10 Nejlepší procházka za řetězové Trimmers 2023 – Recenze Push Weed Eater. Self Pohonled String sekačka

Nejlepší procházka za řetězové oříznutí. Průvodce kupujícím recenze

Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení: Můj obsah může obsahovat odkazy na produkty, které používám a miluji. Jako spolupracovník Amazonu a účastník různých dalších přidružených programů získávám malou provizi bez dalších nákladů na kvalifikační nákupy. Doporučuji pouze produkty, které jsem osobně prověřil!

Pokud máte na svém dvoře místa, která vaše trávník nemůže dosáhnout, potřebujete zastřihovač strun! Také nazývané jako šlehačky plevelů a jedlíků plevelů, zastřihovače strun jsou praktické nástroje pro řezání trávy a plevelů, které rostou v místech, k nimž nemůžete přístup s trávníkem.

Trimmery pro chůzi a oříznutí s řetězci kol jsou stejné jako konvenční oříznutí, pouze to, že přicházejí se sadou kol, která usnadňují manévru po trávnících nebo nerovnoměrným terénem.

Nákup nejlepšího zastřihovače pro chůzi může být ohromujícím úkolem kvůli mnoha dostupným možnostem, z nichž každá má vlastní jedinečné funkce, jako jsou různé typy motorů, kliky, kvalita paluby, typ čepelí, výška, cena a záruka.

Ale po pečlivém prozkoumání tohoto segmentu a porovnání několika modelů včetně modelů napájených z baterií jsem zúžil 8 nejlepších ořízků, které lze použít bez škytavek na drsném terénu a na větších trávnících.

Nejlepší oříznutí řetězců

Southland 2 cyklus zastřihovač kol

Venkovní zařízení pro venkovní zařízení pro venkovní zařízení pro venkovní zařízení je vybaveno nadřazenou hlavou zastřihovače, která vám umožní provést nastavení hlavy mezi 20 °. 30 °. Přidáním k tomu je také dodáván s funkcí zkosené oříznutí hlavy, kterou lze upravit mezi 5 °. 10 ° pro přesné ořezávání podél jakýchkoli překážek.

Pokud jde o energii, zastřihovač Field Field Equip Equipment Southland venkovní zařízení poskytuje více než 35 liber více točivého momentu než kapesních ořízků s 25 cm a může být vybaven 31 procenty větších 0.105 ″ řetězec duálního čtyřkolka, což vám umožní snadno řešit větší úlohy.

Trammer pro chůzi pro chůze v Southlandu je kompatibilní s 0. 095 in. a 0. 105 palců. řetězce, což usnadňuje výběr toho správného pro váš úkol.

Dodává se s průvodcem integrovaným příručkou pro oříznutí řetězce, aby se zajistilo, že pokaždé, když používáte nástroj, získejte perfektní rozřezaný řád 17 palců.

Ořízlík z Southland Wheeled má ergonomickou smyčku, výšku nastavitelnou rukojeť kompletní s paletem na zatížení pružiny ovládání škrticí klapky pro další pohodlí a pro zabránění únavy uživatele.

Na špičkové věci nabízí zastřihovač Southland Wheeled Storage pro řetězec zastřihovače a je podpořen dvouletou zárukou výrobce.

 • Trammer pro řetězec na Southland Comeled má 20 °. 30 ° zastřihovače hlavy otočné, aby se ořízla podél zdi nebo plotu v přímé linii.
 • Má také 5 °. 10 ° zastřihovač hlavy zkosení pro přesné ořezávání okrajů podél překážky
 • Tento zastřihovač kol s řetězcem poskytuje více než 35% více točivého momentu vs. Typický zastřihovač držených řetězců 25cc

Přidružené odkazy a obrázky vytažené z Amazon Product Advertising API na: 2023-06-01

Craftsman Walk-Behind High-Wheeled String Trimmer

Craftsman Walk-Behind String Trimmer je poháněn těžkým motorem A159cc, který vám pomůže zbavit se nejvyšší, nejtěžší trávy a plevelů bez škytavek.

Kromě jeho na palubě robustního plynového motoru o délce 159 ccm nabízí široký 22-palcový řezací řádek, což usnadňuje oříznutí kolem plotů, zahradních postelí a hranic krajin. Vystřihovač řetězce řemeslníků procházky je vybaven mimosazetovou hlavou zastřihovače, která pomáhá oříznout se na těžko přístupných místech, a velká 14palcová kola, která vám pomohou snadno se pohybovat v jakémkoli typu terénu včetně drsného terénu.

Trimmer řemeslníků řemeslníků procházky přichází s pohodlným skládacím rukojetí pro pohodlné skladování a přepravu a je kompatibilní se standardem 0.155 ”Trimmer Line.

 • Plynový motor 159cc OHV: Výkonný plynový motor o 4-cyklu vám pomůže vyčistit nejvyšší, nejtěžší trávu a plevel.
 • Řezací řádek 22 palců: Unikátní tvar usnadňuje oříznutí kolem plotů, zahradních postele a dalších hranic krajin.
 • Uživatelsky přívětivé: Funkce Off-Set Trimmer Head pomáhá oříznout těžko dostupná místa, zatímco 14palcová kola s míčem vám pomáhají snadno se pohybovat v drsném terénu.

Přidružené odkazy a obrázky vytažené z Amazon Product Advertising API na: 2023-06-01

Sekačka na zemětřesení

Sekačka na zemětřesení a procházka a zablokování je v ligě s jeho třídními vedoucími 4-cyklus Briggs Stratton Engine, který naseká nejvrsnější trávu a plevele s úsměvem.

Má patentovanou jednodílnou ocelovou palubu, která poskytuje špičkovou sílu a stabilitu a zároveň snižuje vibrace. Používá super tvrdou nylonovou linii, která má 22palcový řezací řádek, který vám pomůže rychle dokončit práci.

Sekačka na procházku a zemětřesení, která je procházka, nabízí knoflíky pro nastavení řídítek pro snadné skladování a přepravu a nikdy nekompletní kola. Tento zastřihovač strun pro chůzi je podporován dvouletou zárukou proti jakýmkoli vadám výrobce.

 • SILNÝ. Poháněn silným, 163cc 4-cyklus briggs Stratton Engine. Zemětřesení M605 procházka za sekačkou na sekačkách s lehkostí naseká vaše nevzhledné plevele a tvrdohlavý kartáč. Velká 14palcová kola vám umožňují vznášet se skrz hustou trávu, plevele, kartáč, kopřivy a další listy příliš obtížné, aby moři překonali.
 • ODOLNÝ. Naše jednodílná ocelová paluba poskytuje sílu a stabilitu a zároveň snižuje vibrace. Super tvrdá nylonová linie má řezací řádek 22 “, aby se práce rychle dokončila.
 • Pohodlné- Knoflíky úpravy správcovny bez nástrojů poskytují kompaktní úložiště a snadnou přepravu. Kola nikdy go-flat zajišťují, že vaše vybavení bude připraveno jít, když jste.

Přidružené odkazy a obrázky vytažené z Amazon Product Advertising API na: 2023-06-01

Tazz Walk-Behind String Trimmer

Tazzový zastřihovač procházek-a-ab. Když je tento benzínový řetězový zaříznutí poháněn benzínem poháněným benzínem, umožňuje vám snadno vyčistit silnou trávu, plevele a další listy kolem linií plotu, stromových linií a pobřeží.

Je vybaven jednodílnou ocelovou palubou, která poskytuje bezkonkurenční sílu a stabilitu a zároveň snižuje vibrace. Trammer s řetězcem tazz procházky přichází s a.Nylonová linie o průměru 155 ”a nabízí 22palcový řezací řádek, aby rychle vykonával úlohy.

Kromě toho je zastřihovač tazzových procházek-a-ab. Přidání do svého dlouhého seznamu funkcí je skládací řídítka pro pohodlné úložiště.

 • Rychlý a přátelský: Ideální pro sečení a ořezávání kolem vašeho dvora a majetku. Snadno sval skrz nejtěžší plevele a nejvíce tvrdohlavý kartáč, aniž byste museli nést své vybavení nebo je připoutat na záda.
 • Silná všestrannost: Náš motor 150 ccm má dostatek energie pro snadno čistící tlustou trávu, plevele a další listy kolem plotových linií, stromových linií a břehů. Tato sekačka je také skvělá pro čištění okrajů vašeho dvora v těžko dosahujícím rohách, kde se vaše sekačka nehodí.
 • Heavy Duty Deck and Line: Naše jednodílná ocelová paluba poskytuje sílu a stabilitu a zároveň snižuje vibrace. Super tvrdý. Nylonová linie o průměru 155 ”a má řeznou řadu 22”, aby se práce rychle dokončila.

Přidružené odkazy a obrázky vytažené z Amazon Product Advertising API na: 2023-06-01

Poulan Pro PR22WT Wheeled Trimmer

Trammer s řetězci Poulan Pro Woheled je vybaven motorem Briggs Stratton série 675 EXI, který dodává 6.Točivý moment 75 liber. Vyznačuje se ReadyStart pro žádný prvotřídní, bez sytiče a pro spuštění nevyžaduje více než dva tahy.

Je vybaven pouze kontrolovat a přidat technologii pro čistý běh motoru, který nikdy nevyžaduje jedinou změnu oleje, takže není žádný nepořádek, se kterým by se mohl vypořádat.

Trammer s řetězcem s řetězcem Poulan Pro nabízí 22palcovou šířku řezání a je dodáván se šesti nastavitelnými výškami řezání. Hladce se valí na drsném a nerovnoměrném terénu kvůli jeho 22palcovým kolům a může snadno řešit ořezávání těžkoprávných ořezávání s únavou uživatele.

Remington Walk-Behind High-Wheeled String Trimmer

Ořízmátor řetězec Remington Walk-Behind je dodáván s vysoce kvalitním plynovým motorem o 159 ccm, který je připraven k efektivně a efektivnímu provedení úlohy.

Nabízí 22palcovou řezací cestu, což usnadňuje oříznutí plotů, zahradních postelí a dalších hranic krajin.

Remington Walk-Beh-Behind Wheeled String Trimmer přichází s off-set zastřihovače, aby pomohla oříznout se na těžko přístupných místech, a 14palcová kola s kuličkovými ložiskami, aby pomohla manévru v drsném a nerovném terénu.

Remington Walk-Behend Wheed String Trimmer je vybaven komfortním skládací rukojetí a je kompatibilní s 0.Průměr 155 ”.

Husqvarna HU625HWT 163cc High Wheel Trimmer

Trammer pro řetězec Husqvarna je vybaven 163cc briggs a Stratton Engine a nabízí širokou 22palcovou šířku řezání. Výška obložení nástroje může být snadno nastavena mezi 1.6 palců až 3 palce a je skvělý pro oblasti s omezeným přístupem.

Cub Cadet St 100

Kadet Cub ST100 je vybaven komerčním motorem Kohler 173 ccm, který poskytuje vynikající výkon a sílu a snížený hluk.

Může se rozřezat až 22 palců široký, což usnadňuje oříznutí velkých ploch trávy nebo plevelů. Dále, popisovač Cub Cadet ST100 Walk-Beld String zastřihovač mezi třemi pozicemi a je vybaven gumovou kaucí pro větší pohodlí během používání.

Výška řezné sekačky Cub Cadet ST100 je nastavitelná mezi 2.375 ″ až 4.375 ″, takže můžete snadno řešit tlustou trávu.

Je vybaven promyšleně navrženou ofsetovou palubou, která se snadno ořízne kolem překážek, jako jsou rohy a ploty při chůzi v přímé linii.

Co je třeba zvážit při nákupu zastřihovače pro chůzi?

Trimmers String Trimmers mohou být nákupy s velkými vstupenkami, ale zde je několik faktorů, které je třeba zvážit, aby se usnadnilo vaše rozhodnutí o nákupu.

Různé typy řetězců

Při nakupování nejlepšího zastřihovače pro chůzi, který se má použít na trávníku a nerovnoměrném základě, v ideálním případě máte tři možnosti na výběr:

Asi před deseti lety jste měli jen jednu možnost, když došlo na řezání kolem okrajů ve vašem trávníku a zahradě. Ale dnes, stejně jako sekačky na trávník poháněné plynem a bezdrátové elektrické sekačky na trávu, existují nesčetné množství různých možností, jak oříznout tvrdohlavé plevele, nežádoucí rostliny a tráva kolem nerovnoměrných povrchů a okrajů.

U rozlehlých yardů, které jsou více než 14 000 čtverečních stop, doporučuji koupit plynový zastřihovač, který je vybaven výkonným motorem.

 • Plynové zastřihovače pro chůze za plyn jsou robustní stroje, ale na nevýhodě jsou nejhlubší ze tří typů. Takže opravdu nebudete moci v ranních hodinách ranní sekačka zablokovat sekačku na procházku.

Novější plynové procházky-abrikované zastřihovače řetězců provádějí významná vylepšení s ohledem na hluk, ale stále mají dlouhou cestu.

 • Battery napájený zastřihovač, jako jsou modely ze stáje Greenworks, nabízejí méně energie, ale na jasnější poznámce zákazníci tvrdí, že pracují na nízké úrovni hluku, protože jim chybí motor. Tato řada ořízků pro chůzi a procházky je ideální volbou pro menší yardy pod 1 500 čtverečních stop a vyžaduje menší úsilí k oříznutí těžko dostupných oblastí ve vašem dvoře.
 • U elektrických ořízků pro chůzi a zaříznutí vám nikdy nedojde síla, ale nástroj můžete použít pouze k délce elektrické šňůry, která je přibližně 50 až 100 stop.

Velikost vašeho trávníku

Je důležité mít na paměti velikost trávníku při nakupování nejlepšího zastřihovače strun pro vaše potřeby, protože poslední věcí, kterou chcete, je tahat kolem těžkého nástroje celé hodiny na konci.

Coubovaný zastřihovač-dokonce i s lehkou řídítkou a vysoce kvalitní hlavou zastřihovače, zastřihovače šňůry pro chůzi váží jen 35 až 55 liber, což z nich dělá radost, aby se tlačili kolem kolem. Ale znovu, musíte přetáhnout otravný napájecí kabel po celou dobu, aby se nástroj napájel.

Napájecí kabel nabízí omezený provoz a také ztěžuje manévrování kolem stromů a záhonů a zároveň udržuje šňůru mimo cestu.

K tomu může být napájecí kabel také bezpečnostní nebezpečí, pokud ji náhodou přejdete, nasekáváte na polovinu, odhalujete živé dráty nebo v horších případech foukání jističe obvodu.

Ořízkové šňůry pro chůze plynu jsou mnohem těžší než jejich protějšky na kabely nebo baterii, takže je obtížné je tlačit na svahy a nakloněné drsné půdy a dokonce i zemí.

Plynové zastřihovače pro chůze za plyny také vyžadují, abyste uložili hořlavý benzín někde ve vašem domě, o čem je třeba myslet, pokud máte děti a domácí zvířata. Dále také vyžadují více údržby ve srovnání s elektrickými a bateriemi ovládanými oříznutími pro chůzi, vzhledem k tomu, že většina přichází s bezkartáčovým motorem, vzduchovým filtrem a zapalovacími svíčkami.

Vystřihovače řetězců poháněných baterií pochlubit lehkým designem a snadno se s nimi manévrují, aniž by museli neustále hledat šňůru, ale lze jej použít pouze dokud nevydrží napájení baterie, jako je baterie Greenworks 40V, netrvá přibližně mezi 35-40 minut.

Navíc, pomocí zastřihovačů pro chůzi a na baterii poháněné na baterii, také se rozhodnete snížit svou uhlíkovou stopu a vytvořit nulové emise.

Měřidlo linky pro oříznutí řetězce

Stejně jako název napovídá, zastřihovač pro chůzi-abround používá řetězec k řezání nežádoucí trávy a plevelů místo dvojče nebo čepele s vysokým rozlišením, která přichází s oříznutími čepele.

Tato linie monofilamentu se točí vysokou rychlostí, aby prořízla trávu a plevele a je k dispozici v různých velikostech. K dispozici jsou tři běžné průměr/hmotnosti linky pro chůzi a řetězec, jmenovitě:

Průměry světla měří mezi 0.065- až 0.080 palců a jsou skvělé pro ořezávání vysoké trávy, tvrdé trávy, mokré trávy, tvrdohlavou trávu a další druhy trávy kolem domu a rozbití běžných trávníků a tvrdých plevelů z okolních příjezdových cest, plotů a chodníků.

Střední linie měření 0.080 až 0.110 palců a jsou skvělé pro větší trávníky nebo trávníky, které jsou sužovány tvrdými plevely, které mají tvrdé, těžké stonky.

Těžké vedení řetězec pro chůzi, které měří 0.110 palců a vyšší a obvykle jsou používány profesionálními krajináři pro velké práce.

Tvary zastřihovače řetězec pro chůzi

Tvar nebo styl linky zastřihovač řetězec pro chůzi je stejně důležitý jako jeho velikost/průměr a zde máte pět možností:

 • Kulatý ozdoba,
 • Twisted Trimmer Line,
 • Čtvercová linka zastřihovače,
 • Vícestranná (hvězda ve tvaru) Trimmer Line,
 • Odinovaná linie zastřihovače.

Činky kulatých ořízků se běžně používají pro rezidenční účely a nenosí se ani neřeší tak snadno jako ostatní tvary. Je to také nejjednodušší nahradit a má delší životnost než jiné styly.

Twisted Trimmer Lines jsou silnější než kulaté linie a jsou preferovanou volbou, jak omezit silné, těžké plevele.

Čtvercové linie zastřihovače proříznou mokrou trávou, tvrdohlavou trávou a jinými druhy trávy spíše než trhání.

Vícestranné ořízkové linie proříznou silnější plevele, ale také se snadno rozbije, když se stávky, skály, skály, beton a ploty.

Kvalita kol

Některé sekačky zastřihovačů pro chůzi jsou podobné sekačům na trávu, v tom, že jsou vybaveny čtyřmi koly. Kola nejlepších ořízků pro chůzi a procházky jsou vyrobena z vysoce kvalitní gumy, což usnadňuje oříznutí na jakémkoli typu terénu.

K tomu přidávají kola ořízků pro chůzi-abrind.

Všestrannost

Pokud chcete provádět několik funkcí s jedním nástrojem, jako je sekání, oříznutí a hrana, vyberte zastřihovač pro chůzi, který nabízí funkčnost 3 v 1. Tato řada nástrojů se snadno převádí ze sekačky na zastřihovač nebo edger a přichází s nastavitelnou výškou a polohou zastřihovače a otočením řídítek.

Záruka

Trimmery procházek s řetězci mohou být dodávány s několika různými typy a délkou záruk, jako jsou omezené záruky, dvouletá záruka, pětiletá záruka nebo tříletá záruka proti vadám výrobce.

Kromě záruky výrobce a konkurenceschopné ceny je stále dobré si přečíst recenze zákazníků a podívat se na hodnocení zákazníků před nákupem.

Pokud jde o hodnocení zákazníků, 10 a více hodnocení nad 4.0 označujte, že příslušný zastřihovač řetězec pro chůzi stojí za investici.

Jak používat zastřihovač řetězců?

Použití zastřihovač pro chůzi-adbrind se může zdát jako docela jednoduchý proces podobný použití sekačky na trávu, jako je sekačka na trávu, bezdrátou sekačku na trávu nebo sekačku na trávu, ale existuje správný a špatný způsob, jak tento úkol projít.

Pokud oříznete trávu podél překážek, držte hlavu zastřihovače pro oříznutí trávy. Pro ořezávání podél okraje květináče otočte zastřihovač strun svisle, aby se použili jako Edger, pokud je tato funkce k dispozici.

I když může být lákavé řezat trávu proti kmenům stromů, linie zastřihovače mohla nakrájet do kůry a zabít strom.

Řetězec monofilamentu vašeho zastřihovače pro chůzi a za to je náchylný k opotřebení a měl by být nahrazen v případě poškození pro pokračující optimální výkon.

Proces výměny cívky se může lišit v rámci modelů zastřihovačů procházky, ale obvykle znamená odstranění cívky z off-set zastřihovače, zkosenou hlavu zastřihovače nebo jakýkoli jiný typ hlavy zastřihovače, řezání 8 stop dlouhého kusu nové struny, řezá Krmení řetězce přes jeden konec cívky, zajištění řetězce ve cívce a nakonec znovu připojení cívky k zastřihovači řetězce.

Jak udržovat zastřihovač řetězců procházky?

Než provedete jakoukoli údržbu na zastřihovači procházky, je důležité nosit bezpečnostní vybavení, jako jsou brýle a rukavice.

Výměna linie oříznutí je jednou z nejdůležitějších částí údržby a je nejlepší odkazovat na vaši uživatelskou příručku pro přesný proces.

Trimmery pro chůzi-adbrind se mohou zašpinit, takže je to dobrý postup, aby stroj každou sezónu poskytl dobré setření. Můžete použít směs vody a detergentu nádobí, abyste se zbavili jakéhokoli mastnoty, nečistot a zbytků, poté použijte suchý měkký hadřík k vysušení zaříznutí.

Vzduchový filtr zastřihovače strun by měl být v ideálním případě vyměněn každých 90 dní, ale mohl by být delší v závislosti na opotřebení.

Zapalovací svíčka zastřihovače pro chůzi, pokud je černá a zkontrolována, aby byla zajištěna, že je v dobrém provozním stavu každé tři až čtyři měsíce.

Po použití zastřihovače strun pro chůzi naposledy v sezóně vyprázdněte palivovou nádrž před jejím uložením. Měli byste také udržovat karty na hladině oleje a přidat pouze vhodné množství oleje bez přeplnění.

Další tipy na údržbu naleznete v příručce svého majitele.

Poslední myšlenky

Vystřihovač strun pro chůze je šikovný nástroj, který má v nástroji pro péči o trávník Arsenal a dokazuje se po ruce pro širokou škálu úkolů ve vašem trávníku a zahradě.

Při nakupování nejlepších zastřihovačů pro chůzi, budete zkaženi pro výběr s ohledem na mnoho dostupných možností. Ale 8 modelů uvedených na tomto seznamu nezklame, pokud jde o výkon, funkce a trvanlivost.

Ahoj, Alex Kuritz tady. Vyrůstající si vzpomínám, že moje rodina měla jeden z nejlepších trávníků v sousedství. Bohatě zelená a svěží. Udělal jsem hodně, když jsem vyrostl, pokud jde o péči a tendenci nejen pro trávník mé rodiny, ale také mé sousedy. Mohu říci, že mám roky zkušeností a jsem tu, abych se s vámi podělil.

Nejlepší procházka za řetězové oříznutí 2023. Recenze Push Weed Eater

Pokud jste někdy čelili půdě, která je zarostlá s plevelem, budete vědět, jaký je to skličující úkol. Dostat je pod kontrolu může být zpětný rozbití práce. a také nebezpečné.Ale se správným nástrojem pro tuto práci můžete rychle snížit plevele na velikost.

Na trhu však existuje mnoho různých možností. a přicházejí s velmi odlišnými cenovkami. Pokud tedy přemýšlíte o nákupu, podívejte se na náš seznam nejlepších procházek za zastřihovači strun. Provedeme vás vše, co potřebujete vědět, abyste se rozhodli, která možnost je pro vaši zahradu pravou.

Nejlepší procházka za recenze Trimmer String Trimmer z roku 2023

Husqvarna HU675HWT Vystřihovač vysokých kol

 • Výkonný motor 163cc od Briggs a Stratton
 • Začíná na prvním tahu
 • Nastavitelná výška ráfku poskytuje rozsah řezání 1.6 až 3 palce

Husqvarna je známá svými mocnými zahradními nástroji a výjimku vysokého kola HU675HWT není výjimkou. Jeho motor 163 ccm je vyroben americkými výrobci Briggs a Stratton a je to druhý nejsilnější na našem seznamu.

Má 22palcovou šířku řezání, standard pro tento druh zastřihovače strun. Poskytuje dobrou rovnováhu mezi rychlým pokrytím velkých ploch, zatímco stále je schopen vyjednat omezené prostory.

Je snadné se shromáždit, připraveno jít za méně než půl hodiny z toho, aby se dostal z krabice. A přestože má tak velký motor, je snadné začít. Jen jeden tah na startovací šňůru a to se vynoří k životu. Můžete také uvolnit zastřihovač a nechat motor běžet, pokud potřebujete.

Řetězec, který je zde použitý 0.Průměr 155 palců. Investujte do kvalitního řetězce (máme rádi cyklon) a vy budete moci pokračovat ve věku, aniž byste jej nahradili. Výkonný motor se ani nepřehřívá, a ve svém kroku přináší pozemky kolem dvou hektarů.

Když přijde čas na vložení nového řetězce, je to velmi snadné. Nebudete potřebovat žádné nástroje a trvá to několik minut. Pro nejlepší výsledky Husky doporučuji vyměnit řetězec, když je polovina jeho původní délky.

Obzvláště pěknou vlastností tohoto zastřihovače je nastavitelná výška ráfku. To umožňuje rozsah výšky řezání mezi 1.6 a 3 palce.

Takže existují nějaké negativy? No, jen ten. Slyšeli jsme o některých problémech s plastovou deskou, která nese řetězec. Někteří lidé zjistili, že je možné zlomit. Není to konec světa. jsou k dispozici náhradní nosné desky. Nejsou však levné. asi desetinu ceny samotného zastřihovače.

Nastavte to na jednu stranu a to je spolehlivý, mocný zastřihovač. Tyto plevele to rychle potlačí a navzdory svému vysoce výkonnému motoru to bez vás neuteče.

Remington RM1159 Trimmer procházky-abrited řetězec (můj top doporučil)

 • Plynový motor o délce 4-cyklů 159 ccm pro manipulaci s tvrdými plevelemi
 • 22palcové řezací šňůry rychle se zemí
 • Off-set zastřihovač hlava, aby se dostala na těžko přístupná místa

Síla v Remington RM1159 pochází z plynového motoru 4-cyklů 159 ccm z energie více. To mu dává spoustu údery. Viděli jsme, jak zvládne pět stop vysokých příšer, aniž bychom se zlomili potu. Je také snadné začít, při pokaždé.

S každým průchodem získáte 22palcový řez a pomůže vám pokrýt velkou oblast přiměřeně rychle. Neočekávejte však bowling-zelené povrchové úpravy: Toto je stroj navržený tak, aby se vypořádal s drsnými věcmi. Pokud hledáte pěstěný výsledek, budete muset potom sekat.

To neznamená, že to nedokáže zvládnout složitě tvarované prostory. Může. Hlava zastřihovače je umístěna mimo střed, což usnadňuje řezání plotů, květinových záhonů nebo jiných funkcí.

Používá 0.Řetězec o průměru 155 palců, dostatečně odolný, aby se postavil na hodně tvrdé práce. Pokud však trávíte spoustu času snižováním bariér, jako jsou ploty, buďte připraveni jej změnit dříve. Není to úkol se bát: design zde velmi usnadňuje.

Existuje také schopnost změnit výšku řezu. Existují tři různá nastavení, vybrána pomocí jednoduché páky na rukojeti.

Kola jsou velká a navržena tak, aby se vypořádala s nerovnoměrným základem. To je však jedna oblast, kde si myslíme, že Remington by mohl provést určitá vylepšení.

Problém není průměr kola. To je zdravý 14 palců, dost velký na to, aby udržel spodní část zastřihovače z drsných povrchů.

problému je šířka. Kola by fungovala mnohem lépe, kdyby byla jen trochu širší. Pokud jednáte o terén.

Mohli byste samozřejmě změnit kola. Kola kolečkového kolečka stejného průměru dokonale vykonávají práci a usnadňují snadnější manévrování na drsné půdě. Ano, změna kol je potíže a bylo by lepší to nemusí dělat. Ale pro jinak vynikajícího zastřihovače za konkurenceschopnou cenu to může stát za to.

Powermate 43cc Walk-Behend Wheeled Multi String Trimmer sekačka

 • Lehký a snadno manévrovaný
 • Zkosená hlava zastřihovače pro řezání přesných okrajů kolem překážek
 • Více řetězec zastřihovač s palubním úložištěm

Powermate’s String Trimmer má nejmenší motor na našem seznamu za pouhých 43 ccm. To usnadňuje spotřebu paliva. A stále získáte o 35% více točivého momentu než u ručního oříznutí.

Je také velmi lehký a snadný manévrování. Průměr kola je o něco menší než Remington při 12 palcích. ale celkově toto je menší stroj. A samotná kola jsou dobrá a robustní, takže zvládnou obtížný terén.

Existují i ​​další pěkné designové prvky. Pokud hledáte stroj, který se dokáže vyrovnat s ořezáváním proti překážkám, mělo by to být na vašem užším výběru. Zkosená hlava zastřihovače vám umožňuje řezat pod úhlem mezi pěti a deseti stupni. To vám dá přesný povrch kolem plotových sloupků, zakřivených terasových okrajů nebo květinových záhonů.

Celá hlava zastřihovače může být také otočena, od 20 do 30 stupňů. Je to skvělá vlastnost, dává úhlednou úpravu podél přímých linií, jako jsou ploty nebo okraje paluby.

Máte možnost vybrat si z různých průměrů řetězců v závislosti na práci. Powermate bude trvat buď 0.095, 0.105 nebo 0.Průměry 155 palců.

Výměna řetězce je také snadná. K dispozici je úložiště na palubě, takže můžete udržovat různé možnosti po ruce. A je tu průvodce, který vám pomůže zajistit, abyste dostali perfektní délku s každým řezem.

Rukojeť je pohodlná a škrticí klapka je aktivována palcem. Je naloženo na jaře, takže nevyžaduje velké úsilí.

Nevýhodou menšího měřítka Powermate je, jak byste mohli očekávat, řezání měřítka a síly.

Šířka řezání je zde 17 palců. To je výrazně méně než 22 palců většiny ořízků. Pro větší zahradu to není nejlepší volba. A pokud máte opravdu tvrdé, zarostlé plevele, jděte na něco s větším motorem.

Ale pokud to, co hledáte, je hbitý a snadno použitelný zařízkový zařízkávač, který dává úhlednou úpravu, stojí za to se podívat. Pro každého s menším pozemkem a spoustou překážek navigace je to skvělá volba.

Southland SWFT15022 Field Trimmer (nejlepší rozpočet)

 • Výkonný motor o 150 ccm se zabývá i s dřevěnými plevelemi
 • Snačový startovací systém
 • Zacházejte s slovy dolů pro pohodlné úložiště

První ze dvou ořízků Southland String Trimmers, který vytvoří náš seznam, je tento oříznutí pole polární opak k Powermate. Jeho motor o 150 ccm je velký, výkonný a hlučný. A jeho 5.75 ft-lbs točivého momentu bude sníst téměř všechno ve své cestě. Očekávejte, že s lehkostí zvládne i dřevité stonky až do 3/8 palců.

Pokud jste měli potíže s zahájením plynových motorů v minulosti, můžete si být ostražití. Nebuď. Systém ručního zpětného rázu poskytuje snímek paliva, který usnadňuje poprvé kliky. A na bicepsu nepotřebujete biceps. Jen se zeptejte mého 66letého souseda, který bez námahy používá svůj zastřihovač Southland Field.

Používá čtyři 0.Řetězce o průměru 155 palců a je opravdu snadné se měnit. Stačí provést řetězec přes průvodce a kolem karty. Nebudete potřebovat žádné nástroje a celý proces trvá méně než minutu.

Stejně jako Remington má tento zastřihovač 22palcový řezací řádek. V tomto případě je však průměr kola o něco menší, při 12 palcích. To vám nedá tolik odbavení nad hrubou půdou, ale kola jsou hodně chunší.

Za naše peníze je to Southland stabilnějším návrhem. ale má svá omezení. Na svažitých površích to není skvělé. Ačkoli pokyny poznamenávají, že ořezávání by mělo být spíše přes svahy než nahoru a dolů, stále je možné tip na tip. Zjistili jsme, že potřebujeme poměrně strmý diagonální přístup, abychom jej udrželi ve vzpřímené poloze.

Odstraňte však problémy se šikmým zemí, a to je zastřihovač, který je snadné a pohodlně používán. Rukojeť má pěnový polštář, který absorbuje vibrace a vyhýbá se bolavým rukama během dlouhých ořezávacích expedicí. Po dokončení se snadno sklopí dolů, zabíráte méně úložného prostoru ve své kůlně nebo přístavbě.

Celkově vzato, výkonný stroj, který je jednoduché používat. Pokud však máte spiknutí se strmými svahy, nebude to nejlepší volba.

Southland SWSTM4317 Trimmer Wheeled String

 • Zkosená hlava zastřihovače pro přesné oříznutí kolem bariér
 • Lehký pro snadné použití, vážení pouhých 39 liber
 • Volitelné přílohy dmychadla a Edger

Southland SWSTM4317 má se svým motorem 43 ccm s oříznutím řetězce Powermate hodně společného. Je lehký a manévrovatelný, váží jen 39 liber. A stejně jako Powermate, má 17palcový řezací řádek.

Je vybaven zkosenou hlavou zastřihovače, která je skvělá pro práci kolem překážek. Zkosení je od 5 do 10 stupňů a dává úhlednou hranu i na složitých místech ve vaší zahradě. Samotná hlava zastřihovače může být také otáčena, od 20 do 30 stupňů. Nastavení úhlu vám umožní oříznout rovné hrany hned vedle hranic.

Při 12 palcích je průměr kola vhodný pro velikost stroje. Tato kola jsou také robustní a dostatečně široká, aby udržela stabilitu v obtížných podmínkách.

Používá 0.Řetězec o průměru 155 palců, mnohem širší, než byste se dostali do ruční řetězové oříznutí. To zase to dělá mnohem odolnější. Řetězec by měl trvat až třikrát až 0.Verze o průměru 095 palců.

Když to potřebujete změnit, je to snadné. A v zastřihovači je úložný prostor, takže váš náhradní řetězec je vždy po ruce.

Menší než jiné oříznutí řetězců na tomto seznamu, to nebude vyžadovat hodně prostoru pro skladování. Rukojeť se nesklopí, ale celý stroj je dostatečně kompaktní, aby to nezáleželo. Pokud jste v přístřešku nebo garáži tlačeni na prostor, je to dobrá volba.

S tímto doplňkem si můžete zakoupit také volitelné příslušenství.

Existuje praktický dmychadlo, které generuje působivých 170 mil za hodinu rychlosti letu. Dodává se s dalším kolem, které sedí vpředu a usnadňuje ovládání.

Naším oblíbeným gadgetem je však příloha Edger. Přímá 8palcová čepel se rozřezává na hloubku lemování 2.5 palců. Má na obou stranách další malé kolo pro přesné řízení. Pokud máte rádi vzhled čistého, ostrého okraje, může to být dostatečný důvod k výběru tohoto zastřihovače.

Špinavé ruční nástroje Kohler XT675 Chode za zastřihovačem s vysokým řetězcem kola

 • 5 možností výšky řezání, od 1.5 až 3.5 palců
 • Může vzít řetězec až 0.Průměr 17 palců
 • Patentovaná trimová míč udržuje řetězec bezpečný

Tento zastřihovač ze špinavých ručních nástrojů poskytuje řadu působivých funkcí za velmi konkurenceschopnou cenu.

Začněme s motorem. I když to není tak velké jako Husky nebo Sarlo, stále nabízí více než respektivitelné 149cc. Vyrábí se společností Kohler, specialisté na vysoce výkonné zahradní stroje. Automatická sytička znamená, že začíná snadno a je tišší než jiné zastřihovače strun.

K dispozici je také možnost vybrat různé výšky řezání. Pokud poprvé řešíte zarostlou oblast, 3.5 palců může být dostatečně nízké. Pokud se jedná o opakovaný výlet a nejhorší z plevelů je již pod kontrolou, jděte na nižší nastavení. Tento zastřihovač se sníží přímo na 1.5 palců.

Hlavní výhodou v naší knize je schopnost používat silnější řetězec než mnoho jiných zastřihovačů. Ve většině případů najdete nejsilnější řetězec používaný v oříznutí.Průměr 155 palců. Tento ořízl bude mít řetězec až 0.17 palců.

Čím silnější řetězec, tím déle by měl vydržet. Pokud tedy musíte vypořádat se s dřevěnými plevely, bude to skutečná výhoda. Pokud máte 0.Místo toho 155palcový řetězec-snad pro předchozí zastřihovač, který nahrazujete-nikdy se nebojte. Neexistuje žádný důvod, proč to také nemůžete použít.

Další užitečnou funkcí je kovová čepel, která podporuje řetězec. Snižuje se na opotřebení a poskytuje další řezání energie pro nepříjemné plevele.

Trim Ball má patentovaný design. Lidé ve špinavých ručních nástrojích říkají, že bude udržovat řetězec v bezpečí, dokonce i v obtížných podmínkách.

A na rozdíl od mnoha jiných ořízků řetězců vám tento umožňuje uvolnit zastřihovač a zároveň udržovat motor v provozu. To vám umožní pozastavit, pokud potřebujete a bezpečně vyčistit zbytky před zastřihovačem.

Orientace řezání je zde pevná. nemůžete otočit hlavu oříznutí, abyste získali hezčí okraj. Takže pokud máte spoustu záhonů nebo jiných překážek, které se můžete oříznout, nebude to nejlepší volba. Ale pokud hledáte zastřihovače ceny k vyčištění velkého pozemku, měl by vytvořit váš užší seznam.

SWISHER STP4422HO Self Propelled String Trimmer

 • Nastavitelná hlava zastřihovače, umožňuje řezné výšky z 1.5 až 3.5 palců
 • Používá 4 řetězce k poskytnutí 8 řezacích linek
 • 75palcová kola zlepšují mobilitu z nerovnoměrného půdy

STP422HO od Swishera není nejlevnější zastřihovač na našem seznamu. Ale myslíme si, že to sbaluje dost funkcí, aby stálo za to podívat.

Nejprve je tu 160cc motor z Honda. To mu dává dostatek oomph při řešení zarostlých plevelů. Zastřihovač se bude pohnout dopředu rychlostí asi dvou kilometrů za hodinu.

Pak jsou tu velká velká kola. Při průměru téměř 14 palců dávají dostatek vůle, aby stroj udržoval hladce nad drsnou zemí.

Medvědí mysl však, že „drsný“ není stejný jako „strmý“. Stejně jako mnoho jiných zastřihovačů bude Swisher’s bojovat s ostrými sklony. Nedoporučuje se pro svahy více než patnáct stupňů.

Hlava zastřihovače je kompenzována na levou stranu a pomáhá dosáhnout úhledné hrany podél překážek. (Swisher také produkuje model „deluxe“, std4420ho. S tímto můžete umístit hlavu zastřihovače na obě strany nebo ji udržet ve středu.)

Snad nejvýraznějším rysem tohoto zastřihovače je jeho inovativní design řetězců. Používá čtyři řetězce ve vzoru křížového.

To zní jako skvělý nápad. více řezacích linek se rovná více řezací síle, správně? Bohužel, poprava není zcela správná na základě slibu. Z nějakého důvodu se zdá, že použití všech 4 řetězců je pro oříznutí příliš mnoho. Slyšeli jsme, jak se to často zastaví a existuje nepříjemná úroveň vibrací.

Naštěstí je to problém, který se snadno vyřeší, pokud se s ním setkáte. Je to jednoduché podnikání odstranit dva řetězce a napnout napětí pásu. Ahoj Presto, zastřihovač sníží tyto plevele bez všech vibrací.

Je to ostuda, že Swisher nebyl schopen vytáhnout design se čtyřmi řetězci, ale to je stále slušný stroj. Pokryje hodně půdy spravedlivým starým tempem. A pokud máte nerovný terén, s nímž se budete chovat, bude za to podívat se na vysoký design kola.

Cub Cadet Gas Walk-Behind String Trimmer

 • Volba ze sedmi výšin, od 1.75 až 4 palce
 • Odolná řezací paluba, vyrobená z 15-měřidkové oceli
 • Ideální pro yardy mezi čtvrt a půl akrem

S motorem powermore kadetu powermore 159cc 5x65ru je to další výkonný zastřihovač strun. Dodává se s tříletou zárukou, která pokrývá motor i podvozek. A ve své výrazné kadetovém kadetu žluté vyniká z davu.

Systém auto-choke znamená, že před spuštěním není nutné připravit motor. Ve skutečnosti je vůbec jen žádná příprava. Stačí sklopit rukojeť, zašroubujte ji do jedné ze tří pozic, přidejte plyn a olej a jste připraveni jít.

Je to 22palcová šířka řezání vyčistí cestu přes vážné plevele. A trvá to 0.Řetězec o průměru 155 palců, takže se postaví na tvrdé ošetření a bude pokračovat.

Paluba je vyrobena z odolné 15-měřicí oceli a je odolná proti rzi. Jeho jedinečný design vám umožňuje oříznout přestupky a další hranice. A budete zkaženi na výběr s ne méně než sedmi různými výškami řezání, od 1.75 až 4 palce.

Kola mají průměr 14 palců a používejte kulička pro hladký zážitek. S kapacitou palivové nádrže 0.25 galonů, je to ideální pro yardy mezi čtvrtinou a půl akrem. Bude se vyrovnat s jemnými svahy, ale nesnažte se ho použít na nic strmějšího než 15 stupňů.

To je ze dvou důvodů. Za prvé, udržování sekačky stabilní na ostrých svazích je výzva. Jedná se o poměrně těžký kus vybavení, takže představuje problém s bezpečnosti. Za druhé, pokud je sekačka příliš strmý úhel, olej se nedostane k motoru. To znamená, že nedostane nezbytné mazání a může se zmocnit.

Toto je problém s většinou zastřihovačů. Pokud musíte vyčistit strmý svah, ujistěte se, že jste ho prořízli, místo toho, abyste šli nahoru a dolů. Udělejte si čas a postarejte se, když jdete.

Celkově vzato je to skvělý zastřihovač, snadno nastavitelný a používán a nejlépe se hodí pro středně velké pozemky.

Poulan Pro PR22WT Walk za zastřihovačem řetězce

 • 163cc motor dává 6.Točivý moment 75 ft lb
 • Inovativní technologie znamená, že není potřeba změn ropy
 • Volba ze šesti snadno vybraných výšek řezných

Pokud hledáte výkonný zastřihovač strun, který začíná snadno, PR22WT stojí za to zkontrolovat. Používá to, co Poulan Pro nazývá technologii „ReadyStart“, aby se dostalo bez potřeby sytiče nebo primingu. Jsou tak sebevědomí, že zaručují, že nikdy nebudete muset vytáhnout šňůru více než dvakrát, aby ji rozběhl.

Motor 163 ccm poskytuje spoustu točivého momentu. 6.75 ft-lbs, ve skutečnosti-dost na to, aby řešil opravdu tvrdé plevele. Dokonce se bude vyrovnat s Woody stonky až asi osmé centimetr. Můžete si také vybrat svou výšku řezání. Existuje šest možností, nejvyšší frakčně přes 3 palce a nejnižší 1.6 palců.

Toto je další zastřihovač s šířkou řezání 22 palců. Spolu s jeho výkonným motorem je to dobrá volba pro větší grafy. Je také jednoduché sestavit. K opravě rukojeti budete potřebovat jen několik minut a přidejte plyn a olej.

Kola nejsou největší, s průměrem 12 palců. Ale jsou robustní a dělají dobrou práci, aby udržovali zastřihovač stabilní na nerovném terénu. Přichází s vlastním řetězcem. robustní 0.Průměr 155 palců. ale doporučujeme upgradovat pro větší trvanlivost.

Pokud jde o klipy pro struny, existuje skutečná známka kvality. Na mnoha ořezávarech zjistíte, že jsou plastové a mohou se snadno uchopit. PR22WT místo toho obsahuje kovové klipy. mnohem odolnější.

Také se nám líbí to, na co se Poulan Pro týká (poněkud neimaginativně) jako jejich technologie „Just Check and Add“. To je navrženo tak, aby znamenalo, že se nikdy nemusíte starat o nepořádek a potíže s prováděním plného oleje. Jak název napovídá, jednoduše občas zkontrolujete hladinu oleje a podle potřeby ji doplňte.

Na druhou stranu není žádná škrticí klapka. takže žádná příležitost snížit RPM k řešení tvrdších plevelů. To je však menší hrozba pro zaříznutí, který jinak funguje dobře.

Sarlo SST6 Walk-Behind String Trimmer

 • Mocný zastřihovač s 8.5 hrubý točivý moment z motoru 190 ccm
 • Robustní ocelový rám pro odolnost
 • Hlava zastřihovače mimo střed a čtyři vysokorychlostní řetězce pro blízké, dokonce i řezání

Nejkrásnější model na našem seznamu má SST6 SST6 SST6, díky nimž by to mohlo způsobit, že stojí za investici. Budete však muset mít Deep S. je to více než dvakrát tak drahé než jiné procházky za zastřihovače strun.

Co tedy získáte za své peníze?

Snad nejviditelnějším rozdílem mezi tímto a dalšími ořízřeními je velikost motoru. SST6 používá motor 190cc. To je o 27cc více než husky, další největší na našem seznamu. A je to více než čtyřikrát silné jako Trimmer Powermate.

Je tu 1.Kapacita palivové nádrže 5 kvartu, abyste ji udrželi v provozu, a dostanete 8.5 Hrubý točivý moment. To vše znamená vážnou akci plevelů. Dokáže se dokonce vyrovnat s mokrým podrostem na nerovném terénu. Pokud máte problém s problémem, stojí za to zvážit.

Riziko s motorem této velikosti je, že je obtížné manévrovat. To není problém. Úchyty ve stylu pluhu a vysoká kola usnadňují ovládání a celý stroj je krásně vyvážený.

Ale pro tento zastřihovač je více než síla sama. Mezi chytré funkce patří hlava zastřihovače, která je namontována mimo střed pro těsné řezání a vysoce kvalitní bezpečnostní štít. Ten štít je vyroben z oceli, ne plastu, jako u mnoha levnějších strojů. Není ne méně než čtyři linky zastřihovače, které fungují vysokou rychlostí, aby vám poskytly těsně řez.

K dispozici je také kaučuk. Flexibilita gumy jí umožňuje chránit zastřihovač a operátor bez ohrožení výkonu.

A aby se ujistil, že plevele nevyhrají, jsou vřetena navržena tak, aby se zabránila zamotání. Mají řezačku ve tvaru písmene U z těžkých oceli, aby překazovala tlusté nebo vláknité plevele a zastavila zastřihovač, který se ucpal nahoru.

S zastřihovačem řetězce tak drahým, budete chtít vědět, že je postaven tak, aby vydržel. Naštěstí je tohle. Celý rám je vyroben ze svařované oceli a je zde také ocelový nárazník. Snadno se vyrovná s častými zatáčkami a občasná rána to neublíží.

Co byste měli hledat?

Možná najdete všechny tyto různé funkce trochu matoucí. Co pro vás myslí?

Nebojte se, jsme tu, abychom pomohli. Při výběru nejlepšího zastřihovače strun pro vaši zahradu vás provedeme otázkami, které byste měli zvážit.

Jak velká oblast budete potřebovat pokrýt?

První věc, na kterou se musíte zeptat sami sebe, je, zda je zastřihovač strun pro chůzi vůbec ten pravý produkt. Pokud máte malou zahradu, může být ruční zastřihovač řetězce lepší. Jsou levnější a udělá práci, kterou potřebujete, stejně jako.

To je dvojnásobně případ malých zahrad se spoustou ozdobných prvků. Budete muset oříznout květinové záhony? Ráka nebo zahradní rybník? A co okraje plotů? Nebo terasa?

Ruční zastřihovač řetězců vám poskytne maximální manévrovatelnost. Může se pohybovat stejně volně jako vaše paže a snadno zvládne všechny ty nepříjemné okraje.

Ale pokud máte větší oblast-a větší plevele-, s ní.

Nejprve získáte mnohem více síly. Dokonce i malá procházka, jako je Powermate nebo Southland’s SWSTM4317. To znamená rychlejší vůli větších oblastí.

Za druhé, nebudete muset tu věc po celou dobu zalévat. Dokonce i ruční oříznutí budou těžké, pokud je budete muset dlouho používat. Nechte kola vzít napětí s verzí procházky. Vaše svaly vám za to poděkují další den.

Předpokládejme, že jste dospěli k závěru, že vaše zahrada je dostatečně velká pro model procházky, zvažte, jak dlouho bude trvat pokrytí. Trimmers mají různé řezné šířky. ty, které jsme vybrali z našeho seznamu, jsou buď 17 nebo 22 palců. 22palcová verze bude vaše plocha vyčištěna rychleji, ale v těsných prostorech nebude tak hbitá.

A přemýšlejte o motoru. Čím větší je prostor, tím větší je motor potřebný k rychlému oříznutí. Ale také pozor na kapacitu palivové nádrže. Nechcete se zastavit a začít, protože vám došel plyn.

Otevřená rozloha nebo obsahuje galore?

Dále přemýšlejte o druhu prostoru, ve kterém budete pracovat. Budete muset řezat kolem nepravidelných překážek-stromy, sochy nebo zahradní rybníky? A co rovné hrany? Budete muset oříznout ploty nebo jiné hranice?

Je váš terén drsný a skalnatý, nebo do značné míry hladký? Budete muset oříznout svažité půdě, nebo je to ploché až k obzoru?

Všechny tyto faktory ovlivní funkce, které potřebujete při oříznutí řetězce.

Pokud potřebujete oříznout dlouhé, rovné hrany, hledejte stroj s otočnou hlavou. SWSTM4317 Powermaster i Southland mají ořezávací hlavu, která se otáčí o 20 až 30 stupňů. To vám umožní dostat se až k okraji plotů nebo jiných bariér. A udrží vás to v pěkném přímce.

Na druhou stranu mohou být tito oříznutí náchylné k otočení, když je také nechcete. Pokud se nemusíte starat o úhlednou hranu vedle plotů, místo toho jděte na zaříznutí s pevnou hlavou.

Aby se vypořádali s zakřivenými překážkami, mají někteří oříznutí zkosené hrany. Díky tomu je mnohem snazší získat těsný povrch kolem lichých tvarů. zakřivená terasa, řekněme nebo ptačí koupel.

A pokud máte nerovný povrch, se kterým se můžete vypořádat, podívejte se na zastřihovač s vysokými koly. Na našem seznamu je několik s průměry kola větší než 13 palců. To zvedne základnu stroje nad skály nebo vyčnívající kořeny stromů. A to zase bude udržovat stabilní a vytvoří lepší povrch.

Dávejte pozor na šířky kola také. Vysoké kolo musí být dostatečně široké, aby ho přeneslo přes rozjeté půdu. Uvízněte v úzké dutině a bude těžké se znovu dostat ven. Zkontrolujte, zda jsou kola na práci.

Nakonec se zeptejte sami sebe, zda váš zastřihovač bude muset zvládnout šikmé země. To může být vysoká objednávka pro mnoho strojů a budete muset jít pomalu přes svah, podle toho, co si vyberete model.

Někteří zastřihovače však zacházejí s svahy lépe než jiní. Před zakoupením zkontrolujte specifikace a uvidíte maximální sklon pro bezpečný provoz.

Kdo bude dělat ořezávání?

Chystáte se subdodavatější tvrdé práce na svalové sportovce, který o víkendu posiluje malá auta? Pokud ano, skvěle! Nemusíte se muset starat o získání bitvy o sílu s vaším zastřihovačem strun. Pokud ne, mějte na paměti, že někteří oříznutí mohou vyžadovat provoz spravedlivého množství energie.

Většina zastřihovačů poháněných plynem použije k spuštění tahové šňůry. Ty se mohou nesmírně lišit v tom, kolik síly potřebují k roztoku. Slyšeli jsme o zákaznících, kteří nebyli schopni používat svůj zastřihovač kvůli požadované síle horní části těla.

Někteří výrobci vynaložili značné úsilí na řešení tohoto problému. Podívejte se na mechanismy automatického šéfa, které pomáhají motoru snadno začít. A Poulan Pro dokonce nabízí záruku, že nikdy nebudete muset vytáhnout startovací šňůru více než dvakrát.

Rovněž stojí za to se podívat na váhu stroje. Čím těžší je, tím silnější bude motor, aby byl v pohybu. A dávejte pozor na funkce, jako je polstrování pěny na rukojeti, a nastavitelné pozice rukojeti. Usnadní to zastřihovač mnohem pohodlnějším manévrováním.

Jak nízko půjdeš?

Možná si myslíte, že všechny ořízkové oříznutí sníží plevele do stejné výšky. ve skutečnosti tomu tak není. Mezi stroji existuje překvapivé variace.

Přemýšlejte o tom, jaký druh oblasti budete muset řešit. Pokud to už roky nevidělo čepel, je pravděpodobné, že první obložení bude muset být vysoké několik palců. Nižší a budete hořet skrz struny, jako by zítra nebylo žádné.

Pokud na druhé straně máte oblast pevné. A pokud hledáte vyšší kvalitu, možná budete chtít snížit výšku řezání ve fázích.

Většina zastřihovačů se sníží na výšku někde mezi asi 1.5 a 4 palce. Někteří také nabízejí schopnost upravit výšku řezání. Dokonce i nastavitelné oříznutí však budou mít předem nastavené přírůstky. Stejně jako kontrola rozsahu výšky zjistěte, kolik mezilehlých nastavení je k dispozici.

Nejflexibilnějším zastřihovačem na našem seznamu je kadet Cub a nabízí působivých sedmi různých výšek řezání. S některými dalšími budete omezeni na výšku řezání nastavenou v továrně.

Je však třeba si zapamatovat, že zastřihovač procházek-zakončení strun není navržen pro pěstěný povrch. Může to vypadat skvěle na výrobu plochého zeleného řádku přes divokou louku, ale neočekávejte bowling zelenou. Pokud to je to, co hledáte, budete potřebovat jízdu na trávu-a to bude mnohem dražší.

Cena a trvanlivost

Stejně jako u většiny ostatních kusů zahradních strojů se cena, kterou platíte za zaříznutí strun pro chůzi, se může nesmírně lišit. Nezapomeňte zkontrolovat online weby a porovnat s místními prodejci. Našli jsme přesně stejný stroj za divoce odlišné ceny.

Ale odložení rozdílů mezi maloobchodníky. dostanete to, za co platíte? V některých případech ano.

Sarlo’s SST6 String Trimmer je nejméně dvakrát drahý než ostatní oříznutí na našem seznamu. Získáte však motor, který je třídou od sebe, pokud jde o energii. Možná ještě důležitější z hlediska hodnoty za peníze, je postaven tak, aby vydržel roky těžkého používání.

Dobrým známkou kvality jsou materiály, ze kterých se komponenty vyrábějí. Hledejte svařovaný ocelový podvozek. Ocelový nárazník pomůže chránit zastřihovač před poškozením před kolizemi. A bezpečnostní štít, který je vyroben z kovu, není plast, bude mnohem robustnější.

Rovněž stojí za zvážení řetězce, který dělá řezání. Čím širší průměr řetězce, tím odolnější bude a čím méně často ho budete muset změnit.

Někteří zastřihovače, stejně jako Powermate, budou mít řadu různých tloušťky strun. To vám umožní jít za levnější, tenčí řetězce, kde je pokrytí plevelů lehčí. Poté můžete vybít silnější řetězce pro tvrdší úlohy.

Můžete hrát svou roli při zajišťování toho, aby byl i zastřihovač také vzdálenost. Pravidelně kontrolujte hladinu oleje tak, aby motor zůstal namazán. Změňte řetězec, když je na polovinu své původní délky. A vždy použijte tloušťku řetězce doporučenou výrobcem pro váš stroj.

A pamatujte: Ne všechny zahrady potřebují super silný ocelový zastřihovač. Pokud hledáte něco pro nepravidelné použití na skromné ​​oblasti, může být světlejší zastřihovač vše, co potřebujete.

Nicméně, co utratíte, podívejte se na délku záruky. Mějte také na paměti, že některé záruky nepokryjí každou část stroje. Ujistěte se, že jste si přečetli malý tisk, abyste se vyhnuli nevítaným překvapením. A pokud potřebujete výměnu nebo opravu, zkontrolujte, zda budete muset uskutečnit náklady na jeho převzetí prodejci.

Hledáte trochu navíc?

Obecně lze říci, že pokud jde o oříznutí strun, není obrovské množství volitelných doplňků. To však neznamená, že vůbec nejsou žádné.

V některých případech si můžete koupit kompatibilní nástroje, které rozšiřují funkčnost vašeho stroje. Southland’s SWSTM4317 nabízí volitelný dmychadlo, které vám pomohou vyčistit zbytky. K dispozici je také inteligentní lemovací nástroj pro ostré povrchové úpravy kolem hranic nebo jiných zahradních funkcí.

Měli byste očekávat, že jakýkoli zastřihovač řetězců, který si koupíte, přijde s řetězcem. konec konců je vodítko ve jménu. Některé stroje však přicházejí s dalším řetězcem pro náhradu. Na druhou stranu byste mohli raději jít se specializovanou značkou, abyste snížili změny řetězců. Například Cyclone Cord je dobře známý pro svou trvanlivost.

V neposlední řadě zkontrolujte malé doplňky. Ještě levnější zastřihovače procházky nejsou levné, takže porovnejte nabídky mezi prodejci. Některé budou zahrnovat věci jako bezpečnostní brýle nebo plechovka oleje v ceně. Koneckonců, každé malé pomáhá.

Úložný prostor

Mějte na paměti, že pro uložení zastřihovače budete potřebovat. Ani povlaky odolné vůči rezistevům z nich neudělá zcela odolné proti počasí. A nechcete, aby závistivý kolemjdoucí spatřil vaši krásně oříznutou půdu a pomáhal si na vaši soupravu!

Zkontrolujte rozměry zastřihovače a ujistěte se, že budete mít bezpečný prostor pro jeho uložení. Stroje s šířkou řezání 22 palců budou samozřejmě větší než stroje s řezem 17 palců. Ale to není celý příběh.

Někteří oříznutí mají sklopné kliky, které dramaticky snižují požadavek na prostor pro skladování. Takže pokud je to těsné uložení uvnitř vaší přístřešky nebo garáže, je to funkce.

Připraven vybrat?

To nás přivádí na konec našeho průvodce po některých z nejlepších ořízků pro chůzi, které jsou dnes k dispozici. Doufáme, že jste nyní připraveni vybrat model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Než si vyberete konečnou volbu, pamatujte: přemýšlejte o svém vlastním pohodlí a také o oblasti, kterou budete oříznout. Výšky motoru a výšky řezání jsou důležité, ale také snadné použití.

Doufáme, že náš seznam ukázal, že existuje spousta skvělých zastřihovačů. Naším oblíbeným je Remingtonův RM1159. Nabízí dostatek energie, aby provedl krátkou práci vyrovnaných plevelů. a nezlomí to banku.

Ať už jdete na jakoukoli možnost, jsme si jisti, že tyto plevele budou brzy historií!

Dr Power TRM 875 splňuje Texas Hill Country

Motto tlustého rančeře? „Lepší život prostřednictvím elektrického nářadí.“.“Dr. Power zná vrtání.

Takže pokud jde o zkrocení texasu Juniper (Juniperus Ashei; aka Ashe Juniper, Post Cedar, Mountain Cedar, Blueberry Juniper nebo nesprávně cedr), je čas vytáhnout všechny zastávky.

Všichni je viděli: ty reklamy pozdní noci s kluky Wasspey v Razor, který se zmačkal Khakisem vesele vyhlazující vše, co je hnusné na „Estate.“Fat Rancher si myslel:“ To jsem já!“A když jsem viděl, že Dr. Power měl v prodeji TRM 875 Pro-XL Trimmer/sekačka jako“. Nejen, že je to sekačka s těžkým vývojem, ale DR nabízí 12 ″ Beaver Blade a Durablades jako možnosti.

Myšlenkový vzor byl tento: Pomocí Durablades vyčistěte linii plotu, použijte čepel Beaver k blitzu sazebám jalovce a malé stromy. Jak uvidíme, realita se ukázala trochu jiná.

Vybavení

8.75 Pro-XL je elektrický start 8.75 ft.lbs. řetězový zastřihovač s volitelným samoprostřelem. Kola jsou buď

Self-Collered Dr Pro-XL Trimmer/sekačka.

16 ″ na nepravidelné verzi nebo 14 ″ na vlastním pohánění. Zatímco rozdíl velikosti kola mi unikl, když jsem dělal rozhodnutí o nákupu, v provozu se ukázalo, proč Dr Power People zmenšil kolo. Později se budu zabývat.

Elektrický start Briggs a Stratton Engine je profesionální série 190cc strojový ventil, svislý elektrárna hřídele. Kromě elektrického startu (usnadněného malou baterií gel-buňka umístěná v zadní části motoru), tento benzínový motor sportuje duální utěšování „komerčního“ čističe vzduchu, super-tone tlumič.

Jedna z prvních věcí, které hledám: Cutoff paliva. Pokud žádný, přidám jeden sám.

A co je nejdůležitější, má ventil s odtokem paliva! Jak jsem již zmínil, ethanol lased benzín je nebezpečím pro výrobky pro trávník. A jediný způsob, jak ujistit, že nevyhrajete své 1400 kusů, zatímco sedí ve stodole, je vypustit palivo ze systému karburátoru při vypnutí. Tato levná funkce je důležitá (stejně jako palivová přísada).

Konec podnikání

Zahrnutá hlava zastřihovače je šikovná uspořádání několika strunných desek, které jsou dohromady sendviče. Výsledkem je hlava zastřihovače, která může být naplněna v různých výškách nad míčkem sekačky.

Instalace řetězce je jednoduchá, pokud jste znovu hydratovali řetězec sekačky. Smyčky se smyčují přímým způsobem a poskytují 4 řetězce na protichůdných stranách pro řeznou akci. Proč řetězec DR vyžaduje hydrataci? Nemám nejzajímavější nápad. Zjevně však hydratace usnadňuje instalaci a snížení rozbití linky.

Dr String Hlava s volitelnou hliníkovou sekačkou.

U Beaver Blade je třeba použít volitelnou hliníkovou sekačku. Ale na konci hnacího hřídele je to hezká neprůstřelná položka s veškerým příslušenstvím. Zahrnuté proti-wrapové štít nad hlavou sekačky také slouží jako uzamykací kroužek pro usnadnění odstranění nářadí hlavy.

Blade Beaver se zdá být milostným dítětem kruhové pily a řetězové pily. 12 ″ produkt prodaný s DR TRM 875 má hliníkový rozbočovač obklíčený s vaším čepelí řetězového řetězu. Řetězec může rozbočovač zapnout za namáhavých podmínek (nad teplom čepele nebo džemu s něčím pevným), ale k tomu by se nemělo vyskytovat při normálním používání. Jak již bylo zmíněno, DR vyžaduje, aby jejich hliníková sekačka upevnila tuto čepel na místě.

Beaver Blade se prodává přes Dr Power.

Beaver Blade namontovaná na pro-XL

Posledním trikem na rukávu DR Power je souprava Durablade pro DR Trimmer/Mowers. DR tvrdí, že Durablade promění zastřihovač/sekačku na světelný kartáč a ostružinu a krájí se „… přes 3/8“ Woody

materiál a tvrdé plevele s lehkostí!„Ve skutečnosti jsou tyto čepele řezačkou mini-flail se třemi houpacími lopatkami složenými z plechu uzavřeného v plastu.

V akci

Založit

TRM 875 dorazil přes UPS v jedné krabici. Musím říct, že krabice vypadala, jako by to bylo na Timbuk2 a zpět se sklouzněmi a volnými stranami. Sekačka dorazí s odstraněním kol a sekačkou podporovanou dvěma lepenkovými rovnátkami pod nápravy. Zatímco toto uspořádání by mělo snížit šanci na poškození, ve skutečnosti byla pravá náprava mírně ohnutá, zjevně z kapky.

UPS už odešla a upřímně řečeno, nechtěl jsem si pohrávat s nárokem nebo vyměnit nápravu. Takže jsem se neobtěžoval zavolat doktorovi a žádat o náhradní nápravu. Jen jsem sklonil nápravu zpět a namontoval kola. Dvě věci: Za prvé, obal zjevně nemohl odolat nádržovému manipulaci. Za druhé, podle mého názoru, pokud náprava není dostatečně silná, aby zvládla krátkou kapku, pak je design nápravy příliš lehký. Neměl jsem být schopen ohýbat nápravu zpět na místě.

Instalace pomocné brzdy (požadované s Beaver Blade) byla jednoduchá, stejně jako instalace kol. V žádném okamžiku jsem neměl nainstalovaný rozbočovač a do motoru přidal olej.

Úkon

Startup byl rychlý a snadný se spojkou čepele a poháněl se tak, jak se očekávalo. Nastal čas na oříznutí řetězců!

Jak se očekávalo, oříznutí nebylo událo. Řetězec těžkých rozchodů fungoval dobře na divokých trávách a co ne kolem domu.

Funkce Self Propel funguje tak, jak je inzerována, s rychlostí kontrolovanou množstvím tlaku aplikovaného na pohybovou rukojeť. Zjistil jsem však, že s jakoukoli nerovnoměrností v terénu bylo používání napájecí jednotky problematické. Za prvé, kola jsou tak malá, že jakýkoli kořen nebo kámen přivádí sekačku k zastavení. Za druhé, omezené množství dostupného točivého momentu pohonu znamenalo, že pro navigaci po exponovaných kořenech a štěrbinách byl nezbytný start.

Nyní jsem pochopil, proč DR udělal kola na poháněném modelu menší: doručit více točivého momentu na kola. Stále to však nestačí. Zjistil jsem, že jsem se pohyboval vpřed, dokud se nezastavil proti kořenu, pak jsem ho odtáhl zpět a odložil létající běh, abych pokračoval. Sub-optimální všude kolem.

Horší je, že funkce volného kola vyžaduje, aby byla energie odstraněna z kola a jednotka se trochu posunula dopředu, aby se uvolnila mechanismus pohonu. Je zřejmé, že pokud vás překážka zastavila na místě, to není možné. Takže operátor nakonec přetáhne sekačku dozadu s pohonem stále zapojenou (i když není poháněno), aby přemístil sekačku. V nejlepším případě únavné.

Memo to Dr: Tato funkce Self Propel bude zbytečná pro ty, kteří nemají hladký trávník. Což je pravděpodobně asi 80% vašeho trhu. Možná, že se mýlím. Možná je to jen v Texasu, kde máme kameny, odkryté kořeny a koleje. Při zpětném pohledu jsem měl model zakoupit s většími koly a bez pohonu.

Další nahoru: Bíla Beaver Blade. Když jsem nainstaloval bobří čepel a vydal jsem se na cedrovou přestávku, opravdu jsem měl opravdu těžké obsahovat své vzrušení. To znamená, dokud jsem se nedostal z příjezdové cesty a začal se snažit tlačit na přirozený terén. Sekačka/zastřihovač prostě nechtěla projít kořeny povrchu a skály a pohon napájení neměl dostatek točivého momentu, aby se mohl projít.

Jakmile jsem konečně zápasil stroj na pravděpodobnou oběť (6 stop jalovce s dvoupalcovým kufrem) jsem přišel na to, že pokud se kufr nebyl přímo nahoru nebo se naklonil, nebylo dost čepele, aby před pohonnou jednotkou zůstalo dost čepele Cesta přes kufr. Poháněl jsem pro-XL a naklonil čepel do kufru a zapálil se přímo. Úspěch!

Přesunul jsem se na další strom: naklánělo se to špatně. Snažil jsem se přemístit na druhou stranu, ale nízko visící větve zabránilo „optimální polohování.“Memo do dr: 3 palce použitelné čepele není příliš praktická.

Nakonec jsem nastavil Durablades, aby pracoval na plotové lince. Pamatujte na problémy, které jsem měl s mobilitou při řezání sazenic? Trebble té bolesti s štětcem zahrnoval. Bylo to velmi obtížné dostat hlavu zastřihovače do pozic, které jsem potřeboval. A zapnutí plotu linie? V žádném případě.

V této směšné ilustraci od DR můžete vidět, že blading do stromu je hrubě omezen malou velikostí čepele. Ten chlap s tím tento strom nesnižuje.

Horší je, že Durablades by účinně neřezali zelené vinné révy nebo kořenové přísavky stromů. To, co mi zbývalo, byly pokožky a ohnuté větve. Uchýlil jsem se k prořezávání nůžky.

Závěr

Zatímco DR Power Pro-XL vypadal jako dobré řešení pro několik úkolů, zjistil jsem, že je to jen okrajové.

Je to docela těžkopádné jako zastřihovač strun, hrubě poddimenzovaný jako řezačka stromu a neúčinný jako kartáč.

Zatímco DR má agresivní politiku návratu, tlustý rančer nemá rád návratové produkty, které byly používány tvrdě. Pravděpodobně to zkusím několikrát použít a pak to pravděpodobně prodám na Craigslistu.

Také se mohu pokusit najít 18 ″ řezací čepel ze dřeva, která se vejde na stroj. Pak možná mohu poškodit ty otravné jalovce.

Walk Better String Trimmers. Co definuje nejlepší oříznutí

Věřím, že mnoho lidí má vášeň pro zahradnictví, ale nesprávný výběr pracovních nástrojů ztěžuje dosažení požadovaných výsledků. S obrovskou zkušeností, kterou jsem pracoval v zahradnické společnosti, jsem se usadil na výběr, abych se podělil o své myšlenky na nejlepší společníky za zahradnictví. Připravil jsem tedy podrobný přehled o 5 nejlepších ořízcích plevelů pro chůzi dostupný na trhu, takže tento článek můžete použít jako průvodce k zakoupení správného nástroje. K dispozici je také přehled přenosného benzínového zastřihovače. Nejprve se však podívejme na hlavní rysy zastřihovačů strun, také označovaných jako Walk za jedlíky plevelů a kovové oříznutí čepele. Oba jsou na základě:

 • Použitá hrana

Nejlepší procházka za řetězové ořízky používá jako nástroj pro řezání linie monofilamentu vyrobenou z nylonového materiálu. Otočí se vysokou rychlostí, což usnadňuje nasekání trávy a plevele. Trammer Blade nasazuje plastovou nebo kovovou čepel, která osciluje při vysokých rychlostech pro snadné řezání.

Takové nástroje fungují hlavně na plynu nebo elektřině k zapnutí. Trimmery poháněné plynem se mohou zdát těžké, zatímco elektrické mohou být nabité a pracovat na bateriích. Trimmers, kteří používají plyn, však mají tendenci být v tvrdých úkolech efektivnější než jejich elektronické společníky.

Kovové i řetězové oříznutí přicházejí v různých návrzích, aby se vešly do vašeho plánu. Mnoho z nich je na kolech, což je usnadňuje tlačení a řezání trávy v chodnících nebo otevřených polích. Obsahují dlouhou rukojeť, která je pohodlná tlačit, aniž by musela ohýbat koleno. Ořízliče jsou hlavně lehké, aby vám pomohly přenést je do jakékoli části vaší zahrady. Jsou zvednuty několik centimetrů od země pro ochranu před zasažením hornin, což by způsobilo, že řezací nástroj bude tupý.

Eater pro plevel s tlakem je efektivní na místech, kde nebude možné používat tak velké předměty jako Lawnmowers. Vystřihovač strun může řezat kolem kamenů nebo stromů, aniž by v tomto procesu způsobil zničení nebo poškození rostlin. Mají malé velikosti a přizpůsobí se kolem ostrých pokynů. Trimmery čepele jsou účinnější na velkých otevřených polích.

Linie monofilamentu se pohybuje extrémní rychlostí. Je efektivní, přesto je tenký, a proto je náchylnější k poškození. Linka má kratší životnost, ale je účinnější v malých oblastech. Ořízkové čepele se po zasažení tvrdého objektu snadno znovu zaostřují. Ačkoli plastové čepele se rychle opotřebované, jsou velmi snadno opravit. Takové oříznutí čepele můžete použít, když potřebujete pomoc s odkládáním nějakého hustého listí.

Nyní, že jsme prošli výraznými rysy různých travních ořízků, přejděte k recenzi. Zde je jedenáct nástrojů, které vám mohou pomoci při péči o váš trávník.

Top 10 procházek za recenzemi zastřihovače

Před provedením nákupu s ohledem na hlavní faktory různých plevelů se podívejme na jednu z nejlepších dostupných možností. Náklady, trvanlivost, efektivita v používání a vysvětlení procesu údržby vám pomohou vypořádat se s volbou, která odpovídá vašim potřebám. Procházka za recenzemi zastřihovače je vytvořeno na základě mých zkušeností s manipulací s těmito nástroji.

Specifikace:

 • Zdroj energie: plynový motor 140cc OHV
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivý: Off-Set Trimmer Head, skládací rukojeť
 • Linka Trimmer: 0.155 ”
 • Kola: 14palcová míč nesoucí

Push Weed Eaters je další produkt BlackDecker na vašem seznamu. Mohu doporučit širokou škálu zastřihovačů od této společnosti jednoduše proto, že jsem ji zkontroloval a věřím jim úplně. Tento model běží na plyn a je dobrý pro tvrdé oblasti s plevelem a trávou. Má dvě 14palcová kola, která snadno pohybují tento model 78 liber. Šířka řezání je 22 palců.

Pokud se na model pozorně podíváte, všimnete si jedinečného tvaru s křivkami, které jsou užitečné pro vaše květinové záhony a ploty. Pokud máte na trávníku těžko dostupné oblasti, budete vděční za odkupovanou hlavu tohoto modelu. Průměr linie zastřihovače je 0.155 palců.

Co je zahrnuto:

Snažil jsem se změnit řezací řetězec na tomto modelu a bylo to velmi jednoduché. Pokud jde o váhu, musím říci, že to nebudete cítit s koly. Přesto je lepší vyhnout se skalnatým silnicím. Chcete.li spustit motor, potřebujete pouze jeden tah. Musíte také spojit obě držadla. Jakmile necháte kliky jít, stroj se zastaví. Je to jednoduché a nevyžaduje další úsilí.

 • Perfektní tvar pro květinové záhony
 • START RICOL
 • Napájecí motor
 • Šířka rozřezání 22 palců
 • Spolehlivá kola

Specifikace:

 • Zdroj energie: plynový motor 159cc OHV
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivý: Off-Set Trimmer Head, skládací rukojeť
 • Linka Trimmer: 0.155 ”
 • Kola: 14palcová míč nesoucí

Samotný řetězový zastřihovač vytvořil řemeslník, americký vývojář Power Tools se sídlem. Společnost byla založena téměř před stoletím. Od té doby poskytují jednoduché použití nástrojů s inovativními technologiemi. Doporučuji jejich výrobky všem amatérům a profesionálům.

Toto je sekačka na plyn-poháněná procházka s motorem 4-cyklu a 78.Hmotnost o 7 liber. Zatímco tento model je o něco těžší než mnoho produktů na seznamu, nikdy nekroušená dvě kola 14 palců se hodí. Šířka řezání je 22 palců a můžete oříznout oblast kolem vaší zahrady, plotů a květinových záhonů.

Rukojeť je mírně ohnutá a skládá se. Umožňuje vám udržet sekačku v úložišti poté, co skončíte s trávníkem. Linie oříznutí je 0.Průměr 155 palců. Sekačka má automatickou sytič. Balíček je dodáván s olejem umístěným do samostatného sáčku.

Co je zahrnuto:

 • Zahrnuje: 1 x Craftsman 159cc 4-cykl plyn poháněný chůze a vysoce kola zastřihovače-22palcová sekačka pro péči o trávník, černá

Snažil jsem se změnit řezací řetězec na tomto modelu a bylo to velmi jednoduché. Pokud jde o váhu, musím říci, že to nebudete cítit s koly. Přesto je lepší vyhnout se skalnatým silnicím. Chcete.li spustit motor, potřebujete pouze jeden tah. Musíte také spojit obě držadla. Jakmile necháte kliky jít, stroj se zastaví. Je to jednoduché a nevyžaduje další úsilí.

 • Výkonný motor 4 cyklů
 • Dodává se s pytlem oleje
 • Kola jsou užitečná
 • Rukojeť je mírně ohnutá a pohodlná
 • Spolehlivý vývojář

Specifikace:

 • Zdroj energie: 163cc 4-cyklus briggs Stratton Engine
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivé: Nastavení správcovny bez nástrojů
 • Linka Trimmer: 0.155 ”
 • Kola: 14 palců

Zemětřesení nabízí pro vaši zahradu širokou škálu napájecího zařízení. Společnost byla založena v roce 1960. Začali z malého obchodu ve Wisconsinu a nyní jsou populární po celém světě. Tato sekačka zastřihovače s vlastním pohonem běží na plyn a obsahuje 163cc 4-cyklus briggs a Stratton Engine uvnitř. Řezá plevele i kartáč. Doporučuji tento pro těžké případy.

Protože váží 60 liber, věřím, že je to jeden z nejlehčíjších modelů na mém seznamu. S 14palcovými pevnými koly se rychle pohybuje kolem vašeho území. Ocelová paluba je spolehlivá a odolná. Můžete pracovat celé hodiny pomocí Trimmer. Má nízkou úroveň vibrací. Šíření řezání nylonové linie je 22 palců.

Co je zahrnuto:

Můžete pracovat s knoflíky řídítek, vše, co potřebujete, je naplnit je předem. Nástroj je dodáván se startovacími strunami a motorovým olejem. Má 5letou záruku a 2 roky omezené motorové služby, kterou můžete obdržet v USA. Další funkcí, kterou jsem si všiml, pracuje s tímto zastřihovačem, je to, že je ve srovnání s jinými modely tichý. A zatímco vám tento model nabízí uvolnění rotující řetězové hlavy, zatímco je motor stále zapnutý, doporučuji vám to vypnout předem, takže byste se neublížili a byli bezpečnější. Nezanedbávejte základní bezpečnostní pravidla pracující s takovými mocnými motory.

 • Lehký ve srovnání s jinými oříznutími
 • Tichý
 • Nikdy plochá kola 14 palců
 • Jednoduché začít
 • Konkurenční cena

Specifikace:

 • Zdroj napájení: 144cc 4 zdvih s jedním válcem OHV plynový motor
 • Průměr řezání: 21 “
 • Uživatelsky přívětivý: Skládací rukojeť s 3-pozicí
 • Linka Trimmer: 0.12 “
 • Kola: 13,5 “

Značka Superhandy nabízí různé elektrické nástroje pro domov a zahradu. Tato sekačka je ergonomická, s funkcí absorpce šoků, která odstraňuje vibrace a usnadňuje řezání trávy v krátkém časovém období. Pracujete v pohodlí a převalujete model kolem.

Má 4-přítakové válce na plynu. Maximální výkon, který dosáhne, je 2.5kw. Pokud chcete pochopit, zda to stačí pro váš trávník, představte si sílu jednoduchých kapesních ořízků vynásobených 5krát. Rychlost rotace oříznutí je 3600 rpms.

Řezací řádek zastřihovače je 21 palců, což je efektivní, pokud potřebujete řezat velké oblasti plevelů. Je to jednodílná pevná konstrukce, která může přežít keře a keře. Doporučuji použít její sílu k řezání vysoké trávy, trávníku, polního štětce a těžké úrovně plevelů v zahradě.

Co je zahrnuto:

Tento produkt běží na oktanově bezolovnatém 87 benzínu s kapacitou 0.5 litrů maximum. Doporučuji udržet tento stroj ve stodole nebo skladování daleko od vlhkosti. Tento produkt je také certifikován EPA. A nezapomeňte nosit ochranné rukavice a brýle během práce, aby vaše oči a ruce v bezpečí. Motor má neuvěřitelnou sílu a může fungovat příliš rychle pro nepřipravené uživatele. Naučte se, jak to navigovat, než se dostanete poblíž květinových záhonů.

 • Téměř žádné vibrace
 • Ergonomická rukojeť
 • Jednoduché navigace
 • Vysoce kvalitní materiály
 • Střihová cesta 21 palců

Specifikace:

Tento push plevel jedlík je poháněn plynem. Je vyroben pro řezání dlouhé a tvrdé trávy nebo plevele. Stroj je dobře umístěn ze země, aby se pohyby usnadnily a snižovaly. Je to další skvělý kolový plevel jedlík, který lze pohodlně pohybovat po skalnaté nebo kopcovité oblasti.

Mnoho lidí se obává, že používání zastřihovače s plynem je bude stát jmění v cenách údržby a pohonných hmot. Tento stroj byl však vyroben tak, aby efektivně šetřil spotřebu paliva a maximalizoval služby, které je postaveno k provádění. Zde nejsou žádné zvláštní požadavky na baterii.

Navíc zařízení přichází s uživatelskou příručkou pro kohokoli, kdo ji nikdy předtím nepoužil. Pokud jde o mě, nikdy jsem s tímto nástrojem nezažil žádný problém, protože jeho doplňování a údržbu paliva lze provádět v rozvihu.

Některé vysoké keře v pozemku, které jsem získal, nebylo možné snížit pomocí trávníku. V té době můj přítel doporučil tento produkt. I když to bylo docela drahé, sklízel jsem značný kus výhod přesahující částku, kterou jsem zaplatil.

Široký průměr řezání pomáhá usnadnit velký úkol a vyžaduje jen zlomek vašeho času. Toto je zastřihovač strun, který můžete použít v těžko přístupné oblasti. Tento nástroj je dostatečně velký, aby snížil všechny plevele a dostatečně pohodlný, aby je zvládl.

To znamená, že bych chtěl poukázat na hlavní nevýhodu tohoto užitečného vybavení. Neschopnost upravit držadla je efektivní pouze používat lidé v určité výšce. Měl jsem štěstí, že tento nástroj byl zápasem mé výšky, ale raději bych nastavitelná rukojeť, aby mohl každý použít tento push plevel jedlí. Kdokoli vyšší než 70 palců může zažít nejjednodušší řezání plevelů, protože by namáhal pomocí nástroje.

Co je zahrnuto:

 • 1 x Remington RM1159 159cc 4-cykl plyn poháněný Walk-Behind High-Coyled String Trimmer-22-palcový oříznutí sekačky pro péči o trávník, černá

Pro kohokoli, jehož výška odpovídá držadlům, je používání nástroje nejen rychlé, ale také příjemné. Dvě kola stroje jsou vysoká a tenká, aby se zajistilo, že na cestě nenecháváte žádné plevele. Náklady jsou vysoké, ale služba zaplacená za překročení ceny.

 • Odolný
 • Palivově efektivní
 • Použitelné pro použití ve velkých trávnících
 • Výkonný motor

Specifikace:

 • Zdroj napájení: 150 cc OHV motor s 5.Točivý moment 75 ft lb
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivý: skládací rukojeť
 • Linka Trimmer: 0.155 ”
 • Kola: 12 palců

Tento Southland SWFT15022 má motor 150 ccm, který se má snadno a efektivně vypořádat se všemi typy trávy. Má několik užitečných funkcí, jako je rozřezaný řádek 22 palců, který vám umožní stříhat trávu na kořeny. Má neobvyklou funkci skákání a výkonný motor, který stačí k oříznutí trávníku dobré velikosti.

Co je zahrnuto:

Southland Edger má tři kola: dvě vzadu, jedna vpředu. Tato 12palcová kola poskytují zvýšenou manévrovatelnost a snadné použití. Jeho motor 150 ccm je pravděpodobně nejvýkonnějším motorem, jaký jsem kdy viděl, ale je také trochu vážný. Nástroj Southland je také vybaven antivibrační skládací rukojetí pro pohodlný proces sečení. Je to pěkná a cenově dostupná možnost sekačky na trávu. Všestranný design a seznam použitelných funkcí snadno zlepší tento nástroj jednou z nejlepších možností zastřihovače procházky, které si můžete koupit.

Specifikace:

 • Zdroj energie: 150cc Viper Engine
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivý: skládací rukojeť
 • Linka Trimmer: 0.155 ”
 • Kola: 14 palců

Tento bezdrátový zastřihovač a sekačka na trávu zpracovává váš dvůr, trávník nebo jakoukoli jinou zarostlou oblast. Čtyřkruh originální motor 150 ccm je jednou z hlavních výhod tohoto výkonného nástroje. Model je vybaven ocelovým tělem, který je pravděpodobně nemilující. Jednotka je se svým silným motorem a ocelovým exteriérem poměrně těžká, ale stále má dobrou manévrovatelnost. Zabývá se trávou a plevelem na drsném terénu a poměrně velkých prostorech. Není snadné otočit sekačku, protože páka jednotky není příliš pohodlně umístěna.

Co je zahrnuto:

 • 1 x Tazz Jednodílná ocelová paluba, 22 ”řezací řádek, nikdy zabíjet, složit řídítky 35258 Walk-Aphind String sekačka/zastřihovač, 150cc 4-cykl plynový motor, velká 14 ″ kola, zelená, zelená, zelená

S jednou plnou plynovou nádrží zařízení zpracovává až 250 m2 oblasti trávníku. Rychlost zpracování závisí na energii operátora, který tlačí sekačku. Jedná se o výkonnou plynovou sekačku, která je schopna zvládnout své náklady. Je to také dobrá volba pro obrovské yardy a zahrady.

Specifikace:

 • Zdroj energie: 43cc 2 cyklus
 • Průměr řezání: 17 palců
 • Uživatelsky přívětivý: Off-Set Trimmer Head, skládací rukojeť
 • Linka Trimmer: 0.105 ″
 • Kola: 12 ″

Jedná se o nástroj tři v jednom, který lze použít jako sekačku, Edger nebo Trimmer, aby pomohl v různých zahradnických pracích. Je snadné se používat a sestavit a velmi pohodlně se umístit ve vašich rukou. Tento model patří mezi mé oblíbené možnosti kvůli jeho přesným službám a trvanlivosti.

Je to stroj poháněný motorem. To mu dává kilometry od elektrických a šňůrných sekaček. Pokud jde o účinnost, není určena pro řezání hustých listů. Je to mnohem vhodnější při jeho používání na malé a krátké trávě, a proto je ideální pro práci v domácnosti. Nízká spotřeba paliva je plus, protože nástroj je docela ekonomický. Obsahuje nastavitelné kliky, které usnadňují použití jakékoli osoby bez ohledu na jejich výšku.

Vzhledem k ceně je to na ni trochu drahé, protože kvalita není na značce. Koupil jsem si můj před časem a za méně než rok se to rozpadlo. To bylo navzdory tomu, že bylo použito na krátké trávě a jako oříznutí plotu. To byla jeho nejvýznamnější nevýhoda. Záruka však pokryla rozbití a já jsem s tímto produktem dosud nezažil žádné další potíže. Nicméně jeho neschopnost pracovat na hustém listoví pro mě přišla šokem, protože tráva během období dešťů opravdu rychle přerůstá.

Daleko od nedostatků se mi líbí způsob, jakým je tento produkt lehký. Můj desetiletý synovec to nese kolem a pomáhá mi oříznout trávu, protože ji může snadno ovládat. Je velmi snadné sestavit a všechny informace o vykořisťování jsou k dispozici v poskytované uživatelské příručce. Musím přiznat, že se mi líbilo oříznutí mého čtyř stop dlouhého plotu s položkou. Tento push plevel Eater na kolech je bez námahy pohybovat se kolem.

Co je zahrnuto:

Chtěl bych vás povzbudit, abyste zvážili nákup tohoto produktu namísto zastřihovače s jednou rukou. Dělá svou práci jasně a přesně a dokáže porazit takový jednoduchý zastřihovač na cestách. Pokud jen zřídka potřebujete zastřihovač trávy nebo máte malý trávník, o který se můžete postarat, může být tento lehký produkt pro vás příjemnou volbou. Pokud však hledáte univerzálnější nebo víceúčelovou možnost, stojí za to se obrátit na jeden z produktů, které jsem již přezkoumal výše.

 • Lehká váha
 • Nízká spotřeba paliva
 • Snadné sestavitelné a používání
 • Nastavitelné držadla

Specifikace:

 • Zdroj energie: 150cc 4-cykl Viper Engine
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivé: Nastavení správcovny bez nástrojů
 • Linka Trimmer: 0.155 ”
 • Kola: 14 palců

V případě, že jste hledali mocnou trávu pro nejrůznější zahradnické práce, je to nejlepší nástroj, který je třeba zvážit. Je to dost robustní, aby bylo možné použít nejen při řezání trávy, ale také při ořezávání keřů. Nejzajímavějším z tohoto produktu je minimální hluk, který produkuje při provozu.

Při používání tohoto produktu jsem zažil několik výhod a rád bych vám pomohl ještě více zažít. Od silného motoru napájeného stroje po nejmenší vyprodukovaný hluk nikdy nebyla zábava. Při používání předchozího trávníku jsem měl pár zařízení na ochranu uší, ale při práci s touto sekačkou je není třeba je nosit.

Tento robustní stroj je vše, co potřebujete k vyřešení vašich zahradnických problémů. Spotřebovává co nejmenší množství paliva a nabízí vynikající služby sečení za své náklady.

Měl jsem hustý kousek země a zlomil jsem to tři z mých čepelí na trávu s skalnatým povrchem, takže je velmi obtížné tlačit sekačku kolem. Poté jsem si koupil tuto položku postrádající jinou vhodnou možnost. Myslel jsem, že kdyby to nevyřešilo mé problémy, přestal bych oříznout keře a najít někoho jiného, ​​kdo by to pro mě udělal. Už jsou to dva měsíce od nákupu a já bych dokonce mohl začít hledat pracovní místa pro čištění keřů. Produkt se ukázal jako společnost, která se stará o kvalitu a trvanlivost vyrobeného vybavení.

Můžete snadno upravit výšku zastřihovače ze země a řezat ještě spodní plevele. Úchyty jsou nastavitelné pro vaši vhodnou výšku. Tento jedlík plevelů procházky je rychlý, efektivní a velmi silný. Položka se dostala pod ochranu 5leté záruky a dosud jsem neměl nic zkaženého. Líbí se mi design, který usnadňuje použití, a to i v těžko přístupných oblastech.

Co je zahrnuto:

Jedinou konkoun je vysoká cena, ale protože vám to bude sloužit po dlouhou dobu, nevidím žádný důvod, proč to nestojí za to zaplatit trochu více a získat nejlepší kvalitu.

Specifikace:

 • Zdroj energie: Kohler XT675 149cc EPA/CARB schválen 3600 ot/min
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivý: zastřihovač s dvojím 4 palcovým teplem, skládací rukojeť
 • Linka Trimmer: 0.157 palců
 • Kola: 14 palců

Craftsman Cmxgcaq108493 je ideální pro vysoké keře a tvrdé plevele. Stroj je navržen tak, aby oslovil místa, kde se typická trávník nemůže oříznout. Je to dost robustní na to, aby se rozřezala na pasovou trávu. Můžete nasadit zastřihovač procházek a zaříznutí ve vašem trávníku a ušetřit si dlouhé hodiny používané k prořezávání nežádoucích rostlin. Vestavěný sběratel odpadků vám pomůže ušetřit čas na hrabání.

Produkt má široký průměr 19 palců, což vám pomůže pracovat na velkých polích během několika minut. Ať už je to během období dešťů nebo ráno, kdy je tráva mokrá, toto monstrum poháněné motorem poskytne nejlepší služby a nechává vaši složku čistou. Kvůli chladnému počasí se to nezastaví kvůli super výkonnému motoru.

Dejte si pozor na suché listy a prach na hromadění motoru, když během léta používáte stroj. Odstranění shromážděného odpadu však není problém, o který se musíte obávat. Uděláte to ve svitu a vrátíte se do své práce. Totéž může způsobit problémy s motorem, a proto je nezbytné jej zkontrolovat a včas odstranit odpad.

Stroj patří mezi jeden z nejjednodušších walk-faed wacker. Může vám ušetřit štěstí za náklady a čas strávený pro ořezávání živých plotů. A co víc, je snadné údržbu a nemusíte se starat o to, aby byl řetězec vytažen. V zařízení je bezpečně opraveno.

Tato dvouletá záruka způsobuje, že výrobce spolehlivý a zvýšil mou důvěru v nákup. Produkt je vytvořen a smíchán v kvalitě, což zajišťuje, že získáte dlouhou dobu služby bez jakéhokoli rozbití. Toto je hlavní výhoda spojená s nákupem již osvědčených produktů.

Výkonný motor provozující stroj zajišťuje spolehlivost a efektivitu ve všech vašich zahradnických pracích. Výrobce zaručuje, že nebudete muset utratit všechny své úspory za palivo, protože existuje ekonomický motor spotřeby paliva. Považuji to za docela prospěšné, protože na trhu je spousta nástrojů poháněných palivem, které utratí za provoz obrovské množství paliva. Proč jít s obecným, když můžete mít vysoce kvalitní plevel s přiměřenou spotřebou paliva?

Tento plevel jedlík s koly je jedinečně vytvořen na oříznutí trávníků, kde se konvenční trávníky nemohou dostat. Používám ho k oříznutí kolem plotů, ostrých rohů, stromů a oplocení bez závěsu. Provozování stroje je super snadné s možností rychlého startu a rychlým klidem motorem. Je to upřímně jeden z nejlepších nástrojů, jaké jsem kdy použil. Vrátí nejlepší hodnotu pro vaše peníze.

Co je zahrnuto:

Hluboše doporučuji zakoupit tuto položku. Zapomenete na všechny problémy ořezávání, které vás obtěžují tímto jedlíkem plevelů. Je to super dohoda pro husté listy.

 • Odolný
 • Uživatelsky přívětivý
 • Snadné údržby
 • Jednoduché použití
 • Výkonný motor

Specifikace:

 • Zdroj energie: Baterie napájená 20V
 • Průměr řezání: 12 palců
 • Uživatelsky přívětivé: 3 nástroje v 1, snadno se převádí z sekačky na oříznutí na Edger
 • Linka Trimmer: 0.100 palců
 • Kola: 5 palců

Toto vybavení poskytuje služby sekačky, Edger a Trimmer. Jedná se o nástroj pro ořezávání oboustranně se dvěma. Dlouhé a úchyty nastavitelné výšky usnadňují péči o krátkou trávu, aniž byste se namáhali zády. Je to lehké pro snadné zvyšování, například při ořezávání vysokého plotu.

Tento nástroj jsem si koupil před rokem, protože oblast, kterou jsem chtěl čistit, byla příliš malá pro generální trávníky a toto vybavení pro mě úžasně fungovalo. Dokázal jsem oříznout velký trávník a přesně řezat trávu kolem mých rostlin v zahradě.

BlackDecker MTC220 12-palcový 20V Max Lithium bezdrátový je poháněn velkou 20V lithiovou baterií, která vám poskytuje nějaký nekonečný zážitek z využití. Síla stačí pro celodenní obložení. Nezapomeňte na další baterii, která doprovází produkt pro případ, že by se vyběhla z náboje. Chci si uvědomit, že tento zastřihovač je lehký a používám ho i na mém 4-stopovém plotu.

Je velmi snadné použít. V případě, že jste takový nástroj nikdy neměl, můžete si prohlédnout krátkou uživatelskou příručku, která přichází s produktem, aby se seznámila s jeho funkčností. Na webu můžete také přistupovat k video tutoriálů a dozvědět se o jeho snadno použitelném procesu údržby. Sekačka je dobře vychovávána ze země, aby se zabránilo bahno a kameny. Protože se jedná o push plevel, nemusíte se starat o zlomení čepele. Jeho malá velikost pomáhá oříznout trávu kolem stromu bez poškození kůry. Protože se jedná o vybavení s tlačením čtyř kol, pohyb není omezen na povrch, na kterém je nastaven.

Jedinou výzvou s tímto strojem je, že není efektivní, když pracujete na velkém trávníku. Nabíjení baterie však není tak komplikované jako přidání paliva do ořízků poháněných plynem. Díky tomu je nástroj snadné použít všichni.

Co je zahrnuto:

 • MTC220 3-N-1 Trimmer/Edger a sekačka
 • (1) Trimmer řetězce LST220
 • (2) LBXR2020. 20 V Max Lithium Ion Batteries
 • (1) Oddělnitelná sekačka MTD100
 • (1) cívka AF-100
 • (1) pomocná rukojeť
 • (1) stráž

Zatím tento produkt dobře porovnal moje očekávání. I když žijete ve skalnaté a kopcovité oblasti, toto vybavení pro vás bude fungovat skvěle. Náklady jsou cenově dostupné a služba, kterou získáte. Mým doporučením je zakoupit tento nástroj bez váhání.

 • Snadno sestavitelné
 • Lehká váha
 • Odolný
 • Může fungovat jako zastřihovač, sekačka nebo Edger

Průvodce kupujícím

Jak si vybrat zastřihovač řetězce procházky?

Při výběru zastřihovače procházek byste měli považovat sílu a výkon za aspekty klíčového významu. Pro údržbu zahradního pozemku nebo standardního trávníku si můžete vybrat možnost rozpočtu zastřihovače, který se může vyrovnat s plevelem a sekat trávníkem a vydrží více než jednu sezónu. Ačkoli jeho životnost závisí na výrobci, oblast zde hraje nejdůležitější roli. Většina strážců zahrady zpravidla má tendenci si vybírat levné nástroje s nízkým výkonem.

Typ řezacího nástroje určuje možnost použití zastřihovače řetězce za určitých podmínek. Navzdory struně by měl být v soupravě kovový nůž, který pomáhá snižovat tvrdé keře a mladé stromy. Musíte také zvážit, kdo tento nástroj použije. Těžká oříznutí se nesnadné pohybují a manévrovatelnost vám nedovolí provozovat je po dlouhou dobu.

Jak si vybrat nejlepší.plyn/baterie/elektrická sekačka?

Plynové trávníky a zastřihovače strun mohou stříhat trávu tam, kde není v blízkosti žádný zásuvka. Optimální volba benzínového trávníku je možná pouze s ohledem na jednu důležitou funkci. Skutečnost je taková, že pokud je napájení motoru dostačující pouze pro současnou péči o trávník, pak při sečení vysoké, silné nebo mokré trávy může rychlost motoru prudce klesnout, což vede k ořezávání spíše než odříznutí trávy, která se ani nedosáhne chytač trávy.

Modely baterií fungují zcela autonomně. Tyto sekačky jsou velmi vhodné pro trávníky na trávnících, kde je důležité udržovat určitou výšku stonku. Battery Lawnmowers jsou během provozu tiché. Ve srovnání s benzínovými nástroji je lze nazvat téměř tichým. Návrh těchto modelů je zjednodušený a nevyžaduje složitou a zdlouhavou údržbu. Nevýhody sekaček na baterie jsou menší výkon a provozní čas.

Druhá nevýhoda však není tak významná. Většina sekaček baterií funguje alespoň hodinu a můžete také použít další baterii. Elektrické sekačky a řezačky vyžadují spojení a jsou ideální pro malou péči o trávník. Jedinou hlavní nevýhodou je omezení oblasti služby délkou kabelu.

Trimmer vs. zaříznutí vs. ruční řetězec

Ořizovače procházek jsou uvedeny do pohybu svalovou silou uživatele. Taková trávníka je levnější, kompaktnější, manévrovanější a lépe zvládá obtížnou vegetaci, ale je méně pohodlné s ním pracovat. Zejména je zapotřebí značné úsilí k překonání překážek při řízení.

Handheld Trimmers se používají podobné, ale během provozu zařízení může uživatel nezávisle určit výšku řezání. Díky tomu je kapesní zastřihovač výhodou oproti trávníku, ve kterém je nastavení výšky řezu omezeno na několik poloh nože.

Pokud je pro vás prioritou pohodlí, měli byste zvážit ruční trávníky. Jsou tišší, lehčí a obratnější než ty. Ten však je silnější a houževnatější, takže volba je vaše.

Který byste si měli vybrat-tlačené nebo samohybné?

Silný, volně běžecký zastřihovač s vlastním pohonem je ideální pro velké a obtížné oblasti. Plevele, nerovnoměrné povrchy, houštiny a kopce nemohou tento model zvládnout. Sekačka s vlastním pohonem však také vyžaduje některé nezbytné dovednosti a pečlivou údržbu. Tyto sekačky mají dostatečně širokou šířku sečení, což snižuje počet průchodů, což zkracuje dobu sečení. Hmotnost a rozměry těchto sekaček jsou však působivé, což mírně snižuje jejich manévrovatelnost. Modely s vlastním pohonem mohou být popsány vysokým výkonem a spolehlivostí. Pracují dokonce na mokré trávě.

Tlačené trávníky jsou mobilní zařízení, která se snadno udržují a používají. Jsou vhodné používat v malých a středních oblastech. Mají nízkou úroveň výkonu a jsou skvělé pro sečení suché trávy ve střední výšce. Při výběru modelu procházky na trávu na baterii je kapacita baterie klíčovým faktorem. Rovněž stojí za to určit pro sebe potřebné vybavení a potřebu mulčování funkce nebo boční výboj řezané trávy.

FAQ

Chcete-li si vybrat nejlepší možnost zastřihovače strun pro chůzi, musíte prozkoumat všechny možné otázky, které byste mohli mít. Tato část vám pomůže s tímto úkolem.

Co je to zastřihovač?

Zastřihovač procházky je zařízení, které prořezává trávu a malé keře. Obzvláště dobře se vyrovnává s prací na obtížných místech (na nerovných a svahu, poblíž zdí a obrubníků, spolu s trávníky a ploty). Zastřihovač je jemnější stroj než plnohodnotný elektrický nebo benzínový řezač. A zastřihovač čáry je ještě delikátnější. Pokud prší nebo právě přestane pršet, můžete získat elektrický šok při řezání mokré trávy.

Než jej poprvé použijete, ujistěte se, že jste zařízení správně sestavili, protože některé modely jsou odeslány demontáží. Přesná sestava vás ochrání před zraněním a samotnou jednotkou před selháním a náhlými poruchami. Při používání elektrického zastřihovače nabijte baterii (pokud je zařízení navrženo pro autonomní provoz). Pokud baterie není v obvodu zařízení, připojte zástrčku k zásuvce a začněte pracovat.

U benzínových modelů naplňte nádrž benzínem (nebo naftou) bez přeplnění. Motory dvoumokových obložení vyžadují míchání benzínu s motorovým olejem (nikoli automobilový olej) v poměru 1:32-1:50. Musíte vědět, který olej v jakém poměru je pro váš model smíchán s benzínem. Ve čtyřtaktních ořízkách budete muset vložit olej a benzín do samostatných nádrží podle pokynů.

Jak vyměnit řetězec Trimmer Line?

V zastřihovači je řetězová čára jedním z hlavních prvků a je zodpovědná za produktivitu Mover. Přichází v různých tvarech, typech a objemech. Během operace se přirozeně opotřebovává a po chvíli se cívka řezačky štětce prázdná. Ale lze jej snadno doplnit novým.

Chcete.li vyměnit řetězec, podnikněte tyto kroky:

 • Odpočiňte si požadovanou částku linky z přadenu. Tato vzdálenost závisí na mnoha faktorech: výrobce copu (jmenovitě na objemu navijáku) a na tloušťce zakoupené linky.
 • Dále ji složte na polovinu, takže jeden konec je asi o 6 palců větší než druhý.
 • Sklouzněte do středu přes hrot mezi drážky.
 • Opravte to dočasně do drážky. Pak musíte projít tipy skrz otvory v horním krytu. Položte ji na základnu a klikněte na něj. Položte naviják na zastřihovač a začněte sekat.

Pokud jsou okraje linky příliš dlouhé, můžete je kousnout z řezaček drátu do požadované délky.

Kolik oblasti lze pokrýt?

Dobrý, výkonný zastřihovač procházky může snadno pokrýt 0,25 akrů standardního trávníku nebo dvora. Je však důležitější přemýšlet o vegetaci vaší oblasti. Pěkný a oční trávník je výsledkem obrovského díla a úsilí investovaného do něj.

Která chodí za plevelem Whacker stojí za nákup?

Jak jste si přečetli o těchto recenzích zastřihovačů, doufám, že jste si nyní na položku vymysleli svou mysl. Moje rada není čekat, až trávník překročí do té míry, že jakýkoli zastřihovač plevelů nemůže s úkolem pomoci. Proveďte pravidelné řezání trávy a udržujte svou směs čisté. Než se rozhodnete pro správný pracovní nástroj k nákupu, ujistěte se, že zkontrolujete následující:

 • Náklady. Vždy se snažte o nákup dobrých věcí za cenu, kterou můžete stále snadno zvládnout. Nenechte se přehnat, protože ne vždy, čím více peněz, tím lepší je kvalita.
 • Kvalitní. Na základě vašeho rozpočtu musíte hledat nejlepší kvalitu. Nikdy si nekupujte zboží ve spěchu, protože byste mohli skončit při rozhodování.
 • Účel. Vždy kupte produkt, který splňuje vaše zamýšlené použití. Neztrácejte peníze, pouze zjistit, že tento nástroj nelze použít pro konkrétní důvod nebo oblast, pro kterou jste potřebovali.

To znamená, že bych rád věděl, jak se cítíte o kontrolním vybavení. Máte problémy s provozováním push plevelů? Komentář k níže uvedené části a já vám pomůžu s vašimi dotazy.

Už jste někdy použili některý z výše uvedených nástrojů? Máte na mysli nějaké další produkty? S mnoha push plevel Whacker je k dispozici v obchodech, věřím, že budu mít šanci zkontrolovat více produktů a pomoci vám při provádění správného nákupu. Dejte mi vědět v комментари и мнения.

Jaká je nejlepší procházka za zastřihovači strun? Průvodce recenze kupujícího

Procházka za zastřihovačem za řetězec může být prospěšná při pokusu o údržbu velké nemovitosti se spoustou zalesněných oblastí. Obecně se s nimi snadněji pracují než pravidelné ruční jedlíky plevelů pro větší a náročnější pracovní místa.

Všechny ořízkové řetězce jsou trochu jiné; Některé jsou silnější, ale také těžké, zatímco jiné jsou méně silné, ale lepší manévrovat a ukládat.

Jak se tedy rozhodnete, který z nich byste si měli koupit?

Naše horní procházka za řetězové oříznutí:

Trik k nalezení správného modelu je vědět, jak jej budete používat. Pokud chcete řešit tvrdá práce, jako je vyčištění dobře dospělé oblasti nebo sražení tvrdých, invazivních plevelů, budete chtít silnější model.

Pokud však chcete udržovat svůj dvůr, může stačit jedlík poháněný baterií. Stejně jako u práce na dvoře je to správný nástroj pro práci na správném místě pro začátek.

Procházka za recenzemi zastřihovače řetězce

1) BlackDecker 22-palcový zastřihovač kol

 • Snadno použitelné na úrovni půdy
 • Konzistentní a čistý řez
 • Výkonný motor postavený tak, aby vydržel jakoukoli práci

S těmito působivými atributy je tato mocná jednotka skvělá pro řešení jakéhokoli terénu.

 • 40cc 4-cykl OHV plynový motor
 • 22-palcový řezací řádek
 • 0.Linie oříznutí o průměru 155

Je snadné začít a snadno se s nimi zvládnout. Unikátní tvar paluby také usnadňuje a je to čisté, uzavřené řez. Kola s hladkým otáčením také dělají manévrování skrz zakřivený terén a ponechání přesných linek jednoduchý úkol.

Tento stroj je navržen se skládací rukojetí, díky kterému je úložiště poněkud jednoduché. S kompaktním a snadno udržovatelným designem je to skvělý produkt pro každého, kdo chce udržovat dobře upravený trávník.

Podle mého názoru je to nejlepší procházka za zastřihovač strun pro většinu lidí!

2) Zemětřesení 37676 STRESKOVÁNÍ

 • Snížené vibrace
 • Snadné nastavení a začít
 • Výměna řetězce je jednoduchá
 • Nejvyšší těžký a obtížně se pohybovat nahoru a dolů svahy
 • Přední část rámu se zdá být slabá

4-cykl plynový motor o rozloze 173 ccm mu dává schopnost řešit téměř jakoukoli práci na prakticky jakémkoli terénu. Přesto se o motoru uklouzlo, když se pole nebo tráva příliš tlustí. Získávání více času v silnějších oblastech nechá tuto sekačku vykonávat svou práci a nechat vás čistý řez.

Jeho design a lehká hmotnost činí tento stroj pohodlnější k manévrování a způsobuje, že uživatel méně namáhá. Někteří navrhli, že řetězec má tendenci se vrátit zpět, ale není obtížné ho v odpočinku. Bylo také řečeno, že ačkoli design by měl usnadnit manévrování drsného terénu, že může občas bojovat.

3) Southland SWSTM4317 Trimmer pro řetězec kol

 • Pohodlná alternativa k ručnímu zastřihovači
 • Funguje dobře pro podrobnosti o již udržovaných trávnících
 • Užitečná otočná hlava zastřihovače

Sekačka Southland String nabízí o 35% více točivého momentu než standardní zastřihovač ručně drženého 25cc. S hlavou zastřihovače s více řetězci dává tento stroj uživateli více možností délky řádku. Otočení 5 stupňů a 10 stupňů umožňují snadnější rotaci a více ořezávání všestranné. Tento stroj dobře funguje s trávou, zvláště krátkou trávou a bojuje se silnějšími troskami.

Uživatelé zjistili, že tento stroj funguje dobře, ale je příliš krátký, a proto může být obtížné zvládnout. Bylo také řečeno, že funguje stejně jako levnější, více světelný zastřihovač strun. Rovněž nižší kvalita stroje má za následek rozbité části a větší údržbu. zejména pokud se použije pro vysoké práce.

4) Troy-Bilt TB22TM Trimmer sekačka

 • Velká zadní kola usnadňují použití v hluboké trávě
 • Dodává se plně sestavené s olejem a dalšími liniemi
 • Široký dosah pomáhá rychleji čistit více štětce
 • Nejsem fanouškem systému automatického sytiče
 • Objemný a poněkud obtížné uložit

Trójský TB22TM má cenu správně ve srovnání s konkurenty. Výkonný motor dělá snadnou práci hlubokého kartáče a je dobrou náhradou za kapesní plevel pro větší, delší úlohu.

Celkově je to velmi snadné použití a dělá dobrou práci čištění štětce. Nemusí to být nejlepší stroj pro těžké komerční použití, ale je to skvělé pro majitele domů, kteří chtějí řešit běžné úkoly.

5) Špinavé ruční nástroje 101085 Trammer

 • Nastavitelná výška a délka řetězce
 • Vysoká kola pro zvýšenou mobilitu
 • Snadné začít

Tento zastřihovač DHT má některé užitečné aspekty:

 • 149cc kohler XT675 Engine
 • 5 nastavitelných výšek pro řezání
 • 14 měřidkového odolného ocelového rámu
 • Ořízkový koule o průměru 4 palce s tepelně ošetřenými lopatkami 4 palce
 • 14 v x 1.Šířka kola 75 palců

Motory Kohler a nastavitelné výšky řezání dělají z tohoto zastřihovače kol výkonným nástrojem. Velká kola umožňují lepší mobilitu kolem drsného dvora a konzistentnější řezací linii při práci na nerovném terénu.

Na základě našeho výzkumu je to poměrně nekvalitní stroj. Kvalita řezání, síla rámu a fungování nekonzistence způsobuje frustrace uživatele. Zdá se však, že některé z těchto problémů jsou vyřešeny tím, že se naučí náležitě upravit zastřihovač pro práci.

3) Poulan pro 190 ccm vysoký kola trávník

 • Nastavitelná paluba a rychlosti pomáhají s různými úlohami
 • Výkonný motor
 • Pohodlná manévrovatelnost

Tato sekačka má pohodlně nastavitelnou palubu, která se pohybuje od 1.6 palců až 3.04 palců. Skvělé pro větší pracovní místa s šířkou řezání 22 palců. Funguje dobře na trávnících s drsným terénem a rozmanitějšími rozvrženími. Vysoká zadní kola poskytují mobilní svobodu pro zjednodušení úkolů.

Poháněný plynový motor řady Briggs Stratton 625, tento zastřihovač může trvat téměř jakoukoli úlohu. Jeho trvanlivost vám umožní pracovat poblíž příjezdových cest, plotů, příspěvků a dalších a přitom stále udržujete nylonovou linii. S nastavitelnými rychlostmi můžete určit, kolik úsilí a rychlosti bude každá práce vyžadovat.

Jak jsem hodnotil procházku za zastřihovači

Hodnotil jsem oříznutí řetězců na základě síly, trvanlivosti, snadné mobility, konzistence, údržby a ceny. Důkladně jsem se na každou funkci podíval.

Ačkoli každý stroj má své neúspěchy, ty nejvyšší hodnocené jsou spolehlivější a přijímají lepší recenze napříč deskou. Od horního zastřihovače vysokého kola s hlavním problémem je velikost a hmotnost až po nejnižší hodnocené zastřihovač má více než správné, každý měl dobrou recenzi.

Stejně jako u každého stroje, který si zakoupíte, vědění, co je důležité a co pro vás nezáleží, bude rozhodujícím faktorem při nákupu. Pokud se jen snažíte dělat jednoduché práce na detailech s detailem s push zastřihovačem podobným ručnímu zastřihovači, může být pro vás #4 v pořádku. Pokud však chcete přijmout větší práce, #1 může být lepší volbou.

Spolehlivost (záruka)

Při nákupu zastřihovače kol je nezbytná záruka. Výše uvedené mají 5 až 2leté záruky.

Ořízňovače s vyšším hodnocením řetězců mají obvykle delší záruku, protože jsou obecně spolehlivější. Naproti tomu dolní hodnocená oříznutí obvykle mají kratší záruku. Tento rozdíl v délce trvání naznačuje docela dost o těchto strojích.

Společnosti upřímně nechtějí jednat se zákazníky, kteří teoreticky vysílá záruku, protože se strojem něco pokazilo. Společnosti tak přidají rozšířenou záruku na své spolehlivější stroje a kratší na méně spolehlivé.

Velikost kola

Velikost kola je důležitým aspektem jakékoli dobré sekačky. Menší kola budou vyžadovat více úsilí, aby se otočila a manévrovala po trávníku, zatímco větší kola budou snadnější. ve většině případů ve většině případů.

Větší kolo má větší obvod a pokrývá rychlejší mleté ​​než menší kolo. Čím větší je kolo, tím jednodušší bude přesměrovat stroj. Strom je snadněji přesměrován stroj s pouze dvěma velkými koly na rozdíl od čtyř menších.

Stroje s většími koly se také snadněji tlačí přes nerovný terén a nahoru.

Všechny tyto sekačky zastřihovače řetězce mají dvě kola, takže jsou v podstatě stejná, zachraňují svou velikost. Při rozhodování o modelu by měla velikost kola hrát roli ve vašem rozhodnutí.

Výkon

Jaký typ výkonu hledám před nákupem?

 • Schopnost manipulovat s hustou trávou a plevelem
 • Motor, který při výzvě neklouzává
 • Konzistence oříznutí po celé práci

Základním aspektem jakéhokoli dobrého zastřihovače s vysokým obsahem kol je jeho schopnost řešit tvrdší úlohy. Vystřihovač s motorem, který sklouzne, když si vezme hustou trávu nebo plevel, není schopný stroj. Většina z výše uvedených ořízků kromě vyššího hodnocení jednoho boje se silnějším štětcem.

Pokud hledáte spolehlivý výkon, hledejte ty s dobrým hodnocením a pozitivní zpětnou vazbou.

Napájení

Množství potřebné energie závisí na potřebách práce. Pokud chcete řešit tvrdší kartáč jako pole, keře, sazenice, hustá tráva nebo husté plevele. Budete potřebovat více schopností řezání. Pokud pracujete s lehčími pracemi, jako jsou již dobře udržované trávníky a tenčí tráva a plevele, nebude to tak důležité.

Pokud vaše práce opravdu vyžaduje hodně síly, hledal bych nejlepšího zařízeného řetězce, který si můžete dovolit. Funkce s vlastním pohonem bude mnohem zvládnutelnější pro větší úlohy.

Snadnost použití

Pro mnoho lidí existuje jen málo věcí důležitějších než snadno použitelný stroj. Není nic horšího, než se snažit dělat práci na zahradě se strojem, který po celou dobu bolí záda.

Zvláště pokud jste starší osoba, fyzicky omezená jednotlivce nebo venkovní pracovník. čas strávený s obtížným manévrem není zábavný.

Snadnost mobility je důležitým rozhodujícím faktorem. S řetězcovou sekačkou je manévrovatelnost zvládnutelnější práce. Pokud je obtížné tlačit se na drsný terén, namáčí uživatele. Pro stroje, které se snadno používají, hledejte větší kola, lehčí hmotnost a dobře vyvážené sekačky.

Jak si vybrat nejlepší procházku za zastřihovačem řetězce

Pokud jste v minulosti strávili čas s řetězcovými oříznutími, víte, že některé mohou být velmi obtížné načíst a budou mít nekonzistentní délky strun. Při porovnání nejlepších sekaček na zastřihovač řetězce věnujte zvláštní pozornost mechanismu, který drží řetězec.

Typ řetězce je menší faktor než to, co drží linku. Ušetřete si bolest, že musíte bojovat s změnou řetězce ve vašem počítači a věřte recenzím sekaček na zastřihovač řetězec.

Věci, které je třeba mít na paměti při pohledu na ořízky s řetězci kol:

Kolik síly potřebujete?

Jak jsem již zmínil, potřebná síla závisí na práci. Pokud se chcete vzít na velké úkoly s tlustším štětcem, budete potřebovat více koňských sil.

Můj výběr pro nejlepší procházku za zastřihovačem má hodnocení motoru, které je vyšší než u ostatních uvedených. To dává stroji možnost řešit tvrdé práce. Jak je však uvedeno výše, to také vede k těžšímu stroji, který může být obtížnější zvládnout.

Mějte na paměti, že ačkoli silnější stroje dokážou řešit drsný kartáč, budete se stále snažit snížit silnější sazenice a podobné listy pouhým zastřihovačem řetězce.

Neočekávejte, že motor o 190 ccm sundá mladý strom a neočekávejte, že motor 100cc bude snadno zvládnout silné plevele. Některé z modelů vám mohou umožnit přepnout hlavu řetězce pro řezací hlavu štětce, ale to jsem nezkoumal.

Buďte tedy realističtí ohledně vašich očekávání pro váš stroj.

Bezpečnostní opatření během provozu

Stejně jako u jakéhokoli těžkého stroje, se kterým se zabýváte, vždy existuje rizikový faktor, pokud jej používáte bez přijímání správných preventivních opatření.

Sekačky zastřihovače jsou vysoce poháněné stroje, které mohou způsobit vážné poškození. Jedním z primárních bezpečnostních obav při práci s jakýmkoli zastřihovačem je jeho schopnost proříznout téměř cokoli. Když běží, může snadno přerušit prsty a prsty.

Neovládejte také žádný zastřihovač, který nosí volné montážní oblečení nebo zavěšené šperky.

Ačkoli přímý kontakt s tímto strojem může být škodlivý, jednoduše být blízko může být nebezpečný bez správného bezpečnostního vybavení. Zastřihovač může při krájení prací vrhnout zbytky při vysokých rychlostech a to může být velmi nebezpečné pro vaše oči.

 • Neovládejte přes štěrk, uvolněný kámen, dřevěné body nebo tyčinky.
 • Při provozu noste ochranné brýle za všech okolností
 • Při provozu noste ochranné oděvy a boty (bez zavěšení nebo ztráty předmětů)

Motor na těchto strojích se může také velmi zahřát. I když se to může zdát jako méně nebezpečný a zjevnější bezpečnostní tip, když se motor začne zahřívat.

Rozdíl mezi levnými a drahými modely

Někteří uživatelé říkají, že získání drahého stroje je plýtvání penězi, když levnější verze dělá práci stejně dobře. Zatímco jiní říkají, že stojí za to investovat do stroje s vyšší cenou za levný. Dalo by se argumentovat oběma stranami.

I když se může zdát nadměrné utrácet tolik peněz, někdy jsou drahé modely lepší. Přicházejí s více funkcemi a obvykle se používají. Hrohodnější modely jsou také často odolnější. Když se tvrdý proběhne, většina dražších modelů může vydržet bojem.

Někdy vám ušetříte peníze a získání levnějšího modelu vám na konci dne ušetří více než peníze. Existují některé případy, kdy jsou levnější verze těžší. Mohou vzít více bití a stále vyjít potřebovat malou až žádnou údržbu.

Ať už investujete do drahého modelu nebo levného, ​​vaše rozhodnutí by mělo být závislé na individuálním výkonu a potřebách. Pokud ten levný překoná drahý, nenechte se oklamat cenovkou, abyste si mysleli, že dostanete lepší stroj jen proto, že to stojí více.

Kolik bych měl očekávat?

Po přečtení recenzí zastřihovače kol a rozhodování o funkcích, které potřebujete, můžete očekávat, že zaplatíte kdekoli v rozsahu 100. 300. Stejně jako u většiny věcí existují výjimky na obou stranách tohoto rozsahu, ale to je obecné pravidlo. Výše uvedené modely kvality však běží kolem 300.

Hlavním rozhodujícím faktorem v tom, kolik budete platit, je, jakou kvalitu hledáte a typ práce.

Pravděpodobně zaplatíte více, pokud:

 • Mít tvrdší, větší nebo silnější úlohy
 • Chcete větší manévrovatelnost
 • Chtějí více řezací schopnosti
 • Chcete odolnější stroj
 • Chcete méně časté údržby

Pokud úkoly, které chcete dělat, nejsou tak náročné, pravděpodobně nebudete muset utratit tolik. 150 stroj pro vás může fungovat dobře.

Avšak stejně jako úspora peněz na levnějším modelu by bylo skvělé; Možná nebudete chtít obětovat kvalitu za cenovou značku.

Závěr

Nalezení pravého zastřihovače řetězců na pravém koleí může být náročné. Pokud však víte, co hledáte, mělo by být nalezení správného stroje poměrně jednoduché.

Moje volba je BlackDecker.

 • 140cc OHV plynový motor: Výkonný plynový motor o 4-cyklu vám pomůže vyčistit nejvyšší a nejtěžší trávu a.
 • 22-palcový řezací řádek: Unikátní tvar způsobuje oříznutí kolem plotů, zahradních postelí a dalších krajinářských úpravy.
 • Uživatelsky přívětivé: Funkce Off-Set Trimmer Head pomáhá oříznout těžko dostupná místa, zatímco 14 palců.
 • Komfortní skládací rukojeť: Vybaven komfortní skládací rukojetí pro pohodlné úložiště a.

5 zastřihovačů, které si přezkoumávám výše, jsou jen některé z populárnějších modelů na dnešním trhu. Každý má svou vlastní sílu a slabost.

Jak tedy víte, který zastřihovač pro chůzi a procházky je pro vás pravý?

Jak se v tomto bodě může zdát, jak se může zdát, výběr nejlepšího zastřihovače je individuální rozhodnutí. Oblíbený model jedné osoby nemusí fungovat dobře pro jinou osobu.

Přečtěte si moji procházku za recenzemi zastřihovače, ale vyhodnoťte hodnocení ve světle toho, co plánujete udělat. To, co potřebujete, je založeno na tom, co potřebujete, takže jakmile víte, co chcete, jděte ven a získejte to!

Poslední aktualizace na 2023-06-01 / Affiliate Links / Somes Images and Data z Amazon Product Advertising API

Matt Hagens

Jmenuji se Matt a jsem zakladatelem posedlého trávníku. Jsem velmi vášnivý ze svého trávníku. Udržování to vypadá krásně, ale také bezpečně pro mou rodinu, přátele a svobodu našeho psa. Doufám, že vám bude můj web užitečný ve vašem hledání skvěle vypadajícího trávníku!