5 nejlepší komerční procházka za sekačky. Největší procházka za sekačkou

Nejlepší komerční procházka za sekačky

V krajinářském průmyslu existují různé formy sekaček na trávu, ale formový faktor procházky to dělá pro mnoho lidí.

Důvodem není přitažlivý. Tyto druhy sekaček jsou skvělé pro práci s obytnými prostory s nejlepším řezaným přesností a správou krajiny. Kromě toho jsou také ergonomicky přizpůsobeny tak, aby pracovaly do těsných prostorů a dokončily práci.

Výběr velké procházky za sekačkou je však velmi důležitý pro získání nejlepšího výstupu z ní. Proto jsme vytvořili tento seznam pěti nejlepších procházek za sekačky na trávu, které si můžete dát na váš seznam, když nakupujete jeden z nich.

Proč komerční procházka za sekačkou?

Mnoho lidí se mě ptá, jestli procházka za sekačky stále má místo na komerčním trhu. Moje odpověď je, že to záleží. Opravdu vidím procházku za sekačkou za dobrou investicí, pokud máte strmé kopce nebo malé brány. Jinak bych šel se stojanem na sekačce.

Dokonce ani pro malé brány si nejsem jistý. Nakonec by to záleželo na velikosti yardů s malými branami. Pokud jsou to velké yardy, pravděpodobně bych šel se stojanem. Pokud jsou to malé yardy, pravděpodobně bych šel s něčím jako Ferris FW15 nebo Toro Turfmaster.

Je to zcela na vás a komerční sekačky určitě mají místo, které záleží jen na mnoha různých faktorech. Je to velmi zřídka univerzální přístup k nastavení přívěsu pro komerční trávník.

Hydrostatický pohon vs

Rozdíl je v hnacím ústroji. Hydrostatic bude mít buď 2 transaxles nebo 2 čerpadla a motory kol podobně jako sekačka nebo nula sekačka. Sekačky na převodové jednotky použijí pásy k řízení sekačky.

Osobně bych šel jen s hydrostatickou procházkou za sekanou. Neexistuje způsob, jak bych si kdy koupil pohon ozubených kol věřte mi, že jsem udělal tuto chybu. Nejen, že je obtížnější řídit a ovládat, ale pokud prší, jste zašroubovaní. Mokré trávy nebo déšť je nejhorším nepřítelem pásové/převodové procházky za sekanou.

Nejlepší komerční procházka za porovnáváním sekačky

Sekačka Exmark Turf Tracer Ferris FW45 HUSTLER Trimstar Toro Proline Graly Pro-Walk
Šířka řezu 52 ″ a 60 ″ 48 ″ a 52 ″ 36 ″, 48 ″, 54 ″ nebo 60 ″ 36 ″, 48 ″, 54 ″ nebo 60 ″ 36 ″, 48 ″, 52 ″ nebo 60 ″
Motor Kohler Command EFI Kawasaki FX651V, FX730V nebo Vanguard s olejovým strážcem Kawasaki FS451, FS600, FS651 nebo FS691 Kawasaki FS nebo FX Kawasaki FX481V, FS600V nebo FS691V
Řídící systém Hydro-Gear Pumpy a Parker Wheel Motors Hydro-Gear ZT-3400 Hydro-Gear ZT-2800 Hydro-Gear ZT-2800 Hydro-Gear ZT-2800
Rychlost 6.75 mph 7 mph 6.3 mph 7 mph 8 mph
Plná kapacita 5 galonů 5 galonů 3.4 galony 5 galonů 5.8 galonů
Záruka 2 roky neomezené hodiny 2 roky neomezené hodiny 2 roky neomezené hodiny nebo 5 let / 1200 hodin 2 roky neomezené hodiny 2 roky neomezené hodiny nebo 4 roky/750 hodin

EXMARK TRACER TRACER WALK FORD HORES

Definující rysy každé sekačky v sérii Tracer Exmark Tracer jsou kombinací rychlosti, trvanlivosti a účinnosti, kterou přinášejí na palubu. Tyto sekačky jsou vyrobeny tak, aby maximalizovaly vaši produktivitu a zároveň se staraly o vaše pohodlí a potřeby ve stejném žilá.

Příchody s možností 52- a 60-palcových řezacích paluby mohou sekačky dosáhnout rychlostí pozemních rychlostí až 6.75 mph na jednom z kohler EFI, Kawasaki nebo Kohler EFI Propane typy motoru, které si můžete zvolit.

nejlepší, komerční, procházka, sekačky

Se speciálními optimalizacemi, které vám umožní platit méně za provozní náklady, musíte vydělat více na komerčním podnikání sekačky na trávu, aniž byste museli snížit rohy.

Jednoduché a odolné jsou slova, která přicházejí na mysl při diskusi o těchto sekačkách. Jsou postaveny tvrdé a bez jakýchkoli pohyblivých částí. Jednoduché je někdy lepší, zejména pokud jde o sekačky.

Podívejte se na webové stránky Exmark pro více informací a pro jejich vyhledávač prodejců!

nejlepší, komerční, procházka, sekačky

Klady:

  • Vedoucí díly a příslušenství v oboru
  • Vynikající odolnost proti rámu
  • Vysoce přesné řezání
  • Patentovaný kontrolní systém pro maximální pohodlí

Nevýhody:

  • Jedna z pomalejších možností
  • Žádná jiná možnost motoru
  • Nabízená šířka řezání má minimální nesrovnalost

Ferris FW35 Walk za sekačkou

Aktualizace 2022: FW35 byla nahrazena novou sekačkou FW45. K této sekačce jsou některé skvělé změny a doplňky, které ji dělají ještě lepší než předchozí sekačka. Podívejte se na úplnou recenzi této sekačky zde.

Udělali jsme Ferris FW35 projít za sekanou na druhém místě jednoduše na základě popularity. Tato sekačka a trávník trávníku jsou neuvěřitelně blízko a opravdu jen přichází k osobním preferencím.

Zábavný fakt, Ferris byl ve skutečnosti první společností, která kdy v 80. letech představila hydrostatickou procházku za sebou.

Pro tento stroj existují dvě hlavní volby motoru. možnosti Kawasaki a Briggs Stratton Vanguard. Všechny byly speciálně postaveny, aby vám poskytly maximální výkon a běžely na nejlepší úrovni účinnosti dostupných pro sekačky na této úrovni a v tomto procesu konzumovaly menší palivo.

Tato sekačka má dvě možnosti kontroly, centralizované ovládací prvky (CC) nebo pistoli. Ovládací prvky CC jsou podobné ovládacím prvkům Exmark, ale s jedním menším krokem. Sekačka je tak snadno použitelná a provozovatelná.

Na této sekačce je nastavení výšky tak jednoduché. Existuje klika, která zvedne a snižuje palubu už už nepoužívá kolíky! To je obrovský spořič času a na operátorovi mnohem jednodušší.

Tato sekačka, sportovní vyráběná balíček 10-měřicí paluby na horní části komerčních hydro-gearů, představuje jednu z nejlepších hodnot za peníze na trhu.

Cub Cadet Pro X Stand on Mower Review

Cub Cadet vede skok víry do stánku na trhu sekačky. Na GIE 2019 vydali nový stánek Pro X na sekačce. Možná si myslíte „Co? Stojan na kadet Cub??„Správně, jsou známé pro rezidenční produkty. Tento stroj na první pohled se však zdá být solidní stroj. Přečtěte si.

John Deere Z950M Nulo Turn Review

John Deere sekačky na trávu jsou jedním z nejlepších sekaček na koni, které jsou schopny transformace na zahradě. S snadno použitelnými přílohy můžete sekačku bez námahy použít a poskytuje vám plnou kontrolu. O jaký typ sekačky na trávu John Deere vás zajímá? John Deere poskytuje různé sekačky na trávu pro různé účely. Čtení.

Bobcat QuickCat Stand on Mower Review

Stojan Bobcat QuickCat 4000 na sekačce je již několik let. Tuto sekačku jsme dokázali několikrát od jejího vydání několikrát předvést. Je to první skok Bobcat do stánku na trhu sekačky, mimo několik upgradů. Na první pohled to vypadalo jako slušný stojan čtení.

Odpovědi na „5 nejlepší komerční procházky za sekačky“

Moje číslo jedna co nejlépe, jak to dokážu, a na to jsem se na to už nějakou dobu díval, je Bradley 48 ″ a 52 ″ Hydro Walk Behind. Aktuální prodejní cena bez přepravy (která přidá průměrně 300 v závislosti na tom, jak daleko je od Bradley, IL) je 3 100 pro 48 a 3 400 pro 52; Problém s touto recenzí „Nejlepší 5“ je v tom, že nepovažuje „hodnotu“, a proto se také objeví číslo prvního seznamu, která má o 3 900 více než stejná velikost Bradley Hydro a přidává se do přepravy. Seznam drahý na výše uvedeném seznamu má číslo 5; Trimstar podvodníků a stále je to nejméně o 2 000 více cenové ceny než Bradley, který je silnější, silnější paluba, i když pevná paluba. Kromě pevné paluby (která by pro některé mohla být startérem) a, diskutovaně, ale neprokázaná, nižší značka motoru, a možná, ale není prokázána, nižší kvalita oceli, Bradley WB Hydro 48s a 52s mají průmyslovou standardní kola/pneumatiky, Ložiska, řemenice, pásy, silnější než většina paluby (7 boční a 10 měřidla), průmyslová standardní převodovka ZT2800, komerční motor 25 HP, 3 roky rezidenční záruka, 18 palců vpředu a 11 palců vpředu Kolo/pneumatiky. Od lidí, kteří nikdy neviděli ani nepoužívali produkty Bradley, nebo se nikdy nezabývali společnostmi nebo prodejci nebo se nikdy nepokoušeli získat díly nebo služby, ale to jsou lidé, kteří dělají předpoklady založené na nepoužití nebo pověsti, které nikdy neviděli nebo nepokoušeli se s společností nebo prodejci nebo se nikdy nepokoušeli získat díly nebo služby. Ale pokud jde o skutečné zkušenosti s Bradley WBS a/nebo Standers, řekl bych, že pozitivní hodnocení je téměř 90%, a protože cena je od 2 000 do 3 900 méně než konkurenti (alespoň porovnávání cenových cen) Jedinými negativy jsou pevný balíček a tradiční ovládací prvky T-bar, dal bych Bradleyho na číslo 1.

Velmi skvělé a informativní recenze, jaká bytačka by byla dobrým startérem pro můj nový obchod s péčí o trávník? Jaké jsou vaše myšlenky na to? dík.

Neplaťte více než 150 za 1, pokud je to možné. Našel jsem návrat do Walmart Snapper Self s BS 5.5 za 160. Mám také trávník 36, který miluji. Když moje 50 palcová Zt zemře, koupím si Bradley kvůli ceně. 36 bylo drahé, ale prodejce je jako 1/4 mil z mého domu. Pohodlí je velký faktor. Bradley prodejce méně než 6 mi. Dealer Toro je docela blízko

Skvělý seznam si však přeji, abyste zmínili sekačku Scag SWZ Hydro Drive. Ano, má pevnou palubu a někteří lidé se nelíbí uchopení pistole, ale existuje důvod, proč je za 20 let nezměnili jejich design. mají tendenci vydržet déle než firma, která je koupila, z mé zkušenosti. Kvalita snížení je skvělá, tuny síly, trvá celý život, jediná konstantní je, že jsou drahý.

Greenworks Commercial 30-palcová sekačka na trávu

Commercial Greenworks neztrácí čas na rozšíření své 82V platformy baterie a konkrétně hojnosti 82V řešení péče o trávník ve své sestavě 2022. Součástí této rostoucí flotily je komerční 30palcová sekačka na Greenworks, která je omezena jeho 25palcovou předchůdce.

Výrobce navrhl tento model, aby přesvědčil profesionály, aby vyhodili své jednotky s plynem pro vybavení napájené z baterií. Takže bez dalšího povyku se podíváme na to, co nabízí na komerčním trhu s krajinářským úpravou.

Komerční výkon 30 palců sekačky Greenworks

Tato konkrétní komerční sekačka Greenworks používá dva nezávislé bezkartářské motory spolu se dvěma čepelemi vedle sebe. Cílem je získat kvalitní snížení rychlými rychlostmi.

První 30palcová sekačka, která má milost komerční třídy, má 2522602-p rychlosti čepele až 16 000 FPM. Podle společnosti Greenworks Commercial, model poskytuje více energie než plynový motor 200cc.

Stejně tak je to první sekačka, která obsahuje funkčnost power-reverse pro snadnou navigaci těsných prostorů.

Podobně společnost Greenworks Commercial vybavila tuto jednotku svým systémem Easy Outr (ETS). Tento sportovní dva nezávislé motory s kolami zvyšujícími trakci a manévrovatelnost. Stručně řečeno, systém má upravit výkon pro optimální manipulaci na šikmém terénu.

Commercial Greenworks uvádí běh za 110 minut (zhruba 2 hektary) na jednom náboji pomocí tří 8.0ah baterie. A za 60 minut nabíjecí nabíjecí nabíječka oživí baterii, aby sloužila vašemu dalšímu zákazníkovi.

Design sekačky 522602-p

Pokud jde o design, sekačka sníží ve výškách z 1.5 až 5 palců, s 8 různými pozicemi v přírůstcích 1/2 palce. Pro možnosti likvidace si můžete vybrat mezi mulčováním a zadní taškou 85L.

Komerční procházka Greenworks Commercial 80V má také Tri-port Powerheads a drží až tři baterie; a automaticky se mění mezi bateriemi, když někdo dojde.

Pokud jde o ovládací panel, obrazovka LCD s vysokou viditelnou zobrazuje stav baterie, ovládání rychlosti, rychlost čepele a kódy chyb. Ovládací prvky potažené gumou vám umožňují snadno ovládat napájení, čepele, pohon a LED světla.

A co víc, hodnocení IPX5 chrání tuto sekačku ve většině povětrnostních podmínek.

Greenworks Commercial 30-palcová cena sekačky

Komerční 30palcová sekačka Greenworks se prodává za rok 1999 jako holý nástroj a 2999 jako sada. Ten zahrnuje tři 8.0AH 82V Baterie a nabíječka s dvojím portem. Tato jednotka je dodávána s dvouletou zárukou na sekačku a baterie.

La Page ne peut pas être Trouvée.

Copyright 2021 © Clean Africa. Tous Droits réservés.

La Pré-Collecte

En partenariat Avec des Associations Opérant Dans ce secteur, et consuées en syndicat, Clean Africa Organize La Pré-Collectte des Déchets Pour des Zones difficiles d’ccès Pour nos caions.

CES Asociace écupèrent les Déchets auPrès des Ménages et les acheminent vers les body d’apport volontaire.

Collese des Points d´Apport Volontaire

Les Points d´Apport Volontaire (PAV) Désignent les espaces aménagés et Disposant D’un réceceptacle (Bac ou Bennes) Pour Le Dépôt des Déchets par les populace.

Essentiellement pratiquée par des Bennes à Orres Ménagères (bom), Les Pav Sonnt Définis en Circuits de Collete et Sont Calibrés Pour 02 Shromažďuje par jour (jour et nuit)

Collecte en Porte-à-Porte

Cette Méthode de Collete est pratiquée par des bom dans les quartiers éidentIels. Elle Fait Suite à la Mise à Dispozice des baks personalsés de 240 litry Pour Chaque Ménage. à l’élaboration et la Communication des programy de passage des équipes de Collete au préalable.

Cette Méthode de Collete réduit la prolifération des pav et permet une meilleure gestion des dechets ménagery.

Collete des Déchets encombrants

Selon un Program de Passage Établit et communiqué en amont, Les Déchets Encombrants (Orres Vertes et éléments Solides) SONT COLLECÉS PAR DES CAMIONS Typ Plateaus ou Grappin.

Le Respect des Jours de Dépôt des Déchets encombrants permet d’éviter la znečištění de vizuelle.

Nejlepší sekačky na trávu z roku 2023

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

Honda HRX217VKA

Honda HRX217VKA je silný, těžký a ideální pro větší trávníky. Číst

Ego Power LM2135SP

Tato sekačka je silná, pohodlná a radost. Furoval to velmi dobře mulčování a řízení se do kopce. Číst

Honda HRN216VKA

Honda po mnoho let vyrábí vynikající výkonové vybavení a tato sekačka, která pracuje s pohonem zadních kol, není výjimkou. Číst

Kobalt KM 5080-06

Elektrická kobalt km 5080-06 byla flexibilní a snadno provozovala a dokáže spuštěna pytle nebo bez pytlů. Číst

Hart HLPM061US

Hart HLPM061us fungoval dobře napříč terény a má jednoduché použití rychlosti. Číst

Nevýhody

Až před několika krátkými lety byly králem sekačky na trávu. Vzhledem k tomu, že více spotřebitelů hledá ekologická auta, domy a, ano, napájecí zařízení, technologie pokročilých baterií odpovídá na hovor.

Dnes mohou spotřebitelé řídit elektrické auto, prosperovat v solárním poháněném domě a udržovat svůj majetek s vybavením napájeným baterií. Ale jsou nové sekačky na trávu s elektrickým tlakem stejně dobré jako staré sekačky s vnitřním spalováním? Rozhodli jsme se to zjistit.

Testovali jsme benzín, elektrické a bateriové sekačky na trávu z předních značek. Dychtili jsme zjistit, zda sekačky na baterii dokážou zvládnout velký dvůr a také osvědčené benzínové modely. Nebyli jsme zklamáni. Honda HRX217VKA (k dispozici na Amazonu) vyšla na vrchol nejlépe celkově, vyhrála svého předchůdce a našeho předchozího vítěze Honda HRN216VKA.

Pro sekačky bez gasolinu je Ego Power LM2135SP (k dispozici na Walmart) naší volbou pro nejlepší elektrickou sekačku na trávu. Toto nastavení sekačky bylo rychlé a dobře se zabývalo našimi testováními. Ego síla také zahrnuje funkce, které se nenacházejí na podobných elektrických modelech.

Honda HRX217VKA byla potěšením použít.

Klidná a mocná, Honda HRX217VKA 21palcová sekačka na trávník Nexite je ta, která má pro větší prostory. Není navržen pro malé yardy a nebudete se vrhnout dovnitř a ven z květinových záhonů a křovin.

Je mi potěšením. Už jsme testovali sekačky Honda a byli jsme obeznámeni s jejich provozem a celkovou kvalitou produktu. HRX217VKA nezklamal. Snadno se sestavuje a nastaví přímo z krabice, začalo to prvním tahem šňůry.

Okamžitě můžete cítit nádech této sekačky s inovativním nexitovým palubou a výkonným motorem. Je těžší než většina sekaček, ale cítí se vysazen na trávníku a perfektně sleduje. Je to sekačka pro velké trávníky a dělá to nejobtížnější řezy hračkou.

Díky svému 200ccovému ovládání motoru a výběrem řízení pohonu se tato sekačka snadno řezá, tašky a mulches nejtěžší trávu s lehkostí. Řízení vybrané jednotky je téměř intuitivní, protože vám umožňuje upravit rychlost chůze pomocí různých nastavení.

Ovládací prvky sekačky jsou velké a snadno použitelné. Sekačku můžete nastavit na tašku nebo mulč nebo kdekoli. Jeho uživatelsky přívětivá platforma je jasně označena. Tuto sekačku na trávu budete používat pro nadcházející roky a roky.

Nevýhody

Ego Power LM2135SP je nejlepší elektrická sekačka na trávu, kterou jsme testovali.

Až před několika lety neměli ti, kteří raději nekoupili kupující sekačku s vnitřním spalováním. Nakonec však dorazila pokročilá technologie baterií a výhody lze snadno vidět v ego Power LM2135SP, o 21palcové elektrické sekačky s vlastním pohonem. Tato bezdrátová sekačka se šířkou řezné 21 palců využívá k napájení až 60 minut řezání trávníku 56 V lithium.

Ego síla je silná, pohodlná a radost. I když baterie trvala jen asi hodinu, sekačka provedla velmi dobře mulčování a řídila se do kopce. Má spoustu točivého momentu a je schopen dělat cokoli, co může sekačka pohánět benzínu. Je čistý, snadno použitelný a efektivní.

Nastavení této sekačky bylo nejjednodušší z parta. Rukojeť sklouzne a složí se přes sekačku s lehkostí, takže úložiště je snap. Jeho úprava na osobní výšku trvá sekundy.

Rychlý 50minutový nabíjení na baterii a jste připraveni jít. Nabíječka baterie má dokonce i chladicí ventilátor, který zlepší doby nabíjení a udržuje baterii v pohodě.

Stejně jako některé z našich ostatních sekaček, ego síla má dvojčata, které zlepšují mulčování a udržují výlety, aby vyprázdnily zadní sáček na minimum. Výška řezání je dosažena jednou snadno přístupnou pákou.

Operace je přímá a kompozitní paluba způsobuje, že sekačka je lehká a snadno se manévruje kolem překážek na dvoře. Jednoduše stiskněte tlačítko napájení, vytáhněte zelenou rukojeť a čepele se začnou otáčet. Duální knoflíky na rukojeti způsobují, že zapojení funkce vlastního prodlusu bezpečí a pohodlí.

Ego síla přichází s LED světlomety pro pohodlí a byla to jediná sekačka, kterou jsme testovali, která se mohla pohnout, když se lopatky netočily. To byla pěkná funkce, která odstranila tlačení sekačky zpět do garáže.

Další sekačky na trávu, které jsme testovali

Dříve náš výběr pro nejlepší sekačku na trávu, Honda HRN216VKA je 21palcová plynová sekačka, která je skvělou volbou pro každý dvůr. Honda po mnoho let vyrábí vynikající výkonové vybavení a tato sekačka, která pracuje s pohonem zadních kol, není výjimkou. Snadno zvládne nejtěžší trávníky a v garáži nezabere mnoho prostoru.

Nastavení bylo snadné a sekačka začala při prvním tahu. Jeho hladký motor je tišší než ostatní benzínové sekačky a má více než dostatek síly na řezání a mulčování trávy, i když jde do kopce.

Honda má naskládaný a ofsetový design čepele, který produkuje menší výstřižky, což umožňuje lepší mulčování a pytlování. To znamená efektivnější řezání a méně zastávek vyprázdnit travní tašku. Možnosti pytlování a mulčování lze snadno a bezpečně vybrat, jakmile je sekačka vypnutá, pomocí jedné páky na sečení paluby.

Inovativní systém pro sebepoznání je pohodlný na rukou, poskytuje přiměřenou kontrolu rychlosti a lze jej dokonce upravit pro ty, kteří jsou vyšší nebo kratší. Skládání rukojeti pro skladování lze rychle provést. Tato sekačka na trávu Honda má dokonce i ventil vypnutí plynu pro mimosezónu.

Nevýhody

Elektrická sekačka Kobalt 80V je skvělou volbou pro každého, kdo chce cenově dostupnou, flexibilní a kompaktní sekačku, která se snadno manévruje a nevyžaduje prodlužovací kabely ani plynové plechovky. Sekačka je dostatečně silná na to, aby nasekala hustou trávou, a nabízí vysoce nastavitelnou výšku řezání.

Na 66 liber je velmi snadné ovládat, se schopností jít zabalit nebo bez batohů a můžete složit tlačnou rukojeť pro kompaktní úložiště.

Hlavním remízou je zde 80V bateriový systém, který vám dává hodinu běhu v našem testování, dost na to, aby se na úplné nabití snížil asi 7 500 čtverečních stop. Funguje také v různých dalších nástrojích Kobalt a náhradní díly vás poběží kolem 150. Nabíjení baterie trvá asi 45 minut, když je mrtvá, a jen se objeví do štěrbiny baterie a sekačka se může zapnout stisknutím tlačítka, pokud je vložen bezpečnostní klíč. mnohem snazší, než je třeba použít tradiční stažení tahu.

Celkově, pokud potřebujete pěknou, základní sekačku, aby se práce dokončila a chcete jít bez akumulátoru, je to vynikající volba. Vyřízne čisté čáry, je snadné se používat, dokáže snadno zvládnout většinu trávníků a díky nízké hmotnosti je mnohem snazší pohybovat se nahoru a kolem svahů a kopců.

Zvláště pokud plánujete investovat do řady elektrických nástrojů, je to dobrý systém, do kterého se můžete koupit.

Nevýhody

Tato trávačka Hart byla příjemným překvapením.

Po odstranění z krabice a nabíjení baterií jsme je vystřelili a vytáhli ho na silnou, svěží trávu.

Fungovalo to krásně; jeho výkonný elektrický motor prořízl trávník s lehkostí a dokonce zvýšil jeho revoluce, když jsme řezali silnější trávu. Tato sekačka snadno manipuluje s větším trávníkem.

Hartská sekačka se pohybovala s mocí a důvěrou trávníkem a ovládání rychlosti snadno použilo na dosah ruky. Zatímco naše vítězná plynová sekačka Honda má sofistikovaný systém vybrané jednotky, jednoduchý posuvný lišta Hart funguje také nebo lépe.

Tato vynikající trávník má sílu a pohodlí sekaček, které stojí mnohem více.

Nevýhody

Toro je hodným konkurentem nejvyšších sekaček na tomto seznamu.

Tato sekačka na trávu Toro má největší řezací plochu na 22 palcích a je silná a pohodlná, díky svému osobnímu systému pro sebe prosazování tempo.

Chcete-li zapojit vlastní prosazení, jednoduše zatlačte páku dopředu a sekačka se začne pohybovat vpřed, tlačí ji o něco více a sekačka se pohybuje rychleji. Po několika řadách řezání uvidíte, jak snadné je regulovat rychlost. Tento systém není tak intuitivní jako někteří z ostatních, ale stále to funguje docela dobře.

Další skvělá funkce: Toro má Briggs a Strattonův kontrolní olejový systém, který nikdy nevyžaduje změnu oleje.

Úložiště je také snap, když se držadla sklopí dolů a sekačka může být uložena svisle.

Nevýhody

Na pouhých 58 liber tato sekačka dělá řezání malých trávníků hodně zábavy. Zadní vypouštěcí skluz vám umožňuje oříznout se v blízkosti stromů, postelí a křovin. Zjistil jsem, že jsem se rozběhl kolem překážek pouze jednou rukou.

Toto je jednoduchý stroj s jednou baterií ve středu. Doba nabíjení je rychlá a jakmile je baterie na cestě.

Toto není sekačka na trávu pro záda 40. S řezem 20 palců a malým elektrickým motorem není schopen manipulovat s většími trávníky. Ale pro většinu středních až malých yardů může tato sekačka vyčistit oblast v žádném okamžiku.

Světlo a snadno se ukládá, je to perfektní sekačka, aby trávník vypadal skvěle.

Nevýhody

21palcová Ryobi Ry401150 40-voltová sekačka se nastavila rychle a snadno přímo z krabice. Zahrnuje dvojité čepele a řezy čisté a čisté.

Tato sekačka je dodávána se dvěma bateriemi, které lze nainstalovat v horní části stroje. Jednou z pozoruhodnou nevýhodou je, že sekačku pohánějí pouze jednu baterii najednou. přibližně 30 minut si utřete trávu a po vyčerpání první baterie, zastavíte a přesunete přepínač, abyste zapojili druhou baterii. Ryobi říká, že baterie vydrží 70 minut, ale zastavení změny baterií se zdá kontraproduktivní.

Jinak sekačka vedla dobře a dokončila všechny testy. Má úpravu výšky jedné páky a je dostatečně lehké, aby manévrovalo kolem překážek. Má dostatek energie a manipuloval s kopcem s malým namáhám.

Zatímco na elektrické frontě byly ego i Ryobi solidní umělci, Ryobi byl zklamán jeho ovládacími prvky pro sebe. Ovládací prvky jsou umístěny pod barem, ale páka je vágní a nereagující. Protože páka je určena pouze pro palce, musíte páku tlačit nepříjemně, aby se sekačka zvýšila na rychlost.

Nevýhody

Pro sekačku na šňůře sekačka Greenworks 25022 vedla docela dobře. Nastavení bylo snadné a jakmile bylo zapojeno, začalo to hned.

Samozřejmě, než použijete sekačku, existuje časově náročný úkol odhalit prodlužovací kabel, rozmotat jej a najít vhodnou outdoorovou zástrčku. Jakmile je sekačka připojena, přijímá svůj účel snadno.

Má výkonný elektrický motor s 12 amph, který nemusí dobýt větší trávníky, ale je ideální pro menší yardy a ořezávací povinnosti. Nemluvě o tom, že to nabízí čisté a dokonce sečení.

Nebylo to samohybné, vyžaduje to určité úsilí, aby se sekačka a šňůra do kopce prosazovala a poté procházela cestou zpět, aby se neřezala šňůru.

Jeho malá velikost způsobuje, že skladování je hračkou.

Nevýhody

14palcová sekačka Sun Joe MJ401E je nejjednodušší ukládat. Díky jeho drobné velikosti z něj dělá perfektní sekačku na trávu pro malé yardy a oříznutí. Je to dost lehké na to, aby se zvedla a pohybovala, a přichází s snadno použitelným systémem pytle.

Přesto to není sekačka na trávu pro řezání typického příměstského trávníku, protože jeho lehká, krátká základna a malá kola je trochu nestabilní nad kořeny a koleje.

Ze všech testovaných na trávu, Sun Joe poskytoval největší obtížnost, když přišel čas upravit výšku čepelí. Sekačka využívá pevné nápravy, přední a zadní a nápravy jsou umístěny ve třech sekačkách ve třech šálech. Chcete-li změnit výšku řezu, musíte vytáhnout pružinové nápravy z jejich pozic a posunout je nahoru nebo dolů. Je to náročné cvičení.

Sun Joe je šňůra, takže řezací plocha je omezená. Na jeho kredit je při běhu dostatečně silný, ale omezený rozsah znamená, že budete mít těžko řešit celý dvůr.

Jak jsme testovali sekačky na trávu

Testeři

Strávili jsme letní sečení půl akru nového Anglie, znovu a znovu.

Kevin Kavanaugh je učitelem veřejné školy v důchodu a testerem produktu pro kontrolu. Kevin stříhá trávníky již asi 50 let. Vždy ho zaujali všemi mechanickými, ať už jde o hodinky, energetické vybavení, vintage kola nebo klasická auta.

Ray Lane je správcem obchodu s supermarketem v důchodu, vášnivý golfista a tester produktu pro kontrolu. Jeho trávník je závistí Cumberlandu, Rhode Island, a v průběhu let používal několik push mezerů. Ve věku 83 let byl jeho vstup na sekačky kritický, konkrétně při hodnocení snadného startu, manévrovatelnosti a bezpečnosti.

Testy

Testovali jsme sekačky na trávu na ploché půdě i kopci, abychom otestovali manévrovatelnost a sílu.

Po objednání od maloobchodníků jako Lowe’s a The Home Depot jsme sestavili každou sekačku a vzali si na vědomí snadnost nastavení a jak rychle jsme mohli upravit rukojeť podle našich preferencí. Poté jsme přidali benzín, baterii nebo elektrickou šňůru, aby se sekačka připravila. Vyhodnotili jsme se s lehkostí nastavení výšky řezání, nejprve testovali vysokou výšku řezání a poté dolní výšku.

nejlepší, komerční, procházka, sekačky

Každou sekačku jsme vzali na několik průchodů nesestříhaného trávníku s půl akrem, měřili přibližně 22 000 čtverečních stop a poznamenali, jak se sníží ve vysoké výšce a nižší výšce, zatímco jsme monitorovali jak tašky, tak mulčování funkcí. Pak jsme vzali každou sekačku nahoru a dolů po travnatém kopci, abychom viděli, jak hráli. Náš poslední test byl testování schopnosti úložiště.

Co byste měli vědět o sekačkách na trávu

Sekačky na trávu s vlastním pohonem mohou vytáhnout část úsilí ze sečení chůze.

Existují dva základní typy sekaček na procházce: tlačení a samohybnutí.

Typ sekačky je obvykle menší, lehčí a snadněji se ukládá. Používají se především pro menší úrovně trávníků. Jsou ideální pro čištění oblastí, které mohou větší jezdecké sekačky na trávu. Mohou být provozovány benzínem, šňůry nebo baterií.

Sekačky na trávu s vlastním pohonem mají obvykle větší průměr řezu a mohou se pohybovat sami prostřednictvím ovládacích prvků operátora. Tyto sekačky mohou být také napájeny benzínem, šňůry nebo baterií. Vzhledem k tomu, že berou nápor odtlačování, jsou sekačky s vlastním pohonem ideální pro větší trávníky až na půl akru, a mohou snadno manipulovat s kopci a svažitý trávníky. Tyto sekačky s vlastním pohonem nejsou plně robotické sekačky na trávu, takže stále musíte dělat nějakou práci, která je vede kolem vašeho dvora.

Co je to sekačka na trávu?

První sekačky na trávu se začaly objevovat na konci šedesátých let. Jak předměstí rostla a trávníky se zvětšily, tlačení těžké ocelové sekačky kolem letního odpoledne nebylo to, co většina lidí chtěla dělat.

První sekačky s vlastním pohonem měli primitivní systémy pohonu předních kol, které fungovaly dostatečně dobře, ale sekačky se často pohybovaly příliš pomalu. Jistě, nebyli jste tlačeni, ale byli jste chyceni v pomalu se pohybujícím průvodu trávníku. Brzy sekačky se buď pohybovaly příliš pomalu nebo příliš rychle, aby odpovídaly přirozené rychlosti chůze.

Dnešní sekačky nabízejí mnohem lepší pohotový systém. Například různá nastavení rychlosti chůze umožňuje například různá nastavení rychlosti chůze proměnné rychlosti Honda Nexite Rychlost 4-v-1. Majitelé mohou doslova vytočit svou preferovanou rychlost chůze, aby se stali sekačkou, ne taženi a nemusí tlačit.

Ego Power Select Cut 56-volt Churtless 21-In Self-Projevy bezdrátové elektrické trávníkové sekačky dokonce umožňuje operátorovi jet ven na trávník bez otočení čepele. To je skvělá funkce.

nejlepší, komerční, procházka, sekačky

Dnešní sekačky s vlastním pohonem snižují únavu operátora a usnadňují řezání trávy než před lety. Sekačky s vlastním pohonem zvyšují řezání na kopcích bezpečnějším a efektivnějším. A s moderními možnostmi rychlosti dělají letní fušku trochu příjemnější.

Benzín, elektrická šňůra nebo baterie. která je pro vás pravý sekačka?

Sekačky na trávu s baterií mohou být výkonné a efektivní.

Benzín

Na trávníku poháněné benzínem udržovaly trávníky po celá desetiletí pěstěné trávníky. Jsou silné, spolehlivé a cenově dostupné a přicházejí s rysy, jako je samohybná pohyb, mulčování a samočistící dostupnost. Jsou dostatečně silní pro velké práce na péči o trávník a mohou řešit jakýkoli trávník od čtvrt-do polovičního akru. Jakýkoli trávník větší než to by vyžadovalo jízdní sekačku.

Ale sekačky poháněné plynem vyzařují nebezpečný oxid uhelnatý a uhlovodíky, vyžadují každoroční údržbu a vyžadují skladování benzínu a oleje. To nemusí být vhodné pro některé spotřebitele.

Elektrická elektřina

Elektrické sekačky na šňůry jsou už roky a byly historicky volbou spotřebitelů, kteří měli menší trávníky a nepotřebovali silnější benzínovou sekačku. Zatímco je dostatečně výkonná, aby byla nejvíce snižována nebo oříznutí, jedna zřejmá nevýhoda sekačky je elektrická šňůra.

Pro jakýkoli dvorek hodný sečení je k napájení sekačky nutný dlouhý elektrický prodlužovací kabel. To může být malá obtěžování, jako je nutnost udržet se kabel bez zamotaného do stromů a keřů, k velké nepříjemnosti, když ji projete a nakrájíte ji na malé kousky.

Elektrické sekačky s kabely však nevyžadují žádný plyn, olej ani údržbu a kromě času na čas od času mohou spolehlivě provádět roky spolehlivě.

baterie

Auta, napájecí zařízení a nástroje poháněná baterií existují po dlouhou dobu. Elektrické motory byly dostatečně silné a spolehlivé, ale baterie nebyla. Jen před několika lety by mohlo elektrické auto očekávat, že půjde jen 100 mil za poplatek a elektrické nástroje a vybavení také netrvalo dlouho. V posledních několika letech se technologie baterií zlepšila o skoky a meze.

Elektrické automobily mohou očekávat, že stovky kilometrů na poplatek a elektrické nástroje a vybavení mohou trvat celý den. Tato technologie lithiové baterie si našla cestu k trávníkům a vytvořila životaschopnou možnost pro ty spotřebitele, kteří nechtějí plyn a nechtějí šňůru. Tyto sekačky napájené baterií jsou silné, efektivní, lehké a zelené. Mnozí nyní používají bezkarzované elektrické motory, které jsou efektivnější, produkují více točivého momentu a jsou déle trvající než starší elektrické motory s kartáči.

Jak často bych měl sekat trávník?

Řezání trávníku příliš často a jeho řezání, pouze když se zarostl, jsou nezdravé pro svěží, krásný trávník. Pravidlem v odvětví péče o trávu je udržovat trávu mezi 3 palci a 3.5 palců na délku. To umožňuje, aby tráva byla dostatečně dlouhá na to, aby se dařilo za horkého letního počasí.

Při řezání trávy nikdy neberte více než třetinu čepele. Jinými slovy, nikdy neřízejte více než palec nebo tak. Nejen, že to způsobuje shlukování trávy na trávníku nebo v tašce sekačky, ale také to vyžaduje příliš mnoho živin a vlhkosti ze samotné trávy.

Po pozdní zimní ošetření hnojiv a často těžkých dešťů začnou ožívat trávníky. Zjistíte, že tráva bude muset řezat každé 4 až 5 dní, aby se odstranila dostatečná délka. Jakmile letní bliká a teplota stoupá, tráva poroste o něco pomaleji a řezání jednou týden je přiměřené.

Je také důležité udržovat čepele vaší trávy dobré a ostré. Protože lopatky na trávu jsou často vyrobeny z oceli, po období řezání se vyvinou matnou hranu. Matná hrana na čepeli roztrhne trávu a ne ji neřízne. To může mít za následek zhnědnutí špiček trávy a také více stresu na sekačku.

Zatímco jste pod palubou, kontrolujete tyto čepele. a vždy odpojte vodič zapalovací svíčky, než se dostanete pod sekač.

Setkat se s testery

Ředitel, vývoj obsahu

TJ je ředitelem vývoje obsahu při přezkumu. Je rodák z Massachusetts a zakryl elektroniku, kamery, televizory, smartphony, rodičovství a další pro recenze. Pochází ze samo-stylizovaného „Cranberry Capitol of the World“, což je ve skutečnosti skutečná věc.

Kevin Kavanaugh je učitelem veřejné školy v důchodu a testerem produktu pro kontrolu. Kevin stříhá trávníky již asi 50 let. Vždy ho zaujali všemi mechanickými, ať už jde o hodinky, energetické vybavení, vintage kola nebo klasická auta.

Kontrola naší práce.

Náš tým je zde pro jeden účel: aby vám pomohl koupit ty nejlepší věci a milovat to, co vlastníte. Naši spisovatelé, editoři a laboratorní technici posedlí produkty, které pokrýváme, aby se ujistili, že jste sebevědomí a spokojeni. Mít jiný názor na něco, co doporučujeme? Pošlete nám e.mail a porovnáme poznámky.

Nejlepší využití pro malé sekačky

Při určování, jaký typ sekačky použít, je důležité se nejprve podívat na web, říká Paul Fraynd, generální ředitel krajiny Sun Valley v Omaha, Neb.

Často malé, těsné oblasti, jako jsou ostrovy parkoviště, oplocené dvorky, svahy a prostory se spoustou překážek, vyžadují menší sekačky. SUN VALLEY LANDESS úpravy používá pro mnoho ze svých obytných zákazníků 21- a 30palcové sekačky.

„Obecně se kluci snaží použít největší možnou sekačku, kterou se vejdou na nemovitost, ale často, která nepřináší nejlepší řez,“ říká Fraynd. „Zjistili jsme, že menší sekačky nezpůsobují poškození trávníku ve srovnání s některými většími sekačkami.“

Říká, že filozofie vyžaduje, aby si posádky zvykli. zejména proto, že používání menší sekačky znamená dělat více průchodů. ale členové posádky si všimnou kvality nadřazenosti s menším obratem a kolejí. Fraynd navíc říká, že použití menších sekaček v obytných oblastech může dokonce přilákat potenciální klienty, kteří si cení kvalitního řezu.

Fraynd poznamenává, že to všechno začíná prodejním týmem. Měli by nabídnout oblasti podle toho, jaký typ sekačky bude používán, protože se míra výroby liší.

„Jeden akr ploché, široce otevřené oblasti se bude lišit od 1 akru menších oblastí, takže naplánujte dopředu, abyste mohli dát svým klukům spoustu času na správnou práci,“ říká.

Carl Agee (Foto: John Deere)

John Deere

Marketingový manažer Carl Agee

Procházky jsou skvělou volbou pro flotily vybavení, protože nabízejí strojový formulář, který se snadno manévruje, kompaktní a všestranný. Pro ty, kteří udržují menší yardy nebo těsné prostory s překážkami, může být sekačka procházky tím správným řešením pro vylepšení flotily. Kromě toho mohou procházky řešit různé terény, od kopců po ploché prostory a dávat těmto sekačům výhodu oproti jiným strojovým formám. Při výběru a používání sekačky procházky je třeba zvážit několik věcí. S ovládacími prvky obsluhy zajišťuje pohodlná poloha ruky optimální pohodlí během provozu. To může minimalizovat únavu operátora a zvýšit produktivitu. Pro hladký provoz umožňuje hydrostatický pohon hnací systém vpřed a vzad, což zlepšuje schopnost manévrování v různých terénech, což umožňuje stroji dělat práci, nikoli operátor.

Elisha Lipscomb (Foto: Honda Power Equipment)

Honda Power Equipment

Elisha Lipscomb Senior Marketing Strategist, Lawn Garden

Sekačky procházky jsou vyráběny s různými převodovkami, pohonnými vlaky a technologiemi mulčování, které odlišují jeden model od druhého. Výběr správné sekačky na trávu začíná dimenzováním trávníku. Mezi záběry čtvercového záběru existuje přímá korelace, která má být poseká, a šířka řezání vyžadovaná v sekaně na trávu. Typ terénu je dalším důležitým faktorem. Vědět, zda je oblast plochá nebo kopcovitá, drsná nebo hladká, diktuje, zda by měl být model sekačky na trávu, měl by mít samoprocelý, měl by mít nastavitelnou výšku kola nebo by měl mít zadní nebo boční pytel. A bez ohledu na to, jak to snížíte, má správné udržování trávníku co do činění s odpovědností za životní prostředí. Ergonomičtí průmysloví designéři stále více vytvářejí funkční, pohodlné a snadno použitelné produkty. Sečení trávníku by mělo být co nejproduktivnější a bez námahy. Produktivita trpí, když operátor musí neustále uchopit řídítka, aby se zvýšila rychlost nebo upravila trhaná sekačka na svahu nebo zápas, aby ji manévrovala na kamion nebo do úložiště.

Husqvarna

Giovanni Crespi ředitel pro správu produktů

Předpokládáme v U.S. že menší aplikace rostou. Vlastnosti se zmenšují z hlediska velikosti. Předpokládáme, že na základě jiných statistik v oboru, že baterie bere velkou součást tohoto (malého procházky) podnikání. Ve většině případů způsobuje použití plynového motoru problémy, pokud jde o startovatelnost. Existuje mnoho aplikací, kde menší procházky mohou vykonávat úplný úkol, kde tradiční jezdci nebo stands nemohou. Například ve veřejných prostorách jsou situace, kde jsou aplikace menší detaily a procházky jsou pro tyto aplikace vhodné. Existují kritické oblasti z pohledu na sklon, kde nemůžete používat stand-on. Navíc pro obytné oblasti snižují procházky baterie množství hluku. Z pohledu služeb tlačíme naše krajiny, abychom se ujistili, že drží krok s údržbou a službou.

Toro CO.

Marketingový manažer Mitch Hoffman

Mnoho dodavatelů krajiny používá komerční sekačky pro chůzi k dosažení těžko přístupných oblastí nebo pro oříznutí, než se zabývají široko otevřenými oblastmi sekačkou s nulovým otočením nebo statnou sekačkou. Dodavatelé mohou maximalizovat svou produktivitu v terénu ještě předtím, než vstoupíte na majetek zákazníka výběrem sekačky procházky, která má časově úsporné funkce vytvořené do samotné jednotky. Například někteří procházky nabízejí vynikající manévrovatelnost v kompaktním balíčku, a to vše, co se může pochlubit obratností a produktivitou v práci.