8 Nejlepší bezdrátová baterie ovládaná plevele jedlíci. Elektrický trám zastřihovač bezdrátového

Nejlepší bezdrátová baterie provozovaná jedlíci plevelů

Pokud jste na trhu s novým bezdrátovým jednáním plevelů, měli byste se podívat na mé recenze produktů po praktickém testování nejlepších bezdrátových plevelů pro domácí a profesionální použití.

Tento podrobný průvodce zahrnuje všechny aspekty těchto úžasných elektrických nástrojů a jeho cílem je poskytnout vám můj vhled do dostupných produktů a o čem jsou schopni. Všechny jsem je provedl skrz jejich tempo a vybral jsem své oblíbené jedlíky plevelů na základě celkového výkonu, nejlepšího nástroje pro kvalitu do 350 a nejlepší lehký plevel Eater do 200.

 • Nejlepší výběr bezdrátových jedlíků plevelů
 • Nejlepší peníze na jedlík mohou koupit
 • Nejlepší pro plevel jedlík do 250
 • Nejlepší lehký plevel jedlík do 180
 • Výběr nejlepšího bezdrátového jedlí o plevelech
 • Baterie vs. elektrický vs. plynový plevel jedlík
 • 20V vs 40V Trimmer nebo více
 • Lithium.iontové baterie
 • Rovný hřídel vs zakřivený hřídel
 • String Trimmer vs Edger
 • Recenze: Nejlepší jedlíci plevelů ovládaných baterií
 • 1. Makita 36V bezdrátová baterie Weed Eater 5.0AH 15 „
 • 2. Ego Power Weed Eater Combo 15 palců
 • 3. Dewalt Flexvolt 60V Max String Trimmer 15 palců
 • 4. Worx 40V Power Share 13 „GT String Trimmer
 • 5. Milwaukee M18 Quik-Lok String Trimmer
 • 6. Greenworks Pro 80V 16 palcový bezdrátový zastřihovač
 • 7. Greenworks Weed Wacker G-Max 40V 12 „
 • 8. Ryobi 40-Volt bezdrátový jedlík plevelů
 • Jak používat jedlík plevelů
 • Jak používat zastřihovač krmiva
 • Jak se hranat s jedlíkem plevelů
 • Závěr: Nejlepší jedlíci plevelů ovládaných baterií
 • Nejlepší peníze na jedlík mohou koupit
 • Nejlepší pro kvalitní plevel jedlík do 350
 • Nejlepší lehký plevel jedlík pod 200
 • Často kladené otázky

Nejlepší výběr bezdrátových jedlíků plevelů

Pokud spěcháte, pak jsou zde moje doporučené zastřihovače řetězců z profesionální kvality Makita 36V jednotky s neuvěřitelnou výdrží baterie prostřednictvím lehkého zastřihovače Worx String, což je skvělý levný, ale vysoce výkonný nástroj pro domácí použití.

Makita 36V bezdrátový plevel jedlík 15 ″

Postaveno tak, aby vydržela tento výkonný zastřihovač řetězců, nabízí 80 minut běh baterie. Hlavní hlava na hrbol, s proměnlivou rychlostí.

Ego Power Weed Eater Combo 15 palců

Vynikající přilnavost a pohodlí z tohoto 56V zastřihovače. Dvoustupňová funkce a 60 minut běhu baterie.

Worx 40V Power Share 13 ″ GT

Pouze 8.6 liber včetně baterie, velmi účinného lehkého plevele pro domácí použití. 40 minut běhu baterie.

Výběr nejlepšího bezdrátového jedlí o plevelech

Také označované jako zastřihovače strun, strimmers, plevele nebo jedlíci plevelů. Tyto zahradní elektrické nářadí jsou navrženy tak, aby snižovaly plevele a trávy nebo uklizené lemování trávníku, takže váš dvůr vypadal úhledně po celý rok.

Pokud máte dostatek venkovního prostoru, který má tendenci se zarostl, pak je jedlík plevelů ne-chvabně a měl by být součástí soupravy pro údržbu zahrady.

Ale předtím, než se ponoříte a hodíte své těžce vydělané peníze, dovolte mi, abych vás provedl komplikovaným světem zastřihovačů zahrady, takže můžete učinit informované rozhodnutí při výběru správného nástroje pro vaši zahradu.

Baterie vs. elektrický vs. plynový plevel jedlík

Mluvíme zde o nástroji Garden Power, proto se podívejme na tři způsoby, jak můžete toto zařízení napájet; baterie (bezdrátový), elektrické (šňůry) a plynové pohánění. Každý z nich přichází s vlastní sadou výhod a nevýhod a bude vyhovovat různým typům pracovních míst. A co takhle spustit možnosti.

Elektrické jedlíci plevelů

Elektrické (kabelové) jedlíci plevelů nabízejí podobnou řeznou energii jako stroje ovládané baterií, ale přicházejí s některými omezeními tím, že vás přivádějí s napájecím kabelem běžícím na hlavní elektřinu.

Ztratíte schopnost volně se tkají po krajině, protože šňůra má délku omezení a může se chytit na předměty nebo funkce kolem dvora. Pak je tu nastavení, které obvykle zahrnuje kabely prodlužování spuštění na vašem dvoře, které někdy mohou být náchylné k elektrickému riziku z překvapivých srážek.

Mají však své výhody, jako je konstantní tok energie a nedochází jim šťáva. Až budete nastaveni a připraveni jít, nebudete přerušeni. Mají také tendenci být mnohem lehčí a levnější než bezdrátové strimmery, takže pokud je na vašem seznamu priorit vysoká hodnota a lehký nástroj, zvažte kabelový model.

Plynové plevele jedlíci

Pak máme plynové jedlíky plevelů. Tyto nástroje byly kdysi upřednostňovány profesionály, protože kombinují jak sílu, tak flexibilitu, což vám umožňuje zbavit se i těch nejsilnějších plevelů, aniž by vás šňůry držely zpět.

Ačkoli jsou oba mocní a manévrovatelní, mají nějaké nevýhody. Jsou velmi drahé, hlasité, velmi těžké a vyžadují trochu více svalové síly. Plynové jedlíci s plynem jsou známí pravidelnými problémy s začínajícími podniky, stejně jako chaotický a páchnoucí. Jejich doplňování plynu několikrát na práci obvykle vede k úniku nebo jednoduše dojít palivo. Přečtěte si nejlepší plynové plevele jedlíci.

Bearní jedlíci plevelů

Bearless Weed Eaters mohou nabídnout velkou flexibilitu. Nedostatek šňůry znamená, že můžete dosáhnout částí svého dvora, že byste bojovali s konvenčním elektrickým strimmerem, a navíc se nemusíte starat o nebezpečí výletu nebo šoků z elektrické šňůry, která leží na zemi.

V závislosti na energii baterie je možná budete muset několikrát dobít, než je práce provedena nebo udržovat několik baterií. Někdy mohou postrádat ultra vysokou sílu, kterou můžete získat z plynových strojů. Ujistěte se však, že produkty na tomto seznamu byly vybrány, aby se obešly běžné problémy spojené s bezdrátovými produkty. Jedná se o dlouhodobé a velmi výkonné jedlíci plevelů s baterií důvěryhodné a používané odborníky.

20V vs 40V Trimmer nebo více

Úrovně výkonu ve strimmerech baterií přicházejí v různých napětí. To se týká množství energie, kterou může motor generovat, což v podstatě diktuje, kolik plevelů může být konzumováno a jak dlouho to bude trvat.

Není divu, že 40V jedlík je výkonnější a efektivnější nástroj než model 20V a zvládne mnohem větší zatížení a dokončí práci za kratší dobu.

Nástroje 40V však mají své nevýhody. Ve srovnání s modelem 20V nesou těžší baterii a jsou obvykle dražší. Pokud se tedy jen díváte na zbavení plevelů kolem vašeho dvorku, měl by stačit 20V plevel jedlík. Pokud máte větší oblast, přemýšlejte o investování do 40V nebo více.

Lithium.iontové baterie

Baterie plevelů je pohon za strojem, ale jejich velikost a úroveň výkonu určí, kolik energie vykopají a jak dlouho vydrží před vypuštěním. Baterie budou obvykle hodnoceny mezi 2.0 ah a 5.0 ah.

Amp.hodina (ah) je hodnocení, jak dlouho může baterie běžet. Nástroj, který přitahuje 2 zesilovač energie, bude běžet po dobu 60 minut, když je poháněn 2.0 ah baterie. Takže získáte více energie po dobu více času s vyšší ah baterií.

Doporučuji, kdykoli si koupíte strimmer nebo ve skutečnosti jakýkoli stroj napájený baterií, který si koupíte alespoň jednu náhradní baterii, a ujistěte se, že zkontrolujete, co je v balíčku, který je zakoupeno. Někteří jedlíci plevelů nemají jako standardní baterii, zatímco jiní jako Makita níže na mém seznamu jsou součástí 4 baterií!

Osobně mám tři nebo čtyři a mám tendenci používat několik stejných značek napříč mým různým nářadím na baterii. Takže mám od Dewaltu strimmer, řetězovou pilu a pól, takže používám svou sadu baterií napříč všemi třemi stroji. Pro většinu značek musí být baterie a stroje stejné napětí.G. 40V.

Rovný hřídel vs zakřivený hřídel

Existují dva hlavní typy hřídele, ve kterých přicházejí jedlíci plevelů. Rovné hřídele a zakřivené šachty obě nabízejí mírně odlišné věci a budou přínosem pro ostatní lidi na základě jejich potřeb s plevelem.

Rovný hřídel plevel jedlík

Obecně platí, že rovnější hřídelné strimmery jsou odolnější, hlavně proto, že když je šachta zakřivená, tak je hnací řetěz uvnitř. I když jsou naprosto v pořádku pro lehké až střední použití, těžko uživatelé budou chtít jít na rovnou šachtu.

Celkový design přímého hřídele je funkčnější. Je delší, takže jeho dosah je prodloužen a nedostatek zakřivení má za následek mnohem menší vibrace během používání.

Zakřivený hřídel plevel jedlík

Konstrukce zakřiveného hřídele má za následek vyvážený a snadno použitelný nástroj, který se může při používání cítit pohodlněji. Kvůli zmenšení délky se celková hmotnost sníží a křivka poblíž motoru usnadňuje omezení malých ploch.

Zakřivené šachty jsou obecně vhodnější pro menší oblasti.

String Trimmer vs Edger

Přestože jsou podobné a někdy k dispozici jako kombinované tool, zastřihovače strun a trávníků jsou navrženy pro dvě různé funkce.

Stringová zastřihovač je stejný jako jedlík plevelů. Je určen ke snižování velkých ploch plevelů nebo tráv po široké povrchové ploše, jako je ohraničení nebo trávník.

Edgers jsou určeni k použití k vytvoření úhledně definované hrany na trávníku nebo travní oblasti. Dělají čistě vypadající řez, takže z nich jsou jakýsi nástroj pro detaily.

Recenze: Nejlepší jedlíci plevelů ovládaných baterií

Zde jsou rozpady nejlepšího jedranového plevele ovládaného baterií na trhu. Od síly profesionálních kvalitních strojů na světě až po nízkonáklady až po nejlepší lehké jedlíky plevelů pro malé zahrady.

Kritéria, které jsem použil k provedení této sestavy, zahrnují pohodlí a rovnováhu při provozování nástroje, hmotnosti a hluku, jakož i celkově napájení a výkonu na základě segmentu, který byl produkt navržen pro. Skuluji se pro-level nástroje, domácí použití na střední úrovni a nástroje na základní úrovni k vytvoření tohoto seznamu nejlepších nákupů.

Baterie provozovaný výkonný elektrický bezdrátový zastřihovač / plevel Eater

Lodě z USA. Objednávky jsou obvykle doručeny do 4-7 dnů.

30denní záruka vrácení peněz

Už vás nebaví jednat s hlučnými a těžkými zastřihovači, díky nimž je fuška, aby váš trávník vypadal co nejlépe? Připravte se znovu zamilovat do svého zahradnictví! Náš víceúčelový zastřihovač trávy je tu, aby revolucionizoval způsob, jakým oříznete trávník.

Specifikace:

Power: 1200 WMaterial: ABS Metalcolor: Redbattery Kapacita: 88V 10000MAHCHARGING Čas: 120 minut Čas: 45 minut na baternono-zátěž rychlost: 20000 RPMCutting Průměr: 150 mm (max (max (max (max.) Nastavitelná délka: 90-120 cm

Balíček obsahuje:

1 Grass Trimmer1 Ochranný Case1 Uživatelská příručka1/2 Battery 1 nabíječka5 plastová čepel1 Circular pila

Nabízíme celosvětové doručení zdarma! Náš sklad může naplnit vaši objednávku další den, pokud si objednete před polednem EST, časová osa, která nezahrnuje víkendy nebo svátky.

4-7 dní doprava na USA

Doprava zdarma u všech objednávek

Vrátí vrácení peněz, máme jednu z nejlepších zásad vrácení vrácení vrácení. Můžete vrátit položku, kterou se vám nelíbí do 30 dnů poté, co jste ji obdrželi. Pokud si přejete zrušit objednávku, během naší běžné pracovní doby je okno 1-6 hodin. Kontaktujte nás na kontaktu@homeXilla.com.

Zahrada chytřejší, ne těžší: Seznamte se s naším vysoce výkonným zastřihovačem trávy s nízkým šumem

Rozloučte se s hlučnými a těžkopádnými trávníky, díky nimž jsou vaše zahradnické zážitek potíže.

Náš produkt je perfektní kombinací síly a pohodlí, navržená tak, aby vaše zahradnické úkoly byly hračkou.

S vysoce výkonnou vodotěsnou a nízkou hlubou je náš zastřihovač trávy silný a tichý.

Navrženo pro efektivitu a pohodlí!

Náš zastřihovač trávy má desku strážce trávy, která zabraňuje stříkání plevelů během ořezávání. S jeho bezdrátovým elektrickým designem můžete snadno eliminovat nepořádek způsobený kabely a šňůry.

Nastavitelný pracovní úhel a spínač knoflíku usnadňují oříznutí výmolů, zvlněného terénu, okrajů trávníku, květinových záhonů, pod květinovými mřížkami a dalšími těžko dostupnými oblastmi.

Zastřihovač trávy, který dělá zahradnictví hračkou!

Náš zastřihovač trávy také přichází se speciálním plotem na ochranu rostlin, který účinně zabraňuje poškození školců květin během ořezávání.

Přepínač dvojitého ovládání zajišťuje, že dva přepínače musí být spuštěny stisknutím dna současně, což je bezpečnější zabránit náhodnému dotyku.

Konstrukce manipulace s ergonomickým asistentem je pohodlná a může upravit směr podle libosti, takže můžete pracovat celé hodiny, aniž byste se cítili unavení.

Vlastnosti a výhody

20000 ot / min Super Power. Náš zastřihovač elektrické trávy se může pochlubit rychlostí bez zatížení až 20000 ot / min. Díky své silné síle a vysoce kvalitním čistým měděným motorem můžete snadno řešit ořezávací úlohy s účinností a přesností.

2-in-1 travní zastřihovač. S naším zastřihovačem trávy na kolech můžete bez námahy zahájit svou práci s plevelem pouhým tlakem. A pokud odstraníte kola, budete mít flexibilitu, abyste vyčistili plevele v těžko dostupných rozích nebo okrajích.

Teleskopický design tyče. Teleskopická tyč našeho zastřihovače lze snadno upravit z 90 cm do 120 cm, takže je ideální pro ořezávání v různých prostředích. Ať už pracujete na malém trávníku nebo na velkém poli, náš zastřihovač se může přizpůsobit vašim potřebám.

Nastavitelná hlava stroje. Nastavatelná hlava stroje našeho zastřihovače usnadňuje oříznutí na úzkých místech, jako jsou květinové záhony. S touto funkcí můžete bez námahy dosáhnout každého rohu vaší zahrady, takže vypadá úhledně a uklizeno.

Anti-colision drát. Náš zastřihovač má ocelový drát nad čepelí, který zabraňuje dotyku tvrdých předmětů. To znamená, že se můžete oříznout s důvěrou, aniž byste se obávali poškození stroje nebo svého okolí.

Pohodlné přilnavost. Ergonomická rukojeť našeho zastřihovače je navržen tak, aby během používání poskytoval maximální pohodlí. Rukojeť je měkká a pohodlná, aby zabránila tření rukou a únavou.

Lehké a přenosné. Náš zastřihovač je kompaktní, lehký a snadno přenášen, takže je ideální pro použití v různých druzích oblastí, jako jsou nádvoří, pastorační tráva, parky, vily, malé keře a další.

Ať už jste ostřílený zahradník nebo právě začínáte, náš zastřihovač trávy je perfektním nástrojem, který vám pomůže dosáhnout vašich zahradnických cílů s minimálním úsilím a maximální efektivitou. Tak proč čekat? Vyzkoušejte to ještě dnes a uvidíte rozdíl pro sebe!

Často kladené otázky

Ano, elektrický výkonný zastřihovač trávy se snadno čistí. Jeho vodotěsný design usnadňuje čištění vlhkým hadříkem nebo hadicí.

Ano, elektrický výkonný zastřihovač trávy je bezpečný používat. Dodává se s dvojitým ovládacím spínačem, který zajišťuje bezpečnost a zabraňuje náhodnému dotyku.

Echo eForce baterie napájený řetězec Trimmer DSRM-2600

Sestava Echo Eforce je plná těžkých hitterů navržených jak s profesionály pro prosumery, tak s ohledem na profesionály v oblasti komerčních krajin. Mnoho obav při nákupu elektrického zastřihovače je obvykle soustředěno kolem běhu a výkonu. Věříme, že echo eforce bateriový řetězec poháněný baterií má odpověď pro oba.

Echo EFORECE BATERIE-Pooted String Trimmer Performance

 • Řezání řádku: 17 palců.
 • Runtime: 25 minut. (vysoký)
 • Typ řádku: 0.080, 0.095 in.
 • Typ krmiva: krmivo
 • Typ motoru: bez kartáčovství
 • Režimy řezání: 3-režim

Měřili jsme rychlost bez zatížení pomocí našeho tachometru zde v našem obchodě a zaznamenali jsme 5 700 ot / min na vysoké, 5 000 na médiu a 4 300 na nízké úrovni. To je přímo v souladu s tím, co očekáváme od ekvivalentního řetězce poháněného s plynem 25 ccm. Když je tento zastřihovač s řetězcem spárován s kvalitní linií, jako je linie černého diamantového oříznutí Echo.

Spolu s působivými schopnostmi řezání.0AH baterie poskytuje slušné množství času spouštěče. Během našeho testování běžel DSRM-2600 přesně 25 minut. Echo nám také říká, že můžete očekávat až 54 minut celkového běhu na nízké úrovni, což je skvělé pro lehčí oříznutí během pravidelného údržby.

Poznámky k ořízkovému zastřihovači EFO Eforce

Jednou z prvních věcí, které jsem si všiml při používání tohoto zastřihovače řetězců, jsou nízké úrovně vibrací a jak snadné bylo ovládat. Echo šla s motorem namontovaného na zadní straně, který posune většinu hmotnosti od hlavy. Tento design rozsvítí obchodní konec, takže hlava zastřihovače je snazší manévrovat a otevírá tento zastřihovač pro možnosti schopnosti připoutání bez úplného přepracování.

Změny linky jsou Cinch s řezací hlavou Echoho rychlostního krmení. Na rozdíl od tradičních hlav zastřihovačů není nutná žádná únavná demontáž k doplnění cívky. Stačí nakrmit čáru přes hlavu zastřihovače a poté otočit dvoudílnou hlavu ve směru hodinových ručiček, abyste naložili čáru během několika sekund.

Echo EFORECE BITERE-Pooted String Trimmer Cena

Tento zastřihovač řetězců ozvěny je k dispozici v několika různých konfiguracích, aby vyhovoval různým potřebám. K dispozici je standardní model (DSRM-2600C2), platforma schopná přílohy (DPAS-2600BC1), jakož i model popisovačů kol (DSRM-2600UC2). Možnosti sady prodávají pro 399.99, 419.99 a 449.99, respektive, z Home Depot. Všichni nesou pětiletou spotřebitelskou záruku a dvouletou komerční záruku.

Sečteno a podtrženo

I když se nejedná o nejvýkonnější zastřihovač řetězec baterie, jaký jsme kdy testovali, nelze popřít, že tato věc znamená podnikání. Velký řezací řádek, vynikající runtime a výkon podobný plynu z toho činí skvělou volbu pro vaše náročné ořezávací úkoly. Pokud uvažujete o konečném příkopu plynu v této sezoně, nezapomeňte se podívat na oříznutí řetězce poháněného baterií Eforce.

Kliknutím sem zobrazíte nadcházející nabídky od Echo!

Vytvořte dobře upravenou trávu, keři, keře a živé ploty bez boje s spletilými šňůry pomocí nejlepších nůžků na travnici.

Savannah Sher a Mark Wolfe | Aktualizováno 3. května 2023 1723 17:24

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Nůstky trávy jsou šikovným nástrojem pro terénní úpravy pro ořezávací oblasti, které sekačka na trávu nemůže dosáhnout. Pro zvýšenou všestrannost mohou být nůžky na trávu buď manuální nebo elektrické, přičemž elektrické nůžky jsou dále kategorizovány do bezdrátových a kabelových modelů. Zatímco jiné zahradnické nástroje, jako jsou řezačky štětců, zastřihovače strun a bezdrátové ořízkové, jsou dobrou volbou pro velké trávníky, travní nůžky jsou nejlepší volbou pro přesnou práci zahrnující nejen trávu, ale také křoví.

Když jsme hledali nejlepší možnosti. Po výběru následujících modelů jsme strávili týden testováním pro snižování výkonu, výdrže baterie a pohodlí uživatele. Po přezkoumání našeho seznamu nejlepších tipů níže si přečtěte úplné recenze produktů. Jedním z nich by mohlo být nejlepší bezdrátové nůžky pro vaše zahradnictví nebo terénní potřeby.

 • Nejlepší celkově: Stihl HSA 26 Nůstky
 • Runner-up: Worx WG801 20V bezdrátový střih a zastřihovač keřů
 • Nejlepší třesk pro Buck: Sun Joe HJ604C 2-in-1 bezdrátový střih a hedger
 • Upgrade Pick: Makita XMU04ZX 18V LITHIUM-ION bezdrátový střih trávy
 • Nejlepší s popisem prodloužení: Scotts bezdrátové 7.2 volt keři smyk s pólem
 • Nejlepší těžká služba: Craftsman 20V Hedge Trimmer and Grass Shear Kit
 • Nejlepší lehká služba: WorkPro 2-in-1 kapesní 7.2V nůžky na trávu
 • Nejlepší systém připojení: Snapfresh bezdrátové křoviny a nůžky trávy
 • Nejlepší lehká: Greenworks 7.2V dobíjecí zahradní střih
 • Čestné uznání: Ryobi One 18V Shear/Shrubber Kit
 • Zvažte také: BlackDecker Shrub Trimmer/Grass Shear Combo

Jak jsme testovali ty nejlepší bezdrátové nůžky trávy

Když jsme hledali nejlepší bezdrátové nůžky na trávu, udělali jsme to, aby zahrnoval sortiment cenových bodů, hodnocení energie a výkonnostních funkcí s ohledem na rozmanité potřeby uživatelů.

Možnosti s nejvyššími hodnoceními uživatele mají ocelovou trávu, které se pohybují v rozmezí od 3 palců do 7 palců. Používají se k řezání trávy, oříznutí malých plevelů nebo zkrocení velkých keřů. Přicházejí s 3.6 voltů (V) až 20V baterií a generují řezné rychlosti až 2 600 úderů za minutu (SPM). (Všimněte si, že někteří výrobci to také uvádějí jako rotace za minutu nebo RPM.) Pokud jde o snadné použití, tyto bezdrátové nůžky trávy váží (s bateriemi) z 1.19 liber do 3.44 liber, aby se zabránilo únavě paže při řezání velkých keřů a plevelů. Nakonec většina modelů zahrnuje baterii a nabíječku, změnu čepele bez nástrojů a bezpečnostní zámky.

Podle našich zavedených nákupních kritérií jsme začali se seznamem 51 modelů a odfiltrovali 39 bezdrátových nůžků ve výzkumu produktu. Nakonec jsme v této příručce vybrali 12 pro testování na základě typu, velikosti, rychlosti řezu, energie, hmotnosti, pohodlí a bezpečnostních prvků a ceny.

Naše testy začaly bok po boku analýzy rozměrů každého nástroje, hmotnosti, rychlosti řezu a hodnocení baterií baterií. Poté jsme porovnali časy nabíjení, runtime a celkový výkon. Strávili jsme hodinu prací s každým zastřihovačem a pak jsme je všechny skórovali na rubriku podle našich poznámek o výsledcích měření a výkonu.

Naše nejlepší tipy

Následující doporučení jsou výsledkem našeho rozsáhlého výzkumu a testování, abychom našli nejlepší bezdrátové nůžky trávy. Přečtěte si dále a zjistěte, jak se každý produkt provádí a proč to může nebo nemusí být vhodný pro vaši soupravu nástrojů na zahradě.

STIHL HSA 26 Travní nůžky

Značka STIHL se nadále rozšiřuje v loajalitě zákazníků díky celkové kvalitě nástroje spojenou s důležitými inovacemi designu a nůžky HSA 26 jsou skvělým příkladem obou. Mají vyvážený, lehký design, který minimalizuje únavu uživatele, efektivní motor, který dodává čepel, až 2 200 SPM, a silnou baterii, která poháněla až 2 hodiny ořezávání času. Když je nástroj vybaven připevněním střihu trávy, váží pouhých 2 liber, 1 unce.

Ale nůžky Stihl vynikají méně na papíře než osobně. Když byli testováni vedle zbytku naší sestavy, byli zřejmým vítězem v každé subjektivní kategorii. Nejprve fungovali s hladkým, rychlým pohybem, který bez námahy prořízl a nikdy se zapadl do tvrdého listí. A byly dokonale vyvážené díky baterii ve stylu tyčinky, která se připojuje uvnitř zadní části držadla. Ostatní nůžky měly vestavěné baterie, které vážily přední část nástroje, nebo přišly s odnímatelnými bateriemi, které vzadu přidaly příliš velkou váhu.

Tento produkt byl jedním ze tří sad nůžek, které obsahovaly integrované krycí desky s každou připevňovacím prostředkem, a systém rychlého uvolňování se rychle a snadno změnil čepele. Cena byla blízko vrcholu naší sestavy, ale pokud věříte, že to děláme, že život je příliš krátký na levné trávníkové a zahradní nástroje, nemusíte už hledat pro vynikající volbu.

Specifikace produktu

 • Travní čepel šířka/živá čepel Délka: 5.5 palců a 8.5 palců
 • RPM/SPM: 2 200
 • Napětí: 10.8v
 • Hmotnost: 2.06 liber
 • Lehký, dokonale vyvážený design pro optimální pracovní pohodlí bez únavy svalů
 • 10.8V 2.1Ah baterie posiluje až 2 hodiny střihu trávy nebo 1 hodinu ořezávání živých plotů
 • Čepele máslové hlavy pracují při rychlostech 2 200 SPM pro rychlé, čisté řezné akce
 • Jeden z nejtišších bezdrátových nůžek v našich testech; Ideální pro sousedství citlivé na hluk
 • Zahrnuje případ přepravy pro snadné skladování a přepravu

Získejte nůžky bezdrátové trávy STIHL na hardwaru Ace.

WORX WG801 20V bezdrátový střih a křovinka

Worxovy bezdrátové travní nůžky mají výkonnou 20V baterii, přesto jsou stále neuvěřitelně lehká za něco přes 2 liber. Rychlost čepele bez zatížení je 1100 SPM. Tento model zahrnuje dvě ocelové čepele: 4palcová tráva střižní čepele a 8.5palcová křová čepel, která může být také použita pro ořezávání větších ploch trávy. Přepínání mezi oběma čepelemi je snadné a nevyžaduje žádné další nástroje.

Pokud jde o pohodlí, nůžky Worx bezdrátové trávy svázané se STIHL. Odnímatelná baterie v zadní části rukojeti byla dobře vyvážená dopřednou hmotností motoru a ergonomicky navržená rukojeť měkkého kopce nabídla vynikající kontrolu, aniž by způsobila ruku, zápěstí nebo namáhání paží. Také se nám líbilo, že baterie je kompatibilní se zbytkem nástrojů na platformě Worx Power Share Platform.

Z hlediska síly a řezu a výkonu 1 100 SPM motor fungoval hladce, ale byl to jen dotek pomalejší než nástroje STIHL a Makita, které jsme testovali. Pokud jste ochotni vzdát se malé rychlosti, abyste ušetřili pár dolarů, mohla by to být vynikající volba.

Specifikace produktu

 • Kit zahrnuje 2 řezací hlavy pro stříhání trávy a oříznutí keřů
 • Popisovač měkkých úchytů a celkový vyvážený design kombinujte pro provoz bez napětí
 • Baterie 20V 2AH je kompatibilní se všemi produkty Worx Power Share

Získejte nůžky Worx Workless Grass na Amazonu, Lowe’s nebo Target.

Sun Joe HJ604C 2-in-1 bezdrátový střih trávy a hedger

Tyto bezdrátové nůžky na trávu od Sun Joe nabízejí všestrannost 4palcové travní čepele a 6-palcové živé čepele a prodávají asi třetinu ceny našeho nejdražšího výběru. Tento nákladově efektivní nástroj však stále přichází s několika doplňky. Světlo indikátoru na těle nůžky ukazuje, kolik života zůstává v 7.2V lithium-iontová baterie předtím, než vyžaduje dobití.

Ergonomická rukojeť a lehká stavba 1 libry, 7 uncí z toho činí pohodlnou a odolnou volbu. Zabezpečení zajišťuje, že tyto nůžky nebudou náhodně napájeny. Jako bonus jsou k dispozici v různých barvách, aby přidali dotek osobnosti k terénním úkolům; Nakupující si mohou vybrat z tmavě modré, fialové, červené a platiny.

Testovali jsme zelené a překonali všechny ostatní nůžky v rozsahu 37 až 54. Lehká stavba byla vážena mírně dopředu, ale ne nepříjemně tak a rychlost motoru 1 250 ot / min byla dobrá pro mírné pracovní tempo.

Neměli jsme rádi pozici bezpečnosti ovládané palcem, protože to bylo jen trochu příliš daleko zpět na rukojeť pro ideální pohodlí. Ačkoliv test na kapky nebyl součástí našeho testování, náhodný pokles na betonové příjezdové cestě praskl plastový kryt kolem krycí desky čepele. Přesto by tento nástroj byl za svou cenu 40 let vynikajícím nákupem pro lovce výhodného.

Specifikace produktu

 • Travní čepelí šířka/živá čepel Délka: 4 palce a 6 palců
 • RPM/SPM: 1 250 ot/min
 • Napětí: 7.2v
 • Hmotnost: 1.44 liber
 • Cenově dostupná cena je tento nástroj dohodou pro svůj výkon
 • Světlo indikátoru baterie ukazuje, kolik života zbývá, dokud nepotřebuje dobití
 • Ergonomická rukojeť dělá práci pohodlnější a snižuje napětí
 • Funkce bezpečnostního bloku zabraňuje poškození a zranění z náhodného spuštění
 • Přichází ve více barevných cestách, aby přidal nádech osobnosti

Získejte Sun Joe bezdrátové nůžky na trávu na Amazonu nebo v Home Depot.

Makita XMU04Z 18V LITHIUM-ION-WARDEBLESS GRASS SHREAR

S extrémně rychlou rychlostí bez zatížení 2 500 SPM se tyto bezdrátové travní nůžky od Makita snadno protáhnou do tvrdé trávy a křoví. Výška řezání je přizpůsobitelná a snadno se přizpůsobila mezi 1 palec, 0.75 palců a 0.5625 palců. Může se může pochlubit šířkou řezání necelých 7 palců, neelektrolyzovaná niklovaná čepel je rezistentní na rezistenci a korozi.

Nainstalovali jsme baterii 18V 2ah Makita (může být prodána samostatně), abychom tyto nůžky testovali. Poskytl asi 80 minut běhu pro oříznutí trávy a dobíjení trvalo asi 45 minut. S nainstalovanou baterií tyto travní nůžky vážily 3 libry, 7 uncí, což bylo nejtěžší ze všech testovaných modelů, které jsme testovali. Ale z čistě provozních termínů pracovali stejně mocně a tiše jako nůžky STIHL a široký střih trávy dvakrát tolik materiálu na mrtvici. To byl také jediný nástroj, který jsme testovali, který zahrnoval vestavěný ořezový chytač a průvodce lopatkou. Odolná stavba a rychlá, tichá operace způsobuje, že tyto nůžky jsou další vynikající volbou pro ty, kteří hledají vyšší kvalitu pro náročnější práci.

Specifikace produktu

 • Šířka trávníky Blade/Hedge Blade Délka: 7 palců a 8.5 palců
 • RPM/SPM: 2 500 SPM
 • Napětí: 18V
 • Hmotnost: 3.44 liber
 • Větší střih a živé čepele s živé ploše než u jiných modelů, které jsme testovali
 • Široká čepel a rychlý motor umožňují uživatelům pracovat rychle a efektivně
 • Odolné neelektrolyzované niklované lopatky odolné proti korozi a korozi
 • Sdílí baterie se skóre nástrojů v sestavě Makita 18V
 • Baterie a nabíječka nejsou zahrnuty do soupravy Trimmer
 • Premium Price Point a dražší než ostatní v naší testovací skupině

Získejte makita bezdrátové trávy v Amazonu, Home Depot (pouze nástroj) nebo nástroje ACME (pouze nástroj).

Scotts bezdrátový 7.2 volt keři smyk s pólem

Zatímco nůžky na ruční trávy jsou ideální pro detailní práci, prodlužovací pól je může přeměnit v nástroj pro ořezávání větších oblastí trávy a vyšší křoviny. Teleskopická rozšiřitelná rukojeť těchto bezdrátových travních nůžek pomocí Scotts usnadňuje uživatelům oříznout trávu bez ohýbání a přístup k těžko přístupným oblastem.

Nástroj je poháněn 7.5V lithium-iontová baterie a váží 2 libry, 6 uncí. Má nastavitelný úhel řezné hlavy a dvě proměnlivé čepele: 3.5-palcová tráva a 6.7palcová křová čepel. K alternaci čepelí nejsou nutné žádné další nástroje.

Nůstky Scotts Grass fungovaly dobře na prodloužení. Nastavení výšky bylo snadno použitelné a drženo bezpečně, jakmile byla nastavena. Kola usnadnila získání čisté hrany podél tvrdého povrchu. Také se nám líbilo, že jsme měli možnost používat nůžky s úchytem prodloužení nebo bez něj, ale jejich odstranění z držáku nebylo snadné. Jako kapesní zastřihovač soupeřil Scotts Grass Shear to nejlepší ze zbytku v naší sestavě: na druhém místě s Worxem, těsně za STIHL, v našem agregovaném subjektivním skóre provozního výkonu, hladiny hluku, snadné změny čepele a hmotnosti- vyvažovat.

Specifikace produktu

 • Travní čepele šířka/živá čepel Délka: 3.5 palců a 6.7 palců
 • RPM/SPM: 2 600 SPM
 • Napětí: 7.5V
 • Hmotnost: 2.38 liber (s prodlužovací rukojetí)
 • Může být použit jako kapesní zastřihovač nebo s připojenou rukojetí prodloužení kola
 • Rychlá 2 600 rychlosti SPM čepele se práce dokončí rychle a efektivně
 • Rychlá, změna čepele bez nástrojů, se základními deskami pohodlně integrovanými do každé čepele
 • Nízká hladina hluku a nízké vibrace způsobují příjemnější pracovní prostředí
 • Nastavitelný úhel rukojeti pro vlastní pohodlí při provozu ruční

Získejte Scotts bezdrátové nůžky na trávu v Amazonu nebo Home Depot.

Kraftsman V20 Hedge Trimmer and Grass Shear Kit

Tvrdé úkoly čištění na zahradě vyžadují nástroje. Tyto nůžky na řemeslníky jsou vybaveny těžkými hlavami duálních akcí pro napájení tvrdé vegetace, včetně hrubých plevelů a lesních stonků.31 palce tlustý. Poháněno 20V 1.5AH dobíjecí lithium-iontová baterie je tento nástroj skvělou volbou pro jarní čisticí prostředky na krajinu, letní údržbu a přípravu krajiny na podzim na zimu.

V našich testech prořízly nůžky řemeslníků nejtěžší vegetaci tak čistě jako nástroje s vyššími cenami. Ačkoli výrobce neposkytl statistické podrobnosti týkající se tloušťky čepele nebo typu použité oceli, čepele řemeslníků byly silnější a udržovaly své hrany lépe než většina konkurence během našich testů. Tento nástroj je celkově těžší za necelé 3 liber a velká baterie ji mírně váží dozadu, ale gumová přilnavost byla pohodlná a líbila se nám bezpečnost lépe než kterákoli z bezpečnostních přepínačů ovládaných palcem. To je opravdu dobrá hodnota pro umělce s rock-solid.

Specifikace produktu

 • Travní čepelí šířka/živá čepel Délka: 4 palce a 8 palců
 • RPM/SPM: N/A
 • Napětí: 20 V
 • Hmotnost: 2.88 liber
 • Ocelové čepele na proříznutí těžkých ocelových plevelů a lesních stonků.31 palce tlustý
 • Změna mezi trávníky a ozdobami keřů bez nástrojů
 • Dobíjecí 20V 1.5ah lithium-iontová baterie funguje ve všech nástrojích bezdrátových nástrojů Craftsman V20

Získejte střih Craftsman bezdrátových travních nůžek na Amazon, Ace Hardware nebo Lowe.

Handheld 7 WorkPro 2-in-1.2V nůžky na trávu

Ať už ořízne trávu kolem zahradního předmětu nebo uklízí oblast kolem záhonů, tento nástroj 2 v 1 z WorkPro poskytuje uživatelům jednoduché řešení pro těžko přístupné prostory. Ti, kteří si užívají povahu bez šňůry bez šňůry, ale raději by se vyhnuli fyzickému úsilí, budou chtít zvážit tento lehký nástroj ovládaný baterií.

7.2V lithiové baterie až do 1 100 ot / min, což je ideální pro ořezávání trávy a prořezávání keřů a větví. Životnost baterie může trvat až 40 minut při jednom nabití, i když natočení z prázd.

V našich testech na zahradě získali nůžky WorkPro vysoké skóre v pohodlí operátoru a nízkém hluku. Vnímaná řezací síla byla průměrná mezi jejími vrstevníky v testovací skupině; Jinými slovy, měla dostatečnou sílu, ale nebylo to nutně blesky rychle. Díky vestavěné baterii a lehké, kompaktní konstrukci je snadné udržet tyto nůžky blízko po ruce pro rychlý výstřih sem a tam. Navíc, cenově dostupná cena z ní činí snadný nákup.

Specifikace produktu

 • Travní čepelí šířka/živá čepel Délka: 4 palce a 6 palců
 • RPM/SPM: 1 100 ot/min
 • Napětí: 7.2v
 • Hmotnost: 1.31 liber
 • Jediná baterie nabila až 40 minut ořezávání
 • Lehký, kompaktní design se snadno používá a pohodlný pro uložení po ruce
 • Cena přátelská k rozpočtu je o tomto zastřihovači

Získejte na Amazonu The WorkPro bezdrátové nůžky.

Snapfresh bezdrátové křoviny a travní nůžky

Ti s různorodou krajinou, které vyžadují pravidelnou pozornost. Připojování se uvolní s rychlým stisknutím tlačítek po stranách integrované základní desky a znovu opakovaně. Vzhledem k nízké hmotnosti nástroje pouhých 1 libry, 6 uncí mohou uživatelé tento nástroj snadno ovládat po delší dobu, aniž by utrpěli únavu rukou, což nemusí být případ těžších modelů. Zatímco tento lehký zastřihovač se může vzdát přidané síly svých protějšků s Heftierem, stále produkuje působivé 1 100 ot / min. spolku řezné rychlosti pro většinu zahradních úkolů.

Tato volba přátelská k rozpočtu přichází s ořízkovými zastřihovači a nůžky na trávu a nabíječkou pro vestavěnou lithiovou baterii. Světlo indikátoru baterie na straně rukojeti poskytuje uživatelům neustálé aktualizace výdrže baterie. Je také vybaven bezpečnostním zámkem pro další zabezpečení kolem malých dětí.

Pouze tři z travních nůžek, které jsme testovali, nabídly rychlé a snadné změny čepele: Stihl, Scotts a Snapfresh. Tento model Snapfresh byl nejlehčí, nejméně drahý nástroj tří a systém fungoval perfektně. Integrované základní desky na každém připevňování, místo samostatných částí čepele a základní desky, znamenaly, že během změn čepele bylo méně částí pro žonglování. Západky se bezpečně uzamkly, bez uvolnění nebo „hraní“ mezi nainstalovanou přílohou a powerhead.

Tento nástroj byl lehčí než většina ostatních ve zkušební skupině, ale jeho váhu přenesl více směrem k frontě. Bylo to snadné používat, ale ne příliš dobře vyvážené, dokonce i s velkoryse proporcitou rukojetí. Další nepříjemnou součástí designu je umístění zámku ovládaného palcem na horní části rukojeti. Posuvný zámek musí být tlačen a držen dopředu, zatímco uživatel spouští ukazováček. Pro naše testery by bylo pohodlnější, kdyby bylo umístěno o něco blíže k konec čepele.

Pokud jde o úroveň výkonu a hluku, ohodnotili jsme každé 3 z 5, což znamená, že se v těchto kategoriích objevila na průměrné úrovni mezi celou skupinou. Zhruba 40 cenovka z něj dělá nákup hodnoty pro každého, kdo potřebuje nástroj pro příležitostné úkoly s rychlým čištění.

Specifikace produktu

 • Travní čepele šířka/živá čepel Délka: 3.5 palců a 5.5 palců
 • RPM/SPM: 1 100 ot/min
 • Napětí: 7.2v
 • Hmotnost: 1.38 liber
 • Lehká konstrukce, ale dostatečná energie pro obecné stříhání a ořezávání
 • Gumová rukojeť způsobuje pohodlně bezpečné přilnavost a vibrace polštářů
 • Rychlý a snadný systém ohrazení čepele je ideální pro multitasking

Získejte nůžky Snapfresh bezdrátové trávy na Amazonu.