Dewalt komerční sekačky na trávu. Komerční stojící sekačka na trávu

dewalt, komerční, sekačky, trávu

Náš průvodce po nestatných komerčních sekačkách

Pokud jde o komerční sekačky, pohotovostní sekačky se hodí mezi středně velkými procházkami a nulovými obraty. Jak jejich název napovídá, provozovatelé stojí na platformě ve stacionární poloze s nohama jen palce od země během operace. Ovládací prvky jsou v jejich rukou.

Asi tucet výrobců vystavovalo v The Gieexpo v Louisville v Kentucky na Gieexpo v Louisville v Louisville v Louisville v Louisville v Louisville v Louisville.

dewalt, komerční, sekačky, trávu

Stejně jako každá jiná rozmanitost komerční sekačky nabízejí pohotovostní sekačky jedinečným výhodám, díky nimž jsou efektivnější pro určité typy nemovitostí a podmínek.

Někteří dodavatelé se spoléhají na nepodstatné sekačky jako na své primární řezací stroje. Mnoho dalších krajinných profesionálů je používá jako jeden z několika různých typů komerčních sekaček ve svých produkčních flotilách. Dodavatelé využili tohoto minulého října GIEEXPO, aby porovnali překvapivé množství stand-on značek.

Tato minulá show se ukázala jako obrovská bash. Akce se zúčastnilo v Kentucky Exposition Center, než 21 000 lidí (velká většina z nich. Majitelé krajinných společností, mnozí s sebou přinášejí zaměstnance, rozdělili svůj čas mezi setkání s dodavateli v kavernózní výstavní hale a vojá venku do sousední, travnaté, 19-akrové venkovní demo oblasti.

Požehnané dokonalým počasím, tyto profesionálové dali neuvěřitelné množství nových komerčních sekaček, včetně nestabilních modelů, přes jejich kroky na trávníku těsně mimo dveře výstavní haly.

Než se však vrhneme do stand-on modelů vystavených na výstavě, udělejme krok zpět a krátce zkontrolujte, jak se tyto stroje staly tak populárními.

Jak to začalo

Pokud jste byli v krajinářském průmyslu nějakou dobu, pravděpodobně jste obeznámeni s jmény Bill Wright a Dane Scag. A oceňujete role, které hráli při vývoji pohotovostních sekaček.

Pokud jste nováček, možná neznáte příběh, takže se opakuje, i když jen krátce.

Bill Wright, zakladatel Wright Manufacturing Inc., Frederick, Maryland, je osobou, která je nejvíce zodpovědná za popularizaci sekačky.

Wright začal sekat trávníky ve své sousedství Marylandu před jeho dospívajícími roky. Pokračoval v sečení a také pracoval jako auto mechanik, do svých 20 let. Když v roce 1981 založil vlastní firmu na péči o trávník, Lawn-Wright v Gaithersburgu v Marylandu, dovednosti, které honilo jako mechanik, se hodily.

Wright a inženýr Jim Velke si uvědomili, jak se unavení zaměstnanci stali po celý den pomocí jednotek a inženýr. Na konci 80. let ji představili na komerčním trhu. Odtud to nebyl moc skok, aby si pár představoval, navrhl a vyráběl „skutečnou“ sekačku.

V roce 1993 Wright prodal své podnikání v oblasti péče o trávník, aby se soustředil na vývoj a výrobu nestatné sekačky a dalších produktů pro úsporu práce. V průběhu let vydělali spolu s Velkou více než 20 patentů za jejich inovace.

Dva vzdálí podnikatelé

Wright obdržel patentové schválení stabilního designu v roce 1995. Jen o dva roky později přivedl na trh The Wright Stander, první sekačku jeho společnosti.

Dnes je název výroba Wright, a zejména její značka Stander, prakticky synonymem pro kategorii produktů.

Ve vývoji kategorie je často zapomenutý příspěvek dalšího úspěšného a vzdáleného podnikatele.

Pozdní Dane Scag, oportunistický podnikatel a brilantní inženýr, byl zodpovědný za mnoho pozoruhodných vylepšení komerčních sekaček. Viděl také potenciál pohotovostního designu. Ve skutečnosti si SCAG zaslouží uznání za to, že je první, kdo představil sekačky na komerční sečení nulového otočení.

Scag, zakladatelka Great Dane Power Equipment, vyšla s Surfer Stand-on, který byl vyroben v Jeffersonville v Indianě. Great Dane poslala první sekačky na trh na trh několik měsíců předtím, než se Wright Stander objevil v showroomech prodejců.

SCAG prodala svou společnost John Deere v roce 2000 a výroba Velkého surfaře Dane byla nakonec přerušena. Zemřel v roce 2013 ve věku 94 let.

Jiní vidí příležitost

Od konce 90. let až doposud se ostatní výrobci, kteří vidí kategorii produktů neustále roste, přidávají stand-up, aby završili své komerční linie.

Zatímco základní design a funkce postavných sekaček zůstala v podstatě stejná od svého úvodu až dosud, dnešní jednotky jsou produktivnější, pohodlnější pro provoz a v některých případech všestrannější.

Vezměte například model Toro Nového modelu s více silami, například díky svému systému rychlého připojení. The Thurčita na displeji uvnitř výstavní haly představovala koště. Dodavatelé vložili stejnou jednotku se sněhovým plutem šéfa venku. Multi-síla tribuny přitahovala od dodavatelů velkou pozornost.

Mezi další nové položky do standartní kategorie v minulém roce patří QuickCat z Bob-Cat (značka Schiller Grounds Care); Havener Industry’s Bradley Stand-on Compact Zt; The Hustler SS Stand-on (z Excel Industries); Ferris SRS Z2; Jacobsen WZT a Stryker z Dixie Chopper (nyní vlastněný Jacobsen Textron).

Exmark, vážně, John Deere, Wright a další výrobci minulý rok upgradovali a přidali nové funkce pro zavedené modely. Deere nabídla mulč na vyžádání po sérii Quiktrak, Exmark EFI benzín a EFI propan možnosti pro své modely Vantage, vážně předváděl svůj přepracovaný pro-stanoví a Wright vyráběl svůj upgradovaný Stander ZK.

V celé desce výrobci sekaček nadále upgradují ovládací prvky operátora a systémy pozastavení platformy, aby se zlepšila pohodlí operátora. Komfort je samozřejmě velký problém s komerční sečení. Provozovatelé tráví každý pracovní den na sekačkách. Méně unavení zaměstnanci jsou produktivnější zaměstnanci.

Pokud dokáže časopis Turf určit, existuje 15 dodavatelů na komerčním trhu se sečením. Kombinovali, představovali více než 19 000 nestalových sekaček na koni dodávané v roce 2015. Wright Manufacturing i nadále byl vedoucím průmyslu a přepravoval asi jeden ze čtyř strojů. Zatímco ani Toro, ani Exmark, vlastněný Toro, se nepřiblížil Wrightovým zásilím, společně překročili společnost se sídlem v Marylandu asi 500 stand-on jednotkami.

Průvodce výrobcem sekačky

Bad Boy: Outlaw Stand-on

Hravě: Pro-Stonce

Havener Enterprises: Bradley Stand-on Compact ZT

Průměrné zelené sekačky: Stalker Stand-on Electric Commercial

Schiller Grounds Care: Bobcat QuickCat

Společnost Toro: Multi-Force tribuna

WorldLawn Power Equipment: Venom Encore Rage

Wright: Stander zk

Dewalt komerční sekačky na trávu

Možná jste si vědomi rozsáhlé řady výrobků venkovního vybavení napájeného z baterií Dewalt, ale co plyn? Dewalt má řadu možností sekačky na trávu navržených speciálně pro uspokojení potřeb profesionálních posádek. Spojujeme se s Dewaltem, abychom vám o nich řekli více!

Dewalt Commercial Zero-Turn trávník sekačky a pro podporu podpory

Ať už zahajujete vlastní podnikání v péči o trávník nebo hledáte sekačku postavenou po dlouhé hodiny na velkých nemovitostech, jsou s ohledem na vás navrženy komerční sekačky Dewalt. Řádek pokrývá možnosti až 54 palců a modely jízdy až 60 palců. Dostaneme se do konkrétnějších podrobností o těch za okamžik.

Jednou z velkých výhod je Dewalt‚s Pro Support Hub. Pomocí webové stránky nebo aplikace se tento servisní zážitek posouvá komerční vlastnictví na jiné úrovni. Můžete zavolat, SMS nebo použít online platformu k získání zkušené podpory pro vaše údržby a řešení problémů. Existuje dokonce schopnost videohovoru, aby vaše technika podpory mohla vidět, co vidíte.

Kromě pokynů jste schopni získat pomoc s částečnými doporučeními a nákupy. Rozhraní pro podporu Pro také umožňuje sledovat vaše nákupy a ukládat informace o produktech pro budoucí odkaz.

Samozřejmě je někdy pohodlnější navštívit místní prodejce nebo servisní středisko. Hub Pro Support Propod vám může pomoci najít ty nejblíže k vám a pomoci poskytovat prioritní služby, jakmile dorazíte.

Od centra podpory Pro po místním prodejci je to všechno o zkrácení vašich prostojů a udržování běhu vašeho vybavení.

Dewalt Z260 60 in. Komerční sekačka na trávu s nulovým otočením

Vlajková loď Dewalt v komerční sestavě sekačky na trávu s nulovým otočením je Z260. Je navržen tak, aby řešil 4 až 10 akrů s profesionálními výsledky.

Začíná to s 24 koňskými silami Kawasaki FS Series V-Twin Engine ve spojení s hydrostatickou převodovkou ZT-3400, která dodává až 500 ft-lbs výstupního momentu a vrcholí při 9 mph (3.5 mph v opačném případě).

Paluba je 60 palců s 17 výškovými pozicemi (1. 4.75 palců) a je konstruován z vyztužené vyrobené oceli o rozměrech 10. Stejnou sekačku můžete také chytit s 54palcovou palubou jako Z254.

Pro pohodlí a přizpůsobení se sedadlo pohlcující dopad, široká nožní pánev a nastavitelné lapky pomáhají řešit dlouhé dny.

Pokud potřebujete další důvod, proč stisknout spoušť na Z260, Dewalt je staví v USA pomocí globálních materiálů.

Další hlavní body

 • Elektronický přepínač PTO (Power Take.Off)
 • 1.5 x 3palcový trubkový ocelový rám
 • 23 x 12palcová zadní kola
 • 13palcová offsetová přední kolečka
 • Ochraňový bar
 • Bezpečnostní pás
 • 5.5-galonová palivová nádrž

Cena: 7999 MSRP (7499 MSRP s 54palcovou palubou)

Dewalt X554 54 in. Nestatná komerční sekačka

Když potřebujete rychlé montáž a demontáž sady s velkým sečením a menší stopou přívěsu, podívejte se na Dewalt X554. Je vybaven 26 koňským výkonem Kawasaki FT730V EFI Series Series s elektronickým škrticím klapkou, 12cc hydro-gear čerpadlo a přenosy motoru parkerů pro přesné ovládání přes zatáčky. Může se pochlubit působivou rychlostí až 10 km / h a až 5 km / h opačně.

X554 je největší v pohotovostní linii, s ocelovou palubou vyrobenou o 54 palců 10 měřid. Je schopen sekat od 1 do 5 palců výšek a 2-4-akrové vlastnosti jsou v jeho kolečkách. K dispozici je také 48palcová verze (x548).

Chcete.li zlepšit úroveň pohodlí, existuje nadměrná, hustá kyčelní podložka se dvěma palci výšky. Široká platforma také dává vašim nohám dostatek prostoru k nalezení pohodlné jízdy.

Kola stojí za zmínku kvůli jejich velikosti. Zadní kola jsou hovězí 24 palců a přední kola Caster jsou 13 palců, což vám pomáhá spravovat hrbolatý terén.

Stejně jako Z260 je tento model také vyráběn v USA pomocí globálních materiálů.

Další hlavní body

 • Elektronický přepínač PTO (Power Take.Off)
 • Bez nástrojů bez nástrojů přístup k oblasti údržby klíčů
 • 5-galonová palivová nádrž

Kde si můžete koupit sekačky na trávu

Dewalt komerční sekačky najdete v obchodě a online najdete. Hledejte expanzi do vybraných maloobchodníků s outdoorovou energií Farm spolu s nezávislými prodejci v průběhu roku 2022.

Dewalt komerční záruka sekačky na trávu

Dewalt podporuje tyto sekačky komerční zárukou a existují určité rozdíly mezi některými modely.

 • X536, X548, X554 Stand-on sekačky: 2 roky, neomezené hodiny
 • Z148, Z160 sekačky na nulu: 4 roky, 600 hodin
 • Z254, Z260 sekačky na nulu: 4 roky, 800 hodin

Dewalt a Garanted Tough jsou registrované ochranné známky pro elektrické nářadí DeWalt, venkovní vybavení a příslušenství. Jak vyžaduje Kawasaki, koňská síla testovaná v souladu s SAE J1995 a hodnocena v souladu s SAE J2723 a certifikována společností SAE International.

Hydro-Gear je registrovaná ochranná známka společnosti Hydro-Gear Limited Partnership.

Kawasaki je registrovaná ochranná známka společnosti Kawasaki Heavy Industries, Ltd.

Parker je registrovaná ochranná známka společnosti Parker Intingibles, LLC.

Stand-on Mewer vs. Sekačka s nulovým otočením

Váš trávník by měl na lidi udělat dobrý dojem. Uklizená nemovitost se často překládá do uklizeného domu a profesionálního, důvěryhodného podnikání. Komerční budovy s velkými trávníkovými oblastmi mohou přilákat potenciální zákazníky nebo zapůsobit na potenciální klienty dobře upraveným venkovním prostorem.

Získání nejlepšího trávníku vyžaduje správné nástroje a nejdůležitějším nástrojem pro údržbu trávníku je sekačka na trávu. Stand-on sekačky a sekačky s nulovým otočením jsou dvě dobré možnosti, jak udržet trávu a zahrady komerčních vlastností ve tvaru špičky, ale každý má své vlastní jedinečné rysy a výhody. Tento porovnávací příručka vám může pomoci rozhodnout se, zda by váš komerční trávník nejvíce prospěch ze sekačky nebo sekačky s nulovým otočením.

Porovnání pohotovostních sekaček vs. Sekačky s nulovým otočením

I když si můžete myslet, že jediným rozdílem mezi těmito dvěma typy sekaček je to, že člověk vyžaduje, abyste na něm stáli, abyste ji řídili, zatímco druhý má místo, je třeba zvážit více, než byste mohli očekávat. Následuje šest klíčových rozdílů, aby se zjistilo, zda je sekačka nebo statečná sekačka s nulovým otočením nejlepší volbou pro údržbu vaší komerční nemovitosti.

Vhodnost majetku

Vlivným faktorem, který je třeba zvážit, je velikost trávníku vaší komerční nemovitosti. Popravdové sekačky jsou nejlépe vhodné pro řezání velkých dvorů s mnoha těsně rozmístěnými překážkami, které je třeba manévrovat kolem. Komerční sekačky jsou odolnější a mají rychlejší čepele než obytné, takže je lépe vhodné pro větší oblasti, které je třeba posekat. Zatímco pohotovostní sekačky jsou dobré při manipulaci s překážkami a kopci, jsou pomalejší než sekačky s nulovým otočením o malé procento.

Sekačky s nulovým otočením jsou nejlepší volbou pro komerční nemovitosti s velkými plochými trávníkovými oblastmi. Jsou to rychlé, bezpečné a spolehlivé volby pro komerční vlastnosti s jednoduchými rozvrženími a několika překážkami. Pokud máte velkou úroveň nemovitosti, která potřebuje časté výřezy během jara a léta, pak sekačka s nulovým otočením je pro vás ta pravá vhodná.

Jedním z největších faktorů, které jdou do kterých sekačka nejlépe vyhovuje vaší nemovitosti, jsou podmínky trávníku. Pokud máte nízký půdu, vysoký odstín a mokré oblasti, budete více než pravděpodobné, že použijete statečnou sekačku. Jsou poloviční hmotností svých protějšků s nulovým otočení.

Velikost paluby

Něco, co je třeba mít na paměti, je velikost paluby sekačky. Velikost paluby se liší v závislosti na modelu a výrobci sekačky. Velikost paluby sekačky určuje, jak rychle může snížit váš trávník a jak pevně může trvat rohy. Sekačky na pohotovostní i nulové otočení mají různé velikosti paluby. Větší mohou urychlit proces sečení, ale může být náročnější pro manévrování při sečení přísnějších rohů nebo kolem překážek.

Stand-on sekačka s menší velikostí paluby bude nejlepší pro nemovitost, která je mezi.Velikost 5 a pět akrů. Stand-on sekačka s větší velikostí paluby může být to, co potřebujete pro velké vlastnosti se složitými zatáčkami a mnoha překážkami.

Funkce

Jedinečnou výhodou pro nestatné sekačky je zlepšená viditelnost a snadné použití. Tím, že stojí na sekačce, řidič získá lepší výhled na oblast, kterou seká, a na okraj sekačky. Posádka bude více přijímat, že bude muset vystoupit z sekačky, aby zvedla odpadky, vysunula zbytky z cesty a vyčistila jakékoli jiné předměty, které zasahují do sečení. Mít větší rozsah pohybu na sledování překážek pomáhá zlepšit přesnost, snižuje chyby ořezávání a je celkový spořič času. Také to dělá sečení vašeho trávníku bezpečnější, zejména pokud máte pracovníky nebo jiné chodce v okolí.

Nevýhodou k nestatné sekačce je únava, ke které může dojít po celém dni postavení na platformě. Nepodavatelná sekačka je pro lidi s problémy s zády lepší, protože všechny hrboly na nestabilní sekačce nejsou ve vaší páteři ve srovnání s sekačkou s nulovým otočením pociťovány.

Sekačky s nulovým otočením

Sekačky s nulovým otočením jsou vyrobeny pro manévrování a rychlost. Nejvýznamnější výhodou sekačky s nulovým otočením je téměř neexistující poloměr otáčení otáčení. Tato funkce znamená, že sekačky s nulovým otočením mají mnohem více než jejich standardní protějšky. Můžete snadno navigovat překážky a doručit těsný řez, který odstraní potřebu ořezávání okrajů. Pokud má vaše komerční nemovitost ploché plochy mezi jedním a deseti akry velkými s občasnými překážkami, jako jsou rostliny, stromy a keře, pak může být otočení nuly přesně to, co potřebujete.

Mechanismus řízení sekačky na řízení se obvykle mírně liší ve srovnání se stabilní sekačkou. Oba mají hladké a přesné ovládací prvky pro jemnou ořezávání a manévrování kolem ozdob, květinových kolíků a stromů. Sekačky s nulovým otočením lze také rozlišit jejich nízkým profilem a velkými zadními pneumatikami, které zlepšují trakci, a pomáhají šířit hmotnost ze stroje.

Transport a skladování

Jak již bylo zmíněno, je nezbytné znalost správné velikosti sekaček. Při používání profesionální služby pro údržbu trávníku ovlivňuje velikost sekačky, jak jsou přepravovány do az vašeho komerčního vlastnictví. Společnosti s menšími přívěsy by mohly přepravit více sekačky, protože jsou kompaktnější než sekačky. Pokud děláte údržbu sami, musí být při výběru velké sekačky s velkou velikostí paluby zváženo úložiště.

Přeprava sekačky s nulovou otočením je snadná, když je oblast sečení vaší komerční nemovitosti malá a vyžaduje pouze jednu sekačku. Možná budete moci namontovat dva sekačky na přívěs, zatímco předtím byste se mohli hodit pouze na jednu nulovou otočení.

Pohodlí

Různé faktory ovlivňují, jak pohodlné je používat sekačku, zejména pro delší úlohu. Stand-on sekačky mohou být pohodlnější pro vaše dolní část zad než sekačky s nulovým otočením. Stání je lepší pro vaši dolní část zad než poloha sezení, která je přijata k řízení sekačky s nulovým otočením, a když stojíte, dolní část zad je méně ovlivněna vibracemi motoru. Snadnější sekačky lze také namontovat a sesednout.

Během dlouhých pracovních míst s velkými nemovitostmi je však pohodlnější sedět spíše než vstát. Sekačky s nulovým otočením jsou přístupnější pro ty, kteří mají omezené fyzické schopnosti, protože pohotovostní sekačky mohou být fyzicky náročnější. Green Black od roku 2018 přešla na všechny sekačky a neohlédla se. Naše posádky se nehádají o tom, kdo se posadí na sekačku. Jsou produktivnější, odpadky se zvedne a naše stížnosti na tahové značky se snížily o 72%.

Perfektní nástroje pro perfektní služby

Znalost nejlepších nástrojů údržby je nejlepším způsobem, jak udržet svůj komerční majetek v nedotčeném stavu. Green Black LLC nabízí širokou škálu služeb komerčních nemovitostí mimo péči a údržbu trávníku. Poskytujeme vykopávací služby, zimní služby, renovaci trávníku, osvětlení krajiny a jakoukoli jinou službu, která přinese to nejlepší v trávníku a exteriéru vaší komerční nemovitosti. Získejte kontakt s námi a získejte bezplatnou nabídku na kterékoli ze služeb, které nabízíme, a buďte ujištěni, že máme perfektní nástroje pro tuto práci.

Proč je 32 ”standout stand-on sekačka pro dodavatele?

Za posledních šest měsíců jsme zaznamenali obrovský nárůst počtu lidí, kteří si nakupují pohotovostní sekačky. Existují různé sekačky, ale 32 ”je zdaleka nejoblíbenější.

Za náklady, efektivitu a menší únavu je to statečná sekačka volby.

Ve Scag je naše motto: práce chytřejší, ne těžší

Proč byste strávili celý den sečením, kdy byste mohli být provedeni do oběda a stále se dostanete do hospody včas na pultové jídlo a hrnec, nebo pokračovat v práci a generovat větší příjem.

Pokud jste dodavatelem, který chce zvýšit efektivitu, pak by měla být 32 “sekačka vaší volbou číslo jedna.

Náklady na 32 ”sekačku

Jedna otázka, na kterou jsme položili pořád, je: „Proč jsou tak drahé sekačky?“

dewalt, komerční, sekačky, trávu

Je to ta nejdražší věc, kterou si koupíte, ale nejlevnější věc, kterou budete vlastnit.

Průměrná 32 ”stojatá sekačka stojí kolem 14 000. Náklady mohou být trochu šok, ale získáváte hodnotu za peníze. Většina dodavatelů financuje svou sekačku, která může být až 75.00 týdně.

To je pravda, jen si představte, kolik peněz byste mohli vydělat s celou tu dobu na to, abyste sekali další trávníky za to 75.Investice 00 za týden.

Jaké jsou výhody stojaté sekačky 32 ”?

Lepší pro vaše záda

Lidé, kteří pracují dlouhé hodiny chůze za sekanou s push/vlastním poháněním nebo na sedící sekačce, mohou vyvinout špatné problémy se zády. Stojící sekačky jsou mnohem lepší, protože vaše nohy a nohy berou nápor absorpce šoku. Stojící sekačky způsobují mnohem méně únavy a nepohodlí než jiné sekačky.

Kompaktní velikost

32 ”sekačka je docela kompaktní, takže se může dostat přes většinu bran. Popravdové sekačky jsou skvělé v oblastech metra, kde je třeba udržovat menší, krajinářské vlastnosti. Stand-on sekačky mají schopnost manévrovat velmi těsná místa a jsou mnohem kratší než jiné typy sekaček.

Bezpečnost

V případě nouze je snadné vyrobit rychlý útěk z nestatné sekačky. Pokud by se stalo něco nebezpečného, ​​bylo by velmi obtížné vystoupit sedící sekanou se stejným množstvím rychlosti.

Vzhledem k tomu, že stojíte za sekačkou, máte lepší viditelnost toho, co je před námi. Budete moci snadno vidět jakékoli bariéry nebo nebezpečí dříve, než byste se posadili.

Rychlost

Můžete sekat mnohem rychleji na nestabilní sekačce, než můžete s běžnou sekačkou s push/samoobsluhou. Pokud jsou předměty nebo překážky dopředu, můžete rychle skočit ze sekačky, přesunout věci z cesty a znovu skočit zpět. To nelze provést tak rychle na sezení sedící nebo na sekačku.

Proč bych měl koupit scag 32 ”stand-on meč?

Naše 32 ”pohotovostní sekačky jsou oblíbené u prodejců a dodavatelů trávníků, protože prodáváme pouze vysoce kvalitní stroje. Celé sekačky na komerční třídě nabité těžkými komerčními komponenty.

V-ride II 32 ”

Naše V-RIDE II 32 ”je skvělá sekačka. Je to kompaktní a vysoce manévárské. Do přívěsu se můžete namontovat spoustu strojů i s V-ride II kvůli jeho malé velikosti. Tato sekačka má dvojitý motor kola s dvojitým hydraulickým čerpadlem se systémem pohonu nabití čerpadla, takže budete moci bez námahy ostře nasadit. Poskytuje močková paluba

Najdete motor Kawasaki Commercial Grade Engine (FX) ve V-Ride II 32 ”, který nabízí perfektní kombinaci energie a výkonu, který potřebujete. Tato pohotová sekačka je pohodlná a poskytuje hladkou jízdu pro vás, takže dokončíte sečení, aniž byste se cítili unaveni a bolestivé.

Paluba je těžká komerční trifikovaná (téměř půl palce tlustá) horní deska s těžkým stupněm mastných vřeten, rozdělených ocelových kladků s těžkými volnoběžnými rameny a Kevlar Belts hodnocené na minimálně 400 hodin.

Další výhodou sekaček Scag je to, že jsou postaveny tak, aby vydržely a snadno se udržovaly, takže nebudete rozvětvovat hotovost po celou dobu na opravu sekaček. Můžete také nakonfigurovat 32 ”model tak, aby vyhovoval vašim potřebám údržby trávníku.