Jak ověřit pravost nářadí Bosch podle čísla

Jak zkontrolovat pravost spotřebičů Bosch?

Pravost výrobku si můžete ověřit také na webových stránkách ochrany.Bosch.com ručním zadáním bezpečnostního kódu ze samolepky KeySecure. Výsledky testů vám poskytnou informace, které potvrzují pravost výrobku. V mobilní aplikaci se zobrazí jeden z barevných indikátorů.

Hlavní rozdíly, na které je třeba si dát pozor:

Barva pouzdra a krytu profesionálního nástroje. Modrá, pro kutily a zahradní nářadí. zelená barva. Logo Bosch na pouzdře a krytu. s reliéfem a sytě červenou barvou. Na padělcích je logo obvykle tvořeno nalepenými písmeny.

Systém Bosch KeySecure. snadné a pohodlné ověřování pravosti náhradních dílů Bosch

Společnost Bosch zavádí vícestupňový bezpečnostní systém KeySecure, který chrání řadu jejích automobilových dílů před paděláním. Lze jej použít ke kontrole pravosti elektrických palivových čerpadel, lambda sond, snímačů průtoku vzduchu, startérů a alternátorů, jakož i součástí vstřikování nafty, jako jsou žhavicí svíčky, tlakové ventily, vstřikovací ventily, dvojice pístů a rozprašovače.

Výrobky chráněné systémem KeySecure mají na obalu speciální nálepku s bezpečnostním kódem a hologramem. To umožňuje uživateli rychle ověřit pravost dílu, aniž by musel otevřít krabici.

První generace bezpečnostních nálepek KeySecure se objevila v roce 2007 a skládala se z 15místného kódu a obvyklého hologramu. V roce 2009 byl do etiket integrován kód MAPP, který umožňuje automatické snímání symbolů. Od roku 2012 začal systém používat 16místný bezpečnostní kód a hologram začal mít čísla, která odpovídají posledním znakům kódu.

Díky všem těmto změnám je nyní ověření pravosti dílu Bosch pomocí ověřovací služby KeySecure jednoduchý, rychlý a pohodlný proces. To bylo provedeno pomocí mobilní aplikace NeoReader pro chytré telefony se systémem Android a iOS. Aplikace je k dispozici na GooglePlay Market a Appstore na vyžádání „NeoReader“. Aplikace je k dispozici také na domovské stránce Bosch Car Parts v části Opravy a servis. Po stažení otevřete aplikaci NeoReader, namiřte fotoaparát chytrého telefonu na kód MAPP nálepky KeySecure a aplikace automaticky provede online dotaz. Pravost výrobku si můžete ověřit také na adrese protect.Bosch.Pravost produktu můžete také zkontrolovat ručním zadáním bezpečnostního kódu na nálepce KeySecure.

Uživateli jsou tak poskytnuty informace, které ověřují pravost výrobku. V mobilní aplikaci se zobrazí jeden z barevných indikátorů. Zelená barva znamená, že byl poprvé zaregistrován ověřovací kód a že výrobek je pravý. Žlutá barva označuje, že jedinečný kód je správný, ale byl již zadán vícekrát. běžný znak u padělaných výrobků. V takovém případě se obraťte na svého prodejce, aby výrobek vrátil nebo vyměnil za originální výrobek Bosch. Pokud kontrola svítí červeně, znamená to, že jedinečný kontrolní kód je porušen, nesprávně zadán nebo neexistuje.

Jak můžete zkontrolovat pravost společnosti Bosch?

Pravost výrobku si můžete ověřit také na webových stránkách ochrany.Bosch.com ručním zadáním bezpečnostního kódu z nálepky KeySecure. Po ověření obdrží uživatel informace, které potvrzují pravost výrobku. Přitom se v aplikaci zobrazí jeden z barevných indikátorů.

Důležité rozdíly, kterým byste měli věnovat pozornost: Barva pouzdra a krytu profesionálního nástroje. modrá a pro kutily a zahradní nářadí. zelená. Logo Bosch na pouzdře a krytu. je reliéfní a má výraznou červenou barvu. Na padělcích je logo obvykle tvořeno nalepenými písmeny.

Jak poznat padělané nářadí Bosch?

Výrobky uváděné na trh pod značkou Bosch se vždy vyznačovaly vysokou kvalitou konstrukce a materiálů, odolností a vysokou úrovní bezpečnosti obsluhy při používání. a proto stojí řádově více nebo dokonce více než jeho nekvalitní protějšky. A samozřejmě se v důsledku moderního trhu objevuje stále více takzvaných „replik“, jinými slovy napodobenin tohoto nástroje. Společnost Budprokat nejen půjčuje elektrické nářadí, ale je také oficiálním prodejcem společnosti Bosch. Můžete si koupit pouze originální nářadí s původní zárukou a jak rozeznat padělek od originálu, rádi vám řekneme.

ověřit, pravost, nářadí, bosch, čísla

Hlavní rozdíly, kterým byste měli věnovat pozornost, jsou tyto

1) při výběru výrobku se značkou Bosch věnujte pozornost barvě pouzdra a krytu. barva kufru a pouzdra profesionálního nářadí. modrá a pro kutily a zahradní nářadí. zelená barva. Logo značky Bosch na pouzdře a krytu. je reliéfní a má sytě červenou barvu. Na padělku je logo obvykle tvořeno nalepenými písmeny.

2) Pouzdro skutečného profesionálního nástroje. Černo-modrý; falešný je modro-modrý. Tělo vykazuje hrboly a nerovnosti způsobené špatnou montáží padělku. Odlévání „otřepů“, vůlí a velkých mezer.

3) Informační štítek na padělku je vyroben z tenké fólie nebo plastu. Na štítku nejsou žádné údaje o výrobci, ale je tam hieroglyfický nápis. Kód výrobku (desetimístné číslo) neodpovídá kódu výrobku v katalogu Bosch. Barva na spínači je neúhledná a má šmouhy. Tlačítko je na skutečném nástroji povinné. Knoflík, knoflík nemusí být na padělaném výrobku přítomen.

4) Vezměte na vědomí záruční list a pokyny. Záruční list originálního nástroje by měl mít formát A4 a záruční list by měl být růžový a opatřený vodoznakem. Na záručním listu je uvedeno 16místné číslo, označení nářadí a adresy servisu Bosch. Pokyny jsou vždy doplněny překladem do ruštiny. Pozor na padělky!

5) Pokud se vám někdo pokusí prodat rotační brusku nebo přímočarou pilu Bosch.NEPOMÁHEJTE! je to padělek. Společnost Bosch tyto sady nevyrábí.

Klasifikace hořáků Bosch

Svítilny Bosch jsou podmíněně rozděleny na profesionální a domácí. Domácí gimbaly váží podstatně méně než profesionální gimbaly s výkonem až 900 W. Nevýhodou těchto nástrojů je špatné chlazení elektromotoru a vysoká tendence ke zpětnému rázu.

Mezi výhody profesionálních směrovačů Bosch patří:

  • vysoký výkon;
  • účinnost chlazení motoru;
  • zařízení pro tlumení vibrací;
  • dlouhá životnost.

Jejich nevýhody jsou dvě: vysoká cena a vysoká hmotnost.

Jak rozeznat originál od padělku??

Stojí za to se podívat blíže: písmo na logu by mělo být stejné jako v originále. i kurzíva je jistou známkou falšování. Můžete také zkontrolovat čárový kód výrobku: měl by uvádět stejnou zemi výroby jako na obalu (existuje mnoho internetových stránek, kde to můžete zjistit zadáním 13místného kódu).

Ceny svítilen Bosch

Název pochodněCena
Bosch GBH 2-28 F Professional 0611267600 od 13 170 р.
Bosch GBH 2-26 DFR Professional 0611254768 od 10 689 p.
Bosch GBH 180-LI Professional 0611911122 od 15 253 р.
Bosch GBH 240 Professional 0611272100 od 7 550 р.

Jak poznat padělek Hilti?

Původní nástroj má na těle vyryté původní logo a sériové číslo. Padělek má na těle pouze nálepku s nápisem Hilti, žádné sériové číslo. Padělané nástroje mají zastaralý, neergonomický design a jsou velmi nekvalitně zpracované.

  • Izolátor barvy slonoviny (lehce nažloutlý).
  • O-kroužek na zátce není vyjímatelný.
  • Poniklované pouzdro má matný povrch.
  • Značení na pouzdře je hluboké a dobře vyryté
  • Boční elektroda je k tělu přivařena pevným a přesným švem.

Jak rozeznat Makitu od padělku?

Nejdříve je třeba se podívat na kontejner. Originál a napodobenina mají prakticky stejné barvy, ale napodobenina může být příliš světlá. Kromě toho byste měli pečlivě sledovat nápis značky. V originále je název „Makita“. Reliéfní a reliéfní písmena.

Sériové číslo. originální Makita má vyražené sériové číslo; napodobeniny Makita mají sériové číslo; Bosh a Metabo mají nálepku se sériovým číslem; sériové číslo můžete zkontrolovat na webových stránkách Metabo a Bosh.

Kontrola pomocí mobilní aplikace

Chcete-li rychle zkontrolovat zakoupený produkt, použijte aplikaci NeoReader pro Android a iOS.

Chcete-li provést kontrolu, naskenujte kód MAPP produktu, otevřete odkaz v prohlížeči.

Pokud se na obrazovce zobrazí zelená kontrolka, výrobek je originální.

Pokud žlutá barva na indikátoru ukazuje, že výrobek je padělaný.

Měli byste kontaktovat prodejce a požádat o výměnu nebo vrácení peněz. V případě sporu kontaktujte výrobce e-mailem: brandprotection.aa@en.Bosch.com.

Pokud svítí červeně, zadali jste špatný nebo neexistující kontrolní kód. Pokud je výsledek stejný, obraťte se na prodejce nebo kontaktujte výrobce e-mailem.