John Deere S120 vs S130-Srovnání vedle sebe. John Deere S120 trávník

John Deere S120 vs S130-Srovnání vedle sebe

John Deere S120 a S130 patří mezi nejoblíbenější traktory na trávníku. Navrženy pro malé a středně velké trávníky, sbalí více než dostatek síly, aby sekali silnou trávu, vyzvedli výstřižky trávy a procházeli tvrdou prací.

Sběr mezi nimi však může být obtížné, protože sdílejí více podobností. Připravili jsme tuto příručku, abychom vaši práci usnadnili.

John Deere S120 vs S130: Což je lepší?

Traktory trávníku John Deere S120 a S130 jsou velmi podobné, s výjimkou manuálu vs. Elektrické PTO a přidání předního nárazníku na S130.

Pokud si však musíte vybrat, S130 dává větší smysl, protože nabízí mírně pokročilejší funkce a zároveň stojí jen 100 dalších.

Recenze John Deere S120

John Deere S120 je 22-koňská síla (16.4 kW) Sekačka na trávu V-Twin Engine se spoustou energie a točivého momentu pro zvládnutí tvrdého mulčování, sekačky a pytlů.

Může se také může pochlubit výkonným systémem hydrostatické převodovky Kankazi Tuff Torq, který vám dává nekonečný výběr rychlostí a usnadňuje se změnu směru.

Řízení rychlosti a směru je vedle pedálů vedle sebe. Mezitím ovládání akcelerátoru v automobilovém stylu zajišťuje snadný provoz.

Všimněte si, že můžete změnit směr, aniž byste dostali nohu z pedálu. Velký povrch pedálu poskytuje velké pohodlí a pohodlí.

Funkce

Následuje další rysy traktoru trávníku John Deere S120;

 • John Deere Easy Change 30-sekundový systém změny oleje
 • Svařovaný ocelový rám s plnou délkou pro spolehlivost a trvanlivost
 • Pohodlná a pohodlná operátorská stanice
 • Je snadné najít a používat nástroje
 • Aplikace MowerPlus pomáhá s proaktivní údržbou

Výhody a nevýhody

John Deere S120 Pros

 • Perfektně sesmí trávu
 • Běží dobře
 • Začíná snadno
 • Jezdí pohodlně

Nevýhody John Deere S120

Recenze John Deere S130

John Deere S130 je další krásná a mocná sekačka na trávu, skvělá pro malé a střední trávníky až do půl akru.

Vyrobeno v Greenville, Tennessee, 22-koňská síla Briggs Stratton 44 V-Twin Gas Engine sekačka je uprostřed bodů mezi vstupními a prémiovými traktory ze série John Deere 100 série.

42palcová sekačka je podobná tomu, co najdete na S100 a S120. Uživatelé však získají více upgradů pouze v modelech série 140 nebo vyšších.

Funkce

Mezi další standout rysy sekačky John Deere S130 Lawn Mezi patří následující;

 • Výkonný motor s 5.Maximální rychlost vpřed 5 mph
 • Pevný ocelový rám 12 měřid
 • Pevná litinová přední náprava
 • Take-off elektrické energie (PTO)
 • Palivový rozchod

Výhody a nevýhody

John Deere S130 Pros

 • Vynikající síla a velikost
 • Hladká a pohodlná jízda
 • Snadná údržba
 • Kompatibilní s více cennými přílohy

John Deere S130 Cons

Klíčové podobnosti

Začněme naše srovnání s podobnostmi mezi S120 a S130. Jak jsme již zmínili dříve, dva traktory jsou v mnoha ohledech podobné.

Výkonné 22hp motory V-Twin

Oba S120 a S130 mají 22 hp (16.4 KW) V-Twin Briggs Stratton Engines s hydrostatickou převodovkou a tempomatem.

Výkonné motory vynikají elektronickým zapálením a rychlé starty. Obsahují také režijní ventily pro delší životnost motoru.

Palivová nádrž má kapacitu 2.4 USA galony a nabízí pohodlně utěsněnou čepici, aby se páry udržely uvnitř nádrže.

Oba mají paluby sekačky 42 palců

Stofky z ocelových paluby jsou konstruovány z 13-měřidkové oceli a mají funkci nastavení úrovně sekačky na úrovni sekačky, takže si můžete dokonale nastavit své hloubky řezání.

Každá paluba sekačky má dvě kola sekačky a šroub pro nastavení kol. Důležité je, že paluby tři v jednom přepínají mezi bočním výbojem, mulčováním a výstřižky trávníku bez potřeby dalších nástrojů.

Snadno čtení palivového měřidla na palubní desce volantu

Jednou z prvních věcí, které si všimnete na dashboardech řízení S120 a S130, je palivový rozchod Mowerplus.

Rozchod ukazuje, kolik paliva zbývá v nádrži. Důležité je, že je to pohodlně umístěné a viditelné v zataženo a tmavých podmínkách.

Také to není sklon z hrbolů. Aplikace Smartphone MowerPlus vám umožňuje sledovat hodnoty paliva z vašeho smartphonu.

Systém výměny oleje s lehkou změnou

Jak S120, tak S130 mají revoluční technologii výměny oleje Johna Deereho, která usnadňuje změnu oleje stejně jako kroucení na novém olejovém filtru.

Nemusíte tedy vypouštět olej z motoru. Místo toho změna filtru odstraňuje kontaminanty v olejové nádrži a zároveň nahradí 0.76L oleje.

Navrženo tak, aby přijalo více funkcí odstraňování sněhu

S120 a S130 se mohou pochlubit několika funkcemi pro odstranění sněhu. Například můžete snadno přidat 44-palcový (112 cm) John Deere Snow Flower nebo připojit 46-palcový (117 cm) přední čepel, aby se sníh z cesty dostat sníh z cesty.

Kromě toho se sekačky připojují k řetězcům pneumatik a traktických pásů teragrátu pro odstranění sněhu.

Pohodlná a pohodlná operátorská stanice

Oba traktory mají vysoce pohodlné a pohodlné operátorské stanice. Například ovládací prvky jsou pohodlně umístěny pro snadný dosah a manévrování.

Také volant je nakloněn, aby poskytoval dostatek prostoru a pohodlí. Bok po boku a reverzní pedál vpravo a brzdový pedál vlevo dále zvyšuje pohodlí operátora.

Dvouletá nebo 120 hodinová jednorázová záruka

Nakonec jak S120, tak S130 přicházejí s 2letou nebo 120hodinovou zárukou (podle toho, co přijde na prvním místě). Obě záruky jsou jednorázové kryty nárazníku na nárazník omezené na odpracované roky nebo hodiny.

Jsou to také bezproblémové záruky, přičemž John Deere se zabývá všemi službami a papírování.

John Deere S120 vs S130: Klíčové rozdíly

Nyní se podívejme na hlavní rozdíly mezi Johnem Deere S120 a S130. Nejvýznamnější rozdíly jsou v systému pohonu sekačky, přední nárazníky, zadní pneumatiky, rozměry a cena.

Rozdíly systému sekačky

Hlavní rozdíl mezi S120 a S130 spočívá v tom, že S120 přichází s manuálním systémem pohonu výkonu, zatímco S130 přichází s elektrickým PTO, i když můžete upgradovat na elektrický PT na S120.

Proč je tedy důležitý standardní systém pohonu PTO? Protože elektrické PTO jsou výrazně efektivnější než jejich manuální protějšky.

Nejprve elektrické systémy PTO používají elektrické dráty k zajištění energie potřebné k ovládání spojky. Mezitím se manuální PTO spoléhají na lidskou energii tlačící proti několika kloubům a úrovni.

Navíc elektrický PTO obsahuje méně částí, obvykle spojka, přepínač PTO a délka drátu se spojuje s nimi.

Na druhé straně manuální PTO zahrnuje více částí, včetně U-kloubů, bodů spojovacích látek a vstupních spojovacích povrchů. Části znamenají více údržby a zvýšené riziko selhání.

Rozdíly v předním nárazníku

Přední nárazníky nejsou na traktorech trávníků povinné jako u automobilů. Odpovědní výrobci však poskytují nárazníky na ochranu vaší investice.

Alternativně můžete být požádáni o zakoupení nárazníku samostatně. To je další oblast, kde se traktory trávníku John Deere S120 a S130 výrazně liší.

S130 přichází se standardním nárazníkem, takže si ho nemusíte kupovat samostatně. Je to stylizovaný nárazník, který se pěkně mísí s designem traktoru.

Ale co je důležitější, jedná se o silný a odolný nárazník s dostatečnou vůli kapuce pro pravidelnou údržbu.

Na druhou stranu S120 nepřichází s nárazníkem. Ne že to není důležité. Naopak to je nutné.

Musíte si jej však zakoupit samostatně. Nárazník stojí 48 až 74, v závislosti na tom, kde si ho koupíte.

Pokud jste již dříve vlastnili zahradní traktor, budete vědět, že zadní pneumatiky jsou kritické pro výkon traktoru. Mají velký dopad na zrychlení.

Zadní pneumatiky navíc pomáhají distribuovat hmotnost rovnoměrně, aby se zabránilo vzestupu předních kol, kdykoli traktor tahá těžké zatížení.

Rozdíly v pneumatikách zadních pneumatik

Naštěstí John Deere poskytuje velké zadní pneumatiky pro všechny své traktory, včetně S120 a S130. Cokoli, co si koupíte, si buďte ujištěni.

To znamená, že S130 má větší pneumatiky než S120. Zadní pneumatiky John Deere S130 měří 20 x 10-8.

Mezitím zadní pneumatiky S120 měří 20 x 10-8. Je to malý rozdíl. Ale oceníte to při tažení těžkých nákladů.

Rozměry a hmotnost

Rozdíl v rozměrech a hmotnosti není patrný, dokud ručně měří traktory. S130 je však větší a váží více než S120.

John Deere S120 má výšku asi 44 palců, zatímco S130 měří 45 palců vysoký. S130 je také delší a měří 74.2 palce dlouhé, zatímco S120 měří 69.7 palců dlouhé.

Všimněte si, že fyzické rozměry často znamenají jen málo, pokud je uživatel pohodlný a traktor provádí optimálně. To znamená, že větší traktory jsou obvykle pro zvýšené pohodlí prostornější.

Pokud jde o váhu, S130 je o něco těžší. John Deere S120 váží odhadem 444 liber. Mezitím S130 váží 462 liber.

Na váze opět záleží, za předpokladu, že traktor funguje tak, jak bylo zamýšleno. Ale těžší traktory jsou obvykle vhodnější pro těžké aplikace.

Cena

Konečně, John Deere S120 a S130 jsou cenově dostupné trávníky, i když o něco dražší než srovnatelné sekačky jako kadet Cub. Například S130 je ve své třídě o 500 více než sekačky Cub Cadet.

To znamená, že S120 a S130 jsou téměř podobné ceny, s S130 jen o něco dražší, v závislosti na tom, kde si koupíte.

Například skupina Everglades Equipment Group prodává John Deere S130 za 2 899 a S120 při 2 799.

Mezitím Nová Anglie Power Equipment uvádí John Deere S130 na 2 989 a John Deere S120 na 2 889. Takže je to asi 100 rozdílů.

Ostatní obchody s vybavením se nabíjí o něco méně nebo více. Cenový rozdíl mezi těmito dvěma modely traktorů se však moc nemění.

Časté časté

Kdo dělá motor pro Johna Deere S130?

Briggs Stratton vyrábí motory pro traktory Johna Deere S130. Stenzivá se ve Wauwatosa, WI, Briggs Stratton je americká společnost, která každoročně staví více než 9 milionů motorů pro různé traktory a automobily. Má výrobní závody v pěti dalších státech, včetně Montany, Alabamy, Gruzie a New Yorku.

Jaká je nejlepší série traktorů Johna Deere?

Mnoho odborníků na sečení trávníku považuje S140 za nejlepšího traktoru trávníku od Johna Deere. Je to nejlepší z úvodních traktorů řady 100 a celkově nejlepší traktor, zejména pro malé a střednědobé aplikace. Mezitím jsou traktory série John Deere X700 nejsilnější a intuitivní.

Jaký je rozdíl mezi Johnem Deere S120 a S130

Hlavní rozdíl mezi traktory sekačky Johna Deere S120 a John Deere S130 je to, že S120 je manuální traktor PTO, zatímco S130 je elektrická sekačka PTO. Elektrické PTO jsou novější inovace, které přenášejí energii z motoru na palubu a lopatky pomocí elektrického proudu. Vytváří méně částí a je méně pravděpodobné, že selže než manuální systémy PTO.

Výrok

S120 a S130 jsou dva z nejprodávanějších traktorů John Deere Lawn, protože jsou kompaktní, silné a pohodlné.

Rovněž jsou za rozumnou cenu. Nicméně, dva modely traktoru jsou podstatně odlišné.

Kdy zvážit John Deere S120: John Deere S120 je skvělou volbou, pokud dáváte přednost manuální převodovce. Samozřejmě je to také 100 cenově dostupnějších než traktor Lawn Deere S130.

Kdy zvážit John Deere S130: Tractor John Deere S130 je lepší volbou při hledání zlepšení oproti S120 v rámci stejného cenového rozpětí.

Rhys Charles

Rhys je vášnivý krajinář, samozvaný odborník na grilování a autor tohoto webu. Kombinuje své odborné znalosti na trávu se svým inženýrským zázemím, aby vás naučil, jak se nejen postarat o trávu, ale také o vybavení, které používáte.

Zvýraznění produktu

Tento první widget se automaticky styluje, aby zdůraznil váš oblíbený produkt. Upravte styly v Customzer další CSS.

S120 trávník

22-HP (16.4-kw) motor (zobrazen na u.S. Modelka)

22-HP (16.4-kw) V-Twin Engine má dostatek energie a točivého momentu pro zvládnutí tvrdého sečení, mulčování a pytlů:

 • Návrh válce V-twin pro větší točivý moment, nižší vibrace a zlepšenou kvalitu zvuku
 • Elektronické zapalování pro rychlé starty
 • Funkce jarního vrácení, aby se zajistilo, že operátor omylem neopustí páku škrticí klapky v pozici sytiče
 • Litinové vložky válců pro delší životnost motoru
 • Horní ventily pro vynikající spotřebu energie a paliva
 • Mazání plného tlaku a olejový filtr pro čistší olej, prodloužení životnosti motoru a prodloužení času mezi změnami oleje
 • efektivní při provozu traktoru na svahu

Palivová nádrž

Pohodlné otevření paliva

 • Kapacita je 2.4 u.S. gal. (9.1 l).
 • Otvor paliva je výhodně umístěn pod sedadlem.
 • Naplnění nádrže bez rozlití je snadné.
 • Volená uzávěrka palivové nádrže je pohodlnější.
 • Uzavřený palivový uzávěr pomáhá udržovat páry uvnitř nádrže.

John Deere Easy Change 30-sekundový systém výměny oleje

John Deere Easy Change 30-sekundový systém výměny oleje

Systém výměny oleje John Deere John Deere Easy změní výměnu oleje. Změna oleje je stejně snadná jako kroucení na novém filtru naplněném olejem. Olej nemusí být vypuštěn z motoru.

Filtr John Deere Easy Change je další nádrž motorového oleje. Změna filtru odstraní zachycené kontaminanty a nahradí asi 0.8 qt (0.76 l) motorového oleje.

Funkčnost se nekončí s lehkým použitím. Olejový systém snadné změny má několik smysluplných výhod oproti tradičnímu systému olejového filtru 100 série:

 • Pro více předvídatelnější filtrování a delší životnost se používá syntetický filtrační materiál.
 • Filtrační kapacita je větší než u standardního olejového filtru.
 • plocha povrchu filtru
 • Kapacita průtoku oleje

Částečně kvůli těmto vylepšením není nutné během servisu nutné odstranit a zlikvidovat veškerý olej v motoru.

Každý, kdo používá systém John Deere Easy Change, šetří čas a vyhýbá se nepořádku tradiční výměny oleje. V minulosti mnoho 100 sérií majitelů trávníků trávníků jen zřídka nebo se nikdy nedostalo ke změně motorového oleje. S 30sekundovou změnou oleje, dokonce i lidé, kteří dříve neuvažovali o změně oleje, to mohou snadno udělat. Systém snadné změny je řešení No-Mess, bez sebe, které se konkurence nemůže shodovat.

Instalační pokyny jsou v příručce operátora a v poli John Deere Easy Change Service Box.

Prosím recyklujte. Mnoho programů recyklace místní správy, autorizované maloobchodníci, autoservisové centra a obchody s automatickými částmi budou propíchnout a recyklovat použité olejové filtry a olej.

Rám vyrobený z svařované oceli z celé délky pro spolehlivost

Pevný jednodílný rám

Pevný jednodílný rám

Pevný jednodílný rám je vyroben z 12-měřicího, 0.105-in. (2.66 mm) ocel:

 • Design roboticky svařovaného rámu má vysoce pevné kolejnice pro větší sílu a dlouhou životnost.
 • Jednodílná, ocelová paluba blatníku je přišroubována k rámu.

Litinová přední náprava se neohýbá

Přední náprava a vřeteno kola

Přední náprava je vyrobena z pevné litiny, která se neohýbá:

 • Automobilový průmysl podobný řízení řízení s ozubením volantu sektorem a pastorkem a jednorázovým odkazem s kravatovou tyč.
 • Tři kování na mastnoty, jak na vřetenech řízení, tak na otočení středu, umožňují pravidelné mazání, které pomáhá udržovat snadné řízení a minimalizovat opotřebení.
 • Velké, 0.75-in. (1.9-cm) Průměr vřetena kol poskytuje vynikající odolnost.

Přední nárazník chrání traktor

Přední nárazník

Přední nárazník

Přední nárazník je zahrnut na S130, S140, S160, S170 a S180. Je k dispozici jako volitelná příloha pro S100, S110 a S120.

Systém na montáž nákladu usnadňuje instalaci zadního pytle a dalších příloh

Body zadního nákladů

Přední body nákladů v horní části palubní desky

Zadní bagger je namontován s body pro montáž nákladu

Zadní bagger je namontován s body pro montáž nákladu

Systém pro montáž nákladu je kombinací předních a zadních a zadních bodů, které poskytují pohodlnou a snadnou instalaci slunečního baldachýnu, zadního pytlu a dalších příloh.

Odstranění sněhu je síla traktorů trávníku

Snow Flower, počasí, závaží a řetězy na 100 sériích série

Přední čepel, povětrnostní kryt a řetězy na traktoru 100 řady

Výhodou traktorů na trávu je jejich schopnost používat vybavení pro odstranění sněhu. Majitelé trávníků na trávníku mohou přidat sněhovou dmychadlo John Deere nebo přední čepel, aby rychle pracovali na pohybujícím se sněhu. Přílohy počasí a přílohy s pneumatikami přidávají pohodlí a výkon.

Zařízení k dispozici pro odstranění sněhu zahrnuje:

 • 44-in. (112 cm) Snow Flower
 • 46-in. (117 cm) Přední čepel
 • Řetězy pneumatik nebo teragrové trakční pásy
 • Ohrada počasí
 • Závaží

Hydrostatická převodovka poskytuje nekonečný výběr rychlostí země

Ovládací prvky rychlosti/směru dvou pedálů

Používá se pedál pro ovládání rychlosti vpřed

Hydrostatická převodovka Kanzaki Tuff Torq poskytuje nekonečný výběr rychlostí a usnadňuje změnu směru cestování. Pedály nohou vedle sebe ovládají rychlost a směr cestování:

 • Ovládací prvky akcelerátoru automobilového typu zajišťují snadné provoz.
 • Operátor může změnit směr bez zvedání nohy z platformy.
 • Velký povrch pedálu poskytuje pohodlí vynikajícího operátora.

V každém modelu se používají vhodné přenosy v závislosti na velikosti pneumatik a výkonu traktoru, aby bylo zajištěno vynikající výkon a spolehlivost:

Operátorská stanice určená pro pohodlí a pohodlí operátora

Pohodlná operátorová stanice, zobrazena S130

Pohodlná operátorová stanice, zobrazena S130

Provozovací stanice je určena pro pohodlí obsluhy a snadné provoz:

 • Ovládací prvky jsou umístěny tam, kde se snadno osloví a používají k ovládání traktoru.
 • Volant je umístěn a nakloněn, aby operátorovi poskytl dostatek prostoru a pohodlí řízení.
 • Sedadlo je umístěno tak, aby poskytovalo nejpohodlnější polohu operátora.

Volant a pomlčka, S130

Široká nohy s kanály pro odstranění trosek

Ovládací prvky lze snadno vidět a používat:

 • Velký, třípakký volant pro větší pohodlí a ovládání operátora
 • Přepínač zapalování je na pomlčce pro spuštění

Pro pohodlí obsluhy jsou poskytovány široké oblasti nohou s neklouzavými, anti-vibračními podlahovými rohožemi:

 • Široká noha usnadňuje vstup do paluby sekačky při vstupu nebo opuštění sedadla.
 • Kanály pro odstraňování trosek pomáhají udržovat oblast nohou v čistotě a suchu.

Pohodlné sedadlo

Snadno nastavené sedadlo

Pohodlí obsluhy je vylepšeno 15-in. (38 cm) High-Back, dvoudílné sedadlo s otevřenou záda:

 • Návrh sedadla s otevřeným zádi udržuje chladič operátora
 • Obzvláště užitečné při provozu traktoru po delší dobu
 • Snadno upraveno dopředu nebo dozadu na sedadle
 • Cestování sedadlem 5.5 in. (14 cm) a 10 různých pozic pro výšku operátoru

Springs sedadla hladší jízdu

Sedadlo nakloněné dopředu

Dvě dlouhé pružiny sedadel dávají spoustu cestování sedadlem, aby se vyhladily jízdu, udržují operátor pohodlí při provozu traktoru.

Sedadlo může být nakloněno dopředu pro ochranu před prvky a poskytovat snadný přístup k palivové nádrži.

Úložný kompartment

Držák nápojů (zobrazený s volitelným krytem úložného prostoru)

Úložný prostor a držák nápojů, který se nachází na pravé straně blatníku, jsou pohodlně umístěny a snadno použitelné.

Poznámka: Kryt úložného prostoru je standardní na traktorech S120, S130, S160, S170 a S180 a volitelný na S100, S110 a S140.

Fender světlice zahrnuté na pneumatikách S130 Tractor Cover Pneus.

Nástroje a ovládací prvky lze snadno najít a pohodlné používat

Traktor S120

Volant a ovládací prvky na S120

Nástroje a ovládací prvky

Konturovaná pomlčka má čistý a atraktivní styl:

 • Ovládací prvky jsou barevně označeny a označeny pro snadnou identifikaci.
 • Ovládací prvky jsou logicky umístěny a snadno dosažitelné.
 • Hodinový měřič usnadňuje zjištění, kdy by měly být provedeny změny oleje a další údržba.
 • Funkční design ovládacích prvků poskytuje dobrý vzhled a pohodlný pocit.

Snadno čtení palivového měřidla ukazuje hladinu paliva na palubní desce

Snadno čtení palivového měřidla

Pohodlné otevření paliva

Snadno čtení palivového měřidla ukazuje, kolik paliva je v nádrži a je vidět na palubní desce:

 • Snadné kontrolu hladiny paliva
 • Pohodlná poloha
 • Viditelné v zakalených nebo soumračných podmínkách (není podsvíceno)
 • Nespíchne z hrbolů
 • Aplikace Smartphone MowerPlus může číst a zapamatovat si hladinu paliva (vyžadován volitelný inteligentní konektor MowerPlus Deluxe)
 • Hodinový měřič je také viditelný na displeji paliva

Pedály kontroly přenosu vedle sebe

Ovládací prvky rychlosti/směru dvou pedálů

Pedály nohou vedle sebe

Pedály nohou vedle sebe ovládají rychlost a směr cestování:

 • Ovládací prvky akcelerátoru automobilového typu zajišťují snadné provoz.
 • Operátor může změnit směr bez zvedání nohy z platformy.
 • Velký povrch pedálu poskytuje pohodlí vynikajícího operátora.

Cruise Control (S120, S130, S160, S170 a S180)

Páka tempomat

Cruise Control je k dispozici na S120, S130, S160, S170 a S180:

 • Chcete.li se zapojit, zvedněte výletní páku a držte se, dokud není noha odstraněna z dopředného pedálu.
 • Tempování může být uvolněno tlačením na brzdový pedál nebo pedál vpřed.

Nastavení výšky sekačky

Nastavení výšky sekačky sekačky

Ergonomicky navržená páka zvedla pružinu podporovaná pružina, která zjednodušuje nastavení výšky řezu sekačky:

 • Přírůstky 1/4 v. (0.64 cm) Umožněte jemné doladění výšky řezu.
 • Výška řezu je nastavitelná od 1 do 4 in. (2.5 až 10.2 cm).
 • Rukojeť výtahu je tvarována pro snadné použití a je mimo způsob vstupu nebo opouštějícího operátora.

Ovládání parkovací brzdy

Pedál brzdy/parkovací brzdy

Parkovací brzdová páka

Ovládání parkovací brzdy je výhodně umístěno na podstavci traktoru pro snadný přístup. Drží pedál brzdy bezpečně v uzamčené poloze.

Manuální vzlet napájení (PTO)

Zásnubní páka PTO

Paluba sekačky je zapojena do snadno viditelné a snadno použitelné žluté páky nad palubní desk. Jeho umístění na pravé straně ponechává hodně prostoru vlevo, vstupní strana traktoru, aby se operátor dostal na traktor.

Možnost reverzní implementace (RIO)

Přepínač Rio

Používání Rio

Upozornění: Děti nebo kolemjdoucí mohou být zraněni rotujícími čepelemi. Před cestováním dopředu nebo dozadu:

Poznámka: Zálohování, když je sekačka zapojena. Rio by se měl používat pouze při provozu jiné připojení nebo pokud operátor považuje za nutné přemístit stroj se sekačkou.

 • Přestaňte vpřed cestovat.
 • Podívejte se za stroj, abyste se ujistili, že neexistují žádné kolemjdoucí.
 • Zatlačte a držte spínač Rio a mírně stiskněte opačný pedál.

Poznámka: Pokud se motor a sekačka nebo jiné připojení zastaví při přemístění stroje, vraťte páku/přepnutí přílohy do polohy vypnuto. Spusťte motor a zapojte sekačku nebo jiné připojení. Začněte znovu s krokem 2.

 • Uvolněte přepínač Rio a přemístěte stroj, když se stroj začne pohybovat dozadu.
 • Pokračovat v dopředném cestování. Sekačka nebo jiná příloha by měla pokračovat v provozu.
 • Opakujte postup pro umístění stroje znovu.

Servitionabilita je vhodná s jednoduchou otevřenou kapucí

Jednodílná kapuce se snadno otevírá

Nálepka servisního intervalu umístěného pod kapotou

Jednodílná kapuce se snadno otevírá, aby umožnila kontrolu a servis motoru:

 • Důležité servisní body jsou umístěny na dosah.
 • V rámci kapoty traktoru je poskytován nálepka pro službu při údržbě traktoru je poskytováno v kapotě traktoru.

John Deere Easy Change 30-sekundový systém výměny oleje

Sedadlo nakloněno pro snadný přístup k otevření plnění paliva

Systém výměny oleje John Deere John Deere Easy změní výměnu oleje. Změna oleje je stejně snadná jako odstranění starého filtru naplněného olejem a kroucení na novém filtru naplněném olejem.

Sedadlo se nakloní nahoru a ven z cesty, aby usnadnilo přidání paliva.

Hood nebude rez nebo pronajímat a zahrnuje kvalitní světlomety

Jednodílná kapuce se otevírá pro přístup k službě

Kvalitní světlomety pro dobrou viditelnost

 • Vytvářený barevný materiál snižuje zvuk a nebude rez.
 • Stejná kvalita materiálu kapuce jako u větších traktorů John Deere poskytuje dobrou odolnost a uVRový odpor po delší dobu.
 • Otvory na boku propustí spoustu chladicího vzduchu a přitom udržujte nízkou úroveň zvuku.
 • Dva světlomety poskytují dobré osvětlení pro noční provoz.

Aplikace MowerPlus pomáhá udržovat traktor a trávník

Obrazovka aplikace Mowerplus

Obrazovka údržby aplikací Mowerplus

Udržujte traktor Lawn Tracton John Deere, který běží co nejlépe a víte, jak to seká s aplikací John Deere Mowerplus. Jednoduše naskenujte čárový kód trávníku, abyste získali vlastní informace. Aplikace pomáhá určit nejlepší čas na sekání, komunikuje expert předběžné tipy, nabízí připomenutí údržby a poskytuje průvodce procházením.

Podívejte se na aplikaci MowerPlus v obchodech s aplikací pro systémy iOS nebo Android.

Aplikace podporuje obytné vybavení trávníku, jako je 100 Series, 200 Series, X300, X500, X700, Z200 až Z600 a mnoho podobně velikosti starších produktů. V současné době nepodporuje modely traktoru číslované 1000 a větší, například 1025R.

POZNÁMKA: Může existovat určitá změna obrazu produktu.

K dispozici jsou také konektory MowerPlus (prodávané samostatně)

Konektor měřiče mowerplus

Smart Connector Mowerplus Deluxe s telefonem

Konektory John Deere Mowerplus bezdrátově propojte traktor trávníku s aplikací Mowerplus na mobilním zařízení.

S120, S130, S160, S170 a S180MODEL ROK 2021 a později S240 (SN 880,001-)

iOS je ochranná známka společnosti Cisco Technology, Inc. Používá se na základě licence společností Apple Inc. Android je ochranná známka společnosti Google LLC.

Systém řezání okrajů poskytuje vynikající výkon

42-in. (107 cm) Paluba sekačky

42-in. (107 cm) Paluba sekačky

Systém řezání okrajů byl ochrannou známkou, aby zdůraznil výhody návrhů paluby sekačky John Deere. Poskytují vynikající výkon, pohodlí a spolehlivost:

 • Design hluboké paluby zvedá trávu pro čistý, dokonce i řez.
 • Hladká spodní strana nemá žádné zákoutí a lebky, zabrání nahromadění trávy a rovnoměrně rozptýlení výstřižků na trávu.
 • Válcovaná vnější hrana paluby poskytuje další sílu a ochranu.
 • Duální etapomové e-coat a práškové nátěry poskytují zvláštní ochranu před rzí.
 • Flexibilní vybíjení skluzu minimalizuje poškození majetku a sekačky.

42-in. (107-cm) Hranová sekačka je design se dvěma vřeteny s těžkými charakteristikami:

 • 13-měřič, 0.090-in. (2.3 mm) Ocelová paluba poskytuje roky spolehlivého sečení.
 • Zahrnuty čepele tři v jednom fungují dobře pro boční propuštění, mulčování nebo pytlování.
 • Konstrukce čepele na vřetena poskytuje jedinečný montážní systém pro čepel sekačky, který poskytuje zvláštní bezpečnost a pohodlí.
 • Pro přechod od mulčování na boční vypouštění do zadního pytle nejsou nutné žádné nástroje.
 • Mulčování krytu je volitelná nástavec, který lze nainstalovat bez nástrojů, které umožňují mulčování standardních čepelí sekačky.
 • K dispozici jsou vysoce výkonné mulčování čepele pro zvýšení výkonnosti mulčování.
 • Vysoce výkonná příloha mulčování je volitelná nástavec, která zahrnuje mulčovací zástrčku a speciální mulčování čepelí pro vynikající výkon.

Port pro mytí sekačky

Port pro mytí sekačky

Port pro mytí sekačky s konektorem hadice

Je poskytnut mytí port, který usnadňuje čištění spodní strany sekačky:

Volitelný bagger

6.5-BU (229-l) Hopper and Slute na S100

Řez a házení, 6.5-BU (229-l) Bagger se prodává samostatně a přichází s pytlovacími čepelemi. Speciální pytlovací čepele nejsou vyžadovány, ale mohou zvýšit výkon.

Sada Bagger poskytuje efektivní způsob sběru výstřižků a listů trávy. Lze jej nastavit bez nástrojů během několika minut a má snadno prázdných tašek.

Starlock Blade Design

Starlock Blade Design

Design čepele Starlock udržuje šroub čepele při správném točivém momentu pro snadné odstranění.

K dispozici jsou volitelné čepele pro obtížné mulčování nebo pytlovací podmínky.

Zahrnuta je dvouletá nebo 120hodinová záruka na nárazník

Exkluzivní dvouletá nebo 120hodinová jednorázová záruka na nárazník je zahrnuta pro všechny traktory řady John Deere 100.

Termín omezený na použité roky nebo hodiny, podle toho, co nastane nejprve, a liší se podle modelu. Podívejte se na omezenou záruku pro nový Turf John Deere Turf a Utility Equipment v Johndeere.com nebo Johndeere.Podrobnosti ca/tuwarranty.

Specifikace

Porovnejte specifikace až 4 modelů

Klíčové specifikace S120-Lawn-Tractor Current Model Výkon motoruVýměna olejeVýrobce/model motoruTyp transaxleOvládání transaxleZadní pneumatikyTyp systému zvedáníŠířka řezáníU.S. zárukaNapájeníPřemístěníVýrobce/modelTypVálceGuvernérShoke/Rychlost ovládáníMetoda chlazeníČistič vzduchuVýměna olejeTypDodávka palivaPalivoměrUmístění palivové nádržeOtevření palivaKapacita palivové nádržebaterieNabíjecí systémStartér motoruHodinySvětlometyTýcha nebo reflektorZáložní světlaZadní pracovní světlaOutlet 12-VTypŘízeníTempomatOlejový chladičOlejový filtrDiferenciální zámekRychlost dopředuZpětná rychlostBrzdyRámPrimer/barvaHmotnostní držákPřijímač hittaPřední nápravaPouzdra vřetenaPřední pneumatikyZadní pneumatikyMateriál kapuceMateriál paluby blatníkuPodlahové rohožeÚložný prostorNálepka intervalu služebÚchyty/úchopy blatníkůDržitel poháruMontáž zařízeníTypŘízení čtyř kolVolantNakloněný volantPoloměr otáčeníNesezmělý kruhový poloměrTypVýška sedadlaLoketní opěrkyNastavení předního a motivaPozastavení sedadlaTypHydraulické vývodyVýška sekačkyPřírůstky výškyPřednastavená výška řezuTypŠířka řezáníKonstrukceMateriál sekačkyPort pro mytí sekačkySystém sekačkySekačka kolaNastavení kola sekačkyNastavení úrovně sekačkyTypPřední ramenaZadní ramenaKola sekačky se otáčíŘídící systémSplňuje standard ANSISplňuje standard OpeiOchrana zálohyBezpečnostní videoPoznámkyZárukaSekačkyZadní pytelSbírka poháněného materiáluMulching systémPřední ThatcherPřední čepelČepel na středníSnow FlowerRotační koštěRotační ojeRukáv závěs3-bodový závěsVztah zadního výkonu (PTO)Pluh, FOOLDboardKrabicová škrabkaKultivátorZadní čepelDisk HarrowKrajinaPostřikovačRozmetadloPřední nárazníkStráž štětceOchrana počasíSluneční baldachýnHitva zadního přijímačeDržitel kbelíkuTravní pruhováníLopata traktoruPřední nakladačJiné vybaveníNástroje na odtahVýškaCelková délkaRozvorŠířka sekačkouŠířka sekačkou (deflektor zvednutý pro skladování)Šířka bez sekačkyHmotnost
22 HP16.4 KW
John Deere Easy Change 30-sekundový systém výměny oleje
44N677 (M44)
TLT200 hydrostatický pohon dvou kol
Pedály vedle sebe
20×8-8
Páka ruční páky asistovaná na jaře
Paluba sekačky, 42 palců.107 cm
2 roky/120 hodin nárazníku na nárazník (termín omezený na použité roky nebo hodiny, podle toho, co nastane první, a liší se podle modelu. Podívejte se na omezenou záruku pro nový Turf John Deere Turf a Utility Equipment v Johndeere.com nebo Johndeere.Podrobnosti ca/tuwarranty.)
22 HP16.4 KW
44.2 Cu in.724 cm
44N677 (M44)
Horní ventil, plnohodnotný mazivo, olejový filtr
V-Twin
Mechanický
Jednorázová páka s jarním vzestupem na sytič
Vzduch
Kazeta
John Deere Easy Change 30-sekundový systém výměny oleje
Benzín
Pulzní čerpadlo a karburátor
Snadné čtení na pomlčce
Zadní
Centrum, 1.75 palců.4.45 cm
2.4 u.S. gal.9.1 l
12 V300 CCA
Regulované, 8 amp
Typ Bendix
Ano
Dva standardní, žárovky
Ne
Ne
Ne
Ne
Hydrostatický pohon 2 kol
Pedály vedle sebe
Standard
Ploutve a ventilátor na transaxle
Ano, nepravitelné
Ne
0-5.5 MPH0-8.9 km/h
0-3.2 MPH0-5.2 km/h
Vnitřní mokrý disk
Svařovaná ocel s plnou délkou
E-COAT/POWER
Volitelná zadní
Ne
Litinová přední náprava, pouzdra předního kola
Ne
15×6-6
20×8-8
Formovaný barevný materiál snižuje zvuk, nebude rez nebo pronajímat
Vyražená ocel
Ano, s odstraňováním kanálů
Úložný zásobník s krytem
Ano
Ne
Ano
Systém na montáž nákladu
Sektor a pastorka s jednorázovým odkazem a vázací tyč
Není k dispozici na tomto modelu
Standardní, průměr. 12 palců.30.5 cm
Ne
18 palců.45.7 cm
25 palců.63.5 cm
Dva kusy s otevřeným záda
15 palců.38 cm
Ne
Zatímco sedí, 5.5 in.14 cm
Naklonění, dva vichřice
Páka ruční páky asistovaná na jaře
Ne
13 pozic, 1-4 in.2.5-10.2 cm
0.25 palců.0.64 cm
Ne
Boční výboj
Paluba sekačky, 42 palců.107 cm
Razítka ocelová paluba skořápky
Ocel, 13 měřič.09 in.2.3 mm
Ano
Manuální vzlet napájení (PTO)
Dva
Jeden šroub
Paluba snadné úrovně
Posuňte pod traktorem
Jeden jarní klip
Dva jarní klipy
Ne
Jediný pás
Ano
Ano
Možnost reverzní implementace (RIO)
Ano
Formovaný barevný materiál snižuje zvuk, nebude rez nebo dentdurovatelný primer a práškový lak s povrchovou hodnotou svařovanou ocelovou ocelovou deere snadnou změnou 30sekundového systému výměny oleje
2 roky/120 hodin nárazníku na nárazník (termín omezený na použité roky nebo hodiny, podle toho, co nastane první, a liší se podle modelu. Podívejte se na omezenou záruku pro nový Turf John Deere Turf a Utility Equipment v Johndeere.com nebo Johndeere.Podrobnosti ca/tuwarranty.)
2-bag, 6.5 BU229 l
Kryt mulčování nebo vysoce výkonný zástrčka
46 in.116.8 cm
Dvoustupňové, 44 in.111.8 cm
TOW-BEHIND, 15 U.S. gal.56.8 lmouted, 15 u.S. gal.Pouze tažení, 25 u.S. gal.94.6 l
Pouze odtahování, 125-175 lb57.7-80 kg
Styled přední nárazník
Ohrada počasí
Sluneční baldachýn
Ano, jediný kbelík
Kit Striphing Lawn Striphing
16
44 in.112 cm
69.7 in.177 cm
48.9 in.124.2 cm
55.2 in.140.2 cm
46.5 in.118.1 cm
Sekačka, bez paliva, 444 lb201 kg

Žádný úrok, pokud je zaplacen v plném rozsahu do 9 měsíců 1

Na nových traktorech trávníku John Deere 100

 • Žádný úrok, pokud je zaplacen v plném rozsahu do 9 měsíců 1
 • Nabídka k dispozici 2. května 2023 až 31. července 2023

Koupit online za doručení zdarma 1

na 100 200 série traktorů trávníku

 • Platné pouze pro nákupy provedené prostřednictvím nákupu online.
 • Lze kombinovat s jinými propagacemi.
 • Nabídka k dispozici 2. května 2023 až 31. října 2023.

1 Nabídka platná pro kvalifikační nákupy provedené 2. května 2023 do 31. července 2023. S výhradou schváleného úvěru na účtu revolvingového plánu, služby Johna Deere Financial, f.s.b. Pouze pro spotřebitele. Není nutná žádná záloha. Úrok bude účtován na váš účet od data nákupu v 17.90% APR, pokud zůstatek nákupu není zaplacen v plné výši do 9 měsíců nebo pokud je váš účet jinak ve výchozím nastavení. K dispozici při účasti u.S. prodejci. a modely se mohou lišit podle prodejce. Nabídka k dispozici na novém vybavení a v u.S. pouze. a úspory v u.S. dolary.

1 Nabídka doručení zdarma je k dispozici na následujících nových produktech, když je zakoupena přímo prostřednictvím online webu John Deere Buy od zúčastněných prodejců Johna Deere ve Spojených státech od 2. května 2023 do 31. října 2023: 100 Série trávníků; 200 série trávníků; Vyberte traktory série x300 trávníků; Vyberte traktory trávníku řady X500; Traktory řady X700; Sekačky Z300, Z500 a Z700 s nulovým otočením; Komerční sekačky procházky; 600 Series Quiktrak Stand-on Mowers; Sekačky Ztrak Ztrak Ztrak Ztrak; Užitková vozidla Gator; a 1, 2, 3 a 4 řady kompaktních traktorů. Dodávka není k dispozici od všech prodejců. Podívejte se na obrazovku „Vyberte prodejce“ a najdete zúčastněného prodejce ve vaší oblasti. Platí v U.S. pouze.

Užitkový vozík, 7p Poly. 3020GXLP21935

7p Poly Utility Cart

Každý majitel produktu pro trávník a zahradu Johna je potenciálním zákazníkem pro vysoce kvalitní a cenově dostupný nástrojový vozík. Nástrojové vozíky lze použít k přepravě různých materiálů včetně palivového dříví, zbytků trávníku, písku, nečistot, mulče, zahradních nářadí, rostlin a keřů.

Užitkové vozíky jsou navrženy, malovány a potlačeny tak, aby byly kompatibilní s jiným vybavením Johna Deere.

7p Poly Utility Cart

 • Vůz má prémiovou konstrukci polyethylenové krabice s vysokou hustotou.
 • Proces formování komprese umožňuje polyethylenu být optimální tloušťkou ve všech oblastech pro vynikající sílu a trvanlivost.
 • Polyethylenové tělo nebude rez nebo propadne; Zůstává vypadající déle déle.
 • 0.75-in. (2 cm) x 2-in. (5 cm) STAKE jsou formovány, aby bylo snadné přidání bočních prodloužení.
 • Dva vertikální 0.75-in. (2 cm) formované kanály na každé straně umožňují snadné použití děličů k rozdělení krabice na dva nebo tři oddíly.
 • Žebra ve spodní části krabice Přidejte sílu a zabrání lopatě v zasažení šroubů při vyprazdňování vozíku.
 • Konstrukce nakloněných zadních dveří usnadňuje vyprazdňování krabice; Neexistuje žádné zadní dveře, které by se uvolnilo nebo odstranilo.
 • Styling je kompatibilní s jiným vybavením Johna Deere.
 • Pneumatické pneumatiky poskytují běhoun trávníku pro dobrou flotaci, absorpci šoku a minimální válcovací odpor.

Kolo 7p vozíku

Kola jsou namontována na pevné, jednodílné nápravě pro odolnost.

Ložiska železa a oilit kol s mazacími kováními poskytují mazání po dlouhou životnost.

Pneumatické pneumatiky nabízejí následující:

Složená zadní dveře

Design šikmého zadního dveří usnadňuje vyprazdňování krabice; Neexistuje žádné zadní dveře, které by se uvolnilo nebo odstranilo.

Traktor Hitch

Půstva s velkým průměrem poskytuje dostatek síly:

 • Rychlé a snadné připojení k závěsu traktoru
 • Spring Pin, aby se zajistilo, že špendlík zůstane na místě

Naklonění západky

Naklonění západky

Snadno použitelná západka na zatížení jarami umožňuje naklonění krabice pro snadnější vykládku. Strmý úhel skládky usnadňuje vyprazdňování vozíku.

Graf porovnání modelu

Srovnání s podobnými modely

Modelka Objednat Kapacita krabice (hromada) Tloušťka materiálu Maximální hmotnost Kompatibilita vozidla
7p Objednávka zóny 7 Cu ft (0.20 m 3) Polyethylen s vysokou hustotou (HDPE) 450 lb (204 kg) Série EZtrak Ztrak 100, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 série
8y Objednávka zóny 8 Cu ft (0.22 M 3) HDPE 300 lb (136 kg) (tah) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
10p Objednávka zóny 10 cu ft (0.28 M 3) Polypropylen 650 lb (295 kg) EZtrak, Ztrak, 100 Series, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
10px Objednávka zóny 10 cu ft (0.28 M 3) Polypropylen 650 lb (295 kg) EZtrak, Ztrak, 100 Series, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
13 Objednávka zóny 13 cu ft (0.37 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
16ys Objednávka zóny 17 cu ft (0.48 M 3) Polypropylen 800 lb (363 kg), 350 lb (158 kg) při použití otočné funkce k skládce 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
17p Objednávka zóny 17 cu ft (0.48 M 3) Polypropylen 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
18 Objednávka zóny 18 Cu ft (0.51 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
21 Objednávka zóny 21 Cu ft (0.59 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) X700 série

Celková hmotnost vozíku a užitečného zatížení. Pro správné brzdění a provoz by nakládaná hmotnost vozíku nikdy neměla překročit hmotnost traktoru nebo jiné odtahové jednotky plus operátor. Nabitá hmotnost jakéhokoli zařízení taženého sekačkou Ezrakt nebo Ztrak by neměla překročit 250 lb (113.4 kg). Maximální hmotnost pro 21 obslužný vozík je hodnocena rychlostí 20 mph (32.2 km/h).

HDPE je komprese formována pro optimální tloušťku ve všech oblastech a maximální trvanlivost.

Celková hmotnost vozíku a užitečného zatížení. Pro správné brzdění a provoz by nakládaná hmotnost vozíku nikdy neměla překročit hmotnost traktoru nebo jiné odtahové jednotky plus operátor. Nabitá hmotnost jakéhokoli zařízení taženého sekačkou Ezrakt nebo Ztrak by neměla překročit 250 lb (113.4 kg).

HDPE je komprese formována pro optimální tloušťku ve všech oblastech a maximální trvanlivost.

Kompatibilita a požadavky traktoru

Užitkové vozíky

Níže uvedený graf ukazuje kompatibilitu vozidla.

X označuje košík lze použít s tahovou jednotkou.

Modelka 7p 8y 10p 10px 13 16ys 17p 18 21
EZtrak Z225, Z235, Z245, Z255, Z425, Z435, Z445, Z465, Z625, Z645, Z655, Z665ZTrak Z335E, Z355E, Z335M, Z345M, Z345R, Z355R, Z375R, Z525E, Z535M, Z540M, Z535R, Z540R, Z720E, Z735E, Z730M, Z735M, Z740R X X X
L100, L108, L110, L111, L118, L120, L130102, 115, 125, 135, 145, 155C, 190C, LA100, LA110, LA120, LA140, LA150, LA105, LA15, LA125, LA135 LE, LA135 SE, SE, LA145, LA155, LA165, LA175, D100, D105, D110, D120, D125, D130, D140, D150, D155, D160, D170, E100, E110, E120, E130, E140, E160, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E100, E100, E170, E100, E100, E100, E130, E130, E130, E130, E130, E130, E150, E130, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E100, S110, S120, S130, S140, S160, S170, S180 X X X X X X X X
S220, S240 X X X X X X X X
LT150, LT160, LT180, LT190, LTR180 X X X X X X
LX280, LX280AWS, LX289 X X X X X X
X300, X300R, X304, X310, X320, X324, X340, X360, X330, X350, X350R, X354, X370, X380, X384, X390, X394 X X X X X X X X
SST15, SST16, SST18 X X X X
G110 X X X X X X X
GT235, GT245 X X X X X X X
GX255, GX335, GX345, GX355 X X X X X X X
X500, X520, X530, X534, X540X570, X580, X584, X590 X X X X X X X X
X465, x475, x485, x495, x575, x585, x595 X X X X X X X X X
X700, x720, x724, x728, x729, x740, x744, x748, x749x710, x730, x734, x738, x739, x750, x754, x758 X X X X X X X X X

Objednávání informací

Kontaktujte prosím místního prodejce Johna Deere o dostupnosti a ceny.

7p Poly Utility Cartor Number: LP21935

Oilit je ochranná známka Beemer Precision, začleněná.

Užitkový vozík, 8y Convertible Poly. 3020GXLP22755

8y Convertible Poly Utility Cart, Push Mode

8y Convertible Poly Utility Cart, Režim pro tažení

8-Cu-ft (0.23-m 3) Kapacita 8y Convertible Poly Utility Cart lze použít k přepravě různých materiálů včetně zbytků trávníku, písku, nečistot, mulče a rostlin a rostlin. Unikátní konvertibilní závěs umožňuje změnit vozík z režimu odtahování na režim tlačení bez nástrojů.

 • Kompatibilní s jízdními trávníky a zahradními traktory
 • Odolná poly konstrukce
 • Pneumatické pneumatiky All-Terrain
 • Převádí z tažného vozíku na tlačení vozíku bez nástrojů
 • Pro snadné použití je poskytována velká rukojeť

Každý majitel produktu John Deere Riding Lawn and Garden je potenciálním zákazníkem pro vysoce kvalitní a cenově dostupný nástrojový vozík. Nástrojové vozíky lze použít k přepravě různých materiálů včetně palivového dříví, zbytků trávníku, písku, nečistot, mulče, zahradních nářadí, rostlin a keřů. Užitkové vozíky jsou navrženy, malovány a potlačeny tak, aby byly kompatibilní s jiným vybavením Johna Deere.

Graf porovnání modelu

Srovnání s podobnými modely

Modelka Objednat Kapacita krabice (hromada) Tloušťka materiálu Maximální hmotnost Kompatibilita vozidla
7p Objednávka zóny 7 Cu ft (0.20 m 3) Polyethylen s vysokou hustotou (HDPE) 450 lb (204 kg) Série EZtrak Ztrak 100, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 série
8y Objednávka zóny 8 Cu ft (0.22 M 3) HDPE 300 lb (136 kg) (tah) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
10p Objednávka zóny 10 cu ft (0.28 M 3) Polypropylen 650 lb (295 kg) EZtrak, Ztrak, 100 Series, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
10px Objednávka zóny 10 cu ft (0.28 M 3) Polypropylen 650 lb (295 kg) EZtrak, Ztrak, 100 Series, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
13 Objednávka zóny 13 cu ft (0.37 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
16ys Objednávka zóny 17 cu ft (0.48 M 3) Polypropylen 800 lb (363 kg), 350 lb (158 kg) při použití otočné funkce k skládce 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
17p Objednávka zóny 17 cu ft (0.48 M 3) Polypropylen 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
18 Objednávka zóny 18 Cu ft (0.51 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
21 Objednávka zóny 21 Cu ft (0.59 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) X700 série

Celková hmotnost vozíku a užitečného zatížení. Pro správné brzdění a provoz by nakládaná hmotnost vozíku nikdy neměla překročit hmotnost traktoru nebo jiné odtahové jednotky plus operátor. Nabitá hmotnost jakéhokoli zařízení taženého sekačkou Ezrakt nebo Ztrak by neměla překročit 250 lb (113.4 kg). Maximální hmotnost pro 21 obslužný vozík je hodnocena rychlostí 20 mph (32.2 km/h).

HDPE je komprese formována pro optimální tloušťku ve všech oblastech a maximální trvanlivost.

Celková hmotnost vozíku a užitečného zatížení. Pro správné brzdění a provoz by nakládaná hmotnost vozíku nikdy neměla překročit hmotnost traktoru nebo jiné odtahové jednotky plus operátor. Nabitá hmotnost jakéhokoli zařízení taženého sekačkou Ezrakt nebo Ztrak by neměla překročit 250 lb (113.4 kg).

HDPE je komprese formována pro optimální tloušťku ve všech oblastech a maximální trvanlivost.

Kompatibilita a požadavky traktoru

Užitkové vozíky

Níže uvedený graf ukazuje kompatibilitu vozidla.

X označuje košík lze použít s tahovou jednotkou.

Modelka 7p 8y 10p 10px 13 16ys 17p 18 21
EZtrak Z225, Z235, Z245, Z255, Z425, Z435, Z445, Z465, Z625, Z645, Z655, Z665ZTrak Z335E, Z355E, Z335M, Z345M, Z345R, Z355R, Z375R, Z525E, Z535M, Z540M, Z535R, Z540R, Z720E, Z735E, Z730M, Z735M, Z740R X X X
L100, L108, L110, L111, L118, L120, L130102, 115, 125, 135, 145, 155C, 190C, LA100, LA110, LA120, LA140, LA150, LA105, LA15, LA125, LA135 LE, LA135 SE, SE, LA145, LA155, LA165, LA175, D100, D105, D110, D120, D125, D130, D140, D150, D155, D160, D170, E100, E110, E120, E130, E140, E160, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E100, E100, E170, E100, E100, E100, E130, E130, E130, E130, E130, E130, E150, E130, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E100, S110, S120, S130, S140, S160, S170, S180 X X X X X X X X
S220, S240 X X X X X X X X
LT150, LT160, LT180, LT190, LTR180 X X X X X X
LX280, LX280AWS, LX289 X X X X X X
X300, X300R, X304, X310, X320, X324, X340, X360, X330, X350, X350R, X354, X370, X380, X384, X390, X394 X X X X X X X X
SST15, SST16, SST18 X X X X
G110 X X X X X X X
GT235, GT245 X X X X X X X
GX255, GX335, GX345, GX355 X X X X X X X
X500, X520, X530, X534, X540X570, X580, X584, X590 X X X X X X X X
X465, x475, x485, x495, x575, x585, x595 X X X X X X X X X
X700, x720, x724, x728, x729, x740, x744, x748, x749x710, x730, x734, x738, x739, x750, x754, x758 X X X X X X X X X

Objednávání informací

Kontaktujte prosím místního prodejce Johna Deere o dostupnosti a ceny.

8y Convertible Poly Utility Cartor Number: LP22755

Oilit je ochranná známka Beemer Precision, začleněná.

Užitkový vozík, 10p Poly. 3020GXLPPCT10JD

10p Poly Utility Cart

Každý majitel produktu John Deere Riding Lawn and Garden je potenciálním zákazníkem pro vysoce kvalitní a cenově dostupný nástrojový vozík.

Nástrojové vozíky lze použít k vytažení různých materiálů:

 • Palivové dříví
 • Trosky trávníku
 • Písek
 • Špína
 • Mulč
 • Zahradní nářadí
 • Rostliny a keře

Nástrojový vozík 10p je navržen, malován a potlačen tak, aby byl kompatibilní s jiným vybavením Johna Deere:

 • 10-CU FT (283-l), těžkopráva, 0.25-in. (6.4 mm) Silná poly postel
 • Nebude propadnout ani rzi
 • 15×6 bezdušové pneumatické pneumatiky s trávníkem pro maximální trakci
 • Snadné uvolnění skládky pedálu
 • Strmý úhel skládky pro úplné vyprazdňování

Pohodlná sada pro uvolnění skládky pedálu, LP48017, která nyní přichází standardní na všech košících 10p a 17p, je k dispozici pro dodatečné vybavení stávajících poly vozíků. Tato sada umožňuje operátorovi používat obě ruce k zvednutí postele vozíku pro přirozenější a efektivnější vykládání.

Graf porovnání modelu

Srovnání s podobnými modely

Modelka Objednat Kapacita krabice (hromada) Tloušťka materiálu Maximální hmotnost Kompatibilita vozidla
7p Objednávka zóny 7 Cu ft (0.20 m 3) Polyethylen s vysokou hustotou (HDPE) 450 lb (204 kg) Série EZtrak Ztrak 100, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 série
8y Objednávka zóny 8 Cu ft (0.22 M 3) HDPE 300 lb (136 kg) (tah) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
10p Objednávka zóny 10 cu ft (0.28 M 3) Polypropylen 650 lb (295 kg) EZtrak, Ztrak, 100 Series, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
10px Objednávka zóny 10 cu ft (0.28 M 3) Polypropylen 650 lb (295 kg) EZtrak, Ztrak, 100 Series, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
13 Objednávka zóny 13 cu ft (0.37 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
16ys Objednávka zóny 17 cu ft (0.48 M 3) Polypropylen 800 lb (363 kg), 350 lb (158 kg) při použití otočné funkce k skládce 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
17p Objednávka zóny 17 cu ft (0.48 M 3) Polypropylen 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
18 Objednávka zóny 18 Cu ft (0.51 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
21 Objednávka zóny 21 Cu ft (0.59 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) X700 série

Celková hmotnost vozíku a užitečného zatížení. Pro správné brzdění a provoz by nakládaná hmotnost vozíku nikdy neměla překročit hmotnost traktoru nebo jiné odtahové jednotky plus operátor. Nabitá hmotnost jakéhokoli zařízení taženého sekačkou Ezrakt nebo Ztrak by neměla překročit 250 lb (113.4 kg). Maximální hmotnost pro 21 obslužný vozík je hodnocena rychlostí 20 mph (32.2 km/h).

HDPE je komprese formována pro optimální tloušťku ve všech oblastech a maximální trvanlivost.

Celková hmotnost vozíku a užitečného zatížení. Pro správné brzdění a provoz by nakládaná hmotnost vozíku nikdy neměla překročit hmotnost traktoru nebo jiné odtahové jednotky plus operátor. Nabitá hmotnost jakéhokoli zařízení taženého sekačkou Ezrakt nebo Ztrak by neměla překročit 250 lb (113.4 kg).

HDPE je komprese formována pro optimální tloušťku ve všech oblastech a maximální trvanlivost.

Kompatibilita a požadavky traktoru

Užitkové vozíky

Níže uvedený graf ukazuje kompatibilitu vozidla.

X označuje košík lze použít s tahovou jednotkou.

Modelka 7p 8y 10p 10px 13 16ys 17p 18 21
EZtrak Z225, Z235, Z245, Z255, Z425, Z435, Z445, Z465, Z625, Z645, Z655, Z665ZTrak Z335E, Z355E, Z335M, Z345M, Z345R, Z355R, Z375R, Z525E, Z535M, Z540M, Z535R, Z540R, Z720E, Z735E, Z730M, Z735M, Z740R X X X
L100, L108, L110, L111, L118, L120, L130102, 115, 125, 135, 145, 155C, 190C, LA100, LA110, LA120, LA140, LA150, LA105, LA15, LA125, LA135 LE, LA135 SE, SE, LA145, LA155, LA165, LA175, D100, D105, D110, D120, D125, D130, D140, D150, D155, D160, D170, E100, E110, E120, E130, E140, E160, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E100, E100, E170, E100, E100, E100, E130, E130, E130, E130, E130, E130, E150, E130, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E100, S110, S120, S130, S140, S160, S170, S180 X X X X X X X X
S220, S240 X X X X X X X X
LT150, LT160, LT180, LT190, LTR180 X X X X X X
LX280, LX280AWS, LX289 X X X X X X
X300, X300R, X304, X310, X320, X324, X340, X360, X330, X350, X350R, X354, X370, X380, X384, X390, X394 X X X X X X X X
SST15, SST16, SST18 X X X X
G110 X X X X X X X
GT235, GT245 X X X X X X X
GX255, GX335, GX345, GX355 X X X X X X X
X500, X520, X530, X534, X540X570, X580, X584, X590 X X X X X X X X
X465, x475, x485, x495, x575, x585, x595 X X X X X X X X X
X700, x720, x724, x728, x729, x740, x744, x748, x749x710, x730, x734, x738, x739, x750, x754, x758 X X X X X X X X X

Objednávání informací kontaktujte místního prodejce Johna Deere o dostupnosti a ceny.

Číslo 10p Poly Utility Cartor: LPPCT10JD

Oilit je ochranná známka Beemer Precision, začleněná.

Užitkový vozík, 10px poly s plnou skládkou. 3020GXLP72978

10px poly užitkový vozík

10px poly užitková páka

Košík 10px vlečného zatížení je skvělý pro tažení zbytků trávníku, písku, nečistot, mulč a rostliny:

 • Velká kapacita 650 lb (295 kg)
 • 10-CU FT (283-l), těžkopráva, 0.25-in. (6.4 mm) Silná poly postel
 • Nebude propadnout ani rzi
 • 15×6 bezdušové pneumatické pneumatiky s trávníkem pro maximální trakci
 • Snadné uvolnění skládky pedálu

Košík v poloze částečného tlumiče

Košík v poloze plného tlumiče

Ruční páka uvolňuje úhel výpisu 180 stupňů pro úplné vyprazdňování

Graf porovnání modelu

Srovnání s podobnými modely

Modelka Objednat Kapacita krabice (hromada) Tloušťka materiálu Maximální hmotnost Kompatibilita vozidla
7p Objednávka zóny 7 Cu ft (0.20 m 3) Polyethylen s vysokou hustotou (HDPE) 450 lb (204 kg) Série EZtrak Ztrak 100, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 série
8y Objednávka zóny 8 Cu ft (0.22 M 3) HDPE 300 lb (136 kg) (tah) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
10p Objednávka zóny 10 cu ft (0.28 M 3) Polypropylen 650 lb (295 kg) EZtrak, Ztrak, 100 Series, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
10px Objednávka zóny 10 cu ft (0.28 M 3) Polypropylen 650 lb (295 kg) EZtrak, Ztrak, 100 Series, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
13 Objednávka zóny 13 cu ft (0.37 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
16ys Objednávka zóny 17 cu ft (0.48 M 3) Polypropylen 800 lb (363 kg), 350 lb (158 kg) při použití otočné funkce k skládce 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
17p Objednávka zóny 17 cu ft (0.48 M 3) Polypropylen 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
18 Objednávka zóny 18 Cu ft (0.51 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
21 Objednávka zóny 21 Cu ft (0.59 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) X700 série

Celková hmotnost vozíku a užitečného zatížení. Pro správné brzdění a provoz by nakládaná hmotnost vozíku nikdy neměla překročit hmotnost traktoru nebo jiné odtahové jednotky plus operátor. Nabitá hmotnost jakéhokoli zařízení taženého sekačkou Ezrakt nebo Ztrak by neměla překročit 250 lb (113.4 kg). Maximální hmotnost pro 21 obslužný vozík je hodnocena rychlostí 20 mph (32.2 km/h).

HDPE je komprese formována pro optimální tloušťku ve všech oblastech a maximální trvanlivost.

Celková hmotnost vozíku a užitečného zatížení. Pro správné brzdění a provoz by nakládaná hmotnost vozíku nikdy neměla překročit hmotnost traktoru nebo jiné odtahové jednotky plus operátor. Nabitá hmotnost jakéhokoli zařízení taženého sekačkou Ezrakt nebo Ztrak by neměla překročit 250 lb (113.4 kg).

HDPE je komprese formována pro optimální tloušťku ve všech oblastech a maximální trvanlivost.

Kompatibilita a požadavky traktoru

Užitkové vozíky

Níže uvedený graf ukazuje kompatibilitu vozidla.

X označuje košík lze použít s tahovou jednotkou.

Modelka 7p 8y 10p 10px 13 16ys 17p 18 21
EZtrak Z225, Z235, Z245, Z255, Z425, Z435, Z445, Z465, Z625, Z645, Z655, Z665ZTrak Z335E, Z355E, Z335M, Z345M, Z345R, Z355R, Z375R, Z525E, Z535M, Z540M, Z535R, Z540R, Z720E, Z735E, Z730M, Z735M, Z740R X X X
L100, L108, L110, L111, L118, L120, L130102, 115, 125, 135, 145, 155C, 190C, LA100, LA110, LA120, LA140, LA150, LA105, LA15, LA125, LA135 LE, LA135 SE, SE, LA145, LA155, LA165, LA175, D100, D105, D110, D120, D125, D130, D140, D150, D155, D160, D170, E100, E110, E120, E130, E140, E160, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E170, E100, E100, E170, E100, E100, E100, E130, E130, E130, E130, E130, E130, E150, E130, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E150, E100, S110, S120, S130, S140, S160, S170, S180 X X X X X X X X
S220, S240 X X X X X X X X
LT150, LT160, LT180, LT190, LTR180 X X X X X X
LX280, LX280AWS, LX289 X X X X X X
X300, X300R, X304, X310, X320, X324, X340, X360, X330, X350, X350R, X354, X370, X380, X384, X390, X394 X X X X X X X X
SST15, SST16, SST18 X X X X
G110 X X X X X X X
GT235, GT245 X X X X X X X
GX255, GX335, GX345, GX355 X X X X X X X
X500, X520, X530, X534, X540X570, X580, X584, X590 X X X X X X X X
X465, x475, x485, x495, x575, x585, x595 X X X X X X X X X
X700, x720, x724, x728, x729, x740, x744, x748, x749x710, x730, x734, x738, x739, x750, x754, x758 X X X X X X X X X

Objednávání informací kontaktujte místního prodejce Johna Deere o dostupnosti a ceny.

Číslo 10px Poly Utility Cartor: LP72978

Oilit je ochranná známka Beemer Precision, začleněná.

Nástrojový vozík, 13 ocel. 3020GXLPHDC13JD

13 Ocelový obslužný vozík

Každý majitel produktu John Deere Riding Lawn and Garden je potenciálním zákazníkem pro vysoce kvalitní a cenově dostupný nástrojový vozík. Nástrojové vozíky lze použít k vytažení různých materiálů, včetně palivového dříví, trosek na trávníku, nečistot, písku, mulčování, zahradních nářadí, rostlin a keřů.

Užitkové vozíky jsou navrženy, malovány a potlačeny tak, aby byly kompatibilní s jiným vybavením Johna Deere.

Konstrukce svařované krabice poskytuje maximální spolehlivost:

 • Vyžaduje méně času nastavení než šroubová konstrukce.
 • Boční strany a dole jsou jeden kus a mají zaoblené rohy a žádný hardware pro snadné čištění.

Kola a pneumatiky

Kola jsou namontována na pevné, jednodílné nápravě pro odolnost.

Ložiska železa/olejového kola s kováními na tuk poskytují mazání po dlouhou životnost.

Pneumatiky s trávníkem se používají na 13 užitkových vozících.

Deluxe Tailgate jsou zavěšeny pro snadné vyprazdňování a lze jej také rychle odstranit bez použití nástrojů.

Snadná západka propojení a náklonu

Půstva s velkým průměrem poskytuje dostatek síly:

 • Rychlé a snadné připojení k závěsu traktoru
 • Spring Pin, aby se zajistilo, že špendlík zůstane na místě

Snadno použitelná západka umožňuje nakládání postele pro snazší vykládku:

Graf porovnání modelu

Srovnání s podobnými modely

Modelka Objednat Kapacita krabice (hromada) Tloušťka materiálu Maximální hmotnost Kompatibilita vozidla
7p Objednávka zóny 7 Cu ft (0.20 m 3) Polyethylen s vysokou hustotou (HDPE) 450 lb (204 kg) Série EZtrak Ztrak 100, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 série
8y Objednávka zóny 8 Cu ft (0.22 M 3) HDPE 300 lb (136 kg) (tah) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
10p Objednávka zóny 10 cu ft (0.28 M 3) Polypropylen 650 lb (295 kg) EZtrak, Ztrak, 100 Series, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
13 Objednávka zóny 13 cu ft (0.37 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
16ys Objednávka zóny 17 cu ft (0.48 M 3) Polypropylen 800 lb (363 kg), 350 lb (158 kg) při použití otočné funkce k skládce 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
17p Objednávka zóny 17 cu ft (0.48 M 3) Polypropylen 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
18 Objednávka zóny 18 Cu ft (0.51 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
21 Objednávka zóny 21 Cu ft (0.59 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) X700 série

Celková hmotnost vozíku a užitečného zatížení. Pro správné brzdění a provoz by nakládaná hmotnost vozíku nikdy neměla překročit hmotnost traktoru nebo jiné odtahové jednotky plus operátor. Nabitá hmotnost jakéhokoli zařízení taženého sekačkou Ezrakt nebo Ztrak by neměla překročit 250 lb (113.4 kg). Maximální hmotnost pro 21 obslužný vozík je hodnocena rychlostí 20 mph (32.2 km/h).

HDPE je komprese formována pro optimální tloušťku ve všech oblastech a maximální trvanlivost.

Celková hmotnost vozíku a užitečného zatížení. Pro správné brzdění a provoz by nakládaná hmotnost vozíku nikdy neměla překročit hmotnost traktoru nebo jiné odtahové jednotky plus operátor. Nabitá hmotnost jakéhokoli zařízení taženého sekačkou Ezrakt nebo Ztrak by neměla překročit 250 lb (113.4 kg).

HDPE je komprese formována pro optimální tloušťku ve všech oblastech a maximální trvanlivost.

Kompatibilita a požadavky traktoru

Užitkové vozíky

Níže uvedený graf ukazuje kompatibilitu vozidla.

X označuje košík lze použít s tahovou jednotkou.

Modelka 7p 8y 10p 13 16ys 17p 18 21
EZtrak Z225, Z235, Z245, Z255, Z425, Z435, Z445, Z465, Z625, Z645, Z655, Z665ZTrak Z335E, Z355E, Z335M, Z345M, Z345R, Z355R, Z375R, Z525E, Z535M, Z540M, Z535R, Z540R, Z720E, Z735E, Z730M, Z735M, Z740R X X
L100, L108, L110, L111, L118, L120, L130102, 115, 125, 135, 145, 155C, 190C, LA100, LA110, LA120, LA140, LA150, LA105, LA15, LA125, LA135 LE, LA135 SE, SE, LA145, LA155, LA165, LA175, D100, D105, D110, D120, D125, D130, D140, D150, D155, D160, D170, E100, E110, E120, E130, E140, E150, E160, E170, E180 X X X X X X X
S220, S240 X X X X X X X
LT150, LT160, LT180, LT190, LTR180 X X X X X
LX280, LX280AWS, LX289 X X X X X
X300, X300R, X304, X310, X320, X324, X340, X360, X330, X350, X350R, X354, X370, X380, X384, X390, X394 X X X X X X X
SST15, SST16, SST18 X X X
G110 X X X X X X
GT235, GT245 X X X X X X
GX255, GX335, GX345, GX355 X X X X X X
X500, X520, X530, X534, X540X570, X580, X584, X590 X X X X X X X
X465, x475, x485, x495, x575, x585, x595 X X X X X X X X
X700, x720, x724, x728, x729, x740, x744, x748, x749x710, x730, x734, x738, x739, x750, x754, x758 X X X X X X X X

Objednávání informací

Kontaktujte prosím místního prodejce Johna Deere o dostupnosti a ceny.

13 Číslo obslužného koutku: LPHDC13JD

Oilit je ochranná známka Beemer Precision, začleněná.

Užitkový vozík, 16ys otočný poly. 3020GXLP68186

16ys otočný vozík

17-Cu-ft (0.48-m³) Kapacita 16ys Otočný vozík je jedinečný v sestavě vozů Johna Deere v tom, že může být otočný 120 stupňů na obou stranách pro snadnější vykládku. Operátor se může jednoduše vytáhnout vedle místa, kde chtějí materiál vyhodit a otočit vozík, což eliminuje potřebu zálohovat vozík.

 • Vytáhněte různé materiály včetně zbytků trávníku, písku, nečistot, mulče a rostlin
 • Pohodlné uvolnění pedálu pro snadné skládkování
 • Formované podíly pro zvětšení velikosti postele

Každý majitel produktu John Deere Riding Lawn and Garden je potenciálním zákazníkem pro vysoce kvalitní a cenově dostupný nástrojový vozík. Nástrojové vozíky lze použít k přepravě různých materiálů včetně palivového dříví, zbytků trávníku, písku, nečistot, mulče, zahradních nářadí, rostlin a keřů. Užitkové vozíky jsou navrženy, malovány a potlačeny tak, aby byly kompatibilní s jiným vybavením Johna Deere.

Graf porovnání modelu

Srovnání s podobnými modely

Modelka Objednat Kapacita krabice (hromada) Tloušťka materiálu Maximální hmotnost Kompatibilita vozidla
7p Objednávka zóny 7 Cu ft (0.20 m 3) Polyethylen s vysokou hustotou (HDPE) 450 lb (204 kg) Série EZtrak Ztrak 100, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 série
8y Objednávka zóny 8 Cu ft (0.22 M 3) HDPE 300 lb (136 kg) (tah) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
10p Objednávka zóny 10 cu ft (0.28 M 3) Polypropylen 650 lb (295 kg) EZtrak, Ztrak, 100 Series, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
10px Objednávka zóny 10 cu ft (0.28 M 3) Polypropylen 650 lb (295 kg) EZtrak, Ztrak, 100 Series, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
13 Objednávka zóny 13 cu ft (0.37 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
16ys Objednávka zóny 17 cu ft (0.48 M 3) Polypropylen 800 lb (363 kg), 350 lb (158 kg) při použití otočné funkce k skládce 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
17p Objednávka zóny 17 cu ft (0.48 M 3) Polypropylen 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
18 Objednávka zóny 18 Cu ft (0.51 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) 100 Série, 200 Series, X300 Series, X500 Series, X700 Series
21 Objednávka zóny 21 Cu ft (0.59 M 3) 16-měřič, 0.06-in. (1.5 mm) ocel 1 000 lb (454 kg) X700 série

Celková hmotnost vozíku a užitečného zatížení. Pro správné brzdění a provoz by nakládaná hmotnost vozíku nikdy neměla překročit hmotnost traktoru nebo jiné odtahové jednotky plus operátor. Nabitá hmotnost jakéhokoli zařízení taženého sekačkou Ezrakt nebo Ztrak by neměla překročit 250 lb (113.4 kg). Maximální hmotnost pro 21 obslužný vozík je hodnocena rychlostí 20 mph (32.2 km/h).

HDPE je komprese formována pro optimální tloušťku ve všech oblastech a maximální trvanlivost.

Slogan „Nic neběží jako deere“ není jen marketingový žargon. Pokud chcete koupit traktor Lawn Deere, nenechte si ujít náš průvodce, jak získat ten nejlepší pro vaše potřeby.

Autor: Glenda Taylor | Publikováno 23. června 2022 12:39

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Tlačení sekačky na trávu může být skvělé cvičení, ale ne každý chce strávit každou sobotu ráno sečením velkého dvora. Aby se zabránilo týdenní časově náročné sekačce, mohou jízdní sekačky a traktory trávníku pomoci. Oba typy strojů na řezání trávníku dělají rychlou práci sečení, ale traktory na trávu jsou obvykle těžší povinností obou a přicházejí se schopností používat přílohy, jako jsou užitkové vozíky, provzdušňovače a dokonce i sněhové dmychadla. Traktory trávníku John Deere jsou k dispozici také v různých velikostech, aby vyhovovaly řadě potřeb péče o trávník.

Společnost Deere, jejíž kořeny sahají do roku 1836, má dobře vydělanou pověst pro výrobu některých z nejkvalitnějších zemědělských vybavení. Její traktory trávníků spotřebitelské velikosti se podobají vysoce rozpoznatelnému traktoru Johna Deere, sportovní klasické zelené těla s jasně žlutými sedadly a lemováním. Především se dozvíte více o traktorech trávníku vyrobených touto značkou a zjistěte, proč jsou následující stroje mezi nejlepšími možnostmi traktoru John Deere na trhu.

 • Nejlepší celkově: Travník John Deere S140
 • Nejlepší třesk pro Buck: John Deere E120 trávník
 • Nejlepší pro většinu yardů: Tractor John Deere S120
 • Nejlepší snadnost provozu: John Deere S130 Lawn Tractor
 • Nejlepší pro střední yardy: John Deere S160 trávník
 • Nejlepší 4-kolové řízení: John Deere X739 Signature Series trávník
 • Nejlepší pro velké yardy: Tractor John Deere X570 s 54palcovou palubou

Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího traktoru Lawn Deere

Top-of-the-the-line John Deere sekačky a trávníky nejsou levné, ale mohou to být moudrý nákup pro ty, kteří chtějí investovat do vysoce kvalitního vybavení na zahradě. Výběr nejlepšího traktoru John Deere pro trávník a terénní úpravy zahrnuje zvažování velikosti dvora, napájení motoru a typ majitelů příloh chtějí použít.

Zdroj a napájení motoru

Motory traktoru na trávu se měří v koňských silách (HP) a čím větší je motor, tím silnější stroj. John Deere ve svých nabídkách trávníků používá různé velikosti motorů. Motory vyrobené speciálně pro Johna Deereho mohou být vyrobeny Briggs Stratton nebo jinými výrobci, ale často jsou uvedeny jako „Motory John Deere. značkové motory.“

Sahají od 17.5-HP Briggs Stratton Engine v jejich kompaktním traktoru S100 Lawn Tractor až na 24-HP Briggs Stratton Engine v jejich modelu S180. Ve své špičkové specialitě, série X500 Select, mohou kupující najít několik možností vyšší výkon, včetně X590, které je vybaveno 25.5-HP Kawasaki Engine.

Kromě velikosti a typu motoru John Deere usnadňuje vložení veškeré této síly k použití hydrostatickými převodovkami ve většině svých strojů. Tento typ přenosu převádí napájení generovanou motorem na tekutinu, která řídí hřídel. Hydrostatické převodovky jsou oceňovány, protože šetří energii, tiše pracují a snižují opotřebení pohyblivých částí.

Velikost paluby a možnosti řezání

Na traktorech trávníku velikost paluby naznačuje, jak rychle může uživatel střihnout trávu. Traktory John Deere Lawn mají velikost paluby v rozmezí od 42 do 60 palců. Ve srovnání s některými tlačnými sekačkami s velikostí paluby až 18 palců je snadné vidět, jak větší paluby na traktorech trávníků sníží mnohem širší řádky a výrazně zkrátí čas potřebný k sekání trávníku.

Kromě velikosti paluby je výška sečení úvahy. Většina traktorů na trávu může být upravena tak, aby se snížila až 1 palec nebo vysoká až 4 až 5 palců. Na některých modelech je výška sečení upravena ruční pákou. Naproti tomu některé z drahých modelů přicházejí s hydrostatickým číselníkem, který uživateli umožňuje upravit výšku v palcích, a poté se balíček automaticky upraví tak, aby vyhovoval.

Velikost dvora a typ země

Obecně jsou jízdní sekačky a traktory trávníku vhodný pro řezání velkých trávníků, jako jsou yardy s 1 až 3 akry nebo více trávy. V závislosti na rychlosti, při které uživatel ovládá traktor trávníku.

Přesto ne všechny yardy jsou vhodné pro sečení sekačky na koni nebo traktorech trávníku. Pokud je dvůr malý nebo existuje mnoho stromů a jiných překážek pro navigaci, může být velký jízdní stroj příliš těžkopádný. Navíc to může být příliš široké na to, aby se vešel přes zahradu.

Strmý terén může být také nebezpečím pro jízdní traktor, který má tendenci se naklonit, pokud uživatel seká po boku strmého svahu. Riziko se však sníží sečením buď jít nahoru nebo dolů z kopce, než do strany. Při zvažování sečení na strmém nebo drsném terénu vždy postupujte podle bezpečnostních pokynů výrobce.

Palivová kapacita nebo výdrž baterie

Všechny traktory trávníku John Deere jsou poháněny plynovými nebo dieselovými motory, jako jsou 2.4-galonový benzínový motor v modelu S100. Společnost nabízí tanky s vyšší kapacitou na některých svých větších modelech, jako je X570, které má 4.4-galonový tank.

Větší palivové nádrže poskytují delší časy a další sílu, která je nezbytná pro provozní přílohy. Nejčastěji se vyskytují na větších traktorech trávníků, které také používají také palivo. Větší nádrže se také promítají do méně častých výpls.

Ovládací prvky a pohodlí

Rezidenční trávníkové traktory Johna Deere jsou navrženy tak, aby maximalizovaly pohodlí uživatele a obsahovaly takové funkce, jako jsou dvojité dotykové pedály dopředu a zpětné nohy, které uživateli umožňují změnit směr stroje. Toto je uživatelsky přívětivý způsob, jak ovládat pohyb traktoru ve srovnání s tím, co bylo k dispozici na starších modelech, které vyžadovaly zastavení stroje, a poté pomocí ručního posunu ke změně směrů.

Všechny základní modely traktoru na trávu Johna Deere přicházejí s posilovačem řízení, což je funkce, která může chybět na některých méně drahých značkách. Kromě toho je standardní sedadlo John Deere sedadlo a opěradlo, které umožňuje cirkulaci vzduchu mezi nimi, nedrží vodu a může být méně pravděpodobné, že se roztrhne, protože jednodílná sedadla mohou být náchylná k tomu.

Přílohy

Některé z větších traktorů na trávu John Deere mohou být vybaveny přílohy zemědělského typu, které rozšiřují jejich všestrannost. Uživatelé se mohou rozhodnout pro nakládací přílohu se speciálním řádem nebo nakladač front-end, který zjednodušuje kopání a pohybující se nečistoty nebo kompost. Tyto přílohy jsou nainstalovány v továrně před dodáním traktoru.

Mezi standardní přílohy, které se vejdou na většinu traktorů na trávu John Deere, patří nastavitelný skluz, který vysuzuje výstřižky z trávy, sluneční stín pro ochranu kůže před sluncemi, zadní pytel pro sběr výstřižků a další. Přílohy jsou k dispozici pro používání strojů během jakéhokoli ročníku. Pokud je cílem najít správnou možnost, která poskytuje pouze schopnost sečení, John Deere také dělá některé z nejlepších možností sekačky Johna Deera.

Naše nejlepší tipy

Výběr nejlepšího traktoru trávníku z desítek vysoce kvalitních strojů Johna Deere nebyl snadný úkol. Tato slušná značka produkuje širokou škálu sekaček a traktorů. Uvízli jsme se základními traktory trávníků pro náš seznam a nezahrnuli sekačky na sekačkách nebo sekačkách s nulovým obratem (ZTR). Ti, kteří hledají kvalitní traktor trávníku, pravděpodobně najdou model, který vyhovuje jejich potřebám v naší sestavě.

John Deere S140 trávník

Dokončete sečení prací v rekordním čase s traktorem trávníku John Deere S140, který dosahuje maximální rychlosti vpřed až 5.5 mph, takže sekačky mohou dokončit práci na dvoře a pokračovat v příjemnějších aktivitách. S140 má bok po boku vpřed a vpřed nožních pedálů pro snadný provoz a je dodáván s pohodlným 15palcovým polstrovaným sedadlem, které je otevřené vzadu pro vylepšený vzduchový oběh.

S140 řezá obdivuhodný 48palcový pruh trávy v jednom průchodu a jeho 22hp plynový motor nabízí dostatek energie pro sečení a mulčování (mulčová souprava se prodává samostatně). Dodává se s patentovaným systémem řezání okrajů Deere, který umožňuje sekat přímo na překážky, jako jsou stromy nebo úložné přístřešky. Je vybaven 30sekundovým systémem výměny oleje společnosti pro rychlou údržbu a dodává se s elektrickým angažovaností čepelí a drsným předním nárazníkem.

Specifikace produktu

 • Rychle řezá trávníky až do 2 akrů
 • Pohodlné sedadlo pro dlouhé sečení sezení
 • Kompatibilní s mnoha příslušenstvím Johna Deere

Získejte traktor Lawn Deere S140 v Home Depot, Lowe’s nebo místním prodejci John Deere.

John Deere E120 trávník

Traktory na trávníku John Deere nejsou rozpočtové sekačky, ale ti, kteří chtějí koupit jeden z těchto vysoce kvalitních strojů. Traktor trávníku John Deere E120 je navržen tak, aby poskytoval ekonomicky smýšlející spotřebitelům špičkový traktor trávníku pro skromnou investici. Tento model nabízí některé ze stejných funkcí nalezených u dražších modelů, jako je hydrostatická převodovka a také pedály vpřed a vzad. Sedadlo je jednodílný model, ale přizpůsobuje se 10 pozic pro nejlépe fit a pocit.

E120 nabízí výměnu 30sekundového oleje EZ a poskytuje spoustu sečení, mulčování a ořezávání schopností s motorem o rozloze 20 hp. A pro udržení optimální rychlosti při sečení těchto obrovských rozloh, E120 nabízí tempomat. Přílohy se prodávají samostatně.

Specifikace produktu

 • Dělá rychlou práci sečení velkých trávníků
 • Kompatibilní se standardním příslušenstvím Johna Deere
 • Nastavitelné sedadlo pro pohodlí

Získejte traktor Lawn Deere E120 v Home Depot nebo na místním prodejci John Deere.

John Deere S120 trávník

Ti, kteří hledají vysoce kvalitní traktor trávníku pro sečení a další terénní úkoly, možná budou vypadat dále než John Deere S120. Tento model je dodáván s plynovým motorem 22 koní a běží rychlostí vpřed až 5.5 mph. S120 je jedním z strojů střední linie Johna Deere a je vhodný pro většinu velkých yardů asi pár akrů asi tak.

S 42palcovou palubou může S120 rychle sekat velký trávník a přichází s funkcemi přátelskými k spotřebitelům, jako je snadno čitelný palivový rozchod na palubní desce a paluba, která se přizpůsobuje 13 výškám řezu, v rozmezí 1 do 4 palce. Dodává se s technologií, která umožňuje uživatelům sekat přímo podél okraje plotů a stromů, aby se snížila potřeba konzumace plevelů na těchto místech. Stejně jako jiné traktory Lawn Deere na trávu lze S120 použít s mnoha přílohy souvisejícími s dvorem a krajinou.

Specifikace produktu

 • Široká 42palcová paluba způsobuje rychlé sečení
 • 2dílné sedadlo nedrží vodu
 • Uživatelsky přívětivé pedály dopředu a zpětného

Získejte traktor Lawn Deere S120 v Home Depot nebo na místním prodejci John Deere.

John Deere S130 trávník

Traktor trávníku John Deere S130 22hp přichází s množstvím uživatelsky přívětivých funkcí, které byly provezeny jejich kroky během praktického testování. Mohlo by to s lehkostí vytáhnout více než 700 liber betonových tašek v zahradním přívěsu. Pneumatiky však ztratily trakci na strmějších částech trávníku a John Deere doporučuje uživatelům, kteří nejsou sekány větší než 13 stupňů. Protože většina yardů má jemnější svahy, to nebude problém pro mnohé.

S130 je dodáván se dvoudílným polstrovaným sedadlem, výkonným 22-komořem a působivým 42palcovým palubou. Je také vybaven bok po boku dopředu a vzad pedálů a přijme širokou škálu připoutání Johna Deera. Během testování byla tichá operace S130 oceněna díky hydrostatické převodovce. Navíc jeho světlomety byly dostatečně jasné, aby se navigovaly v téměř tmavých situacích.

Specifikace produktu

 • Schopný přepravit více než 700 liber (s přívěsem)
 • 42palcový balíček pro rychlé sečení
 • Bok po boku dopředu a zpětné pedály
 • Drahý
 • Pneumatiky ztratily trakci na šikmé oblasti
 • Do nákupu nebyly zahrnuty žádné přílohy

Získejte John Deere S130 na Lowe’s nebo na místním dealerovi John Deere Dealer.

John Deere S160 trávník

John Deere S160 je krok nahoru v mnoha směrech. Je vybaven značným motorem o 24 koních, který je určen pro rozšířené použití, a jeho 48palcová sečka znamená, že rychlou práci se snižováním trávníků až do velikosti 4 akrů. Jeho velká 20palcová zadní kola umožňují lépe se použít pro použití na kopcovitém terénu, ale funguje stejně dobře jako ploché pozemky. Dodává se s hydrostatickou převodovkou Johna Deere a plně svařovaným ocelovým rámem pro sílu a trvanlivost.

S160 přijímá řadu přípojů John Deere Yard a Garden, včetně sněhových dmychadel výrobce, sněhové čepele a provzdušňovače. Snadno viditelný palivový rozchod na palubní desce umožňuje uživatelům vědět, kdy se má pohánět, a dvoudílné sedadlo je navrženo pro pohodlí a nedrží vodu. Nastavte tempomat na ty dlouhé úseky trávníku a užijte si sečení.

Specifikace produktu

 • Výkonný motor 24 koní pro velké yardy
 • Tempomat
 • Široký 48palcový balíček pro rychlé sečení

Získejte traktor trávníku John Deere S160 v Home Depot nebo na místním prodejci John Deere.

John Deere X739 Signature Series Trackn Tractor

Nedělejte chybu: John Deere X739 je nákladný traktor trávníku. Dodává se s řízením čtyř kol, což znamená, že zadní kola zapnou své nápravy stejným způsobem jako přední kola pro navigaci traktoru trávníku v těsném okruhu 21 palců. To se promítá do schopnosti řezat trávu kolem mnoha stromů, aniž by bylo nutné zastavit, zálohovat a pak jít znovu vpřed. Tento vylepšený koncept řízení také pomáhá vyhladit jízdu a umožňuje uživateli navigovat na svazích.

Kupující si mohou vybrat z paluby až 60 palců při objednávce vlastního X739 přímo od společnosti nebo certifikovaného prodejce Johna Deere. Pro ty, kteří mají potíže s tím, že se dostanou do provozu sekačky s nulovou otáčením, je X739 slušnou možností. Mezi jeho uživatelsky přívětivé funkce patří rozchod paliva, robustní 25.5-HP motor, hydrostatická převodovka a bok po boku vpřed a vzad pedál.

Specifikace produktu

 • Vynikající manévrovatelnost
 • Možnost velkého sekačky
 • Hladší jízda
 • Může být nařízeno na míru

Získejte od místního dealera John Deere Tractor Tracton Tracton série John Deere X739.

Traktor trávníku John Deere X570 s 54-in. Paluba

Mít velkou část k sekání? Zvažte traktor trávníku Johna Deere X570, který je dodáván s 54palcovou sekací palubou a motorem o 24 hp, abyste mohli rychlou práci na řezání trávy a dalších prací v terénu. X570 má schopnost mulčování, která řezá a rovnoměrně distribuuje výstřižky na trávníku, což eliminuje potřebu pytlování. Uživatelé mohou přepínat mezi režimem mulčování a režimem bočního propuštění.

Traktor trávníku má nadměrná 24palcová zadní kola pro další trakci a manévrovatelnost. Stejně jako většina traktorů na trávníku John Deere, X570 přichází s hydrostatickou převodovkou a vedlejšími pedály vpřed a vzad. Je také vybaven nastavitelným dvoudílným pohodlným sedadlem a je dodáván s snadno viditelným palivovým měřidlem na pomlčce. X570 přijímá standardní přílohy Johna Deere, včetně zadního pytle, užitkového vozíku, sněhové čepele a slunečního stínu. Uživatelé si mohou dokonce objednat obložení taxíku na měkké straně pro provoz trávníku za nepříznivého počasí.

Specifikace produktu

 • Výkonný motor 24 koní
 • 54palcový balíček pro rychlé sečení
 • Přijímá širokou škálu příloh

Získejte traktor trávníku John Deere X570 s 54-in. Paluba od místního prodejce Johna Deere.

Náš verdikt

John Deere vyrábí některé z nejprodávanějších traktorů trávníku a kterýkoli z modelů, které jsme si vybrali pro tuto sestavu. Přesto, traktor trávníku John Deere S140, náš nejlepší celkový výběr, nejvyšší seznam pro kvalitní traktor trávníku pro typický značný rezidenční dvůr. Je vybaven 42palcovým řezem a je dodáván s motorem 22 koní.

Náš rozpočtový model, John Deere E120 Lawn Tractor, je pro mnohé stále drahý vyhlídkou, ale přichází za mírně nižší náklady a zároveň poskytuje funkce nalezené na některých z nejvyšších modelů.

Jak jsme si vybrali nejlepší traktory Lawn Deere

Při výběru traktorů pro tuto sestavu traktorů na trávu specifické pro John Deere jsme se zaměřili na to, co jsme cítili, patří mezi nejběžnější potřeby péče o zahradu na zahradě. Vybrali jsme modely z řady, protože žádné dva yardy. nebo rozpočty. nejsou stejné.

Hledali jsme modely, které nabízejí standardní funkce Johna Deere, jako jsou hydrostatické převodovky a snadno viditelná měřidla paliva, která zvyšuje uživatelsky přívětivé sečení uživatelsky přívětivě. Poté jsme pronásledovali modely nejlépe vhodné pro konkrétní potřeby, jako je potřeba sekat těsné poloměry kolem několika stromů nebo pečlivě řezat podél okraje plotu nebo struktury.

Výsledkem je sestava s řadou traktorů trávníku Johna Deere v rozsahu úrovní výkonu a cenových značek. Přesto je každý z vybraných modelů vhodný pro použití s ​​více přílohy Johna Deere, aby se rozšířil všestrannost každého z nich.

Časté časté

Nákup trávníku je investice do krajiny. Četní výrobci vyrábějí traktory trávníku, ale jméno John Deere se stalo synonymem vysoce kvalitních strojů a zemědělského vybavení. Ti, kteří chtějí koupit svůj první traktor Lawn Trackon John Deere, budou mít pravděpodobně několik otázek.

Q. Která série John Deere Tractor je nejlepší?

Nejlepší traktor závisí na potřebách jednotlivého kupujícího. Modely v řadě 100, ze kterých jsme pro tuto sestavu vybrali více tipů, se s největší pravděpodobností prodávají v místních obchodech s zlepšením domova. Modely v jiných sériích jsou přesto stejně odolné, i když některé mohou být od společnosti nebo prostřednictvím místního dealera Johna Deereho nařízeny zvláštní nařízenou

Q. Což je nejlepší traktor John Deere?

Výběr nejlepšího traktoru na trávu John Deere bude záviset na individuálních potřebách, ale náš nejlepší celkový výběr, S140, nabízí dobrou kombinaci síly, spolehlivosti a ceny.

Q. Jaký motor značky používá John Deere?

John Deere používá ve svých traktorech trávníků různé motory, včetně Briggs Stratton a Kawasaki. Protože však některé z těchto motorů jsou vyráběny výslovně pro Johna Deere, mohou být uvedeny jako motory „John Deere. značkové“. Uživatelé mohou Google číslo modelu motoru, aby zjistili svůj výrobce.