Mohu dát kovový drát do svého zastřihovače řetězce. Weed Eater Wire

Mohu dát kovový drát do svého zastřihovače řetězce?

Trimmery strun jsou jedním z nejúčinnějších a nejvšestrannějších nástrojů v přístřešku nástrojů jak pro majitele domů, tak pro profesionály. Někdy však možná zjistíte, že vaše pravidelná linka plastového zastřihovače není na tvrdších úlohách, takže se můžete ptát, zda můžete do svého zastřihovače řetězce vložit kovový drát. Použití kovového drátu v zastřihovači strun může představovat významné riziko pro nástroj, uživatele a lidi v okolí. Pokud výrobce nedoporučuje, je nejbezpečnější vyhnout se této praxi a místo toho používat těžkopádnou plastovou linii. Jak tato otázka přichází hodně, rozhodl jsem se napsat tento článek, kde budu diskutovat o potenciálních rizicích a nevýhodách používání kovového drátu v zastřihovači a výhodách použití různých typů silné nylonové linie jako alternativy. Pokud tedy přemýšlíte o tom, že to zkusíte, ujistěte se, že jste si tento příspěvek přečetli jako první!

Rizika používání kovového drátu v zastřihovači struny

Někteří uživatelé dělají chybu, že vyměňují svůj strunu kovovým drátem, za předpokladu, že dokáže zvládnout náročné úlohy lépe než běžné linky zastřihovače. Je to však velmi nebezpečná věc, zejména pokud jde o to, aby se pro váš stroj postavil proti pokyny výrobce. Při použití ocelového drátu místo nylonové linie existují tři hlavní oblasti rizika.

Fyzická poškození uživatele

Jedním z nejvýznamnějších rizik používání drátu v zastřihovači strun je riziko fyzických zranění uživatele. Ve srovnání s řetězcovými ořízkovými liniemi jsou ocelové dráty přísnější a náchylnější k rozbití, takže je pravděpodobnější, že odhodí zbytky ve všech směrech. Když se drát zlomí nebo zaskočí, může způsobit, že malé kousky kovu vylejí k uživateli nebo kolemjdoucím, což způsobuje řezy, modřiny nebo ještě vážnější zranění. Drát může také ovinout objekty, jako jsou kovové příspěvky, což způsobuje, že z vašich rukou byl roztrhán jedlík plevelů. Pokud používáte opravdu výkonný benzínový model, můžete dokonce skončit na podlaze skrz kroucenou sílu zachyceného energetického nástroje. Ořezávary strun obecně mohou být opravdu nebezpečné, pokud nebudou správně zacházeny. Mohou dokonce proříznout vaši pokožku svými normálními nylonovými liniemi (o tom jsem psal podrobněji zde), takže si pravděpodobně dokážete představit, co jsou schopni s kovovým drátem.

Poškození zastřihovače

Dalším problémem s používáním oceli jako linie zastřihovače je poškození, které může způsobit pro váš buther plevelů. Ořízkové řetězce jsou navrženy tak, aby pracovaly s řádky vyrobenými z konkrétních materiálů, a použití nesprávného typu linky může na pohyblivé části zařízení vyvolat obrovské zatěžování zařízení. Kovový drát je mnohem těžší než doporučené linky plastového zastřihovače, a proto může způsobit nadměrné opotřebení motoru, což nakonec snižuje životnost stroje. Vysokorychlostní rotace rotační hlavy může také způsobit, že se ocelový kabel rozbije a stane se nebezpečnými projektily, což představuje závažné bezpečnostní riziko.

Škoda na majetku

K dispozici je také významné riziko poškození plotů, dřevěných sloupků, lemování trávníku, stromů atd. Při používání drátu v plevelech. Tyto nástroje jsou vyráběny tak, aby šly až na hranice vašeho dvora, přičemž flexibilnější plastový řetězec nezpůsobuje žádné problémy s tvrdými předměty, proti nimž se proti. Kovový drát se točí kolem rychlých rychlostí na druhé straně se rozřezává do všech dřevěných a měkčích předmětů, proti nimž přijde, označuje nebo dokonce zničí nebo dokonce ničí.

Výhody používání těžkoprávné plastové linie

Pomocí robustní plastové linie 0.Tloušťka 095 palců nebo vyšší je mnohem bezpečnější a efektivnější alternativa ve srovnání s kovovým drátem. Řetězec nylonového zastřihovače s těžkým vstupem je neuvěřitelně odolný a zvládne i ty nejnáročnější ořezávací úkoly. Plastové čáry jsou také flexibilnější, což snižuje riziko poškození uživatele a kolemjdoucí při zasažení překážek nebo pohybu v různých směrech. Také nejsilnější plastová linka se také snáze instaluje a nahradí, což z něj činí perfektní volbu pro zaneprázdněné profesionály nebo majitele domů. Zasunujte rychle načíst, aniž byste museli znovu načíst hlavu zastřihovače a ušetřit značné množství času a úsilí.

Typy těžkých plastových linků

Našel jsem jeden typ těžkopádné 0.095 ″ plastová linka, která obsahuje komerčně dostupné ocelové jádro a přichází s některými pozitivními recenzemi (můžete si ji koupit na Amazonu). Pokud jste přesvědčeni, že nějaký typ kovového drátu by byl pro vaše potřeby nejlepší, pak je to bezpečnější možnost než použití holého drátu.

Pokud si nejste jisti, jaký typ linie zastřihovačů byste měli používat na prvním místě, podívejte se na tento článek.

Závěrečné myšlenky kolem používání drátu v zastřihovači struny

Doufám, že si nyní uvědomíte, že použití kovového drátu ve vašem zastřihovači struny představuje významná rizika pro uživatele, kolemjdoucí a samotný nástroj. Může nejen způsobit fyzickou škodu, ale může také poškodit vnitřní komponenty nástroje.

Na druhé straně je těžký plastový řetězec mnohem bezpečnější a efektivnější alternativou, která nabízí větší flexibilitu, trvanlivost a snadné použití.

Při výběru silnější nylonové linie pro váš jedlík plevelů si nezapomeňte vybrat kvalitní značku, která je spolehlivá a vhodná pro vaše potřeby oříznutí.

Dodržováním těchto tipů budete moci řešit i ty nejtěžší pracovní místa bez ohrožení bezpečnosti.

Ahoj! Jsem Peter, majitel backyardgadgetu. Práce kolem domu byla vždy velkou součástí mého života. Vytvořil jsem tento web, abych se podělil o své zkušenosti a pomohl lidem vybrat správné nástroje pro tuto práci. Děkuji za zastavení!

Poslední příspěvky

Jedním z běžných problémů, který často vyvstává, když je na vaší hranici s majetkem vedlejším zajištění, je spor o tom, kdo jej vlastní a kdo je zodpovědný za oříznutí. Obecně.

Udržování vašich živých plotů je nezbytnou součástí udržování příjemného venkovního prostoru. Proces však často vede k tomu, že váš dvůr je posetý výstřižky, které se zdají být rozptýleny.

O nás

Ahoj! Jsem Peter, majitel backyardgadgetu. Práce kolem domu byla vždy velkou součástí mého života. Vytvořil jsem tento web, abych se podělil o své zkušenosti a pomohl lidem vybrat správné nástroje pro tuto práci. Děkuji za zastavení!

Legální informace

Backyardgadget.COM je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com. Backyardgadget.COM se také účastní affiliate programů s ClickBank, Commisow Junction a dalšími stránkami. Backyardgadget.COM je kompenzováno za doporučení provozu a podnikání těmto společnostem.

Pokud jste nováčkem péče o trávník, zde je návod, jak omezit váš wacker plevelů

Kredit: Recenzed / Jackson Ruckar

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

Je vždy čas dát svému vybavení pro péči o trávník trochu TLC, takže je připraveno k použití, když to nejvíce potřebujete. Jedním jednoduchým úkolem, který byste se měli naučit, jak mají tendenci, je vědět, že omezíte Wackera plevelů, když dojde řetězec.

Tímto způsobem bude váš wacker plevelů vždy připraven řešit plevele a trávu.

Absolutně nejjednodušší způsob, jak nahradit řetězec, je jen koupit předem navázanou hlavu zastřihovače plevelů pro váš model, jako je tento pro můj Milwaukee.

To však je drahé, zejména proto, že omezení staré hlavy zastřihovače je tak snadné dělat.

Zde je návod, jak omezit wacker plevelů.

Jak omezit vaříč plevelů

Krok 1: Odstraňte hlavu zastřihovače

Nejisté, jak odstranit hlavu zastřihovače? Zkontrolujte svou příručku.

Skutečná metoda se bude lišit v závislosti na vašem wackeru plevelů nebo zastřihovače řetězců. Ve většině případů budete moci odstranit hlavu zastřihovače stisknutím na dvě karty a poté vytažením hlavy od stroje.

Jiní mohou vyžadovat uvolnění šroubu nebo šroubu, aby jej sundali. Pokud si nejste jisti, podívejte se na příručku pro váš wacker plevelů.

Krok 2: Změřte a vyřízněte řetězec

Udržujte nůž nebo nůžky po ruce, abyste řetězeli řetěze.

Jakmile je hlava zastřihovače odstraněna, změřte palce řetězce, které potřebujete. Hlava zastřihovače by o něm měla říci, jaký rozchodový řetězec použije a jakou délku se vejde na cívku. Pokud ne, najděte si svou uživatelskou příručku a najděte velikost řetězce, kterou potřebujete.

Měli byste být schopni řezat řetězec párem nůžky nebo nožem.

Zkontrolujte, zda je váš Wacker plevelů jediný nebo dvojí řezač. Duální řezačky budou potřebovat dvě délky řetězce.

Krok 3: Vložte řetězec do držáku řádku

Je čas na opětovné střihování držáku linky.

Toto je krok, který se bude lišit v závislosti na vašem stroji. Hlava zastřihovače bude mít pro vás otvor, který vloží řetěze.

Pokud je hlava zastřihovače plně uzavřena, bude to pravděpodobně stejná díra, z níž se při řezání vyčnívá. Pokud je hlava zastřihovače otevřená, bude to pravděpodobně malá díra na základně cívky.

Pokud máte stroj s duálním řezatelem, vložte řetězec do obou držáků.

Tip pro tip: Pokud jde o to, jak omezit pálkový vakuč, aby nedošlo k tomu, aby se muselo omezovat polovinu, nechte si navzájem druhou hlavu zastřihovače a připraveni jít, abyste ji mohli jen posilovat a neustále řezat.

Děkujeme za přihlášení.

Všichni jste připraveni získat nejnovější z recenze. Řekněte nám o vás trochu víc, abychom se mohli lépe poznat.

Krok 4: Navislo řetězec kolem cívky

Udržujte svůj řetězec těsný a elegantní, aby se nezamotal.

Pokud je vaše hlava zastřihovače otevřená, budete muset ručně zabalit strunu kolem cívky. Při balení, ujistěte se, že řetězec udržujete čistý, aby se nezamotal na cívce.

Také se příliš pevně neviň, nebo se struna nemusí vyjít, když klepnete na plevel na zemi.

Pro cívky s dvojitým řetězcem můžete pravděpodobně navíjet oba řetězce současně. jen se ujistěte, že se nezamotají.

Pokud máte uzavřenou hlavu zastřihovače, pravděpodobně budete muset položit hlavu zpět na Wacker plevelů a poté ji navíjet. Na hlavě zastřihovače by měly být šipky, které označují směr větru.

Krok 5: Nainstalujte hlavu oříznutí

Zkontrolujte, zda je vše na správném místě, než začnete řezat.

Pokud jste ještě nenainstalovali hlavu zastřihovače, nainstalujte ji na Weed Wacker. Ujistěte se, že jste prosadili řetězec přes příslušnou díru nebo otvory, aby se správně prořízl.

Nebojte se nechat perfektní množství řetězce mimo hlavu zastřihovače. Stačí zapnout vakující plevel a několikrát jej klepněte na zem a poté automaticky ořízněte řetězec na správnou délku.

Související obsah

Vlastnosti

byly přesné v době, kdy byl tento článek zveřejněn, ale může se v průběhu času měnit.

0 nejlepších jedlíků plevelů z roku 2023

Michelle Ullman je odborník na domácí výzdobu a recenzent produktů pro domácí a zahradní výrobky. Píšla o domácí dekoraci více než 10 let pro publikace, jako je Bobvila.com a lepší domácí zahrady, mimo jiné.

Mary Marlowe Leverette je jedním z nejuznávanějších odborníků na úklid a péči o látku v oboru a sdílí své znalosti o efektivním úklid, prádelně a textilní ochraně. Je také mistrovskou zahradníkem s více než 40 lety zkušeností a 20 let psaní zkušeností. Mary je také členem rady Spruce Gardening and Plant Care Review.

Emily Estep je biologka a novinářka rostlin, která pracovala pro řadu online zpráv a médií, psala o tématech a úpravách environmentálních věd a pokojových rostlin.

Ať už tomu říkáte „Weed Eater“, „Weed Whacker“ nebo „String Trimmer“, tyto nástroje pro terénní úpravy jsou ideální pro ořezávání trávy a plevelů podél okraje květu, kolem kmene stromu, pod palubou a v jiném v jiném a v jiném v dalším těžko přístupná místa.

Jeremy Yamaguchi, generální ředitel Lawn Love, říká: „Plevel Whacker může rychle a efektivně oříznout trávu, plevele a další nežádoucí růst rostlin v oblastech, které je obtížně dosažitelné sekačkou nebo nůžky. Při výběru jednoho je nejdůležitější věcí, kterou je třeba hledat, je síla, kterou nabízí, stejně jako velikost a hmotnost nástroje. Jedčitelé plevelů plynu jsou nejsilnější, ale elektrické modely jsou nejlepší pro většinu majitelů domů.“

Varuje: „Aby bylo zajištěno bezpečné používání šlechtice plevelů, vždy noste příslušné ochranné vybavení, včetně brýlí a rukavic, postavte se s nohama od sebe pro rovnováhu, držte rukojeť nástroje pevně, ale pohodlně oběma rukama a nikdy neovládejte butkan bez připojeného stráže.“

Nejlepší celkově

Ryobi 40-voltový lithium-iont beztaskovský elektrický bezdrátový řetězec zastřihovač

 • K dispozici je více příloh
 • Variabilní rychlost
 • Nastavitelná šířka řezání
 • Velmi snadné načíst s řetězcem

Pokud chcete napájení plynového plevele, ale pohodlí nástroje s baterií, pak je tato 40-voltová nabídka od Ryobi odpovědí. Naše nejlepší výběr řetězového zastřihovače je nabitý skvělými funkcemi, včetně bezkartáčového motoru pro delší životnost s méně požadovanou údržbou a nastavitelnou rukojetí, takže jej můžete pohodlně umístit pro svou výšku. Oceňujeme také jeho dvoustupňové spouštěcí s proměnlivou rychlostí, takže můžete jít rychleji, když potřebujete další napájení pro tvrdé plevele nebo štětce, a zpomalit nástroj pro prodloužení běhu baterie, když pouze řezáte malé plevele a trávu. Navíc má nastavitelnou šířku řezu, s minimálně 13 palců a maximálně 15 palců.

Tento řetězový oříznutí je dodáván s 0.085-palcový řetězec, který je dobrý pro ořezávání trávy a plevelů, ale můžete jej také načíst 0.Řetězec 095 palců, pokud je to žádoucí pro řešení tvrdších plevelů, lehkého kartáče nebo silné trávy. Ať tak či onak, plevel je velmi snadné načíst díky hlavě Easy Reel, kterou lze přehnat za méně než 60 sekund. Když chcete vypustit více řetězce, jemná rána nástroje proti zemi postupuje jen správnou částku, takže můžete dál pracovat, aniž byste museli zastavit a vypustit rukou. Nástroj také přichází se sadou zoubkovaných plastových čepelí, které lze namontovat do hlavy nástroje namísto struny. Použijte čepele pro řezání tvrdšího kartáče a plevelů. I když to není zdaleka tak silné jako kovové čepele, dělají to dobrou práci na měkčích plevelech a trávách, ale nejsou dostatečně robustní pro dřevěné plevele.

Tento všestranný plevel Eater pracuje s řadou Ryobi s příslušenstvím Expand-it, prodávané samostatně, což může proměnit váš zastřihovač na pól, elektrický oříznutí živých plotů, kultivátorem půdy, vrhačem sněhu, dmychadlem a rychleji a snadno. Plevel Whacker je dodáván s jednou baterií a nabíječku Ryobi Lithium-Ion 40 V, které jsou kompatibilní s jakýmkoli jiným nástrojem Ryobi pomocí 40-voltové baterie. V závislosti na podmínkách můžete získat až jednu hodinu a 10 minut běhu z baterie, než budete muset dobít.

Cena v době publikování: 213

Typ: bezdrátové elektrické | Hmotnost: 11.3 libry | Napájení motoru/baterie: 40 voltů | Typ hřídele: rovný | Maximální šířka řezání: 15 palců

Nejlepší rozpočet

Greenworks 5.5 amp 15palcový šňůra elektrický řetězec

 • Teskopická rukojeť
 • 15palcový řezací řádek
 • Hlava otočí pro použití jako oříznutí nebo edger
 • Některé stížnosti, že je obtížné doplnit stringovou cívku
 • Používá pouze lehký řetězec

Jen proto, že plevel Whacker přichází za rozpočtovou cenu, to neznamená, že se musíte vzdát skvělých funkcí, jak se tato elektrická nabídka z Greenworks dokazuje. Připojte nástroj do prodlužovacího kabelu s outdoorem až do délky 100 stop; před dokončením žádné páchnoucí benzínové výpary nebo starosti s tím, že se baterie stéká dolů. Hlava zastřihovače, která se hodí na malý až střední dvůr, snadno se otočí pro použití jako zastřihovač nebo ergeru, zdvojnásobující jeho všestrannost. Má 15palcový řezací řádek a používá 0.065palcový řetězec, který automaticky postupuje, když se exponovaný řetězec opotřebovává. Pokud potřebujete znovu načíst řetězec, můžete použít předplněné cívky nebo převinout hromadný řetězec na cívku, která je dodávána s nástrojem. S tímto jedlíkem na plevel však nemůžete použít řetězec těžkých hmot, a pokud se rozhodnete převinout cívku, spíše než ji nahradit, může být trochu složité dělat správně.

Rukojeť dalekohledů od 40 palců do 50 palců a přilnavost je také nastavitelná, takže můžete nastavit šlapač plevelů tak, aby vyhovoval vaší vlastní výšce, takže je pohodlné používat pro zdlouhavé zahradnické sezení. Jeho 5.Motor 5-ampérů běží hladce a tiše a má dostatek energie, aby rychle prořízl trávu a nedílné plevele. Při pouhých sedmi librách je to přiměřeně lehký zastřihovač strun, takže vás nebude opotřebovat, než skončí práce.

Cena v době publikování: 90

Typ: Corded Electric | Hmotnost: 7 liber | Napájení motoru/baterie: 5.5 amp | Typ hřídele: rovný | Maximální šířka řezání: 15 palců

Nejlepší plyn

Echo 25.4 cc plyn 2-nátah rovného hřídele zastřihovače

 • Silné řezací schopnosti
 • Poměrně snadné začít
 • Široký řez
 • Lze převést pro použití s ​​kovovými lopatkami

Pokud máte velkou plochu štětce, zarostlé trávy nebo lesní plevele, pak oceníte další sílu eater plevele, jako je tato nabídka od Echo, která běží na 25.4 cc, profesionální třídivový motor. Stejně jako ostatní jedlíci plevelů s plynem, budete muset naplnit plynovou nádrž poměrem paliva k olejové směsi 50: 1. Systém Echo’s I-30 Start System usnadňuje spuštění tohoto jedlíka plevelů než většina ostatních, a jakmile je zapnutá, tato robustní zvířata stále žvýká téměř cokoli, na co žádáte. Kliky jsou vycpané a ergonomicky tvarovány pro pohodlí a jsou také navrženy tak, aby výrazně snižovaly množství vibrací, které sahají vaše ruce a paže.

0.O 095palcový těžký řetězec Pokroky s nárazem nástroje proti zemi. Když řetězec dojde, systém Echo Speed ​​Feed nevyžaduje žádné nástroje a znovu načtěte pouze sekundy; Žádné frustrující rozruch nebo obtěžování. S rozřezáním 17 palců se můžete rychle propracovat po trávníku. Pokud budete potřebovat ještě silnější řeznou akci, Echo prodává samostatnou konverzní soupravu, která vám umožní vyměnit hlavu řetěze. Uvědomte si, že tento plevel je docela hlasitý a vydává plynové výpary, jak je typické pro nástroje pro plyn.

Cena v době publikování: 329

Typ: plyn | Hmotnost: 13.4 libry | Napájení motoru/baterie: 25.4 cc | Typ hřídele: rovný | Maximální šířka řezání: 17 palců

Nejlepší bezdrátová/baterie

Ryobi One 18-V akumulátorový řetězec baterií

 • Baterie kompatibilní s jinými produkty Ryobi
 • Lze použít jako zastřihovač a Edger
 • Velmi světlý

S tímto lehkým zastřihovačem, který je navržen tak, aby se staral o malé až střední yardy. Zakřivená šachta usnadňuje manévrování kolem keřů, skal a kmenů stromů a rukojeť je ergonomicky navržena pro pohodlnou přilnavost. Navíc, vážení pouhých čtyř liber, je to jedlík plevelů, který by vás neměl unavit. Je poháněn 18-voltovou baterií, která se dobíje za hodinu a běží kdekoli od 8 do 15 minut na nabití, v závislosti na tom, jak jej používáte. A pomocí jednoduchého stisknutí tlačítka můžete přepínat orientaci hlavy: Použijte ji vodorovně pro ořezávání a svisle pro hrana.

Řezací řada tohoto nástroje je 10 palců, což je na malé straně, ale může to být dobrá věc, pokud hrajete květinovou nebo jinou oblast s mnoha překážkami pro práci. Může použít pouze 0.Řetězec 065 palců a automaticky se podle potřeby vydává více řetězce. Není příliš obtížné se znovu načíst, jakmile string dojde. Whacker plevelů přichází s 18 V baterií, kterou lze použít v jiných 18V nástrojích Ryobi, stejně jako nabíječka. Všimněte si, že to není kompatibilní s přílohy Ryobiho rozbalení-it, nicméně, ale.

Cena v době publikování: 69

Typ: bezdrátové elektrické | Hmotnost: 4 libry | Napájení motoru/baterie: 18-volt | Typ hřídele: zakřivený | Maximální šířka řezání: 10 palců

Nejlepší šňůra

Ryobi 10-Amp příloha kabelový šňůra zastřihovače

 • 18palcový řezací řádek
 • Kompatibilní s přílohou Ryobi Exttend-it
 • Výkonný motor

Pokud máte prodlužovací kabel s venkovním hodnocením až do 100 stop a nemusíte se oříznout za tímto bodem, je elektrický elektrický plevel skvělou volbou. Získáte hodně energie, jako byste měli z plynového nástroje, ale také získáte výhody bezdrátového nástroje, včetně žádných páchnoucích výparů, není třeba udržovat benzín po ruce a snadný začátek při tlaku a knoflík. Navíc se nemusíte starat o to, že vaše baterie dojde příliš brzy. Tato šňůra plevele Whacker z Ryobi je nabitá skvělými možnostmi nad výše uvedeným: má 10-amp motor pro maximální výkon, snižuje působivou 18palcovou cestu a je navržen tak, aby snižoval vibrace rukojetí, takže je to snadné na vaše ruce, i když je pro tento typ nástroje relativně těžké.

Nástroj je dodáván s 0.Řetězec 080 palců, ale může také použít 0.Řetězec 095 palců, pokud potřebujete něco ještě těžšího. Řetězec postupuje s nárazem nástroje na zem a když je čas vyměnit navij. Nejlepší ze všeho je, že tento řetězový zastřihovač je kompatibilní s rozsáhlou řadou Ryobiho rozšiřování příloh, což znamená. Jeho hlava se však netočí pro použití jako Edger, stejně jako mnoho jiných jedlíků plevelů.

Cena v době publikování: 90

Typ: Corded Electric | Hmotnost: 11 liber | Napájení motoru/baterie: 10 amp | Typ hřídele: rovný | Maximální šířka řezání: 18 palců

Nejlepší pod 200

BlackDecker 20V 12 palců lithium-iont bezdrátového zastřihovače/Edger

 • Baterie kompatibilní s jinými produkty BlackDecker
 • Lehká váha
 • Přátelský rozpočet

Zde je nástroj za rozumnou cenu, který efektivně rozšiřuje plevele s hlavou v horizontální poloze a poté slouží jako Edger, když otočíte hlavu do svislé orientace. Tento bateriový, 20-voltový zastřihovač řetězec od BlackDecker je ideální pro malé trávníky s malými až středními velikosti a má dostatek energie, aby se žvýkala typickou trávou a plevelem (i když to není nástroj pro tvrdý kartáč nebo silně zarostlé trávníky). Můžete upravit rukojeť nahoru nebo dolů tak, aby vyhovovala vaší výšce. Šířka řezání tohoto plevele je nastavena na 12 palců, což je poněkud úzké, ale dostačující pro malé yardy.

Jedlík plevelů přichází s 0.Linie 065 palců, která je vhodná pro lehké použití na trávě a malých plevelech. Všimněte si, že jej nemůžete doplnit těžší linií. Řádek postupuje automaticky, protože se opotřebovává s použitím, takže nemusíte úkol přenášet ručně nebo narazit na nástroj na zemi. Plevel Whacker přichází s 20 V baterií a nabíječkou, které jsou kompatibilní s jinými bezdrátovými nástroji BlackDecker. Run-Time, než budete potřebovat dobití baterie, se velmi liší, v závislosti na podmínkách na dvoře, ale obvykle se dostanete kamkoli od 15 minut do 30 minut, což stačí k dokončení ořezávání nebo ohrazení malého trávníku.

Cena v době publikování: 89

Typ: bezdrátové elektrické | Hmotnost: 7.1 libry | Napájení motoru/baterie: 20 voltů | Typ hřídele: rovný | Maximální šířka řezání: 12 palců

Nejlepší hodnocení

Worx WG163 GT 20V Power Share Share Chutels String Trimmer Edger

 • Dodává se se dvěma bateriemi
 • Bezplatné navijáky
 • Převádí se z oříznutí na Edger

Worx Power Share Workless Weed Eater jen neustále zvyšuje vysoké hodnocení; Tento plevel má více než 20 000 hodnocení zákazníků a v průměru 4.5 hvězdiček. Ale to není opravdu překvapivé, vzhledem k tomu, že tento 20-voltový nástroj je dodáván se dvěma bateriemi, takže můžete mít jeden nabíjení a jeden v používání, zdvojnásobit svůj pracovní dobu. Baterie a nabíječka jsou kompatibilní s jakýmkoli jiným 20-voltovým nástrojem Worx. Můžete snadno otočit hlavu na jedlík plevelů, abyste ji změnili z ořízlacího na Edgera, a je snadné ji uvíznout pro použití na svahu nebo při dosažení nepříjemných míst mezi rostlinami nebo kolem překážek. Při jeho používání jako Edger vám jeho gumová kola pomůže zůstat v stálé linii.

Tento plevel whacker používá 0.Řetězec 065 palců, který lze snadno postupovat k stisknutí tlačítka, díky systému cívky příkazů krmiva. Ale nejúžasnější ze všech, Worx vám pošle zdarma doplňovací cívky struny pro život nástroje; Platíte jen za dopravu. To se hodí, protože řetězec může rychle dojít. Má také průměr řezání 12 palců, což není nejvyšší, ale je dostačující pro trávníky a yardy průměrné velikosti a yardy. A pouhých 5.3 libry, jedná se o lehký zastřihovač, který se snadno používá, i když se vaše zahradnické relace natahují dlouho.

Cena v době publikování: 140

Typ: bezdrátové elektrické | Hmotnost: 5.3 libry | Napájení motoru/baterie: 20 voltů | Typ hřídele: rovný | Maximální šířka řezání: 12 palců

Nejlepší splurge

Dewalt 60-VOLT bezdrátový upevněný řetězový zastřihovač sada

 • Nastavitelný řez
 • Lze použít s mnoha různými přílohy
 • Silný

Pokud používáte svůj řetězový zastřihovač často a chcete spoustu energie i užitečné funkce, oceníte DeWalt Weed Whacker, což je bezdrátový model, který běží z 60-voltové baterie; To je hodně energie, i když to zvyšuje celkovou hmotnost produktu. Vysoce účinný motor bez efektivního beztasměru nevyžaduje žádnou údržbu, aby pokračoval hladce a poměrně tiše. Existuje dvoustupňový spouštěč s proměnným ovládáním, takže jej můžete otočit vysoko, když potřebujete maximální výkon pro žvýkání štětcem nebo vysokou trávou, nebo ji zmenšit nízko, abyste prodloužili čas běhu baterie. Můžete dokonce upravit šířku řezání mezi 15 a 17 palci.

Whacker plevelů přichází s 0.Řetězec 080 palců, ale nástroj může také použít 0.Řetězec 095 palců, pokud potřebujete něco ještě více těžké váhy. Chcete.li postupovat více řetězce, stačí lehce narazit na plevel na zem. Míse rychlého zatížení usnadňuje doplnění struny, jakmile dojde. Pokud chcete ještě více všestrannosti z tohoto jedlíka o plevel, budete mít rádi jeho schopnost univerzálního připojení, což znamená pila, dmychadlo, oje a další. Dodává se s 60-voltovou dewaltovou baterií, která je kompatibilní s jinými nástroji z této společnosti, a také s nabíječkou.

Cena v době publikování: 301

Typ: bezdrátové elektrické | Hmotnost: 15 liber | Napájení motoru/baterie: 60 voltů | Typ hřídele: rovný | Maximální šířka řezání: 17 palců

Nejlepší s přílohy

BlackDecker Corded String Trimmer s připevňováním sekačky na trávu

 • Připevnění na trávu je skvělé pro malé dvůr nebo svahy
 • Snadno se otočí pro použití jako Edger nebo Trimmer

S většinou modelů řetězcových ořízků musíte zakoupit přílohy samostatně. Tento 6 však.Elektrická plevel z 5-ampérů od BlackDecker přichází s připojením na trávu, což z něj činí vysoce všestranný nástroj pro malé dvorky. Ve skutečnosti jsou to tři nástroje v jednom: Edger, String Trimmer a Lawnmower. Je to obzvláště dobré pro sečení na svazích nebo kopcích, kde může být tradiční trávník těžko manévrování. A může být použit s prodlužovacím kabelem s venkovním hodnocením až do délky 150 stop, takže si můžete propracovat cestu kolem většiny malých yardů. Protože neexistuje způsob, jak do nástroje přidat ořezový sáček, můžete nechat výstřižky trávy na místě na trávníku, aby se rozložily na mulču nebo je hrabaly, jakmile dokončíte sečení.

Trimmer řetězce používá 0.065palcový řetězec. Je tu automatické řetězové krmivo, takže se nemusíte zastavit a navíjet se přivádějte nebo se obávat, že budete při sečení narážet na zemi. Jako jedlík plevelů je řezací řádek 12 palců. Snadno se otáčí do režimu Edger. Pro použití jako sekačka zastřihovač jednoduše zaskočí do sekačky. Můžete upravit výšku sekačky z 1.6 palců až 2.4 palce; Sekačka nemá čepele, ale jednoduše používá spřádací řetězec k řezání trávy a na většině typů trávníku dělá skvělou práci. Můžete dokonce upravit výšku rukojeti tohoto nástroje mezi 33 palců a 43 palců, aby bylo pohodlné pro vaši výšku.

Cena v době publikování: 119

Typ: Corded Electric | Hmotnost: 9.9 liber | Napájení motoru/baterie: 6.5 ampérů | Typ hřídele: rovný | Maximální šířka řezání: 12 palců

Nejlepší těžká služba

Milwaukee M18 palivová bezdrátová šňůra Quik-Lok String Trimmer

 • Velmi silný
 • Spolupracuje s řadou příloh Quik-Lok Milwaukee
 • Nastavitelný řez

Tento zastřihovač sítí pro profesionální kvalitu má takový druh energie a běh, který byste očekávali od Eateru s plevelem s plynem, díky svému M18 8.0-ah lithium-iontová baterie. Tento robustní šlapač plevelů se skládá ze dvou částí: palivová hlava Milwaukee M18 s Quik-Lok a Milwaukee M18 Fuel Quik-Lok String Trimmer Připevnění. Můžete použít kterékoli z dalších kompatibilních příloh Milwaukee s palivovou hlavou, což z něj činí velmi všestranný nástroj, který dokáže provádět širokou škálu terénních úkolů. Má dostatek síly na to, aby se vyčistil hustým štětcem, zarostlou trávou a těžkými plevelemi, dosahování plné škrticí klapky za méně než sekundu a udržování síly, aniž by se zamočilo. Nástroj je navržen pro dobrou rovnováhu, což usnadňuje přenášení a pohodlné používání, a to i při zdlouhavých úkolech na dvoře.

Spouštěč s proměnnou rychlostí vám umožní jít rychleji, když potřebujete více energie, nebo zpomalit věci, když chcete co nejvíce prodloužit běh baterie. Šířka řezání pákoviny se upravuje od 14 do 16 palců. Řetězec, který je dodáván s nástrojem, je 0.080 palců, ale můžete jej také použít s těžší 0.Linie 095 palců. Ať tak či onak, můžete znovu načíst naviják za několik sekund. Když se řetězec během používání zkrátí, stačí narazit zastřihovač na zem, abyste posílili další řetězec. Ne každý potřebuje jedlík plevelů s tímto druhem síly a za tuto cenu, ale pro ty, kteří to dělají, je těžké porazit tuto nabídku od Milwaukee.

Cena v době publikování: 349

Typ: bezdrátové elektrické | Hmotnost: 12.3 libry | Napájení motoru/baterie: 18 voltů | Typ hřídele: rovný | Maximální šířka řezání: 16 palců

Pokud hledáte bezdrátový elektrický plevel, který má nejen dostatek energie, ale je také nabitý skvělými funkcemi, jako je nastavitelný řezací řádek, ovládání proměnné rychlosti a kompatibilita s četnými přílohy pro jiné účely krajiny, pak je těžké jít Špatně s Ryobi 40-voltovými kartáčovatelnými elektrickými řetězemi. Ale pokud potřebujete ten druh energie, který může dodat pouze plynový nástroj, pak Echo 25.Naším doporučením je oříznutí 4-odřízkového zastřihovače. Má 17palcový řezací řádek a lze jej převést pro použití s ​​kovovými lopatkami místo řetězce.

Co hledat v jedlém plevele

Typ

Existují tři základní typy jedlíků plevelů, na základě jejich zdroje energie.

Plynové plevele poháněné plynovody jako Echo 25.4 cc plyn 2-odtahovací zastřihovač rovných hřídelů je nejvýkonnějším typem, díky čemuž jsou nejlépe vhodné pro velké vlastnosti nebo pro žvýkání těžkým štětcem. Na druhou stranu jsou mnohem hlasitější než elektrické modely a mohou být těžší a obtížnější začít. Navíc vyžadují, abyste měli po ruce dodávku benzínu a v mnoha oblastech jsou kvůli svým emisím postupně vyřazovány.

Ořízkové elektrické řetězce pro šňůry nejsou tak populární jako kdysi, ale stále jsou skvělou volbou, pokud hledáte jedlík s plevelem s nízkými cenami, nemáte příliš velký trávník nebo zahradu, kterou byste měli udržovat, a máte přístup k němu a máte přístup k venkovní elektrická zásuvka a prodlužovací kabel venkovního hodnocení 50 stop nebo více. Ryobi 10-Amp přílohový šňůra zastřihovače šňůry má 18palcový řezací řádek a skvělou sílu.

Bezrátový nebo bateriový jedlíci plevele jsou nyní nejoblíbenějším typem-Worx Power Share WG163 je obzvláště vysoce hodnocená možnost-zejména v oblastech, kde jsou plynové modely omezeny. Dnešní bezdrátová šlehačka má dobrou sílu, i když ne tolik jako plynový model. Přesto mají více než dost oomph, aby udrželi malý až střední trávník. Jako drsný pokyny obvykle dostanete půl hodiny za běhu, než budete potřebovat dobití baterii. Pro mnoho lidí je to vše, co je potřeba k provedení práce. Pokud máte velký trávník, pak je vhodné udržovat po ruce dvě baterie, aby se člověk mohl dobít, zatímco druhý je používán. Mezi další výhody bezdrátových šlapačů patří nedostatek páchnoucích emisí, okamžité začínající stisknutí tlačítka, snížené vibrace a tichý provoz.

Šířka řezání

Šířka řezání řetězce nebo šířka řezání řetězce je šířka řezné kapacity nástroje, což naznačuje, kolik budete moci oříznout v jednom průchodu. Existují šlapače plevelů s řezáním řádků tak malých jako 10 palců a jedlíci plevelů s velkou šířkou řezání 20 palců, ale většina z nich je mezi 12 a 16 palci. Pokud máte velký trávník, zastřihovač strun s širokým řezným řádkem vám pomůže rychleji se oříznout. Ale pokud potřebujete nástroj, který dokáže stlačit mezi keři, skály nebo jinými překážkami, zjistíte, že vakru plevelů s menším řezacím řádkem může manévrovat trochu snadněji.

Někteří jedlíci s vysokým koncem plevelů mají nastavitelné řezné řádky, které vám umožní jít nahoru nebo dolů pár palců. Naše nejlepší volba, Ryobi 40-voltový kartáčovače elektrický řetězec, lze upravit pro řezné šířky mezi 13 a 15 palci.

Hladina hluku a vibrace

Obecně jsou bezdrátové oříznutí bezdrátových řetězců poměrně tiché; Většinou uslyšíte víru řetězce a zvuk trávy nebo plevelů. Plynové šlehačky poháněné plynem jsou však dostatečně hlasité, aby během používání vyžadovaly ochranu uší, a elektrické modely mohou být nebo nemusí být dostatečně hlasité, aby vás chtěly zakrýt uši, v závislosti na značce a modelu. Při používání jakéhokoli typu jedlícího s plevelem byste však měli nosit ochranu očí, protože vždy existuje nebezpečí, že do tváře jsou kameny nebo trosky vyhozeny do obličeje.

Vibrace mohou být problémem s mnoha jedlíky plevelů, zejména modely poháněné plynem. To může být únavné, pokud používáte nástroj pro prodlouženou relaci ořezávání nebo žvýkání štětcem. Některé značky nyní vytvářejí antivibrační technologii do svých ořízků, obvykle ve formě rukojeti, která pomáhá snižovat některé vibrace. Můžete ještě dále omezit na nepříjemnou necitlivost ruky nebo únavu tím, že budete používat dobrý pár hustých pracovních rukavic.

Hmotnost

Protože budete držet svého jedlíka po celou dobu, kdy pracujete, jeho váha se může stát problémem. Nechcete být unavení, než dokončíte hrana nebo oříznutí. Obecně platí, že elektrické jedlíci plevelů jsou o něco lehčí než modely poháněné plynem. Ryobi jeden 18V bezdrátový elektrický řetězový zastřihovač váží pouhé čtyři libry.

Většina elektrických jedlíků plevelů váží 12 liber nebo méně, i když modely napájené baterií jsou obvykle těžší než ty s kabelem. Plynové šlapače plynových plevelů obecně váží mezi 12 a 18 liber.

Bezpečnostní funkce

Jakýkoli jedlík plevelů by měl mít ochrannou stráž nad řetězcem, který by pomohl zabránit skále a jiným úlomkům létat směrem k vám. Při používání těchto nástrojů byste však měli vždy nosit uzavřené boty, dlouhé kalhoty a ochranu očí. Většina šlapačů plevelů má přepínač napájení, takže můžete nástroj okamžitě snadno vypnout, pokud dojde k nouzovému stavu.

Rovný nebo zakřivený hřídel

Existují dva základní styly hřídelí plevelů: rovné a zakřivené. Zakřivené šachty se obecně snáze manévrují kolem skal a dalších překážek a jsou méně únavné na záda uživatele během dlouhých pracovních sezení. Přímé hřídele vám však dávají větší dosah a lze je prodloužit pod keři nebo ploty. Plevel jedlíci s rovnými šachtami mají často trochu více energie a běh baterie má tendenci být také o něco delší na těchto nástrojích.

Řízení řetězce

Plevel Whackers pracuje tak, že točí tenkou plastovou šňůrou podobnou šňůru, což vytváří dostatek síly pro krájení trávou, plevele a kartáčování. Většina jedlíků plevelů má v základně nástroje role řetězce, takže se můžete více navíjet, jak se šňůra opotřebovává, což se může stát poměrně rychle při práci na hustém kartáčku nebo trávě. Existují tři základní metody pro navinění více šňůry:

 • Automatické smysly na krmení, když šňůra zkracuje a navíjí více, aniž byste museli něco dělat. Greenworks 5.5 amp 15palcový šňůra elektrický řetězec je automaticky krmivo.
 • Feed tlačítko pro tlačítko vyžaduje, abyste stiskli tlačítko na rukojeti jedlík plevelů, abyste navíjeli další řetězec.
 • Když je zastřihovač narážen na zem, navíjejí více šňůry.

Jakmile je naviják prázdný, musíte jej doplnit. Pro většinu jedlíků plevelů je to poměrně jednoduchý proces, ale před poprvé se jich přečtěte pokyny.

Všimněte si, že existují také různé tloušťky linek nebo řetězců řetězec: Obecně platí, že 0.065 palců až 0.Řetězec 085 palců je pro lehké až střední ořezávání trávy a plevelů. Pro těžší plevele, štětce nebo tvrdou trávu, řetězec, který je mezi 0.085 palců a 0.Je vyžadováno 110 palců. Mnoho zastřihovačů řetězců může používat různé velikosti řádku, takže je můžete v případě potřeby přepnout.

Standout funkce

Kontrola rychlosti

Většina zastřihovačů strun má jen jednu nastavenou rychlost. Některé modely vyššího konce, včetně milwaukee m18 palivového šňůru, však umožňují upravit rychlost buď dvoustupňovým nastavením nebo variabilním ovládáním. To vám umožní urychlit nástroj pro větší energii při řešení silnějšího růstu nebo tvrdšího kartáče, nebo zpomalit rychlost, aby se prodloužila běh baterie při práci na malých plevelech nebo trávě.

Přílohy

Některé ořízkové řetězce mají hlavy, které lze upravit z vodorovné polohy na vertikální orientaci, která jim umožňuje používat jako Edger a také zastřihovač. Jiní, včetně 60-voltorového bezdrátového upevňovacího smyčcového oříznutí, umožňují připojit řadu samostatně zakoupených hlav pro další úpravy krajiny, jako je kultivace půdy, střihové živé ploty, sekání trávy nebo foukání listů.

Převážná většina jedlíků plevelů jsou strunné nástroje, používající tenkou plastovou šňůru, která se velmi rychle otáčí, aby prořízla trávou a plevelem. Existují silnější, ale podobné nástroje se často nazývají „řezačky štětců“, které místo plastové šňůry používají kovové čepele, které se nasekají skrz hustý kartáč, tvrdé plevele a vysoce zarostlou trávu. Někteří jedlíci plevelů mohou být přeměněni pro použití s ​​čepelemi i s plastovou šňůrou. Obvykle má pouze jedlík s plynem. Elektrické kabelové nebo bezdrátové modely, které mohou řezat čepelemi, stejně jako šňůra, obvykle zvládnou pouze plastové čepele. Ty mohou řezat lehký kartáč, ale nedokážou zvládnout silné, dřevité stonky jako kovová řezačka štětce. Ani řetězec, ani jedlík plevelů Blade není nutně lepší; Nejlepší volba závisí na vašich konkrétních potřebách a stavu vašeho majetku.

Plynové i elektrické jedlíci plevelů mají své výhody a nevýhody. Plynové jedlíci plevele jsou silnější a nejsou připoutáni k elektrickému zásuvce. Plynové plevelci však vyžadují plnění plynem a olejem a vytvářejí páchnoucí výpary. Během používání jsou obecně mnohem hlasitější než elektrické modely a více vibrují. Jsou také těžší a nákladnější než elektrické modely. Avšak pro udržování velké nemovitosti nebo řešení tlustého štětce nebo velmi zarostlého plevele může být jedlík plevelů lepší volbou. Pro většinu vyčištění na dvoře však je elektrický plevel, ať už šňupaný nebo bezdrátový, dostačující k manipulaci s trávou, plevelem a světelným štětcem, který není příliš dřevník. Elektrické jedlíci plevelů nevytvářejí páchnoucí výpary a nevyžadují, abyste udržovali benzín po ruce. Obecně jsou mnohem tišší než modely poháněné plynem a během používání se nebraňují tak silně, což je usnadňuje na vašich rukou a pažích.

Existují výhody a nevýhody pro dvoutaktní, tak čtyřtaktní (také nazývané „dvou cykly“ a „čtyř cyklu“) plynově poháněné jedlíky s plynem. Méně pohyblivých částí znamená, že jedlíci s dvoutaktními plevely mají lehčí hmotnost a snadněji se udržují než čtyřtaktní modely. Obecně mají také trochu větší sílu. Budete však muset smíchat plyn s olejem pro dvoutaktní zastřihovače. Pokud hledáte tišší model, který produkuje nižší emise, je způsob, jak jít. Další výhoda: U čtyřtaktních modelů není nutné žádné míchání plynu a oleje. Mějte na paměti, že tyto modely jsou dražší a obecně váží více než dvoutaktní jedlíky plevelů.

Existují jedlíci s plynovými plevely pro domácí použití s ​​20 cc motory a profesionálními modely s motory 50 cc, ale většina jedlíků plevelů s plynem používaným průměrným majitelem domu má 22 ccm až 28 cc, které poskytují dostatek energie pro řešení zarostlých plevelů, trávy a kartáče. Pokud jde o elektrické jedlíky plevelů, mohou mít modely pro velmi lehké motor pouze 3 ampéry nebo až 10 ampérů, ale pro typické domácí použití je motor uprostřed tohoto rozsahu více než dostačující. Bezarští jedlíci plevelů mohou používat baterie mezi 18 volty a 80 volty, ale opět je střed tohoto rozsahu obecně dostatečně silný pro pravidelné domácí použití.

Proč důvěřovat smrku?

Tento článek prozkoumal a napsal Michelle Ullman, která se specializuje na domácí a zahradní výrobky. Píše pro smrk od roku 2020 a pokrývá širokou škálu produktů pro zlepšení domácnosti včetně nářadí energie a rukou, malířských potřeb, terénních nástrojů a organizátorů nástrojů. Pro výběr nejlepších jedlíků plevelů pro tento článek konzultovala desítky recenzí zákazníků a třetích stran, s ohledem na zdroj energie každého produktu, výkon, snadné použití, všestrannost a cenový bod. Dostala další vstup od Jeremyho Yamaguchiho, generálního ředitele Lawn Love.

Smrk používá pouze vysoce kvalitní zdroje, včetně recenzovaných studií, k podpoře skutečností v našich článcích. Přečtěte si náš redakční proces, abyste se dozvěděli více o tom, jak kontrolujeme fakticky a udržujte náš obsah přesný, spolehlivý a důvěryhodný.

Nejlepší řetězec plevelů, který dokončí práci rychleji-průvodce kupujícím 2023

Řetězec plevelů pro váš šlehač plevelů nebo zastřihovač se může zdát jako malá věc, kterou si můžete koupit, ale mít správný řetězec pro tuto práci vám může pomoci získat více práce s menším úsilím. Tvar, materiál, materiál, trvanlivost, odpor svařování a velikost řádku jsou důležité věci, které je třeba zvážit, a tento aktualizovaný průvodce kupujícím vám pomůže vybrat nejlepší řetězec plevelů pro úkol po ruce.

Může to vypadat jako malá věc, ale jaký druh řetězce používáte ve svém jednáku plevelů (také nazývaný Whacker nebo Trimmer pro řetězec), může mít velký dopad na vaše zahradnictví.

Vyrazíme se na svůj dvorek, aby si to udržel, mělo by být příjemné-nebo alespoň bezproblémové-. Všichni však víme, že použití nesprávných produktů může učinit údržbu na dvoře velmi frustrujícím zážitkem.

A pokud jste někdy ořízli plevele pouze pro to, aby se struna rozbila nebo se držela uvnitř cívky, víte, co tím myslím.

Když k tomu dojde, musíte se přestat znovu načíst řetězec, což nejen zvyšuje časově náročnější.

Správný druh zastřihovače je dlouhodobý a není snadno rozbitelný. Měl by zajistit čisté a snadné řezy, být schopen zvládnout silnější plevele a trávu a v případě potřeby se rychle načíst a snadno se znovu načíst.

Pokud jste nedávno zakoupili nový zastřihovač řetězců (nebo pokud jste na trhu, tady je můj průvodce nejlepšími bezdrátovými zastřihovači a jedlíky plevelů), pravděpodobně to přišlo s cívkou struny, která vás spustí. Tyto řetězce však nejsou pro tuto práci vždy nejlepší, takže stojí za to vědět, co jiného je venku, když přijde čas na jejich nahrazení nebo nákup více.

Níže najdete některé z nejlepších dostupných řetězců plevelů a také průvodce kupujícím s klíčovými funkcemi.

Zveřejnění: Všechny produkty na této stránce jsou vybrány nezávisle. Pokud si koupíte z jednoho z mých odkazů, mohu si vydělat provizi.

Nejlepší řetězec plevelů

Linie Trimmer Residential Grade Line

Pokud se vám líbí získat peníze za peníze, nehledejte nic jiného než linka pro oříznutí maxpower. Masivní role o rozloze 855 stop, může načíst zastřihovač 42krát pouze 31.76 za roli. to je 0.76 za doplnění!

Ale nenechte se odradit nízkou cenu. Jedná se o vysoce kvalitní produkt, trhající hustou, těžkou vegetací a také působivé ořezávání trávy a malých plevelů. Nabízí také velkou odolnost proti otěru a pevnost v tahu při ořezávání betonových stěn, obrubníků a kamene.

 • Vydrží dobře na betonu: Tato linie zastřihovače má okraj nad ostatní.
 • Dlouhodobé: starosti již nestaráme o omezení po každém zaměstnání, protože tato působivá linie zastřihovače může trvat až šest pracovních míst.
 • Klasický kulatý tvar: Tento tvar se živí lépe a může být aerodynamičtější než jiné tvary. Zvyšuje také RPM a řezací sílu.
 • Světlá, zářivá barva je snadno vidět: živá oranžová struna je snazší vidět mezi trávou, takže víte, kam s ní jdete.
 • Odolný: Tento řetězec je tvrdý, a přesto není tak těžký, že snižuje RPMS.
 • Může se pojistit ve cívce: Někteří zákazníci uvedli, že řetězec se začne spojovat ve cívce po 30 až 40 minutách používání. Může to být proto, že cívky se po asi 45 minutách neustále používají.
 • Zahrnuje (1) 3 lb. Cívka linie kulatého řezu zastřihovače
 • Opatření 855 „v délce 095“ v průměru
 • Přibližně 42 náplní
 • Vyrobeno v USA

Cyclone Commercial Grade Grass Trimmer Line

S formulací kopolymeru je linka Trass Trimmer Cyclone Commercial Grade Grass určitě splněna jakýkoli úkol ořezávání.

Je silnější a má větší odolnost proti otěru než staromódní nylonový řetězec, díky čemuž je to déle trvající. Kulatý tvar dává zvláštní odolnost a zajistí, že tento řetězec může držet vlastní proti otěru, když je hrana obrubníky a ploty.

Šest okrajů podél délky struny snadno a efektivně prořízne vysokou, hustou trávou, těžkými plevelemi, vinnou révou a dokonce i dřevinům. Tyto hrany také pomáhají udržovat cívku v pohodě, takže se nemusíte starat o svařování. Produkt je velmi univerzální, vhodný pro malý zahradní pozemek nebo dokonce několik akrů půdy.

 • Hladce se živí: tento řetězec se nejen hladce krmí, ale také se nerozbije v cívce téměř stejně jako jiné řetězce.
 • Nedojde se tak zamotat: Vzhledem ke své schopnosti hladce se provést, řetězec bude méně pravděpodobné, že se zamotá.
 • Nepřijetí: Abych vytvořil ještě plynulejší zážitek, je tento řetězec jedním z mála, který váš dvůr nevyhodí rozbitými kousky linie.
 • Není vhodné pro beton: I když je tento řetězec neuvěřitelně univerzální pro použití ve většině yardů, doporučuje se, abyste jej drželi dál od betonu a řetězových plotů, protože tyto pruhy rychle roztrhnou strunu.
 • 0.Průměr 095 palců a dlouhý 855 stop
 • Speciální formulace kopolymeru poskytuje delší trvalé komerční řezání
 • Patentovaný 6 čepelí tvar pro přidanou řeznou sílu
 • Výběr odborníků v terénu
 • Vyrobeno v u.S.A.

Oregon 22-855 Herce-Tuty Magnum Gatorline Square Line

Pokud hledáte řetězec plevelů pro velké zastřihovače a to zvládne vážnou práci, pak nehledejte dále než Oregon 22-885 Square Line Magnum Gatorline Square.

Nabízí veškerou vysokou účinnost řezání, o kterou můžete požádat, ale bez vyčerpávající práce. jen čistší, rovnější řezy. To vše díky profilu čtvercového.

Je to také neuvěřitelně odolné, s extrémně silným vnitřním jádrem, které odolává zlomení, což vám dává více času na ořezávání místo navíjejících cívek.

Tento řetězec je ideální pro práci na velkých vlastnostech, těžké vegetaci a podrostu, stejně jako pro čištění zeleninových zahrad. Ne každý zastřihovač však bude schopen zvládnout velké.Průměr 155 palců řetěze.

 • Účinnost s vysokým řezem: Tento řetězec vám umožňuje získat čistší a rovnější řezy snadněji než tradiční linie zastřihovače.
 • Odolný: Neuvěřitelně silné vnitřní jádro odolává rozbití a přispívá k dlouhodobějším linii.
 • Čtvercová linka zastřihovače: Tvar této linie vám umožňuje proříznout vegetaci čistým, dokonce i průchodem a je ideální pro profesionály, kteří proříznou tvrdou vegetací a podrostu.
 • Přizpůsobuje se několika modelům zastřihovače strun: Tento řetězec plevelů je všestranný a je vhodný pro použití v několika modelech zastřihovače, včetně Remington RM1159.
 • Ne laskavé k plotu: Využijte opatrně kolem lehkých dřevěných plotů, protože tato linie může štěpit některé měkké dřeva nebo odstranit barvu z plotů.
 • Udržujte sluneční světlo: UV světlo oslabí plast a sníží dlouhověkost linie. Je znovu ukončeno, aby udržel jakoukoli nevyužitou linii od slunečního světla.
 • Vysoká efektivita řezání. Magnum Gatorline vám umožňuje získat čistší, rovnější řezy s menším úsilím než tradiční linie zastřihovače
 • Odolný.- Vnitřní jádro vysoce pevné odolává zlomení, což znamená, že linka trvá déle a vy strávíte méně času vinutí cívky
 • Čtvercová linka ozdoby.- Plátky přes vegetaci čistým, dokonce i průchodem
 • .Linie zastřihovače o průměru 155 „je ideální pro profesionály, kteří stříhají tvrdou vegetaci a podrost
 • Vyhovuje několika modelům zastřihovačů, ale nejen: Remington RM1159

Husqvarna titanium síla řetězec zastřihovač

Tento řetězec zastřihovačů je vyroben z komerčního kopolymerního materiálu pro delší životnost a lepší výkon, má vynikající odolnost a dlouhověkost a je ideální pro použití v ocelovém listovaném Edger. Pro nastavení počáteční krajiny podél obrubníků, hranic a chodníků se doporučuje ocelový čep.

To je také jedna z těch vzácných linií zastřihovačů, které se dobře drží proti betonu a kameni, díky svému vysoce kvalitnímu materiálu odolnému oděru a kulatým tvaru. Groed String může rychle zrychlit a má na úrovni letu, což způsobuje tišší oříznutí a menší spotřebu paliva.

Pro úlohy, které vyžadují hodně hranonství, je tento řetězec rychlý a snadný. Navíc, pohodlný nástroj pro řezání linky, který přichází s touto linií zastřihovač řetězce, je ještě snazší.

 • Dlouhodobé: Tento produkt byl navržen s špičkovým technologií pro lepší výkon, delší využití a rychlejší zrychlení.
 • Vysoká účinnost řezu: Snižuje se včas strávené zbavením se otravných plevelů, když je spárováno se správným zastřihovačem strun.
 • Nízký hluk: Patentovaný design nízkého šumu této linky zastřihovače snižuje šum o 50%.
 • Skvělé pro ořezávání trávy: Tento produkt je nejvhodnější pro oříznutí trávy.
 • Může se odlomit cívku: Někteří uživatelé uvedli, že řetězec může být docela křehký a snadno se zlomí.
 • Delší život, lepší výkon, rychlejší zrychlení. Náš design je založen na špičkové technologii, která poskytuje delší životnost, lepší výkon, rychlejší zrychlení, úrovně letu
 • Vysoká účinnost řezání. Znamená méně práce se správným výběrem materiálů
 • Nízký šum. Patentovaný design na liniích Husqvarna s nízkým šumem snižuje hladinu hluku o 50 %, což poskytuje lepší pracovní prostředí
 • Tento produkt je nejvhodnější pro oříznutí trávy
 • Vyrobeno v USA

Arnold Maxi Edge. 095 palce x 100 stop komerční oříznutí

Řada Arnold Maxi Edge Trimmer má téměř univerzální přizpůsobení a lze ji použít ve většině ořízků s plynovými řetězci. Nejen to, může to snížit až třikrát více plochy než ekonomické linie. (Výsledky se však budou lišit v závislosti na podmínkách řezání a typu hlavy zastřihovače, kterou používáte.)

Není třeba se obávat, že by se neustále opětovně zabýval, se 100 stopami struny a 5 náplní. A co víc, tato linie zastřihovačů také přichází s nástrojem pro řezání pro efektivnější použití.

 • Dodává se se speciální řezací čepelí: Vzhledem k síle řetězce přichází okraj Arnold Maxi se speciální řezací čepelí, která je dostatečně ostrá, aby ji prořízla. Jednoduché čepele nedělají trik!
 • Profil ve tvaru hvězdy: Profil ve tvaru hvězdy zajišťuje efektivní řez a snižuje zlomení.
 • Cenově dostupné: v 7.31, jedná se o skvělý nákup rozpočtu.

Průvodce kupujícím

Nyní, když jsme se podívali na některé z nejlepších řetězců na trhu, zde je několik důležitých faktorů, které je třeba zvážit při nákupu nejlepšího řetězce pro váš zastřihovač.

Provedu vás některými klíčovými rozhodnutími, abyste nalezeli správný tvar, materiál, trvanlivost, odolnost vůči svaru a velikosti linky. Tento poslední faktor je zásadní a vždy byste se měli podívat na příručku svého zastřihovače nebo se podívat na webové stránky výrobce, abyste zjistili, jaké velikosti strun se hodí vašemu stroji.

Tvar

Vystřihovač přichází v kulaté, vícestranné a zkroucené tvary. Výkon je ovlivněn tvarem mnoha způsoby.

Čistota řezu, trvanlivost řetězce a úroveň šumu jsou ovlivněny tvarem řetězce. Různé tvary jsou vhodné pro různé úlohy, takže je důležité najít tvar, který bude odpovídat práci, pro kterou ji používáte.

Začněme kulatým řetězcem. Přichází ve všech velikostech a je odolný, ekonomický a snadno se znovu načíst. Pokud používáte zastřihovač na travnatých trávnících s minimálním plevelem, pak je nejlepší volbou kulatý řetězec.

Protože se trhá spíše plevelem než čistě řezy, nedoporučuje se pro obzvláště plevejské oblasti kulatý strun. Kulatý řetězec je také pravděpodobnější, že se přehří a svařuje dohromady při ořezávání plotů a betonových stěn.

Twisted String je vhodnější pro silné plevele, protože má čistší řez a je odolnější kolem tvrdých povrchů. Je také tišší a méně pravděpodobné, že vibruje než jiné tvary strun kvůli jeho sníženému odporu vzduchu. Pro nejtištnější zážitek použijte zkroucený řetězec v elektrickém nebo bezdrátovém zastřihovači.

Pokud používáte svůj zastřihovač na yardech s hustou trávou a těžkými plevelemi, pak je nejlepší volbou vícestranný řetězec. Jeho ostré hrany proříznou plevelemi pro čistší vzhled. Pokud však existuje mnoho překážek nebo předmětů, které mají manévrovat.

Materiál

Basic Trimmer String je vyroben z tvrzeného nylonu monofilamentu, a to je průmyslový standard po celá léta. Výrobci však tyto výrobky vyvíjejí a neustále se zlepšují, aby zvýšili jejich schopnost a trvanlivost. Takže zatímco obyčejná nylonová linie je stále účinná, jsou tam silnější materiály.

Například vyztužený kompozitní nylon je odolnější vůči zlomení. Mezitím některé produkty zahrnují materiály jako hliník, které jsou impregnovány do nylonu, aby byly silnější.

Některé řetězce zastřihovačů jsou vyrobeny z nylonových polymerů nebo kopolymerů, protože jsou odolnější, zatímco některé jsou vyrobeny z tvrzeného materiálu jádra, aby se snížilo zlomení.

Ale zatímco všechny tyto možnosti zlepšují trvanlivost nylonového řetězce světla, pokud používáte hlavně oříznutí pro oříznutí lehké trávy, pak tuto práci provede jednoduchá nylonová linie.

Trvanlivost

Test na trvanlivost přichází s konzistentním používáním u těžkých plevelů a tvrdých povrchů. Odolnější řetězec vám umožní dělat více práce na cívku a trvanlivost struny se liší podle toho, z jakého materiálu je vyroben, tvar řetězce, ořezáno a tření s povrchy, jako je kámen nebo beton. Ale čím silnější je řetězec, tím odolnější bude.

Kulatý řetězec má tendenci být nejodolnější. Je to proto, že obsahuje více materiálu s menší povrchovou plochou a má delší čas na opotřebení. Kulatý řetězec, který je vyroben ze zesíleného nylonu nebo ne-nylonového polymeru, nebo řetězec s tvrdým materiálem jádra, bude odolnější než základní nylon.

Odpor svařování

Svařování nastává, když řetězec zastřihovače je příliš horký a zadrží se na cívce. K tomu dochází, když je zastřihovač provozován vysokou rychlostí při řezání podél odolného povrchu, jako je plot nebo betonový chodník, po delší dobu.

Přidané tření způsobuje hromadění tepla, což zjemňuje řetězec a nakonec způsobí, že se drží dohromady. K vyřešení tohoto problému budete muset odstranit cívku a omezit ji.

Materiály používané k výrobě zastřihovačů jsou obvykle odolné vůči svarům, ale některé typy řetězců jsou odolnější než jiné. Tvarová čára je odolnější než kolo kvůli větší ploše povrchu. Kulatý řetězec má menší povrchovou plochu, díky které se přehřívá rychleji.

Velikost řádku

Dalším dobrým indikátorem trvanlivosti je průměr linky. Silnější čáry vydrží déle, ale také stojí více. Při rozhodování o tloušťce správné linie pro vás nezapomeňte vzít náklady, jak často se chcete znovu načíst a podmínky vašeho dvora. Jak již bylo zmíněno, ne všechny velikosti se hodí ke všem zastřihovačům, proto se před zakoupením řetězce pro zaříznutí konzultujte s manuálem zastřihovače pro váš oříznutí.

Pro malé až střední yardy s několika plevelemi, řetězec plevelů s průměrem s průměrem.065 až.085 palců je vhodný.

Mezitím, středně zastřihovací řetězec.085 až.110 palců se doporučuje pro větší yardy se silnou trávou a více plevelů.

Pro ještě větší vlastnosti, které mají těžké plevele, dřevité rostliny a spoustu plotových linií a tvrdých povrchů, které se mají oříznout, těžký řetězec větší než.Doporučuje se průměr 110 palců.

Často kladené otázky

Jak nainstaluji nový řetězec plevelů?

Některá oříznutí strun vyžadují předběžné délky linie, zatímco jiné používají jednu nebo dvě dlouhé délky linie, která se vítá na cívku. To může vyžadovat, abyste odstranili cívku z jeho bydlení, nebo ji možná budete muset načíst na místo.

Další informace o vaší konkrétní značce a modelu oříznutí naleznete na příručce nebo webové stránce výrobce.

Jakým způsobem bych měl navíjet řetězec plevelů?

Měli byste navíjet řetězec v opačném směru jeho rotace. Toto je obvykle proti směru hodinových ručiček. Možná budete moci najít šipku na cívce, která ukazuje správný směr pro navíjení řetězce.

Jak často musím vyměnit řetězec plevelů?

Měli byste vždy muset vyměnit řetězec. Řetězec, který je starý nebo byl vystaven prvkům v průběhu času, může být křehký a možná je nutné je také vyměnit.

Jak funguje řetězec plevelů?

Stringová zastřihovače obvykle používá monofilament k proříznutí trávy, plevelů a malých dřevin. Řezací hlava se točí vysokou rychlostí a vytváří dostatek odstředivé síly, aby držela linii v tuhém horizontálním úhlu. To je to, co umožňuje řezání.

Můžete ručně upravit výšku a oblouk zastřihovače pro řezání kolem stromů, stěn a skalních postele. Oříznutí lze také svisle otočit na hrany poblíž chodníků a příjezdových cest.

Na mnoha ořezávarech lze řezací hlavy a čáry přepnout tak, aby vyhovovaly různým měřičům. Doporučuje se zkontrolovat, jaké měřidla vaše řezací hlava zvládne, ale v závislosti na práci budete mít stále k dispozici spoustu možností, jako je tenčí, zařazená linka; Silnější, předem nařezaná čára; zoubkované a čtvercové linie; nebo můžete dokonce použít čepele nebo řetězy.

Jakou velikost řetězec plevelů byste měli použít? (2023)

Řetězec Weed Eater, Trimmer Line nebo cokoli, co chcete nazvat, je jedním z nejvíce podceňovaných nástrojů ve hře na péči o trávník. Ano, to dělá rozdíl. Ano, může to udělat nebo zlomit výkon vašeho plevele.

Na trhu je k dispozici milion možností. Někteří se ani nehodí na zastřihovač strun. Některé jsou drahé a absolutní odpadky (vyzkoušeli jsme desítky). A my jsme na snaze najít nejlepší linii zastřihovače řetězce, jaký kdy byl vyroben.

To je správně. Snažíme se najít řetězec plevelů venku, který může proměnit Wimpy baterie napájený řetězec na komerčně poháněný zvíře.

Proč jsme zahájili tento web

Začali jsme recenzi trávníku z frustrace. Nemohli jsme najít jasnost kolem toho, jaký typ produktů byl ve skutečnosti dobrý a spolehlivý. Všechna hnojiva, která jsme vyzkoušeli, nefungovala. Nakonec jsme skončili s umírajícím trávníkem, zbytečně promarnili a zbytečně peníze.

Začali jsme tedy nakupovat a kontrolovat nástroje trávníku a zjistit, které byly nejlepší. A teď jsme se přestěhovali do vlastně udržování toho trávníku vypadajícího hezky po celý rok.

Strávili jsme tisíce hodin budováním tohoto obsahu pro lidi stejně jako ty a já. normální lidé.

Jak okamžitě vylepšit svůj jedlík plevelů

Upgradujte svou stravovací hru s plevelem s řetězem Ultimate Grasskicker Weed Eater! Zatímco Edgers Weed a trávník jsou skvělé nástroje, není to úplné bez pravého řetězce. Naše speciálně vytvořená linka je navržena tak, aby zvýšila výkon vašeho jedlíka a poskytl vám bezchybné okraje kolem vašeho dvora a zahrady.

Neuspokojte se s pododstarovacím řetězcem, který se snadno rozbije a zanechává otrhané hrany. Náš tým prozkoumal trh a kombinoval nejlepší barvy, tvary, tloušťky a materiály, aby vytvořil vynikající linii, která se prořezává čistěji a vydrží déle.

S Grasskickerem můžete být hrdí na svůj dokonale pěstěný trávník a udělat trvalý dojem na své přátele a rodinu. A kdo ví, vaši závistiví sousedé by mohli začít snižovat častěji! Nečekejte, zvýšete hru s plevelem s trávníkem plevele jedlík dnes! Kliknutím na odkaz nyní zakoupíte.

Velikost řetězců plevelů vysvětleno

Pokud jde o linky pro oříznutí řetězce, velikost je o tloušťce řetězce. Vzpomeňte si na geometrii na střední škole a na to, jak byly věci měřeny průměrem nebo vzdálenost od jednoho konce k druhému. Skutečná šířka řetězce plevelů.

Američané USA používají správný způsob měření věcí a je to v palcích. Existují někteří, kteří budou měřit řetězec plevelů v milimetrech a nesmí jim být důvěryhodně.

Ale tady jsou běžné velikosti řetězců plevelů a co znamenají.

Dovolte mi vysvětlit, co tím myslím dále:

.Řetězec plevelů 060 palců

.Řetězec plevelů 060 palců je skvělý pro menší jedlíky plevelů. Pokud máte černý a decker řetězový zaříznutí nebo Worx Weed Eater, který je relativně malý, můžete se dostat pryč s použitím tohoto řetězce.

Toto je nejmenší linka zastřihovače na trhu a je také jedním z nejoblíbenějších pro normální majitele domů. Podle mého názoru majitelé domů hodně zanechávají na stole jen koupením „zásobního“ řetězce plevelů pro jejich Ryobi, Worx nebo Black a Decker Weed Eaters.

.060 je opravdu lehký a docela levný, ale obětuje trvanlivost a řezací sílu. na to později.

 • Relativně levné
 • Super lehký, což umožňuje vašemu plevelům dosáhnout maximálního RPMS
 • Hodí se k většině jedlíků plevelů
 • Méně odolný
 • Většinou schopné být zakoupeny pouze v „kulatých“ tvarech, které jsou nižší než jiné návrhy

.Velikost řetězce řetězce o 080 palců

.REGING RECKRETY RECORED RECORED PLEEDR.060.

Má větší tloušťku než.060 Řetězec Weed Eater, ale není tak tlustý, že vás zpomaluje. Přidává ke každému řezu větší odolnost a je stále velmi snadné se načíst v podstatě do jakéhokoli jedlíčku s plevelem, dokonce i ty, které obvykle berou.060.

Přidaná výhoda.Řetězec Weed Eater RECKRES je to, že v řetězci je více prostoru pro vytváření vzorů nebo různých tvarů, které umožňují přidané řezací povrchy, které absolutně roztaví trávu.

Pros.Řetězec Weed Eater String:

.Velikost řetězce řetězce o 095 palce

Kdybych měl použít metodu vědecké „Goldilocks“, řekl bych to.Ořízmátor řetězce 095 palců je správný. Tady je důvod.

Jakmile začnete používat a.Řetězec plevelů 095 palce, je tu znatelný rozdíl. Vložil jsem to do mého rybi expand-it (levné) plevel jedlík a to je šílené houpané.

Pro předkrmy.Řetězec plevelů je těžší. V některých testech jsme běželi s zastřihovačem ego řetězce, absolutně dominovala trávě. Byl to opravdu Mike Tyson of Weed Eater String.

Tento řetězec plevelů je, když si při navinutí začnete všimnout většího napětí. Díky tomu je o něco těžší načíst, ale přidává směšné množství řezné síly.

Myslíme.095 Řetězec Weed Eater je nejlepší tloušťka všech řetězec jedlé o plevele, kterou jsme testovali. což je hodně.

Většina jedlíků plevelů, které berou.Řetězec Weed Eater STRING 095 palce, takže to nemůžete říct. Například pokud používáte Echo SRM 225 nebo srovnatelné jedlíky plevelů na baterii, tato věc se načte jako vánek.

 • Mnohem odolnější
 • Mnohem větší váha za tím
 • Schopný mít bláznivé vzory kvůli tolika místnosti

Nevýhody.Linka ozdoby 095 palců

.0105 palce a nad řetězcem jedlící

.0105 palců a nad řetězcový zastřihovač bude opravdu komerční aplikace. Mysli chlápci, kteří vykonávají komerční terénní úpravy kolem škol, knihoven a kancelářských budov. Používají se také při procházce za zastřihovače strun, které se skvěle využívají jako pseudo-lawn sekačky pro hustý štětec nebo divokou zemi.

Tyto věci nebudou skvělé pro průměrného majitele domu nebo dokonce většiny obytných krajin a je mnohem méně běžné. Ale stále má své místo jako absolutní zvíře ve všech typech ořezávání pro velké, profesionální práce.

 • Silnější než miska ovesné vločky
 • Vydatné, odolné
 • Je možné použít na hustý štětec po dlouhou dobu

Barvy řetězce plevelů

Mnoho lidí si myslí, že barvy řetězců plevelů korelují s tloušťkou nebo vzory nebo něčím jiným. To není pravda. neexistuje žádná korelace mezi barvou a tloušťkou napříč všemi různými poskytovateli řetězce Trimmer Line.

Pravda barev, pokud jde o linku zastřihovače řetězce, je jednoduše preference. Ale je třeba poznamenat důležité věci s barvou.

Nejvíce pozoruhodně, barva řetězce plevelů je tu, která vám pomůže lépe vizualizovat řetězec. Tam jsou desítky různých barevných řetězců, ale to, co opravdu hledáte.

Testovali jsme téměř každou barvu a náš oblíbený byl překvapivě jasně zelená, následovala oranžová.

Jasně zelená a oranžová dávala nejlepší kontrast s trávou při jejím řezání. Viditelnost je opravdu důležitá při používání jedlí k plevelům, zejména kolem jemných povrchů, jako je bouda, paluba nebo dokonce cenné květiny a rostliny. Pokud nevíte, kde přesně nevíte, můžete náhodou vážně poškodit mnoho věcí.

Byli jsme nejméně ohromeni červenou, černou, šedou a čistým řetězcovým zastřihovačem. Jednoduše zmizeli nebo bylo těžké vidět, kdy se točí a točí.

Tvary řetězců plevelů

Možná si všimnete, zda jste strávili čas nakupováním na linii zastřihovače strun, že přichází v řadě různých tvarů. Nejedná se pouze o marketingový trik (dobře, zdá se, že to je), ale má nějakou vážnou užitečnost. Dovolte mi rozebrat to, co jsme za posledních několik týdnů viděli a testovali.

Různé tvary

Tyto věci vypadají, jako byste vešli do vesmírného baru ve Star Wars. Stvoření z každého konce Země. Některé z nejběžnějších tvarů řetězců plevelů jsou:

 • Kolo
 • Náměstí
 • Křížový tvar
 • Pletené
 • Hexagonální
 • Zkroucený

Když jsme testovali všechny tyto přísavky, hodně jsme se naučili. Chystám se je seskupit do kola, namířeného a pleteného / zkrouceného.

ROUČNÍ PLEED EATER STRING

ROUČNÍ PLEED Eater String je pravděpodobně nejběžnější. Je to řetězec „skladem“ plevelů, protože je velmi snadné vyrábět, není složitý a snadno se navíjejí a zapadá do každého zastřihovače strun.

Očekávali jsme, že tento bude nejhorší v našich testech ze všech výše uvedených důvodů. Překvapilo nás to.

Stále to nebylo nejlepší, ale bylo to mnohem odolnější, než jsme očekávali. Mysleli byste si, že by bylo nejjednodušší zlomit, protože to není tak „hardcore“ jako ty špičaté a vzorované, ale bylo to docela strukturálně zdravé.

Round Weed Eater String měl průměrný výkon, když došlo k výkonu řezání. Nic zvláštního, ale ne chudý v žádném úseku.

Shipoted Weed Eater String

Pro řetězec jedlík plevelů, který měl několik stran, jako je čtvercový nebo šestiúhelník, jsme skutečně zjistili, že řetězec je křehčí. To jsme neočekávali. Rozhodně má více vlastností podobných břitvu, které pomáhají více snižovat trávu, ale ve srovnání s řetězcem kulatého plevele ve srovnání s Round Weed Eater String.

Zejména tam byl jeden, který byl ve tvaru hvězd, který jsme vyzkoušeli, a zdálo se, že se každých 10 sekund rozpadne.

Nejlepší tvar řetězce plevelů, který jsme našli, byl trojúhelníkový tvar. Měl méně bodů, ale stále měl kvalitu žiletku, která rozdrtila trávu. Zjistili jsme, že má nejvíce strukturální integritu a zároveň poskytuje nejlepší řezací sílu.

Pletené a zkroucené řetězec plevelů

Skvělé věci o spleteném a zkrouceném řetězci plevelů je to, že má smysluplný dopad na zvuk oříznutí řetězce. Je to mnohem tišší otáčení, což je skvělé. Ale ve skutečnosti není točící řetězec ve skutečnosti nejhlasitější částí většiny jedlíků plevelů. je to motor.

Takže zatímco pletené a zkroucené čáry jsou tišší, stále jen stěží dělají propadnutí celkové úrovně hluku jedlícího plevele.

Spirála a pletený řetězec má také větší trvanlivost než nekroutaný řetězec jedlík plevelů. Je zřejmé, že nedělají zkroucenou, kulatý řetězec plevelů (to by bylo jen kulaté), takže se opravdu vztahuje na vzorované.

Celkově jsou odolnější, ale vztahují se pouze na méně odolné řetězové ořízkové čáry se vzory. Nakonec jsou tedy dobré výhody, ale také přicházejí za dodatečné náklady. Zjistil jsem také, že zkroucené mají vestavěnější točivý moment, takže je těžší načíst do svého jedlíku plevelů.

Jak vyměnit řetězec jedlík plevelů

Zahrnovali jsme super krátký YouTube krátký, který jsme vytvořili níže:

Běžné otázky týkající se řetězce jedlík plevelů, které dostaneme

Jo, v průběhu let jsme sestavili desítky otázek týkajících se řetězce plevelů, které se dostaneme znovu a znovu. Začněme:

Mohu použít silnější linii zastřihovače?

Do určité míry, ano. Pro většinu obytných plevelů můžete použít až.095 Předtím, než se věci začnou chlupatý. Mnoho zastřihovačů plynu může jít výš, až.105 nebo.110, ale ne o moc vyšší než to.

Jak zjistím, jakou velikost řetězce plevelů je třeba použít?

Konvenční moudrost říká, že pro většinu jedlíků plevelů.095 nebo.080 jsou nejběžnější velikosti, které se hodí k vašemu plevelem a maximalizují výkon.

Jaká velikost řetězec plevelů je nejlepší pro Stihl Weed Eaters?

Měli jsme štěstí pomocí a.095 Řetězec Weed Eater pro Stihl’s Weed Eater Lineup. Hodí se k jejich plynovým poháněným jedlíkům plevelů jako Stihl FS 56 RC a mělo by se přizpůsobit také většině jejich bateriových poháněných baterií.

Jaká velikost řetězec plevelů je nejlepší pro Echo Weed Eaters?

Echo Weed Eaters jako SRM 225 zvládne.095 nebo.105 Tloušťka pro dokončení práce.

Jaká velikost řetězec plevelů je nejlepší pro Ryobi Weed Eaters?

Ryobi nabízí obrovská škála jedlíků plevelů, ale můj Ryobi Weed Eater se naprosto rozdrtí.095 Řetězec Weed Eater. Přišlo to s.060 Ale upgradoval jsem a vzal to z Dinkyho nástroje na šílený stroj.

Jaký je nejlepší řetězec plevelů pro Husqvarna Weed Eaters?

Pokud máte plynověný plevel poháněný plynnou Husqvarna jako Husqvarna 128LD, budete v bezpečí a.095 Řetězec Weed Eater.

s

Corded vs Chutelless Leaf Blowers: 2023 Průvodce nákupem

Alex K

Alex je nadšenec na trávníku, který si uřízl zuby jako normální táta Joe Lawn. Po spálení drahých a fantastických nástrojích se Alex věnoval nalezení nejlepších nástrojů na planetě. Nyní je předním odborníkem na nástroje pro elektrické trávníky, citovaný ve Washington Post mimo jiné publikace.