí Ryobi představil jeden 18-voltový rotační nástroj určený pro vrtání, broušení, tvarování, detaily a další úlohy na lehkou službu.

Tento kompaktní, Gokdekoli, je to nástroj s použitím a kdykoli je velmi užitečný, když se používá kolem domu pro malé broušení a řezání úkolů. Má proměnlivé rychlosti a lze jej použít s jakýmkoli příslušenstvím s vysokoškolským stupněm až 1/8 ″.

Některé mlecí aplikace vyžadují mlýnek, který může využít veškerou RPM sílu tradičního mlýnku s přesnou přesností pro nejmenší tlusté materiály, a Ryobi P460 je dokonale zběhlý v tom, že to dělá jen tím, že to dělá.

 • Variabilní rychlost až 34 000 ot / min pro zvýšený výkon
 • 36 palců. Flexibilní design hřídele pro maximální přesnost a pohodlí
 • 33 příslušenství zahrnuto pro různé aplikace
 • Holý nástroj, baterie a nabíječka se prodává samostatně

Ryobi AG4031G

Ryobi představuje Ryobi 4-1/2 in. 5.5-amp úhlu mlýnek. Tato mlýna používá výkonný 120 V AC, 5.Motor 5 amp, který může generovat 11 000 ot / min pro zpracování většiny broušení.

Funkce standout je, že rukojeť brusky se přizpůsobí pro pravou nebo levou rukou na straně polohy s další možnou svislou rukojetí, zatímco jeho tlačítko vřetena usnadňuje snadné změny kola kola. Kovové brusné kolo je zahrnuty stejně jako stráž kol pro další ochranu.

Další související produkty pro broušení se mohou cítit těžce, ale tento model má lehký design, který dobře odpovídá úmrtnímu hliníkovému krytu pro zvýšenou trvanlivost.

Pro těžší mletí.

 • Lehký design s popisem 3 polohy pro levou nebo pravou rukou s dalším možným V
 • Nastavitelný strážce bez nástrojů: Poskytuje instalace a úpravy rychlého strážce
 • Charlic kol se upravuje pro použití v různých aplikacích
 • Úložiště klíčů uvnitř rukojeti
 • Zatáhnutí hliníkového převodového zařízení pro odolnost
 • Kompartment úložiště klíče může být obtížné otevřít
 • Klíčový klíč může být obtížné ovládat
 • Je možné nadměrné vibrace

Průvodce kupujícími brusky Ryobi

Nákup úhlové brusky od Ryobi může být užitečná investice. Mějte na paměti tyto klíčové body:

 • Vždy zvažte velikost disku. Ryobi se snaží zpřístupnit většinu svých modelů s průmyslovým standardem čtyř a půl palce, což lze použít pro mnoho menších projektů a nejvíce standardních projektů broušení a řezání. U větších projektů zvažte použití 6palcového disku. Některé modely Ryobi mohou mít zahrnuty broušení, proto se ujistěte, že model, který si vyberete, může podpořit úkol, který chcete splnit.
 • Podívejte se na výstup motoru. Všechny výše uvedené modely Ryobi mají řadu hodnocení AMP v závislosti na typu brusky. Nezapomeňte hledat brusky, které mají v průměru 2-15 zesilovačů energie, přičemž 2-5 ampéry jsou ideální pro malé projekty a vyšší hodnocení zesilovačů jsou vhodnější pro těžkopádné průmyslové práce.
 • Vysoký RPM se rovná lepšímu výkonu. Pokud nepracujete s malými materiály, jako je to, čeho může Ryobi Gidds2 dosáhnout, RPM v rozmezí 5 až 15 000 ot / min vždy vydává nejlepší výkonnostní schopnosti, které jsou podpisovým kartou pro brusky úhlu. Ryobi P423 má téměř 11 000 otáček za minutu a může opravdu nabídnout nejlepší možný zážitek s nástrojem Ryobi Grounding. Opravdu záleží na tom, jaký druh úkolů budete používat mlýnek, a pak se zmenšujete nahoru nebo dolů v závislosti na velikosti projektu.
 • Většina modelů Ryobi je bezdrátová. Jak vidíte v recenzích produktu, existuje mnoho výhod, které lze získat z používání bezdrátového modelu Ryobi. Ale tyto typy brusky rozhodně nejsou pro každého. Pokud jste zvyklí používat šňůry, možná budete chtít držet se s nimi, ale Ryobi je skvěle instalovat dlouhotrvající baterie do jejich brusců, což může způsobit, že napětí musí nahradit baterie mnohem méně.
 • Chrániče jsou na místě, aby vás chránily. Kůřice kol mohou být obtěžující, zejména když musíte v těsných prostorech brousit nebo lesk, přesto byste se měli vždy snažit udržet kryt kola, aby se zabránilo zranění. Ryobi má zahrnuté kolo, které se může přizpůsobit mnoha obrysům a vzorům, aniž by byla práce stresující, proto tato značka získá další vysokou známku za uznání, že stráže kol mohou být nepříjemné a snažit se je učinit více přizpůsobitelnými.

Jak si pro vás vybrat správnou mlýnku úhlu Ryobi

Ryobi vyrábí některé z nejlepších úhlových brusky na trhu, přesto může být obtížné zúžit přesný model, který potřebujete, protože tolik z brusky této značky je tak univerzální. Buďte si naprosto jisti, pro co budete primárně používat úhluč.

Power Tools Ryobi sbalí hodně energie a lze jej použít pro tolik různých věcí. Než dostanete jednotku domů, ujistěte se, že máte správný model pro to, co potřebujete.

Čím odolnější a silnější je motor, tím lepší bude mlýnka pro úkoly, jako je řezání a ostření. Kola jsou srdcem a mozkem úhlové brusky, proto si vyberete ten správný druh broušení Ryobi, který může odpovídat velikosti potřebného kola.

Ujistěte se, že investujete do nástroje Ryobi Grounding, který má silné a robustní kolo, které není náchylné k kolísání a nefunkční během nadměrného používání. Ujistěte se, že znáte rozdíl mezi motorem a broušením na základě toho, kolik a jaký typ práce budete dělat.

Pokud pracujete světlo, zvažte méně výkonný motor pro flexibilnější práci, jako je Ryobi Gidds 2, pokud budete uplatnění používat neustále a pro různé úkoly, investujte do jednotky s výkonným motorem a kolem.

Často kladené otázky

Jsou to nástroje Ryobi, které stojí za to?

Ryobi je renomovaná společnost, pokud jde o elektrické nářadí obecně, a jejich řada brusky úhlu není výjimkou. Úhel mlýnek by se měl vždy snažit zvednout jeden krok nad mnoha dalšími typy modelů na trhu a Ryobi to neustále způsobuje, že se to stane z hlediska lehkosti a dostupnosti.

Většina modelů má v zahrnuto brusné kolo a důsledně přijímá 5 hvězdiček v hodnoceních na Amazonu a dalších prodejcích nástrojů. S otáčkami RPM se pohybuje od pouhých 2 a až 11 000 otáček za minutu, nikdy se nebudete muset starat o to, že nebudete moci najít úhlový mlýnek, který vyhovuje potřebám, které hledáte.

Ryobi dělá úžasnou mlýnku na úhlu a rozhodně stojí za to.

Vyrábí Ryobi bezdrátovou brusku?

Většina úhlu brusců od Ryobi je bezdrátová, takže ano, Ryobi je známá tím, že vytváří modely bezdrátového úhlu. Nemáte, aby šňůra připevněná k úhlovému brusky může uvolnit spoustu prověrky, které by jinak muselo být propracováno, což může být obtěžování, když musíte dělat úkol, který vyžaduje hodně pohybu kolem objektu.

Ryobi P421 je ideálním modelem úhlové brusky, který je bezdrátový.

Jak sundat disk z Ryobi Angle Grinder?

Disk lze snadno odebrat z broušení Ryobi se klíčem na klíč, který je zahrnut v mnoha modelech Ryobi. Tento klíč se podobá výstavě a má na konci dva knoflíky, které vložíte do šroubu pohonu, abyste uvolnili otvory ořechů, které se připevňují k disku.

Chcete.li použít tento klíč, jednoduše podržte tlačítko zámku brusky, abyste uvolnili kolo a zamkli klíč do jedné z otvorů. Otočte klíč v opačném směru a neustále se krouží, dokud není disk bez kola bez kola.

Je třeba znovu zmínit, že musíte zajistit, abyste odpojili zdroj energie brusky nebo odstranili baterii z broušení napájených baterií. Vaše ruce jsou vystaveny přímo čepeli, když změníte disk.

Pokud jde o velikost mlýnku na úhlu, mohou existovat variace. Možná jste si koupili novou úhlu mlýnku, která nepřišla s nástrojem a starší klíč se nehodí s jedním z otvorů na brusiči.

Klíč můžete stále použít k odstranění diamantového disku, protože všechny brusky v podstatě mají stejnou složení. Matice brusky lze odstranit s dostatečnou silou a dostatečnou hybností, která vychází z otáčení a kroucení šroubu hnacího.

Je to všechno o síle a ujistěte se, že zatlačíte zámek, aby uvolnil kolo. Vždy otočte jakékoli zařízení, které používáte v opačném směru, a hnací pás uvolní dostatečnou dynamiku.

Stejný princip platí s mlýnkem úhlu poháněného baterií, jak je vidět u mlýnku na šňůru. Bezdrátový úhel mlýnek může představovat některá nová bezpečnostní opatření, která musíte mít na paměti.

Pro mlýnek na bezdrátový úhel vždy odstraňte baterii, než začnete manipulovat s diskem. To lze snadno zapomenout, protože se nezabýváte elektrickým nástrojem.

Jak nainstalovat diamantovou čepel na mlýnku na rybi?

Instalace diamantové čepele může být hračkou s nástrojem pro broušení Ryobi, protože mnoho modelů přichází se klíčovým klíčem na klíč. Výměna disku následuje stejný obecný vzorec odstranění disku.

Nezapomeňte vždy držet tlačítko zámku na místě, protože se disk nepohybuje, pokud nebude tlačítko zadrženo.

Vezměte nový disk a jednoduše položte disk na brusku. Vyměňte matici a otočte matici v opačném směru klíčem klíče na klíč.

Utáhněte disk nástrojem, dokud není disk pevně na místě bez uvolnění. Matice by neměla být nejmenší kousek volné; Nechcete zapnout úhlu mlýnku a mít disk, který letí přes místnost.

Většina modelů Ryobi přichází s úložnou jednotkou klíče, která vám umožní udržet klíč a nenechat jej špatně umístit.

Je Ryobi lepší než Dewalt?

Celkově jsou dewalt úhlové brusky nutností pro nadšence pro kutily a profesionální pracovníky, jako jsou výrobci svářečů a instalatéři. Avšak broušení nástrojů Ryobi určené pro lidi, kteří dříve pracovali s profesionálními nástroji, nebo, ty, kteří jsou noví v úkolu broušení.

Obě značky jsou cenově dostupné a vysoce hodnocené, ale z hlediska naprosté všestrannosti a inovací, Ryobi neustále tlačí bar a přichází s radikálními novými nápady a způsoby, jak se vyvíjet brusky do přístupnějších a pohodlnějších elektrických nástrojů bez ohledu na to, jak velké nebo malý váš broušený projekt může být.

Obě značky jsou úžasné, ale vyzkoušejte Ryobi a zjistěte, zda přizpůsobení zapadá do toho, jak dobře dáváte přednost práci s brusky.

Poslední myšlenky

Abychom to shrnuli, těchto 5 modelů Ryobi úhlové brusky je skvělými příklady toho, jak může společnost neustále tlačit obálku, aby vytvořila úhel mlýnky, která je pohodlná a výkonná. Na rozdíl od jiných bezdrátových úhlu brusců se Ryobi snaží vyrobit co nejvíce svých modelů s zaměnitelnými bateriemi, což může snížit potřebu neustále nakupovat nové baterie.

Ať z těchto modelů, které si vyberete, se určitě budete cítit spokojeni s vynikajícími technikami výkonu a prvotřídními příslušenství.

Pokud jde o výběr správného nástroje pro tuto práci, existují některé důležité faktory, které musíte zvážit. Doufám, že sdílím některé z mých znalostí, že vás budu moci vzdělávat na řadě brusky, takže můžete tuto práci dokončit.

Poslední příspěvky

Existuje několik aspektů trhu, které vyžadují vaše zvážení, a jeden z nich se zaměřuje na výběr mlýnku na šňůry, která je nejoblíbenější pro splnění vašich požadavků. Začít.

Ať už jste v procesu projektu, provádíte nějaké úpravy domů nebo provádíte kutilství, možná vás zajímá, jaká tloušťka kovu může střih úhlu? Úhlové brusky patří mezi.

O nás

Broušení s nízkým úhlem kvality spálí motory a ničí disky. Pomůžeme vám najít vysoce kvalitní mlýnek, který se nehříje, nenosí vás nebo ničí všechny vaše drahé disky.

LEGÁLNÍ INFORMACE

Tento web je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu navrženého tak, aby poskytoval prostředky pro weby, aby získal reklamní poplatky reklamou a odkazem na Amazon.com. Jsme kompenzováni za doporučení provozu a podnikání Amazonu a dalším společnostem spojeným na tomto webu.

Ryobi P421 18V One Angle Grinder

H aving koupil Bosch GWS 8-100 CE proměnnou rychlostní úhel mlýnek o několik měsíců zpět a použil ji na některých rekonstrukcích dlaždic, myslel jsem si, že mít bezdrátou mlýn. A tak přišel do mé sbírky přišel do mé sbírky mlýnek úhlu Ryobi P421 18V.

Ryobi P421 je mlýn na bezdrátový úhel, který pracuje na 18V lithium-iontové baterii, a je již na jedné sérii bezdrátových elektrických nástrojů výrobce a vlastnit nabíječku a několik baterií, nákup Ryobi P421 nepotřeboval moc přesvědčivý. Schopnost koupit tento nástroj holý (bez nabíječky a baterie) také znamenala nákladové dostupné vlastnictví.

V době nákupu nebyly bezdrátové úhlové brusky tak běžné, že brusky vyžadují hodně energie a nižší napětí baterie v 10.8V a 12V bylo poměrně nepravděpodobné, že by to bylo možné uspokojit tento požadavek. Série 12-voltů Milwaukee M12 to rozhodně neměla, ačkoli je nyní k dispozici 18-voltová kartáčovače motor M18.

Jen abych trochu bojoval, byl jsem na sérii M12 Milwaukee a v této sérii jsem vlastnil řadu jejich elektrických nástrojů, ale žádný na M18. Byl jsem však již na sérii 18V One od Ryobi, takže nákup P421 jen dával mnohem větší smysl, samozřejmě samozřejmě.

Jak již bylo zmíněno, Ryobi P421 běží na 18V a je vhodný pro aplikace s vysokým výkonem. Je bezdrátové, takže to znamená, že by se člověk neblokoval těžkopádnými kabely nebo prodlužovacími kabely nebo potřebou hledat zdroj energie. Běh na proudu DC také znamená bezpečnost proti elektrickým rizikům při práci ve vlhkých oblastech a Ryobi P421 by se dalo dobře v kutile v koupelnách a mokrých garážích. A když už mluvíme o garáži, předpokládám, že Ryobi P421 úhlový mlýn.

Spuštění a blokovací přepínače

Úhel mlýnek používá 4,5 palcové broušení a dodává až 6 500 revolucí za minutu rychlosti a přesnosti mletí. Operace začíná depresí spouštěcího spínače na obvyklém místě na spodní straně úhlové brusky, ale na Ryobi P421 bude muset být nejprve depresivní přepínač na opačném místě na opačném místě v horní části. Jedná se o bezpečnostní mechanismus, který zabraňuje náhodnému a nezamýšlenému provozu mlýnku na úhel úhlu.

“ raději bych se bez tohoto dalšího přepínače mohl udělat jako u většiny ostatních brusců úhlu, ale v konečném důsledku je bezpečnost stále nejvyšší prioritou.“

Zatímco přepínač uzamčení je umístěn na pohodlném místě v horní části rukojeti a může být depresivní, aniž by se hodně zamyslel, když správně drží úhel mlýnky pro práci, zjistil jsem, že se cítil trochu nepříjemně, že má tuto dojemnou část v kontaktu s touto pohyblivou součástí masitá část mé dlaně. Spustil jsem pouze mlýnek na úhlu pouze v krátkých výbuchtech a nejsem si jistý, zda by se rozšířené využití po dlouhou dobu broušení cítilo pohodlněji, nebo nakonec si na tento pocit zvykly. Prozatím nemůžu říct, ale není to opravdu velký problém. Osobně bych raději obešel bez tohoto dalšího přepínače, jako u většiny ostatních brusců úhlu, ale v konečném důsledku je bezpečnost stále nejvyšší prioritou.

Pomocná boční rukojeť

Stejně jako většina ostatních brusek na trhu, Ryobi P421 přichází s pomocnou boční rukojetí, která umožňuje obouruční použití. Tato postranní rukojeť může být namontována na třech různých místech na pozicích 3-, 9- a 12 a 12 let, pro vylepšenou ergonomii a práci.

A další věc, kterou musím zdůraznit, jak jsem to udělal se všemi svými náhledy a recenzemi Ryobi One Série elektrického nářadí, je vynalézavost výrobce, aby udržoval pomocné přípona na samotném elektrickém nástroji. Pro Ryobi P421 je klíč používaný k utažení upínací matice na vřetenu s každou změnou kola uložen uvnitř samotné boční rukojeti. To je opravdu chytré a dělá to pro uživatele nástroje pohodlné, aniž by se muselo natahovat na klíč, který je uchováván jinde, a snižuje pravděpodobnost, že tento klíč zmizí a bude nesprávným umístěním.

Grind Ground-Wheel Guard bez nástrojů

Opět, stejně jako většina drsků úhlu, je Ryobi P421 jako standardní položku přichází s půlkruhovou strážcem kol. Na rozdíl od většiny ostatních však nastavení této pozice strážce kol nevyžaduje žádný nástroj a může být jednoduše otočeno přes své více zamčené zamčené polohy na úhlové brusky. Díky tomu je přesun strážce za běhu, aby vyhovoval různým možným pracovním podmínkám. Zdá se, že Ryobi dává hodně přemýšlení při usnadnění a pohodlného používání nástroje pro operátora nástroje.

Specifikace výrobce

Specifikace Technické údaje
Rychlost otáčení 6 500 otáček/min (bez zatížení)
Čepel pily Průměr 4½ palce
Hmotnost 2.2 kg (4.8 liber)

Závěr

Neměl jsem to potěšení používat Ryobi P421 na skutečné zaměstnání, a proto tento článek zůstává prozatím jako náhled (spíše než recenze). Všechna výše uvedená pozorování byla založena na spuštění nástrojů suchých, aniž by je nanášela na pracovní materiál. Broušení pracovních míst je v mém oboru práce méně běžné a rád bych tento úhel mlýnek uvedl test v okamžiku, kdy se příležitost představuje. Samozřejmě, že jsem někde mohl vždycky brousit na nějaký odpadní kov, ale myslím, že na to budu jen čekat na realističtější použití. Až to udělám, zveřejním aktualizace zde.