Nejlepší elektrický živý oříznutí pod 50 babek 2023 recenze zastřihovače. Malé ořízkové plochy elektřiny

Jaký je nejlepší malý živý oříznutí z roku 2023?

Vaše klouby bolí a nemáte sílu, na kterou jste zvykli.

Ale rádi se staráte o svou zahradu a udržujte ji krásnou. A chcete oříznout živé ploty, keře a keře, abyste to tak udrželi.

Zarzatele živých plotů mohou být pro staršího člověka zastrašující. Je pro vás obtížné držet zastřihovač živých plotů po dlouhou dobu, protože je těžký.

Ale existuje řešení tohoto problému.

Malý zastřihovač živých plotů vám pomůže dělat malou oříznutí v zahradě, aniž by se obával vašeho věku. Pojďme se tedy podívat na nejlepší zastřihovač malých živých plotů pro vaši zahradu.

Produkt Hodnocení Cena
Sun Joe HJ604C bezdrátový zastřihovač živých plotů 1 Zkontrolujte cenu
BlackDecker GSL35 bezdrátový zastřihovač keřů 2 Zkontrolujte cenu
SereneLife PSLHTM20 bezdrátový zastřihovač živých plotů 3 Zkontrolujte cenu
EarthWise LSS10163 bezdrátový živý oříznutí 4 Zkontrolujte cenu
Greenworks SH07B00 bezdrátový živý živý obřízeč 5 Zkontrolujte cenu

Co je to malý živý zastřihovač?

Zastřihovač živého plotu je nástroj, který vám může pomoci oříznout živé ploty, keře a keře v zahradě, aby vypadaly esteticky.

Můžete získat oříznutí o živých plotech, které jsou poháněny plynem, napájeny na baterii nebo elektrické.

Malý zastřihovač živých plodů je varianta s nízkým výkonem, která je velmi lehká a snadno použitelná pro malé ořezávací práce v zahradě.

Jaké jsou různé typy zastřihovačů zajišťování?

Existují tři hlavní typy zastřihovačů živých plodů, které můžete získat na základě síly, kterou používají.

Zastřihovač zajišťování plynu

Zastřihovač zajišťovaného zajišťování plynu využívá plyn k napájení, je to dvoudobý motor.

Díky tomu jsou docela mocní používat pro komerční účely, kde potřebujete oříznout spoustu živých plotů na zahradě nebo zahradě.

Mají tendenci být těžko kvůli palivové nádrži a způsobují znečištění kvůli výfuku. Jsou také hlučné ve srovnání s zastřihovači elektrických živých plotů.

Pokud potřebujete malý zastřihovač živých plotů, nepotřebujete sílu, kterou poskytuje zastřihovač plynu.

Zastřihovač živého plotu

Zastřihovač živých plotů běží na elektřině, když ji připojíte k výsuvnému proudu.

Mají tendenci vytvářet menší hluk a znečištění než zastřihovač plochu z plynu. Jsou také levné a snadno udržovatelné.

Najdete malý zastřihovač živých plotů, který by mohl být propuštěn, ale nevýhoda je jeho mobilita je omezena na délku prodlužovacího kabelu.

Bezdrátový oříznutí

Trammer bezdrátového živého plotu také běží na elektřině, ale napájení je z připojené baterie.

Díky tomu je docela přenosný a bez znečištění. Ve srovnání s zastřihovačem plynového zajištění je snadno udržovatelné.

Najdete několik malých zastřihovačů živých plotů, které jsou bezdrátové a vhodné pro vaše potřeby ořezávání zahrady.

Potřebujete malý zastřihovač živých plotů?

Zastřihovač živých plotů vám může ušetřit spoustu času a úsilí ořezávání keřů, keřů a živých plotů v zahradě.

A pokud jste staří nebo prostě nedokážete zvládnout těžké nářadí, malý zastřihovač živých plotů vám může pomoci s těmito malými oříznutími.

Mnoho malých živých zastřihovačů běží na elektřinu a mohlo by to být šňůry nebo bezdrátové. Můžete se rozhodnout pro bezdrátovou variantu, protože jsou levné, lehké a velmi přenosné.

Jak si vybrat malý zastřihovač živých plotů

Před rozhodnutím o nákupu o malém zastřihovači zajišťovače existují některé faktory, které byste měli zvážit.

Hmotnost

Nejdůležitějším faktorem pro výběr malého zastřihovače živých plotů je hmotnost nástroje.

Dobrá věc na malých živých ořízkách je, že mají tendenci být docela lehký. Při výběru si tedy nemůžete pokazit. Hmotnost mezi 2 až 4 libry by měla být dostatečně pohodlná, aby mohla v zahradě po dlouhou dobu nést.

Typ

Malý zastřihovač živých plotů bude elektrický, ale musíte si vybrat mezi šňůrou nebo bezdrátou.

Zastřihovač živého plotu je lehký a levný, ale je omezen na mobilitu o délce venkovního prodlužovacího kabelu, kterou používáte.

Bezdrátový živý zastřihovač běží na napájení baterie, takže je docela přenosný, ale má tendenci být o něco dražší než šňůra.

Napájení

Síla zastřihovače malého živého plotu se měří v zesilovačích nebo voltech v závislosti na tom, zda se jedná o šňůru nebo bezdrátový.

Mají tendenci mít poměrně nízkou sílu, ale je to více než dostačující k uspokojení vašich malých potřeb oříznutí v zahradě.

Rukojeť

Popisovač zastřihovače živého plotu by měl být pohodlný, když jej budete používat po dlouhou dobu.

Pokud můžete získat jeden s ergonomickou rukojetí, bylo by to dobré, protože to usnadňuje ovládání zastřihovače živých plotů.

Délka tyče a čepel

Délka lišty malého zastřihovače pro živé ploty bude kolem 6 palců, což je dostatečné pro malé ořezávací práce.

Čepel je vyrobena z tvrzené oceli, díky které je odolný zastřihovač živého plotu a snadno použitelný pro ořezávání. Mohou být dokonce navrženy tak, aby snižovaly vibrace ve vaší ruce při používání zastřihovače.

Řezací kapacita

Vzdálenost mezi zuby lehkého zastřihovače živého plotu definuje řeznou kapacitu.

Řezací kapacita není tak důležitá pro malý zastřihovač živých plotů, protože jsou určeny pro malé ořezávací práce na ozdobných keřích, keřících a živých plotech.

Trvanlivost

Vždy je nejlepší si vybrat malý zastřihovač živých plotů, který je velmi odolný, takže to funguje skvěle a trvá dlouho.

Možná budete muset utratit trochu více peněz, ale stojí to za kvalitu, kterou získáte na oplátku.

Ujistěte se, že čepel je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a sestavení je dobré kvality, která se snadno nevynoří.

Záruka

Čím delší je záruka na zastřihovač malých živých plotů, tím jistější máte služby pro případ, že by se během záruční doby něco pokazilo.

Vyberte si tedy malý zastřihovač živých plotů, který přichází s dostatečně dobrou zárukou.

Cena

Malý zastřihovač živých plotů obvykle má tendenci být levný ve srovnání s většími dostupnými varianty.

Je dobré koupit malý zastřihovač živých plotů s nejlepší kvalitou, i když to stojí o něco více než ty průměrné. Protože to vydrží déle, poskytne vám dobrý výkon a potřebuje méně údržby.

Pokud máte rozpočet a nechcete hodně utrácet za takový zastřihovač živých plotů, můžete si vybrat malý zastřihovač živých plotů, který dává dostatečnou kvalitu, zatímco je lehký a užitečný.

Opatření při používání malého zastřihovače živých plotů

Malý zastřihovač živých plotů může být malý, ale při používání musíte být opatrní, abyste se vyhnuli zranění.

Zajistěte, aby pracovní oblast byla jasná z trosek, abyste neriskovali padat a zranit se. Než začnete ořezávat, ujistěte se, že v oblasti nejsou žádné děti ani domácí zvířata.

Před zahájením oříznutí byste měli nosit ochranné vybavení. To by mohlo zahrnovat pár rukavic a bezpečnostních brýlí, aby čipy nelétaly do vašich očí.

Pokud používáte zastřihovač pro šňůru, ujistěte se, že máte dostatečně dlouhý venkovní prodlužovací kabel. Pokud se jedná o bezdrátový typ, ujistěte se, že je baterie před zahájením ořezávání živých plodů plně nabitá.

Jak používat malý zastřihovač živých plotů

Můžete spustit zastřihovač živých plotů a oříznout se zdola na horní část živého plotu. Nezapomeňte udržet horní část živého plotu trochu úzké než dno, aby světlo mohlo dosáhnout dolního listí. To podpoří celkový růst listů na živém plochu, takže to vypadá dobře.

Pokud máte stále zelené zajištění, nejlepší čas na jejich oříznutí je pozdě v létě. A rychle rostoucí zajištění nejlepším časem na oříznutí je podzim.

Můžete cvičit pomocí zastřihovače živých plotů v zahradě. To vás zvykne na to, jak malé zastřihovač živých plotů a vibrace na ruce.

Chcete.li oříznout horní část živého plotu, udržujte čepel rovnoběžně s vrcholem a posuňte ji zleva doprava ořezávání růstu.

Chcete.li oříznout strany živého plotu, udržujte čepel rovnoběžně se stranou a posuňte ji dole nahoru a ořízněte růst.

Pokud chcete dát kulatý tvar živému obsahu, musíte se oříznout zdola nahoru, ale s úhlovou čepelí, abyste vytvořili tvar. Pokračujte v opakování procesu, dokud nedostanete pěkný, hladký, kulatý tvar.

Sbírejte větvičky a větve, které jste odřízli ze keřů a živých plotů a naplňte je v tašce. Tento organický materiál můžete použít jako součást mulčování vaší zahrady nebo při vytváření vlastního kompostu.

Údržba vašeho zastřihovače s malým živým plotem

Malý zastřihovač živých plotů je obvykle elektrický, což znamená, že nepotřebuje velkou údržbu, protože by potřeboval zastřihovač s plynem.

Musíte udržovat čepel v dobrém stavu, takže zůstane ostrá a odolná po dlouhou dobu. Před a po použití zastřihovače malého živého plotu nezapomeňte čepel vyčistit tak, aby byla bez trosek.

K odstranění zbytků můžete použít čistý hadřík nebo kartáč a poté na ochranu potah pomerančovým olejem nebo octem. Na několik sekund zapněte živý ořízl.

Jakmile skončíte s ořezáváním a údržbou, umístěte malý oříznutí živých plotů na bezpečném místě od dětí a domácích zvířat.

Recenze

Nejlepší elektrický živý oříznutí pod 50 babek [2023 recenze zastřihovače pro kabely]

Zastřihovače živých plotů jsou perfektním nástrojem pro dokonalý živý plot. Ať už dáváte přednost úhlednému plochu (docela vyrovnaného) živého plotu, nebo více „ve stylu džungle“, jako jsem já, nejlepší zastřihovač elektrických živých plotů to usnadňuje.

Kvalita vždy nestojí jmění, ale může být složité zjistit, který zastřihovač zajišťování je kvalitní a což je noční můra. Raději si užívám zasažení do zahrady s oříznutí živých plotů (sekané jsou venku!) Takže jsem pro vás prozkoumal nejlepší zastřihovač elektrických živých plotů.

Nechci si přečíst? Tady je náš vítěz. co vyjednávání! A podívejte se také na náš #2. kvalitní zastřihovač živých plotů do 30 babek. whaaaat!

 • 4 AMP motor, aby se práce dokončila efektivně
 • 22 „Dual Action Steel Blade pro optimální výkon a manévrování
 • 9/16 „řezná kapacita ideální pro keře a keře
 • Lehký a kompaktní design pro snadnou manipulaci
 • Pohodlný zámek šňůry, aby se zabránilo náhodnému odpojení
 • Napětí: 120 V

Tento článek byl zcela aktualizován v únoru 2021.

Náš nejlepší elektrický živý oříznutí top 5

Typy oříznutí živých plotů

Ořízkové oříznutí přicházejí ve 3 hlavních typech, včetně:

 • Typ šňůra, o kterém zde budeme diskutovat,
 • Motory nafty nebo benzínu,
 • Bezdrátové elektrické použití, obvykle lithium-ion, baterie.

Každý zastřihovač živých plotů má své vlastní výhody a nevýhody.

 • Modely poháněné palivem jsou hlučnější, ale silnější.
 • Ořízliče poháněné baterií jsou manévrovanější, ale vyžadují nabíjení.

Ale to, co každý typ sdílení zastřihovače je společně, je pohodlí, když jej porovnáte s ručně provozovaným párem nůžky na ruce. Nejen, že je rychlejší používat živé zastřihovače, ale také získáte mnohem hezčí a konzistentní povrch na vašich živých plotech, než budou nůžky.

Po letech, kdy jsem hackoval na keře s sekanáři a dalšími ručními nástroji (a byl zklamán výsledky), jsem konečně přešel na elektrické živé oříznutí a nikdy jsem se neohlédl zpět. Nechtěl jsem utratit příliš mnoho, takže jsem hledal nejlepšího zastřihovače elektrických živých plotů do 50 let.

Nechtěl jsem se vypořádat s palivem nebo konstantní potřebou doplnit baterie, a tak jsem si vybral zastřihovač živého plotu.

Tipy před založením s zastřihovačem hedge

Nově vysazené živé ploty potřebují pravidelné ořezávání, aby vytvořily tvar, ve kterém budou růst, i když budou potřebovat pravidelnou údržbu po celý život.

I když by se to mohlo zdát tak jednoduché jako vypálení vašeho motoru a útoku na keře, měly by se sklonit dovnitř směrem k vrcholu, aby se ujistili, že spodní listy dostávají dostatek slunečního světla.

I když, pokud jste jako já a dáváte přednost živému plochu ve stylu džungle, prostě jděte divoce a utvářejte svůj živý plot za běhu. Stále to bude vypadat skvěle a předpokládám, že vaše rostliny dorostou, pokud jste to nedostali úplně správně.

Také zohledňují roční období; hnízdní ptáci jsou běžní v časných jarních měsících.

Až budete hotovi, můžete jednoduše shrát větve z živých plotů, ale je mnohem snazší položit na zem, aby vám ušetřil čas. Před spuštěním motoru budete také chtít namazat čepele zastřihovače pomocí maziva na stříkání oleje.

A nezapomeňte čistit čepele, jakmile budete hotovi (nebo alespoň pravidelně, vím, jak to jde), protože trosky se budou držet maziva a mohly by ucpat mechanismy.

Manévrování a manipulace s zastřihovačem hedgeového šňůry

Když si vyberete zastřihovač živých plotů, měla by být manévrovatelnost v popředí vaší mysli.

Pamatujte, co jsem řekl o Hedgerows, která zakřivuje dovnitř nahoru; Nebudete stát stacionární při řezání jediným směrem. Budete potřebovat nástroj, který lze snadno zkroutit a otočit, aniž byste zatěžovali paže nebo záda a kompromitovali bezpečnost.

Existuje několik funkcí, které ovlivňují manévrovatelnost živého zastřihovače.

 • Za prvé, umístění motoru může ovlivnit rozložení hmotnosti. Čím dále je motor umístěn, tím blíže k vaší středové hmotnosti bude hmotnost, což usnadní manipulaci.
 • Za druhé, délka čepelí může také ovlivnit rozložení hmotnosti, i když jde příliš krátce a pokud jde o oříznutí, budete mít menší dosah.
 • Konečně, specializované funkce, jako jsou rotující úchyty zastřihovače Greenworks, mohou usnadnit oříznutí horní části vašich živých plotů.

Našel jsem užitečné video na YouTube, které poskytuje několik tipů a ilustruje, jak zpracovat váš nástroj kolem živých plotů. podívejte se na níže níže.

Udržujte se v bezpečí při ořezávání živého plotu

Pokušení by tam mohlo být hledat model se spouštěcím zámkem, který udržuje motor v provozu, i když se pustíte z přepínače.

Jistě, je to pohodlné, ale také to zvyšuje riziko zranění, pokud byste zakopovali nebo spadli a pustili ruky.

Z osobní zkušenosti jsou případy, kdy byl automatický uzavření požehnáním, ale nikdy jsem se nezjistil touhu po spouštěcím zámku. Pamatujte, že pokud musíte dosáhnout dostatečně daleko, abyste stiskli spoušť, neměli byste to dělat.

Doporučuji také vyzvednout si robustní pár bezpečnostních brýlí, stejně jako chrániče uší. Ačkoli jakýkoli dobrý zastřihovač bude zahrnovat stráž za čepelemi, aby se zabránilo, aby se štěpky létaly zpět k vám, není to neomylné, a mohu vám říct, že mít hobliny dřeva ve vašich očích není pěkný zážitek.

Mezitím se chrániči uší zajistí, že vaše sluch není poškozen-i když jste bezpečnější s elektrickým motorem s nízkým ampérem. Obvykle to jsou to dieselové motory, které produkují největší hluk.

Náš nejlepší zastřihovač elektrických živých plotů pod 50 nejlepších 5

Greenworks 22-palcový 4 amp-akční šňůra šňůra zastřihovače

22-palcový živý zastřihovač Greenworks má ocelovou duální čepel. To znamená, že má zuby, které sahají po obou stranách funkční čepele, což pomáhá stabilizovat zastřihovač a snižovat vibrace do rukojeti.

Obrazovka Perspexu namontovaná na zadní straně zastaví, aby se špíny létaly zpět do tváře, i když bych osobně doporučil pár bezpečnostních brýlí ze zkušenosti. Sekundární funkce je jako strážce, takže vaše prsty nejsou vystaveny riziku vklouznutí do čepelí.

Jeho výkonný 4-amph může řešit živé ploty a jiné listy a měl by také snadno sundat malé větve stromů. Čepel 22 ”není příliš těžkopádná a slibuje řeznou kapacitu 5/8 palců, i když pokud za novější model vyřadíte ještě několik dolarů, to se zvyšuje na 9/16 palců.

Do tohoto modelu není zabudován žádný spouštěcí zámek, což znamená. I když by se to mohlo zdát jako nevýhoda, mohu myslet alespoň na jednu příležitost, kdy mi automatické uzavření zachránilo výlet do pohotovostní místnosti.

Do podvozku je také zabudován zámek šňůry, což je skvělý způsob, jak zastavit odpojení zástrčky, když vytáhnete napájecí kabel příliš daleko.

Pros of the Greenworks Best Corded Hedge Trimmer

 • Díky kombinaci pomocné rukojeti a rotující zadní rukojeti se nemusíte zkroutit své tělo, abyste dosáhli vrcholu vašich živých plotů.
 • Můžete toužit po zámku spouště, aby byl motor v chodu, ale nepřítomnost zámku může pomoci snížit vážná zranění, pokud zakopnete nebo sklouznete.
 • Motor 4-amph je dostatečně výkonný, aby zvládl silné křoviny a dokonce i několik malých větví stromů.

Nevýhody zastřihovače zajišťování Greenworks

 • Ačkoli je to dost lehký na to, aby bylo možné použít po dlouhou dobu v zahradě, jedná se o druhý nejtěžší zastřihovač, který jsme zahrnuli do našeho seznamu (v 5.7 liber).
 • Je vybaven vodičem dvou hrotů, zatímco mnoho venkovních energetických vývodů používá tříbodové připojení, takže možná budete potřebovat adaptér.
 • Greenworks inzeruje zastřihovače s výřečnou kapacitou 5/8 palce, i když příručka pro mimo krabici uvádí, že je to jen 3/8 palců.
 • Je pravděpodobné, že budete potřebovat něco silnějšího, abyste mohli přijmout větší úlohy, jako je proříznutí tlustých větví stromů.
 • 4 AMP motor, aby se práce dokončila efektivně
 • 22 „Dual Action Steel Blade pro optimální výkon a manévrování
 • 9/16 „řezná kapacita ideální pro keře a keře
 • Lehký a kompaktní design pro snadnou manipulaci
 • Pohodlný zámek šňůry, aby se zabránilo náhodnému odpojení
 • Napětí: 120 V

Sun Joe HJ22HTE 22 ″ 3.5 AMP Elektrické živé živé ploty

Sun Joe je velký v bezpečí, a proto tento zastřihovač je vybaven 3 různými mechanismy, jak vás udržet v jednom kuse.

Existuje bezpečnostní stráž, která zabrání vám ruce v sklouznutí blízko čepelí, stejně jako bezpečnostní přepínač s dvojitou rukou, aby se zabránilo neúmyslnému startu. Zatřetí, je zde zahrnut kryt čepele.

Díky duální akci 22-palcové lopatky, které probíhají délku obou stran, je účinnost řezání mnohem lepší, než byste dostali s jedinou čepelí.

Bohužel, porota je na tom, zda jsou čepele skutečně nerezové oceli, jak je inzerováno, nebo zda jsou železo, jak krabice navrhuje.

Zdá se, že názory jsou v konfliktu a není zde nedostatek potvrzení přímo od Sun Joe. Iron Blades by samozřejmě rez, pokud by zůstaly mokré, takže se o ně postaráte, až to budete používat, ale nemělo by to stačit, abyste vás odložili, co je skvělý zastřihovač zajišťovačů rozpočtu.

Možná jedním z jeho největších prodejních bodů je jeho váha. Při řešení větších živých plotů nebo keřů ve vaší zahradě budete unavit jen 5 liber, budete unavovat mnohem pomaleji. A díky plnému zabalení přední rukojeti je váha rovnoměrně distribuována, takže můžete dosáhnout těch podrobných okrajů, které jste vždy chtěli.

Pros of the Sun Joe Electric Hedge Trimmer

 • Schváleno ETL, což znamená, že byl plně testován na dodržování severoamerických bezpečnostních standardů.
 • Existuje vestavěný spuštění s dvojitou rukou, která vám zabrání náhodnému spuštění motoru v nebezpečné poloze.
 • Napájecí kabel je vybaven mechanismem reliéfu kmene, takže jej nezasloužíte z výsuzu napájení.

Nevýhody Sun Joe Electric Hedge Trimmer

 • Inzerované nože z nerezové oceli jsou uvedeny jako železo na krabici, což způsobuje určitý zmatek-je nejlepší je udržet v suchu bez ohledu na to.
 • S 3.Motor 5-amp pod kapotou, je slabší než některé konkurenční oříznutí za podobnou cenu
 • To je vybaveno rukojetí zabalení, ale postrádá rotující funkčnost ostatních, jako je zastřihovač Greenworks.
 • Sun Joe Hj22hte-Pro 20-palcové 3.8 amp elektrický živý oříznutí, zelená
 • Trávní a zahradní produkt
 • Venkovní příslušenství
 • Kvalitní produkt

Worx WG212 3.8 AMP 20 ″ Elektrické živé živé ploty

Worx WG212 je poháněn 3.8-amp motor, který produkuje téměř žádné vibrace během běhu. Veškerá práce na nohou se provádí 20palcovou čepelí s 3/4 palcovou řeznou kapacitou.

Stejně jako většina modelů existuje jasná bezpečnostní stráž, která pomáhá zabránit vám ruce v dotyku čepelí, a také zabránit tomu, aby se štěpové štěpování vrátilo zpět do tváře.

V 6.6 liber, WG212 přichází kolem středního rozsahu pro oříznutí živých plotů v této cenové skupině.

Navzdory průměrné hmotnosti jsou tělo a rukojeť lehký a tenký podle návrhu a v kombinaci s 3/4 palcovou řeznou kapacitou je to perfektní zastřihovač pro dosažení podrobných, úhledných okrajů.

Pokud jde o provoz, existuje spouštěč bezpečnosti jedné ruky pro zahájení motoru, zatímco rukojeť D-Grip na přední straně usnadňuje oříznutí horní části nebo stran vašich živých plotů.

Pro vaši bezpečnost není žádný spouštěcí zámek, takže ho budete muset při ořezávání udržet v depresi. V ideálním případě bych rád viděl zahrnutí rotující rukojeti pro větší snadné použití při dosahování těchto oblastí, ale můžete se snadno udělat bez něj.

Celkově je WG212 dobrým příkladem toho, proč nemusíte vždy sáhnout po velké značce, jako je BlackDecker, abyste tuto práci dokončili.

Profous of Worx Electric Hedge Trimmer do 50 let

 • Když je motor umístěn za přilnavostí, vaše ruce mají sklon k únavě pomaleji než u dopředu položených motorů.
 • Slimline profil zastřihovače usnadňuje navigaci malých a těsných prostorů.
 • Tento model trpí prakticky nulovými vibracemi z motoru nebo čepelí, což usnadňuje manipulaci.
 • Vyžaduje prodlužovací kabel, který snižuje riziko, že vás náhodou proříznete napájecí kabel. věřte mi, byl jsem tam.

Nevýhody zastřihovače elektrického živého plotu Worx do 50 let

 • Jakmile jsou to oříznutí rozpočtu, není to nejlehčí, přichází v 6.6 liber.
 • WG212 postrádá rotační rukojeť, kterou uvidíte v modelech konkurentů za podobnou cenu, i když tenký design to poněkud pomáhá zmírnit.
 • Neexistuje žádný zámek pro udržení aktivace spouštěcího deprese; Někteří lidé se o to starají, ale osobně si myslím, že to stojí za další bezpečnost.
 • Přestože použití prodlužovacího kabelu může být prospěšné, musíte se dostat do své peněženky, abyste si ji zakoupili samostatně.
 • 3.8 AMP Electric
 • Průměr řezání 3/4 palce a lopatky s dvojitou akcí
 • 20palcová řezací lišta a hloubka 3/4 palce
 • Štíhlejší design pro snazší manévrování
 • Jasný ochrana pro ochranu

BlackDecker Beht150 Hedge Trimmer

BlackDecker Beht150 je poháněn 3.Motor 2-amp, který tvrdí, že se prořezává přes větve až do 5/8 palců.

Ve 4.6 liber, je to dvě třetiny váhy jednoho z nejtěžších ořízků, které jsem do tohoto seznamu zahrnul, takže je vhodné pro dlouhé relace dosahující těchto otravných vrcholů a stran vysokých živých plotů.

Jen mějte na paměti, že čepele jsou poměrně krátké na 17 palcích, takže pokud nejste vyšší než průměr, budete chtít hledat jinde pro nejvyšší dosavadní větve.

Spuštění přepínače je aktivován tlak bez mechanismu zámku, takže nemůžete spoušť uvolnit a pokračovat v ořezávání.

Spíše než přilnavost kabelu je pod zadní rukojetí retenční šňůra a spouští se, aby se zabránilo náhodnému odpojení. Je to užší, než bych chtěl, i když to znamená velmi bezpečné přizpůsobení, jakmile je kabel na svém místě. Nachází se také velmi blízko spoušť, takže chytání prstů na smyčkovém kabelu není nemožné.

Jednou z mých oblíbených funkcí je bezpečnostní přepínač, který se resetuje pokaždé, když obsluhujete zastřihovač. Chcete.li znovu zahájit motor, musíte nejprve stisknout bezpečnostní spínač, než vytáhnete spoušť. Bylo by neuvěřitelně obtížné spustit čepele náhodně v jakémkoli scénáři, což výrazně snižuje šanci, že vás proříznete kabelem.

Pros of BlackDecker Nejlepší zastřihovač elektrických živých plotů

 • Podpořeno standardní zárukou BlackDecker trvající 2 roky.
 • Má další bezpečnostní opatření ve formě mechanismu spouštění dvou přepínačů.
 • Kratší čepele znamenají lehčí a snadno manévrovatelný nástroj, takže vaše paže nebudou únava tak rychle.
 • Čepele jsou vytvořeny z tvrzené oceli, o kterém se říká, že snižují vibrace rukojetí až o 40%.

Nevýhody nejlepšího zastřihovače elektrického živého plotu BlackDecker

 • Zámek šňůry je poměrně úzký a může být s ním být chmurný, když se snažíte vložit kabel dovnitř.
 • S 17palcovými lopatkami s dvojitou akcí má tento živý oříznutí nejkratší čepele z 5 zastřihovačů, které jsem zahrnul o velkou okraj.
 • Volba návrhu pro popisovač dopředu je lichá; Spíše než zaoblená rukojeť je na přední straně namontovaná rukojeť, která je pro mě obtížnější uchopit bezpečně.
 • Elektrická hrana je vybavena 17palcovou duální kalendářskou ocelovou čepelí pro snížení.
 • 3.2 AMP motor pro ořezávací větve do 5/8 palce
 • Lehký, kompaktní design ozdoby pro rostliny se snadno používá s menší únavou
 • Retence šňůry zabraňuje náhodnému odpojení. Řezání tahů/min-3800
 • Vestavěný spoušť T-Handle a plné délky pro kontrolu při řezání

Scotts ht10020s 20-palcové 3.Elektrický živý zastřihovač 2-ampérů

Upřímně řečeno, jediným hlavním problémem, který jsem měl s tímto zastřihovačem, bylo rozhodnutí výrobce použít knoflík pro dopředu spíše než použití kruhové rukojeti jako každý jiný zastřihovač. I když tento nástroj váží pouze 4.8 liber, je to obtížnější-a troufám si říkat, méně bezpečné-manévrovat, protože prostě nemůžete získat stejný druh přilnavosti.

Protože z krabice není zahrnuta žádná prodlužovací kabel, budete muset sami utratit několik dalších dolarů. Velikost vaší zahrady na paměti, když ji vyzvednete, protože mohu potvrdit, že ho v minulosti chytili krátkým napájecím kabelem, který nedosáhne zadních živých plotů.

Jakmile to připojíte, pod zadní držadlem je kabelová přilnavo.

Pokud jde o řeznou energii, HT10020s používá duální akci 20palcovou čepel vyrobenou z tvrzené oceli, což snižuje šanci na rezavě. Jeho řezací kapacita je 5/8 palců, s 3 400 údery za minutu. Nebo to řečeno jednoduše, Je to mocné.

Přestože čepele padají na 2 palce na mnoho konkurenčních modelů, všimnete si rozdílu, pouze pokud řešíte některé vážně velké živé ploty nebo větve stromů, které jsou mimo dosah.

Pronásledová výřečnosti Scotts Corded Electric Hedge Cormmer

 • To byl nejlehčí zastřihovač elektrických živých plotů do 50 let, který jsem mohl najít, aniž by obětoval funkčnost nebo kvalitu.
 • Ve výchozím nastavení existuje rozsáhlá tříletá záruka. Podle mých zkušeností, pokud rozpočtové oříznutí selhají, pak obvykle selhávají brzy.
 • Zahrnuje lehký kryt čepele pro skladování, ale ujistěte se, že vyčistíte a osušujete čepele, protože kryt nezabrání rezidu, pokud je přítomna vlhkost.
 • Prodlužovací kabel můžete připojit k háku do držadla, abyste snížili šanci na náhodné uzavření nebo zakopnutí.

Nevýhody Scotts Corded Electric Hedge Trimmer

 • Mnoho ořízků na živé ploše najdete do 50 let, které mají 22palcové čepele, zatímco tento model přichází pouze s 20palcovými lopatkami s dvojím akcí.
 • Podobně jako zastřihovač živých plotů BlackDecker je vpřed rukojeť T, což mi připadá méně bezpečné přilnavosti.
 • Budete si však muset koupit vlastní prodlužovací kabel, tento zastřihovač živých plotů je jedním z nejlevnějších nejlepších kvalitních nástrojů, které jsme mohli najít.
 • Výkonný elektrický zastřihovač trávy, který je poháněn 3.2-amp motor pro ořezávání živých plotů a.
 • 20 „Elektrický živý oříznutí s odolnou duální ocelovou čepelí, která vám dává 5/8″.
 • Zastřihovač živých plotů, který vám dává 3400 tahů za minutu; Pohodlné plné délky.
 • Elektrické zaklínací ploty s vestavěným háčkem pro zadržování šňůry pro manévrovatelnost a snadné.

Výběr nejlepšího zastřihovače elektrického zajištění

S jarem hned za rohem budou naše sněhové lopaty a kopečky brzy nahrazeny nůžkami a sekačkami. Pokud se chystáte udržet svůj trávník vypadající skvěle letos na jaře, je nutností mít elektrický oříznutí. Pokud chcete, aby vaše keře a keře vypadaly takto, budete muset získat zastřihovač živého plotu. Zde je několik věcí, které je třeba zvážit při nákupu zastřihovače elektrického živého plotu. Jak dlouho chcete řezací paže? Můžete jít celý den držet těžký nástroj, nebo si musíte vybrat lehký? Jak husté keřů budete sekat? Při čtení článku mějte na paměti tyto otázky. K dispozici jsou spousta možností, takže jsme v tomto článku o zastřihovač elektrických živých plotů dostupných kurátorem kurátoru jsme kurátovali seznam nejlepších 3 modelů. Čtěte dál a vybrat si!

Nemějte pocit, že čtete každý detail? Sestavili jsme tento srovnávací graf právě pro vás. Pokud jste se stále nerozhodli, můžete si přečíst úplné recenze níže!

Greenworks 22102 Makita UH6570 Black Decker HH2455

Nejlepší pro malé rozpočty | Greenworks Hedge Trimmers

Začneme náš seznam pomocí špičkového zastřihovače živých plotů pro malé rozpočty. Greenworks 22102 je náš výběr, který je jedním z nejdostupnějších dostupných modelů, aniž by se sklouzl v kvalitě a výkonu.

Greenworks používá 2.7 amp elektrický motor pro čerpání čepelí paže sem a tam. 2.7 amps rozhodně není nejsilnější motor, který můžete získat pro jeden z těchto nástrojů. Nebudete rychle krájet tlustšími větvemi a možná budete muset strávit trochu více času prací přes silnější skvrny. Ale kvůli nižší spotřebě energie je to velmi energeticky efektivní a ušetří vám peníze.

Duální ocelové čepele Greenworks jsou typické pro většinu zastřihovačů živých plotů, které obvykle vidíme. Nad druhém jsou namontovány dvě dlouhé zoubkované čepele, které se pak posunují tam a zpět vysokou rychlostí, skartuje potupinové větve. Tlačítko pro zapojení motorů nemá uzamykací mechanismus, aby se zajistil bezpečný provoz tohoto nástroje. Paže, na které jsou čepele namontovány, jsou také dlouhá jen 18 palců, jedna z nejkratších, jaké jsme viděli. Pro některé by to mohl být problém, ale znovu, pokud pracujete na menších oblastech, bude to dělat práci.

Váží jen něco přes 7 liber, což z něj dělá jeden z nejlehčích dostupných. Mít takový lehký nástroj je skvělé, protože většina živých plotů budete udržovat pěkné a obložení je pravděpodobně docela velké a bude nějakou dobu trvat. 7 liber je dostatečně lehké na to, aby fungovalo jednou rukou, a také dostatečně lehké, aby (odpovědné) dospívající pohodlně fungovaly.

Napájecí kabel prodlužuje pouze asi 6 palců kolem rukojeti, takže určitě budete muset vyzvednout prodlužovací kabel. pokud ji již nemáte. Šňůra však má šikovný uzamykací mechanismus, který brání tomuto nepříjemnému náhodnému odpojení od šlápnutí na šňůru nebo se chytí na roh.

Tento nástroj GreenWorks je podpořen 4letou (omezenou) zárukou. Uživatelská příručka bude mít všechny podrobnosti, ale je hezké vědět, že Greenworks stojí za jejich produkty. dokonce i ty levnější. Všechny tyto důvody dělají z Greenworks náš výběr pro nejlepší zastřihovač elektrických živých plotů pro malé rozpočty. Plast není nejsilnější nebo nejodolnější, ale stejně jako většina věcí dostáváte to, za co platíte. Určitě to udělá práci pro lehčí keře a keře a pro energetický nástroj kolem 40, o co víc byste mohli požádat?

Battery-poháněný živý oříznutí 115ihd55

Vyzvěte se od šňůr a potíží benzínového motoru s oříznutím živé baterie s baterií 115ihd55. Baterie 40V Lithium-iontová baterie, která je navržena tak, aby se z jakéhokoli projektu na dvoře stal jednoduchým, poskytuje horní část linky a je dostatečně tichá na to, aby bylo možné použít v jakékoli rezidenční oblasti. Komfort a trvanlivost 115IHD55 poskytuje uživatelům schopnost pracovat dlouhé hodiny, protože je vybaven bezkartáčovým motorem a inovativní funkcí uložení, aby poskytoval vyšší poměr točivého momentu k hmotnosti pro zvýšenou účinnost a delší běh. 22palcové lopatky s dvojitým akčním nožem lehkého zastřihovače slouží jako perfektní řešení pro procházení živých plotů a větví, což z něj činí chytrou volbu pro každého majitele domu, který se snaží uklidit kolem svého domu, aniž by v procesu narušil sousedy.

Nejlepší kvalita | Makita Electric Hedge Trimmer

Zatímco předchozí model je skvělou volbou pro ty, kteří zůstávají v rámci menšího rozpočtu, tento další, i když dražší, je vynikajícím produktem. Elektrický živý zastřihovač Makita Makita je náš výběr pro absolutní nejlepší, co si můžete koupit. Tato věc je pro skutečné, plné skvělých funkcí a absolutně skartovaných větví, dokonce i ty na palec tlusté. Makita má masivní řeznou kapacitu s dlouhým rozřezaným ramenem 25 palců. Namontované na řezací rameno jsou duální ½ palcové řazení, které jsou velmi ostré. Tyto věci se bez problémů proříznou i silné keře a živé ploty. Čepele jsou poháněny 4.6 amp modul, téměř dvakrát to u Greenworks, takže máte dostatek energie. Navzdory většímu motoru to běží překvapivě tiché, protože Makita jej vytvořil, aby pracoval tiše a s malými vibracemi. Méně vibrací a ergonomických úchytů je pohodlné používání po delší dobu.

Protože Makita může opravdu jít do práce, zahrnují některé důležité bezpečnostní prvky. Nástroj lze ovládat pouze zatímco obě ruce jsou v kontaktu s oběma úchopy. Toto je skvělá bezpečnostní funkce, která zabrání jakýmkoli nehodám, pokud sklouznete, spadnete nebo jen ztratíte přilnavost. Uvolnění jedné ruky zastaví motor a čepele. Jedná se o skvělou bezpečnostní funkci, ale pokud si myslíte, že byste raději provozovali svůj zastřihovač, jako by to bylo pro těžší dosažení oblastí, může to být problém. I když to váží přes 8 liber, takže jeho použití jednou rukou a udržování vašich řezů čisté a rovné by bylo docela těžké. doporučujeme jen popadnout žebřík. K přední části nástroje je také velký průhledný strážce, který slouží dvěma funkcím. Nejprve to pomáhá zabránit jakémukoli šrapnelu z větví, které skartuje, že se vrátíte a zasahujete vás. Tím, že je to průhledné, Makita vám umožnila sledovat, co vlastně řezáte. Strážce může postupem času ztěžovat vidět skrz, ale stále můžete říct, co děláte bez problémů.

Makita podporuje tyto živé oříznutí s jednoroční omezenou zárukou, stejně jako 30denní záruka spokojenosti, přičemž se jim nahradí nebo vrátí, pokud se vám nelíbí. Na základě působivé reputace Makity pro výrobu kvalitních elektráren nemůžeme předpokládat, že máte mnoho problémů. Tato makita je o něco dražší, ale získáváte působivý nástroj postavený z kvalitních materiálů. Toto dítě absolutně hučí a přiměje vás, aby vaše práce na dvoře za polovinu času.

Nejlepší celkově | Black and Decker Hedge Trimmers

Pokud je Makita trochu z vašeho cenového rozpětí, je tato černý a decker zastřihovače živých plotů naším výběrem pro nejlepší celkově. poskytuje perfektní rovnováhu mezi dostupností s výkonem.

Ve 24 palcích, řezací rameno černých a Decker soupeří s ramenem Makita. Duální akční čepele jsou však o něco méně účinné. Jak již bylo řečeno, konstrukce z tvrzené oceli čepelí je působivá a neměli byste mít žádné problémy s řezáním větví až do tří čtvrtin palce tlustého. Bude to však nějakou dobu trvat, pokud budete mít spoustu větví, které mají husté, nejlépe získat nějaké nůžky pro ty velké. Čepele jsou poháněny 3.3 AMP motor, který power-wise sedí přímo mezi dvěma předchozími modely. Napájecí kabel není dlouho, ale má retenční systém, který brání tomuto nepříjemnému náhodnému odpojení.

Ořízkové živé ploty černých a decker váží těsně pod 7 liber, což je působivé vzhledem k dlouhé paži a většímu motoru. Tuto věc můžete spustit celý den a snadno se nebudete unavovat. Snížení vibrací není tak dobré jako Makita, ale nestačí, aby se vaše zuby v žádném případě nehovořily a je pohodlné používat po dlouhou dobu. Rukojeť může vlastně otočit 180 stupňů, což je skvělá funkce, kterou chybí další dva modely. Když se při čištění těchto keřů a keřů přesunete z vertikálního k horizontálnímu. Tento model má ve skutečnosti zamykání na spínači, že při zapnutí bude motor neustále spustit, bez prstu na spouště. Má také přepínač uzamčení, aby se zabránilo jeho náhodnému spuštění. Prostě je nemíchejte! Zamykací spínač je skvělý, protože nemusíte stisknout spouště. Ale může to být bezpečnostní nebezpečí, takže musíte být opatrnější.

I když to nezabalí stejný úder jako Makita, tento černý a decker zastřihovač živých plotů jistě drží vlastní. Rotující rukojeť a přepínač za uzamykání jsou rozhodně nejlepšími funkcemi, takže je skvělé pro čištění těchto těžko dosažených spotů. Je to skvělá volba, pokud potřebujete něco silnějšího, bez velké ceny.

Jaký je nejlepší zastřihovač živých plodů pro mé potřeby?

Pokud jste se stále nerozhodli, které zastřihovače živých živých plotů jsou pro vás to pravé, dostali jsme vás za pokrytí. Ze tří ořízků, které jsme zkontrolovali.

Řada živých ořízků Makita UH6570 je na vrcholu zády v odolnosti, která má ultra dlouhou 25 palcovou čepel a duální akční řezačky pro sekání větví až do 1 palec silné. Je to dražší možnost parta, ale je to snadno nejsilnější zastřihovač živých plotů, který můžete získat za své peníze. Makita vyrábí skvělé nástroje, které se snadno používají, takže je velmi doporučujeme.

Další v našich doporučeních pro oříznutí o živé plotě je Black Decker HH2455. Tyto živé oříznutí jsou o něco kratší na pouhých 24 palcích, ale výkonné 3.3 amp elektrický motor usnadňuje práci tlustých větví, které ostatní oříznutí živých plotů prostě nemohou řezat.

Konečně naším posledním zastřihovačem hedge je Greenworks 22102. Tento ekonomický model je kompaktní, lehký a stále velmi funkční pro nástroje kolem vašeho dvora. Nenechte se oklamat cenou, i když se jedná o více typu zastřihovače zajišťování domácnosti, stále je velmi snadné používat a funguje dobře.

Celkově to, co pro vás všechny pracuje, to pro vás všechny sniká na nástroje, které používáte, a kolik plánujete je použít. Pro příležitostné použití je levný zastřihovač živých plotů spousta a ve skutečnosti bude velmi snadno použitelný. Pro uživatele, kteří jsou hrdí na to, že mají neposkvrněné dvůr, může být špičkovým zastřihovačem živých plotů lepší sázka. Budete moci proříznout silnější větve živých plotů a svou práci zvládnete rychleji.

Pomohl vám tento článek o recenzích zastřihovačů o výřezů hedge? Vlastníte jeden z těchto modelů? Dejte nám vědět vaše otázky nebo комментари и мнения!

Ahoj čtenáři Hodteheads! Jmenuji se James Kennedy a určitě jsem si užil psaní o svém oblíbeném venkovním vybavení v průběhu let. Zatímco jsem tento blog psal jen od roku 2017, celý můj život jsem venkovním nadšencem. A i když určitě ráda sdílím své názory s vámi všemi, užívám si to ještě více, když slyším vaši zpětnou vazbu! Pokud se se mnou chcete spojit o něčem, co jsem napsal, obraťte se na mě na nebo na naší kontaktní stránce nahoru!

Tovární zásobovací zastřihovač keřů zastřihovače na prodej

Můžeme přizpůsobit stroj podle vašich požadavků.

BOMA PACTORY SHUB SHRUB TRAKMER REDING TRIMERS Small Hedge Trimmer pro kulovou je obzvláště navržen pro oříznutí, prořezávání, řezání sférických rostlin a keřů.Má velmi vysokou pracovní účinnost a může oříznout keře se standardním tvarem koule. Náš kulatý stroj na ořezávání keřů se používá v rostlinných polích, zelených domech a silnicích. Je to dobré řešení pro oříznutí spousty kulatých rostlin, jako je boxwood s vysokou účinností.

Výhody produktu

√ One Blade Oříznutí různých průměrů mladých rostlin

Oříznutí kulatého keřů je zcela nový vynález s technologií patentu. Je vynalezen nástroji Boma.

Náš malý automatický kulatý stroj na ořezávání keřů může oříznout různé průměry mladých rostlin.

Má inteligentní kontrolní systém. Celá struktura může jít nahoru a dolů a čepele se mohou pohybovat ze středu stroje na levou nebo pravou stranu.

Zakřivené řezací čepele se mohou otáčet ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček.

Vysoká pracovní účinnost. Ve srovnání s obecnými nůžkami na živé živé ploty zakřivený zastřihovač Boma šetří 5-10krát větší náklady na pracovní sílu při ořezávání kulatých keřů.

√ Může to fungovat na rostlinném poli se sklonem

Obě strany mohou jít nahoru a dolů samostatně, v tomto případě náš automatický kulatý stroj může pracovat na svahu.

Jako napájení, nízký hluk, nulové emise používáme vysoce kvalitní lithiovou baterii. Po jeho použití byste nikdy nechtěli používat benzínovou oříznutí.

Po úplném nabití může stroj běžet asi 6 hodin.

Kontaktujte nás

Moc děkuji za prohlížení této stránky a přeji vám hezký den!

Kliknutím na tlačítko níže zobrazíte naši domovskou stránku.

Stihl Hand-Held Hedge Trimmers

Světelný živý zastřihovač, ideální pro rozlišování Hobby Gardeners. Anti-vibrační systém STIHL, systém vzduchového filtru s dlouhým životem, 2-mix motor, ovládací páka Master, bez nástrojů, jednostranné řezací čepele.

benzínový živý oříznutí HS 46 C-E

Řezací délka: 55 cm

Zastavte funkce vše v jednom-po celém světě první na benzínovém zajištění zastřihovače, vytvořte HS 46 C-E nástroj volby pro domácí použití. Pokud hledáte robustní, lehký zastřihovač živých plotů.

benzínový živý oříznutí HS 82 t

Řezací délka: 75, 50, 60 cm

Profesionální nástroj s vyšší rychlostí čepele pro přesný řez. 2-mix motor, STIHL anti-vibrační systém, dlouhý život vzduchový filtr systém, oboustranné řezné čepele ve verzi oříznutí, rotující multifunkční rukojeť, šroubovaný řez a špička.

benzínový živý oříznutí HS 87 r

Řezací délka: 75 cm

Profesionální zastřihovač živých plotů s technologií 2 mix motoru. HS 87 R se může pochlubit jednostrannou řezací čepelí navrženou tak, aby prořízla nejtěžší živé ploty. Velké zuby a spodní čepel.

Curdiční živá plošná zastřihovač HSA 26

Řezací délka: 50 cm

Řezačka keřů na oříznutí a udržování menších, stálezelených živých plotů a malých ozdobných stromů. Řezačka keřů s optimalizovanou geometrií řezačky STIHL pro optimální zážitek z řezání. S zastřihovačem trávy.

Bearless Hedge Cutter HSA 45

Řezací délka: 50 cm

Velmi lehký zastřihovač živých živých plotů s dobrým výkonem pro oříznutí větví ve venkovních prostorech vašeho domova. Jednorázová řezací čepele s 24 mm rozestupy zubů, integrovanou ochranou řezu, šroubování.

Elektrický živý oříznutí HSE 42

Řezací délka: 45 cm

Tento extrémně lehký a šikovný zastřihovač elektrických živých plotů je ideální pro tiché ořezávání a řezání živých plotů a keřů kolem zahrady. Díky vysoké rychlosti čepele a velkorysému rozestupu zubů.

Elektrický živý oříznutí HSE 71

Řezací délka: 60 cm. 70 cm

Vysoce výkonný 600 w. Rotační rukojeť 5-poloha umožňuje flexibilní a pohodlné řezání

Elektrický živý oříznutí HSE 81

Řezací délka: 50 cm. 70 cm

Elektrického zastřihovače s rozsahem rozsahu. Vysoce výkonný 650 wattový motor, 2-stupňový redukční ozubená kola s nízkou rychlostí zdvihu a vysokým točivým momentem pro silnější větve. Rotační rukojeť 5-polohy umožňuje flexibilní, pohodlné.

benzínový živý oříznutí HL 91 kc-e

Řezací délka: 60 cm

Optimalizováno pro profesionální řezání oříznutých živých plotů a topiary. Extra krátká šachta a přenos zmenšené hmotnosti vyrobené z odlitku z hořčíku, 2 mix motoru s STIHL Ergostart, řezací tyč nastavitelný o 130 °. Celkový.

Oslovte své klienty na jednom místě, po celý rok

Vaše návrhy na zlepšení:

Filtry: Najděte správné produkty rychleji. Terminologie: Použijte nejběžnější termíny průmyslu. Značky: širší výběr. Produkty: Zlepšení relevance sbírky. jiný

Dostávejte aktualizace v této sekci každé dva týdny.

Podrobnosti o tom, jak Agriexpo zpracovává vaše osobní údaje.

S Agriexpo můžete: Najít nedaleký distributor nebo prodejce | Kontaktujte výrobce a získejte nabídku nebo cenu | Prozkoumejte charakteristiky produktu a technické specifikace pro hlavní značky | Zobrazit katalogy PDF a další online dokumentaci

jsou před zdaněním. Vylučují poplatky za doručení a celní povinnosti a nezahrnují další poplatky za možnosti instalace nebo aktivace. jsou pouze indikativní a mohou se lišit podle země, se změnami nákladů na suroviny a směnné kurzy.