Těžké motobloky s hřídelem pro výběr energie

Top 10 těžkých motobloků: Hodnocení 2021-2022 podle ceny/kvality

Těžký traktor založený na UNO je věrným asistentem jakémukoli farmáři při zpracování velkých oblastí zemědělské půdy. S jeho pomocí můžete výrazně zvýšit produktivitu snížením času pro zpracování půdy, včetně panenských zemí, zachování síly a zdraví zemědělci. Motobloky se používají pro orbu, plevel, sklizeň. ve skutečnosti pro jakýkoli typ zemědělské práce ve velkých oblastech. Analyzovali jsme nejlepší modely od předních výrobců zemědělského vybavení a sestavili jsme hodnocení těžkých motoloků pro 2021-2022.

Nejlepší bloky motoru těžké třídy

Charakteristické rysy

Výkonná hřídel je mechanismus, který poskytuje stabilní přenos energie generované motorem na pracovní prvky přílohy.

Nachází se v zadní části automobilu. Někdy je doplněn diferenciálem umístěným vpředu.

Hlavní úkoly hřídele výběru energie jsou následující:

 • Zahájí mechanické uzly v připojeném zařízení. Současně je připojen k zemědělskému stroji přímo nebo prostřednictvím dalších prvků, včetně převodovky, kardanského šachta a klínových přenosu. Toto je hlavní účel VOM, protože kvůli tomu může jednotka vykonávat další funkce.
 • Zahájí hydraulický systém vybavení přívěsu. INOM ovlivňuje čerpadlo vybavení. Za tímto účelem se hřídel používá méně často, protože zemědělci často nepoužívají motolické motobloky v kombinaci s hydraulickým systémem.

Výběr jednotného traktoru pro zahradu

Při výběru jednorázového traktoru pro práci na webu musíte věnovat pozornost následujícím parametrům.

Výkon motoru a hmotnost zařízení

Power mohou být všechny motobloky podmíněně rozděleny do 3 skupin:

 • Plíce. Vybaven benzínovým motorem do 5 litrů. S., Vhodné pro práci v měkké půdě. Nejčastěji se používají na malých osobních farmách. Malá hmotnost (asi 20-30 kg) neumožňuje léčit půdu ve velkých hloubkách.
 • Střední. Motobloky až 8 litrů. S. Může být vybaven benzínem i naftovým motorem. Taková zařízení váží asi 50 kg, jsou dobře vhodné pro velké sekce a malé farmy.
 • Těžký. Optimální pro farmy, jsou schopni zpracovat pannu. Vybaven výkonným motorem (přes 8 litrů. S.) a převodovka.

Lehké motobloky jsou zřídka vybaveny. toto je výsada těžkých a středních modelů. Motory s nízkým výkonem jednoduše nevytahují další přílohy.

Hloubka kultivace

Tento parametr, v závislosti na modelu, se liší do 20–35 cm. Maximální hloubka orby závisí na síle traktoru procházky. světle. světelný model neklesne velkou vrstvu Země a na maximálním průměru frézovací řezačky. Pokud jsou řezačky malé, začne „explodovat“ Unoic Tractor.

Maximální šířka kultivace

Tento parametr charakterizuje schopnost techniky projít v jednom velikosti určité velikosti. Čím větší je šířka kultivace, tím rychlejší jednotka bude orat danou oblast. V závislosti na modelu může parametr dosáhnout 170 cm. V některých motoblocích je regulována šířka kultivace, což dává příležitost kultivovat půdu nejen ve volných oblastech, ale také v úzké uličce.

Přenos

Přítomnost automatické nebo mechanické převodovky umožňuje změnit točivý moment a rychlost traktu procházky. V závislosti na podmínkách může operátor pracovat s vysokým úsilím při nízké rychlosti nebo na vysoké úrovni

Hmotnost motobloků se může pohybovat od 30 do 500 kg. Malá váha u kultivujících je spíše nevýhodou než výhoda při zpracování velkých ploch Těžké jednotky vážící vítězství středu kvůli spolehlivosti, síle a dobré schopnosti křížových šňůr však během provozu a přepravy vyžadují velké fyzické úsilí.

Hodnocení výrobců motorových bloků

Zde jsou nejoblíbenější značky motobloků, které stojí za to bližší pohled na zboží.

  Americký výrobce zahradního a energetického vybavení, elektrických a manuálních nástrojů, bez nichž není úplná jediná recenze na Motoblocks. Brenda Motormars se vyznačují velkými koly s vysokou průchodností. Německá značka produkující elektrické generátory, zahradní vybavení a elektrické nářadí. V sestavě výrobce jsou zastoupeni dva kola a tři kola. Vytváří velký seznam technologie zahrady a mytí. V sortimentu šampiona najdete spolehlivé dva motory a čtyři stromy. Mark of Sadovaya a Snowwear od francouzské značky Pubert s produkčními motory Subaru. Nyní sortiment značky používá čtyřnásobné motory různých výrobců. Podle této značky jsou k dispozici svařování, teplo, mycí zařízení, stejně jako generátory a motory. Sestava Aurora představuje produktivní zemědělská vozidla střední třídy. Jihokorejský výrobce zahradního vybavení, elektrického nářadí a olejů. Hodnocení těžkých motobloků není úplné bez zástupců této značky.

 • Honda. Vytváří zahradní vybavení, čerpadla a generátory. Ve výrobci na sortimentu najdete motobloky jakékoli třídy. Specializuje se na výrobu různých druhů vybavení pro opravy a zahradnictví, svařování, teplo a automobilové vybavení. Denzelovy modely jsou vybaveny benzínovými motory a spojkou na pásy. Velký ruský výrobce motocyklových vybavení a příloh. Pod touto značkou se vyrábějí nejspolehlivější a nejlevnější těžké motory.
 • Kadwi. Domácí značka produkující speciální a obecné motory, stejně jako zahradní vybavení. Pao „Kadwi“ Vytváří motorové bloky „UGRA“, „Oka“, „Předvoj“.
 • Minsk Tractor Plant (MTZ). Výrobce motobloků a velkých zemědělských strojů pod značkou „Bělorusko“. Při sortimentu modelů z MTZ najdete silné motolické motobloky pro různé typy práce.
 • Sich Motor. Ukrajinská značka produkující motolistika s masivními koly a vážením více než 200 kg, které jsou optimálně vhodné pro velké úkoly na zahradnické farmě.
 • Skaut. Ruská společnost, která se zabývá prodejem a údržbou zemědělského a komunálního vybavení. Diesel Motoblocks „Skaut“ Povolte instalaci jakéhokoli přílohy a zpracovávejte území v několika hektarech.
 • Bison V sestavě „Bison“ Jsou uvedeny traktory střední třídy.Behind Tractors s převodovkou.
těžké, motobloky, výběr, energie

Profesionální motobloky s VOM

A konečně bych rád zmínil malou, ale zaslouženou pozornost třídy motorových motobloků s Vom a se zadní frézovací řezačkou. Takové modely lze již zvážit pro komunální a farmy místo běžných motobloků.

Profesionálové. Vzhledem k úplně jinému inženýrskému řešení je práce s takovým traktorem pro chůze mnohem snazší a pohodlnější, navzdory jeho hmotnosti až 200 kg. Ve skutečnosti se jedná o jediný minitátor. Pro obyčejného uživatele jsou takové možnosti obvykle nadbytečné a nepohodlné kvůli jejich rozměrům. A cena je poměrně velká. Je třeba také mít na paměti, že tyto modely se prodávají zpočátku bez frézování, a pokud je plánována práce s zemí, musíte položit rozpočet na náklady na řezačku.

Protože v takových modelech není mnoho, zmíníme se o nich:

 • Motobobiloki Mobiles na G85 Ighepard. Toto je pravděpodobně nejvhodnější motobloky pro obyčejného uživatele. Ne tak velké a celkově, ale vlastnit všechny výhody motobloků s VOM. Žádné pásy, pohodlná kontrola, spousta různých závěsů. Mírná cena této třídy.
 • Série Caiman Motobloks Pro a Atletico. V zásadě analog Motolle K Motornote blokuje se všemi jejich výhodami kromě ceny. „Nativní“ italské shromáždění a cena odpovídající Evropě.
 • Motobloky „Bělorus“. Nejoblíbenější motobloky v Rusku těch, které jsou vyrobeny s Vom. Pro obyčejného uživatele na 6-10 akrů to bude nepohodlné, ale zajímavé pro ty, kteří mají velkou ekonomiku a potřebují provádět mnoho různých operací, a není dost peněz na plnohodnotný traktor.
 • „Falcon“, „Motor Sich“, „Grasshoper“. Toto je stejný. časový traktor ukrajinské výroby motorové rostliny, ale protože se v Rusku spadá do sankcí, je přiveden křivku. samostatně přenos, samostatně motory a shromažďování v Bělorusku nebo Rusku do jednoho s jedním s jedním s jedním Schildik Grasshopper nebo „Falcon“ a T.D. Toto je stejná třída těžkého traktoru procházky s VOM, jako je Bělorusko, ale kvůli všem těmto problémům s importem do Ruska se to odráží v ceně a v zásadě se v zásadě v zásadě odráží. Nemluvě o ní náhradní díly.

Doufáme, že vám náš článek pomohl zjistit a rozhodnout se správně. Jsou vždy připraveni odpovědět na otázky a uvést vyčerpávající konzultaci v obchodě na polárním 33A a telefonicky 8 (495) 540-54-79.

Charakteristické rysy

Těžké motobloky jsou funkčnější než modely jiných tříd. Jsou dodávány s výkonnými motory, kvůli kterým je možné zasahovat do zařízení přívěsu.

těžké, motobloky, výběr, energie

Hlavním účelem zařízení je zpracování půdy. V důsledku vysoké rychlosti se modely rychle vyrovnávají s jejich úkolem.

Zvýšené ozubené kola poskytuje maximální rychlost, a proto se v přítomnosti přívěsu stává Unoic Tractor plně naplněným vozidlem.

těžké, motobloky, výběr, energie

Přítomnost výkonného motoru vám umožňuje transportovat až dvě tuny nákladu.

Kromě orby jsou motobloky zvyklé na frézování Země, výsadbu obilných plodin, trýznivé místa a kopání brambor. Pro tyto úkoly je nutné použít další vybavení.

Hlavní vlastnosti

Bez ohledu na model jsou těžká motobloky vybavena výkonnou energetickou jednotkou, díky které se zvyšuje trakce a je možné se připojit k celkovému vybavení pro připojení. Hlavní aplikací techniky je zpracování půdy, proto je indikátor rychlosti zvlášť důležitý ve vlastnostech. Přítomnost zvýšeného přenosu umožňuje těmto modelům konkurovat plně naplněnému vozidlu. S výhradou připojit se k přívěsu přívěsu, lze jej použít k přepravě zboží s celkovou hmotností 2 tun.

Vylepšený rám dává stabilitu těžkých pěstitelů. Při zpracování složitých půd „neskočí“ na hrboly a „nechodí“ stranou, takže zařízení lze použít ke zvýšení panenských zemí. Provádění práce na orbě Země těžkými motobloky, výkon ve srovnání s technologií světelné třídy se zvyšuje o 30-40%.

Střední a malé motorizátory jsou dány na benzínové motory, celkové modely jsou vybaveny výhradně naftovou energetickou jednotkou. A ačkoli možnosti benzínu jsou levnější než nafta, většina farmářů stále dává přednost druhé možnosti, protože během provozu jsou náklady na údržbu a tankování „benzín“ velmi nadhodnoceny.

Jedním z plusů benzínových motobloků je snížená hmotnost jednotky při zachování energie. Takové malé zemědělské stroje je považováno za manévrovatelnější a umožňuje vám ošetřit oblasti složité geometrie. Maximální velikost přidělení pro instalaci benzínu je 3 hektary, zatímco nedokonalý systém chlazení motoru nutí zemědělce dělat časté přestávky v práci.

Instalace nafty jsou odolnější vůči přetížení, ale zároveň jsou mnohokrát těžší. Maximální výkon motoru. 18 litrů.S. Taková technika je navržena tak, aby zpracovávala velké plochy, úspěšně se vyrovnává se složitými reliéfy, pluhy panenské půdě. Těžké motoloky nafty se často vyrábějí pomocí hřídele pro výběr výkonu, takže na ně jsou umístěny přívěsy a používají se k nahrazení malých traktorů.

Z minusů těžkých kultivátorů nafty je zaznamenána nestabilita práce při změnách teploty. Na rozdíl od benzínu, nafta paliva zamrzne, když se teploměr snižuje pod 0 stupňů. Pro zemědělce je velmi důležité ušetřit vybavení v pracovním stavu po celý rok, takže musí být uloženo v vyhřívané místnosti.

Kde koupit jedno třídu

Agrotechno internetový obchod nabízí nákup výkonných těžkých benzínů a nafty za cenu doporučenou výrobcem Shtenli, s doručením zdarma v Moskvě a sídlem v Moskevské oblasti, stejně jako Tula, Vladimir, Ryazan, Kaluga, Tver, Tver.

Informace pro kupující

7 (910) 713-53-17

Společnost s ručením omezeným „rusproftraid“ Ogrn 1074501001376 ze dne 27. Února 2007; Cín 4501128425; KPP 503001001 Moskva, G. Naro-Fominsk, st. Srpen, d. 1/37. Platba zboží se provádí pouze v ruských rublech. Platba je prováděna za hotovost (bankovní karta a další platby). Platba za bezhotovostní platbu je možná s vydáním faktury za zakoupený produkt.

2021 © Oficiální web Agrotechno Store-internetový katalog domácích a chalup a potravinářských výrobků