Jak čistit sníh pomocí traktoru procházky

Jak rychle a snadno čistit sníh pomocí traktoru procházky

Pokud máte letní dům, pak jste pravděpodobně častým hostem v obchodech prodávající vybavení a různé pomocné vybavení. Mezi nimi jsou kultivující a motobloky, které lze také zakoupit, a to je dnes docela populární. Podle shromážděných údajů obvykle letní chaty vybírají Motoblocks. Po přečtení tohoto článku se dozvíte, jak snadný a rychle čistí sníh. Stejný traktor v zimě vám s tím pomůže.

Výběr motobloků je způsoben skutečností, že tato zařízení jsou multifunkční. Mohou být použity instalací nějakého dalšího vybavení. Chcete.li to udělat, můžete si vzít mlýn, Harrow, přívěs, pluh a tak dále. Когда приходит зима, то одноосный трактор может отлично расчищать.

Klasifikace motoblických hráčů sněhové koule

Technika odstraňování sněhu pro jeden traktor je klasifikována:

Způsob připojení příloh závisí na strukturálních vlastnostech samotného traktoru procházky. Uvádíme všechny dostupné způsoby:

Mnoho majitelů procházky.Behind Tractor praktikuje následující:

 • Nasaďte jeden traktor na speciální (domácí nebo zakoupenou) předponu housenky;
 • Při sklizni volného sněhu se používají ne pneumatická kola, ale půda.

Jak správně čistit sníh lopatou

Pro rychlé očištění sněhu, samozřejmě, z zvyku, můžete použít lopatu, nebo pokud možno koupit automatickou techniku ​​vyprávění sněhu. Tyto metody však nejsou vhodné pro každého, takže bude užitečné zjistit, co je dalších 5 způsobů, jak rychle čistit sníh kolem domu.

Pro rychlé vyklizení sněhu si můžete zakoupit techniku ​​automatického vyprášení sněhu

Sůl

Jak to funguje: Sůl se drobná na povrchu sněhové pokrývky a smíchaná se sněhem. Pod vlivem životního prostředí po 15-30 minutách začíná rychlé tání sněhu, které jde do parního a kapalného stavu s nečistotami činidla a vytváří shu-a kaši podobnou hmotu, která zůstává po chemické reakci.

Sůl rozptyluje na povrchu sněhové pokrývky

Pros: Výsledek rychlé a vysoké kvality.

 • Sůl je extrémně agresivní činidlo, které nelze z území odstranit o 100%.
 • Spojení sodíku s chlorem doslova zabíjí všechny živé věci, takže byste neměli používat sůl v oblastech, kde žijí domácí zvířata.
 • Z korodovací soli, chodidla bot, pneumatiky automobilu a povrchu vozovky určitě trpí a rychle se opotřebovávají.
 • Sůl vstupující do půdy nebo rostlin rostoucích poblíž je velmi nežádoucí.

Sůl je extrémně agresivní činidlo

Důležité! Je vhodné okamžitě odstranit důsledky sněhu na sněhu mimo území domu, jinak nebudete muset mluvit o udržení plodnosti půdy vašeho webu.

Lopatka nebo škrabka

Ve vzhledu je škrabka široká lopata se zakřivenou rukojetí a nízkými stranami.

Jak to funguje: Škrabka se liší od standardní lopaty v tom, že jim nehodí sníh. Je tlačen s jejich váhou před sebou. Síly a čas jsou tedy zachráněny, protože nejen svalová síla lidské ruky, ale také hmota celého jeho těla se účastní práce, zatímco zátěž na zádech je minimální.

 • Čisticí práce se provádějí mnohem rychleji kvůli vynikajícímu sklouznutí škrabky ve sněhu.
 • Široká základna vám umožní zachytit velký objem sněhu.

Široká základna vám umožní zachytit velký objem sněhu

 • Kvůli velkým rozměrům lze čištění provádět pouze na široké části silnice. Úzké a malé plochy nelze čistit ze sněhu se škrabkou.
 • Škrabka může porušit dekorativní povlak zahradní cesty.

Lopatou na kolech na kolech

Jak to funguje: Obdélníková zakřivená lopata je připevněna k zařízení kola, které se pohybuje kolem oblasti před sebou člověk před sebou. Sněhové masy se shromažďují ve vrstvách a jsou odvezeny od silnice.

 • Jednoduchost v řízení;
 • Umožňuje kvalitativně čistit poměrně velká území;
 • Účinnost při čištění čerstvě prodaného i zasněženého sněhu;
 • Rychlá rychlost čištění ve srovnání s používáním konvenční lopaty;
 • Snížení zatížení na zádech.

Důležité! Nejlepší materiály výroby škrabky jsou hliník a plast, protože zaručují lehkou hmotnost a sílu.

Technika automatického odstraňování sněhu

Může to být jednorosový traktor nebo mini-traktor vybavený speciální lopatou nebo kompaktním samohybným nebo namontovaným zasněženým rotorem se šroubem, který rozdrví sněhové hmoty a hodí je na stranu.

Odrůdy

Tryska pro čištění sněhu může být vytvořena ve formě:

Skládky lopat mají tvar kbelíku se špičatými spodními hranami (nůž). Takové závěsné vybavení pro procházku.Behind Traktor lze použít rok.v zimě.v zimě.pro čištění sněhu, zbytek času k vyrovnání půdy, sběru odpadu atd. D.

Komunální kartáč bude také vynikající pomocí kdykoli v roce. V zimě. rychle a efektivně vyčistí cesty, asfalt a další území z čerstvě dobyvaného sněhu, po zbytek času to pomůže zbavit se listů vrhu, prachu a listů.

Rotační sněhová trubice na procházku.zabezpečený traktor bude použit pouze v zimě, ale pro tento baldachýn neexistují žádná omezení. Dokáže se vyrovnat jak s čerstvým sněhem, tak s lhavým, hustým nast, ledem atd. D.

Závažné metody

Pokud je množství sněhu významné, pak štětec nepřinese žádnou výhodu. Pro takové účely je lepší použít několik dalších nástrojů:

 • Skládka. Tento design je malý svislý štít, který je připojen k rámu traktoru procházky. V tomto případě má malý úhel sklonu v jedné ze stran. Při pohybu se sníh jednoduše utahuje a pokud se hromadí velké množství, část zůstává strana.
 • Rotorový systém. Podobný mechanismus se skládá z několika lopatek, které dodávají sníh do potrubí. To vám umožní hodit směs na stranu a uvolnit silnici. Tento typ struktury se může vyrovnat se sněhovou vrstvou více než 15 cm. Ale budování takového systému je poměrně obtížné nezávisle. Proto je lepší zakoupit profesionální modely, které jsou již přizpůsobeny konkrétní síle traktoru procházky. Zároveň může výfukové potrubí změnit svou polohu, což vám umožní upravit směr sněžení pod sebe.

Použití motobloků pro čištění sněhu je nejlepší volbou, když je území relativně malé. Proto se nejčastěji používají v Dachasu, kde musíte udělat cesty nebo osvobodit nádvoří.

Sněhulák. tryska pro jeden. osudový traktor

Pro boj proti sněhovým driftům je sněhulák nepostradatelnou věcí. Moderní trh pro zahradní vybavení nabízí široký výběr vybavení pro podřízenosti, nezávislý stroj i ve formě dalších připoutání k procházce.Behind Tractors.

Zahradníci mají často otázku. což je lepší a praktičtější: traktory sněžných plivarů, samostatný sněhuláka nebo tryska na procházku.? Pojďme to pochopit.

Zařízení a design

Všechny sněhové bloky pro motorické bloky jsou podmíněně rozděleny na výhledy:

 • Kůže. Tento typ sněhuláka je považován za jednofázový, což znamená pohyb sněhové hmoty z dopravníku přímo v foukacím zvonu, odkud je sníh vyhozen pod vlivem nejsilnějšího proudu vzduchu.
 • Rotační. Tyto modely kombinují funkce rotoru i šroubu: pomocí speciálního točení šroubu se sníh přivádí do širokého pólu s velkým rotorem. Rotující rotor v důsledku přenosu točivého momentu část jeho energie ve formě další rychlosti k pohybu sněhové hmoty.
 • Snowlifikátory rotoru jsou schopny vytvořit silný proud sněhu a zahodit jej o více než 20 m.

Princip provozu

Konstrukce sněhuláka pro traktor procházky je obrovský lopatový bump, který se pohybuje daným směrem, zachycuje sněhovou hmotu a přenáší ji na šroubový dopravník (šroub). Tento mechanismus je několik šroubů vyrobených z úzkých proužků s mnoha ostrými zuby podél okrajů.

Tento výkon umožňuje kombinovat části šroubu, a proto výrazně zvětšit šířku zachycení.

Pár šroubů se otáčí do středu, kam vstoupí sníh. Silné čepele se točí s takovou silou, že jsou schopny brousit na malé kousky i silné kousky stlačeného sněhu. Práce šroubů je uspořádána tak, aby se sníh v mechanismu velmi pomalu pohyboval.

To je nezbytné k zajištění nepřetržitého provozu kanálu házení.

Uživatelský manuál

Při práci se sklopným sněhovým pluhem, stejně jako s jednotlivými snowboardy, jako je Husqvarna, Forte Qi JY 50, CMI 163, Snow Fox SF16353L, Lux 163, Champion 656, Patriot, Honda, je mi předák velmi důležitý pro výběr požadované rychlosti pohybu a správně jej nainstalovat.

Mnoho modelů sněhové technologie rukou má pouze jednu rychlost pohybu, je to kvůli skutečnosti, že s tímto přenosovým zařízením je proces zachycení a emise sněhu účinnější, protože dopadne striktně omezený objem sněhové hmoty do zajetí.

Pokud je v designu převodovka, má operátor na výběr, ale pohyb rychlostí 4 km za hodinu je považován za optimální a pokud je vaše auto silnější. 7 km/h/h. Hlavním kritériem pro výběr rychlosti je možnost volně kontinuálního provozu dopravníku s rotorem.

Před zahájením práce se podívejte na pokyny připojené k sněhulákovi. Věnujte zvláštní pozornost maximální tloušťce sněhové pokrývky, pro kterou je navržen kbelík modelu, který jste vybrali. Nejčastěji je vybavení přílohy navrženo pro tloušťku driftu sněhu, nepřesahující 20 centimetrů.

Populární modely sněhových vozů

Mezi obrovský sortiment produktů nabízených výrobci je následující zařízení nejoblíbenější:

Megaladon-0,6 Rotorová zařízení pro motorovou jednotku pro čištění „pozdravu“ sněhu “

Tryska sněhu rotoru na Motortote Salute Model Megaladon se používá jako tryska pro čištění malých platforem. Je nainstalován na jednotném traktoru vpředu pomocí speciálního montážního zařízení připojeného k soupravě.

 • Hlavním pracovním prvkem je šroub se zuby.
 • Otočení, hřídel přenáší sněhovou hmotu do středu, který pak spadne do Polely.
 • Směr vyhazování sněhu je vybírán operátorem otáčením obrazovky zařízení.
 • Velikost vzdálenosti, do které bude sníh přímo vyřazen, závisí na výkonu motoru a také na úhlu sklonu výstupního zařízení sněhu.
 • Výška zachycení sněhu je regulována speciálními smyčky sněhuláka umístěného ve spodní části zařízení.
 • Sněhulák je připojen k přední části traktoru procházky, což eliminuje potřebu otočit volant a pracovat na přenosu zadního.
 • Schopnost pokračovat v práci sněhuláka po zastavení traktoru procházky
 • Šroub je vyroben na nejnovějším laserovém zařízení z materiálu s vysokou kvalitou.
 • Odpovídá na všechna požadovaná bezpečnostní pravidla.
 • Řetězec sněhuláka se nachází ve zvláštním ochranném krytu a oddělen od oblasti přímého provozu.
 • Odmítnutí sněhu s vysokou kontrolou vám umožňuje zajistit soulad se všemi vybranými parametry.
 • Osvětlená konstrukce sněhové trysky.
Charakteristický Význam
Šířka plotu sněhu 60 cm
Výška 25 cm
Snow Jet 7 m
Rozsah rychlostí pohybu Od 2 km za hodinu do 4
Sněhulák Jednorázová scéna
Váha 42 kg
Cena 15 150

Snow skládka Texas 92000160100 na Texas Unoine Tractor

Specializovaná skládka sněhu je nainstalována na traktoru založeném na Texas One (stejně jako na jednom traktoru Husqvarna). Řezačka frézování je nahrazena koly. Používá se pro zúčtování z volného sněhu na úzkých stezkách a platformách malých domů. Souprava zahrnuje držák s výpisem.

Šířka zachycení sněhové pokrývky je 75 cm. Země-vyrábětel příloh-Denmark. Střední.zero

Pro postřik nejrůznějších obvazů, různých hnojiv a nejrůznějších chemikálií, které chrání rostliny před škodlivým hmyzem, není dobré mít speciální zařízení. Juke Sprayer. Gardens and Gardens Friend.

Všichni zemědělští pracovníci pro výsadbu různých plodin, jako jsou brambory, potřebují pouze speciální vybavení, jako je bramborová rezident. Zde zjistíte, jak si vyrobit bramborovou nejednodušku na procházku.Behind Tractor s vlastními rukama.

Zařízení a design

Všechny sněhové bloky pro motorické bloky jsou podmíněně rozděleny na výhledy:

 • Kůže. Tento typ sněhuláka je považován za jednofázový, což znamená pohyb sněhové hmoty z dopravníku přímo v foukacím zvonu, odkud je sníh vyhozen pod vlivem nejsilnějšího proudu vzduchu.
 • Rotační. Tyto modely kombinují funkce rotoru i šroubu: pomocí speciálního točení šroubu se sníh přivádí do širokého pólu s velkým rotorem. Rotující rotor v důsledku přenosu točivého momentu část jeho energie ve formě další rychlosti k pohybu sněhové hmoty.
 • Snowlifikátory rotoru jsou schopny vytvořit silný proud sněhu a zahodit jej o více než 20 m.

Vytváření skládky z barelu

Pro kbelík si musíte vybrat barel se silnými stěnami. Nejlepší možností je produkt z nerezové oceli. Při absenci silné hlaveň můžete použít obvyklé.

Práce se provádí v následující sekvenci:

 • Značení se aplikuje na hlaveň. Na dně a na stranách je rozdělen do 3 identických sektorů 120 °. Poté je objekt řezán rohovým brusky. Zbývající části dna jsou prořízny akordem. Koncové části jsou potřebné k tomu, aby se kbelík ztuhlo.
 • Pokud je plechovka tenká, pak jsou 2 díly složeny dohromady a připevněny. Před připojením je vhodné namazat detaily s horkým bitumenem. Tím se zabrání vzhledu koroze, zvýšení hmotnosti kbelíku a snížení hluku z úderu kovu proti kamenům a hranicím. Fixace dílů provádí nýty nebo šrouby.
 • Obvod výsledných kbelíků je posílen proužkem oceli o tloušťce nejméně 3 mm. Upevnění se provádí pomocí svařování, šroubů nebo nýtů. Horní a spodní části kbelíku jsou zesíleny půlkruhovými vložkami ze zbytků hlavně.
 • K spodní části kbelíku je připojena dopravní páska. Šířka vyčnívající části by měla být v rozmezí 3-10 cm, v závislosti na podmínkách, za kterých je plánováno provozovat sněhovou lištu. Páska by měla být odnímatelná pro použití skládky k práci s volnými materiály.
 • Hotový produkt je čištěn rez, přítoky a měřítkem. Jeho zpracování provádí antikorozní látky a malba.

Podobný způsob je vyroben z kbelíku z plynového válce. Protože jeho stěny mají dostatečnou sílu, jejich další posílení není nutné.

Vzhledem k tomu, že se ocel na rozpadu neustále ohýbá a ztenčí, je vhodné okamžitě provést skládku směny. Jakmile skončí podmínka provozu produktu první fáze, můžete na svém místě okamžitě vytvořit náhradu.

Jak rychle a snadno čistit sníh pomocí traktoru procházky

Stejný traktor je multifunkční jednotka, která je schopna výrazně vytvořit život jako letní rezident a provádět mnoho prací na webu. S tím se to stává mnohem rychleji, než kdybyste to udělali s manuálními nástroji.

Tento nástroj je skutečným asistentem pro letní obyvatele, kteří nemají co nahradit. Ale zároveň je velmi důležité vybrat tuto jednotku správně, což je docela obtížné. Motobloky jsou produkovány mnoha společnostmi a všechny z nich nejsou navzájem podobné. Když vidíte hodně zboží v obchodě, lze je zmatený obyčejný kupující. V tomto případě náš článek přijde na jeho pomoc.

ODKAZ! Pokud jste již šťastným majitelem traktoru procházky.pravděpodobně víte, že tato jednotka by měla být výkonná, aby mohla efektivně pracovat. V tomto případě od něj počkáte, aby pomohl při odchodu země a provádění zemědělské práce.

Когда приходят холода, и снег, ве начинают. Zejména tento problém se vztahuje na ty, kteří pracují v oblasti veřejných služeb, stejně jako obyčejné lidi. V tomto případě přichází na záchranu stejný traktor, i když je to zpočátku zařízení pro zpracování půdy. Ukázalo se, že dokonale vyčistí území ze sněhu. V tomto případě nemusíte za tuto práci utrácet velké úsilí.

Jak čistit sníh pomocí motocyklové jednotky

V prodeji existuje speciální vybavení pro chodníky, které je určeno k čištění sněhu. S pomocí takové technologie se můžete rychle zbavit sněhových bloků jakékoli složitosti. Pro skladování takového vybavení budete potřebovat velmi málo místa.

Cena za takové zařízení je cenově dostupná (podle uživatelů). Další výhodou je, že je velmi snadné použít.

Vyhození sněhu je design, který se skládá z motoru, čepelí a rotačního mechanismu. Pracovní jednotky se rotují díky motoru a oni sami Rak a brousit sníh umístěný před jednotkou.

čistit, sníh, pomocí, traktoru, procházky

Pod vlivem rotačních pohybů čepelí vstupuje sníh do zařízení. Je vytlačen výstupní trubkou a lze jej vyřadit do vzdálenosti až 2 m.

Existují také solidní struktury, ve kterých je v jednom zařízení připojen sněhový výrobce a traktor založený. Existují také prefabrikované možnosti, které jsou připojeny ke zdi.

ODKAZ! Pokud máte touhu vytvořit sněhuláka vlastními rukama, najdete zjednodušené kresby a mechanismy. Je však lepší koupit hotovou sadu.

Jak funguje sněhulák

Popsaná jednotka má jednoduchý provozní princip. Přináší sníh se speciální tryskou a sníh je hoden na stranu. Pomocí této metody můžete rychle vyčistit velké plochy ze sněhu.

Princip jednání je založen na práci sněhové koule, která se může lišit:

Technika čištění sněhu může mít rozdíly na principu provozních a externích návrhových prvků. Existuje oddělení zařízení, které lze provádět podle následujících parametrů:

čistit, sníh, pomocí, traktoru, procházky

Fixace zařízení musí být vybrána v závislosti na tom, který model traktoru procházky.Behind se používá:

Na procházce je několik typů trysek:

-Shovel-Offer-Looks jako kbelík, má pouze špičatý povrch (nůž) níže. Můžete jej použít kdykoli v roce, protože může odstranit sníh, listy, odpadky, rovnat se zemi a tak dále;

Téměř vždy používají majitelé sněhových sérií následující způsoby přesunu motorových bloků během čištění sněhu:

čistit, sníh, pomocí, traktoru, procházky

Jak čistit sníh na dvoře pomocí metody rotačního čištění

Tento typ sněhové pippery je zavěšený model upevněný na traktoru procházky. Můžete jej použít výhradně v zimě, ale díky jeho designu čistí různé typy sněhu. Tato jednotka se může dokonce vyrovnat s kortikálním sedimentem nebo ledem, prochází v hlubokém sněhu.

Hlavním detailem této techniky je rotor, který je vyroben z hřídele s ložisky a lobneovým oběžkem.

Design může obsahovat až 5 lopatek. Majitel sám může rozhodnout a stanovit počet čepelí, které potřebuje. Zároveň se řídí potřebami čistit povrchy.

Při přesunu procházky.chodidlo pro chůzi se čepele otáčí pomocí klinické řemenice pásu. Na straně pouzdra je pevný kovový rozbočovač ložiska. Potrubí pronásledování umístěné na boku jednotky hodí sníh ven.

Sněhové pole typu rotoru fungují dobře, protože absorbují sníh nejen pomocí čepelí, ale také s proudem vzduchu, který se objevuje během rotace oběžného kola. Sníh může být hoden až do 6 metrů vysoký. Průchod v rotační technologii je široký 0,5 metrů.

ODKAZ! Sněhulák tohoto typu není schopen odstranit sníh sníh.

Použití komunálního štětce

Takové přílohy jsou všechny.vzorové. Je schopen zpracovat padlé listy, sníh, prach, různé odpadky. Stává se, že štětec je připsán sněhovým typu rotačního typu. Musíme však přiznat, že má jiný princip práce.

Proces čištění území začíná skutečností, že by měl být upraven roh štětce a stupeň tlaku na pracovní část. Poté se rotační pohyby vytvářejí pomocí hřídele kartáče. V kontaktu s ošetřením povrchu, vypadají sníh nebo jiné masy.

Komunální kartáč velmi pečlivě čistí povrchy, takže se často používá na cestách pokrytých dlaždicemi, mozaikami a jinými křehkými materiály. Širické kroužky mají hromadu z ocelového drátu nebo polypropylenu.