Jak mazat šicí stroj brother ls 2125

Brother LS-2125

Hledáte pozitivní a negativní recenze na Brother LS-2125?

Shromáždili jsme 41 negativních, negativních a pozitivních recenzí z 11 zdrojů.

Ukážeme vám všechny klady a zápory tiskárny Brother LS-2125, které prozradili její uživatelé. Nic neskrýváme a zveřejňujeme všechny pozitivní i negativní upřímné recenze zákazníků na Brother LS-2125 a nabízíme také alternativní produkty podobné. Měl bych si koupit. Rozhodnutí je jen na vás!

Brother LS-2125

Na poškození vzniklá během přepravy se záruka nevztahuje.

Záruční doba výrobků provozovaných pro komerční účely (obchody, hotely, ateliéry atd.).д.) je 6 měsíců.

Rychlost šití overlocku je dána počtem stehů, které ušijete za minutu. Čím vyšší je rychlost šití, tím rychleji můžete šít. Rychlost šití závisí na typu motoru a jeho výkonu. Například průměrná rychlost šití domácího overlockového stroje je 1000 otáček za minutu.

Počet typů stehů na šicím stroji.

Čím více stehů je stroj schopen vyrobit, tím vyšší je jeho cena. Různí výrobci počítají s různým počtem typů stehů, takže při výběru nevěnujte pozornost počtu operací, ale dostupnosti konkrétních typů stehů, které potřebujete zpracovat.

elektromechanický šicí stroj, který provádí 14 typů šicích operací (mezi nimi i překrytí knoflíkových dírek ve 4 krocích). Stroj je vybaven vertikálním člunkem, automatickým navíjením cívky a dvěma směry šití (vpřed/vzad). Ideální pro základní obrábění při výrobě nebo opravě oděvů. Stroj je navržen pro práci s různými typy tkanin, včetně elastických a pletených. Brother LS-2125. Pohodlné, levné a zábavné používání.

Podrobnosti o modelu

Stroje řady LS japonské společnosti Brother se snadno ovládají, mají vysokou kvalitu stehů v kombinaci s přijatelnou cenou. Popis šicího stroje Brother LS-1520:.7 operací.Šití knoflíkových dírek v poloautomatickém režimu.Diskrétní nastavení délky stehu a šířky klikatého stehu.Může provádět aplikace, monogramy, zapošívání atd.odnímatelné pouzdro. Konzola na platformě pro snadné zpracování složitých dílů.Nastavení přítlaku nohou.Sada vertikálního chapače pro šicí stroj Brother LS-1520:.Patka pro knoflíkové dírky.Zipová patka.Patka na knoflíkové dírky.Sada jehel.Dvojitá jehla.Cívky 3 kusyZávitová deska.Šroubovák velký.Přídavný kolík cívky Země výroby Čína

 • závady na skříni vzniklé během provozu, jako jsou vadné odlitky a nekvalitní výroba ložiskových uložení, hřídelí, pouzder;
 • Deformace těles parních generátorů, žehliček, žehlicích prken způsobené tepelným namáháním, jakož i deformace pracovních ploch tepelných lisů během provozu, odpovídající normám výrobce.
 • Nevyvážené montážní otvory pro přídavná zařízení (pomocná zařízení, kryty přídavných zařízení atd.).д.);
 • na rychle se opotřebovávající části zařízení (jehly, jehlové desky, stojanové převody, háčky, cívky, cívkové uzávěry, háčková zařízení, nožky, knoflíkové dírky, nože, hnací řemeny, pojistky, a to jak elektrické, tak mechanické), stejně jako na mechanické poškození laku a/nebo dekorativního nátěru krytu výrobku, poškozenou desku a další části stolu zařízení (škrábance, třísky, odlupování atd.), stejně jako na mechanické poškození zařízení.д.), které se objevily během používání stroje po jeho vrácení prodejci. Výměna těchto dílů je na náklady koncového zákazníka.

Záruka se nevztahuje na poškození vzniklá během přepravy Zboží.

Záruční doba na výrobky používané pro obchodní účely (obchody, hotely, ateliéry atd.) je tři roky.д.) je 6 měsíců.

Rychlost šití overlocku se měří počtem stehů ušitých za minutu. Čím vyšší je rychlost šití, tím rychleji můžete šít. Rychlost šití závisí na typu motoru a jeho výkonu. Například domácí overlockový stroj šije průměrnou rychlostí šití 1000 otáček za minutu.

Počet typů stehů šicího stroje.

Čím více šicích operací stroj zvládne, tím vyšší je jeho cena. Různí výrobci mají různé počty stehů, takže při výběru nehleďte na počet stehů, ale na konkrétní typy stehů, se kterými potřebujete pracovat.

Maximální možná vzdálenost mezi dvěma podélnými vpichy jehlou.

Čím kratší jsou stehy, tím kvalitnější je celkový steh. Požadovaná délka stehu závisí na účelu stehu. Na druhou stranu maximum určuje především to, jak silné látky lze na stroji šít. Důležitý parametr pro vyšívání.

Displej na šicím stroji.

V závislosti na funkčnosti stroje a velikosti displeje může zobrazovat vybrané operace, typ stehu, vyšívací schéma a další informace, které vám zpříjemní práci. Stroje s displejem jsou obvykle dražší než stroje bez displeje.

Některé modely jsou vybaveny dotykovým displejem, který přináší další pohodlí (mezi operacemi lze přepínat pouhým klepnutím na příslušnou oblast displeje a tělo stroje není zatíženo velkým množstvím tlačítek a páček). To bohužel výrazně zvyšuje náklady na stroj.

Typ člunkového zařízení šicího stroje.

Existují tři základní typy raketoplánů: vertikální rotační hák, horizontální rotační hák a vertikální rotační hák.

Výkyvný člun je široce používán a používá se v domácích strojích, stejně jako levné dovážené modely. Nevýhodou je nízká maximální rychlost šití, omezená šířka stehu a znatelné vibrace při práci. Výhoda. nízké náklady. Kyvné raketoplány jsou instalovány vertikálně.

Rotační chapač (nazývaný také dvojitý bičík) se instaluje do dražších šicích strojů. Výhodou oproti modelům s kyvným člunkem je tišší a plynulejší chod bez vibrací a vynechávání stehů. Lze umístit vertikálně nebo horizontálně. Vodorovné navlékání usnadňuje navlékání cívky a můžete začít šít, aniž byste museli nejprve zvedat spodní nit. Svislé dvojité smyčky se používají pouze u velmi drahých domácích a průmyslových šicích strojů. Automatické knoflíkové dírky jsou nejen cenově výhodné, ale také robustní a odolné.

K dispozici jsou tři režimy: automatický, poloautomatický a ruční.

Automatická knoflíková dírka. Při šití automatických knoflíkových dírek bez vaší pomoci stroj ušije knoflíkovou dírku v jedné operaci. Automatické knoflíkové dírky automaticky provedou potřebná nastavení a překryjí všechny okraje knoflíkových dírek. rozměry knoflíkové dírky se nastavují buď pomocí patky pro knoflíkovou dírku, nebo přímo uživatelem. To je užitečné zejména při šití několika stejných knoflíkových dírek na jednom projektu.

Poloautomatické knoflíkové dírky. Knoflíková dírka se šije poloautomaticky. Uživatelé musí postupně přepínat požadované funkce (spodní, levý, horní a pravý okraj knoflíkové dírky), aniž by museli látkou ručně pohybovat. Tato možnost vyžaduje více času na jednu knoflíkovou dírku.

V ručním režimu vytváří knoflíkové dírky uživatel. Т.е. Ruční posunování látky a měření vzdáleností mezi okraji knoflíkové dírky. Jedná se o nejlevnější variantu, která však vyžaduje přesnost obsluhy při šití několika stejných knoflíkových dírek.

Možnost nastavení přítlaku přítlačné patky na tkaninu.

Tenké látky obvykle vyžadují větší přítlak, silnější látky potřebují větší přítlak, aby se lépe šily. méně. Nastavení přítlaku je důležité zejména při šití úpletů, které mají tendenci se pod přítlačnou patkou natahovat a uvolnění přítlaku může účinky natahování snížit. U strojů s integrovaným horním pásovým dopravníkem není nutné mít regulátor tlaku. Různé modely mají různé nastavení tlaku: pomocí regulátoru, ručně nebo automatickým nastavením v závislosti na typu tkaniny, s kontrolou konzistence lisovací síly.

Tlačítko zpětného stehu.

Při aktivovaném režimu reverzního šití se šije v opačném směru. Nejčastěji se používá k zajištění stehů. U dražších strojů toho lze dosáhnout „automatickým zesílením stehu“ (viz „Automatické zesílení stehu“ na straně 49). „Automatický režim zámkového stehu“).

Jedná se o praktické a účelné zařízení zabudované do šicího stroje pro rychlé navlékání jehly. Navlékač jehel je nepostradatelný pro švadleny, které nemají dokonalý zrak, a výrazně urychluje práci při časté výměně nití, např. v různých barvách. Chcete-li rychle navléknout jehlu, musíte nit provléknout chapačem navlékače jehly a uvolnit (nebo stisknout, je-li k tomu určena) malou páčku. Nit se okamžitě protáhne očkem jehly, takže stačí jen vyjmout smyčku.

Jak víte, existuje několik základních typů navlékačů: standardní, automatický a bez navlékače.

Tímto typem navlékače jsou vybaveny téměř všechny moderní šicí stroje. Jeho hlavním účelem je odstranit potíže s navlékáním nití. Jednoduše provlékněte nit čtyřmi vodítky nitě, vytvořte smyčku na zadní straně očka jehly a pak ji protáhněte.

Některé moderní šicí stroje mohou být vybaveny automatickým navlékačem jehly.Jednoduše vložte nit do vodítka a stiskněte tlačítko, nit se automaticky zavede do očka jehly. Zvláštností tohoto typu navlékače je, že dokáže provléknout očko jehly prakticky libovolné velikosti.

Integrovaný zdroj světla.

Vestavěná halogenová nebo žárovková lampa pro osvětlení pracovní plochy za zhoršených světelných podmínek. Většina šicích strojů je vybavena těmito lampami.

Převážná většina strojů je vybavena krytem, který chrání stroj před prachem. Může se jednat o měkký látkový kryt nebo tvrdý kryt rámu, který chrání stroj před mechanickým poškozením.

Návody k použití šicích strojů

Vyšívací stroj Merrylock 009 Tento článek je pouze popisem konstrukce a hlavních vlastností vyšívacího stroje Merrylock, model 009.

Návod k obsluze šicího stroje Chayka, Podolsk 142 Návod k obsluze šicího stroje typu Chayka, Podolsk 142, který provádí klikatý steh. Stručný návod na konstrukci šicího stroje „Chaika“ a základní doporučení pro jeho použití jsou uvedeny ve zjednodušené formě, srozumitelné pro každého v jazyce. Obsahuje přehledný popis konstrukce stroje a základních součástí a ovládacích prvků. Doporučení pro funkci a použití různých přítlačných patek. Provoz stroje zahrnuje pravidelné mazání dílů a mechanismů šicího stroje. V našich návodech najdete rady, jak často stroj mazat a čistit, jaký olej používat atd.

Návod k obsluze šicího stroje Podolsk 2M PMZ Podrobný návod pro rovný šicí stroj typu Podolsk. Tento návod k použití je vhodný pro všechny šicí stroje podobné třídy. Ruční šicí stroje Singer, Tikka, téměř všechny modely PMZ starého vydání, včetně nožního, mají stejné zařízení. Návod k použití vychází téměř výhradně z příručky výrobce z roku 1952. Je zde mnoho ilustrací a podrobný popis zařízení a doporučení pro provoz a péči o šicí stroj, stejně jako část o zařízení patkového pohonu.

U použitých šicích strojů z Japonska je téměř nemožné najít návod k použití použitého šicího stroje. Kdysi se k nám dovážely z Japonska, a pokud je k dispozici návod k takovému šicímu stroji, je v japonštině, zřídka v angličtině. Pro snazší pochopení základních vlastností těchto šicích strojů uvádíme stručný popis jednoho z modelů šicích strojů Brazier. Podrobně popisuje možnosti těchto strojů a jejich použití. Hlavním rysem provozu šicích strojů vyráběných v Japonsku, které jsou do naší země dováženy z Japonska, je to, že jsou konstruovány pro napětí 100 V. Proto se ujistěte, že máte k dispozici snižovací transformátor.

Šicí stroj Jaguar. Pokyny pro šicí stroje Mini Jaguar Tento model se týká strojů, jejichž provoz je určen pouze pro šití lehkých tkanin. Kompaktní a malý stroj má při použití řadu omezení. Jeden z nich. Nelze šít příliš silné tkaniny. To je jeden z důvodů, proč se rozpadá. Pokud nemáte k dispozici návod k obsluze tohoto stroje, najdete v něm stručné vysvětlení konstrukce a použití ovládacích prvků šicího stroje. Díky četným ilustracím je snadné pochopit, jak se stroj používá.

Příručka pro overlock VOMZ 151-4D Čtyřnitný overlock VOMZ 151-4D (d). Vologda) může mít několik modifikací. Jeden z nich je uveden v tomto stručném návodu k použití. Tento model overlocku provádí čtyřnitný overlockový steh. Poslední číslice a písmeno v názvu instrukce overlock znamená čtyřoverlockový steh (4) a písmeno (D) znamená, že overlock má diferenciální kolejnicové zařízení. Jinými slovy, tento konkrétní model overlocku lze použít k šití pletenin. Příručka obsahuje schéma a parametry nastavení overlockových smyček. Možná je budete potřebovat, pokud vám budou vynechávat stehy.

Tekstima 8032 návod k obsluze šicího stroje Tekstima 8032. Jedná se o průmyslový šicí stroj ze sovětské éry v NDR. Dobrý, tichý, rychlý šicí stroj, který má díky pohyblivé patce možnost šití bez švu nebo naopak přistání (při šití v rukávu). Návody k těmto průmyslovým šicím strojům se nedochovaly, ale stroje se stále používají v mnoha ateliérech a malých šicích dílnách. Nabízíme vám velmi stručný návod k obsluze tohoto šicího stroje, který obsahuje základní rady o konstrukci a účelu mechanismů, jakož i doporučení pro obsluhu a péči o šicí stroj „Tekstima“.

Návod k obsluze šicího stroje Racek Podrobné pokyny pro šicí stroj Racek. V přístupné a srozumitelné formě pro začínající švadlenu základní pojmy o ovládání šicího stroje „Chaika“ a provádění některých operací. Tyto pokyny lze použít pro všechny modely Chayka, Malva, Podolsk, provádění klikatého stehu a dalších operací na jeho základě. Stručný návod, jak mazat a pečovat o šicí stroj a jak používat hlavní šicí patky a příslušenství.

Provoz průmyslové žehličky PFP. M Tento model průmyslové žehličky se používá v mnoha ateliérech, a to i přes své stáří a dostupnost kvalitních průmyslových žehliček v prodeji. Vysvětlení je jednoduché. Žehlička je velmi těžká, což ji činí nepostradatelnou pro žehlení těžkých, drapovaných látek. Tyto žehličky také vydrží roky používání bez nutnosti oprav. Pokud však potřebujete žehličku opravit, nabízíme vám stručný popis její konstrukce a výkonu, některé technické parametry a schéma zapojení.

Šicí stroj Veritas Ruby Názor mistra na to, jaký šicí stroj je nejlepší. Přečtěte si více o použitém šicím stroji Ruby a dalších starších modelech Veritas.

Šicí stroj Astralux M10 Pokud se chystáte koupit šicí stroj Astralux, tento článek vám pomůže dozvědět se více o strojích Astralux.

Šicí stroj Brother LS-2125 V tomto článku popíšeme jeden z nejlevnějších modelů šicích strojů firmy Brazier, šicí stroj Brother LS-2125, vyrobený v Číně.

Jaký je rozdíl mezi šicím strojem s počítačem a šicím strojem s počítačem? Konstrukce a základní operace a typy stehů.

mazat, šicí, stroj, brother, 2125

Šicí stroje Janome design a opravy Jak funguje levný šicí stroj Janome a jak opravit Janome vlastníma rukama.

Hlavní výhody elektronického šicího stroje Pokud se chystáte koupit šicí stroj, přečtěte si tento článek o vlastnostech elektronického šicího stroje.

Šicí stroj Singer release 90. léta V tomto článku se mistr podělí o svůj názor na modely šicích strojů Singer vyrobené na počátku 90. let.

Overlock Overlock Pryma Design a návod Domácí overlock v závislosti na modelu vytváří tří- nebo čtyřnitný šev. Konstrukce, návod k obsluze, údržba a opravy overlockových strojů.

Jak zastrčit overlock Jak zastrčit čínský overlock nebo jakýkoli jiný třípramenný overlock? Navlékání moderního čtyřpramenného overlockového pletacího stroje.

Čínský šicí stroj Dragonfly 218 V tomto článku je uveden popis čínského šicího stroje Dragonfly 218. Tento návod je podobný jako u jiných modelů čínských strojů této třídy.

Šicí stroj Podolsk Design a opravy Příručka Šicí stroj Podolsk. Každý obrázek šicího stroje je komentován mistrem.

Snižovací transformátor z 220 na 110 V Snižovací transformátor z 220 na 110 V potřebujete při nákupu šicího stroje japonské výroby.

Japonský šicí stroj Juki 510 Nabízíme podrobný přehled funkcí šicího stroje Juki 510. Tento model šicího stroje byl vyroben v 90. letech v Japonsku.

Konstrukce a opravy šicího stroje Juki 510 Jak rozebrat šicí stroj? Jaké mechanismy v něm můžete sami nastavit. Návrh a oprava šicího stroje Juki 510.

Šicí stroj Husqvarna Practica Návod pro šicí stroj Husqvarna Practica. Pokyny pro údržbu, seřízení a opravy šicího stroje Husqvarna Practica.

Šicí stroj Tula Pokyny pro šicí stroj Tula. Technické vlastnosti šicího stroje Tula podobného šicímu stroji Tula 1, Ržev, Volha a Charkov.

Šicí stroj Tikka. Návod k obsluze šicího stroje Tikka Tikka. Přístroj finský šicí stroj Tikka se neliší od šicího stroje Podolsk.

Šicí stroj Union. Union Popis a konstrukce šicího stroje Union je plně v souladu s přímým ručním šicím strojem Podolsk.

Starší modely šicích strojů Stručný popis hlavních vlastností zahraničních a sovětských starších modelů šicích strojů. Starožitné vintage šicí stroje.

Zařízení šicího stroje Typický popis zařízení, vlastnosti přímého šicího stroje Čínský výrobní typ Typický.

Overlockový stroj Merrylock 009 Tento článek je pouze popisem zařízení a hlavních vlastností overlockového stroje Merrylock, model 009.

Overlock Janome ArtStyle 4057 Overlock Janome ArtStyle 4057 provádí overlockový steh se 3 a 4 nitěmi. Používá se k překrytí jakýchkoli tkanin, včetně pletenin.

Třípramenný japonský overlock Baby Lock Pokud si potřebujete koupit overlock, tento článek vám pomůže vybrat levný a spolehlivý overlock z druhé ruky od japonské společnosti Brazier.

Jak zastrčit cívku do cívky šicího stroje Napětí, kvalita a tloušťka nitě, správné zastrčení cívky ovlivňuje kvalitu stehu šicího stroje.

Všechna práva vyhrazena © / 2011 / Sewing-Master.Jak si sami doma opravit šicí stroj / MY-Project

Vlastníte šicí stroj a rádi šijete? Pak je tato stránka určena právě vám. Profesionální řemeslníci vám ukáží, jak provést drobné opravy šicího, pletacího nebo háčkovacího stroje. Zkušení technologové se podělí o svá tajemství šití. Přečtěte si články o tom, jak si koupit šicí nebo pletací stroj, žehličku na figuríny a mnoho dalšího na našich stránkách. Děkujeme, že jste se na tuto stránku podívali v plném rozsahu. Kopírování a přetiskování článků na stránkách „Sewing Master“ bez souhlasu autora je zakázáno. Autorská práva chráněná zákonem.

Návod k použití pro šicí stroj Brother LS 2125

Domácí stolní elektromechanický šicí stroj Brother LS 2125 s vertikálně uspořádaným člunkem patří do třídy nejlevnějších šicích strojů. Velmi nízká cena neznamená, že tento stroj bude pro vaši domácnost zbytečným nákupem. Ačkoli je tento stroj označován jako šicí stroj pro drobné opravy oděvů, není to tak docela pravda. Brother LS 2125, klasicky konstruovaný šicí stroj, má jistě omezené možnosti ve srovnání s dražšími stroji stejné třídy, ale přesto je poměrně výkonný.

S takovými parametry by byl Brother LS 2125 před 50 lety. kdy se šicí továrny spoléhaly na stroje třídy 22. považován za vzor dokonalosti, ale dnes je považován za učebnicový stroj. Zkušená švadlena však dokáže ušít téměř jakýkoli styl šatů, košil, kalhot nebo sak. Pro rodiny s nízkými příjmy je proto cenově velmi výhodný. V domácnosti je stále co dělat, a to jak při opravách oděvů, tak při šití. Tento šicí stroj využije každý majitel domu k olemování záclon z lehkých a středně těžkých látek nebo k olemování prošívaných prostěradel. Stroj je kompaktní, má malou hmotnost, zabere velmi málo místa a měkký kryt jej bezpečně ochrání před prachem.

Pokud se chcete naučit šít a hodláte si poprvé koupit levný šicí stroj, pak je pro vás model Brother LS 2125 ideální, abyste se naučili všechny základní šicí operace. Další výhodou tohoto šicího stroje je jeho moderní krásný design.

Hlavní rysy a vlastnosti:

 • 14 operací;
 • Svislý hák;
 • Smyčka v poloautomatickém režimu;
 • Postupné nastavení délky stehu až do 4 mm;
 • Postupné nastavení šířky stehu na 5 mm;
 • Automatické navíjení cívky;
 • Šití dvojjehlou;
 • Šití pozpátku (obráceně)
 • Osvětlená pracovní plocha žárovkou;
 • Čistá hmotnost. 6 kg;
 • Funguje se všemi typy tkanin;
 • Šití rovných knoflíkových dírek 4 tahy v poloautomatickém režimu;
 • Elastický slepý steh, klikatý steh;
 • Šití hladkých a pletených látek rovným a pružným stehem;
 • Prošití dvojitou jehlou, lemování;
 • Ukončení okrajů tkaniny ozdobným girlandovým pruhem;
 • Overlockování okrajů látky, zapošití oděvu;
 • Obrácení stroje při šití látek;
 • Typ plošiny „volné rameno“;
 • Rychlost šití 700 stehů za minutu.
 • DVD
 • Šicí stroj
 • Dvojitá jehla
 • Měkká vazba
 • Volitelný držák kotouče
 • Zajišťovací deska ozubeného kola
 • Zipová patka
 • Knoflíková patka
 • Klikatá patka
 • Patka pro knoflíkové dírky
 • Sada jehel
 • Šroubovák
 • Bobbins
 • Návod k použití v ruštině.
Značka BRATŘI
Země výrobce Japonsko
Země výroby Čína
Výkon, W 80
Délka s obalem, m 0.45
Šířka s obalem, m 0.19
Výška s obalem, m 0.37
hrubá hmotnost 7
Čistá hmotnost 6
Časová záruka 1 rok
Případ soft
Osvětlení pracovního prostoru žárovka
Délka napájecího kabelu 1.8
Materiál pouzdra plast
Volná ruka Ano
DVD manuál Ano
Prodloužený zdvih nohou Ano
Typ raketoplánu vertikální
Počet operací 14
Zatažení smyčky poloautomatický (4 kroky)
Maximální délka stehu, mm 4
Maximální šířka klikatého úseku, mm 5
Pedál Ano
Nastavení délky stehu Krok za krokem
Nastavení šířky klikaté čáry Krok za krokem
Navíjení cívek Automatické
Zajištění spodního ozubeného hřebene Deska
Šití dvojjehlou Ano
Maximální zdvih šicí patky, mm 12
Spodní ozubený stojan, segmenty 4
Zpětný chod (šití pozpátku) Ano
Dodávka do města, 300
Příslušenství DVD; Dvojjehla; Jehly; Manuál v ruštině; Volitelný držák cívky; Šroubovák; Stojan na zámek desky; Pouzdro (měkké); Cívka
Včetně chodidla Patka na zip; patka na knoflíkové dírky; patka na knoflíkové dírky; patka na knoflíkové dírky; patka na prošívání „Cikcak
Typ stehu Rovně uprostřed; rovně vlevo; klikatě; dělníci
Typy knoflíkových dírek Rovná knoflíková dírka

Výhody:

Snadné použití, pohodlné, jasné světlo

Nevýhody:

Ne všechny látky, lehké látky jako šifon nebo satén se špatně šijí, problémem jsou také úplety, ale i tak můžete šít. Po 8 letech používání šicího stroje je rozbité pouze pouzdro cívky.

Komentář:

Celkově to není špatný stroj, šiju převážně bavlnu, lněné látky. Doporučuji.

Komentář:

Velmi se mi líbí. Vše funguje perfektně, žádné zasekávání, snadné přemisťování z jednoho místa na druhé. Velmi snadné použití, spousta nohou v sadě.

Nevýhody:

Režimový knoflík se rozbil po 4 letech, byl opraven

Výhody:

Cena odpovídala kvalitě stroje. Stroj používám velmi často. V provozu 9 let. Snažím se pracovat podle pokynů. Tlapky a jehly vhodné pro operaci.

Nevýhody:

Stroj není univerzální. Je určen pro jemné nebo středně silné tkaniny. Nelze to označit za chybu.

Komentář:

Nevím, jak ostatní, ale mně to funguje už velmi dlouho. Poděkování výrobcům. Znovu připomínám, že je třeba používat správné jehly pro danou práci. Včetně pletených a kožených výrobků. Úžasný stroj. Skvělé tovární nastavení. Pedál je skvělý. Doporučuji používat s láskou, pak to bude trvat dlouho.

Komentář:

Používání tohoto stroje způsobuje: psychózu, apatii, odrazuje od chuti šít vůbec. Na tomto stroji nelze šít bez kozlíku lékařského. Chcete někomu zničit život (nebo svému nepříteli), kupte si tento stroj.Doporučuji ji používat s láskou, pak vydrží dlouho. No, vážně, je to jako mazat pračku před každým praním. To je to, co děláte? Já ne, a to se pere. Ve škole jsme měli staré sovětské šicí stroje, byly rozmarné, pokaždé potřebovaly mazat, trhaly nitě, pletly stehy, vynechávaly stehy, porouchávaly se. Jedná se o přímého potomka tohoto stroje. Naučit s ním dítě šít? Pokud chcete odradit jakoukoli touhu učit se a šít sami, můžete samozřejmě.

Koupila ho v roce 2014, maminka pro sebe. Nemohl jsem na něm šít, t. е. Vůbec ne a usadil se v mém bytě. Když musím lemovat, zašívat, šít, opravovat, hledám jakoukoli záminku, abych se téhle příšery nedotkla. Lepší je vzít ji do ateliéru.Nevýhody stručně:1) vlákna se jí líbí pouze selektivně, kritérium výběru není známo, mění se denně.2) Přetrhává nit, nešije, vynechává, zamotává nit. Nastavení napětí, výměna závitů, mazání, nic nepomáhá. Hlavním problémem je vlastně napětí nitě. Jedna minuta šití je v pořádku, dalších 30 je neslušné. Na jakoukoli látku, s jakoukoli nití. Je to prostě Achillova pata, jinak se to nazvat nedá. Spotřeba vláken je obrovská. Asi tušíte proč.3) Příšerný pedál, všichni o něm mluví. Zvykání si na? Lidi, chci mít práci hotovou a bavit se co nejrychleji a nejlépe.4) Kánoe, nebo co máte na jejím místě. Slova o designu z roku 1910 nejsou náhodná, viděl jsem je ve škole před 20 lety, byly ušité stejně ošklivě.5) šije selektivně, co si dnes usmyslí.Přítel si stroj koupil za 8 nebo 12 tisíc ve stejné době. Šití se nešije. Ani jedna kritika. Také Broser.Sečteno a podtrženo: Nekupujte tento stroj za žádnou cenu a také za nic.

Výhody:

Snadno použitelný přepínač stehů. Jasné podsvícení. Za pět let používání se ani jednou neporouchal

Nevýhody:

Velmi hlučné. Šije pouze látky, které se jí líbí.

Komentář:

Těsné látky se neprotlačují, musíte je ručně vytáhnout. Rozhodně ne pro úplety a ne pro všechny elastické tkaniny. Stačí je zmačkat na místě nebo zasunout do otvoru v jehlové desce. Používal jsem ho pět let, tolik slz bylo prolito nad zničenými předměty. Za zmínku však stojí, že za celou dobu používání se zlomil pouze uzávěr cívky

Výhody:

Funkcí je jen několik, nejdůležitější jsou tyto.smyčka, cik-cak; nepřetížené, snadno ovladatelné

Komentář:

stroj se po roce chová špatně: trhá nit na nic, t.е. Šití bočního švu šatů a uprostřed šití se žvýká a trhá (( (rozebráno, vyčištěno, namazáno (mazat nutné jednou za měsíc, jinak se utopí a hučí) všechny stejné pravidelně roztrhané nitě. Dnes se zasekl, vypnul jsem ho.к. smrdí to jako spálené dráty.Teď ho chci vyhodit, raději si připlatím a koupím si Janome, který mi dobře slouží už 13 let!lidé nešetří na tomto modelu, pořiďte si jiný stroj!

Výhody:

Vzal jsem si ho kvůli ceně, včetně kovového rámu.

Komentář:

Hlučné, je třeba mazat na začátku a na konci práce, bez maziva nepůjde základní pravidlo kinematiky.Znovu seřiďte a vyčistěte, stroje mají rády, když je někdo respektuje.Spodní závit je tenčí než horní; to bylo pravidlem ve východoněmecké příručce Veritas 8014/35 ze 70. let.Nezapomeňte si vybrat nitě a jehly pro správný materiál. И. Učit se, učit se, učit se. Zlatá slova. Hodně štěstí s vašimi dobrými skutky.

Komentář:

Koupil jsem ho před několika lety.Asi před třemi lety. Tisíce za 2500! zásoby.Někdy lemování kalhot. Šití otvorů. A další drobné opravy.Vše funguje. Neřekl bych, že auto je hrozné a všechno špatné. Měl jsem Seagull a historický Singer. Tato je pohodlnější. Nevím, jak dlouho to bude trvat, ale pro ty, kteří šijí neprofesionálně, je to v pořádku v domácnosti. Vlákno se někdy přetrhne samo, ale ne často. Možná je to tím vláknem, všechno se vyrábí v Číně.Přepínání režimů funguje dobře. Jasně.Plast působí křehce. Ale zatím se nic nerozbilo. Jsem čistý. Takže pro ty, kteří občas šijí, opravují a šijí.hodí se na. Pro ty, kteří hodně a často šijí, je nejpravděpodobnější.ne. Nevydrží to.

Výhody:

Snadné navlékání, není třeba žádných zkušeností (můj manžel, který nikdy neměl žádné zkušenosti se stroji, to zvládl dokonale). Dobré podsvícení, nízká hmotnost.

Nevýhody:

Z neznámých důvodů se závit několikrát začne otáčet a trhat, musel jsem zavolat na opravu. Pedál je drsný. Při malém tlaku stroj bzučí, při větším tlaku se rychle vypne. Téměř celý plastový, s vysokorychlostním šitím, hlučný a výrazně vibruje. Silné látky, džíny se šijí velmi obtížně, celou dobu jsem se o ni bála. Několik let po zakoupení přestalo fungovat zpětné šití.

Komentář:

Optimální sada možností pro každodenní úkoly, doporučuji buď úplným začátečníkům, nebo těm, kteří šijí zřídka nebo jednoduché předměty z tenkých látek. Moc toho neočekávejte.

Výhody: Pro začátečníky, snadné použití)

Se vším jsem spokojená. Cena přibližně 3 000 EUR. Abych byl upřímný, nečekal jsem takovou kvalitu, jednoduchost a pohodlí za ty peníze.

Výhody: Při šití zimní boty. domácí, mírně řečeno, nechápou. Stroj však důstojně obstál a sešil silné kožešiny s 5.

Nevýhody: 3 roky používání, jakmile se zlomila jehla. podle mého názoru maličkost.

V každém případě všechny potřebné jehly, špendlíky, cívky. Na prodej, můžete si jich koupit více. Pro malou opravu jednou za dva měsíce oblečení nepotřebujete drahý stroj se spoustou šicích operací. Stroj jako tento. Tak akorát.

Výhody: intuitivní nastavení, nízká cena, základní šicí operace fungují dobře, zejména pokud máte se šitím nějaké zkušenosti.

Nevýhody: Bylo by dobré mít jehly na silnější látky. Všechny čtyři jehly připojené ke stroji jsou určeny pro bavlněné a lněné tkaniny. Je pravda, že se používají nejčastěji.

Doba používání: několik měsíců

Skvělý stroj pro domácnost. používá se na lemování, šití, zašívání atd.д. Také na něm někdy, když chci dělat řemesla, šiju plyšové hračky-Tildy. Vždy se hodí doma, má velký denim v několika vrstvách (více než 3 vrstvy nešily), dobře, bavlněné a lněné tkaniny jsou skvělé. Tenké tkaniny, jako je šifon, se nesnažily šít, nevím.Je zde vše, co potřebujete. různé velikosti rovného stehu, klikatý steh, různé vyměnitelné patky pro různé účely. Původně jsem si oblečení kupovala podle ceny. čím levnější, tím lepší, pokud jsem si ho mohla opravit a ne chodit jako hadr :)) (chudý student, v cizím městě, rodiče jsou velmi daleko), ale nakonec nelitoval. stroj stál za cenu a byl věrným pomocníkem již 5 let.

Výhody: cena, snadné použití, kompaktní rozměry

Je to věc, která vytváří nový koníček. Nejmladší dcera projevila o šití velký zájem a myslím, že bude umět šít i bez maminčiny pomoci! Pro mě je to indikátor.

Výhody: Pro začátečníky. ten správný. Mezi zřejmé klady patří: je lehký, snadno se používá, není drahý a možná je trochu dražší. Často ji používám pro opravy. Ideální je šití velmi rovnými stehy od oka. Dělo není statické, ale mírně se houpe. Mnozí by to považovali za nevýhodu, ale pro mě je spolehlivější, žádné vibrace ani chrastění, běží dostatečně tiše. Dobře snáší látky, zkoušel jsem šití, lemování džínů, vše fungovalo.

Nevýhody: Většina dílů je z plastu, což se tradičně považuje za nevýhodu, ale zase by to nebylo tak lehké.

Doba používání: několik měsíců

Koupil pro drobné opravy oblečení, ano, to není profesionální stroj pro trvalou práci na něm, existuje spousta úprav a nastavení, ale nejpodstatnější programy jsou přítomny na něm a vyrovnat se s jejich úkoly na pět, se snažil šít výšivku na suchý zip, vyrovnat se s hurá, i když obchod nás ujistil, že to nemůže. Možná se mýlím, ale po vybalení jsem ho namazal nějakým jednoduchým silikonovým tukem a doufám, že vydrží dlouho a v těžkých časech se vyplatí.

Výhody: Cena, snadné použití.

Závady: Nelze najít ještě, pokud nechcete počítat šroub na žárovce, téměř dotkl reflektoru, uvolnil šroub a vyrovnal, který napsal hlučný, ale co priteniye za částku peněz.

doba používání: několik měsíců

Stroj stihl ušít 6 malých věcí pro dítě, raketoplán se porouchal. Volal jsem do společnosti, kde jsem stroj koupil, a tam mi řekli, že ano, na tento model je spousta stížností.к. Jedná se o první ekonomický model. Stroj je v záruce, řekli, že ho přivezou k opravě. A obecně se doporučuje šít pečlivě, nesmí být hrubé tkaniny a t.д.Koupil jsem ho, když byl nový a stál v průměru 5 500.Stroj bude vhodný pro ty, kteří potřebují jednou za půl roku olemovat kalhoty, zašít kapsu, nic víc.

Výhody: Nízká cena, snadné použití (dokud se nerozbila 🙂

Doba používání: několik měsíců

žádné stížnosti. za tuto cenu jste si mohli koupit ruční šicí stroj. ale zde. Šijete sešlápnutím pedálu! není špatný stroj za malou cenu.

Výhody: manželka používá stroj na lemování, šití. т.pro drobné opravy. Skvělé veškeré šití: vyzkoušel džíny i košile. žádné stížnosti. Šití je v pořádku. Oscilační raketoplán je považován za ještě spolehlivější než horizontální raketoplán.

Nevýhody: šití je trochu hlučné. Myslela jsem, že tišší stroj má šít tišeji.

Doba používání: několik měsíců

Stroj je 6 let starý, používáme ho s maminkou ve dvou, hodně šijeme, většinou samozřejmě šijeme, šijeme, lemujeme. Používám ho hlavně na opravy oblečení, moje matka šije věci (sukně, šaty) své vnučce. Silné látky bere s obtížemi, ale stále šije, i když se to nepočítá, pravidelně lemuje manželovi džíny a kalhoty, šije kožené záplaty na džíny. Největší úspěch. je to sportovní (tlustý) batoh oprava, šité popruhy na. Musela jsem použít cikcakový šicí stroj, aby šití fungovalo, trochu mi chyběly knoflíkové dírky, t.к. velmi silný. Opravený batoh nosíme už 3 roky. Je to zázračný stroj, zejména za tuto cenu!

Pokud šijete (nebo plánujete šít) hodně, kupte si za dané peníze odpovídající techniku. Je to stroj pro dívku, která se učí šít, nebo pro ženu, která chce jednou za půl roku strávit hodinu ručními pracemi. Na nic jiného není určen. Pokud ji budete používat tímto způsobem, vydrží dlouho a věrně.

Klady: Skvělý model pro ty, kteří šijí zřídka a málo. Nebo pro začínající krejčí.Je natolik jednoduchý, že ho zvládne používat i šestileté dítě.

Stroj je vhodný pro příležitostné použití. lemovat kalhoty, rychle něco ušít. Žádné stížnosti na šití, t.к. Nejsem profesionál.Když jsem si kupovala šicí stroj, myslela jsem si, že když si koupím levný, bude levnější. než šití kalhot za 800. Už se to víc než vyplatilo.

Výhody: Velmi snadné použití, není třeba číst návod. Dobré zpracování. Dostatečně levné.

Nevýhody: Pokud nabere rychlost. začíná se silně třást.

Stroj je velmi dobrý, levný, není nacpaný zbytečnými možnostmi, všechny nejpotřebnější! Kompaktní, snadné navlékání (zvládne i dítě). Celkově jsem spokojen a doporučil bych ho ostatním. Nitě se trhají a nešije to, to je problém vašich rukou, ne stroje =)

Výhody: šije bezchybně, nitě se netrhají (stačí zvolit silné), snadné použití, jednoduché jako dva krát dva!

Chápu, že stroj pro začátečníky, děti ji naučit dobré) A obecně se mi líbilo lehké a srozumitelné!

Výhody: Malý stroj, snadné čištění. Tichý chod a příjemné sezení!

Nevýhody: Pouze pro tenké materiály, stroj si bohužel neporadí s postupem hustých materiálů. nelze plně využít pro dům

Doba používání: několik měsíců

poměrně snadné použití. Žádné výstřelky a vychytávky určené pro profesionální práci, které nepotřebuji. opravdu se mi líbí, že se patky snadno vyměňují. běží poměrně tiše. Dítě vedle něj spalo a nehlo ani prstem.

Výhody: Levné, jednoduché, lehké a kompaktní

Slabé stránky: Trochu se nevyznám v poloze páčky přítlačné patky

Velmi levný a snadno použitelný stroj! Já například nepotřebuji drahý stroj, takže je to přesně moje volba.

Výhody: Líbí se mi: pěkné a hladké šití a obecně je skvělý pro drobné opravy) Mou hlavní výhodou je, že se opravdu snadno používá a návod je důležité si přečíst. Nemá žádné funkce navíc, které nejsou potřeba, a samozřejmě šije opravdu dobře)

Nevýhody: U tohoto stroje nejsou žádné nevýhody, proč by měly být?))

Doba používání: několik měsíců

Toto auto jsem koupil před více než rokem. Šiji převážně plyšová zvířátka a mám vyšívací stroj, takže jsem nepotřebovala šicí stroj s velkým počtem operací a ozdobných stehů, stačí mi běžný steh a klikatý steh. Cena byla v té době zcela adekvátní. Koupil jsem ho za 2500, takže jsem o tom dvakrát nepřemýšlel. Stroj se používal opravdu snadno, normální šití bylo v pořádku, ale cik-cak šití bylo trochu mimo. Vynechával oka a smyčky, široký cik-cak byl obzvlášť hříšný, takže jsem ho brzy přestala používat úplně. Nastavení napětí nitě nepomohlo tento problém odstranit. Často se také promazává. Nejužší klikatý steh byl v pořádku, takže jsem použila pouze tento steh. Je tu ještě jeden příběh. pedál, toto auto má velmi hloupý a nezbedný. Při nízkých rychlostech, když trochu sešlápnete pedál. Stroj jen bzučel a odmítal šít, musela jsem mu pomoci otáčením ručního kolečka. To je pravděpodobně jeho slabá stránka.к. Často jsem potřeboval šít malé díly jen při nízkých otáčkách, proto byl namáhán jeho křehký motor. Přesně po roce a měsíci (těsně po záruce) vyhořel motor. V servisu mi sdělili cenu nového motoru. 3000 Koupit nový. rozhodně ne Brother. Obecně platí, že zbývá jen vyhodit do koše, i když koupila za adekvátní cenu a dlouho se vyplatí. Dnes je však jeho cena (od 6000 p.) je nepochopitelná, kvalita stroje je odporná.

Výhody: Velmi snadná práce, vhodná i pro začátečníky, dobré tovární nastavení, poměrně hodně nožiček v sadě.

Nevýhody: stroj na hračky, doslova jen na lemování kalhot a vzácné opravy oděvů. Pokud chcete udělat něco víc. to rozhodně není vaše možnost. Špatné cik-cak šití, „zlobivý pedál“, kvalita obecně.

Můj starý šicí stroj se rozbil asi před 7 lety a od té doby sním o novém „moderním“ elektrickém stroji.

Bez něj se neobejdete? Vždycky potřebuju něco opravit, něco olemovat, duše dívky si žádá „ruční práce“, chci dělat hezké věci vlastníma rukama.

Tak se můj manžel rozhodl, že mi 8. března splní sen a řekl mi, abych si vybrala modelku (on tomu vůbec nerozumí:)) )

Jako skromná a šetrná žena jsem se rozhodla pro levnější (ale funkční) stroj.

Porovnávám různé značky, různé modely. A konečně ji uviděl. brother ls 2125.

Jak vidíte na fotografii. je to nádhera! Stylový design, nic zbytečného, pěkná barva.

Tam, kde vidíte modrý a modrý vzor. Zobrazeny jsou typy stehů (snadno najdete ten správný).

mazat, šicí, stroj, brother, 2125

První věc po nákupu (jsem dobrý zákazník. studoval jsem pokyny). Koupila jsem si strojní olej v obchodě s látkami.

Potřebné díly jsem namazal podle návodu (hned to šlapalo jako hodinky).

Obecně je třeba stroj pravidelně mazat a zabránit vysychání oleje.

BROTHER LS-2125 видео обзор

Již vyzkoušel všechny švy (jak vidíte na fotografii, je jich mnoho), overlockový steh (samozřejmě ne overlock, ale mnoho okrajů lze zpracovat). Ne všechny stroje ji mají. takže pro něj velké PLUS!

K dispozici je úložný box na drobné předměty (cívky a další věci). Existují také speciální nožičky, s nimiž není obtížné umístit zámek a přišít knoflík.

Lze použít kdykoli během dne! Svítí lampičkou, se strojem můžete pracovat i v noci, aniž byste museli zapínat další světlo.

Můžete vyšívat. Jak „hladce“ s tímto strojem.

Žádný velký hluk, všeho s mírou, šlape jako hodinky.

Osoba, která stroj dlouho nepoužívala, si na něj může snadno zvyknout. Vše jednoduše.

Brother LS-2125

Srozumitelná uživatelská příručka k šicímu stroji umožní začínajícím hosteskám proniknout do procesu šití i bez předchozích zkušeností. Stroj je vybaven kyvným chapačem, který zajišťuje rovnoměrné prošití. A pomocí tlačítka zpětného chodu ji můžete duplikovat. Jak dokazují recenze šicího stroje Brother, má mnoho výhod a řadu nevýhod.

Mít doma elektromechanický šicí stroj této značky a touhu šít, můžete dělat divy. To je možné díky blindhemu, elastickému blindhemu, strečovému stehu a 14 operacím, které tento úžasně snadno ovladatelný šicí stroj umí.

Většina negativních ohlasů pochází od profesionálních švadlen. Zkušenosti s používáním strojů v domácnosti je však charakterizují jako spolehlivého a oblíbeného pomocníka.

Posuďte sami. džíny, kůže, velur, drapérie a mnoho dalších materiálů se snadno poddají jehle tohoto šicího nástroje.

Nevýhody

BROTHER JS 20 má několik nedostatků. hlučný provoz, není dostatečně rychlý.

Obdélníková knoflíková dírka používaná u košil, obtížně použitelná u hustých materiálů.

Raketoplán, který je součástí zařízení, je starý exemplář. V dnešní době je jen málo strojů vybaveno takovými díly, v případě poruchy můžete mít problém sehnat nový. Trochu hlučné při provozu. Obtížné doplňování, často vyžaduje hojné mazání. Obtížné nastavení napětí nitě, v důsledku čehož je spodní nit slabá.

V sadě není kryt pro uložení zařízení, nádoba na olej, pro mazání dílů. Nízký výkon pro šití silného materiálu.

Šicí stroje Brother

Dobrou noc. Ze šicího stroje Brother Universal 37S vypadlo vnitřní válcové vedení nitě a kus plastového půlválce.

Obdélníková knoflíková dírka je obtížně použitelná na těsném materiálu před 2 týdny Šicí stroje Brother PS-33

To je pravděpodobně správně? Moc děkuji za tip! S pozdravem, Tatiana.

Zbytečný díl pro váš šicí stroj před 2 týdny Šicí stroje Brother PS-33

Dobré ráno. Včera jsem vám položil otázku ohledně dalšího kusu. Podívejte se na fotografii, takhle je třeba nasadit samořezný šroub? Moc vám děkuji za.

Šicí stroj bzučí a nešije před 2 týdny Šicí stroje Brother XL.4010

Dobrý den všem. Šicí stroj Brother XL.4010 pípne, když sešlápnu pedál, ale nešije. Ruční kolo se otáčí pouze ručně (ve stejnou dobu).

Špatný šicí stroj brother před 2 týdny Šicí stroj Brother INNOV-IS 450

Dobré odpoledne. Šicí stroj Brother INNOV-‚IS 450 neodstřihuje nit. Vyrovnané. Teď už se nedá navléknout na jehlu. Vyrovnané. A dnes tvrdohlavě.

Problémy se šicím strojem Brother před 2 týdny Šicí stroj Brother PS-33

Dobrý den. Šicí stroj Brother PS-33 byl rozebrán, ale jedna část zůstala. Byla kolem něj omotaná nit. Nevím, kam ji umístit.

Patka a jehla se posunuly dopředu o více než měsíc Šicí stroje Brother Style-40e

Pocta všem! Pro čištění a mazání byla odstraněna přední část těla šicího stroje Brother Style-40e. Po zákroku vše nasaďte na.

Nezvyšuje rychlost šití před více než měsícem Šicí stroje Brother INNOV-IS 670

Dobrý večer. U šicího stroje Brother Innov-is 670 nefunguje funkce zvýšení rychlosti šití, co s tím?

Špatný šicí stroj Brother ML-600 šicí stroj před více než měsícem

Dobrý den, spodní nit šicího stroje Brother ML-600 fouká, co dělat?

Šicí stroj šije obráceně před více než měsícem Šicí stroje Brother INNOV-IS Ie

Dobrou noc. Stroj Brother INNOV-‚IS Ie s vyšívacím modulem, šije pozpátku. Po opakovaném zapnutí a vypnutí začne šít.

Stroj nešije před více než 3 měsíci Brother PR 600

Dobrý den. Šicí stroj Brother 600 nešije, tlačítko start zčervená a na obrazovce se zobrazí tento obrázek problému, jak jej opravit?

Jak resetovat počítadlo stehů v šicím stroji Brother před více než 3 měsíci Šicí stroj Brother INNOV-IS Ie

Dobrý den,! Jak resetovat počítadlo stehů (servisní interval) v šicím stroji Brother nv-1e? Stroj je 10 let starý, počet stehů 25.

Not moving fabric on sewing machine před více než 3 měsíci Šicí stroj Brother LS-2125

Dobrý den. U šicího stroje Brother LS-2125 je posunovač látky dole a netlačí materiál, v čem je problém??

Zamotaná spodní nit v šicím stroji před více než 3 měsíci Šicí stroje Brother INNOV-IS 10

Dobré odpoledne. Šicí stroj Brother INNOV-‚IS 10. Při šití jakýmkoli stehem se cívková nit zasekne s cvaknutím a nevznikne žádný steh! Stejně jako.

Šicí stroj Brother JS-50CE nefunguje více než 3 měsíce

Dobré odpoledne. Náhodně odřízl drátěný pedál pro šicí stroj Brother JS-50CE, dobře jsem nějak připojil dráty a pedál stále není.

Horní nit nechytá spodní nit v šicím stroji Před více než 3 měsíci Šicí stroje Brother LS-2125

Zdravím všechny. Horní nit šicího stroje Brother LS-2125 nezachytává spodní nit v knoflíkové dírce, jak ji samostatně upravit??

Šicí stroj nefunguje před více než 6 měsíci Šicí stroj Brother e20

Dobrý večer. Šicí stroj Brother e20 šije bez zastavení, vypnul patní regulátor, ale problém se nevyřešil, co dělat?

Nelze nastavit délku stehu šicího stroje před více než 6 měsíci Šicí stroj Brother JS-70E

Dobrý den, vyčistil jsem vodorovný chapač na Brother JS-70E a kapal olej na střed, poté stroj dělá steh, ale.

Úložný prostor se rozbil před více než 6 měsíci Šicí stroje Brother Universal 25

Odpoledne. Šicí stroj Brother Universal 25 má rozbitou přihrádku na příslušenství. Je možné jej získat jako náhradní díl a kde jej lze získat??

Displej nereaguje před více než 6 měsíci Šicí stroje Brother INNOV-IS 900 / 900D

Večerní. Displej šicího stroje Brother INNOV-‚IS 900 / 900D přestal reagovat na dotyk, a proto nic nereaguje.