7 Nejlepší vakuum na trávníku: Váš průvodce snadným nákupem. Vakuum pro sekačku na trávu

Roboti na sečení trávníku jsou tady, ale čelí stejným výzvám jako vakuové roboty

Pokud existuje vzpomínka na mé dětství, které vyčnívá více než ostatní, musí to být léta plná práce na trávníku pro mé rodiče. Vzhledem k tomu, že jsem byl perfekcionista, ujistil jsem se, že udělám všechno správně. od používání wacker plevelů, aby se tyto dokonalé okraje dostaly, až po vyprazdňování trávy na tašky pro sběr. No, nemusel jsem dělat žádnou práci na trávníku v mém dospělém životě především proto, že jsem žil v bytech. Ale nezabránilo mi to v tom, jak přemýšlet o tom, jak by mohla být tato fuška automatizována.

Zadejte dnešní roboty sečení trávníku, což se mi zdá jako taková věc, která by mohla být můj Spasitel vyrůstající. Během posledních několika týdnů jsem se mohl podívat na robota sekačky Husqvarna Lawn v akci. Stejně jako jeho protějšky na vakuové roboty, i tito roboti sečení trávníku nás tu zachránili před těžkým zvedáním trávníku. ale zároveň mají stejné výzvy, kterým mají vakua robota a pokračují v tváři. Jistě, je to bobtná, že robot dělá veškerou špinavou práci, ale stále potřebuje ostražité oko.

Na konci řezání trávy po celé hodiny

To, co mě nejprve zasáhlo na Husqvarna Autower 430XH je to, jak směšně ticho je to sečení. Vzhledem k tomu, že je napájen z baterie, nedostanete tradiční řev plynových sekaček. Za druhé, robot může trvat hodiny po dokončení řezání trávy, což se může zdát nepříjemné, ale ve skutečnosti je stimulace záměrná. Je to proto, že Husqvarna Autower 430XH má dělat svou práci denně, spíše než typickou práci jednou týdně, na který jsem zvyklý očekával.

V interiéru jsou robotické vakua schopny rozlišit hranice kvůli uzavřenému prostoru a jak byla zdokonalena technologie Lidar (detekce světla a rozsahu), aby jim umožnila zmapovat místnosti. V současné době jsou nezbytné hraniční dráty, aby pomohly robotům sečení trávníku zjistit, kde se mají řezat. S různými na palubě bezpečnostních senzorů by se mělo udělat maximum, aby se vyhnulo překážkám. Ve skutečnosti se to však stále ukazuje na náročné pro drahý bot sečení trávníku. Sledování toho, jak se uvízne na malých věcech, je frustrující, zejména když každý výskyt vyžaduje, aby se lidská interakce vyřešila.

Slib, že se časem zlepší

Nelze popřít, že stále roste bolesti, aby se vyžehlily s dnešními roboty sečení trávníku. Nechápejte mě špatně, jsem nadšený myšlenkou dalšího robota v mém životě, který pro mě dělá fušku. Ale podobně jako robotických vakuas, bude trvat čas, než se tyto automatické těsnosti stanou soběstačnými a efektivními s prací. Ještě tam ještě nejsme, hlavně kvůli výzvám řešení navigace v otevřených prostorech.

Technologie mapování pokojů, umělá inteligence a kamery, totéž lze říci o budoucnosti robotů sečení trávníku.

Vzhledem k tomu, že Husqvarna Autower 430XH přichází na 2 500, musíte mít hodně trpělivosti zajistit, aby byla práce hotová. Ale přinejmenším nejsem procházen do provádění všech sečení. teď je to pro mě přitažlivá vyhlídka.

Doporučení editorů

John je inteligentním editorem domácího domu v digitálních trendech pokrývající všechny nejnovější technologie na tomto rozvíjejícím se trhu. Od odhalení některých…

Váš domov má příležitost pro nějaké vážné upgrady s nabídkami hlavního dne o všem od vybavení pro domácí kino a venku po hlavní den robotů vakuové dohody. Ve skutečnosti existuje dohoda Roomba, která je jedna z nejlepších, které jsme viděli pro celou akci Prime Day.

Ale právě teď můžete získat eufy od Anker Robovac 11s Max za méně než 200. Je to jen 180, dolů z běžné ceny 250. To je

Dnešní den, na který jsme čekali, s hlavními nabídkami v každé kategorii produktů si lze představit. Jak bylo předpovídáno, Amazon nabízí slevy na robotické vysavače od všech nejlepších značek. Níže jsme shromáždili sedm z nejlepších vysazení robotů Prime Day.- včetně některých z nejlepších nabídek Roomba dnes.

Pokud však z nějakého důvodu chybí tyto nabídky, vždy existují vakuové nabídky robota na černý pátek a dohody o černém páteční místnosti, na které se můžete těšit.

S IFA 2020 plně probíhá mnoho společností, které oznamuje nové a vynalézavé produkty. Neato Robotics oznámila spuštění nové sestavy prémiových modelů: Neato D10, D9 a D8, řada vakuových čističů robotů navržených tak, aby vám poskytly co nejvíce úklidové síly. Nové modely jsou ve tvaru D, aby jim umožnily dosáhnout rohu do rohu a hrany na hranu pro důkladnější čištění. Tyto nové modely také používají široký kartáč a velký prachový koš, což snižuje, jak často je třeba vyprázdnit

Proces nastavení pro tyto vysavače robotů byl také změněn. Neato tvrdí, že nová aplikace MyNeato má „nejkratší proces nastavení v oboru“, která vám pomůže rozbalit, instalovat a začít čistit hned.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

Nejlepší vakuum na trávu: Váš průvodce snadným nákupem

 • Sdílet prostřednictvím e-mailu
 • Zobrazit více možností sdílení
 • Flipboard
 • Reddit
 • Whatsapp
 • 104 zhlédnutí
 • 20 akcií
 • Matt Malmlund
 • Aktualizováno 6. ledna 2023 v 17:04

Vakua na trávu jsou velkým přínosem pro každého, kdo udržuje velký dvorek, zejména s mnoha stromy. Každý podzim se můžete spolehnout na spoustu listů šířících se po trávníku a obrovským množstvím práce, abyste je mohli hrát a zabalit je. Zatímco Blowers a mulchers listů mohou snížit pracovní zatížení, vakua na trávníku způsobují, že váš dvůr čistí vánek.

Nejlepší celkové vakuum trávníku: Worx Trivac WG509

The Worx Trivac WG509 je všestranný nástroj, který je výkonný, efektivně konstantní a snadno použitelný, což z něj činí jednu z nejlepších všestranných možností pro vyčištění loděnic. Tato jednotka je nejen vakuum, ale také fouká a mulče, což z ní činí nástroj pro malé a střední yardy. Můžete buď vyhodit debris do hromady a vysávat je nahoru, nebo můžete chodit po dvoře a vakuu, jak jdete.

Worx Trivac je dodáván s sběrnou sáčkem, který zaskočí na zadní stranu. Taška může být snadno vyprázdněna díky dvoustupňovému kovovému oběžnému oběmu, které mulčky na poměru 18: 1. Alternativně existuje verze, která klipy nad existujícím odpadkem pro ještě větší čištění.

Nejlepší bezdrátové vakuum trávníku: Greenworks 24322

Vakuum na trávníku Greenworks 24322 je oblíbenou volbou pro zahradníky, kteří si cení efektivity a svobody dosahu. Je přenosnější než šňůra elektrické vakuum, zatímco je levnější běžet než plynový poháněný. Běží z zahrnutých 4.0AH baterie, která je také kompatibilní s celá řada elektrických zahradních nástrojů Greenworks.

Toto vakuum na trávníku je poměrně výkonné, protože bezkartáčový motor může foukat vzduch při rychlostech až 185 mph. Jen si uvědomte, že baterie může napájet pouze Greenworks 24322 po dobu asi 20 minut na jeden náboj, takže byste měli zvážit mít sekundární baterii, pokud máte velký dvůr. Získat delší výdrž baterie můžete získat použitím variabilního dial na přemožním přilnavosti.

Vakuová připevnění se liší od připevnění dmychadla, protože má vestavěnou čepel Mulcher. To vám pomůže zapadnout více zbytků do yardů do kompaktního sáčku listů, který se připevňuje dozadu. Pokud chcete nejsilnější možnost péče o trávník, pak existují pravděpodobně jiné možnosti, ale je to skvělá přenosná možnost pro ty, kteří si nechtějí pohrávat s plynovým dmychadlem/vakuem.

Nejlepší vakuum trávníku na trávu: Craftsman BV245

Ačkoli to stojí trochu více na běh, plynové trávníkové vakua, jako je řemeslník BV245, nabízejí některé z nejsilnějších sání ze všech dostupných vakua listů. Toto vakuum zabalí 27cc 2-cykl motor, který mu dává dostatek energie pro manipulaci s těžkými, mokrými listy.

Kompromis pro přidanou sílu plynového motoru je však to, že je těžké a obtížné manévrovat. Vyžaduje to také, abyste upravili palivovou potrubí, upravili dusici a několikrát vytáhli ripcord, abyste mohli začít. Pak znovu získáte také větší tašku listů s postrojem, takže je to pěkný plus pro ty s většími yardy. Kovové oběžné kolo funguje také skvěle, takže půjdete docela daleko jen na jednu tašku.

Nejlepší vakuum trávníku na batohu: BlackDecker BEBL7000

Pokud hledáte listový dmychadlo, které také funguje jako vakuum trávníku, pak je BlackDecker BEBL7000 solidní volbou. Nejenže může prosadit vzduch při maximální rychlosti 250 mph, ale může také nasávat a mulčkové úlomky s rychlou změnou hadice.

Skutečným tahem BEBL7000 je však velký batoh s troskami, která se připojuje přes širokou flexovou trubici, která snadno neuctívá. Oběžné kolo je však vyrobeno z plastu, takže není tak silný jako jiné možnosti, které jsme zkontrolovali. To znamená, že pokud přijímáte pouze malé projekty, jako je sání listů nebo vyzvednutí výstřižků na trávník, bude toto vakuum fungovat dobře.

Nejlepší vakuum trávníku: Agri-Fab 45-0218

Pokud potřebujete snadno použitelný nástroj bez údržby, který vám pomůže odstranit práci z hrabání, manuální zametání trávníku, jako je 26palcový trávník Agri-Fab, je skvělá volba. Tento zametač trávníku používá kartáče k zametání listů z trávníku a drží je ve velkém úložném sáčku. Většinu práce to trvá z hrabání, i když stále budete chtít mulčit listy, když jste hotovi pro snadnou likvidaci.

Tento zametač je lehký, snadno se ukládá a snadno se používá. Vak s náplníkem se rychle odpojí pro vyprazdňování a zametač má také nastavitelnou nastavení výšky. Tento zametač lze také použít pro výstřižky trávníku na jaře a v letních obdobích.

Nejlepší vakuum trávníku na trávníku: Traking ST95000 Leaf Bag

Hledáte využití svého stávajícího traktoru trávníku pro čištění úlomků s rychlým dvorem? Pokud ano, pak je taška na listové listové tričko ST95000 spolehlivou možností. Jen mějte na paměti, že váš traktor trávníku musí mít existující systém sběru nebo podpořit přidání jednoho. Váš traktor také potřebuje vlastní řešení mulčování, pokud chcete použít své zbytky jako mulč.

Pokud tyto parametry splníte, pak upgrade na tento obrovský listový sáček masivně urychlí proces čištění velkých yardů. Taška je velká a odolná a snadno se zamkne na sběrnou hadici. Samozřejmě, pokud již máte sekačku na trávu s vestavěným vakuem listů, pak toto příslušenství označuje pouze mezní zlepšení oproti jeho základnímu výkonu. Přesto je to možnost, o které by měl vědět každý, kdo zvažuje koupě 3 v 1.

Nejlepší rozpočet vakuum na trávu: Greenworks 24022

Greenworks 24022 je podobný jako Greenworks 24322, který jsme přezkoumali dříve, kromě toho, že je šňůra a výrazně levnější. Kromě těchto rozdílů je to stejný lehký a všestranný nástroj.

Toto listové vakuum má elektrický motor 12 amp, který může generovat až 230 mph větru, aby vyhodil listy do hromady. Poté můžete snadno přepnout na vakuový režim a listy nasávat do sběrné tašky. Režim vakuového režimu má také funkci mulčování, ale neočekávejte, že bude příliš silný, protože má místo plastového kovového oběžného kovového kovového kovového kovového kovového kovového oběžného kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového oběžného kovového oběžného kovového oběžného kovového oběžného kovového kovového kovového oběžného kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového oběžného kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovového kovotu.

Pokud jsou vaše potřeby péče o zahradu poměrně minimální, měli byste být schopni dostat se dobře s Greenworks 24022.

Stojí to za to?

I když není pochyb o tom, že používání vakua listů je mnohem pohodlnější než ruční trávník, není to vždy nákladově nejefektivnější řešení. Takže byste si měli koupit jeden, pronajmout si nebo zapomenout na celou věc?

Zaměstnanci na Dobové právo to jasně stanoví v tomto blogu. Pointa je, že ano, stojí za to, pokud máte velký trávník nebo spoustu stromů. Pokud je vaše zahrada docela nízká údržba, může být čištění trávníku jen jednou ročně úkolem. Pokud však máte stromy, které skládají žaludy, listy, jehly nebo větve po celý rok, měli byste pravděpodobně vlastnit svůj vlastní trávník vakuum.

Pronájem je stále životaschopnou možností pro ty, kteří mají minimální potřeby, ale na paměti cenu, kterou zaplatíte za pronajaté nástroje. Koneckonců jsme identifikovali některé možnosti správy listů pro méně než 100.

Jak používat vakuum trávníku

Pokud jste připraveni se postarat o trávník na další úroveň implementací vakua trávníku pro vyčištění, měli byste se seznámit s jejich základní operací, než půjdete ven a koupit si jednu.

Ať už máte zájem o kapesní nebo procházku, existuje šance, že skončíte s jednotkou poháněnou plynem, což znamená. Huty nástrojů nastíní několik důležitých bezpečnostních tipů, které byste měli přejít, pokud jste v těchto nástrojích nováčkem.

Pokud jde o používání kapesního elektrického vakua, jsou to obecně docela bezpečné. Ale budete chtít svůj nástroj používat efektivně, takže mějte na paměti tyto tipy pro začátečníky.

 • Zajistěte, aby byla sběrná taška plně zipová.
 • Před použitím vakua trávníku odstraňte velké zbytky.
 • Použijte nízkou rychlost pro ploché povrchy a vysokou rychlost pro trávníky.
 • Noste ochranu sluchu, ochranné brýle, respirátor prachu a polstrované rukavice.
 • Vyčistěte svůj nástroj mezi použitím, abyste se vyhnuli ucpáváním.

Všechny tyto tipy jsou docela samovysvětlující, ale snadno se přehlédněte, jakmile jste chyceni v péči o adrenalin trávníku, takže se opakují. V neposlední řadě nezapomeňte to udělat zábavné pro sebe, jinak byste mohli být v pokušení najmout příští rok.

Existuje mnoho důvodů, mechanické a jinak, proč sekačka neběží. Dobrou zprávou je, že oprava většiny všech problémů je dostatečně snadná pro manipulaci s.

Autor: Tony Carrick a Manasa Reddigari | Aktualizováno 8. srpna 2022 16:03

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Péče o trávník může být únavná, ale jakmile tráva začne růst na jaře, sečení se ve většině čtvrtí stane skutečností života. Když konečně shromáždíte sílu řešit první řez sezóny, existuje jen málo zvuků tak skličujícího jako síla modulu sekačky na trávu, který se otočí, ale nezačne.

Než přetáhnete sekačku pro opravy nebo investujte do nákladných náhradních dílů, nejprve se ujistěte, že ucpaný vzduchový filtr, zašpiněná zapalovací svíčka, poškozený bezpečnostní kabel, ucpaný sečení nebo kontaminovaný plyn není vina. Pracujete v následujících krocích a možná budete moci znovu dostat svou puttering Grass Guzzler v žádném okamžiku v žádném okamžiku.

Odborník na opravu sekačky na trávu může pomoci. Získejte ZDARMA, bezpodmínejte se odhady od profesionálů ve vašem okolí.

Změňte filtr karburátoru sekačky na trávu.

Vzduchový filtr vaší sekačky vaší trávníku chrání karburátor a motor z trosek, jako jsou výstřižky a nečistoty. Když se vzduchový filtr stane ucpaným nebo příliš špinavým, může zabránit spuštění motoru. Chcete.li to zabránit tomu, aby se to stalo, vyměňte papírové filtry. nebo čisté nebo vyměňte pěnové filtry. po každých 25 hodinách používání motoru.

Proces pro odstranění filtru závisí na tom, zda provozujete sekačku na trávu nebo na procházce. Pro jízdní sekačku vypněte motor a zapojte parkovací brzdu; Pro sekačku na procházce vytáhněte zapalovací drátě. Poté zvedněte filtr z jeho pouzdra.

Jedinou volbou pro papírové filtry je náhrada. Pokud čistíte pěnový filtr, umyjte jej do roztoku horké vody a detergentu, abyste uvolnili špínu. Nechte jej úplně vyschnout a poté otřete čerstvý motorový olej přes filtr, vyměňte jej do svého pouzdra a zapněte sekačku-tento čas k příjemnému víření motoru ve špičkovém stavu.

Zkontrolujte zapalovací svíčku.

Je vaše sekačka na trávu stále tvrdohlavá? Viníkem může být zapalovací svíčka, která je zodpovědná za vytvoření jiskry, která zapálí palivo v motoru. Pokud je uvolněna, odpojena nebo potažena ve vodě nebo zbytku uhlíku, může být zapalovací svíčka příčinou poruchy vašeho počítače.

Najděte zapalovací svíčku, často nalezenou na přední straně sekačky, a odpojte drát zapalovací svíčky a odhalte zástrčku pod. Pomocí nástěnného klíče odšroubujte zapalovací svíčku a odstraňte jej.

Zkontrolujte elektrodu a izolátor. Pokud vidíte nahromadění, stříkejte čistič brzdy na zástrčku a nechte jej několik minut namočit, než si ji otírá čistým hadříkem. Přeinstalujte zapalovací svíčku, nejprve ručně a poté s nástěnným klíčem pro konečné utažení. Pokud problém přetrvává, zvažte změnu zapalovací svíčky.

Vyčistěte sekačku na troskách.

Paluba sekačky zabraňuje sprchování trávy do vzduchu jako konfety, ale také pro ně vytváří místo, které mohou sbírat. Travové výstřižky mohou ucpat sekačku, zejména při sečení mokrého trávníku a brání se otočení čepele.

Pokud se zdá, že startovací lano je uvíznuté nebo je obtížné ji vytáhnout, pak je to pravděpodobně kvůli ucpané palubě. S sekačkou bezpečně vypnutou, přejděte ji na její stranu a prozkoumejte podbřišku. Pokud jsou mezi čepelí a palubou zachyceny velké shluky řezané trávy, použijte záhyb. Když je paluba opět čistá, položte sekačku zpět na nohy a spusťte ji.

Vyčistěte větrací otvor v palivovém uzávěru sekačky.

Sekačka začala dobře, udělali jste prvních pár průchodů, pak najednou sekačka skončila. Několikrát vytáhnete šňůru, ale motor jen spustí a umírá. Co se děje? Mohlo by to mít něco společného s palivovým uzávěrem. Většina sekaček má odvzdušňovaný palivový uzávěr. Účelem tohoto otvoru je uvolnit tlak, což umožňuje proudění paliva z nádrže do karburátoru. Bez větrání se plynové plyny uvnitř nádrže začnou hromadit a vytvářet vakuum, které se nakonec stane tak silné, že zastaví tok paliva.

Chcete.li zjistit, zda se jedná o problém, odstraňte uzávěr plynu pro rozbití vakua, pak jej znovu připojte. Sekačka by měla začít přímo. Ale pokud sekačka na trávu nezůstane po 10 minutách.

Vyčistěte a doplňte palivovou nádrž na sekačku na trávu.

Zjevná. a často přehlížená. je vaše sekačka spuštěna, že nádrž je prázdná nebo obsahuje plyn, který je starý nebo kontaminovaný přebytečnou vlhkostí a nečistotami. Pokud je váš plyn více než měsíc starý, použijte čerpadlo oleje sifonu k vypuštění z nádrže.

(Je důležité být opatrný, protože rozlitý olej může způsobit kouření, ale existují i ​​jiné důvody, proč by se to mohlo stát. Přečtěte si více o tom, co dělat, když je vaše sekačka na trávu kouření.)

Přidejte stabilizátor paliva do nádrže.

Naplňte nádrž čerstvým palivem a stabilizátorem paliva, abyste prodloužili životnost plynu a zabránili budoucímu hromadění. Ucpaný palivový filtr je dalším možným důvodem pro sekačku na trávu. Když je filtr ucpaný, motor nemůže přistupovat k plynu, díky kterému je systém probíhat. Pokud má vaše sekačka palivový filtr (ne všechny), zkontrolujte, zda se ujistěte, že správně funguje.

Nejprve vyjměte palivový potrubí na karburátoru. Plyn by měl vytékat. Pokud tomu tak není, potvrďte, že ventil uzavírání paliva není náhodně uzavřen. Poté vyjměte palivový potrubí, která je před vstupem do palivového filtru. Pokud plyn vyběhne volně, je problém s filtrem paliva. Pokyny k výměně filtru a opětovné sestavení sekačky najdete v příručce svého majitele.

Zkontrolujte kabel mechanismu uvolnění bezpečnosti.

Neochota sekačky vaší trávníku nemusí mít s motorem vůbec nic společného, ​​ale spíše s jedním z bezpečnostních prvků sekačky: kontrola mrtvého muže. Tento barevně pojmenovaný bezpečnostní lišta musí operátor držet na místě, aby motor spustil nebo spustil. Po uvolnění lišty se motor zastaví. Zatímco tento mechanismus snižuje pravděpodobnost strašných nehod sekačky na trávu, může to být také důvod, proč sekačka nezačne.

Bezpečnostní lišta ovládání mrtvého muže je připojena k kovovému kabelu, který se připojuje k zapalovací cívce motoru, která je zodpovědná za odeslání proudu na zapalovací svíčku. Pokud motor sekačky na trávníku nezačne, zkontrolujte, zda je tento kabel poškozen nebo zlomený. Pokud ano, budete ho muset vyměnit, než se začne sekačka.

Naštěstí je výměna rozbitého ovládacího kabelu snadná práce. Možná však musíte počkat několik dní, než se dostanete. Zapište si sériové číslo sekačky na trávu a poté se vydejte na webové stránky výrobce a objednejte si nový kabel.

Zkontrolujte, zda je brzda setrvačníku plně zapojena.

Setrvačník pomáhá, aby motor fungoval hladce setrvačností. Pokud to nefunguje správně, zabrání to fungování motoru sekačky.

Pokud je plně zasnoubený, může to ztěžovat tahu sekačky. Zkontrolujte brzdovou destičku a zjistěte, zda se plně naváže na setrvačník a že není nic zaseknutí čepele, aby se ovládací páka mohla volně pohybovat.

Pokud se klíčová brzda setrvačka stříhala, mohla sekačka přejít přes něco, co se zamotalo do čepele. Je možné vyměnit klíč setrvačník, ale vyžaduje to rozebrat sekačku.

Podívejte se na známky, že sekačka potřebuje profesionální opravy.

Při opravě sekaček na trávu může být práce pro kutily, jsou chvíle, kdy může být nejlepší požádat profesionála, aby pomohl opravit sekačku na trávu. Pokud jste provedli veškerou správnou údržbu sekačky, která je doporučena výrobcem, a prošli jste všemi možnými způsoby, jak opravit sekačku z výše uvedených kroků, pak může být nejlepší zavolat profesionála. Zde je několik známek, které naznačují, kdy je pomoc pro profesionála dobrý nápad.

 • Vidíš černý kouř. Motor bude mít prospěch z hodnocení technika, protože by mohl být popraskaný nebo by se mohlo vynořit něco jiného.
 • Nadměrné využití ropy nebo plynu. Pokud jste změnili zapalovací svíčky a provedli jste všechny ostatní údržby a sekačka konzumuje více než obvyklé množství ropy nebo plynu, poraďte se s profesionálem na hodnocení.
 • Sekačka na trávu vydává klepání. Když sekačka na trávu začne vydávat zvuk klepání, něco by mohlo být ohnuté nebo z zarovnání. Může být těžké to zjistit sám, takže profík může pomoci.
 • Vibrační nebo otřesená sekačka na trávu může být známkou problému mimo opravu kutilství. Obvykle je něco volného nebo nerovnatelného správně.

Jsou robotické sekačky budoucností péče o trávník?

Odborníci na robotičtí sekačku na trávu se s námi posadili, aby diskutovali o této špičkové technologii.

nejlepší, vakuum, trávníku, průvodce, snadným

Cori Sears má několik let zkušeností s vytvářením obsahu a prostorem pro digitální marketing, s divokou vášní pro pokojové rostliny, zahradnictví a výzdobu domů. Pravidelně přispívá k publikacím, jako je smrková a bytová terapie, a pokrývá zprávy a trendy pro zahrady Better Homes Gardens.

V každodenním shonu života a práce se často obracíme na technologii, abychom nám ušetřili drahocenný čas na únavné domácí práce. Ať už je to váš digitální kávovar, myčka nádobí, mixér elektrického stojanu nebo robo-vakuum, pokroky v technologii pomáhají majitelům domů všude trávit méně času za úkoly domácnosti a více času tím, co milují. Může tedy být žádným překvapením, že nyní můžete také automatizovat proces sečení trávníku.

Stejně jako robotická vakua mohou vyčistit váš dům jen několika jednoduchými nastaveními, robotické sekačky na trávu mohou udržet váš dvůr vypadající zdravě a dobře udržovaně, zatímco sedíte zpět a užívat si trochu potřebného RR. Pokud jste zvědaví na robotickou sečení, ale váháte s přepínačem, zde je vše, co potřebujete vědět o této špičkové technologii (zamýšlená hříčka).

Co je robotické (nebo autonomní) sečení?

Jednoduše řečeno, robotická sekačka je autonomní sekačka na trávu, která se používá k řezání a udržování trávy na dvoře. Stejně jako robotická vakua, robotičtí sekačky na trávu mají nastavení, která lze přizpůsobit v závislosti na velikosti vašeho dvora a frekvenci, kterou chcete řešit.

„Je to odlišné od tradičního sečení v tom, že sekačky několikrát týdně neustále udržují požadovanou výšku trávy,“ říká Scott Porteous, manažer robotiky v Husqvarna. „Toto časté řezání umožňuje autonomní sekačům odstranit pouze několik milimetrů trávy najednou, což má za následek malé výstřižky, které recyklují do půdy jako přírodní hnojivo.“

Koncept robotického sečení není nový. Ve skutečnosti byl Husqvarna první, kdo spustil první plně automatickou sekačku na světě v roce 1995. Od té doby se trh rozrostl a vyvíjel se tak, aby neustále vyhovoval potřebám majitelů domů i komerčních zákazníků. Dnes se více majitelů domů než kdy předtím obrací k robotickému sečení, protože se snaží uvolnit drahocenný čas a energii ve svém každodenním životě.

nejlepší, vakuum, trávníku, průvodce, snadným

Jak funguje robotické sečení

Většina robotických sekaček na trávu pracuje v rámci fyzického hraničního drátu, který je nastaven majitelem domu. Tento drát pomáhá naznačovat, kde by sekačka měla (a neměla by) sekat, a umožňuje uživateli vytvořit řezací trasu v rámci této hranice, pokud je to žádoucí. Jakmile je toto počáteční nastavení dokončeno, robotické sečení je pěkně hands-off operace. Po každé sečení se robotická sekačka vrátí do své nabíjecí základny až do dalšího naplánovaného sekačky.

Některé robotické sekačky, jako jsou nové modely Husqvarna Autower 450X a 450XH EPOS, však fungují bez použití hraničních vodičů pro snadnější a pohodlnější autonomní řešení sečení. Tyto robotické sekačky používají satelitní technologii k stanovení hranic sečení, které jsou nastaveny a ovládány pomocí aplikace v telefonu. Dalším charakteristickým výhodou nových hlavních modelů automovarů je funkce sečení vzoru, která dnes chybí v mnoha standardních robotických sekačkách na trhu. Nastavení sečení vzorů umožňuje majitelům domů přizpůsobit trasu, kterou sekačka bude podnikat, aby zajistila, že tráva zůstane s atraktivními pruhy, které mnoho majitelů domů miluje, spíše než náhodným řezem.

Výhody a nevýhody robotického sečení

Jaké jsou tedy výhody a nevýhody robotického sečení pro užívání obytných? Zde je to, co byste měli vědět.

Pro: Méně práce pro majitele domu

„Největší výhodou robotického sečení pro majitele domů je osvobození od světské a časově náročné fušky sečení trávníku,“ říká Porteous. Po počátečním jednorázovém nastavení si mohou majitelé domů vychutnat kontrolu sečení trávníku ze svého seznamu úkolů. To znamená, že stejně jako u pravidelného sečení je dobré udržovat zastřihovač plevelů po ruce, aby vyčistil okraje poblíž skal nebo krajinářských funkcí, které robotická sekačka nemusí být schopna dosáhnout.

Pro: Samoobječování a snadná údržba

Dalším pohodlným aspektem robotických sekaček je to, že se nabíjejí, což znamená, že se po každém sekání automaticky vrátí na svou nabíjecí základnu. To odstraní mentální úkol zapamatovat si ruční nabíjení baterie po sečení trávníku, na kterou lze snadno zapomenout.

„Robotické sekačky jsou také snadno udržovatelné. žádné opasky, plyn nebo olej, o které se obávají, jen pravidelné změny čepele a čištění je vše, co je potřeba, aby vaše automovadlo v provozu,“ říká Porteous.

Pro: Snížený hluk

Pokud vás hluční sousedé šílí, nejste sami! Podle nedávného průzkumu Husqvarna: „Téměř pětina Američanů zvažovala pohyb kvůli obtížím se sousedem, zatímco hlasité trávníkové vybavení se ukázalo jako jedno z nejobtížnějších rozptýlení.“

Dobrá zpráva: Na rozdíl od produktů poháněných plynem a některými elektrickými sekačkami jsou robotické sekačky na trávu prakticky tiché. Například modely Autower 450X a 450XH EPOS mají průměrnou úroveň zvuku 58-69 decibelů (ekvivalent normální konverzace), zatímco tradiční plynové sekačky produkují mezi 95-100 decibely. To znamená, že se nebudete muset starat o rušení svých sousedů (nebo vaší rodiny) s ranní nebo pozdní noční sekačkou při použití robotické sekačky.

Pro: Lepší pro váš trávník

Další méně známou výhodou robotického sečení je skutečnost, že je to ve skutečnosti lepší pro váš trávník než jiné druhy sečení trávníku.

„Robotický styl sečení často řezání malého množství trávy je pro váš trávník zdravější než tradiční metoda čekání na růst trávy a poté ji zkrátí,“ říká Porteous. Navíc, autonomní sekačky jsou mulčování sekaček, což znamená.

Con: Cena

Robotické sekačky jsou nepochybně dražší než sekačky na elektrické tlaky a sekačky poháněné plynem. Může však být užitečné podívat se na cenu jako jednorázovou investici do zdraví a zlepšení vašeho trávníku, který vám umožní ušetřit drahocenný čas na domácích pracích. Pokud jsou pro vás důležité věci jako úspory času a energie, zvýšené pohodlí a zdravější trávník, než se stroj snadno zaplatí za sebe.

Con: Počáteční nastavení

Počáteční nastavení může trvat kdekoli od dvou do pěti hodin v závislosti na modelu robotické sekačky, se kterou pracujete. Obvykle existují technici, které si můžete najmout, aby pro vás dokončili nastavení, nebo jej můžete zkusit kutilství, pokud chcete. Velikost vašeho dvora, složitost stroje a to, zda musíte nastavit hranice vodičů.

Con: Hraniční dráty

A konečně, použití hraničních vodičů může být pro některé majitele domů problematické. I když jsou navrženy tak, aby byly odolné a vydržely prvky, je možné zažít přestávky v mezním drátu v průběhu času, což může způsobit narušení plánu sečení. Navíc jakákoli změna rozložení dvora bude znamenat, že ohraničovací drát musí být přeinstalován, aby správně odrážel novou hranici.

To je důvod, proč nové modely robotických trávníků bez drátu jsou pro majitele domů tak pohodlné a špičkové.

„Technologie EPOS Husqvarna používá přesné polohování satelitu k vytvoření virtuálních hranic, takže se již nemusíte starat o přestávky na hraniční dráty,“ říká Chad Fuhrman, ředitel managementu produktu v Husqvarna. „Pokud se někdy na dvoře objeví nějaké změny, jako například přidání bazénu, technologie EPOS umožňuje zákazníkům provádět změny v jejich pracovní oblasti přímo z telefonu, než aby znovu zapojily části dvora.“

Zatímco koncept robotického sečení rozhodně není nový, nedávné pokroky v technologii učinily toto autonomní sečení atraktivnější pro majitele domů než kdy předtím. Než to víte, můžete na svém bloku vidět robotickou sekačku. a nepřekvapivě, pokud jste v pokušení přivést jeden domů sami brzy poté.

Psí strach z vysavačů a trávníků

Ačkoli vysavatelé a trávníky se nezdají velmi podobné, jsou ve způsobu, jakým pes reaguje, když se bojí, že se bojí. Někdy se psi ve skutečnosti obávají obou těchto položek.

Existují dva hlavní důvody, proč se psi bojí vysavačů a trávníků:

nejlepší, vakuum, trávníku, průvodce, snadným

Zvuk: Oba jsou docela hlasité, ale zvuk se také mění u obou z nich. Vysavač má jemnou změnu mezi ručními nářadími a pohyby dopředu a vzad. Na trávu znějí jinak, když právě běží a když se skutečně seká.

Pohyb: Vysavače mají rychlé pohyby tam a zpět a trávníky se neustále pohybují (a také plivají věci!). Tyto pohyby kombinované se zvukem mohou být stimulující a vzrušující nebo mohou být děsivé.

Způsob, jakým vysavatelé a trávníky ovlivňují psy

I když jsou ve strachu ve skutečnosti čtyři fáze (boj, let, zmrazení nebo předložení), s vysavateli a trávníky, obvykle je představována většina psů s pouhými dvěma etapami: bojem a letem.

Boj: Toto je nejvíce klasická reakce pro mnoho psů. Ta věc, která dělá hodně hluku a pohybuje se hodně, je ohrožující a pes si přeje získat vysavač nebo trávu, než dostane psa. Mezi klasické příznaky patří:

 • Štěkání
 • Vrčení
 • Vrčení
 • Kousání
 • Kroužení a běh dovnitř a ven
 • Piloerection (nebo zvednuté vlasy na zádech/hackly)

Let: Zvuky i objekty jsou tak nervózní, že pes hledá nejbližší možnou únikovou cestu. Tito psi mohou:

 • Chvění a chvění se
 • Kalhoty těžce
 • Potit se
 • Mít zvýšenou srdeční frekvenci
 • Mají rozšířené žáky
 • Pokusit se uniknout a/nebo skrýt
 • Udělejte vokalizace jako kňučení nebo vytí

Zatímco tyto dvě reakce na vysavače čističe a trávníky se zdají diametrálně protichůdné, jsou ve skutečnosti na stejném kontinuu. Modifikace a školení chování bude mít určité podobnosti, ale také několik rozdílů.

Jak pomoci snížit strach vašeho psa z vysavačů

Chcete.li správně znecitlivit svého psa na děsivý zvuk vysavačů, můžete vyzkoušet nebojácný pes, což je CD se záznamy nejběžnějších zvuků, které se psi bojí. Budete hrát CD na extrémně nízkém objemu jako hluk na pozadí a postupně zvyšuje objem, dokud nebudete schopni pracovat se svým psem venku.

Hudební terapie může některé zvuky snížit a můžete dokonce zavřít dveře. Pokud vakuové čističe vašeho psa hodně obtěžují, zkuste mu dát petalive petcalm 30 minut před vysáváním, abyste ho uvolnili. Můžete dokonce posypat vůni levandule po celé místnosti pomocí éterických olejů.

To mu dává bezpečný pokoj, aby byl, zatímco vy vakuum, plus je plný věcí, které se mu líbí hodně, aby se zabýval jeho myslí.

Pokud je váš pes kůrou nebo ukazuje známky agrese směrem k vysavači, relaxer stále pomáhá psovi. Tentokrát byste chtěli, aby byl pes vodící, aby se nemohl přiblížit a kousnout stroj. Další člověk musí držet psa a mít po ruce spoustu chutných dobrot a hraček.

Pokud je to možné, zůstaňte o několik pokojů od vysavače a procvičte si přesměrování pozornosti psa na psovod praktikováním jeho tréninkových dovedností. Pokud se příliš zajímá o vysavač a začne štěkat, je to ten pravý čas pracovat na používání vašeho příkazu „Leave It“ a přesměrovat jeho zaměření pomocí dárků a hraček.

Pokud má pes velmi silné reakce na vysavač, můžete zahájit tréninkový proces venku, kde může pes místo toho sledovat oknem nebo otevřenými dveřmi, ale je fyzicky dále dál, aby se zvýšila úroveň pohodlí.

Jak pomoci snížit strach vašeho psa z trávníků

Jedním ze způsobů, jak zpočátku pomoci zmírnit význam trávníků, je opustit vašeho psa v jedné místnosti domu s věcmi, které se mu opravdu líbí, jako jsou oblíbené hračky nebo předem napuštěná hračka Kong. Někdo, s kým by si mohl hrát.

Lawnmowers se trochu liší v tom, že jsme lépe schopni pracovat v komfortní zóně psa. Zjistěte, jak daleko se váš pes zdá, že se obává trávy. To bude prahová hodnota a je důležité to vědět.

V ideálním případě zůstanete těsně před prahem, aby byl schopen vidět trávníky, ale jeho emoce a obavy jej nepřekračují.

Například, pokud zjistíte, že váš pes zvládne vidět trávu 15 stop daleko, ale jakýkoli blíž a on se velmi bojí, budete se svým psem pracovat nejméně 15 stop odtud.

Začněte brát psa do sousedství nebo kolem parků, kde sekání, často ve večerních hodinách nebo o víkendech. Mít spoustu chutných dárků, jako jsou kousky hot dog nebo jeho oblíbené hračky.

Umístěte se, aby viděl na trávu, ale nebojí se plně foukané. Pracujte na zaměření cvičení, jako je „Watch Me“, a také procvičujte „pojď.„Jakékoli tréninkové dovednosti, které váš pes ví, lze použít, aby se na vás zaměřil na tyto dovednosti, ale zároveň je schopen odhalit, čeho se bojí.

Přesčas se budete moci přiblížit k trávníkům a nakonec chodit přímo za jeden, ale trvá čas, než se tam dostanete. Mezitím trpělivě snižuje svůj prahová hodnota pomocí tohoto zaostřovacího tréninku.

Nedovolte mu, aby se jeho obavy opravil. Je to v pořádku a žádoucí, aby mohl vidět trávníky, ale pokud to začne sledovat příliš dlouho, musíte to přerušit „přicházet“ nebo „sledovat mě“, aby jeho prodloužený pohled ne Vezměte ho do pokročilých obav.

Používání těchto technik naučí vašeho psa soustředit se na vás i tváří v tvář vysavačům a trávníkům a zároveň začíná znovu přiřadit děsivé věci dobrými věcmi, jako je doba tréninku, hračky a léčby. S trpělivostí, úsilím a konzistencí si brzy začnete všimnout změny celkových reakcí vašeho psa na vysavače a trávníky.