Co lze odříznout ze dřeva pomocí skládačky

odříznout, dřeva, pomocí, skládačky

Šablony pro řezání skládačky

Proces manuálního řezání skládačky je poněkud monotónní a pomalou aktivitou, v důsledku toho, že chcete získat úhledné a krásné řemeslo. Jen málo lidí tráví svůj čas a energii na snížení úmyslně ošklivého vzoru. Protože ne všichni z nás máme talent umělce, shromáždili jsme desítky vysoce kvalitních šablon, které lze použít pro práci s skládačkou. Sbírka zahrnovala náčrtky různých žánrů a pro různé úrovně školení. Vyberte si vás, tiskněte, přeneste do materiálu a vytvořte nádherná řemesla.

Jak je tomu obvykle, první pokusy v jakémkoli závazku ne vždy končí slušným výsledkem. Nedostatek zkušeností a technologie dokonce ovlivňuje banální operace, nemluvě o obtížných fázích práce.

Pokud se s tímto procesem poprvé potýkáte, doporučujeme věnovat pozornost následujícím kresbám za řezání skládačky. Šíní pro začátečníky, uvedené níže, nemají zvlášť složité vzory, ale mají příjemný vzhled, kompenzující čas a úsilí strávené na výrobu řemesel.

Jemnosti práce s skládačkou

Skládačka je univerzální zařízení, které se používá k řezání kudrnatých produktů z různých materiálů. Vše, co je potřeba, je vybrat správné plátno. Je důležité pochopit a jak vystřihnout postavy složitých tvarů. Mnoho začínajících pánů musí přijít na to, jak se rány vyrábějí v deskách a různých prvcích řemesel. Elektrické skládačky fungují nejlépe při řezání jehličnatých lesů. Tloušťka prvků, ze kterých se řezání provádí, by však neměla překročit 3,8 cm.

Plátna, která budou vložena do skládačky, často se ohýbají a ponechávají poseté okraje. Přímý řez se obvykle získá při používání dobře pohazované čepele. Zároveň byste neměli během operace příliš tlačit na nástroj.

Nejprve byste měli začít s největší rychlostí a poté vybrat úhel sklonu čepele. To vám umožní získat menší počet čipů. V materiálech se zvýšenou křehkostí je nutné vyvrtat otvory. To vám umožní odříznout obrobku bez zbytečného rizika. V důsledku toho nejsou vytvořeny čipy této části.

Aby se řezání provádělo rychle, měly by být použity hrubé čepele. Je však třeba mít na paměti, že při výběru takových spotřebních prvků bude následně těžší projít. Čepele pro elektrické skládačky jsou vyrobeny tak, aby se řez prováděl v průběhu plátna nahoru.

Jednoduchý

Tenké detaily nalezené v těchto modelech se mohou stát úrazovým blokem jakéhokoli nováčka

Řemesla mají poměrně jednoduchý vzorec a může být opakována osobou s minimálním zážitkem z řezání a pár dokončených prací za rameny. Samozřejmě, že všichni studují různými způsoby, ovládnout něco od jednoho, může se to ukázat mnohokrát rychleji než ten druhý. Zde by si měl každý odpovědět na sebe, zda má dostatek zkušeností, aby vytvořil vybraný produkt s vhodnou kvalitou, nebo by měl být praxe na jednodušších obrysech.

Po revizi stovek všech druhů náčrtů jsme shromáždili tucet nejzajímavějších a vy jste se dostali na adresu, pokud máte v úmyslu vyrábět řemesla z překližky svými vlastními rukama. Světelné kresby, pomohou vám vytvořit krásné produkty pro zdobení domu, k radosti z sebe a blízkých.

Typy překližkových řemesel

Z překližky si můžete vyrobit obrovské množství věcí, které zdobí a diverzifikují váš interiér.

 • Dekorativní produkty. Mezi takové výrobky patří rakve, vázy, lampy, znamení „milovaná matka“, „milovaná dcera“, členy rodiny, hodinky.
 • Nádobí a kuchyňské náčiní. Kuchyňské desky, police pro koření, skladovací sudy, pití prsa, draka z kuchyňských špachtlí a další nástroje.
 • Nábytek. Židle, ottomané, křesla, postele jsou vyrobeny z husté překližky. Tenká překližka se používá pro výrobu různých polic: zavěšené, podlaha, roh. Takové police vypadají dobře v interiéru jakékoli místnosti: Dětská, kancelář, obývací pokoj, kuchyň, chodba.
 • Hračky. Mezi dětmi je velmi populární sbírat dřevěné hádanky. Vytvořte dřevěná řemesla s dětmi docela zajímavou aktivitou. Hračky, postýlky, auta, letadla, tanky a další vybavení mohou být vyrobeny z překližky pomocí skládačky. Bude zajímavé vyrobit krmítko s dítětem a krmivové ptáky dohromady.
 • Zahradní postavy. Postavy vyřezané z husté překližky vypadají zajímavě v letní chatě. Taková řemesla mohou být natřena s akrylovou barvou rezistentní na vlhkost a vydrží po mnoho let dekoraci vašeho webu. Obvykle vytvářejí postavy zvířat a ptáků nebo víly.hrdiny.

Zahradní budovy. Gazebos, dekorativní stěny, ptačí budovy, původní design verandy lze vyrobit z překližky odolné vůči vlhkosti.

Krok.by.krok pokyny pro vytváření řemesel z překližky

Před zahájením práce se rozhodněte, jaké plavidlo chcete dělat, a vyberte pro něj odpovídající překližku. Pokud plánujete pokrýt produkt barvou, je lepší vzít překližku z jehličnatých stromů. Birch překližka je dobrá na lak, krásná textura stromu vypadá dobře v práci.

 • Nakreslete šablony částí listu. Pokud se bojíte své umělecké schopnosti, můžete si stáhnout šablony z internetu a převést je do překližkového listu. Velké detaily jsou vytištěny po částech a poté propojeny.
 • S pomocí skládačky pečlivě ořízněte všechny detaily. Musíte odříznout části ne přesně podél linie tužky, ale asi 1 milimetr, abyste mohli ustoupit z okraje obvodu. To se provádí tak, že je možné opravit nepřesnosti v práci skládačky a pro broušení částí.
 • Leskněte okraje řezu pomocí brusného papíru. Nejprve použijte Emery Paper s velkou obilnost. A pak jděte na malý abrazivní papír. Můžete použít při vystřihnutí dílů z husté překližky s brusným strojem. Pro stripování s vysokou kvalitou jsou podrobnosti umístěny ve stavebnictví.
 • Díly jsou v případě potřeby zakryty antiseptickým roztokem a poté se lak nebo barva. Před malbou jsou obrobky lehce vyleštěny jemným brusným papírem, aby mu dali drsnost. Tento povrch je lépe malován Pokud má použít několik barev barvy, pak je každá oblast barvení oddělena od sebe pomocí malířské pásky. Malování po úplném vysušení každého prvku výkresu, aby se barva nemíchala a nefunguje to. Pro sílu a trvanlivost je možné pokrýt celý produkt lakem.
 • Připojte části pomocí karpentrického lepidla a velkých struktur pomocí elektrického šroubováku. Přilepené části by měly dobře vyschnout. Pokud to design umožňuje, mohou být podrobnosti přitlačeny k sobě pomocí vice.

Tipy na výrobu

.

odříznout, dřeva, pomocí, skládačky
 • Práce navržená s hořícím aparátem nebo zdobená technikou decopage vypadá zajímavě.
 • Při plánování řemesla věnujte pozornost hmotnosti produktu a tloušťce materiálu. Tenká kuchyňská deska se sklouzne podél pracovní plochy stolu a podavač lehkého ptáka jim nedává příležitost vzít si jídlo se silným větrem.
 • Pokud údaje z překližky zdobí letní chalupu, pak je po dobu zimního období vhodné je odstranit, aby se zabránilo deformaci.
 • Pro začátečníky je nejjednodušším plavidlem výroba kuchyňské desky.

Práce s překližkou si užije celou rodinu. Děti se dobrovolně účastní výroby řemesel. Můžete je přilákat, abyste aplikovali šablonu na části, při spalování vzoru zařízením malování práce.

Jaké nástroje a materiály používají

Při vytváření obrázků se doporučuje vzít v úvahu hustotu stromu a umístění vláken. Hlavním požadavkem je minimální procento vlhkosti ve struktuře materiálu. Můžete si zakoupit dřevěnou základnu ve stavebních obchodech nebo na domácích úkolech.

Odborníci tvrdí, že každá rozmanitost pole má své vlastní vlastnosti a vyžaduje správný přístup k práci.

 • Práce pro jehličnany vyžaduje vytrvalost a trpělivost. Měkká základna má mnoho minus. Jsou v pryskyřičnosti struktury, její plasticity. Borovice nebo smrk se velmi zřídka používá k vytváření složitých vzorů;
 • Osin je považován za měkký materiál. Při práci s tím je nutné ovládat tlak na povrch a vyhnout se ostrým pohybům. Pomocí sekáčů a souborů je možné dosáhnout požadovaného výsledku;
 • Linden a Ash se rozlišují dobrou hustotou a vhodnou texturou. Desky z tohoto pole se pravidelně používají k vytvoření slottovaného vlákna;
 • Během zpracování řada švestky kombinuje hustotu a sílu. Je vybrán pro konvexní velké detaily.

Před zahájením práce je nutné vyhodnotit úroveň vlhkosti. Pokud se v ruce rozbije pramen, ale po zaujal počáteční polohu, je v něm pozorován průměrný koeficient vlhkosti. Pokud jsou piliny a čipy rozpadající se, pak tento jev označuje přetočený základ.

Co se používá pro práci? Odborníci dávají přednost práci s následujícími nástroji:

odříznout, dřeva, pomocí, skládačky
 • Elektrický. V tomto případě se doporučuje vybrat zařízení, se kterými jsou poskytovány soubory různých délek a šířky;
 • Elektrická vrtačka. Je lepší dát přednost produktům, které mají několik kovových trysek;
 • Smirkový papír;
 • Nadphil;
 • Několik nožů na dřevo;
 • Straxes.

Nezapomeňte, že hotová skica umožňuje zkrátit pracovní dobu. Pro začínající pány se nedoporučuje vybrat složité kompozice, které kombinuje konvexní a ploché detaily. Originál je lepší začít s metodikou režijních nákladů.

Co lze odříznout ze dřeva pomocí skládačky

Fikce z překližky je jedním z typů amatérského umění. Umožňuje vám vytvořit různé umělecké umělecké produkty pro domácnost. Materiál pro

Další hračka vánočního stromu ve formě tygra. Symbol 2022. Může být vyříznuto z překližky nebo jakéhokoli jiného plechového materiálu. Lze sestavit ze dvou vrstev: zadní substrát

Symbol 2022. Přesněji ne, ne tygr, ale malý a pěkný tygr. Kresbu lze použít pálením a

Armádní kamion Kraz. Zavěšení zadního vyvažovače funguje, kola se točí, náhradní kolo je odstraněno. Objemná platforma pro nákladní platformu lze vyplnit „Velmi nezbytné“ věci.

I když to nemusí být Vánoce. Vše záleží na vaší fantazii. Můžete to udělat na stojanu ve formě

Nadále zdobíme vánoční strom vlastními rukama. Vyřízli jsme další symbol 2021. Býk, ale ne jednoduchý, ale veselý a okouzlující býk)), takže rok je tak zábavný!

Už víme, že 2021. Rok býka a mnozí chtějí oslavit nový rok tímto symbolem. Nejjednodušší možností je vytvořit hračku vánočního stromu ve formě veselého býka. Lze to vystřihnout

Příprava na oslavu nového roku! Podle východní tradice další 2021. Rok býka. Pokud ano, vyřízneme postavu fantazie z překližky rozzlobeného býka. Bude doufat,

Možná takové hodinky konzoly přijdou hodinky. Pokud ano. Takže viděli, viděli a viděli. Bude to hezké. Můžete to udělat v jedné vrstvě, nebo můžete udělat několik, jak se vám líbí.

Všechno se změní. mouka bude! ! A abyste na to nezapomněli, udělejte si takový symbol stolu mlýna. V okamžiku zoufalství se na to podívejte

Pro milovníky východu, stejně jako pro obyvatele východu, kteří by si chtěli vyrobit malý suvenýr rukama. Můžete vystřihnout z překližky tak jurtu, že se stále můžete setkat

Dnes žádný pán, bez ohledu na specializaci, se nemůže dělat bez počítače. Nebuďte počítač a internet, kde bychom mohli najít nová schémata pro řezání, schéma

Na pozadí ekologického boomu a my se obrátíme k přírodě. Sílme. Pro občany je to nějaká exotická struktura a pro obrovské množství populace

Bylo vydáno album Pátého autora Lyudmily Pelima „Beletrie“. Album zahrnuje vyříznutí váz, police na zeď, rakety vyrobené s autorem

Pro fanoušky řezání nádherného dárku byla alba alba Wonderful Master Lyudmila Pelimskaya alba! Stalo se tak, že na našich stránkách se často objevila samostatná díla

Pro milovníky řemesel s vlastními rukama existuje schéma pro řezání krajkové válcové krabice Nevěsta je nepravděpodobná,

Co lze odříznout ze dřeva pomocí skládačky

Otevřená krabice z překližky bude pravděpodobně moci ozdobit váš interiér. V každém případě to zaručí pozornost vašich přátel a známých. Samozřejmě to v tom nemůžete skrýt

Další verze ubrousu pro řezání. Princip zůstává stejný. Ubrousky složené trojúhelníkem jsou vloženy do kruhu ve formě šatů. A kdo vás bude nosit

Pokračujeme v tématu ubrousků. Vaše pozornost je nabízena schéma pro řezání ubrousku ve formě dámy v oblečení na začátku dvacátého století. Bude dáno poněkud složené trojúhelníkem ubrousků

Pokud chcete žít na svém zámku a není dost peněz, zkuste vystřihnout z překližky a sbírejte hrad Disney. Nebude to fungovat, aby v něm žilo, ale bude diverzifikovat

odříznout, dřeva, pomocí, skládačky

Další hezká ubrousek ve formě Firebird s ocasem ubrousků. Může být také vyříznuto z překližky, plastu, akrylu nebo jakéhokoli jiného plechového materiálu. Šířka drážky

Někteří z nás jsou zvyklí používat ubrousky během jídla, je to divné, ale skutečnost! Některé mají ubrousky na stole jsou přímo v plastovém obalu (a Cho je moudrý

Pro milovníky vody procházky na lodi. Můžete si udělat malou loď a teplé večery, abyste sní o rychlém konci karantény.

Během karantény, mnoho chybějících práce, zejména kancelářských pracovníků)), takže během izolace se mohou na svém pracovišti cítit pro obvyklou práci, kterou navrhuji

Odřízli jsme potápěče z překližky. Potápění pravděpodobně nespadne do karantény, protože ochranný oblek, při potápění se použije oční maska ​​a je chráněna dýchací cesty

Vystřihli jsme SUV z překližky. Design umožňuje shromažďovat tři možnosti z částí: uzavřené, otevřené a s hozeným čelním sklem.

Tuto mírumilovný válečný loď lze vyrobit vlastními rukama z překližky. Proč mírové? A protože je malý a z překližky.

Protože zde je hodně pozornosti věnována modelům lodí, navrhuji jednoduchý model pirátské lodi, který lze vystřihnout z překližky.

„Ukládejte peníze v pokladně spořitelny“. Tak řekl postava Kuravleva ve filmu „Ivan Vasilievich mění povolání“. A pak se přidal. „Pokud je samozřejmě nemáte“. Tak

Pokračujeme v tématu automobilu, snížíme řezání americké trakce Kenworth. Práce není jednoduchá, ale výsledek může být skvělý. Zvláště pokud pečlivě přistupujete

Nedávno na těchto stránkách existoval schéma pro snížení dekorativního panelu 3D ozdoby vlastními rukama. Chcete.li udělat takovou věc, budete muset tvrdě pracovat,

Pití tygra. Symbol 2022

Příprava na nový rok, vystřihnutí z překližkového tygra. Symbol 2022. Přesněji ne, ne tygr, ale malý a pěkný tygr. Kresbu lze použít pálením, nebo můžete jen nakreslit