14 z nejlepších kávových bruslí. Bezdrátový mini mlýnek

Úhlové brusky sledují ve stopách mnoha tradičních elektrických nástrojů při řezání šňůry a přechodu na technologii baterie.

Mnoho uživatelů přijímá svobodu bezdrátových strojů a je schopen pracovat kdekoli bez nutnosti potenciálně nebezpečných a nepříjemných prodlužovacích kabelů.

Zatímco pro některé uživatele jsou výdrž baterie a napájení stále významnými bariérami, technologie baterií se rychle zlepšuje a stroje bezdrátové.

Co je to mlýnek na bezdrátový úhel?

Broušení bezdrátových úhlu jsou ruční baterie provozované nástroje používané v široké škále průmyslových odvětví. Tyto všestranné stroje lze nalézt v velké řadě aplikací, od výroby kovů, instalatérství, obchodu, kutilství a mnoho dalších. Poháněné mezipalovanými a rozbíjenými bateriemi, bezdrátové brusky většinou přicházejí ve velikostech 115 a 125 mm, s maximální rychlostí až 9 000 ot / min.

Proč si vybrat bezdrátovou brusku?

Bezdrátové brusky, které jsou poháněny znovu rozbíjenými bateriemi, dávají uživateli větší svobodu a mobilitu, avšak tyto výhody jsou zváženy proti omezenému výkonu a životu využití. Pokud používáte mlýnek po dlouhou dobu najednou, bezdrátové stroje pro vás pravděpodobně nejsou tou správnou volbou. Pokud však pracujete ve vzdálených oblastech, více místech nebo máte jen rychlou práci; bezdrátový stroj vám nabídne jak svobodu, tak praktičnost.

Jaký je rozdíl mezi bezdrátovým a elektrickým brusky?

V závislosti na vaší abrazivní volbě a aplikaci vám elektrická mlýnka poskytne konzistentní a nepřetržité používání a je zvláště vhodná pro aplikaci pro těžký daň.

Výběr správných abrazivních a kvalitních baterií je zásadní pro to, aby se z vaší bezdrátové mlýnky co nejlépe využila. Použití speciálně doporučených abrazivních produktů pomůže prodloužit výdrž baterie a získat nejlepší výsledky ve vaší aplikaci.

Proč je výběr baterie důležitý

Výběr správné baterie pro váš bezdrátový nástroj a požadavky na použití je zásadní pro to, aby se z vaší investice co nejvíce využila. Technologie baterií rychle postupuje a stává se vhodněji vybavena pro těžké požadavky na úhlu brusky. K dispozici jsou tři typy baterie v závislosti na vašich potřebách:

Nickle Cadmium (NICD)

Jedná se o základní baterie a obecně jsou to nejméně nákladné možnosti. Mají tendenci mít dlouhou životnost cyklu, jsou však také těžké a mají nižší kapacitu než jiné baterie pro bezdrátové nástroje.

Nickle Metal Hydride (NIMH)

nejlepších, bruslí, bezdrátový, mini

Batterie mimh jsou dalším krokem z Nickle Cadmium a nabízejí zvýšenou kapacitu (běží 2. 3krát delší na poplatek). Baterie NIMH jsou však mnohem citlivější na teplotu, což může být problém, protože broušení generuje hodně tepla a mohou poškodit nebo bránit výkonu baterie.

Lithium ion (li-ion)

Toto je nejlepší volba na trhu pro váš bezdrátový stroj-jsou to nejvíce varianta lehké váhy a mají nejvyšší výstupní kapacitu. Zatímco lithium-iontové baterie jsou dražší než jejich alternativy založené na niklu, mají mnohem lepší výkon, výkon a trvanlivost.

Je důležité mít na paměti, že bezdrátový úhel mlýnek bude mít různé požadavky na výkon a baterii na jiné bezdrátové nástroje. Například ve srovnání se standardním bezdrátovým cvičením točivý moment potřebný k otočení abrazivního kola při 9 000 ot / min je mnohem větší než kroucená síla nezbytná k otočení vrtného kousku. Pouze se zavedením lithium.iontových baterií mají bezdrátové brusky opravdu na trh jako vážná alternativa k elektrickým úhtickým brusky.

Které abrazivy bych měl použít?

Klíčem k vytěžit maximum z vašeho nástroje pro provoz baterie je zajistit, abyste si vybrali správnou abrazivu pro práci. Tým v Nortonu s mnohaletými zkušenostmi vybral ty nejlepší produkty, aby co nejlépe využili váš bezdrátový stroj. poskytl vám větší energii, větší rychlost a větší přesnost.

Náš nejnovější průvodce vám pomůže vybrat nejlepší abrazivní produkt pro vaši bezdrátovou brusku, bez ohledu na aplikaci, proces nebo materiál, na kterém pracujete. Pro nejběžnější procesní kroky jsou poskytována užitečná doporučení produktu.

Každý produkt v rozsahu byl vyzkoušen a testován našimi odborníky na aplikaci a tříděni do tří hlavních skupin přínosů. Ať už jste venku celý den a chcete, aby vaše baterie byla naposledy tak dlouho, jak je to možné, nebo musíte tuto práci rychle dokončit, máme pro vás produkt. S praktickým průvodcem piktogramem vám každý produkt v této nové brožuře pomůže vytěžit maximum z každé aplikace:

Šetření baterie

Využijte maximum ze svého náboje, s produkty pečlivě vybranými a testovanými pro prodloužení běhu na mlýnku na pravém úhlu.

Získejte více za své peníze, s výběrem abraziv pro váš bateriový stroj vybraný pro svůj dlouhý život.

Rychlá akce

Práce rychleji není těžší, s našimi vybranými abrazivami, které se ukázalo, že tuto práci dokončí v jakémkoli procesu broušení napájeného z baterie.

Seznamte se s Evropským aplikačním inženýrem Norton Paul Gray

Paul je aplikační inženýr s více než 20letými zkušenostmi a jedním z našich odborníků na abrasivy v Nortonu. S pozadím strojního inženýrství má Paul velké znalosti v abrazivech a jejich každodenní použití.

Když se ve jménu Nortonu nevytváří, přináší své odborné znalosti do zemí po celé Evropě, Paul najdete renovace domů, hraje na basovou kytaru ve své kapele a tráví čas se svou rodinou.

Paul zde odpovídá na některé z nejběžnějších otázek kladených na abraziva a bezdrátové brusky:

Mohu použít disky s mini úhlem na svém standardním bezdrátovém stroji?

Ano můžeš. Pomocí adaptéru upravte standardní mini rychlou změnu zálohovací podložky, aby se vešly. Díky jejich malé velikosti a menšímu napájení potřebného ze stroje se mini disky značně prodlužují o výdrži baterie.

Nahradí mlýnek na šňůru můj nástroj?

nejlepších, bruslí, bezdrátový, mini

To opravdu záleží na vašich požadavcích na použití. pokud pravidelně používáte svůj provazovaný nástroj v těžkých aplikacích, odpověď zní pravděpodobně ne, ale to neznamená, že mlýnek na baterii pro vás nebude mít k dispozici. Nemusí to být váš stroj, ale vždy se to hodí

Jak dlouho bych měl očekávat, že moje mlýnek vydrží mezi poplatky?

Závisí to na typu práce, kterou s tím děláte. pokud neustále broudíte těžký materiál, pak vaše baterie nevydrží velmi dlouho (také v závislosti na velikosti typu baterie), ale pokud jste Dělat lehčí práci, používat doporučené disky a nechat baterii chladit mezi použitím, pak získáte mnohem více života na poplatek.

Mohu použít diskrétní hodnocení na 12 250 ot / min na mlýnku, který běží na 9 000?

Ano. spuštění disku při nižší rychlosti, než je jeho maximální kapacita, je dokonale bezpečné (nikdy nepřekročte maximální hodnocenou RPM na disku). Hledejte produkty s bezdrátou ikonou, abyste zjistili, zda jsou doporučeny pro výkon na mlýnku ovládané baterií.

Proč jsou u některých produktů lepší zrna oxidu hliníku než keramika?

Keramická zrna jsou pro vysoce výkonné stroje vysoce výkonné. Brusky poháněné baterií poháněné pravým úhlem běží při nižších rychlostech a generují méně tepla a síly. Proto potřebujete více drobivější zrno se slabší strukturou vazby, jako je oxid hliníku, aby zůstal ostrý a získal rychlý efektivní výsledek.

Potřebuji více než jednu baterii pro svou bezdrátovou brusku?

V ideálním případě ano-vždy je dobré mít zálohu nabitý a připraven k odchodu, takže vás nezachytí na práci.

Pro více informací o Nortonových abrazivních řešeních pro brusky bezdrátových úhlu se podívejte na průvodce Norton nebo kontaktujte místního zástupce Norton.

Jak používat ne tkané abrasivy

Průvodce k tomu, co jsou produkty ne tkaně a jak se používají pro přípravu a dokončení povrchu.

Ultimate SAW Blade Teeth Guide

Průvodce, proč jsou zuby čepele důležité, a může vám pomoci vybrat správnou čepel pro požadovaný povrch.

Místa, o kterých jste nikdy nevěděli, že byly použity abrazivní body

V tomto článku přezkoumáváme některá z nejasnějších míst, o kterých si nemusíte nutně myslet, že by zahrnovala použití namontovaných bodů.

Jakýkoli šálek kávy, který stojí za pití, je vyroben z čerstvě mletých fazolí.

Emma Wartzman. kuchyň a stravovací spisovatel u stratéga. Dříve byla editorkou Bon Appétit a devět let pracovala v potravinářských médiích.

V tomto článku

Budu upřímný: nejsem snob kávy. Dej mi šálek. skoro jakýkoli starý pohár. a já si nebudu stěžovat. To však neznamená, že neocení to zvlášť dobré. A jak vám řekne jakýkoli skutečný kávový snob (věřte mi, mluvil jsem s mnoha z nich), vaše káva bude jen tak dobrá jako vaše fazole. A vaše fazole nebudou vůbec dobré, pokud je nebroudíte sami těsně před vařením.

Bohužel nejvíce slušných bruslích kávy, dokonce i ty, které jsou vyrobeny speciálně pro domácí použití, stojí velmi hezká penny. mluvíme stovky dolarů. Abychom zjistili, které modely stojí za investici, zeptali jsme se baristů, pražíků a majitelů kávovar na verze, které drží na svých vlastních kuchyňských pultech (a někdy v jejich kufrech, protože zjevně dobrá káva nikdy nebere dovolenou).

Pokud stále nejste docela přesvědčeni, že mlýnek na kávu je něco, na co byste měli dát tolik těžce vydělaných peněz (ahem, já), nebojte se: zahrnuli jsme několik dostupnějších možností, které jsou stále velmi pro- schválený.

Co hledáme

Každý odborník, s nimiž jsme hovořili, poznamenal, že brusky burrů (které rozkládají fazole v jakési frézovací akci) jsou lepší než brusky čepele (které působí více jako vrtulníky). Jako někdo, kdo má sotva používaný mlýnek na čepel ostudně v zadní části kabinetu, souhlasím. Will Pratt, majitel a zakladatel tandemových pražíren v Portlandu v Maine, vysvětluje, že s Burr Grinders prochází všechny fazole z horní části stroje ke dnu, což znamená, že skončí uniformou a přesnou velikostí, na rozdíl od získání “ Hodil kolem, jako by byli v sušičce.„Joanna Lareauová, manažerka kavárny ve společnosti Stumptown Coffee, souhlasí s tím, že Blades jsou náhodnou metodou, která vám ponechává nějakou kávu, která je„ nadměrně extrahovaná “(docela hořká) a některé, které jsou„ nedostatečně extrahované “(docela kyselé). Navíc říká: „S grusci Burr se můžete pohrávat, dokud nezjistíte, co chutná dobře“ pro jakýkoli kávovar, který používáte.

Ať už je to na vaše vlastní náklady na předvodí, nebo výdaje na spící partner nebo spolubydlící, je časný ranní hluk docela všeobecně nevítaný. Téměř každá mlýnka vyrábí některé, ale každý jsme kategorizovali jako „hlasitý“ nebo „tichý“ v závislosti na tom, jakým způsobem se naklonil. a v popisu každého z nich se podrobněji vyskytl.

Jak je uvedeno výše, tyto nejsou levné. Ale s brusky kávy jsou náklady relativní, označené počtem značek dolaru. znamená, že to stojí méně než 100, znamená mezi 100 a 400, mezi 400 a 800 a nad 800.

Nejlepší celkový mlýnek na kávu

Styl Blade: Burr | Úroveň hluku: Loud | Cena:

Jako značka Baratza přišla v našem hlášení častěji než kterákoli jiná. Někteří upřednostňují jeho vyšší modely (více na několika níže uvedených), ale téměř tucet milovníků kávy, se kterými jsme hovořili, doporučili tuto dostupnější možnost, zdůrazňují její kvalitní výkon a solidní sestavení-zejména za cenu. „Je to jednoduché použití a super-konzistentní,“ říká Lareau. Při svém vlastním testování jsem zjistil, že to samé je pravda. Stroj mi trval ne více než pět minut na nastavení a přepínače. jedna pro nastavení velikosti grindu a druhá, aby ji zapnula a vypnula. byly snadno pochopitelné. Broušení plného pytle fazolí vyžaduje několik kol (jak to raději dělám. na rozdíl od porce), ale funguje rychle asi minutu za kolo. Obecně platí, že moje největší kvalita s brusky kávy je nepořádek, který vyrábějí, ale tento má pěkně úhlové strany na grindové komoře, které umožňují čisté nalévání. Je mi snadné rozebírat, čistit a znovu sestavit odnímatelné části, než je uložím.

Humberto Ricardo, zakladatel Third Rail Coffee, dodává, že stroje Baratza jsou „navrženy tak, aby byly opraveny místo odhození, pokud by se něco rozbilo, což je dobré pro mou peněženku a pro planetu.“A když už mluvíme o opravách, poznamenal Pratt skvělý zákaznický servis Baratzy. „Když musíte otřepy vyměnit každých pár let, usnadňují to neuvěřitelně snadné,“ říká.

Elliott Foos, ředitel kávy v Daymoves v Brooklynu, nám řekl, že Encore v práci používal, když dříve provozoval kavárnu připojenou k šéfkuchaře Flynn McGarry’s Lower Side Restaurant Gem Gem. „Je to intuitivní a funguje úžasně,“ říká, „broušení z jemného espressa do nejnebezpečnějšího prostředí pro francouzský tisk nebo studené vaření.“(Encore má ve skutečnosti 40 nastavení grindu, takže se můžete snadno přizpůsobit všemu, co hledáte.) Zatímco uznává, že to může být trochu hlasité. nebo „dotykový chatky“, ve svých slovech. Foos říká, že to lze očekávat u brusky z plastu a navrženého pro domov.

M Powerless Grinder Ded7940Z1 je jedním z populárních nástrojů, které by rozhodně neměly chybět v domácím dílně nebo domácím diyer.

Je navržen pro leštění, frézování, gravírování nebo čištění. Umožňuje vám pracovat se dřevěnými a kovovými materiály, plasty, minerály, skleněnými a keramickými výrobky.

Vestavěná baterie s kapacitou 600 m AH, zajišťuje nepřetržitý provoz a co je důležité, mobilita zařízení. Mini Grinder DED7940Z1 je vybaven japonským značkovým motorem Mabuchi, jehož továrna je největší malou motorovou továrnou na světě a produkuje 1.4 biliony motorů ročně! Zařízení je lehké, šikovné a pohodlné používání a funkce spontánního vypnutí v případě zaseknutí obrobku zvyšuje bezpečnost práce.

Funkce DED7940Z1 Mini Grinder:

 • Ložiska s vysokým točivým momentem s ochranou přetížení
 • Výměna příslušenství pro toolless
 • Indikátor rychlosti LED
 • Lehká a pohodlná
 • Bezpečnostní funkce. Grinder se automaticky vypne, když je obrobku zaseknuty
 • Včetně mnoho příslušenství

Technické specifikace mini mlýnky DED7940Z1:

 • Síla: 6.6v
 • Napájení: li-ion baterie 600 m ah
 • Rychlost rotace: 5000/10000/15000 RPM
 • Průměr klipu: 3.2 mm
 • Doba nabíjení: 2H
 • Hmotnost: 108G
 • Wireless Mini Grinder.1k
 • Broušení kamenů s stopkou (Ø3.2 mm). 2ks
 • Diamantová řezačka s stopkou (Ø3.2 mm). 2 PC
 • Brusové papíry.2ks
 • Nylonový kartáč (Ø3.2 mm).1k
 • Držák na broušený papír (Ø3.2 mm). 1k
 • HSS router bit s stopkou (Ø3.2 mm). 1 PC
 • Clamp (Ø3.2 mm).1k
 • Šablony.2ks
 • Kabel USB-C (50 cm). 1k

Přílohy

Prohlášení o shodě

List produktu

Potřebuješ pomoc? Máte nějaké dotazy? Zeptejte se a budeme okamžitě reagovat, zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.

 • Moje objednávka
 • Stav objednávky
 • Sledování zásilek
 • Chci podat stížnost na produkt
 • Chci produkt vrátit
 • Chci si vyměnit produkt
 • Kontakt
 • Můj účet
 • Registrovat
 • Váš košík
 • Nákupní seznamy
 • Seznam zakoupených produktů
 • Historie transakcí
 • Udělené slevy
 • Zpravodaj
 • Kancelář/služba
 • Logistický park Millenium A2
 • ul. 3 Maja 8, 05-800 Pruszków
 • tel. 22 73 83 777
 • Obchody
 • Partnerské obchody
 • PRODUKTY
 • Dobíjecí zařízení SASALL
 • Zahradní nástroje a vybavení
 • Zahradní nářadí
 • Handheld Power Tools
 • Přenosné elektrické nářadí
 • Svařování
 • Malířské jednotky
 • Power Tool Accessories
 • Stavební nástroje
 • Hillenmohr ruční nářadí
 • Ruční nářadí
 • Měřicí nástroje
 • Osvětlení
 • Úložný prostor
 • ZDRAVÍ A BEZPEČNOST
 • Informace
 • NOVÉ PRODUKTY
 • ZPRÁVY
 • KATALOG
 • KONTAKT
 • Podrobnosti společnosti
 • Kontakt
 • Deset tekst ZMienisz W Administracja / Dane Twojej FIRMY / DANE KONTAKTOWE
 • Prosze@uzupelnic.pl
 • Dedra sp. Z o.o Producent Narzędzi I Elektronarzędzi. 3 Maja 8. 05-800 Pruszków

Záleží nám na vašem soukromí

Naše stránky a naši důvěryhodní partneři zpracovávají vaše osobní údaje shromážděné na internetu, e.G. IP adresa a informace o vašem zařízení uložené pomocí technologií sledování a skladování, jako jsou soubory cookie, webové majáky nebo jiné podobné technologie.

Cookies se používají k poskytování služeb v souladu s zásadami ochrany osobních údajů, jakož i pro analytické a marketingové účely a přizpůsobení obsahu vašim preferencím a zájmům, včetně zobrazení personalizovaného (reklamního) obsahu a pro správné fungování webu. Můžete definovat podmínky pro ukládání nebo přístup k cookies v prohlížeči.

Kliknutím na „Souhlasím, chci jít na web“ Souhlasíte s používáním souborů cookie v souladu s nastavením vašeho prohlížeče a přizpůsobením obsahu na našem webu podle vašich preferencí, jakož i pro statistické a marketingové účely, včetně zobrazení, včetně zobrazení Personalizovaný (reklamní) obsah. Svůj souhlas můžete kdykoli vybrat odstraněním cookies z vašeho prohlížeče z daného koncového zařízení.

Pokud kliknete na „Nesouhlasím“. nebudete mít přístup k webu.

Nový bosch 12v max beztrestná beztastorová mlýnka je teeny malá!

Před pár měsíci jsme si povídali jen o Boschově bezhotovostním beztrestném úhlu mlýnku, ale v té době bylo k dispozici velmi málo oficiálních informací.

Právě jsme se dozvěděli mnohem více o nové 12V Max Classless Grinder, díky evropské oznámení společnosti Bosch. Bosch USA dosud nenaznačil žádné plány, jak to přivést do USA.

Nový Bosch GWS 10,8-76 V-EC je považován za první 10 na světě.8 voltových úhlu mlýnek pro profesionály a věříme, že je to pravda.

Jako připomenutí, 12V max a 10.8V je to samé. 12V Max se používá v marketingu v Severní Americe, 10.8V všude jinde.

Nová mlýnka Mini Bosch Clashsbretova úhlu pracuje s rozřezavým diskem o rozloze 76 mm (3 palce) a má maximální hloubku řezání 16 mm (~ 0.63 ″).

Bosch říká, že jeho nový malý mlýnek na powerhouse lze použít kdekoli, jako jsou těsné prostory nebo těžko dostupné oblasti. Opravdu to vypadá opravdu kompaktně a může to být nejmenší nástroj Bosch 12V vůbec.

Disk je připojen k nástroji svisle, spíše než horizontálně jako u 18V a šňůry, a Bosch říká, že to poskytuje ergonomickou výhodu, kvůli tomu, jak může být bruska použita s přesností a ovládáním.

Bosch dokonce jde tak daleko, že to může nahradit další nástroje, jako jsou ruční pily.

Bezmatřestný motor poskytuje vysokou energetickou účinnost a také se říká, že je bez údržby. Mezi další funkce patří stráž čepele a elektronická brzda, která může zastavit řezací disk za méně než jednu sekundu.

Bosch nabídne řadu příslušenství pro novou brusku, včetně:

Specifikace

 • Rychlost bez zatížení 19 500 ot / min
 • Průměr vřetena M5
 • Průměr kola 76 mm
 • 10 mm otvoru pro arbor
 • Obvod přilnavosti 160 mm (6.3 ″)
 • Váží 900 g (~ 1.98 liber) s 2.5ah baterie

(Už jste někdy viděli výrobce zmínit obvod přilnavosti dříve?)

ETA: Únor 2016 (Evropa) Cena: 239 EUR, bez. DPH, pro 2x 2.Sada baterie 5AH

První myšlenky

Nová mlýnka bez kartáčovače, která se mi zdá být pro mě spíše mezní nástroj, vypadá jako skvělý doplněk k Bosch 12V Max (10.8v) sestava.

Je postaven s bezhrubým motorem, díky čemuž je vůbec první nerinovací/řidič bez vrtáku/řidiče skrze 12V třída a je to také jejich vůbec první 12V třída nebo mezní nástroj.

Existuje alespoň jedna značka DIYER, která v minulosti vyrobila úhlové brusky 12 V třídy, a proto se Bosch konkrétně zmiňuje jako první profesionální použití na světě 12V max/10.8V úhel mlýnek.

Ale ještě nezačněte ukládat své haléře. Kdo ví, jestli a kdy Bosch přinese do USA svou novou kompaktní mlýn. Existuje několik dalších bezdrátových nástrojů, které zde musíme ještě vidět, a možná zde nikdy nebudeme vidět, jako jsou jejich beztasární ovladače dopadu, 18V modulární vrták a jejich 12V kruhová pila a rotační nástroj.

Pokud je to určeno k vydání v Severní Americe, možná bude mít model USA velikost 3/8 ″ Arbor. 3 ″ mezní kola s 3/8 ″ držáky jsou snadno dostupná prostřednictvím průmyslových dodavatelů, ale to jsou abrazivní kola, zatímco mlýnek na Bosch je zobrazen s ocelovými abrazivními koly.

46 комментарии и мнения

Jsem rád, že Bosch nabízí více 12 V bezkartáčových nástrojů! Nyní, kdybychom mohli tyto nástroje dostat do USA.

Člověče, vidím spoustu využití pro to ve strojích a výrobních obchodech snadno. Chci jednoho, přineste to do USA, prosím Bosch.

Žádné starosti, kluci, Milwaukee zkopíruje tento stroj nejbližší než Bosh ho doručí na americký trh lol

Pokud jsou všechny věci Boschovy věci MFG’d právě tady v dobrém ol ‚nás. tak proč má Spojené království tuto mlýnku na úhlu Bosch 12V. my tady ve staré dobré „usaf a čekáme, až ji naše vlastní země uvolní, aby ji uvolnila na nás?

Power Wood Carvers bude chtít několik z nich, pokud nástroje krále Arthura přinesou 76mm řezačky. Možná bude muset nástroj Toolguyd začít seznam nabídek nástrojů Amazon UK.

Trochu zvláštní, že produkční obrázky vypadají skoro stejně jako pracovní prototypy, usoudili, že je upravují tak, aby vypadaly méně jako boční vrták s přepínačem palcem. Jsem rád, že je to bezkartáčové, i když by rád viděl, jak všechny bezkartáčové nástroje dostávají stejnou rázu vpředu/zadní gumovou rukojeť, ne zákulisní gumovou rukojeť, jako je bezmastně PS22/PS32. Stále chci také kruhovou pilu. Tyto menší nástroje jsou velmi užitečné a umožňují vám pracovat na místech, ke kterým se větší nástroje nemohou dostat, nebo dělat pevnější a přesnější práci, pro které jsou nástroje plné velikosti příliš velké a neohrabané. Bohužel si nemyslím, že Bosch může získat certifikace schválení nebo bezpečnosti nebo cokoli, co potřebuje k uvádění a prodat tyto konkrétní nástroje v U.S., Což je mírně bizarní, protože zbytek světa má přísnější standardy na mnoha věcech, včetně marketingu nástrojů jako 10.8V a ne „12V Max“, nejste si jisti, proč by hardware nebyl v pořádku.

Mám, pár nástrojů Bosch, které přišly s 10.8 V baterie. Když jsem začal vidět, co vypadalo jako stejná baterie, označená 12 voltů, zavolal jsem jim. Vysvětlili, že při plném nabití, 10.8 V baterie se vynoří na přibližně 12 voltů. Řekli, že jejich konkurenti v USA byli marketingovými nástroji se stejným počtem lithiových baterií jako 12 voltů, které vypadaly, že používají baterii s vyšším napětím, když ve skutečnosti nebyli. Aby zabránili ztrátě prodeje, na základě Fasyy začali uvádět marketing stejných 10.8 V baterie jako 12 voltů. Až dosud jsem nevěděl, že je jim ještě 10.8 voltů, jinde.

Rád bych to s 1/4 ″ collet ala pravý úhel mlýnek. Má to RPM, 19.5k!! Ehm, ale chci milwaukee verzi.

souhlasím. Co se děje s vážným nedostatkem zemních brusců? Dokonce i ty šňůry jsou vzácné v obchodech s velkým boxem. Ve skutečnosti si nepamatuji, že jsem ho nikdy viděl. S mlýnek na zemřít můžete snadno přeměnit na nástroj pro odříznutí. Ačkoli úhel mlýnek speciálně navržený pro disky může být bezpečnější a praktičtější pro disky, alespoň mlýnek na zemní! Vlastním tento nejnovější, nejnovější Rotozip, který zahrnuje praštěnou přílohu pro používání disků (a v pravém úhlu), takže nákup vyhrazené mlýnky na zemníci není na vrcholu mého seznamu priorit. Navíc vlastní 3 rotační nástroje. Stále bych však rád milý makita nebo bosch zemřel mlýnek (ale musel by mít variabilní rychlost, kdybych platil plnou cenu.)

Co nejdůležitější je kompaktní, protože je to 10.8 / 12V bezdrátové elektrické nářadí. Jejich bezdrátový vrták „12V“ s baterií je světlo

I když to není namontovaná pohon, to je opravdu to, co by měl být Milwaukee M12 s proměnnou rychlostí 2438-20. Místo toho vložili proprietární M9 x 0.75 Collet, který se hodí absolutně nic. Zabilo by je, aby místo toho dal 1/4 palce, což by mu umožnilo používat téměř všechno tam venku? Součástí Collet pracuje alespoň s 3 palcovými disky Roloc, ale váš „zamčený“ pouze s použitím těchto disků mimo horu. Jak však bylo uvedeno, pokud dali 1/4.

Vypadá to, že někdo musí podniknout výlet do Evropy. )) 20 tis. RPM z nástroje 12V je působivé! Přál bych si, aby Milwaukee tak rychle vyrobil jejich leštičku M12 2438.

Dokud prodejce lodí do USA, ano. Musíte jen najít britského prodejce, který jej odešle zde (ne příliš tvrdý). Nástroj a baterie ve Velké Británii bude pracovat s americkým nástrojem a baterií v linii 12V Bosch. Existuje 0 rozdíl.

Jediný rozdíl, který vidím, je nabíječka používající různé volty (~ 230 EU a ~ 110 USA). Pokud již máte nabíječku, neměly by být žádné problémy.

Jediným způsobem, jak povolit úpravy, je vynutit přihlášení a/nebo použít systém komentování třetí strany, který na vás Snoops.

Můžete si koupit evropské věci z Amazonu.CO.Doprava ve Velké Británii do USA pro kategorii „Home Improvement“ (které předpokládám, že zahrnuje nástroje) je 3 £.99 za kg 8 £.99 za dodávku: http: // www.Amazonka.CO.UK/GP/HELP/zákazník/displej.html?Nodeid = 11072981#Guid-5672CA9A-98DA-48AF-A7A0-AE69554161F3SECTION_DBD4B2049E3244308C39B0336652ES Většina kreditních karet A 1-3% Conversion Converzing Fee také.

Nyní ne všichni dodavatelé na Amazonu.CO.britská loď do Spojených států, ale našel jsem řešení: http: // www.Borderlinx.com/US/EN/Zjevně tato společnost poskytuje britskou předávací adresu, která vám umožní zakoupit položky ve Velké Británii/Německu a poté odeslána na vaši americkou adresu (přes DHL). Teoreticky to otevírá možnost nakupování pro domácí tržní nástroje Velké Británie/EU u kteréhokoli britského/německého maloobchodníka, který lodí na domácím trhu. Na této položce UKDM Bosch jsem použil kalkulačku přepravy (doprava zdarma ve Velké Británii): http: // www.Amazonka.CO.UK/Bosch-AkkumultirotationsWerkzeug-Profesional-Version-Einlage/DP/B00H33P570/a cena vyšla na 32.06 Náklady na přepravu USA kromě 76 GBP.15 (asi 115, před zdaněním) náklady na samotný nástroj. Můžete tedy získat jakýkoli evropský nástroj, který chcete, ale přidá se spravedlivé množství značek. Jedinou věcí, kterou nevím, je, zda bezdrátové nástroje EDM budou pracovat s bateriemi ekvivalentů USDM. Str.S. Při hledání 12V nástrojů v Evropě hledejte 10.8V místo toho.

Vypadá to, že jsem zmeškal váš příspěvek na střihu a vy jste zmeškali automobilové šroubové pistole. Takže jsme dokonce.

Stále nevidí nic o autofeeeru MA55. Ačkoli jsem si nevšiml, že to byla připoutání, dokud jsem zveřejnil dříve. Nyní, když se na to dívám blíže, je opravdu skvělé, že se hodí ke všem bosch šroubovým dělům. Corded, 12V, 18V… nezáleží. Všechny jim to vyhovuje.

Gee přesně to, co potřebuji, další rotozip typ nástroje, který není ani dremel ani mlýnek na malý úhel, ale něco mezi tím se speciálními koly, které se pokusíte najít a další díra, aby ho zaútočila a zapomněla.

nejlepších, bruslí, bezdrátový, mini

Chci jen 12V bezkartáčový šroubovák sádrokartonu! Je tak drahé přepravovat a nástroje.Velká Británie je z nich. Za cenu holého nástroje bych si mohl koupit sadu Dewalt 20V Classless.

„Nechápu, proč některé z těchto nástrojů zde nejsou k dispozici.“.“Jen FYI pro případ, že byste si toho nevšimli, 2.“.5AH 12V baterie je k dispozici v Severní Americe nyní, BAT415, je k dispozici na Amazonu.com za 50.

Mám makitu, která používá baterii tyčinky, tyto baterie jsem upravoval od 6V do 12V a všichni v těchto nástrojích pracují. Bod byl Makita měl už dávno bezdrátovou příručku pro úhel úhlu.

Koupil jsem si GWS 12V-76 od Amazonu.DE to dorazilo dnes. Je to tak malé a mocné, že to bude určitě pro lupiči a umělce CIA házet umělce. Funguje to skvěle a velikost je ideální pro domácí a garážové práce. Nese to bosch cenovou značku.

Nedovolte, aby prodlužovací šňůra přivázala vaše brusné úlohy na jedno místo, když jsou nejlepší bezdrátové úhlové brusky na úkol.

Tom Scalisi | Aktualizováno 27. dubna 2022 15:37

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Ať už je to pro pohodlí pracovního prostoru bez šňůry nebo proto, že na dokladu je můstka mimo síť, jsou bezdrátové úhlové brusky. Tyto nástroje obsahují těžkopádné baterie, které napájí vysokorychlostní motory, roztočila se broušená kola nebo nařízli kovové zásoby na délku. Broušení je však tvrdá práce a pouze ty nejlepší bezdrátové úhlové brusky dokážou dokončit práci.

Pokračujte ve čtení a dozvíte se více o brusky úhlu a úvahách, které je třeba mít na paměti při výběru nejlepšího modelu.

 • Nejlepší celkově: Makita XAG04Z 18V LXT LITHIUM-ION CHREBREBLESS
 • Nejlepší třesk pro Buck: Ryobi 18 One 18V bezdrátový 4-1/2 in. Kit mlýnek
 • Upgrade výběr: Dewalt 20V Max Angle Grinder Tool Kit
 • Nejlepší těžká služba: Milwaukee M18 palivo s 18 V akumulátorem
 • Nejlepší lehká služba: Craftsman V20 Angle Grinder, malá, 4-1/2-palcová
 • Nejlepší sada: Kimo 20V bezdrátová bruska
 • Nejlepší nejvyšší rychlost: Ridgid 18-voltový oktanový bezdrátový. Úhel mlýnek
 • Nejlepší lehká váha: Metabo HPT Angle Grinder | 4-1/2 palce

Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího ubrusu bezdrátového úhlu

Před výběrem brusky je nejlepší se dozvědět o charakteristikách nejlepšího bezdrátového úhlu. Následující oddíly zahrnují některé z nejlepších „potřebných vítězů“ při výběru nejlepšího uzlu bezdrátového úhlu pro workshop, konkrétní projekt nebo řadu dalších použití. Při porovnávání modelů mějte na paměti tyto vlastnosti.

Motor

V bezdrátovém úhlu brusky. a všechny elektrické nářadí. manipulaci produkují dva typy motorů: kartáčovaný a bezmastně. Kartáčované motory byly asi déle, zatímco bezkartáčové motory jsou víceméně novou školou elektrických motorů.

Kartáčové motory vyžadují více údržby než bezkartáčové motory a kvůli jejich designu jsou obecně méně energeticky účinné. Jsou však také levnější než bezkartáčové motory, takže mnoho lidí je preferuje.

Beztáčkové motory vyžadují menší údržbu a mají složité na palubě elektronických ovládacích prvků, aby modulovaly jejich výstup. Tyto motory nabízejí více energie a zlepšenou energetickou účinnost, ale stojí více než kartáčované varianty.

S jakým motorem jít závisí na uživateli. Pro ty, kterým nevadí, výměnu štětců každých pár let a raději ušetří peníze, jsou kartáčované motory dobrou volbou. DIYers, kteří chtějí co nejvíce síly a efektivitu, kterou mohou získat.

Síla a rychlost

K dokončení úlohy musí mít mlýnky bez akumulátoru a rychlosti. Napájení je obvykle určeno výstupem baterie. Modely, které používají 18-voltové nebo 20-voltové baterie, nabízejí více energie než ty, které používají 9-voltové nebo 12-voltové baterie, což jim umožňuje zvládnout těžší úkoly, jako je řezání kovů nebo broušení svarů.

Rychlost je také faktorem. Úhlové brusky, které nabízejí 8 500 až 10 000 ot / min, jsou nejvšestrannější. Rychlosti v tomto rozsahu umožňují uživateli rychle proříznout kov a brousit svary. Některé modely mají dokonce variabilní rychlosti, což umožňuje uživateli modulovat využití baterie a přitom udržovat kovový a broušený diskový chladič.

baterie

Broušení bezdrátových úhlu využívají hodně energie, takže musí mít baterie, které mohou vyhovovat jejich potřebám. Baterie, které mohou poskytnout 4.0-ampérová hodina, 5.0-ampodnictví, nebo dokonce 8.0 amp-hodinové je často nejlepší, protože mohou brusič pohánět dlouho předtím, než si vyžadují dobití. Některé soupravy přicházejí se dvěma bateriemi, což umožňuje uživateli vyměnit mezi ně, když zemře baterie.

DIYers investované do značky konkrétního bezdrátového energetického nástroje již mohou mít spoustu baterií. Možná budou chtít koupit „holý nástroj“ úhlový mlýnek, který používá stejné baterie. Tyto brusky, které jsou k dispozici za nižší cenu.

Hmotnost a ergonomický design

Některé bezdrátové úhlové brusky váží méně než 5 liber (bez baterie), což znamená, že je uživatel pohodlně drží a manipuluje s nimi po delší dobu.

Broušení úhlu někdy mají nadměrně měsíce gumové rukojeti, aby se snížilo množství vibrací, které uživatel cítí. Vícepolojové úchyty dávají uživateli schopnost držet brusku v nejpohodlnější a nejbezpečnější poloze pro každý úkol.

Velikost disku

Broušení bezdrátových úhlu obvykle přicházejí se 4.5palcové disky, které jsou pro většinu úkolů všestranné a zároveň jsou dostatečně malé, aby se mlýnek rychle otáčel. Mohou nakrájet kovové zásoby, úhel železa a plechový kov, stejně jako zploštělé svary a písečné barvy.

Některé modely zvládnou větší disky v rozsahu 5 palců. Tyto modely jsou obvykle bezhrubé a mají pokročilé elektronické systémy, které modulují rychlost a výkon. Jsou však často dražší než 4.5palcové modely disků.

Úpravy bez nástrojů

Broušení často vyžaduje měnící se úhly, rukojeti a dokonce i rychlosti, takže schopnost provádět rychlé úpravy pomáhá produkční rychlosti. Z tohoto důvodu nabízí mnoho bezdrátových úhlu úhlu úpravy bez nástrojů.

Při změně úhlu brusky je často nutné upravit štít tak, aby se dostal z cesty a chránil uživatele. Mnoho modelů má malé karty, které může uživatel otevřen pro usnadnění tohoto nastavení.

Mnoho nástrojů umožňuje uživatelům upravit rychlost pomocí ciferníku nebo tlačítka, což jim umožňuje pečlivě pracovat a vyhnout se přehřátí kovu. To také způsobuje, že broušení a řezání kol vydrží déle.

Další funkce a příslušenství

Zatímco tyto oddíly se zabývají většinou důležitých funkcí, které je třeba zvážit, několik dalších charakteristik a příslušenství, které je třeba zvážit, zahrnují:

 • Bezpečnostní prvky, jako jsou dvoustupňové spouštěče, elektronické brzdy a brzdy zpětného rázu, pomáhají udržet uživatele v bezpečí.
 • Soupravy příslušenství přicházejí s určitými bezdrátovými úhlovými brusky, které zahrnují broušení a řezání kol, stejně jako broušení a dokonce i drátěná kola.
 • K dispozici jsou také tašky a pouzdra, což uživatelům umožňuje bezpečně ukládat jejich bezdrátové úhlové brusky, když se nepoužívají, a přepravujte je do projektu.

Naše nejlepší tipy

Abychom usnadnili nakupování, následující seznam obsahuje některé z nejlepších modelů na trhu v jejich příslušných kategoriích. Při porovnávání mletků bezdrátových úhel mějte na paměti tyto nejvyšší úvahy.

Makita XAG04Z 18V LXT LITHIUM-ION CHREBREBLESS

DIYers a profesionálové, kteří hledají všestrannou vysoce kvalitní bezdrátový úhel mlýnek. Vysoká rychlost 8 500 ot / min z tohoto bezhrubku znamená, že může rychle řezat a brousit. I když to nepřichází s baterií nebo nabíječkou, snížená cena může učinit dobrou volbou pro ty, kteří již vlastní některé z 18-voltových bateriových nástrojů značky.

Tato mlýnka s variabilním úhlem rychlosti je vybavena nastavitelným strážcem bez tok a také spouštěcí spoušť aktivovaný palcem, který se kombinuje, aby pomohl uživatelům rychle a bezpečně pracovat v různých úhlech. Tento model obsahuje elektronický systém zpětné vazby, který pomáhá smysluplným a regulaci rychlostí, stejně jako přehnanou gumovou rukojetí a rukojeť s více polohami.

Specifikace produktu

 • Elektronický systém zpětné vazby
 • Nastavení strážce toolless
 • Dvoustupňový spoušť
 • Bezkartáčový motor

Získejte mlýn bezdrátového úhlu Makita na Amazonu nebo Home Depot.

Ryobi 18 One 18V bezdrátový 4-1/2 in. Kit mlýnek

Nadějné kovové pracovníci, kteří raději nevyfukují celý svůj rozpočet na mlýnek na úhlu. Tato mlýnka bez akumulátoru 18V používá populární linii baterie značky, a přestože přichází s relativně malým 1.5-amph-hodinovou baterii, přijímá mnohem větší baterie.

Tento model obsahuje bezstarostnou strážce čepele a také dvoustupňový spoušť pro bezpečnost. Dodává se s rukojetí tří polohy, která umožňuje pohodlné manipulaci a gumovou přilnavost ke snížení vibrací a zlepšení kontroly. Má nejvyšší rychlost 6 500 ot / min a je dodáván s vícepoloženým rukojetí za dostupnou cenu.

Specifikace produktu

Získejte soupravu Grinder Grinder Ryobi bezdrátové.

Dewalt 20V Max Angle Grinder Tool Tool Kit

Ti, kteří hledají špičkový, výkonný mlýnek se všemi zvonky a píšťalky, se mohou chtít podívat na Dewalt’s 20V Max Angle Grinder Tool Tool Kit. Tento model obsahuje bezkartáčový motor s rychlostmi, které upravují až 9 000 ot / min. Přichází s nabíječkou a dvěma 6.0-ampodnikové baterie pro spoustu běhu a také dvoupoziční rukojeť.

I když je tento model silný, je také docela bezpečný. Je vybaven dvoustupňovým spouštěčem, který zabraňuje náhodné aktivaci a také strážce bez čepele. Má bažinu, která uzavře mlýnek, pokud kopne nebo sevře, spolu s elektrickou brzdou, aby zastavila čepel, když se spoušť uvolní. Přilnavost je formována guma, pomáhá snižovat vibrace a poskytovat větší kontrolu. Je to však docela drahé.

Specifikace produktu

 • Variabilní urychluje až 9 000 ot / min
 • Strážce čepele
 • Brzda a elektrická brzda
 • 2 těžké baterie

Získejte dewalt bezdrátový úhel mlýnky na Amazonu nebo Home Depot (s další baterií).

Milwaukee M18 palivo s 18 V akumulátorovou bruskou

Tento bezdrátový úhel mlýnky z Milwaukee má kartáčovaný motor, může se pochlubit maximální rychlostí 8 500 ot / min a má technologii Relink pro monitorování výstupu a přehřátí značky pro monitorování výstupu a přehřátí.

Tato bezdrátový úhel mlýnky z Milwaukee obsahuje strážce bez čepele, kterou si uživatelé mohou postavit, aby se chránili. Pro ergonomii model nabízí třípoziční rukojeť. Je také vybaven ochranou přetížení, která zastaví disk, aby se zabránilo typům poškození, které může využívat těžké využití. Ve srovnání s mnoha dalšími modely je to však drahé, které by mohly odradit některé nakupující.

Specifikace produktu

 • Technologie redlink
 • Těžká baterie
 • 3-polohová rukojeť a strážce čepele

Získejte Milwaukee bezdrátovou brusku úhlu v Home Depot.

Craftsman V20 Angle Grinder, malá, 4-1/2-palcová

Pro lehké mleté ​​úlohy podívejte se na mlýnek Craftsman V20 bezdrátového úhlu. Tento model má pohodlnou přilnavost s chráněnou rukojetí typu D pro bezpečnost. Má kartáčovaný motor, který se točí 4.5palcové disky až 8 500 ot / min, což je dostatečný výkon pro většinu světelných aplikací. Mlýnka na úhel řemeslníků má bezpečnostní spínač aktivovaný palcem a velký řadič pádlo pro pohodlí a bezpečnost.

Tato bezdrátová mlýnek na úhlu nepřichází s baterií, ale využívá řadu baterií V20 Craftsman, což umožňuje majitelům nástrojů řemeslníků využívat své současné baterie a ušetřit peníze.

Specifikace produktu

Získejte na Amazonu mlýnku Craftsmana bezdrátového úhlu.

Kimo 20V bezdrátový úhel mlýnky

DIYers nová v broušení může chtít začít se soupravou naplněnou příslušenstvím schopnou manipulovat s jakoukoli úlohou. Tento model z Kimo obsahuje téměř vše potřebné, včetně brusného papíru, kovových kol, broušených kol, dřevěného kola a háčku a smyčce. Kit je dodáván s 4.0-amph-hodinovou baterii a kompaktní nabíječka, z nichž všechny se svalujte do nosné soupravy.

Grinder má bezkartáčový motor, který se točí 4.5palcová kola při 9 000 ot / min. Má bezpodmínečnou stráž čepele a rukojeť dvou polohy, díky čemuž je tento model bezpečný a pohodlný pro použití v různých pozicích. Mějte však na paměti, že Kimo má tlačítko aktivované palcem bez spouštěče, na které si může zvyknout.

Specifikace produktu

 • Kompletní sada pro začátečníky
 • 9 000 RPM bezkartáčový motor
 • Strážce a rukojeť dvou polohy

Získejte na Amazonu mlýnku na Kimo bezdrátu.

Ridgid 18-V o oktanu bezdrátového. Úhel mlýnek

DIYers, Pros a Metalworkers, kteří hledají brusku se spoustou rychlosti. Používá 18-voltové baterie značky k napájení svého bezkartáčového motoru, který se točí 4.5palcové disky při až 10 000 ot / min pro vysokorychlostní řezání a broušení. I když se jedná o nákup pouze pro nástroj, ti, kteří investovali do řádku, mohou ušetřit peníze na soupravě.

Tato vysokorychlostní mlýnka nabízí bezpečnost a pohodlí. Má bezpodmínečnou strážce čepele a také třídní rukojeť. Rušná přilnavost pomáhá snižovat vibrace (důležité v takovém vysokorychlostním nástroji). Je také vybaven bezpečností zablokování, která zabraňuje aktivaci nástroje, pokud je přepínač v poloze „ON“, když je vložena baterie.

Specifikace produktu

Získejte mlýnek na drsné bezdrátové sítě v Home Depot nebo na Amazonu.

Metabo Hpt Angle Grinder | 4-1/2 palce

Celodenní mleté ​​úlohy mohou být fuškou, ale mlýnek na úhel HPT Metabo pomáhá usnadnit práci. Váží jen 4 libry (bez baterie), je snadné manévrovat, přenášet, zvedat a manipulovat po celý den. Dodává se s rukojetí dvou polohy a také s strážcem čepele, kterou může uživatel upravit pro řezání a broušení v různých úhlech.

Tato bezdrátová mlýnka z metabo HPT nepřichází s baterií nebo nabíječkou; Může však ušetřit nějaké peníze, protože funguje s 18-voltovým bateriovým systémem značky. S nainstalovanou baterií produkuje jeho bezkartáčový motor až 9 000 ot / min rychlosti pro její 4.5palcová broušení a řezání kol.

Specifikace produktu

Získejte na Amazonu mlýnku Metabo bezdrátového úhlu.

Náš verdikt

Ti, kteří hledají všestranný mlýnek na bezdrátový úhel se všemi potřebnými funkcemi, mohou chtít prohlédnout mlýnek na bezdrátu Makita pro jeho nejvyšší rychlost a elektronický systém zpětné vazby 8 500 RPM a elektronický systém zpětné vazby. Pro úplnou soupravu zvažte mlýnek bezdrátové úhlu Kimo pro její zahrnutá broušení kol, broušení kol a dalších příloh.

Jak jsme si vybrali nejlepší bezdrátový úhel brusky

Shromažďování seznamu nejlepších akumulátorových brusek vyžaduje hodně úsilí. Nejprve jsme čerpali z vlastní zkušenosti s kovoobráběním, broušením a řezáním kovu, abychom si mohli vybrat funkce, které považujeme za nejdůležitější. To nám dalo základní modely.

Dále jsme provedli rozsáhlý výzkum produktů a shromáždili informace o modelech nabízených nejlepšími značkami v oboru. Porovnali jsme modely na základě jejich funkcí, abychom značně zúžili pole.

Nakonec jsme zvažovali sílu, ergonomii a příslušenství. Poté jsme je rozdělili do různých kategorií, přiřadili jsme ocenění na základě jejich silných stránek a vytvořili jsme tento seznam nejlepších bezdrátových úhlu brusců.

Časté časté

Pokud se vaše hlava otáčí jako broušení, nedělejte si starosti. Je těžké pochopit tolik informací najednou. Níže jsou uvedeny některé z nejčastěji kladených otázek týkajících se nejlepších bezdrátových úhlu brusců, proto zkontrolujte odpověď na vaši otázku uvedenou níže.

Q. Jsou bezdrátové úhlové brusky stejně dobré jako šňůry?

Pro práci na obchodě je těžké porazit konstantní sílu poskytovanou mlýnem na úhlu. Mnoho z nejlepších akumulátorových brusky však může soutěžit a jejich přenositelnost je obvykle tlačí na vrchol.

Q. Jak dlouho trvají bezdrátové úhlové brusky?

S tolika bezhrubskými motory na trhu není neobvyklé vidět elektrické nářadí trvat 10 nebo více let. S pouhým čištěním světla a správným použitím může bezdrátové úhlové brusky tak dlouho trvat tak dlouho.

Q. Jaká je výdrž baterie bezdrátové mlýnky?

Odpověď na tuto otázku závisí na brusky, velikosti baterie a probíhající práci. Většina 5.Během dne jsou dostatečné pro zpracování a řezání baterií 0-amph-hodinových baterií.

Q. Jak dlouho trvají nabití baterií bezdrátových úhlu?

Závisí to také na velikosti baterie a nabíječky baterie, ale většina moderních baterií se může nabíjet za hodinu.

Q. Co může proříznout mlýnek bez akumulátoru?

Bezdrátové úhlové brusky mohou proříznout kov jako ocel, železo, hliník a další. Mohou také proříznout dřevo, když jsou přizpůsobeny příslušné čepeli, stejně jako písku nebo buffy jiných povrchů.

Q. Mohu brousit beton s akumulátorovou bruskou?

Ano, ale vyžaduje to diamantový disk. Broušení betonu vytváří hodně prachu, takže možná budete muset důkladně vyčistit mlýnek. Nejlepší mlýnek na úhlu pro beton má často velkou konstrukci baterie a těžkoprávy.

Q. Jaké je největší kolo, které mohu nainstalovat na mlýn?

Většina bezdrátových úhlu brusců přijímá kola pouze tak velká jako 5 palců. Pro větší kola se podívejte na modely s kabely.