Ryobi 40V 21-palcová recenze Smart Trek Clashless. Ryobi 40V bezkartáčová sekačka

Silný, dlouhodobý a samohybný, je Ryobi 40V 21-palcová kartáčovačka Smart Trek the It All sekačka pro vás?

Verdikt nejlepších deset recenzí

Ryobi 40V 21-palcový beztaskační inteligentní trek nabízí opravdu životaschopnou alternativu k plynu s bateriovým systémem bez údržby, který nabízí spoustu dosahu s duálními bateriemi a spoustou energie. 21palcová čepel je skvělá pro řezání na okraj k okraji, zatímco rychlá nastavovací výška paluby, držadla a sběrná taška pro snadné použití.

Nevýhody

  • – Nepříjemný povídek s plnou prodloužení je vyžadován
  • – Žádný indikátor baterie na sekačce
  • – Pomalé nabíjení

Proč můžete důvěřovat top deseti recenzím

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Ryobi 40V 21-palcová kartáčovačka Smart Trek Baterie je průměrná, zelená, tráva řezací stroj. Sedí na vyšším konci trhu sekačky baterie z hlediska ceny a funkcí s jako samo-pohon a bezkartáčový motor vedoucí prvky.

Ryobi se podařilo získat spoustu energie ze své 40V baterie pro tuto sekačku, ve které je umístěna dva, což vám umožní získat ještě více dosahu. Na nastavení s dvojitou baterií můžete použít k pokrytí dobrého pozemku půl akru na poplatku.

Self-Propulsion se nazývá Smart Trek, Ryobi, ale je to v podstatě podobné tomu, co konkurence nabízí s push to go systémem. Na rozdíl od velké konkurence to nabízí skutečnou 21palcovou řezací čepel pro spoustu šířky při řezání trávníku.

Nabíjení by mohlo být rychlejší a na řídítkách se objevily problémy jako nedostatek displeje baterie. Ale výkon byl působivý se spoustou energie a vysokou rychlostí roztočení. Navíc získáte uklidňující pětiletou omezenou záruku.

Je to pro vás nejlepší elektrická sekačka? Čtěte dále a zjistěte vše, co potřebujete vědět.

RYOBI 40V 21-palcová bezmaskavá inteligentní trek Recenze: Design and Build

Ryobi 40V 21-palcový beztaskační inteligentní trek nabízí uklidňující vážnou ocelovou palubu, aniž by příliš přidal celkovou hmotnost sekačky. Zasáhne velkou rovnováhu mezi lehkou manévrovatelností a pevnou hmotností, k napájení rány a hrudků. Zatímco paluba je docela standardní 21 palců, čepel je také. Většina konkurence s palubou 21 palců má ve skutečnosti 20palcovou čepel. Tato mírně větší čepel znamená nejen větší šířku a širší řezací oblast, ale také mnohem lepší řez na hranou, takže to skvělé pro jemné detaily naříznutí na okraje.

Beztáčkový motor je také přitažlivou funkcí, protože by to mělo mít delší životnost a větší energetickou účinnost než kartáčovaný ekvivalent.

Nastavení výšky jednoho bodu, která se stává populární funkcí na těchto typech sekaček, je opravdu vítána. Znamená to, že musíte jen vytáhnout rukojeť a zvednout nebo stisknout palubu, abyste snadno našli výšku, kterou chcete.

LED světlomety jsou pěkný doplněk, který vám umožní snížit, když se ztmavne. Protože tyto sekačky baterií jsou tak tiché, může to být skutečně užitečná funkce, když se chcete v noci snížit, aniž byste to obtěžovali své sousedy.

Systém rukojeti je rychle nastavitelný a taška je jednoduchý klip v jednotce. Oba jsou velmi snadno použitelné. K dispozici je také klíč s přepínačem červeného zabití, pokud chcete dělat údržbu. i když zjistíme, že vyskočení baterie je stejně uklidňující. Ale je hezké vidět, že Ryobi v tomto modelu uvádí funkce Ryobi.

RYOBI 40V 21-palcová bezmastně Smart Trek Recenze: Funkce

Podle Ryobiho je hlavní funkce Ryobi 40V 21-palcová funkce Smart Smart Trek. To používá pohon zadních kol, aby pomohl přesunout sekačku, když vyvíjíte trochu dopředu na úchyty. Společnost říká, že pohon zadních kol nabízí větší trakci při pohybu po trávníku.

Tato sekačka nabízí tři v jednom systému, což znamená, že si můžete vybrat mezi zabalením trávy, mulčováním nebo bokem vypouštěním. ačkoli příslušenství bočního vypouštění se prodává samostatně. Taška sama o sobě je velmi snadno použitelná díky zámku s jednoduchým životem, který je vyroben pro jednoduché jednoruční použití.

Výška paluby může být přesunuta sedmi úrovní. To se pohybuje od pouhých až po zem jako jeden a půl palce až do až čtyři palce.

Existuje dvojí baterie, která vám umožní zdvojnásobit běh této sekačky, pokud investujete do dvojí baterie. Když někdo vyběhne, druhý se kope, kdy můžete v nabíječce vložit mrtvou baterii, což vám umožní ještě více šťávy, když dojde druhý a první může být zařazen zpět dovnitř.

RYOBI 40V 21-palcová bezmatorová recenze Smart Trek: Performance

Ryobi 40V 21-palcová kartáčovačka Smart Trek Baterie má spoustu energie s dobrým 2 800 ot / min, což z něj dělá jeden z rychlejších točení sekaček tam venku. Tato síla vám umožní klouzat nad údržbou trávníku, ale na delší trávě se může trochu zpomalit a trochu bojovat. Stále to prořízne trávou tak hluboko jako měsíční růst, což činí tuto čtyřpalcovou horní výšku užitečnou, ale ne tak snadno jako kratší tráva po celou dobu.

Pokud jde o výdrž baterie, můžete očekávat, že přiložená 6ah baterie vás dostane asi čtvrtinu akru průměrného řezání provedeného dříve. Takže asi více než půl hodiny. STIHL RMA 510 V nabízí 45 minut a Greenworks 21-Inch 60V MO60L410 nabízí až 90 minut. Ale pokud máte tu druhou baterii, jste dobrá na hodinu nebo půl akru, snadno. Také s dalším nabíjením baterie budete moci vyměnit zpět poté, co druhá baterie zemře pro ještě větší dosah. To, že nabíjení je ve srovnání s některými z konkurence s rychlým nabíjením pomalé.

Self-Propulsion může mít nějaké zvyknutí na to, jak se přidává, když se nakloníte do rukojeti, což může být obtížné rovnoměrně aplikovat na svahy. Jako takový to není nejhladší použití hned, ale lze jej zlepšit, protože se zlepšujete při posuzování toho, kolik musíte tlačit a kolik potřebujete k uvolnění paží.

Chcete.li začít, je to jednoduchý tlačítko, ale potřebujete ruce v plné délce. To se provádí snadno s jediným bodem nastavení, ale je to potíže, pokud jej změníte pokaždé, když použijete sekačku. To znamená, že můžete sklopit rukojeť dolů pro svislé úložiště, takže s tím pravděpodobně budete pohrávat.

Nastavení výšky paluby nemohlo být snazší s tímto systémem tahování a pohybu, který je opravdu těžké zavinit, zejména s těmi sedmi body výšky. je to v pořádku.

Taška na sběr trávy se také velmi snadno používá pomocí jednoduchého mechanismu výtahu a uvolňování, díky kterému je rychlé a snadné vzlétnout a znovu se připojit.

Mám si koupit Ryobi 40V 21-palcový beztaskační inteligentní trek?

Pokud chcete na sekačce super širokou řezací oblast, která nabízí spoustu energie, snadné přizpůsobení a LED světlometů, je to ideální. Také vám poskytne dostatek běhu na pokrytí velkého prostoru a možnost přidat baterii pro ještě větší rozsah.

Pokud však chcete intuitivnější systém pohonu, delší rozsah baterií a o něco více energie, existují i ​​jiné možnosti, které jsou podobně ceny.

Pokud jste stále nastaveni na plynovou sekačku, podívejte se na naše kolo nahoru Nejlepší sekačky na trávu s plynem, zatímco ti s velkými trávníky se budou chtít podívat na náš průvodce po Nejlepší jezdecké sekačky na trávu.

RYOBI 40V CHREBLESS MOWER RY40180 Recenze

Na konci dne můžete získat úroveň vyšší v kategorii Performance s vyleštěnějším přizpůsobením a dokončením tím, že jdete s něčím jako sekačka Ego, ale zaplatíte o pár set dolarů více, abyste se tam dostali.

Zdá se divné říkat, že na trhu existuje spousta lithium-iontových trávníkových sekaček. Nejsou to přesně létající auta, ale sekáme naše trávníky. sečení. s baterií. Většinu hlavních hráčů jsme představili před několika lety v naší bateriové sekačce. Ryobi dal svůj model upgrade s Ryobi 40V bezkartáčovou sekačkou, která udržovala některé z nejlepších funkcí a zlepšovalo ostatní.

Na papíře existuje jen několik klíčových rozdílů, kromě čísla modelu (to je Ryobi Ry40180, pokud vedete skóre). Pro začátek nyní získáte 5.0 ampérová hodinová baterie místo dvou 2.4. Cena také klesla o 100 z našeho testování před několika lety.

Některé věci jsou lépe ponechány samy a tato verze sekačky Ryobi stále sportuje bezkartáčový motor a 20palcový balíček.

Top 5 funkcí

Shromáždění

Shromáždění obvykle neudělá můj seznam 5 nejlepších funkcí, ale pokyny sestavy spočívají pouze v otevření krabice a vyřazení. to je velká vítězství. Vše, co musíte udělat, je mít několik hodin na to, aby se baterie nabila, nastavila výšku paluby a rozhodl se, zda chcete zasunout mulčovací zástrčku nebo nalepit tašku.

Taška je neuvěřitelně jednoduchá nainstalovat. V podstatě to nastavujete na zádech, což trvá asi 15 sekund, než se dostanete poprvé.

Mulching zástrčka je o něco méně intuitivní, ale jakmile uvidíte, jak se hodí, dává to smysl.

Bezkartáčový motor

Pokud budete mít úspěšnou sekačku na trávu na baterii, začíná to motorem a musíte jít bez kartáčovství. Je to jediný způsob, jak zajistit dostatek energie při maximalizaci běhu. Jako bonus na další bonus, elektronické ovládací prvky potřebné pro bezkartáčový motor také dávají sekačce schopnost běžet tvrději v husté trávě a ustoupit tam, kde je tenčí.

Snadná nastavení výšky

K dispozici je pěkná škála výšek, které si můžete vybrat z začátku až 1-1/2 palce a stoupat až 3-3/4 palce. Raději sekám na 3 palce, abych dal trávě šanci natolik, aby se dostatečně udusil, aby se dusila plevele.

Nastavení výšky řezání je snadné. Jedna páka pohybuje všemi čtyřmi koly nahoru nebo dolů s menším úsilím, než jsem čekal. Také se pevně zamkne na místě. něco, co byste měli očekávat, ale ještě před nákupem zkontrolujte.

Skládací úložiště

Když jsme poprvé zkontrolovali sekačku Ego 56V, jednou z jeho standoutů byla schopnost složit se do velikosti úspory prostoru. Ryobi je na palubě s podobným designem. Rukojeť dalekohledů dolů a složí se přes horní část sekačky. Odtud to jednoduše postavte na zadní straně a postavte jej do rohu nebo zdi vaší kůlny. Zabírá mnohem méně prostoru než plynová sekačka, kterou nelze nastavit na konci.

Teleskopická rukojeť vám také dává možnost zamknout ve výšce téměř pro každého uživatele místo jen několika přednastavených detentů.

Jedna věc, kterou si musíte poznamenat, je, že budete muset posunout nastavení výšky až dolů, abyste se dostali do pevného zamknutí. Vyšší pozice se dostanou do cesty. Naštěstí je nastavení výšky stejně snadné, takže je to jen dráždivá.

Tichý, údržba bez údržby

Velký remíza s lithium-iontovými sekačkami a jiným OPE je to, že neexistují žádné problémy s plynovými motory. Žádné karburátory, které by se daly, žádné palivo a olej pro míchání, žádné emise a tišší provoz. Sekačka Ryobi 40V má všechny výhody, ale pro nové uživatele je pravděpodobně nejpříjemnějším překvapením, jak je to opravdu tiché.

Při sečení trávníku jsem byl schopen telefonovat s manželkou. Ne prostřednictvím náhlavní soupravy nebo sluchátka, ale pouze konverzace na uchování bez špatných účinků. Je to ještě tišší než vysávání vašeho domu. Pokud samozřejmě nemáte bezdrátové vakuum Hoover.

Výkon

Všechny tyto funkce jsou skvělé. Ale nemyslíte dřep, pokud to ve skutečnosti nemůže střihnout trávu. Bohužel, střední Florida je v suchu, takže svěží zelený trávník je spíše zahradou plevelů s spící trávou. Přesto jsme přeskočili zimu úplně, strávili jsme na jaře zhruba 4 dny a skočili přímo do letní sečení. a to bylo v březnu zpět.

Řezání

Kromě plevelů je v mém trávníku kombinace bahiagrass a bermudské trávy. Pěkná věc je, že se obě vracejí poměrně rychle, když začne déšť a bahiagrass je obzvláště vydatný. Většina trávníku nevyžadovala od sekačky bez kartáčovače velké úsilí. Jen to oralo a zanechal docela dokonce i řez.

Kolem přední části, kde se tráva vede lépe díky stínu ze stromů, byly věci trochu silnější. Ovládací prvky motor slyšitelně zvedly sílu, když prořízl hustší trávu.

Jedna věc, kterou si můžete dávat pozor na každou sekačku, je rychlost čepele. Čím pomalejší čepel, tím častěji ji musíte zaostřit, abyste mohli efektivně řezat a plynové sekačky jsou obvykle schopny udržet rychlost lepší. Rozhodně to vypadá, jako by sekačka Ryobi 40V bez kartáčovače je v oblasti rychlosti čepele trochu pomale. V hustých oblastech to však bylo mnohem lépe.

Runtime

Ryobi tvrdí, že můžete získat až 45 minut řezání na 1 poplatek s jejich 5.Batterie 0 amp a já jsem byl strašně blízko ve 44:30.

Když se baterie dostala na jeden tyč, sekačka začala odříznout. Okamžitě by se restartovalo po propuštění baru a zasáhlo se znovu a nezdálo se, že by to byl tepelný problém (i když bych to neobviňoval s 95.titulní dny zde již!). Začalo to asi 38 minut a po 42 minutách se stal velmi častým.

Realisticky se díváte někde kolem 40 minut běhu, než se přerušení skutečně začnou bránit své produktivitě.

Aktualizace: Poté, co strávil více času pomocí sekačky, přerušované vypnutí rozhodně není tepelné a je to docela náhodné. Někdy je to časté, jindy, ne tolik. Ale stává se to pokaždé, když jsem sekal. Jednoduše restartujte sekačku a jste zpět na trať. V této fázi je to jen podráždění, ale je to dráždivé. Zdá se, že problém je s Microswitchem napravo. Budu na tom pracovat a vrátit se pro další aktualizaci.

Sečteno a podtrženo

299 je přesvědčivá cena za 20palcovou kartáčovanou sekačku, která je dodávána s baterií a nabíječkou. Představení je pro většinu trávníků dost dobré a dělá se lépe, když je tráva dostatečně hustá, aby mohla být pro čepel dobrý odpor, aby pracoval.

Existuje spousta profesionálů, které kompenzují nevýhody na tomto modelu. Skládací design a cena jsou rozhodně standouty spolu s úpravou snadné výšky. Líbí se mi skutečnost, že máte možnost mulčování. kterou primárně používám. a tašky, ale rád bych viděl také boční propuštění. Jedinou hlavní stížností, kterou mám, je výkon koktání, jak se baterie přibližuje. Získáte však asi 40 minut nepřetržitého běhu.

Ryobi 40V Classless sekačka je dobrým výběrem pro trávníky až do 1/4 akru, pokud neplánujete vyzvednout druhou baterii. Na konci dne můžete získat úroveň vyšší v kategorii Performance s vyleštěnějším přizpůsobením a dokončením tím, že jdete s něčím jako ego nebo odolnější sestavení s ozvěnou, ale zaplatíte další sto dolarů nebo více se tam dostat.

Specifikace sekačky Ryobi 40V Specifikace sekačky

Letní sečení: Ryobi 40V bez kartáčovače

Tento příspěvek může obsahovat Amazon nebo jiné přidružené odkazy. Jako spolupracovník Amazonu vydělávám z kvalifikačních nákupů.

Tento příspěvek je sponzorován společností Ryobi Tools.

Když naši hosté dorazili minulý víkend do našeho domu, byli velmi ohromeni. Náš dům byl čistý, ale ještě patrnější byl náš nový, uklizený, dokonale řezaný dvůr.

Máma dělá sečení.

Můj manžel a děti mi pomohli vyčistit koupelny, vakuum, získat vnější zábavnou oblast, odvedla se na zahradě, vyčištěno bazén a já jsem udělal de-unctluting (práce pro mámu). Jo, a pravděpodobně na rozdíl od většiny domácností jsem provedl sečení. Vždy to byla venkovní fuška, kterou miluji. Dělám tu sečení! Je tu něco o uspokojení toho, jak něco tak otrhaného, ​​během několika minut, může vypadat tak ostře a čistě!

Sekačka „šířka =“ 600 „výška =“ 400 “ /

to jo. Takto se hodíme, když pořádáme větší akci nebo večeři v našem domě. Naše příprava je úmyslná a obvykle zahrnuje trochu podrobnější informace, když přichází větší skupina, protože chceme, aby se naši hosté cítili pohodlně a vítáni v našem prostoru.

Bezdrátová sekačka.

V krocích naše nová sekačka Ryobi 40V bez kartáčovače (bezdrátová). Nejlehčí, mocná sekačka. vůbec!

Jejich nová sekačka 40V má 20 ”řezací balíček (VS. jejich aktuální 16 ”) a bezkartáčový motor, poháněný lithium-iontovou baterií 40V (dva jsou zahrnuty!)

Když to dorazilo, můj manžel to dal dohromady v žádném okamžiku, oblékl si rukojeť a poté nabíjel baterie. To bylo ono!

Navztrácení každé baterie trvá jen 90 minut. Tak snadno vyměnit a my můžeme sekat přední a zadní dvůr s 1 baterií, když je tráva suchá. Všimli jsme si, že s vlhkou trávou musíme používat obě baterie, což dává smysl, ale ani potom nevypouští celou cestu dolů.

Sekačka „šířka =“ 600 „výška =“ 900 “ /

Vážně, přátelé, sečení nikdy nebylo snazší. Okamžité zahájení-jen držíte tlačítko Startu na 3 sekundy-je nejchladnější věc!

Sekačka „šířka =“ 600 „výška =“ 900 “ /

Milujte snadnou odnímatelnou slanou váhu. Vyhodíme trávu přímo do našeho kompostu. Můžete si vybrat mezi dvěma vypouštěcími funkcemi, mulčkou nebo taškou, pro ověsy v trávě.

Je to tak tiché.

Další věc, kterou si naše rodina všimla, je, že s touto tichou sekačkou Whisper můžeme přimět práci na dvorku pěkně a brzy a nikdo nás neslyší! Je to tak ticho, že sousedé se nebudou obtěžovat obvykle nepříjemným zvukem sečení.

Takže lehké a vzdušné.

Ještě jedna věc, na kterou jsem byl ohromen jako rodinná sekačka! Nyní můžeme uložit naši trávníku v garáži a nemusíme se starat o žádný zápach plynu. Z tohoto důvodu nemusíme přetáhnout plyn a pokaždé, když to uděláme, smradlame naše auto. Tato věc šetří čas, nos, uši a zabírá malý prostor. Je to tak lehké, že to také zachrání záda. A můj manžel se již nemusí starat o to, aby fungoval plynový motor sekačky. Tento je prakticky bez údržby a, ještě lépe, používá stejnou baterii, která pohání naše další venkovní nástroje Ryobi, jako je náš zastřihovač a kultivátor.

Až budete hotovi se svým ořezávacím úkolem, použijte popisovač rychlého uvolnění a zhroutí jednotku pro kompaktní úložiště v garáži nebo přístřešku.

Záruka.

Má tříletou záruku, lidi. Nemůžete to porazit! A pokud svou záruku rozšíříte s Ryobi, přidají další dva roky!

Letní zábava na trávníku.

Zpět do společnosti přicházející.

Líbí se mi, že jsem mohl zkontrolovat náš seznam „dělat“, že trávníky byly poseženy.

Netrvá moc času na to, aby byl připraven dvorek a naše rodina byla připravena, jak dorazí naši hosté. Což, mimochodem, je připraveno na háčkování, špatný Minton, plavání všechny druhy letní zábavy!

Kdo dělá sečení ve vaší rodině? Jste spokojeni se sekačkou?

Tento příspěvek je sponzorován Ryobi Tools, který mi poslal tuto úžasnou sekačku ke kontrole. Jako vždy, všechny názory jsou moje vlastní.

Jsme účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com.

Získejte nové recepty prostřednictvím e.mailu

Plus získejte bezplatnou ebook recepturu s registrací!

Jeden komentář k „Summer Mowing: Ryobi 40V bez kartáčovače“

Mám hodně štěstí s produkty Ryobi. Ale nedávno jsem si koupil bezdrátou elektrickou sekačku od jiné značky. Nemohu říct dost o tom, jak moc miluji lásku miluji svou novou sekačku. Abych byl schopen začít s tím dítětem s nádechem mého prstu, skóre mého životního spokojenosti stouplo na celou úroveň.

Vítejte

Ahoj a vítejte v mém domě a stole! Jsem Sandy. lover z jídla, rodiny, vaření, velké desky, cestování a spojování lidí. Prostřednictvím skvělých receptů a spojení kolem stolu jsme se stali lepšími, silnějšími a odvážnějšími lidmi. Hodování života je skutečné a pokaždé, když to uděláme, rosteme trochu víc.