Benzín z karburátoru na procházce -toky traktoru

Udělej si sám

Blog o domácích řemeslech, řemeslech, programování na skriptu Java a Imacros, psaní vlastních programů a výdělcích na internetu. Stejně jako některé jemnosti a nastavení prohlížeče Mozilla a dalších programů.

Takže jste se rozhodli, že příčinou nekonzistentní práce vaší procházky.Behind Tractor Neva byl těsnění karburátoru, tj.

Pak vyvstává otázka. Kde získat toto těsnění. Můžete hledat a nakupovat v obchodě, ale stává se to drahé. Například z komentářů k mému videu o traktoru UNOA Neva někdo napsal, že koupil originální těsnění pro karburátory Subaru za 750R. Blbost. Toto je kousek lepenky. Je to drahé.

Pak mnozí vyřízli těsnění, ne.li mylné. Z panite. Dnes se objevil dotaz na vyhledávání. „Jak řezat těsnění pro karburátor Unine Tractor Neva 7.5“. Pokusím se na něj odpovědět. Ve skutečnosti můžete karburátor odstranit, připojit k němu karburátor a zakroužkovat jej. Podívejte se tedy na povrch kontaktu karburátoru s motorem díry. Bude také muset být provedeno na těsnění. Hlavní myšlenka. Měly by být brány v úvahu všechny otvory, které jsou na povrchu kontaktu karburátoru s motorem. To znamená, že by se nemělo ukázat, že vaše těsnění zablokuje v karburátoru nějakou milimetrovou díru. Poté se motor zastaví nebo pracuje s přerušením. Je lepší pokusit se extrahovat původní těsnění z karburátoru a použít jej jako šablonu. To je celý bod.

Ale doporučuji vám, abyste nevystřihovali žádné těsnění, existuje mnohem jednodušší nástroj. Použil jsem obvyklé auto.Aircraft pro 60 rublů. Sundal staré těsnění. Lepidlo jsem vyčistil z motoru na 3 místech (to byl důvod pro nestabilní provoz mé Motornote Neva, protože lepidlo nedovolilo karburátoru pevně vytáhnout k motoru). Rozvaříme tenkou vrstvu tmelu na povrchu karburátoru a povrchem motoru. Nezapomeňte na tenké otvory v karburátoru. Je lepší neuzavírat kolem něj tmel. Například ponechte další 2 mm zdarma kolem díry. To musí být provedeno, aby bylo možné utáhnout karburátor do motoru. Tmel bude rozdrcen a může zablokovat díru. To je třeba vzít v úvahu. Na mém karburátoru byl jen jeden milimetrový průchod díry a vzduchu, který také nemůže být podle okrajů několik milimetrů. Při sběru tmelu však existuje pouze pravidlo. Když se na obou površích rozmazala tenká vrstva tmelu. Nechte je vyschnout po dobu 5-10 minut. Povrchy se změní na gumu. Lze shromažďovat a snadno se utahovat.

Automatika má velmi velké teploty až do 300 stupňů. Toto je nejlevnější bílý tmel. Také jsem si koupil červený tmel. Odolává teplotě 600 stupňů.

Je snadno rozmazaný, nemusíte kupovat drahé těsnění, nemusíte řezat a hledat paronyte, levně a spolehlivě. Vzduch rozhodně nenechá.

Nevýhodou je, že pokud najednou odstraníte karburátor pro spláchnutí, budete muset křičet starý tmel. Jak obtížné nebo snadné to udělat. Závisí na samotném tmelu. Levná bílá může být těžší, protože je tvrdší. Červené měkčí a může být odtrženo i nehty. Ale kvalita i nejlevnějšího bílého klíčiva je velmi dobrá. Získejte jednou. A zapomeňte navždy, pokud nezískajete bahno pro karburátor. To znamená, že pokud jej nemusíte odstranit pro mytí.

Udělal jsem to jen. Nepoužíval jsem a neřesl jsem těsnění pro karburátor Unoic Tractor Neva 7.5 9 6 a další, ale jednoduše použili nejlevnější auto.Salert, který byl po ruce. Pár let. Žádný problém. A předtím, s továrně položením traktoru procházky Již jsem napsal důvod. Toto je tvrdé lepidlo na 3 místech na těsnění.

Jak eliminovat přetečení benzínu na procházce.Behind Tractor.

Pozdravy! Co by to mohlo být řečeno? Motor Lifan 20 začíná na studeném všem dobře, od druhého úseku, norma po minutě začne fungovat nestabilní triot, začne házet svíčku na svou exambu? Nechápu carb všechna stejná nastavení odpadků karbetu kvality při 2 revolucích Filtr je odstraněn pouze pěnou, reguloval jsem ventil, regulátor revoluce také reguloval

Není to sakra, není tam nic regulovaného, ​​ale Benz je naživu, už jsem to vyzkoušel, otevřelš jeřáb na malou vteřinu a celé panenské obložení, které má ještě dělat všechny potíže a vše bude moudré s roloty a Výsledek nikdo neukazuje molsed všechny bzučení a ve skutečnosti, ale ve skutečnosti

Odpadky schopné způsobit benzín ve vzduchovém filtru

Hlavní zdroje odpadků v palivovém systému jsou:

 • Benzín, kořeněný na neověřené stanici, zejména bezprostředně po přepravě Tierce;
 • Rust z vnitřního povrchu nádrže, například rozvedená po benzinové nádrži;
 • Prvky pokládky karburátoru rozptýleného z fyzického stárnutí;
 • Znečištěný palivový filtr;
 • Vnější prostředí, nebo spíše neopatrný přístup k procesu doplňování doplňování, když vstoupí do benzínového nádrže cizí odpadky.

Obzvláště naléhavý problém pro skútry a motocykly unsponlers of Filtry Filtry.

Odpadky, které následovaly karburátor, spadne pod uzamykací jehlu umístěnou v plovákové komoře. V důsledku toho nejde dolů na své sedadlo a není schopen blokovat palivový kanál.

Chcete.li opravit poruchu, musíte demontovat karburátor. Po odstranění plováku vyjměte jehlu a vložte nezapomenutelné místo. Pomocí stlačeného vzduchu je nutné vyhodit karburátor. Při sestavování palivového systému je důležité jej chránit před odpadky, jinak bude benzín ve vzduchovém filtru opět.

Pro usnadnění diagnózy, pokud je to možné, můžete na své vozidlo nainstalovat podobný karburátor. Pokud benzín vstoupí do vzduchového filtru a s novým uzlem, měli byste i nadále hledat poruchy, aniž byste plýtvali časem analýzy karburátoru.

Jak upravit karburátor na procházce.Behind Tractor?

V technice různých výrobců se úprava karburátoru Motoblocku provádí různými způsoby. Níže zvažte, jak správně a přesně nakonfigurovat palivové uzly v zemědělských agentů různých značek.

benzín, karburátoru, procházce, toky, traktoru

Motobloky značky kaskády

Vybavení většiny značkových modelů značky kaskády zahrnuje karburátory KMB-5 značky.

Chcete.li nakonfigurovat tento palivový uzel, potřebujete:

 • Vypusťte zbývající palivo z tovární plovákové komory;
 • Otevřete montáž a spusťte vzduch uvnitř palivového uzlu;
 • Nakonfigurujte polohu škrticí klapky zatraceně přesně tak, že mezi ní a vzduchovým kanálem umístěným pod bariérou se postupně tvoří úhledná 2 mm mezera;
 • Stisknutím šroubů odpovědných za nastavení přívodu paliva;
 • Začněte pomalu otočit šrouby pomalu, dokud se energetická jednotka sníží;
 • Pomalu šrouby pomalu zašroubujte.

Výsledkem je, že uživatel dosáhne odstranění selhání při provozování motoru a snížení výdajů paliva spotřebovaném jím.

Motobloky Neva MB-1 a Neva MB-2

Nejčastěji jsou v továrním návrhu modelů MB-1 a MB-2 Neva poskytovány karburátory K-45 nebo jejich úpravách. Pořadí jejich nastavení bude stejné.

U továrních palivových uzlů typu K-45p by mělo být úpravy prováděno následovně:

 • Nejprve musíte pracovat na konci továrních šroubů určených pro vlastní úpravu intenzity dodávky maximálního a minimálního plynu;
 • Pak musíte střídavě odšroubovat každý z těchto ocelových šroubů;
 • Dále bude muset operátor začít a plně zahřát energetickou jednotku použitého traktoru procházky;
 • V případě potřeby musíte opakovat 2 předchozí kroky. To musí být provedeno, dokud nebude působení energetické jednotky při minimální možné rychlosti standardního volnoběhu co nejstabilnější;
 • Pokud po několika opakováních nebude možné dosáhnout výsledek, bude nutné odšroubovat a zabalit se zpět a zabalit se zpět a zabalit zpět a zabalit zpět. Tento postup bude nutné opakovat, dokud motor obnoví svou práci.

Zařízení karburátoru traktoru procházky

Pomohou nezávisle eliminovat některou z jeho poruch a také čistit a včas upravit standardní palivovou jednotku.

Strukturálně se mechanismus skládá z:

 • Plovák, který je připojen k vybudovanému ocelovému ventilu zamykacího ventilu;
 • Plováková kovová komora s vnitřními dutinami chromu;
 • Další komora potřebná pro míchání paliva se vzduchem;
 • Struktury distribuce paliva vybavené difuzorem;
 • Palivo a standardní vzduchové trubice vyrobené z technické gumy.
benzín, karburátoru, procházce, toky, traktoru

V závislosti na výrobci a účelu chodníků mohou být jejich karburátory vybaveny dalšími prvky. Ale bez ohledu na to, palivové hools fungují podle stejného principu.

Samotné palivo je v plovákové komoře a jakmile se sníží jeho objem, plovák otevře ventil vybudovaného jehlu. Skrze to vstoupí chybějící objem tankování do komory, po které plovák stoupá a pomalu zavírá ventil.

Karburátor na jednotném traktoru je vybaven výstupním kanálem, který se nachází v plovákové komoře

Sprawer původně hraje roli jakéhokoli distributora paliva, který spadá s chromovým floatem v ocelové míchací komoře Předinpurifikované vzduchové toky do něj spadají přes vstupní trubku vestavěné.

Rysy regulace na různých modelech Motoblock

Auta si můžete vybrat nejen podle typu motoru, ale také od různých výrobců. Navzdory podobnému principu provozu a provozu se rysy regulace mohou lišit v konkrétních modelech technologie.

Chcete.li pochopit, jakou specifičnost je charakterizována nastavením karburátoru nejpopulárnějších značek, měli byste studovat nuance úprav na každém:

Obvykle jsou všechny funkce uvedeny v pokynech, ale existují určité jemnosti, které je třeba si pamatovat.

Oprava karburátoru, zapalovacích cívek a co dělat, pokud nezačne

Zvláštní vybavení, například jeden traktor, je velmi užitečné v domácnosti. Vzhledem k tomu, že Motobloky jsou z hlediska poměru, náklady a výkon nejvíce vyvážené, vyhrávají hodně, traktory i další speciální vybavení.

S jeho pomocí můžete provést velké množství různých operací, které trvají hodně času a vyžadují velké množství úsilí, když používáte pracovní sílu a jednoduchý inventář

.

To platí pro moderní technologii, takže starší modely motobloků, protože za desetiletí se jejich design obecně změnil málo. hmotnost se snížila, rozmanitost modelů se zvýšila, používají se pokročilejší materiály pro výrobu.

.

Proto staré staré motobloky, jejichž životnost byl překročen po dobu třicet let v řadách, vykonávají svou práci z roku na rok. Ale každý rok je stále více potřeba k opravě a výměně dílů, uzlů.

Koneckonců, jakákoli technika se opotřebovává a je třeba ji opravit. A tomu by mělo být věnováno velkou pozornost, pokud například podnikáte dlouhé výlety s nabitým přívěsem

Proto byste se měli seznámit se všemi „příznaky“ poruch, abyste mohli diagnostikovat a zabránit včasné poruše.

Přístroj

Unaose traktor MB 1 byl velmi populární včas, jmenovitě v osmdesátých a devadesátých letech minulého století.

Poté byl trh speciálního vybavení, pokud jej lze nazvat, naplněn produkty sovětských továren, mezi nimiž byly produkty technika Luch považovány za jeden z nejlepších ve svém druhu

Pravidelně vykonával svou hlavní funkci. zpracování pole nebo zahrady, přeprava zboží: plodina, palivové dříví, stavební materiály. Tehdy začalo šíření domácích přívěsů a tendence přeměnit tyto motobloky na mini.traktory začaly.

MB1

Ačkoli technické charakteristiky „paprsku“ MB 1 jsou v mnoha ohledech nižší než moderní motobloky, během vrcholu jeho distribuce byly ve výšce. hmotnost zařízení v sestavené formě je sto kilogramů, rychlost 3,6 na 9 kilometrů za hodinu na rovnou dálnici, nabitý, stabilně rozdává 8-99 kilometrů za hodinu.

Zrychlení na sto, v zásadě, je možné, ale pouze ve velmi specifických podmínkách, které někdo pravděpodobně nebude znovu vytvořit. Spotřeba paliva je 1,5-2 litry za hodinu, objem palivové nádrže je 3,6 litru, takže zkušení řidiči mají vždy rezervu kanystr s palivem.

Jeho velký plus je, že motor nevyžaduje konstantní výplň oleje. je v případě potřeby docela aktuální. Stejný traktor je docela snadné spravovat. tento proces nevyžaduje velké fyzické úsilí.

Minimální prostor potřebný pro zatáčku má poloměr pouhých 1100 milimetrů. Motoboglok Movement. Smooth, díky řetězové převodovce s převodovkou s klínovou je jemně, bez trhnutí.

Více podrobností o motorovém paprsku MB1 viz na

Přenos traktoru procházky. Behind je docela spolehlivý, má dva dopředu vpřed a dva záda a výkonný motor je pro takový produkt docela výkonný. 5 koňských sil, poskytuje dobrou trakci a stabilní rychlost. Vysoký výkon a přilnavost půdy je dosaženo v důsledku pneumatických pneumatik s velkým běhounem.

MB 1 je také výhodná pro přepravu díky rychlému roztažitelnému volantu a kolům

Díky zkušenosti s jeho majiteli, kteří našli všechny příčiny problémů, můžete opravit svůj UNOA Luch Trekid bez zbytečných nákladů.

Pokyny pro opravu

Aby se obnovil vadný jednotný traktor „Ray“ MB 1 pokyny k opravě

Ale jak víte, bez zkušenosti, zjistit, co se rozbilo docela obtížné, nemluvě o designu samotného traktoru procházky. Ale člověk, moudrý opakovanou opravou, bude schopen určit problém bez zbytečného času a také jej rychle eliminuje.

Dobrým příkladem úrovně znalostí a toho, jak dobře je člověk orientován v této procházce.Behind Tractor, to je důvod, proč oheň vychází z výfukového potrubí. Důvod může být velmi jednoduchý. vada spojená s oddíly v tlumiče, které by mohly vyhořet nebo jednoduše spadnout.

Pokud Motobloky „Ray“ MB 1, Caiman, Patriot, Texas, PROST, Crosser, Viking, Forza nezačínají, může existovat více než dostatek příčin problémů, počínaje přítomností benzínu v nádrži, k němu pro karburátor, nebo pokud jsou pásy nebo problémy ve své velikosti.

Nebo zkontrolujte, jak benzín proudí a odpojíte palivovou hadici z karburátoru.

Tenký proud znamená, že jeden z filtrů je ucpaný. palivo uvnitř nádrže nebo vzdušné, ve víku. V tomto případě, pro obnovení práce, stačí je vyčistit, nebo v extrémních případech nahradit. Ale s jakýmikoli problémy se zapálením stále stojí za to zkontrolovat svíčky.

Provozní rada

Po demontáži nejběžnějších poruch a metod, jak opravit doma, poskytneme řadu tipů, které pomohou prodloužit životnost jednotky a snížit počet neplánovaných odvolání do servisních středisek. Sledování našich doporučení se bude zdát zbytečné, ale v budoucnu to ušetří čas a nervy:

 • Přineste svou práci na pravidelné údržbě, kde kvalifikovaní odborníci jsou schopni identifikovat problém „v závodě“. Po objevení a eliminaci malé chyby se ušetříte před drahými opravami nebo dokonce úplným výměnou vybavení.
 • Ignorování nepříjemného aspektu v práci nevede ke skutečnosti, že zmizí nezávisle Pochopte, jakmile si všimnete, že zařízení funguje nesprávně.
 • . Kromě toho jsou dieselové motory nerentabilní za podmínek nízké teploty. Pokud nemáte dostatek technických znalostí a hledáte jednotku pro práci v zimě, doporučujeme, abyste se přebývali na standardních 4-odtahových modelech benzínu.
 • Bloky s dvoutaktními motory na trhu se stávají méně a méně kvůli relativně skromné ​​síle a potřebě nezávisle připravit směs, pokud jste majitelem takového zařízení, nezapomeňte pravidelně umývat přívod paliva systém s čistým benzínem.
 • Pokud se během záruční doby ukázalo, že jednotný traktor je vadný, není extrémně doporučován opravit zařízení na vlastní pěst
 • Pokusujte o touhu zachránit, nekupujte „ne-technologii“ od málo známých výrobců-jeden den. Takové značky nesledují svůj image, a proto kvalita zařízení zůstává extrémně průměrná. Výsledkem je, že existuje šance, že investujete značnou částku, abyste blok uvedli alespoň do nějakého pracovního stavu.

Nakonec stojí za zmínku, že všechny diagnostické a údržbářské operace jsou prováděny na váš strach a riziko. Pokud pochybujete o svých schopnostech, kontaktujte profesionální služby.